çerkezköy için İş İlanları

Hepsini Temizle
çerkezköy
 • Sst Teknoloji İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2016

  İş Açıklaması TRAKYA BÖLGESİNDE VE İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA FAALİYET GÖSTEREN PRONET ÇÖZÜM ORTAĞI SST TEKNOLOJİ BÜNYESİNDE; BAĞLI ÇALIŞACAĞI SATIŞ MÜDÜRÜ KOORDİNASYONUNDA; * Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli oluşturmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek, * Müşteri ile ilişkilerin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunmak, * Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirmek, * Şirket satış hedefleriyle uyumlu bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek, * Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini artırmak.

  Aranan Nitelikler   * Başardıkça kazanıp yüksek gelir elde etmek istiyorsanız, * İletişim ve ikna beceriniz yüksek ise, * Hedef ve sonuç odaklıysanız, * Takım çalışmasına yatkınsanız, * Enerjikseniz ve kendinize güveniyorsanız, * Verilecek satış eğitimleri ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız, * Satış konusunda kariyer yapmak istiyorsanız, * En az lise mezunu iseniz; * SİLİVRİ-KIRKLARELİ-KEŞAN-ÇERKEZKÖY-KAPAKLI-EDİRNE-TEKİRDAĞ-ÇORLU-İSTANBUL AVRUPA YAKASI'nda... ikamet ediyorsanız; * Satışçı olunmaz, satışçı doğulur; '' BEN SATIŞÇI DOĞDUM '' diyorsanız; GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM..

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Çağatay Kablo İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Job Description:   - Plan and pro-actively manage the entire process of fulfilling a Customer  Order from Order Entry to shipment  in order  to ensure that customer requirements are met. - Establish and maintain communication with the appropriate Departments within  the Company throughout  order & production   process - Order Entry and backlog Follow- up,  Implement changes as required for each Orders followed. - Confirm to  customer the requested shipment date. - Preferably having experience in automotve sector. - Plan & Manage  the Pending orders  and agree with Production Department.

  Aranan Nitelikler Qualifications : - Business Administrasion/  Economics and Administrative Sciences / International Relations/  Logistics degree . - Fluent written & verbal  English and German is a must. - Customer  Satisfaction Oriented, Dynamic. - Team player. - Professional in using MS Office - Completed Military Service for Male candidates - Residing in the European side of Istanbul (Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çerkezköy and Çorlu preferences).  

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Otomotiv, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Kauçuk sektörünün lideri Derby Konveyör Bant şirketinin Arap bölgelerindeki yurt dışı ilişkilerinin yürütülmesinden sorumlu, "Arap Ulkeleri - Ihracat Sorumlusu” ekip arkadaşları aramaktayız. Yabancı müşterilerimiz ile Arapça ve Fransızca dillerinde akıcı bir şekilde sözel/yazılı iletişim kurabilecek, ihracat operasyon ve belgelerini hazırlayacak, zaman organizasyonu kuvvetli, disiplinli bayan veya askerligini tamamlamış bay elemanlar aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Dis Ticaret veya ilgili bölümlerinden mezun veya en az 1 sene ofis deneyimine sahip Ana dili kadar akıcı Arapça konuşabilen Yazılı VE Sözlü olarak Arapça ve Fransızcada kendini rahatça ifade edebilen Tercihen İngilizce veya Farsça gibi ek diller bilen İIetişimi, adaptasyon ve motivasyonu kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği olan, MS Ofiice programlarini etkin olarak kullanabilen Müşteri sipariş takibi ve iletişimini yürüten, Yurt dışında gerçekleşen fuarlara yönetici ile katılma engeli bulunmayan, Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilen, Çerkezkoy, Veliköy veya civarinda ikamet eden, Tercihen 35 yaşını aşmamış, İş takibi, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip adaylarımızın basvurularını bekleriz. 

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • GF Hakan Plastik Tekirdağ, İstanbul Avrupa 4 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimize Afrika Ülkeleri için   "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen sektörel ( plastik boru veya yapı malzemeleri ) 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen (3. dil tercih sebebidir) Raporlama yapabilecek düzeyde MS Office Programlarını kullanabilen, Anlaşmalar konusunda bilgi sahibi, kontratları yorumlayabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif kullanıcı olmak, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olmak, Seyahat engeli olmayan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Fuarlara , yurtdışı müşteri ziyaretlerine katılım konusunda deneyimli, tercihen müşteri portföyü olan, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Çalışma yeri Tekirdağ/Çerkezköy 'dür.

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Temsilci

 • Adecco Tekirdağ 31 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Müşteri showrooma geldiğinde kendisini ilk karşılayan Showroom Asistanı olacaktır. Showroom Asistanı marka imajını temsil eder.  Müşteriyi showroomda karşılamak, Müşteriyi bilgilendirmek, showroomu müşteri gözüyle kontrol etmek, müşteriye refakat etmek showroom asistanın görevleridir.  

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          Tekirdağ Çerkezköy'de ikamet eden   Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Aranan Kelimeler: çerkezköy, çerkezköy iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Resepsiyonist, Yetkili, Asistan

İş Habercisi - çerkezköy için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?