Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Gestaş-Genel Elektrik Aydınlatma - Ofis Satış Sorumlusu

İş Açıklaması

Aydınlatma armatürleri üreten yurtiçi ve uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamızın İkitelli OSB. deki fabrikasına bayan aday aranmaktadır.

- Sektördeki dış pazarı analiz ederek ilgililere bilgi verir.

- Rakip ürünleri firma ürünleri ile fiyat, kalite, satış sonrası hizmetler yönünden kıyaslar,aynı pazarı paylaşan rakip firmaların piyasa potansiyellerini ve potansiyel müşterilerini araştırır.

- Piyasadaki benzer veya aynı ürünlerdeki satış fiyat ve politikalarını araştırarak ilgili müdüre bilgi verir.Rakip firma müşterilerinin firmaya kazandırılması için çalışır.

- Aldığı siparişlerde müşterinin talep ettiği şartları, hiç bir karışıklığa ve yanlış anlaşılmaya yer bırakmayacak şekilde ilgili sisteme / formlara girer.

- Bölümünün faaliyetleri ile ilgili hazırlanması gerekli periyodik raporlarını zamanında ve eksiksiz düzenleyerek,ilgili müdüre iletir.

- Satışların arttırılması amacıyla gerekli tüm çalışmaları yapar.

(projeler,fuarlar,internet v.b.)

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

- Dış Ticaret, Satış Pazarlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli,

- Tercihen elektrik - aydınlatma sektöründe çalışmış,

- İyi derecede İngilizce bilen,

- Müşterilerle irtibat kurulması,mevcut ilişkilerin yürütülmesi,piyasa taleplerinin araştırılması,proje ve potansiyel müşteri takibi yapan,yönetime rapor sunan,aktif satış yapabilecek.

- Araştırmacı,işine karşı özverili,ikna edici,anlama ve anlatma kabiliyeti yüksek,planlı çalışma sistematiği olan,prezantabl,seyahat engeli bulunmayan,diksiyonu düzgün,analiz yeteneği olan,sorumluluk alabilen takipçi.

- İhracat operasyonlarını yürütüp takip edebilecek,

- Avrupa Yakası'nda ikamet eden,(İlk tercihler Başakşehir,İkitelli,Halkalı,K.Çekmece,Esenler ilçeleri olacaktır.)

Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz...