Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

MATBAA için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
MATBAA
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklamasımatbaa üretim sorumlusu,sektörde deneyimli baskı öncesi ve sonrası planlama tecrübesi olan

  Aranan NiteliklerMatbaa sektöründe deneyimli,baskı öncesi ve baskı sonrası planlama tecrübesi olan ,grafik programlarına hakim

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Diğer, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • Dilek Etiket & Matbacılıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBağcılarda bulunan firmamıza MATBAA YÖNETİCİSİ PERSONELİ ARAMAKTAYIZ. MATBAA YÖNETECİLİĞİ YAPABİLECEK Matbaa yöneticiliği yapabilecek , Fiyat verebilecek Maliyet çıkarabilecek Tecrübeli Ürün Tedarik edebilecek Bilgisayar Kullanabilecek

  Aranan NiteliklerMüşteri ilişkilerini yönetebilecek, Takım çalışmasına uyumlu, En az Lise mezunu ,tercihen Üniversite mezunu Seyahat engeli bulunmayan, Müşteri memnuniyeti anlayışına sahip, Problem çözme yeteneğine sahip, Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip. Askerliğini yapmış adaylar aramaktayız. AVRUPA YAKASINDA OTURAN

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuarı ve albüm üretim merkezlerinden biri olan firmamız ALBÜM İMALAT, MATBAA, CİLTLEME ve MÜCELLİT işlerinden anlayan en az 10 yıl deneyimli USTA ve USTABAŞI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler​Albüm İmalat ve Matbaa işlerinde deneyimli Ciltleme ve Mücellit işlerinden anlayan, Sektörde en az 10 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık , disiplinli ve takipci , Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: İmalat, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMatbaacılık, mücellithane, baskı alanlarında görev yaoacak.

  Aranan NiteliklerALTIN BİLEZİK SAHİBİ OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? Matbaacılık alanında bir meslek sahibi olmaya kararlı Hedefine giden yolda yılmayacak Sorumluluk sahibi, dinamik, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, VARDİYALI çalışabilecek , Asgari Ücret + Agi + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Servis Güzüergahı: Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahı) 30 yaşını aşmamış Yetiştirilmek Üzere Matbaa Üretim Personeli arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Çırak, Usta, Eleman

 • İş AçıklamasıBasım Yayın ve Ambalaj Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Selofan - Laminasyon Bölümümüzde görev alabilecek Selofan Usta ve Kalfa adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Matbaa Meslek Lisesi, Üniversite veya Yüksek Okulların Matbaacılık Bölümünden Mezun, Usta , Usta Yardımcısı , Kalfa seviyesinde tecrübe sahibi Üretim Bölümleri için Vardiya Sisteminde çalışabilecek , Laminasyon - Sıcak Selofan Makinasında çalışacak , Sorumluluk sahibi, Takipçi, Sonuç Odaklı Analitik düşünen ve detaylara dikkat eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) hemen ekiplerimize dahil olabilecek ya da bölümlerinde yetiştirilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Kalfa, Şef / Amir, Usta, Teknisyen

 • İş AçıklamasıBasım Yayın ve Ambalaj Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek aşağıdaki yetkinliklere sahip ekip arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Matbaa Meslek Lisesi, Üniversite veya Yüksek Okulların Matbaacılık Bölümünden Mezun, Üretim Bölümleri için Vardiya Sisteminde çalışabilecek , Üretim Bölümlerinde çalışmaya ve kariyer yapmaya istekli, Sorumluluk sahibi, Takipçi, Sonuç Odaklı Analitik düşünen ve detaylara dikkat eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) hemen ekiplerimize dahil olabilecek ya da bölümlerinde yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Şef / Amir, Usta, Kalfa

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ veya DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not: Cumartesi çalışma vardır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta, Kalfa

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Fuji XMF ve Grafik tasarım programı kullanarak çalışmak üzere " CTP Montaj - Grafik Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFuji XMF programını aktif kullanabilen, Montaj yapabilen ve Grafik tasarım programlarına hakim, DynasStrip ve İndesign programlarına hakim, Matbaacılık sektöründe, ilgili pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Bay

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Grafiker, Operatör, Uzman

 • İş AçıklamasıMatbaacılık, mücellithane, baskı alanlarında görev yaoacak.

  Aranan NiteliklerALTIN BİLEZİK SAHİBİ OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? Matbaacılık alanında bir meslek sahibi olmaya kararlı Hedefine giden yolda yılmayacak Sorumluluk sahibi, dinamik, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, VARDİYALI çalışabilecek , Asgari Ücret + Agi + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Matbaa Üretim Personeli arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Eleman

 • EFK REKLAM VE MATBAAİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıReklam ve Matbaa sektöründe çalışmış Corel draw ve Photoshop bilen Deneyimli Grafiker

  Aranan NiteliklerCOREL DRAW - PHOTOSHOP bilen deneyimli grafiker

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıDIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesisinde, Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu, 30 yaşını aşmamış ve askerliğini tamamlamış, Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Buca, Menemen veya civarında ikamet eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli kişilerin başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Endüstri, İmalat, Kimya

  Pozisyon: Eleman, Formen, Operatör

 • İş Açıklaması-ISO 9001 uygulamalarına hakim ve dökümantasyon kontrollerini yapabilcek, -Tercihen BRC-IOP ( Ambalaj ) uygulamalarına hakim ve Ürün Güvenliği Takım Liderliği görevini de yürütecek, -Hammadde giriş-kontrol süreçlerini denetleyecek ve belirlenen proseslere göre yönetebilecek, -İç Tetkit Planmasını ,Eğitim Organizasyonlarını yapacak, -Firma uzmanıyla birlikte İSİG çalışmalarını yürütecek,

  Aranan Nitelikler-Tercihen Gıda Mühendisliği mezunu, -Office programlarına hakim ve raporlama yapabilen, -İnsan ilişkileri güçlü, hedef odaklı ve programlı çalışabilen, -Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takım arkadaşımızı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıMÜŞTERİ TEMSİLCİSİ MATBAA SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ

  Aranan Nitelikler-Matbaa sektöründe deneyimli -Müşteri ilişkileri kuvvetli, -Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, -Planlama yapabilecek,çözüm odaklı,takip yeteneği yüksek -Takım çalışmasına yatkın,detaylara hakim,sorumluluk sahibi -Evrak ve telefon trafiğini yönetebilecek, -Tercihen İngilizce bilen -Sigara kullanmayan, -Sefaköy-İkitelli civarında oturan, -Bay-Bayan çalışma arkadaşı Aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Ebru AlbümTüm Türkiye 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFotoğraf Baskısı ve Albüm üretimi yapan firmamızda sektörde deneyimli Pazarlama Departmanımızda görev alabilecek eleman, Öncelikle Türkiye genelinde bölgeleri yakından tanıyan, Bölgedeki mevcut ve yeni müşterilere pazarlama ve satış yapabilecek ve Serbest çalışacak pazarlama elemanı, Minimum en az 5 yıl Pazarlama tecrübesi olan, Tercihen Fotoğrafçılık ve Albüm Sektöründe Tecrübeli Olan, Matbaa ve Ofset alanında deneyimli Seyahate engeli olmayan, İletişimi yüksek, BAY eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSöz konusu pozisyonlar için adaylarda aradığımız nitelikler şöyledir: Türkiye genelinde Bölgeleri yakından tanıyan, Seyahate Engeli Bulunmayan, Pazarlama sektöründe en az 5 yıl deneyimine sahip olmak, Fotoğrafçılık ve Albüm Sektöründe Tecrübeli Olmak, Matbaa ve Ofset alanında deneyimli En az lise tercihen ünüversite mezunu olmak Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilicek, İletişim becerisi ve diksiyonu düzgün olmak, Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek Hizmet bilinci gelişmiş ve problem çözme becerisine sahip BAY Pazarlama Elemanı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Yakma Ustası arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Yakma Ustası alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Diğer, Matbaacılık/Baskı, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Heidelberg Stahl - Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Pedal makinası kullanabilen.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Pedal makinası kullanabilen, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Pedal Ustaları alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıGünlük iş akışına dair programların düzgün şekilde ilerlemesini sağlamak, takibini yapmak, Genel Müdürün iç ve dış iletişim unsurlarını yönetmek (telefon, yazışma, faks, toplantılar…vb.) ve buna ait yazışma ve iletişimleri kayıt altına almak ve düzenli bir şekilde arşivlemek Matbaa ile Yayınevi arasındaki kordinasyonu sağlayabilecek, Gün içi iş akışı raporlamalarının hazırlanıp, yöneticiye özet hazırlamak, bilgilendirme yapmak, imza süreçlerini tamamlattırmak Programa uygun şekilde toplantıları planlamak ve organize etmek, ilgili personel ve kurum ve 3. Şahıslarla iletişime geçerek personeli bilgilendirmek Yapılacak toplantılara ait görsel sunumların hazırlanması ve sunumun gerçekleştirilmesi Firma ajanda yönetimi yaparak görüşme, toplantı ve seyahat süreçlerini organize etmek ve takip etmek Yönetici programını düzenlemek ve takviminin tutulması Yönetici odalarının takip ve düzenini sağlayabilmek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite veya meslek yüksek okulu mezunu Ehliyetinizin olması ve araba kullanıyor olmanız öncelik sebebimizdir. Matbaa, Yayıncılık, Reklam Deneyimli olmanız öncelik sebebimizdir. Yönetici asistanlığı, sekreterlik, idari ofis yönetimi konularında 2 yıl deneyimli Tercihen İngilizce bilen Temel bilgisayar ve MS Office programları bilgilerine sahip Analitik düşünce, dinamik sonuç odaklı, bilgilendirme ve çözüm süreçlerinde etkin Raporlama ve sunum becerisi yüksek Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yeteneği olan Dikkatli, planlı çalışabilen, sorumluluk sahibi, işini takip eden Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü ifade yeteneği yüksek, güler yüzlü ve prezentabl Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek Bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, E-Ticaret

  Pozisyon: Asistan

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDENEYİMLİ ( MATBAA ) MEKANİK TEKNİKERİ /TEKNİSYENİ aranmaktadır. Baskı tesislerinde, mekanik ile ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi ve arızaların giderilmesi,

  Aranan Nitelikler35 yaşını aşmamış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Torna tesviye, motor vb. meslek liselerinin/ meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun Motor söküp takabilen En az 2-3 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Operatör, Kalfa, Eleman

 • İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu Pursaklar Binası' nda değerlendirilmek üzere Matbaa makinelerinin bakım ve onarımından sorumlu olacak adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Meslek liselerinin Torna Tesviye Bölümünden mezun, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi olan, • Vardiyalı çalısma sistemine uyum saglayabilecek adaylar aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıWeb Ofset ve Tabaka Ofset Baskı Bölümümüzde aktif olarak görev yapacak Baskı Kalfası arayışımız mevcuttur .

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Web Ofset ve Tabaka Ofset Bölümü Komori Makinalarında tecrübeli , Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Servis Güzergahı: Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahı) "Ofset Baskı Kalfası" arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta, Kalfa

 • Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere "Grafiker" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının veya Üniversitelerin Grafik bölümlerinden mezun, Kitap, dergi tasarımı ve uygulaması konusunda deneyimli, aynı zamanda matbaa bilgisine sahip, Tercihen Reklam ajansı deneyimli olan, Grafik tasarımı ve uygulaması yapabilen, Özellikle Indesign, Photoshop ve Illustrator, programlarını çok iyi kullanabilen, Mac ortamında çalışmış, 3 - 4 yıl tecrübesi olan, Uygulama aşamasından matbaa aşamasına kadar (Matbaa baskı süreçlerine hakim) ele aldığı projeyi tamamlama sorumluluğunu taşıyabilecek, Dikkatli, yaratıcı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıFiyatlandırma, sipariş alma, siparişin üretimde takibi ve sevki görevlerini yerine getirebilecek ihracat müşteri temsilcisi alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce konuşan, okuyan ve yazabilen, Müşteri ilişkileri görevinde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen matbaa sektöründe deneyimi olan Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Tercihen Lisans mezunu, Dikkatli, titiz ve öğrenme isteği yüksek, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 25-35 yaş arasında, Bay, Bayan adaylar Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Acar Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBasım , promosyon , matbaa , sektörünün öncü ve lider firması olarak faaliyet gösteren , Avrupa standartlarında üretim yapan , yüksek kalite bilincine sahip grup şirketimizde çalışmak üzere tasarımcı grafiker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerKurumsal kimlik çalışmaları kapsamında tüm katalog, broşür ve ilan gibi çalışmalarının tasarımını yapabilecek, Bu kapsamda gerçekleştirilecek olan fotoğraf çekimlerini organize edebilecek, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Yeni fikirler üretebilen, yenilikçi tasarımlar yaratabilen, Baskı hazırlık, renk ayrımı konularında bilgili, Grafik tasarım programlarına hakim, Kendisine verilen projeleri özenle takip eden ve projeleri yürütebilen, Zaman yönetimi ve organizasyon yönü güçlü olan, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım veya Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, Ajans deneyimi olan, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. (Lokasyon olarak Beylikdüzü tercih nedenidir.) Not: Görüşmeye çağrılacak adayların daha önceki çalışmalarından oluşan portfolyolarını da tarafımıza iletmeleri rica olunur.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Holding, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • Dilek Etiket & Matbacılıkİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGüneşli’deki yapışkanlı rulo, matbaa,dokuma, baskı ve sleeve etiket, ambalaj üretimi yapan firmamıza konusunda tecrübeli üzere bay bayan "Pazarlama Elemanları" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyetli olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış prezantabl, Pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen, Ücretler maaş + prim olacaktır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard

 • ADİN YAPIŞKANLI BANT VE AMBALAJSANİstanbul Avrupa 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSilivri – Değirmenköy’de faaliyet gösteren, Yüzey Koruma Filmleri üreten fabrikamıza; Co-Ex Blown film ustası Flexo Matbaa ustası ( Tamburlu makine deneyimli ) Laminasyon makine ustası Mekanik bakım Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi iyi , Dikkatli ve kendini geliştirmeye açık , Vardiyalı çalışabilecek , Kendi alanında min. 2 yıl tecrübeli , Askerliğini yapmış Lise mezunu tercih sebebidir. Avcılar - Silivri Değirmenköy arası E-5 güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıBasım , Promosyon ve kırtasiye sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizde üretim birimi mücellit departmanımızda çalışmak üzere bayan paketleme ve tezgah sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- En az lise Meznu - Dikkatli ,ekip çalışmasına yatkın - Tercihen matbaa deneyimli - Daha önceden fabrika ortamında üretimde çalışmış - Mesai sorunu olmayan - İletişim yönü kuvetli - Bilgisayarda verileri sisteme girebilecek - Beylikdüzü , Avcılar , Esenyurt , Küçükçekmece civarlarında ikamet eden Bayan ,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman

 • Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilikİstanbul Anadolu, Kocaeli 4 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBünyemizde görevlendirmek üzere "Grafiker/Tasarımcı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversiteslerin görsel iletişim tasarımı ,Grafik Tasarımı ile ilgili bölümlerinden veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun , Grafik tasarımı alanında en az 5 yıl deneyimli , Ms Office programlarını iyi derece kullanabilen ,PC veya Mac ortamında çalışabile ,Adope Photosop ,Adope ıllustrator ve Adope InDesign programlarına hakim ,Tercihen HTML,CSS Flash ,Adope Dreamweaver ,Adobe Flash ve Adobe After Effects programları hakkında bilgi sahibi , Temel matbaa ve dijital baskı teknikleri ,baskı öncesi hazırlık ve matbaa konularında deneyimli ,Dijital reklam mecralarınınteknik grafik standartlarına hakim ;web,mobil ve sosyal medya tasarımları geliştirebilen ,Tercihen iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen ,Takım çalışmasına yatkın ,İletişi becerileri güçlü ,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ,esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Grafiker

 • Ailuros AdWorksAnkara 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGrafik Tasarım Uzmanı İlgili bölümlerden mezun, Adobe CS serisinin tüm programlarına hakim, İllüstrasyon yeteneği olan, Hızlı grafik uygulama yapabilen, Yeterli matbaa tecrübesine sahip, İletişim becerileri güçlü, sunum yeteneği olan, Gündemi takip eden, Dünya'yı takip eden, Bol bol okuyan, araştıran, Ekip çalışmasına uyumlu, gelişim hedefleri ve iş disiplini olan, Grafik Tasarım Uzmanı aramaktayız...

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıPerakende Genel Müdür Yardımcısını asiste etmek, Mağaza KPI sonuçlarının efektif raporlanmasını ve ilgili birimlerle paylaşılmasını organize etmek, Denetim süreçlerini gerçekleştirerek, denetim raporlarını üst yönetime sunmak Kasa operasyon süreçlerini takip etmek ve gelişimini sağlamak Müşteri ilişkileri ve geri dönüşlerini takip ederek mağazalarda gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak, Reklam ajansı ile koordinasyon sağlamak, matbaa çalışmalarını takip etmek ve kampanya görsellerinin takibini gerçekleştirmek,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Perakende satış raporlama ve operasyonları alanlarında deneyimli, En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Analitik düşünebilen, araştırma ve analiz yetkinlikleri gelişmiş, Öneri oluşturma, problem çözme ve karar verme becerilerine sahip, İletişimi, insan ilişkileri ve ifade gücü yüksek; birden fazla projenin hayata geçirilmesini paralel olarak takip edebilecek, Şirket bünyesinde çok taraflı iletişimi kolaylıkla yürütebilecek, takım çalışmasına yatkın, Üst yönetim bilgilendirmesinde kullanılacak proje sunumlarını beklenen yüksek kalitede oluşturabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

İş Habercisi - MATBAA için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?