İş İlanları

Hepsini Temizle
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Torıum Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playbowling mağazamızda görevlendirilmek üzere Alan Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  Oyun Alanında görevlendirilmek üzere, orta alan personeli aramaktayız. Güleryüzlü , dış görünümüne önem veren, 18-35 yaş aralığında, İletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Esenyurt ,Avcılar civarında ikamet eden, Sosyal haklar (Asgari Ücret + SSK + Yemek)  Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.  

 • İş Açıklaması Klima imalatı yapan firmamızda ağırlıklı olarak klima montaj işlerini yürütebilecek, kaynak, konstrüksiyon ve sistemsel testler konusunda tecrübeli, '' İKLİMLENDİRME SOĞUTMA TEKNİKERİ '' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Meslek Liselerinin veya tercihen Meslek Yüksekokullarının İklimlendirme ve Soğutma bölümden mezun, Teorik ve pratik olarak klima uygulamaları üzerine kendini geliştirmiş, Benzer bir pozisyonda daha önce çalışmış, Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.        

 • İş Açıklaması * Tercihen Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan, * Tercihen araç yönlendirmesi/takibi ve fatura/irsaliye kesimi konusunda deneyimi olan, * İyi derecede bilgisayar kullanmasını bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  

  Aranan Nitelikler * Bursa İlinde ikamet eden, * En az Yüksekokul, tercihen Üniversite mezunu (Lojistik Bölümü), * Bay, askerliğini yapmış, * Tercihen 23 - 35 yaşlarında, * Ekip çalışmasına yatkın, * İletişim becerileri yüksek, * Öğrenime ve yeniliklere açık olan,   Nakliye Operasyon Sorumlusu arıyoruz.

 • İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili birimlerinden mezun, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan, Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Yabancı dil bilen ( İngilizce ,Almanca - Tercihen) MS Office programlarını aktif şekilde kullanıp , raporlama ,sunum vs. yapabilecek, Gerektiğinde şehir dışına çıkabilecek, tüm yurt içi ve yurt dışı ofislerimizle irtibat kurabilecek, iletişim halinde olup şirket içi ve şirket dışı müşteri ilişkilerini geliştirebilecek, İnsan ilişkileri başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, temsil ve sunum yeteneğine sahip, Network marketing sistemine hakim, network kazanç sistemini iyi bilen ve bu sisteme uygun tüm network pazarlama süreçlerini denetleyip yön verebilecek, Network pazarlama piyasasındaki tüm gelişmeleri takip edip, gerekli güncellemeleri yapabilecek, Sosyal medya , grafik tasarım ve şirketimizin tüm yazılı ve sözlü materyallerini piyasadaki dinamiklere uygun olarak takip edip , yönetebilecek, gerektiğinde fikir beyan edip strateji geliştirebilecek, Network pazarlama sektöründe dijital dünyadaki tüm gelişmeleri takip edip, sosyal medyadaki reklam ve sunumları uygun şekilde geliştirip uygulayabilecek, grafik tasarımlarının denetimini yapabilecek, Network kazanç sistemini iyi bilen, sektördeki tüm gelişmeleri takip edebilecek, markamızı geniş kitlelere duyurabilecek tüm reklam, sunum, grafik tasarımı vs. gibi tüm pazarlama süreçlerini denetleyebilecek, Müşterilerimizi ve bölge ofislerimizi ziyaret ederek, tüm bölgelerle ilişkilerini geliştirip markamızın duyurulması için kampanya, reklam vb. pazarlama faaliyetlerini yürütebilecek, Pazarımıza göre ürün analizi yapabilecek 

  Aranan Nitelikler Network marketing kazanç sistemini bilen, ürün ve pazarlama süreçlerine yön verebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.Tesettürlü adaylar başvuruda bulunabilir.

 • İş Açıklaması İş güvenliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümraniyede bulunan ofisin'de yetiştirilmek üzere "Satış Destek personeli" alımı yapılacaktır. İletişimi kuvvetli mail trafiğini yönetebilecek ve Ofis içerisinde uyumlu şekilde çalışabilecek takım arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen  Sipariş ve Teklif taleplerini işleme alarak gerekli organizasyonu sağlayabilecek, Çözüm odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde uyumlu, 27 yaşını aşmamış bayan personel aramaktayız.  

 • Barista
  Caribou Coffee
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Anadolu Yakasında bulunan Caribou Coffee mağazalarımızda içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu Baristalar arıyoruz.   Caribou Coffee standartlarına uygun ürün hazırlamak, sunmak ve satışını yapmak, Görsel düzenleme, stok rotasyonu çalışmalarını ve standartlarını takip etmek, Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hizmet sektöründe çalışmaya istekli, Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri odaklı, güleryüzlü, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen İngilizce bilen.  

 • İş Açıklaması Anadolu yakasında yeni açılacak olan Caribou Coffee mağazalarımızda içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu Baristalar arıyoruz.       Caribou Coffee standartlarına uygun ürün hazırlamak, sunmak ve satışını yapmak, Görsel düzenleme, stok rotasyonu çalışmalarını ve standartlarını takip etmek, Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hizmet sektöründe çalışmaya istekli, Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri odaklı, güleryüzlü, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen İngilizce bilen.  

 • Satış Danışmanı
  Karaca A.Ş
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Karaca mağazalarında görev alacak, Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak,    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,

 • İş Açıklaması Var olan müşterilerle ilişkileri güncel tutacak, Yeni müşteri portföyü oluşturacak, Ürün tanıtımı yapılan toplantıları uzaktan ya da sıcak satışla tamamlayacak, Müşteri taleplerini karşılama adına gerekli tüm organizasyonlarda görev alacak, Müşteri siparişlerinin sistem girişini yapacak, üretim ve stok takibini gerçekleştirecek, İhracat organizasyonu sürecinde görev alacak.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe lider firmamızın  Yurtdışı Satış departmanında görevlendirilmek üzere, Lisans Mezunu, Yurt dışı satış pazarlama konusunda en az 3 yıl, tercihen tekstil sektörü tecrübesi olan, Analitik düşünen ve takım çalışmasına yatkın, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Yurt içi ve yurt dışı fuarlarda görev alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Tercihen src 2 4 belge sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen

 • İş Açıklaması Projelerle ilgili eğitimlere katılmak,Serbest olarak sahada anket yapmak,fiber alt yapının olduğu bölgelerde,binalarda abonelerle temasa geçip anket yapmak ,toplantılara katılmak,yapılan anket sonucunu rapor etmek.

  Aranan Nitelikler -Daha önce anket işi yapmış -20-25 yaş arası -En az lise mezunu -Dış görünüşüne önem veren -Bursa merkez ilçelerde ikamet eden (Kestel,Gürsu hariç) -Full time çalışacak -Öğrencilik durumu olmayan.

 • Portföy Yöneticisi
  Genç Sigorta ve Reasürans…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması APRIL GENÇ SİGORTA    April Genç Sigorta Brokerliği, Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi  AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin en büyük brokerlarından  birisidir. April Genç, 1988 yılında kurulan ve Dünyanın güçlü sigorta brokerlik şirketlerinden  biri olan  April Grup ile 1990 yılından beri Faaliyet gösteren Türkiye’nin büyüklerinden Genç Sigorta Brokerliği'nin birleşmesi sonucu oluşmuştur. Yirmi yılı aşkın deneyimiyle, 30.000  kurumsal ve bireysel müşterisine, ihtiyaçları doğrultusunda gereken sigorta teminatını, en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir. Türkiye'deki yerli ve yabancı 100 sigorta brokeri içinde önde gelen April Genç, uzman  kadrosu sayesinde müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra April Group'un tüm Dünyada poliçe üretme bilgi ve gücüne sahip Master Broker firmalarından biridir. April Genç Sigorta Brokerliği, İstanbul merkez olmak üzere, ülkemizin önde gelen kuruluşlarına 200 den fazla  çalışanıyla hizmet vermektedir.  İşin Tanımı Global bakış açısıyla faaliyet göstermekte olan, dinamik  şirketimizde, satış ve pazarlama stratejileri dahilinde; portföyünü yönetip,  yüksek gelir odaklı kazanımlara imza atabilecek, mevcut ve yeni müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesini sağlayıp; kaliteli satış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, uzun yıllar boyunca bizimle birlikte olacak,  tecrübeli Portföy Yöneticisi arkadaşlarımızın  , aramıza katılmasını  bekliyoruz.    

  Aranan Nitelikler 4 Yıllık üniversite mezunu veya 2 yıllık Bankacılık/Sigortacılık mezunu Satış ve yönetim becerileri gelişmiş Lisans sahibi ve en az 2 yıl saha satış ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyimi olan Yurtiçi ve yurtdışı  piyasaları takip eden Analitik düşünce yapısına sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli Uluslararası bir yapıda çalışacak Tercihen B tipi aktif araç kullanabilen 

 • Uzman Finansal Danışman
  Genç Sigorta ve Reasürans…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Uzman Finansal Danışman APRIL GENÇ SİGORTA    April Genç Sigorta Brokerliği, Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi  AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin en büyük brokerlarından  birisidir. April Genç, 1988 yılında kurulan ve Dünyanın güçlü sigorta brokerlik şirketlerinden  biri olan  April Grup ile 1990 yılından beri Faaliyet gösteren Türkiye’nin büyüklerinden Genç Sigorta Brokerliği'nin birleşmesi sonucu oluşmuştur. Yirmi yılı aşkın deneyimiyle, 30.000  kurumsal ve bireysel müşterisine, ihtiyaçları doğrultusunda gereken sigorta teminatını, en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir. Türkiye'deki yerli ve yabancı 100 sigorta brokeri içinde önde gelen April Genç, uzman  kadrosu sayesinde müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra April Group'un tüm Dünyada poliçe üretme bilgi ve gücüne sahip Master Broker firmalarından biridir. April Genç Sigorta Brokerliği, İstanbul merkez olmak üzere, ülkemizin önde gelen kuruluşlarına 200 den fazla  çalışanıyla hizmet vermektedir.  İŞİN TANIMI Kariyerini satış ve Uzman Finansal Danışmanlık üzerine kurmayı isteyen,eğitim ve gelişime açık, hedeflerle çalışmayı seven, sorumluluk almaya istekli, iletişim becerileri güçlü, takım arkadaşlarını aramıza bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Kariyerini satış ve Uzman Finansal Danışmanlık üzerine kuran, Şirketimizin hedeflerini bizimle birlikte gerçekleştirecek, Yüksek motivasyonlu ve başarı odaklı Eğitim ve gelişime açık,sorumluluk almaya istekli Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek Sosyal yönü güçlü dinamik Dış görünüşüne önem veren İnsan ilişkilerinde başarılı ve iş disiplinine sahip Hedef odaklı çalışabilecek Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan Tercihen Sürücü Belgesi sahibi

 • İş Açıklaması Türkiye genelinde bulunan rüzgar enerji santrallerindeki rüzgar türbinleri için bakım onarımda görev alacak Elektrik veya Mekatronik mühendisleri aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler Rüzgar santralleri sektöründe kariyer hedefi olan Çanakkale, Afyon, Tekirdağ,  Mersin arasında sürekli olarak gezici bir biçimde çalışabilecek​ İngilizce'ye en az yurtdışında verilen eğitimi alabilecek kadar hakim Yüksekte çalışmaya engel bir durumu olmayan B sınıfı ehliyeti ve aktif sürücülük deneyimi olan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Askerlikle ilişiği olmayan Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli MS Office uygulamalarına hakim Tercihen enerji santrallerinde deneyim sahibi, AG-OG-YG deneyimi olan Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek 28 yaşını aşmamış Tercihen Elektrik projesi okuyabilen Tercihen Yüksek Gerilim İşletme belgesine sahip Tercihen Enstrüman (Pompa, valf, hidrolik borular, rulman) konularında deneyim sahibi, Tercihen bekar               Takım arkadaşları arıyoruz. 

 • Garson
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...  TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GARSON olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler     Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan,  İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş,  Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,  Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu,  İngilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir,  Micros kullanımı konusunda deneyimli,  Servis ve sunum bilgisi yüksek,  Takım oyununu benimsemiş,  Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,  Vardiyalı çalışmasında engel olmayan,     

 • Santral Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/İspanyolca) tercih edilmektedir, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Tercihen Fidelio/Opera konusunda bilgili, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezantasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Spa Hostes
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL içerisinde bulunan GYM & SPA merkezimizde istihdam edilmek üzere HOSTES  olarak  görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan,  İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş,  Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,  Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu,  İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir,   Takım oyununu benimsemiş,  Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,  Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, 

 • İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...  TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere BAYAN RESEPSİYONİST olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan,  İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan,  5 yıldızlı şehir otelciliğinde aynı pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,  Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.  

 • Banket Satış Temsilcisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...    TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere BANKET SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan,  İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Genç, dinamik, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, Otel Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Steward (Bulaşıkçı)
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... 

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş,  Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, detaya önem veren, Takım oyununu benimsemiş,

 • İş Açıklaması Hem kurumsal, hem de amatör ruhunu kaybetmemiş olsun, Hem hedef odaklı bir takım olsun, hem de sıcak bir aile ortamı olsun, Mağazada sıkılmaya zamanım olmasın, dinamik, haraketli olsun diyorsan, Her hafta değişen bir tema ile, el havlusundan, kahve makinasına binbir çeşit ürün uzmanlığı geliştirebilmek istiyorsan,   Bu iş tam sana göre !! Secretcv üzerinden başvurunu yapabilirsin.

  Aranan Nitelikler  Mağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri/mezunları.

 • İnşaat Mühendisi
  Shimizu Corporation
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Firmamız Japonya’nın en önde gelen proje ve inşaat firmalarındandır. Her türlü alt yapı ve üst yapı projelerinde büyük tecrübe sahibidir. İstanbul’da 2012 yılında ofis açmıştır.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisi olması Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun On yıl ve üzeri şantiye deneyimine sahip olması ve Maliyet hesabı ve bütçeleme bilgisinin olması İngilizce bilmesi (Yazışmaları ve gerektiğinde sözel anlatımları akıcı yapabilecek düzeyde) İnşaat Müh. Odasına kayıtlı Askerlik hizmetini tamamlamış Sorumlu olacağı konulardan şantiyenin iş akışı, metraj, keşif konularına hakim olması Yönetmelik, şartname ve ruhsat  başvurusu gibi başvurulara hakim olması ve tecrübesi olması.   Not: İngilizce CV göndermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması Wir suchen Sie !   Erstklassige Performance, konsequente Kundenorientierung und die Leidenschaft für Perfektion das alles basiert auf der Kompetenz, der Professionalität und der Motivation der Menschen, die für DCS COMMUNICATION CENTER arbeiten. Ein gesunder Mix aus exzellent ausgebildeten Mitarbeitern verschiedener Hintergründe, Fachrichtungen und Altersgruppen sorgt für ein ausgewogenes Verhältnis von Erfahrung und Spontaneität. Unser Unternehmen ist bekannt durch das Vertrauen von namhaften Unternehmenzu uns. Unsere Servicequalität hat dazu geführt, ein leistungsstarker Partner und Arbeitgeber in der telefonischen Dienstleistungsbranche zu sein. Eine ausgewogene Firmenstruktur und ein perfekt eingespieltes Team sind Garant für Stabilität seit 20 Jahren.   Zur Verstärkung unseres Teams suchen wir Arbeitskollegen  für unsere Hauptzentrale in Izmir.

  Aranan Nitelikler Voraussetzungen: Sie sind selbstbewusst, setzen sich Ziele, lieben den Kontakt zu Menschen verfügen über normale PC-Kenntnisse haben muttersprachliche Deutschkenntnisse. (Voraussetzung) Wir bieten Ihnen: Anstellung in Vollzeit Umfangreiche Einarbeitung Regelmäßige Fort- und Weiterbildungen Ausgewogene Sozialleistungen Gute Aufstiegsmöglichkeiten Außerdem ... eine Arbeitswoche aus 5 Tagen ein garantiertes Festgehalt Fahrgeld Urlaubsanspruch ganztägige all inklusiv Verpflegung unlimitiertes hausgemachtes Essen ( Frühstück, Mittag und Abendessen ) + unlimitierte Getränke eine Hobbyecke zur Erholung ein Gesundheitsdepartment mit 5 Tage Firmenarzt + medizinische Unterstützung Unsere Arbeitsmöglichkeiten sind in Izmir, Denizli. Sie interessieren sich für einen Einstieg bei DCS Communication Center? Dann kontaktieren Sie uns! Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Mall of İstanbul'da yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Mağaza Müdürü'' aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe mağaza yönetiminde deneyimli (tercihen en az beş yıl), Tercihen ayakkabı konusunda deneyimli, Mağaza ile merkez arasında koordinasyonu sağlayacak, Raporlama konusunda bilgili ve deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Genç bir ekibi yönetebilecek liderlik özelliklerine sahip, Ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.  

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; İstanbul Torium Alışveriş Merkezi' nde yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Kasiyer'' aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (tercihen), Mağazacılıkta kasiyer olarak deneyimli (tercih nedenidir), Rakamlarla çalışmayı seven ve işlemlerde dikkatli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü ve dinamik.

 • İş Açıklaması Türkiye distribütörü olduğumuz ortopedi ve varis çorapları  markalarının muhasebesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki  niteliklere sahip Muhasebe Elemanı arıyoruz. Gelen ve giden faturaların işlenmesi Konsinye çıkışların takibi Stok takibi Cari mutabakatlarının yapılması Banka Hareketlerinin işlenmesi Genel Muhasebeye destek olabilecek Müşteriye sigorta provizyonu alabilecek ve tüm sigorta sürecini yönetecek Raporlama yapabilecek

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO veya Ticaret Lisesi muhasebe  mezunu olan En az 2 yıl benzer bir işte çalışmış Paket program kullanmış Microsoft Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve iletişime açık olan Cumartesi tam gün çalışabilecek durumda olan Tercihen sigara kullanmayan Sarıyer veya Avrupa yakası ikamet eden personel alınacaktır. Fotoğrafsız CVler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması 2015 Yılında faaliyete giren Şehzade Grup Kız ögrenci yurdun da çalışabilecek seltifikalı güvenlik görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Güvenlik görevlisi seltifikası olması Güleryüzlü olmak Temiz,titiz olmak Sogukkanlı olmak Dikkatli olmak Güvenilir olmak  

 • Muhasebe Sorumlusu
  Mercan Kimya
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Cosmer Kimya, 1977 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk parafin üreticisi olan Mercan Kimya San. Tic. A.Ş’nin bir kuruluşudur. 37 yılda pazarda kazanılan tecrübe ve müşterilerimiz nezdinde firmamız içinde oluşan, saygınlık ve güven , hızla gelişip büyüyen kozmetik, deterjan, endüstriyel ürün pazarında da başarımızın temelini oluşturmaktadır. Şirketimizin Muhasebe Departmanında çalışmak üzere Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun Şirket Muhasebesinde en az 5 yıl deneyimine sahip Yasal mevzuatı ve kanunları yakından takip eden Vergi, SGK ve Beyanname Sürecine (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi vb.) hâkim Mali tabloları hazırlama konusunda tecrübeli Maliyet muhasebesi yapabilen Bilgisayar uygulamalarını etkin kullanabilen (Ms. OFFICE ve MİCRO, LOGO,VS..) İş takibi konusunda duyarlı; insani ilişkileri ve iletişimi güçlü Mesleğinin önem ve ciddiyetine inanan; sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış Kamu ve özel kurumlarda şirketimizi temsil edecek Yoğun çalışma temposuna uyumlu, Yönetsel ve organizasyonel becerileri gelişmiş Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Planlanmış olan üretimin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Üretilmiş olan mamullerin Kalite Kontrol departmanı ile iletişime geçerek, kontrollerini yaptırmak, Üretim departmanında çalışan personelin, sevk ve idaresini sağlamak, Üretim için gerekli olan hammadde, yardımcı malzemelerin stok takibini yapmak, Üretimde kullanılan ekipmanların kontrolünü yapmak, Üretim raporlarının hazırlanmasına yardımcı olmak, bağlı olduğu birim amirine gerekli raporlamaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Üretim departmanında görevlendirilmek üzere üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya Bölümü, Kimya teknikerliği bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, İngilizce bilen (Tercih sebebidir.) Araştırmayı seven ve gelişime açık, Gerektiği durumlarda vardiyalı çalışabilecek, En az 2 yıllık iş tecrübesi olan (üretim departmanında tecrübesi olması tercih sebebidir), İletişim ve yönetim tecrübeleri bulunan Bay adaylar değerlendirmeye alınacaktır. 

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?