İnşaat Teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat Teknikeri
 • İş Açıklaması Yürütmekte olduğumuz endüstriyel yapı çatı / cephe kaplamaları işinde, yapılacak imalatlar için röleve alınması, ekiplerin sevk ve idaresi, imalatın firmamızın kalite standartları doğrultusunda bitirilmesi ve şantiyeler ile ilgili merkez ofise raporlamanın yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek yüksek okullarının veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstri yapılarının çatı/cephe kaplama işlerinde deneyimli, Taşeron sevk ve idaresi ile şantiye raporlaması konusunda bilgili, Aktif araç kullanabilen, 25-30 yaşlarında erkek adaylar, Askerliğini yapmış, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Dikkatli, pratik, düzenli ve sistemli çalışma prensibine sahip, Kendini geliştirmeyi seven ve öğrenmeye açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, İzmir’de ikamet eden  

 • Proje Çizimi ve İnşaat Teknikeri
  Sefa İnşaat
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Kasım 2015

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızda deneyimli veya yetiştirilmek üzere, 'Archicad ve Autocad kullanabilen Teknikerler' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Teknikerlik veya Yapı Öğretmenliği bölümünden mezun, İyi derece de Bilgisayar, Archicad, Ms Office, AutoCAD kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Şantiye deneyimi olan, İletişim ve temsil becerileri yüksek, Öğrenmeye açık ve motivasyonu yüksek,  Kontrol ve denetim yeteneği olan,  Telefon ile iletişim kurmakta sıkıntı çekmeyen,  Tercihen aktif araç kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden İnşaat Teknikerleri veya Yapı Öğretmenleri aramaktayız.

 • Mimar & İnşaat Teknikeri
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Şirket merkezinde, Devlet ihalelerine hazırlıkta Keşif, Metraj ve Kesin hesap çıkartmayı bilen, tecrübeli Mimar veya  İnşaat teknikeri aranıyor.

  Aranan Nitelikler Daha önce devlet ihalelerinde keşif ve metraj konusunda deneyim sahibi olan,  Microsoft Office , Project veya Primewire programlarına hakim, Yüklenici ve Alt yüklenici hakedişlerini yapabilecek, Çamlıca'ya ulaşım sorunu olmayan, kurum kültürüne ayak uydurabilecek ve  esnek çalışma saatlerine uyabilecek Mimar veya inşaat Teknikeri aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Beton Prefabrikasyon konusunda faaliyetinde bulunan şirketimizin Niğde ofisinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler 1- Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği Bölümünden mezun, 2- Statik Betonarme çizim konularında en az 2 yıl deneyimli, (Tercihen Prefabrik Konusunda) 3- Mesleki programlar (Autocad vs.) ve Ms Office uygulamalarına iyi derecede hakim, 4- Niğde’ de ikamet eden, edebilecek olan, 5- Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),   İnşaat Teknikeri çalışma arkadaşları arıyoruz

 • İş Açıklaması Kaynarca/Sakarya’da yeni başlayacak fabrika inşaatımızda çalışacak Sakarya’da ikamet eden "İnşaat Teknikeri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sanayi yapılarında minumum 5 sene saha tecrübeli, Metraj, sözleşme,hakediş,malzeme ve detay  bilgisi, 0ffice ve Autocad bilgisayar programlarını kullanabilen,        

 • İnşaat Teknikeri
  Ars Yapı
  İstanbul Anadolu 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bağdat Caddesinde bulunan Mimarlık ofisimizde ve şantiyelerimizde görev alacak İnşaat Teknikeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, - İnce işler konusunda tecrübeli, - Avm ve Mağazacılık sektöründe tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Seyahat engeli olmayan, - Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, - Autocad ve Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen , - Yetki ve sorumluluk alıp, insiyatif kullanabilen, - Bay,  

 • İnşaat Teknikeri
  Hiper Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması   İNŞAAT TEKNİKERİ Önlisans eğitimini tamamlamış, tercihen  İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu, En az 10 yıl deneyimli Kaba + İnce yapı deneyimi olan, Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, MS Office (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen, İş disiplinine önem veren, sorumluluk sahibi, iş takibi kuvvetli, raporlama yapabilen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

  Aranan Nitelikler

 • İnşaat Teknikeri
  As Beton
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 7 Kasım 2015

  İş Açıklaması            Kent Mobilyaları ve çevre düzenleme elemanları üretimi ve uygulamasını yapan firmamızın, Değirmenköy/Silivri merkez fabrikada çalışacak, İstanbul Avrupa yakası ve Trakya Bölgesinde seyahat engeli olmayan en az 3 yıl Tecrübeli İnşaat Teknikeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 15 yıl deneyimli, Autocad, Microsoft Office kullanabilen, Prekast Beton dökümünde 5 yıl deneyimli, Üretim sevk ve idaresinde görev alacak, Tercihen Silivri ve Çorlu tarafında ikamet eden, Askerlik Hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olup, seyahat engeli olmayan.

 • İnşaat Teknikeri
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 22 Ekim 2015

  İş Açıklaması Çamlıca'daki şirket merkezinde çalışacak, Keşif ve Metraj çıkartmayı bilen, tecrübeli İnşaat Teknikeri aranıyor.

  Aranan Nitelikler Teknik Ofiste çalışacak, Metraj, Keşif ve Hakediş düzenlemelerinde tecrübeli, AUTOCAD, EXCEL, WORD programlarına hakim, PROJECK, PRİMAVERA, AMP programlarından birini bilen, Esnek Çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için Askerliğini yapmış,  çalışma arkadaşları aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Üniversitemizin Florya Yerleşkesinde Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında görevlendirmek üzere; İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarının İnşaat  bölümünden mezun, Kaba ve ince işlerde en az 5 yıl şantiye deneyimli, Keşif, metraj ve hakediş konularında deneyimli, Ms Office ve Autocad programlarını etkin kullanabilen, Problem çözme, karar verme ve koordine etme becerileri gelişmiş, İletişim becerileri ve ifade yeteneği güçlü, Stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *İnşaat bölümünde mezun *Autocad ve Excel, Word kullanabilen, *Konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek inşaat teknikeri aramaktayız.  

 • İnşaat Teknikeri
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul’da yeni başlayacak  iş merkezi  inşaatımızda  çalışacak Anadolu yakasında  ikamet eden "İnşaat Teknikeri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ofis/konut yapılarında minumum 5 sene saha tecrübeli Metraj, sözleşme,hakediş,malzeme ve detay  bilgisi 0ffice ve Autocad bilgisayar programlarını kullanabilen    

 • İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Bodrum Mağaza'sında mimari hizmetler montaj bankosunda görevlendirilmek üzere "İNŞAAT TEKNİKERİ" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun Autocad çizim programını kullanan MS Office uygulamalarına hakim Satış alanında en az 2 yıl deneyimli Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması 2010 tarihinden itibaren faaliyet gösteren yapı denetim firmamızda, uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mimari çizim yapabilecek. En az 2 yıl tecrübeli inşaat teknikerleri aranmaktadır.

 • İnşaat Teknikeri
  Oğuz Nakliyat
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tadilat,Onarım ve Renevasyon işlerinde tecrübeli(tercihen) .     Binalarda ince iş konusunda çalışmış .     2 yıllık inşaat/yapı bölümü mezunu, .     Keşif montaj ve hak ediş konularında tecrübeli .     MS Ofis ve Autocad kullanabilen .     Bay, .     Ehliyet/SRC sahibi(Aktif araç kullnabilen) .     İstanbul Avrupa yakasında oturan(tercihen) .     Seyahat engeli bulunmayan .     Askerliğini yapmış .     Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

 • İnşaat Teknikeri
  Art-Yol Mühendislik
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması HAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.    Aldığı her işi zamanında teslim ederek kendisi için yeni bir referans olarak gören firmamız, çalışmalarının her noktasında mühendislik ilkelerinden asla ayrılmayan, iyi niyet ve dürüstlükten taviz vermeyen yapısı ile emin adımlarla geleceğe yürümektedir.  Üstleneceğimiz görevi, dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak sürdürmek başlıca prensibimizdir.   Betonarme yeni bina ve güçlendirme projeleri hazırlayan firmamızda statik ofiste çalıştırılmak üzere, kat kalıp planları, kolon, kiriş, perde detayları ve aplikasyon planlarının çizilmesi ve metraj tablolarının oluşturulması işinde görev almak üzere;

  Aranan Nitelikler Teknik ve meslek liselerin yapı ressamlığı ve üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun olmuş, Tercihen betonarme güçlendirme projelerinde deneyimli, En az 2 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim yeteneği güçlü, İş disiplini olan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için) İnşaat Teknikeri takım arkadaşları arıyoruz

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren prestijli projelere imza atan şirketimizin Casa Marin Urla Projesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "İnşaat Teknikeri / Mühendisi "aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun, En az 4 yıl şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, Nitelikli konut projelerinde görev yapmış, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapıp teklif oluşturabilecek, Konut sektöründe konvansiyonel kalıp  imalatları konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Taşeronları yönetebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, B sınıfı ehliyete sahip,aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  

 • İnşaat Teknikeri/Yapı
  Oğuz Nakliyat
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tadilat,Onarım ve Renevasyon işlerinde tecrübeli(tercihen) Binalarda ince iş konusunda çalışmış 2 yıllık inşaat/yapı bölümü mezunu, Keşif montaj ve hak ediş konularında tecrübeli MS Ofis ve Autocad kullanabilen Bay, Ehliyet/SRC sahibi(Aktif araç kullnabilen) İstanbul Avrupa yakasında oturan(tercihen) Seyahat engeli bulunmayan  Askerliğini yapmış Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

 • İnşaat Teknikeri
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ve Yapı-İnşaat alanında hizmet veren bir müşterimiz için "İnşaat Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.      

  Aranan Nitelikler Ön Lisans / Lisans Mezunu, Tercihen Yapı - İnşaat sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İş takip ve koordinasyon yeteneğine sahip, Karar verme ve problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,

 • İnşaat Teknikeri
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Grup şirketimiz olan KLR İnşaat Ltd.Şti. Güngören marangozhane atölyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip inşaat teknikerleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - MYO veya Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun - İyi derecede Autocad bilgisine sahip - 3D çizim yapabilecek - Ahşap uygulama detayı çizebilen - Alanında en az 5-10 yıl deneyimli - Prezentabl çalışabilen - Güngören ve çevresinde ikamet eden - Temel bilgisayar programlarını kullanabilen - Askerliğini yapmış

 • İnşaat Teknikeri
  Ekol Logistics
  İstanbul Anadolu 2 Kasım 2015

  İş Açıklaması Lojistik sektörünün öncülerinden olan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aranmaktadır.   Sorumlusu olduğu projede, imalatın kontrolü, proje ve ekip koordinasyonunun sağlayacak, İşin projesine ve teknik şartnamesine uygun olarak iş programına göre hedef süreler de sonuçlandırılmasını destek olacak, Şantiye kontrolünü sağlayabilecek,                     İşlerin istenen kalite seviyesinde yapılmasına yardım edecek, Tüm birimlerle ile koordinasyonlu olarak şantiye ihtiyaçlarını gerekli mercilere iletecek, Alt yüklenici uygulamalarını denetlemek, metraj, raporlama ve hakediş konularında yöneticisine bilgi verebilecek, Hakediş ve metraj hesaplamalarında yardımcı olacak, Taşeronların yaptığı imalatların ilk kontrollerini yapacak, Kaba ve ince işlerin kontrolünün yapılmasını sağlayacak, Projenin saha iş programını yapmak ve takip edecek, İşleyişle ilgili tüm raporlamayı yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Önlisans eğitimini tamamlamış, tercihen  İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu, MS Office (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, Uygulama Projesi ve detay çizimlerinde deneyimli, İş takibi ve geri bildirimi konusuna hassas, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, İnce yapı detaylarına hakim, röleve alabilen, Ofis dekorasyonu konusunda deneyimli, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, B Sınıfı sürüş ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Antalya Şubelerimizde görevlendirilecek proje taahhüt birimimizde çalışacak Autocad kullanabilen İnşaat Teknikeri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat Teknikerliği Mezunu Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen havuz ve kaydırak konusunda tecrübeli, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Autocad programını bilen,

 • İnşaat Teknikeri
  Flo Mağazacılık
  İstanbul Avrupa 18 Eylül 2015

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; BAĞCILAR MERKEZ binasında görevlendirmek üzere İNŞAAT TEKNİKERİ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ya da ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen konsept mağazacılık vb. projelerde şantiye deneyimi olan; Proje kontrol ve planlama konularında deneyimli, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • İnşaat Teknikeri
  Martı Yapı Sistemleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ofiste ve/veya İstanbul içi / İstanbul dışı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikerleri  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin inşaat teknikerliği ve benzer bölümlerinden  mezun, En az 3 yıl deneyimli, MS ofis programlarına iyi derecede hakim, Autocad bilgisi olan, Çizim yapabilen, Saha teknikelerleri için imalat ve proje kontrolü yapabilecek deneyime sahip, Hakediş, metraj, ataşman hazırlayabilen Ofis teknikerleri için maliyetleme ve fiyat analizi yapabilecek, İş ve sonuç odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Özenli, ekip çalışmasına uyumlu, İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden, Eğitim ve erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Takım arkadaşları arıyoruz.    

 • İnşaat Teknikeri
  Onur
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgelerinde hizmet veren Teknik Hizmetler Birimimizde görevlendirmek üzere 'İnşaat Teknikeri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarnın İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Konut inşaatları alanında en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

 • İnşaat Teknikeri
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Kayseri, Yalova Bugün

  İş Açıklaması Saha uygulamalarının kalite ve kontrolünden sorumlu olacak, Saha uygulamalarının raporlamalarını yapacak, Proje yönetimi ile koordineli çalışacak

  Aranan Nitelikler Grup firmamıza ait zemin iyileştirme ve altyapı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; İNŞAAT TEKNİKERLERİ;   İlgili bölümlerden mezun (Meslek Yüksek Okulları), Ms Office başta olmak üzere bilgisayar kullanımına yatkın. Tercihen Autocad bilgisi olan, Tercihen askerliğini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, En az B sınıfı ehliyeti olan, Topografik ölçümler konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın Bir yıl tecrübeli BAY

 • İnşaat Teknikeri
  Memorial Sağlık Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ekim 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Meslek Liseleri veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen hastane, otel, ofis veya büyük ölçekli konut projelerinin saha imalat aşamalarında bulunmuş, En az 5 yıl mesleki tecrübeye sahip Autocad ve MS Office programları bilen, Şantiye imalat kontrol ve çalışmasına yatkın, Alt taşeronları organize edecek, imalatların projeye ve iş programına uygun şekilde yapımını denetleyecek, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemleri konusunda bilgili ve özenli, İletişim yeteneği güçlü,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İnşaat Teknikeri - Proje Sorumlusu
  Toyzz Shop
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu ,şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması , * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi * Metraj ve hakediş kontrollarinin yapılması * Mevcut mağazaların bakım , onarım çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler * Meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun , * Alanında en az 1 yıl tecrübeli ( Tercihen mağaza projelerinde görev almış ) * Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen , * Konusu ile ilgili işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alabilecek * Planlama ,projelendirme ve tadilat konularında deneyimli * Analitik düşünebilen , liderlik vasfına sahip * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , * Askerlikle ilişkisi olmayan * Seyahat engeli olmayan * Aktif araç kullanabilen * 35 yaşini geçmemiş * Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Şirketimiz Teknik Depertamanda görev alacak Teknik Depertmanda arişiv işlerini yapabilecek, Kargo ve lojistik işlerini takip edecek, Şirket adına evrak (fatura, resmi belge, doküman) teslim edecek veya alacak, Özel ve resmi kurumlarda evrak takibi yapacak, Burada yazılı olmayan ofisle ilgili her türlü ufak tefek işleri ayrım yapmaksızın yerine getirecek. Yöneticilerin vereceği diğer görevleri yerine getirecektir.

  Aranan Nitelikler Şirket içinde ve dışarıda verilecek görevleri eksiksiz yapabilecek, becerekili, hızlı ve sosyal Özel ve resmi kurumlarda verilecek işleri takip edebilecek İnsan ilişkilerinde başarılı,pratik, analitik düşünebilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın Sürekliliğe önem veren, Askerlik hizmetini tamamlamış Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun.

 • İnşaat / Peyzaj Teknikeri
  As Beton
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 7 Kasım 2015

  İş Açıklaması             Kent Mobilyaları ve çevre düzenleme elemanları üretimi ve uygulamasını yapan  firmamızın, Değirmenköy/Silivri merkez fabrikada çalışacak, İstanbul Avrupa yakası ve  Trakya Bölgesinde seyahat engeli olmayan en az 3 yıl Tecrübeli İnşaat/Peyzaj Teknikeri  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Autocad, Microsoft Office kullanabilen, Hakediş aşamalarına hakim, sorumlu olduğu üretimle ilgili taşeron üretimlerini izleme ve kontrolünde yetkin, Tercihen Silivri ve Çorlu tarafında ikamet eden Askerlik Hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olup, seyahat engeli olmayan.

İş Habercisi - İnşaat Teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?