MATBAA için İş İlanları

Hepsini Temizle
MATBAA
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa bölümümüzde görevlendirilmek üzere Depo Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna veya yakın semtlerde ikamet eden 25 - 35 Yaş aralığında, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Gelişime açık ve matbaa sektörüne meslek sahibi olmayı hedefleyen Askerlik hizmetini tamamlamış Bay  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • Matbaa Usta ve Usta Yardımcıları Umur Basım İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Basım, Ambalaj, Kâğıt ve Kırtasiye sektörlerinde faaliyet gösteren, ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve sektörün öncüleri içerisinde ilkleriyle bilinen şirketimizin “Baskı Sonrası/ Mücellit Departmanı’nda” görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler En az İlköğretim tercihen Meslek Lisesi mezunu, Matbaa sektöründe en az bir yıl deneyimli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, 18-40 yaş arası, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, “Kırım, Bıçak, Kazanlı, Tel Dikiş Usta ve Usta Yardımcıları” alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • İş Açıklaması -Demirbaş sayımlarını düzenli olarak kontrol etmek, -Depodan çıkan her ürünün takibini ve dökümantasyonunu yapmak, -Depoda bulunanları saklama koşullarına ve birimine uygun olarak düzenlemek, -Ürünlerin zayi ve son kullanım durumlarını takip etmek.

  Aranan Nitelikler Basım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; -En az Lise mezunu, -Ms Office Programlarına hakim, -Tercihen Lojistik Depo (Matbaa/Kağıt ürünleri) Alanında tecrübesi bulunan, -Etkin bir şekilde bilgisayar kullanabilen, -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik mecburi hizmetini tamamlamış, -İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) "Bay Depo Personeli" alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması   "MÜCELLİT Usta ve Kalfaları"     arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Matbaa alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,  Giyotin, kırma ,kapaktakma, vs. makinelerinde çalışacak,   "Mücellit   Usta   ve    Kalfaları"     arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler M.Y.O mezunu veya Lisans mezunu (Tercihen Matbaa veya Basım Yayın bölümlerinden mezun), MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, güler yüzlü, Dikkatli, sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen, Dinamik bir ortamda çalışmaya istekli, Ekip çalışmalarına yatkın, Avrupa Yakasında ikamet eden, Bayan, MT Asistanı alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Sektörünün Öncü Kuruluşu olan, Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamız için; Üretim departmanının farklı kademelerinde görev yapacak, Yetiştirilmek üzere, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Asgari Ücret + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı)   Matbaa Üretim Personeli arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta

 • Ofset Kalfası Haten Kozmetik Plastik Matbaa İstanbul Avrupa 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması Kozmetik imalatı yapan firmamıza matbaa bölümünde tacrübeli ofset kalfası ve matbaada çalışacak yardımcı elmanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bölümü ile ilgili donanıma sahip tecrübeli ofset kalfası, Beylikdüzün' ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması DIC grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir.  Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, A.B.D.'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizde "İnsan Kaynakları Uzmanı" pozisyonunda Türkiye'deki her 3 tesisinin Bordro, Puantaj, Özlük İşleri süreçlerinden ve yasal yükümlülüklere uyumundan sorumlu olacak ve Çiğli Fabrikası'nda çalışmalarını sürdürecek bir takım arkadaşı arıyoruz. Çalışanların puantaj kontrollerinin yapılması ve düzenlenmesi, tüm bordro/tahakkuk/ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, SGK işe giriş, işten çıkış, aylık e-bildirge gibi yasal bildirimlerin doğru ve zamanında yapılması, özlük dosyalarının yasalara uygun olarak düzenlenmesi, arşivlenmesi, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda kullanılmasının sağlanması ve takibinin yapılması, Personelin icra kesintileri, aile durum bildirimleri, sağlık raporlarının vb takibi, Resmi kurum ve kuruluşlarla (SGK, Çalışma Bakanlığı, İcra Daireleri, TÜİK ve İŞKUR) ilgili yasal süreçlerin sorunsuz olarak yürütülmesi, Aylık yönetsel raporların (fazla mesai, devamsızlık,…) hazırlanması, Muhasebe ve Finans Departmanı’nın ihtiyacı olan raporlamaların sağlanması İş kazası tutanaklarının hazırlanması, resmi bildirimlerin yapılması Diğer İnsan Kaynakları fonksiyonlarına destek verilmesi (İşe Alım, Eğitim, Ücret Yönetimi, Sosyal Etkinlikler,…)  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler, İnsan Kaynakları Yönetimi, Psikoloji, Sosyoloji veya ilgili bölümlerinden mezun, Üretim yapan firmalarda Bordro, Puantaj, Özlük süreçlerinde ve yasal süreçlerde en az 3 yıl deneyim sahibi, Çalışma hayatını düzenleyen İş Kanunu, SGK ve diğer tüm mevzuatlara ve uygulamaya hakim, İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek, Tercihen Netsis ve SAP İnsan Kaynakları modülüne hakim, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen ve çok yönlü raporlama becerisi olan, İletişim, temsil ve sunum yeteneği kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Sürekli iyileştirme anlayışıyla, çözüm odaklı ve proaktif çalışan, değişime ve gelişime açık, analitik düşünen, disiplinli, detaylara, kaliteye ve iş takibine önem veren, takım çalışmasına yatkın, Çoklu görevleri yerine getirebilen ve zaman yönetiminde yetkin, Tercihen, iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dil becerisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İmalat, Kimya

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız Yılmaz Ofset Matbaa Ambalaj ve İnşaat Sanayi Turizm Ticaret. A.Ş.'ninİzmir Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere "Satış Temsilcisi" takım arkadaşları aramaktayız. Firma ürünleri ile ilgili her türlü pazarlama faaliyetini belirlenen hedef ve stratejiler doğrultusunda gerçekleştirmek, Mevcut ve potansiyel müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının tam ve doğru olarak tespit edilip eksiksiz karşılanmasını sağlamak amacıyla periyodik ziyaret planlarını hazırlamak ve uygulanmak, Pazar ve müşteri bilgisine sahip olmak, bu bilgileri analiz edip yorumlamak, Müşteriden alınan siparişin üretiminden tahsilât aşamasına kadar tüm sürecini kontrol altında tutmak, Müşterilerden gelen şikâyetleri incelemek, müşteri şikâyetlerinin en aza indirilmesi yönünde çalışmalar yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satış ve pazarlama teknikleri konularında bilgili, En az 2 yıllık satış pazarlama konusunda bilgi ve deneyime sahip, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip, Hedef odaklı olan ve başarıyı benimseyen, Eğitime ve öğrenime açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, genç, dinamik ve proaktif, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek olan.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • Grafiker Akal Batu Etiket İstanbul Avrupa 24 Nisan 2016

  İş Açıklaması Matbaada basılacak olan işlerin montaj,renk ayrımı,klişe ve bıçak ayrımlarının yapılması hazırlanan film,klişe ve bıçağın üretime aktarılması

  Aranan Nitelikler Matbaa tecrübesi olan corel - photoshop - indesign - illustrator vb. gibi programlara hakim yaptığı tasarımları baskı öncesi hazırlık aşamasını yapabilen deneyimli grafiker alınacaktır. 

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • Grafiker Sole Matbaa Ve Reklam İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması NOT: Başvuruda Bulanan Arkadaşlar, Lütfen İlan Metnimizi Okuyunuz. Uygun Gördüğünüzde Başvura da Bulununuz. Yerimiz İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Aykosan Sanayi Sitesindedir. İkitelli de Bulunan Matbaamıza Tasarım Yönü Kuvvetli Tam zamanlı Çalışan Grafiker Aramaktayız. İç Çamaşırı ve Çorap Sektöründe Olan Kurumsal Müşterilerimizin Etiket, kutu Ağırlıklı Olmak Üzere Tüm Reklam, Tasarımların da Sorumluluk Alacak Tasarımcılar Aramaktayız. Aradığımız Kişinin Tasarım Yönü Kuvvetli Olması Tasarım becerisinin iyi olmasına dikkat ediyoruz.

  Aranan Nitelikler Programlara Hakim, Tasarım Yönü Kuvvetli, Yaratıcı, Sorumluluk Sahibi, Disiplinli

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Direktör, Grafiker, Stajyer, Tasarımcı, Süpervizör

 • İş Açıklaması Alış faturalarını günlük işleyecek, fatura ve irsaliye kesecek, dosyalama sistemini bilecek, banka kayıtlarını girecek, tek düzen hesap planına yatkın, muhasebe elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Logo go plus muhasebe programını çok iyi bilen, Amirlerinin verdiği görevleri önemle yerine getiren, Disiplinli pratik ve analitik düşünceye sahip, Zamana deyil görevine değer veren, Mesleki kariyer hedefleyen, Beylikdüzün' ikamet eden, Askerliğini yapmış Yeniliklere açık öğrenme kabiliyeti yüksek ve istekli muhasebe elemanları aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Eleman

 • Dolum Ustası Haten Kozmetik Plastik Matbaa İstanbul Avrupa 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması Otel buklet malzemeleri imalatı yapan firmamızın dolum bölümünün başına tecrübeli makinaları tam kapasiteli çalıştıracak, aynı zamanda personelide tam kapasiteli ve verimli çalıştıracak işini iyi bilen dolum ustası alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Dolum bölümünü yöneticek dolum makinalarından anlayan tecrübeli dolum ustası. Beylikdüzün' ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması Otel buklet malzemeleri imalatı ve satışı yapan kozmeteik firmasının ürünlerini pazarlayacak piyasa bilgi ve tecrübesi olan sektöre yabancı olmayan satış portföyü olan tecrübeli arkadaşlar

  Aranan Nitelikler Kozmetik sektörünü iyi bilen otel, pastane, hastane, devlet daireleri ile bağlantıları olan, Prezantabl diksiyonu düzgün satış tekniyi ve becerisi üzt düzeyde olan, Beylikdüzün' ikamet eden, Bay ve bayan pazarlamacı takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Otel buklet malzemeleri imalatı ve satışı yapan kozmetik firmamızın tüm ithalat işlemlerini organize edecek gümrükten depoya ürünlerin çekilmesine kadar tüm işlemlerini eksiksiz tamamlayacak. ayrıca firmamızın tüm ihracat işlemlerini yürütecek yeni pazarlar bulacak farklı ülkelerde yeni müşteriler organize edecek teklifler hazırlayacak tüm bu işlemlerle ilgili bilgi ve tecrübesi olacak, ingilizcesi çok iyi olan ithalat ihracat sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İngilizce bilen tecrübeli aynı görevde en az üç yıl çalışmış ithalat ihracat sorumlusu bay veya bayan aranmaktadır. Beylikdüzün' ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Sekreter Haten Kozmetik Plastik Matbaa İstanbul Avrupa 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması Genel müdür'den gelen talimatları yerine getirmek, gelen siparişleri çıkartmak ilgili birimlere dağıtmak, sipariş listesi ve teklif listesi hazırlamak, telefonlara bakmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olmak, Ofis programlarını çok iyi bilmek, Takım çalışmasına yatkın olmak, Beylikdüzün' ikamet eden, Prezantabl arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • İş Açıklaması E-Fatura işlemlerini gerçekleştirilmesi, Alış-satış fatura işlemlerinin yapılması, KDV - Muhtasar - Geçici Vergi Beyannameleri öncesi çalışmalarında bilgi sahibi olunması, Banka işlemlerinin (havale/eft vs.) şirket prosedürlerine ve yasal mevzuata uygun bir biçimde günlük olarak muhasebe sistemine kaydının kapılması, Günlük kasa ve banka operasyonlarının gerçekleştirilmesi Çek ve senet işlemlerinin (tahsil, ciro, keşide, iade, ödeme vb) takibi, Kasa, Banka, çek/senet ve günlük kayıtlarının yapılması Tüm banka talimatlarını hazırlamak ve gerçekleştirmek Şirketin tüm finansal içerikli operasyonlarının yürütülmesi, Personel takibini ve tüm personel işlemlerinin yapılması, Mali Müşavire bilgilerin aktarılması, takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Microsoft Office ve Netsis programlarını kullanmayı bilen, Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl görev almış Personel, SGK, takip ve ödemelerini yapabilecek, Periyodik olarak Müşteri/Satıcı Mutabakat çalışmalarının yapılması İnsan İlişkilerinde başarılı, enerjik, takım çalışmasına ayak uydurabilecek Raporlama yapabilme ve not tutma becerisine sahip, Dikkatli, düzenli ve detaya önem veren, Dosyalama işlemlerini yapabilecek İzmir’de ikamet eden.  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Satınalma Sorumlusu Loca Reklam İstanbul Avrupa 19 Nisan 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en gelişmiş matbaa sistemlerine sahip, büyümeye devam eden, Hadımköy'de bulunan, reklam, matbaa ve ambalaj tesislerimizde çalışmak üzere satınalma sorumlusu aranıyor. Birimlerden gelen satın alma taleplerini karşılanmasını sağlamak. Sahibi olduğu prosesler için Kalite Yönetim Sistemine uygun dokümantasyonun oluşturulmasını sağlamak. Genel Müdür  tarafından satın alınması onaylanan girdilerin uygun fiyat,  kalite şartlarında satın alınmasını sağlamak. Satın alınacak girdileri Onaylı Tedarikçi Listesindeki tedarikçilerden veya tedarikçilik şartlarını karşılama konusunda yeterli bulunmuş tedarikçilerden yapmak. Satın alma tekliflerini almak. Satın alma siparişlerini vermek, siparişlerin takibini yapmak. Tedarikçi performans değerlendirmesini yapar. Satın alma yapılabilecek muhtemel tedarikçileri belirlemek. Tedarikçi değerlendirme konusunda Yönetim Temsilcisi ile işbirliği yapmak ve performans raporları hazırlar. Yaptığı işlerle ilgili gerekli kayıtların oluşturulmasını ve muhafazasını sağlamak. Birimi ile ilgili istatistik çalışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Kağıt ve Matbaa ürünleri sektörlerinde en az 5 yıllık satın alma iş tecrübesine sahip olmalıdır. Temel ISO 9001 : 2008 Eğitimi almış olmalıdır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • Müşteri Temsilcisi Özgün Ofset İstanbul Avrupa 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması 30 yıldır basım sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Müşteri Temsilcisi statüsünde görev alacak; - Üniversite mezunu,
 - Tercihen Basım sektöründe satış ve kurumsal müşteri yönetiminde en az 2 yıl deneyimli ve
matbaa grubu ürünlerin özelliklerini bilen,
 - Müşteri memnuniyeti anlayışına sahip,
 - Motivasyonu ve başarma hırsı yüksek,
 - Problem çözme yeteneğine sahip,
 - Aktif satış becerileri ve yetkinlikleri olan,
 - İletişim becerileri ile temsil yeteneğini en üst düzeyde sergileyebilen, diksiyonu düzgün,
 - Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 - MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
 - Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, takım arkadaşları arıyoruz     İŞ TANIMI   - Yeni ve var olan müşterilere Basım Grubu ürünlerinin aktif satışının gerçekleştirilmesi, - Yeni müşteriler kazandırmak üzere araştırmalar yaparak kuvvetli bir müşteri portföyünün oluşturulması, - Var olan müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve geliştirilmesi, - Yönettiği tüm müşteri portföyüne ilişkin raporlamaların yapılması.    

  Aranan Nitelikler 30 yıldır basım sektöründe faaliyet gösteren firmamıza   Müşteri Temsilcisi statüsünde görev alacak;     - Üniversite mezunu,
 - Tercihen Basım sektöründe satış ve kurumsal müşteri yönetiminde en az 2 yıl deneyimli ve
matbaa grubu ürünlerin özelliklerini bilen,
 - Müşteri memnuniyeti anlayışına sahip,
 - Motivasyonu ve başarma hırsı yüksek,
 - Problem çözme yeteneğine sahip,
 - Aktif satış becerileri ve yetkinlikleri olan,
 - İletişim becerileri ile temsil yeteneğini en üst düzeyde sergileyebilen, diksiyonu düzgün,
 - Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 - MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
 - Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, takım arkadaşları arıyoruz    

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Temsilci

 • Ofset Baskı Kalfası İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 25 Ocak 2016

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Roland 704 makinede çalışmak üzere tecrübe sahibi "Ofset Baskı Kalfası" arayışımız bulunmaktadır:  

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Roland 704 tecrübesi olan Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • İş Açıklaması Silivri’ de faaliyet gösteren Matbaa-Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Kağıt ambalaj sektöründe benzer bir görevde en az 4-5 yıl tecrübeli Müşteri portföyü olan ve mevcut portföyü yönetebilecek MS Office uygulamalarına hakim, tercihen ERP tecrübesi olan İnsan ilişkileri, planlama ve koordinasyon becerileri güçlü Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Aktif olarak araç kullanabilen Küçükçekmece – Silivri güzergahında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması İstanbul  Tesislerimizde çalışacak, deneyimli  veya matbaada yetiştirilmek üzere   BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler   35 yaşını aşmamış Lise veya tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere;  Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor,  Makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun  veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık                                    Yetiştirilmek üzere  veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Ankara Baskı Tesislerimizde çalışacak, deneyimli  veya matbaada yetiştirilmek üzere   BAKIM ONARIM ELEMANI  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış 35 yaşını aşmamış Meslek yüksek okullarının  elektrik-elektronik, otomasyon, endüstiyel elektronik vb. bölümlerinden mezun  Ankara’da ikamet eden  Vardiyalı çalışabilecek Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere  veya deneyimli BAKIM ONARIM ELEMANLARI aranmaktadır.    Not: Cumartesi günü çalışma vardır.    Kriterlere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Makine, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Yetkili, Eleman, Görevli, Tekniker

 • Temizlik Elemanı Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Depo Elemanı Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Matbaa baskı tesislerimizde mal kabul ve sevkiyatla ilgili işlerin yapılması için  DEPO ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Erkek İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı,  Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden En az lise,  tercihen ön lisans/lisans mezunu  Askerliğini yapmış  30 yaşını aşmamış MS Office programlarına (özellikle excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek          DEPO ELEMANI  aranmaktadır.      Not: Cumartesi günü çalışma vardır. Kriterlere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Kadıköy Rıhtım'daki Dijital baskı merkezimizdeki makineleri seri şekilde kullanabilen (Xerox 8080, Dış mekan baskı, baskes, sublimasyon baskı vb),  Kadıköy'ün en köklü firmalarının birinin parçası olmak isteyen isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Grafik tasarım programlarını kullanmasını iyi derecede bilen adaylardan, tasarım konusunda tecrübeli olanlar tercih edilecektir. Pazartesi- Cumartesi saat 9:00-18:00 arası çalışılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Dijital baskı merkezinde, matbaada veya ajansta çalışmış  Tercihen sigara kullanmayan Takım çalışmasına uygun  

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Özlemix Albüm, 2007 yılında Denizli de panoramik albüm üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız, özverili çalışanları ile birlikte müşterilerin yüzünde oluşturabildikleri tebessüm için en kaliteli ve en iyiyi yapmaya çalışmaktadır. Firmamız  Fotoğraf Stüdyolarının Gelin & Damat , Doğum , Çocuk v.s albümlerini üretip sene boyunca hizmet vererek doğru üretim ve doğru satış politikası ile yoluna devam etmektedir. Her geçen gün –Daha iyisi nasıl olabilir- felsefesi ile yolumuza devam ederken hem istihdam sayımızı hem de mutlu müşteri sayımızı arttırmayı hedeflemekteyiz.  ÖZLEMİX albümde çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır. İşyerimiz mücellithane olarak düğün albümleri üretmektedir. Matbaa sektörüne yakın bir işletmedir. Paketleme ve kristal bölümüne ihtiyacımız oluşmuştur. 

  Aranan Nitelikler - BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR - seri , hızlı ve özenli çalışacak  - is arkadaşları ile uyumlu  - uzun yıllar çalışacak   

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklaması Topkapı'daki ardiyemizde Sevkiyat-MalKabul-Üretim bölümlerinde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Topkapı civarında ikamet eden, 25 yaşını aşmamış En az lise mezunu, Aktif olarak bilgisayar kullanan, Askerliğini tamamlamış Tercihen Kağıt-Matbaa sektöründe çalışmış

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Editöryal departmanda "Üretim Sorumlusu Asistanı" olarak çalışmak üzere , yayınevi ve matbaa arasındaki koordinasyonu sağlayacak, ilgili süreçler ile alakalı tüm raporlama ve maliyetler konusunda teknik destek sağlayacak, muhasebe kökenli, diksiyonu düzgün takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Muhasebesel işlem bilgisine sahip, muhasebe departmanında minimum 2 yıl tecrübeli, Maliyet hesaplaması yapmış, üretim maliyeti hesaplama konusunda bilgili, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli Kullanılacak programlar: MS Office programları, Nebim Winner ve FileMaker Arşivleme konusunda titiz ve düzenli Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Zamanını etkin ve verimli kullanabilen, İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenme arzusu taşıyan ve araştırmacı, Dinamik ve yüksek performanslı, Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Yardımcı, Yönetici Asistanı

 • Sürekli Form Baskı Operatörü Umur Basım İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Basım, Ambalaj, Kâğıt ve Kırtasiye sektörlerinde faaliyet gösteren, ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve sektörün öncüleri içerisinde ilkleriyle bilinen şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler En az İlköğretim tercihen Meslek Lisesi mezunu, Matbaa sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, 25-45 yaş arası, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, "Sürekli Form Baskı Operatörleri" aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: MATBAA, MATBAA iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Ustabaşı

İş Habercisi - MATBAA için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?