MATBAA için İş İlanları

Hepsini Temizle
MATBAA
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Depo Personeli(Matbaa)
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması -Demirbaş sayımlarını düzenli olarak kontrol etmek, -Depodan çıkan her ürünün takibini ve dökümantasyonunu yapmak, -Depoda bulunanları saklama koşullarına ve birimine uygun olarak düzenlemek, -Ürünlerin zayi ve son kullanım durumlarını takip etmek.

  Aranan Nitelikler Basım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; -En az Lise mezunu, -Ms Office Programlarına hakim, -Tercihen Lojistik Depo (Matbaa/Kağıt ürünleri) Alanında tecrübesi bulunan, -Etkin bir şekilde bilgisayar kullanabilen, -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik mecburi hizmetini tamamlamış, -İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) "Bay Depo Personeli" alınacaktır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Sektörünün Öncü Kuruluşu olan, Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamız için; Üretim departmanının farklı kademelerinde görev yapacak, Yetiştirilmek üzere, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Asgari Ücret + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı)   Matbaa Üretim Personeli arıyoruz.  

 • Ctp Montaj Operatörleri
  Tunç Matbaacılık
  İstanbul Avrupa 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması MERTER'DE BASKI VE BASKI SONRASI ÜRETİMİ KENDİ TESİSLERİNDE YAPAN MATBAAMIZDA CTP MONTAJ OPERATÖRÜ OLARAK ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAC İŞLETİM SİSTEMİNDE ÇALIŞABİLEN, ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE INDESIGN, KODAK PREPS (YA DA BENZERİ MONTAJ UYGULARINI) PROGRAMLARINI İYİ DÜZEYDE KULLANABİLEN, BASKI TEKNİKLERİNİ BİLEN, MATBAA TECRÜBELİ, EKİP ÇALIŞMASINA VE YOĞUN İŞ TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYABİLECEK CTP MONTAJ OPERATÖRLERİ ARIYORUZ.

 • İş Açıklaması “Yenilikçi, mükemmeliyetçi, sürekli ve uzun soluklu yol ve takım arkadaşlığı...” felsefesine sahip, İzmir ilinde, matbaa sektöründe faaliyet gösteren GÜLEÇ MATBAA; gelişen organizasyon yapısında “Üretim Planlama ve Kontrol Mühendisi” pozisyonunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktadır. Teknik bilgisi: İş Etüdü (Metot Eüdü ve Zaman Etüdü) Önceden Belirlenmiş Zaman Sistemleri Yalın üretim Hat Dengeleme Performans Yönetimi Verimlilik Yönetimi Yetkinlik Yönetimi Yerleşim Planlama ve Tasarımı 5S Problem Çözme Teknikleri Analiz ve Raporlama Sürekli İyileştirme - Kaizen Konularında teknik bilgisi ve pratik tecrübesi olan. Bilgisayar bilgisi: Microsoft Office programlarına hakim, Excelde programlama yapabilen (Excel Makro), Yabancı Dil bilgisi: Tercihen İngilizce ve Almanca bilen

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği  bölümünden mezun, Tercihen matbaa sektöründe tecrübesi olan Tercihen üretim planlama ve kontrol yönetimi konusunda tecrübesi olan Tercihen ERP kullanım tecrübesi olan Mühendislik yaklaşımı güçlü, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Problem çözme becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

 • İş Açıklaması İş Açıklaması MATBAA, OFSET BASKI, AMBALAJ üretiminde lider konumlu firmamızın OSB/BURSA tesislerinde '' YETİŞTİRİLMEK ÜZERE '' ; Üretim operatörlerine yardımcı eleman olarak destek vermek, Üretim bant elemanı görevini sağlamak, ( Ürün tamamlama, mücellit ) Ürünlerin paletleme ve yükleme işlemlerini sağlamak, Üretim makinalarının iş bitimlerinde temizlik işlemlerini sağlamak ve operatörlerin yönlendirmesi doğrultusunda günlük bakım işlemlerini gerçekleştirmek, görevlerini yapabilecek '' ÜRETİM ELEMANI '' takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Lise Mezunu (Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Matbaacılık, Torna -Tesviye veya Motor bölümlerinden mezun) , 18 – 30 yaşları arasında, Erkek adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış, İş disiplinine sahip, Öğrenmeye hevesli ve dikkatli, Hızlı iş temposuna uyum sağlayabilecek ve mesaili çalışabilecek, Mekanik Makine Ayarları konusunda bilgi ve beceriye sahip, Sorumluluk alabilen özelliğe sahip, Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili, İnsan ilişkilerinde olumlu, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu, BAY/BAYAN. SERVİSİMİZ BULUNMAMAKTA, YOL ÜCRETİ ÖDENMEKTEDİR.

 • İş Açıklaması “Yenilikçi, mükemmeliyetçi, sürekli ve uzun soluklu yol ve takım arkadaşlığı...” felsefesine sahip, İzmir ilinde, matbaa sektöründe faaliyet gösteren GÜLEÇ MATBAA; gelişen organizasyon yapısında “Sevkiyat ve Hammadde Depo Sorumlusu” pozisyonunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktadır. Teknik bilgisi: Hammadde depo yönetimi Sevkiyat depo yönetimi 5S Konularında teknik bilgisi ve pratik tecrübesi olan. Bilgisayar bilgisi: Tercihen ERP programlarını kullanabilen, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Yabancı Dil bilgisi: Tercihen İngilizce bilen    

  Aranan Nitelikler Üniversite, Lise veya dengi okullardan mezun olmak, Tercihen matbaa sektöründe tecrübesi olan Tercihen depo yönetimi konusunda tecrübesi olan Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Problem çözme becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

 • İş Açıklaması Masa üstü, kağıt sıvama promosyon ürünleri, ajanda, takvim, defter ve buna ek olarak ambalaj sektörüne yönelik sıvama kutu ve üretimi yapan, Türkiye ve yurt dışında her biri kendi sektörünün lideri konumundaki firmalara bu yönde hizmet veren firmamızda bizimle çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İnkjet baskı makinesini kullanabilecek Lazer baskı makinesi deneyimi olan, Makinelerden anlayan İçerdeki ve dışardaki malzemelerin takibini yapabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Bölüm sorumlusu aramaktayız.

 • İş Açıklaması Masa üstü, kağıt sıvama promosyon ürünleri, ajanda, takvim, defter ve buna ek olarak ambalaj sektörüne yönelik sıvama kutu ve üretimi yapan, Türkiye ve yurt dışında her biri kendi sektörünün lideri konumundaki firmalara bu yönde hizmet veren firmamızda bizimle çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Spiral Hattında Farklı görevler üstlenebilecek Sıcak baskı konusunda deneyimli Helezon spiral makinelerinde çalışmış Otomatik delme makinesinde deneyimli Askerlikle ilişiği olmayan Üretim elemanları aramaktayız.

 • İş Açıklaması OLİVYUM VE CEVAHİR AVM 'DEKİ  STANDIMIZ İÇİN   FULL TİME ÇALIŞMA SAATİ  : 12:00 İLE 22:00 ARASI ( HAFTADA 7  GÜN )  ÇALIŞACAK BAY BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.  

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞAN DİNAMİK, GÜLER YÜZLÜ VE İLETİŞİMİ GÜÇLÜ ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU KİŞİSEL HİJYEN KURALLARINA ÖZE GÖSTEREN, YENİ ÜRÜNÜMÜZ OLAN ÇİKOLATA VE KAHVE SATIŞI YAPACAK FULL-TİME STAND GÖREVLİSİ BAY-BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise ve dengi okullardan mezun, Depo ve sevkiyat konusunda deneyimli, Stok giriş ve çıkışlarını takip ve kontrol edebilecek, Düzenli ve tertipli çalışma prensibi olan, En az iki yıl deneyimi olan, Bilgisayar kullanabilen, Ehliyeti ve aktif şoförlüğü olan, Forklift kullanabilen (ehliyetli), Bay.

 • İş Açıklaması Masa üstü, kağıt sıvama promosyon ürünleri, ajanda, takvim, defter ve buna ek olarak ambalaj sektörüne yönelik sıvama kutu ve üretimi yapan, Türkiye ve yurt dışında her biri kendi sektörünün lideri konumundaki firmalara bu yönde hizmet veren firmamızda bizimle çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 4 Yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Müşterinin siparişleri ve tahminleri doğrultusunda üretimin planlanması ve üretim akışını izleyecek, Üretim programının belirlenmesi ve takibi, hammadde ve malzeme temin planlarının hazırlayıp, işleyişi kontrol edecek, Üretim planları konusunda ilgili birimlere bilgi vererek, üretimin aşamaları konusunda bilgilendirme yapacak, İşlerin teslim tarihine yetişmesi için etkin izleme yapacak, Gecikme hallerinde birim ve üst yönetim koordinasyonu ile planlamayı revize edecek, Müşteri sevkiyatlarını planlayıp, gerçekleştirilmesini sağlayacak, Üst yönetime periyodik raporlama yapacak, Üretim sürecinde belirlenen kalite standartlarını sağlayabilecek, Teknik tecrübesi ve yönetsel becerileri kuvvetli, Koordinasyon becerisi yüksek, insan  ilişkileri güçlü, insiyatif  kullanabilen , Analitik düşünebilen, esnek çalışma saatlerine uygun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Üretim Planlama konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Askerlikle ilişiği olmayan, Avrupa Yakası'nda ikamet eden '' ÜRETİM PLANLAMA SORUMLUSU '' aramaktayız.

 • İş Açıklaması DATASOFT VE MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN , ALIŞ-SATIŞ FATURARINI, ÇEK -SENET-BANKA KAYITLARINI SİSTEME İŞLEYECEK, SATIŞ FATURALARINI DÜZENLEYECEK, CARİ BORÇ-ALACAK TAKİBİNİ VE MUTABAKATLARINI TAKİP EDECEK, EN AZ 2 YIL ÖN MUHASEBE TECRÜBESİ OLAN EKİP ÇALIŞMASI YATKIN, ÇÖZÜM ODAKLI DÜŞÜNEN, BAY-BAYAN  

  Aranan Nitelikler

 • Grafiker
  City's Nişantaşı Alışveriş…
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi kurumsal çalışmaları ile ilgili her türlü tasarım uygulamalarını yapacak, işin tasarımından matbaa aşamasına kadar sorumluluk alabilecek, aktivitelerin verimliliğini arttıracak ürünlerin tanıtımında destek sağlayabilecek materyal spectlerini ve tüm detaylarını organize edecek deneyimli Grafiker aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler  -Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Grafik Tasarımı bölümünden mezun, - Grafik uygulamaları konusunda 10 yıl deneyimli, - En az 5 yıl ajans deneyimi olan, - Art Direktör yardımcısı olarak görev almış, - Freehand, Photoshop Illustrator , Indesign ,tercihen 3D max ve/veya Flash programlarına hakim ve Macintosh bilgisayar kullanabilen, - Yaratıcı kampanya fikri geliştirmek, görsel tasarım ve içerik geliştirme konusunda deneyimli, - İyi derecede baskı teknolojilerine ve baskı hazırlama süreçlerinde matbaa bilgisi olan, - İyi derecede İngilizce bilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilen, - Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış, - Nişantaşı bölgesi ve yakınında ikamet eden adaylar aramaktayız.

 • Grafik Tasarımcı
  Loca Reklam
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Bayrampaşa’da faaliyet gösteren firmamıza, matbaa tecrübesi olan, kendisine atanan markaların tüm görsel çalışmalarını ( broşür, afiş, etiket tasarım, OWV ) titizlikle ve verilen zaman sınırlarında gerçekleştirebilecek deneyimli TASARIMCI GRAFİKERLER aramaktayız. Tasarım konusunda kendine güvenen, özellikle ambalaj tasarımı, baskıya iş hazırlayıp, işi sorunsuz bir şekilde baskıya gönderebilecek Ağırlıklı olarak basılı materyal işlerinde tasarım yapacak ***Loca Reklam, reklam ajans ve tasarım hizmetinin yanı sıra, Bayrampaşa’daki baskı ve ambalaj tesisleriyle müşterilerine Dijital ve Ofset Matbaa Hizmetleri sunan sektörün öncü firmalarındandır.      

  Aranan Nitelikler   Reklam ve matbaa sektöründe en 5 sene tecrübeli, tasarım konusuna hakim Özellikle ambalaj tasarımı ve çizgi altı tasarım konusunda deneyimli ve yaratıcı Eli son derece hızlı, dikkatli, düzenli, sorumluluk sahibi, işine ve kendine güvenen Baskı öncesi ve sonrası aşamalar hakkında matbaa teknik bilgisi olan İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip özellikle Illustrator, Indesign gibi güncel bilgisayar programlarını da bilen Mac kullanabilen

 • İş Açıklaması Masa üstü, kağıt sıvama promosyon ürünleri, ajanda, takvim, defter ve buna ek olarak ambalaj sektörüne yönelik sıvama kutu ve üretimi yapan, Türkiye ve yurt dışında her biri kendi sektörünün lideri konumundaki firmalara bu yönde hizmet veren firmamızda bizimle çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Açık öğretim öğrencisi, Tam zamanlı çalışmaya uygun, İnsan kaynaklarında 2 yıl deneyimli, İK ve personel işlerini yönetebilecek, B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen İK Yardımcı Eleman aramaktayız.

 • Ofset Baskı Kalfası
  İnkılâp Kitabevi
  İstanbul Avrupa 25 Ocak 2016

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Roland 704 makinede çalışmak üzere tecrübe sahibi "Ofset Baskı Kalfası" arayışımız bulunmaktadır:  

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Roland 704 tecrübesi olan Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay  

 • Satış Temsilcisi
  Delta Kağıtçılık
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Matbaa Kağıtları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için mağaza içerisinde satış yapabilecek satış danışmanları alınacaktır. *Şirket içerisinde satış yapabilecek, *Telefonda müşterilere fiyat ve bilgi verebilecek, *Satışı gerçekleşen ürüne ait fatura v.b evrakların bilgisayar ortamında düzenlenmesini yapabilecek  BAYAN  elemanlar.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *Bilgisayar kullanabilen, *Satış konusunda deneyimli, *Grup çalışmasına yatkın, *Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, *Prezantabl,pozitif,güleryüzlü ve dinamik bir yapıya sahip, *İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak.

 • Elektrik Teknisyeni
  Turkuvaz Medya Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 7 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik/Elektronik bölümlerinden  mezun,   25 - 30 yaş aralığında,   Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   En az 3 yıl deneyimli,   Vardiyalı olarak çalışacak,   Aktif düşünebilen, istekli ve çözüm odaklı,

  Aranan Nitelikler Turkuvaz Medya Grubu Bünyesinde İzmir - Matbaa Bölümünde görevlendirmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır. 

 • Müşteri Satış Temsilcisi
  Loca Reklam
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Hadımköy’de olan firmamız ambalaj ve ofset baskı alanlarında sektörün önde gelen firmalarına hizmet vermektedir. Lise veya tercihen üniversite mezunu, bay/bayan güleryüzlü, iletişim yönü güçlü, planlama ve takip yeteneği kuvvetli, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren MÜŞTERİ/SATIŞ TEMSİLCİLERİ arıyoruz Müşteri ile şirket arasındaki köprü olarak müşteri memnuniyetini hep en yüksek seviyede tutmak Firmanın mevcut müşterileri ile olan görüşmelerini yaparak, satışa dönen siparişleri üretime aldırmak, faturanın kesilip müşteriye teslim edilmesine kadar üretimin her aşamasında siparişin takibini yaparak, yönetime günlük ve haftalık raporlar vermek Firma müşterileri ile görüşmeler yaparak istenen ürünün ne olduğu hakkında müşteriden brief almak Müşteriyi ve ihtiyacını doğru anlayıp, yönlendirerek ve işi sıkı takip ederek müşterilere verilen teklifleri siparişe döndürebilen Şirketin sahip olduğu müşteri portföyünün yanında yeni müşterilerin kazanılması sürecinde aktif sorumluluk alabilecek Müşteri ziyaretleri ve yeni müşterilerin kazanılması ile ilgili konularda verimli çalışmalar yapabilecek Daha önce firmamız ile çalışmış ancak uzun süredir sipariş vermeyen firmaları saptayıp, kurumsal hizmetlerimize ilişkin müşteri ve partnerlerimize geri bildirim sağlayarak, bağlantılı olduğumuz müşterilerle ilişkileri yeniden canlandırabilecek

  Aranan Nitelikler ·       Tercihen üniversiteden mezun ·       Matbaa, ambalaj, promosyon, baskı veya benzer sektörlerde müşteri temsilcisi/pazarlama satış görevlerinde en az 5 yıl deneyimi olan ·       Planlama, iş takip, koordinasyon ve raporlama yeteneği kuvvetli ·       Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı ·       Temsil yeteneği kuvvetli, sosyal ilişkileri iyi, insan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek ·       Dikkatli, düzenli ve enerjik bir yapıya sahip ·       MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen ·       Pazarlama tekniklerine hakim ·       Dış görünüş ve kişisel bakımına özen göstere

 • Yetiştirilmek Üzere Çırak Arıyoruz
  Pan Etiket
  İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-27 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 10 Ocak 2016

  İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz bünyesindeki tüm reklam, ilan, görsel ve katalog çalışmalarında tasarım ve içerik oluşturularak, konsept belirlenmesi, uygulama ve prodüksiyonun gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az MYO grafik tasarım bölümü mezunu, Grafik Tasarım alanında en az 3 yıl deneyimli, Macintosh kullanabilen,  Web tasarımı ve Grafik programlarına hakim ( Adobe Photoshop, Freehand, Corel, Illustrator, Flash+ActionScript, Dreamweaver, HTML, CSS, vb.) Tercihen Indesign ya da Quark 7 programlarından birine hakim, Yaratıcı görsel çalışmalar yapan, kreatif yönünü geliştirmiş, Araştırmacı, takım çalışmasına yatkın, planlama becerisi yüksek, Detaylara önem veren, İletişim becerisi gelişmiş, yeniliklere açık, Matbaa bilgisine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Kurumun tüm görsel ürünlerinin tasarlanması, malzeme seçimi ve montaj süreçleri Baskı ve matbaa işlemleri Sosyal medya görsellerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı vb bölümlerinden mezun, İyi derecede Photoshop, Illustrator ve Indesign kullanabilen, Malzeme bilgisine (foreks, folyo vb) sahip, Baskı bilgisine sahip, Tercihen iki yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Tercihen İstanbul'un Anadolu yakasında ikamet eden

 • Grafik Tasarım
  T37 Tasarım Stüdyosu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Tasarım studyomuza, yaptığı iş konusunda tutkulu, yenililkçi, problem çözmeye yatkın ve yer aldığı projelerin tüm süreçlerinde aktif rol oynayacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Grafik tasarımcı

  Aranan Nitelikler Geleneksel ajanslarda minimum 2 yıl deneyimi olan Tercihen üniversitelerin grafik tasarım bölümünden mezun Grafik tasarım programlarına (Adobe illustrator, indesign, photoshop vb) programlara iyi derecede bilen Sosyal mecralara görsel çalışmalar hazırlayabilecek Kurumsal kimlik, marka ve digital tasarım konularda deneyimli Projelerin fikir , tasarım ve matbaa aşamalarını başından sonuna takip edecek Araştırma yapmayı seven ve kendini geliştiren Detaylara önem veren Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, Portfolyo sunabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.  

 • Müşteri Temsilcisi
  Brandmedia
  Ankara 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ajans faaliyetleri kapsamındaki ürün ve hizmetlerin yeni müşterilere tanıtılması ve mevcut müşteri portföyü ile ilişkilerin yürütülmesi görevlerini yürütecek "Müşteri Temsilcileri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler + Reklam / Matbaacılık / Dijital Baskı / Promosyon sektörlerinin en az birinde 2 yıldan fazla deneyime sahip. + Tercihen portföy sahibi + Giyimine, konuşmasına ve diksiyonuna özen gösteren + Maaş + prim düzeninde çalışabilecek + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bay/bayan + Aktif araç kullanabilen   NOT:  1./ Sigara içmeyen adaylara öncelik tanınacaktır. 2./ Maaş + Prim + SSK + Yemek olarak ücretlendirme yapılacaktır. Ayrıca yol ücreti ödenmeyecektir. 3./ Yukarıdaki kriteleri karşılamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 4./ Sadece online başvurular değerlendirilmektedir. Telefonla bilgi verilmeyecektir.

 • Grafiker
  Umur Basım
  İstanbul Anadolu 26 Ocak 2016

  İş Açıklaması Basım, Ambalaj, Kağıt ve Bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren, İlk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve sektörün öncüleri içerisinde ilkleriyle bilinen şirketimizin "Grafik Departmanı" bünyesinde görevlendirilmek üzere;   En az lise mezunu, Tercihen en az 3 yıl matbaa veya ajans deneyimine sahip, Photoshop ve Illustrator gibi tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen  Macintosh ortamında), Baskı öncesi hazırlık süreçlerinde (film çıkış, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) Kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden ' Grafiker ' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Matbaamızın bünyesinde bulunan grafik tasarım departmanızda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator gibi programlara hakim Yaratıcı yönü güçlü  Yoğun tempoda çalışabilecek  

  Aranan Nitelikler Bizim için önemli olan yaratıcı, gelişme açık tasarım vizyonu olan Yoğun tempoda çalışabilecek,      

 • Tasarımcı/Grafiker
  Silva Tekstil
  İstanbul Avrupa 31 Ocak 2016

  İş Açıklaması Kurumsal kimlik çalışmalarımızı üstlenebilecek; logo, banner, afiş, katalog, insert, ürün ambalaj tasarımı konusunda tecrübeli, kartvizit vb. tasarımları yapabilecek uyumlu, gelişime ve yeniliklere açık, iş disiplini özelliğine sahip Grafik Tasarımcı Takım Arkadaşı Aramaktayız.  Şirketimiz Mecidiyeköy'dedir.   

  Aranan Nitelikler - Konusunda en az 4 yıl tecrübeli, - Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, FreeHand, CorelDraw, 3DMAX,      Microsoft Ofis Programlarını Çok İyi Derecede Kullanabilen, - Baskı hazırlığını yapabilecek, baskıyı kontrol edebilecek, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili - Ofis programlarını sorunsuz kullanan, - İş takibini yapabilecek, - Tercihen Fotoğrafcılık bilgisi olan Adaylar Tercih Sebebidir.

 • Grafiker
  Marin Basım Yayın ve Tanıtım…
  İstanbul Avrupa 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması Mevcut tasarımların ve yeni tasarım taleplerinin grafik düzenlemelerinin yapılması Kutu, broşür, afiş, katalog, imaj çalışmaları gibi grafik aşamalarını gerçekleştirmesi Müşteri tarafından sipariş onayı verilmiş ürünlerin işletmenin baskı tekniğine uygun olarak grafik ve montaj çalışmasının yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO Grafik, Güzel Sanatlar veya Üniversitelerin Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun İletişim kabiliyeti yüksek İyi derecede MAC kullanabilen, Tercihen matbaacılık sektöründe konusunda deneyimli Adobe Indesign, Adobe illustrator, vb sektörel programlarına hakim MS Office programlarını etkili şekilde kullanabilen Takım çalışmasına uyumlu, işletme içi ilişkilerde başarılı Esnek çalışma saatlerine, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Alanında en az 3 yıl deneyimli Ulaşım sorunu olmayan  

 • İş Açıklaması Matbaa üretim sürecini başlangıcından sonuna kadar yürütmek: - Pazarlama ekibine fiyatlandırma, üretim takibinde yardımcı olmak, - Baskı öncesinde grafik tasarım ve renk ayrımı departmanlarını koordine etmek. - Baskı yapan ekibin planlamasına destek olmak, - Baskı sonrasında sevkiyat programını oluşturmak. - Fason işlerin takibini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üretim Yöneticisi olarak en az 1 yıllık deneyime sahip. - Tercihen Matbaa sektöründe deneyimli ya da bu sektörde kendini geliştirebilecek. - Kendisine bağlı ekibi yönetme konusunda deneyimli. - Haftalık ve günlük üretim planlarını hazırlayacak ve sevkiyata kadar tüm süreci takip edebilecek. - Üretimle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip edecek - Çalışmalarıyla ilgili dönemsel rapor ve analizleri yapacak, yönetime sunacak - Fason işlerle ilgili iş akış sürecini takip edecek - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Üretim müdürüyle uyumlu çalışma oluşturabilecek - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış - Bay/Bayan FİYATLANDIRMA VE PLANLAMA PERSONELİ ALINACAKTIR

 • Temizlik Elemanı
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

İş Habercisi - MATBAA için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?