depo elemani gebze için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
depo elemani gebze
 • Depo Elemanı Gebze

  MARTAŞ OTOMOTİV YEDEK PARÇAİstanbul Anadolu, Kocaeli 10 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıOtomotiv yedek parça sektöründe 41 yıldır toptancı olarak faaliyet gösteren ve sektörün öncüsü konumunda olan şirketimizin, büyüyen organizasyon yapısı içerisinde Gebze lokasyonunda yer alan Lojistik Deposunda görevlendirilmek üzere; Mal kabul, besleme, toplama, sevkiyat, iade gibi tüm depo operasyonlarında görev almak. Sayım, kontrol, paketleme, tertip ve düzenleme konularında titiz çalışmak. Bağlı bulunduğu amiri tarafından verilen işleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek. İş yeri kurallarına ve kültürüne uyum sağlamak ve bunu işinin bir parçası olarak görmek. İş güvenliği ve kalite kurallarına uymak.
  Aranan NiteliklerTercihen Lise mezunu, Sincan , Etimesgut, Keçiören , Mamak ilçelerinde ikamet eden, Depo tecrübesine sahip, (Tercihen Otomotiv Yedek Parça sektöründe) Depo yönetim sistemleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, Ms. Office ve Stok paket programları tecrübesi bulunan, El terminali kullanım deneyimine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ( tercihen erkek adaylar için), Dinamik, disiplinli, takım çalışmasına yatkın ekip üyeleri aranmaktadır.
  Aranan Kelimeler: depo elemani gebze, depo elemani gebze iş ilanları

  Sektör: Dağıtım, Otomotiv, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Depo Elemanı, Depo Görevlisi, Depo Kontrolörü, Mal Kabul Elemanı, Paketleme Elemanı, Depo Sayım Elemanı, Depo İşçisi, Depo Kayıt Elemanı, Lojistik Depo Elemanı, Sevkiyat Elemanı

Sayfa:/50

İş Habercisi - depo elemani gebze için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?