MATBAA için İş İlanları

Hepsini Temizle
MATBAA
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 13 Ekim 2016

  İş Açıklaması Holdingimiz bünyesinde yer alan ambalaj firmamız için, Matbaa ustası arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Matbaa sektöründe en az 3 yıl deneyimli, OPP, CPP, PP Ambalaj malzemeleriyle çalışmış, Askerliğini tamamlamış, Problem çözme, motive etme ve yoğun iş temposunda çalışabilen.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; - Vardiyalı sistemde çalışabilecek   - Büyükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Bay Matbaa Makinesi çalışanları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması matbaa departmanına tecrübeli planlama yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler avrupa yakası tercihimizdir.Bay adayların askerliğini yapmış olması gereklidir.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Mayaform İstanbul Avrupa 12 Eylül 2016

  İş Açıklaması Avcılar'da Gıda ambalajı sektöründe kağıt bardak üretimi yapan firmamız matbaa bölümünde görev alacak tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Flekso Baskı (Kule Tipi) Makinasında Tecrübeli, * 25 - 40 yaş aralığında, * Avcılar, Sefaköy E-5, Başakşehir, Esenyurt Bölgesinde ikamet eden, * Bay usta aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması DENEYİMLİ veya  DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI  aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler 35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Operatör, Kalfa, Eleman

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İnkılap Kitabevi Yenibosna Merkez Binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Matbaa Planlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üretim sürecini başlangıcından sonuna kadar takip etmek, Baskı öncesinde grafik tasarım ve renk ayrımı departmanlarını koordine etmek, Baskı yapan ekibin vardiyalarını ve basılacak ürünlerin planlamasını yapmak, Baskı sonrasında sevkıyat programını oluşturmak, Fason işlerin takibini sağlamak, ilgili süreçler ile alakalı tüm raporlama ve maliyetler konusunda teknik destek sağlamaktan sorumlu olacak muhasebe kökenli, diksiyonu düzgün takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Muhasebesel işlem bilgisine sahip, muhasebe departmanında minimum 2 yıl tecrübeli, Maliyet hesaplaması yapmış, üretim maliyeti hesaplama konusunda bilgili, MS Office programlarını (özellikle excel) etkin kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli Zamanını etkin ve verimli kullanabilen, İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın, Dinamik ve yüksek performanslı, Erkek 

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman, Şef Yardımcısı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın Sektöründe faaliyet gösteren Matbaamızın Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere,  Tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya Fakültelerin Basım-Yayın alanlarından mezun, Matbaa alanında Vardiya Amiri vb. pozisyonlarda görev almış,  Vardiyali çalılabilecek,   Askerliğini yapmış,  Sorumlukuk sahibi,  Dikkatli ve Titiz,   İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Vardiya Amiri aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler FIRSATI KAÇIRMAYIN:  ALTIN BİLEZİK SAHİBİ OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? Üretim alanında bir meslek sahibi olmaya kararlı Hedefine giden yolda yılmayacak Sorumluluk sahibi, dinamik, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Asgari Ücret + Agi + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış   Matbaa Üretim Personeli arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş Açıklaması Etiket Matbaasında grafik dizayn , baskı ön hazırlık , montaj ,  yapabilecek tecrübeli matbaa grafikeri.

  Aranan Nitelikler iyi derecede Coral,İllüstratör,Freehand ve photoshop kullanabilen . etiket matbaa bilgisi , montaj ve ön hazırlık bilgisine sahip tercihen Yenibosna'da ikamet eden bay bayan eleman. bay elemanlar askerliğini yapmış.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrutlusunda KURUMSAL SATIŞ UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya & İşletme & Ekonomi bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takipçi, çözüm üretebilen ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, planlama becerisi olan, Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler kazanımı, satış hedeflerini sağlayabilen, Mevcut müşteri memnuniyet ve sürekliliğini korumak/geliştirmek odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman, Şef / Amir, Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Grup Ajans İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Reklam ve Matbaacılık alanında uzun yıllar faliyet gösteren firmamıza ‘’Grafiker’’ alınacaktır. Grafik tasarım konusunda tercihen 2 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, Baskı ve matbaa bilgisi olan, Renk ayrımı ve baskı konularında bilgi sahibi, Baskı hazırlığını yapabilecek, Gelişime açık, yaratıcı, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ofis ortamında çalışacak bayan grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • En az 2 yıl ve üzeri deneyimli • Adobe Illustrator, Photoshop ve Frehand programlarına hakim • Renk bilgisine sahip • İnsan ilişkileri kuvvetli, yenilikleri takip eden • Tercihen Mac kullanabilen • Basılı mecra tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek • Baskı hazırlık ve matbaa bilgisi olan

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Heidelberg Stahl - Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • İş Açıklaması Topkapı'daki Matbaa firmamıza  Ön Muhasebe elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe' de deneyimli, bay/bayan, Logo bilen, Ms office uygulamalarına hakim, resmi muhasebe işleri, personel dosyası, izin kağıtlarının düzenlenmesi, giriş çıkış saat ve mesai çizelgelerinin işlenmesini yürütebilecek  düzenli ve disiplinli, kendinden emin, sorumluluk sahibi çalışma arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 3 Ekim 2016

  İş Açıklaması Holdingimiz bünyesinde yer alan ambalaj firmamız için, Pazarlama Uzmanı arayışımız mevcuttur. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Matbaa sektöründe pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, pozitif yapıya sahip, İkna kabiliyeti olan, Yoğun çalışma ortamına uyumlu, Portföyü olan /geliştirebilecek olan, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için), Aktif araç kullanabilen.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • Gelbul Kağıtçılık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul'daki satış-pazarlama organizasyonumuzda yer alacak takım arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler   Kağıt,matbaa veya kırtasiye sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İstanbul kağıt-matbaa sektörüne hakim, Bay,Bayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyeti olan, Seyahat engelli bulunmayan, Tercihen İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış, Tercihen üniversite mezunu.          

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Plasiyer, Sorumlu

 • Pan Etiket İstanbul Anadolu 13 Ekim 2016

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-30 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, En az 1 yıl matbaa veya etiket üretim tecrübesi olan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Tekniker, Usta

 • ABACI KART İstanbul Avrupa 13 Ekim 2016

  İş Açıklaması Plastik Kart üretimi yapan firmamız için Pazarlama ve Satış departmanımıza bay ekip arkadaşları  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin matbaa ,makine , otomasyon veya eşdeğer bölümlerinden mezun ; -  -Özel makinelerde bakım onarım yapabilecek -  -Gelişim ve öğrenmeye açık, - Askerliğini tamamlamış  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Alüminyum, Plastik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması       -     Broşür, katalog, e-bülten, dergi reklamı     -      Reklam, afiş, logo, kurumsal kimlik içeriği çalışmalarının gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler -  Creative tarafı güçlü -  Baskı teknik bilgilerine ve malzeme bilgisine hakim (Matbaa ve Dijital Outdoor, indoor) -  Kurumsal kimlik çalışmaları yapmış -  Kendi ekipmanını kullanabilecek, part time iş arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Özel Şahinkaya Eğitim Kurumlarında  görev alacak, okullarımızın  proje ve etkinliklerinin afiş ve davetiyeleri, okul içi yayınların hazırlanması, sosyal medya postlarının hazırlanması ve diğer türlü grafik tasarım işleri ve kurumsal işlerle ilgilenmek.

  Aranan Nitelikler  • Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım, Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun , • Okul, yayınevi ve/veya ajans deneyimine sahip , • Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, programlarını iyi derecede kullanabilen, • Tasarım yönü güçlü , • Renk, matbaa, baskı bilgisi ve deneyimi olan, • Basılı işlerin renk çalışması, provalar, matbaa teslimi, baskı onayları vb. süreçlerine hakim ve deneyimli, • Portfolyo sunabilen, hızlı klavyesi olan Grafikerler arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Eğitim, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Web Designer, Grafiker, Fotoğrafçı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Dijital baskıların ön hazırlığını yapıp, baskıya gönderilmesi ve çıkan baskıların kalite kontrolünün yapılması, Baskı öncesi hazırlık konusunda deneyim sahibi, Kurumsal projelerin grafik uygulamaları, Tüm basılı yada dijital tanıtım vb.materyalin grafik uygulaması,

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Teknik lise (Matbaa, tasarım, grafikerlik bölümleri) mezunu, Grafik tasarım konusunda tercihen 2 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, Baskı ve matbaa bilgisine sahip, Renk ayarı ve baskı konularında bilgi sahibi, Baskı hazırlığını yapabilecek, baskıyı kontrol edebilecek, Gelişime açık, yaratıcı, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: İnşaat, İmalat

  Pozisyon: Grafiker

 • Delta Kağıtçılık İstanbul Avrupa 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Matbaa Kağıtları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için mağaza içerisinde satış yapabilecek satış danışmanları alınacaktır. *Şirket içerisinde satış yapabilecek, *Telefonda müşterilere fiyat ve bilgi verebilecek, *Muhasebe mantığına yatkın, *Satışı gerçekleşen ürüne ait fatura v.b evrakların bilgisayar ortamında düzenlenmesini yapabilecek  BAYAN  elemanlar.    

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *Bilgisayar kullanabilen, *Satış konusunda deneyimli, *Grup çalışmasına yatkın, *Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, *Prezantabl,pozitif,güleryüzlü ve dinamik bir yapıya sahip, *İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Pan Etiket İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda ofis & üretim alanında yer alancak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   22-28 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, En az lise mezunu, El becerileri yüksek, En az 1 yıl matbaa veya etiket üretim tecrübesi olan, Aktif araç kullanabilen, Gelişime ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın Erkek ofis elemanı aramaktayız. Asgari Ücret + SGK + Yemek  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Tekniker, Usta

 • İş Açıklaması Gelen müşteri şikayetlerini değerlendirmek ve ilgili depatmanlar ile süreci sonlandırmak, Şikayet portallarının güncel olarak takip edilmesi, İade ürünlerin tadilat süreçlerinin takibi, Reklam ajansı ile koordinasyon sağlamak, matbaa çalışmalarını takip etmek ve kampanya görsellerinin takibini gerçekleştirmek, Mağaza kameralarının gerekli durumlarda incelenmesi, Mağaza gider pusulalarının kontrol edilmesi, Mağaza masraflarının incelenmesi,   ​Not: Pozisyon direk Genel Müdüre raporlama yapacaktır.            

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezunu, Tercihen perakende sektöründe tecrübeli, Ms Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Lov İletişim İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması ·         Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinden mezun, ·         Art Direktör pozisyonunda minimum 5 yıl deneyimli, ·         Ajans tarafı ve kurumsal tarafta rol almış, ·         Creative tarafı güçlü, ·         Photoshop, Illustrator, Freehand, 3-D Max vb. programları hızlı ve üst seviyede                     kullanabilen,                                  ·         Baskı teknik bilgilerine ve malzeme bilgisine hakim (Matbaa ve Dijital Outdoor, indoor) ·         Kurumsal kimlik çalışmaları yapmış, ·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış, ·         İstanbul’da ikamet eden,

  Aranan Nitelikler ·         Reklam bannerlarının hazırlanması, ·         Broşür, katalog, e-bülten, dergi reklamı, insert tasarımı, ·         Reklam, afiş, logo, kurumsal kimlik içeriği çalışmalarının gerçekleştirilmesi. ·         Konsept geliştirme, baskı hazırlığı ve takibi, ·         Yaratıcı vizyon ve konsept geliştirme, tasarım ekibini yönlendirme ve yönetme                     süreçlerinden sorumlu olacak art direktör aranmaktadır.                                 

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Reklam bannerlarının ve web sitesi görsellerinin hazırlanması, Broşür, katalog, e-bülten, dergi reklamı, insert ve dijital pazarlama içeriklerinin tasarımı, Reklam, afiş, logo, kurumsal kimlik çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Yaratıcı vizyon ve konsept geliştirme.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Baskı teknik bilgilerine ve malzeme bilgisine hakim (Matbaa, Dijital, Outdoor, indoor v.b.) Photoshop, Illustrator, Freehand, 3-D Max v.b. programları etkin bir şekilde kullanabilen, Minimum 3 ( Üç ) yıl deneyimli İngilizce bilen, imla kurallarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Her yeni günün yeni fırsatlar getireceğine inanan ve bu fırsatları değerlendirmeye istekli, çözüm odaklı.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet, Ajans

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer

 • İNKA İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz reklam ajansı olarak faaliyet gösteren müşterimiz adına "Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı ya da Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun)  3 yıl dolu dolu ajans deneyimi yaşamış, İleri seviyede İngilizce bilen, Grafik programlarını profesyonelce kullanabilen (illustrator, photoshop, indesign) Matbaa ve baskı konularında tecrübeli, Kendini ve işlerini yenileyebilen, Yaptığı işe hakim, zamanlama konusunda titiz, Sorumluluk alabilecek, Tasarım uygulamanın yanı sıra kendi tasarım yeteneğini ortaya koymak için hevesli,  İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden. İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • Çınar Koleji İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Grafik Tasarım bölümündeki kitap dizgisi, mizanpajı her türlü uygulama, yayına ve baskıya hazırlık işlerini yapabilecek, Kuruma ait tüm yazılı görsel materyalle ilgili grafik tasarımlarını yapabilecek, Baskı öncesi ve sonrası teknik detay ve gerekler konusunda yetkin, Gerektiğinde illustrasyon desteği verebilecek, çizim yapabilme ya da mevcut şablonları maniple edebilme yeteneğine sahip, Tüm basılı ya da dijital tanıtım vb. materyalin (katalog, elektronik bülten, ilan, banner vb.) grafik uygulamasını gerçekleştirebilecek, Renk bilgisi ve renk ayrım belirleme tecrübesi olan adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler Başakşehir Kampüsümüzde görev almak üzere; Grafiker: Üniversitelerin grafik tasarım ve görsel iletişim bölümlerinden mezun, MAC işletim sisteminde çalışabilen; Adobe, Photoshop, Illustrator,  özellikle Indesign programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen sayfa tasarımı ve mizanpaj konusunda da tecrübeli, Baskı tekniklerini iyi bilen matbaa süreçlerini takip edebilecek, Grafik dizayn konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen çok sayfalı dergi, katalog gibi çalışmalarda tecrübesi olan, Tercihen Başakşehir'de ikamet eden veya yakın bölgede oturan, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, ERKEK grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Özlemix Albüm, 2007 yılında Denizli de panoramik albüm üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız, özverili çalışanları ile birlikte müşterilerin yüzünde oluşturabildikleri tebessüm için en kaliteli ve en iyiyi yapmaya çalışmaktadır. Firmamız  Fotoğraf Stüdyolarının Gelin & Damat , Doğum , Çocuk v.s albümlerini üretip sene boyunca hizmet vererek doğru üretim ve doğru satış politikası ile yoluna devam etmektedir. Her geçen gün –Daha iyisi nasıl olabilir- felsefesi ile yolumuza devam ederken hem istihdam sayımızı hem de mutlu müşteri sayımızı arttırmayı hedeflemekteyiz.  ÖZLEMİX albümde çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır. İşyerimiz mücellithane olarak düğün albümleri üretmektedir. Matbaa sektörüne yakın bir işletmedir. Gerekli bölümlere öğretilmek üzere arkadaşların başvurularını bekliyoruz.    

  Aranan Nitelikler - SADECE DENZİLİ DE İKAMAET EDEN  - ÖĞRETİLMEK ÜZERE DENEYİMSİZ - BAY & BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR - SERİ ve ÖZENLİ , TİTİZ ÇALIŞAN - İŞ ARKADAŞLARI İLE UYUMLU 

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Çırak

 • İş Açıklaması · Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, · Alanında minimum 4 yıl deneyimi olan, · MAC ortamında Adobe Photoshop, Freehand, Illustrator, Indesign Corel Draw vb. uygulamalarını etkili bir şekilde kullanabilen, · Şirket stratejileri doğrultusunda reklam tasarımı faaliyetlerini yürütebilecek, · Tasarım yönü güçlü ve yeni fikirler üretebilecek, · Renk ayırımı ve baskı öncesi prosesler konusunda bilgi sahibi olan, · İşin tasarim ve uygulamasından matbaa aşamasına kadar takibinin sağlanması, matbaa ile koordinasyonun sağlanarak gerekli süreçlerin doğru işleyişinin kontrol edilmesi, · Örnek işler sunabileceği portfolyosu olan, · Tasarım konusunda iddaalı, yetenekli ve yaratıcı, çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, · Hızlı çalışma becerisine sahip, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek, · Planlama, ölçeklendirme ve iş takibi becerisine sahip, · Analitik düşünme ve sonuç odaklı çalışma yetkinliğine sahip · Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek Not: Başvuran adayların grafik tasarımlarını içeren portfolyalarını CV lerine eklemeleri önemle rica olunur. ·

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane, İnşaat

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 153 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği”misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. Darüşşafaka İletişim Biriminde görevlendirilmek üzere Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı alınacaktır. Kurum kimliği çalışmalarının takip edilmesi, Kurumun hizmet aldığı 3. partilerle iş süreçlerinin yürütülmesi, ( matbaa vs ) Kurum web sitesinin gelişen aktiviteler doğrultusunda güncelliğinin sağlanması, Medya ajansı ve sosyal medya ajansı ile koordinasyonun sağlanması, E-bülten, basın bülteni, advertorial gibi metinlerin yazılması, Günlük olarak görsel, yazılı basın ve sosyal medya takibinin yapılması, Cemiyet ve kurumlarının etkinliklerinin takip edilmesi, haber yapılması ve fotoğraf çekimlerinin yapılması, Kargo gönderimlerine destek olunması, Cemiyetin basılı materyallerinin arşivlenmesi, İletişim listelerinin revize edilmesi, Satın alma, metapro girişleri ve fatura takiplerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 25 yaşını aşmamış olan, Yeni mezun ( Üniversiteden 2015 Haziran ve sonrasında mezun olmuş olması), Bilgisayar / MS Office ( Word, Excel, Powerpoint ve diğer sunum programları ) programlarına hâkim, Tercihen fotoğraf çekebilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Pratik çözümler üretebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Organizasyon becerisine sahip, Yenilikçi, gelişime ve öğrenmeye açık.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Uzman Yard

İş Habercisi - MATBAA için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?