şöför için İş İlanları

Hepsini Temizle
şöför
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Tır Soför
  Örtaş Mühendislik
  Kocaeli 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kocaeli civarında inşaat firmasına deneyimli tır soför alıncaktır.    

  Aranan Nitelikler Kocaeli civarında deneyimli tır soför alıncaktır  inşaat söktör irtibat numarası :0544 886 47 21 gürkan bey

 • Şoför
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; yönetici şoförlüğü yapacak ve aynı zamanda ofis işlerine yardım edecek, şirketin dışarıdaki işlerini takip edebilecek en az lise mezunu bay şoför alınacaktır. İlk günden sigorta yapılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; E sınıfı ehliyete sahip, en az lise mezunu, tercihen Bahçelievler’e yakın oturan bay şoför alınacaktır.

 • İş Açıklaması şirketimize kendi aracıyla çalışacak,soför alınacaktır. lütfen aracınızın marka ve modelini belirtiniz.

  Aranan Nitelikler şirketimize kendi aracıyla çalışacak,soför alınacaktır. lütfen aracınızın marka ve modelini belirtiniz.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Bursa Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ŞÖFÖR  alınacaktır..  

  Aranan Nitelikler Şirket / İş Tanımı Amerikan Kültür Anaokulları Bursa Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ŞÖFÖR  alınacaktır.. Aranan Nitelikler -Askerliğini yapmış, -Hizmet kalitesine önem veren, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, -Tercihen emekli -E sınıfı ehliyeti olan

 • Şöför
  Saadet Gıda
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Selimpaşa 'da faaliyet gösteren firmamız için    tercihen lise mezunu  E  sınıfı ehliyetli SRC ,  Psikoteknik belgesi olan    Şöför alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler irtibat fuat bey : 0530 323 48 19

 • İş Açıklaması ANKARA MERKEZ FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE   E SINIFI EHLİYETE SAHİP, SRC VE PSİKOTEKNİK BELGESİ BULUNAN, SİNCANİ ETİMESGUT BÖLGESİNDE İKAMET EDEN, GÜN İÇİNDE MONTAJ ARAÇLARINDADA ŞOFÖRLÜK YAPACAK, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, SERVİS ŞOFÖRÜ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Şoför
  Güntay Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bakırköyde bulunan projemize Src belgesi bulunan şoför alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Src Belgesi Olan Bay Bakırköyde İkamet Eden

 • Şoför
  Yalı Spor Malzemeleri
  İzmir 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'da görevlendirilmek üzere şehirlerarası ürün sevkiyatını sağlayacak şoför aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Dikkatli, trafik kurallarına uyma konusunda titiz davranan, Planlama, organize etme, problem çözme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Benzer bir görevde en az 5 yıl çalışmış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • İngilizce Bilen Şoför
  İnanlar İnşaat A.Ş.
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması En az Lise mezunu, İyi derecede İngilizce bilen Yol ve güzergahlar konusunda bilgi sahibi, Askerliğini tamamlamış, Tercihen SRC Belgesi sahibi, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Şişli civarında), Sigara kullanmayan.

  Aranan Nitelikler

 • Şöför
  Saadet Gıda
  İstanbul Avrupa 21 Ekim 2015

  İş Açıklaması Selimpaşa 'da faaliyet gösteren firmamız için    tercihen lise mezunu  E  sınıfı ehliyetli SRC ,  Psikoteknik belgesi olan    Şöför alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler irtibat fuat bey : 0530 323 48 19

 • Şoför
  Ahu Havacılık
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, Giyimine özen gösteren, Sigara kullanmayan, Referans verebilecek, Tarabya bölgesine yakın oturan şoför alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler

 • Şöför
  Onur
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgelerinde hizmet veren Onur aşağıdaki niteliklere uygun Şöför aramaktadır.

  Aranan Nitelikler   * En az lise mezunu,   * E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,   *  SRC VE Psikoteknik belgesi olan,   * Dinamik, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren,   * İnsan ilişkilerinde başarılı,   * Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,   * Merter'e yakın bölgede ikamet eden,   * Askerlik hizmetini tamamlamış,   * Bay

 • Şöför ve Depo Görevlisi
  Evyap İnşaat
  İstanbul Avrupa 15 Ekim 2015

  İş Açıklaması YENİBOSNADAKİ FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE İNŞAAT MALZEMELERİNİ TANIYAN  AYNI ZAMANDA ŞOFÖRLÜĞÜ OLAN DEPO GÖREVLİSİ VE ŞÖFÖR ARANMAKTADIR.   NOT:BAŞAKŞEHİR BÖLGESİNE SERVİSİMİZ MEVCUT

  Aranan Nitelikler YENİBOSNADAKİ FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE İNŞAAT MALZEMELERİNİ TANIYAN  AYNI ZAMANDA ŞOFÖRLÜĞÜ OLAN DEPO GÖREVLİSİ VE ŞÖFÖR ARANMAKTADIR.   NOT:BAŞAKŞEHİR BÖLGESİNE SERVİSİMİZ MEVCUT

 • İş Açıklaması Yıldırım Bölgesinde ki Marketlerimiz için, Market servisini ve sevkiyat işlemlerini yapabilecek Yıldırım'da ikamet eden şoförler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Müşteriye güleryüzle servis hizmeti verebilecek, Sorumluluk sahibi, dinamik, Esnekçalışma saatlerine, vardiyalı ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek 25 yaş üzeri, Askerliğini Tamamlamış En az Ortaöğretim mezunu Trafik kurallarına riayet eden Deneyimli Erkek adaylar arıyoruz

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır.  

  Aranan Nitelikler SRC 2-4 PSİKOTEKNİK BELGELİ ŞOFÖR ARANMAKTADIR.

 • Şoför
  Keklik İnşaat
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tuzla'da bulunan , inşaat malzemeleri satışı yapan firmamıza sevkiyat sorumlusunun talimatları doğrultusunda tecrübeli TIR ŞOFÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler D sınıfı ehliyete sahip , SRC4 ve Psikoteknik belgesi bulunan  En az 5 yıl tecrübeli , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( tercihen Kurtköy-Pendik-Kaynarca-Tuzla civarı) Askerlik hizmetini tamamlamış , 30-45 yaşları arasında , Tam zamanlı ,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

 • Şoför
  Uzay Makina
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1978 yılından beri pnömatik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, günlük mal sevkiyatlarını  yapacak SRC belgeli B sınıfı ehliyetli Şoför aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * B sınıfı ehliyet * SRC belgesi * Temsil yeteneği olan * Askerliği tamamlamış * Trafik kurallarına uyan * 26-42 yaş arası * Tercihem makina ve makina ressamlığı konusunda bilgili        

 • İş Açıklaması AKUĞUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ' NDE   GÖREV ALACAK E SINIFI EHLİYETİNE SAHİP  BURSA İLİ OSMANGAZİ İLÇESİ EMEK VE GEÇİT BÖLGESİ CİVARLARI VE YILDIRIM İLÇESİ DOĞU YAKASINDA İKAMET EDEN SERVİS ŞÖFÖRLERİ ARANMAKTADIR. 

  Aranan Nitelikler * 25-45 YAŞ ARALIĞINDA * E SINIFI EHLİYETİ OLAN * EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ * BAY     BURSA OSMANGAZİ/NİLÜFER/ YILLDIRIM BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN  

 • Şoför (Çekici)
  Atılgan Otomotiv
  İstanbul Anadolu 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması             Atılgan Otomotiv Ford Plazamızda görevlendirilmek üzere Çekici şoförü olarak çalışacak adaylar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Psikoteknik ve Src belgelerine sahip, - Daha önce çekici kullanmış ve bu konuda deneyimli, - İleri sürüş teknikleri konusuna halkim, trafiği iyi bilen, - Esnek çalışma saatlerine uyabilen,  

 • Şoför
  İmteks
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması      

  Aranan Nitelikler Yenibosna/İstanbul'da bulunan merkezimizde görevlendirilmek üzere; ''E'' sınıfı ehliyeti olan, En az lise mezunu, En az 3 yıl şoförlük deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Şoför
  Delta Proses
  İzmir 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde’ki (İAOSB) fabrikasında görevlendirilecek, Servis aracı kullanacak, Ağır vasıta ehliyeti olan, SRC belgesi olan Şoför aramaktayız.  Şirketimiz, endüstriyel otomasyon konusunda Türkiye ölçeğinde önemli bir yere sahiptir. 1995 yılında kurulmuş olan şirketimizin genel faaliyet alanları; AG-OG Elektrik Montaj, PLC-DCS-SCADA programlama, Proses Otomasyonu, Elektrik ve PLC Panoları imalatlarıdır. Yurtiçi ve yurtdışında birçok anahtar teslimi proje eş zamanlı olarak taahüdümüzde yürütülmektedir.  Uzmanlaşılan sektörler yoğun olarak; Enerji Üretim Santralleri, Yem Fabrikaları, Çimento Fabrikaları, Otomotiv, Beyaz Eşya, Atık Su Arıtma Tesisleri, Karayolu Tünelleridir. Üstlenilen projelerdeki tüm ADP-MCC-PLC ve Kompanzasyon panoları kendi fabrikamız bünyesinde projelendirilip, montaj edilerek üretilmektedirler. DELTA PROSES otomasyon SIEMENS A.Ş.’nin global yetkili otomasyon çözüm ortağıdır.

  Aranan Nitelikler

 • Şoför/ Kontrolör
  Adecco Gebze
  Kocaeli 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal ölçekli firmamız için şoför ve kontrolör arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İzmit/ Köseköy/ Kocaeli civarında ikamet eden Ehliyet sahibi, (E sınıfı tercih sebebi) Günlük plan doğrultusunda tesis içerisindeki araç hareketlerinin gerçekleştirilmesi Stok bölgelerindeki araçların beklentilere uygun olarak park edilmesinin ve kontrolünün sağlanması, Test sürüşleri ve yakıt ikmallerinin yapılması, Araçların tesis giriş kontrollerinin yapılması, Dikkatli, şoförlük deneyimi olan ve uyumlu çalışma düzenine sahip adaylar. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan,  - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

 • Şoför
  Meskar Yapı Malzemeleri
  Bursa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Meskar Yapı Malzemeleri Ltd. Şti. Sevkiyat departmanlarında görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler E,C,D sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Şehirlerarası yol deneyimi olan ve şehir içini iyi bilen, SRC (2-4) belgesine sahip, Malzeme yükleme ve araçtan Malzeme indirme yapapilecek Esnek çalışma saatleri ile birlikte yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bursa ili Kestel,Gürsu,Yıldırım ve Osmangazi ilçe sınırları içerisinde ikamet eden, Teminat ve referans verebilecek, 25-40 yaşları arasında askerliğini yapmış BAY personeller alınacaktır. İŞ BAŞVURU KOŞULLARINA UYMAYAN MÜRACAATLAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

 • Şöför
  Denge Elektronik
  İstanbul Avrupa 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması ŞÖFÖR .İşin Tanımı/Genel Şartlar E Sınıfı ehliyeti olan, Src ve Psikoteknik belgesi olan, Şehirler arası yol deneyimi ve şehir içini iyi bilen, Gerektiğinde araca gerekli malzemeleri yerleştirecek, bedensel engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Sürücü Belgesi/SınıfıE SINIFIEk Belgeler:  SRC Askerlik Durumu Yapmış ya da tecilli  

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Avrupa yakası Şişli ve civarına yakın oturan, 27-40 yaş arasında askerliğini tamamlamış BAY personel alınacaktır.Meslek/PozisyonKişisel DurumuŞÖFÖR  TAM ZAMANLI  En Az Öğrenim:LİSE Sürücü Belgesi/SınıfıE SINIFIEk Belgeler:  SRC Askerlik Durumu Yapmış ya da tecilli  

 • Şoför
  Boy İnsan Kaynakları
  Ankara 2 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Çankaya'da yer alan CATERING yemek şirketi firması için, Ankara'da ikamet eden,  25 - 45 yaşları arasında, B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen,  Bay, Şoför arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler

 • Şöför ve Depo Elemanı
  Ind Endüstriyel
  İstanbul Anadolu 15 Ekim 2015

  İş Açıklaması N'DUSTRIO 2009 yılından beri Endüstriyel Buzdolabı,Mutfak,Çamaşırhan,Soğuk oda,Açık büfe ve setüstü ekipmanları üretimi,dağıtımı ve pazarlamasında faaliyet göstermektedir. Buzdolabı üretimi yaptığımız Tuzla'daki Merkez Fabrikamızda Lojistik Departmanında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aranmaktadır. İş Tanımı;  Müşteriye ya da üretime gidecek malzemelerin sevkiyata hazırlanması. Depodan sevk edilecek ve/veya depoya gelen ürünlerin yükleme/boşaltma işlemlerinin gerçekleştirilerek sevke hazır hale getirlimesi Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin sağlanması, anadolu ve avrupa yakasına günlük sevkiyat src belgesi olan

  Aranan Nitelikler Tercihen en az Lise Mezunu Ehliyeti olan Askerlikle ilişkisi olmayan 30 yaşını aşmamış Anadolu yakasında Maltepe,Kartal,Pendik,Kaynarca ve ve Gebze Osmangazi,Nenehatun,Şekerpınar civarında ikamet eden,civarında ikamet eden  

 • Şöför
  Otocar Rent A Car
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu  yakasında  bulunan Kartal şubemizde müşterilerimize araç kiralama hizmeti vermek üzere ekip arkadaşları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen en az lise mezunu,B sürücü ehliyeti  ve tercihen en az 3 yıl şoförlük deneyimine sahip,Şehirlerarası yol deneyimi ve İstanbul şehir trafiğine/güzergahlarına hakim,Ekip çalışmasına yatkın, Talep edildiğinde mesai yapabilecek, Esnek çalışma saatleri ile birlikte yoğun iş temposunda çalışabilecek, İletişimi kuvvetli, iş takibi yapabilen,Kişisel bakımına özen gösteren, titiz ve güvenilir,Avrupa yakası Yenibosna ve civarına yakın oturan,Diksiyonu düzğün23-45 yaş arasında askerliğini tamamlamış BAY personel alınacaktır.

 • Şoför
  Gecem İç Çamaşırları
  İstanbul Anadolu 20 Kasım 2015

  İş Açıklaması İç giyim ve pijama ihracatı yapan firmamızın Dudulludaki Fabrikasında sevkiyat bölümünde  çalışmak üzere            Şoför arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu "SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi"ne ve Psikoteknik Belgesi olan B veya E sınıfı sürücü ehliyeti olan İletişimi güçlü, güler yüzlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbulu iyi bilen

 • Şoför
  Flaş Catering Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2015

  İş Açıklaması   Gıda sektöründe yer alan firmamızın İstanbul Ümraniye bölgesinde bulunan merkezine Şoför aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler     • SRC4 ve Psikoteknik Belgelerine sahip  • Asgari 5 yıllık sürücü belgesine sahip, • Kişisel bakımına özen gösteren, • Esnek çalışma saatlerine uyan, • İstanbul yol güzergahını çok iyi tanıyan, • Ekip çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi yüksek, • Güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi, • Tercihen Hızlı tüketim malları sektöründe deneyimli, • Askerlik hizmetini tamamlamış,    

/
5

İş Habercisi - şöför için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?