İnşaat Teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat Teknikeri
 • İş Açıklaması Genç Dünya İnşaat şirketimiz, saygıdeğer müşterilerimize gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, profesyonel kadrosu ile her detayı çalışmaya, iş ahlakına ve prensiplerine önem vererek projelerini gerçekleştirmeye özen göstermektedir. Amacımız, taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve en uygun koşullarda, iş kalitesinden taviz vermeden müşterilerimize teslim etmektir. TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET VEREN; MERKEZİ İSTANBUL'DA BULUNAN FİRMAMIZA "İNŞAAT TEKNİKERLERİ" ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - MAĞAZACILIK ALANINDA UYGULAMA YAPMIŞ, - ZİNCİR MAĞAZA YAPIMINDA DENEYİMLİ, - SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, - ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, - AUTOCAD BİLEN VE ETKİN BİR ŞEKİLDE KULLANABİLEN, - RÖLEVE ALABİLEN PROJE KEŞİF-METRAJ ATAŞMAN VE HAKEDİŞ KONULARINA HAKİM, - İNCE İŞLER KONUSUNDA EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ, - ARAÇ KULLANABİLEN, - TAŞERON VE EKİP ORGANİZASYONU YAPABİLEN, DİĞER EKİPLERLE ORGANİZASYON SAĞLAYABİLEN, - SAHA ORGANİZASYONU YAPABİLEN, - ENERJİK,STRES YARATMAYAN,ÇÖZÜM ODAKLI, İNŞAAT TEKNİKERLERİ ALINACAKTIR. ADAYLARIN BAŞVURULARINI BEKLİYORUZ.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Satış Temsilcisi

 • Jotun Boya Mersin(İçel) 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, Mersin'de faaliyet gösteren bayilerimizden GNY Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır. Metraj, keşif ve hakediş hazırlamak, Malzeme siparişi ve imalatını takip etmek, Gerektiğinde proje takibi ve çizimi yapmak, Üst firmaya yapılan işlerin teslimatını gerçekleştirmek, Günlük rapor hazırlamak, Günlük puantaj ve iş güvenliği konularını takip etmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya 4-yıllık Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe İnşaat Teknikeri pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, Kaba ve ince inşaat uygulamaları takip ve kontrol deneyimi olan, Metraj ve hakediş bilgisine sahip ve keşif yapabilecek, Alanı ile ilgili bilgisayar programlarını (MS Office, AutoCAD, vb.) iyi düzeyde kullanabilen, Mersin'de ikamet eden/edebilecek, Seyahat engeli olmayan.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Kimya, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Tekniker

 • Hisar Intercontinental Hospital İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul'da yeni başlayacak iş merkezi inşaatımızda çalışacak İnşaat Teknikeri aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Ofis/Konut yapılarında minumum 5 sene saha tecrübeli, Metraj,sözleşme,hakediş,malzeme ve detay bilgisi olan Office ve Autocad bilgisayar programlarını kullanabilen  İstanbul Anadolu Yakasında oturan 

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • GN YAPI İstanbul Anadolu 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Isı Yalıtımı projelerinde lider firmamızın büyümekte olan organizasyonu içerisinde, bölge kadrolarımızda görevlendirmek üzere " İnşaat Teknikeri " olarak çalışacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul mezunu ( Tercihen  İnşaat/Yalıtım Teknolojisi, vb bölümlerinden mezun, ) Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Asgari 2 yıl şantiye uygulama deneyimi olan, Çözüm odaklı bakış açısına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Tekniker

 • MİTO DIŞ TİCARET İstanbul Anadolu 13 Ekim 2016

  İş Açıklaması Altunizadede bulunan ofisimize tekliflendirme yapabilecek ve alınan işlerin şantiye takibi,kontrolü ve iş teslimlerini organize edebilecek bir inşaat teknikeri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ve Liselerin inşaat teknikerliği ve benzer bölümlerinden mezun olmak 35 yaşını aşmamış olmak Autocad mimari çizim programı bilen Çizim üzerinden proje okuyabilen B sınıfı ehliyet sahibi olmak

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz.  

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İzmir' de alanında öncü olarak faaliyet gösteren belgelendirme kuruluşumuz için "İNŞAAT TEKNİKERİ" arayışımız bulunmaktadır Üniversitelerin Yapı Öğretmenliği ya da ilgili inşaat bölümlerinden mezun, Kalite yönetim sistemleri konusunda bilgili, İyi derecede Office programlarını kullanabilen, İş disiplinine önem veren, iş takibi kuvvetli, raporlama yapabilen, Dikkatli ve titiz çalışabilen, Gerektiğinde inisiyatif kullanabilecek, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, İzmir’de ikamet eden, BAYAN.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Mühendislik, İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Görevli, Sorumlu, Tekniker

 • İş Açıklaması Kocaeli - Dilovası Polisanda  Bulunan Şantiyemizde Çalıştırılmak Üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknolojileri Bölümünden Mezun, En Az 2 Yıl Şantiye Tecrübesine Sahip Çelik Konstrüksiyon ve İnşaat İşleri Konusunda Deneyimli, Keşif, metraj, Kesin Hakediş ve Kontrol Konularında Tecrübeye Sahip, Planlama ve Organizasyon Yeteneği Gelişmiş, Takipçi, Genç Dinamik, Dikkatli ve Titiz Çalışabilen Yöneticilik Vasıflarına Sahip, Analitik Düşünebilen Çözüm Odaklı , Özgüven ve Sorumluluk Sahibi,İnsan İlişkileri Kuvvetli, Sözlü ve Yazılı İletişim Becerileri İle Temsil Yeteneği Güçlü, Seyahat Engeli Bulunmayan, Yoğun İş Temposu ve Esnek Çalışma Saatlerine Ayak Uydurabilecek, Çalışma Saatlerine Riayet Edebilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office ve Autocad Programına Hakim,   İnşaat Teknikeri Çalışma Arkadaşı Arayışımız Bulunmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Kaynarca/Sakarya’daki   fabrika inşaatımızda  çalışacak Sakarya’da ikamet eden "İnşaat Teknikeri" aranmaktadır;  

  Aranan Nitelikler   Sanayi yapılarında minumum 5 sene saha tecrübeli, Metraj, sözleşme,hakediş,malzeme ve detay  bilgisi, 0ffice ve Autocad bilgisayar programlarını kullanabilen,      

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Gebze ve civarında İkamet Eden (Edebilecek), Bay Bayan Teknikerler için min 7 yıl sektör deneyimli Yapı Öğretmenleri için min 5 yıl sektör deneyimli Prim gün sayıları önemlidir. Prim gün sayıları yetersiz adaylar değerlendirilmeyecektir. Bay Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış, Şantiye Tecrübesi Olan,

  Aranan Nitelikler İnşaat Sektöründe Personel Belgelendirme Faatliyeti Gösteren Kuruluşumuzda Çalışmak Üzere Şantiye Tecrübesi Olan İnşaat Teknikeri Ya da Yapı Öğretmeni Aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Koordinatör, Tekniker

 • İş Açıklaması   Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Bodrum Mağaza'sında  mimari hizmetler montaj bankosunda görevlendirilmek üzere "İNŞAAT TEKNİKERİ" aramaktadır.    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Autocad çizim programını kullanan MS Office uygulamalarına hakim Satış alanında en az 2 yıl deneyimli Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker

 • Akbul San. Ltd. Şti İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Ekim 2016

  İş Açıklaması 1994 yılından beri, iç yapı sektöründe hizmet veren, İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet gösteren, grubumuza bağlı firmamıza, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası için, hem ofis, hemde sahada görevlendirilmek üzere, aşağıdaki yetkinliklere sahip 'İnşaat Teknikeri' aramaktayız. 'İnşaat Teknikeri' firma prensipleri doğrultusunda, İmalatların teknik şartname, proje ve iş planına uygunluğunun takibinin yapar,  İnce işler alanındaki tüm kalemler için metraj, hakediş ve malzeme kontrolünün yaparı, İmalatların yapım yönetimine uygunluğunun sağlar, Uygulama aşamasındaki teknik sorunlara çözüm üretilmesi, uygun olmayan imalatların düzeltilmesinin sağlar, İşin takibi ve tamalanması ile ilgili tüm saha operasyon süreçlerini yürütür.

  Aranan Nitelikler Tercihen fakültelerin Restorasyon, İç Mimarlık, Mimarlık, İnşaat bölümlerden mezun yada Meslek Yüksek Okullarının İnşaat-Yapı Teknik, İç Yapı Dekorasyon bölümlerinden mezun, ince işler veya yapı malzemeleri (boya) ve uygulama teknikleri hakkında bilgi sahibi, saha tecrübesi olan, İç yapı dekorasyon malzemeleri (boya, duvar kağıdı, saten alçı sıva, alçıpan, kartonpiyer, stropiyer, ve diğer dekoratif uygulamalar) hakkında bilgi sahibi, Min.2 yıl satış tecrübeli, saha operasyon süreçlerine hakim, Sorumluluk alarak, yoğun ve stresli ortamda çalışabilecek, MS Office Excel ve Outlook uygulamalarına hakim, ERP programı kullanabilen Malzeme ve işçilik analizi yapıp ekspertiz raporu hazırlayabilen, Zamanı planlayarak iş süreçlerini doğru yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu, Ekip koordinasyonu yapabilecek, B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen (minimum 2 yıl tecrübe) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, 30 Yaş ve üzeri Bayan

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Tekniker, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Gemak Grup Şirketleri bünyesinde, Yalova Altınova bölgesindeki tersanemizde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu " İnşaat " bölümü mezunu, Şantiye ve alt yapı projeleri tecrübesi olan, Takipçi, disiplinli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ofis programları kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan veya en az 1yıl tecili bulunan, Yalova, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya İzmit çevresinde ikamet eden veya edebilecek.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane, İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir-urla-çeşme bölgelerinde Firmamız taahhütü altında bulunan inşaat ince  işlerde görevlendirilmek üzere, '' İNŞAAT MÜHENDİSİ-MİMAR-YAPI ÖĞRETMENİ-İNŞAAT TEKNİKERİ / ŞANTİYE UYGULAMA SORUMLUSU '' aranmaktadır. Yapılan çalışmalarla ilgili periyodik raporlar hazırlamak, Yapılacak imalat uygulamalarını şantiye ortamında periyodik kontrollerini yaparak,hakedişlerini hazırlamak. Fiyat tekliflerini analizli olarak hazırlayabilmek Şantiye,Taşeron ve müşteri ilişkilerini yürütmek

  Aranan Nitelikler Alçı, sıva, boya, seramik, şap, asma tavan, bölme duvar, izolasyon, Mantolama vs.gibi inşaat ince işler uygulamasında en az 3 yıl şantiye tecrübeli, İnşaat Mühendisliği / Mimarlık/Yapı öğretmenliği / inş. Teknikerlik bölümlerinden mezun, Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çözüm sonuç odaklı, Problem çözme,karar alma,planlama ,raporlama becerileri gelişmiş, Autocad kullanımlarına hakim keşif,,metraj,hakediş düzenleme yeteneklerine sahip, Analizli olarak teklif ve brim fiyat oluşturabilecek, Takım çalışmalarına yatkın,insan ilişkilerinde yetenekli,şantiye yönetimine vakıf, Aktif B sınıfı sürücü ehliyeti olan, İzmir-urla-çeşme de  ikamet eden, Ege bölgesi çapında çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış Bay/bayan.  

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Sorumlu, Mühendis, Mimar

 • Watsons İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ekim 2016

  İş Açıklaması Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinİ çıkarmak,  Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızı projelendirilmek ve koordinasyonunu sağlamak,  Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerini yapmak,  Taşeron firmaları koordine etmek ve ekipman kurulum süreçlerini kontrol etmek,  Metraj ve hakediş kontrollerini yapmak, Mevcut mağazaların bakım, onarım çalışmalarını yürütmek.    

  Aranan Nitelikler  Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun,  Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen mağaza projelerinde görev almış)  MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,  Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli,  Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.    

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mimarlık firması için; Yürütmekte olduğu projelerinin mimari tasarım, çizim, uygulama, proje geliştirme, takip ve koordinasyonun sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Konut, ofis, ticaret merkezi projeleri konusunda deneyimli, Konsept proje çözümleri geliştirme konusunda istekli, İlgili belediye mevzuatlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Uygulama ve detay çözümleri konusunda bilgili, Mühendislik projeleri ile koordinasyonunu gerçekleştirebilecek, Bu işlerin yapılması için kullanılacak tüm bilgisayar programlarına hakim, İyi düzeyde AutoCAD ve tercihen 3 Boyutlu modelleme bilgisine sahip, Benzer pozisyonda en az 3 yıl mimari proje ve ofis deneyimine sahip,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Teknik Ressam, Tekniker

 • Toyzz Shop İstanbul Anadolu 16 Haziran 2016

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu ,şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması , * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi * Metraj ve hakediş kontrollarinin yapılması * Mevcut mağazaların bakım , onarım çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler * Meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun , * Alanında en az 1 yıl tecrübeli ( Tercihen mağaza projelerinde görev almış ) * Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen , * Konusu ile ilgili işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alabilecek * Planlama ,projelendirme ve tadilat konularında deneyimli * Analitik düşünebilen , liderlik vasfına sahip * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , * Askerlikle ilişkisi olmayan * Seyahat engeli olmayan * Aktif araç kullanabilen * 35 yaşini geçmemiş * Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği ya da İnşaat Teknikerliği Bölümünden mezun, mezuniyet yılı 2011 veya daha önce, bina üstyapı işlerinde tecrübe sahibi, Bursa Keles ilçesindeki TOKİ işimizin kontrollüğü için 1 adet İnşaat Mühendisi ya da İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır. Başvuranlar arasında yukarıdaki şartları sağlayacak ve hemen işe başlayabilecek nitelikte olanlar tercih edilecektir. Net ücret Mühendis için 3.500 TL, Tekniker için 2.350 TL olup başvuru yapacakların bu şartları gözönüne alması rica olunur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği / İnşaat Teknikerliği bölümden mezun, 5 yıl mesleki tecrübeye sahip, 2 yıl bina, üstyapı inşaatlarının yapımında veya kontrollüğünde tecrübeli,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Mühendislik, İnşaat, Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş Açıklaması İNŞAAT SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZA YENİ PROJELERİMİZ İÇİN İNŞAAT MÜHENDİSİ-ŞANTİYE ŞEFİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu İnşaat Mühendisi,Mimar ve İnşaat Teknikeri, HAKEDİŞ /PLANLAMA /MALİYET HAZIRLAYABİLEN Konut, İş Merkezi Projelerinde En Az 5 Yıl Deneyime Sahip, Tasarım, Elektrik ve Mekanik İşler ekibi ile koordineli çalışan, Sorumlusu olduğu işler ile ilgili ilerleme/durum raporları hazırlayabilen, Üst Yapı İnşaatlarının Tüm İmalat Kalemlerinde Bilgi Sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim ve Uyumlu, Kalite Yönetim Sistemleri Prosedür ve Talimatlarına Hakim, Mıcrosoft Office, Autocad Bilgisayar Programlarını Kullanabilen, Proje Takip, Maliyet,İş Programı,Hakediş ve İmalat Raporlama Konularına Hakim, İnşaatın Her Kademesinde Düzenli Kontrollere Önem Veren, Autocad ve MS Offıce Uygulamalarına Hakim, İnsan İlişkileri Kuvvetli, Ekip Çalışmasını Benimseyen, Sürücü Belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Kesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. durumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan Nitelikler Mimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Tekniker

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, • Detaylı Metraj çıkarma ve keşif hazırlama konularında  deneyimli, • En az 3 yıl şantiye deneyimine sahip • Çok iyi derecede AutoCAD,MS programlarını kullanabilen • Planlama,koordinasyon ve takip yeteneği olan, • Seyahat engeli bulunmayan • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen • Disiplinli ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. 

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız kamu ihalelerine girerek inşaat yapım onarım sektöründe faaliyet göstermektedir.Bu kapsamda ANKARA'da bulunan şantiyemizde şantiye şefi olarak görev yapacak, şantiye imalatlarını sorumluluk alarak yürütebilecek konusunda deneyimli inşaat mühendisi veya mimar teknik kadromuza dahil edilecektir.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az beş yıl deneyimli , Şantiye tecrübesi olan, Şantiyedeki imalatları sıkıntısız bir şekilde yürütecek, proje okuyabilen, AutuCad programını çok iyi derecede kullanabilen, proje ve şartnameler doğrultusunda yaklaşık maliyet hesaplayacak, dikkatli, titiz ve çalışkan, İnşaat Mühendisi veya mimar

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversiteslerin ve Meslek Yüksek Okulların İnşaat, Makina, Elektrik bölümlerinden mezun, İlgili şantiyelerde taşeron yönlendirmesi, sevk ve idare işlerini yapabilecek Seyahat engeli olmayan ve Türkiye genelinde şehir dışı şantiyelerde çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın,  

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması ~ İstanbul Anadolu yakasında yapılmakta olan;  İSKİ Atıksu kanalı ve dere ıslahı inşaatı işi bünyesinde  "şantiye şefi " pozisyonunda görev yapacak,  alt yapı işlerinde tecrübeli, "İnşaat  Mühendisi" arıyoruz.   

  Aranan Nitelikler Altyapı işlerinde en az 10 yıl deneyimi olan, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Resmi kurumlarla ilişki kuracak, Sahada imalatları kontrol edebilecek, Autocad ve MS Office programlarını kullanabilen, Aktif araç kullanabilen.

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • ATA İNŞAAT İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Avrupa yakasındaki şantiyemizde ve Anadolu yakası- Ataşehir de yer alan ofisimizde çalışacak mimar ve tekniker alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mimar ve yapı teknik lisesi mezunu tekniker Genç , 1-2 yıl tecrübeli Autocad kullanmasını bilen ( ve /veya archicad ) Excel, Word kullanmasını bilen İşini seven ve kendini geliştirmek isteyen

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Tekniker, Teknisyen

 • Akdeniz Toros Sakarya, İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Kaynarca/Sakarya’da yeni başlayacak fabrika inşaatımızda çalışacak Sakarya/Kocaeli bölgelerinde ikamet eden teknik personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ŞANTİYE ŞEFİ İnşaat Mühendisi Sanayi yapılarında minumum 10 yıl saha tecrübeli Taşeron yönetimi,sözleşme,hakediş,malzeme ve detay bilgisi 0ffice ve Autocad bilgisayar programlarına hakim İNŞAAT TEKNİKERİ Sanayi yapılarında minumum 5 yıl saha tecrübeli Metraj, sözleşme,hakediş,malzeme ve detay bilgisi 0ffice ve Autocad bilgisayar programlarını kullanabilen SEÇ(SAĞLIK-EMNİYET-ÇEVRE) SORUMLUSU Konusunda en az 3 yıl deneyimli Yasal Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği mevzuatlarına hakim MS Office vb. bilgisayar programlarını kullanabilen Tercihen ÇASGEM’den onaylı C grubu İş Sağlığı Güvenliği sertifikasına sahip ISO 14001, OHSAS 18001 konularında eğitim almış Entegre yönetim sistemleri konusunda en az bir şantiye denetimi geçirmiş olmak. ELEKTRİK TEKNİKERİ Sanayi yapılarında minumum 5 yıl saha tecrübeli Sözleşme,hakediş,malzeme ve detay bilgisi 0ffice ve Autocad bilgisayar programlarına hakim MAKİNE TEKNİKERİ Sanayi yapılarında minumum 5 yıl saha tecrübeli Hakediş,metraj,malzeme ve detay bilgisi 0ffice ve Autocad bilgisayar programlarını kullanabilen

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Tekniker

 • İlk İnşaat İstanbul Anadolu 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ekipman tedarikçilerimizden gelen 2D resimlerin modellenerek ya da direkt 3D gelen modellerin, • 3D ana projeye yerleştirilmesi, olası çakışmaların veya sorunların görülmesi, • İlgili disiplinlerle ve tedarikçilerimizle koordineli bir şekilde çalışarak sorunların çözülmesi, • Proje malzeme metrajlarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakültelerinden mezun, • Endüstriyel projeler konusunda deneyimli • 3B CAD yazılımlarından birini kullanabilen tercihen Aveva PDMS ve/veya BOCAD programlarını kullanbilen • İngilizcesi olan • 35 yaşını geçmemiş • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış • Detaylara önem veren, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi iş arkadaşları arıyoruz

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: Makine, İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması İÇ MİMAR / ASİSTAN Şirketimiz mobilya sektöründe üretim ve satış lideri olan GIORGIO VASSARI markası ile Avrupa yakasında faaliyet göstermektedir. Firmamızda satış stratejileri doğrultusunda, mevcut projelerin yürütülmesinde, yeni projeler kazandırılmasında ve tüm süreçlerin uygulanmasında, konut, işyeri ve sosyal alanların iç mimari projelendirme ve uygulama işleri ile mobilya tasarımı ve imalatında görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İŞ TANIMI Müşteri talebi doğrultusunda rölöve almak, Projeyi hazırlamak ve sunumunu yapmak, Hazırlanan sunumları satışa çevirebilmek, Satışı yapılan projelerin siparişlerinin hazırlanıp, işlemlerinin tamamlanması, Düzenli olarak üst yönetime rapor sunabilmek. Gerektiğinde üst yönetimi asiste edebilecek, GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin iç mimarlık / inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, 3DMAX-VRAY, AUTOCAD, PHOTOSHOP,İLLUSTRATOR programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen 3d animasyon yapabilen, Yurtiçi-Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, aktif, işine meraklı, kendini geliştirmek isteyen, güler yüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Ölçü ve röleve alabilecek Fotoğraflı CV’ ler dikkate alınacaktır. ADAY KRİTERLERİ Tecrübe : Alanında en az 3 yıl tecrübeli adaylar Eğitim Seviyesi : Üniversite(Mezun),Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun) Cinsiyet : Bayan Yabancı Dil :İngilizce ( Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, Asistan

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör:

  Pozisyon:

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör:

  Pozisyon:

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknikeri iş ilanları

  Sektör:

  Pozisyon:

/
11

İş Habercisi - İnşaat Teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?