aşçı için İş İlanları

Hepsini Temizle
aşçı
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Bahçeşehir Bella Vista

  Aşçı (Balık/Et/İtalyan) Bahçeşehir Bella Vista

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAHÇEŞEHİRDE BULUNAN RESTAURANT ZİNCİRİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE DENEYİMLİ AŞCI VE AŞÇI YARDIMCISI

  Aranan Nitelikler 1-Minimum 2 yıldır aşçı,ve yrd pozisyonunda çalışıyor olmak, 2-Steakhouse ,alacarte deneyimi olan, 3-Kişisel hijyen ve temizliğe önem veren, 4-Genel hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 5-Dinamik,yaratıcı,yenilikleri planlayıp uygulayabilen, 6-Sürekli gelişim ile yeni tatlar lezzetler ve sunumlar peşinde olan, 7-Takım çalışmasına uyumlu, 8-Birlikte çalıştığı ekibi idare edebilecek,onların gelişimlerine katkıda bulunabilecek, 9-Lezzet,sunum ve maliyet odaklı çalışabilecek, 10-Şirket çıkarlarını ve müşteri memnuniyetini dengeleyecek, 11-Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Aşçı / Aşçı Yardımcısı Kırkpınar Lokantaları

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın ANKARA Şubelerinde görevlendirmek üzere "AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI " alınacaktır. Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda üretimlerin ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salatabar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek, tasarrufa yönelik tedbirleri uygulamak.

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 25-35 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/ Bayan

 • Kırkpınar Lokantaları

  Aşçı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek üzere AŞÇI alınacaktır. AŞÇI , ön pişirmesi yapılmış ürünleri sunuma hazırlar, tezgah düzenini sağlar ve tezgahta ürün satışını gerçekleştirir. Ayrıca kendi çalışma alanının düzen ve temizliğini yapar.

  Aranan Nitelikler Benzer ve zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Aşçılık konusunda asgari 3 yıl deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Dış görünümüne özen gösteren ve kişisel bakımına önem veren, İşini severek yapan, güleryüzlü, 25-45 yaş aralığında AVM (Restoran) çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Paloma Pasha Resort

  Mutfak Kısım Şefi & Demi Chef & Aşçı Paloma Pasha Resort

  İzmir

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan Mutfak Kısım Şefi & Demi Chef & Aşçı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İlgili üniversitelerin Aşçılık MYO veya Gastronomi veya dengi okul Mezunu veya uzun yıllar sektöre gönül vermiş , kalfalık veya ustalık belgesi olan, Daha önce benzer pozisyonda en az 3 yıl görev yapmış , Gastronomi Bilgisi olan , A la Carte Restaurant Hizmeti verebilen , Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Çalışma alanlarında Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren , İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , takım arkadaşları sevk ve idare edebilecek , Bay adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) Bay-Bayan Mutfak Kısım Şefi & Demi Chef & Aşçı Takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Aqua Florya - Şef Aşçı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe, zincir şubeler şeklinde faaliyet gösteren Kırkpınar Lokantalarının genişleyen organizasyon ve ihtiyaçları doğrultusunda, Aqua Florya Şubesi'nde Şef Aşçı olarak görevlendirmek üzere alınacaktır. Şef Aşçı , Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda tezgah ve salata planı yapma, üretim hazırlığı ve üretim sürecini yönetme, üretim öncesi ve sonrası temizlik ve düzeni sağlama, stok ve malzeme kontrolünü yapma, mutfakta kullanılan tüm araç, gereç ve teçhizatın uygun ve özenli kullanılmasını sağlama, tasarrufa yönelik tedbirler alma ve uygulatma işlerinden sorumludur .

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda min. 3 yıl Şef Aşçı veya Şef Yrd. olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 30-40 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Kırkpınar Lokantaları

  Şef Aşçı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe, zincir şubeler şeklinde faaliyet gösteren Kırkpınar Lokantalarının genişleyen organizasyon ve ihtiyaçları doğrultusunda, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Şubeleri'nde Şef Aşçı olarak görevlendirmek üzere alınacaktır. Şef Aşçı , Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda tezgah ve salata planı yapma, üretim hazırlığı ve üretim sürecini yönetme, üretim öncesi ve sonrası temizlik ve düzeni sağlama, stok ve malzeme kontrolünü yapma, mutfakta kullanılan tüm araç, gereç ve teçhizatın uygun ve özenli kullanılmasını sağlama, tasarrufa yönelik tedbirler alma ve uygulatma işlerinden sorumludur .

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda min. 3 yıl Şef Aşçı veya Şef Yrd. olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 30-40 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  Aşçı Yardımcısı Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen Lise Mezunu 19-40 yaş aralığında BAY İletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, En az 1 yıl aşçı yardımcılığı yapmış

  Aranan Nitelikler Hastanemiz Diyet Mutfağında çalışacak Aşçı Yardımcısı aramaktayız

 • Ece İş Çözümleri

  Aşçı Ece İş Çözümleri

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe'de bulunan Cafe-Restaurantımız için Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen aşçılık meslek yüksekokulu mezunu, Dünya mutfağı lezzetleri konusunda uzman, Cafe, restaurant veya otel mutfaklarında tecrübesi olan, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun olarak çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Vizyon Deniz

  Aşçı Vizyon Deniz

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİMİZDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİMİZ VE TURİSTİK YATLARIMIZDA MÜRETTEBAT +YOLCU VE MÜŞTERİLERE YEMEK HAZIRLAYABİLECEK SUNUM YAPABİLECEK YETERLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN ORTALAMA 4000-5000 TL ARASI ÇALIŞACAK AŞÇILAR .

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLAR GEMİLERDE MUTFAK DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN AŞÇILAR ALINACAKTIR. NOT: AŞÇI OLARAK GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN VERİLEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA GEREKLİ YÖNLENDİRMELER YAPILACAK BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Lösev

  Aşçı Lösev

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin ve Avrupa'nın en teknolojik, en donanımlı Hastane-Otel-Eğitim Komleksi'nde Ankara İncek'de görevlendirilmek üzere; Menüde bölümüyle ilgili tüm yiyeceklerin hazırlanmasından ve pişirilmesinden sorumludur. Aşçı yardımcılarına, çıraklara ve stajyer öğrencilere aşçılık mesleğini daha iyi öğrenebilmeleri için sorumluluk taşıyabilecekleri görevlendirmelerde bulunur. Hazırlanan yemeklerin pişirme esaslarına, reçete ve sunuma uygun olmalarına dikkat etmek. Tüm yiyecek maddelerinin uygun şekilde depolanmalarını sağlamak. H.A.C.C.P. ve hijyen kurallarını uygulamak, uygulanmasını sağlamak. Gerekli takip ve kontrol formlarını kısım şefi ile birlikte doldurmak. Diğer Kısım şefleriyle koordineli çalışmak. Günlük, haftalık genel temizlikleri ekip arkadaşları ile birlikte ifşa etmek. Çalıştığı personelin mesleki eğitimlerini verebilmek. Bölüm şefine yardımcı olmak. Bilgi ve tecrübesini arttırmak üzere her türlü mutfak faaliyetlerini yakından takip etmek. Bölüm şefi izinli olduğu zaman onun yerine geçer ve tüm işlerin eksiksiz yerine getirilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm ve Otelcilik Mutfak Bölümü Mezunu olmak. En Az 3 Yıl Benzeri pozisyonda çalışmış olmak. Mesleki bilgisi, çalışmadaki titizliği, adaleti, disiplini ile astlarına örnek olmak , Yöneticilik vasıflarına sahip olmak. Sağlıklı bir fiziki yapıya sahip olmak. Görünüş ve davranışta seçkin olmak. Kendini ifade hakimiyetine sahip olmak

 • Evidea.Com

  Aşçı Yardımcısı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak; Yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanmasında aşçımıza yardımcı olacak, Mutfağın ve tezgahın düzeninin ve temizliğini sağlayacak, En az ilköğretim mezunu Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, "Aşçı Yardımcı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Hışım Grup

  Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim'de Fransız konsolosluğun içerisinde bulunan CAFE FRANCAİS için Aşçı/Aşçı yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aşçılık mesleğinde deneyimli, Yeni tatlar oluşturabilen Fransız mutfağı ve Avrupa mutfağa tecrübesi olan Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, Disiplinli ve takım çalışmasını benimsemiş, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Bay, Aşçı / Aşçı yardımcısı takım arkadaşı aramaktayız.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Aşçı Amerikan Kültür Kolejleri

  Kocaeli

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cebir Koleji Amerikan Kültür İzmit Kolejimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır

  Aranan Nitelikler - EN AZ 300 KİŞİYE YEMEK HAZIRLAYABİLECEK, -YEMEK ÇEŞİTLİLİĞİNE HAKİM, -TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN AŞÇI ALINACAKTIR.

 • City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  Aşçı Yardımcısı City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nişantaşı City's AVM Yönetim Ofisine hizmet verilmek üzere "Aşçı Yardımcısı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl çalışmış , Toplu yemek üretiminde deneyimli, Türk mutfağına ait tüm bilgilere sahip, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , Nişantaşı (Şişli) bölgesine ulaşım problemi olmayan.

 • Sefam Turizm Catering

  Aşçı Sefam Turizm Catering

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel bir yemek firmasına ait Ankara'da çeşitli projelerde (Özel Firma,Kamu Kurum ve Kuruluşlarında) görevlendirilmek üzere Aşçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini benimsemiş ve ileriye dönük hedefleri olan. En az 2 yıl gibi süre üretimde görev almış. Hijyen (Temizlik) kurallarına azami dikkat eden İnsani ilişkilerde asgari standartlara uyum gösterebilen. Eğitime ve kendini geliştirmeye açık olan kişiler tercihen öncelikli olacaktır. Askerlik problemi olmayan. Ankara'da ikamet eden. İlgili belge ve sertifikalara sahip olmak.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Aşçı Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 7-14 Yaş İngiliz Kültür Etüt Merkezi Ataşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler PERSONEL YEMEĞİ HAZIRLAYABİLECEK, -YEMEK ÇEŞİTLİLİĞİNE HAKİM, -TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN AŞÇI ALINACAKTIR.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Aşçı Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Anadolu

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları Cebir Koleji PENDİK KURTKÖY temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - EN AZ 300 KİŞİYE YEMEK HAZIRLAYABİLECEK, -YEMEK ÇEŞİTLİLİĞİNE HAKİM, -TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN AŞÇI ALINACAKTIR.

 • Coffeemania

  Coffeemania / Manisa / Akhisar / Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  Manisa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA MANİSA AKHİSAR mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania / Konya / Novada AVM / Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  Konya

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA KONYA NOVADA AVM mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

 • Barbera

  Asci Yardimcisi Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere tecrube sahibi asci yardimcisi ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Cafe restoran veya Otel mutfaklarında en az 1 yıl deneyimli, Dünya mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi, Dinamik, işini seven, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Orta seviyede ingilizce bilen asci yardimcisi sirketimiz bunyesinde ise alinacaktir.

 • Teknoteks

  Aşçı (Koşuyolu Mado) Teknoteks

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Koşuyolunda bulunan Mado Cafe’ mizin mutfağında çalışacak Aşçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mutfakta çalışabilecek, Anadolu yakasında oturan, Tercihen Cafe veya Restaurant tecrübesi bulunan, Ürün hazırlama ve servisini yapabilecek, Günlük ihtiyaç ve sipariş listesini belirleyebilecek, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personeller alınacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania / İzmir / Bornova / Aşçı Coffeemania

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR BORNOVA (Özkanlar) yeni açılacak olan şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçı alınacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania / İzmir / Bornova / Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR BORNOVA (Özkanlar) yeni açılacak olan şubemizde , yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

 • Finesse

  Aşçı Finesse

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda 15 -20 kişiye yemek hazırlayıp , mutfak idaresinden sorumlu olacak Bayan Aşçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzeri görevlerde deneyimi bulunan, Avrupa Yakasında ikamet eden, Bayan,

 • Teknoteks

  Aşçı Yardımcısı (Bornova Mado) Teknoteks

  İzmir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Forum Bornova da bulunan Mado Cafe’ mizin mutfağında çalışacak Aşçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mutfakta çalışabilecek, Bornova ve yakın bölgesinde oturan, Tercihen Cafe veya Restaurant tecrübesi bulunan, Ürün hazırlama ve servisini yapabilecek, Günlük ihtiyaç ve sipariş listesini belirleyebilecek, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personeller alınacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania/İzmir/Üçkuyular - Aşçı Yardımcısı Coffeemania

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR - ÜÇKUYULAR mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

 • Cookshop

  Aşçı Cookshop

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul'da 7, Türkiye genelinde 11 şubesi bulunan Cafe-Restaurant zinciri olan firmamızda Aşçı olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Cafe restoran veya Otel mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli, Dünya mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi, Dinamik, işini seven, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Öykü Lojistik

  Aşçı Öykü Lojistik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Öykü Şirketler Grubunun mutfağında , kaliteli sunum yaparak hizmet verecek, butik bir mutfağı yönetecek Aşçı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler *Benzer pozisyonda en az 4 yıl çalışmış, *Toplu yemek üretimi konusunda deneyim sahibi, *Farklı mutfaklara ait lezzetler konusunda tecrübeli, *Dış görünüm ve kişisel bakımına önem veren, *Hijyen kurallarına dikkat eden,temiz ve titiz, *Ekip çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Şişli'ye ulaşım sorunu olmayan

 • Midpoint

  Aşçı / Aşçı Yardımcısı Midpoint

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İzmir Alsancak ve Forum Bornova şubelerinde görevlendirilmek üzere "Aşçı / Aşçı yardımcısı" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu , İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uygun, Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen

 • Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  Aşçı Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Esenkent mevkinde yer alan cafe & restoranımızda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Dünya mutfağına hakim, Gıda güvenliği sistemine uygun çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın,

 • Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  Aşçı Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Esenkent mevkinde yer alan cafe & restoranımızda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Dünya mutfağına hakim, Yaratıcı, konusu ile ilgili meslek literatürü, trendleri ve uygulamaları takip eden, Gıda güvenliği sistemine uygun çalışabilecek, Güler yüzlü, proaktif ve prezentable, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Banket organizasyonlarında malzeme takibini yapabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yöneticilik yetkinliği gelişmiş

 • Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  Aşçı Yardımcısı Relax Yiyecek İçecek Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Esenkent mevkinde yer alan cafe & restoranımızda görevlendirilmek üzere Aşçı Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Günlük plan proje doğrultusunda tüm operasyonları yönlendirebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Yemek sevk ve idaresini organize edebilecek, Alakart sunum ve becerisi iyi olan, Banket organizasyonlarında malzeme takibini yapabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Aşçı Amerikan Kültür Anaokulları

  Kütahya

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Kütahya Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak - 25-50 yaş arası küçük - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Aşçı Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları ANKARA ÇAYYOLU Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -SİGARA İÇMEYEN, -25-40 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden, esnek çalışma saatli çalışabilecek, kurumumuz 6 is günü hizmet verir. -KREŞ TECRÜBESİ OLANLAR TERCİH EDİLİR. İLETİŞİM 0312-2352662

 • Sefam Turizm Catering

  Aşçı Başı Sefam Turizm Catering

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel bir yemek firmasına ait Ankara'da çeşitli projelerde (Özel Firma,Kamu Kurum ve Kuruluşlarında) görevlendirilmek üzere Aşçıbaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini benimsemiş ve ileriye dönük hedefleri olan. En az 2 yıl gibi süre üretimde görev almış. Hijyen (Temizlik) kurallarına azami dikkat eden İnsani ilişkilerde asgari standartlara uyum gösterebilen. Eğitime ve kendini geliştirmeye açık olan kişiler tercihen öncelikli olacaktır. Askerlik problemi olmayan. Ankara'da ikamet eden.

 • Barbera

  Asci Barbera

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci deki Barbera Hotel bunyesinde bulunan Taze Restaurant mutfaginda calismak uzere dunya mutfagi hakkinda bilgi sahibi,yaratici ve modern ascilar otelimiz bunyesine katilacaktir. Restaurant imiz tapas ve meze agirlikli yemek servisi yapacak olup yenilikci ve yaratici sefler aramaktayiz.

  Aranan Nitelikler Cafe restoran veya Otel mutfaklarında en az 2 yıl deneyimli, Dünya mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi, Dinamik, işini seven, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Orta seviyede ingilizce bilen asci yardimcisi sirketimiz bunyesinde ise alinacaktir.

 • Kesmak Makina

  Aşçı Kesmak Makina

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hadımköy' de ki Fabrikamızda yaklaşık 85 kişiye yemek yapabilecek aşçı pozisyonu için personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Temizlik ve hijyene önem veren Elinin lezzetine güvenen personel Şehrin Avrupa yakasından değişik noktalarından personel servislerimiz vardır. detaylar görüşmede belirlenecektir.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Aşçı Yardımcısı Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji İstanbul Beylikdüzü Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere deneyimli AŞÇI YARDIMCISI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, Okulda aşçılık tecrübesi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, İşini severek yapan, güler yüzlü ,

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Aşçı Yardımcısı Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Anadolu

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İstanbul Ataşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere deneyimli bayan AŞÇI YARDIMCISI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, Okul veya anaokulunda aşçılık tecrübesi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, İşini severek yapan, güler yüzlü , Bayan

 • Coffeemania

  Coffeemania / Konya / Novada AVM / Aşçı Coffeemania

  Konya

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA KONYA NOVADA AVM şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçı alınacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania / Manisa / Akhisar / Aşçı Coffeemania

  Manisa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA MANİSA AKHİSAR şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçı alınacaktır.

 • THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  Aşçı THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  Muğla

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması THY DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. Türkiye'nin dokuz büyük havalimanında (Adana, Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul, Dalaman, Bodrum, Trabzon) hizmet veren alanında en büyük havayolu ikram şirketidir. Milas - Bodrum Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Aşçı' arayışımız bulunmaktadır. Lise veya MYO aşçılık bölümlerinden mezun Otel ve restoran mutfaklarında en az 5 yıl deneyimli Türk ve uluslararası lezzetler konusunda uzman Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren HACCP ve / veya ISO 22000 kurallarını uygulayabilen Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen Vardiyalı sistemde çalışabilen Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • Lamartine Otel

  Aşçı Lamartine Otel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Otel ve restorant mutfağında çalışmış -Alakart tecrübesi olan -Vardiyalı çalışabilecek -Tercihen Beyoğlu ve civarında ikamet eden -Sigara içmeyen -Uyumlu ekip arkadaşları

  Aranan Nitelikler

 • THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  Aşçı THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  Muğla

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması THY DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. Türkiye'nin dokuz büyük havalimanında (Adana, Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul, Dalaman, Bodrum, Trabzon) hizmet veren alanında en büyük havayolu ikram şirketidir. Dalaman Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Aşçı' arayışımız bulunmaktadır. Lise veya MYO aşçılık bölümlerinden mezun Otel ve restoran mutfaklarında en az 5 yıl deneyimli Türk ve uluslararası lezzetler konusunda uzman Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren HACCP ve / veya ISO 22000 kurallarını uygulayabilen Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen Vardiyalı sistemde çalışabilen Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  Aşçı THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  Trabzon

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TURKISH DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. Türkiye'nin dokuz büyük havalimanında (Adana, Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul, Muğla, Trabzon) hizmet veren alanında en büyük havayolu ikram şirketidir. Trabzon Havalimanı üretim departmanında görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'AŞÇI' arayışımız bulunmaktadır. Lise veya MYO aşçılık bölümlerinden mezun Otel ve restoran mutfaklarında en az 5 yıl deneyimli Türk ve uluslararası lezzetler konusunda uzman Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren HACCP ve / veya ISO 22000 kurallarını uygulayabilen Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen Vardiyalı sistemde çalışabilen Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • Karaca Otel

  Aşçı Yardımcısı Karaca Otel

  İzmir

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 4 Yıldızlı otelimize mutfak departmanında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 2 yıl tecrübeli,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-35 yaş arası.

 • Coffeemania

  Coffeemania / İstanbul / Beykent / Aşçı Coffeemania

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA İSTANBUL BEYKENT şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçı alınacaktır.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Aşçı Amerikan Kültür Anaokulları

  Muğla

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Muğla MARMARİS Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak,

 • American Fine Arts And Drama

  Aşçı American Fine Arts And Drama

  Ankara

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültüre Anaokulları Fıne Arts and Drama Anakara Çankaya Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak,

 • Big Chefs İstanbul Merkez

  Aşçı / Aşçı Yardımcısı Big Chefs İstanbul Merkez

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Big Chefs Cafe & Brasserie zincirinin farklı şubelerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler İstanbul’da ikamet eden Tercihen meslek lise veya MYO aşçılık bölümlerinden mezun Otel veya restoran mutfaklarında deneyimli – hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Dinamik sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına uyabilen Hızlı tempoya ayak uydurabilecek Vardiyalı sistemde çalışabilen 40 yaşını aşmamış

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan