firma yazilari.php için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
firma yazilari.php
 • İş AçıklamasıBahçelievlerde bulunan HİZMET sektöründe çoklu şubeler alanında faaliyet gösteren firmamız için, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda temsil edecek eşirket avukatı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTaraf olduğu sözleşmeler, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında her türlü dava, resmi yazışmalar, ve olası duruşmalarda başarıyla temsil edebilecek, · Süreç takibi disiplinli ve titiz, · İletişim yeteneği yüksek, · Dinamik bir yapıya sahip, . Esnek mesai saatlerine uyum sağlayacak, · Seyahat engeli olmayan,ve tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, . 45 Yaş altı, . Tercihen İngilizce bilgisine sahip, · Bay - Bayan adaylar aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi, Danışmanlık, Dış Ticaret, Diğer, Hukuk

  Pozisyon: Avukat, Müfettiş

 • British Pointİstanbul Anadolu 26 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEğitim kurumumuzun kendi bünyesinde resmi çalıştırmak istediğimiz avukat arkadaşlar her hangi bir avukatlık ofisine bağlı olmamaları gerekmektedir Kurumumuzun tüm hukuki işlemlerini yürütebilecek, eğitim mevzuatı ve icra dosyalarını yürütebilecek kişiler Sosyal Haklar: Net Maaş + Yemek + Prim + SSK Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır

  Aranan NiteliklerHukuk Fakültesi Mezunu Avukatlık Ruhtasını Almış Eğitim Mevzuatına Hakim İcra Takip ve İcra Yasalarını Çok İyi Bilen İş, Sözleşme ve Personel Hukukunu Bilen En Az 2 Yıllık Tecrübeli Tuttuğunu Koparabilen Diksiyonu Düzgün Çözüm Odaklı Referans Verebilecek

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıCERRAHİ KARMA SERVİS HEMŞİRESİ MEDİGOLD HASTANESİ (AVR) İŞ TANIMI Hastanenin ve Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nün misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda çalışmak Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nde tanımlı olan sistem ve iş talimatlarına uygun hareket ederek bölümünde sorumluluğu altında hastalara en üst düzeyde hemşirelik hizmetini vermek ve verilmesini sağlamak En üst düzeyde kaliteli hasta bakımını gerçekleştirirken hasta güvenliği ve hasta memnuniyetinin gereklilikler doğrultusunda tüm ekip üyeleri ile işbirliği yapmak. Gerekli ön hazırlıkları yaparak hastayı bölüme kabul edebilecek, Hastaya yapılacak işlemler ile ilgili bilgilendirme yaparak uygulama sürecini takip edebilecek, İşlem sonrasında hastayla ilgili gerekli işlemleri tamamlayabilecek Kalite standartları gereği hemşirelik bakımını tam ve eksiksiz uygulayabilecek.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Medigold Sultan Hastanesinde görevlendirilmek üzere ‘’Cerrahi servis Hemşiresi’’ adaylarının başvurularını bekliyoruz. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz. Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, Cerrahi karma serviste deneyimli özellikle ıv yol girme iyi olan (erişkin ve çocuk ) Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, En az 3 yıl ve üstü Cerrahi servis (Erişkin ve çocuk) Hemşiresi olarak görev yapmış, Kalite, HKS ve JCI Akreditasyon konularında bilgili Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu çalışacak " Cerrahi KARMA Servis Hemşiresi" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Klinik Hemşiresi

 • İş AçıklamasıYENİDOĞAN HEMŞİRESİ MEDİGOLD HASTANESİ (AVR) İŞ TANIMI Hastanenin ve Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nün misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda çalışmak Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nde tanımlı olan sistem ve iş talimatlarına uygun hareket ederek bölümünde sorumluluğu altında hastalara en üst düzeyde hemşirelik hizmetini vermek ve verilmesini sağlamak En üst düzeyde kaliteli hasta bakımını gerçekleştirirken hasta güvenliği ve hasta memnuniyetinin gereklilikler doğrultusunda tüm ekip üyeleri ile işbirliği yapmak. Gerekli ön hazırlıkları yaparak hastayı bölüme kabul edebilecek, Hastaya yapılacak işlemler ile ilgili bilgilendirme yaparak uygulama sürecini takip edebilecek, İşlem sonrasında hastayla ilgili gerekli işlemleri tamamlayabilecek Kalite standartları gereği hemşirelik bakımını tam ve eksiksiz uygulayabilecek.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Medigold Sultan Hastanesinde görevlendirilmek üzere ‘’ Yenidoğan Hemşiresi’’ adaylarının başvurularını bekliyoruz. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz. Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşire veya Ebelik bölümü mezunu, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, En az 3 yıl ve üstü yenidoğan hemşiresi olarak görev yapmış, Kalite, HKS ve JCI Akreditasyon konularında bilgili Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, " Yenidoğan Hemşiresi" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklamasıİstanbul Osmanbey'de bulunan toptan mağazamız için iyi derecede İngilizce bilen 'Satış Danışmanı/Müşteri Temsilcisi' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler20-35 yaşları arasında, Mağazacılık ve toptan satış konusunda en az 3 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, İyi derecede İngilizce bilen (İkinci yabancı dil olarak Arapça bilinmesi tercih sebebidir), Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu, Bay,bayan

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıSağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimizin bilgi işlem merkezinde teknik destek uzmanı olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere tecrübeli veya tecrübesiz ; Bilgi teknolojileri alanında kendini geliştirmeye açık , yenilikleri takip eden Bilgisayar donanımı , ağ sistemleri, işletim sistemleri (Windows Xp/ 7/ 10) konularında bir miktar bilgi sahibi Kablo çekme (Ağ - Utp) , bilgisayar kurulumu vb. çalışmalara destek verebilecek Kendisine verilen işi eksiksiz bir şekilde tamamlayacak , görev ve sorumluluk bilinci yüksek İletişim yönü güçlü Destek verdiği son kullanıcılara karşı anlayışlı ve sabırlı 21-24 yaşları arasında Askerlik görevini tamamlamış Yoğun çalışma temposuna ve esnek mesai saatlerine ayak uydurubilecek Tercihen bilgi teknolojileri ile ilgili bir alandan mezun ( lise , ön lisans ) Bekar Not : Pozisyon için öngörülen maaş asgari ücrettir.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker

 • İş Açıklamasıİstanbul Adalet Sarayının karşındaki merkezimizde çalışacak grafiker editör aramaktayız. www.haber1461.com İnternet haber sitesi için yayıncılık deneyimi olan veya olmayan, grafiker haber editörü aramaktayız. Ayrıca iletişim fakültesi gazetecilik bölümünde okuyan veya yeni mezun, part time çalışabilecek BAYAN talipliler başvuru yapabilir. Ayrıntılı bilgi için KOBİDER Genel Merkezi Vatan Caddesi (İstanbul Adalet Sarayı'nın karşısındaki Ziraat Bankasının karşı çaprazında) Yurt Sokak No:41/1 34403 Çağlayan - İSTANBUL WEB : www.kobider.org.tr E-Posta : info@kobider.org.tr basin@kobider.org.tr kobider@hotmail.com

  Aranan NiteliklerDENEYİMLİ HABER EDİTÖRÜ İş Tanımı: Haberlerin güncellenmesi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, haber kaynaklarından gündemi takip ederek haberin görsel malzemelerle desteklenip etkili ve ilgi uyandırıcı şekilde sunulması, mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla yaratıcı fikirler üretilmesini gerçekleştirmek üzere görev yapacak İnternet HABER Editörü aranmaktadır. Beklenen Özellikler: * Photoshop ve Office programlarını kullanabilen, * Türkçe dil kuralları ve haber diline hakim, * Bilgisayara ve internet kullanımına hakim, * İstanbul'da ikamet eden, * Esnek çalışma saatlerine uygun, * Öğrenmeye istekli ve sorumluluk alabilecek, * Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, Kemal Yıldız 0544 384 1461 **Tam zamanlı veya part time İnternet haberciliği yapabilecek bayan editörler aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Editör

 • İş AçıklamasıSmoothly to carry out ship agency operations at the straight transiting  and  in the harbor by providing the necessary communication with the competent authorities' s official institutions; planning and directs the organization in a way that can be effective Responsibility to ensure top quality ships agency service is rendered to all clients (external and internal) Responsibility to ensure all services are promptly ordered & confirmed Planning time to ensure the highest level of customer service is achieved at all times and tasks are not only met but exceeded wherever possible Organised and able to thrive in this kind of environments

  Aranan NiteliklerHaving   degree from a  Shipping (Maritime) related  University. Undergraduate DegreeGraduate Degree Good command of English  both  basis written / spoken Candidates will have at least 5/ 10 years experience within agency operations as well as excellent IT and communication skills Having  multi task ability Having experience of working within a busy and demanding post room, Be proactive, professional and have a flexible approach to work Be a team player, organised and productive Having a very strong focus on accuracy and attention to detail Must be able to communicate well both verbally as well as in a written format. Having  excellent ability to use Microsoft office, ie Word, Excel. Flexibility regarding working hours and duties

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı GizliKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMadeni yağ üretiminde tecrübeli kimya mühendisi aranıyor

  Aranan NiteliklerGebze ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini yapmış Ekip arkadaşları arıyoruz

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  Aranan NiteliklerAna dili Arapça ve çok İyi seviyede İngilizce bilen, yazılı sözlü iletişim yönü kuvvetli, En az Lise Mezunu, Pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ürünlerin sipariş,stok ve tedarik planlaması ile ilgili tüm süreçlerin takibinde görev alacak, Yurtdışı ile görüşmeleri yapıp,yazışmaları takip edecek, Yurtdışından gelen misafirleri organize edecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Tüm pazarlama ile ilgili faaliyetlerde görev alacak, Askerlik görevini tamamlamış, Pazarlama Uzmanı aramaktayız..

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıLüleburgaz/ Kırklareli’nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLüleburgaz/ Kırklareli'nde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Micro Muhasebe /Finans Programını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Bay veya Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not: Bu kriterlere uymayan kişilerin başvuru yapmaması önemle rica olunur.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Mekanik Bakım Personeli alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler  En az meslek lisesi mezunu, Kaynak bilen, çelik konstrüksiyon işlerinden anlayan, Rulman bilgisi olan ve rulman söküp takabilen, Genel mekanik elemanları bilgisi olan, Tahrik üniteleri bilgisi olan, redüktör bakımı yapabilen, Genel tesisat işleri bilgisi olması, Ölçü alabilen ve ölçü çıkarabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden    

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıÜretim bölümümüzde Enjeksiyon Makinalarında çalışacak usta başı alınacaktır. İş emirlerine uygun olarak enjeksiyon makinalarında üretim faaliyetinin gerçekleştirilmesi, Plastik enjeksiyon proses ayarlarının ve ürün kalite kontrollerinin yapılması, Üretim ekipmanının tertip, düzen, temizlik faaliyetlerinin takip edilmesi ve sağlanması, Sorumlu olduğu ekibin İş Sağlığı ve Güvenliği kuralları ile uyum içerisinde çalışmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise mezunu veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon üretiminde, enjeksiyon proses parametreler, plastik hammaddeleri konusunda minimum 15 yıl tecrübeli, Plastik enjeksiyon üretim başlangıcından sonuna kadar olan tüm sürecine hakim, Plastik enjeksiyon kalıp bilgisine sahip, Plastik Enjeksiyon bölümünde bulunan personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek yönetim ve organizasyon kabiliyetine sahip, Kalite odaklı, dinamik, analitik düşünme ve iletişim becerileri gelişmiş, yüksek performans odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik ilişkisi bulunmayan, Plastik Enjeksiyon Usta Başı çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Plastik Enjeksiyon Ustası

 • İş AçıklamasıGÜNLÜK RUTİN EV İŞLERİNDE YARDIMCI PERSONEL

  Aranan Nitelikler- 25 - 40 YAŞINI AŞMAMIŞ - TUZLA-AYDINLI CİVARINDA İKAMET EDEN ( AYDINLI CİVARI DIŞINDAKİ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR. ) - TERCİHEN BEKAR - SİGARA KULLANIMI OLMAYAN - ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞACAK - TÜRK VATANDAŞI BAYAN

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBatı Ataşehir'de yeni açılan cafemiz için "Bayan Garson" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az iki yıl deneyim sahibi, Güler yüzlü, kişisel bakımına önem veren, dinamik, Diksiyonu düzgün, Hijyen kurallarına özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Takım çalışmasına inanan "Bayan Garson/Servis Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Komi, Garson

 • İş AçıklamasıŞirketimiz santrali için ''bayan '' personel istihdamı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Santral,çağrı merkezi vb.bir görevde en az 1 yıl deneyimli 22 - 35 yaşlarında MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün, iletişimi iyi İstanbul -Avrupa Yakasında ( Bahçelievler, Merter, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Fatih, Eyüp, Beşiktaş, Mecidiyeköy güzergahlarında ) ikamet eden Sigara kullanmayan BAYAN PERSONEL ARANIYOR Not: Cumartesi günleri çalışılmaktadır. Kriterlere uymayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, E-Ticaret, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Operatör

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde,  Ütü Paket Departmanımızda son ütücü olarak çalışacak ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe imalat alanında tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın ve dikkatli, Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Elektril Bakım Personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az meslek lisesi mezunu, Elektrik  bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik Bakım alanında kariyerine devam etmek isteyen, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, PLC ve endüstriyel elektronik uygulamaları konusunda 2 yıl tecrübeli, Otomasyon aksesuarları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Genel mekanik bilgisi olan, Pano iyileştirmeleri yapabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden  

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: İmalat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketin departmanları tarafından başka kurum, kuruluş ve kişilere gönderilecek yasal dokümanların (yazışmalar, ihtarnameler, ticari mektuplar vb) hazırlanmasına destek olmak, nihai onayı vermek, süreci takip etmek. Şirketin taraf olacağı sözleşmeleri hazırlanmak, incelemek ve hukuki görüş oluşturmak, Şirketin çeşitli departmanlarına ait sözleşmelerin (gizlilik, distribütörlük, CMO, MSA vs.), kurumsal formatların güncel hallerini dosyalamak, şirket içindeki ilgililerin güncel kurumsal formatları kullanmalarını sağlamak, Şirketin şirketler hukukuna ilişkin süreçlerini takip etmek (olağan/olağanüstü genel kurullar, yönetim kurulu seçimleri, yetki kararları ve imza sirkülerleri) Şirketlerin şirketler hukukuna ilişkin evrakını (ticaret sicil gazeteleri, imza sirkülerleri vb), ticari defterlerini (GK ve YK karar defterleri), imzalanmış sözleşmelerini ve Şirketlere ilişkin her türlü yasal önemli evrakı arşivlemek, saklamak, Şirketin departmanlarından hukuki görüş taleplerini cevaplamak, gerekli hallerde harici hukuki görüş almak, İşe alım ve işten çıkarma süreçlerinin hukuki boyutunu takip etmek, gerekli hukuki dokümanları hazırlamak, Şirketin taraf olacağı davaları ve icra dosyalarını takip etmek, Yasal mevzuat ve değişiklikleri takip etmek, ilgili departmanları bilgilendirmek, Şirketin tüm hukuki süreçlerini yürütmekten sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerHukuk Fakülteleri’nin 4 yıllık Lisans bölümlerinden mezun, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku alanlarında deneyimli, Şirket Avukatlığı ve benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimi olan, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yetkinliği yüksek, Planlama, takip, kontrol ve raporlama yönü güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıOtobüs elektrik kablo enstalasyon montajını gerçekleştirecek, Ön göğüslük montajını gerçekleştirecek, Meydana gelen arıza kontrollerinin tespiti ve onarılması işlemlerini yapacaktır.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşumuz için, aşağıdaki özelliklere sahip 'Oto Elektrik Operatörü' arayışımız bulunmaktadır; * Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, İlgili alanda eğitim almamış personel için; Mesleki Eğitim Sertifikasına sahip olmak, ya da ustalık veya usta öğreticilik belgesine sahip, * MYK tarafından zorunlu meslekler kapsamına girmesi halinde mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, * Oto elektrik konusunda mesleki bilgi ve tecrübeye sahip, * Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz çalışabilen, Askerliğini tamamlamış, * Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, * akım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıOtobüsün şasi ve karkasların birleştirilmesi işleminde kaynak faaliyetlerini yürütecek, Sac kaynak ve doğrultma işlerini yapacak. İç ve dış saclama işlemlerini yapacaktır.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşumuz için, aşağıdaki özelliklere sahip 'Karoser Kaynak Operatörü' arayışımız bulunmaktadır; * Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, İlgili alanda eğitim almamış personel için; Mesleki Eğitim Sertifikasına sahip olmak, ya da ustalık veya usta öğreticilik belgesine sahip, * MYK tarafından zorunlu meslekler kapsamına girmesi halinde mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, * Kaynakçı Sertifikasına sahip, * Kaynakçılık ve kaportacılık alanında mesleki bilgi ve tecrübeye sahip, * Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz çalışabilen, Askerliğini tamamlamış, * Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, * Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıOtobüs yüzeyine boyama konusundaki işlemleri yürütecek, Zımpara ve macun uygulamalarını yapacaktır.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşumuz için, aşağıdaki özelliklere sahip 'Oto Boya Operatörü' arayışımız bulunmaktadır; * Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, * İlgili alanda eğitim almamış personel için; Mesleki Eğitim Sertifikasına sahip olmak, ya da ustalık veya usta öğreticilik belgesine sahip, * MYK tarafından zorunlu meslekler kapsamına girmesi halinde mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, * Oto boya konusunda mesleki bilgi ve tecrübeye sahip, * Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz çalışabilen, * Askerliğini tamamlamış, * Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, * Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Oto Boyacısı

 • İş AçıklamasıOreks Mineral Maden, Krom zenginleştirme tesisinin ve krom ocağının yöneticiliği, mühendisşiği.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYILDIZ OLMAYA ADAY SATIŞÇILAR ARIYORUZ ! ''SATIŞ'' Benim işim diyorsanız firmamıza bekliyoruz. *Evrak konusunda titiz,yazışmaları zamanında ve düzgün yapabilecek. *Sorumluluk alanındaki faaliyetleri periyodik olarak rapor haline getirebilecek. *Sahada aktif bir şekilde çalışabilecek. *Maaş+Prim+Sgk+Telefon ve diğer haklar.

  Aranan Nitelikler*Satış sektöründe kariyer hedefleyen. *İkna kabiliyeti yüksek. *Sonuç odaklı,hırslı,dinamik, enerjisi yüksek. *Prezantble. *Öğrenmeye açık kendisini geliştirmek. *Takım çalışmasına yatkın. *Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu. *20-35 yaş arası. *Seyahat engeli olmayan. *Bay. *Deneyimli ve yetiştirilmek üzere ''SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ'' aramaktayız. *Çalışma Saatleri 09:00 18:00 arası.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart ev işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAraçtaki izolasyon,sünger ve telleme işlemlerini yürütecek, Aracın yan ve tavan formikalarının, plastik ve ABS malzemelerinin montajını yapacak, Boyalı komple gövdenin camlarını mastikle yapacak, Montajı yapılan kapıların ayarını yapacaktır.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşumuz için, aşağıdaki özelliklere sahip 'Trim Operatörü' arayışımız bulunmaktadır; *Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, * İlgili alanda eğitim almamış personel için; Mesleki Eğitim Sertifikasına sahip olmak, ya da ustalık veya usta öğreticilik belgesine sahip, *MYK tarafından zorunlu meslekler kapsamına girmesi halinde mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, * Üretim montaj hattı konusunda mesleki bilgi ve tecrübeye sahip, * Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz çalışabilen, * Askerliğini tamamlamış, * Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıGebze Şekerpınar'da bulunan firmamız için, Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMS Ofis programlarına hakim, LOGO TİGER Muhasebe programını iyi derecede kullanabilen, Kocaeli Şekerpınar'a yakın ikamet eden, 35 yaşını aşmamış ve en az 5 yıl tecrübesi olan, Enerjik, öğrenmeye açık, insan ilişkileri ve iletişim yönü güçlü Bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda aşağıda ki niteliklere sahip İş Geliştirme Sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. İş Sağlğı ve Güvenliği sektöründe deneyimli, İş Güvenliği Uzmanı ve ya bu sektörde İş Geliştrime, pazarlama, satış bölümlerinde çalışmış, Tercihen portföy sahibi ve yüksek prim sistemiyle çalışabilecek, Etkin iletişim ve sunum yeteneğine sahip, Temsil yeteneği güçlü, hedefleri yüksek, Kendine güvenen, girişken ve çevresine güven veren, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek, ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıToptan Satış odaklı çalışarak; Corner bazında ve Bayilik Bazında Yeni Müşteri/Perakende Mağazalar kazandırmak, Testil Sektörüne iç piyasa deneyimi olan, Müşteri pörtföyü olan, İstanbul'da kurulacak Toptan Satışa Yönelik Show Room'un Organizasyonunu yapmak, Corner ve bayi anlaşmalarının ,saha uygulamalarını takip ve kontrol etmek, Planlanan rut dahilinde kendisine ait Bayiilerin ziyaretlerini, satış, stok, sipariş ve risk yönetimlerini yapmak, Hedef ve bütçelere uygun olarak çalışmak, hedeflere ulaşma doğrultusunda hareket etmek, yeni stratejiler geliştirmek, Bayiilerin satış fonksiyonları ile ilgili tüm süreçlerinin takibini sağlamak, Corner ve bayilerin risk, cari hesap kontrol ve takibini yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu En az 5 yıl toptan satış kanalı ve bayi yönetiminde görev almış Tercihen İç Giyim ve Tekstil sektöründe tecrübesi olan, Ms Office, ve Toptan Satışa yönelik Nebim V3 veya benzeri yazılım uygulamalarında hakim, Satış, Analitik düşünme, liderlik ve iletişim becerileri gelişmiş Aktif olarak araç kullanabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli bulunmayan.

  Aranan Kelimeler: firma yazilari.php, firma yazilari.php iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Uzman, Sorumlu

/11

İş Habercisi - firma yazilari.php için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?