aşçı için İş İlanları

Hepsini Temizle
aşçı
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Coffeemania

  Coffeemania/izmir-Buca Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  İzmir

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Buca şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı ve aşçı yardımcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı ve aşçı yardımcıları alınacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania-Manisa/alaşehir/aşçı & Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  Manisa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Manisa Alaşehir şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı ve aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı ve aşçı yardımcısı alınacaktır.

 • Paloma Pasha Resort

  Mutfak Kısım Şefi & Demi Chef & Aşçı Paloma Pasha Resort

  İzmir

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan Mutfak Kısım Şefi & Demi Chef & Aşçı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İlgili üniversitelerin Aşçılık MYO veya Gastronomi veya dengi okul Mezunu veya uzun yıllar sektöre gönül vermiş , kalfalık veya ustalık belgesi olan, Daha önce benzer pozisyonda en az 3 yıl görev yapmış , Gastronomi Bilgisi olan , A la Carte Restaurant Hizmeti verebilen , Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Çalışma alanlarında Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren , İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , takım arkadaşları sevk ve idare edebilecek , Bay adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) Bay-Bayan Mutfak Kısım Şefi & Demi Chef & Aşçı Takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Coffeemania

  Coffeemania/istanbul-Esenyurt / Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul ESENYURT mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcıları alınacaktır.

 • Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  Aşçı Yardımcısı Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen Lise Mezunu 19-40 yaş aralığında BAY İletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, En az 1 yıl aşçı yardımcılığı yapmış

  Aranan Nitelikler Hastanemiz Diyet Mutfağında çalışacak Aşçı Yardımcısı aramaktayız

 • Kırkpınar Lokantaları

  Aşçı / Aşçı Yardımcısı Kırkpınar Lokantaları

  Ankara

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın ANKARA Şubelerinde görevlendirmek üzere "AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI " alınacaktır. Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda üretimlerin ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salatabar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek, tasarrufa yönelik tedbirleri uygulamak.

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 25-35 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/ Bayan

 • Kırkpınar Lokantaları

  Aşçı Yardımcısı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek üzere "AŞÇI YARDIMCISI" alınacaktır. Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda üretimlerin ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salatabar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek, tasarrufa yönelik tedbirleri uygulamak.

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 25-35 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Ece İş Çözümleri

  Aşçı Ece İş Çözümleri

  İstanbul Anadolu

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe'de bulunan Cafe-Restaurantımız için Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen aşçılık meslek yüksekokulu mezunu, Dünya mutfağı lezzetleri konusunda uzman, Cafe, restaurant veya otel mutfaklarında tecrübesi olan, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun olarak çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.ş

  Aşçı Başı/Aşçı/Aşçı Yardımcısı Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.ş

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1957 Yılında İstanbul Fatih 'te bir dilek ile başlayan yolculuğumuza İstanbul'un farklı semtlerinde büyüyerek devam ediyoruz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında yeni açılacak olanşubelerimiz için, profesyonel yaklaşıma sahip, çalışkan, güler yüzlü, mesleğini severek yapan "Aşçı Başı / Aşçı / Aşçı Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dünya mutfağına hakim, 25-40 yaş arası Cafe ya da restoranlarda aşçılık tecrübesine sahip, Görünümüne,kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli,sorumluluk sahibi, Hizmet ve kalite odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Midpoint

  Aşçı / Aşçı Yardımcısı Midpoint

  Ankara

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İzmir Alsancak ve Forum Bornova şubelerinde görevlendirilmek üzere "Aşçı / Aşçı yardımcısı" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu , İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uygun, Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen

 • Shaya Mağazacılık A.ş.

  Aşçı Yardımcısı Shaya Mağazacılık A.ş.

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ShayaMağazacılık bünyesinde bulunanyiyecek içecek markalarının genelinde değerlendirilecek, başlangıç seviyesinde AŞÇIveya AŞÇI YARDIMCISI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lisede ilgili bölümden veya meslek yüksek okulundan mezun Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen 0-1 yıl arası mutfak deneyimi olan veya öğrenimi boyunca mutfaj stajı görmüş Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek Sürekli gelişimi hedefleyen Tam zamanlı çalışabilecek

 • Evidea.com

  Aşçı Yardımcısı Evidea.com

  İstanbul Anadolu

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak; Yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanmasında aşçımıza yardımcı olacak, Mutfağın ve tezgahın düzeninin ve temizliğini sağlayacak, En az ilköğretim mezunu 09:00 - 15:00 saatlerinde çalışacak, Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, "Aşçı Yardımcı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  Aşçı City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nişantaşı City's AVM Yönetim Ofisine hizmet verilmek üzere "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl çalışmış , Toplu yemek üretiminde deneyimli, Türk mutfağına ait tüm bilgilere sahip , Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , Nişantaşı (Şişli) bölgesine ulaşım problemi olmayan.

 • Çetinkaya

  Aşçı Yardımcısı Çetinkaya

  Bursa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA,BURSA Mağazası yemekhanesinde görevlendirilmek üzere aşçı yardımcısı takım arkadaşı arıyoruz. Alanında en az 2-3 yıl deneyimli, Gıda güvenliği ve hijyen konusunda bilgili ve titiz, Kaynakları ve malzemeleri etkin kullanabilen, Kişisel temizliğine önem gösteren, Yoğun iş ortamında çalışabilecek, Askerlik Görevini tamamlamış (Bay Adaylar İçin) Türk mutfağını bilen Bay / Bayan adaylar

 • Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  Aşçı Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Esenkent mevkinde yer alan cafe & restoranımızda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Dünya mutfağına hakim, Yaratıcı, konusu ile ilgili meslek literatürü, trendleri ve uygulamaları takip eden, Gıda güvenliği sistemine uygun çalışabilecek, Güler yüzlü, proaktif ve prezentable, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Banket organizasyonlarında malzeme takibini yapabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yöneticilik yetkinliği gelişmiş

 • Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  Aşçı Yardımcısı Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Esenkent mevkinde yer alan cafe & restoranımızda görevlendirilmek üzere Aşçı Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Günlük plan proje doğrultusunda tüm operasyonları yönlendirebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Yemek sevk ve idaresini organize edebilecek, Alakart sunum ve becerisi iyi olan, Banket organizasyonlarında malzeme takibini yapabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

 • Cornelia Diamond Hotels

  Aşçı Cornelia Diamond Hotels

  Antalya

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm sektörünün öncü işletmelerinden Corneli Diamond Golf Resort Hotel de görevlendirilmek üzere Rus uyruklu aşçı (cocuk yemekleri ) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 5-10 sene mesleki tecrübesi olan, Üniversite mezunu, mesleki belgeye sahip, Rus yemekeleri (çocuk yemekleri ) konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyeti odaklı

 • Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  Aşçı Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Esenkent mevkinde yer alan cafe & restoranımızda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Dünya mutfağına hakim, Gıda güvenliği sistemine uygun çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın,

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Aşçı Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Avrupa

  19 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 7-14 Yaş İngiliz Kültür Etüt Merkezi Ataşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler PERSONEL YEMEĞİ HAZIRLAYABİLECEK, -YEMEK ÇEŞİTLİLİĞİNE HAKİM, -TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN AŞÇI ALINACAKTIR.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Aşçı Amerikan Kültür Kolejleri

  Kocaeli

  19 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cebir Koleji Amerikan Kültür İzmit Kolejimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır

  Aranan Nitelikler - EN AZ 300 KİŞİYE YEMEK HAZIRLAYABİLECEK, -YEMEK ÇEŞİTLİLİĞİNE HAKİM, -TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN AŞÇI ALINACAKTIR.

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan