İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri

İnşaat  

www.yesilinsaat.com.tr

Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri hakkında:

Yeşil Tarihinde İlkler
 • Türkiye'de ilk İş ve Güvenlik Botu üretimi
 • Türk özel sektöründe ilk Askeri Bot üretimi
 • Türkiye'de ilk Ayakkabı ve Bot ihracatı
 • Türkiye'de ilk "Ayakkabı Market” zinciri
 • Türkiye'de ilk Çelik Burunlu, Bombeli (Steel Toe) Bot ve Ayakkabı üretimi
 • Türkiye'nin en büyük konsept mağazası
 • Yeşil'in, birçok markayı içeren ilk konsept mağazası Footnote
 • Yeşil'in ilk flagship store mağazası Geox
Yeşil Dünya Pazarında

Gelişen teknolojiyi ve dünyadaki üretim değişikliklerini anında uygulayabilme esnekliğini göstererek sektöründe Türkiye ve çevre ülkelerde hep öncü olan Yeşil,1974 yılında ülkemizin ilk ayakkabı ihracatını gerçekleştirdi. Ortadoğu'ya yapılan 4.125 milyon dolar hacmindeki bu ilk ihracatın büyük kısmını Türk ordusu için üretilen askeri botlar ve çelik bombeli iş emniyet ayakkabıları oluşturmaktaydı.
Marka olma yolunda ilk adım

Birçok kuşağın ürünlerini giyerek büyüdüğü Yeşil, 80'li yılların başında önemli bir karar alarak bot ve güvenlik ayakkabılarının yanı sıra günlük erkek, kadın ve çocuk ayakkabıları üretimine de başladı. İlk açılan Yeşil mağazası, yıllık 350.000 çift ayakkabı ve bot satışı gerçekleştirerek sektöründe benzersiz bir başarı yakaladı. Mağazada görülen talep doğrultusunda marka olma yolunda diğer gelişim ise Ayakkabı Marketi zincirini başlatmaktı. Mağazada görülen talep doğrultusunda Yeşil mağazalarının açılışları birbirini takip etti ve bu birliktelik hem üretim hem de servis alanında varoldu. Günümüzde Yeşil ayakkabı marketleri 13 şehirde 22 mağazadan oluşmaktadır.

Dünya Markaları Yeşil'de

Yeşil, 90'ların başlarında dünya markaları ile çalışmaya başladı. Hush Puppies bu kategorideki ilk markaydı. Marka yöneticileri ile yapılan Türkiye'de üretim ve pazarlama anlaşmaları ileYeşil marka üretimi konusunda özel haklar elde etti. Pazarı geliştirmenin bir yolu ise Yeşil'in sahip olduğu ürün portfolyosunu büyütmekti. Bu strateji Yeşil'e Cat, Merrell, Geox, Harley Davidson ve Wolverine gibi dünya markalarını portföyüne eklemede rehberlik etti.
ÜRETİMDE YÜKSEK TEKNOLOJİ

Yeşil her geçen gün, hızla artan talebi karşılamak üzere 34 yıldır Topkapı'da bulunan fabrikasını, 1996 yılında Çorlu'da 70.000 metrekarelik alan üzerine kurulmuş 15.000 metrekarelik kapalı alanda üretim yapan yeni tesislerine taşıdı. Çorlu tesislerinde en son teknolojiyle TS EN ISO 9001:2000, AQAP ve CE standartlarında yılda 2.000.000 çift ayakkabı-bot üretimi yapılmaktadır.

Entegre üretimin sağladığı tüm avantajları müşteri memnuniyetine sunan Yeşil'in gelişim ve ilerleme yönündeki başarıları çeşitli tüketici ve üretici dernekleri tarafından ödüllendirilmektedir. Tüm bölümlerde en son teknolojiyle gerçekleşen üretimde, mükemmellik hedeflenmektedir. Çalışanlara yönelik sürekli güncellenen eğitimlerle üretimin her aşamasında bilinçli bir çalışma ortamı yaratılmaktadır.

Patumalı üretim tekniğinde lider

Kaliteye büyük önem veren Yeşil, patumalı üretimin öncüsü ve lideridir. Bu tip ayakkabı üretimini bulan kişinin adıyla anılan sistemde, Vardola önce taban astarına, sonar tabana dikilir. Hassas üretim koşulları gerektiren bu tip ayakkabılar diğer yöntemle üretilenlere göre en az %30 daha dayanıklıdır.

Direkt enjeksiyon kauçuk tekniği

Yeşil, dünyada sayılı tesiste bulunan bilgisayar ve robot destekli direct kauçuk enjeksiyon makinesiyle üretim yapmaktadır. Bilinen vulkanize üretim tekniğinden daha üstün özelliklere sahip olan bu makineyle, kapasite artmakta, maliyetler düşmekte ve ortaya daha dayanıklı bir ürün çıkmaktadır. Direkt enjeksiyon yönteminin bir önceki versiyonu olan direct vulkanize tekniği de halen kullanılmaktadır. Hush Puppies markamızın bazı modelleri stroble monta ve foralı üretim tekniğiyle üretilmektedir.

YEŞİL KALİTE YÖNETİMİ

Şirketlerin dünya pazarlarındaki yoğun rekabet ortamında varlıklarını sürdürebilmeleri için evrensel kalite kültürüne sahip olmaları gerektiğine inanan Yeşil'de , etkin bir kalite yönetimi uygulanmaktadır. Tüm faaliyetlerinde kaliteyi sürekli iyileştirmeyi hedefleyen Yeşil, üretim hatalarını önlemek, kayıp ve fireleri en aza indirgemek ve optimum stok seviyesinde çalışmak amacıyla kalite yönetimine ayrı bir önem vermektedir.

Kalite Belgeleri

Yeşil, 1998 yılının ilk yarısından beri TSE kalite belgesiyle üretim yapılmaktadır. Şu anda elinde bulundurduğu belge ise TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi'dir. Askeri botlar AQUAP, güvenlik ayakkabı ve botları da CE standartlarına göre üretilmektedir. SATRA standartlarına uygun olarak donatılmış laboratuvarlarda üretim süreci boyunca yapılan testlerle kalite kontrol süreçleri uygulanmaktadır.

Kalite Kontrol
 • Hammadde kontrolü
 • Üretim sistemi kontrolü
 • Markalara uygun üretim kontrolü
 • Ürün geliştirme
Yeşil çalışanları "kalite felsefesi” doğrultusunda sürekli gelişim sağlayacak sistematik eğitimler almaktadır. Kalite ve verimliliğin artmasıyla iç ve dış müşteri memnuniyeti de artmakta ve Yeşil'in pazar payı her geçen gün yükselmektedir.

Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri İş İlanları

Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!