Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

şöför için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
şöför
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Karaca A.Şİstanbul Avrupa 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHadımköy'deki Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere; · B sınıfı ehliyeti olan, · SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, · Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen (kargo dağıtımı ve su taşıma işlerinde çalışmış) · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek, · Askerlik görevini tamamlamış, · 25-40 yaş aralığında, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu · Ürünlerin bayilere ve mağazalara ulaştırılmasını sağlayacak. · Sevkiyatın olmadığı zamanlarda depoya destek olacak. · Aracın muayene sigorta ve yetki belge zamanlarını takip edecek. · Eve Teslim ürünleri müşterinin kapısına kadar taşıyıp güler yüzle teslimatı sağlayacak. · Takım çalışmasına yatkın. · Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı. · Disiplinli, güleryüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren. · Trafik kurallarına uymaya özen gösteren. · Düzenli ve planlı çalışabilen.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıÖzel Bir Eğitim Kurumunda Görev Alacak, E Sınıfı Ehliyet sahibi, SRC Belgesi olan, Tecrübeli Servis Şoförleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • 4M ANGELS İNTERNATİONAL LLC.İstanbul Anadolu 19 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıgerçek makam şoförü uzun yol tecrübeli lüks araç kullanmış makam adabını bilen

  Aranan Nitelikleranadolu yakası maltepeye yakınikamet etmek en az 1.80 boyunda olmak mersedes bmw long araç kullanmış olmak uzun yol tecrübeli olmak en az lise mezunu olmak mesai sınırlaması olmamak sadakatlı ve uzun yıllar çalışma isteginde olmak referanslı olmak

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıDOĞALGAZ SAYAÇLARI ÜRETİMİ YAPAN ŞİRKETİMİZE ŞİRKET ARAÇLARI İLE SERVİS VE KURYE HİZMETİ YAPACAK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerBAŞVURACAK ADAYLARIN BENZER İŞLERDE EN AZ 3 YIL TECRÜBESİ OLMALI,ERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLE İLİŞKİSİ OLMAMALIDIR.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şoför

 • Sertel LojistikDenizli, İzmir, Manisa, Balıkesir, Uşak, Aydın, Afyon 7 Mayıs 2017

  İş Açıklaması* Ege Bölgesinde ikamet eden/edebilecek, * En az ilkokulu mezunu, * Bay (askerliğini yapmış), * Ekip çalışmasına yatkın, * İletişim becerileri yüksek, * Öğrenime ve yeniliklere açık olan, Silobas Şoförleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Ağır Vasıta Şoförlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, * Silobas Kamyon, Tır araçları kullanımında tecrübeli * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Tekaİstanbul Avrupa 12 Mayıs 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerAnkastre mutfak alanındaki öncü kuruluşumuzun Haramidere Depoda istihdam edilmek üzere; Tercihen Lise Mezunu E sınıfı sürücü belgesine sahip SCR ve Psikoteknik belgesi olan Sevkiyat şoförü olarak en az 3 yıl çalışma tecrübesi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dikkatli ve titiz çalışan, Askerliğini tamamlamış, Sevkiyat Şoförü alınacaktır

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şoför

 • Günaydın Groupİstanbul Anadolu 17 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİstanbul İli, Anadolu Yakası' nda dağıtım operasyonlarında değerlendirilmek üzere Sürücü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu Aktif olarak araç kullanabilen ADR belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan E sınıfı sürücü belgesine sahip İletişimi güçlü Sorumluluk sahibi ve iş disiplini olan Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıYurtiçi Kara nakliyesi alanında faaliyet gösteren firmamızda, “Yurtiçi Kayar Perde – Tenteli tırlarımızda çalışacak tecrübeli src – piskoteknik – dijital ehliyetlere sahip tır şoförleri aranmaktadır. “ İletişim Telefon Numarası: 0536 860 95 46

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl ve üzeri tecrübeli E veya E-D sınıfı Dijital ehliyetli olan , SRC-Piskoteknik belgesine sahip, Tercihen 25 ve 50 yaş arası, Yurtiçinde çalışacak, Sorumluluk sahibi ve disiplinli,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Adecco İzmirİzmir 2 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Makam Şoförü" arayışımız bulunmaktadır; Lise ve dengi okullardan mezun, Dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, Kurumsal şirketlerde şoförlük deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, SRC Belgesi olan, Psikoteknik belgeleri olan Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • MY TUREXİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİstanbul'u iyi bilen, Yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Src ve Piskoteknik belgesi olan, Askerlikle ilişkisi olmayan, Kendine özen gösteren titiz, Diksiyonu düzgün ekip çalışmasına yatkın, ANADOLU YAKASI : Üsküdar,Kavacık, Ataşehir,Ümraniye AVRUPA YAKASI ; Beşiktaş , Mecidiyeköy, Seyrantepe , Çağlayan, Etiler , Levent boğaz hattına yakın ikamet eden Çalışma arkadaşları aranmaktadır. İLETİŞİM : CELAL ÇEVİK - Baş Şoför 0530 285 04 43

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklamasıİstanbul Silivri'de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, kurum araçları ile şehir içi seyahatleri, zamanında ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Servis/ Sevkiyat Şoförü" aramaktayız

  Aranan Nitelikler· Seyahat engeli olmayan, · İstanbul trafiğine hakim, . İdari işlere destek olabilecek , · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · E sınıfı ehliyet, SRC – 2 / SRC-4 belgeleri ve Psikoteknik belgesine sahip, · Ekip çalışmasına yatkın, Güvenilir, Dikkatli,Sorumluluk bilincine sahip · Esenyurt-Beylikdüzü bölgesinde ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıMüşterimiz olan APM Terminalleri’nin İzmir Aliağa’daki konteyner limanı yatırımı için farklı mavi yaka (vinç operatörleri, liman operasyon elemanları, liman işçileri vb.) pozisyonlarında işe alımlar gerçekleşecektir. APM Terminals, Danimarkalı A.P. Moller-Maersk Grubu bünyesinde yer alan terminal operatörü şirketidir. 60'dan fazla ülkede yer alan limanları, 20,000'in üzerinde çalışanı ve konteyner liman operasyonlarındaki güçlü deneyimi ile hizmet vermeye tutkun olan büyük bir ailenin parçası olmaya hazırsanız, siz de başvurunuzu bize ulaştırın! İzmir’in en büyük konteyner terminali olması planlanan APM İzmir Terminali, son nesil gemilere hizmet vererek deniz taşımacılığının bölgedeki ölçeğinin artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu yatırımda çalışmak üzere başvuracak adaylarımıza; Yüksek iş güvenliği standartlarını hedefleyen güvenli bir çalışma ortamı, Uluslararası, köklü geçmişi olan kurumsal bir şirket kültüründe kariyer fırsatı, Teknik ve operasyonel alanlarda sağlanacak mesleki eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan Niteliklerİzmir'de ( Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama) ikamet eden veya edebilecek olan, D sınıfı ehliyete sahip, 22-40 yaşları arasında, İlköğretim, lise veya MYO mezunu, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıEn az lise mezunu, Üst düzey yönetim makam şoförlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimi olan ve bu konuda referans verebilecek, E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, SRC, Psikoteknik raporu bulunan, İstanbul şehir trafiği ve güzergahlarına hakim, Güvenli sürüş teknikleri konusunda kendisini geliştirmiş, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren ve iletişim becerisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Makam Şoförü pozsiyonu için arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Şoför

 • Arkas Lojistik A.Ş.İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir 8 Kasım 2016

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerTır şoförlüğünde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış, D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3 / 4 ve psikoteknik belgelerine sahip, İstanbul Avrupa yakası, İzmir ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının 3 ay sürecek dönemsel ve tam zamanlı saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip "Soğuk İçecek Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC ve Psikoteknik belgeleri olan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, Adana'da ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Ulaşım, Hızlı Tüketim Malları, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şoför

 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının 3 ay sürecek dönemsel ve tam zamanlı saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip "Soğuk İçecek Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC ve Psikoteknik belgeleri olan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, İstanbul'da ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Ulaşım, Hızlı Tüketim Malları, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şoför

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç OsloKonteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Terminal Traktör Operatörü' arayışındadır: En az lise mezunu (Tercihen Makine, Motor, Mekatronik, Elektrik- Elektronik, İş Makinaları bölümleri), Tercihen G sınıfı sürücü belgesine sahip, Tercihen Terminal Traktör İş Makinası kullanma sertifikasına sahip, Tercihen Terminal Traktör Operatörü olarak minimum 1 yıl deneyimli, Tercihen ağır vasıta veya iş makinası kullanmış olmak, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Bursa, Gemlik, Orhangazi ve/veya Mudanya'da ikamet eden/edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Terminal Traktör sertifikası bulunmayan adayların Terminal Traktör sertifika ücreti adayın işe kabul edilmesi durumunda şirket tarafından karşılanacaktır.

  Aranan NiteliklerLiman sahası içerisinde gerçekleşecek operasyonlarda, konteyner ve diğer yüklerin belirlenen noktaya hasarsız, kazasız ve eksiksiz bir şekilde taşımak, Araç arıza durumlarında bilgi vermek, Liman sahası içinde trafik kurallarına uymak,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Operatör, Şoför

 • İş AçıklamasıÇalışanına değer veren Mobil Teknoloji Şirketi müşterimiz için GETİR için; A2 Sınıfı ehliyete sahip, İstanbul'un Göktürk bölgesinde ürün dağıtımı yapacak, Göktürk'te ikamet eden veya yakın bölgelerde ikamet eden, Vardiyalı sistem içerisinde çalışabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli, enerjik, dinamik, Akıllı telefon kullanma ve teknolojiye yatkınlığı olan, Tecrübeli, MOTORLU KURYE arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerHem tam zamanlı hem de akşam saatleri yarım gün çalışma şeklinde imkanlar bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Kargo-Kurye, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Şoför, Kurye

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz çalışanına değer veren GETİR isimli müşterimiz için; A1/A2 Sınıfı ehliyete sahip, İstanbul'un Göktürk bölgesinde ürün dağıtımı yapacak, Göktürk'te ikamet eden veya yakın bölgelerde ikamet eden, Belirli zaman dilimlerinde, günün en az 4 saati çalışabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli, enerjik, dinamik, Akıllı telefon kullanma ve teknolojiye yatkınlığı olan, Kuryelik tecrübesi bulunan, MOTORLU KURYE arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerHem tam zamanlı hem de part time çalışma şeklinde imkanlar bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Kargo-Kurye, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Şoför, Kurye

 • İş AçıklamasıKAMYONET ŞOFÖRÜ VE DEPO ELEMANI: Firmamız Güç aktarım sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Redüktör , Motor ve Hız kontrol cihazlar ana faaliyet konumuzdur. İlan konusu olan iş tanımı: Gelen malzemelerin, depoda ilgili yerlere yerleştirilmesini sağlamak, Ürünleri sevkiyata hazırlamak, Malzemenin yüklemesini gerçekleştirmek, nakliyeci/müşteriye gerekli evrakları imza karşılığı teslim etmek Belirlenen periyotlarda stok sayımlarını gerçekleştirmek

  Aranan Niteliklerİyi derecede araç kullanabilen, SRC2 ve SRC4 sahibi olması, Disiplinli, takipçi, prosedürlere bağlı olarak çalışabilen, İstanbul Avrupa yakası sakini olması ( Özellikle Beylikdüzü - Esenyurt ve çevresi) Takım çalışmasına yatkın, Askerlik ilişkisi olmaması Kişisel bakım ve insan ilişkilerine önem vermesi, Sigara kullanılmaması tercihimizdir

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Makine, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Şoför

 • İş AçıklamasıEğitim firmamıza kendi aracıyla 17:00-23.00 saatleri arasında çalışacak, eğitim danışmanlarımızı ikame edecekleri adreslere güvenli ulaşımnı sağlayacak, arzu ederse kendisi de eğitim danışmanı olarak yetiştirilecek bay-bayan ekip arkadaşları...

  Aranan Nitelikler. diksiyonu düzgün . güvenilir . prezantabl . ekip çalışmasına uyumlu

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Danışman, Şoför

 • İş AçıklamasıİZMİR bölge müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere depo yükleme, boşaltma, araç ile sevkiyatları yapabilecek depo elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDepo yükleme, boşaltma, stoklama ve sevkiyat işlemlerinde tecrübeli olmak Planlama, koordinasyon ve takip becerileri yüksek İyi derecede araç kullanabilmek SRC belgesine sahip olmak DİJİTAL EHLİYETİ OLAN ( E SINIFI )

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Şoför

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Mobilya Montaj Ustası ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.), Ofis Mobilya montajında 3 yıl deneyimli ofis mobilyası kurabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Dış sahada montaj ustasına yardımcı konumda çalışacak Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, Kamyon ve Kamyonet kullanabilen ve src belgesi olan sürücü ehliyeti olan Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna ,Halkalı,İkitelli ,Kayaşehir,Bağcılar ,Gaziosmanpaşa ikamet eden)

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Şoför

 • İş AçıklamasıTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ı Edremit'de yeni açılacak mağazamızda değerlendirilmek üzere Depo/Sevkiyat Şoförü poziyonu için takım arkadaşları aramaktayız; Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar, SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu, Sürücü Ehliyeti Olan ( SRC 4 ve Psikoteknik Belgesine sahip ), Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan, Genç, Dinamik ve Enerjik, Ekip çalışmasına yatkın, Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför, Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun "Üst Yönetim Makam Şoförlüğünü" yapacak adayların aşağıdaki nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler**İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, **40 – 50 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimi olan, Adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • Nezihİstanbul Anadolu 14 Mart 2017

  İş AçıklamasıMağazacılık alanında hizmet veren firmamızın Ümraniye’ deki Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere ‘Sevkiyat Şoförü’ aramaktayız. Sevkiyatların araca yüklemesini yapıp, zamanında mağazalara teslimini yapmak, Ürünlerin ambalajlanması ve depoya uygun şekilde yerleşimine destek vermek,

  Aranan Niteliklerİlköğretim veya lise mezunu, D, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesi bulunan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Ürün taşımasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 25-40 yaşları arasında, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Şoför

 • İş AçıklamasıTüm sevkiyat süreçlerinde görev alınması, Gelen siparişleri müşteriye ulaştırmak, Gelen - giden kargo planlaması ve takibi yapmak, Depo düzenini sağlamak,stok takibini yapmak, Tedarik siparişlerini oluşturmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depolama, Stok Takibi, Sevkiyat konusunda tercihen deneyimli, En az 2 yıl aktif Şoförlük tecrübesi olan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlara hakim, SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Psikoteknik Belgeleri bulunan, Dinamik, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, hizmet kalitesine önem veren, Askerlik ile ilişiği olmayan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bay eleman alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Şoför, Sorumlu, Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan NiteliklerVeri girişi yapabilecek Engel durumu nakit merkezi içerisinde ki çalışmaya uygun olan (Kıymetlerin taşınması) En az Lise mezunu İletişim becerileri kuvvetli Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. Excell ve bilgisayar kullanımı bilgisi olan Askerlik ile ilişiği olmayan,muaf

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • Orta Anadoluİstanbul Avrupa 20 Nisan 2017

  İş Açıklaması1953 yılından günümüze kadar, pamuklu jean giyim kumaşı üretiminde, dünya liderleri arasında yer alan şirketimizin Harbiye’deki Merkez Ofisinde görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip “İç Hizmetler Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. İÇ HİZMETLER ELEMANI Çalışanların ve Üst Yönetimin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, iç hizmetlerle ilgili işleri yerine getirmek ve Genel Müdür'ün makam şoförlüğünü yapmak. - Çay, kahve ve meşrubat hazırlanması ve sunumu hizmetlerini yerine getirmek; sağlık ve temizlik koşullarına azami dikkat göstermek , - Mutfak ve servis hizmetleri ile ilgili eksik malzeme olmaması için gerekli takip ve kontrolleri yapmak, - Günlük posta/kurye trafiğinin takibini yapmak, - Tamir işlerinin yerine getirilmesini sağlamak, temizlik işlerini yapanlara refakat etmek; - Acil ihtiyaçların karşılanması için şirket dışına (Banka, noter, alışveriş..) çıkmak; - Şirket içinde gerçekleşen toplantı/organizasyonlara destek vermek. - Genel Müdür’ün yönlendireceği program dahilinde Makam Şoförlüğü görevini yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerİÇ HİZMETLER ELEMANI - 25 - 35 yaş aralığında, - Adayın Yeşilköy veya Bakırköy civarında ikamet etmesi tercih nedenidir, - Güvenilir, düzenli, titiz, çalışkan, pratik, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, - Min. lise mezunu - Askerliğini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, - Bay

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Şoför, Makam Şoförü

 • İş AçıklamasıMASLAK, şubemizde görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale Şoförleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda görev alabilecek,, Tercihen askerliğini yapmış, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv, Sosyal Servisler, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför, Otopark Görevlisi, Vale

İş Habercisi - şöför için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?