şöför için İş İlanları

Hepsini Temizle
şöför
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Ejder Makina

  Şoför / Sevkiyat Elemanı Ejder Makina

  Bursa

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Uzun yol tecrübesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Depo sevkiyat konusunda destek olacak, E sınıfı ehliyetli şoför alınacaktır.

 • Fen Bilimleri Dershanesi

  Şöför Fen Bilimleri Dershanesi

  İstanbul Anadolu

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fen Bilimleri Okulları Yakacık kampüsünde görev almak üzere personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Milenyum Armatörlük Liman ve Gemi İşletmeciliği

  Şoför Milenyum Armatörlük Liman ve Gemi İşletmeciliği

  İstanbul Anadolu

  9 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise diplomalı, Güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 5 ya da 3 yıl iş deneyimi olan, Güvenilir, yaptığı işi benimseyen, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, 20-35 yaş arası, Anadolu Yakası'nda ikametgah eden, Referans verebilecek.

 • Firma Adı Gizli

  Şöför Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  28 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde özel şoförlük yapacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan çalışma arkadaşı arıyoruz. - Günlük İstanbul içi ve gerektiğinde İstanbul dışı şoförlük yapılması, - Aracın günlük temizlik ve bakımının yapılması, (Not: Pazar tatil günü dışında, 6 gün iş günüdür.)

  Aranan Nitelikler - İyi derecede araç kullanabilen, - B Sınıfı sürücü belgesine sahip, - İstanbul ulaşımını iyi bilen ve trafik kurallarına uyan, - Tercihen özel şoförlük tecrübesine sahip, - Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - Kadıköy civarında ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

 • Ekom Tanıtım

  Şoför Ekom Tanıtım

  İstanbul Anadolu

  28 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofisimizin Sancaktepe'de yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Ağır Vasıta Şoförü'''' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Ağır vasıta ehliyet sahibi, - SRC 2, SRC 4 belgesi ve psikoteknik belgesi olan, - Ağır vasıta şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, -Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

 • Tekzen Yapı Market

  Şoför Tekzen Yapı Market

  İstanbul Anadolu

  9 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Tuzla'da yer alan depomuzda görev olacak Tuzla, Kartal, Pendik civarında ikamet eden Sevkiyat Şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * E sınıfı ehliyete sahip, * Kamyon, kamyonet kullanabilen, * SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Minimum 5 yıl şoförlük tecrübesi olan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (Tercihen Tuzla, Kartal, Pendik civarı) * 30 - 45 yaşları arasında, * En az lise mezunu, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Erkek

 • Firma Adı Gizli

  Şoför Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  14 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket Makam Şoförü

  Aranan Nitelikler · - Kemerburgaz / Göktürk' te oturan. - Minimum 2 yıl şirket / makam şoförü olarak çalışmış ( çalıştığı yerden ref. istenecektir ) . - 25 yaş veya üstü. - Lise diploması. - Limitli ingilizce anlama / konuşma bilgisi. - Minimum 5 yıllık ehliyet + kaza kaydı olmıyacak. - Gündüz / gece / tatil günlerinde esnek saatlerde çalışmaya uygun. - İstanbul'u iyi bilen. - Boy / Kilo orantılı , düzgün görünümlü . - Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  Şoför Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  11 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıda belirtilen niteliklere sahip "Makam Şoförü" olarak görevlendirilmek üzere arayışımız bulunmaktadır;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, En az 5 yıllık makam şoförlüğü deneyimine sahip, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Tercihen ileri sürüş teknikleri eğitimi almış olan, Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi,

 • Günaydın Restaurant

  Şoför Günaydın Restaurant

  İstanbul Anadolu

  6 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu - Avrupa bölgelerinde bulunan şuebelerine Merkez depomuzdan yapılacak ürün sevkiyatlarını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyetine sahip en az 5 yıl deneyimi olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, En az lise mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi, İstanbul Anadolu yakasından ikamet eden

 • İpekyol

  Araç Takip Elemanı (Şoför) İpekyol

  İstanbul Avrupa

  30 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İpekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Yöneticisi tarafından kendisine verilen görevleri şirket araçlarını kullanarak en hızlı ve güvenilir şekilde yerine getirmek Fason atölye, Edirne Fabrika ve Dağıtım Merkezi’ne ürün, malzeme vb. sevkiyatını yapmak Şirket personelini veya şirket misafirlerini ilgili lokasyonlara ulaştırmak Mesaiye kalan personeli evine ulaştırmak Şirket araçlarının temizliğini, servis ve bakımını yapmak Kilometre beyan formlarını doldurmak ve yöneticisine teslim etmek

  Aranan Nitelikler En az İlköğretim mezunu Alanında minimum 3 yıl tecrübeli B, E sınıfı sürücü belgesi ve SRC belgesine, psikoteknik belgeye sahip, aktif olarak araç kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • Finteks Tekstil

  Şoför/Sürücü Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sevkiyat, gönderiler, fason takip işleri ile ilgilenecek şoför aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Lise mezunu, -Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, -SRC belgeleri olan, - Askerlik görevini tamamlamış, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - Aktif Araç kullanabilen Şoför arayışımız bulunmaktadır.

 • Sld Tekstil

  Makam Şöförü Sld Tekstil

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Makam şoförlüğü/ Şirket Şoförlüğü konusunda kurumsal firmalarda en az 5 yıl deneyim sahibi, 30 - 40 yaş aralığında, *En az Lise ve/veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, *Bilgisayar ve MS Office programları kullanım bilgisine sahip, *Kemerburgaz/Gokturk civarında ikamet eden, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *İstanbul trafiğini ve güzergâhlarını iyi bilen, *Dinamik, titiz, güvenilir, sorumluluk sahibi, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler *İstanbul içerisinde ve gerektiğinde şehir dışı güzergâhlarda şoför olarak görev yapmak, *Özel, resmi kurumlar ve bankalardaki iş süreçlerine destek olmak, *Kurucu Başkanlık ofisine ait evrak işlerini yürütmek, *Ofis işlerine destek vermek, gerekli fiş, fatura gibi evrak kayıtlarını yapmak.

 • Enplus

  Sevkiyat Şoförü Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ümraniye’de bulunan Genel Müdürlüğümüze bağlı olarak çalışacak, Şirketin genel işleyişine bağlı olarak Mağazalarımıza yapılacak ürün sevkiyatlarında görev alacak, sevkiyat şoförü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyete sahip, En az lise mezunu, Depo sevkiyat şoförlüğü veya ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, referans verebilecek, 25-35 yaş aralığında, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan Anadolu Yakası'nda ikamet eden şirket şoförü arayışımız bulunmaktadır.

 • Cvplus Search & Selection

  Makam Şoförü Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için Genel Müdürün şoförlüğünü yapacak 'MAKAM ŞOFÖRÜ'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Makam şoförlüğünde en az 5 yıl deneyimli, İstanbul şehir trafiğine ve güzargahlarına hakim, Şehirlerarası sürüş deneyimine sahip, İletişimi kuvvetli, iş takibi ve organizasyon yönü güçlü, Problem çözme becerisine sahip, sorumluluk sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, titiz ve güvenilir, Görevinin getirdiği esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  Makam ve Aile Şoförü Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.aş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Makam ve aile şoförlüğünün yapılması.

  Aranan Nitelikler **İstanbul Anadolu yakasında tercihen Maltepe ve çevresinde ikamet eden, **35 – 45 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimli

 • Firma Adı Gizli

  Makam Şoförü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektörünün öncülerinden, çok şubeli bir kuruluş olan şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı'na bağlı olarak görevini yürütecek "Makam Şoförü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Makam Şoförlüğü konusunda tecrübeli • B sınıfı Sürücü Ehliyeti ’ne sahip, • Referans verebilecek, • Mercedes araç kullanımında tecrübeli, • İstanbul trafiğinde deneyimli ve güzergahları iyi bilen, • 30-40 yaş aralığında • Yoğun ve esnek iş temposuna ayak uydurabilecek, • Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, • Diksiyonu düzgün , Dış görünümüne özen gösteren • Sigara kullanmayan • Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden • Seyahat engeli olmayan • Askerlik hizmetini tamamlamış Bay.

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Sevkiyat Şoförü Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sevkiyat Şoförü – Gaziemir/İzmir Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İzmir Gaziemir Cadde mağazası için "Sevkiyat Şoförü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, D, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Lojistiğe destek olabilecek, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Ürün taşımasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 25-35 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış, Bay Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Platin Group A. Ş.

  İnşaat Şoförü Platin Group A. Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Platin Group A.Ş. www.platingroup.com.tr Akıllı evler projesiyle yapı sektörüne birçok yeniliği kazandırmış olan Platin Group A.Ş. kullandığı son teknolojiyle insanların konut algısını değiştiriyor. A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyunda bölgesel anketler yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca tüketicilerimizin özel mimari taleplerine de kişiye özel profesyonel çözümler üreterek huzurlu bir yaşam sürdürmelerine ortak oluyoruz. Platin Group A.Ş. olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyen özgün yapılar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Dokunmatik ekran ( iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden residence, konak, villa ve plazaların tüm TV, ses, dijital yayın, reciever, uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, tüm motorize merkezi otomatik kepenk sistemler ile donatılmış pencere sistemleri kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde örnekler ile ilk uygulayıcı olmayı amaçlıyoruz. Platin Medya A.Ş. www.platinmedya.com.tr Platin Medya A.Ş. olarak dergi ve internet haber portalı ile yıllardır yayın hayatına devam ediyoruz. Kültürden sanata, siyasetten ekonomiye, eğlenceden magazine, spordan teknolojiye kadar bir çok alanda gündemin nabzını tutan haber siteleri ile tüm sektörlerle ilgili tarafsız, doğru ve en hızlı bilgiye ulaşabilecek en doğru adres konumundayız. Deneyimli yazar kadrosu ile gündemi takip eden değil, ‘‘gündemi belirleyen’’ bir medya grubuyuz. Tecrübeli ekibiyle yaptığı özel haberlerle ses getiren Platin Medya, gelişimini her geçen gün teknolojinin en son olanaklarını kullanarak arttırmaktadır. Gündemi yakından takip eden gündemin içinde kaybolmayan gündem oluşturan Her zaman yeniliği ve yaratıcılığı vizyon edinmiş grubumuzda değerlerimize değer katan takım arkadaşları aramaktayız. www.burokrathaber.com www.encanlihaber.com www.atasehirkulis.com www.kadikoykulis.com www.216kulis.com www.anadolukulis.com www.konutprojelerimaps.com

  Aranan Nitelikler Grup Şirketlerimizde Görevlendirilmek Üzere; En az Lise ve MYO’ların ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal firmalarda benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Mesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, En az 4 yıllık sürücü belgesine sahip, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Aktif araç kullanan, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, prensipli, karakterli çalışma ahlak ve yetkinliğine sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür, tecrübesine ve ekip ruhuna sahip, takım çalışmasına uyumlu, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış " İNŞAAT ŞOFÖRÜ ” arıyoruz. NOT: Adaylarımızın aktif araç kullanabilmesi ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olması tercih sebebimizdir. Diğer vasıflarına göre tercihlerde ve yaş sınırında esneme olabilir.

 • Karaca A.Ş

  Ürün Sevkiyat Şoförü Karaca A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satışı gerçekleşen ürünlerin müşterilerimize ulaştırılmasının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sektörünün lideri Karaca A.Ş. bünyesinde görev alacak Tercihen Lise mezunu Akif olarak sahada görev alacak, 10:00 – 20:00 saatleri arasında çalışacak, B sınıfı sürücü ehliyeti , SRC belgesi, Psikoteknik belgesi olan, Askerliğini yapmış, İstanbul’da Avrupa yakasında ikamet eden, Ürün Sevkiyat Şoförü aranmaktadır...

 • Nwg Services

  Tır Şoförü Nwg Services

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir'de ikamet eden, En az 3 yıl deneyimli, Tercihen konteynır tecrübesi olan, E veya D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan, Psikoteknik muayene raporu olan, Tır Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan