bellboy için İş İlanları

Hepsini Temizle
bellboy
 • Bellboy (Triada Otel)

  Hışım Grupİstanbul Avrupa 2 Aralık 2022
  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır. Oteller; Nordstern Otel ve Triada Otel’dir. Büyükada , Karaköy, Beyoğlu ve Cihangir de otel projeleri yer almaktadır. Firmamızın bünyesinde yer alan Taksim'in en güzel lokasyonundaki Triada otelimizde bizlerle birlikte çalışacak " Bellboy " aramaktayız.
  Aranan NiteliklerOtelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk alabilen, Takım çalışmasına yatkın, Misafir hizmetlerinde aktif rol alacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak personeller aranmaktadır.
  Aranan Kelimeler: bellboy, bellboy iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: BellBoy, Karşılama Danışmanı, Karşılama Elemanı, Karşılama Hostesi, Misafir Karşılama Elemanı

 • Nordstern Galata Otel Bellboy

  Hışım Grupİstanbul Avrupa 2 Aralık 2022
  İş Açıklaması1984 yılında kurulan Hışım Grup döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır. Oteller; Nordstern Otel ve Triada Otel’dir. Büyükada , Karaköy, Beyoğlu ve Cihangir de otel projeleri yer almaktadır. Firmamızın bünyesinde yer alan Nordstern Galata Otelimizde bizlerle birlikte çalışacak " Bellboy " aramaktayız.
  Aranan Nitelikler* Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, * Tercihen İngilizce bilen, * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Sorumluluk alabilen, * Takım çalışmasına yatkın, * Misafir hizmetlerinde aktif rol alacak, * Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak personeller aranmaktadır.
  Aranan Kelimeler: bellboy, bellboy iş ilanları

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: BellBoy

 • Bellboy

  Florence Nightingale Hastanesiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Kasım 2022
  İş AçıklamasıEn az lise, tercihen önlisans mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Kişisel bakımına önem veren, Güler yüzlü, iletişim becerileri gelişmiş, Vardiya sistemi ile çalışabilecek, ‘Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini’ gözeten, Randevusu olan veya tedavi süreci olan hastaları ilgili birimlere eşlik ederek yönlendirmek. Ataşehir Hastanemiz'de değerlendirmek üzere ''Bellboy" aranmaktadır.
  Aranan Niteliklerİstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere,
  Aranan Kelimeler: bellboy, bellboy iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: BellBoy, Karşılama Danışmanı, Karşılama Elemanı, Karşılama Hostesi, Mihmandar, Misafir Karşılama Elemanı, Yer Hostesi

İş Habercisi - bellboy için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?