Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

firma yazilari.php için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
firma yazilari.php
 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 14 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEğitim ihtiyaçlarının saptanması için gerçekleştirilecek her türlü analiz çalışmasına destek olunması, Eğitim hedeflerimizin, planlarımızın ve kayıtlarımızın eğitim takip sistemine kaydedilmesi ve periyodik olarak raporlanması, Kişisel gelişim eğitim içeriklerinin / uygulamalarının hazırlanması ve güncellenmesine destek olunması, İşe yeni başlayan çalışanlar için gerçekleştirilecek işlemlere destek olunması, oryantasyon eğitimlerinin verilmesi ve denem süreçlerinin takip edilmesi, Eğitim sonuçlarının, verimliliğin takip ve analiz edilmesi, Stratejik planlar doğrultusunda eğitim önceliklerinin belirlenmesi ve içeriklerin oluşturulması, Eğitim organizasyonlarının yapılması, Sorumlu olduğu pozisyonların eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek veri toplama araçlarını geliştirir, organizasyonel, mesleki ve kişisel eğitim ihtiyaçlarını belirler. İhtiyaçlar doğrultusunda eğitimleri tasarlar. Eğitim programlarının değerlendirilip geliştirilmesi için kullanılacak olan ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştimek, uygulamak ve takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen perakende sektöründe deneyimli, MS Office, özellikle Power Point ve Excel konusunda deneyimli, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, Kişisel eğitim verme ve tasarlama konusunda tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Sunum hazırlama ve eğitmenlik tecrübesi olan, İnsanlarla kolay ve etkin iletişim kurabilen, Organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eğitmen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKategori performansını arttırmaya yönelik stratejiler çerçevesinde ilgili tüm satınalma sürecinin yürütülmesi, maksimum faydayı sağlayacak tedarikçi, ürün grubu ve ürün temininin yapılması. Ürün gamının oluşturulması ve sürekliğinin sağlanması. Pazar trendlerinin takip edilmesi ve rekabete dayalı belirlenecek kategori stratejilerinin uygulanması. Sorumluluk dahilindeki ürün gruplarının Pazar paylarını arttırmaya yönelik aksiyonların alınması. Ürünlere ait tüm ürün pazarlama aktivitelerine katkıda bulunmak. Ürün pazarlama aktivitelerinde kullanılacak ürünlerinin, içeriklerinin kampanyaların ve fiyatlarının belirlenmesi. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan NiteliklerLisans öğrenimini tamamlamış, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen Akıllı Telefon alanında en az 1 yıllık deneyimi olan, Çok iyi derecede Ms Office uygulamalarına hakim, Sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, yoğun ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMedikal firmamızda çalıştrılmak üzere;diş hekimlerine tanıtım yapabilecek Tıbbi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans mezunu, Aktif, Prezantabl,güvenilir,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 18 - 27 yaş arası, İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMağazanın satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak ve bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirmek, Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişimlerine destek olmak ve her süreçte liderlik etmek, Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden, kampanya süreçlerinin yönetiminden sorumlu olmak, İlgili haftalık ve aylık raporları zamanında, doğru ve eksizsiz bir şekilde hazırlamak ve üst yönetime sunmak, Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamak, Müşterilerin kampanyalar hakkında bilgilendirmesini ve yönlendirilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Perakende / Mağazacılık / Tekstil sektöründe deneyimli, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. MS Office uygulamalarına hakim, Koordinasyon yeteneği ve iletişim becerileri gelişmiş, Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen, Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Mağaza Müdürü

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBaskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan Kalıphane Elemanları aranmaktır.

  Aranan Nitelikler20-30 yaşları aralığında, Vardiyalı çalışabilecek, BasysPrint, Fuji Luxel ve Krause Ctp makinelerini kullanabilecek, Yoğun mesai şartlarına ayak uydurabilecek, Dikkatli, titiz ve sorumluluk alabilecek, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Baskı tekniklerini iyi bilen matbaa süreçlerini takip edebilecek, Uzun süreli çalışma düşüncesi taşıyan, Takım çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, En az lise mezunu, İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Erkek (askerliğini yapmış)

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMUĞLA'DA İKAMET EDEN, ULUSAL ZİNCİR MAĞAZALARINA KENDİ FRİGOLU ARACI İLE HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİNİN SICAK DAĞITIMINI YAPABİLECEK TÜCCAR PLASİYER ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler-Çalışma disiplini -Termoking kasalı araç

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gıda, Lojistik

  Pozisyon: Plasiyer

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, İç Mimar, Danışman, Grafiker, Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDiğer kişi kurum ve kuruluşlar ile hukuki, mali, idari ve cezai sonuç hâsıl edilebilecek tüm konular hakkında önlem almak ve oluşabilecek anlaşmazlık ve uyuşmazlıklarda kanuni, yasal yollara başvurarak firma haklarını savunmak, şirket menfaatlerini korumak, Adli ve idari yargı mercilerinde firma tüzel kişiliğini temsil etmek, Duruşmaları takip etmek, Firma ile diğer şahıs ve firmalar ile yapılan iş anlaşmalarına bağlı olarak firmamız tarafından uygulanması uygun görülen özel şartname ve sözleşme tasarıları hazırlanarak uygulanmasını sağlamak, Hukuki ve Kanuni değişiklikleri takip ederek şirket yapısına uyarlamak, Şirketin işleyiş, çalışma büyümesi ve sistemini sürekli kontrolü altında tutarak hukuki açıdan sorunsuz işlemesine gözetmenlik yapmak, aksaklıklarla ilgili yönetime bilgi vermek ve alınmasına karar verilen önlemleri almak ve ilgili birimlerle işbirliği yaparak uygulanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıllık deneyimi olan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, Etkin iletişim kurabilen, güçlü yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Organizasyon kabiliyeti yüksek, sorumluluk sahibi, Mesleki gelişime açık,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıKliniğimiz 2013 yılında ağız diş sağlığında uzman kadrosuyla Antalya’nın merkezi noktalarından Lara bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kurucu hekimlerimiz akademisyen kimlikleriyle uzman oldukları alanlarda bilim ve sanatı birleştirerek bu adreste bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine olan inancımızla kliniğimizde mesleğimizden ve sevgili hastalarımızdan aldığımız mutluluk ve keyifle çalışıyoruz ve aynı disiplin ve özenle çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler** Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, ** Tercihen konservatif diş tedavisi ve endodonti alanında uzman veya kendini geliştirmiş, ** Hasta memnuniyetini işinin odağına koyan, ** Dinamik ve sorumluluk sahibi, ** Ekip çalışmasının gücüne inanan, ** Sürekli gelişmeyi hedefleyen,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Hekimi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Üretim organizasyonu içerisinde görevlendirilecek "Baskı ve Nakış Takip Sorumlusu" aramaktayız...

  Aranan NiteliklerBenzeri pozisyonda en az 3 yıl çalışmış, En az lise mezunu İlgili bilgisayar programlarını kullanabilen, Yenilikçi ve gelişime açık, Takım çalışmasına uyumlu Askerlik görevini tamamlamış,(erkek adaylar için) Takım arkadaşı aramaktayız...

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAqua Florya Mağazamız için takım arkadaşları arıyoruz. Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak Satış Danışmanları aranmaktadır

  Aranan NiteliklerTekstil Moda Sektöründe tecrübeli, Müşteri memnuniyeti ve Satış odaklı, Diksiyonu düzgün ve prezenrable, Tercihen Nebim V3 Kullanabilen Avrupa yakasında oturan Bay ve Bayan Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSektörünün ileri gelenlerinden olan firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere “Mağaza Yöneticisi” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Mağaza Yöneticiliği konusunda 5 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen ERP programını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Yönetim ve iletişim becerileri gelişmiş, Organizasyon ve planlama yeteneği güçlü, Müşteri ve çalışan analizi yapabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan. Zonguldak’ ta ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Mağaza Müdürü

 • İş AçıklamasıAnkara ili içerisinde Benzin İstasyonları, Tekel Noktaları, Kuruyemişciler ve Büfelerden oluşan belirli bölgesinde düzenli route ile sıcak satış sisteminde, sektörün öncü hızlı tüketim markaları olan Pringles, Ferrero ( Nutella & Kinder & Rocher & Raffaello) Tat ve Sek ürünlerinin satışını yapacak, Bölge içerisinde yeni müşterileri firma portföyüne kazandıracak, Araç depo stoklarını düzenli tutacak, Araç içerisinde fatura kesebilecek ve faturaların tahsilatlarını yapabilecek, Sıcak Satış Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu veya İş tecrübesi olmayan Üniversiteden yeni mezun, Hızlı tüketim sektöründe en az 1 yıl çalışmış, Ekip çalışmasına yatkın, Kefilli Senet verebilecek, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif Panelvan türü araç kullanabilen, ( SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip ) Ankara İlinde ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Dağıtım, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Firma Adı GizliÇanakkale, Tekirdağ 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketin üreteceği en uyumlu ve en kaliteli özellikle şaraplık üzümün alınmasının sağlanması Üretilen ürünün yıl boyunca gözlemleyerek en verimli şekilde yetişmesini sağlamak için gerekli mühendislik çalışmalarının yapılması

  Aranan NiteliklerTekirdağ ve Çanakkale'de ikamet eden, Üniversitelerin Ziraat Mühendisliğinde okuyan ya da yeni mezun, MS Ofis uygulamaları bilen, Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip Disiplinli, stresli ortamlarda toleranslı olabilen, inisiyatif kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın Çalışma saatleri konusunda esnek ve seyahat engeli bulunmayan Erkek adayların sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Mühendis, Uzman, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıMağaza müdürüne bağlı olarak, mağaza ekibinin günlük satış hedeflerine ulaşmasını ve müşteri beklentilerini karşılamasını sağlamak, Mağaza müdürü ile birlikte mağaza hedefleri belirlemek, bu doğrultuda ekibini yönlendirmek ve liderlik etmek, ekibi ile mağaza müdürüne çift yönlü geri bildirim vermek, Mağazanın hedeflerini gerçekleştirmek için iş planı ve vardiya oluşturmak, satış verimliliğini ve karlılığını arttırmak, Mağaza içerisindeki reyon görsel düzenini sağlamak ve mağazayı her zaman satışa hazır halde tutmak için ekibi yönlendirmek, Güncel ürün bilgisi ve teknolojilerine hakim olarak ekibini eğitmek, Satış servis kalitesini arttırarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Belirtilen prosedürler çerçevesinde mağaza operasyonlarını gerçekleştirmek, Mağaza içi tüm resmi evrakların tamamlanmasından ve takibinden sorumlu olmak, Mağaza içerisinde sergilenen tüm ürünlerin stok takibini gerçekleştirmek ve depo düzenini sağlamak

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO veya Üniversite mezunu, 2 yıl perakende alanında tercihen iç giyimde deneyim sahibi olan, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Aktif satışı seven, Pozitif, dinamik, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, İletişime açık, liderlik ve organizasyon yetenekleri olan, İnsanları yönetmekte ve gözlemekte başarılı, Hızlı değişime ayak uydurabilen ve inisiyatif alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ''Mağaza Müdür Yardımcısı'' aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Müdür Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİzmir 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAR-GE ve İmalat Mühendisliği bölümlerinde görevlendirilecek, "Teknik Ressamlar" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Lisesi Makine Ressamlığı bölümünden mezun, İyi derecede Solidworks programını kullanabilen, Tercihen üretim tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWe’re looking for highly qualified, talented and motivated R&D Engineers to join our growing R&D team in Istanbul. Contribute to a culture of innovation by proactively generating novel concepts for new products and enhancements to current product performance. Understand customer needs through literature review, customer interviews, direct observation, and competitive analysis. Support evaluation and assessment of new products, intellectual property, processes and industry trends that can or have the potential to impact our business strategies. Develop realistic and actionable project plans. Develop and execute test methods which specify measurement product, test set-up, and measurement systems analysis. Support current projects in terms of quality, manufacturing, supply continuity and cost improvement. Write detailed technical reports based on design verification analysis/testing for design changes and product design activities. Translate customer needs into engineering requirements into specific product, packaging and process specifications. Integrate product systems and subsystems to meet business objectives by addressing customer needs and product requirements under defined cost targets. Creating collaboration occasions with universities, technology development centers and research institutes. Write & follow project files to apply local or internal funds.

  Aranan NiteliklerMSc Degree in Chemistry or Polymers from reputable universities. Phd will be considered as an asset. Excellent communication, presentation and planning skills. Self-disciplined, self-motivated and confident personality to contribute to the success and harmony of the team. Pro-active; self-driven for creating new projects and/or improving existing conditions and processes. Fluent speaking and excellent writing skills in English Age between 25-30 Strong knowledge of MS-Office programs Driving Licence: Class B Residance in Anatolian side Non-smoking No-military obligation for male candidates Must be conscientious with high cognitive ability and possess initiative, responsibility, leadership potential and a strong work ethic.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın,Satınalma organizasyonu içerisinde "Kumaş Satınalma Sorumlusu" olarak, aktif rol üstlenecek takım arkadaşı aramaktayız... Firmanın ihtiyaçları doğrultusunda Kumaş Satınalma organizasyonunun gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu, Tekstil sektöründe ihracatçı firma deneyimi olan, Denim ve dokuma ürün grubunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Sentez Vogue programı kullanabilen; Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, İletişimi kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan...

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıGenel Merkezi İstanbul'da bulunan büyük bir kurumun Elazığ şubesinde, Klinik veterinerlik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere 'Veteriner Sağlık Teknikeri' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Veterinerlik Meslek Yüksekokulu mezunu, - Asgari 3 yıl deneyimli, - Tercihen, bir atçılık işletmesinde görev yapmış, - Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, - Sürücü belgesi olan, fiili olarak araç kullanabilen, - Elazığ' da ikamet eden ya da edebilecek.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Tekniker, Veteriner Sağlık Teknisyeni

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKurumumuz bünyesinde çalışacak Bilgi İşlem Sorumlusu takım arkadaşımızın; Kurumun teknolojik altyapısının hızlı, güvenli ve senkronize çalışmasını sağlaması, Kurum içi bilişim sistemlerinin tasarım ve devamlılığının sağlanması (tüm veritabanı ve uygulama sunucuları kurulum, güncelleme, süreklilik yeterlilik testleri, sorun analizi, log izleme..) istenmektedir.

  Aranan NiteliklerYazılım ve donanım alanında en az 2 yıl tecrübeli Domain yapısı hakkında bilgi sahibi, Daha önce NAS cihazı ile çalışmış, LAN - WAN ve VPN yönetimini sağlayabilecek, Network cihazları ve güvenliği hakkında bilgi ve deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, Yaratıcı, teknolojik gelişmelerin kurumsal uygulamaları konusunda çalışmaya istekli, Ekip çalışmasına uygun, Esnek mesai saatlerinde çalışabilecek, Tercihen askerlikten muaf Bilgi İşlem Sorumlusu arıyoruz

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıGenel Merkezi İstanbul'da bulunan büyük bir kurumun Şanlıurfa şubesinde, Klinik veterinerlik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere 'Veteriner Sağlık Teknikeri' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Veterinerlik Meslek Yüksekokulu mezunu, - Asgari 3 yıl deneyimli, - Tercihen, bir atçılık işletmesinde görev yapmış, - Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, - Sürücü belgesi olan, fiili olarak araç kullanabilen, - Şanlıurfa' da ikamet eden ya da edebilecek.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Tekniker, Veteriner Sağlık Teknisyeni

 • Firma Adı Gizliİzmir, Denizli 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketin üreteceği en uyumlu ve en kaliteli özellikle şaraplık üzümün alınmasının sağlanması Üretilen ürünün yıl boyunca gözlemleyerek en verimli şekilde yetişmesini sağlamak için gerekli mühendislik çalışmalarının yapılması

  Aranan Niteliklerİzmir ve Denizli'de ikamet eden, Üniversitelerin Ziraat Mühendisliğinde okuyan ya da yeni mezun, MS Ofis uygulamaları bilen, Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip Disiplinli, stresli ortamlarda toleranslı olabilen, inisiyatif kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın Çalışma saatleri konusunda esnek ve seyahat engeli bulunmayan Erkek adayların sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Mühendis, Sorumlu, Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıİStanbul, Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamıza Sıvı Yakıt Kazanı Ehliyetli Mekanik Bakımcı, Forklift Ehliyetli Depo ve Sevkiyat Elemanı, Meslek Lislerinin Kimya Bölümünden mezun olmuş elemanlar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek ve Askerlik görevini tamamlamış olmak En az ortaokul , tercihen lise mezunu olmak Vardiyalı çalışabilecek , Tuzla ve yakın çevresinde ikamet ediyor olmak

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: İmalat, Kimya

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Eleman, Kazancı, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÖzel Muayene hekimi olarak istihadam edilecek adına iş yeri açılışı yapılacaktır

  Aranan NiteliklerMesleği ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgili İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı aktif çalışabilecek, Plastik Cerrahi Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde, Ütü Paket Departmanımızda son ütücü olarak çalışacak ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe imalat alanında tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın ve dikkatli, Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıIK-003 On Muhasebe ve Finans Sorumlusu On Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak gorevlendirilecek, En az 2 yil benzer gorevde calismis Tercihen Denizcilik firmasi deneyimi olan, En az Lise mezunu veya Universitelerin ilgili bolumlerinden mezun, Tercihen Ingilizce okuma-yazma-konusmaya vakif, ETA Muhasebe programi kullanabilen, Mali Musavir ve Ust Yonetime karsi sorumlu olacak, raporlama yapabilecek, Finans, alacak, odeme takibi yapacak, Gemi Operasyon Lideri ve Sorumlulariyla koordineli calisacak, Istanbul Anadolu yakasinda ikamet eden, 25-35 yaslar arasinda Bayan calisma arkadasi aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıModel ve Pazar araştırmalarının yapılması, Tasarımların ve koleksiyonların belirlenen zamanlarda hazırlanması, Kumaş, aksesuar ve sezon renk seçimlerinin gerçekleştirilmesi, Birlikte çalıştığı ekibin verimli çalışmasının kontrol ve takip edilmesi, Ürün grubunun tasarım aşamasından modelin ortaya çıkmasına kadar tüm süreçlerden sorumlu olunması ve koleksiyonun eksiksiz teslim edilmesi.

  Aranan NiteliklerÖrme Konfeksiyon İhracatında sektöründe lider olan firmamızda çalışmak üzere; Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, Tekstil – hazır giyim sektöründe örme üst giyim tasarımı konusunda 5-10 yıl tecrübeli, Illustrator, Coreldraw, Photoshop gibi çizim programlarını etkin şekilde kullanabilen, Sözel ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Dünya modasını ve trendleri yakından takip eden, Üretim aşamasını iyi bilen, Vizyonu geniş, yaratıcı ve araştırmacı, Raporlama ve sunum becerisi gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSağlık Sektöründe önde gelen bir kuruluşa bağlı olarak istihdam edilecek ve adına muayenehane açılacaktr

  Aranan NiteliklerMesleği ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgili İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı aktif çalışabilecek, Diş Hekimi aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Hekimi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİkitelli de bulunan fabrikamızın Üretim bölümlerinde değerlendirilmek üzere vasıfsız eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler- En az ilkokul mezunu - 20 ile 30 yaş arasında , - Üretim bölümünde çalışacak, - Esenler, Yenibosna civarında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Eleman

/12

İş Habercisi - firma yazilari.php için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?