İnşaat Teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat Teknikeri
 • Altus Yapı

  İnşaat Teknikeri Şantiye Sorumlusu Altus Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde değişik illerde ki şantiyelerimizde Kaba Yapı ve İnce Yapı Uygulama Sorumlusu olarak çalışacak, İnşaat Teknikeri ariyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul inşaat bölümü mezunu Minimum 5 sene tecrübesi olan, İstanbul dışında değişik illerde çalışabilen, Şantiye organizayonu yapabilen, Metraj ve Hakediş hazırlayabilen, Ofis programlarına hakim, özellikle Excel, Autocad programını hakediş ataşmanlarını hazırlayacak kadar kullanabilen, Şantiye Sorumlusu İnşaat Teknikeri ariyoruz.

 • Biskon Yapı

  İnşaat Teknikeri Biskon Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Anadolu Yakası Kartal' da başlayacak olan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kaba ve ince inşaat uygulamaları, takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapabilecek, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, MS Project vb.) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri olarak en az 5 yıl deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur.

 • Çevsa Mühendislik Teknoloji

  İnşaat Teknikeri Çevsa Mühendislik Teknoloji

  İstanbul Anadolu

  25 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Altyapı sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışacak İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Altyapı, yol, üstyapı projelerinde proje teknikeri olarak çalışacaktır. Genelde büro departmamında çalışacaktır. Teknik dizayn ve Autocad çizimleri yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya Liseden mezun İnşaat Teknikeri olmak (tercihen Yüksekoluk mezunu) Bay İnşaat Teknikeri olmak En az 1-2 yıl iş tecrübesi olmak (Altyapı projelerinde olması tercih sebebidir) Autocad programını iyi derecede bilmek Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında oturuyor olmak Tercihen Askerlik Hizmetini yapmış olmak

 • Belde Group

  Teknik Ekip Şefi / İnşaat Teknikeri Belde Group

  İstanbul Avrupa

  25 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Belde Group İnşaat Şirketine En Az 5 Yıl Deneyimli İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA ikamet eden Teknik Ekibi Yönetebilecek İnşaat Teknikeri Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İnşaat Teknolojisi bölümlerinden mezun En az 5 yıl inşaat sektöründe deneyimli Mekanik , Tesisat ve İnce işlerde deneyimli Teknik Ekibi yönetebilecek Şirketin tüm teknik sorunlarına çözüm üreterek uygulayabilecek İş programı dahilinde iş akışını yönetebilen Malzeme stok ve depolamadan sorumlu Analitik düşünebilen , çözüm odaklı Günlük Faaliyet raporlarını merkezimize yönlendirebilecek Ofis programlarına hakim Aktif araç kullanabilen Bay Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış -Bay / Bayan İnşaat Teknikeri

 • Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  İnşaat Teknikeri Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya Şubelerimizde görevlendirilecek proje taahhüt birimimizde çalışacak Autocad kullanabilen İnşaat Teknikeri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat Teknikerliği Mezunu Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen havuz ve kaydırak konusunda tecrübeli, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Autocad programını bilen,

 • Platin Group A. Ş.

  İnşaat Teknikeri Platin Group A. Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Platin Group A.Ş. www.platingroup.com.tr Akıllı evler projesiyle yapı sektörüne birçok yeniliği kazandırmış olan Platin Group A.Ş. kullandığı son teknolojiyle insanların konut algısını değiştiriyor. A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyunda bölgesel anketler yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca tüketicilerimizin özel mimari taleplerine de kişiye özel profesyonel çözümler üreterek huzurlu bir yaşam sürdürmelerine ortak oluyoruz. Platin Group A.Ş. olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyen özgün yapılar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Dokunmatik ekran ( iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden residence, konak, villa ve plazaların tüm TV, ses, dijital yayın, reciever, uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, tüm motorize merkezi otomatik kepenk sistemler ile donatılmış pencere sistemleri kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde örnekler ile ilk uygulayıcı olmayı amaçlıyoruz. Platin Medya A.Ş. www.platinmedya.com.tr Platin Medya A.Ş. olarak dergi ve internet haber portalı ile yıllardır yayın hayatına devam ediyoruz. Kültürden sanata, siyasetten ekonomiye, eğlenceden magazine, spordan teknolojiye kadar bir çok alanda gündemin nabzını tutan haber siteleri ile tüm sektörlerle ilgili tarafsız, doğru ve en hızlı bilgiye ulaşabilecek en doğru adres konumundayız. Deneyimli yazar kadrosu ile gündemi takip eden değil, ‘‘gündemi belirleyen’’ bir medya grubuyuz. Tecrübeli ekibiyle yaptığı özel haberlerle ses getiren Platin Medya, gelişimini her geçen gün teknolojinin en son olanaklarını kullanarak arttırmaktadır. Gündemi yakından takip eden gündemin içinde kaybolmayan gündem oluşturan Her zaman yeniliği ve yaratıcılığı vizyon edinmiş grubumuzda değerlerimize değer katan takım arkadaşları aramaktayız. www.burokrathaber.com www.encanlihaber.com www.atasehirkulis.com www.kadikoykulis.com www.216kulis.com www.anadolukulis.com www.konutprojelerimaps.com

  Aranan Nitelikler Grup Şirketlerimizde Görevlendirilmek Üzere; En az Lise ve MYO’ların ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat ve yapı sektöründe, kaba işler alanında en az 3 yıl deneyimli, Mesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Metraj, keşif, mukayeseli keşif hazırlamayı bilen, Yürürlükteki yapı şartnamelerine ve yönetmeliklere hakim, Planlama ve iş güvenliğine vakıf, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, prensipli, karakterli çalışma ahlak ve yetkinliğine sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür, tecrübesine ve ekip ruhuna sahip, takım çalışmasına uyumlu, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış "İNŞAAT TEKNİKERİ” arıyoruz. NOT: Adaylarımızın aktif araç kullanabilmesi ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olması tercih sebebimizdir. Diğer vasıflarına göre tercihlerde ve yaş sınırında esneme olabilir.

 • Enplus

  İç Mimar / İnşaat Teknikeri Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması General Electric, Sub-Zero,Wolf, Loewe, Breville,Silit, Bertazzoni, Hitachi ,Laurastar, Silit ve Richardson Sheffield gibi beyaz eşya,elektronik ve küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak, ENPLUS perakende zincirimizde,tüketicilerimize modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejilerimiz ile %100 müşteri odaklı , kaliteli hizmeti sunmaktayız. Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul'da bulunan Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Bay İç Mimar / İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık veya İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en çok 2 yıl deneyim sahibi, Yetiştirilmek üzere, Autocad, 3DMax programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mimari Proje çizim uygulamalarında aktif olarak görev alan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan veya tecilli, Bay adaylar

 • Emin Şirketler Grubu

  İnşaat Teknikeri (Avrupa Yakası) Emin Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  31 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 23 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu'nun Beylikdüzü Ahenk Projesinde çalışacak ‘’İnşaat Teknikeri’’ takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 2 Yıllık İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece civarında ikamet eden İnce işler konusunda , İç Mimari proje tasarım ve uygulama konusunda en az 2 yıllık deneyimi olan, Konut projelerde tecrübe edinmiş, İyi derecede Autocad bilen ve ms offıce programlarına hakim, Raporlama yapabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Bay takım arkadaşı aranıyor.

 • Koçtaş

  İnşaat Teknikeri (Bodrum) Koçtaş

  Muğla

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Bodrum Mağaza'sında mimari hizmetler montaj bankosunda görevlendirilmek üzere "İNŞAAT TEKNİKERİ" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Autocad çizim programını kullanan MS Office uygulamalarına hakim Satış alanında en az 2 yıl deneyimli Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Cihan İnşaat

  İnşaat Teknikeri Cihan İnşaat

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  7 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat Teknikeri

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikeri bölümünden mezun, İnşaat/Şantiye deneyimi olan Şantiye ve ofis ortamında çalışabilecek. İnce yapı uygulamalarında tecrübe sahibi, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını kullanabilen (Autocad Ofis vb.) Diğer disiplinlerle eşgüdümlü çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, Tercihen Kocaeli Gebze'de ikamet eden Askerliğini yapmış Bay

 • Cekotaş İnşaat

  İnşaat Mühendisi ve İnşaat Teknikeri Cekotaş İnşaat

  İstanbul Avrupa

  13 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avrupa yakası şantiyelerimizde görev alacak avrupa yakasında oturan firmamızın çeşitli şantiylerinde çalışmak üzere İnşaat Mühendis / İnşaat Teknikeri alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Şantiye tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış,

 • Tersan Tersanecilik

  İnşaat Teknikeri Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Kocaeli, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Saha uygulamalarının kalite ve kontrolünden sorumlu olacak, Saha uygulamalarının raporlamalarını yapacak, Proje yönetimi ile koordineli çalışacak

  Aranan Nitelikler Grup firmamıza ait zemin iyileştirme ve altyapı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; İNŞAAT TEKNİKERLERİ; İlgili bölümlerden mezun (Meslek Yüksek Okulları), Ms Office başta olmak üzere bilgisayar kullanımına yatkın. Tercihen Autocad bilgisi olan, Tercihen askerliğini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, En az B sınıfı ehliyeti olan, Topografik ölçümler konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın Bir yıl tecrübeli BAY

 • Fen Yapı İnşaat

  İnşaat Teknikeri Fen Yapı İnşaat

  İstanbul Anadolu

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dilovası fabrika şantiyemizde, şantiye koordinasyonunu ve geliştirilmesini sağlayacak, başka projelerdede değerlendirilmek üzere inşaat teknikeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 10 yıl deneyimli, Şantiye ortamında çalışabilecek, Birden fazla projeye konsantre olabilecek ve yönetebilecek, Tercihen Autocad kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi olan Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden. aday aranmaktadır. (Ofisimiz Kadiköy Caddebostan da bulunmaktadır.)

 • İnanlar İnşaat A.Ş.

  İnşaat Teknikeri (İnce İşler) İnanlar İnşaat A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  5 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şantiyede amirinin ince işler ile ilgili verilecek imalat kontrollerinin yapılması İmalat sırasında ihtiyaç duyulan malzemeleri tespit etmek, ilgili birimlerden malzeme talebinde bulunmak Saha çalışmalarını yürütmek İmalat takiplerini yapmak ve uygulamasını denetlemek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 2 yıllık İnşaat teknikerliği Bölümünden Mezun Konut projelerinde ince işler konusunda en az 2 yıllık deneyim sahibi Tercihen MS Office ve Autocad bilgisi olan Malzeme ve detay bilgisi olan Askerlik görevini tamamlamış olan İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Gece ve haftasonu nöbet dönüşümlerine uyabilecek Tercihen Esenyurt bölgesinde ikamet eden Sigara Kullanmayan 'İnşaat Teknikeri' aramaktayız.

 • Ekoterm Mühendislik

  İnşaat Teknikeri Ekoterm Mühendislik

  Ankara

  4 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket merkez ofisimiz ve şantiyelerimizde çalışabilecek aşağıdaki görevleri yürütecek İnşaat Teknikeri aramaktayız. Maliyet oluşturacak. İş programlanması ve proje takibi süreçlerinde aktif olarak görev alacak Şantiyelerde iş takibi ve projelerin doğru uygulanmasını sağlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversite Meslek Yüksek Okullarının (M.Y.O) İnşaat bölümünden mezun, En az 2 yıl tecrübeli (tercihen) MS Office ve Autocad Programlarına hakim, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,(Tercihen) Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sonuç ve kalite odaklı çalışan, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan, Problem çözme yeteneğine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Şehiriçi ve şehirdışı seyahat engeli bulunmayan, Bay - Bayan,

 • Hiper Gayrimenkul

  İnşaat Teknikeri Hiper Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Şantiyesinde Görevlendirilmek üzere Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği Bölümü'nden Mezun Konut projelerinde ince işler konusunda en az 2/3 yıllık deneyim sahibi MS Office ve Autocad bilgisi olan Malzeme ve detay bilgisi olan Askerlik görevini tamamlamış İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın Bağlı olduğu yöneticisine ilgili raporlar hazırlayabilen Bay İnşaat Teknikeri Aramaktayız

  Aranan Nitelikler

 • Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  İnşaat Teknikeri Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Afyon

  4 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Polatlı-Afyonkarahisar Hızlı Tren Projesi Altyapı İnsaat İşleri Yapım Kontrolluk ve Danısmanlık Hizmetleri kapsamında İnşaat Teknikeri olarak görev yapacak uzman personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknikerliği Programından mezun * En az 5 yıllık mesleki deneyim sahibi (2008 yılı ve öncesi mezuniyet şartı bulunmaktadır.) * Karayolu, Demiryolu vb. Projelerde En az 3 Yıllık mesleki deneyim sahibi olmak.

 • Flo Mağazacılık

  İnşaat Teknikeri Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; BAĞCILAR MERKEZ binasında görevlendirmek üzere İNŞAAT TEKNİKERİ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ya da ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen konsept mağazacılık vb. projelerde şantiye deneyimi olan; Proje kontrol ve planlama konularında deneyimli, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • Sanat Yapı İnşaat A.Ş.

  Şantiye Şefi Sanat Yapı İnşaat A.Ş.

  Türkiye Geneli

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ağırlıklı olarak anahtar teslim sanayi tesisleri, teknolojik yapılar ve akaryakıt tesisleri inşaatlarında ISO 9001 standartlarında faaliyet gösteren firmamızın Türkiye genelindeki şantiyelerde görevlendirilmek üzere, en az üç yıl tecrubeli İnşaat Mühendisi ve inşaat teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Yüksekokulu Bölümlerinden mezun, Şantiye yönetimi, hakediş, metraj, maliyet kontrol konularında bilgili, Ms Office uygulamaları özellikle Excel programına hakim, AutoCAD programını kullanabilen, Tercihen iş güvenliği ve planlama konusunda bilgili, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, En az 3 yıl tecrübeli.

 • Cihan İnşaat

  Makine Teknikeri Cihan İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Emlak Konut GYO Bahçekent (Avrupa yakası) Projesinde görevlendirilmek üzere Makine Teknikeri arıyoruz ...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli Planlama becerisine sahip , koordinasyon ve sonuç odaklı çalışabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden yada edebilecek olan Planlama becerisine sahip, koordinasyon ve sonuç odaklı, raporlama yapabilecek, İlgili Programlara hakim Yoğun çalışma temposu ve çalışma saatlerine uyum sağlayan Askerlik Engeli olmayan Bay

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan