Güvenlik Amiri için İş İlanları

Hepsini Temizle
Güvenlik Amiri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Dumankaya Pusula

  Güvenlik Elemanı Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirilmek üzere Proje "Güvenlik Amiri” ve "Güvenlik Eleman" ları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özel sektörde ilgili alanda en az 2 yıl tecrübeli, Emekli emniyet ve/veya TSK mezunu, Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, MS Office Programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adayların askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ( Maltepe civarı) ikamet eden.

 • Desa Deri

  İdari İşler Amiri Desa Deri

  İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sefaköy fabrikamızın İdari İşler ve hizmet satın alma süreçlerini yürütebilecek, Servis, yemek, temizlik ve güvenlik hizmetlerini takip edecek, organizasyonel becerileri gelişmiş yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekibini yönlendirebilecek, ofis teknik işleri takibinde bilgi sahibi, insiyatif kullanabilen, takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler - İdari işler ve satın alma süreçlerinde en az 5 yıl tecrübe sahibi, - Tedarikçi ilişkilerinde başarılı ve ileriye götürebilen, - Organizasyon yapabilen, temsil ve ikna kabiliyeti olan, - Office programlarını kullanabilen, - Disiplinli ve ekibini idare edebilen, - Oto ehliyetli, - Referans verebilen.

 • Adecco Gebze

  Merchandising Şefi Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya

  11 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Merchandising Saha Şefi" aramaktayız. Bölgesindeki mağazaların belirlenen frekansda düzenli olarak ziyaret edilmesi. Rut mağazalarından düzenli olarak amiri süpervizörlüğünde mağaza datası almak Ürünlerin raflarda hedeflenen yerde ve kategoride temiz, düzgün ve düzenli bir şekilde doğru fiyat ile yer almasını sağlamak. Mağaza içi yoğun trafik alanlarının belirlenerek anlaşmalı teşhirleri buralara kurmak. Ek ve çapraz teşhir fırsatlarını değerlendirmek. Raf paylarının kontrolü ve satış datalarını temin edip ,düzenli analiz ederek fırsatlarının kullanılması. Müşteri Mağazaları ve Merkez deposu sevkiyat ve stok takibi, Ürün raf ömrü takibi , iade takibi Mağaza yönetimi ile iyi ilişkiler kurmak ve markayı en iyi şekilde temsil etmek. Müşteri ve alışverişçi arasında doğru ve net bir iletişim sağlamak. Tedarik Zincirinde müşteri ayağında oluşabilecek problemleri çözümlemek. Saha rekabeti hakkında bilgi toplayarak, yöneticilerine bildirmek. Sahada gerçekleşen en iyi uygulamaları paylaşmak. Bölgesinde sorumlu olduğu merchandising ekibinin idari amirliğini yapmak. Bölgesindeki ekibinin optimum kullanımı ve performans takibi. Mağaza içi firma Kriterlerinin doğru ve düzenli olarak toplanması. Basılı ve Mağaza içi aktivitelerin takibi ve merkeze raporlanması. Tesis edilen aracın teslim tutanağındaki koşullara uygun kullanılması. (Araç bakımı ve güvenlik koşullarını yerine getirmek) Kendisine teslim edilen tablet ve telefon gibi cihazları koşullara uygun kullanmak. Firmaya ait bilgilerin güvenliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda deneyimli, Analitik yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli ya da Sakarya lokasyonunda ikamet eden.

 • Zorlu Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.

  Entegre Güvenlik Uzmanı Zorlu Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  21 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zorlu Center güvenlik teknolojileri ile entegre kurgulanacak fiziki güvenlik uygulamalarında görevlendirilecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Özel Güvenlik Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun, 5188 sayılı yasa gereği özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az 3 yıl güvenlik amiri, şefi veya müdür yardımcısı olarak çalışmış, Çalıştığı kurumlardan referans mektubu getirebilecek, Elektronik güvenlik sistemleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Fotoğrafik hafızaya sahip, dikkat yönü güçlü, Kişisel bakım kurallarına özen gösteren, temsil yeteneği yüksek, 24 saat esasına göre vardiyalı düzende çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği olmayan, 25 – 35 yaş aralığında

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Güvenlik Amiri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?