Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İnşaat Teknikeri için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnşaat Teknikeri
 • İnşaat Teknikeri

  DAP Yapı İnşaatİstanbul Anadolu 13 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKonut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Anadolu yakasındaki şantiyesinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe minimum 4 yıl tecrübeli, Tercihen yüksek binalarda çalışmış olması, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, M. Office programlarına hakim, autocad programını bilen, 40 yaşını aşmamış, çalışkan disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Deneyimli İnşaat Teknikeri Aranıyor.

  Hedef İnşaatİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ekim 2017

  İş AçıklamasıiSTANBUL'DAKİ ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞACAK DENEYİMLİ İNŞAAT TEKNİKERİ ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Otel, Avm ve rezidans gibi büyük ölçekli ve yüksek yapı projelerinde deneyim sahibi, İnce inşaat işleri ve malzemeleri konusunda tecrübeli, Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Autocad, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tüm ince yapı sürecinin organizasyonunu ve kontrolünü yapabilecek, Çözüm odaklı çalışabilen Temsil yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış. çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklamasıİnşaat yapım sürecinde görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisi ve/veya İnşaat Teknikeri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans ve Önlisans Bölümlerinden Mezun, İnşaat Yapım Süreciyle Alakalı Tapu, Belediye vb. Resmi Kurumlarda İşleyişi Bilen, İletişim ve Temsil Yeteneği Kuvvetli, Problem Çözme, Organizasyon, Planlama ve Koordinasyon Yeteneğine Sahip, Hakediş, Metraj ve Kesin Hesap Konularına Hakim, Sürücü Belgesine Sahip, Tecrübeli ve İyi Araç Kullanabilen, Autocad ve MS Office Programlarını Kullanabilen, Genç, Dinamik ve Disiplinli. Esnek çalışma saatlerine uygun BAY personel alımlarımız olacaktır.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, Uzman, Sorumlu

 • İnşaat Teknikeri ve Mimar

  Aska İnşaatİstanbul Anadolu 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıErenköy/KADIKÖY'de bulunan bina yapım şantiyelerimizde görev yapacak 40 yaşını aşmamış Mimar Ve İnşaat Teknikeri

  Aranan Nitelikler- 40 YAŞINI AŞMAMIŞ - ERENKÖY-KADIKÖY CİVARINDA OTURAN. - EN AZ 5-10 YIL SAHA DA DENEYİMLİ

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis, Tekniker, Mimar

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda İNŞAAT TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümden mezun, Bay, Konut projelerinde kabada ve incede deneyimli, Hakediş hesaplamalarını yapabilecek, Raporlama ve iş takibini yapabilen, İZMİR’de ikamet eden, 27-45 yaş arasında.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Tekniker

 • İnşaat Teknikeri

  Bancoİzmir 14 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKonut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İzmir ili çevresindeki şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az MYO İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, İnşaat sektöründe şantiyelerde görev almış minimum 2 yıl tecrübeli, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, M. Office programlarına hakim, autocad programını bilen, 40 yaşını aşmamış, çalışkan disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir Çiğli veya Karşıyaka'da ikamet eden

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri

  ERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş.İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş. Firmamızın Bayrampaşa/İSTANBUL adresinde bulunan ve grup firmamız olan ALM Alüminyum Market A.Ş. Genel Müdürlük bünyesinde çalışacak aşağıdaki niteliklere uygun 25-35 yaş arası Bay&Bayan İnşaat Teknikeri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği Bölümünden Mezun, İyi derecede Mimari programlarına hakim, Çok iyi derece Autocad bilen, Tercilen Alüminyum sektöründe deneyimli, Proje okuma,teklif hazırlama, teknik detayların çözümü konusunda tecrübeli, Dosyalama,arşivleme konusunda yetkin, İnsan ilişkilerinde başarılı takım çalışmasına yatkın, Tercihen Logo Tiger Enterprise bilen, Ms office programlarını iyi derece de bilen, Ekip içerisin de koordineli çalışabilecek sorumluluk alabilecek, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Sistem kurma beceriseine ve tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 25- 35 yaşları arasında,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Alüminyum, Plastik

  Pozisyon: Mimar, Tekniker, Mühendis

 • İş AçıklamasıŞirketimizin KIRKLARELİ TOKİ şantiyesinde görevlendirilmek üzere İnşaat Müh, İnşaat Teknikeri ve HakedişMühendisleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans ve Önlisans Bölümlerinden Mezun, • Tünel Kalıp Tecrübesi olan • Autocad ve MS Office Programlarını İleri Düzeyde Kullanabilen, • İletişim ve Temsil Yeteneği Kuvvetli, • Problem Çözme, Organizasyon, Planlama ve Koordinasyon Yeteneğine Sahip, • Hakediş, Metraj ve Kesin Hesap Konularına Hakim, • Sürücü Belgesine Sahip, Tecrübeli ve İyi Araç Kullanabilen, • Seyahat Engeli Bulunmayan , Kırklarelin de veya çevresinde ikamet edecek veya edebilecek. • Genç, Dinamik ve Disiplinli. Esnek çalışma saatlerine uygun BAY personel alımlarımız olacaktır.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İç Mimar / İnşaat Teknikeri

  Enplusİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGeneral Electric, Sub-Zero,Wolf, Loewe, Breville,Silit, Bertazzoni, Hitachi ,Laurastar, Silit ve Richardson Sheffield gibi beyaz eşya,elektronik ve küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak, ENPLUS perakende zincirimizde,tüketicilerimize modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejilerimiz ile %100 müşteri odaklı , kaliteli hizmeti sunmaktayız. Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul'da bulunan Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Bay İç Mimar / İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İç Mimarlık veya İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en çok 2 yıl deneyim sahibi, Yetiştirilmek üzere, Autocad, 3DMax programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mimari Proje çizim uygulamalarında aktif olarak görev alan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan veya tecilli, Bay adaylar

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mimar, Eleman, Tekniker, İç Mimar

 • İş Açıklaması21 yıllık tecrübesi ile gıda sektöründe yer alan ve ayrıca İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz MOPAŞ A.Ş.'nin Kocaeli ili Çayırova / Mutlukent mevkiindeki şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip İNŞAAT TEKNİKERİ aranmaktadır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İmalatların kontrolünü yapıp teslim alacak Şantiye satın almalarına destek verecek genel anlamda şantiye şefini asiste edebilecek İnce işler ve hakediş hesaplama tecbrübesi en az 4yıl olan Orta seviyede Autocad bilgisi olan, Haftalık ve aylık raporlama deneyimine sahip, Sahada birebir iş takip edebilen ve taşeronları iş programlarına göre yönlendirebilen, Malzeme konusunda teknik bilgi sahibi, Kalite kontrol süreçlerinin takibini yapabilecek, Üretim süreçlerini güvence altına alabilecek, Belirlenen kalite uygunsuzluklarının ilgili birimlere zamanında ve düzenli aktarılmasını sağlayacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İş ve sonuç odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve koordinasyonda başarılı,, Anadolu yakası ve Kocaeli / Gebze / Çayırova bölgesinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri

  Firma Adı GizliTüm Türkiye 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelindeki hızlı servis restoranları şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler* Üniversiteslerin ve Meslek Yüksek Okulların İnşaat bölümün mezun, * En az 2 yıl şantiye tecrübesi olan, * İlgili şantiyelerde taşeron yönlendirmesi, sevk ve idare işlerini yapabilecek, * Seyahat engeli olmayan ve Türkiye genelinde şehir dışı şantiyelerde çalışabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıDuvar içine çalışan sürme kapı ve pencere mekanizmaları imalatı yapan firmamız Proje bazlı çalışmaktadır. Gelen siparişlerin çizimi teknik birimimizde çalışan arkadaşlarımız tarafından autocad programında yapılmaktadır. Şantiye deneyimli, proje konusuna vakıf, çözüm odaklı bay,bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİnşaat Teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Yapı ve İnşaat Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 3 yıl tecrübeli, Teknik resim konusunda tecrübe sahibi, B sınıfı ehliyetli (aktif olarak araç kullanabilen) Autocad programını ileri düzeyde kullanabilen, Askerliğini yapmış, Ms Office programlarını kullanabilen, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, müzakereci, detaycı, Dinamik, sonuç odaklı, koordinasyon ve takip yeteneği güçlü, Gerektiğinde seyahat edebilecek,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar, Tekniker

 • İnşaat Teknikeri

  Su ve Yapı Sistemleriİstanbul Anadolu 9 Ekim 2017

  İş Açıklaması*ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, *EN AZ 4 YILLIK, TEKNİK OFİS VE ŞANTİYE TECRÜBESİ OLAN, *AUTOCAD PROGRAMINI ÇOK İYİ DERECEDE BİLEN, *OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE BİLEN, EXCEL’E FORMÜL ÇIKARACAK KADAR HAKİM, *AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, *SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN,

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Uzman, Mühendis

 • İnşaat Teknikeri

  EMA TEKNİK ELEKTRİK PANOİstanbul Avrupa 11 Ekim 2017

  İş AçıklamasıYapı İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Üniversitelerin İnşaat Teknolojisi, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun Autocad, ms office programlarına hakim, Bayan, Bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİmalat iş grupları arasında koordinasyonu sağlayacak Askerlikle ilişiği olmayan B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif Araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyumlu, seyehat engeli olmayan Şantiye tecrübesi bulunan Keşif, Metraj, Hakediş konusunda tecrübeli Sorumlu olduğu Projelerde imalat kontrolü proje ve ekip koordinasyonunu sağlamak İşin projesine ve teknik şartnamesine uygun olarak iş programına göre hedef sürelerde sonuçlandırmak İşin istenilen Kalite seviyesinde yapılmasını sağlamak Tüm Birimlerle koordinasyonlu çalışarak şantiye ihtiyaçlarını gerekli mercilere iletmek Alt Yüklenici uygulamalarını denetlemek

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Mimar, Mühendis

 • İnşaat Teknikeri

  Maye Yapıİstanbul Avrupa 11 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSaha proje ve koordinasyonunu sağlamak, Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerini yapmak, Taşeron firmaları koordine etmek ve ekipman kurulum süreçlerini kontrol etmek, Metraj ve hakediş kontrollerini yapmak, bakım, onarım çalışmalarını yürütmek.

  Aranan NiteliklerEn az MYO İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen Mimari iç mekan projelerinde görev almış) MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri

  SESKOM İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAutocad Ve Ms Office Programlarını İyi Derece Kullanabilen, Sahadaki Uygulamanın Projesine Göre İmalatını Ve Kontrolünü Yapabilen

  Aranan NiteliklerMin. 3 sene saha tecrübeli Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun olan, Saha ve Sahada Çalışan Personel Hakimiyetini Üstlenebilen; Sonuç Odaklı, Organizasyon Ve Planlama Yapabilen, Takım Çalışmasına Yatkın, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat takibini yapabilecek; Temsil ve iletişim becerelerine sahip ve insan ilişkilerinde kuvvetli, Aktif Araç Kullanabilen ve B Grubu Ehliyeti Olan, Askerliğini Tamamlamış Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilen Seyahat Engeli Olmayan Proje Takibi Yapabilecek 25-35 Yaş Aralığında

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri

  Kaya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 9 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAutocad Ve Ms Office Programlarını İyi Derece Kullanabilen, Sahadaki Uygulamanın Projesine Göre İmalatını Ve Kontrolünü Yapabilen

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun olan, Saha ve Sahada Çalışan Personel Hakimiyetini Üstlenebilen; Sonuç Odaklı, Organizasyon Ve Planlama Yapabilen, Takım Çalışmasına Yatkın, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat takibini yapabilecek; Temsil ve iletişim becerelerine sahip ve insan ilişkilerinde kuvvetli, Aktif Araç Kullanabilen ve B Grubu Ehliyeti Olan, Askerliğini Tamamlamış Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilen Seyahat Engeli Olmayan Proje Takibi Yapabilecek 25-35 Yaş Aralığında Min. 3 sene saha tecrübesi

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Teknik Ressam

  Epro mühendislikİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAutoCAD Programını iyi kullanabilen İnşaat Teknikeri/Teknik Ressam

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler : Betonarme Proje çiziminde deneyimli, Köprü, Menfez vb. yapıların Kalıp ve Donatı planı çiziminde deneyimli, Tercihen sigara kullanmayan

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mimar, Tekniker

 • Altyapı Proje Şefi

  Sheraton Adana Hotelİstanbul Avrupa 6 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAltyapı yol projelerine, hafriyat uygulamalarına sahada taşeron ve taşeron ekiplerine yaptırılması, Şantiyede yapılacak imalatların takibinin yapılması, Saha içi imalatların koordinasyonu sağlamak, Şantiye prosedürlerine uygun olarak günlük şantiye raporlarını doldurarak gitmesi gereken birimlere sevk etmek, Makine ve ekipmanların maksimum verimlilikte çalışmaları için gerekeni yapmak, Yönetimindeki personelin görev dağılımını uygulamak ve denetlemek, Mobilizasyon işlerinin ekip, sevk ve yönetimin yapılması, Firmalar ile iletişim sağlayıp tekliflendirme çalışmasının yapılması.

  Aranan NiteliklerAdalı Holding Projelerinde görevlendirilmek üzere, Altyapı Projelerinde deneyimi olan, En az 3-5 yıl tecrübesi bulunan, MS. Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, inşaat projeleri okumasını bilen, Ana iş programına uygun haftalık ve aylık hedefleri uygulayabilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, 28-32 yaşlarında, İnşaat Mühendisi veya İnşaat Teknikeri, "Altyapı Proje Şefi" aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıKesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. duırumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan NiteliklerMimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Tercihen cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıKesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. durumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan NiteliklerMimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıUygulama projeleri okuyabilen Montaj paftaları hazırlanmış projelerin montaj ekiplerine uygulatabilecek Yapılan uygulamaların doğruluğu kontrol ve takip edebilecek Şantiye ihtiyaçlarını tesbit edip sevkıyatlarını takip edebilecek Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. durumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Şantiyenin iş süreçleri takip ve tatbik edebilecek. Aksaklıklara çözüm üretebilecek Şantiye hakedişlerini ve raporlarını yapabilecek

  Aranan NiteliklerMimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Cephe giydirme sektöründe benzer pozisyonda çalışmış olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker

 • Satış Sorumlusu

  AYDUK YAPIİzmir 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBoya ve yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Sorumlusu aramaktayız:

  Aranan NiteliklerYapı Malzemeleri sektörü ile Boya Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, Tercihen İnşaat Teknikeri, 25-35 Yaş Arası ​Ms Office uygulamaları konusunda bilgili, ​İzmir'de İkamaet Eden, B Sınıfı Ehliyet Sahibi ve Aktif Araç Kullanabilen, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, İletişim Becerileri Güçlü, ​Öğrenmeye ve Gelişime Açık, Seyehat Engeli Olmayan, Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıYurtiçi ve yurtdışına Ofis Modüler bölme duvar sistemleri üretimi, montajı yapan ve yeni sistemleriyle söktere değer katan Özgün Ofis dünya markası olma yolundaki giderek güçlenen ekibine,Yapı sektöründe; Asma Tavan, Bölme Duvar ve Zemin sistem çözümleri sunmak için bünyesinde görev yapacak takım arkadaşları arıyor.<span style="font-size:10.0pt;font-family:" new="" "times="" roman";color:#343434;mso-fareast-language:tr"=""> Müşterilerin isteklerini belirleyip gerekli çözümleri sunacak, Projelendirme, gerekli proje analizlerini hazırlamak ve teklif vermek Projelerin detaylandırılması ve uygulama takiplerini yapacak Müşterilere ürünler hakkında bilgi verebilecek Teknik uygulama çizimleri ve tasarım yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz Satış öncesi ve sonrası tüm süreçleri yerine getirmek Onaylanan projelerin, üretim teknik detaylarının hazırlanıp dosya haline getirilmesi ve takibi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İnşaat Teknikerliği ve İnşaat Mühendisliği bölümleri tercih sebebidir.) Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office ve Auto Cad programlarını iyi derecede bilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Bay/ Bayan İç Mimar / Mimar / İnşaat teknikeri arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İnşaat Mühendisi

  HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu 1 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Türkiye genelindeki şantiyelerinde yapısal çelik / hafif çelik işlerinin koordinasyonunu yapacak inşaat mühendisi aranmaktadır. Toplamda en az 2500 ton yapısal çelik imalatı bulunduran projede saha ve/veya proje sorumlusu olarak görev yapmış En az 5 yıl şantiye deneyimi olan Tekla, Autocad, MS Office programlarını kullanabilen Malzeme listesi çıkarma, kesim listesi oluşturma, proje okuma, montaj bilgisi, şantiye mobilizasyon konularında deneyimli Kumlama, boya, nakliye, montaj, vinç, malzeme temini, sarf malzeme temini konularında piyasaya hakim Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Diğer imalat birimleri ile koordinasyonu sağlayacak Uygulama projelerini irdeleyecek, sahada uygunluğunu denetleyecek Hakediş ve bütçe çalışmalarını yapacak Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Yapısal çelik imalatı barındıran mevcut şantiyelerimiz; Balıkesir Üniversitesi / Kültür Merkezi İstanbul Gaziosmanpaşa / katlı otopark, spor salonu ve havuz meydan düzenleme işi İstanbul Sultangazi / sağlık meslek yüksek okulu

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıAfyonkarahisarda taahhüdümüz altında devam etmekte olan Müze inşaatında çalıştırılmak üzere; Hakediş, metraj, ataşman ve fiyat oluru hazırlamada tecrübeli inşaat mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, - Alanında en az 3 yıl tecrübeli, - Bayındırlık birim fiyatlarına hakim, - Hakediş, Metraj, Ataşman, Fiyat Oluru, Kesin Hesap hazırlama konusunda tecrübeli, - Aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan - Askerlik ile ilişkisi bulunmayan, çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Mühendis

 • İnşaat Mühendisi veya Teknikeri

  Toyzz Shopİstanbul Anadolu 12 Ekim 2017

  İş Açıklaması* Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu ,şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması , * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi * Metraj ve hakediş kontrollarinin yapılması * Mevcut mağazaların bakım , onarım çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler* Meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun , * Alanında en az 1 yıl tecrübeli ( Tercihen mağaza projelerinde görev almış ) * Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen , * Konusu ile ilgili işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alabilecek * Planlama ,projelendirme ve tadilat konularında deneyimli * Analitik düşünebilen , liderlik vasfına sahip * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , * Askerlikle ilişkisi olmayan * Seyahat engeli olmayan * Aktif araç kullanabilen * 35 yaşini geçmemiş * Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis

 • İş AçıklamasıNurem İnşaat A.Ş Endüstriyel Fabrika Tesisi ile Konut İnşaat Faaliyetlerinin tasarım ve yapım süreçlerinde 25 senedir sektörde önemli işlere imza atan bir kuruluştur. Bünyemizde bulunan uzman ve deneyimli teknik kadro ile ERP Kurumsak Kaynak , Kalite , İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleriyle geleceğe yönelik projelerde yeni takım arkadaşlarıyla çalışma arzusundayız. Şantiyeler Koordinatörlüğü bünyesinde Şantiye Şefliğine bağlı olarak sahada görev yapacak Harita Teknikeri pozisyon arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerHarita Teknikeri * Harita Teknikerliği Bölümü mezunu olmak * İlgili alanda min. 3 yıllık bir saha tecrübesine sahip olmak * Farklı lokasyonlarda bulunan projelerimizde çalışmaya istekli olmak * Şantiye sahasındaki ilgili projenin kadastrol, imar planı poligon listesi vb alanıyla ilgili çalışmalarda deneyim sahibi olmak * Altyapı projelerinin aplikasyon süreçlerinde deneyim sahini olmak * Harita Etüd süreçleri ile ilgili olarak görev tanımında belirtilen tüm beklentileri ilgili projenin Şantiye Şefine rapor edebilme yeterliliğinde olmak. * Takım çalışmasına yatkın, sağlıklı iletişimi tercih eden bir yapıya sahip olmak * Kuruluşun kalite sistemleri ile İSG kurallarına uyumlu çalışmak * Aktif araç kullanabilmek * Esnek çalışma sistemine uyumlu olabilmek.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu tüm muhasebe işlemlerinin yasalar ve yönetmeliklere uygun olarak tutulması, Gerekli raporlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Muhasebe ile ilgili yasal değişiklikleri ve gelişmeleri takip etmek, Resmi kayıtların girişini yapmak, muhasebe fişlerini oluşturmak, Aylık ve yıllık verilmesi gereken beyannameleri hazırlamak, Ay sonlarında C/H cari hesap mutabakatlarını yapmak, Operasyonel işlemlerin düzenli olarak yapılması ve takibi. KDV, KDV2, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerini hazırlayarak, ödemelerinin takibinin yapılması, Diğer beyannamelerin hazırlanması ve resmi kurumlar ile şirket arasındaki iletişimin sağlanması, BA – BS formalarının hazırlanması ve gerektiğinde alıcı ve satıcılar ile mutabakatların yapılması, E-defter, E- Fatura işlemlerinin sistem üzerinden takip edilmesi, Alış faturalarının gider yerine uygun olarak muhasebeleştirilmesi, Müşteri ve satıcı mutabakatlarının yapılması, Banka hareketlerinin sisteme işlenmesi, Ay sonu kapanış işlemlerinin yürütülmesi. Puantaj takibinin günlük / haftalık olarak yapılması, Aylık bordroların hazırlanması, İşe giriş çıkış işlemlerinin yapılması, E-bildirgelerin yapılması, Yıllık Ücretli izin planlarının yapılması ve takibi, Teşvik uygulamalarının gerçekleştirilmesi ve güncel durumun takibi,

  Aranan Niteliklerİnşaat, Şantiye Muhasebesi deneyimli, Adres: Ayazağa - Maslak 'tır. Yakın çevresi tercih sebebidir. Çalışma Saatleri 07:30 - 17:30'dir Beklenen maaş başvurunuzda mutlaka belirtilmelidir. Tercihen Ticaret Meslek Lisesi kökenli ve Lisans mezunu, Genel Muhasebe konusunda min. 10 yıl deneyimli, MS Office programlarını ve Link Yeni Nesil programını iyi derecede kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim yetenekleri kuvvetli, detaylara önem veren ve çözüm odaklı, Titiz, dikkatli ve sistemli çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine kolay uyum sağlayabilen, Banka Finans ve kredi kartları işlemleri ile ilgili muhasebe kayıtlarında tecrübeli, Puantaj, Bordro, Personel Özlük ve İşe giriş/çıkış işlemleri konusunda tecrübeli,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıYurtiçi şantiyelerimizde görevlendirmek üzere, Resmi kurum ve kuruluşların işlerinde proje müdürü veya şantiye şefi olarak görev yapmış, Kamu ihale mevzuatına hakim , metraj, hakediş, kesin hesap konularını bilen.İdare ilişkileri kuvvetli , Seyahat engeli olmayan en az 5 yıl deneyimli tercihen ingilizce bilen , İnşaat Mühendisi alıncaktır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

/9

İş Habercisi - İnşaat Teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?