şöför için İş İlanları

Hepsini Temizle
şöför
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Şoför-Ofis Asistanı Mobese A.Ş. İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ofis dışı süreçlerin yönetilmesi ( evrakların resmi dairelere, ilgili kurum ve işyerlerine teslimi, imza süreci, teslim alınması vs.) Ofis içi süreçlere destek olunması, İlgili departmanların asiste edilmesi.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa Yakasında (Bağcılar, Küçükçekmece, Halkalı veya civarında) ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyetine ve en az 5 yıllık şoförlük deneyimi, yol ve harita bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün, iletişim ve temsiliyet becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi ve güvenilir, Askerlik görevini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında En az lise mezunu ve tercihen evli.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Şoför, Makam Şoförü, Asistan

 • Grup Görevlisi (Tahsildar Şoför) Adecco İstanbul Avrupa 19 Ekim 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası kurumsal bir müşterimiz için “Grup Görevlisi (Tahsildar Şoför)” arayışımız bulunmaktadır. • Zırhlı araç ile ilgili gönderilerin şirket prosedür ve kurallarına uygun olarak teslim almak/teslim etmek/taşımak, • Hizmetin verileceği noktalarda, zamanında ve gecikmeden hazır bulunmak, • Şirketin vermiş olduğu talimatlara uygun hareket etmek.

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu, • 25-35 yaş arası, • B sınıfı ehliyet sahibi, • En az 1 yıl ticari araç kullanma tecrübeli, • SRC-4 ve Psikoteknik belgesi sahibi, • Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, • Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, • Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, • Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, • Diksiyonu düzgün, • Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever, • İstanbul- Avrupa yakası Kuyumcukent’e ulaşım problemi olmayan,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Kargo-Kurye, Lojistik

  Pozisyon: Kurye, Şoför

 • İş Açıklaması Organizasyon firmamızda yoğunluk dönemsel ve gün içerisinde belirli saatlerde olmaktadır. * Organizasyona gidecek malzemelerin hazırlanması. * Organizasyona gidecek malzemelerin servislere yüklenmesinin kontrolü.  * Organizasyondan gelen malzemelerin kontrolü ve bakımı. * Organizasyon için gerekli malzemelerin dışarıdan araç ile temin edilmesi grektiğinde tekrar bırakılması.

  Aranan Nitelikler * B Ehliyet olması ve Minibüs kullanabiliyor olması. * Ekip çalışmasına uyumlu. * Tercihen İstanbul anadolu ve avrupa yakasında yollara hakim. * Organziasyon tecrübesi olmasıöncelik tercihimizdir.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Sevkiyat Şoförü Bağ Pastaneleri İstanbul Anadolu 12 Nisan 2016

  İş Açıklaması Anadolu yakasının en Kaliteli gıda zinciri olma yolunda ilerleyen BAĞ PASTANELERİ ’ zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi ve 250 çalışanı ile hizmet vermektedir. Şirketimizin Anadolu Yakasında bulunan Fabrikamızın Lojistik bölümünde görev yapacak ve 17 Adet şubesine sevkiyat yapabilecek aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR ' ler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl deneyimli, - En az B sınıfı ehliyetli, - Psikoteknik Belgeli, - SRC 4 Belgesine sahip, - Ekip çalışmasına yatkın, kısa sürede uyum sağlayabilen - Hijyen kurallarını önem veren, titiz olan  - Aracını temiz ve bakımlı tutabilen, - Çalışkan, iletişim kurabilen, Güler yüzlü - 22 - 45 Yaş Arası - Benzer görevlerde deneyim sahibi - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek - Sabah 04.30 da işe başlayabilecek, - İrsaliye ile mal alıp, mal teslimatı yapabilecek - Gerektiğinde irsaliye kesebilecek - Esnek çalışma saatlerine uygun, - Trafik Kurallarına mutlak riayet edecek, - Kendine güvenen - ŞOFÖR aranmaktadır   - Maaş (1400 tl ) + Araç + SGK    - Sabah kahvaltı ve öğlen yemek 

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Sefaköy semtinde bulunan Lojistik merkezimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler   E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Sevkıyat Şoförü - Sefaköy Onur İstanbul Avrupa 6 Nisan 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Sefaköy semtinde bulunan Et Entegre Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler   E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Dağıtım Şoförü Net Danışmanlık Eğitim İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, çalışanına değer veren bir Şirket için; İstanbul'da görev bölgesi dahilindeki yerlere ürün dağıtımı yapacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler SRC4 ve Psikoteknik Belgesi, En az B Sınıfı ehliyete sahip, Vardiyalı sistem içerisinde çalışacak, Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli, enerjik, dinamik, Tecrübeli, ŞOFÖR arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Gıda ve İhtiyaç maddeleri satan firmamızın depo ve sevkiyat bölümünde çalışacak Depo içerisinde ürün hazırlama veya Sevkiyat ile ürün dağıtımında çalışacak beden işçisi

  Aranan Nitelikler %40 ve üzeri engelli raporu olan  40 yaşını aşmamış Askerlik hizmeti olmayan Şoför adaylar için C veya E sınıfı ehliyeti olan Şoför adaylar için SRC belgesi olan Fiziksel beden olarak çalışabilecek Erkek adaylar alınacaktır                   

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Plasiyer / Şoför aramaktayız.   Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek, Siparişi alınan malzemelerin, müşterilere dağıtımını yapmak, İş planı doğrultusunda, sevke hazır ürünleri,  müşterilere tam ve zamanında dağıtmak, Sevke hazır ürünleri sevkiyat aracına yüklemek, Araçların bakım, onarım ve temizlik işlerini yürütmek,      

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Rut sistemi ile ürün dağıtımı konusunda deneyimli, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, çözüm üretebilen Askerlik ile ilişiği olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Stok takibi mantığına hakim,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Finansbank Kristal Kule projesinde görevlendirilmek üzere; Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu, Resepsiyonistlik, ön büro, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde deneyim sahibi,  Prezentabl, insan ilişkilerinde kendine güvenen, Yabancı misafirlerle iletişim kurabilecek ve telefon trafiğini yönetebilecek seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Nurol Tower projesinde görevlendirilmek üzere; Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu, Resepsiyonistlik, ön büro, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde deneyim sahibi,  Prezentabl, insan ilişkilerinde kendine güvenen, Yabancı misafirlerle iletişim kurabilecek ve telefon trafiğini yönetebilecek seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve Ağır Yük Taşımacılığı konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul Merkez Ofisimize Lowbed Nakliye Şoförü alınacaktır. 4 Aks - 5 Aks - 8 Aks Lowbed tecrübesi olan, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, En az SRC 4 belgeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan.  Mersin ve çevre illerde ikamet eden, Not: Mülakat Mersin Bölgemizde olacaktır. Görüşmeler olumlu olduğu takdirde personel Genel Merkezimize (İstanbul) davet edilecektir. 

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Sevkiyat Şoförü GN YAPI İstanbul Anadolu 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve butik İnşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde lojistik operasyonundaki sevkiyat süreçlerinde "Sevkiyat Şoförü” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Güvenilir, yaptığı işi benimseyen, En az 5 yıl şehir içi araç kullanımı, tercihen yüklü araç kullanım deneyimi olan, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, SRC-2 ve SRC-4 belgelerine sahip, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Ambulans noktalatında görevlendirilmek üzere,ilk yardım sertifikasına sahip,ambulans şoförülüğü tecrübesi olan ,ESKİŞEHİR  bölgesinde ikamet eden adaylar tercih edilecektir.  

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu  -ilk yardım sertifikasını sahip, - En az 1 yıl ambulans deneyimi olan -Yoğun iş temposuna dayanabilecek, - Ekip çalışmasına yatkın,güler yüzlü,işine önem veren,titiz - ESKİŞEHİR bÖLGESİNDE  ikamet edebilen, çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Mal kabulu,taşınması ve yerleşimi Ürünlerin barkotlanması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi Sevk edilmesi

  Aranan Nitelikler 20-40 yaş aralığında Askerlik hizmetini tamamlamış ya da tecilli, Vardiyalı, yoğun tempoda ve ayakta çalışmaya uyum sağlayabilecek, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (Eklem ve diz ağrısı, bel fıtığı önemli ameliyat ya da rutin ilaç kullanımı olmayan) Devam eden dava süreci, sabıka kaydı olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Tercihen Maltepe Kartal Pendik Aktif araç kullanan

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Uğur Mumcu mağazamızda görevlendirilmek üzere ; Müşteri ve personel servisi olarak görev yapacak sürücüler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu Güleryüzlü ve dikkatli, İletişimi iyi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Müşteri memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, E sınıfı ehliyete sahip SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen Uğur Mumcu / Kartal civarında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Sevkiyat Şoförü SLD TEKSTİL İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı: SLD TEKSTİL DIŞ TİC. SAN LTD ŞTİ, Marka adı CLAUDIA MILLEN OLAN , 25-30 personeli olan kumaş satışı ve konfeksiyon imalatı yapan İSTANBUL Yenibosna/Bahçelievler’de faaliyette olan firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.  Sevkiyat şoförü olarak kullandığı araçtan sorumlu olmak ve sevkiyat olmadığı zamanlarda depo görevlerinde yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olmalı ve Şişli-Osmanbey semtlerini iyi bilmesi gerekmektedir. B Sınıfı Ehliyete sahip olmak • Lise mezunu , • Miminum 5 yıl deneyime sahip olmak • 25-35 yaşlarında, • Ekip çalışmasına uyumlu, • Takım çalışmasına yatkın, • İletişimi becerileri kuvvetli, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Askerlik ile ilişiği olmayan • Bay adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şoför

 • Üretim ve Sevkiyat Tirio Kimya İstanbul Anadolu 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gemi kimyasalları ve Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere "Üretim ve Sevkiyat Elemanı" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Tuzla,Orhanlı,Aydınlı,Pendik ve çevresinde ikamet eden B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Tercihen SRC belgesi olan Maaş + Servis + SSK + Yemek + Mesai Bay adaylar

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Şoför

 • Kamyon Şoförü İdeal Tarım İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Belirlenen rut planı doğrultusunda malların sevkiyatını gerçekleştirmek, Malların irsaliye ile alıcı firmaya teslimatını yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyete sahip, Minimum 1 sene benzer pozisyonda tecrübe sahibi, SRC ve psikoteknik belgesi olan, 40 yaşını aşmamış, Yoğun iş  temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Avrupa yakasında tercihen Halkalı civarında ikamet eden, Dinamik,insan ilişkilerinde başarılı, Dikkatli,titiz,kurallara bağlı olarak çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Şoför

 • Sevkiyat Elemanı RİFİS MAKİNA İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması makine parçaları imalatı yapan firmamıza sevkiyat elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi mezunu , 25,40 yaş arası firma mamullerimizi tedarikçi ve müşterilerimize sevkiyatını yapacak.Geri kalan zamanda montaj, paketleme, tesviye vb.. konularda çalışacaktercihen Ümraniye civarında oturan evli, bay eleman alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şoför

 • Depo Personeli Hepsii Life Ev Tekstili İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması *Mağazalara ürün sevkiyatı yapmak *Depoyu düzenlemek *Ürün teslimi almak *Barkotlama yapmak  

  Aranan Nitelikler *Maltepe civarında ikamet eden *Aktif araç kullanan *Barkot basıp irsaliye kesebilen  *Lojistik ve sevkiyat tecrübesi olan *Nebim winner kullanan *Tercihen 25-40 yaş arası    

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Sevkiyat Şöförü Biçen Gıda İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması istanbul avrupa yakasında ikamet eden  istanbul avrupa yakasındaki mağazalarımıza sevkiyat yapılması -E sınıfı Ehliyetlerinden birine sahip olan, -SRC 2- 4 /psikoteknik belgesine sahip -Dinamik ,çalışkan,sorumluluk alabilen -Askerlik görevini tamamlamış -25-40 yaşlarında bay, -En az 5 yıl araç şoförlüğü deneyimi olan,    

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması ~~Türkiye İş Kurumu’nun İşbaşı Eğitim Programı sürecinde değerlendirmek üzere Transfer Elemanı ( Sürücü ) ihtiyacımız bulunmaktadır. Kriterlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

  Aranan Nitelikler • 26 Yaş ve üzeri, • E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • Psikoteknik ve Src Belgesi olan, • Askerlik görevini tamamlamış, • Antalya da ikamet eden, Transfer Elemanı ( Sürücü ) arayışımız bulunmaktadır. ~~İşkur İş Başı Eğitim Programı  ile ilgili bilgi almak için 0242 339 96 16 numaralı telefondan bize ulaşabilir, özgeçmişinizi info@zemzemturizm.com adresine iletebilirsiniz.  

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Makam Şoförü Firma Adı Gizli İzmir 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Merkezi Alsancak-Konak 'ta bulunan şirketimiz bünyesinde Makam Şoförü olarak çalışacak BAYAN personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen makam şoförlüğü tecrübesi olan ve her türlü arabayı kullanabilecek ,  * En az 3 yıldır aktif şekilde araç kullanan ,  * Tercihen sigara içmeyen , Prezentabl , * Boş zamanlarında ofisin genel işleriyle de ilgilenebilecek. BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Şoför

 • Sevkiyat Şoförü Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin dağıtım yaptığı hastanelere ilaç sevkiyatını gerçekleştirebilecek eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu / Avrupa Yakası yol güzergahlarına hakim, Src 2-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Şoför

 • Dağıtım Şoförü Gülel Gıda Antalya 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe hizmet veren firmamızda Market ve Otel lere kapalı kasa kamyonlar ile ürün dağıtımı yapacak   6 teker ve 10 teker kapalı kasa araçlar ile ürün teslimatı yapacak Yüklenen araçları yanında yardımcı ile birlikte market veya otellere bedenen çalışarak araçtan ürünleri indirip sipariş sahiplerine teslim etmek

  Aranan Nitelikler ANTALYA DA İKAMET EDEN E veya C sınıfı sürücü ehliyeti, SRC 3 veya 4 belgeleri bulunan Alanında en az 3 yıl, tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli Araç bakımı ve onarımı konularında bilgi sahibi   Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek Antalya, Burdur, Isparta ve ilçelerindeki Market ve Otel işletmelerini bilen Seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına yatkın Herhangi bir sağlık sorunu olmayan 40 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek adaylar      

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul Merkez Ofisine Nakliye Şoförü alınacaktır. Sal kasa veya 4 aks - 5 aks - 8 aks lowbed tecrübesi olan, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, En az SRC 4 belgeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden özellikle Sancaktepe Sultanbeyli, Pendik ve Kartal.       Not: Tır tecrübesi olmayan arkadaşların başvurmaması rica olunur.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Servis Elemanı ORYA ORGANİK YAŞAM İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması Organik gıda ürünlerinin üretimi ve ticareti alanında faaliyet gösteren firmamızın perakende satış kanalı olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere servis elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Gelişmeye ve öğrenmeye açık, kariyer odaklı, • Takım çalışmasına alışık, sorumluluk alabilen, • Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, pozitif, diksiyonu düzgün, • Hijyene önem veren, • Yoğun ve tempolu çalışma ortamında neşeli kalabilen, dinamik ve çalışkan, • 20-35 yaş aralığında, • Ehliyet - SRC sahibi ve aktif araç kullanabilen, • Askerlikle ilişiği olmayan

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Tır Şoförü NWG Services İzmir 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir'de ikamet eden, En az 3 yıl deneyimli, Tercihen konteynır tecrübesi olan, E veya D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan, Psikoteknik muayene raporu olan, Tır Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Kamyon Şoförü Gratis Kocaeli, İstanbul Anadolu 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul ve çevre illerin ulaştırma süreçlerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler E Sınıfı ehliyet sahibi olan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen en az 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Asya yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

İş Habercisi - şöför için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?