esenyurt için İş İlanları

Hepsini Temizle
esenyurt
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması   İstanbul Esenyurt Milpark'da açılacak olan yeni CarrefourSA mini marketimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları  arıyoruz.   Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb. 

  Aranan Nitelikler - Dinamik bir ortamda çalışacak - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü - 45 yaşını aşmamış - En az lise mezunu  (Açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları  arıyoruz.

 • İş Açıklaması 33 şubesi ile tekstil ve ayakkabı satışı konusunda mağazacılık faaliyeti gösteren firmamızın, Esenyurt Şubelerinde görevlendirmek üzere kasiyerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim Nebim programını etkin kullanabilen İletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın. Esenyurt ve çevresinde oturan

 • İş Açıklaması Vakko Outlet Esenyurt mağazamızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen  Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Satış Departmanında görev alacak tecrübeli eğitim danışmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti alanında deneyime sahip ve/veya sıcak satış veya satış temsilciliği pozisyonunda görev almış,  - Tercihen eğitim sektöründe çalışmış,  - Gelişime açık ve öğrenme azmi olan,  - Sonuç odaklı , pratik , takipçi ve dikkatli,  - İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş,  - Enerjik, yaşama pozitif bakabilen ve güler yüzlü,  - Görünüşüne ve giyimine son derece özen gösteren,  - Microsoft Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "part time" veya "full time" çalışacak müşteri danışmanları arıyoruz.  2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com'u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • İş Açıklaması Firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde, İstanbul AKBATI AVM deki mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Marka mağazacılık konusunda deneyimli, En az Lise mezunu, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,    

 • İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS, ESENYURT ESKULE AVM Polaris mağazası için, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli "SATIŞ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış,

 • İş Açıklaması İstanbul Esenyurt'ta yeni açılacak mağazamız içerisindeki departmanlarında istihdam etmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Yeni açılacak İSTANBUL ESENYURT Mağazası için Müşteri Hizmetleri-Teknik Servis kadrosunda görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız;   Aranan Nitelikler:   - En az lise mezunu - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 1 yıl tecili bulunan.

 • Esenyurt-Depo
  Vatan Bilgisayar
  Ankara 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması - Tedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri  ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. - Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. - Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. - Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. - Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan Nitelikler Teknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Yeni açılacak olan Esenyurt mağazasında Depo bölümünde çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız;   Aranan Nitelikler:   - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 2 yıl tecili bulunan.

 • Esenyurt-Kasa Danışma
  Vatan Bilgisayar
  İstanbul Avrupa 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Esenyurt'ta yeni açılacak mağazamız içerisindeki departmanlarında istihdam etmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Yeni açılacak İSTANBUL ESENYURT Mağazası için KASA&MUHASEBE kadrosunda görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız;    Aranan Nitelikler: - En az lise mezunu, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere ilgisi olan, - Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, - Ekip çalışmasına yatkın, - Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Esenyurt-Satış Danışmanı
  Vatan Bilgisayar
  İstanbul Avrupa 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Esenyurt'ta yeni açılacak mağazamız içerisindeki departmanlarında istihdam etmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Yeni açılacak İSTANBUL ESENYURT Mağazası için SATIŞ kadrosunda görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız;   Aranan Nitelikler:   - En az lise mezunu - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 1 yıl tecili bulunan.

 • Kaynak
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Esenyurt Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikamızda çalışacak; Argon kaynakçıları alınacaktır.      

  Aranan Nitelikler   Tercihen Meslek Liseleri veya Mesleki Eğitim Merkezi Mezunu Argon  kaynağı yapabilecek Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübe sahibi Planlanan işleri etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilecek yeterli beceriye sahip Ekip çalışmasına yatkın Tercihen İstanbul Avrupa Yakası  ESENYURT, KIRAÇ  ve BEYLİKDÜZÜNDE İkamet eden Askerlik görevini tamamlamış, Bay eleman alınacaktır.  

 • Cnc Operatörü
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesi'nde makine imalat alanında faaliyet gösteren firmamıza AutonCam bilen CNC  operatörü alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler * Tercihen "Teknik Lise" ve/veya "Endüstri Meslek Lisesi" mezunu veya Mesleki eğitim almış teknik bilgiye sahip, *  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, * Bay adaylar için askerlik tamamlanmış, * Tercihen İstanbul Avrupa yakası Esenyurt –Kıraç- Beylikdüzü civarında ikamet eden,  

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Mozaik Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Gayrimenkulde BÖLGENİN 1 numaralı firması MOZAİK GROUP ile çalışmak ister misiniz? MOZAİK GROUP Emlak İşleriniz İçin Doğru Adres! Bizim en değerli portföyümüz gayrimenkul değil, insandır.' sloganıyla Mart 2005’de açılan MOZAİK GROUP başarılı performansı ile kısa sürede üst sıradaki yerini aldı. Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış üstün hizmet anlayışına dayanan, kurum kültürünü özümsemiş ofisleri ile Türkiye’deki emlak sektöründe standartların oluşmasını sağlamak ve kalite bilincini yükseltmek amacıyla yola çıkmıştır.   MOZAIK GROUP kurumsal emlakçılık anlayışı ile bütün alım-satım işlerinde verdiği bireysel danışmanlık hizmetinde sektörde hissedilen boşluğu doldurmaktadır. Hazırladığı uzman raporları, müşterilerine verdiği banka kredi bilgileri ve pazarlama programları, tapuişlemlerinde sağladığı kolaylıklar, çıkardığı karşılaştırmalı piyasa analizleri ve randevusaatlerine gösterdiği titizlik ile bu sektördeki farklılığını kanıtlıyor. Bireysel müşterilerin yanında yerli, yabancı ve uluslararası şirketler, inşaat firmaları, müthaaitler, barter şirketleri ve taşeron firmaları da temsil etmekteyiz. BEYLİKDÜZÜ ESENYURT BAHÇEŞEHİR OFİSLERİMİZ İÇİN %50 YE KADAR PRİM SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ARIYORUZ.   Sorumlu olacağı gayrimenkul portföylerininAlım-Satım-Kiralama Danışmanlık Hizmeti vermek, Müşteri takiplerini düzenli olarak yapılması, Markamıza yeni portföylerin kazandırılması.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul Danışmanları bizim elemanlarımız değil, bağımsız çalışan ortaklarımızdır. Ayrıcalıklı bir ofis ortamında en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan ''BEYLİKDÜZÜ ESENYURT BAHÇEŞEHİR '' bölgesinde çalışma fırsatı. Doğru ve verimli çalışanlar, maaşlı çalışırken hayal bile edemeyecekleri kazançlara ulaşırlar. Bu iş için TECRÜBE GEREKMEZ.Gerekli tüm eğitimler, hem başlangıçta hem de kariyeriniz süresince MOZAİK GROUP tarafından verilmektedir. Rekabetin çok olduğu bir sektörde lider olmak isteyenler, Yıllarca “terfi etmeyi bekleyen eleman” olmak yerine “kendi işimin patronu olurum” diyenler, Gayrimenkul sektöründe tecrübeli veya tecrübesiz, %50'ye kadar prim sistemiyle, kısa zamanda yüksek gelir kazanmayı hedefleyen, Girişimci ruha ve özgüvene sahip, Sistemli ama özgür bir çalışma ortamını seven, Dünyanın en büyük ve kurumsal gayrimenkul firmalarının birinde çalışmak benim için ayrıcalıktır diye düşünenler, Bu ilanı okuyorsanız mevcut işinizden memnun değilsiniz demektir. Hayatınızda bir şeylerin değiştirme zamanı geldiğine inanıyorsanız Başvurularınızı bekliyoruz.     Not: LÜTFEN AÇIKLAMAYI OKUYARAK BAŞVURU YAPINIZ. 

 • Finans Uzmanı
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Arda Grup Esenyurt Merkez Ofisinde Muhasebe-Finans  Departmanlarında Görev Alacak, 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tercihen İktisadi İdari Bilimler ve Muhasebe bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe Konusunda En Az 2 Yıl Tecrübeli, Tek Düzen Hesap Planı Konusunda Bilgi Sahibi, Fatura,Banka,Çek,Senet  Kayıtlarını yapabilen, Dikkatli , İşine Öncelik Veren, Disiplinli ve Takım Çalışmasına Yatkın, Sigara Kullanmayan, Maaş ödemelerini hatasız yapabilecek Esenyurt Avcılar Beylikdüzü Civarında Oturan,

 • Export Sales Specialist
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 2 Şubat 2016

  İş Açıklaması For 20 years, Fortune has been offering a comprehensive search and selection process, working with a wide range of clients and candidates. As an employer, we work in partnership with our clients to provide candidates that enhance clients' operations and meet their objectives. We are seeking to recruit an EXPORT SALES SPECIALIST to join label division team and growing business in export markets.  Preferably residing around Beylikdüzü,B.çekmece,Esenyurt,Gürpınar,Bağcılar.

  Aranan Nitelikler * University Degree * Min. 2 years of hands-on B2B sales experience in export markets. * Strong written and verbal communication skills both in English and Turkish.Second foreign language is considered as an advantage. * Customer oriented mindset with good negotiation and persuasion skills. * Self-motivated to follow-up customer projects and develop new business. * Ability to work effectively in a team environment. * Good command of MS Office. * Flexibility for frequent travelling abroad. * Driving license required. * No military obligation for male candidates. * Preferably residing around Beylikdüzü,B.çekmece,Esenyurt,Gürpınar,Bağcılar. * Performing sales activities in the assigned territory to accomplish annual sales objectives. * Prospecting for potential customers and identifying their technical and commercial needs. * Introducing new products to the market and communicating customer feedback with the technical team. * Analyzing payment performance of the customers and taking necessary actions to limit company's risk in the market.   FORTUNE DANIŞMANLIK;  İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

 • Genel İlan-Esenyurt Bölge
  Uyum A.Ş.
  İstanbul Avrupa 7 Ocak 2016

  İş Açıklaması ESENYURT BÖLGESİNDEKİ MAĞAZALARIMIZ İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ!    

  Aranan Nitelikler Minimum açık lise öğrenci , tercihen Lise mezunu( Satış Temsilcileri ve Kasiyer pozisyonları için), Minumum ilkokul mezunu ( Taze gıda reyon pozisyonları için), Dikkatli ve işinde titiz, Dinamik ve yoğun çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Tercihen Esenyurt ve civarında ikamet eden

 • Temizlik Elemanı (Engelli)
  Nwg Services
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Esenyurt / Kıraç'ta yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere, * Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan * Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli, * Ekip Çalışmasına Yatkın * İşini sahiplenen, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden., * Bay  

  Aranan Nitelikler

 • Forklift Operatörü
  Kpt Lojistik
  İstanbul Avrupa 7 Şubat 2016

  İş Açıklaması Hizmetlerini Hadımköy'de sürdüren KPT Lojistik olarak, "Forklift Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Depo işleyişini bilen, * Forklift kullanımı (ataşman ve çatal) konusunda tecrübeli, * Forklift ehliyeti olan, * Benzer görevde en az 2 yıl deneyimli, * Askerlik görevini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar) ikamet eden, * 40 yaşını aşmamış, * Bay

 • İşyeri Hekimi
  Forum İş Sağlığı ve…
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Mevzuat gereği İşyeri Hekimi'nin tüm görevlerini hizmet verilen kurumlarda eksiksiz yerine getirmek; Çalışanların işe giriş ve periyodik muayenelerinin yapılması, raporlanması ve istatistiklerinin tutulması, Yıllık çalışma planı ve yıl sonu raporu hazırlanması,  Gerekli eğitimlerin firmalardaki yıllık planlara uygun şekilde verilmesi, Kurul toplantılarının düzenlenmesi ve katılmak, İşyerlerindeki genel ve özel sağlık kurallarının sürekli gözlem altında tutulması, Özel politika gerektiren toplulukları ve meslek hastalıklarını teşhis ve takip etmek, İş kazası ve meslek hasatlıkları için rapor tutmak ve ilgili birimlere bildirmek.

  Aranan Nitelikler Tıp Fakültesi'nden mezun, İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına hakim, İş güvenliği uzmanları ve diğer sağlık personelleri ile birlikte çalışabilecek, Bireysel ve takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar civarı ikamet eden

 • İş Açıklaması CNC  FREZE  AYAR ve/veya PROGRAMCI ELEMANLARI DeTech Medikal & Çok Eksenli İmalat San. Şirketinin Yüksek teknoloji donanımlı Çatalca Serbest Bölgesindeki fabrikasında görevlendirmek üzere;  

  Aranan Nitelikler      CNC İşleme Merkezlerinin ayar veya programlanmasında çalışacak,  Tercihen CAD/CAM konusunda bilgisi olan (MasterCAM - SolidWorks)  Tercihen CMM 3 Boyutlu Ölçme eğitimi alabilecek ve kalite kontrolü destekleyebilecek  Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise,Teknik Öğretmen veya  Makine  Mühendisiliği bölümü mezunu  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması  Servis ve yemek,SGK firmamız tarafından sağlanmaktadır  Çatalca, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt veya Avcılar da  ikamet  eden, bu bölgeler dışındaki adaylar için başlangıçta firma misafirhanemiz mevcuttur.  İlgili adayların  müracaatlarını varsa özgeçmişlerini bekliyoruz.  E-mail : info@detechmedical.com    Tel: 0212 786 63 96    Faks: 0212 786 63 95  

 • Tornacı
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması FİRMAMIZ BÜNYESİNDE  İMALAT BÖLÜMÜNDE ÇALIŞTIRILACAK TORNA   OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler KONVEKSİYONEL TORNA TEZGAHINDA ÇALIŞACAK, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ , MAAŞ, SGK, SERVİS, YEMEK MEVCUTTUR. ESENYURT, KIRAÇ, BEYLİKDÜZÜ  VE ÇEVRESİNDE  İKAMET EDEN,  

 • İş Açıklaması Talaşlı imalat yapan Alüminyum firmamızda; CNC dikYatay- kayar otomat ve Torna  işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması, CNC  işleme merkezleri ile talaşlı üretim operasyonun yapılması, Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi ve çalışanların iş planı ve optimizasyonunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler CNC dik işleme merkezi ve Fanuc işletim sistemi kullanımında usta seviyesinde tecrübeli,  Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda tecrübeli, Tercihen Cad/Cam programlarını kullanabilen, program yazabilen, Tercihen MYO Makine veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Tesviye, CNC vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Esenyurt - Beylikdüzü Civarında İkamet eden , Gerekirse eğitim imkanı sağlanacaktır.

 • Montaj
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Tecrübeli Montaj Ustaları Alınacaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Titiz, Disiplinli ve en az 3 Yıl Tecrübeli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Teknik Resim okuma ve Ölçü aletleri kullanma konusunda bilgili, Askerliğini Yapmış, Takım Çalışmasına Uyumlu  Acil Montaj ustaları alınacaktır.  

 • Kaba İşler Mühendisi
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 7 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şantiye Şefine bağlı olarak Beylikdüzün de bulunan tünel kalıp ve konvensiyonel kalıp ile yapılan konut projemizin kaba işlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kaba işler konusunda asgari 5 yıl tecrübe sahibi, Ms/Office ve autocad programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, ekip idare edebilen, Askerlikle ilişiği olmayan, 30 - 45 yaş aralığında Beylikdüzü,Esenyurt,Büyükçekmece, Avcılar civarında ikamet eden veya edebilecek,   Kaba işler mühendisi aramaktayız.

 • Buhar Kazancısı
  Tüter Çorap
  İstanbul Avrupa 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Avcılarda yer alan tekstil fabrikamızda çalışacak BUHAR KAZANCISI aranmaktadır

  Aranan Nitelikler En az bir yıl deneyimli  Ve Buhar Kazanı belgesine sahip olması tercih sebebidir. Avrupa yakasında ikamet eden( Avcılar, Bağcılar, Yüzyıl, Güngören, Sefaköy, Altınşehir, İkitelli, Esenyurt, Güneşli, Küçükçekmece ) adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Bakım Elemanı
  Net Plastik San. ve Tic.…
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Farikamız ÜRETİM bölümünde görevlendirilmek üzere; Makine, yardımcı tesisat ve iş ekipmanlarının periyodik bakım onarımını yapabilecek, Meydana gelebilecek arızalara müdahale edecek, İşçi sağlığı ve iş güvenliğini sağlamak adına gerekli bakım onarım ihtiyaçlarını tamamlayacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek/Teknik Liselerinin Makine, Elektrik-Elektronik veya ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik, mekanik ve kaynak konularında deneyimli, Üretim firmalarında en az 3 yıl bakım bölümünde çalışmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı, organizasyon ve planlama yapabilen, Askerlikle ilişkisi olmayan. Esenyurt ,Kıraç civarında ikamet eden.

 • Avukat
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz Esenyurt Merkez ofisine aşağıdaki özelliklerde avukat arayışımız vardır ,  Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,  En az 5 yıllık avukatlık ve dava avukatlığı deneyimi olan, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Usul Hukuku konularında bilgili,  Tercihen İdare Hukuku ve inşaat sözleşmeleri konusunda bilgili, Tercihen Şirketler Hukuku ve İş Hukuku konularında bilgili, Koordinasyon ve takip yeteneği bulunan, Düzenli raporlama yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Şirketler grubunun önleyici hukuk faaliyetlerini gerçekleştirecek , 

  Aranan Nitelikler NOT: Şirketimiz Torium Haramidere Sanayi Metrobüs Durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir.

 • Elektrik Teknisyeni
  Tüter Çorap
  İstanbul Avrupa 7 Şubat 2016

  İş Açıklaması Avcılardaki çorap imalatı ve ihracatı yapan firmamıza Elektrik teknisyeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler meslek lisesi , Teknik lise veya Elektrik bölümlerinden mezun Ekip çalışmasına yatkın Askerlik görevini tamamlamış Yetiştirlmek üzere yada en az 1 yıl tecrübesi olan Tercihen  ( avcılar , kıraç , yüzyıl, ikitelli, esenyurt, halkalı, sefaköy, küçükçekmece, beylikdüzü, yenibosna ,üçyüzlü , şirinevler ) bölgelerinde ikamet eden ,

 • Teknik Ressam
  Bkl Makine
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Üretim portföyümüzdeki makinelerin Solidworks ortamında 3D modellerinin oluşturulması ve modellerin imalata hazır teknik resimler haline getirilmesinde rol alacak takım arkadaşı aramaktayız. www.bklmakine.com    

  Aranan Nitelikler Bay Askerlik ile ilişiği bulunmayan Avcılar/Firuzköy/Esenyurt civarında ikamet eden En az MYO mezunu Solidworks kullanabilen Tercihen ingilizce bilen/altyapılı Seyehat engeli bulunmayan Beşeri ilişkileri kuvvetli

/
6

İş Habercisi - esenyurt için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?