almanca bilen musteri iliskileri uzmani turkiye geneli için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
almanca bilen musteri iliskileri uzmani turkiye geneli
  • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız, global ve uluslararası markaların müşteri hizmetleri ve backoffice ekiplerinde Ful-time ve Part-time değerlendirilmek üzere, Home Office tüm Türkiye geneli ana dil seviyesinde "Almanca Bilen Müşteri İlişkileri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Projeler de homeoffice çalışma modeli bulunuyor. Bilgisayar ve diğer ekipmanlar firma tarafından sağlanacaktır. İŞ TANIMI: · Firmanın yabancı müşterilerinden gelen taleplerin karşılanması ve çözümlendirilmesi (Kesinlikle Satış yapılmamakta). · Mail ve telefon üzerinden gelen kullanıcı ve üye şikayetlerinin cevaplandırılması, sistem üzerinde ilgili kayıtların oluşturulması. · Backoffice ekibinde yalnızca mail olarak hizmet verilmektedir, telefon görüşmesi bulunmamaktadır.
    Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER: · Anadil veya ileri seviyede Almanca Bilen, · Tercihen en az ortaokul mezunu(Almanya, Avusturya veya İsviçre’de eğitim almış), SOSYAL HAKLAR: Yüksek NET Maaş + Yüksek Performans Primi + Yemek + Yol Desteği (Servis) + ÖSS + GiftCard ÇALIŞMA SAATLERİ: - Sabit ve vardiyalı çalışma seçenekleri bulunmaktadır. İZİN GÜNLERİ: - Haftanın 5 günü çalışma 2 gün izin. (Haftasonu izin olan seçeneklerimiz mevcuttur.) Fenix İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu tarafından 7144591 sayılı karar uyarınca ve 1195 belge numarası ile faaliyet göstermektedir.
    Aranan Kelimeler: almanca bilen musteri iliskileri uzmani turkiye geneli, almanca bilen musteri iliskileri uzmani turkiye geneli iş ilanları

    Sektör: Havacılık, Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

    Pozisyon: Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Çağrı Merkezi Uzman Yard, Müşteri Danışmanı, Müşteri Hizmetleri Asistanı, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Müşteri Deneyimi Uzmanı, Müşteri Destek Asistanı, Müşteri Destek Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Uzmanı

Sayfa:/50

İş Habercisi - almanca bilen musteri iliskileri uzmani turkiye geneli için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?