İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yceo Bilisim Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet  

www.yceo.com.tr

Yceo Bilisim Teknolojileri hakkında:

YCEO Bilişim birçok firmayı bünyesinde barındıran, alanındaki gelişmeleri çok yakından takip edip ve geliştirdiği stratejilerle sektöre yön veren bir kuruluştur.

Ar­-Ge ve Ür­-Ge projeleriyle beraber, yazılım alanında sektörün lideri olmayı hedefleyen YCEO Bilişim, mobil aplikasyonlardan, e-­ticaret stratejilerinden, reklam uygulamalarına kadar farklı birçok alanda yenilikçi çalışmalarını sergilemektedir.

Müşterilerimizin yazılım stratejilerinin planlanması ve uygulanması konularında alandaki en önemli yardımcısı olarak çalışmaktayız.

Teknolojiyi hayatın her alanında efektif şekilde kullanan ve genç, dinamik, yenilikçi bir ekibe sahip olan YCEO Bilişim, benimsediği kurumsal değerlerle beraber her geçen gün hedeflerine ilerlemektedir.

Hayal edilebilecek her projeyi değerlendiren, özellikle yazılım tabanlı servisi gerçeğe dönüştürebilecek seviyede ve yüksek nitelikte bir ekibe sahip olmamız en önemli avantajlarımızdan bir tanesidir.

Etik değerlerimizi herşeyin üzerinde tutmamız, hem iş ilişkileri, hem de insani ilişkiler anlamında adaletli, içten ve saygılı duruşumuzu ne olursa olsun her zaman sergileyecek olmamız şirketimizin en önemli politikalarındandır.

YCEO Bilişim olarak, sadece herhangi bir ürünü, hizmeti veya projeyi satmanın değil, satış öncesi ve satış sonrası destek verebilmenin de önemini benimseyen kuruluşumuz, bu nitelikler içerisinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm çalışmalarını sürdürmektedir.

Kısacası Yceo Bilişim, yazılım dünyasının büyüsünü, yenilikçi projeleri ve müşterilerine verdiği değerle harmanlayıp her geçen gün sektöründeki farkındalığını arttırmaktadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Açıklama: Mavi Yaka Personel için 08:00 - 18:00

Yceo Bilisim Teknolojileri İş İlanları

Yceo Bilisim Teknolojileri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!