banka için İş İlanları

Hepsini Temizle
banka
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Ekol Mağazaları

  Kasiyer Ekol Mağazaları

  Ankara

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Ankara genelinde bulunan farklı mağazalarımız için Kasiyer pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Kasada görev alan kişi kasanın tüm işlerinden, materyallerinden ve dokümanlarından sorumludur. Tahsilat, Fatura düzenleme, POS cihazından ödeme alma, gider pusulası düzenleme, müşteri iade ve değişimlerini yapma, müşteri bilgilerini alarak sisteme girişini yapma, gelen e-postaları kontrol etme ve ilgili kişilerle paylaşma, indirim etiketi, fiyat etiketi çıkarma gibi işlemlerin yapılmasını sağlar. POS cihazlarından gün sonu raporlarının alınmasını ve kasa fişini düzenleyerek merkeze kasa evraklarının gönderilmesini sağlar. Kasanın düzenli, temiz ve görsel olarak düzgün kalmasını sağlar. Nakit paraların kontrolü, sayımı ve bankaya eksiksiz ve tam yatırılması sorumluluğunu alır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Tercihen mesleki dilde İngilizce bilen, Kasa bölümünde en az 1 yıl tecrübeli Bilgisayar / Kasa programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasında başarılı, Dikkatli kontrollü ve rakamlarla çalışabilen, Planlı, programlı ve düzenli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Yeniliklere ve değişime açık, Mağazacılığı meslek olarak seçmiş ve kariyerini bu alanda sürdürmek isteyen Bayan arkadaşlar arıyoruz.

 • Reed Türkiye

  Alacak Muhasebesi Sorumlusu Reed Türkiye

  İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı otomotiv alanında faaliyet gösteren bir müşterisi için değerlendirmek üzere, 'Alacaklar Muhasebe Sorumlusu' aramaktadır. İş Tanımı: • Şirket alacak modülündeki hesapların en doğru ve en düzgün şekilde kayıt altına alınması ve takibi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesinin sağlanması. • Bayi cari hesaplarının takibi, ödeme ve eşlemelerinin yapılması. • Müşterilerden gelen ödemeler ve alınan çek, senet, kredi kartı gibi tahsilat evraklarının kontrolü, takibi ve bu evraklarla ilgili tüm banka ve sistemsel (JDE) işlemlerin yapılması. • DBS ile ödeme yapan müşterilerin açık hesaplarının ilgili bankalara aktarılması, bankalardan gelen ödemelerin takip edilmesi, bu sürece ilişkin tüm sistemsel (JDE) işlemlerin yapılması. • Alacak Yaşlandırma Raporlarının hazırlanması. • Bayi mahsup işlemlerinin takibi,kontrolü ve muhasebeleştirilmesi. • Tüm müşteri hesaplarına ait bakiye mutabakat ve BA BS mutabakat işlemlerinin yürütülmesi, • KDV beyannamesi konusuna girecek tüm satış fatura ve diğer dokümanlara ait iş ve işlemlerin takibi, raporlanması. • Avukatlara devredilen şüpheli alacakların takibi ve muhasebeleştirilmesi • Müşterilerden gelen Çağrı Merkezi (muhasebe) telefonlarının cevaplanması • Satış ekibine alanında destek vermek. • Kredi kartı kampanyaları, çek senet tahsil işlemleri gibi satış süreçlerini etkileyen banka operasyonlarının bankalarla koordine edilmesi ve satış ekibinin bilgilendirilmesi • İthalat, ithal kayıtlı satış işlemlerinin takibi, eşleştirilmesi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi bölümlerinden ya da MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun, • Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli • MS Office programlarını iyi düzeyde kullanan ve ERP sistem tecrübesi olan (tercihen JD Edwards kullanmış) • Tek düzen hesap planını bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp takip edebilen, • Tercihen Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, SPK ve diğer mali mevzuat konularında bilgi sahibi, • Orta düzeyde İngilizce dilbilgisi olan, • Analitik düşünme yeteneğine sahip, • İş takibi yapabilen, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, • Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen.

 • Miniço Çocuk Dünyası

  Mağaza Satış Danışmanı & Kasiyer ( Manavgat) Miniço Çocuk Dünyası

  Antalya

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya Manavgat'ta faaliyet gösteren mağazamızda görevlendirilmek üzere; Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Miniço Çocuk Dünyası standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen "Mağaza Satış Danışmanları ve Kasiyerler "arıyoruz.....

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağaza satış danışmanı veya kasiyer olarak en az 1 yıl deneyimli, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Kasiyerler için Ms Office ve Nebim Winner perakende programını iyi derece de kullanabilen, Bankaların post cihazlarının kullanımı hakkında bilgi sahibi, Güleryüzlü ve hızlı, Müşteri odaklı ve satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları arıyoruz... Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 • Adecco Levent

  Muhasebe Uzmanı Adecco Levent

  İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda/Üretim sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız. · Üniversitelerin Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun, · Genel muhasebede 3-5 yıl tecrübeli, ithalat ve ihracat işlemlerine vakıf, · Tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına hâkim, raporlama yapabilen, · Paket Program ve ERP uygulamalarında tecrübeli, tercihen SAP bilen, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Sonuç odaklı çalışan ve iletişimi kuvvetli, · Erkek adaylar için Askerlik görevinin tamamlanmış olması · Avrupa yakasında ikamet eden, tercihen Maslak’a ulaşım sorunu olmaması, · İyi seviyede İngilizce konuşabilen.

  Aranan Nitelikler · Fatura, kasa, sabit kıymet işlemlerinin muhasebeleştirilmesi, · Banka işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi, · Cari hesap takibi ve kontrolü, tahsilat ve ödeme raporlarının hazırlanması, · KDV, Muhtasar, Geçici vergi, SGK bildirimleri, Ba-Bs formu gibi yasal beyanname ve bildirimlerin hazırlanması ve diğer yasal işlemlerin takip edilmesi, · Bilanço, Gelir tablosu, nakit akım tablosu v.b finansal tabloların hazırlanması ve analizi.

 • Özgün Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Satış Danışmanı Özgün Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Tokat

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen köklü Emeklilik Şirketlerinin çözüm ortaklarından birisi olan sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Özgün Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde çalışacak SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz. Şirketimizin faaliyet merkezi Tokat ilidir. Başvuru yaparken dikkate almanızı rica ederiz.

  Aranan Nitelikler En iyi olmaya yönelik hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, Özgün Sigorta'nın büyüyen ekibine sizi davet ediyoruz. Sigortacılık ürünlerinin satışında deneyimli ya da deneyimsiz ; sabit maaş,yüksek komisyon ve tüm sosyal imkanlar dahilinde çalışacak. Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun ya da 2 yıllık Meslek Yüksek Okullarının Sigortacılık, Bankacılık, Borsa ve Finans, İşletme, Maliye,Muhasebe bölümlerinden mezun, Yüksek motivasyonla, hedef odaklı çalışabilen, Performansa dayalı sınırsız kazanç potansiyelinden heyecan duyan Sahada satış yapmak konusunda istekli ve rekabetçi Enerjisi, özgüveni ve fiziksel görünümü ile Firmamızı temsil edebilecek, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyetine güvenen, Sonuç odaklı Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli adaylar. 25 yaş ve üstünde, B sınıfı ehliyeti bulunan, satış danışmanları arıyoruz. Emekli olmuş olanlarda başvurabilir.(Tercihen TSK ve Öğretmen emeklisi olabilir.) Bayanlar içinde ofis içerisinde tele satış için değerlendirilecek personeller aranmaktadır.

 • Erkay Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı Erkay Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterisinin üzerine titreyen, müşterisini heyecanlandıran ve bu müşterilerin görkemimizi dostlarına tavsiye etmesini sağlayacak şekilde hareket eden, büyüme ve karlılık yolunda ilerlememizi mümkün kılan çalışanlarımızla öncelikle ilgilenmeye, onları mutlu etmeye ve heveslerini sıcak tutmaya daima ve sonsuza dek söz veriyoruz. Century 21 Erkay minimum sermaye ile maksimum kazanç sağlamanız, kendi işinizin sahibi olmanız için vereceği ofis içi eğitimler, teknik destek ve marka bilinirligi ile sizi destekleyecektir. İnşaat Mühendisleri, Mimarlar, Daha Önce Gayrimenkul İşi İle İlgilenenler, Sigortacılar, Pazarlamacılar, Satışçılar, Bankacılar, Ev Hanımları, Daha Önce Herhangi Bir Sektörde Çalışma Hayatı Olmuş Kişiler...Kısaca 'GAYRİMENKUL'DEN KAZANMAYA GÖNÜL VERENLER...Siz Serbest Girişimcileri Ailemizin Bir Ferdi Olmaya Davet Ediyoruz. Dünyaca Tanınmış Ve Saygın Bir Markanın Çatısı Altında, Sertifikalı Eğitimlerle Desteklenecek Olan Bu İş Fırsatı Sizleri Beklemektedir.

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, Kendini işine adamış, Büyüyen, gelişen, Öğrenen,korkusuz, Saygıdeğer, güvenilir, takdir edilen, Bağımsız düşünebilen,takım odaklı, Bilgili ve bilgiye açık, Yaptığı her işte MÜKEMMELLİK'e bağlı,

 • Batıfren

  Muhasebe Elemanı Batıfren

  İstanbul Anadolu

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe servisinde en az 5 yıl çalışmış, Mali Müşavirlik ile ilgili yasal mevzuat ve uygulamalarına,tek düzen hesap planına ve raporlama süreçlerine hakim(Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolar ) Vergi beyannameleri, ücret bordroları, ve SGK Bildirgelerini düzenleyip, internet ortamında gönderebilen, Microsoft Office programlarına hakim, Ticaret Sicil İşlemlerini yapabilen, Üniversitelerin işletme, iktisat, ekonomi, maliye, muhasebe veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Logo (Tiger) programı kullanmış, Ehliyeti olan ve aktif şekilde araba kullanan Ataşehir ofisimizde çalışmak üzere muhasebe elemanları aramaktayız. e-fatura mevzuatına sahip olması ve Ataşehir'e çevre semtlerde oturması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması Banka hesap hareketlerinin muhasebeleştirilmesi Ücret bordrosu kontrollerinin yapılması, muhasebeleştirilmesi, E-bildirgelerin kontrolü ve Onaylanması KDV, Muhtasar, Geçici Vergi beyannamelerinin hazırlanması, takibi Personel ve SSK mevzuatlarına hakim, Faturaların düzenlenmesi, kontrolleri ve fatura girişlerinin yapılması Cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi BA & BS mutabakatlarının yapılması ve formlarının hazırlanması Mali tabloların ve raporlamaların hazırlanması Resmi dairelerdeki işlerin takibi ve yürütülmesi Satış ve Satın alma analiz raporlarını çıkarmak ve yönetime sunmak, Tahsilat listelerini oluşturmak, tahsilatı takip etmek, Banka hesaplarını takip ve kontrol etmek, Müşteri çekleri ve firmamız çeklerini takip etmek, Günlük, haftalık ve aylık raporların hazırlanması ve takip edilmesi, Dönemsel beyannamelerin takibi, hazırlanması ve tahakkuklarının yapılması

 • Firma Adı Gizli

  Grup Finans Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Altyapı İnşaat Taahhüt, Üstyapı İnşaat ve Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Grubumuzda; Grup Finans Müdürü olarak, Boğaziçi Asfalt Grubu’nun menfaatleri doğrultusunda finansal politikalar ve finansal kararlar oluşturarak tepe yönetimine rapor halinde sunar. Söz konusu kararlar onaylandıktan sonra uygulanmasını sağlar. Gelecekte gerekli olacak fon tutarını ve nakit akımını departmanı ile birlikte planlar. Grubun tüm departmanlarından ve şantiyelerden gelen bilgiler doğrultusunda finansal planlama yaparak Boğaziçi Asfalt Grubu CEO’sunun onayına sunar. Ekonomik risklerle ilgili olarak çözüm önerilerini ve uyarılarını paylaşır. Muhasebe Departmanı’ndan gelen birim bazında ödeme tablosunu inceler, uygunsuzluklar konusunda Muhasebe Departmanı ile düzeltmeler yapar. Son haline gelen ödemeleri Boğaziçi Asfalt Grubu CEO’sunun onayına sunar. Onayı aldıktan sonra gerekli ödeme işlemini gerçekleştirmesini sağlar. Hazırlanan ve onaylanan finansal planları ve bütçeleri izler. Alınan sonuçların finansal kararlara ve planlara uygunluğunu kontrol eder. Fon kaynaklarının nasıl temin edileceğine dair çalışma yapar ve Grup CEO’sunun onayına sunar. Grubun banka ilişkilerini düzenler. Kurumu finans kurumlarına karşı temsil ederek Grubun menfaatleri doğrultusunda banka yetkilileri ile görüşür. Kısa ve uzun vadeli yabancı kaynakların en uygun şartlarda temin edilmesini sağlar. Ticari ve finansal borçların ödeme şekillerine göre projeler üretir. Grubun mevcut likit varlıklarının en verimli şekilde yönetimini sağlamak üzere fonların tahsis edileceği alanları tespit ederek Grup CEO’sunun onayına sunar. Grubun tüm departman ve şantiyelerinden ulaştırılan çeklerin tahsil edilmek üzere dağıtılacağı bankaları tespit eder. Grubun alacaklarının zamanında ve usulüne uygun tahsil edilmesini sağlar. Grubun sorumluluk sahasına giren borçlarının zamanında ve usulüne uygun ödenmesini sağlar. Mevduat, kredi, teminat mektubu vb. tüm bankacılık işlemlerine ilişkin çalışma koşullarının tespit edilmesine nezaret eder. Düzenli olarak finans piyasalarını takip ederek karşılaşılabilecek olumsuzluklarla ilgili olarak Yönetim Kurulu ve CEO’ya bilgilendirmelerde bulunur. Belirlenmiş şirket strateji, politika ve hedefleri doğrultusunda kendisine bağlı personelin ve birimlerin yönlendirilmesi, koordine edilmesi ve motive edilmesini sağlar. Konusuyla ilgili periyodik raporları ve amirinin istemiş olduğu anlık raporları amirine sunar. Konusu ile ilgili idari toplantılara katılarak katkı sağlar. Finansman ile ilgili bugün ve gelecekte belirecek ihtiyaçları önceden tespit ederek giderilmesi için amirine öneriler sunar. Konusuyla ilgili olarak diğer departmanlarla iletişim ve işbirliği kurar. Finans Departmanı’nın insan kaynağı ihtiyacını belirleyerek gerekli yetkinlikte personel alınması, ücretlendirilmesi ve diğer sosyal hakları hususunda İnsan Kaynakları Departmanı ile işbirliği kurar. Finans Departmanı’nda çalışan personelin performanslarını yakından takip ederek kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü eğitim, seminer, sertifika programı vb. etkinlik ve organizasyonu İnsan Kaynakları Departmanı ile işbirliği kurarak programlar. Finans Departmanı’nda çalışan personelin sosyal hakları, yıllık ücret düzenlemeleri ve yıllık izin programlarının organize edilmesinde İnsan Kaynakları Departmanı ile işbirliği yapar. Yürüttüğü çalışmaları ve tüm bilgileri gerekliliği bulunmadığı takdirde 3. kişilerle paylaşmaz. Gizlilik esasına uyar. Grubun faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri sürekli olarak yakından takip ederek kendisini sürekli geliştirir. Amirinin kendisine verdiği diğer görevleri de yerine getirir.

  Aranan Nitelikler Altyapı İnşaat Taahhüt, Üstyapı İnşaat ve Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Grubumuza; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerden lisans seviyesinde mezun, tercihen alanında yüksek lisans yapmış, Finans alanında en az 10 yıl deneyimli, Planlama, raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, Yönetim ve iletişim becerileri gelişmiş, Tercihen grup şirketlerinde grup yapılanmalarında sektörel deneyimi bulunan, Sistematik ve analitik düşünce sahibi, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Değişime ve yeniliklere kolay adapte olan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi Bölgesi'ne yakın bir lokasyonda ikamet eden, GRUP FİNANS MÜDÜRÜ aramaktayız. ** SADECE ONLİNE BAŞVURULAR DİKKATE ALINACAKTIR

 • Crif Alacak Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş

  Operasyon Müşteri Temsilcisi Crif Alacak Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin lider bankalarından birinin şirketimiz tarafından yürütülecek olan projesinde görevlendirilmek üzere "Operasyon Müşteri Temsilcileri” arıyoruz. · Banka müşterilerinin beyan ettikleri bilgilerin doğruluk kontrollerinin yapılması, · Verilerin sistem girişlerinin yapılması, · Hatasız ve hızlı bir şekilde sürecin izlenmesi, · Sisteme gerekli kod girişlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler · Lise veya MYO Mezunu · Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, · Analitik düşünce yapısına sahip, · Seri şekilde klavye kullanabilen, · Dikkatli ve titiz çalışma yapısına sahip, · Takım çalışmasına yatkın, · Tercihen yeni mezun ve tecrübesiz adaylar

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Kıdemli Finansal Danışman Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz bünyesinde görev almak üzere "Kıdemli Finansal Danışman” aramaktayız. ·

  Aranan Nitelikler En az iki yıllık bankacılık, borsa, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe veya dört yıllık üniversite mezunu olmak, Daha önce Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışında aktif rol almış ve BES lisansına sahip, (E-beas) Müşteri portföyü bulunan, Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmayı hedefleyen, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Hedef odaklı çalışacak, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli.

 • Century21 Private

  Gayrimenkul Danışmanı Century21 Private

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL'E KATILMAK KENDİ ŞANSINI KENDİN YARATMAK İSTER MİSİN? Ben ofiste sabit duramam, sahada daha aktif olurum diyorsanız, Benim için belirlenen maaşı değil, çalışmamın ve yeteneklerimin tam karşılığı olan kazancı isteyenlerdenseniz, Okuldan yeni mezun oldum, büyük hayallerim ve hedeflerim var diyorsanız, Emekli oldum, ancak evde oturmaktan sıkıldım, hala gencim ve üretken olmalıyım diye düşünüyorsanız, İçimdeki kahramanı artık ortaya çıkarmalıyım diyorsanız, Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa,veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, Pazarlık-Müzakere tekniklerine hakimseniz, İnsan ilişkileri ve ikna etme yönü kuvvetliyse, Kendi işini kurmak hedefleriniz arasındaysa, Yarışmacı-rekabetçi kişiliğe sahip iseniz. GİRİŞİMCİ BİR RUHA SAHİPSENİZ BİZİM ARADIĞIMIZ SİZSİNİZ! KAPIMIZ SİZİN İÇİN ARDINA KADAR AÇIK.CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL minimum sermaye ile maksimum kazanç sağlamanız, kendi işinizin sahibi olmanız için vereceği ofis içi eğitimler, teknik destek ile sizi destekleyecektir. İnşaat Mühendisleri, Mimarlar, Daha Önce Gayrimenkul İşi İle İlgilenenler, Sigortacılar, Pazarlamacılar, Satışçılar, Bankacılar, Ev Hanımları, Daha Önce Herhangi Bir Sektörde Çalışma Hayatı Olmuş Kişiler...Kısaca GAYRİMENKUL'DEN KAZANMAYA GÖNÜL VERENLER...Siz Serbest Girişimcileri Ailemizin Bir Ferdi Olmaya Davet Ediyoruz. Dünyaca Tanınmış Ve Saygın Bir Markanın Çatısı Altında, Sertifikalı Eğitimlerle Desteklenecek Olan Bu İş Fırsatı Sizleri Beklemektedir.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul danışmanlığında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Gelir paylaşımı esasına göre tam zamanlı çalışacak Çalıştığı ofisin sahibi ile iş ortağı pozisyonunda çalışacak Satış ruhuna sahip ve gayrimenkul danışmanlığını meslek olarak benimsemiş Sürekli eğitime ve eğitimin gücüne inanan İnsan ilişkileri kuvvetli, prezantable, özgüveni yüksek Ekip çalışmasına ve ofis ortamında çalışmaya yatkın Saha faaliyetlerini belli bir program ve yoğunluğa göre sürdürebilecek 25 yaş ve üzeri, Bay veya Bayan, Sultanbeyli ve Suadiye ofislerimizde çalışacak.

 • Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Mali İşler Sorumlusu Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Çanakkale

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Şirket Muhasebesi ve Maliyet Muhasebesi (cost control ) konusuna hakim, Üniversitelerin Maliye, Bilgisayarlı Muhasebe ve ilgili bölümlerinden mezun Maliyet Muhasebesi, Resmi Muhasebe ve Finans alanında tercihen 5 yıl deneyimli, Gıda sektöründe reçetesel sistemde çalışmış; cost control deneyimi yüksek ( önemli tercih sebebidir ) Satın alma faaliyetini yürütecek İyi derecede MS Office ve Muhasebe programı kullanabilen Tercihen SMMM belgesi olan, Tekdüzen hesap planı, vergi konusunda bilgi sahibi, Satış programlarına vakıf Mali mevzuat ve uygulamalara hakim, Bütçe ve Finansal raporlamalar konusunda stratejik ve yön verme konusunda uzman, Takip, kontrol ve sonuçlandırma noktalarında tam sorumluluk sahibi, Nakit ve nakit akışı yönetimi, Risk Yönetimi İşletme sermayesi yönetimi, Bilanço Analizi ve bilgilerin raporlanması konularında deneyim sahibi, Planlı, programlı, disiplinli çalışan Cari Hesap, Çek Takibi, Fatura Mutabıkları konusunda deneyimli, Şirket, Bankalar gibi dış ilişkilerin yönetiminde tecrübeli, Organizasyon ve iş takibi yetkinliği olan B Sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, “ Mali İşler Sorumlusu ” arıyoruz.

 • Ege Deltaş

  Muhasebe Elemanı Ege Deltaş

  İzmir

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maden sektöründe hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde, aşağıda belirtilen iş tanımlarını uygulayacak '' NETSİS programı kullanabilen MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır. Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının işlenmesi, Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması, ödemelerin takibi Günlük kasa hareketlerinin takibi ve ilgili kayıtların yapılması BA-BS ve firma mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye gerekli kayıtların hazırlanması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Personel Özlük işlemlerinin takibi ve gerçekleştirilmesi Evrak düzeni ve dosyalanmasından sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul ve tercihen muhasebe bölümünden mezun, Netsis programına ve tek düzen hesap planına hakim Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme analitik düşünme, takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun ve stresli çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Çalışma saatlerine özen gösterebilecek İzmir’de ikamet eden, 23-30 yaş aralığında, Bayan

 • Adecco Bursa

  Saha Satış Sorumlusu Adecco Bursa

  Bursa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Saha Satış Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. Verilen hedefler doğrultusunda hizmet satışını gerçekleştirmek ve CRM sistemine periyodik olarak satış adımlarını işlemek.

  Aranan Nitelikler Min. ön lisans mezunu, Saha satış alanında min. 3 yıl deneyimli, Tercihen sigorta, hizmet ve bankacılık ürünleri satışında tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Adecco, İşkur’un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Randstad Türkiye

  Bireysel Yardımcı Müşteri Yöneticisi Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigortacılık sektöründe uluslararası faaliyet gösteren bir firmada görevlendirilmek üzere bireysel yardımcı müşteri yöneticisi aranmaktadır. -müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, sigorta ürünlerinin tanıtımını yapmak, -mevcut müşteri portföyü üzerinden kasko ve trafik sigortası poliçelerinin satışını gerçekleştirmek, -elementer branşta müşterilerin yenilemeleri ile ilgili süreçleri takip etmek, -sigorta tekliflerinin ve periyodik raporların hazırlanması, -potansiyel müşteriler ile irtibata geçilmesine destek vermek,

  Aranan Nitelikler -üniversite mezunu, -kredi sigortası, bankacılık,bağımsız denetim, faktoring alanında en az 1 yıllık iş deneyimine sahip, -ms office programlarına hakim, -dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -detaylara hakim ve analiz edebilme yeteneği olan, -telefonla ve yüzyüze sağlıklı iletişim kurabilecek, -erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Toyzz Shop

  Muhasebe Uzmanı Toyzz Shop

  Kocaeli

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şekerpınar Merkez ofisimizde,muhasebe departmanında görev alacak takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * İyi derecede office programlarını kullanabilen * Tercihen Oracle bilen * Muhasebe uygulamaları konusuna hakim * Ön muhasebede veya Genel muhasebede en az 3 yıl deneyimli * Banka ve pos işlemlerine hakim * Ay sonu ve yıllık dönem sonu işlemlerine hakim * İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek, * Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, * Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış. * Anadolu yakasında ikamet eden

 • Şekerbank

  Körfez Şubesi İşletme Bankacılığı Yetkilisi Şekerbank

  Kocaeli

  16 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurt çapında yaygın şube ağı ile faaliyet gösteren, hızla gelişen, büyüyen ve yenilenen Bankamızın dinamik yapısı içinde yer alan Körfez/Kocaeli Şubemizde "İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış" servisinde görevlendirilecek tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına uyumlu ve İletişim konusunda kendine güvenen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Adecco

  Saha Satış Temsilcisi Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa veya İstanbul Anadolu yakası için sahada çalışabilecek yetenekler aramaktayız. - Banka’nın stratejilerine göre hedeflenen ürünleri belirlenen süre içerisinde sahada tam zamanlı müşteri ziyareti ile pazarlamak, - Pazarlama faaliyeti için müşteri talebini içeren form ve evrakları almak ve belirlenen kurallara göre teslim etmek, - Pazarlama faaliyeti kapsamına giren ürünler için müşterilerin ilgili sorularını cevaplamak ve bilgi vermek.

  Aranan Nitelikler - MYO’ların İktisat, İşletme ve Bankacılık bölümlerinden veya tercihen üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun - Tercihen ticari ürünlerin pazarlaması konusunda POS, bayi ağı yönetimi ya da bankacılık geçmişine sahip - 30 yaşını aşmamış - Takım çalışmasına yatkın - İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl - İkna kabiliyeti yüksek, empati kurabilen ve çözüm odaklı - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan - Seyahat engeli olmayan

 • Win Bilgi İletişim Hizm. A.Ş

  Satış Projesi Müşteri Temsilcisi Win Bilgi İletişim Hizm. A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİRVEYE DOĞRU ADIM ADIM! 2009 yılından bu yana dış kaynak çağrı merkezi hizmetleri sunmakta olan Win Bilgi, ileri teknolojik alt yapı ile donatılmış Çağrı Merkezinde 2000'i aşkın çalışanıyla; İstanbul Şişli-Eskişehir Tepebaşı-Eskişehir Çarşı olmak üzere üç ayrı lokasyonda günün her saati kesintisiz hizmet vermektedir. Win Bilgi, her biri ülkemiz iş dünyasında önemli çalışmalara imza atan ve geniş müşteri portföyüne sahip birçok iş ortağına, kaliteli hizmet sunmaktadır. İleri teknolojik uygulamaları, vizyoner yaklaşımı, pratik ve esnek çözümleri ile doğan ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün hizmet yelpazesini genişletmektedir. Win Bilgi'nin faaliyet alanı sadece müşteri hizmetleri servisi ile sınırlı kalmaz; tele satış-pazarlama, tahsilat yönetimi ve teknik destek hizmetleri gibi çok kanallı hizmet yönetimi bulunmaktadır. Wİn Bilgi ailesi olarak; kariyer basamaklarını beraber tırmanabileceğimiz, işine ve kendisine değer katmak isteyen ve ailemizin bir parçası olmaya hazır adayların başvurularını beklemekteyiz!

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, 18-35 yaşları arasında, Bilgisayar kullanımına hakim, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, Takım Çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Türkiye'nin öncü bankalarının satış projelerinde kariyer hedefleyen ekip üyelerinin başvurularını bekliyoruz!

 • Pro Tanıtım

  Finans Sorumlusu Pro Tanıtım

  İzmir

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. İzmir ofisimizde görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak "FİNANS SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır. Genel Nitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans ve genel muhasebe uygulamaları konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, Finansal raporlama, maliyet muhasebesi, kredi-banka işlemleri, nakit akışı ve planlama konularına hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sayısal becerileri güçlü, muhakeme yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, çalışkan ve detaylara önem veren, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli

  Aranan Nitelikler Şirketin nakit akış, kredi ve banka işlemlerinin aktif olarak yürütülmesi, Günlük finans ve banka işlemlerinin takibi, haftalık ödeme listelerinin hazırlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi, Muhasebe kayıtlarının yapılması.

 • Alternatif Çözümler

  Çağrı Merkezi Tahsilat Yetkilisi Alternatif Çözümler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT YETKİLİSİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kadıköy'deki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler · Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, · Lisans, ön lisans ve lise mezunu, · Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen, · Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, · İkna kabiliyeti yüksek, · Hedef odaklı çalışabilecek, · Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, · Takım çalışmasına uyumlu, · Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, · Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü firması'nın Muhasebe Müdürlüğü bünyesinde görev alarak; Günlük muhasebe işlemlerinin takibi & kaydını yapacak, Banka ve Kredi Kartı POS işlemlerinin muhasebeleşmesini ve kontrolünü gerçekleştirecek, Mal ve hizmet faturalarının muhasebeleştirilme işlemlerini yürütecek, İthalat işlemlerinin muhasebeleştirilmesini yapacak, Cari hesap Mutabakatlarının yapecak ve BA-BS Formlarının verilmesini sağlayacak, Mizan ve Mali Tabloların zamanında hazırlanmasına destek olacak, Muhtelif vergi beyannameleri ve yasal bildirimleri hazırlayacak,

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe alanında en az 4 yıl deneyimli, Genel muhasebe, Tek Düzen Hesap Planı ve Vergi mevzuatı bilgilerine hakim, Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Mc Office programlarını özellikle Excel’i iyi derecede kullanabilen, Muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen daha önceNebim V3 programını kullanmış, Takım çalışmasına yatkın, Analitik ve raporlama becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, Titiz ve dikkatli çalışma prensiplerine sahip, Şirketimizin Ortaköy’deki Merkezi'ne ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Muhasebe Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

 • Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Muhasebe Sorumlusu Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cirit Turizm Taşımacılık firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şirket muhasebe departmanında çalışacak, Konusunda tecrübeli, MS Office Programlarına hâkim, En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planına hakim, irsaliye, fatura, cari ve banka kayıtlarının girilmesi, BA / BS formlarının mutabakatları, kasa günlük kayıtları, resmi tahsilat ve ödemelerin muhasebe kayıtlarını yapacak, Personel Özlük ve Bordro işlemlerinin yapılması ile ilgili tüm muhasebe süreçlerinin yürütülmesini sağlayacak , Bayan.

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Direkt Satış Temsilcisi Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Direkt satış pozisyonunda; Minimum 1 yıl Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin satışını gerçekleştirmiş adaylarımızın; Tercihen BES ve SEGEM lisansına sahip olması Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının mevzuatta belirlenen ilgili bölümlerinden* mezun olması veya Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu olması İstanbul veya Ankara'da ikamet etmesi Erkek adaylar için - askerlik görevi ile ilişiği olmaması veya en az 1 yıl tecilli olması DİREKT SATIŞ PROFESYONELLERİ ! TÜRKİYE FİNANS SEKTÖRÜNÜN EN HIZLI BÜYÜYEN ALANINDA KARİYER FIRSATI SİZİ BEKLİYOR! Direkt satış profesyonelleri; Dünya’da 37 ülkede faaliyet gösteren, Asya, Avrupa ve Latin Amerika’da güçlü bir konuma sahip lider finans kurumunun temsilciliğini yapan satış örgütünde bir araya geliyor. İşe alım temsilciğini yaptığımız Kurum; Türkiye genelinde büyük direkt satış ekiplerine liderlik etmiş profesyoneller tarafından kuruldu. Organizasyon; finansal direkt satış yönetimi konusunda uzun ve kanıtlanmış tecrübesi ile, çalışanlarına satış alanında gelişim ve kariyer imkanları sunuyor. Çağdaş ve geçerli bir meslek kazandırıyor. Misyonu olan, hayata ve insana fark katan, bireysel başarım kadar başkalarının hayatına da değer kattığım bir iş arıyorum! Yüksek enerjim ile, masa başında değil, insanlarla iletişim içinde sahada olmak istiyorum ! Başarım ve motivasyonuma güveniyorum. Gelirim ve kariyer hızımın buna paralel olması lazım, süreklilik arıyorum ! DİYORSANIZ Siz de; uzun yıllar boyunca çok sayıda satış temsilcisinin işe alımında, yetiştirilmesinde, yeteneklerini hayata geçirmesinde liderlik yapan yöneticilerle birlikte çalışabilir, direkt satış benim işim diyen bir ekipte DİREK SATIŞ TEMSİLCİSİ OLABİLİRSİNİZ.

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin hızla büyüyen BES ve Hayat Sigortası satış organizasyonunda çalışma üzere; Müşterilere sunduğumuz finansal ürünler; insanların hayallerine kavuşmaları sağlayan, geleceklerini ve sevdiklerini güven altına alan hizmetler. Müşteri adaylarını ziyaret ederken farklı mesleklerden pek çok kişi ile tanışma ve yaşamlarına katkıda bulunma imkanına kavuşacaksınız, müşteriler için doğru çözümü üreterek geleceklerinde fark yaratacaksınız. Türkiye’nin hızla gelişen sektöründe eğitilecek ve uzmanlaşacaksınız. Nasıl mı? • Geleceğini güvence altına almak isteyen müşteri adaylarından randevu alarak, • Müşteri ziyaretleri ile Müşterilerin ihtiyaçlarını analiz ederek, • Müşterimize uygun olacak finansal ürünleri kendisine tanıtarak satış hizmetini gerçekleştirmek.

 • Özak Global Holding

  Hazine Müdürü Özak Global Holding

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Büyüyen yapımız içinde Holding merkezimizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Hazine Müdürü" aramaktayız. • Tüm grup şirketlerinin finansal operasyonlarının yerine getirilmesini sağlamak. • Çalışılan bankalar ile holding ve grup şirketlerini temsilen ilişki yönetimini ve marka yönetimini yapmak. • Şirketlerin kısa ve orta vadeli stratejik finansal planlama ve modelleme çalışmalarına destek olmak. • Şirketlerin finansallarını etkileyebilecek para piyasası ve ekonomik gelişmeleri takip ederek likidite yönetimini sağlamak, konu ile ilgili raporları hazırlamak. • Halka açık olan şirketlerin borsa operasyonlarına destek olmak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Finans, Bankacılık, Maliye, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Finans alanında en az 10 yıl tecrübeli, • Banka, Hazine Operasyonları ve nakit yönetimi konularında tecrübeli, • Analitik ve çözüm odaklı, • Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına uygun, • İyi derecede İngilizce bilen.

 • Opema Organize Perakende Mağazacılık

  Muhasebe Sorumlusu Opema Organize Perakende Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe kayıtlarının tutulmasını sağlamak, periyodik olarak günlük , aylık ve yıllık işlemlerin yapılmasını takip etmek ve sonuçlandırmak, Beyannamelerin mevzuata uygun şekilde düzenlenmesine yardımcı olmak, Vergi Daireleri, ve diğer Kamu kuruluşları nezdindeki yapılması gerekenleri takip etmek ve sonuçlandırmak POS hareketleri, banka ve cari kayıtları işlemek, Vergi ve Sigorta işlemlerinin takibini ve ödemesini yapmak,

  Aranan Nitelikler Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Tercihen genel muhasebe ve tek düzen hesap planına vakıf, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen Kişisel motivasyona ve sorumluluk bilincine sahip, Tercihen SMMM belgesine sahip, İletişim gücü yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Nebim Winner programını kullanabilen, Maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek, muhtasar, kdv, kurumlar vergisi beyennamesi düzenleyebilecek, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışkan, takipçi ve dikkatli, Görünüşüne önem veren , iletişimi güçlü, Tercihen ( İstanbul ) Esenler,Bağcılar,Mahmutbey,Başakşehir,İkitelli,Halkalı,Avcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Yenibosna tarafında ikamet eden adaylar arıyoruz.

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Kağıthane) Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az Lise Mezunu veya devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi olmak, 18-30 yaş aralığında olmak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek, MS Office programlarına hakim olmak, İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın olmak Pozisyon, tam zamanlı çalışma sistemini gerektirir. Part time ya da dönemsel bir çalışma değildir. Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur.

  Aranan Nitelikler 2000'in üzerinde çalışanı ile 40'dan fazla iş ortağına çağrı merkezi alanında hizmet veren iş ortağımızın KAĞITHANE’de yürütülmekte olan OUTBOUND projelerinde görevlendirilmek üzere ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ arıyoruz. İş Tanımı: Bankacılık ürünlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek Çalışma koşulları: Haftaiçi 09:00-18:30 Ayda 2 Cumartesi 09:00-18:30 şeklinde çalışılmaktadır. ASGARİ ÜCRET + PRİM + SGK + SERVİS + YEMEK

 • Cönger Danışmanlık ve İletişim

  İstihbarat Sorumlusu Cönger Danışmanlık ve İletişim

  Türkiye, K.K.T.C

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "İstihbarat Sorumlusu” alınacaktır. Mevcut borçlu data seti içerisinden tüm istihbarat sorgularının belirtilen zaman ve süre içerisinde tamamlanması ve sisteme yüklenmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

 • Arda Mühendislik

  Teknik Ofis Planlama ve Teklif Yöneticisi Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat Taahhüt Sektörünün öncü firması Arda Mühendislik AVCILAR Merkez Ofisinde aşağıdaki özelliklerde Teknik Ofis Planlama ve Teklif Yöneticisi arayışımız vardır , Maliyet hesapları; metraj, keşif yönetimi ve kontrolü, birim fiyat analizleri, ihale hazırlığı, Projelerin bütçe ve planlama yönetimi, iş programı hazırlanması, maliyet kontrolü ve revizyonlarının yapılması, Sözleşme yönetimi, hakediş ve kesin hesapların yapılması ve kontrolü, İdari ve teknik şartname hazırlanması, birim fiyat tariflerinin oluşturulması, ihale dosyası hazırlanması ve yönetilmesi. Teknik ofis yönetimi konusunda en az 10 yıl deneyimli, MS Office, MS Project, Primavera ve Autocad uygulamalarını etkin olarak kullanabilen Tespit edilmiş potansiyel projelerin takibe ve/ veya teklif verilmeye uygun olup olmadığı hakkında şirket kararlarının oluşturulması doğrultusunda katkıda bulunmak , Teklif hazırlanmasına yönelik mevcut ve oluşacak bilgi birikimlerinin sağlıklı ve sistematik şekilde toplanacağı bir bilgi bankası oluşturmak, kontrol altında tutmak ve güncelleştirmek, İhaleye katılma kararı verildiğinde, ilgili fonksiyonlarla koordineli olarak teklife ilişkin stratejinin oluşturulmasını sağlamak, Teknik, mali ve idari açıdan doğru bir teklif hazırlanabilmesi doğrultusunda bilgi bankasından, Proje Koordinatörlüğünden, Şirket bünyesindeki uzman kişilerden ve ilgili diğer fonksiyonlardan mümkün olduğunca yararlanmak, Teklif verilecek herhangi bir iş için bir ortaklık teşkil edilmesi veya alt müteahhit kullanılması gereksinimi halinde, bu firmaların Şirket kalite sistemi doğrultusunda seçilmesi ve sözleşme yapılması için gerekli katkıda bulunmak , Faaliyetlerinin ifasında, sorumluluğunda bulunan kaynaklarla kendisine verilen yetkileri Şirket çıkarlarına en uygun bir biçimde kullanmak. Teklif verilen bir işin alınması halinde, imzalanacak sözleşmede yer alacak hususlar ile teklif aşamasında öngörülen ve üzerinde anlaşılmış olan konuların uyumlu olmasını sağlama yönünde gerekli katkıda bulunmak, Birlikte çalıştığı ekibi deneyim bilgi ve tecrübelerinden faydalandırarak yetişmelerine gelişmelerine katkıda bulunmak ,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ODTÜ BOGAZİÇİ İTU YILDIZ İnsaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yoğun ve dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek , Altyapı Üstyapı ve diğer Projelerde minimum 10 yıl tecrübeli, Sözleşme yönetimi, ve uluslararası kontratlara hakim ve bu konuda tecrübeli, Planlama ve Hakediş konularında hakim, Malzeme ve piyasa bilgisi sahibi Çok iyi İngilizce bilgisine sahip Yurtiçi Yurtdışı seyahat engeli olmayan ,

 • Boy İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Boy İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz eğitim sektöründe faaliyet gösteren köklü bir kuruluş için, * Öğrenci kayıt işlemlerinin takibi, * Müşteri cari hesaplarının takibi, * Müşteri tahsilatlarının takibi, * Aylık tahsilat listesinin hazırlanması, * Vadesi gelen ödemelerin tahsilatının yapılması, * Öğrenci faturaları listesinin hazırlanması, * Aylık faturaların hesaplanması ve kesilmesi, * Bankalardan aylık hesap ekstrelerinin alınması ve hesaplara işlenmesi, * Bankalardan para çekilmesi ve yatırılması, * Günlük, haftalık, aylık kasa mutabakatlarının takibi, raporlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Özel Okul muhasebesi tecrübesi olan, • Çok iyi derecede Excel ve Muhasebe programlarını kullanabilen, • İletişim ve ikna yeteneği güçlü, • Problem çözme gücüne sahip, • İş takibinde titiz davranan, • Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Muhasebe Sorumluları arayışımız bulunmaktadır.

 • Enter İnsan Kaynakları

  Finansal Sicil Sorgulama Müşteri Temsicisi Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşe alım danışmanlığını yaptığımız Türkiye'nin tek finansal sicil sorgulama kurumunun Çağrı Merkezinde, bireysel müşteri yada kurumsal müşterilerin Finansal sicil sorgulama talebini karşılama konusunda hizmet verebilecek, Talep, öneri, istek, şikayet ve finansal sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilecek,

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans Mezunu Bankacılık Çağrı Merkezi deneyimi olan, Finans terimlerine yabancı olmayan, 35 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün, Telefonla iletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Vardiyalı çalışabilecek, Müşteri Temsilcileri aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Fazilet Neşriyat

  Muhasebe Elemanı Fazilet Neşriyat

  İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış faturalarını oluşturmak, Gider kayıtlarını sisteme girmek, Banka hesaplarının takibini yapmak, Mahsup fişlerini dökmek, Cari mutabakatları yapmak, SGK, vergi dairesi ve emniyetle ilgili süreçlerin yürütülmesine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Bir muhasebe paket programını kullanabilen, Minimum 3 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve pozitif düşünebilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara Kullanmayan, Güneşli Lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan, Bay,

 • Cvplus Search & Selection

  Risk Analiz ve Finans Sorumlusu Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz otomotiv ve iş makineleri alanında sektör liderlerinden olan müşterimiz için ‘’RİSK ANALİZ VE FİNANS SORUMLUSU’’ arıyoruz. Alacak riskinde erken uyarı sisteminin kurulması, Alacak riski yönetimi kapsamında kıymetli evrakların takibi, Risk toplantılarının organize edilmesi, İhtiyaç duyulan raporların hazırlanması ve üst yönetim ile paylaşılması, Vade farklarının ve hesap kapamalarının kontrolü, Müşteri mutabakatlarının takip edilmesi, Alacak riskinde erken uyarı sisteminin kurulması, Yeni bayilik anlaşmalarında gereken finansal risk çalışmalarının yapılması, Yasal takip süreçlerinden sorumlu olunması, Alacak riski yönetimi kapsamında alternatif kanalların araştırılması&hayata geçirilmesinde yöneticisine destek olunması, Risk yönetimi sürecinde ihtiyaç olan konularda bağlı bulunan yöneticiye destek sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Risk analizi ve risk yönetimi konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Kurumsal bankaların kredi tahsis, risk izleme vb. bölümlerinde görev almış, Analitik, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Adecco

  Tekirdağ Veya Edirne İçin Saha Satış Temsilcisi Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Edirne, Tekirdağ

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sahada çalışabilecek yetenekler aramaktayız. - Banka’nın stratejilerine göre hedeflenen ürünleri belirlenen süre içerisinde sahada tam zamanlı müşteri ziyareti ile pazarlamak, - Pazarlama faaliyeti için müşteri talebini içeren form ve evrakları almak ve belirlenen kurallara göre teslim etmek, - Pazarlama faaliyeti kapsamına giren ürünler için müşterilerin ilgili sorularını cevaplamak ve bilgi vermek.

  Aranan Nitelikler - MYO’ların İktisat, İşletme ve Bankacılık bölümlerinden veya tercihen üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun - Tercihen ticari ürünlerin pazarlaması konusunda POS, bayi ağı yönetimi ya da bankacılık geçmişine sahip - 30 yaşını aşmamış - Takım çalışmasına yatkın - İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl - İkna kabiliyeti yüksek, empati kurabilen ve çözüm odaklı - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan - Seyahat engeli olmayan

 • Alternatif Çözümler

  Tahsilat Yetkilisi Alternatif Çözümler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT YETKİLİSİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kadıköy'deki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen, Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Saha Satış Uzmanı Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin satışında faaliyet gösteren müşterimizin direkt satış kadrosunda görev alacak Saha Satış Uzmanları arıyoruz. Saha Satış Uzmanları; satış ve pazarlama eğitimi sonrasında sahada (ofis dışında) müşteri ziyaretlerinde bulunarak Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin satışını gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler Bankacılık/Sigortacılık ve Satış alanında kariyer yapmak isteyen, 20-40 yaşları arasında, Ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının mevzuatta belirlenen ilgili bölümlerinden veya Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu olması Bankalarda pos, kredi kartı, ticari kart gibi ürünlerin ya da sigorta şirketlerinin veya diğer finans sektörlerinin saha satışında en az 1 yıl deneyimli İstanbul veya Ankara'da ikamet eden, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için - askerlik görevi ile ilişiği olmaması veya en az 1 yıl tecilli olması

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Direkt Satış Takım Lideri Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Direkt satış pozisyonunda; Minimum 3 yıl Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin satışını gerçekleştirmiş adaylarımızın; Minimum 1 yıl ekip yöneticiliği yapmış BES ve SEGEM lisansına sahip olması Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının mevzuatta belirlenen ilgili bölümlerinden mezun olması veya Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu olması İstanbul veya Ankara'da ikamet etmesi Erkek adaylar için - askerlik görevi ile ilişiği olmaması veya en az 1 yıl tecilli olması DİREKT SATIŞ PROFESYONELLERİ ! TÜRKİYE FİNANS SEKTÖRÜNÜN EN HIZLI BÜYÜYEN ALANINDA KARİYER FIRSATI SİZİ BEKLİYOR! Direkt satış profesyonelleri; Dünya’da 37 ülkede faaliyet gösteren, Asya, Avrupa ve Latin Amerika’da güçlü bir konuma sahip lider finans kurumunun temsilciliğini yapan satış örgütünde bir araya geliyor. İşe alım temsilciğini yaptığımız Kurum; Türkiye genelinde büyük direkt satış ekiplerine liderlik etmiş profesyoneller tarafından kuruldu. Organizasyon; finansal direkt satış yönetimi konusunda uzun ve kanıtlanmış tecrübesi ile, çalışanlarına satış alanında gelişim ve kariyer imkanları sunuyor. Çağdaş ve geçerli bir meslek kazandırıyor. Misyonu olan, hayata ve insana fark katan, bireysel başarım kadar başkalarının hayatına da değer kattığım bir iş arıyorum! Yüksek enerjim ile, masa başında değil, insanlarla iletişim içinde sahada olmak istiyorum ! Başarım ve motivasyonuma güveniyorum. Gelirim ve kariyer hızımın buna paralel olması lazım, süreklilik arıyorum ! DİYORSANIZ Siz de; uzun yıllar boyunca çok sayıda satış temsilcisinin işe alımında, yetiştirilmesinde, yeteneklerini hayata geçirmesinde liderlik yapan yöneticilerle birlikte çalışabilir, direkt satış benim işim diyen bir ekipte DİREKT SATIŞ TAKIM LİDERİ OLABİLİRSİNİZ

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin hızla büyüyen BES ve Hayat Sigortası satış organizasyonunda çalışma üzere; Müşterilere sunduğumuz finansal ürünler; insanların hayallerine kavuşmaları sağlayan, geleceklerini ve sevdiklerini güven altına alan hizmetler. Müşteri adaylarını ziyaret ederken farklı mesleklerden pek çok kişi ile tanışma ve yaşamlarına katkıda bulunma imkanına kavuşacaksınız, müşteriler için doğru çözümü üreterek geleceklerinde fark yaratacaksınız. Türkiye’nin hızla gelişen sektöründe eğitilecek ve uzmanlaşacaksınız. Nasıl mı? • Geleceğini güvence altına almak isteyen müşteri adaylarından randevu alarak, • Müşteri ziyaretleri ile Müşterilerin ihtiyaçlarını analiz ederek, • Müşterimize uygun olacak finansal ürünleri kendisine tanıtarak satış hizmetini gerçekleştirmek.

 • Opak Optik

  Muhasebe Elemanı Opak Optik

  İstanbul Anadolu

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Optik gözlük camı üretimi ve satışı yapan yabancı ortaklı firmamızın Mali İşler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, Gerekli durumlarda bankalardan para çekimi, para yatırma, kredi kartı ödemesi vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi, Günlük rutin muhasebesel evrakların kontrollünün sağlanması Şirketimiz bünyesindeki şubelerin dökümansal, lojistik tedariğinin sağlanması, Mali işler departmanına ait arşivleme ve lojistik işlemlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi Mezunu, Microsoft Ofis Programlarını kullanabilen ( Excel bilgisi iyi derecede olan) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Sorumluluk sahibi, İş ve sonuç odaklı, Dikkatli ve titiz, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Muhasebe Elemanı aramaktayız.

 • Win Bilgi İletişim Hizm. A.Ş

  Müşteri Temsilcisi-Erişim Müşteri Hizmetleri A.Ş. Win Bilgi İletişim Hizm. A.Ş

  Eskişehir

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eğer siz de gün geçtikçe büyüyen Erişim Müşteri Hizmetleri’nde kariyeriniz için doğru bir başlangıç yapıp, müşteri ilişkileri konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, dinamik ve enerji dolu bir ortamda çalışmak için sizleri davet ediyoruz. T. İş Bankası'na 7/24 inbound çağrı merkezi hizmeti vermekte olan Şirketimizde çalışmak üzere başvurularınızı bekliyoruz. Erişim Müşteri Hizmetleri bir T. İş Bankası kuruluşudur.

  Aranan Nitelikler Önlisans / Lisans mezunu ya da Açık Öğretim Fakültesi 3. ve 4. sınıf öğrencileri 30 yaşından gün almamış 7/24 Vardiyalı çalışmanın gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri ilişkilerinde başarılı Hayata pozitif bakabilen

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İnsan Kaynakları Uzmanı-İzmir Şube Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İzmir

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olmak • Kendisine verilen hedefler doğrultusunda işe alım sürecinin baştan sona yürütülmesinden sorumlu olma, (Portallar üzerinden Aday araştırma, cv tarama, telefonda ön mülakat ve birebir mülakatların gerçekleştirilmesi) • Referans kontrollerinin ve iş tekliflerinin yapılması, • Kendisinden beklenen raporların eksiksiz ve zamanında hazırlanmasından sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler • 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • İnsan kaynakları alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Tercihen danışmanlık, bankacılık,sigorta veya perakende sektöründe işe alım tecrübesi olan, • Ms Office uygulamalarına hakim, • Enerjik, pozitif, sonuç odaklı,takipçi • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • İzmir'de ikamet eden, İZMİR ŞUBEMİZ İÇİN "İNSAN KAYNAKLARI UZMANI" ARAMAKTAYIZ.

 • Bilkay Grup

  Şube Operasyon Elemanı Bilkay Grup

  İstanbul Anadolu

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirmek üzere Şube Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Minimum Lise tercihen Ön Lisans mezunu, 28 yaşını aşmamış, Tercihen benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Askerlik durumu tamamlanmış, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ( Çalışma yeri Şekerpınar ), Bay

 • İzmir Pastörize Yumurta San. ve Tic. A.Ş.

  Muhasebe Uzmanı İzmir Pastörize Yumurta San. ve Tic. A.Ş.

  İzmir

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Yasal mevzuata uygun muhasebe kayıtları, banka kayıtlarının yapılması, · Dönem sonu işlemlerine vakıf, mali tablo hazırlayabilecek, · Gelen faturaların muhasebe kayıtlarının yapılması, · KDV, Muhtasar, SGK, BA-BS, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması, · Muhasebe süreçlerinin baştan sona takip edilmesi, · Gelir-gider kontrollerinin yapılması,

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun,, · Genel muhasebe operasyonları konusunda en az 5 yıl deneyimli,· Raporlama deneyim ve becerisine sahip, · Netsis programının tüm modüllerini ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, · Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı,· İletişim yönü kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, · Askerlik hizmetini tamamlamış,· Maliyet Muhasebesi ve Bütçeleme konusunda tecrübesi olan, · 25 - 35 yaş arası erkek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Finansal Danışman Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz bünyesinde görev almak üzere "Finansal Danışman” aramaktayız. Finansal danışmanın görevi: Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sistemine uyumlu, bireyin gelecekte ihtiyaç duyacağı "finansal" desteğin bugünden planlanması ve verilen nitelikli eğitimler yardımıyla, müşterilerine uzman desteğini sağlamak ve ortaya çıkan sorunlara ve beklentilere yaratıcı çözümler getirmektir. Finansal danışmandan, müşteri portföyünün hazırlanması, finansal ürünler ve sunum teknikleri konularında alacağı eğitimleri uygulaması ve başarılı bir şekilde yerine getirmesi ve satış odaklı çalışması istenecektir.

  Aranan Nitelikler En az iki yıllık bankacılık, borsa, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe veya dört yıllık üniversite mezunu olmak Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmayı hedefleyen, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Hedef odaklı çalışacak, İnsan ilişkileri güçlü, Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, muaf ya da 2 yıl tecilli,

 • Evidea.Com

  Muhasebe Uzmanı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E-Ticaret sektöründe hızla büyüyen şirketimizin Muhasebe Departmanında fatura süreçleri, bankalar, cari mutabakatlar ve beyanname süreçleri gibi alanlarda görev alacak 'Muhasebe Uzmanı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Yüksek Okul ya da üniversitelerin muhasebe veya ilgili bölümlerinden mezun - Muhasebe alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 5 yıl deneyimli - Tüm muhasebe süreçlerinde deneyimli, sorumluluk alabilen - LOGO programını iyi derecede kullanabilen - Hevesli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek - Dinamik, hızlı ve çalışkan

 • Elya Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş.

  Bireysel Emeklilik Aracısı Elya Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya çapında öncü sigorta sağlayıcısı, kendisine bağlı yan kuruluşları ve iştirakları aracılığıyla A.B.D, Japonya, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında lider konumunu sürdürmekte olan MetLife bünyesinde; - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle finansal danışmanlık hizmeti verebilecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebilecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olabilecek,

  Aranan Nitelikler - 4 Yıllık Üniversite Mezunu ya da Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun, - 25-30 yaş arası, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Tercihen Bireysel Emeklilik Lisansı olan ve Bireysel Emeklilik Portföyü oluşturmuş, Takım arkadaşları alınacaktır.

 • Elya Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş.

  Bireysel Risk Ürünleri Satış Uzmanı Elya Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya çapında öncü sigorta sağlayıcısı, kendisine bağlı yan kuruluşları ve iştirakları aracılığıyla A.B.D, Japonya, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında lider konumunu sürdürmekte olan MetLife bünyesinde; - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle sigorta danışmanlığı hizmeti verebilecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebilecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olabilecek,

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun yada Lise Dengi Okullar, - 25-30 yaş arası, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Tercihen satış konusunda tecrübeli, Takım arkadaşları alınacaktır.

 • İzmir Fide

  Finans Sorumlusu İzmir Fide

  İzmir

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR FİDE, Menemen bölgesinde Sebze Fidesi üretimi yapan, genç bir firmadır. Aktif büyüme sergileyen firmamız büyümenin gereği olarak kadrosunu da genişletmektedir. Aşağıdaki özelliklere haiz, '' FİNANS SORUMLUSU '' aranmaktadır. Firmamızda Mikro Muhasebe programı kullanılmakta olup tüm modüller entegre çalışmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans ve genel muhasebe uygulamaları konusunda en az 4-5 yıl deneyimli, Finansal raporlama, maliyet muhasebesi, kredi-banka işlemleri, nakit akışı ve planlama konularına hakim, Sorumluluk sahibi, çalışkan ve detaylara önem veren, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli Genel Görev Tanımı Öncelikleri; Şirketin nakit akış, kredi ve banka işlemlerinin aktif olarak yürütülmesi, Günlük finans ve banka işlemlerinin takibi, haftalık ödeme ve tahsilat listelerinin hazırlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi,

 • Altın Oran İnşaat

  Ön Muhasebe - Sekreter Altın Oran İnşaat

  İstanbul Anadolu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖN MUHASEBE BİLEN SEKRETER ARANIYOR, Ön Muhasebe bilgisi olan, Gelen telefonları yanıtlayıp, aldığı bilgileri etkin bir şekilde sisteme aktarabilen, Ofisimizde düzen ve tertibi sağlayabilecek. Banka hesaplarını takip edecek ve raporlama yapabilecek

  Aranan Nitelikler Gelen / Giden evrak ve faks trafiğini düzenleyebilecek Evrak dosyalama ve tanzimi ile sorumlu, Randevu yönetimi ve organizasyon kabiliyeti olan, MS Office programlarına hakim, Ön muhasebe yapabilen, Ön muhasebe alanında en az bir yıl tecrübeli, Bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Alacak Takip Elemanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Alacak Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. {C}· En az Lise mezunu {C}· Tercihen Hukuk Bürolarında benzer görevler yapmış veya bankaların Risk İzleme, Kredi Takip, Çağrı Merkezi Bölümlerinde çalışmış {C}· En az 1 yıllık tecrübe sahibi {C}· İdari takip konusunda deneyimli {C}· Diksiyonu düzgün {C}· Sorun çözme ve insan ilişkileri kuvvetli {C}· İkna kabiliyeti yüksek İş Tanımı {C}· Müşterilerin gecikmiş ödemelerinin takibini yapmak, müşterileri telefonla arayarak tahsilatın yapılmasını sağlamak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İdari Takip Elemanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Alacak Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. {C}· En az Lise mezunu {C}· Tercihen Hukuk Bürolarında benzer görevler yapmış veya bankaların Risk İzleme, Kredi Takip, Çağrı Merkezi Bölümlerinde çalışmış {C}· En az 1 yıllık tecrübe sahibi {C}· İdari takip konusunda deneyimli {C}· Diksiyonu düzgün {C}· Sorun çözme ve insan ilişkileri kuvvetli {C}· İkna kabiliyeti yüksek İş Tanımı {C}· Müşterilerin gecikmiş ödemelerinin takibini yapmak, müşterileri telefonla arayarak tahsilatın yapılmasını sağlamak

/
12
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - banka için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?