MATBAA için İş İlanları

Hepsini Temizle
MATBAA
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; - Vardiyalı sistemde çalışabilecek   - Büyükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Bay Matbaa Makinesi çalışanları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Sespack Antalya 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Sespack Antalya’da 2011 yılında kurulmuş 05.06.2011 de üretim izin belgelerini almış ve Antalya bölgesin de üretimini yapmış olduğu gıda ve gıda dışı ürünleri ağırlığı otel ve tatil köyleri olmak üzere havalimanı, restoran, cafe gibi noktalara direk ve bayii kanalı ile pazarlama ve dağıtıma başlamıştır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler müşterilerimizin isteği doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları matbaacılık kendi bünyemizde yapılmakta olup baskısını yaptığımız ürünler otomatik dolum makinalarımızda gıda tüzüğüne uygun bir şekilde paketlenmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “SESPACK” bünyesinde çalıştırılmak üzere “Matbaa Görevlisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Lise mezunu, tercihen ön lisans mezunu, Photoshop programına hakim, Dijital baskı makinelerinin kullanımında tecrübeli, teknik bilgi sahibi, Renk ve malzeme bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Baskı alanında deneyimli veya eğitim almış, gelişmeye açık, Yeni teknoloji ile kendini geliştirecek.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İnkılap Kitabevi Yenibosna Merkez Binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Matbaa Planlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üretim sürecini başlangıcından sonuna kadar takip etmek, Baskı öncesinde grafik tasarım ve renk ayrımı departmanlarını koordine etmek, Baskı yapan ekibin vardiyalarını ve basılacak ürünlerin planlamasını yapmak, Baskı sonrasında sevkıyat programını oluşturmak, Fason işlerin takibini sağlamak, ilgili süreçler ile alakalı tüm raporlama ve maliyetler konusunda teknik destek sağlamaktan sorumlu olacak muhasebe kökenli, diksiyonu düzgün takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Muhasebesel işlem bilgisine sahip, muhasebe departmanında minimum 2 yıl tecrübeli, Maliyet hesaplaması yapmış, üretim maliyeti hesaplama konusunda bilgili, MS Office programlarını (özellikle excel) etkin kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli Zamanını etkin ve verimli kullanabilen, İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın, Dinamik ve yüksek performanslı, Erkek 

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman, Yardımcı, Şef Yardımcısı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 9 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Bobinlerin ebatlamasını yapabilecek, bobin ebatlama makinesini kullanmış olması ve de makine ayarlarını yapabilecek usta olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Basım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tabaka Kesim Makinesinde Kesim işi yapmış, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) Bobin Kesim Ustası arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en gelişmiş matbaa ve ambalaj tesislerinden biri olan Hadımköy - Kıraç mevkiinde bulunan fabrikamıza, matbaa ve ambalaj sektöründe deneyimli takım arkadaşları aramaktayız. Firmamızın Satış Pazarlama bölümünde  Saha Satış Temsilcisi olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen matbaa ambalaj sektörü ile Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi güçlü, Asgari B sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, 25- 40 yaşları arasında BAY- BAYAN personeller, Firmamızın üretim bölümünde vardiya amiri olarak değerlendirilmek üzere; Üretim Programına göre sorumlu olduğu vardiyada üretim programını gerçekleştirebilecek, Kendine bağlı mavi yaka personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek, Üretim hattı makine ve ekipmanlarının arıza onarımlarının yapılmasını organize edebilecek, Üretim hatlarında verimlilik geliştirici çalışmalara yardımcı olacak, Üretimin istenilen kalitede ve zamanda gerçekleştirilmesini sağlayabilecek bay personel, Firmamızın üretim bandında bulunan; Komori marka baskı makinesini kullanabilecek deneyimli usta, Somtaş otomatik sıcak selefon makinesi kullanabilecek deneyimli usta, Somtaş Bagmaster kese kağıdı makinesi kullanabilecek deneyimli ustalar aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Şef / Amir, Usta

 • Turkuvaz Medya Grubu İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yer alan Samandıra Matbaa'mızda görevlendirilmek üzere Baskı Ustası ve Baskı Usta Yardımcıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Matbaa meslek lisesi, endüstri meslek lisesi veya lise mezunu, Baskı konusunda (renk bilgisi vb.) tecrübeli, Rotasyon baskı makinesinde vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, 25 -35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adaylar aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta Yardımcısı, Usta

 • ONİKİNCİ MATBAA BASIN YAYIN İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması -Ön muhasebe işlemlerinin yerine getirilmesi (Fatura,irsaliye,stok,cari hesap) -Gider ve ödeme raporlarının hazırlaması ve yöneticiye sunulması -Şirkete ait muhtelif ödemeleri takip etme, planlama -Muhtelif yazışmaları takip etme (Müşteri, Banka, resmi kurumlar vb.) -Evrak takibi yaparak sistemli şekilde dosyalama -Telefon, faks, posta, kargo trafiğini yönlendirme

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu -Ön muhasebe konusunda deneyimli -Muhasebe Programları (tercihen LİNK) kullanabilen -MS Office Programlarına hakim çalışma arkadaşı aramaktayız

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • Doga Kağıt Sanayi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması ISTANBUL KADIKÖY'DE FAALİYET GÖSTEREN VE MATBAALARA YONELİK HİZMET VEREN FİRMAMIZA TECRUBELİ GRAFİKER ARAMAKTAYIZ. 0216 336 11 71 PBX

  Aranan Nitelikler MATBAA SEKTORUNDE ÇALIŞMIŞ, KENDİNE GUVENEN, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması ŞİRKET / İŞ TANIMI BİLİR BASIM YAYIN SAN. VE TİC. AŞ. Firmamız 1999 yılında İstanbul Üsküdar’da kurulmuş ve Matbaacılık sektöründe hizmet vermeye başlamış, daha sonra 2007 'de Ümraniyede faaliyetlerine devam etmiş ve geçen süre içerisinde yapmış olduğu yatırımlarla sektöründe söz sahibi bir firma olmuştur. Şuan Ferhatpaşa-Ataşehirde 1.400m2 kapalı, 300m2 açık alanda sürekli form ve tabaka ofset onaylı onaysız evrak ve her türlü matbaa ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Şuan konusunda uzman personeli ile sektöründe isim sahibi olan firmamız her yıl yaklaşık 1.300 müşteriye, farklı matbaa ürünleri konusunda hizmet vermektedir. Bu süreçte satış ekibimizdeki ayrılacak arkadaşımızın yerine mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizi sıcak tutacak ve geliştirecek, yeni müşteri konusunda katkı sağlayacak ofisi içi ve ofis dışı satış temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler, * Tercihen matbaa deneyimi olan ve sigara kullanmayan * Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli * Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip * En az Lise mezunu * Uzun vadeli çalışmayı planlayan * Ekip Çalışmasına yatkın * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * Ofis dışı için Ehliyetli ve Aktif araç kullanabilen * Bay - Bayan Satış Temsilcileri

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Dayanıklı Tüketim Malları, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Temsilci, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Silivri’ de faaliyet gösteren Matbaa-Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzda görevlendirilmek üzere   Üniversite veya Meslek Yüksek Okul Teknik Bölümleri’nden mezun ( Makine-Mekanik- Mekatronik- Matbaa, Baskı vb bölümlerden mezun )  Matbaa sektöründe  benzer bir görevde en az 5 yıl deneyimli, Mavi yaka ekip yönetimi tecrübesine sahip MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Yoğun tempolu ve  Vardiyalı sistemde çalışabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Erkek Askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Tesislerimizde çalışacak, deneyimli  veya matbaada yetiştirilmek üzere   BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler   35 yaşını aşmamış Tercihen lise veya Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere;  Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor,  Makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun  veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık                                    Yetiştirilmek üzere  veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Üretim aşamasında ürünlerin takibini ve kontrolünü sağlamak Fason üretime verilen işlerin günlük takibini yaparak olası problemlerin önüne geçmek Fason ihtiyaçlarının giderilmesi operasyonunu yönetmek Fason üretime gidecek ürünlerin transferinin zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılmasını, Planlama ve Lojistik Departmanlarını organize ederek sağlamak

  Aranan Nitelikler Matbaa- baskı sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Fason Takip Sorumlusu"pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu Matbaa-baskı alanında fason takibi konusunda en az 2 yıllık tecrübe sahibi Matbaa süreçlerinde karton çeşitleri hakkında bilgi sahibi Baskı sonrası işlemleri konusunda tecrübeli B sınıf ehliyet sahibi olup, aktif araç kullanabilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Firmanın E-5 hattı üzerinden servisi bulunmaktadır) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • Yenel Etiket Tekstil Matbaacılık İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Etiket tasarımlarını ,bilgisayar ortamında  çizmek,  baskı öncesi montaj hazırlığı yapmak.

  Aranan Nitelikler iyi derecede Freehand ve photoshop kullanabilen . matbaa bilgisi , montaj ve ön hazırlık bilgisine sahip tercihen Yenibosna'da ikamet eden bay bayan eleman. bay elemanlar askerliğini yapmış.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yardımcı

 • Pan Etiket İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-27 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta Yardımcısı, Yardımcı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Dijital baskıların ön hazırlığını yapıp, baskıya gönderilmesi ve çıkan baskıların kalite kontrolünün yapılması, Baskı öncesi hazırlık konusunda deneyim sahibi, Kurumsal projelerin grafik uygulamaları, Tüm basılı yada dijital tanıtım vb.materyalin grafik uygulaması,

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Teknik lise (Matbaa, tasarım, grafikerlik bölümleri) mezunu, Grafik tasarım konusunda tercihen 2 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, Baskı ve matbaa bilgisine sahip, Renk ayarı ve baskı konularında bilgi sahibi, Baskı hazırlığını yapabilecek, baskıyı kontrol edebilecek, Gelişime açık, yaratıcı, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: İnşaat, İmalat

  Pozisyon: Grafiker

 • SML Etiket ve Aks. Paz. İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.   Şirketimizin Üretim bölümünde  çeşitli alanlarda  görev alacak deneyimli / deneyimsiz Üretim Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Matbaa Meslek Lisesi , Tekstil  Meslek Lisesi (Dokumacılık)  veya ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunları · Tercihen ofset, dokuma, kumaş baskı veya dijital baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: İmalat, Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için; hedef müşterileri belirleyip, uygun stratejileri saptayarak gerçekçi pazarlama yöntemleri ile satışı gerçekleştirmekle görevlendirilecek "YAPIŞKANLI ETİKET SATIŞ-PAZARLAMA UZMANI" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, En az 3 yıl tecrübeli, Sürücü Ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, ERP ve MS Office programlarını iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Matbaa ve Etikette tecrübeli olmak tercih nedenidir. İngilizce bilmek tercih nedenidir.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Matbaa - baskı sektöründe faaliyet gösteren firmamız adına Beylikdüzü deposunda görevlendirmek üzere "Baskı Operatörleri" aramaktayız. Yetiştirilmek üzere üretim departmanında görev almak, Dijital baskı bölümünde makinaların operatörlüğünü yapmak, Baskı süreçlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  Teknik meslek liselerinden mezun ( Makina, motor vb.) Teknik makina kullanımına yatkın, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden. ( Firmanın E-5 hattı üzerinden servis imkanı bulunmaktadır )

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması ÖZLEMİX ALBÜM FABRİKASI GELİN DAMAT FOTOĞRAFÇILIĞI YAPAN FOTOĞRAF STÜDYOLARINA HİZMET VERMEKTEDİR. FİRMAMIZ DÜĞÜN ALBÜMÜ BASIM VE CİLTLEME ÜRETİM YERİDİR. FİRMAMIZ MATBAA YA YAKIN BİR İŞ KOLUDUR. MESLEKTAŞLARIMIZA TELEFON YOLUYLA ULAŞIP TASARLADIĞIMIZ ( ÜRETTİĞİMİZ ) ÜRÜNLERİN SATIŞINI YAPMAK AMACI İLE BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ.  

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE BİLEN, DİKSİYONU DÜZGÜN, KİŞİLERLE İLETİŞİMİ İYİ, GİRİŞKEN, MATEMATİK HESABI İYİ OLAN ŞEHİRDIŞI FUARLARDA BULANABİLECEK ( SEYEHAT SORUNU OLMAYAN ) BAYAN ARADIĞIMIZ NİTELİKERİ KISACA YAZMAYA ÇALIŞTIK. BİZE KATILACAK ARKADAŞIMIZA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Stil İstanbul Organizasyon İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması 2008 yılından itibaren Turizm ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamıza ekip arkadaşı arıyoruz. Projeyi başından sonuna takip edebilecek, eğlenceli ve tam zamanlı çalışma ortamına hızlıca adapte olabilecek, değere değer katmayı seven arkadaşlar özellikle tercih sebebidir. Grafik Tasarım konusunda yaratıcılığa sahip adayların başvuru yapması önemle ricamızdır. Kısaca biz; Kalite, yaratıcılık ve başarının asla sınırı olmadığına inandığımız bir hayal ile yola çıktık.   Bu hayalin gerçekleştiğini görmek bizi daha da heyecanlandırıyor. Her zaman öğrenecek bir şeyler olduğuna inandık, Kalite' nin vazgeçilmez olduğunu benimsedik, Kendimiz beğenmediysek; önermedik ve uygulamadık, Hep yaratıcı bir ruhla profesyonel hizmet vermeyi hedefledik.   Asla "daha ötesi yok" demedik!   Her daim öğrenme arzusu ile dolu genç bir kadroya sahip olmanın getirilerini birlikte paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız.   Stil İstanbul Ekibi...

  Aranan Nitelikler 8 yıldır hizmet vermekte olan Stil İstanbul Organizasyon Firmasında Creative departmanda Adobe Programları , After Efekt , Korel , 3D Max ve Photoshop programlarını aktif olarak kullanan , Grafik Tasarım konusunda Uzman , Reji koordinasyonunu sağlayabilecek , Matbaa Tecrübesi olan , Mesleği İle İlgili Trendleri Yakından Takip Edip, Gözlemlerini Tasarımlarına Yansıtabilecek, Sorumluluk Sahibi, Aynı Anda Birden Fazla İşi Yürütebilen, Ekip Çalışmasına Yatkın, İnsan İlişkileri Ve İletişimi Kuvvetli olan bir ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Kaynak Holding bünyesindeki Çağlayan Matbaa şirketimizde görevlendirilmek üzere ''Finans Uzmanı'' takım arkadaşları aranmaktadır.   Banka sözleşmelerinin ve ilişkilerinin yönetimi, Nakit akım ve kredi süreçlerini içeren hazine operasyonlarının kontrolü, Nakit planlamasının yapılması, Finansman kaynaklarının yönetimi ve verimliliğinin arttırılması, Riskten korunma araçlarının kullanılması ve değişen ihtiyaçlara göre yeni ürünlerin değerlendirilmesi, Raporlamalar ve yönetim sunumlarının hazırlanması, Yürütülen projelerde aktif rol alınması, Ekibi geliştirici ve eğitici rollerin üstlenilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Holding ve şirket hazine / finans yönetimi tecrübesine sahip, Nakit yönetimi, risk korunma süreçleri, banka anlaşmaları yönetimi ve diğer hazine/finans süreçleri konusunda minimum 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Kaynak Holding bünyesindeki ''Çağlayan Matbaa'' şirketimizde görevlendirilmek üzere ''Muhasebe Uzmanı'' takım arkadaşları aranmaktadır.   KDV iade işlemlerinin yapılması, KDV1, KDV2, Muhtasar, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi Beyannameleri ve B Formlarının düzenlenmesi, SGK, Türkiye İş Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve diğer resmi kurumlar ile iletişimin yürütülmesi, Yasal bildirimlerin mevzuata uygun olarak yapılması ve takibinin sağlanması. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına, Vergi Kanunları ve SGK mevzuatına vakıf, MS Office uygulamalarına hakim, özellikle çok iyi derecede Excel bilgisi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, İş takibi ve raporlamada güçlü, İletişim becerileri gelişmiş, hızlı çözüm üretebilen ve dinamik, Analitik yönü kuvvetli, Sürekli öğrenmeye ve araştırmaya meraklı, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş olan, İzmir’de ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman

 • İmaj Şirketler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması - Çıkarılacak dergi, broşür, kartvizit, web sitesi , dijital platformlar vb. çalışmaların kurgu ve tasarım aşamasında rol alacak, - Üretim aşamasına gelen projenin baskı tekniğine uygun şekilde matbaa ile koordineli çalışacak, - Görsel konsept hazırlayacak, - Web sayfası ve tasarımına uygun konsept/tasarım yapabilecek çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar, Seramik vb. bölümlerinden mezun, - Grafik Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli, - Photoshop, Corel Draw, EDGE, Illustrator programlarının en az 2’sini iyi derecede bilen ve AfterEffects programı hakkında bilgisi olan, -Konsept tasarımı,Reklam,Poster,Katalog,Broşür tasarımı yapabilen, - Grafik tasarımın kapsamını bilen, hayata estetik bakış açısı kuran algı yeteneği yüksek - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - Aldığı işi baştan sona takip edecek, -Askerliğini tamamlamış erkek adaylar.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması İstanbul  BaskıTesislerimizde çalışacak,  WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT  KALİTE KONTROL  SORUMLULARI  aranmaktadır. Kalite standartları gereği; devam eden süreç ve çıkış kalite kontrollerinin yapılması,  kalite kontrol işlemleri sonucunda elde edilen verilerin raporlanması ve   ürünün izlenmesi  sürecinden sorumludur. Kalite kontrol faaliyetini üretim sahasında ve son kontrol noktalarında bizzat yaparak  sonuçları raporlar.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Erkek ( Askerliğini yapmış) En az matbaacılık alanında meslek lisesi  ve/veya  teknik eğitim veren okullardan ön lisans  (matbaacılık meslek yüksek okulu, matbaa öğretmenliği vb. )mezunu  Matbaacılık sektöründe benzer deneyimle  az 3 yıl çalışmış Ürün/hizmet (web, ofset baskı,  ciltleme teknikleri ve  renk vs. )   bilgi ve deneyimi olan Kullanıcı düzeyinde MS Ofis Programlarını (özellikle Exceli) kullanan  Detaycı, dikkatli İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Not: Vardiya ve Cumartesi çalışma vardır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Giovane G. Designers İstanbul Avrupa 9 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Erkek Perakende Giyim Sektörününün öncü ve yükselen Markası Giovane G. designers  Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere  "Grafik Tasarım Uzmanı" arıyor;   Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi konuları çalışmalarında yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak basılı ve görsel tanıtım materyellerinin hazırlanması Marka kimliğini, moda anlayışını ve dilini, basılı malzemelerle teşhir alanlarına, mağazalara ve tüketiciye taşınması Tüm olası Grafik uygulamalarında destek verilmesi Sonuçlandırılan işlerde Mağazalar ve Genel Merkez içi yerleşimlerinin sağlanması Matbaa ve görsel baskı işlerinin takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Alanında en az 2 yıl deneyimli Photoshop, Freehand, Indesign, Adobe, Illustrator gibi Grafik tasarım programlarına hakim Moda sektörü ve zincir mağazacılık alanlarında uygulamalar geliştirebilen Yenilikçi ve özgün tasarım ruhuna sahip Verilen ön bilgiler doğrultusunda yaratıcı çalışmalar yapabilecek Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek Çözüm odaklı ve analitik düşünce gücüne sahip Motivasyonu yüksek  Sorumluluk bilincine sahip Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Web Designer, Yetkili

 • Pelagos Akvaryum İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması 25 yılı aşkın süredir Akvaryum ve Pet ürünleri sektörünün öncü firmalarından olan Pelagos Akvaryum bünyesinde ''yardımcı grafiker'' pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi konuları çalışmalarında yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak basılı ve görsel tanıtım materyellerinin hazırlanması Markalarımıza ait reklam çalışmalarının belirlenen noktalara kendi kimliklerine uygun olarak hazırlanması Her ay hazırlanan kampanya dergimizin tasarım ve baskı aşamalarında sonuçlandırılması ve tüm olası Grafik uygulamalarında destek verilmesi Matbaa ve görsel baskı işlerinin takibi, koordinesi

  Aranan Nitelikler Alanında en az 2 yıl deneyimli Photoshop, Illustrator gibi Grafik tasarım programlarına hakim Markaların tasarım çizgisini koruyarak çalışmaların devamını sağlayacak Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek Çözüm odaklı ve analitik düşünce gücüne sahip Sorumluluk bilincine sahip Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip Tercihen Erkek adaylar

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması · Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, · Alanında minimum 4 yıl deneyimi olan, · MAC ortamında Adobe Photoshop, Freehand, Illustrator, Indesign Corel Draw vb. uygulamalarını etkili bir şekilde kullanabilen, · Şirket stratejileri doğrultusunda reklam tasarımı faaliyetlerini yürütebilecek, · Tasarım yönü güçlü ve yeni fikirler üretebilecek, · Renk ayırımı ve baskı öncesi prosesler konusunda bilgi sahibi olan, · İşin tasarim ve uygulamasından matbaa aşamasına kadar takibinin sağlanması, matbaa ile koordinasyonun sağlanarak gerekli süreçlerin doğru işleyişinin kontrol edilmesi, · Örnek işler sunabileceği portfolyosu olan, · Tasarım konusunda iddaalı, yetenekli ve yaratıcı, çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, · Hızlı çalışma becerisine sahip, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek, · Planlama, ölçeklendirme ve iş takibi becerisine sahip, · Analitik düşünme ve sonuç odaklı çalışma yetkinliğine sahip · Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek Not: Başvuran adayların grafik tasarımlarını içeren portfolyalarını CV lerine eklemeleri önemle rica olunur. ·

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane, İnşaat

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Full Group bünyesinde faaliyet gösteren reklam ajansımızda görev yapmak üzere, az zamanda çok ve büyük işler başarma azmi ve yeteneğine sahip, her türlü konvansiyonel ve dijital tasarımdan sorumlu takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Grafik Tasarımı bölümü mezunu, ya da kendi yolunu kendi çizen hatta kendi kendini eğiten (alaylı) Alanında deneyimli,( tercihen 40 yıl ama ilk günki heyecanından hiç birşey kaybetmemiş Freehand, Adobe Illustrator, InDesign ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, okuyan, anlayan, öğrenen, yeniliklere açık Windows ve Macintosh işletim sistemleriyle çalışabilen, ama gerektiğinde kendi bilgisayarını dahi imal edip yoktan iş üreten, Web tasarımı, sosyal medya tasarımı, dijital tasarımlar ve daha bin türlü kreatif konuda deneyimli, Baskı hazırlık, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili, gerekirse kafasını gözünü yara yara matbacıya işini öğretecek, kağıtçıyı dövecek, lakçıya sövecek kadar sağlam basan Indoor ve outdoor tasarımlar üretebilen, Analitik düşünen ,sonuç odaklı, zaman baskısı altında çalışabilecek, patron kahrı çekmeye dayanıklı, barışçıl saygılı, hayata ve iş arkadaşlarına pozitif bakmayı bilen Ağzımızın tadını bozmayacak, huzurumuzu kaçırmayacak, takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü,yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli ve detaylara önem veren, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli WEB  BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

İş Habercisi - MATBAA için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?