banka için İş İlanları

Hepsini Temizle
banka
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • IKEA İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması •Gün sonunda tüm kasaların bakiye girişini yapmak ve mutabakat sağlamak •Kasa için gerekli malzeme siparişlerini vermek •Günlük işlem bakiyelerindeki tutarsızlıkları incelemek •Bankaya bozuk para siparişlerini vermek •Bankaya yapılacak para transferlerlerini hazırlamak •Tüm ana kasa işlemlerini ilgili birime raporlamak ve arşivlemek.

  Aranan Nitelikler •En az lise mezunu •MS Ofis programlarına hakim olmak •Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. - 20-38 yaşları arasında erkek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli kargo taşımacılığı alanında lojistik ve güvenlik hizmetleri faaliyetleri göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma,işleme,saklama,ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Şirketimizde aşağıda belirtilen özelliklere sahip, Mali İşler Birim’inde görevlendirilecek Muhasebe Uzman Yardımcısı pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar ile tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul ve ya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, En az 2 yıl tecrübesi olan, Logo Tiger Plus programını kullanabilen , Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli kargo taşımacılığı alanında lojistik ve güvenlik hizmetleri faaliyetleri göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma,işleme,saklama,ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Şirketimizde aşağıda belirtilen özelliklere sahip, Mali İşler Birim’inde görevlendirilecek Muhasebe Memuru pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar ile tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul ve ya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe uygulamaları konusunda tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen Logo Tiger Plus programını kullanabilen , Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Memur

 • İş Açıklaması ·         Kasa, banka, fatura işlemlerini gerçekleştirmek, ·         Alıcı ve satıcı hesaplarının mutabakatlarını gerçekleştirmek, ·         Vergi döneminden önce vergilerin doğru girilip girilmediğinin kontrolünü yapmak, kdv, muhtasar, geçici, kurumlar ve vergi beyannamelerini hazırlamak, ·         Nakit akışını takip etmek, banka kayıtlarını sisteme girmek, hesapları kontrol etmek, ·         Her gün gelen evrakları tasnif ederek muhasebe kayıtlarına girişlerini yapmak, ·         Üretim ile sürekli bağlantıda olarak, stok; giriş-çıkış işlemleri sisteme kaydetmek.

  Aranan Nitelikler ·         Muhasebe ve beyanname konularında en az 3-5 yıl deneyimli, (terciğen tekstil sektöründe) ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (muhasebe, işletme, iktisat vb..) ·         Analiz yeteneği ve sayısal becerisi güçlü, ·         MS, CPM ofis programlarını (Word, Excel) kullanabilen, ·         Raporlama konusunda deneyimli, ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İşkur işbaşı eğitim programı kapsamında çalışmaya başlayıp, daha sonra İnsan Kaynakları Memuru görevi ile aramıza katılacak adaylarla tanışmak istiyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin işletme, iktisat, çalışma ekonomisi, endüstri mühendisliği, sosyoloji ya da insan kaynakları vb. bölümlerinden mezun, Takip yeteneği gelişmiş, Tercihen İnsan Kaynakları alanında deneyimli, Seçme ve yerleştirme alanında etkin rol alabilecek, İstikrarlı, sistemli, prensipli, karakterli çalışma ahlak ve yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim gücü yüksek, zaman yönetiminde başarılı. Erkek adayların askerlik görevi ile ilişiğinin olmaması gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Lojistik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Memur, Stajyer

 • Adecco İzmir İzmir 28 Haziran 2016

  İş Açıklaması     Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması, KDV.Muhtasar,SGK ve Geçici Vergi Beyannamelerinin hazırlanması, Günlük banka hareketlerinin işlenmesi, Bankalarla mutabakat yapılarak, mevduat ve kredi işlemlerinin yürütülmesi, Bordrolama, hak ediş ve özlük işlerinin takip edilmesi, E-Fatura/E -Defter süreçlerinin takip edilmesi, KDV İade çalışmalarının yürütülmesi, İthalat/İhracat kayıtlarının muhasebeleştirilmesi ve takibi

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.                        Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Muhasebe Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve Finansman alanında en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede Netsis ve excel bilgisine sahip, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip. Raporlama teknik bilgi ve becerisine sahip, Tek Düzen Hesap Planını çok iyi bilen ve uygulayan Resmi muhasebe işlemlerinde tecrübeli, E-Fatura/E -Defter süreçlerine hâkim, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Güzelyalı – Gaziemir – Balçova  / Urla arası ikamet eden,   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Sorumluluğunda bulunan Banka şubeleri ile koordinasyon ve iletişimi sağlamak, düzenli ziyaretler yapmak, Banka kanallı Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı yapmak, Bireysel ve kurumsal ürünler için hedeflenen üretim rakamlarını gerçekleştirmek, Bireysel ve kurumsal tüm üretimlerinin kalite rasyoları hakkında aksiyonlar almak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okul mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Konusunda tercihen 1-2 yıl deneyimli, Tercihen Bireysel Emeklilik Aracıları Lisans Belgesine sahip, Tercihen SEGEM Sertifikasına sahip, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Planlama, koordinasyon ve organizasyon yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Satış fonksiyonunu yerine getirmeye hevesli ve ikna yeteneği kuvvetli..

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci

 • Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için "Muhasebe Uzmanı" arıyoruz.   Şirketin tüm finansman ve tahsilat operasyonlarının yürütülmesi, Tüm alış ve satışlara ilişkin, Müşteri ve Satıcı cari hesap mutabakatlarının yapılması, Günlük olarak banka kayıtları, kıymetli evrak giriş-çıkışları ve muhasebe kayıtlarının yapılması, Mali müşavire bağlı olarak tüm yasal beyanname ve bildirimlerin (KDV. MUHTASAR, BA-BS, SGK, GEÇİCİ, KURUMLAR) hazırlanmasına katkı sağlamak, Banka, resmi ve özel kurumlar ile ilişkilerin düzenli olarak yürütüp geliştirilmesi, Fon yönetimi, nakit akış planlaması, banka ilişkileri yönetimi, risk yönetimi, nakit yönetimi süreçlerine destek verilmesi, Üst yönetime sunulacak günlül, aylık ve dönemsel raporlamaların düzenli hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Min Önlisans, tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb bölümlerinden mezun, Sigortacılık işlemleri ve Acente muhasebesi konusunda min 3 yıl tecrübeli, Finans ve Genel Muhasebe tek düzen hesap konularına vakıf, Vergi ve SSK mevzuatı konusunda bilgili ve mevzuatı takip eden, Paket muhasebe programları konusunda bilgili, tercihen POLİSOFT YAZILIM Acente programını bilen, Tercihen SMMM belgesine sahip veya SMMM stajı devam eden, Tercihen muhasebe bürosunda deneyimi olan, MS Office (Word, Excel) programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik düşünceye sahip, ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk almaya istekli, İş takibi konusunda dikkatli, titiz ve sonuç odaklı, İş disiplini ve kurallara uygunluğa önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Asya yakası - Anadolu Hisarı bölgesine ulaşım sorunu olmayan.         "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Enter İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İŞE ALIM DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ İSTANBUL AVRUPA VE ANADOLU YAKASINDA BULUNAN ÇAĞRI MERKEZLERİ VE  ÖĞRENİM VE YAŞ DURUMUNUZ UYGUN OLDUĞU TAKDİRDE DANIŞMANLIĞINI YAPTIĞIMIZ BANKA-SİGORTA VE TELEKOMÜNİKASYON ŞİRKETLERİNİN KENDİ KADROLARINDA İSTİHDAM EDİLEREK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLARAK ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Aranan Nitelikler   Çağrı Merkezinde çözüm odaklı çalışma prensibine sahibi İstanbul da ikamet eden, En az  lise mezunu 19-35 yaş aralığında Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip Sorumluluk ve insyatif sahibi Akıcı Türkçe konuşabilen, kendini ifade yeteneği gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek   Müşteri Temsilcileri Aramaktayız.   ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’ 

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması HİZMET SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZDE,MUHASEBE KAYITLARINI TUTABİLECEK,FATURALARIN KESİMİ VE KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK,BANKA KAYITLARINI SİSTEME GİRİŞİNİ YAPACAK,BA-BS BEYANNAMELERİNİ HAZIRLAYABİLECEK,HUKUKİ İŞLEMLERİ TAKİP EDECEK VE GENEL MUHASEBE KURALLARINI BİLEN BAYAN MUHASEBE SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ YÜKSEKOKUL MEZUNU GENEL MUHASEBEYİ BİLEN İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI,EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU ANALİTİK DÜŞÜNME YETENEĞİNE SAHİP,GELİŞİME AÇIK MİKRO MUHASEBE PROGRAMI KULLANMAYI İYİ BİLEN İYİ DERECEDE OFFİCE PROGRAMLARI KULLANABİLEN EN AZ 5 YIL DENEYİMİ OLAN 28-35 YAŞLARI ARASI BAYAN MUHASEBE SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sorumlu

 • Toyzz Shop İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şekerpınar'daki merkez ofisimizde Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere; Banka ve resmi dairelerle ilgili ofis dışındaki işlemleri yürütmek, Ofiste ve ofis dışında kendisine verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapabilecek, Şirket çalışanlarının ve ilgili evrakların belirli noktalara ulaşımını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office Programlarına hakim Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Dinamik, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünebilen, iş takibi yapabilen ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Güvenilir ve referans verebilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, 25 - 35 yaş arasında erkek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • Bayegan Group İstanbul Anadolu 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tüm alış ve satış faturalarını işlemek, Cari hesap kontrollerini yapmak, Banka hareketlerinin kontrollerini yapmak, Alış satışlarla ilgili cari hesapların mutabakat işlemlerini yapmak, Muhasebe fişlerini düzeltmek, Sevkiyat sonrası irsaliye ve fatura sürecini yürütmek, Muhasebe kayıtlarının vergi mevzuatına uygun olarak tutmak ve kontrollerini yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İktisat vb.bölümlerinden mezun, İngilizce bilen Microsoft Office programlarına hakim, Alanında en az 2 yıl deneyimli, 25-30 yaşları arasında, Takım çalışmasına yatkın,sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Anadolu yakasında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili

 • Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Bankalarla ilgili tüm kayıtlarının yapılması ve ay sonu mutabakatlarının yapılması, Alıcı ve satıcı cari hesap kayıtları ve mutabakatlarının yapılması, Vergi dairesindeki işlemeleri takip edilmesi, Genel Muhasebe işlemleri ve evrak kayıtları, Yasal beyannamelerin hazırlanması ve ilgili kurumlara iletilmesi, Cari hesap mutabakatları

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme ve Maliye bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda en az 3-4 yıl deneyime sahip, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Tek düzen hesap planına hakim, TFRS bilgisi tercih sebebidir, Raporlama becerisi yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Sigorta sektör deneyimi tercih sebebidir

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Yimtaş A.Ş. İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması •Alış, Satış ve Masraf Faturalarının kaydedilmesi, •Banka işlemlerinin kaydedilmesi, •Çek, Senet, Kasa giriş çıkış işlemlerinin kaydedilmesi, •Müşteri cari hesap mutabakatlarının yapılması ve raporlanması, •Stokların takibi ve raporlanması, Mecidiyeköy  civarında oturan muhasebe uzmanı aranıyor  

  Aranan Nitelikler •En az lise mezunu, •En az 5 yıl deneyimli, •MS Office ve mesleki bilgisayar programlarını etkin kullanabilen (tercihen ZİRVE) •Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, •Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, problem çözme yeteneği gelişmiş, •Takım çalışmasına yatkın ve hedef-sonuç odaklı,     ​ ​

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman

 • BARIŞ KUTU ÜRÜNLERİ İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Çatalca'da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere  "Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.   Muhasebe Departmanında çalışacak, Tahsilatların günlük takibi ve kayıtlarını yapacak ve raporlayacak, Müşteri mutabakatlarını yapacak, BA formlarının hazırlayacak, Banka işlemlerini işleyecek ve muhasebenin diğer işlemlerine destek olacak bayan personel alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi veya MYO Muhasebe bölümü mezunu, Tercihen ETA programını bilen,  Benzer pozisyonda en az beş yıl deneyimli,  MS Office programlarını etkin kullanabilen, Organizasyon, koordinasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, diksiyonu düzgün Bayan personel 

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • Mo-Re ENSTİTÜ Bursa 21 Haziran 2016

  İş Açıklaması ​Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamızda görevlendirilmek üzere; Banka ve resmi dairelerle ilgili ofis dışındaki işlemleri yürütmek, Ofiste ve ofis dışında kendisine verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapabilecek, Şirket çalışanlarının ve ilgili evrakların belirli noktalara ulaşımını sağlayacak takım arkadaşları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu MS Office Programlarına hakim Dinamik, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünebilen, iş takibi yapabilen ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 1 – Cari takibi yapabilecek 2 – Gelir gider finansını yönetebilecek 3 – İletişimi kuvvetli 4 – Daha önce finans yönetimi ve muhasebe alanında tecrübesi olan 5 – Ödeme vadelerini takip edebilecek 6 – Banka havale eft talimat fatura ödemeleri vergi dairesi ödemeleri ssk ödemeleri gibi  işlemleri yapabilecek 7 -  Vergi dariesi ve belediyelerde işlem yapabilecek 8 – Muhasebe programı ve Office araçlarını kullanabilecek Muhasebe departmanında çalışacak bir ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İş Açıklaması İlgili muhasebe süreçlerinin yasal mevzuata uygun olarak yürütülmesi Tüm vergi beyannameleri ve yasal bildirimlerin hazırlanarak ilgili kurumlara bildirilmesi,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat,İşletme,Maliye vb. bölümlerinden mezun, Genel muhasebe, Tek düzen hesap planı; Kasa, Banka, Çek, Senet, Tahsilat,Kredi ve Cari Hesap yönetimine hakim, Hesap Mukabatları Takibini yapabilecek,Beyanname verme ve kapanış süreçlerini takip edecek, Minimum 2 yıllık çalışma tecrübesine sahip, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Bay / Bayan Muhasebe Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kartal'daki  ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş alacakların takibi ve tahsili konularında tecrübeli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Kendisine bağlı ekibin hedeflerine ulaşması için gerekli aksiyonların alınmasından sorumlu olacak, Ekip performansları hakkında yönetime raporlama yapacak, Ekibinin daima yüksek motivasyon ile çalışmasını sağlayacak

  Aranan Nitelikler Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, Çağrı Merkezi Ekip yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli Analitik düşünce yapısına sahip, Lisans ya da ön lisans mezunu Hedef odaklı çalışabilecek, Ms Office programlarına hakim, Yönetime raporlama yapabilecek seviyede Powerpoint kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans, Hukuk

  Pozisyon: Sorumlu, Süpervizör, Takım Lideri, Yetkili

 • İş Açıklaması Zayıf Akım Teknolojileri, Bina Otomasyon Sistemleri, Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Entegre Satek Elektronik, Modern Binalar, Endüstriyel Tesisler, Alışveriş Merkezleri ve Ticaret Merkezleri, Kamu Binaları, Eğitim, Sağlık ve Turizm Tesisleri, Oteller, Havalimanları, Metro İstasyonları ve Stadyumlar gibi onlarca sektörde yüzlerce referans projeye imza atmış olmanın özgüveni ile ürettiği teknolojik çözümlerin her halkasında kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyerek yoluna devam etmektedir. Proje danışmanlığı, proje entegratörlüğü ve ürün dağıtıcılığı kimliğiyle, müşterilerine, yurtiçi ve yurt dışında hizmet ve destek vermekte olan Entegre Satek Elektronik Merkez Ofis’ de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Finans Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Finans ve/veya Mali işler bölümlerinde 1-2 yıl tecrübeli, -MS Office uygulamalarına hakim, tercihen ERP programı kullanmış, - Dinamik ve özverili çalışan, analitik düşünebilen, iletişim becerisi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),

  Aranan Nitelikler - Ödeme listelerini hazırlayıp onaya sunmak, - Tahsilatların takibi ve kontrolünü yapmak, - Günlük banka işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesini yapmak, - Tüm kredi işlemlerinin organizasyonu ve takibini yürütmek, - Cari hesap mutabakatlarını yapmak, - Mali raporları ve tabloları hazırlamak, - Gerektiğinde muhasebe birimine destek vermek, - Günlük olarak üst yöneticiye rapor sunmak,

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Dilek Grup İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Dosyalama yapacak Arşiv Düzenlenmesi ve evrak takibi yapacak Daha önce benzer görevde çalışmış, arşivin düzen ve evraklarına hakim Gerektiğinde Bankalar, Noter vs evraklarını (dış işler) yapabilecek Tercihen Bilgisayar kullanabilen Ümraniye Sancaktepe Çekmeköy ve Ataşehir de ikamet eden B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen 30 yaşını aşmamış, BAY   Arşiv Elemanı aramaktayız.      

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • AKS GRUP İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması AKS GRUP ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ÖN MUHASEBE ELEMANI

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU ÖN MUHASEBE KONUSUNDA EN AZ 3 YIL İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ 25/35 YAŞLARI ARASINDA TERCİHEN VEGA PROĞRAMI KULLANABİLEN FATURA GİRİŞ ÇIKIŞLARI VE RAPOR DÜZENLEMEK BANKA SATICI VE MÜŞTERİ CARİ HESAPLARININ TAKİBİ ÖDEME TAHSİLATLARIN KAYITLARA ALINMASI OFİS PROĞRAMLARINA HAKİM İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • EMA Enerji İzmir 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Üniversitelerin muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen ticaret lisesi çıkışlı. Bilanço esasına göre defter tutan şirketlerde en az 2 yıl deneyimi olan, Tek Düzen Hesap Planına hakim olan, BA/BS formlarının hazırlanması ve Cari Hesap Mutabakatlarının yapılması konusunda deneyimli, Günlük Banka Kayıtlarının girilmesi ve takibinin yapılması konularında deneyimli, Alış fatura kaydı ve satış fatura kesilmesi konusunda bilgili, Finans konusunda bilgili, Netsis konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim  

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Avcılar Haramidere'deki Genel Merkezimizin Mali İşler Departmanımızda değerlendirmek üzere Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler  En az 5 yıl deneyimli tercihen (üretim sektörü) Üniversite Mezunu, Hesap planına vakıf (7/A) Banka ve kredi hesap işleyişini bilen, Alış faturası girebilecek, Cari mutabakat BA-BS formları düzenleyebilen, World-Excel vs.ofis proğramlarını iyi kullanan, Tercihen Uyum Soft proğramını bilen, Erkek adayların askerlikle ilişkilerinin bulunmaması, Avcılar veya yakın bölgelerde ikamet eden,  

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • EKO GROUP İstanbul Anadolu 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şirketler grubunda muhasebe müdürüne bağlı olarak muhasebe, finans ve raporlama işlemlerinin yürütülmesi ; www.ekogroup.com.tr

  Aranan Nitelikler LOGO TIGER muhasebe programına hakim, Asgari 5-10 yıl arası tecrübe sahibi, Tek düzen hesap planı ve finans banka konularına hakim, MS OFFICE uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi ,iletişimi kuvvetli Sigara kullanmayan Anadolu yakasında ikamet eden Bayan elemanlar alınacaktır, Cumartesi günleri çalışma vardır.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Ece İş Çözümleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Tahsilat ve Finansman süreçlerini yönetecek ve direkt genel müdüre raporlayacak Finans Uzmanı/Yöneticisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   - Tercihen üniversitelerin işletme, iktisat veya maliye bölümlerinden mezun, - Muhasebe uygulamalarına vakıf - Kredilendirme ve Nakit akışı yönetebilecek - Faktoring ve Banka ilişkilerini yönetecek, - Nakit Temini, borç yönetimi, alacak yaşlandırma  konularında deneyimli - Bütçe ve planlama, genel muhasebe, finansman ve finansal raporlama yapabilecek - Şirketin tahsilat işlemlerini takip edecek - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Firmamızın muhasebe departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip bayan eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Netsis muhasebe programında genel muhasebeye hakim, E-fatura ve E-defter işlemlerini yapabilen, Banka kayıtlarını yapabilen, Tek düzen hesap planı bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp, takip edebilecek, Müşteri faturalarını düzenleyerek muhasebe kayıtlarını ve mutabakatını yapabilecek, Mizan okuyabilen, değerlendirebilen İlgili beyannameleri onaylanacak aşamaya getirebilen, Ekip çalışmasına yatkın Uzun süreli olarak çalışmak isteyen, 35 yaşını aşmamış, Buca, Şirinyer civarında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Görevli

 • Dilek Grup İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye- Gaziosmanpaşa- Beylikdüzü işyerimizde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu Ön muhasebe, cari, banka evrak ve kayıt işlerine hakim,beyannameler dışında diğer muhasebe işlemlerinde tercihen 2-3 yıl çalışmış Ms Office uygulamalarını iyidüzeydekullanabilen, Ön Muhasebe (fatura-irsaliye, mutabakat vs) kayıt ve işlemleri, Cari hesap kayıt ve takibi,mutabakatları veraporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, Muhasebe Paket programlarını kullanmış (Micro)

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Çamlıca'daki şirket merkezimizde görevlendirilmek üzere, inşaat muhasebesi tecrübesi olan "muhasebe personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat muhasebesi konusunda tecrübeli , Mikro programına hakim , Çok iyi derecede  MS Office programlarını kullanabilen , İlgili mevzuatlar ve Yeni Türk Ticaret Kanunu uygulamalarına hakim , Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim , Yasal mevzuatlara ve Vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek, yazışmaların hazırlık ve takip sürecini kontrol edebilecek birikime sahip , Banka ve Finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek ,

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

/
14

İş Habercisi - banka için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?