MATBAA için İş İlanları

Hepsini Temizle
MATBAA
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Bobin Kesim Ustası(Matbaa)
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tabaka Kesim Makinesinde Kesim işi yapmış, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışablecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden)   Bobin Kesim Ustası arıyoruz.  

 • Matbaa İşçisi
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 21 Eylül 2015

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz matbaasına mücellithane, ofset baskı ve web ofset baskı kalfaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Askerlikle ilişiği olmayan -Vardiyalı çalışabilecek -Dış görünümüne özen gösteren -Gelişime açık ve mesleğinde ilerlemeyi hedefleyen -Sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde yetiştirilmek üzere çıraklar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gelişime açık ve matbaa sektörüne meslek sahibi olmayı hedefleyen Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

 • İş Açıklaması İş Açıklaması Merhaba; 10 yıllık web tasarım sektöründe çalışan firmamız için -Photoshop programına ve illustrator programına hakim. Daha önce web tasarım şirketlerinde çalışmış. Çok nadirde olsa matbaa grafiğinden anlayan  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - En az lise mezunu - Ekip Çalışmasına uyumlu  

 • İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-27 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

 • Baskı Ustası
  Turkuvaz Medya Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Eylül 2015

  İş Açıklaması Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yer alan Samandıra Matbaa'mızda görevlendirilmek üzere Baskı Ustası ve Baskı Usta Yardımcıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Matbaa meslek lisesi, endüstri meslek lisesi veya lise mezunu, Baskı konusunda (renk bilgisi vb.) tecrübeli, Rotasyon baskı makinesinde vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, 25 -35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adaylar aranmaktadır.

 • Kurumsal Satış Uzmanı
  Manpower Gayrettepe
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması Matbaa sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Kurumsal Satış Uzmanı' arıyoruz. Kurumsal firmalara ziyaret etmek, Yeni müşteri portföyü oluşturmak, Satış&Pazarlama ekibiyle aktif çalışmak, Satış stratejileri oluşturmak.    

  Aranan Nitelikler Satış/pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Kurumsal firmalara satış danışmanlığı yapan, Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın ve hedef odaklı çalışabilecek, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan.

 • Ofset Baskı Ustası
  İnkılâp Kitabevi
  İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere aşağıda makine parkurunda belirtilen makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları" arayışımız bulunmaktadır: Roland 704 Roland 702 (ön – arka) Roland Rekord (ön – arka) Roland Rekord 1 – 1 Roland 200 50-70

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

 • Sekreter-Ön Muhasebe
  Akal Batu Etiket
  İstanbul Avrupa 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması Topkapı da bulunan matbaa firmamıza görevlendirilmek üzere ön muhasebe bilen çalışma arkadaşı aramaktayız.      

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEVZUNU(TERCİHEN TİCARET LİSESİ) EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ, YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİMİ GÜÇLÜ; MAİL VE TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNLENDİREBİLECEK, ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ, MİKRO MUHASEBE PROGRAMINI KULLANABİLEN, İNGİLİZCE BİLEN, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.  

 • İş Açıklaması Süt sağım makine ve ekipmanları imal ve ihraç eden firmamızın grafik tasarım departmanında çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Firmamızın katalog, broşür, etiket ve tanıtım görsel materyallerini hazırlayabilecek, * Sağlanacak olan profesyonel malzemelerle ürün çekimlerini yürütebilecek, * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * İyi derecede Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator kullanabilen, * Grafik tasarım alanında deneyimli, * Profesyonel fotoğraf çekimi ile ilgili bilgi sahibi, * Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, * Baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık, matbaa konularında yeterli bilgiye sahip, * Grafik uygulama bilgisi ve özgün tasarım kabiliyetine sahip, * After Effect te reklam videoları hazırlayabilecek ya da öğrenmek isteyen, * Daha önce yaptığı proje ve işleri referans gösterebilecek, * Bursa’da ikamet eden, * Bay / Bayan personel alınacaktır.

 • Grafik Tasarım Uzmanı
  Saltman
  Bursa 16 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kurum markasının kimliğini, görsel dilini ve kurum anlayışını basılı malzemelere, satış noktalarına, teşhir alanlarına ve tüketiciye taşımak.· - Olası tüm grafik uygulamalarda pazarlama çalışmalarına destek vermek; - Özel günler, sezon görsellerinin takibini yapıp işlerin mecralara doğru zamanda iletilmesini sağlamak, - Fuar, basın daveti, basın lansmanı, organizasyon gibi markanın temsil edildiği her alanda grafik görsel uygulamaları geliştirmek ve materyalleri hazırlamaya yardım etmek, - Sosyal mecra görsellerinin hazırlanması ve dijital uygulamaları ( web sitesi, sosyal medya hesapları vb. ) takip etmek, - Etkinliklerden sonra gelen cekim kareleri, videoları vs. gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra gerekli mecralara iletimini sağlamak,· - - Basılı işler üreterek matbaa ve görsel baskı işlerini takip etmek ve baskı aşamasına kadar sonuçlandırmak. - Promosyon ürünleri tasarım uygulamalarını yapmak, - Kitap, kitapçık ve bülten gibi çok sayfalı işlerin mizanpajını yapmak, - Şirketin açık hava/araç giydirme/gazete-dergi ilanı/satış noktası reklam çalışmaları v.b. tasarımlarının yapılması, dataların hazırlanması ve baskı süreçlerinin yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi - Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, İllustrator vb. Corel tasarım programlarına hakim, Baskı Hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk Bilincine sahip, Bay bayan adaylar,

 • Üretim Personeli
  Sml Etiket ve Aks. Paz.
  İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Üretim bölümünde  çeşitli alanlarda  görev alacak deneyimli / deneyimsiz Üretim Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Matbaa Meslek Lisesi , Tekstil  Meslek Lisesi (Dokumacılık)  veya ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunları · Tercihen ofset, dokuma, kumaş baskı veya dijital baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Grafiker/IT Personeli
  Altherm Klima
  İstanbul Anadolu 27 Eylül 2015

  İş Açıklaması Klima-Havalandırma cihazları üretimi konusunda faaliyet gösteren; sektörün liderleri arasında olan kuruluşumuzun, İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasında satış ve pazarlama departmanında görevlendirmek üzere takım arkadaşı arıyoruz. Pozisyon için “Satış Ve Pazarlama Bölümü” hedef ve stratejileri doğrultusunda beklenenler ; Satış Ve Pazarlama Yöneticisi'ne bağlı çalışmak, Firmanın reklam ve pazarlama faaliyetlerinde gerekli olan görsel malzemeleri oluşturmak, Tüm web görselleri , sosyal medya ,yazılı medya , outdoor , satış destek dökümantasyonu içerik tasarımlarını yapabilmek, Ürünlerimizin üzerindeki grafik tasarımlarını ve malzemelerini tasarlamak, Sistem ve donanım sorunlarını çözebilmek, Bilgisayar ve Yazıcı gibi donanımların kullanımı, kurulumu ve bakımını yapmak Web sitesini yönetmek,

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, Illustrator, Indesign gibi programları etkin bir şekilde kullanabilen Tercihen web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli Donanım ve network konularında bilgili, işletim sistemlerini bilen ve sistem sorunlarını çözebilecek Bilgisayar ve Yazıcı gibi donanımların kullanımı, kurulumu ve bakımını yapabilecek Web sitesi yönetecek html ve Word Press bilgisi olan Baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık, matbaa konularında temel düzeyde bilgiye sahip Tasarım yönü güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen Microsoft office programlarını iyi seviyede kullanabilen Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu, İstanbul Tuzla-Kartal ya da Çayırova-Şekerpınar bölgelerinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Üretimde Yer Alacak - Eleman
  Pan Etiket
  İstanbul Anadolu 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-30 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması İş Açıklaması MATBAA, OFSET BASKI, AMBALAJ üretiminde lider konumlu firmamızın OSB/BURSA tesislerinde '' YETİŞTİRİLMEK ÜZERE '' ; Üretim operatörlerine yardımcı eleman olarak destek vermek, Üretim bant elemanı görevini sağlamak, ( Ürün tamamlama, mücellit ) Ürünlerin paletleme ve yükleme işlemlerini sağlamak, Üretim makinalarının iş bitimlerinde temizlik işlemlerini sağlamak ve operatörlerin yönlendirmesi doğrultusunda günlük bakım işlemlerini gerçekleştirmek, görevlerini yapabilecek '' ÜRETİM ELEMANI '' takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Lise Mezunu (Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Matbaacılık, Torna -Tesviye veya Motor bölümlerinden mezun) , 18 – 30 yaşları arasında, Erkek adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış, İş disiplinine sahip, Öğrenmeye hevesli ve dikkatli, Hızlı iş temposuna uyum sağlayabilecek ve mesaili çalışabilecek, Mekanik Makine Ayarları konusunda bilgi ve beceriye sahip, Sorumluluk alabilen özelliğe sahip, Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili, İnsan ilişkilerinde olumlu, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu, BAY/BAYAN. SERVİSİMİZ BULUNMAMAKTA, YOL ÜCRETİ ÖDENMEKTEDİR.

 • Elektrik Tekniker/Teknisyen
  Doğan Ofset A.Ş.
  İstanbul Avrupa 28 Eylül 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Elektrik Tekniker/Teknisyenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları / Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen matbaa makineleri ve/veya üretim işletmelerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Ambalaj ve matbaa sektöründe  faaliyet gösteren firmamızın İzmir Kemalpaşa da bulunan fabrikasında istihdam edilmek üzere Satış ve pazarlama Sorumlusu  aranmaktadır. Firmamızın  Yurtiçi ve Yurtdışı tüm pazarlama, marka yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetlerini yürütmek. Mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek firmamızın tanıtımını yapmak ve projeyi firmamıza kazandırmak ve marka bilinilirliğini sağlamak İş geliştirme üzerine planlama yapmak, Periyodik raporlama yapmak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, Satış ve pazarlama tecrübesi olan, Mevcut ve potansiyel müşteriler ile ilgili  planlama, organizasyon, portföy oluşturma, müşteri ziyaretleri, teklif hazırlama ve raporlamaları yaparak, takip edebilecek, Yaratıcılığı yüksek, yeni fikirler ve projeler üretebilen, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Temsil becerisi yüksek, Sosyal ilişkileri güçlü, iletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve dinamik Detaycı, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Prezantasyonu ve diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyeti olan, Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişiği kalmamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması TÜYAP Fuar Merkezi'nde KATALOG SORUMLUSU olarak görev alacak  bay/bayan personel aranmaktadır.  İşin Tanımı: Görev alacak personelin MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmesi gerekmektedir. TÜYAP fuar merkezi bünyesinde projelere destek verilecektir. Matbaa ve dergi gruplarında görev yapmış adaylar tercih sebebidir. Çalışma Süresi:  Hafta içi 09:00 - 18:00. Hafta sonu çalışma olmamaktadır.   Günlük Bütçe: 50 TL + Yemek + SSK. Maaş aylık olarak ödenecektir.     

  Aranan Nitelikler -23 - 35 yaş arasında, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -MS Office programlarını kullanabilen, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması MATBAA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ KONUSUNDA UZMAN GRAFİKER VE MONTAJ BİLGİSİ OLAN

  Aranan Nitelikler

 • Temizlik Elemanı
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması Şirketimiz Gaziemir Lokasyonunda Görev Almak Üzere Üretim Operatörü Alacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce ambalaj sektöründe çalışmış matbaa ve mücellit tecrübesi olan Kutu katlama,yapıştırma makinalarında ve işlerinde çalışmış Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yapıştırma ve Katlama makinaları için Bay-Bayan (yetiştirilmek üzere) makina operatörleri alınacaktır.

 • Grafiker
  Dolunay Tanıtım
  İstanbul Anadolu 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Matbaa ve promosyon sektöründe Maltepe'de  faaliyet gösteren firmamızın grafik departmanında görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklerde grafikerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Grafik konusunda kendine güvenen * İllüstratör,İndesign,Photoshop programlarını çok iyi kullanabilen * Broşür,katalog vb ürünlerin tasarımı konusunda tecrübeli * Yaptığı işleri baskı aşamasına kadar takip edebilecek * Müşteri ilişkileri kuvvetli * Anadolu yakası / Maltepe ve civarında ikamet eden * Bay adayların askerlik görevini tamamlamış olması

 • Grafik Tasarımcı
  Gramedya
  Ankara 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Gramedya Tasarım Stüdyosu, yaratıcı, kreatif işler üretebilecek aşağıdaki niteliklerde ''Grafik Tasarımcı'' arıyor. Photoshop, Indesign ve Illustrator programlarına hakim , MAC tabanlı çalışacak, Fikir aşamasından matbaa aşamasına kadar (Matbaa baskı süreçlerine hakim) ele aldığı projeyi tamamlama sorumluluğuna sahip, Web arayüz tasarımı terübesi olan.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl ajans tecrübesi olan Hizmet verdiğimiz markaların sorumluluğunu alabilecek Ekip çalışmasına yatkın hızlı ve sonuç odaklı konseptler üretebilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf

 • İş Açıklaması Kent Koleji Gaziemir kampüsünde görev almak üzere, grafik - tasarım çalışmalarını düzenli şekilde yürütüp , baskı gerektiren çalışmaların ilgili yerlerden teminini sağlayarak , kurum içi ve kurum dışında aktif olarak görev yapacak, matbaa ya da dijital baskı yapan firmalarla koordinasyonu sağlayacak GRAFİKER alımı olacaktır

  Aranan Nitelikler Adobe Photoshop, İllustrator vb. Corel, Indesign vb. tasarım programlarına hakim, Baskı Hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk Bilincine sahip, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Saha çalışmasında görev alabilecek, Bay adaylar,

 • Grafik Tasarımcı
  Temizsan
  İstanbul Anadolu 20 Eylül 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz BioBellinda Marketing Organizasyon Grafik tasarım departmanında İstanbul Ataşehir merkez ofisinde görevlendirmek üzere belirtilen niteliklere sahip Grafiker alınacaktır Tesettürlü adaylar başvuruda bulunabilir.

  Aranan Nitelikler Corel, Photoshop, Indesign, Illustrator programlarını çok iyi derecede kullanabilen, WEB banner, mailing ,broşür, Katolog tasarımı ve Ürün ambalaj(etiket, koli vb.) tasarımı konusunda tecrübeli, Aldığı işi baştan sona takip edebilecek, Yaptığı işin sorumluluğunu alacak Baskı hazırlığını yapabilecek, baskıyı kontrol edebilecek, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili Takım çalışmasına uyumlu, hızlı ve pratik çözümler üretebilecek Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan

 • İş Açıklaması YÖNETİCELERE GELEN MÜŞTERİLER İLE İLGİLENEBİLECEK  GENÇ GİRİŞKEN  OFİS PROGRAMLARINA HAKİM PREZANTABL BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Matbaa bilgisi olması öncelik sebebidir. Kariyer hedefli

 • Grafik Tasarım Sorumlusu
  Saadet Gıda
  İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Mevcut tasarımların ve yeni tasarım taleplerinin grafik düzenlemelerinin yapılması İnternet sayfası, broşür, afiş, katalog, imaj çalışmaları gibi grafik aşamalarını gerçekleştirmesi Grafikere bağlı çalışacak

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Grafik - Matbaa bölümlerinden mezun, Tasarım ve Grafik konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip, İyi derecede MAC kullanabilen, Freehand 9.1, Adobe Illustrator ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Matbaa bilgisine sahip, Analitik düşünen ,sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması MATBAA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ KONUSUNDA UZMAN TASARIMCI GRAFİKER

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Merhaba; 10 yıllık web tasarım sektöründe çalışan firmamız için -Photoshop programına ve illustrator programına hakim. Daha önce web tasarım şirketlerinde çalışmış. Çok nadirde olsa matbaa grafiğinden anlayan

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu - Ekip Çalışmasına uyumlu - İstanbul avrupa yakasında oturan

 • İş Açıklaması Tüm grafik uygulamalarda pazarlama çalışmalarına destek vermek, Markanın temsil edildiği her alanda grafik görsel uygulamaları geliştirmek ve materyalleri hazırlamaya yardım etmek,  Sosyal mecra görsellerinin hazırlanması ve dijital uygulamaları ( web sitesi, sosyal medya hesapları vb. ) takip etmek, Basılı işler üreterek matbaa ve görsel baskı işlerini takip etmek ve baskı aşamasına kadar sonuçlandırmak. Promosyon ve etiket ürünleri tasarım uygulamalarını yapmak, Web sitelerimize içerik editörlüğü yapmak, Web sitelerimize kampanya görselleri hazırlamak, Ürün fotoğrafları çekimi,temizlenmesi ve ilgili yerlerde kullanılması, Wordpress tema düzenlemeleri yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office Programlarını etkin kullanabilen, Adobe Illustrator ve Photoshop yazılımlarını iyi derecede bilen, Yeni nesil web teknolojilerini yakından takip eden ve uygulayabilen, Wordpress ve CSS tasarım konusunda tecrübeli, Tasarım yeteneği gelişmiş, yaratıcılığına güvenen, hayal gücü yüksek ve hızlı iş üretebilen, Analitik düşünebilen sorun çözme yeteneği güçlü, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, Askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, Web Sitesi Ara yüzü geliştirme konusunda bilgi sahibi

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - MATBAA için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?