banka için İş İlanları

Hepsini Temizle
banka
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Mermer Sektöründe faaliyette  bulunan   firmamızın, Denizli Merkez işyerinde ‘’İhracat Dökümantasyon Elemanı’’  olarak çalışacak  takım  arkadaşı arıyoruz.  * Günlük sevkiyat sürecine ait dökümanların takip edilmesi, raporların hazırlanması. * İhracat dökümantasyonu çeki listeleri vb. mevcut yüklemelerin gerçekleştirilmesi için gerekli işlemlerin takibi * Sözlü ve yazılı olarak iç ve dış müşterilerle işlemlerin sorunsuz yürümesi için iletişim içinde olunması * Aylık yükleme raporunun hazırlanması * Oluşabilecek her türlü dökümantasyon sorununu incelenip çözüm üretilmesi

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin  Lojistik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun,  * İngilizce bilgisi olan, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti ve iletişimi güçlü olan * En az iki yıl iş deneyimine sahip * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, * Dökümantasyon, uluslararası ticarette ödeme ve teslim şekilleri, banka işlemleri, lojistik  konularında  yetkin  

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Çamlıca'daki şirket merkezimizde görevlendirilmek üzere, inşaat muhasebesi tecrübesi olan "muhasebe personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat muhasebesi konusunda tecrübeli , Mikro programına hakim , Çok iyi derecede  MS Office programlarını kullanabilen , İlgili mevzuatlar ve Yeni Türk Ticaret Kanunu uygulamalarına hakim , Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim , Yasal mevzuatlara ve Vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek, yazışmaların hazırlık ve takip sürecini kontrol edebilecek birikime sahip , Banka ve Finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek ,

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ** Üniversite mezunu, ** En az 3 yıl 'Finans Uzmanı' unvanı ile çalışmış, ** Nakit akış yönetimi, finansal raporlamalar ve bankalarla ilişkilerde deneyimli, ** Temel muhasebe uygulamaları konusunda bilgi ve deneyimli, ** Teşvik, ithalat-ihracat mevzuatına uygulamalı olarak vakıf, ** Ofis programlarını (özellikle excel) çok iyi derecede kullanabilen  (tercihen IFS programına vakıf), ** İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Kayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Türkiyenin lider bankası adına çalışacak POS Ürünleri  tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik Türkiye genelinde yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Adaylarda Aradığımız Özellikler; En az lise mezunu, ancak yüksek okul mezunu olursa Süper Olur.. Banka sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik Kredi Kartı, Sigorta ve veya  POS  ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! Türkiye Genelinde, Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans, Sigortacılık

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • ERSOY GIDA İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmamızın Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Üsküdar şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fakülte, yüksek okul veya ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarına hakim, Fatura irsaliye takibi, Müşteri çek senet takibi, Banka hesap takibi, Kasa hesap takibi  yapacak , Evrak düzeni ve dosyalanmasın'dan sorumlu olacak, Genel muhasebe için aylık beyannameleri hazırlayacak muhasebe mevzuatına ve Muhasebe standartlarına hakim 20-35 yaş arası bayan elemanlar alınacaktır .

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Eleman, Memur, Sorumlu

 • İş Açıklaması İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE İP VE HALAT ÜRETİMİ YAPAN,HIRDAVAT VE NALBURİYE PİYASASINA YÖNELİK ÜRÜNLER İTHAL EDEN ŞİRKETİMİZİN MEVCUT KADROLARINA İLAVETEN FİRMAMIZIN  FİNANS BÖLÜMÜNE FİNANS UZMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler -- TİRE'DE İKAMET EDEN YADA İKAMET EDEBİLECEK OLAN, -- ŞİRKET FİNANSMAN BÖLÜMLERİNDE EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, -- KONUSUNDA YÜKSEK ÖĞRENİM GÖRMÜŞ, -- BANKALAR KONUSUNDA TECRÜBELİ,MUHASEBEYİ BİLEN, -- PARA,ÇEK VE SENET KULLANIMINI YÖNLENDİREBİLECEK, -- FİNANSAL KONULARDA GEÇMİŞE VE İLERİYE DÖNÜK RAPORLAMALAR YAPABİLECEK, -- EKİP ÇALIŞMASINA İNANAN, -- İLERİYE DÖNÜK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN, -- PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, -- HIRSLI,İSTEKLİ,UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN, - BAYAN -- FİNANS SORUMLUSU ALINACAKTIR.   -- ADAPTASYON DÖNEMİNDE ŞİRKET LOJMANLARINDA İKAMET EDİLEBİLİR.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Dilek Grup İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye- Gaziosmanpaşa- Beylikdüzü işyerimizde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu Ön muhasebe, cari, banka evrak ve kayıt işlerine hakim,beyannameler dışında diğer muhasebe işlemlerinde tercihen 2-3 yıl çalışmış Ms Office uygulamalarını iyidüzeydekullanabilen, Ön Muhasebe (fatura-irsaliye, mutabakat vs) kayıt ve işlemleri, Cari hesap kayıt ve takibi,mutabakatları veraporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, Muhasebe Paket programlarını kullanmış (Micro)

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Silivri Selimpaşa'da bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere; Avcılar - Silivri arasında ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere sahip olan Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu En az 1 yıl dokümantasyon, uluslararası ticarette ödeme ve teslim şekilleri, banka işlemleri gibi dış ticaret operasyonlarında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen, çözüm üretebilen ve inisiyatif kullanabilecek, Yüksek iş takibi becerisine sahip ve sorumluluk sahibi, sonuç odaklı Stres ve zaman sınırlaması altında çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Gıda" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için: Şirketin genel muhasebe işlemlerini yürütebilecek aşağıdaki niteliklere sahip "GENEL MUHASEBE SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe işlemleri konuusunda deneyimi olan, Banka işlemlerini takip edebilecek, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, 22-35 yaşları arası, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Netsis programını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bayraklı-Bornova-Buca-Karşıyaka semtlerinde ikamet eden

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda, İmalat, Lojistik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan

 • Smartpro Bilişim Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Kurumumuz bünyesinde görevlendirmek üzere muhasebe süreçlerini yürütecek ''Muhasebe Uzmanı'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 3 yıl tecrübeli Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması, KDV, Muhtasar, SGK ve Geçici Vergi Beyannamelerinin hazırlanması, Günlük banka hareketlerinin işlenmesi, Maliyet ve Finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi olmak, Bilanço,gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlayabilecek Bütçeye hâkim olarak günlük operasyonun mali planlara uygun olarak yürütülmesinin kontrolünü sağlamak,

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması İlgili muhasebe süreçlerinin yasal mevzuata uygun olarak yürütülmesi  Tüm vergi beyannameleri ve yasal bildirimlerin hazırlanarak ilgili kurumlara bildirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Kasa , Banka , Çek , Senet , Tahsilat , Kredi ve Cari hesap yönetimine hakim , Hesap Mutabakatlarınıyapabilecek , Tek düzen hesap planına hakim , beyanname sürecini yürütebilecek , kapanış  işlemlerini yürütebilecek ,  Ms Office programlarınıiyi düzeyde kullanabilen,  Mali müşavir imza yetkisine sahip,  Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  İhsaniye merkez ofisimizde çalışacak

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • Tribal İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Şirket / İş Tanımı   Şirketimizin merkez ofisinde görev almak üzere, "Finans Sorumlusu" pozisyonu için adaylar aranmaktadır.       Şirket içi evrak takibinin ve girişinin yapılması, Haftalık ödeme listelerinin hazırlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi, Günlük nakit akışı yönetimi, Tahsilatların ve ödemelerin takibi, Finans raporlarının hazırlanması  

  Aranan Nitelikler     Aranan Nitelikler   İktisadi veya İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Muhasebe ve/veya  finans alanında en az 2 yıl deneyimli, İç ve dış müşteri, bankalar ve tedarikçi yönetimi konularında başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Detaylara önem veren, disiplinli, dikkatli, Öngörüleri kuvvetli, analitik bakışa sahip, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   adaylar aranmaktadır.      

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Armes Group İstanbul Avrupa 14 Eylül 2016

  İş Açıklaması Tekstilkent Ticaret Merkezinde bulunan Turkcell Çözüm Ortağı olarak faaliyet gösteren şirketimize Muhasebe Personeli aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli Tekdüzen hesap planına sahip Yıl sonu kapanış hesaplarını bilen Tercihen büro tecrübesi olan Logo Programına hakim Fatura Kontrol ve faturaların hazırlanması Cari hesap takibi ve raporlanması Banka kayıtlarının sisteme girilmesi Muhasebe ile ilgili iş akışı içerisinde verilecek diğer görevlerin yapılması Turkcell Maya ve Pruva programlarını bilenler tercih sebebidir. MS Office programlarına  hakim Planlı,disiplinli ve sorumluluk alabilen    

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sorumlu

 • Öztüre Çelik İzmir 13 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Menemen ve Karşıyaka idari ofis işlerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Menemen, Karşıyaka ve Çiğli bölgelerinde ikamet eden, Ehliyetli ve Aktif araç kullanabilen,  Güvenlik Belgesine sahip, (Tercih sebebidir) Günlük banka/tahsilat/ödeme nakit akışında Finans/Muhasebe/Satış Bölümüne destek olabilecek, Resmi/Özel Kurum ve Kuruluşlarda İş takip edebilecek,  Mesai saatlerine ve çalışma düzenine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk alabilecek, İletişim yönü kuvvetli, dikkatli ve düzenli, Kavrama Yeteneği Yüksek Mutemet alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması  Bahçeşehir Amerikan Kültür Koleji Anasınıfı, İlkokul ve Ortaokul bölümlerinde istihdam edilmek üzere bahçeşehir veya yakın civarda ikamet eden; ÖN MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MS Office ve mesleki bilgisayar programlarını etkin kullanabilen  Alış, Satış ve Masraf Faturalarının kaydedilmesi, Banka işlemlerinin kaydedilmesi, Çek, Senet, Kasa giriş çıkış işlemlerinin kaydedilmesi, Cari hesap mutabakatlarının yapılması ve raporlanması, Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve hedef-sonuç odaklı, Avrupa yakasında ikamet eden Sigara Kullanmayan

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 1 – Cari takibi yapabilecek 2 – Gelir gider finansını yönetebilecek 3 – İletişimi kuvvetli 4 – Daha önce finans yönetimi ve muhasebe alanında tecrübesi olan 5 – Ödeme vadelerini takip edebilecek 6 – Banka havale eft talimat fatura ödemeleri vergi dairesi ödemeleri ssk ödemeleri gibi  işlemleri yapabilecek 7 -  Vergi dariesi ve belediyelerde işlem yapabilecek 8 – Muhasebe programı ve Office araçlarını kullanabilecek Muhasebe departmanında çalışacak bir ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Şirketimiz Mali İşler Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; çalışma akadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun Muhasebe, Mali İşler ve Finans departmanlarında  en az 3 yıl deneyimli Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, dış ticaret muhasebesi, vergi mevzuatı, kasa-banka işlemleri konularında deneyimli Excel ileri derecede olmak üzere, iyi derecede MS Office programları ve tercihen Netsis muhasebe programını bilen Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Çimento

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Karali Çay Bursa 22 Haziran 2016

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE  İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP  MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK  ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Karali Çay İstanbul Avrupa 19 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP  MUHASEBE YÖNETİCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK  GENEL MUHASEBE VE FİNANS ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK RAPORLAMA İSTATİSTİK KONUSUNDA DENEYİM Lİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici

 • Yordam Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mali müşavirlik ofisi olarak faaliyet gösteren müşteri firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli " Ofis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   En az Ticaret lisesi mezunu, Asgari 3 yıl tecrübeli, Tercihen orka programı kullanabilen, Kdv - muhtasar -geçici- ba bs yapabilen, Sgk işe giriş -çıkış işlemlerini yapabilen, Cari hesap takibi yapabilen, Resmi dairelerde evrak takibi yapabilen, Banka ekstrelerini işleyebilen, Ms Office Programlarına hakim, Tercihen muhasebe bürosu deneyimi olan, Ulaşım problemi bulunmayan,(iş yerimiz Üsküdar Marmaray istasyonunun yanındadır) BAYAN muhasebe elemanı alınacaktır.    

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Ofis Elemanı, Eleman

 • Karali Çay İstanbul Avrupa 6 Nisan 2016

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP  MUHASEBE - FİNANS PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK  ÖN MUHASEBE GENEL MUHASEBE VE FİNANS ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK TAHSİLAT KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK MUTABAKAT YAPABİLECEK

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Karali Çay İzmir 14 Mart 2016

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP  MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK  ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Adecco Levent İstanbul Avrupa 7 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda/Üretim sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız. · Üniversitelerin Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun, · Genel muhasebede 3-5 yıl tecrübeli, ithalat ve ihracat işlemlerine vakıf, · Tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına hâkim, raporlama yapabilen, · Paket Program ve ERP uygulamalarında tecrübeli, tercihen SAP bilen, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Sonuç odaklı çalışan ve iletişimi kuvvetli, · Erkek adaylar için Askerlik görevinin tamamlanmış olması · Avrupa yakasında ikamet eden, tercihen Maslak’a ulaşım sorunu olmaması, · İyi seviyede İngilizce konuşabilen.

  Aranan Nitelikler · Fatura, kasa, sabit kıymet işlemlerinin muhasebeleştirilmesi, · Banka işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi, · Cari hesap takibi ve kontrolü, tahsilat ve ödeme raporlarının hazırlanması, · KDV, Muhtasar, Geçici vergi, SGK bildirimleri, Ba-Bs formu gibi yasal beyanname ve bildirimlerin hazırlanması ve diğer yasal işlemlerin takip edilmesi, · Bilanço, Gelir tablosu, nakit akım tablosu v.b finansal tabloların hazırlanması ve analizi.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Finansal Planlama Sorumlusu" aramaktayiz. Günlük, haftalık ve aylık nakit akış planının yapılması ve planlamaya göre finansal operasyonun gerçekleştirilmesi. Tüm kasa ve banka operasyonlarının gerçekleştirilmesi. Çek ve senet işlemlerinin (tahsil, ciro, keşide, teminat, iade, ödeme, vb.) takibi. Tedarikçi ödeme listelerinin hazırlanması ve ödeme talimatlarının bankaya iletilmesi. Banka ve diğer finans kuruluşları ile gerekli yazışma ve mutabakatların yapılması ve ilişkilerin yürütülmesi. Finansal analiz tablolarının hazırlanması. Finans süreçlerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılması. Şirketin finansal durumunu içeren raporları hazırlanması. Bağımsız Denetim Şirketi’nin yapacağı çalışmalara destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. En az 5 yıl benzer pozisyonlarda iş deneyimine sahip. MS Office programlarını ve ERP sistemlerini iyi seviyede kullanabilen. İyi derecede İngilizce bilen. Raporlama ve analiz becerisi gelişmiş. Araştırmacı ve takım çalışmasına uyumlu. Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. B sınıfı sürücü ehliyeti olan.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Muhasebe ve Finans Departmanımıza çalışma arkadaşları arıyoruz. Günlük Kasa, Banka ve Çek/Senet hareketlerini takip edilmesi, Dönem sonu maliyet muhasebesi ve envanter kayıtlarının gerçekleştirilmesi, Aylık mali tabloların hazırlanması, Nakit akışının takip edilmesi, Finansal planlama ve kontrol, finans risk yönetimi, raporlama, nakit akışı ve kredi süreçlerinin yönetilmesi, Ödeme ve tahsilat programlarının hazırlanması ve raporlanması, Şirketlerin tahsilat sistemlerinin yönetilmesi, geliştirilmesi, Alacak risk yönetiminin ve teminat sistemlerinin yönetilmesi, geliştirilmesi, Finansal günlük operasyonların ve süreçlerin yürütülmesi, Finansal tabloların analiz edilmesi, Banka ve finans kuruluşları ile olan ilişkilerin yönetilmesi, Şirket bütçesinin hazırlanması ve koordinasyonun yapılması, Banka ve diğer finansal araçların muhasebe kayıt sistemine doğru akışının sağlanması, Finansman maliyetlerinin kontrolü, yönetilmesi ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanması. Muhasebe kayıtlarını vergi ve diğer hukuki mevzuata uygun olarak yapılması, Cari ödeme ve tahsilatların takip edilmesi Yönetim raporlamalarının hazırlanması ve sunulması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden lisans mezunu, En az 3 yıl mali işler deneyimi olan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Finansal planlama, Bütçeleme ve Raporlama konularında bilgi ve deneyimli, ERP tabanlı program tecrübesi olan ve muhasebe programlarına çabuk uyum sağlayabilecek, Resmi mevzuat uygulamalarına hakim, Çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, iletişim ve koordinasyon becerileri gelişmiş, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Sigara kullanmayan, Perpa'ya ulaşım sorunu olmayan, Not: Direkt CV göndermek için: personel@megasan.com

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması * Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutmak/tutulmasını ve günlük işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, * Dönem kapanışı, gelir tablosu ve bilanço mutabakatlarını yapmak ve hazırlamak, * Her türlü yasal beyanname ve bildirimlerin zamanında, tam ve doğru olarak düzenlenmesini - KDV iadesi işlemlerini yürütmek, * Başta Vergi Daireleri olmak üzere konusu ile ilgili her türlü kamu kurum ve kuruluşları nezdinde şirketimizi temsil etmek, * Gerektiğinde, genel kurul toplantıları, yönetim kurulu toplantıları ve benzeri faaliyetleri takip ve organize etmek, * Yapılan sözleşmeler ve şirket prensipleri doğrultusunda finnansal işlemleri takip etmek, * Demirbaş kayıtlarını tutmak, * Şirketin sigortalarını yaptırmak ve sigorta şirketleri ile ilişkileri yürütmek, * Dönemsel ve yıl sonu, kar zarar cetveli - bilanço tabloları ile yönetimce istenen diğer raporları hazırlayıp yönetimini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin, İktisat, İşletme, Maliye gibi ilgili bölümlerinden mezun, - Son 10 yılı eşdeğer bir yönetici pozisyonunda olmak üzere en az 15 yıl aktif mesleki deneyim ve SMMM belgesine sahip, - Genel-Maliyet muhasebesi ile ilgili mevzuat ve uygulamalarına hakim, - T. Ticaret-Vergi-Gümrük-Teşvik mevzuatı ile uygulamalarına hakim, - UFRS mali raporlama sistemlerinde deneyimli, - Finansal hareketleri takip edip, bankalar ile ilişkileri sürdürebilecek deneyinde, - Ulusal/Uluslararası bilinirliği olan entegre muhasebe programlarının kullanımında deneyimli, - Yoğun iş temposu içinde ekibini uyum içinde yönetme becerileri gelişmiş, - İç ve dış müşterilerle pozitif iletişim kurabilecek sosyal kişiliğe sahip, - Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT YETKİLİSİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kartal'daki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, · Lisans, ön lisans ve lise mezunu, · Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen, · Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, · İkna kabiliyeti yüksek, · Hedef odaklı çalışabilecek, · Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, · Takım çalışmasına uyumlu, · Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, · Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Atık su Arıtma Tesisi yapımı şantiyesinde, ön muhasebede görevlendirilmek üzere  

  Aranan Nitelikler Cari ödeme listelerinin hazırlanması,          BA_BS Mutabakatı, Aylık Cari Hesap Mutabakatı takibi,          Banka Kayıtlarının girişi ve Ay sonu kontrolü,          Şantiye kasasını tutabilen, personel özlük işleri, giriş-çıkış işlemleri.          Personel iş avansı hesapları, masraf listeleri takibi, fatura onay sürecini takip edebilecek.          Şantiye ortamına ayak uydurabilecek,          Logo muhasebe programına evrak girişi yapabilecek.          Ms Office programlarına hakim          Sorumluluk almaya istekli, iş odaklı, inisiyatif alan ve kurum temsiliyeti kuvvetli          Tecrübeli bay veya bayan.          Ataköy-Bakırköy civarında ikamet eden          Sürücü belgesine sahip, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Bir ticari kuruluşun faaliyetlerini, kalıcılığını ve kredi değerliliğini ölçmeyi sağlayan Ticari Enformasyon Raporları'nın hazırlanma aşamasında, dış kaynaklı verilerin toplanması ve sisteme girişlerinin yapılma süreçlerine destek vermek.   

  Aranan Nitelikler Önde gelen banka ve finansal kurumlar ile birlikte çalışarak, bu kurumların kredi değerlendirme süreçlerine yönelik modellerin kurulması, izlenmesi ve iyileştirilmeleri konularında ve  1,2 milyon Türk şirketinden oluşan veritabanı ve bugüne dek kredi notu verilmiş olan 70.000 şirket kaydı ile finansal kurumlara veri ve kredi raporu sağlanması yönünde 1989 yılından beri hizmet veren Crif A.Ş. olarak bizimle çalışacak yeni mezun takım arkadaşları arıyoruz. * Üniversitelerin İktisat, Finans,İşletme,Maliye,Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden yeni mezun  * MS Office uygulamalarına hakim * Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek * Dikkatli, iş takibi konularında beceri sahibi * İletişim becerisi ve ifade yeteneği güçlü  

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmamızda Görevlendirmek Üzere Muhasebe Elemanı Aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe programlarını kullanabilen tercihen Orka programını bilen MS Office programlarını kullanabilen, tercihen Excel i etkin bir şekilde kullanan Satış - Alış fatura kesimi ve evrak düzeni işlemine vakıf Tek Düzen hesap planına yabancı olmayan, Genel Muhasebe işlemlerine yabancı olmayan, Banka işlemleri konusunda deneyimli, Cari Hesaplar, Mutabakatlar, Bankaların işlenmesi, BA/BS Mutabakatları işlemlerini bilen, İnsan ilişkileri gelişmiş, iletişimi güçlü, Ekip Çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve iş takibi becerisi yüksek, Anadolu ( Ataşehir ) ve cevresinde İkamet eden, 30 yaşını aşmamış Çalışma Arkadaşları…

  Aranan Kelimeler: banka, banka iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

/
12

İş Habercisi - banka için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?