İnşaat Teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat Teknikeri
 • Firma Adı Gizli

  İnşaat Teknikeri Firma Adı Gizli

  Amasya

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *İnşaat bölümünde mezun *Autocad ve Excel, Word kullanabilen, *Konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden inşaat teknikeri aramaktayız.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İnşaat Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, REKLAM, ÜRETİM ve İÇ MİMARLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN

  Aranan Nitelikler Minimum MYO İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu, Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, Mağaza şantiyesinde deneyimi olan ve şantiye kontrolünü sağlayabilecek, İnce yapı detaylarına hakim, rölove alabilen, İşleyişle ilgili tüm raporlamayı yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Hakediş hazırlayıp metraj çıkarabilecek, MS Office (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen, B Sınıfı sürüş ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay "İNŞAAT TEKNİKERLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Yamaçlı İnşaat

  İnşaat Teknikeri(Metraj-Keşif Uzmanı) Yamaçlı İnşaat

  Bursa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili teknik bölümlerinden mezun, Tercihen İnşaat, Yapı Öğretmenliği ve benzeri bölümlerinden mezun, Detaylı Metraj çıkarma ve keşif hazırlama konularında uzman seviyede deneyimli, İhale,yapı metrajı,yaklaşık maliyet ve hakediş konularında uzman seviyede deneyimli, En az 5 yıl şantiye deneyimine sahip,gerekmesi halinde taşeron uygulamalarını yönetebilecek tecrübeye sahip, Çok iyi derecede AutoCAD,MS programlarını kullanabilen Planlama,koordinasyon ve takip yeteneği olan, İhale dosyası hazırlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Disiplinli ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Watsons

  İnşaat Teknikeri Watsons

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması, * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirilme ve koordinasyonu, * Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması, * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi, * Metraj ve hakediş konrollerinin yapılması, * Mevcut mağazaların bakım, onarım çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler * Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, * Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen mağaza projelerinde görev almış) * MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, * Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, * Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Renco Kompozit Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş

  İnşaat Teknikeri Renco Kompozit Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş

  İstanbul Avrupa

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hadımköy’de kurulu ve Grup Şirketlerimiz içinde önemli bir ağırlığa ulaşması öngörülen, sektörünün öncüsü Şirketimize "İnşaat Teknikeri” pozisyonunu üstlenecek ekip arkadaşları arıyoruz. Renco Kompozit; YEŞİL GYO, YEŞİL İNŞAAT, YEŞİL KUNDURA,BOROVA,YEŞİL ÇATI,İNNOVİA ve YEŞİL YATIRIM kuruluşların yer aldığı "YEŞİL ŞİRKETLER TOPLULUĞU” üyesidir.

  Aranan Nitelikler Firmamızda üretilen kompozit mamullerinin, yapılan plan çizimleri esas alınarak, yapı/montaj çalışmalarını koordine edebilecek; Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Şantiye ekiplerinin yönetimi, koordinasyonu ve kontrolü konusunda sorumluluk almış, Minimum 3 yıl inşaat saha deneyimi olan, Autocad ve MS Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen ( tercih sebebidir) İş ve işleyiş Programlarını Oluşturabilecek Montaj ve Tedarik Zinciri arasında koordinasyonu iyi sağlayacak Proje okuyabilen ve Autocad bilgisi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Dinamik, takım ruhuna sahip, sonuç odaklı ve inisiyatif alabilen, Kendini geliştirmeye açık, Etkin yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bay

 • Yeşilyurt İnşaat

  İnşaat Teknikeri Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  30 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip İNŞAAT TEKNİKERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnce işler tecbrübesi en az 2 yıl olan, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Autocad bilgisi olan, Taşeron hakedişleri, ilerleme tutanakları vb. gibi konularda günlük, haftalık ve aylık raporlama deneyimine sahip, Sahada birebir iş takip edebilen ve taşeronları iş programlarına göre yönlendirebilen, Malzeme konusunda teknik bilgi sahibi, Kalite kontrol süreçlerinin takibini yapabilecek, Üretim süreçlerini güvence altına alabilecek, Belirlenen kalite uygunsuzluklarının ilgili birimlere zamanında ve düzenli aktarılmasını sağlayacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, İş ve sonuç odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve koordinasyonda başarılı, İkna yeteneği kuvvetli, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), B sınıfı sürücü belgesine sahip (Aktif trafik tecrübesi olan) TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İnşaat Teknikeri Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Halkalı şantiyesinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, İnce işleri konusunda tecrübeli (giydirme cephe, alüminyum kompozit cephe,cam sistemleri), Tercihen yüksek bina ve AVM tercübeli, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dönemsel çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

 • Özyurt Madencilik

  İnşaat Teknikeri, İnce İşler Teknikeri Özyurt Madencilik

  İstanbul Avrupa

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstoç'ta ince işler yapımı devam eden projemizde ilanda ki aranan nitelikleri uygun ince işler teknikeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Autocad kullanabilen, - İnce İşler imalatında deneyimli - Proje Okuyabilen - Saha koordinasyonunu yürütebilecek - Sorumluluk alabilen - Metraj çalışması yapabilen - İstoç bölgesine ulaşım sıkıntısı olmayan - İnşaat teknikeri aramaktayız

 • Mata Mimarlık Tasarım İnşaat Turizm

  İnşaat Teknikeri Mata Mimarlık Tasarım İnşaat Turizm

  Türkiye Geneli

  30 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hakediş ve metraj yapabilen/kontrol edebilen, İnşaat, elektrik ve mekanik projeleri okuyabilen, Şantiye kontrollerini yapabilen, Teknik şartname hazırlayabilen, Kesin Hesapları yapabilen. {C}{C}{C}

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun, En az 5 yıl şantiyelerde çalışmış, Çok iyi derecede Auto CAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,

 • Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  İnşaat Teknikeri Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Maltepe şantiyesinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe minimum 5 yıl tecrübeli, İnce işleri konusunda tecrübeli kaba yapıda da çalışmış olması tercih edilen, Tercihen yüksek binalarda çalışmış olması, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, M. Office programlarına hakim, autocad programını bilen, 40 yaşını aşmamış, çalışkan disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Hrt Organizasyon

  İnşaat Teknikeri Hrt Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BAYİLERDEKİ RESTORASYONLAR VE İNŞAAT ÇALIŞMALARI İÇİN İNŞAAT TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kaba ve ince inşaat uygulamaları, takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapabilecek, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, MS Project vb.) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri olarak en az 2 yıl deneyimi olan, Yurt içi seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur. takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Biskon Yapı

  İnşaat Teknikeri Biskon Yapı

  İstanbul Anadolu

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Anadolu Yakası Kartal' da başlayacak olan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kaba ve ince inşaat uygulamaları, takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapabilecek, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, MS Project vb.) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri olarak en az 5 yıl deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur.

 • Reysaş Logistics

  İnşaat Teknikeri Reysaş Logistics

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik Sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin yapılmış olan Depo ve Antrepolarının tadilatlarında ve yeni yapılacak inşaatların şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * İnşaat ile ilgili prosedürleri ve yönetmelikleri bilen, * Proje okuyabilen, * Hakediş ve Metraj bilgisi olan, * En 3 - 5 yıl deneyimli, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Askerlik görevini tamamlamış, * Bay, İnşaat Teknikeri çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Ağahan Mimarlık Mühendislik

  İnşaat Teknikeri Ağahan Mimarlık Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Proje Ofisinde mimari proje çizebilen İnşaat Teknikeri aranıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat bölümünden mezun bölümünden mezun Yönetmeliklere uygun mimari proje çizebilen Yenilikçi ve üretken en az 5 yıl deneyimli Anadolu yakasında ikamet eden, Mevcut binalardan roleve alabilecek Takım çalışmasını benimseyen değişime ve gelişime açık Etkin iletişim becerilerine ve sorun çözme yeteneğine sahip Müşteri odaklı çalışma temposuna yatkın Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması Takım arkadaşları arıyoruz

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  İnşaat Teknikeri Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Ankara, İzmir, Kocaeli, Adana, Afyon, Aksaray, Balıkesir, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Mersin(İçel), Kayseri, Kırklareli, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Muş, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sivas, Tekirdağ, Trabzon

  30 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ****Tekniker En az 2 yıllık meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, Mesleğinde en az 3 yıl iş tecrübesi olmak, 23 yaşından küçük 45 yaşından büyük olmamak, Erkeklerde askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olmak, 2013 veya 2014 KPSSP3 puanı 70 veya daha yukarı olmak.

  Aranan Nitelikler TEL:216 326 83 28 Tekniker (Makine, İnşaat, Elektrik)  Yatırım programında yer alan hizmet binası, konut ve/veya sosyal amaçlı yapıların, sıhhi, kalorifer, havalandırma, soğuk hava, mutfak, müşterek ve benzeri makine, elektrik ve inşaat tesisatına ait keşiflerini hazırlamak,  Gerekli teknik ve idari şartnameleri ve ihale evrakını hazırlamak, yaptırılan yatırımlar içindeki inşaat, makine ve elektrik tesisatı imalatlarının her çeşit kontrollerini yapmak, sözleşme ve projesine uygun yürütülmesini, yüklenici hak edişlerini kontrol ederek ödenmesini sağlamak, geçici ve kesin kabul heyetlerine katılmak, görülen hata ve noksanları tamamlattırmak, kabul tutanaklarını düzenlemek, kesin hesap çalışmalarının makine, elektrik ve inşaat tesisatı ile ilgili bölümlerini sonuçlandırmak,  Sabit tesis, seyyar cihaz, ölçü ve tartı aletleri, elektrojen grupları, motopomp, elektrik ve benzin motorlu santrifüjler, kurutucular, soğutucular, Pnomatikler ve benzeri cihazların işletme, bakım, onarım ve genel revizyon çalışmalarını düzenlemek, gerektiğinde fiilen yapmak, yaptırmak, bunlara ait işletme ve bakım giderleri ile manipülasyon maliyetlerini kontrol etmek, rantabilite hesaplarını çıkarmak, bu tesis ve cihazlardan Ofis dışı kuruluşların yararlanması veya bunun tersi söz konusu olduğunda maliyet hesaplarını yapmak,  Yaptırılacak her türlü bina ve tesise ait projelerin yer tesliminden sonra başlayıp iş bitimine kadar takibini yaparak sözleşme ve projesine uygun olarak yapılmasını, uygulamada doğabilecek uyuşmazlıkların çözüm ve karara bağlanmasını sağlamak, işin ilerlemesi sırasında çalışmaları idare etmek,  Yeni ve eski yapıları gerektiğinde kontrol ve tecrübe etmek, onarım ve tadil çalışmalarıyla ilgili plan ve kontrolleri yapmak, görevleriyle ilgili malzeme alımlarına katılmak, kontrollerini yapmak iş süresince mimar, makine, elektrik ve inşaat mühendisleriyle gerekli irtibatı sağlamak, görevleriyle ilgili yazışmaları hazırlamak, gerektiğinde işlerin seyrini resmi kuruluşlarda izlemek ve sonuçlandırmak, Sorumluluğundaki malzemenin muhafazası için gerekli tedbirleri almak veya alınmasını sağlamak,  Gerektiğinde ve görevlendirildiğinde merkez ve taşra teşkilatındaki tüm bina ve tesislerin bakım ve onarımlarını yerinde yapmak,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak.

 • Toyzz Shop

  İnşaat Teknikeri - Proje Sorumlusu Toyzz Shop

  İstanbul Anadolu

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu ,şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması , * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi * Metraj ve hakediş kontrollarinin yapılması * Mevcut mağazaların bakım , onarım çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler * Meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun , * Alanında en az 1 yıl tecrübeli ( Tercihen mağaza projelerinde görev almış ) * Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen , * Konusu ile ilgili işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alabilecek * Planlama ,projelendirme ve tadilat konularında deneyimli * Analitik düşünebilen , liderlik vasfına sahip * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , * Askerlikle ilişkisi olmayan * Seyahat engeli olmayan * Aktif araç kullanabilen * 35 yaşini geçmemiş * Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

 • Flo Mağazacılık

  İnşaat Teknikeri Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; BAĞCILAR MERKEZ binasında görevlendirmek üzere İNŞAAT TEKNİKERİ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ya da ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen konsept mağazacılık vb. projelerde şantiye deneyimi olan; Proje kontrol ve planlama konularında deneyimli, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • Koçtaş

  İnşaat Teknikeri (Bodrum) Koçtaş

  Muğla

  14 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Bodrum Mağaza'sında mimari hizmetler montaj bankosunda görevlendirilmek üzere "İNŞAAT TEKNİKERİ" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Autocad çizim programını kullanan MS Office uygulamalarına hakim Satış alanında en az 2 yıl deneyimli Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Mese Grup İnşaat

  İnşaat Teknikeri Mese Grup İnşaat

  İstanbul Avrupa

  6 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Inşaat firmasında iş programı yapmak, hakediş çıkarmak, teklif hazırlamak üzere görevlendirelecek personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Istanbul avrupa yakasında ikamet eden , üniversite mezunu , b tipi sürücü ehliyetli , baylar için askerliği tamamlamış olması tercihendir.

 • Diztaş İnşaat Malzemeleri

  İnşaat Teknikeri Diztaş İnşaat Malzemeleri

  İstanbul Avrupa

  6 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mahmutbey- Bağcılar da imalatı devam eden 25000 m2 konut projemizde görev alacak İnşaat Teknikeri

  Aranan Nitelikler İnce yapı konusunda tecrübeli Bağcılar'a yakın ikamet eden

 • Tersan Tersanecilik

  İnşaat Teknikeri Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Kocaeli, Yalova

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Saha uygulamalarının kalite ve kontrolünden sorumlu olacak, Saha uygulamalarının raporlamalarını yapacak, Proje yönetimi ile koordineli çalışacak

  Aranan Nitelikler Grup firmamıza ait zemin iyileştirme ve altyapı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; İNŞAAT TEKNİKERLERİ; İlgili bölümlerden mezun (Meslek Yüksek Okulları), Ms Office başta olmak üzere bilgisayar kullanımına yatkın. Tercihen Autocad bilgisi olan, Tercihen askerliğini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, En az B sınıfı ehliyeti olan, Topografik ölçümler konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın Bir yıl tecrübeli BAY

 • Fen Yapı İnşaat

  İnşaat Teknikeri Fen Yapı İnşaat

  İstanbul Anadolu

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dilovası fabrika şantiyemizde, şantiye koordinasyonunu ve geliştirilmesini sağlayacak, başka projelerdede değerlendirilmek üzere inşaat teknikeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 10 yıl deneyimli, Şantiye ortamında çalışabilecek, Birden fazla projeye konsantre olabilecek ve yönetebilecek, Tercihen Autocad kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi olan Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden. aday aranmaktadır. (Ofisimiz Kadiköy Caddebostan da bulunmaktadır.)

 • Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  İnşaat Teknikeri Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Antalya

  15 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya Şubelerimizde görevlendirilecek proje taahhüt birimimizde çalışacak Autocad kullanabilen İnşaat Teknikeri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat Teknikerliği Mezunu Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen havuz ve kaydırak konusunda tecrübeli, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Autocad programını bilen,

 • Nural Mühendislik

  İnşaat Teknikeri Nural Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde Banka Şubeleri dekorasyon, bakım - onarım işlerini yapan Firmamız için Autocad ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Hakkediş, Metraj ve rölöve konularında deneyimli, seyahate engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, tercihen askerliğini yapmış Bay İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  İnşaat Teknikeri Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Afyon

  4 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Polatlı-Afyonkarahisar Hızlı Tren Projesi Altyapı İnsaat İşleri Yapım Kontrolluk ve Danısmanlık Hizmetleri kapsamında İnşaat Teknikeri olarak görev yapacak uzman personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknikerliği Programından mezun * En az 5 yıllık mesleki deneyim sahibi (2008 yılı ve öncesi mezuniyet şartı bulunmaktadır.) * Karayolu, Demiryolu vb. Projelerde En az 3 Yıllık mesleki deneyim sahibi olmak.

 • Artnivo Mühendislik

  İnşaat Saha Teknikeri Artnivo Mühendislik

  İstanbul Avrupa

  30 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ARTNİVO bünyesindeki tüm inşaat uygulama projelerinde; Sorumlu olduğu yapım işlerinin zamanında, projesine uygun olarak tamamlanmasının sağlanması, Yapım işleri için gereken malzeme, makine, ekipman ve sair ihtiyaçların saptanarak sağlanması, eksiksiz olarak sahaya temininin takip edilmesi, uygulama esnasında eksik kalan malzemelerin tedarik süreçlerinin üretimi engellemeyecek şekilde planlanarak gerekli faaliyetlerin sürdürülmesine ilişkin çalışmaların takip edilmesi, yönlendirilmesi ve birimler arası koordinasyonun sağlanması Biten işlerin kontrolü, ilgili kayıtların oluşturulması, Uygulamada çıkan sorunların incelenerek çözüm getirilmesi, teknik kontrollerin yapılması. Çıkabilecek arıza ve kaza durumları göz önüne alınarak gereken önlemlerin alınması, Sorumlu olduğu işlerle ilgili alt yüklenicilerin üretimlerinin izlenmesi, kontrolü, hakedişlerin kontrolü, İstihdam durumunun takibi, personel genel durumunun sürekli iyileştirme anlayışıyla ele alınması, eksik veya fazla personelin tespiti ve müdahale edilmesi, sorumlu olduğu üretimde çalışanların puantajlarının hazırlanması, Proje öncesi ve sonrası gerekli etüdlerin yapılması ve raporlanması amacıyla İnşaat Saha Teknikeri kadrosu kurulmuştur.

  Aranan Nitelikler A.Eğitim; İlgili bir ön lisans ya da lisans mezunu olmalıdır. B.Deneyim; En az iki yıllık şantiye deneyimine sahip olması gereklidir. C.Diğer; Bilgisayarla çalışmaya (Office, vs.) aşina olmalıdır, bilgisayarlı teknik resim (Autocad, vs.) kullanma ve/veya okuma kabiliyeti tercih sebebidir. Kişilik özellikleri itibariyle; insan ilişkilerinde dikkatli, etkileyici, kolay iletişim kurabilen, duygu mantık dengesini iyi kurmuş, özgüvenli, pratik zekaya ve analitik düşünce yapısına sahip olması beklenmektedir. NOT: Beylikdüzü civarında ikamet edilmesi tercih nedenidir.

 • Aksoylar İnşaat

  İnşaat Teknik Personel Aksoylar İnşaat

  Antalya

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İnşaat dekorasyon tasarım departmanına inşaat, ince işler, dekorasyon tasarım saha çalışmasında aktif, Yetenekli ofis 2 ve 3 boyutlu çizim tasarım ve autocet program çalışmasında aktif, tecrübeli, yetenekli, 20 - 40 yaş arası, İç mimar - inşaat teknikeri - dekorasyon tasarım myo mezunu, Bay & Bayan personel alınacaktır. Maaş + Prim + Sigorta.

 • Yapısal Mühendislik

  İnşaat Mühendisi - Teknikeri Yapısal Mühendislik

  Türkiye Geneli

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL - GEBZE İLLERİNDE BULUNAN FABRİKA VE KONUT ŞANTİYELERİMİZDE ÇALIŞACAK EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ İNŞAAT MÜHENDİSİ VE İNŞAAT TEKNİKERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler -- EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, -- HAKEDİŞ YAPABİLEN, -- BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLARI VE AUTOCAD BİLEN, -- ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ OLMASI,

 • Skala İnşaat

  Elektrik Teknikeri Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001-14001, OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde elektrik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Elektrik tesisat konusunda şantiye ortamında en az 5 yıl deneyime sahip, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Shop Drawing, Hakediş konusunda bilgi sahibi, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Teknikeri Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Çolakoğlu Yapı Malzemeleri San.Tic .A.Ş

  Sevkiyat ve Lojistik Planlama Sorumlusu Çolakoğlu Yapı Malzemeleri San.Tic .A.Ş

  İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beton üretimi ve Yapı sektöründe faaliyet gösteren Esenyurt Kıraçta ki Firmamız bünyesinde çalışacak, işletmenin tüm sevkiyat ve lojistik işlemlerinin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlayabilecek İnşaat Teknikeri veya Mühendisi Aranmaktadır. İlgilenen taliplilerin mail yoluyla resimli cv.lerini göndermeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler - Öncelikle İnşaat ve yapı alanında sektör tecrübesi olan.Bu alanda lojistik işemlerinde bulunmuş. - Alınan sipariş doğrultusunda ürünlerin zamanında ve eksiksiz teslimini sağlayabilecek. - Konusuyla ilgili altyapının oluşturulması ve yönlendirilmesinde etkin rol alabilecek. - Raporlama tabanlı çalışma deneyimli,dikkatli,titiz ve sonuç odaklı çalışabilecek. - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Uyumlu ve iyi İnsan ilişkileri kurabilen. - Konusunda en az 5 yıl deneyimli ve en fazla 45 yaşında olmak. - Tercihan erkek olmak. - logo tıger bilenler öncelikle tercih edilecektir. - İnşaat teknikeri veya İnşaat mühendisi aranmaktadır.

 • Skala İnşaat

  Makine Teknikeri (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda şantiye ortamında en az 5 yıl deneyime sahip, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Shop Drawing, Hakediş konusunda bilgi sahibi, Saha Teknikeri Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Makine Teknikeri Skala İnşaat

  Türkiye Geneli

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001-14001, OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda şantiye ortamında en az 5 yıl deneyime sahip, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Shop Drawing, Hakediş konusunda bilgi sahibi, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Teknikeri Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Destebaşı Grup İnşaat San.Tic.Aş

  Kalite Kontrol Müdürü (Hazır Beton Üretimi) Destebaşı Grup İnşaat San.Tic.Aş

  İstanbul Anadolu

  16 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Testlerin sonuçlarını bilgisayarda raporlayabilecek, Beton, agrega, toprak ölçümleme testleri ve analizleri yapacak,

  Aranan Nitelikler Samandırada bulunan hazır beton tesisimizde kalite kontrol müdürü aramaktayız; Tercihen inşaat mühendisliği, inşaat teknikeri, beton teknolojileri veya yapı bölümünden mezun, ISO 9001 ve kalite yönetim sistemleri konusunda deneyimli, Beton laboratuar test ve standartları konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takipçi, düzenli ve disiplinli, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Beymetal Alüminyum

  Proje Sorumlusu Beymetal Alüminyum

  İzmir

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alüminyum sektörünün Türkiye' deki yenilikçi ve lider firmalarından Beymetal Alüminyum, 1997 yılında İzmir' de kurulmuş, alüminyum yüzey işlem ve üretim yatırımlarına başlamıştır. 2010 yılında ektrüzyon yatırımını tamamlamış ve entegre bir profil üretim merkezi haline gelmiştir. Günümüze kadar bir çok prestijli projeye imza atmıştır. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' PROJE SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen teknik resim eğitimi almış, logikal ve autocad kullanabilen, Meslek lisesi veya üniversitelerin yapı ressamlığı, inşaat teknikeri, makine ressamlığı, bölümlerinden mezun, Bayi ilişkileri ve bayi kanalı ile satış tecrübesine sahip, İnşaat malzemeleri ve yapı sektörüne yönelik ürünlerin satışı konusunda tecrübeli, MS Office uygulamaları ve kullanımı konusunda deneyimli, B sınıfı ehliyet ve aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Makine Teknikeri Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Kocaeli, Konya

  30 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekniker (Makine, İnşaat, Elektrik)  Yatırım programında yer alan hizmet binası, konut ve/veya sosyal amaçlı yapıların, sıhhi, kalorifer, havalandırma, soğuk hava, mutfak, müşterek ve benzeri makine, elektrik ve inşaat tesisatına ait keşiflerini hazırlamak,  Gerekli teknik ve idari şartnameleri ve ihale evrakını hazırlamak, yaptırılan yatırımlar içindeki inşaat, makine ve elektrik tesisatı imalatlarının her çeşit kontrollerini yapmak, sözleşme ve projesine uygun yürütülmesini, yüklenici hak edişlerini kontrol ederek ödenmesini sağlamak, geçici ve kesin kabul heyetlerine katılmak, görülen hata ve noksanları tamamlattırmak, kabul tutanaklarını düzenlemek, kesin hesap çalışmalarının makine, elektrik ve inşaat tesisatı ile ilgili bölümlerini sonuçlandırmak,  Sabit tesis, seyyar cihaz, ölçü ve tartı aletleri, elektrojen grupları, motopomp, elektrik ve benzin motorlu santrifüjler, kurutucular, soğutucular, Pnomatikler ve benzeri cihazların işletme, bakım, onarım ve genel revizyon çalışmalarını düzenlemek, gerektiğinde fiilen yapmak, yaptırmak, bunlara ait işletme ve bakım giderleri ile manipülasyon maliyetlerini kontrol etmek, rantabilite hesaplarını çıkarmak, bu tesis ve cihazlardan Ofis dışı kuruluşların yararlanması veya bunun tersi söz konusu olduğunda maliyet hesaplarını yapmak,  Yaptırılacak her türlü bina ve tesise ait projelerin yer tesliminden sonra başlayıp iş bitimine kadar takibini yaparak sözleşme ve projesine uygun olarak yapılmasını, uygulamada doğabilecek uyuşmazlıkların çözüm ve karara bağlanmasını sağlamak, işin ilerlemesi sırasında çalışmaları idare etmek,  Yeni ve eski yapıları gerektiğinde kontrol ve tecrübe etmek, onarım ve tadil çalışmalarıyla ilgili plan ve kontrolleri yapmak, görevleriyle ilgili malzeme alımlarına katılmak, kontrollerini yapmak iş süresince mimar, makine, elektrik ve inşaat mühendisleriyle gerekli irtibatı sağlamak, görevleriyle ilgili yazışmaları hazırlamak, gerektiğinde işlerin seyrini resmi kuruluşlarda izlemek ve sonuçlandırmak, Sorumluluğundaki malzemenin muhafazası için gerekli tedbirleri almak veya alınmasını sağlamak,  Gerektiğinde ve görevlendirildiğinde merkez ve taşra teşkilatındaki tüm bina ve tesislerin bakım ve onarımlarını yerinde yapmak,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak TEL:2163268328

  Aranan Nitelikler ****Tekniker En az 2 yıllık meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, 23 yaşından küçük 45 yaşından büyük olmamak, Erkeklerde askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olmak, 2013 veya 2014 KPSSP3 puanı 70 veya daha yukarı olmak. TEL:5439043780

 • Biskon Yapı

  Elektromekanik Teknikeri Biskon Yapı

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Bağcılar Güneşli' de bulunan şantiyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Kanun gereği meslekle ilgili yetki belgesine sahip olan, - MeslekYüksekokulların ilgili bölümlerinden mezunu, - Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını ( MS Office, Autocad vb.,) iyi düzeyde kullanabilen, - Nitelikli konut projelerinde şantiyede görev yapmış, - 20 - 35 yaş aralığında olan, - Bağcılar ve civarında ikamet eden, - En az 5 yıl deneyimi olan, Elektromekanik Teknikerleri aranmaktadır.

 • Tersan Tersanecilik

  Tamir Dizayn Teknikeri Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gemi tamirlerinin keşif, nesting ve raporlanmasında çalışacak

  Aranan Nitelikler MYO Gemi İnşaatı Bölümü mezunu İyi derecede Autocad ve Bilgisayar tecrübesi olan Benzer pozisyonda tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Askerlik problemi olmayan Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan

 • Örtaş Çelik Sanayi ve Ticaret

  Şantiye Şefi Yardımcısı (İnşaat Veya Makine Tekn Örtaş Çelik Sanayi ve Ticaret

  Kocaeli

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapısal çelik projelerinde çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler ŞANTİYE ŞEFİ YARDIMCISI (İNŞAAT VEYA MAKİNE TEKNİKERİ) ÇELİK YAPILARIN MONTAJI İŞİNDE DENEYİMLİ OFİS VE AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN ESNEK MESAİ SAATLERİNDE ÇALIŞABİLECEK GEBZE VE CİVARINDA İKAMET EDEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ

 • Tersan Tersanecilik

  Dizayn Teknikeri Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Yalova

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tersane dizayn bölümünde Tekne kısmında nesting hazırlayacak.

  Aranan Nitelikler Üniversite Yüksek okul veya Meslek Öğretmenliği Mezunu Tercihen Gemi İnşaatı & Makine Teknikerliği Mezunu İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Bir - iki yıl iş tecrübesi olan Tercihen Denizcilik / Tersanecilik deneyimi olan Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan Erkek adaylar için askerliğini yapmış Cad programlarını kullanabilen

 • Tersan Tersanecilik

  Dizayn Donatım Teknikeri Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Yalova

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tersane dizayn bölümünde Donatım kısmında Autocad ile arajman ve teçhiz resimleri hazırlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversite Yüksek Okul veya Meslek Öğretmenliği Mezunu Tercihen Gemi İnşaatı & Makine Teknikerliği mezunu İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın İki yıl iş tecrübesi olan Tercihen Denizcilik / Tersanecilik deneyimi olan Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan Erkek adaylar için askerliğini yapmış Cad programlarını kullabilen

 • Gençer Alüminyum Profil

  Arge & Proje Sorumlusu Gençer Alüminyum Profil

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AR&GE ve PROJE Bölümünde çalışacak; AR&GE için ürün tasarımlarında bulunacak. Katalog hazırlamalarda ekip çalışmasının içinde bulunacak. Proje bazlı yurtiçi ve yurtdışı yeni müşteriler ile iletişim kurabilecek. Müşterilerden gelen projeler üzerinden metraj çıkartacak.

  Aranan Nitelikler Kocaeli / Darıca bölgesinde kurulu Alüminyum Profil imalatı yapan fabrikamızın Proje & Arge departmanında çalıştırılmak üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Makine / İnşaat bölümlerinden mezun olmuş, MS Office ve Autocad bilgisi olan, Metraj çıkarabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bağlı olduğu yöneticisine ilgili raporlar hazırlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Ehliyetli ve Aktif araç kullanabilen, Kocaeli / Gebze-Darıca civarında veya İstanbul /Kartal istikametinde ikamet eden, Tercihen alüminyum sektöründe tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce yazma ve konuşma bilgisine sahip, Takım ruhuna sahip ve ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayan, İletişim becerileri güçlü ve şirketi başarıyla temsil edebilecek yeterlilikte, Proje Sorumlusu ve AR&GE Teknikeri Aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Saha Teknikeri Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İnşaat, elektrik veya Makine teknikerliği bölümünden mezun, -Autocad ve Ms-Office programlarına hakim, -Seyahat engeli olmayan , -Esnek çalışma saatlerine uyumlu, -Askerliğini tamamlamış, -Analitik düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli,raporlama yapabilecek Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Karda Mühendislik Elektrik İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti.

  Elektrik Teknikeri Karda Mühendislik Elektrik İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti.

  İstanbul Anadolu

  11 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket bünyesinde yapılan işlerde pano tasarım ve montaj işlerini yapmak. Cihaz bağlantılarını yapmak. Pano projesi oluşturmak. Devreye alma işlemlerini yapmak

  Aranan Nitelikler Tuzla civarında ikamet eden, Meslek yüksekokullarının ya da endüstri meslek liselerinin elektrik bölümü mezunu Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporunu almaya engeli olmayan, PLC programı yazabilen, Pano dizaynı ve projesi oluşturabilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, Asker hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Harita Teknikeri Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Ankara

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekniker (Harita) Teşkilat içerisindeki görev yerine, bulunduğu birimin/servisin çalışma konularına bağlı olarak;  FİRMA’ ya ait arazi, arsa ve taşınmaz malların (bina, arsa, tarla vb.) sınırlarını arazi ve harita üzerinde belirleyerek, tapu sicilleriyle ilgili kontrollarının yapılması  Yatırım programında yer alan yerlerin imar planları için gerekli kent haritaları, imar planı uygulamaları, parselasyon planları, kadastro haritaları, kamulaştırma planları, arazi toplulaştırma planları, topoğrafik haritaların hazırlanması,  Yeni yapılacak tesis ve binalara ait projelerin etüdlerinde ve projelendirmelerinde, bu projelerin araziye uygulanmasında, yol, su, kanalizasyon gibi belediye teknik hizmetlerinin proje ve yapımlarında harita mühendisliği ile ilgili iş ve işlemlerin yürütülmesi,  3194 sayılı imar kanunu uyarınca FİRMA’ ya ait tesis ve taşınmazların imar planlarına göre düzenlenmesi, tescil işlemleri ve imar planlarının araziye aplikasyonunun gerçekleştirilmesi,  Yeni yapılacak tesisler ilgili arazi temin çalışmalarına katılması, arazilerin inşaat koşullarına uygunluk açısından değerlendirilmesi,  Yeni yapılacak bina ve tesislerin imar planlarının hazırlanması veya hazırlattırılmasıyla ilgili iş ve işlemlerin yürütülmesi,  Satılacak taşınmazlar ve tesislerle ilgili ihale ve diğer iş ve işlemlerin yürütülmesi,  Kiraya verilecek veya kiralanacak taşınmazlar ve tesislerle ilgili iş ve işlemlerin yürütülmesi,  FİRMA’ ya ait taşınmazların veya tesislerin takas ve trampa işlemlerinin yürütülmesi,  Taşınmazlarla ilgili hukuksal konularda görüş verilmesi ve hukuksal konuların takibi,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak. TEL:2163268328

  Aranan Nitelikler ****Tekniker En az 2 yıllık meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, Mesleğinde en az 3 yıl iş tecrübesi olmak, 23 yaşından küçük 45 yaşından büyük olmamak, Erkeklerde askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olmak, 2013 veya 2014 KPSSP3 puanı 70 veya daha yukarı olmak. TEL:2163268328

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Elektrik Teknikeri Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Ankara, İzmir, Kocaeli, Balıkesir, Edirne, Hatay, Mersin(İçel), Kayseri, Kırıkkale, Muş, Şanlıurfa, Trabzon, Yozgat

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekniker (Makine, İnşaat, Elektrik)  Yatırım programında yer alan hizmet binası, konut ve/veya sosyal amaçlı yapıların, sıhhi, kalorifer, havalandırma, soğuk hava, mutfak, müşterek ve benzeri makine, elektrik ve inşaat tesisatına ait keşiflerini hazırlamak,  Gerekli teknik ve idari şartnameleri ve ihale evrakını hazırlamak, yaptırılan yatırımlar içindeki inşaat, makine ve elektrik tesisatı imalatlarının her çeşit kontrollerini yapmak, sözleşme ve projesine uygun yürütülmesini, yüklenici hak edişlerini kontrol ederek ödenmesini sağlamak, geçici ve kesin kabul heyetlerine katılmak, görülen hata ve noksanları tamamlattırmak, kabul tutanaklarını düzenlemek, kesin hesap çalışmalarının makine, elektrik ve inşaat tesisatı ile ilgili bölümlerini sonuçlandırmak,  Sabit tesis, seyyar cihaz, ölçü ve tartı aletleri, elektrojen grupları, motopomp, elektrik ve benzin motorlu santrifüjler, kurutucular, soğutucular, Pnomatikler ve benzeri cihazların işletme, bakım, onarım ve genel revizyon çalışmalarını düzenlemek, gerektiğinde fiilen yapmak, yaptırmak, bunlara ait işletme ve bakım giderleri ile manipülasyon maliyetlerini kontrol etmek, rantabilite hesaplarını çıkarmak, bu tesis ve cihazlardan Ofis dışı kuruluşların yararlanması veya bunun tersi söz konusu olduğunda maliyet hesaplarını yapmak,  Yaptırılacak her türlü bina ve tesise ait projelerin yer tesliminden sonra başlayıp iş bitimine kadar takibini yaparak sözleşme ve projesine uygun olarak yapılmasını, uygulamada doğabilecek uyuşmazlıkların çözüm ve karara bağlanmasını sağlamak, işin ilerlemesi sırasında çalışmaları idare etmek,  Yeni ve eski yapıları gerektiğinde kontrol ve tecrübe etmek, onarım ve tadil çalışmalarıyla ilgili plan ve kontrolleri yapmak, görevleriyle ilgili malzeme alımlarına katılmak, kontrollerini yapmak iş süresince mimar, makine, elektrik ve inşaat mühendisleriyle gerekli irtibatı sağlamak, görevleriyle ilgili yazışmaları hazırlamak, gerektiğinde işlerin seyrini resmi kuruluşlarda izlemek ve sonuçlandırmak, Sorumluluğundaki malzemenin muhafazası için gerekli tedbirleri almak veya alınmasını sağlamak,  Gerektiğinde ve görevlendirildiğinde merkez ve taşra teşkilatındaki tüm bina ve tesislerin bakım ve onarımlarını yerinde yapmak,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak. TEL:21632683 28

  Aranan Nitelikler ****Tekniker En az 2 yıllık meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, Mesleğinde en az 3 yıl iş tecrübesi olmak, 23 yaşından küçük 45 yaşından büyük olmamak, Erkeklerde askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olmak, 2013 veya 2014 KPSSP3 puanı 70 veya daha yukarı olmak. TEL:2163268328

 • Cihan İnşaat

  Makine Teknikeri Cihan İnşaat

  İstanbul Avrupa

  8 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Emlak Konut GYO Bahçekent (Avrupa yakası) Projesinde görevlendirilmek üzere Makine Teknikeri arıyoruz ...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli Planlama becerisine sahip , koordinasyon ve sonuç odaklı çalışabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden yada edebilecek olan Planlama becerisine sahip, koordinasyon ve sonuç odaklı, raporlama yapabilecek, İlgili Programlara hakim Yoğun çalışma temposu ve çalışma saatlerine uyum sağlayan Askerlik Engeli olmayan Bay

 • Dolun Mühendislik

  Elektrik-Elektronik Tekniker Dolun Mühendislik

  Ankara, Aksaray, Kırşehir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DOLUN MÜHENDİSLİK Ana faaliyet alanları mühendislik tasarım ve uygulamaları, inşaat yapım işleri,enerji iletim ve dağıtım işleri ile erişim şebekeleri, data altyapı ve donanım kurulum uygulamalarıdır. Aksaray ve Kırşehir şantiyelerimizde görevlendirilmek;üzere Autocad kullanmayı bilen, ilgili illerde ikamet eden veya şantiyede kalabilecek Elektrik-Elektronik Teknikeri ekip arkadaşları arıyoruz. http://www.dolunmuhendislik.com.tr

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun *En az temel düzeyde elektrik projeleri bilgisine sahip *Autocad ve MS ofis programlarını iyi derecede bilen *Dikkatli ve detaylara önem veren ve titiz-sistemli çalışma alışkanlığı olan *Araç kullanma ehliyeti olan

 • Rota Wallsis Modüler Ofis Bölme Sistemleri

  Tekniker Rota Wallsis Modüler Ofis Bölme Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  12 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektörünün modüler bölme duvar sistemleri kısmında faaliyet gösteren firmamız, projelerinde görev almak üzere inşaat teknikeri aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede MS Office ve Autocad bilen, Şantiye deneyimi olan sahada aktif görev yapabilecek, İş programı yapabilecek, Ekip oluşturup yönetebilecek, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış, 25-35 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır.

 • T.Tuğcu İnşaat

  Ziraat Mühendisi / Teknikeri T.Tuğcu İnşaat

  Bursa

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MEYVE YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE

  Aranan Nitelikler · İlgili okulların bahçe veya tarla bitkileri bölümlerinden mezun · En az 3 yıl deneyimli · Bursa / Mustafa Kemal Paşa’da ikamet eden veya edebilecek · Arazi ve doğal koşullarda çalışmasına engel sağlık problemi olmayan · Bilgisayar kullanımında deneyimli, özellikle Word ve Excel programlarına hakim · Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen · Erkek ve askerlik ile ilişiği kesilmiş olan · Ekip çalışmasına önem veren , ZİRAAT MÜHENDİSİ yada ZİRAAT TEKNİKERİ alınacaktır. Yukarıdaki özelliklere sahip olmayan adayların başvuru yapmamasını rica ederiz.

 • İlk İnşaat

  Makine Teknikeri İlk İnşaat

  İstanbul Anadolu

  25 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekipman tedarikçilerimizden gelen 2D resimlerin modellenerek ya da direkt 3D gelen modellerin, • 3D ana projeye yerleştirilmesi, olası çakışmaların veya sorunların görülmesi, • İlgili disiplinlerle ve tedarikçilerimizle koordineli bir şekilde çalışarak sorunların çözülmesi, • Proje malzeme metrajlarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakültelerinden mezun, • Endüstriyel projeler konusunda deneyimli • 3B CAD yazılımlarından birini kullanabilen tercihen Aveva PDMS ve/veya BOCAD programlarını kullanbilen • İngilizcesi olan • 35 yaşını geçmemiş • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış • Detaylara önem veren, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi iş arkadaşları arıyoruz

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İnşaat Teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?