MATBAA için İş İlanları

Hepsini Temizle
MATBAA
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Matbaa İşçisi
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz matbaasına mücellithane, ofset baskı ve web ofset baskı kalfaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Askerlikle ilişiği olmayan -Vardiyalı çalışabilecek -Dış görünümüne özen gösteren -Gelişime açık ve mesleğinde ilerlemeyi hedefleyen -Sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması İş Açıklaması MATBAA, OFSET BASKI, AMBALAJ üretiminde lider konumlu firmamızın OSB/BURSA tesislerinde '' YETİŞTİRİLMEK ÜZERE '' ; Üretim operatörlerine yardımcı eleman olarak destek vermek, Üretim bant elemanı görevini sağlamak, ( Ürün tamamlama, mücellit ) Ürünlerin paletleme ve yükleme işlemlerini sağlamak, Üretim makinalarının iş bitimlerinde temizlik işlemlerini sağlamak ve operatörlerin yönlendirmesi doğrultusunda günlük bakım işlemlerini gerçekleştirmek, görevlerini yapabilecek '' ÜRETİM ELEMANI '' takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Lise Mezunu (Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Matbaacılık, Torna -Tesviye veya Motor bölümlerinden mezun) , 18 – 30 yaşları arasında, Erkek adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış, İş disiplinine sahip, Öğrenmeye hevesli ve dikkatli, Hızlı iş temposuna uyum sağlayabilecek ve mesaili çalışabilecek, Mekanik Makine Ayarları konusunda bilgi ve beceriye sahip, Sorumluluk alabilen özelliğe sahip, Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili, İnsan ilişkilerinde olumlu, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu, BAY/BAYAN. SERVİSİMİZ BULUNMAMAKTA, YOL ÜCRETİ ÖDENMEKTEDİR.

 • İş Açıklaması DIC grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, A.B.D.'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin Türkiye'deki 3. tesisi olarak Aliağa'da yeni açılan fabrikasında "Üretim Mühendisi" olarak aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Üretim süreçlerini yürütmek, Vardiyalı sistemde çalışan üretim ekibinin yönetimini sağlamak, Ar-Ge ve Kalite Kontrol süreçlerinin Üretim ile koordinasyonunu sağlamak, Bakım çalışmalarının koordinasyonunu sağlamak, İş Güvenliği çalışma ve denetlemelerini yönetmek, Global projelerde yer almak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği Bölümü'nden mezun, Kimyasal üretimi yapan firmalarda benzer görevde en az 3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP tecrübesi olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).  

 • Grafiker
  Yenel Etiket Tekstil Matbaacılık
  İstanbul Avrupa 15 Ekim 2015

  İş Açıklaması Etiket tasarımlarını ,bilgisayar ortamında  çizmek,  baskı öncesi montaj hazırlığı yapmak.

  Aranan Nitelikler iyi derecede Freehand ve photoshop kullanabilen . matbaa bilgisi , montaj ve ön hazırlık bilgisine sahip tercihen Yenibosna'da ikamet eden bay bayan eleman. bay elemanlar askerliğini yapmış.

 • Stand Hostesi
  Kristal Reklam ve Matbaacılık…
  İstanbul Avrupa 17 Kasım 2015

  İş Açıklaması OLİVİUM AVM,DEKİ  ÇİKOLATA STANDIMIZ İÇİN  BAY BAYAN ELEMAN  PART TİME ÇALIŞMA SAATİ : 15:00 İLE 22:00 ARASI ( HAFTADA 6 GÜN ) HAFTA SONU 1 GÜN TAM GÜN  10:00 İLE 22:00 ARASI  DIR   

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞAN DİNAMİK, GÜLER YÜZLÜ VE İLETİŞİMİ GÜÇLÜ ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU KİŞİSEL HİJYEN KURALLARINA ÖZE GÖSTEREN, YENİ ÜRÜNÜMÜZ OLAN ÇİKOLATA VE KAHVE SATIŞI YAPACAK PART-TİME /FULL-TİME STAND GÖREVLİSİ  TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

 • İş Açıklaması Ambalaj ve matbaa sektöründe  faaliyet gösteren firmamızın İzmir Kemalpaşa da bulunan fabrikasında istihdam edilmek üzere Satış ve pazarlama Sorumlusu  aranmaktadır. Firmamızın  Yurtiçi ve Yurtdışı tüm pazarlama, marka yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetlerini yürütmek. Mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek firmamızın tanıtımını yapmak ve projeyi firmamıza kazandırmak ve marka bilinilirliğini sağlamak İş geliştirme üzerine planlama yapmak, Periyodik raporlama yapmak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, Satış ve pazarlama tecrübesi olan, Mevcut ve potansiyel müşteriler ile ilgili  planlama, organizasyon, portföy oluşturma, müşteri ziyaretleri, teklif hazırlama ve raporlamaları yaparak, takip edebilecek, Yaratıcılığı yüksek, yeni fikirler ve projeler üretebilen, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Temsil becerisi yüksek, Sosyal ilişkileri güçlü, iletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve dinamik Detaycı, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Prezantasyonu ve diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyeti olan, Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişiği kalmamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 1990 dan beri faaliyet gösteren Tekstil- Aksesuar firmamızda :  Yurtdışı bölümü ihracat müşterileri ilişkilerini sağlamak ,  sipariş-teslimat arası süreci yönetmek. ihracat Operasyonlarını yapmak.  

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce konuşup , yazabilen. Müşterilerle iletişime geçip sipariş , üretim ve teslimat sürecini takip edebilecek. Dinamik, dikkatli, bilgili , İletişimi kuvvetli MS Office programlarına hakim, Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın,  Raporlama becerisine sahip Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Bayan , Bay aday ( askerliğini yapmış ) Tercihen Yenibosna- Güneşli mevkisine yakın ikamet eden İhracat Avrupa Bölüm Sorumlusu Arıyoruz.  

 • Depo Şefi
  İstanbul Matbaacılık Basılı…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 15 Ekim 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Depo yönetimi, sevkiyat, stok ve mal kabul konularında en az 5 yıl deneyim sahibi, İletişim, planlama, problem çözme becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul/Anadolu yakası veya Kocaeli/Gebze civarında ikamet eden Askerlikle ilişiği bulunmayan Erkek DEPO ŞEFİ takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Baskı Ustası
  Turkuvaz Medya Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Kasım 2015

  İş Açıklaması Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yer alan Samandıra Matbaa'mızda görevlendirilmek üzere Baskı Ustası ve Baskı Usta Yardımcıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Matbaa meslek lisesi, endüstri meslek lisesi veya lise mezunu, Baskı konusunda (renk bilgisi vb.) tecrübeli, Rotasyon baskı makinesinde vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, 25 -35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adaylar aranmaktadır.  

 • Depocu
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Matbaamızda depodan sorumlu kağıt giriş ve çıkışlarını takip edebilecek.  Depo kontrolünü sağlayabilecek tam zamanlı personal aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 35-45 yaşları arasında erkek En az 5 yıl deneyimli,  Matbaa piyasasını bilen personel alımı yapacaktır. 

 • Tel Dikiş Ustası
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın Sektörünün öncü kuruluşu için; TEL DİKİŞ USTASI; Matbaa Üretim departmanımızın, mücellithane bölümünde görev alacak, Tel Dikiş Ustası alınacaktır.

 • İş Açıklaması Reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Tabela ve ofset basımları gibi tüm işlerde görev alabilebilecek deneyimli GRAFİKERLER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   En az 1 yıl Reklam Ajansı veya matbaa tecrübesi olan, Katolog başta olmak üzere, Broşür, Reklam tasarımı, Ürün ambalaj tasarımı, Baskı öncesi hazırlık ve baskı sonrası uygulamaların takibi konularında deneyimli, Corel Draw ve  Photoshop,programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış.

 • Grafik Tasarım Sorumlusu
  Saadet Gıda
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Mevcut tasarımların ve yeni tasarım taleplerinin grafik düzenlemelerinin yapılması İnternet sayfası, broşür, afiş, katalog, imaj çalışmaları gibi grafik aşamalarını gerçekleştirmesi Grafikere bağlı çalışacak

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Grafik - Matbaa bölümlerinden mezun, Tasarım ve Grafik konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip, İyi derecede MAC kullanabilen, Freehand 9.1, Adobe Illustrator ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Matbaa bilgisine sahip, Analitik düşünen ,sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Mac Operatörü
  Promat Basım Yayın A.Ş.
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Baskı Öncesi Departmanında görevlendirilmek üzere; * Tercihen matbaa deneyimli, * Vardiyalı çalışmaya uygun, * Yoğun iş temposuna uygun gerektiğinde mesai yapabilecek,  * En az orta seviyede montaj bilgisine sahip  * Indesign, Quark Xpress, Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel Draw programlarını ileri düzeyde kullanabilen * Avrupa yakasında ikamet eden, * Ekip çalışmasına uyumlu, * Askerlikle ilişiği olmayan, Mac Operatörü alınacaktır.

 • Satınalma
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Matbaamızda çalışacak kağıt, malzeme tedariğini sağlayabilecek.  Aylık olarak raporlayabilecek, Stok takibini yapabilecek.  

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl matbaa sektöründe deneyimli, Satınalmacı olarak daha önce çalışmış  Piyasayı bilen deneyimli satınalma sorumlusu aranmaktadır.

 • Üretim Personeli
  Sml Etiket ve Aks. Paz.
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Üretim bölümünde  çeşitli alanlarda  görev alacak deneyimli / deneyimsiz Üretim Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Matbaa Meslek Lisesi , Tekstil  Meslek Lisesi (Dokumacılık)  veya ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunları · Tercihen ofset, dokuma, kumaş baskı veya dijital baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İş Açıklaması Merhaba; 10 yıllık web tasarım sektöründe çalışan firmamız için -Photoshop programına ve illustrator programına hakim. Daha önce web tasarım şirketlerinde çalışmış. Çok nadirde olsa matbaa grafiğinden anlayan  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - En az lise mezunu - Ekip Çalışmasına uyumlu  

 • Yetiştirilmek Üzere Çırak Arıyoruz
  Pan Etiket
  İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-27 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

 • Grafik Tasarım Sorumlusu
  Manpower Maltepe
  İstanbul Anadolu 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması İlgili dökümanların tasarımlarından sorumlu olacak, Yeni tasarımların geliştirmesi adına çalışmalar yapacak, Yeni teknolojileri takip edecek ve uygulanmaları noktasında önderlik edecek.

  Aranan Nitelikler Matbaa ve Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren ve sektörünün lideri müşterimiz için aşağıdaki kriterlere sahip'Grafik Tasarımcı' aramaktayız; Üniversitelerin tercihen Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Grafik tasarım alanında minimum 3 yıl deneyimli, Masaüstü Yayıncılık, CorelDraw, Fotoshop ve benzeri programlara hakim, İş takibi yüksek, analitik, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.

 • Grafik Tasarım
  Göktaş Mobilya
  İzmir 21 Kasım 2015

  İş Açıklaması Grafik uygulama alanında en az 3 yıl deneyimli, Broşür, katalog, basılı yayın tasarlama konusunda deneyimli, Baskı öncesi süreçlerinde deneyimli Matbaa ,baskı süreçleri , Renk ayrımı konularında yeterli derecede bilgili Macintosh ortamında Photoshop, Freehand, Corel Draw, Illustrator programlarına hakim yada alt yapı bilgisine sahip Görsel tasarımı kuvvetli, Hızlı Web tasarım  ve sosyal medya platformlarını iyi yönlendiren Şirketin her türlü  grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılayabilecek 

  Aranan Nitelikler Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı veya benzeri bölümlerinden mezun veya benzeri eğitim sahibi, Firmanın reklam ve pazarlama faaliyetlerinde gerekli olan görsel malzemeleri oluşturmak, Medya reklamlarını hazırlamak. Tüm web görselleri , sosyal medya ,yazılı medya , outdoor , satış destek dökümantasyonu içerik tasarımlarını yapabilecek Ürünlerimizin üzerindeki grafik tasarımlarını ve malzemelerini tasarlayacak Yeni fikir ve tasarımlar yaratabilecek Gerekli grafik tasarım yazılımlarını çok iyi derecede kullanabilen Basılı materyal trafiğini tedarikçilere yönlendirecek,yönetecek. Tercihen web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Sektörün öncü Gıda firmalarından olan Silivri'de bulunan Fabrikamızda görevlendirmek üzere Grafiker alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Üniversite Mezunu ,            En az 8-10 yıl Reklam Ajansı,matbaa  ve WEB banner, mailing ,broşür tasarımı tecrübesi olan, Katolog başta olmak üzere, Broşür, Reklam tasarımı, Ürün ambalaj tasarımı, Baskı öncesi hazırlık ve baskı sonrası uygulamaların takibi konularında deneyimli, Adobe Photoshop, Macromedia Freehand, Illustrator, Indesign , 3D Max programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Başarı odaklı ve yüksek motivasyona sahip, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış.

 • Tasarımcı/Grafiker
  Silva Tekstil
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kurumsal kimlik çalışmalarımızı üstlenebilecek; logo, banner, afiş, katalog, insert, ürün ambalaj tasarımı konusunda tecrübeli, kartvizit vb. tasarımları yapabilecek uyumlu, gelişime ve yeniliklere açık, iş disiplini özelliğine sahip Grafik Tasarımcı Takım Arkadaşı Aramaktayız.  Şirketimiz Mecidiyeköy'dedir.   

  Aranan Nitelikler - Konusunda en az 4 yıl tecrübeli, - Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, FreeHand, CorelDraw, 3DMAX,      Microsoft Ofis Programlarını Çok İyi Derecede Kullanabilen, - Baskı hazırlığını yapabilecek, baskıyı kontrol edebilecek, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili - Ofis programlarını sorunsuz kullanan, - İş takibini yapabilecek, - Tercihen Fotoğrafcılık bilgisi olan Adaylar Tercih Sebebidir.

 • Emo Ustası
  Medicana
  İstanbul Anadolu 26 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren Matbaamızda çalıştırılmak üzere Çift Renk EMO ustası istihdam edilecektir. 

  Aranan Nitelikler - Anadolu yakasında oturan (Ümraniye ve Çevresi tercih sebebidir.) - Askerliğini yapmış

 • İş Açıklaması   Güneşli’deki yapışkanlı rulo, matbaa,dokuma, baskı  ve sleeve etiket, ambalaj üretimi yapan firmamıza konusunda tecrübeli yada yetiştirilmek üzere bay bayan "Pazarlama Elemanları" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler B sınıfı ehliyetli olan, Erkek adaylar için askerlikten muaf ya da tecilli, Prezantabl, Pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen, Ücretler maaş + prim olacaktır.

 • Temizlik Elemanı
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 20 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

 • Satış Destek Elemanı
  İsmet Digital
  İstanbul Anadolu 31 Ekim 2015

  İş Açıklaması Dijital baskı ve matbaacılık alanlarında hizmet veren firmamıza; Kurumsal müşterilerle ilk iletişimi kuracak satış temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kolay iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, bakımlı, prezantabl, İkna yeteneği yüksek Satış ve pazarlama alanında tecrübe sahibi, Kadıköy veya civarında ikamet eden BAYAN adaylar aranmaktadır.

 • Grafiker
  Bahar Etiket
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Grafik Tasarım / Baskı Öncesi Hazırlık

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin grafik, matbaacılık vb. ilgili bölümlerinden mezun,  Alanında en az 2 yıl profesyonel iş tecrübesi olan,  Adobe Illustrator, Photoshop ve Indesign programlarına ileri derecede hakim,  Baskı süreçleri ve teknikleri konusunda bilgili,  Disiplinli, sorumluluk sahibi, titiz ve hızlı çalışan,  Ekip çalışmasının önemini kavramış,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf.

 • Grafik Tasarımcı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ajans bünyesinde görev alacak grafik tasarımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin grafik tasarım bölümlerinden mezun En az 3 yıl ajans deneyimine sahip Photoshop, Illustrator, InDesign programlarını sorunsuz kullanabilen Teslim edilen işi brief aşamasından matbaaya teslim aşamasına kadar götürebilen

 • İş Açıklaması Şirketimiz Gaziemir Lokasyonunda Görev Almak Üzere Üretim Operatörü Alacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce ambalaj sektöründe çalışmış matbaa ve mücellit tecrübesi olan Kutu katlama,yapıştırma makinalarında ve işlerinde çalışmış Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yapıştırma ve Katlama makinaları için Bay-Bayan (yetiştirilmek üzere) makina operatörleri alınacaktır.

 • İş Açıklaması Matbaa üretim sürecini başlangıcından sonuna kadar yürütmek: - Pazarlama ekibine fiyatlandırma, üretim takibinde yardımcı olmak, - Baskı öncesinde grafik tasarım ve renk ayrımı departmanlarını koordine etmek. - Baskı yapan ekibin planlamasına destek olmak, - Baskı sonrasında sevkiyat programını oluşturmak. - Fason işlerin takibini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üretim Yöneticisi olarak en az 1 yıllık deneyime sahip. - Tercihen Matbaa sektöründe deneyimli ya da bu sektörde kendini geliştirebilecek. - Kendisine bağlı ekibi yönetme konusunda deneyimli. - Haftalık ve günlük üretim planlarını hazırlayacak ve sevkiyata kadar tüm süreci takip edebilecek. - Üretimle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip edecek - Çalışmalarıyla ilgili dönemsel rapor ve analizleri yapacak, yönetime sunacak - Fason işlerle ilgili iş akış sürecini takip edecek - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Üretim müdürüyle uyumlu çalışma oluşturabilecek - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış - Bay/Bayan FİYATLANDIRMA VE PLANLAMA PERSONELİ ALINACAKTIR

İş Habercisi - MATBAA için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?