aşçı için İş İlanları

Hepsini Temizle
aşçı
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Mobilya aksesuar üretim firmamızda çalışmak üzere tecrübeli bayan aşçı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Daha önce aşçı ya da aşçı yardımcısı olarak çalışmış,  En az 100 ile 150 kişilik gruplara yemek çıkarmış,  Yemeklerinin lezzetine güvenen,  Temizliğe ve hijyene önem veren,  Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren,  Tecrübeli, pratik ve güleryüzlü,  İstanbul anadolu yakasında ikamet eden,  Uzun süreli çalışabileceğimiz  bayan aşçı arıyoruz. 

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Secret Age Kozmetik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması SARIYER / TARABYA'DAKİ 25 Kişilik Firmamızda Haftanın 6 Günü Öğle Yemeği ve Yemek Servisi Yapabilecek YÜKSEK MAAŞ İLE ÇALIŞACAK BAYAN AŞÇI Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Aşçılık, ya da toplu yemek yapma tecrübesi olan, * Güler yüzlü, dinamik, * Temiz, hijyene önem veren, *Dış görünüşüne özen gösteren BAYAN aşçı aramaktayız.  

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Avrasya Hospital İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Avrasya Gaziosmanpaşa  Hastanesinin Cafe ve Restaruant   görevlendirilmek üzere AŞÇI  çalışma arkadaşları aramaktayız. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz

  Aranan Nitelikler Avrasya Gaziosmanpaşa  Hastanesinde SANTRAL  bölümünde  görevlendirilmek üzere; • En az 3 yıl tecrübeli, • Alakart ve Restaruant mutfağına hakim, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Müşteri memnuniyetine önem veren, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Eğitim ve gelişime açık, • Mesleki yenilikleri takip eden, • Güler yüzlü AŞÇI aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ustabaşı, Ahçı/Aşçı, Usta

 • İş Açıklaması Cebir Koleji Amerikan Kültür İzmit Kolejimizde görevlendirilmek üzere; BAY AŞÇI alınacaktır

  Aranan Nitelikler - EN AZ 450 KİŞİYE YEMEK HAZIRLAYABİLECEK,  -YEMEK ÇEŞİTLİLİĞİNE HAKİM, -OKUL DENEYİMİ OLAN  -TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN AŞÇI ALINACAKTIR. 

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • Aşçı Amerikan Kültür Kolejleri İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları Cebir Koleji PENDİK KURTKÖY temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - EN AZ 300 KİŞİYE YEMEK HAZIRLAYABİLECEK, -YEMEK ÇEŞİTLİLİĞİNE HAKİM, -TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN AŞÇI ALINACAKTIR.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • Aşçı Amerikan Kültür Dil Okulları İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 7-14 Yaş İngiliz Kültür Etüt Merkezi Ataşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler PERSONEL YEMEĞİ HAZIRLAYABİLECEK, -YEMEK ÇEŞİTLİLİĞİNE HAKİM, -TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN AŞÇI ALINACAKTIR.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • Aşçı Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 20 Mayıs 2016

  İş Açıklaması -Aşçılık konusunda tecrübeli, -Yemek çeşitleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, -Temiz, düzenli, titiz ve hijyen konusunda duyarlı, -Yemek,çay ve temizlik yapabilecek bayan - Beylikdüzü civarı oturan

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe yer alan firmamız için  ‘AŞÇI’ arayışımız bulunmaktadır .

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Baia Hotel Bursa 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması 4* YILDIZLI OTELİMİZ BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AŞÇI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Alanında olarak en az 5 yıllık tecrübeye sahip , Mutfak alanının her alanında bilgili, En az meslek yüksekokul mezunu, Pratik ve gözlem yeteneğine sahip , Problemlere çözümcü yaklaşabilen, Akıcı konuşma diline sahip, İngilizce dil bilgisine sahip, Görsel sunum tekniklerine hakim , Çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Gülinci Turizm İzmir 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması  Alsancak ta bulunan Cafemizde görevlendirilmek üzere deneyimli bay bayan Aşçı alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Türk ve Dünya mutfakları ile ilgili konusunda deneyimli  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Öğrenmeye ve gelisime açık, Takım çalışmasına yatkın, Hijyene ve kişisel bakıma önem veren  Güler yüzlü, İşletmenin etik kurallarına uyan  Vardiyalı çalışabilecek, Bay/bayan  çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Sefam Turizm Catering İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Özel bir yemek firmasına ait  projelerde (Özel Firma,Kamu Kurum ve Kuruluşlarında) görevlendirilmek üzere Aşçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini benimsemiş ve ileriye dönük hedefleri olan. En az 2 yıl gibi süre üretimde görev almış. Hijyen (Temizlik) kurallarına azami dikkat eden  İnsani ilişkilerde asgari standartlara uyum gösterebilen. Eğitime ve kendini geliştirmeye açık olan kişiler tercihen öncelikli olacaktır. Askerlik problemi olmayan. İstanbul'da ikamet eden. İlgili belge ve sertifikalara sahip olmak.  

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması numnum cafe & restaurant, PodyumPark şubesi ile Bursa’da.. Ekibimizde yer almak için  aşçı  adaylarını davet ediyoruz...  

  Aranan Nitelikler • Reçete, menü ve maliyet kontrolü konularına hakim, • Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, • Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, • Ekip yönetiminde deneyimli, iletişim becerileri kuvvetli, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) • Tercihen üniversite, MYO veya en az meslek lisesi mezunu, • Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli,  

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Tekirdağ bölgesinde kurulu tesislerimizde çalıştırılmak üzere aşcı ve aşcı yardımcısı aramaktayız. Aşcılık konusunda en az 2 yı tecrubeli Hijyen sahibi Fabrika yemekhanesinde yemekler yapabilecek Takım çalışma ruhuna sahip Vardiyalı çalışabilecek Askerlik görevini tamalamış Tekirdağ bölgesinde ıkamet eden veya edebilecek

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Messt Cafe Restaurant İstanbul Anadolu 9 Mayıs 2016

  İş Açıklaması NAKKAŞTEPE'DE BULUNAN RESTAURANT IMIZA EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, İŞİN DE TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler * Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, * Güler yüzlü hizmet sunmayı/servis yapmayı ilke edinmiş, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Otel ve Restaurant mutfaklarında deneyimli, * Türk ve Dünya mutfakları konusunda bilgi sahibi, * Yeni tatlar oluşturabilen, * Hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Gelişmeye ve yenililklere açık, * Askerlik görevini tamamlamış, * Aşçı ve Aşçı yardımcısı takım arkadaşları aramaktayız, 

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Aşçı Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ailenin yemek ihtiyaçlarını karşılamak için belirlenen saatlerde değişik türlerde işveren tarafından talep edilen çeşitlerde yemekler hazırlanması ve servise sunulmasının sağlanması, Yemek yapımı ve/veya servislerdeki giyimin hijyenik standartlara uygun olmasının sağlanması, Mutfak araç-gereçlerinin hijyenik standartta olması için gerekli olan her türlü temizliğin yapılması.

  Aranan Nitelikler Özel Villa 'da görevlendirilmek üzere, Tercihen Turizm Meslek Liselerinin / MYO mutfak bölümü veya aşçılık mezunu, Mesleğinde en az 3 yıl deneyimli, Türk ve Batı mutfağı konusunda uzman, tercihen sıcak-soğuk mezeler yapımında tecrübeli, Hijyen kurallarına önem veren,  Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, enerjik ve sabırlı, Kendi menülerini oluşturabilecek, Günlük/Haftalık mutfak ihtiyaçlarının planlamasını yapabilecek, Tertipli ve düzenli, Referans verebilecek, Bayan   "AŞÇI" aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Yardımcısı Onur İstanbul Avrupa 19 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 177 mağazası ve 2.500 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market, Onurex ve Onursal Tarım markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti ve uygun fiyatı tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Beylikdüzü'nde bulunan tesisinde AŞÇI olarak çalışacak eleman arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Personel yemek üretimi konusunda tercihen tecrübeli - Ortalama 300 personelin yemeğini ekibiyle birlikte hazırlayacak - Sulu yemek yapımı konusunda tercihen deneyimli - Dikkatli, titiz ve hijyene önem veren - Tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden veya kendi imkanlarıyla ulaşım sağlayacak Deneyimli- Deneyimsiz AŞÇI yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Aplus İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Aplus İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Aplus İstanbul Anadolu 29 Mart 2016

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Aplus Muğla 16 Şubat 2016

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, merkez mutfakta değerlendirilmek üzere AŞÇI arkadaşlar aranmaktadır.  İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Daha önce toplu yemek üretiminde en az 2 yıl deneyimli, Hijyen kurallarına önem veren, Titiz ve sorumluluk sahibi, Düzenli ve sistemli çalışan, Çalışkan, azimli ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Hastane mutfağında görevlendirilmek üzereHastane mutfağında görevlendirilmek üzere Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen toplu yemek firmalarında çalışmış Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Bay ve Bayan Aşçı Yardımcıları aranmaktadır

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA KIRŞEHİR Şubemizde , yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklaması Beykoz Kavacık'taki merkez  ofisimizde  görevlendirilmek üzere;  50 kişilik personel kadromuza yemek çıkarabilecek  bayan aşçı aranmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Daha önce aşçı ya da aşçı yardımcısı olarak çalışmış,  En az 15-20 kişilik gruplara yemek çıkarmış,  Yemeklerinin lezzetine güvenen,  Temizliğe ve hijyene önem veren,  Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren,  Tecrübeli, pratik ve güleryüzlü,  Gerektiğinde çay servisine yardım edecek,  İstanbul anadolu yakasında ikamet eden,  Uzun süreli çalışabileceğimiz  bayan aşçı arıyoruz.    Ofisimizde çay ve temizlikten sorumlu 1 kişi daha çalışmaktadır. Aşçımız sadece yemekten ve mutfağın temizliğinden sorumlu olacaktır. Gerektiğinde çay-kahve servisine yardım etmesi beklenmektedir. 

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Restorancılık, Gıda, Catering

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Ahçı/Aşçı, Usta

 • İş Açıklaması Eryaman Amerikan Kültür Kolejine; AŞÇI alınacaktır.            

  Aranan Nitelikler   - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -SİGARA İÇMEYEN, -25-40 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden,

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Beylikdüzü Montessori Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere AŞÇI/BULAŞIKÇI  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Mutfağın bulaşık işleri,temizliği ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan Çocuklara karşı sevecen ve iletişimi kuvvetli, Yemek konusunda titiz ve önem veren, Tercihen daha once anaokulunda görev almış, Bayan Tam zamanlı çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması GÜZELOBA İngilizce Anaokulu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır  

  Aranan Nitelikler   - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan Çocuklara karşı sevecen ve iletişimi kuvvetli, Yemek konusunda titiz ve önem veren, Tercihen daha once anaokulunda görev almış, Bayan Tam zamanlı çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Kütahya Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak - 25-50 yaş arası küçük - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Muğla MARMARİS Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; AŞÇI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak,

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA İSTANBUL BAKIRKÖY Şubemizde , yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Eleman

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR BORNOVA (Özkanlar) yeni açılacak olan şubemizde , yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: aşçı, aşçı iş ilanları

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Ahçı/Aşçı

/
10

İş Habercisi - aşçı için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?