Güvenlik Amiri için İş İlanları

Hepsini Temizle
Güvenlik Amiri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Amiri - Anadolu Yakası Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bay adaylar aranmaktadır.

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Güvenlik Amiri Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gemi İnşaa Sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan ve Askeri Gemi inşası konusunda önemli projeler gerçekleştiren şirketimizin İdari İşler Müdürlüğüne bağlı çalışacak, GÜVENLİK AMİRİ atanacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen özel güvenlik kimlik kartı sahibi, En az lise mezunu, Askerliğini yapmış, 35-50 yaş aralığında, Özel güvenlik kapsamında deneyimi olan,

 • Altay Güvenlik

  Kadıköy Özel Güvenlik Amiri Altay Güvenlik

  İstanbul Anadolu

  18 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KADIKÖY FİKİRTEPE 'DE BULUNAN PROJEMİZ İÇİN ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ SOSYAL HAKLAR + 1500 TL MAAŞ +YEMEK

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN; 1-70 CM BOYUNDA -DENEYİM SAHİBİ -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR. İLETİŞİM TEL : 0543 956 78 67 / 0 549 630 61 34

 • Aktif Yaşam Spor Sağlık ve Turizm İşletmeleri

  Gece Güvenlik Amiri Aktif Yaşam Spor Sağlık ve Turizm İşletmeleri

  İstanbul Anadolu

  15 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirmek üzere ' Gece Güvenlik Amiri' arayışımız bulunmaktadır. • En az Yüksekokul mezunu, • 5188 sayılı kanuna hakim, • Tercihen Güvenlik Operasyonunda en az 5 yıl görev almış, • Gece vardiyasında çalışabilecek, • Özel güvenlik teşkilatı hakkında deneyim ve birikime sahip, • Özel güvenlik kimlik kartına sahip, • Dış görünümüne özen gösteren, • Yangın, deprem, acil, afet, kurtarma teknikleri vb. konulara vakıf, • Gerektiğinde personeline, güvenlik konularında sınıf eğitmenliği düzeyinde eğitim verebilecek, • MS Office programlarına ve raporlamalarına hakim, • Temsil ve iletişim becerisi yüksek, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler • Holding ve grup şirketleri bünyesindeki güvenlik süreçlerinin takibi ve raporlaması. • İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki projelerin araçla kontrolünün yapılması, • Gece vardiyasına kalan personelin disiplin kuralları, talimat ve prosedürleri yerine getirmesinin sağlanması, • Gece vardiyasında ortaya çıkan sorunların çözülmesi için gerekli koordinasyonun yapılması, • Gece vardiyasındaki talimatlara aykırı hareket, iş kazası, devamsızlık vb. idari süreçlerin yönetilmesi, • Vardiyada yapılan iş programları uyarınca çalışmaların yürütülmesinin sağlanması,

 • Dumankaya Pusula

  Güvenlik Elemanı Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirilmek üzere Proje "Güvenlik Amiri” ve "Güvenlik Eleman" ları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özel sektörde ilgili alanda en az 2 yıl tecrübeli, Emekli emniyet ve/veya TSK mezunu, Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, MS Office Programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adayların askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ( Maltepe civarı) ikamet eden.

 • Adecco Gebze

  Merchandising Şefi Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Merchandising Saha Şefi" aramaktayız. Bölgesindeki mağazaların belirlenen frekansda düzenli olarak ziyaret edilmesi. Rut mağazalarından düzenli olarak amiri süpervizörlüğünde mağaza datası almak Ürünlerin raflarda hedeflenen yerde ve kategoride temiz, düzgün ve düzenli bir şekilde doğru fiyat ile yer almasını sağlamak. Mağaza içi yoğun trafik alanlarının belirlenerek anlaşmalı teşhirleri buralara kurmak. Ek ve çapraz teşhir fırsatlarını değerlendirmek. Raf paylarının kontrolü ve satış datalarını temin edip ,düzenli analiz ederek fırsatlarının kullanılması. Müşteri Mağazaları ve Merkez deposu sevkiyat ve stok takibi, Ürün raf ömrü takibi , iade takibi Mağaza yönetimi ile iyi ilişkiler kurmak ve markayı en iyi şekilde temsil etmek. Müşteri ve alışverişçi arasında doğru ve net bir iletişim sağlamak. Tedarik Zincirinde müşteri ayağında oluşabilecek problemleri çözümlemek. Saha rekabeti hakkında bilgi toplayarak, yöneticilerine bildirmek. Sahada gerçekleşen en iyi uygulamaları paylaşmak. Bölgesinde sorumlu olduğu merchandising ekibinin idari amirliğini yapmak. Bölgesindeki ekibinin optimum kullanımı ve performans takibi. Mağaza içi firma Kriterlerinin doğru ve düzenli olarak toplanması. Basılı ve Mağaza içi aktivitelerin takibi ve merkeze raporlanması. Tesis edilen aracın teslim tutanağındaki koşullara uygun kullanılması. (Araç bakımı ve güvenlik koşullarını yerine getirmek) Kendisine teslim edilen tablet ve telefon gibi cihazları koşullara uygun kullanmak. Firmaya ait bilgilerin güvenliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda deneyimli, Analitik yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli ya da Sakarya lokasyonunda ikamet eden.

 • Zorlu Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.

  Entegre Güvenlik Uzmanı Zorlu Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  21 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zorlu Center güvenlik teknolojileri ile entegre kurgulanacak fiziki güvenlik uygulamalarında görevlendirilecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Özel Güvenlik Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun, 5188 sayılı yasa gereği özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az 3 yıl güvenlik amiri, şefi veya müdür yardımcısı olarak çalışmış, Çalıştığı kurumlardan referans mektubu getirebilecek, Elektronik güvenlik sistemleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Fotoğrafik hafızaya sahip, dikkat yönü güçlü, Kişisel bakım kurallarına özen gösteren, temsil yeteneği yüksek, 24 saat esasına göre vardiyalı düzende çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği olmayan, 25 – 35 yaş aralığında

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Güvenlik Amiri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?