Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Futurist Tasarım - Tasarımcı

İş Açıklaması

İstanbul ve Londra merkezli faaliyet gösteren bir yaratıcı ekibiz. (Bu pozisyon İstanbul ofisi için geçerlidir) Ürün stantları, Mağazacılık, Yönlendirme, Mimari Kurumsal Kimlik, Satış Noktası Çözümleri konularını iyi biliyor ve seviyoruz.

Son derece dinamik bir portföyümüz var, tasarımın farklı alanlarına girip çıkıyoruz. Fikir üretip, projelendirip, üretiyoruz. Global markalar bizi seviyor, biz de onlarla çalışmayı! Ana rotamız belli ama projelerimiz kendi içinde epey değişken, her projede önümüze yeni ufuklar açılıyor.

Bazen markalar ile doğrudan çalışıyoruz, bazen de mimarlar veya grafik tasarımcıların projelerini hayata geçiriyoruz.

Üretimi iyi bilen tasarımcılarız, aynı zamanda tasarımcı vizyonuna sahip üreticileriz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Adaylarımızdan iyi bir tasarım eğitimi, ardından güzel bir tecrübe ve en önemlisi heves ve merak beklentimiz var! İşimizin tek bir okulu yok, mimarlık, içmimarlık, endüstri ürünleri tasarımı gibi bölümlerden mezunların rahatlıkla sevebileceği, yapabileceği bir iş.

Her gün her projede farklı yaklaşımlar arayacak, bundan zevk alacak, konusunu araştıracak ve öğrendiklerini çizdiklerine aktarabilecek tasarımcılar arıyoruz.

Görselleştirme yapımız öncelikli olarak Sketchup ve V-Ray düzeni üzerine kurulu, Office ve Illustrator + Phtoshop gibi grafik yazılınmları kullanıyor olmanız ise size artı puan kazandıracaktır.

Aynı anda ve hızlı ilerleyen birçok proje üzerinde çalışmaya alışığız, bu tempoya hazır olup kolaylıkla ayak uydurmanızı bekliyoruz.