İnşaat Teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat Teknikeri
 • İş Açıklaması KIRIKKALE MKE POLİGON BİNASI İNŞAATI İŞİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE İŞ GÜVENLİĞİNİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK İNŞAAT TEKNİKERİ VEYA FORMEN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • İnşaat Teknikeri
  Eryapı Metal
  İzmir 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Pınarbaşı’nda faaliyet gösteren fabrikamızda görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip ‘’İNŞAAT TEKNİKERİ’’ bayan personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MYO inşaat teknikerliği bölümü mezunu Bilgisayar programlarına hakim (McOffice, 2 ve 3 boyutlu Autocad, photoshap vs.) Ofis ortamına uyumlu, sistemli, düzenli Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Doğru iletişim yeteneğine sahip Telefon trafiğini yönetebilecek Bayan

 • İnşaat Teknikeri
  Hrt Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BAYİLERDEKİ RESTORASYONLAR VE İNŞAAT ÇALIŞMALARI İÇİN İNŞAAT TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kaba ve ince inşaat uygulamaları, takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapabilecek, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, MS Project vb.) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri olarak en az 2 yıl deneyimi olan, Yurt içi seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur. takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • İnşaat Teknikeri
  Baltaş Çatı Kaplama
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Konya 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Konya'da işini yürüttüğümüz şantiyede ve iş yapılan diğer şantiyelerde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Kaba ve ince inşaat uygulamaları takip ve kontrol deneyimi olan -Metraj ve hakediş bilgisine sahip ve keşifyapabilecek -Alanı ile ilgili bilgisayar programlarını kullanabilen -Seyahat engeli bulunmayan -B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen -Stres yönetiminde başarılı -Çözüm odaklı -Askerliğini tamamlamış Takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN ANKARA İÇİ VE DIŞI, ALT YAPI VE ÜST YAPI ŞANTİYELERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TECRÜBELİ İNŞAAT TEKNİKERİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler PROJE OKUMA-UYGULAMA, AUTO-CAD PROGRAMI, METRAJ , HAKEDİŞ KONULARINDA DENEYİMLİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN 25-35 YAŞLARI ARASINDA ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK

 • İnşaat Teknikeri / Mersin
  Jotun Group
  Mersin(İçel) 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 69 şirket ve 33 fabrikası ile 90’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. 2014 toplam satışı 17.542 milyon NOK’tur. 9.600’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. Jotun Boya olarak, Mersin'de faaliyet gösteren bayilerimizden GNY Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır. Metraj, keşif ve hakediş hazırlamak, Malzeme siparişi ve imalatını takip etmek, Gerektiğinde proje takibi ve çizimi yapmak, Üst firmaya yapılan işlerin teslimatını gerçekleştirmek, Günlük rapor hazırlamak, Günlük puantaj ve iş güvenliği konularını takip etmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya 4-yıllık Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, Kaba ve ince inşaat uygulamaları takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip ve keşif yapabilecek, Alanı ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, vb.) iyi düzeyde kullanabilen, Mersin'de ikamet eden/edebilecek, Seyahat engeli olmayan.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *İnşaat bölümünde mezun *Autocad ve Excel, Word kullanabilen, *Konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden inşaat teknikeri aramaktayız.

 • İnşaat Teknikeri
  Abir Mimarlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlgili üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Şantiye yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli (Banka Şubesi ve mağazacılık sektöründe tecrübesi bulunması tercih sebebidir), MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olamayan, Aktif araç kullanabilen, İngilizce, Rusça, Arapça, Kürtçe dillerinden birini bilen adaylar tercih sebebidir.

 • İnşaat Teknikeri
  Megi İnşaat
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Üniversitlerin MYO İnşaat ve Yapı bölümlerinden mezun olmuş, Mağaza Şantiye uygulamaları konusunda deneyimli, Mesleğinde min. 2-5 yıl deneyim sahibi, Sözleşme aşamasından itibaren projenin sorumluluğunu üstlenebilecek, İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen, Mesleki programları (Archicad ve/veya AutoCAD ile Ofis Programlarını) iyi derecede kullanabilen, Rölöve alma teknikleri bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, Yapı strüktür ve İleri düzeyde malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisine sahip, Sistemli çalışma kültürüne sahip, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneği yüksek, İş disiplini ve insan ilişkileri güçlü,iletişimi kuvvetli,sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Dinamik takım arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler; Concept mağazalarının şantiye (Saha) uygulamalarında yer almak, Mevcut mağazaların fiziksel tadilatları ve dekoratif olarak yeniden düzenlenmesiyle ilgili saha uygulamalarını yürütmek, Yapılan uygulamaların merkeze ofise rapor edilmesi,

  Aranan Nitelikler PERAKENDE MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ MARKALARA HİZMET VEREN, MERKEZİ LEVENT LOKASYONUNDA BULUNAN FİRMAMIZDA YURT İÇİ ŞANTİYELERİMİZDE GÖREV ALACAK İNŞAAT TEKNİKERİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

 • İnşaat Teknikeri
  Hrt Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BAYİLERDEKİ RESTORASYONLAR VE İNŞAAT ÇALIŞMALARI İÇİN İNŞAAT TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kaba ve ince inşaat uygulamaları, takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapabilecek, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, MS Project vb.) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri olarak en az 2 yıl deneyimi olan, Yurt içi seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur. takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Mağaza İnşaat Teknikeri
  Hatemoğlu
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye geneli mağazalarımız da görevlendirilmek üzere, mağaza inşaat sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Avm projelerinde kaba ve ince yapı alanlarında tecrübesi olan, Şantiye teknik ofisi ile uygulama ekipleri arasındaki koordinasyonu sağlamak konusunda deneyimli, Mevcut mağazalarımızdan gelen talep ve arıza bildirimlerine ilişkin çözüm ve takiplerin yapılması, Günlük imalat takibi yapabilecek, Hak ediş hazırlama ve kontrol bilgisi olan, Malzeme, uygulama ve çözüm detay bilgisine hakim, Autocad, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Raporlama becerisine sahip

  Aranan Nitelikler Tercihen İnşaat Teknikerliği ile ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Kişisel gelişimine önem veren, Tmesil yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış, 25-35 yaşlarında

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren prestijli projelere imza atan şirketimizin Casa Marin Urla Projesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "İnşaat Teknikeri / Mühendisi "aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun, En az 4 yıl şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, Nitelikli konut projelerinde görev yapmış, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapıp teklif oluşturabilecek, Konut sektöründe konvansiyonel kalıp imalatları konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Taşeronları yönetebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, B sınıfı ehliyete sahip,aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • İş Açıklaması Pizza Pizza şubelerinin Teknik İşlerinde görev alacak İnşaat Teknikeri arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (teknik lise), Askerlik hizmetini tamamlamış, İnşaat sektörü tecrübesi olan, Tercihen Röleve alabilen.

 • İnşaat Teknikeri
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ford Otosan'ın Sancaktepe'de bulunan Ar-Ge ve Genel Merkez binalarında görev alacak İnşaat Teknikeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •En az lise mezunu, tercihen MYO İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu •Bina inşaat teknikerliği (kaba ve ince inşaat) alanında en az 4 yıl tecrübeli •Teknik malzeme bilgisine sahip •Proje kontrol ve planlama konusunda tecrübeli •Tercihen Autocad bilgisi olan •B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Şirket merkez ofisimiz ve şantiyelerimizde çalışabilecek aşağıdaki görevleri yürütecek İnşaat Mühendisi ve İnşaat Teknikeri aramaktayız. Maliyet oluşturacak. İş programlanması ve proje takibi süreçlerinde aktif olarak görev alacak Şantiyelerde iş takibi ve projelerin doğru uygulanmasını sağlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği ve Meslek Yüksek Okullarının (M.Y.O) İnşaat bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad Programlarına hakim, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,(Tercihen) Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sonuç ve kalite odaklı çalışan, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan, Problem çözme yeteneğine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Şehiriçi ve şehirdışı seyahat engeli bulunmayan, Bay - Bayan,

 • İnşaat Teknikeri
  Özyurt Madencilik
  İstanbul Avrupa 19 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İşin Tanımı : ÖZYURT A.Ş. ; 1992 yılından bugüne müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve servis, topluma ve çevreye gösterdiği saygı, gerçekleştirdiği sürekli araştırma ve geliştirme, çalışanlarının profesyonel kariyerlerine yaptığı katma değer ve uyguladığı verimliliği arttırıcı modern yönetim teknikleri ile Türkiye hazır beton endüstrisinin, taş ocağı işletmelerinin, asfalt üretimi, inşaat taahhüt işlerinin, beton elemanları işlerinin lider firması olmayı hedeflemiştir. Hedeflere ulaşmanın en büyük etkenlerden biri aile olarak çalışabilen ekiplerdir. Ekibimizi genişlenip daha güçlü adımlar atabilmek adına şirketimize tekniker alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Esenyurt'ta yer alan projemizde görev almak üzere, Mimari uygulama projesi tecrübesi olan, Auto Cad ve Photoshop programlarını iyi ve hızlı kullanabilen, Bay ya da Bayan Tekniker personel alımı gerçekleştirilecektir.

 • İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Bodrum Mağaza'sında mimari hizmetler montaj bankosunda görevlendirilmek üzere "İNŞAAT TEKNİKERİ" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Autocad çizim programını kullanan MS Office uygulamalarına hakim Satış alanında en az 2 yıl deneyimli Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İnşaat Teknikeri - Proje Sorumlusu
  Toyzz Shop
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu ,şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması , * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi * Metraj ve hakediş kontrollarinin yapılması * Mevcut mağazaların bakım , onarım çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler * Meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun , * Alanında en az 1 yıl tecrübeli ( Tercihen mağaza projelerinde görev almış ) * Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen , * Konusu ile ilgili işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alabilecek * Planlama ,projelendirme ve tadilat konularında deneyimli * Analitik düşünebilen , liderlik vasfına sahip * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , * Askerlikle ilişkisi olmayan * Seyahat engeli olmayan * Aktif araç kullanabilen * 35 yaşini geçmemiş * Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Halkalı şantiyesinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, İnce işleri konusunda tecrübeli (giydirme cephe, alüminyum kompozit cephe,cam sistemleri), Tercihen yüksek bina ve AVM tercübeli, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dönemsel çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

 • İnşaat Teknikeri
  Zao 'prokons'
  Rusya Federasyonu 16 Haziran 2015

  İş Açıklaması Rusya Federasyonunda çok çeşitli projelere imza atan sektöründe öncü şirketimizin Moskova’da bulunan projelerinde görev alacak konularında tecrübeli ve dinamik "İNŞAAT TEKNiKERLERİ ” takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin MYO İnşaat bölümlerinden mezun, İnce İşler konusunda en az 5 yıl şantiye deneyimi olan, Tercihen otel ve ofis projelerinde, Sorumluluğu altında olan personeli, işleri organize edebilecek, diğer imalat gurupları ve diğer birimler ile koordinasyon içerisinde çalışmaya ayak uydurabilecek, MS Office ve AutoCAD programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen Rusça bilen Takım çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, disiplinli "İNŞAAT TEKNİKERLERİ” aramaktayız. 'İşbu ilan 10.09.2014 tarihli, 13050013-773.1-36797 sayılı Türkiye İş Kurumu Altındağ Hizmet Merkezi izni ile verilmiştir.'

 • İnşaat Teknikeri
  Nural Mühendislik
  İstanbul Anadolu 5 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye genelinde Banka Şubeleri dekorasyon, bakım - onarım işlerini yapan firmamız için bay "İnşaat Teknikeri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Autocad ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Hakkediş, Metraj ve rölöve konularında deneyimli, Seyahate engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Tercihen askerliğini yapmış.

 • Harita Teknikeri
  Trc İnşaat Tasarım
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Konut ve Fabrika İnşaat Projelerimizde Görev Yapacak

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Harita Teknikerliği bölümlerinden mezun, • Alanında en az 3 yıl tecrübeli, • İyi derece İngilizce bilen • Mesleğiyle ilgili ölçme aletlerini iyi derecede kullanabilen, • Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek, • MS Office,AutoCAD ve Net CAD programlarını kullanabilen, • Tercihen daha önce, lüks konut ve fabrika projelerinde görev almış • Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, • Sahada yardımcı personeli yönetebilecek, • Askerlik hizmetini tamamlamış • İstanbul'da (Tercihen) Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Saha Teknikeri
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Saha Teknikeri” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Şantiyedeki bütün imalat işlerini proje ile karşılaştırarak takip etmek, *İmalat sırasında ihtiyaç duyulan malzemeleri tespit etmek, ilgili birimlerden malzeme talebinde bulunmak, *Sahadaki ölçümleri gerçekleştirmek, *İmalat metrajlarını takipli yapmak,uygulamasını denetlemek, *Uygulamada çıkan sorunları inceleyerek çözüm getirmek,teknik kontroller yapmak, *İmalat ile ilgili yükleniceleri izlemek,kontrol etmek, *İmalat kalite kontrolu yapmak, uygunsuz olanları yeniden yaptırmak,uygunsuz personelin takibini ve tespitini yapmak, *Üniversitelerin İnşaat teknikerliği bölümünden mezun, *İnşaat projelerinin mimari uygulamalarından en az 5 yıl deneyimli, *MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim, *Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilicek, *Ekip çalışmasına yatkı, liderlik yapabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Makine Teknikeri
  Teknik Yapı
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Konut inşaatı projemizin şantiyesinde görevlendirmek üzere Makine Teknikeri,

  Aranan Nitelikler Konut inşaatı projemizin şantiyesinde görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Makine Teknikeri aramaktayız; •Üniversitelerin veya Meslek Yüksekokullarının Makine Teknikerliği bölümünden mezun, •Yüksek bina ve konut projelerinde çalışmış, •En az 5 yıl tecrübeli, •Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, •Avrupa yakasında ikamet eden .

 • Servis Mühendisi
  Mariner Gemi Ekipmanları…
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tuzla tersaneler bölgesinde yer alan, gemi inşaa yan sanayisinde güverte ekipmanları tasarımı ve üretimi ile yurtiçi ve yurtdışı satış faaliyetlerini yürütmekte olan firmamızın servis departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun Servis Mühendisi / Servis Teknikeri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Gemi İnşaatı veya Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, AutoCAD ve MS Office programını etkin derecede kullanabilen, Tercihen hidrolik konusunda tecrübe sahibi, Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip (Yazma, Okuma ve Konuşma...) Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyehat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Nitelikli adayların başvurularını bekliyoruz. NOT: Adayların yabancı dil yeterlilik bilgisini ölçmek için görüşmelerimiz ingilizce olarak yapılacaktır!

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Avrupa Yakası Bahçeşehir Modern Vadi şantiyesinde görevlendirilmek üzere, mekanik tesisat işlerinin kontrolleri ve imalatların takibini yapabilecek "Mekanik İşler Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda (özellikle toplu konut, yüksek katlı projelerde) en az 5 yıl tecrübeli, Mekanik standart ve normlara hakim, Ms Office programlarını ve Autocad programını kullanabilen, Arıza ve benzeri konularda müdahale edebilecek bilgiye sahip, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği ve iletişim becerisi güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması Şirketimizin K.K.T.C.'ndeki 5 yıldızlı otel şantiyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip 'Makine Mühendisi ve 'Makine Teknikeri/Makine Teknik Ressamı' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisleri için üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Makine Teknikeri/Makine Teknik Ressamı için Meslek Yüksek Okullarının İklimlendirme ve Soğutma Programı bölümünden mezun Üstyapı İnşaat Projelerinin ısıtma-soğutma ve sıhhi tesisat işlerinde 3-5 yıllık deneyime sahip olan, Çok iyi derecede Autocad ve MS Office kullanabilen, Mimari ve statik projelere göre mekanik tesisat uygulama projelerini saha imalat projelerine uyarlayacak, Proje süresince uygulama projesine göre saha imalatlarını takip/koordine edebilecek Ekip ve taşeron yönetimi konusunda deneyimli Hakediş konularında deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan

 • İş Açıklaması Kesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. duırumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan Nitelikler Mimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Tercihen cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

 • İnşaat Teknikeri
  Flo Mağazacılık
  İstanbul Avrupa 15 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; BAĞCILAR MERKEZ binasında görevlendirmek üzere İNŞAAT TEKNİKERİ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ya da ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen konsept mağazacılık vb. projelerde şantiye deneyimi olan; Proje kontrol ve planlama konularında deneyimli, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • Tamir Dizayn Teknikeri
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gemi tamirlerinin keşif, nesting ve raporlanmasında çalışacak

  Aranan Nitelikler MYO Gemi İnşaatı Bölümü mezunu İyi derecede Autocad ve Bilgisayar tecrübesi olan Benzer pozisyonda tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Askerlik problemi olmayan Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İnşaat Teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?