İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yeditepe Group

Hizmet / İşletme Servisi  

www.yeditepegroup.com

Yeditepe Group hakkında:

YEDİTEPE ŞİRKETLER GRUBUNUN en eski üyesi olan " A.B.S. YEDİTEPE ULUSLAR ARASI ARAŞTIRMACI BİLİMSEL GÖZETİM VE SÖRVEY HİZMETLERİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. " 1988 yılında kurucumuz Naşit YAMANYAR ve Yüksek Denizcilik Okulundan 3 dönem arkadaşı tarafından kurulmuş olup, ilerleyen tarihlerde Naşit YAMANYAR dışındaki kurucular şirketten ayrılmışlar ve Naşit YAMANYAR ise yoluna devam ederek, bugünkü YEDİTEPE ŞİRKETLER GRUBU’ nu oluşturmuştur.

Bugün için YEDİTEPE Ailesi ne yaptığını, ne yapabileceğini ve neyi nasıl yapabileceğini çok iyi bilen yeni üyelerle yoluna devam etmektedir.

YEDİTEPE ŞİRKETLER GRUBU ‘nu; Hizmet Şirketleri Grubu ve Perakende Şirketleri Grubu olmak üzere iki ana başlık altında değerlendirmek gerekir. Ayrıca Grubumuzun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanımız Naşit YAMANYAR aynı zamanda Armatör olup, muhtelif Denizcilik ve Yatırım Şirketlerinde ortaklığı bulunmaktadır. Yeditepe Perakende Grubu; 2008 yılında Yeditepe Şirketler Grubu ve diğer üç ortağı ile beraber Eğlence, Gıda ve Mağazacılık alanlarında faaliyet gösterilmek üzere kurulmuştur.

Türkiye ‘de ve Dünyada çok boyutlu "simülasyon " tabanlı eğlencelerin en büyük işletmecisi olan firmalarımızdan, Yeditepe Çocuk Oyun Alanları ve Eğlence Merkezi İşletmeciliği ve Yeditepe Eğlence Merkezi İşletmeciliği San. ve Tic. A.Ş., Game Plus, GP Simulation 5D Sinemaları ve Joy House markaları adı altında girişimleri ile eğlence sektörüne yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Türkiye‘nin en önemli AVM’lerinde yer alarak oyun ve eğlence sektöründe büyüme hedeflerini de artırmaktadır.

Grubumuz gıda sektöründe faaliyet gösterenAraf Yeditepe Gıda Bilgisayar Bilişim Sistemleri Donanım Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.ilehızlı tüketimin iki önemli markası olan " Malatya Pazarı " ve "Simit Sarayı” markalarının başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelindeki AVM’nin franchise‘liğini yapmaktadır.

Perakende grubumuz ayrıcamağazacılık alanında faaliyet gösteren Yeditepe Zincir Mağazacılık A.Ş.ile Tekstil Mağazacılığı yapmak üzere hazırlıklarını tamamlamakta olup, en kısa sürede önemli dünya markalarının master Franchise‘i olarak faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.

Yeditepe Perakende Grubu olarak 2015 yılı hedefimiz Türkiye genelinde 100 adet farklı lokasyondaki işyerleri ve 600 çalışana ulaşmaktır.

Amacımız YEDİTEPE kuruluşlarının verdiği hizmetleri yaygınlaştırmak ve bütünleştirmek, üstün hizmet, disiplin ve piyasa ortalamasının üzerinde getiri sağlarken, yurtdışında verilen hizmetlerimizi geliştirmeye devam etmek için yerel hasar tespit, ekspertiz ve sigorta ile ilgili hizmetler konusunda üstün hizmet sağlayıcı konumumuzu geliştirmektir.

Sloganımız; sürekli büyüme, istikrar ve dürüstlüktür.

Yeditepe Group İş İlanları

Yeditepe Group firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!