aşçı için İş İlanları

Hepsini Temizle
aşçı
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.Bu amaçla;MERKEZ MUTFAĞIMIZA CATERİNG TECRÜBELİ SORUMLULUK ALABİLECEK BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler TOPLU YEMEK (CATERİNG) KONUSUNDA EN AZ 15 YIL TECRÜBELİ ET VE TAVUK DÖNER TAKIP KESEBİLEN GRAMAJ BİLGİSİ OLAN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR. GÜNEŞLİ,ESENYURT CİVARI İKAMET EDENLER.

 • Aşçı ve Aşçı Yardımcısı
  Kopuz Beton
  İstanbul Anadolu 3 Ekim 2015

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL , ATAŞEHİR , FERHATPAŞA MAHALLESİNDE BULUNAN HAZIR BETON SANTRALİ YEMEKHANESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN (TERCİHEN ATAŞEHİR CİVARI) TEMİZLİK VE HİJYENE ÖNEM VEREN ORTALAMA 50 ADET PERSONELE GÜNLÜK YEMEK YAPARAK SERVİS EDEBİLECEK ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ BULUNMAYAN YEMEKHANENİN TEMİZLİK VE TERTİBİNDEN SORUMLU OLABİLECEK REFERANS VEREBİLECEK KONUSUNDA TECRÜBESİ OLAN YEMEK İMALİNDE KULLANILACAK MALZEME TEMİNİ HUSUSUNU PLANLAYARAK ORGANİZE EDEBİLECEK

 • İş Açıklaması Zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın ANKARA Şubelerinde görevlendirmek üzere "AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI " alınacaktır. Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda üretimlerin ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salatabar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek, tasarrufa yönelik tedbirleri uygulamak.

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 25-35 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/ Bayan

 • İş Açıklaması TOPLU TABLDOT YEMEK ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA; AŞÇI – AŞÇI YARDIMCISI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler TOPLU YEMEK ÜRETİMİ YAPILAN FABRİKALARDA ÇALIŞMIŞ, IZGARA VE DÖNER DENEYİMİNE SAHİP, HAZIRLIK PERSONELİ VE YA SICAK MUTFAKTA ÇALIŞMAK ÜZERE AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI ARANMAKTADIR, GAZİEMİR-SARNIÇ-BUCA-KARABAĞLARDA İKAMET EDENLER TERCİH EDİLECEKTİR

 • İş Açıklaması Anadolu Yakası' nın büyük ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklı hazır yemek üretimi yapan işletmesinde görev alacak, takım arkadaşları aramaktayız...

  Aranan Nitelikler * Yemek şirketi veya Catering mutfaklarında en az 1 ila 3 yıl deneyim sahibi, * Türk ve uluslararası yemek lezzetleri konusunda bilgi sahibi , * Hijyen kurallarına özen gösteren, * Halk Eğitim merkezinden Hijyen Sertifikası bulunan * Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, * İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilecek, * Dış görünümüne özen gösteren, * Özel hayatında ve çalışma hayatında olduğu kadara hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, * Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, * Anadolu Yakasında ikamet eden, * Bay - Bayan Aşçı ve Aşçı yardımcısı mutfak personeli aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İzmir Kahve Deryası, Konak Vapur İskelesi şubemiz için aşağıdaki niteliklere sahip ' Aşçı Yardımcısı / Aşçı Kalfası ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Cafe / Restaurant tecrübesi olan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İşini seven, Bay / Bayan ' AŞÇI YARDIMCISI / AŞÇI KALFASI ' aramaktayız.

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda az 2 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ şubemiz için Aşçı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

 • İş Açıklaması Antalya Kaleiçi bölgesinde yer alan restaurantımıza görevlendirilmek üzere  Tercihen Aşçılık mesleğinde 5  yıl deneyimli, bu alanda sertifikası veya eğitimi bulunan, Tercihen dünya mutfağı, soğuk meze ,balık,ve et ızgara konularında bilgi sahibi  ve aşağıdaki diğer niteiklere sahip AŞÇI ARIYORUZ.  

  Aranan Nitelikler Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, disiplinli ve takım çalışmasını benimsemiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 30 yaş üstü BAY-BAYAN AŞÇI NET MAAŞ+YEMEK+SGK

 • Aşçı
  Firma Adı Gizli
  Rize 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması En az Lise mezunu, Otel ve restoran mutfaklarında deneyimli, Banket ve alakart mutfakta yöresel ve uluslararası menü tecrübesi olan Mutfak makine ve ekipmanı bilgisine sahip, En az Ustalık Belgesi'ne sahip, Sonuç ve çözüm odaklı, iş sorumluluğu yüksek, İş disiplinine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli Takım çalışmasına yatkın. Askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler

 • Asci
  Barbera
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ekim 2015

  İş Açıklaması Sirkeci deki Barbera Hotel bunyesinde bulunan Taze Restaurant mutfaginda calismak uzere dunya mutfagi hakkinda bilgi sahibi,yaratici ve modern ascilar otelimiz bunyesine katilacaktir. Restaurant imiz tapas ve meze agirlikli yemek servisi yapacak olup yenilikci ve yaratici sefler aramaktayiz.

  Aranan Nitelikler Cafe restoran veya Otel mutfaklarında en az 2 yıl deneyimli, Dünya mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi, Dinamik, işini seven, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarı, Ekip çalışmasına yatkın, Bay yada bayan ascilar otelimiz bunyesinde ise alinacaktir.

 • Aşçı - Akhisar
  Kahve Diyarı
  Manisa 7 Eylül 2015

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan Manisa Akhisar şubemiz için Aşçı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

 • Aşçı
  Akp Otomotiv
  Bursa 16 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise veya Myo mezunu En az 3 yıl deneyimli Türk mutfağı konusunda uzman Günlük haftalık mutfak ihtiyaçlarınının planlanmasını yapabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden temizliğe ve titizliğe özen gösteren Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun Dinamik yaratıcılık yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış Fabrika bünyemizde çalışacak AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI alınacaktır.

 • İş Açıklaması İzmir Pasaport şubemiz için  Aşçı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler   En az 2 yıl deneyimli Hijyen ve düzene özen gösteren Hızlı ve pratik çalışabilen Takım çalışmasına önem veren

 • İş Açıklaması Tekirdağ'daki şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına haiz Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçılar alınacaktır.

 • İş Açıklaması Ankara Kızılay'daki mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji Ankara Keçiören temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -SİGARA İÇMEYEN, -25-40 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden, esnek çalışma saatli çalışabilecek, kurumumuz 6 is günü hizmet verir.

 • İş Açıklaması Erken İngilizce Etüt Merkezi Ankara ÇANKAYA Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere ; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -SİGARA İÇMEYEN, -25-40 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden, esnek çalışma saatli çalışabilecek,

 • İş Açıklaması 1964 yılından bu yana sıcak, samimi ortamı ve bilinen tescilli lezzetlerimizle markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere şubelerimizle hizmetteyiz. Ümraniye, Madenler Mahallesi'nde yer alan İdealistpark AVM'de açılacak olan Marmaris Büfe İdealistpark'ta çalışmak üzere, tercihen tecrübeli ve Ustalık Belgesi'ne sahip büfe tezgah ustası/ aşçısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıllık aşçılık veya staj deneyimi olan, tercihen fast-food büfelerde çalışmış, Tercihen Meslek Lisesi, MYO Aşçılık bölümü, Mutfak Sanatları Akademisi v.b. mezunu İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren,  Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış ya da tecilli, 20-50 yaş aralığında Emekli de olabilir Sabah 10:00- Akşam 20:00 saatleri arası çalışabilecek Tercihen mesleki yeterlilik belgesi, aşçılık belgesi, ustalık belgesi vb. sahip Tercihen orta seviyede İngilizce konuşabilicek Madenler, Esenşehir, Necip Fazıl, Kemerdere, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Dudullu, Ataşehir, Şerifali ve civarında ikamet eden Maaş+SGK+Yol+Yemek+AGİ ile çalışabilecek

 • İş Açıklaması - Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salata bar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek,  

  Aranan Nitelikler   Capitol AVM içerisinde bulunan Kırkpınar Lokantamız için "Aşçı Yardımcısı" aramaktayız. Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 20-35 yaş aralığında, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,  

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Amerikan Kültür Anaokulları Bursa Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır..

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -SİGARA İÇMEYEN, -25-40 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden, esnek çalışma saatli çalışabilecek,

 • İş Açıklaması Yeni açılacakolan Amerikan Kültür Anaokulları AFYON Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacak

  Aranan Nitelikler -Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -SİGARA İÇMEYEN, -25-45 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden,

 • Aşçı
  Harvard Kids Anaokulu
  K.Maraş 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Harvard Kids Anaokulumuz Kahramanmaraş temsilciliğine Aşçı alınacaktr

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -SİGARA İÇMEYEN, -25-40 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden, esnek çalışma saatli çalışabilecek, -KREŞ TECRÜBESİ OLANLAR TERCİH EDİLİR.

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Amerikan Kültür Akdkids Ankara BatıkentTemsilciliğimiz tarafından görevlendirilmek üzere; Aşçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -25-50 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden, esnek çalışma saatli çalışabilecek,

 • İş Açıklaması Yenilenen yüzü ve menüsüyle hizmete girmeye hazırlanan cafemiz için mutfakta görevlendirmek için çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dünya mutfağında deneyimli Hızlı ve dinamik çalışan Hijyeni her zaman ön planda tutan Yenilikçi ve gelişmeleri takip eden Takım çalışmasını benimsemiş İletişim becerisi gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Stok kontrolünü sağlayıp, siparişi zamanında verecek Tercihen aşçılık okulu/ sertifika sahibi Tercihen pizza konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması zorunludur.

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA EDREMİT NOVADA AVM şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçı alınacaktır.

 • Aşçı
  Sofra Yemek Üretim ve Hizmet…
  Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Aşçı
  Playland
  Gaziantep 9 Eylül 2015

  İş Açıklaması Gaziantep Primemal Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playbowling mağazamıza Aşçı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Firmamızda 25 kişilik yemek hazırlayabilecek, •Çay servisi ve temizlik işleri ile ilgilenecek, •Aşçılık deneyimine sahip, •Temiz, hijyene önem veren, •Ekip çalışmasına uyumlu •Bayan personel alınacaktır.

 • Aşçı Yardımcısı
  Bahçeşehir Bella Vista
  İstanbul Avrupa 28 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bahçeşehir'de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere Aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aşçılık mesleğinde deneyimli, Tercihen bu alanda sertifikası veya eğitimi bulunan, Tercihen dünya mutfağı,italyan mutfağı,balık,ve et ızgara  konularında bilgi sahibi,  Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, disiplinli ve takım çalışmasını benimsemiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay-bayan aşçı takım arkadaşı aramaktayız        Not: Beylikdüzü – Sefaköy – Avcılar – Esenyurt  – Altınşehir – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır                                                                                                                                                                                                            

 • İş Açıklaması İstanbul Ayazağa şubemiz için  Aşçı Yardımcısı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.     Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek    

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - aşçı için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?