İnşaat Teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat Teknikeri
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; - Dış Cephe kaplama konusunda en az 2 yıl deneyimli, - Autocad programında detay çıkarabilecek, çizim ve metraj yapabilecek, - Askerlik görevini tamamlamış İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu projede alt yüklenici uygulamalarını denetlemek,proje ve ekip koordinasyonunu sağlamak,işlerin istenen kalite seviyesinde yapılmasını sağlamak,işin projesine ve teknik şartnamesine uygun olarak iş programına göre hedef sürelerde sonuçlandıracak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ve Makine bölümlerinden mezun, Alanında deneyim sahibi olan, Alüminyum dış cephe kaplama sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Auto cad ofis programlarına hakim, Projeli işler ve projelendirme konusunda tecrübeli, İnsiyatif kullanma becerisine sahip Yerli ve ithal alüminyun sistemlerine hakim,alüminyum giydirme cephe ve doğrama dizayn tecrübesi olan, İmalat ve montaj paftalarını oluşturabilecek, Alınan işlere ait uygula ve onay projelerini çizebilecek, Firmamızın Esenyurt projesinde çalışabilecek Şantiye Şefi aramaktayız.

 • İnşaat Teknikeri
  Dumankaya İnşaat San.Tic.…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, İnce işleri konusunda tecrübeli (giydirme cephe, alüminyum kompozit cephe,cam sistemleri), Tercihen yüksek bina ve AVM tercübeli, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul ikamet eden.

 • İnşaat Teknikeri
  Arsan Yapı
  Antalya 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler • İlgili Fakültelerin İnşaat Teknikerliği Bölümünden Mezun, • Su İzolasyonu ve Endüstriyel Kaplama Sektöründe, En Az 3 Yıl Saha (Şantiye) Tecrübesi olan, • Metraj , Hakediş , İş Programlarını Yapabilen • Takım Çalışmasına Yatkın , Çalışkan Ve Disiplinli • Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek , • Autocad , MS Office Programlarına Hakim , • Seyahat Engeli Olmayan , • B Sınıfı Sürücü Belgesine Sahip Ve Aktif Araç Kullanabilen, • Askerlik Görevini Yapmış • Antalya ‘ da İkamet Eden , İnşaat Teknikeri Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *İnşaat bölümünde mezun *Autocad ve Excel, Word kullanabilen, *Konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden inşaat teknikeri aramaktayız.

 • İnşaat Teknikeri
  Eryapı Metal
  İzmir 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Pınarbaşı’nda faaliyet gösteren fabrikamızda görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip ‘’İNŞAAT TEKNİKERİ’’ bayan personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MYO inşaat teknikerliği bölümü mezunu Bilgisayar programlarına hakim (McOffice, 2 ve 3 boyutlu Autocad, photoshap vs.) Ofis ortamına uyumlu, sistemli, düzenli Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Doğru iletişim yeteneğine sahip Telefon trafiğini yönetebilecek Bayan

 • İnşaat Teknikeri
  Little Caesars-Çelebi Gıda
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Dünyada, 5 binin üzerinde restoranı olan Little Caesars; Türkiye’de 1997’den bu yana, Çelebi Holding yönetiminde her geçen gün büyüyen ve gücüne güç katan bir markadır. İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ ve Muğla'da sürekli artan restoran sayısı, pizzalarına o çok özel lezzeti veren günlük hamur ve taptaze malzemelerin oluşturduğu kaliteli pizzaları ve güler yüzlü personeliyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Her zaman en iyiyi sunmak için canla başla çalışan Little Caesars takımının bir parçası olmak üzere; İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen deneyimli Aktif araç kullanabilen Sorumluluk sahibi ve disiplinli İyi derecece World,Excell ve Autocad bilen Askerliğini yapmış

  Aranan Nitelikler Restoran uygulaması yapılacak dükkanın rölövesini alıp autocad ortamında çizilmesi Dükkan yapım aşamasında şantiye ziyaretleri yapıp uygulamaların denetlenmesi Gerektiğinde restoranlarda ve depolarda demirbaş sayımı ve stok kontrolünü yaptırmak, doğruluğunu onaylamak ve yöneticisine raporlamak

 • İnşaat Teknikeri / Mersin
  Jotun Group
  Mersin(İçel) 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 69 şirket ve 33 fabrikası ile 90’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. 2014 toplam satışı 17.542 milyon NOK’tur. 9.600’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. Jotun Boya olarak, Mersin'de faaliyet gösteren bayilerimizden GNY Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır. Metraj, keşif ve hakediş hazırlamak, Malzeme siparişi ve imalatını takip etmek, Gerektiğinde proje takibi ve çizimi yapmak, Üst firmaya yapılan işlerin teslimatını gerçekleştirmek, Günlük rapor hazırlamak, Günlük puantaj ve iş güvenliği konularını takip etmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya 4-yıllık Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, Kaba ve ince inşaat uygulamaları takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip ve keşif yapabilecek, Alanı ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, vb.) iyi düzeyde kullanabilen, Mersin'de ikamet eden/edebilecek, Seyahat engeli olmayan.

 • İnşaat Teknikeri
  Onur
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgelerinde hizmet veren Teknik Hizmetler Birimimizde görevlendirmek üzere 'İnşaat Teknikeri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarnın İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Konut inşaatları alanında en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

 • İş Açıklaması KIRIKKALE MKE POLİGON BİNASI İNŞAATI İŞİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE İŞ GÜVENLİĞİNİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK İNŞAAT TEKNİKERİ VEYA FORMEN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • İnşaat Teknikeri
  Mata Mimarlık Tasarım İnşaat…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hakediş ve metraj yapabilen/kontrol edebilen, İnşaat, elektrik ve mekanik projeleri okuyabilen, Şantiye kontrollerini yapabilen, Teknik şartname hazırlayabilen, Kesin Hesap yapabilen.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun, En az 5 yıl şantiyelerde çalışmış, 30 yaşını aşmamış, Şantiye tecrübesine sahip, tüm ince yapı detaylarına hakim, Çok iyi derecede Auto CAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen,

 • İnşaat Teknikeri
  Baytaş İnşaat
  Ankara 10 Ağustos 2015

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN ANKARA İÇİ VE DIŞI, ALT YAPI VE ÜST YAPI ŞANTİYELERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TECRÜBELİ İNŞAAT TEKNİKERİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler PROJE OKUMA-UYGULAMA, AUTO-CAD PROGRAMI, METRAJ , HAKEDİŞ KONULARINDA DENEYİMLİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN 25-35 YAŞLARI ARASINDA ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK

 • İnşaat Teknikeri
  İleri Teknik Yapı Denetim
  İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sultanbeyli ofisimizde görev alacak inşaat teknikerleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Sultanbeyli veya çevre ilçelerde oturan * Tercihen yapı denetim firmasında tecrübe sahibi, * İkili ilişkileri kuvvetli, sosyal, ve hitap yeteneğine güvenen bay bayan inşaat teknikerleri aranmaktadır.

 • İnşaat Teknikeri
  Megi İnşaat
  İstanbul Avrupa 5 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Üniversitlerin MYO İnşaat ve Yapı bölümlerinden mezun olmuş, Mağaza Şantiye uygulamaları konusunda deneyimli, Mesleğinde min. 2-5 yıl deneyim sahibi, Sözleşme aşamasından itibaren projenin sorumluluğunu üstlenebilecek, İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen, Mesleki programları (Archicad ve/veya AutoCAD ile Ofis Programlarını) iyi derecede kullanabilen, Rölöve alma teknikleri bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, Yapı strüktür ve İleri düzeyde malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisine sahip, Sistemli çalışma kültürüne sahip, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneği yüksek, İş disiplini ve insan ilişkileri güçlü,iletişimi kuvvetli,sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Dinamik takım arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler; Concept mağazalarının şantiye (Saha) uygulamalarında yer almak, Mevcut mağazaların fiziksel tadilatları ve dekoratif olarak yeniden düzenlenmesiyle ilgili saha uygulamalarını yürütmek, Yapılan uygulamaların merkeze ofise rapor edilmesi,

  Aranan Nitelikler PERAKENDE MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ MARKALARA HİZMET VEREN, MERKEZİ LEVENT LOKASYONUNDA BULUNAN FİRMAMIZDA YURT İÇİ ŞANTİYELERİMİZDE GÖREV ALACAK İNŞAAT TEKNİKERİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

 • İnşaat Teknikeri
  Abir Mimarlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlgili üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Şantiye yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli (Banka Şubesi ve mağazacılık sektöründe tecrübesi bulunması tercih sebebidir), MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olamayan, Aktif araç kullanabilen, İngilizce, Rusça, Arapça, Kürtçe dillerinden birini bilen adaylar tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Bodrum Mağaza'sında mimari hizmetler montaj bankosunda görevlendirilmek üzere "İNŞAAT TEKNİKERİ" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Autocad çizim programını kullanan MS Office uygulamalarına hakim Satış alanında en az 2 yıl deneyimli Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İnşaat Teknikeri
  Hrt Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BAYİLERDEKİ RESTORASYONLAR VE İNŞAAT ÇALIŞMALARI İÇİN İNŞAAT TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kaba ve ince inşaat uygulamaları, takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapabilecek, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, MS Project vb.) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri olarak en az 2 yıl deneyimi olan, Yurt içi seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur. takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Mağaza İnşaat Teknikeri
  Hatemoğlu
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye geneli mağazalarımızın bakım, onarım ve inşaat işlerini takip edecek personel arayışımız bulunmaktadır. Şantiye teknik ofisi ile uygulama ekipleri arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek, Mevcut mağazalarımızdan gelen ( elektirk, mekanik, mimari ) talep ve arıza bildirimlerine ilişkin çözüm ve takiplerin yapılması, Taşeron firmalar ile iletişime geçip organizasyonun sağlanması ve raporlanması, Günlük imalat takibi yapabilecek, Kontrol bilgisi olan, Malzeme, uygulama ve çözüm detay bilgisine hakim, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Raporlama becerisine sahip

  Aranan Nitelikler İnşaat Teknikerlik veya teknisyenlik ile ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, Takım çalışmasına yatkın, Kişisel gelişimine önem veren, Temsil yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış, 20-30 yaşlarında

 • İnşaat Teknikeri
  Hrt Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BAYİLERDEKİ RESTORASYONLAR VE İNŞAAT ÇALIŞMALARI İÇİN İNŞAAT TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kaba ve ince inşaat uygulamaları, takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapabilecek, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, MS Project vb.) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri olarak en az 2 yıl deneyimi olan, Yurt içi seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur. takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Antalya Şubelerimizde görevlendirilecek proje taahhüt birimimizde çalışacak Autocad kullanabilen İnşaat Teknikeri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat Teknikerliği Mezunu Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen havuz ve kaydırak konusunda tecrübeli, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Autocad programını bilen,

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren prestijli projelere imza atan şirketimizin Casa Marin Urla Projesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "İnşaat Teknikeri / Mühendisi "aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun, En az 4 yıl şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, Nitelikli konut projelerinde görev yapmış, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapıp teklif oluşturabilecek, Konut sektöründe konvansiyonel kalıp imalatları konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Taşeronları yönetebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, B sınıfı ehliyete sahip,aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • İnşaat Teknikeri
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ford Otosan'ın Sancaktepe'de bulunan Ar-Ge ve Genel Merkez binalarında görev alacak İnşaat Teknikeri aramaktayız. “İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”

  Aranan Nitelikler •En az lise mezunu, tercihen MYO İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu •Bina inşaat teknikerliği (kaba ve ince inşaat) alanında en az 4 yıl tecrübeli •Teknik malzeme bilgisine sahip •Proje kontrol ve planlama konusunda tecrübeli •Tercihen Autocad bilgisi olan •B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Halkalı şantiyesinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, İnce işleri konusunda tecrübeli (giydirme cephe, alüminyum kompozit cephe,cam sistemleri), Tercihen yüksek bina ve AVM tercübeli, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dönemsel çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

 • İnşaat Teknikeri
  Flo Mağazacılık
  İstanbul Avrupa 15 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; BAĞCILAR MERKEZ binasında görevlendirmek üzere İNŞAAT TEKNİKERİ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ya da ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen konsept mağazacılık vb. projelerde şantiye deneyimi olan; Proje kontrol ve planlama konularında deneyimli, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • İnşaat Teknikeri - Proje Sorumlusu
  Toyzz Shop
  İstanbul Anadolu 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu ,şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması , * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi * Metraj ve hakediş kontrollarinin yapılması * Mevcut mağazaların bakım , onarım çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler * Meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun , * Alanında en az 1 yıl tecrübeli ( Tercihen mağaza projelerinde görev almış ) * Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen , * Konusu ile ilgili işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alabilecek * Planlama ,projelendirme ve tadilat konularında deneyimli * Analitik düşünebilen , liderlik vasfına sahip * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , * Askerlikle ilişkisi olmayan * Seyahat engeli olmayan * Aktif araç kullanabilen * 35 yaşini geçmemiş * Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

 • İnşaat Teknikeri
  Watsons
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Haziran 2015

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması, * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirilme ve koordinasyonu, * Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması, * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi, * Metraj ve hakediş konrollerinin yapılması, * Mevcut mağazaların bakım, onarım çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler * Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, * Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen mağaza projelerinde görev almış) * MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, * Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, * Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kesin Hesap Teknikeri
  Dumankaya İnşaat San.Tic.…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın şantiyelerinde görevlendirilmek üzere "Kesin Hesap Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Keşif, metraj, imalatın denetlenmesi, hakediş hesaplama ve düzenlenmesi konularında minimum 3 yıl deneyimli, İnşaat malzeme ve detay bilgisine sahip, AutoCad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "PROJE UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Mimar / İnşaat Mühendisi / İnşaat Teknikeri, İnşaat ve mimari konularda bilgili, proje çizebilecek, Autocad kullanabilen, (3D-Max bilgisi avantaj olacaktır), Çok iyi seviyede İngilizce bilen Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Çözüm odaklılığı ve sonuç odaklılığı yüksek, İletişime açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Şirket merkez ofisimiz ve şantiyelerimizde çalışabilecek aşağıdaki görevleri yürütecek İnşaat Mühendisi ve İnşaat Teknikeri aramaktayız. Maliyet oluşturacak. İş programlanması ve proje takibi süreçlerinde aktif olarak görev alacak Şantiyelerde iş takibi ve projelerin doğru uygulanmasını sağlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği ve Meslek Yüksek Okullarının (M.Y.O) İnşaat bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad Programlarına hakim, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,(Tercihen) Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sonuç ve kalite odaklı çalışan, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan, Problem çözme yeteneğine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Şehiriçi ve şehirdışı seyahat engeli bulunmayan, Bay - Bayan,

 • İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri üreten şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü Kavaklı ve Sultangazi'de başlamış olduğu proje için Proje Müdürü ve Şantiye Şefi’ne bağlı çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFİ arıyoruz. ~~Kendisine Bağlı Birimler •Saha Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknisyeni, Elektrik Teknikeri, Saha Elektrikçisi Sorumlulukları •Şantiye elektrik mobilizasyon sürecini planlayıp, organize etmek. •Elektrik projelerinin hazırlanma sürecini takip ve kontrol etmek. •Şantiye de onaylı elektrik projelerinin doğru şekilde uygulanmasını sağlamak, taşeron firma uygulama ekiplerinin kontrol, denetim ve yönlendirilmesi için kendisine bağlı birimlerin koordinasyonunu sağlamak. •Onaylanmış elektrik projelerine, şartnamelerine uygun olarak elektrik işleri taşeronunu belirlemek için Satınalma Müdürlüğü ile koordineli olarak, teklif alınacak olan firmaların listesini oluşturmak, teklifleri toplamak, gelen tekliflerle ilgili mukayeseli icmal tablolarını hazırlayıp onaya sunmak. •Onaylanmış Elektrik projelerinde imalat aşamasında oluşacak revizyon projelerini hazırlatmak. •İmalat esnasında gereken shop drawingleri taşeron firmaya hazırlatarak onaya sunmak, proje müellifine ulaştırılmasını takip etmek. •Proje sonlarında gerekli as-built projeleri elektrik uygulama firmasına hazırlatarak, proje müellifi tarafından onaylanmasını sağlamak. •Şantiye iş programına uygun şekilde taşeronun malzeme sevkiyatı ve iş gücünü planlamak ve denetlemek. •İmalat aşamasında malzeme onaylarını taşeronun sözleşmesindeki malzeme markalarına ve sözleşme şartlarına uygun olarak onaylamak ve/veya idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Saha imalat formlarını idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Sahada yapılan tüm elektrik imalatlarının kalite kontrollerinin zamanında yapılmasını, ilgili imalat kontrol formlarının zamanında doldurulmasını ve gereken iyileştirme/düzeltmelerin zamanında yapılmasını sağlamak. •Yüklenici hakedişlerini zamanında hazırlatmak ve şantiye hakediş mühendisine iletmek, proje sonunda sözleşmeye uygun olarak kesin hakedişi hazırlamak. •Aylık İdari hakkediş ilerlemelerini takip edip hakedişin hazırlanmasını sağlamak. •Projelerle ilgili yasal izinlerin alınması ile ilgili girişimleri ve yasal takipleri yapmak. •Şantiye elektriği tüketiminde kompansazyon değerlerini kontrol etmek ve bu değerlerin yasal sınırlar içerisinde kalmasını sağlamak. Şantiye elektriği tüketimini ve kullanma şartlarını ilgili yüklenici sözleşmelerine göre yapılmasını ve tüketim bedeli paylandırılmasını sağlamak. •Proje kapsamında işveren tarafından alınması gerekli olan imalat malzemeleri ve şantiye elektrik ihtiyacı için gerekli olan her türlü malzemelerin satınalma taleplerini yapmak, bu malzemelerin şantiye sevkini takip etmek, gelen malzemenin sipariş metrajlarını ve özelliklerini kontrol etmek. •Proje kapsamında elektrik şantiye tesisatlarının, iş güvenliği personeli ile birlikte iş güvenliği kurallarına uygun olarak kurulmasını ve işletilmesini sağlamak. •Proje bitiminde şantiyenin elektrik demobilizasyonunu takip edip, tamamlatmak. Yetkileri •Şantiyede yeterli olmayan elektrik teknik personeli ile ilgili Şantiye Şefini bilgilendirmek. •Taşeron firma şantiye şefi veya mühendislerinden uygun olmayanın değişmesini sağlamak (ŞŞ onayıyla)

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun. •Daha önce nitelikli ve kaliteli lüks konut, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl çalışmış. •Uygulama bilgisi ve saha tecrübesine sahip, •Gerekli elektrik standart, yasa ve yönetmelik bilgisine sahip, •MS Office programları ve Autocad bilen. •Stratejik düşünen. •Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip. •Sonuç ve kalite odaklı çalışan. •İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan. •Problem çözme yeteneğine sahip. •Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, •Askerlik hizmetini tamamlamış. •Beylikdüzü Kavaklı/Yakuplu ve Sultangazi yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Diğer projelerimizin de bulunduğu Güneşli, Bağcılar, Sefaköy ve Eyüp Alibeyköy/Yeşilpınar yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların da başvurularını bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İnşaat Teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?