İnşaat Teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat Teknikeri
 • İnşaat Teknikeri Evyap İnşaat İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İSTANBUL / KAĞITHANE SOSYAL KONUT PROJEMİZDE , ŞANTİYEDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE İNŞAAT TEKNİKERİ ARAMAKTAYIZ.  

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, MS OFFİCE VE AUTOCAD PROGRAMLARINA HAKİM, EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, PROJE YÖNETİMİ İLE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, UYGULAMADA ÇIKAN SORUNLARI İNCELEYEREK ÇÖZÜM GETİRMEK ,TEKNİK KONTROLLER YAPMAK, SAHA ORTAMINA VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, İNŞAAT TEKNİKERİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri AKS GRUP İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması AKS Grup İnşaat şirketimizin "Güzelce" şantiyesinde görevlendirilmek üzere " İNŞAAT TEKNİKERİ " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 23 - 30 Yaş arası, Üniversitelerin İnşaat Bölümünden Mezun, Analitik düşünce yapısına sahip, Saha ekipleme ve koordinasyon hususunda deneyimli, Ofis programlarına hakim ve aynı zamanda raporlama yapabilme yetkisi, Aktif araç kullanımı Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay İNŞAAT TEKNİKERİ aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Şirketler Grubumuz için aşağıdaki niteliklerde ''İnşaat Teknikeri'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yol inşaatında en az 3 yıl deneyimli, Şantiyede saha sorumlusu olarak çalışacak, hakediş yapmayı bilen, MS Office ve Autocad programını kullanmayı bilen metraj ve ataşman oluşturma konularında deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Gebze, Pendik, Kartal veya Maltepe'de ikamet eden/edebilecek BAY adaylar alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri İmpa Yapı Endüstri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması           Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “İnşaat Teknikeri” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Şantiyedeki bütün imalat işlerini proje ile karşılaştırarak takip etmek, *İmalat sırasında ihtiyaç duyulan malzemeleri tespit etmek, ilgili birimlerden malzeme talebinde bulunmak, *Sahadaki ölçümleri gerçekleştirmek, *İmalat metrajlarını takipli yapmak,uygulamasını denetlemek, *Uygulamada çıkan sorunları inceleyerek çözüm getirmek,teknik kontroller yapmak, *İmalat ile ilgili yükleniceleri izlemek,kontrol etmek, *İmalat kalite kontrolu yapmak, uygunsuz olanları yeniden yaptırmak,uygunsuz personelin takibini ve tespitini yapmak, *Üniversitelerin İnşaat teknikerliği bölümünden mezun, *Tünel kalıp projelerinde 5-8 yıl tecrübeli, *Kaba yapı uygulamalarını sevk ve idare edebilecek,  *MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim, *Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilicek, *Ekip çalışmasına yatkı, liderlik yapabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *İnşaat bölümünde mezun *Autocad ve Excel, Word kullanabilen, *Konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek inşaat teknikeri aramaktayız.  

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri Kahve Sokağı Denizli 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı şubelerimizin  şantiye kontrollerinin yapılması, taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin takip edilmesinde görev alacak Bay İnşaat Teknikeri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 25-35 yaş arası, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Zincir cafe, AVM, Otel vb. projelerin mimari yapımında görev almış, Analitik düşünen ve çözüm odaklı, MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Şantiye deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Denizli de ikamet eden, Bay.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda, İnşaat, Restorancılık

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İnşaat Teknikeri Onur İstanbul Avrupa 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgelerinde hizmet veren Teknik Hizmetler Birimimizde görevlendirmek üzere 'İnşaat Teknikeri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarnın İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Konut inşaatları alanında en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Asistan

 • İnşaat Teknikeri İkon Yapı Ankara 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın “ Ankara Proje Satış Ofisimize bağlı şantiyelerde görevlendirilmek üzere “İnşaat Teknikeri” aramaktayız.     İş Tanımı   İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli kapı sistemlerinin uygulandığı şantiyelerdeki montaj faaliyetlerin yürütülmesi, takibi ve taşeron yönetimi.    

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler   Şantiye faaliyetleri konusunda 1-3 yıl deneyim sahibi, Meslek Yüksek Okulu İnşaat / Yapı bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede AutoCad kullanabilen, Ankara’ da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, “İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” ve “Kalite Yönetim Sistemleri” konusunda temel eğitim almış olan, Öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Askerliğini tamamlamış erkek aday.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İmalat, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen, Yetkili

 • İş Açıklaması PARK KENT Mobilyaları  Üretiminde 20 Yıllık Deneyime Sahip Bir Kuruluştur. 30.000 M2 Yerleşim Alanı İle Sektörün En Büyüğü Olarak Faaliyetlerini Sürdürmektedir. Yurtiçinde Tüm Ülkeyi Saran Satış Ağı, 61 Ülkeye İhracatı Ve Amerika Da Kurduğu Şirketi İle Sektöründe Avrupa’nın 3 Büyük Firmasından Biridir. Her Geçen Gün Büyüyen Organizasyonunda ANKARA Merkezimizde görevlendirilmek Üzere, İNŞAAT TEKNİKERİ Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek okullarının İnşaat bölümünden Autocad Programlarını İyi Şekille Kullanabilen , Bilgisayar Kullanımı İyi Seviyede Hakim,  Office Programlarını İyi Seviyede  Hakim, Benzeri Pozisyonda En Az 5 Yıl İş Tecrübesi Olan, Tercihen iyi derecede Autocad kullanabilen Tercihen Dış Mekan Kent Mobilyaları Alanında Deneyimli, Şantiye teknik ofisi ve  uygulama ekipleri arasındaki koordinasyonu sağlamada deneyimli, Ekip Çalışmasına Yatkın, Yenilikçi Ve Sonuç Odaklı, Kendine Güvenen, Kişisel Gelişimine Önem Veren, İletişim Becerilerine Sahip, Hedefe Yönelik Çözüm Odaklı, Sorumluluk Bilincine Sahip, Erkek Adaylarda Askerlik Hizmetini Tamamlamış Olmak, Tercihen Batıkent, Eryaman, Elvankent, Sincan Veya Etimesgut’ta İkamet Eden  Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışık

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri Şayir Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kocaeli - Dilovası' da Bulunan Şantiyelerimizde Çalıştırılmak Üzere,

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İnşaat Teknolojileri Bölümünden Mezun, En Az 2 Yıl Şantiye Tecrübesine Sahip Çelik Konstrüksiyon ve İnşaat İşleri Konusunda Deneyimli, Keşif, metraj, Kesin Hakediş ve Kontrol Konularında Tecrübeye Sahip, Planlama ve Organizasyon Yeteneği Gelişmiş, Takipçi, Genç Dinamik, Dikkatli ve Titiz Çalışabilen Yöneticilik Vasıflarına Sahip, Analitik Düşünebilen Çözüm Odaklı , Özgüven ve Sorumluluk Sahibi,İnsan İlişkileri Kuvvetli, Sözlü ve Yazılı İletişim Becerileri İle Temsil Yeteneği Güçlü, Seyahat Engeli Bulunmayan, Yoğun İş Temposu ve Esnek Çalışma Saatlerine Ayak Uydurabilecek, Çalışma Saatlerine Riayet Edebilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office ve Autocad Programına Hakim,   İnşaat Teknikeri Çalışma Arkadaşı Arayışımız Bulunmaktadır.    

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Kaynarca/Sakarya’daki   fabrika inşaatımızda  çalışacak Sakarya’da ikamet eden "İnşaat Teknikeri" aranmaktadır;  

  Aranan Nitelikler   Sanayi yapılarında minumum 5 sene saha tecrübeli, Metraj, sözleşme,hakediş,malzeme ve detay  bilgisi, 0ffice ve Autocad bilgisayar programlarını kullanabilen,      

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Mimar, İnşaat Teknikeri Omega Konsept Proje Ve Yapı Tasarım İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kentsel dönüşüm projelerinde faaliyet gösteren firmamıza projelerin hazırlanmasını ve geliştirilmesini sağlayacak, - İnşaat Teknikeri ve Mimar  - Belediye ruhsat ve Uygulama Projeleri çizebilen, - Güncel yönetmeliklere ,imar mevzuatına hakim, emsal hesaplamaları ve proje etüt sunumları yapabilecek, - Şantiye, Dizayn Ofis tecrübesine sahip, - Aktif araç kullanabilen

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Tekniker

 • İş Açıklaması   Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Bodrum Mağaza'sında  mimari hizmetler montaj bankosunda görevlendirilmek üzere "İNŞAAT TEKNİKERİ" aramaktadır.    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Autocad çizim programını kullanan MS Office uygulamalarına hakim Satış alanında en az 2 yıl deneyimli Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Tercihen daha önce bu pozisyonda görev almış, Bina bakım ve onarım hizmetlerinde deneyimli, Mimari projeleri okuyup, uygulayabilen Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Istanbul avrupa yakasında ikamet eden B tipi sürücü ehliyetli , Askerliği tamamlamış olması tercihendir.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Teknikeri & Şantiye Şefi MATA Mimarlık Tasarım İnşaat Turizm İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Hakediş ve metraj yapabilen/kontrol edebilen, İnşaat, elektrik ve mekanik projeleri okuyabilen, Şantiye kontrollerini yapabilen, Teknik şartname hazırlayabilen, Kesin Hesap  yapabilen.                

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun, En az 5 yıl şantiyelerde çalışmış, 30 yaşını aşmamış, Şantiye tecrübesine sahip, tüm ince yapı detaylarına hakim, Çok iyi derecede Auto CAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen,                

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tekniker

 • İnşaat Teknikeri Saloon Burger İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması SALOON BURGER markasının genişlemesi ve büyümesi amacı ile SALOON BURGER Gıda misyon ve vizyonuna, kurum kimliğine ve işletme hakkı verilmesi ile ilgili prosedür ve standartlara uygun restoran açılacak potansiyel bölge ve emlak araştırılması, açılacak restoranların emlak ve lojistik destekleri ile ilgili olarak taleplerin karşılanması. Faaliyete girmesi onaylanan restoranlarının operasyon standartlarına uygun projelendirilmesini sağlamak ve sonuçlandırmak; mevcut restoranların bakım-onarım ihtiyaçlarını takip etmek ve giderilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yetkinlikler: Sahiplenme Temsil Etme Etkili İletişim Ekip Çalışması Analiz Etme / Problem Çözme Öğrenmeye Açıklık Mesleki Uzmanlık İnşaat Meslek Yüksek Okulu Bölümlerinden mezun Orta derecede İngilizce bilgisi İyi derecede MS Office Programları / Autocad

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Tekniker, Şef / Amir

 • İş Açıklaması ÖZLER Kalıp ve İskele Sistemleri A.Ş. bünyesinde,Teknik Ofis Departmanında görevlendirilmek üzere, Teknikerler alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler Autocad ve MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına uyumlu, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Gerektiğinde şantiyede süpervizörlük hizmeti verebilecek, İnşaat sektöründe en az 1 yıl çalışmış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanan, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Askerliğini yapmış veya tecilli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 24 yaşını aşmamış bay, Tercihen Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Teknikerler Alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Süpervizör, Tekniker

 • İş Açıklaması Türkiye genelindeki bayilerin kurum kimliğine uygun olarak görsel düzenleme ve tasarımlarının yapılması, projelendirilmesi ve şantiye uygulamaların takibini yapacak, Fuarlarda stand tasarımlarının yapılması, dekorasyonu ve uygulamasını yürütecek çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin MYO bölümlerinden mezun Graniser Seramik showroom ve fuar stantlarının imalat ,kurulum süreçlerinde yeralmak Teknik Çizim yapabilen AutoCad ve tercihen,3Dmax, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın. Daha önce şantiye tecrübesi olan,İnce işler konusunda bilgili

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması   Üniversitelerin  ,Harita Mühendisliği ,Harita Teknikerliği yada İnşaat Teknikerliği Bölümlerinden mezun,Kentsel Dönüşüm İşi Kapsamında firmamız adına resmi dairede çalışacak ,mesleği ile ilgili bilgisayar programlarına hakim,diksiyonu düzgün ,tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden 1-2 yıl tecrübeli,yeni mezun  kişilerle çalışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler Autocad ,excel ve word kullanabilen .. İletişim gücü yüksek,güler yüzlü,analitik düşünebilen... Yeni mezun ya da 1 -2 yıllık mezun... Avrupa Yakasında İkamet eden... Harita Mühendisi ,Harita Teknikeri veya İnşaat Mühendisi arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İnşaat Teknikeri - Proje Sorumlusu Toyzz Shop İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu ,şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması , * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi * Metraj ve hakediş kontrollarinin yapılması * Mevcut mağazaların bakım , onarım çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler * Meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun , * Alanında en az 1 yıl tecrübeli ( Tercihen mağaza projelerinde görev almış ) * Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen , * Konusu ile ilgili işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alabilecek * Planlama ,projelendirme ve tadilat konularında deneyimli * Analitik düşünebilen , liderlik vasfına sahip * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , * Askerlikle ilişkisi olmayan * Seyahat engeli olmayan * Aktif araç kullanabilen * 35 yaşini geçmemiş * Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat Mühendisi Teknikeri Artos İnşaat İstanbul Anadolu 15 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Devam etmekte olan projelerimizde görevlendirilmek üzere ; Meslek Yüksek okullarının İnşaat Bölümünden mezun, Aktif araç kullanabilen, Anadolu Yakasında ikamet eden, İnşaat Firmalarda en az 3 yıl sahada çalışmış, Sahada uygulama ve üretim konularının aktif takip edebilecek, Hakediş ve metraj konularında deneyimli , Proje Mimar ve Mühendisleri ile birlikte uyum içerisinde çalışabilecek.  

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir’de bulunan hazır beton tesisimize, hazır beton sektöründe çalışmış, konusunda deneyimli, prosedür ve talimatlara uygun bir şekilde hammadde kontrolünü, beton hesaplarını ve agrega deneylerini yapabilen, beton numune alma ve testlerini yaparak standartlara uygun hazır beton üretiminin sağlanmasında görev alacak, ekip çalışmasını benimseyen, aktif, kalite kontrol sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen inşaat mühendisliği, inşaat teknikeri, beton teknolojileri veya yapı bölümünden mezun, Hazır Beton sektöründe en az 1 yıl tecrübe sahibi, Beton katkılarıyla ilgili bilgisi olan ve beton dizaynı yapabilen, Beton Santralinde üretimin kalitesini denetleyecek, Laboratuvar ortamında betonun kalite kontrolünü yapacak, Numune alma, kırma ve test süreçlerini yürütebilen, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, titiz ve düzenli çalışan, MS Office programlarına hakim, Hedef ve çözüm odaklı.  

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • İş Açıklaması Yapı Laboratuvarı kapamında çalışan firmamız da numune deneylerinin yapımı, raporlama ve saha da numune alımları yapacak bay ve bayan personellere ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Bayan Personel İçin - İyi derece bilgisayar kullanmasını bilen   - İyi derece office programlarını bilen  - Autocad programını bilen Deney Yapacak Personel İçin; - İyi derece bilgisayar kullanmasını bilen   - İyi derece office programlarını bilen  - Autocad programını bilen - Kullanacağı deney cihazlarını ve ekipmanlarının bakımını yapabilecek olan  Saha Personeli İçin; - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen - Hilti, matkap, karot makinası ve ekipmanlarını kullanabilen  Tüm personeller için tercihen inşaat teknikeri veya teknisyeni tercihimiz dir.         

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Tekniker Burak İnşaat İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1996 yılında kurulan Burak İnşaat, öncelikli olarak endüstriyel faaliyette bulunan tesislerin kurulumu, banka şubeleri dekorasyonu ve tadilatı, sosyal tesisler, konutlar, müstakil yapılar konularında deneyim kazanmış köklü bir inşaat firmasıdır. Geniş ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile, kaba, ince inşaat işlerinizde, mühendislik yapılarında ve strüktürel çözüm gerektiren yapılarda, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunar. Burak İnşaat, sahip olduğu deneyim ve öz güveni ile projeleriniz için tüm Türkiye’de sizinle çalışmaya hazırdır. Hakkediş, evrak, proje, keşif, teklif vb. hazırlanması ve şantiye dokümanlarının arşivlenmesi, Projelerin kontrolü ve mimari, statik, mekanik, elektrik koordinasyonun sağlanması, Proje akışının iş programına uygun olarak sağlanması, Projelerin zamanında hazırlanması; eksiksiz ve hatasız olarak sahaya ulaştırılması, Gerektiğine yerinde ölçü alınarak Sahaya gerekli teknik detayların verilmesi, Satın alamaya esas metrajların hazırlanması ve keşiflerin oluşturulması.  

  Aranan Nitelikler AutoCAD, 3D görselleme ve MS Office programlarını Çok İyi Derecede kullanabilen, Tercihen Revit kullanabilen, Proje ve Saha uygulamalarında En az 7 yıl tecrübeli, Yüksek katlı kule yapıları, Toplu Konut ve Üniversite binaları tecrübesine sahip, Tercihen büyük ölçekli projelerin Saha dizayn ofisinde görev almış, Ruhsat / Uygulama Projesi ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Planlama, iş paylaşımı, takım çalışmasına yatkın, İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, Dikkatli ve titiz çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay / Bayan (Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış).

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İnşaat Mühendisi KANÇUL İNŞAAT İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul Genelinde Yapımı Devam Eden Restorasyon Uygulaması Şantiyelerimizde Görev Alabilecek, Seyehat Engeli Olmayan, Esnek Çalışma Saatlerine Uygun,  Hakediş, Metraj, Ataşman, Uygulamalarına Hakim, En Az 2 Yıl Tecrübesi Olan İnşaat Mühendisi  Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversite  Mezunu, -Hakediş, Metraj, Ataşman Hazırlanmasında Tecrübeli, -Restorasyon  Tecrübesi  Olan, -En Az 2 Yıl Deneyimli,    

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İnşaat Mühendisi Evyap İnşaat Tüm Türkiye 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ANKARA /YENİMAHALLE ANKARA /ÇANKAYA İSTANBUL / KAĞITHANE ŞANTİYELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE , ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN , ÜST YAPI PROJELERİNDE EN AZ 5 YIL DENEYİMİ OLAN, MS OFFİCE VE AUTOCAD PROGRAMLARINA HAKİM, ŞANTİYE SAHA YÖNETİMİ KOORDİNASYONUNDA  YETKİN , KEŞİF ,METRAJ, HAKEDİŞ KONULARINA HAKİM, İŞ TAKİBİ VE ANALİTİK DÜŞÜNME KONULARINDA YETENEKLİ, SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İnşaat Mühendisleri Koçpınar İnşaat İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yol , tretuar ve altyapı yapım işi konusunda (TECRÜBELİ ) şantiye şefliği yapacak ,   TÜM SAHA EKİBİNİ VE İŞ MAKİNALARINI ETKİN BİR ŞEKİLDE YÖNLENDİREBİLECEK ,   Yapılacak imalatın projesini çizebilecek ( yol,tretuvar ve perde duvar projeleri çizebilmek yeterlidir) ,    Yapılan imalatların hakedişini yaparak idareden takip edecek ,   ,analitik düşünme yeteneğine sahip girişken,çalışmaktan usanmayan,aldığı vazifeleri sıkı takip ederek sonuçlandıran Bay İnşaat Mühendisleri aranıyor .  Adayın istanbul anadolu yakasında oturması tercih sebebidir.     

  Aranan Nitelikler İnşaat mühendisi olmak TÜM SAHA EKİBİNİ VE İŞ MAKİNALARINI ETKİN BİR ŞEKİLDE SEVK VE İDARE EDECEK ŞEKİLDE DİNAMİK OLMAK Yol , tretuar ve kavşaklardaki yapım işi İLE İLGİLİ PROJELERİ ve HAKEDİŞLERİ yapabilmek, İmalat poz analizlerini iyi kavrama yeteneğine sahip olmak, Autocad programını iyi kullanabilmek, (mutlaka gerekli) B sınıfı ehliyet sahibi olup istanbulda araba kullanabilmek, Çalışma Yeri: İBB Yol Bakım Onarım Md.çalışma hudutları. (Anadolu yakasındaki ana arter yol ve tretuarlarda, ihtiyaç olan yerlerdeki bakım onarım ve yenileme imalatları yapmaktayız.) İdare: İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Onarım Müdürlüğü ve İston A.Ş.                                                 

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması KIRŞEHİR KAMON VE SAKARYA GEYVE BULUNAN ŞANTİYEMİZE İNŞ MÜH     

  Aranan Nitelikler KABA İNCE İŞLERDE DENEYİMLİ  VE KEŞİF METRAJ YAPABİLEN Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konut sektöründe tecrübeli, Şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, En az 1 projede şantiye şefliği görevlerinde bulunmuş, Taşeronları ve teknik ekibi yönetebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Alkataş İnşaat ve Taahhüt A.Ş.- İnşaat Mühendisi İş Açıklaması Merkez ofis ve şantiyelerde görevlendirilmek üzere İnşaat mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Üniversitelerin İnşaat Mühendisi bölümünden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Fidic sözleşmesi tecrübeli, Şantiye tecrübesi olan ve sorumluluk alabilecek, Tercihen su arıtma tesisi tecrübeli ve en az 3 yıl başlangıç safhasından teslim safhasına kadar teknik ofis şefi olarak görev almış, İlgili tüm mevzuatlara/standartlara hakim, Zaman, maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı İyi derecede MS Office programları kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kolay iletişim kurabilen kurduğu iletişimin sürekliliğini sağlayabilen , Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,   Not: Adayların Cv' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. Adaylarla görüşme İstanbul merkez ofisimizde yapılacaktır.. Adres: Kavacık mah. Ertürk sok. No:1 K1 Plaza Kat:6 Beykoz/İstanbul   Tel: 0216 693 23 14

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Binaların dış cephesinde GRC montajı işinin yönetilmesi İşin iş güvenliği kurallarına dikkat edilerek şartnameye uygun yapılmasının sağlanması Proje-Üretim-Montaj bağlantısının programlanması İş programının aksamadan uygulanması Müşteriler ile ilişkilerin yürütülmesi      

  Aranan Nitelikler GRC Montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu Autocad ve MS Office programlarını çok iyi kullanabilen Personel koordinasyonunu iyi yönlendirebilen Beşeri ilişkileri kuvvetli Araç kullanabilen Şantiye Sorumlusu pozisyonu için personel aranmaktadır        

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici

/
13

İş Habercisi - İnşaat Teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?