çerkezköy için İş İlanları

Hepsini Temizle
çerkezköy
 • Çağatay Kablo İstanbul Avrupa 6 Eylül 2016

  İş Açıklaması Job Description:   - Plan and pro-actively manage the entire process of fulfilling a Customer  Order from Order Entry to shipment  in order  to ensure that customer requirements are met. - Establish and maintain communication with the appropriate Departments within  the Company throughout  order & production   process - Order Entry and backlog Follow- up,  Implement changes as required for each Orders followed. - Confirm to  customer the requested shipment date. - Preferably having experience in automotve sector. - Plan & Manage  the Pending orders  and agree with Production Department.

  Aranan Nitelikler Qualifications : - Business Administrasion/  Economics and Administrative Sciences / International Relations/  Logistics degree . - Fluent written & verbal  English and German is a must. - Customer  Satisfaction Oriented, Dynamic. - Team player. - Professional in using MS Office - Completed Military Service for Male candidates - Residing in the European side of Istanbul (Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çerkezköy and Çorlu preferences).  

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Otomotiv, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • EZEL OSGB Tekirdağ, İzmir, Edirne, Denizli, Antalya, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmamızın Anlaşmalı olduğu şirketlerde İş Güvenliği Hizmetini verecek belirttiğimiz illerde ikamet eden çalışma arkadaşları aramaktayız.  Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 15 yılı aşkın iş sağlığı deneyimiyle, kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.  Çerkezköy ve civarında oturan ve o bölgelerde çalışabilecek C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır. Ezel Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet vermeye devam etmekle beraber tüm illeri kapsam alanına alma misyonu ile hizmet kalitesini tüm Türkiye'ye yaymayı hedeflemektedir.

  Aranan Nitelikler A,B veya C Sınıfı Sertifika Sahibi, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, En az 1 yıl deneyimli Raporlama, Dökümantasyon ve Arşivleme konusunda yetkin Ekip Çalışmasına Yatkın, Microsoft Office Programlarını Temel Seviye'de kullanabilen, İletişim Becerisi yüksek B sınıfı ehliyet sahibi özelliklerine takım arkadaşları ile çalışmak istemekteyiz

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • Pireks İstanbul Avrupa 14 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Faaliyetlerini, Pireks A.Ş.’nin hedef ve amaçları doğrultusunda, kalite sisteminin öngördüğü biçimde ve müşteri memnuniyetini en verimli biçimde gerçekleştirecek şekilde organize etmek, planlı şekilde yönetmek ve kontrol etmek; tüm bu konularda kuruluşun yönlendirilmesini ve kar amacını gerçekleştirmesini sağlamak. Bu amaca göre; ·         İşletmenin ithalat/ihracat işlemlerinin, gümrük mevzuat ve yönetmelikleri çerçevesinde yürütülmesi ·         Genel Müdüre bağlı olarak çalışacak ·         Dış ticaret ile ilgili konuları, fuarları takip etmek, yabancı müşterilerle ilgilenmek, firmanın dışa açılmasını sağlamak, Pazar araştırmaları yapmak ·         Hammadde ve finansal işlerin yürümesine destek olmak ·         Sorumlu olduğu görevlerle ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlayacak ·         Satış sorumlusunun olmadığı hallerde yerine vekâlet etmek. (Müşterilerle sevkiyat ve mal ile ilgili konularda irtibatı sağlamak ) ·         Hammadde alımlarında ihtiyaç dileği formunu çıkarmak ve girişlerini kontrol etmek ·         Yurt dışı hammadde alımlarının takibini ve kontrolünü yürütebilmek,

  Aranan Nitelikler ·         Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatlarına hakim, dış ticaret operasyon süreçlerinde bilgi ve tecrübe sahibi; ·         Tercihen Üniversitelerin Metalürji veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun ·         Yetiştirilmek üzere, Hadımköy ve Çerkezköy’de bulunan fabrikalarımızın her ikisinde birden çalışabilecek,   ·         Analitik bakış açısına sahip, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, iletişim becerisi yüksek, takım   çalışmasına yatkın, detaylara önem veren, ·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ·         İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen ·         Yurtdışı seyahat engeli olmayan ·         Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, ·         Tercihen Bakır alaşımları işkolunda tecrübeli ·         Raporlama, planlama ve takip becerisi yüksek ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Pireks İstanbul Avrupa 14 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları” pozisyonunda görev alacak; ·         Personel ve özlük işlemlerinin tüm süreçlerinin ve bildirimlerinin yasal mevzuata uygun şekilde yerine getirilmesi, ·         Aylık puantaj ve bordro icmallerini yapmak, ·         Ücret ve Yan Hakların tahakkuklarını yapmak ve kontrol etmek, ·         Personel işe giriş ve çıkış işlemleri yapmak, ·         Personel Özlük Dosyalarının düzenli ve eksiksiz olmasını sağlamak, ·         Tüm idari işler faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibi, ·         Yıllık izinlerin mevzuata uygun takip edilmesi

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İşletme gibi ilgili bölümlerinden mezun, ·         İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişimi iyi ve değişime açık, iş konusunda titiz davranan, ·         İşe Alım ve yerleştirme, Ücret ve Performans yönetimi, Kariyer Planlama, Eğitim ve Motivasyon gibi İnsan Kaynakları uygulamalarında tecrübeli, ·         Tercihen İngilizce bilen ·         En az iki yıl iş deneyimine sahip, ·         Hadımköy ve Çerkezköy’de bulunan fabrikalarımızın her ikisinde çalışabilecek, ·         İş Kanunu, SGK, GVK ve ilgili mevzuata hakim ·         MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, ·         İletişim ve temsil yeteneği güçlü, ·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, ·         Dinamik çalışma koşullarında hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek olan disiplinli ve dikkatli ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması Kauçuk sektörünün lideri Derby Konveyör Bant şirketinin Arap bölgelerindeki yurt dışı ilişkilerinin yürütülmesinden sorumlu, "Arap Ulkeleri - Ihracat Sorumlusu” ekip arkadaşları aramaktayız. Yabancı müşterilerimiz ile Arapça ve Fransızca dillerinde akıcı bir şekilde sözel/yazılı iletişim kurabilecek, ihracat operasyon ve belgelerini hazırlayacak, zaman organizasyonu kuvvetli, disiplinli bayan veya askerligini tamamlamış bay elemanlar aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Dis Ticaret veya ilgili bölümlerinden mezun veya en az 1 sene ofis deneyimine sahip Ana dili kadar akıcı Arapça konuşabilen Yazılı VE Sözlü olarak Arapça ve Fransızcada kendini rahatça ifade edebilen Tercihen İngilizce veya Farsça gibi ek diller bilen İIetişimi, adaptasyon ve motivasyonu kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği olan, MS Ofiice programlarini etkin olarak kullanabilen Müşteri sipariş takibi ve iletişimini yürüten, Yurt dışında gerçekleşen fuarlara yönetici ile katılma engeli bulunmayan, Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilen, Çerkezkoy, Veliköy veya civarinda ikamet eden, Tercihen 35 yaşını aşmamış, İş takibi, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip adaylarımızın basvurularını bekleriz. 

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • GF Hakan Plastik Tekirdağ, İstanbul Avrupa 4 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimize Afrika Ülkeleri için   "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen sektörel ( plastik boru veya yapı malzemeleri ) 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen (3. dil tercih sebebidir) Raporlama yapabilecek düzeyde MS Office Programlarını kullanabilen, Anlaşmalar konusunda bilgi sahibi, kontratları yorumlayabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif kullanıcı olmak, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olmak, Seyahat engeli olmayan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Fuarlara , yurtdışı müşteri ziyaretlerine katılım konusunda deneyimli, tercihen müşteri portföyü olan, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Çalışma yeri Tekirdağ/Çerkezköy 'dür.

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Temsilci

 • İş Açıklaması Bir FABEKS KİMYA markası olan UNİFAB, Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerinde üretilmekte olduğu 200'den fazla Endüstriyel Bakım ve Hijyen ürünlerini, eğitimli satış kadrosu ile kurumsal müşterilerine sunmakta ve hizmet vermektedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstriyel Konsantre Genel Temizlik ve Dezenfektan Ürünleri, Endüstriyel Bakım ve Koruma Kimyasalları Sektöründe Aktif Olarak Çalışmış ve Portföyü Olan,  İstanbul Avrupa, İstanbul Asya, Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İzmir,  Kocaeli, Konya, Sakarya, Kırklareli (Lüleburgaz) ve Tekirdağ (Çorlu, Çerkezköy)  İllerinde Yerleşik Çalışabilecek, Bölgesindeki Müşteri Potansiyelini Yönetecek ve Yeni Müşteriler Katabilecek, Sunum Becerisi ve İkna Kabiliyetine Sahip, Sonuç Odaklı Düşünebilen, En Az 3 Yıllık Satış veya Eğitimci Tecrübesi Olan, Tercihen Teknik Üniversiteler, Eğitim Bilimleri Fakültelerinin Otomotiv, Elektrik, Kimya, Metalurji, Veteriner, Gıda Mühendisliği, Teknikerliği veya Bu Bölümlerle İlgili En Az Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Prezantabl, B Sınıfı Ehliyet Sahibi ve Aktif Araç Kullanabilen, Satış Hedefi Odaklı Çalışabilecek, Şirket Kurallarına ve Prensiplerine Uygun Davranabilecek, Bölgesindeki Müşterilerine Aktif Satış Yapabilecek ve Tahsilatlarından Sorumlu Olacak.            Satış Danışmanları Arıyoruz. 

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Çağatay Kablo İstanbul Avrupa 18 Eylül 2016

  İş Açıklaması Silivri bölgesinde Otomotiv Yan Sanayi olarak faaliyet gösteren fabrikamıza İnsan Kaynakları Sorumlusu alınacaktır. * İşletme kültürünün ve politikalarının üst yönetimle birlikte geliştirilmesi ve yönetimi (prosedürler, disiplin kuralları, vb.), * Kadrolaşma çalışmalarının planlanması ve yönetilmesi (İş analizleri, iş tanımları), * Personel bulma kaynaklarının ve personel seçme yöntemlerinin belirlenmesi ve bu doğrultuda alım süreçlerinin yönetilmesi, * Personel ilişkileriyle ilgili hukuki çerçevenin yönetilmesi, * Personel eğitim ve geliştirme ihtiyaçlarının tespiti ve gerekli uygulamaların yönetimi, * Çalışan personelin sorunlarına yardımcı ve yol gösterici olunması, * Performans değerlendirme sisteminin geliştirilmesi ve uygulanması, * Yemek, ulaşım, temizlik gibi idari işlerin yönetiminden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * Minimum Lisans mezunu, * Sanayi sektöründe, Bordro, özlük ve idari işler alanında en az 5 yıl tecrübeli * Perkotek sistemine vakıf, * Personel özlük işleri, maaş hesaplamaları, bordrolama tecrübesi olan, * İş Kanunu ve SGK mevzuatına hâkim, Resmi kurumlarla ilgili yazışma ve raporlama yapabilen, * İK planlaması, işe alım, performans yönetimi, eğitim gibi İK süreçlerini yönetmiş, * İnsan Kaynakları kalite sistemi altındaki prosedür ve uygulamalarını bilen, * Personel yemek, ulaşım, güvenlik gibi idari işlerin yönetiminde deneyimi olan, * İyi derecede Excel kullanabilen, * Organizasyon becerisi ve iletişim yönü güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, * Dikkatli ve sorumluluk sahibi, * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, * İstanbul Avrupa, Çorlu, Çerkezköy civarında ikamet eden, * Ehliyeti olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Adecco Tekirdağ 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Müşteri showrooma geldiğinde kendisini ilk karşılayan Showroom Asistanı olacaktır. Showroom Asistanı marka imajını temsil eder.  Müşteriyi showroomda karşılamak, Müşteriyi bilgilendirmek, showroomu müşteri gözüyle kontrol etmek, müşteriye refakat etmek showroom asistanın görevleridir.  

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          Tekirdağ Çerkezköy'de ikamet eden   Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Yetkili, Resepsiyonist

İş Habercisi - çerkezköy için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?