İş İlanları

Hepsini Temizle
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İzmir Menemen Ulukent CarrefourSA Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İzmir

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18_35 yaş aralığında, - En az Lise mezunu, açıköğretim lise ye devam eden, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Doğapark

  Yurtdışı Pazarlama ve Satış Uzmanları Doğapark

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çocuk oyun grupları, dış mekan spor aletleri ve kent mobilyaları üretimi yapan fabrikamızın Yurtdışı Pazarlama ve Satış Departmanında görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin; İktisat, İşletme, Pazarlama ya da Uluslararası Ticaret Bölümlerinin birinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İkinci dil olarak Fransızca ve / veya Arapça bilenler tercih edilecektir, Sıcak satış ve distribütörlük alanlarında tecrübeli, İyi düzeyde MS Office ve tercihen ERP programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik ve sonuç odaklı düşünebilen, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı Satış ve pazarlama alanında deneyimli, insiyatif kullanabilecek Tercihen sektöründe en az 3 yıl tecrübeli Ortadoğu, Avrupa ve diğer Dünya ülkelerinde ihracat satış tecrübesine sahip Müşteri ve Pazar araştırması yaparak, müşteri portföyünü geliştirecek, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Tercihen İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze bölgesine yakın ikamet eden, Fuar organizasyonu deneyimi olan arkadaşlar aranmaktadır.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İzmir Boliva Bornova CarrefourSA Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İzmir

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Bornova bölgesine açılacak olan CarrefourSA mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze - Meyve, Kasap, Şarküteri , Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışacak; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 30 yaşını aşmamış, - En az Lise mezunu, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Ayakkabı Dünyası

  Satış Danışmanı - İstanbul Göztepe Optimum Ayakkabı Dünyası

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı perakendecilerinden biri olan Ayakkabı Dünyası, İstanbul Göztepe Optimum AVM' de olan mağazasında çalışmak üzere "Satış Danışmanı" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (tercihen), Mağazacılıkta kariyer yapmak isteyen, Tercihen ayakkabı satışı konusunda deneyimli, Kendine ve giyimine önem gösteren, Müşteri odaklı, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü ve dinamik, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Müşteri Hizmetleri Personeli Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Müşteri Hizmetleri Personeli arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen üniversite eğitimini tamamlamış, Tercihen internet şirketinde çalışma deneyimi olan ve/veya internet uygulamalarına hakim, Portföy yönetimi, bilgilendirme, müşteri ilişki yönetimi alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Ürünlerimiz hakkında mevcut kurumsal müşterilerimiz ile iletişim halinde olup müşterilerin iş süreçleri yönetimine destek olmak, Bilgilendirme ve yönlendirme yaparak firmamızın servislerinin en verimli şekilde kullanımını sağlamak, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip ve sorumluluk alabilen, MS.Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • İbm İnsan Kaynakları

  Mimar İbm İnsan Kaynakları

  İzmir

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Mimarlık Ofisine; bilgisayar ortamında çizim yapacak, deneyimli mimarlık fakültesi mezunu adaylar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık Mimarlık Fakültesi mezunu olmak. AutoCAD, 3dsMax çizim programlarını kullanabiliyor olmak. ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı çalışabiliyor olmak.

 • Yeterlift Asansör San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Teknik Departman Sorumlusu Yeterlift Asansör San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknik Departmanda çalışacak, konusunda deneyimli ve yetiştirilecek Makine Teknikerleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Anadolu yakasından oturan * Autocad / Solidworks / Office Yazılımlarını iyi derece kullanan * Ekip Çalışmasına Uygun * Askerliğini yapmış * Asansör Sektöründe deneyimli " İlk Tercih "

 • Eren İnşaat

  Mimar - İç Mimar Eren İnşaat

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Banka şubeleri yapan inşaat firmamızda istihtam edecek banka hakedişlerinde tecrübeli, mimar veya içmimarlara ihtiyaç duyulmaktadır.Gerekli nitelikler aşağıda belirtilmiştir.

  Aranan Nitelikler Ilgili üniversitelerin bölümünden mezun Seyyahat engeli bulunmayan Autocad ve MS office programların ıetkin bir şekilde kullanabilen Hakediş yapabilen Uygulama projesiçizebilen Konusunda en az 2 yıldeneyimli Ekip çalışmasına uygun Malzeme temini, ekip programı, konusu ileilgili yazışmalar yapabilen ve yöneten Röleve alabilen ve sahada aplikasyon yapabilen Esnek çalışma saatlerine uygun ve yoğun tempoda çalışabilen Teklif hazırlayabilen Avrupa yakasında ikameteden (tercihen Yeni Bosna-Bahçelievlercivarı)

 • Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  İş Yeri Hekimi (Samsun / İlkadım-031) Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Samsun

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması OSGB bünyesinde, İlkadım/ SAMSUN' da, 48 saat çalışabilecek "İş yeri Hekimi" takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •İş yeri Hekimliği Belgesine sahip, •Samsun' da ikamet eden, •İş sağlığı ve güvenliği kanun ve yönetmeliklerine hakim, yasal mevzuatlara hakim, saha uygulamaları konusunda deneyimli, •Aktif sorumluluk ve inisiyatif alabilen, •Sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen, •Seyahat engeli bulunmayan,

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Tele-Satış Personeli Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Tele-Satış Personeli arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen üniversite eğitimini tamamlamış, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip ve sorumluluk alabilen, MS.Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Artı Entegre

  Gıda Mühendisi Artı Entegre

  Ankara

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Etkinlik ve organizasyon planlaması yapıp, yönetebilecek, Tabldot Menü planlaması yapabilen, Mevcut müşteriler ve tedarikçiler ile ilişki yönetimi ve memnuniyetini sağlayacak,, Tedarikçi mutfakların takip ve denetimlerini yapacak, mutfaktan müşteriye kadar tüm süreçleri yakın takip edip yönetecek, Portföye yeni müşteriler ve tadarikçi mutfaklar kazandıracak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Diyetisyenlik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve mutlaka aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İşini takipte sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Eren İnşaat

  Tekniker Eren İnşaat

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Banka şubeleri yapan inşaat firmamızda istihtam edecek banka hakedişlerinde tecrübeli, teknikerlere ihtiyaç duyulmaktadır.Gerekli nitelikler aşağıda belirtilmiştir.

  Aranan Nitelikler Ilgili üniversitelerin bölümünden mezun Seyyahat engeli bulunmayan Autocad ve MS office programların ıetkin bir şekilde kullanabilen Hakediş yapabilen Uygulama projesiçizebilen Konusunda en az 2 yıldeneyimli Ekip çalışmasına uygun Malzeme temini, ekip programı, konusu ileilgili yazışmalar yapabilen ve yöneten Röleve alabilen ve sahada aplikasyon yapabilen Esnek çalışma saatlerine uygun ve yoğun tempoda çalışabilen Teklif hazırlayabilen Avrupa yakasında ikameteden (tercihen Yeni Bosna-Bahçelievlercivarı)

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Temizlik Personeli Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulu KARTAL temsilciliğimizde erkek TEMİZLİK PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Binanın genel temizlik ve güvenlik işleriyle ilgilenecek, - Gerektiğinde Çay-kahve servisini yapacak, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan ve görünümüne özen gösteren -Sürücü belgesi olması tercih sebebidir.

 • Hrt Organizasyon

  Muhasebe Personeli Hrt Organizasyon

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BOSTANCI'DA YER ALAN MUHASEBE OFİSİMİZE ORKA MUHASEBE PROGRAMINA HAKİM TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler ORKA PROGRAMINA HAKİM TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN BAY BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Manpower Maltepe

  Rusça Bilen İhracat Sorumlusu Manpower Maltepe

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Rusça Bilen İhracat Uzmanı’ arıyoruz. 4 yıllık üniversite mezunu, İhracat proje satış ve operasyon süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübeli, Sonuç odaklı, analitik düşünen ve çözüm üretebilen İleri derecede Rusça ve İngilizce dil bilgisine sahip, iki yabancı dili de etkin bir şekilde kullanabilen. Rusya pazarını tanıyan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Şirketin mevcut ihracat müşterilerinin yönetilmesi, Müşterilerin yıllık anlaşmalarını, periyodik ziyaretlerini, pazar analizlerini yaparak müşterinin ve pazarın ihtiyaçlarını belirlenmesi, Hedef pazarlardaki potansiyel müşterilerin ve fırsatların tespit edilmesi, yeni müşteriler kazandırılması İhracat, gümrükleme ve nakliye operasyonlarının yönetilmesi, Ulusal ve uluslararası fuarlarda ve toplantılarda katılımcı olarak şirketin temsil edilmesi, Şirketin ihracatta yeni pazarlar arayışını koordine ederek, markaların ürün projelerinin geliştirilmesi, İhracat departmanının yıllık bütçesinin oluşturulması.

 • Profit Neşet Güne İnşaat Dekorasyon

  İç Mimar Profit Neşet Güne İnşaat Dekorasyon

  Ankara

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İç Mimari Uygulama Projesi Çizimi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun İç Mimari Uygulama Projesi çiziminde EN AZ 3 YILLIK deneyimi olan Çok iyi derecede Autocad, tercihen Photoshop kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İÇ MİMARLAR aranmaktadır.

 • Efesan Giyim Pazarlama

  Yönetici Asistanlığı Efesan Giyim Pazarlama

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız İstanbul Ataşehir de örme kumaştan bebek giyim eşyası üretimi yapmaktadır. İdari bölümümüzde çalışacak en az yüksekokul mezunu, İngilizce ve/veya Almanca bilen ofis malzemeleri kullanımına hakim, ön muhasebe yapabilecek yönetici asistanı/sekreteri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - En az yüksekokul mezunu - İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca seviyesi - İyi derecede büro malzemeleri kullanımı - Tercihen ön muhasebe bilgisi olan

 • Miso

  Fason Takip Sorumlusu Miso

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bay Fason Takip Sorumlusu

  Aranan Nitelikler *Örme ve Dokumada en az 5 yıl deneyimli *Üretimi tam anlamıyla koordine edip üretimin tüm aşamalarında yapılan plan ve program çerçevesinde hareket etmesini sağlayabilecek *Organizasyon ve takip yeteneği güçlü *Yöneticilik vasfına sahip *Atölye portföyü geniş *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen Zeytinburnu ilçesine ulaşım sorunu olmayan)

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı - Part Time - Ayvalık Defacto

  Balıkesir

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Just Englısh

  Bakırköy İncirli Şb.Satış Danışmanı Just Englısh

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yabancı Dil Eğitim sektörünün lider kurumlarından JUST ENGLISH'in Bakırköy İncirli şubesinde çalışacak takım arkadaşları...

  Aranan Nitelikler Satış konusunda deneyimli, Gelişime açık, Dış görünümüne özen gösteren, Sorumluluk sahibi, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, Ekip çalışma ruhuna sahip olan, Bay,Bayan, (erkekler için askerlik yapmış yada en az 2 yıl tecilli olmak ) Maaş + Prim + Sgk +Yemek sistemi ile çalışacak, Takım arkadaşları arıyoruz

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı - Full Time - Ayvalık Defacto

  Balıkesir

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Hummel

  Satış Danışmanı (Trabzon Hummel) Hummel

  Trabzon

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak Müşterisine ürün hakkında bilgi vermek Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek Mağaza satış performansını arttırmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı Dış görünümüne önem veren Müşteri ilişkilerinde başarılı MS Office programlarını etkin kullanabilen Trabzon Hummel mağazasında görevlendirmek üzere Bay/Bayan satış danışmanı aranmaktadır.

 • Hummel

  Satış Danışmanı ( İzmit Symbol) Hummel

  Kocaeli

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak Müşterisine ürün hakkında bilgi vermek Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek Mağaza satış performansını arttırmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı Dış görünümüne önem veren Müşteri ilişkilerinde başarılı MS Office programlarını etkin kullanabilen Kocaeli Symbol Avm Hummel mağazamızda görevlendirmek üzere Bay/Bayan satış danışmanı aranmaktadır

 • Furkan Group

  Üretim Planlama Mühendisi Furkan Group

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış taleplerine göre aylık ve yıllık üretim planlarının yapılması, Geçmiş yıllardaki satış verilerinden yararlanarak yıllık ve aylık planların yapılması. Yapılan plan doğrultusunda yapılacak ürünler için yıllık ve aylık malzeme ihtiyaçlarının belirlenmesi. Satın alma yapılacak malzemeler ile ilgili araştırmaların yapılması ve fiyat tekliflerinin alınması. Yapılacak üretimin takibi,üretimle alakalı ortaya çıkabilecek sorunların hızlı bir şekilde çözümü. Üretim bölümleri arası koordinasyonun sağlanması. Maliyetlerin güncellenmesi ve yeni üretimi yapılacak ürünler için maliyetlerin hazırlanması. Zincir marketlerin yapacakları alımlar için ileriye dönük üretimle ilgili teslimat tarihlilerinin belirlenmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Analitik düşünen ve iletişim becerileri güçlü, İnisiyatif kullanabilir çözüm odaklı ve karar verme kabiliyetine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ms Excel uygulamasını çok iyi derecede kullanabilen, Üretim Takip ve Üretim Planlama konularında en az 4-5 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, BAY.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yazılım Test Uzmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük e ticaret portalının yazılım çözümleri geliştirme ekibinde yer alacak " YAZILIM TEST UZMANI” aramaktayız. * Yazılımların isteklere uygunluğunu denetlemek, * Hata isteklerini kontrol edip, tekrarlanabilir hale getirmek, * Gerektiğinde talep sahibiyle iletişim kurulup analizi detaylandırmak, * Gerektiğinde kabul edilmiş ürünlerin dokümantasyonu ve kullanıcı eğitimlerini vermek,

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * Benzer pozisyonda 2 yıl deneyimi bulunan, * Test terminolojisine hakim, * Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, * Tercihen test otomasyonu konusunda tecrübeli, * İnternet ve internet tarayıcılarına (Internet Explorer, Firefox, Chrome,Safari ve Opera) hakim, * Tercihen daha önce çeşitli tarayıcılarda ve mobil cihazlarda ürün testlerinin gerçekleşmiş, * Erkek adaylar için askerlik en az iki yıl tecilli veya tamamlanmış.

 • Hummel

  Mağaza Müdürü (İzmit Symbol AVM) Hummel

  Kocaeli

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • Hummel

  Satış Danışmanı ( Tuzla Marine ) Hummel

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak Müşterisine ürün hakkında bilgi vermek Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek Mağaza satış performansını arttırmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı Dış görünümüne önem veren Müşteri ilişkilerinde başarılı MS Office programlarını etkin kullanabilen İstanbul Tuzla Marine mağazamızda görevlendirmek üzere Bay/Bayan satış danışmanı aranmaktadır

 • Hummel

  Mağaza Müdürü (Tuzla Marine) Hummel

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • U.S. Polo Assn.

  Kasa Sorumlusu - Tekirdağ Orion U.S. Polo Assn.

  Tekirdağ

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler U.S. Polo Assn. markamızın Tekirdağ Orion AVM'de bulunan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.

 • U.S. Polo Assn.

  Satış Danışmanı - Tekirdağ Orion U.S. Polo Assn.

  Tekirdağ

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler U.S Polo Assn. markamızın Tekirdağ Orion AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  İnsan Kaynakları Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan kaynakları faaliyetlerinin düzenli ve sürekli yürütülmesini ve aylık olarak üst yönetime raporlamasını gerçekleştirmek, Personel seçme ve yerleştirme, oryantasyon, performans yönetimi ve organizasyonel gelişim, eğitim yönetimi, öneri sistemi, çalışan memnuniyeti gibi temel İK fonksiyonlarının yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlamak, İnsan kaynakları faaliyetlerini ilgili mevzuat ve şirket düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirmek, İş Kanunu ve SGK mevzuatı başta olmak üzere alanıyla ilgili tüm hukuki / idari mevzuata hakim

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Psikoloji, Sosyoloji, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme vb bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda en az 5 yıl iş deneyimine sahip, Raporlama, organizasyon/planlama becerileri gelişmiş, Dinamik ve gelişmeye açık, sonuç odaklı, Analitik yönü kuvvetli, iş takip becerisine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen SAP ve KariyerPro sistemlerini daha önce kullanabilen.

 • İzçev Çevre Koruma Hizmetleri

  Laboratuvar Personeli İzçev Çevre Koruma Hizmetleri

  İzmir

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çevre Mevzuatı kapsamındaki atık yağdan numune alımlarını gerçekleştirmek Yapılan işle ilgili gizlilik ve tarafsızlık kurallarına uyarak doğru , güvenilir tarafsız davranmak Birim amirlerinin vermiş olduğu iş ve görevleri eksiksiz olarak yerine getirmek İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uymak ve TS 17025 Standartı kapsamında yer alan doküman ve kayıtları tutmak İş yeri kuralları talimatlarına uygun olarak çalışmak Laboratuarımızın mevcut müşteri portföyünü korumak, müşteri portföyünü geliştirerek şirketin pazar payını arttırmak, Müşteri ziyaretlerinde bulunarak laboratuvarımız faaliyet konuları ile ilgili müşterilere tanıtım yapmak, müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda talep ettiği bilgi ve belgeleri sağlamak Gelen müşteri taleplerini Laboratuvar Yöneticisi ile birlikte değerlendirmek, laboratuvar Yöneticisi yok ise Birim sorumluları ile birlikte değerlendirmek , Müşteri şikayet ve önerilerini kalite sistemi çerçevesinde değerlendirmek, Kalite Yöneticisi ile koordineli çalışarak gerekli faaliyetleri başlatmak ve takip etmek, Müşteri anketlerini hazırlamak, dağıtımını yapmak ve anket sonuçlarını Kalite Yöneticisi ve Laboratuvar Yöneticisi ile birlikte değerlendirmek,

  Aranan Nitelikler 2 yıllık ve 4 yıllık Üniversitelerin tercihen Çevre Bölümünden mezun olmak MS Ofis programlarını kullanabilmek, Sürücü belgesine sahip olmak, aktif araç kullanabilmek, Çevre konusunda en az 2 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak, Pazarlama Konusunda sahip olunması gereken genel niteliklere sahip olmak, İzmir de ikamet etmek, İletişim gücü yüksek ekip çalışmasına yatkın araştırmacı , Yapacağı göreve uygun sağlık koşullarına sahip olmak ve bunu belgelendirmek Seyahet etme konusunda herhangi bir sağlık problemi olmayan Çevre Şehircilik Bakanlığı Atıkyağdan Yetkili Numune alma Personeli sertifikasına sahip

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma bünyesinde tüm muhasebe süreçlerinden sorumlu olarak, Raporlama yapabilen, kar-zarar raporlarına hakim, Beyannamelerin hazırlanarak sunulması ve stok yönetim sorumluluğu olan adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Min. 8-10 yıl muhasebe tecrübesi olan, Maliyet muhasebesi ve genel muhasebe alanında deneyimli, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen dış ticaret muhasebe süreçlerinde deneyimli, Logo muhasebe programını kullanabilen adaylar arıyoruz.

 • U.S. Polo Assn.

  Part Time Satış Danışmanı - Tekirdağ Orion U.S. Polo Assn.

  Tekirdağ

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler U.S Polo Assn. markamızın Tekirdağ Orion AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip En az Lise mezunu - Üniversite Öğrencisi / Mezunu Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Part Time Satış Danışmanları aramaktayız.

 • Şenka İnşaat Taahhüt

  Yurt-Apart Daire İşletme Müdürü ve Yardımcısı Şenka İnşaat Taahhüt

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BEYLİKDÜZÜ VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN DAHA ÖNCEKİ İŞ HAYATINDA YURT - APART DAİRE İŞLETMECİLİĞİ TECRÜBESİ OLAN VE KESİNLİKLE BAYAN OLAN ADAYLAR ARANMAKTADIR.YAŞ ARALIĞI 28-55 TERCİHİMİZDİR.EHLİYETİ OLMASI İSTENMEKTEDİR.ACİLEN BİZE DİREKT ULAŞMAYA ÇALIŞINIZ...

  Aranan Nitelikler BEYLİKDÜZÜ VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN DAHA ÖNCEKİ İŞ HAYATINDA YURT - APART DAİRE İŞLETMECİLİĞİ TECRÜBESİ OLAN, YAŞ ARALIĞI 28-55 TERCİHİMİZDİR, EHLİYETİ OLMASI İSTENMEKTEDİR, BAYAN OLAN ADAYLAR ARANMAKTADIR.

 • Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  Saha Müşteri Temsilcisi Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması abit hat operatörü Turknet İletişim Hizmetleri Aş. adına Kurumsal faaliyet gösteren firmamıza Türknet Kurumsal Saha Müşteri Temsilcisi pozisyonlarında görevlendirilmek üzere takım arkadaşları alınacaktır. Telekomünikasyon sektöründe en az 1 yıl çalışmış Sahada kurumsal müşterilerden randevu alarak satışı gerçekleştirebilecek

  Aranan Nitelikler Saha satış konusunda deneyim sahibi Bay-Bayan Prezentabl, ekip çalışmasına yatkın Kariyer hedefi olan Tercihen üniversite mezunu Ms office programlarına hakim

 • Enplus

  Mağaza Satış Uzmanları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması General Electric, Sub-Zero,Wolf, Loewe, Breville,Silit, Bertazzoni, Hitachi ,Laurastar ve Richardson Sheffield gibi beyaz eşya,elektronik ve küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak ENPLUS perakende zincirimiz ile tüketicilere modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejilerimiz doğrultusunda %100 müşteri odaklı , kaliteli hizmeti anlayışını sunmaktayız. İstanbul'da bulunan Enplus Mağazalarımızda hızla büyüyen yapımızda ekibimizin bir parçası olacak ve gelişim süreci içerisinde Yöneticilik kariyerine adım atacak ''Mağaza Satış Uzmanları''aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise,tercihen üniversite perakende bölümü mezunu, Satış konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim ve problem çözme yeteneğine sahip, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, İstanbul'da ikamet eden, 25 yaş ve üzeri, Askerlikle ilişiği olmayan , Bay / Bayan takım arkadaşları.

 • Kahve Dünyası

  Kasiyer-Denizli Forum Kahve Dünyası

  Denizli

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ticaret Lisesi veya ön lisans mezunu En az iki yıl deneyim sahibi İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyumlu Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Nitelikler Türkiye genelinde 120'yi aşkın satış noktamızın DENİZLİ FORUM AVM'de bulunan mağazasındaki dinamik ekibinde eşsiz lezzette ürünlerimizin uluslararası hizmet standartlarında sunumunu ve satışını gerçekleştirecek KASİYERLER aranmaktadır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasiyer - Kocaeli-İzmit 41 Burda AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kocaeli

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kocaeli-İzmit 41 Burda AVM'de açılacak olan mağazamız için kasiyer arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı - Kocaeli-İzmit 41 Burda AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kocaeli

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kocaeli-İzmit 41 Burda AVM'de açılacak olan mağazamız için satış danışmanları arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Backoffıce Yetkilisi(E-Ticaret) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız online platform için 'BACKOFFICE YETKİLİSİ' arayışımız vardır. Müşteri talepleri ve şikayetleri süreçlerinden sorumlu olmak, Süreç, sistem ve performans entegre çalışmak Müşterilerden gelen 1. Seviye bildirimlerin çözülmesini sağlamak, Oluşan sorunlar ile ilgili müşteri ve ekiplerle iletişim halinde olmak.

  Aranan Nitelikler · Lise tercihen Üniversite mezunu, · 22-30 yaş aralığında olan, · MS Office programlarını bilen, · İletişim yeteneği ve İnsan ilişkileri güçlü, · İnsan ilişkileri güçlü, disiplinli, düzenli çalışmaya özen gösteren, · Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, · Dış görünüşüne önem veren, güler yüzlü, dinamik, · Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, · Tercihen E-ticaret sektöründe, Çağrı Merkezi veya Backoffice deneyimi olan, · Sorumluluk sahibi,

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Mağaza Müdürü-Kocaeli-İzmit 41 Burda AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kocaeli

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürün takibi ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Etkin müşteri hizmetleri konusunda beraber çalıştığı ekibi bilgilendirebilecek, Mağaza hedeflerine ulaşılmasını sağlayabilecek, Ürün stok devir hızı takibi yapabilecek, Ekibini yüksek verimliliği sağlama konusunda bilinçlendirip, mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetebilecek, Kocaeli İzmit 41 Burda AVM Mağazamızda görev almak üzere "Mağaza Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Benzer pozisyonda 5 yıl deneyimli, Dinamik çalışma temposunda sorunları çözme yeteneğine sahip, Yaratıcı, yenilikçi ve gelişime açık; sistem geliştirme yeteneğine sahip olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış olan (bay adaylar için),

 • Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

  Ön Muhasebe Elemanı Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

  İzmir

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Büyük çapta faaliyet göstermekte olan şirketimizin ÖN Muhasebe departmanında görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız..

  Aranan Nitelikler ** ** Tercihen netsıs programı bilen, ** Ticaret lisesi mezunu,Tercihen Ön lisans mezunu **Askerliğini yapmış, ** ** Bay-çalışma arkadaşları alınacaktır

 • Çağla Giyim San. A.Ş. // Carla

  Teşvik Takip Sorumlusu Çağla Giyim San. A.Ş. // Carla

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayan Dış Giyim sektöründe kendi markasıyla faaliyet gösteren Şirketimizde görevlendirilmek üzere; - Üniversite mezunu ( tercihen Çalışma Ekonomisi veya İşletme Bölümü ) - KOSGEB ve Bakanlıkların teşvik desteklerini takip edecek, - Araştırma ve geliştirme yeteneğine sahip, - Anlatım, sunum ve iletişim becerileri gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, titiz ve disiplinli çalışmayı benimseyen, - Ekip çalışmasına yatkın, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. " Teşvik Takip Sorumlusu ” istihdam edilecektir. Şirket Merkezi Şişli/Bomonti’de yer almaktadır. Çalışma Gün ve Saatleri Pazartesi - Cuma 08:00 - 18:30 carla.com.tr

  Aranan Nitelikler

 • Hakmar Alışveriş Merkezleri

  Yönetici Adayı ( Pendik -Tuzla - Kartal ) Hakmar Alışveriş Merkezleri

  İstanbul Anadolu

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakendenin yükselen yıldızı Hakmar Gurup bünyesinde görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere mağaza yönetici adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağaza yönetiminde en az 2 yıl tecrübe sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, Ekip motivasyonuna önem veren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, MS Office uygulamalarına hakim, Minimum Lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Askerlik görevini tamamlamış, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Havasis Sanayi Ürünleri ve Mak. Ltd.Şti.

  Satış Mühendisleri Havasis Sanayi Ürünleri ve Mak. Ltd.Şti.

  İzmir, Kocaeli

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm Türkiye’de satış yapacak (seyahat engeli olmayan) İzmir ve Kocaeli ikametlisatış mühendisleri istihdam edilecektir. Bayisi olarak bünyemizde bulunan Markalardan aşındırıcı gurubu taş ve zımparaların , havalı, elektrikli sanayi tipi endüstriyel makinaların teknik denemelerini ve satışını yapmak. Marka olarak 3M Zımpara Grubu, Fein Tools, Honsel,Ema, Osaka, Apex, vs. ürünlerinin denemelerini yaparak satışını yapmak, Bölgelerde yeni müşteri portföyü oluşumunu sağlamak, Alt bayi yapılanmaları oluşturmak, Ana sanayi müşterileri ile satış diyaloğunun devamlılığını sağlayarak , çeyrek ve senelik hedefler doğrultusunda düzenli siparişler oluşturmak, Yeni ürün lansmanlarını , denemelerini ve demolarını yapmak, Sipariş ve teklif takibini düzenli olarak yapmak, Haftalık , Aylık, Dönemlik ve Yıllık satış analiz raporları hazırlamak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ MÜHENDİSLERİ' istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin teknik bölümlerinden (Mühendislik Bölümlerinden) en az 2 yıllık ön lisans programlarından mezun,( 4 yıllık mezun ve saha satış tecrübeli adaylar tercih sebebidir) Saha satış, son kullanıcı konusunda tecrübeli, Yeni müşteri yapılandırması konusunda tecrübe sahibi, (Yeni pazar oluşturulması konusunda deneyimi olması tercih sebebidir), Orta derecede İngilizce konuşma ,okuma ve yazma becerisine sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen (Özellikle Excel bilgisi iyi olan), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC, Psikoteknik Belgesine sahip, Şehirler arası seyahat ve ikamet etme engeli olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, İkna yeteneği kuvvetli, İletişim becerilerine güvenen, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama , organizasyon ve iş takip yeteneği güçlü, 25-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mapp Pazarlama

  Pazar Araştırma Elemanı Mapp Pazarlama

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz sektöründe lider uluslararası firmanın İstanbul Pazar Araştırma faaliyetlerinde 1 ay belirli süreli ve tam zamanlı olarak görev alabilecek "Pazar Araştırma Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 - 35 yaş aralığında, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası bölgesine hakim, Saha çalışmalarında görev alabilecek, aktif - dinamik, İletişim kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne önem veren, 1 aylık süre ile proje bazlı çalışabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Teknik Teklab Laboratuvar Cihazları

  Teknik Servis Elemanı Teknik Teklab Laboratuvar Cihazları

  Mersin(İçel)

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknik Teklab firması Petrokimya, Gıda, Maden, Toprak v.b. alanlarda kalite kontrol laboratuvar cihazlarının ithalatını, satış&pazarlamasını ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini veren bir firmadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektronik Mühendisliği ya da Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun Tercihen Laboratuar cihazlarının teknik hizmetleri konusunda deneyimli İngilizce diline vakıf ve aktif kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan ve araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Bay.

 • Ibc Agency Reklam ve Medya Hizmetleri

  Dijital Medya Sorumlusu Ibc Agency Reklam ve Medya Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reklam, Dijital , Medya Planlama ve Satınalma alanlarında hizmet veren ajansımız bünyesinde görevlendirilecek "Dijital Medya Sorumlusu" alımı yapılacaktır. Facebook Ads, Google Adwords ve diğer online ve mobil reklam mecralarını kullanarak kampanya yönetmiş, sürekli performans takibi yaparak, kampanyaları optimize edilmesine destek verecek, Yapılan kampanyaların analiz ve performans raporlarını oluşturabilecek Sunum hazırlama ve Türkçe’yi doğru kullanabilme becerisine sahip Sosyal medya hesaplarını takip edecek, fikirler oluşturabilecek ve gün içerisindeki tüm paylaşımları yapacak. Sosyal medya dinamiklerine hakim ve sosyal medyayı yaşam şekli olarak benimsemiş olan, Sektörde en az 2 yıllık deneyim sahibi, Bünyemizde bulunan markaların sosyal medya hesaplarının yönetimini yapabilecek, Sosyal medyada neler olup bittiğine dair sürekli merak duyan.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin iletişim ya da ilgili bölümlerinden lisans ya da ön lisans mezunu, Profesyonel çalışma disiplini benimsemiş, görev odaklı çalışabilecek, sorumluluk sahibi, Yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, Yeni trend ve teknolojileri takip eden, Müşteri odaklılık, inovasyon, planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen,Photoshop programına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • C&A Moda Tic. A.Ş.

  Mağaza Satış Danışmanları (Part Time)-Antares C&A Moda Tic. A.Ş.

  Ankara

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ KİMİZ ? 1841 yılında kurulan Alman-Hollanda uyruklu firmamızın ilk mağazası Sneek şehrinde açılmıştır. Şu anda Avrupa'nın 21 ülkesinde 1500'den fazla mağazamızla faaliyet göstermekteyiz ve aynı hızla büyümeye devam etmekteyiz. Merkez ofislerimiz Düsseldorf ve Brüksel'de yer almaktadır. 37.500 çalışanımızla, yıllık 5.5 milyar euroluk ciroya sahibiz. İş prensibimiz - paranızın karşılığı hem de her gün. C&A aynı zamanda Güney Amerika'da da lider moda şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Tüm aile bireylerine, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Etik değerlerimiz, yüksek profesyonellik anlayışıyla, etik standartları koruyarak, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir. Temel değerlerimiz, açıklık, bütünlük, kişiliklere saygı ve sosyal sorumluluk bilincidir. KİMİ ARIYORUZ ? Biz, perakende sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İstanbul Avrupa yakasındaki ANTARES AVM mağazamızda görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip, yarı zamanlı çalışabilecek "Mağaza Satış Danışmanları" aramaktayız. Kasa işlemleri Deneme kabini hizmetleri Ürün iadesi ve değiştirme işlemleri Etiketleme ve alarmlama Ürün yerleşimi görevlerinde ve bayan, erkek, çocuk, konsept kategorilerinde dönüşümlü olarak çalışılmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi Esnek çalışma saatlerine uyumlu Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş Takım çalışmasına uyumlu Dikkatli Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen Civar semtlerde ikamet eden

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misiniz?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?