egitim uzmani için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
egitim uzmani
 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız İstanbul lokasyonlu kurumsal firmamız için 'Almanca Bilen Eğitim Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır... •Çağrı merkezi alanında en az 2 yıl deneyimi olan, •Eğitim verme ve takip alanında deneyimi olan, •Ana dil seviyesinde Almanca bilen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz…
  Aranan NiteliklerBu kariyer fırsatını kaçırma hemen başvur! Mail: [email protected] Doğa HR Aydınlatma Metni: https://lnkd.in/d2KFeQK Doğa HR; Türkiye İş Kurumu'nun 04.05.2018 tarih 970 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.
  Aranan Kelimeler: egitim uzmani, egitim uzmani iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitim Sorumlusu, Eğitim Uzmanı, Eğitim ve Süreç Uzmanı

 • Makyaj Eğitim Uzmanı

  Sora Kozmetikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Kasım 2022
  İş AçıklamasıİŞ TANIMI Eğitim Departmanımızda görev alacak MAKEUP ARTİST takım arkadaşı arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Renkli kozmetik markamız için aşağıdaki niteliklere sahip Tam Zamanlı çalışacak "MakeUp Artist Eğitim Uzmanı" takım arkadaşları aramaktayız. Eğitim departmanımıza destek verecek, Arapça ve Rusça dillerinden birini iyi derecede konuşup, yazabilen ve bu dillerde aktif eğitim verebilecek Eğitim Departmanımız için MakeUp Artist Takım Arkadaşları Aramaktayız.
  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER İstenen Uzmanlıklar Makyaj uygulamaları konusunda deneyim sahibi Disiplinli, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjik, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Eğitim Departmanımız için MakeUp Artist Takım Arkadaşları Aramaktayız.
  Aranan Kelimeler: egitim uzmani, egitim uzmani iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Eğitim Asistanı, Güzellik Uzmanı, Makyöz, Kozmetik Satış Görevlisi, Makyaj Uzmanı

Sayfa:/36

İş Habercisi - egitim uzmani için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?