Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

GAFF TEKSTİL - Planlama Müdürü Tekstil

İş Açıklaması

Şirketin belirlediği hedef ve stratejiler çerçevesinde, üretim hedeflerinin gerçekleşmesine imkan verecek şekilde yıllık, aylık, haftalık ve günlük üretim planını oluşturmak, belirlenen zamanlarda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak.

. Üretim için gerekli olan kumaş ve aksesuar süreçlerini planlayıp ilgili departmanlar tarafından tedarik sürecini başlatmak. Mevcut ürün geliştirme ve yeni ürün geliştirme projeleri ile ilgili analiz ve araştırma faaliyetlerini yürütmek; kumaş, aksesuar ve nakış/ baskı Ar-Ge araştırmalarına yön vermek.

. Koleksiyon oluşturma süreçlerinin her bir aşamasını sketch, kumaş sipariş, nakış ve baskı, kalıp, numune dikimi vb. takip etmek ve üretim hattına uygun numune oluşturulmasını sağlamak.

. Koleksiyon üretim hammadde ihtiyaçlarını belirleyip, ilgili birimlerle paylaşmak ve tedarik süreçlerini yöneterek takibini yapmak.

. Ürünlerin numune uygunluğunu kontrol ederek, onaylarını vermek.

. Ürün geliştirme süreçlerinin birimlere dağılımını ve sürecin yönetimini yapmak.

. Hedeflere göre üretim planlamalarını yaparak, terminlere göre depoya giriş sürecini takip etmek, yönetmek ve raporlamak.

. Hedeflenen süre içerisinde tedarik aşamasını sonlandırmak.

. Maliyet ve fire oranlarını düşürücü faaliyetler içerisinde yer almak. Numune ve ürün ön maliyetlerini hesaplamak ve gerekli iyileştirmeleri yapmak.

. Süreçlere yönelik verimsizlikleri tespit etmek ve iyileştirmek.

. Üretim ve planlama süreç performansını izlemek, arttırmak, planlama raporlarını hazırlamak, üretim ve planlamasında ortaya çıkan sapmaları ve aksaklıkları takip ederek giderilmesi için önlem alınmasını sağlamak.

. Üretilecek modelleri sistemden takip ederek, doğru zamanlama ile atölyelere yönlendirmek.

. Üretim hammadde ihtiyaçlarını belirleyip, gerekli satın alma süreçlerini yürütmek ve yön

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Tercihen lc waikiki için çalışmış olmak