Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

şöför için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
şöför
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Anaokulu Çayyolu temsilciliğine OFİSBOY- ŞÖFÖR alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• En az Lise ve MYO mezunu, • Şoförlüğünde en az 3 yıl tecrübeli, • ÜMİTKÖY ve ÇAYYOLU şehir trafiğine ve güzergahlarına iyi derecede hakim, - TAMİRAT , TADİLAT ve BAHÇE  işlerinden anlayan, • Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi olan, • Malzeme giriş çıkışları , ofis eksiklikleri vb tüm ofisin temel ihtiyaçlarını takip edebilecek, • Ofis içi ve dışında yöneticilerinin verdiği görevi yerine getirecek, • Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, • Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, • İstikrarlı, prensipli, karakterli çalışma ahlak ve yetkinliğine sahip, • Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, • İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, • Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, • Profesyonel çalışma kültür, tecrübesine ve ekip ruhuna sahip, takım çalışmasına uyumlu, • Çocukları seven, üretmekten mutluluk duyan, • Esnek çalışma saatlerine uyumlu, • Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış " OFİSBOY-ŞOFÖR ” arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • ZEMZEM TURİZMAntalya 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıZemzem Turizm ve Taşımacılık bünyesinde personel taşımacılığı yapmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Antalya'da ikamet eden Şoför arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler26 Yaş ve üzeri, E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Psikoteknik ve Src 2 Mesleki Yeterlilik Belgeleri bulunan, En az iki yıl deneyimli, Dikkatli, trafik kurallarına uyma konusunda titiz davranan, Varsak, Sütçüler, Habipler,Baraj Mahallesi,Konuksever,Ayanoğlu Mahallesi,Cezaevi bölgelerinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış şoför arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıHazır Yemek sektöründe 35 yıldır faaliyette bulunan firmamıza ŞOFÖR alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Tercihen lise mezunu, -E sınıfı ehliyet sahibi, -SRC 2, SRC 4 psikoteknik belegelerine sahip, -Aktif araç kullanabilen, -En az 2 yıl deneyimli, -25-45 yaş aralığında, -İstanbul trafiğinde tecrübeli, -Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, -Görünümüne ve kişisel hijyenine önem veren, -Şoför alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Mete Plastikİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBEYLİKDÜZÜ MERMERCİLER SANAYİ SİTESİNDE BULUNAN PLASTİK BAHÇE MOBİLYALARI İMALATI YAPAN FABRİKAMIZA, E SINIFI EHLİYETE SAHİP ŞOFÖR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler- E SINIFI EHLİYETİ OLAN, - YÜK TAŞIMADA GEREKLİ SRC BELGELERİNE SAHİP, - ŞEHİRLER ARASI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, - UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN, - TERCİHEN, BEYLİKDÜZÜ, ESENYURT, BÜYÜKÇEKMECE VE AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDEN ŞOFÖR ALINACAKTIR. - İLGİLENENLERİN 0541 602 19 79' DAN ÖZGÜR BEYLE İRTİBATA GEÇMELERİ RİCA OLUNUR.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

 • Kibaroğlu Gıdaİzmir 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİzmir ili sınırları içinde görevlendirilmek üzere, Sürücü/Şoför olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. - işletmemizin merkez depo-Hal- ve şubeler arasındaki ürün sevkiyatını yapacak,kendisine zimmetlenen aracın her türlü bakımlarını yapacak,iş sağlığına ve iş güvenliği konularına azami riayet edecek gerekli donanım ve bilgiye sahip,araca ve taşıdığı ürünlere zarar gelmesini engelleyecek,seyir halinde oluşabilecek her türlü problemi çözecek psikolojik dengesi sağlıklı olacak, çalışan ve müşteri ilişkilerine önem verecek,problem çıkarmayan, zaman mefrumu gözetmeyen,takım çalışmasına yatkın olacak,aracının günlük bakımlarını harfiyen yerine getirecek.sorumluluk sahibi,Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır. -Temizlik ve hijyen kurallarına uyacak, -Hedef odaklı çalışacak

  Aranan NiteliklerKonusunda deneyimli, 50 yaşını aşmamış – En az İlkokul mezunu -E ehliyeti olan – Tercihen askerliğini tamamlamış - SRC-Psiko teknik belgeleri olan – Müşterilerle iyi ilişkiler kuracak, –Şoförlük konusunda tecrübeli, – İzmir içinde ulaşım ağını bilen, – Ürünü zimmetle alıp,zimmetle teslim edebilecek – aracının bakımını ve temizliğini sürekli düzenli ve temiz tutacak, – Görünümüne özen gösteren, – Güleryüzlü, dikkatli, disiplinli ve dinamik

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Özmumcu Gıdaİzmir 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDeneyimli En az 4 yıl ağır vasıta araç kullanmış C,E ve D sınıfı ehliyeti olan . Toptan gıda lojistik işinde çalışabilecek, İzmir'de ikamet eden Bay.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Aplusİstanbul Anadolu 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Pozitif, güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Aktif araç kullanabilen Psikoteknik ve SRC belgesi olan, 'Şoför' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıSTARYAĞCILAR DAMPER DORSE, NAKLİYE LTD. ŞTİ. İzmir Kemalpaşa’da görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'ŞOFÖR' arayışımız bulunmaktadır. Ürün sevkiyatının zamanında, eksiksiz ve emniyetli bir şekilde yerine ulaştırılması, Ürün sevkiyatı için aracın yüklenmesi, boşaltılması, Aracın günlük temizliğinin yapılması, periyodik bakım ve onarım işlerinin takip edilmesi.

  Aranan Niteliklerİlköğretim ve/veya lise mezunu E veya C sınıfı ehliyetli En az 2 yıl büyük araç kullanma tecrübesi olan Vardiya sistemiyle çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Askerlik görevini tamamlamış / Muaf SRC 1-2-3 belgelere sahip

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Şoför

 • Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren, sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini destekleyen Acıbadem Sağlık Grubu, hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre bir özel sağlık sistemi modeli sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde 12.000’i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane, 12 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu'nda görev almak isteyen; Acıbadem Sağlık Grubu'nda görev almak isteyen "Şoför" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Lise mezunu, -Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, -SRC belgeleri olan, -Askerlik görevini tamamlamış, -Esnek çalışma saatlerine uyumlu, -Aktif Araç kullanabilen 'Şoför' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Şoför

 • Güres Group A.Ş.İstanbul Anadolu 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıGÜRES Group bünyesindeki İstanbul / Sultanbeyli’ de bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere 'Şoför' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az ortaöğretim mezunu, E Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, SRC 4 ve psikoteknik belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Güvenilir ve sorumluluk sahibi, İletişimi güçlü, güler yüzlü, İstanbul Sultanbeyli, Ümraniye, Samandıra, Ataşehir semtlerinde ikamet eden/edebilecek olan

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Ege Sembolİzmir 8 Nisan 2017

  İş AçıklamasıE sınıfı,SRC belgesi ve psikoteknik belgesine sahip En az Lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, E sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Vardiyalı çalışabilecek, BAYRAKLI-ÇAMDİBİ-BORNOVA’DA İKAMET EDENLER TERCİHİMİZDİR.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

 • Dilek Grupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜmraniye, Samandıra ve Gaziosmanpaşa daki işyerlerimiz için Dağıtım yapabilecek "Şoför" aranmaktadır. Adayların Başvurusunu bekliyoruz

  Aranan NiteliklerTercihen benzer görevde çalışmış Aktif araç kullanan E sınıfı ehliyetli tercihen SRC belgeli

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şoför, Eleman

 • İş Açıklamasıİşyeri sahibinin ve şirketin diğer araçlarının kullanılması

  Aranan NiteliklerKişisel bakımına ve kullandığı araçlara gerekli özeni gösteren, tercihen Bornova, Evka3, İzyuva ve çevresinde oturan, esnek çalışma saatlerine uygun. Telefon ve diğer kanallardan başvuru kabul edilmemektedir.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Şoför' arayışındadır: En az Lise mezunu, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, SRC 2 ve SRC 4 belgelerine sahip, 2 vardiya (08:00-16:00 - 16:00-00:00) şeklinde çalışabilecek, Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren, Güvenilir ve sorumluluk sahibi, İletişimi güçlü, güler yüzlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa, Mudanya, Orhangazi ve/veya Gemlik’te ikamet eden/edebilecek

  Aranan NiteliklerÖzel ve Resmi kurumlarda şirketi temsil etmek ve ilgili kurumlarla evrak akışını sağlamak, Şirketin ihtiyacı olan alanlarda gereken teslimat, taşıma ve ihtiyaçların şirket politikalarına uygun olarak karşılanmasını sağlamak, Şirket misafirlerin ulaşımını sağlamak, Şirket araç ve kendisine tahsis edilen tüm gereçleri kuralına uygun kullanmak ve muhafazasını sağlamak, Yapılan işlerle ilgili düzenli olarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Holding, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • Merd Asansör İnşaatİstanbul Avrupa 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamıza Src ve Psikoteknik Belgelesi Olan Tecrübeli Sevkiyat Şoförü Alınacaktır

  Aranan NiteliklerSRC ve Pisikoteknik belgesi sahibi Bahçelievlerde oturan En az ortaöğretim mezunu Askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Şoför, Eleman, Görevli

 • Adecco GebzeKocaeli, İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin 14-18 Kasım 2016 tarihindeki organizasyonunda görevlendirilmek üzere "Günlükçü Şoför " aramaktayız. Araçların belirli noktalara sevk edilmesi Araç temizliğinin yapılması

  Aranan NiteliklerEhliyeti olan ve aktif araç kullanabilen 18 yaşından büyük İstanbul ( Anadolu yakası ) - Tuzla ve Gebze civarında ikamet eden Günlükçü olarak haftanın belirli günleri çalışacak Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere "Makam Şoförü" aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, En az lise mezunu, B sınıf ehliyeti olan, Makam şoförü olarak en az 2 yıl deneyime sahip, Seyahat engeli olmayan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Relax Modeİzmir 24 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* E sınıfı ehliyet sahibi * SRC Belgesi ve Pisikoteknik Belgeleri, * En az 5 yıllık tecrübeli, * Tercihen Karşıyaka, Şemikler, Dedebaşı, Mavişehir semtlerinde oturan, * Esnek mesai şartlarına uyumlu.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAşağıda belirtilen niteliklere sahip "Makam Şoförü" olarak görevlendirilmek üzere arayışımız bulunmaktadır;

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, En az 5 yıllık makam şoförlüğü deneyimine sahip, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Tercihen ileri sürüş teknikleri eğitimi almış olan, Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli

 • Tekzen Yapı Marketİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Pendik Neomarin Tekzen mağazasında görev alacak ''Şoför'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* E sınıfı ehliyete sahip, * SRC2 ,SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Minimum 3 yıl şoförlük tecrübesi olan, * Tercihen Pendik ve civarında ikamet eden, * En az lise mezunu, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıE.U.R.O FİBER TEKSTİL LTD ŞTİ. bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Özel Şoför' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Deneyimli, SRC Belgesi olan, İyi derecede araç kullanabilen, 30 - 45 yaş arası, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkileri başarılı, İletişim becerisi yüksek, saygılı, güler yüzlü, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Şoför

 • New York Studio Dil Okullarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul’da 19 yıldır faaliyet gösteren kurumumuzda 120’nin üzerinde deneyimli yabancı ve Türk personel kadromuzla; İstiklal Caddesi, Kozyatağı ve Bağdat Caddesi lokasyonlarında hizmet vermekteyiz. Konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metoddaki eğitim yöntemimizle, tüm dünya dillerinde kaliteli yabancı dil eğitim hizmeti verdiğimiz “New York Studio Dil Okulları”nın Kozyatağı Şubesine ;

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen , İstanbul yol güzergahlarını iyi bilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Tercihen emekli, “ Şoför ” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Şoför

 • Neko Otomotivİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesine alınacak sevkiyat elemanına ihtiyacımız vardır.Aşağıdaki niteliklere sahip iş arkadaşı aramaktayız. Görevlendirilecek İşler: Müşteri siparişlerinin hazırlanmasına destek olunması Belirlenen programa göre ürünlerin müşterilere sağlıklı şekilde teslim edilmesi

  Aranan NiteliklerAdaylarda Olması Gereken Özellikler: Askerliğini tamamlamış SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip Genç, dinamik İstanbul Asya ve Avrupa yakasını iyi bilen Uzun vadeli çalışma ortamı araya Yukarıdaki taleplerimizi karşılayabilecek adayların başvuru yapmasını rica ederiz (Hızlı dönüş için online başvuru yapmanızı rica ederiz).

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Şoför

 • DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş.Adana, Ankara, İzmir, İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBelirlenen rut planı doğrultusunda ürünlerin müşteriye zamanında ve eksiksiz ulaşmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler- Tercihen Lise mezunu - B ve E sınıfı sürücü ehliyetine sahip - SRC ve Psikoteknik değerlendirme belgeleri bulunan - Aktif araç kullanabilen. - Benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübeli - Askerlik görevini tamamlamış - Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu - Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför, Eleman

 • İş AçıklamasıPersonel taşımacılığı yapan Zemzem Turizm ve Taşımacılık bünyesinde engelli personel kadromuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Antalya'da ikamet eden Şoför arayışımız bulunmaktadır. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kayıp oranlarını belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler26 Yaş ve üzeri, E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Psikoteknik ve Src 2 Mesleki Yeterlilik Belgeleri bulunan, En az iki yıl deneyimli, Bay, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek ( %40 ve üzeri ) ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • GratisAntalya 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAntalya ve çevre illerin ulaştırma süreçlerinde görev almak

  Aranan NiteliklerAntalya'da ikamet eden, E Sınıfı ehliyet sahibi olan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen en az 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • GratisAntalya 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAntalya ve çevre illerin ulaştırma süreçlerinde görev almak

  Aranan NiteliklerAntalya'da ikamet eden, E Sınıfı ehliyet sahibi olan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen en az 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde, günlük araç kiralama operasyonlarında, Şirket araçlarının müşterilere adreslerinde teslim edilmesi, Şirket araçlarının müşteri adreslerinden iade alınması Şirket araçlarının ofisler ve lokasyonlar arası transfer işlerinde araç kullanımı, süreçlerinde görevlendirilecek.

  Aranan NiteliklerFirmamız bünyesinde çalışacak Şöför'ün aşağıdaki niteliklere sahip olması gerekmektedir; B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanmak, SRC (mesleki yeterlilik) Belgesine sahip olmak, Trafik Mevzuati ve Kuralları bilgisine hakim olmak, Yol ve adres bilgilerine hakim olmak, İnsanlarla etkili ve iyi iletişim kurabilmek,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • Gratisİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul - Anadolu Yakası ulaştırma süreçlerinde görev almak

  Aranan Niteliklerİstanbul'da ikamet eden, E Sınıfı ehliyet sahibi olan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen en az 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Gratisİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul - Avrupa Yakası ulaştırma süreçlerinde görev almak

  Aranan Niteliklerİstanbul'da ikamet eden, E Sınıfı ehliyet sahibi olan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen en az 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

İş Habercisi - şöför için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?