çerkezköy için İş İlanları

Hepsini Temizle
çerkezköy
 • Firma Adı Gizli

  İdari İşler Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Tekirdağ

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren sektörünün öncü firmasına İDARİ İŞLER SORUMLUSU aranmaktadır. Ulaşım, Güvenlik, Yemekhane, Temizlik, Çevre Düzenleme ve diğer iş süreçlerini sevk ve organize edecek, iyileştirecek ve raporlayacak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İngilizce bilmesi tercih sebebidir, MS Office programlarına hakim, ERP tabanlı program kullanmış, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Çerkezköy, Çorlu veya civarında ikamet edebilmek

 • Gf Hakan Plastik

  Lojistik Sorumlusu Gf Hakan Plastik

  Edirne, Kırklareli, Tekirdağ

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması LOJİSTİK SORUMLUSU Ürünlerin müşterilere belirlenen terminde ve hasarsız gönderimini sağlayacak şekilde işletmenin günlük ve haftalık sevkiyat planlamasını yapmak, Depo düzenini sağlamak, stok sayımı işlemlerini yürütmek ve denetlemek , İadelerin kontrollü olarak yapılmasını sağlamak, Mevcut lojistik operasyonların verimliliklerini analiz etmek ve gerekli iyileştirmeleri yapmak, Deponun stok yönetimini ve envanter takibini yapmak, Dış ticaret operasyonlarının (ithalat-ihracat) lojistik planlamasını yapmak, Depo ve lojistik biriminde görev yapan personelin yönetimini ve organizasyonunu sağlamak, kendisine bağlı ekibi geliştirmek, Verimlilik-maliyet analizi, operasyon performans takibi ve sistem geliştirme süreçlerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda tercihen üretim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Çerkezköy ve civarında ikamet etmek veya edebilecek durumda olmak.

 • Net Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış ve Pazarlama Uzmanı Net Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel nitelikler: ~~1992’den günümüze, PVC esaslı zemin kaplamaları, termoplastik kaplama malzemeleri, termoplastik endüstri ara mamulleri üretiminde bulunarak Türkiye genelinde, zemin, nalburiye, mefruşat, otomotiv, hazır yapı sektörlerine hizmet veren ve üretim tesisleri 2015’in ilk çeyreğinde Çerkezköy’e taşınacak olan firmamızın satış organizasyonunda görev almak üzere İş tanımı: Yıllık satış hedefleri kapsamında çalışacak İlgili satış ağının sıcak ve soğuk temasla yönetim ve organizasyonundan sorumlu olacak, Üretim, sevk ve tasarım fonksiyonları nezdinde müşteri adına sipariş, kalite takibinden sorumlu, Pazar ve rakip analizi yapacak, İlgili ürün grubu için pazarlama nosyonuna sahip olacak PVC esaslı zemin kaplamaları başta muhtelif termoplastik mamuller üretimi gerçekleştiren Net Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nde görev alacak Satış Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu, İletişim becerisi yüksek, Orta seviyede İngilizce bilgisi olan Office programlarını ve ERP uygulamalarını ileri derecede kullanabilen Benzer pozisyonda 2-3 yıl deneyimli Seyahat engeli bulunmayan Askerlik görevini tamamlamış

 • Uzman İş Güvenliği

  İş Güvenliği Uzmanı Uzman İş Güvenliği

  Tekirdağ

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamızda B ve C sınıf sertifikalı tecrübeli İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlar alınacaktır. www.uzmanis.com.tr İşyerlerindeki çalışmaların iş güvenliği mevzuatına ve genel iş güvenliği kurallarına uygun sürdürülmesini sağlamak, işyerindeki tehlikeleri belirleyerek risk analizi yapmak. Kaza, yangın, doğal afet gibi durumlar için acil durum planı hazırlamak, işletmelerin iş güvenliği prosedür ve talimatlarını ele almak ve işyeri hekimiyle işbirliği içinde çalışmak gerekmektedir. İşe alınacak uzmanlar Çeşitli sanayi sektörlerindeki fabrikalarda(metal-kimya-yapı- tekstil-gıda üretim alanlarında) görevlendirilecek ve tüm iş güvenliği uygulamalarını koordine edilmesi istenecektir. Görevlendirmeler tam veya yarı zamanlı olabilmekte tek veya birden fazla tesiste görevlendirmeler yapılabilinmektedir.

  Aranan Nitelikler ÇSGB tarafından geçerli herhangi bir sertifika sınıfı sahibi olmak Üniversitelerin mühendislik fakültesi veya İş güvenliği bölümlerinden mezun olmak Sektöründe en az 2 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak Trakya(çerkezköy-çorlu) bölgesinde ikamet etmek Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak İyi bir takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak. Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak. En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak.

 • Doruk Telekom

  Turkcell İletişim/Satış/Kasa Danışmanları Doruk Telekom

  Tekirdağ

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekirdağ Çerkezköy'de açılacak olan yeni mağazamız için satış, kasa ve iletişim danışmanları alınacaktır. İşin Tanımı: Müşterileri yeni gelişen teknoloji, ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirmek, Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek.

  Aranan Nitelikler • Asgari lise, tercihen ticaret meslek lisesi veya yüksekokul mezunu, • Gelişen teknolojlere özellikle Mobil Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, • Tercihen İletişim Danışmanı sertifikasına sahip, • Alanında deneyim sahibi, • Aktif, gelişime açık, satış becerileri ve iletişim tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, • Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, • Takım çalışmasına yatkın, • Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, • MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olan, • Tercihen sigara kullanmayan,

 • Politem Plastik

  Mekanik Bakım Teknisyenleri Politem Plastik

  Tekirdağ

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Veliköy Organize Sanayi Bölgesine yeni taşınan ‘Plastik Hammadde Üretimi’ yapan fabrikamızda çalıştırılmak üzere aşağıdaki vasıflara sahip Bay Mekanik Bakım Teknisyenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO veya teknik lise mezunu Metal, torna tesviye ve/veya mekatronik bölüm mezunu Askerlikle ilişiği olmayan Daha önce benzer pozisyonda çalışmış, makine bakım konusunda tecrübeli 30 - 45 yaş aralığında Çorlu - Çerkezköy bölgesinde ikamet eden Tercihen ERP ve MS Office programlarını kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B Sınıfı Ehliyet / Aktif olarak araç kullanabilen Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek Sonuç odaklı düşünen ve hareket edebilen.

 • Banyolin Halı

  İhracat Müdürü Banyolin Halı

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 35. Yılı aşkın deneyimi ve bilgisi ile polipropilen, akrilik ve pamuk hammaddelerinden, kaymaz taban, makinede yıkanılabilen banyo halısı ve yer kaplamaları üreten bir firmayız. Aylık 250.000m2`lik üretim kapasitesi ile, Türkiye pazarındaki başarısını, ürün ve servis kalitesindeki süreklilikle, 50`yi aşkın ülkeye taşıyan, ülkemize döviz kazandırmanın haklı gururunu yaşıyan bir firmadır. Günümüz dünya ekonomisinde, global oyuncular arasında yerimizi korumak ve daha iyi yerlere gelebilmek için, müşterisinin fikirlerini her zaman önemseyip, yeni makine yatırımlarıyla, AR-GE si ile tüketiciye yeni ürünler sunmaya çalışan, vizyon ve misyon sahibi bir firmadır BANYOLİN. Büyüyen organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere ev sektörü deneyimli "İHRACAT MÜDÜRÜ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Evtekstili sektöründe tecrübeli, Yazılı ve Sözlü İletişimi Yüksek, Düzenli,disiplinli ve sorumluluk sahibi, Takım Çalışmasına Yatkın, Planlama ve Organizasyon Becerileri Kuvvetli, Ekibini yönetecek,yönlendirebilecek, ticari zekaya sahip,sonuç odaklı çalışan ve özgüveni yüksek, Gerektiğinde yurtdışına seyahat edebilen, yeni müşteri çalışmalarını gerçekleştirecek, Çok iyi derecede İngilizce, Rusça bilen, MS Office Programlarını Kullanabilen, ÇERKEZKÖY-ÇORLU-İSTANBUL (Avrupa Yakasında) İkamet eden, BAY (Askerlikle İlişiği Olmayan) İHRACAT MÜDÜRÜ aramaktayız.

 • Banyolin Halı

  Desinatör Banyolin Halı

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 35. Yılı aşkın deneyimi ve bilgisi ile polipropilen, akrilik ve pamuk hammaddelerinden, kaymaz taban, makinede yıkanılabilen banyo halısı ve yer kaplamaları üreten bir firmayız.Aylık 250.000m2`lik üretim kapasitesi ile, Türkiye pazarındaki başarısını, ürün ve servis kalitesindeki süreklilikle, 50`yi aşkın ülkeye taşıyan, ülkemize döviz kazandırmanın haklı gururunu yaşıyan bir firmadır. Günümüz dünya ekonomisinde, global oyuncular arasında yerimizi korumak ve daha iyi yerlere gelebilmek için, müşterisinin fikirlerini her zaman önemseyip, yeni makine yatırımlarıyla, AR-GE si ile tüketiciye yeni ürünler sunmaya çalışan, vizyon ve misyon sahibi bir firmadır BANYOLİN.

  Aranan Nitelikler Tufting Halı Dokuması Üzerine ÇERKEZKÖY'de faaliyet gösteren firmamızda çalıştırılmak üzere; Photoshop ve texcell programını bilen, BAY (Askerliğini yapmış), BAYAN DESİNATÖR takım arkadaşları aramaktayız.

 • İnka

  Ofis Asistanı İnka

  Tekirdağ

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticiyi asiste edecek, İngilizce-Türkçe çevirileri ve yazışmaları yapabilecek, Gelen misafirleri karşılayacak, Toplantı notlarını alacak ve kararların takibini yapacak, Telefon, mail, kargo trafiğini yürütecek.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe %100 yabancı sermaye ile faaliyet gösteren Uluslararası bir firmanın Çerkezköy' de bulunan ofisi için ''Ofis Asistanı'' arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Güler yüzlü ve prezantabl, İletişimi güçlü ve kendini iyi ifade edebilen, Tercihen Satış Backroundu olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ( özellikle excel ve powerpoint ) Bayan, Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Nuryıldız Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Kimya Laborantı Nuryıldız Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Tekirdağ

  19 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Tekstil veya Kimya Bölümleri’nden mezun, Tekstil sektöründe, Kimya Laboratuarı konusunda tercihen 3 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen Örgü Kumaş Boyama konularında deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Laboratuar makine ve cihazlarını kullanabilecek, Reçete hazırlayabilecek, İyi organize olabilen, sonuç odaklı, Araştırmacı, dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim gücü yüksek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çorlu veya Çerkezköy'de ikamet eden

  Aranan Nitelikler - Reçeteleri, laboratuar numuneleri üzerinde çalışmak, - Renk örneklerini çalışmak için kendisine gerekli olan boya ve kimyasal çözeltileri hazırlamak, - Laboratuar Şefi’nin vermiş olduğu tüm görevleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmek, - Gerekli uygulamaları gerçekleştirmek, - Laboratuar Departmanında Laboratuar Şefi’ne bağlı çalışmak üzere, Laborant aranmaktadır.

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli - Kapaklı Tekzen Yapı Market

  Tekirdağ

  4 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çerkezköy Kapaklı mağazamız için Döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Elemanları'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

 • Milenyum İş Sağlığı ve İş Güvenliği

  İş Yeri Hekimi Milenyum İş Sağlığı ve İş Güvenliği

  Tekirdağ

  5 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbulda İKİTELLİ OSB'de bulunan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimiz bünyesinde hizmet verdiğimiz firmalarda görevlendirilmek üzere ÇORLU ve ÇERKEZKÖY bölgesinde tam zamanlı ve yarı zamanlı ( Emeklide olabilir ) İşyeri Hekimi çalışma arkadaşı aranmaktadır. İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak, Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması ilgili plan, rapor, kayıt ve istatistiklerinin takip etmek, Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak üzere ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumunun sağlamak, Yasal mevzuatça İş Yeri Hekimi tarafından verilmesi gereken eğitimlerin programlanmasını ve gerçekleştirilmesini sağlamak, İSG mevzuatına uygun olarak önleyici, koruyucu ve acil sağlık hizmeti verilmek, İşyerindeki genel hijyen şartlarının denetlenmek, İlgili kanun ve yönetmelikler uyarınca yasal sorumluluklarının yerine getirilmesini sağlamak, İş sağlığı ve güvenliği kuruluna, risk değerlendirmelerine ve saha denetlemelerine katılmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden Mezun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından geçerli İş Yeri Hekimi Sertifikası Olan Tam zamanlı çalışabilecek Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Aylık raporlama yapabilecek Bay (Askerlik Hizmetini Tamamlamış) veya Bayan Seyahat engeli olmayan

 • Arzen İnşaat

  Ön Muhasebe , Büro Yünetimi Arzen İnşaat

  Tekirdağ

  27 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çerkezköy büromuza ön muhasebe yapacak muhasebe programı kullanabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Korozo Ambalaj

  Matbaa / Extruder Üretim Sorumlusu Adayları Korozo Ambalaj

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  26 Ağustos 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tifdruk Matbaa , Flexo Matbaa ,Plastik Ambalaj sektöründe kariyer hedefleyen Ambalaj Üretim ve Matbaa baskı bölümlerinde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aşağıdaki bölümlerden mezun; Matbaa Meslek Lisesi Matbaa MYO Mezunu Plastik Teknolojileri Meslek Lisesi Lastik Plastik Teknolojileri MYO mezunu 22-30 yaşları arasında Askerliğini tamamlamış İstanbul Avrupa yakası veya Çerkezköy’de ikamet eden, Tercihen 1-2 yıl üretim sektöründe çalışmış

 • İnka

  Ofis Asistanı İnka

  İstanbul Avrupa

  27 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticiyi asiste edecek, İngilizce-Türkçe çevirileri ve yazışmaları yapabilecek, Gelen misafirleri karşılayacak, Toplantı notlarını alacak ve kararların takibini yapacak, Telefon, mail, kargo trafiğini yürütecek.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe %100 yabancı sermaye ile faaliyet gösteren Uluslararası bir firmanın Bağcılar ve Çerkezköy' de bulunan ofisleri için ''Ofis Asistanı'' arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Güler yüzlü ve prezantabl, İletişimi güçlü ve kendini iyi ifade edebilen, Tercihen Satış Backroundu olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ( özellikle excel ve powerpoint ) Bayan, Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan