Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

firma yazilari.php için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
firma yazilari.php
 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük Firmalarından biri için "Merchandiser-(Firma Temsilcisi)” aranmaktadır. Rut planlamasına uygun saha ziyareti gerçekleştirmek, Ürün Bulunurluluk ve sipariş sürecine zemin hazırlamak Satış Arttırıcı nitelikteki tanzim ve teşhir çalışmalarının yürütülmesi ve satış destek aktivitelerinin yerine getirilmesi sağlamak Şirket politikaları ve hedefleri doğrultusunda kendisine verilen hedefleri sahada gerçekleştirmek bu pozisyonun başlıca sorumluluklarındandır.

  Aranan Nitelikler-En az Lise düzeyinde eğitimini tamamlamış, - İletişim becerisi yüksek, - Planlı ve programlı çalışan, - Sorumluluk sahibi, - Kişisel gelişimine önem veren, - Zaman yönetimi olan, - Motivasyonu yüksek, - Sorun çözme becerileri gelişmiş ve çözüm odaklı çalışma yaklaşımına sahip, - Dürüst, tutarlı ve ekip çalışmasına uyumlu, -B Sınıfı ehliyeti olan ,Aktif araç kullanabilen - Erkek Adaylar için Askerlik görevini tamamlamış yada enaz 3 yıl tecilli-İSTANBUL AVRUPA BÖLGE için Firma Temsilcisi Alımı Yapılacaktır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Ajans, Hızlı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıDünyanın önde gelen markaları için hazır giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Üniversitelerin 4 yıllık bölüm mezunu (tercihen Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme), En az 5 yıl ihracat firmasında müşteri temsilciğinde tecrübesi bulunan, akıcı bir şekilde İngilizce konuşup, yazabilen, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMüşteri ile koordinasyonu sağlayacak, Hedef müşteri ve pazar araştırması yapacak, Müşteriden gelen tüm talepleri gerekli birimlere aktaracak. Sipariş aşamasından yüklemeye kadar bütün koleksiyon ve siparişlerin takibinin yapacak. Koleksiyon sürecinde ve ürün geliştirmede fiilen katkı sağlayacak, Ürün geliştirme konusunda firma içi ekiplere ve müşterilere destek ve yön verebilecek. Sipariş alımından, üretim ve sevkine kadar olan tüm prosesleri takip edebilecek, inisiyatif ve sorumluluk alabilecek. Planlama aşamasında takip edecek. İmalatın müşteri istekleri doğrultusunda satın almanın kontrolünü yapacak. İmalat surecinde gerekli birimlere iş emrini verebilecek ve takibini yapabilecek. Sipariş öncesi maliyet hesaplaması ve fiyatlandırma yapacak. Ekip çalışmasına yatkın, gerekli birimleri sevk ve idare edebilecek.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSahada aktif ziyaret ve satış gerçekleştirecek, Yeni pazarlar bularak, bireysel ve kurumsal müşteri portföyünü genişletecek, Şirket tarafından verilen satış hedefini gerçekleştirecek, Müşteri ilişkilerini geliştirerek sürekli ve kalıcı kılacak; SAHA SATIŞ PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Aktif satışta görev alacak, kendine güvenen Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü Sorumluluk alabilen, Müşteri ilişkileri güçlü, Çözüm Odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Araştırmacı, Kendini yineleyen, Firma temsil yeteneği olan Aidiyete önem veren, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İzmir ‘de ikamet eden

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMağazanın satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak ve bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirmek, Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişimlerine destek olmak ve her süreçte liderlik etmek, Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden, kampanya süreçlerinin yönetiminden sorumlu olmak, İlgili haftalık ve aylık raporları zamanında, doğru ve eksizsiz bir şekilde hazırlamak ve üst yönetime sunmak, Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamak, Müşterilerin kampanyalar hakkında bilgilendirmesini ve yönlendirilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Perakende / Mağazacılık / Tekstil sektöründe deneyimli, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. MS Office uygulamalarına hakim, Koordinasyon yeteneği ve iletişim becerileri gelişmiş, Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen, Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Mağaza Müdürü

 • İş AçıklamasıKurumun üye olduğu ve devletçe temsil edildiğimiz uluslararası kuruluşlarla yazışmaların yürütülmesi ve bu kuruluşların faaliyetlerinin izlenmesi, sektörün bilgilendirilmesi, bu faaliyetlere yönelik çevirilerin yapılması

  Aranan NiteliklerBeyoğlu’nda faaliyet göstermekte olan kurumumuzda görev yapacak personel aranmaktadır. Aranan Nitelikler: Lisans mezunu (Üniversitelerin İngiliz/Amerikan Dili ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun) Tercihen denizcilik alanında yüksek lisans yapmış İyi seviyede (okuma, yazma ve konuşma) İngilizce bilen MS Ofis Programlarına hâkim Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş Mesleğini seven, çalışma azmi taşıyan, araştırmacı, sorumluluk sahibi, disiplinli ve ikna kabiliyeti yüksek Dikkatli, detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul’da ikamet eden Fotoğrafsız ve 2 adet referans belirtilmeyen başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıTaksim bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimiz bünyesinde Teknik Servis departmanın da görevlendirilmek üzere otelcilik sektöründe tecrübesi olan elektrik veya mekanik teknisyen aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Meslek lisesi, Teknik Lise veya Önlisans mezunu Pozisyonun gerektirdiği lisans ve sertifikalara sahip, Otelcilik sektöründe en az 1 yıl deneyimli, mekanik veya elektrik alanında tecrübeli, Tüm elektrik/elektronik/mekanik/sıhhi tesisat ve donanımın planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Isıtma-soğutma-iklimlendirme sistemleri konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklamasıİlgili alandaki müşterilere toptan satış yapmak, müşteri portföyünü genişletici çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu, Çok iyi seviyede Çekçe ve Polakça bilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif, girişken, insan ilişkileri iyi, Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimi olan, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Temizlikgörevlisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDermokozmetik sektöründe Satış ve Pazarlama Uzmanı Pazara yeni giriş yapmakta olan dermo-kozmetik ürünümüzün Güzellik Salonları, Estetik Merkezleri ve Eczanelere tanıtım ve satışını yapmak.

  Aranan Nitelikler-En az lise tercihan üniversite mezunu, -Alanında minimum 2 yıl tecrübesi olan, -MS Office programlarına hakim, -Dermokozmetik ve kozmetik sektöründe çalışmış, -B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif olarak araç kullanabilen, -Portföyümüzde bulunan mevcut müşteri ziyareti gerçekleştirecek, kendi portföyündeki müşterileri firmaya katacak, yeni müşteri porföyü oluşturabilecek, -Satışı arttırmaya yönelik stratejiler geliştirebilen, -Raporlama konusunda duyarlı ve zamanında ileten, -Dışa dönük, yaratıcı, iletişim becerileri güçlü ve insiyatif alabilen, -Mücadeleci ve kararlı, -Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) -Seyehat engeli olmayan, -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Pizza Ustası

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın bünyesinde çalıştırılmak üzere PİZZA ustası arayışımız bulunmaktadır. BİLGİ İÇİN İLETİŞİM NUMARASI : 533 - 930 - 37- 12

  Aranan NiteliklerPizza ustası olarak deneyimli, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, En az 3 yıl tecrübeli , Elle hamur açabilen, Hızlı ve dinamik çalışabilen, Yenilikçi ve gelişmeleri takip eden, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gıda güvenliği ve hijyen konularında bilgi sahibi olan,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Ustabaşı, Usta, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Sekreter

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketin iç ve dış telefon trafiğinin yönlendirilmesi, Gelen-giden evrak takibi ve kargo takibi işlemlerini yürütmek, Şirket yöneticilerinin seyahat işlemlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde istihdam etmek üzere; Minimum lise mezunu, Ofis işleri konusunda tecrübeli, MS ofis programları kullanabilen, İngilizce bilen, Dikkatli ve titiz çalışan, Dinamik ve öğrenmeye açık, Telefon trafiğini yönlendirebilecek Gelen – Giden evrak takibini yapabilecek,şirket yöneticisinin program organizasyonunu yapacak 'Sekreter' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıNİŞANTAŞI'NDAKİ MAĞAZAMIZDA ÇALIŞACAK 25-40 YAŞLARINDA ÖN MUHASEBE BİLEN MAĞAZACILIK DENEYİMİ OLAN BAYAN ELEMAN ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler25-40 YAŞ ÖN MUHASEBE BİLEN MAĞAZACILIK TECRÜBESİ OLAN BAYAN ELEMAN

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMetal sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Gebze'de bulunan yerleşkesinde, siparişlerin müşteri beklentilerine uygun olarak üretilmesi ve zamanında teslim edilebilmesi için gerekli planlama ve sevkiyat faaliyetlerinden sorumlu olarak firma içi ve dışı koordinasyonu sağlayacak, saha içinde aktif olarak ve VARDİYALI çalışacak yönetici personel.

  Aranan NiteliklerMühendislik bölümlerinden mezun (mühendis olmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir), Planlama ve kontrol, üretim, sevkiyat gibi alanlarda deneyim sahibi, İş süreçlerinin analizi, süreç iyileştirme, verimlilik artışı gibi konularda tecrübeli, Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim sorunu olmayan, problem çözme kabiliyetine sahip, takipçi, işini zamanında ve doğru yapan, raporlama yeteneği güçlü, Gebze - Maltepe arasında ikamet eden adaylar.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Sorumlu

 • Tesviyeci

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTesviye bölümünde çalışacak eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik resim okuyabilen, Askerliğini yapmış, Kumpas – mikrometre gibi ölçü aletlerini kullanabilen, Makine imalatı tecrübesi olan, Tercihen HADIMKÖY ve civarında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • Mekanik Teknikeri

  Firma Adı GizliTüm Türkiye 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelindeki hızlı servis restoranları şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler* Üniversiteslerin ve Meslek Yüksek Okulların Mekanik bölümünden mezun, * En az 2-3 yıl şantiye tecrübesi olan, *İlgili şantiyelerde taşeron yönlendirmesi, sevk ve idare işlerini yapabilecek, * Seyahat engeli olmayan ve Türkiye genelinde şehir dışı şantiyelerde çalışabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Ev Yardımcısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart ev işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması- HTML 5, CSS 3 konularında ve Responsive Web Design konusunda bilgi sahibi, - Bootstrap ile çalışmış, - Javascript kütüphaneleri (jQuery, Angular.JS, React.js vb.) konusunda bilgi sahibi, - Object Oriented PHP programlama ve MySQL veritabanı konusunda bilgi sahibi, - Tercihen PHP Framework yapılarında konusunda tecrübeli (Laravel, Yii, Symfony, Zend, Codeigniter vb.) ya da öğrenmeye hevesli, - Tercihen versiyon kontrol sistemi kullanımında deneyimli (Git, SVN) ya da öğrenmeye hevesli, - Tercihen open source teknolojiler (magento vb.) ve e-ticaret projelerinde deneyim sahibi, - Tercihen apache configürasyon ve linux konuları ile uğraşmış, - MVC konusunda bilgi sahibi, - Tercihen mevcut çalışmalarından referans gösterebilecek, - En az teknik dokümanları anlayacak kadar İngilizce bilgisine sahip, - Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da en az lise mezunu, - Ekip çalışmasına yatkın, - Analitik düşünebilen, - Yeni teknolojileri araştırmaya ve öğrenmeye hevesli, Junior Frontend Developer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİzmir'de tam veya yarı zamanlı çalışacak ŞOFÖR aranıyor! -İzmir şehir merkezinde ikamet eden -En az 5 yıllık ehliyeti ve SRC2 belgesi mevcut -Tercihen yolcu taşımacılığı veya özel şoförlük tecrübesi olan -28 yaşını doldurmuş Başvuru için Mert Bey: 0 554 907 61 31

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Ulaşım, Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıPastanemize bağlı, Motorsiklet ile müşteri siparişlerini teslim etmek üzere Motorsikletli Kurye aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu, - Bay, - 18-30 yaş arası, - A2 sınıfı ehliyete sahip , - Diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli, - Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Dış görünüşüne özen gösteren çalışma arkadaşı aranıyor.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Kurye

 • İş AçıklamasıUrfa' da yer alan mağazamız için "Mağaza Müdürü" aramaktayız. · Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirecek, · Matmazel kimliğine uygun olarak görsel ve vitrin standartlarını uygulayacak ve denetiminden sorumlu olacak, · Mağazadaki idari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler· Mağaza yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, · Dünya modasını ve trendlerini yakından takip eden, · Genç bir ekibi yönetebilecek liderlik özelliklerine sahip, · İletişim becerileri güçlü, · Dinamik ve enerji düzeyi yüksek, · Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, · Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Müdür, Mağaza Müdürü

 • Elektrik Teknikeri

  Firma Adı GizliTüm Türkiye 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelindeki hızlı servis restoranları şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler* Üniversiteslerin ve Meslek Yüksek Okulların Elektrik bölümünden mezun, * En az 2-3 yıl şantiye tecrübesi olan, *İlgili şantiyelerde taşeron yönlendirmesi, sevk ve idare işlerini yapabilecek, * Seyahat engeli olmayan ve Türkiye genelinde şehir dışı şantiyelerde çalışabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGenel Müdürlüğümüzde çalışacak ürün geliştirme & AR-GE faaliyetleri konusunda tecrübe sahibi deneyimli Uzman yada bu konularda tecrübe sahibi '' AŞÇI '' arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerGıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerlik/ veya AŞÇI lık bölümünden mezun, Gıda sektöründe ürün geliştirmesinde çalışmış, Üretim sistemine uygun yeni hammadde, yarı mamül vb araştırmaları yapabilecek , Mevcut üretimdeki ürünlerin gelişmesini sağlayıp, yeni ürün denemeleri ile ilgili çalışmaları takip ve organize etmek, İlgili departmanlarla işbirliği içinde yeni ürün geliştirme ve AR-GE çalışmalarını yürütmek, Düzenli, planlı ve sistemli çalışan. Torbalı ya ulaşımda sıkıntı yaşamayacak bir noktda ikamet eden yada ulaşımını kolaylıkla sağlayabilecek olan

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Ahçı/Aşçı, Uzman

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın İzmir Agora AVM'de yakasında bulunan mağazasında Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Lüks marka mağazacılıkta en az 1 sene yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, - İyi Derecede İngilizce bilen, tercihen arapca bilen, - Müşteri memnuniyetini hedef alan, - Dış görünüşüne özen gösteren,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMağaza içi satış faaliyetlerinde bulunmak, Mağaza Sorumlusunun talimatlarına uymak, Mağazanın düzen ve temizliği konularında çalışma arkadaşlarına yardımcı olmak, Müşteri şikayetlerini dinleyerek merkeze iletmek, Merkezden gelen veya amirlerinin verdiği diğer iş ve talimatlara uyma.

  Aranan NiteliklerŞİRKETİMİZİN BURSA / OSMANGAZİ MAĞAZASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, İnsan ililşkileri kuvvetli, Pozitif,aktif,iletişim becerisi yüksek, Satış ve mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, İkna kabiliyeti yüksek, dikkatli, detayları atlamayan, müşteriye ürün satmakta zorlanmayan, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Aksesuar ve Triko Merchandising Birim Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAksesuar ve Triko koleksiyonunu oluşturmak, Koleksiyon siparişlerinin takibini ve sistemsel süreçlerini gerçekleştirmek, Aksesuar ve Triko bazında çeşitliliği ve adetlerin belirlemek, Fiyatlandırma çalışmalarını yapmak, Ürünlerin üretim sürecini takip etmek, Her türlü analiz ve raporlamayı yaparak, gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilmek, Aksesuar ve Triko Merchandising konusunda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Koordinasyon becerisi gelişmiş, Analitik bakış açısına sahip, MS Office programlarına hakim, Nebim V3 programını aktif kullanabilen,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıFİZİK ÖĞRETMENİ OLARAK YAŞAMKENT VE ÇAKIRLAR ANADOLU LİSELERİ VE BATIKENT SEVİYE TEMEL LİSESİNDE GÖREV YAPMAK

  Aranan NiteliklerATANABİLECEK ÖZEL VE GENEL KOŞULLARI TAŞIMAK

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Teknik Ressam

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDemir Çelik sektörüne hizmet eden firmamızda; ARGE ekibinin desteğiyle yeni ürün ve sistem dizaynları yaratmak, varolanları modifiye etmek, 3D model ve 2D teknik resimlerin yaratılması, numaralandırılması ve arşivlenmesinden sorumlu olmak, BOM düzenlemesi ve takibi, Dizayn standartlarının belirlenmesinde rol almak.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Teknik Lise Mezunu, İyi Derece Teknik resim bilgisine sahip, Autocad & İnventor programlarını iyi derece kullanabilen, Tasarımı Yapılmış ürünlerin imalatı için cizim datalarını hazırlayabilecek, Raporlama ve analitik düşünebilme yetenegine sahip Office programlarını iyi derece kullanabilen, Ekip Çalışmasına yatkın iletişim yetenegi kuvvetli, En az 4 yıl tecrubeli bay bayan takım arkadaşları,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İşyeri Hekimi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSektorun öncülerinden olan, İstanbulda ki az tehlikeli işyerlerimize "işyeri hekimi" olarak . (07:30 - 09:30) saatleri arasında her gün yada belirlenmiş günlerde çalışacak adaylar aramaktayız. İstanbul Anadolu lokasyonları : Ümraniye İstanbul Avp Lokasyonları : Gaziosmanpaşa- Bağcılar

  Aranan Nitelikler* İşyeri Hekimi sertifikası olan * İşyeri İş güvenliği eğitimlerini verebilecek * İşverene iş güvenliği hususunda rehberlik ve danışmanlık edebilecek * iletişimi güçlü adayların başvurularını bekliyoruz

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş AçıklamasıGenel Müdürlüğümüzde çalışacak gıda sektöründe  tecrübe  sahibi   Ürün Geliştirme Uzmanı arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerGıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerlik bölümünden mezun, Gıda sektöründe ürün geliştirmesinde çalışmış,li, Üretim sistemine uygun yeni hammadde, yarı mamül vb araştırmaları yapmak, Mevcut üretimdeki ürünlerin gelişmesini sağlayıp, yeni ürün denemeleri ile ilgili çalışmaları takip ve organize etmek, İlgili departmanlarla işbirliği içinde yeni ürün geliştirme ve AR-GE çalışmalarını yürütmek, Düzenli, planlı ve sistemli çalışan. Torbalı ya ulaşımda sıkıntı yaşamayacak bir noktda ikamet eden yada ulaşımını kolaylıkla sağlayabilecek olan

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Uzman

 • İş AçıklamasıAnkara şubemizde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler* Network kablolama altyapısında tecrübe sahibi (CAT5, CAT6, CAT7), * Genel seviyede network bilgisine sahip, * Patch Panel ve Faceplate sonlandırması yapabilen, * Yoğun iş temposuna yatkın, * Takım çalışmasına önem veren, * Gelişime açık, güçlü planlama ve iletişim becerisi olan, * Seyehat engeli olmayan, * Askerlikle ilişkisi olmayan Çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman

/11

İş Habercisi - firma yazilari.php için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?