şöför için İş İlanları

Hepsini Temizle
şöför
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Kamyon Şoförü
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM ALANINDA MAĞAZACILIK HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, 21:00 - 06:00 saatleri arasında çalışacak, Depodan mağazalara sevkiyat yapan araçların kullanılmasından sorumlu olacak, İstanbul ve çevre illerin ulaştırma süreçlerinde görev alacak, ​

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Maltepe - Gebze güzergahında servis imkanı bulunmaktadır), E sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, Minimum 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, Gece çalışma sistemine ayak uydurabilecek, 30 - 45 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "KAMYON ŞOFÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Şoför
  Bermuteks Tekstil Turizm
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması •Kendisine verilen program dahilinde zaman planlamasına uygun şekilde gerekli ulaşım hizmetini gerçekleştirmek. Bu hizmet esnasında güvenlik kurallarına riayet etmek, •Aracının periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak, •Sürücü ve yolcu güvenliğini sağlamaya yönelik belirlenen kurallara uymak ve trafik cezası almamak, .

  Aranan Nitelikler En az Ortaokul mezunu. Ticari araç kullanımıda en az 5 yıl deneyimli SRC belgesine sahip, Ürünlerin yüklenmesinden teslimine kadar olan süreci eksiksiz yürütebilecek, Sevkiyat becerisine sahip Öğrenmeye açık, Mazeret değil çözüm üretebilen, Disiplinli, Görüntüsüne ve Diksiyonuna özen gösteren, İş seçmeyen ve sorumluluk alabilen, 28-36 yaşları arasında, BAY çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Şöför (Src Belgeli)
  İnka
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, -Araçla lojistik işlerini takip edecek, -Şirket işleyişinde gerekli olan evrak (fatura, resmi belge, doküman) teslim edecek veya alacak, -Yöneticilerin vereceği diğer görevleri yerine getirecek, -Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek

  Aranan Nitelikler -En az Lise mezunu, - Src Belgesine sahip, - Aktif araç kullanabilen, -Görev ve sorumluluk bilinci olan, -Ofis içi/ dışı operasyonel, evrak ve idari işlere destek olacak, -İş takibinde başarılı, -20-28 yaşları arasında Bay ŞÖFÖR arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması TUZLADA PERAKENDE MOBİLYA SATIŞI YAPAN MAĞAZAMIZA, SEVKİ YAPILACAK ÜRÜNLERİN TAKİBİNİ SAĞLAYACAK, SATIŞ SONRASI KURULUM YAPABİLECEK, TEMİZ GİYİMİNE DİKKAT EDEN, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN VE MOBİLYA MONTAJ KONUSUNDA DENEYİMİ OLAN ŞOFÖR ALINACATIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 2 YIL ŞOFÖRLÜK DENEYİMİ OLAN B VEYA E SINIFI EHLİYETE SAHİP SRC2,SRC4 VE PSİKOTEKNİK BELGESİ OLAN TERCİHEN MOBİLYA SEVKİYAT VE MONTAJ BİLGİSİ OLAN. TUZLA VE CİVARINDA İKAMET EDEN. DİKKATLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ. ŞOFÖR ALINACAKTIR.

 • Şoför
  Prince Group
  İzmir 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde "İZMİR SEFERİHİSAR EUPHORIA AEGEAN RESORT & SPA OTELİMİZDE" çalıştırılmak üzere “ŞOFÖR” aramaktayız. • Lise veya dengi okullardan mezun, • Askerlik görevini tamamlamış, • SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Güler yüzlü, • Özgüveni olan, sorumluluk sahibi, sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş. ,

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde "İZMİR SEFERİHİSAR EUPHORIA AEGEAN RESORT & SPA OTELİMİZDE" çalıştırılmak üzere “ŞOFÖR” aramaktayız. • Lise veya dengi okullardan mezun, • Askerlik görevini tamamlamış, • SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Güler yüzlü, • Özgüveni olan, sorumluluk sahibi, sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş.

 • Şoför
  THY DO&CO İkram Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2015

  İş Açıklaması TURKISH DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. Türkiye'nin dokuz büyük havalimanında (Adana, Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul, Muğla, Trabzon) hizmet veren alanında en büyük havayolu ikram şirketidir. Sabiha Gökçen Havalimanı operasyon departmanında görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'ŞOFÖR' arayışımız bulunmaktadır. İlköğretim ve/veya lise mezunu E sınıfı ehliyetli En az 4 yıl büyük araç kullanma tecrübesi olan Vardiya sistemiyle çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Askerlik görevini tamamlamış SRC 2-4 ve Psikoteknik belgelere sahip Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • Src4 Belgeli Şoför
  Miso
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sevkiyat / Lojistik departmanında görevlendirilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler 20-40 yaş arasında, SRC4 Belgeli Askerlikle ilişiği bulunmayan, Dikkatli ve kontrollü araç kullanan ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Sevkiyat Şoförü
  Beyaz Fırın
  İstanbul Anadolu 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere ürün teslimatlarının doğru ve zamanında yapılmasına sağlayabilecek sevkiyat soförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •SRC ve Psikoteknik Belgelerine sahip, •B ve E sınıfı ehliyeti olan, •Diksiyonu düzgün, dış görünüme önem veren, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek •Askerliğini tamamlamış, •İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, •Bay,

 • Dağıtım Şoförü
  Dilek Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Dağıtım Operasyonunda görevlenlendirilecek "Dağıtım Şoför aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyetli, tercihen SRC belgeli En az 5-6 yıl aktif araç kullanmış, Yol güzergahlarını iyi bilen, İstanbul Avrupa yakası için ; Beylikdüzü civarında ikamet eden, İstanbul Anadolu yakası için, Ümraniye-Kartal güzergahında ikamet eden

 • Şoför
  Team Fores HR
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Mobil teknoloji alanında faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *B sınıfı sürücü ehliyeti olan, *Aktif araç kullanabilen, *SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, *İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, *Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposunda çalışabilecek, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Şoför
  Panayır Gıda
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sevkiyat / Lojistik departmanında görevlendirilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, 20-40 yaş arasında, SRC2-SRC4 ve Psikoteknik Belgeli, B Sınıfı Ehliyete Sahip, Tercihen gıda alanında çalışmış, Diksiyonu düzgün, dinamik ve güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Vardiyalarına geliş gidiş saatlerine özen gösterecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Dikkatli ve kontrollü araç kullanan ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Şoför
  Duka Tekstil
  İstanbul Avrupa 10 Ağustos 2015

  İş Açıklaması TEKSTİL MAMUL DEPODA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE...

  Aranan Nitelikler SRC-2 VE SRC-4 BELGESİNE SAHİP TECRÜBELİ, AKTİF, DİNAMİK, AİLE ORTAMINDA ÇALIŞACAK, DÜRÜST, ÇALIŞKAN ŞOFÖR ALINACAKTIR.

 • Şoför
  Finesse
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın Depo ve Sevkiyat Departmanı'nda görevlendirilmek üzere boş kalınan zamanlarda depoya yardımcı olacak esnek çalışma saatlerine uyum sağlıyacak Şoför aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün,ifade yeteneği kuvvetli, Konusunda deneyimli, İstanbul trafiğini iyi bilen, Güvenilir, olumlu, pratik, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuza Esenyurt/Haramidere'de bulunan merkez depomuza aşağıdaki niteliklere uygun Depo Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler B veya E sınıfı sürücü belgesi olan, Depo-mağazalar arası ürün sevkıyatını gerçekleştirebilcek, SRC-2 ve SRC-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek.

 • Makam Şoförü
  Su Entertainment
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bağlı olunan yöneticinin güvenli ulaşımının sağlanması, Tahsis edilen araç ile ilgili işlemleri takip etmek, Aracın her türlü bakım ve hijyenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl Yönetici Makam Şoförlüğü deneyimine sahip, Minimum 5 yıldır aktif araç kullanan, İleri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda deneyimli, Gerekli ehliyet, src ve psikoteknik belgelerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Diksiyonu düzgün, prezantabl, iletişim ve temsil yeteneği güçlü olan, Kişisel bakım ve hijyen konusunda özenli, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, dinamik ve enerjik, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuza Esenyurt/Haramidere'de bulunan merkez depomuza aşağıdaki niteliklere uygun Lojistik Depo Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler E sınıfı sürücü belgesi olan, Depo-mağazalar arası ürün sevkıyatını gerçekleştirebilcek, SRC-2 ve SRC-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek.

 • İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Büyükçekmece mağazamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Servis Şoförü aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eyüp ve civarında ikamet eden, Psikoteknik, SRC 2 ve SRC 4 belgesine sahip.

 • Kamyon Şoförü-002
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasında kurulu, Sultangazi Devlet Hastanesi şantiyemizde görevlendirilmek üzere, Kamyon şoförü aranmaktadır

  Aranan Nitelikler .Tercihen lise mezunu, .Ağır vasıta ehliyet olan (E ve D sınıfı), .SRC 2,SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, .Askerlik görevini tamamlamış, .Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, . Damperli kamyon kullanabilecek, .En az 5 yıl deneyimi olan, .Gerektiğinde ağır vasıta sevkiyatı yapabilecek, .Referans verebilecek, . Şantiye deneyimi olan .İstanbul Avrupa yakası Sultangazi ve Civarında ikamet eden,

 • Sevkiyat Şoförü
  Enplus
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ümraniye’de bulunan Genel Müdürlüğümüze bağlı olarak çalışacak, Şirketin genel işleyişine bağlı olarak Mağazalarımıza yapılacak ürün sevkiyatlarında görev alacak, sevkiyat şoförü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyete sahip, En az lise mezunu, Depo sevkiyat şoförlüğü veya ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, referans verebilecek, 25-35 yaş aralığında, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan Anadolu Yakası'nda ikamet eden şirket şoförü arayışımız bulunmaktadır.

 • Şoför
  Bayındır Hastanesi
  İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehir'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastanemizde çalıştırılmak üzere ŞOFÖR alımı yapılacaktır. Adayların SRC ve PSİKOTEKNİK belgeleri gereklidir. Ambulans Şoförlüğü değil Kurum otomobilleri kullanacaklardır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * SRC Belgeli * Psikoteknik Belgeli * Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü

 • Şoför (Günlükçü)
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için haftanın belirli günlerinde görev alabilecek " Şoför " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, B sınıfı ehliyeti olan, Çayırova, Darıca, Bayramoğlu, Gebze ve İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Şoför
  Medicana International İstanbul
  İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "Medicana İnternational İstanbul Hastanesi" bünyesinde görevlendirilmek üzere, "Şoför" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan, En az 5 yıl aktif olarak araç kullanmış, En az Lise mezunu, Askerliğini yapmış,

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ŞOFÖR VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kurumun güvenliğini sağlayabilecek, Ehliyeti olan, Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan

 • Şoför
  Acıbadem Sağlık Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması 1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren, sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini destekleyen Acıbadem Sağlık Grubu, hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre bir özel sağlık sistemi modeli sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde 12.000’i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane, 12 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu'nda görev almak isteyen "Şoför" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Aktif Araç kullanabilen.

 • Ofisboy / Şoför
  Tanım Sigorta Aracılık…
  İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sigorta acenteliğimize, ofis içi ve ofis dışı işler için yardımcı personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Ehliyet sahibi, kesinlikle aktif olarak araç kullanabilen, - Askerlikle ilişiği olmayan. - İstanbul, Anadolu Yakasında ikamet eden ve Göztepe'ye ulaşım sorunu olmayan, - Tercihen sigorta acenteliği veya ofis ortamında çalışma deneyimi bulunan, - 22-30 yaş arası, bay personel (FOTOĞRAFSIZ VE SECRET CV DIŞINDAKİ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR)

 • Şoför
  Ekom Tanıtım
  İstanbul Anadolu 26 Mart 2015

  İş Açıklaması Ofisimizin Kemerburgaz'da yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Ağır Vasıta Şoförü'''' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Ağır vasıta ehliyet sahibi, - SRC 2, SRC 4 belgesi ve psikoteknik belgesi olan, - Ağır vasıta şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, -Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

 • Şoför/Sürücü
  Aplus
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye'nin ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmeti sunan firması APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden 25-35 yaşları arasında, E sınıfı ehliyeti olan, Psikoteknik ve SRC Belgelerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış, Erkek, 'Şoför' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Şoför
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 11 Kasım 2014

  İş Açıklaması Aşağıda belirtilen niteliklere sahip "Makam Şoförü" olarak görevlendirilmek üzere arayışımız bulunmaktadır;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, En az 5 yıllık makam şoförlüğü deneyimine sahip, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Tercihen ileri sürüş teknikleri eğitimi almış olan, Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi,

 • Şoför
  Ekom Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2015

  İş Açıklaması Ofisimizin Kemerburgaz'da yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Şoför'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - B sınıfı ehliyet sahibi, - SRC 2, SRC 4 belgesi ve psikoteknik belgesi olan, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, -Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

 • Grup Görevlisi (Tahsildar Şoför)
  Adecco
  İstanbul Avrupa 4 Haziran 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası kurumsal bir müşterimiz için “Grup Görevlisi (Tahsildar Şoför)” arayışımız bulunmaktadır. • Zırhlı araç ile ilgili gönderilerin şirket prosedür ve kurallarına uygun olarak teslim almak/teslim etmek/taşımak, • Hizmetin verileceği noktalarda, zamanında ve gecikmeden hazır bulunmak, • Şirketin vermiş olduğu talimatlara uygun hareket etmek.

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu, • 25-35 yaş arası, • B sınıfı ehliyet sahibi, • En az 1 yıl ticari araç kullanma tecrübeli, • SRC-4 ve Psikoteknik belgesi sahibi, • Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, • Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, • Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, • Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, • Diksiyonu düzgün, • Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever, • İstanbul- Avrupa yakası Kuyumcukent’e ulaşım problemi olmayan,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - şöför için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?