esenyurt için İş İlanları

Hepsini Temizle
esenyurt
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Halka Grup

  Satış Danışmanı Çarşım AVM Esenyurt Halka Grup

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz , Sektöründe Lider Bir Firma için Esenyurt Çarşım Mağazasında Satış Danışmanı ekip arkadaşları aramaktayız ; Sipariş ve stok takibi Ürünlerin satışına destek Reyon düzenlemeleri (Maaş+Agi+ Yol+Yemek )

  Aranan Nitelikler Tercihen sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi, 20-35 yaş aralığında, Prezentabl ve güleryüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş Esenyurt 'da ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan Bayan Satış Temsilcileri aramaktayız.

 • Btm Bilinçli Tüketici Mağazaları

  Kasiyer/ Esenyurt Şubesi Btm Bilinçli Tüketici Mağazaları

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 30 şubesi ile tekstil ve ayakkabı satışı konusunda mağazacılık faaliyeti gösteren firmamızın, Esenyurt Şubelerinde görevlendirmek üzere kasiyerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim Nebim programını etkin kullanabilen İletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın. Esenyurt ve çevresinde oturan

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Yumurta Paketleme Elemanı - Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Haramidere lokasyonunda bulunan yumurta paketleme bölmümüz için aşağıdaki niteliklere uygun Yumurta Paketleme Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Tercihen üretim bölümlerinde paketleme elemanı olarak çalışmış, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Hijyen ve temizliğe önem veren, Avcılar, Beylükdüzü, Esenyurt veya civarında ikamet eden.

 • Arow Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Esenyurt Arow Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Arow Mağazacılık, 2006 yılından bu yana, Türkiye genelindeki mağazalarında, Arow, Arowmen, Arowkids, Hatuny, Masculin, Diwo marka ayakkabı ve aksesuarlarıyla, gündelik hayatın çeşitli alanlarında, ayakta şıklık ve sağlığın yanı sıra dinamik bir yaşamı destekleyen ürünler sunmaktadır. Arow Mağazacılık, ekip ruhuna sahip olmaya, her zaman daha iyi hizmet vermeye, sürekli gelişmeye ve değer katmaya önem vererek, mağazacılık sektörüne tutkuyla bağlı ve bu alanda ilerlemek isteyen çalışanlarına kariyer olanağı sağlamaktadır. İstanbul Esenyurt da bulunan çadır mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İşin Tanımı: Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, ürünlerin nitelikleri ve sağlayacakları faydalar hakkında detaylı bilgi vermek, Etkili ve müşteri odaklı servis sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak, Reyonların düzenini sağlayarak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya lise ve dengi okullarda aktif olarak öğrenimini sürdüren, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimi olan, İletişim becerisine sahip, İkna kabiliyetine sahip, Problem çözme yeteneği olan, Satış konusunda kendine güvenen, Dış görünüşüne önem veren, prezentabl, Askerliğini yapmış (Bay adaylar için)

 • Arow Mağazacılık

  Kasiyer - Esenyurt Arow Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Arow Mağazacılık, 2006 yılından bu yana, Türkiye genelindeki mağazalarında, Arow, Arowmen, Arowkids, Hatuny, Masculin, Diwo marka ayakkabı ve aksesuarlarıyla, gündelik hayatın çeşitli alanlarında, ayakta şıklık ve sağlığın yanı sıra dinamik bir yaşamı destekleyen ürünler sunmaktadır. Arow Mağazacılık, ekip ruhuna sahip olmaya, her zaman daha iyi hizmet vermeye, sürekli gelişmeye ve değer katmaya önem vererek, mağazacılık sektörüne tutkuyla bağlı çalışanlarına kariyer olanağı sağlamaktadır. Esenyurttaki çadır mağazamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İşin Tanımı: Gerçekleşen satışların tahsilâtını yapmak Gün sonu ve gün başı kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetine katkı sağlamak, Ürün kabul, transfer, iade süreçlerine katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen mağazacılık sektöründe kasiyerlik deneyimi olan, Tercihen MS Office bilgisi olan, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, İletişim becerisine sahip, Problem çözme yeteneği olan, Dış görünüşüne önem veren, prezentabl,

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Esenyurt CarrefourSA Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Esenyurt'ta açılacak olan CarrefourSA mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze - Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18 - 35 yaş arasında, - En az Lise mezunu, (açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Mağaza Görevlileri (Esenyurt) Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kayseri

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun Kasa, Reyon, Kasap, Manav, Şarküteri, Unlu mamüller, Temizlik bölümlerinde görevlendirmek üzere deneyimli/deneyimsiz takım arkadaşları aramaktadır. (Çalışma bölgeleri : İldem) Tüm sosyal hakları işe başladığı gün verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Tercihen perakende sektöründe deneyime sahip, Kayseri' de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli. Mağaza Görevlileri alınacaktır.

 • Polaris Pazarlama

  Satış Danışmanları / Esenyurt Polaris Pazarlama

  İstanbul Avrupa

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS, ESENYURT ESKULE AVM Polaris mağazası için, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli "SATIŞ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış,

 • Konyalı Saat

  Satış Danışmanı - Esenyurt Akbatı AVM Konyalı Saat

  İstanbul Avrupa

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde, İstanbul AKBATI AVM deki mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Marka mağazacılık konusunda deneyimli, En az Lise mezunu, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Esenyurt CarrefourSA Gurme Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Esenyurt'ta açılacak olan CarrefourSA Gurme mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Kasap, Balık, Şarküteri, Sebze - Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışacak; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 30 yaşını aşmamış, - En az Lise mezunu, takım arkadaşları arıyoruz...

 • Coffeemania

  Coffeemania / İstanbul / Esenyurt / Şube Müdürü Coffeemania

  İstanbul Avrupa

  14 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA İSTANBUL ESENYURT mağazamızda, misafir memnuniyetini ön planda tutarak, personele kurum kültürünü benimsetebilecek, ekip ruhunu sağlayabilecek, mesleğini seven Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gastronomi Sektöründe tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Yöneticilik ve liderlik vasıfları gelişmiş, Takip ve koordinasyon becerilerine sahip, Temizliğe ve dış görünümüne özen gösteren, Gıda güvenliği ve hijyen konularına hakim, Analitik düşünebilen ve raporlama yapabilen, Şube ve personel yönetiminde tecrübeli Bay / Bayan Şube Müdürü alınacaktır.

 • Gratis

  Esenyurt Satış Danışmanları Gratis

  İstanbul Avrupa

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın temizliği, düzeni, depo süreçlerinde görev almak,

  Aranan Nitelikler Lise öğrencisi ya da lise mezunu Mağazaların çalışma saatlerine göre full time olarak vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel bakım ürünlerine ilgi duyan, dinamik, iletişimi kuvvetli, Perakende sektöründe kariyer hedefleyen adaylar

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Vakko Outlet Esenyurt Vakko

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vakko Outlet Esenyurt mağazamızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı - Full Time - Esenyurt/Kıraç Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı - Part Time - Esenyurt/Kıraç Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Dönemsel Depo Elemanı-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Esenyurt'ta bulunan depomuza paketleme ve sevkiyat bölümünde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun dönemsel Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Esenyurt civarında ikamet eden, Depo Elemanları aramaktayız.

 • Cengiz Kompozit

  Kalite Kontrol Teknikeri Cengiz Kompozit

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Arda Grup Şirketlerinden CENGİZ KOMPOZİT Esenyurt tesisleri için aşağıdaki niteliklerde Kalite Kontrol Teknikeri arayışımız vardır, Üretimin her aşamasında, üretilen ürünlerin kontrollerinin ilgili talimat, prosedür, şartname ve diğer kriterlere göre yapılması ve dökümante edilmesi, Ürün bazında izlenebilirliğin sağlanması, Yapılan kontrollerde, belirtilen talimat, prosedür, şartname ve diğer kriterlere göre uygunsuzluk görüldüğünde ilgili faaliyetin durdurulması ve uygunsuzluk görüldüğünde ilgili faaliyetlerin durdurulması ve uygunsuzluk sisteminin çalıştırılması, Kontrol için kullanılan dokümanların (Talimat, Prosedür, şartname v.b.) son revizyonlarının temin edilmesi ve kullanılması, Kalite Kontrol departmanı bünyesinde ilgili Kalite Kontrol noktalarında yer almak

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO Kimya bölümü veya Meslek Liselerinin Kimya Bölümlerinden mezun, Tercihen Kimya sektöründe Kalite Kontrol deneyimi olmakla birlikte, en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim, Tercihen Kalite Güvence Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışıp karar verme ve problem çözme vasıflarına sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında (Esenyurt , Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece Küçükçekmece) ikamet eden, Kesinlikle sigara kullanmayan, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen bay, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ arayışımız bulunmaktadır.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Reach Truck Operatörü-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu olarak, Esenyurt/Haramidere' de bulunan Genel Müdürlük Lojistik Depomuza aşağıda belirtilen niteliklere sahip Reach Truck Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Raflı sistemde çalışmaya yatkın, deneyimli, Reach Truck kullanabilen, Operatör belgeli/ehliyetli/sertifikalı, Avcılar, Esenyurt, Kıraç civarında ikamet eden, Reach Truck operatörü aranmaktadır.

 • Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri

  Muhasebe Personeli Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri Sektöründe Uluslararası Markaların Distribütörlüğünü Yapmakta Olan Kuruluşumuzun, Esenyurt’ta bulunan depo ofisimize; Tecrübeli - Bay 'Muhasebe Elemanı' çalışma arkadaşı aramaktayız. LOGO tiger programında ürünlerin fiyat tanımlamalarının yapılması Günlük olarak LOGO tiger sistemine düşen siparişlerin irsaliyelendirilmesi ve faturalandırılması Günlük olarak karşılanamayan sipariş raporlarının çekilmesi, temin edilen ürünlerle ilgili gerekli faturalandırma işlemlerinin gerçekleştirilmesi Kesilen faturalarda karşılanamayan ürünlerin tespit edilmesi Günlük stok raporunun çekilerek kritik seviyeye düşen ve temin edilmesi gereken ürünlerin listesinin oluşturulması Mal ve hizmet alımı yapılan firmalardan ve müşterilerden gelen iade / alım faturalarının LOGO tiger programına girilmesi Departman içerisindeki tüm belgelerin dosyalanması Sevkiyat Planlaması yapabilen.

  Aranan Nitelikler Esenyurt, Esenkent, Bahçeşehir, Altınşehir, Tahtakale, Kanarya, Hoşdere, Hadımköy, Alkent 2000, Kayaşehir, Tayakadın ve çevresinde ikamet eden, Logo Tiger programını iyi derecede bilen, 25-35 yaşları arasında bay, Askerliğini tamamlamış, Asgari Ticaret Lisesi mezunu, Ofis programlarını kullanabilen ( Excel programını iyi derecede kullanabilen ) İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, İşin gerektirdiği dikkat, özen ve disipline sahip, Analiz, sentez ve muhakeme yeteneği olan, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Esnek mesai saatlerinde çalışabilen, Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirilecek olup, CV’lerin resimli olması tercih sebebidir.

 • Beyazay Kalıp

  Cnc Freze Operatörü Beyazay Kalıp

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen FREZE CNC kullanımı konusunda tecrübeli, Alanında 2 veya 3 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Esenyurt ve çevresinde oturan.

 • Vakko

  Yazılım Uzman Yardımcısı Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vakko Esenyurt Üretim Merkezi, Yazılım Birim Yöneticiliği bünyesinde istihdam edilmek üzere "Yazılım Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler o Yüksekokul (Bilgisayar Programcılığı, Elektrik, Elektronik vb) mezunu, o Tercihen MySql ve SQL konusunda bilgi sahibi, o Geliştirilen uygulamaların fonksiyonel testlerini yapabilecek, o Microsoft İşletim Sistemleri ve Office programları kurma ve sorun gidermede tecrübeli, o Network altyapısı, ağ teknolojileri, sunucu yazılımları ve güvenlik yönetiminde tecrübeli, o Kurum içinde kullanılan uygulamalara destek verebilecek, o Tercihen Microsoft sertifikalı, o Tercihen CISCO Firewall cihaz yönetimini bilen, o Araştırmacı, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, o İnsan ilişkileri güçlü ve iletişim becerisi yüksek, o İngilizce bilen, o B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kulanabilen, o Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, o İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • İdesan Makine

  Cnc Torna ve Freze Operatörleri İdesan Makine

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tüm Sosyal haklar mevcut olup, Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa'ya servisimiz vardır. Fabrikamız Esenyurt / Kıraç Bölgesindedir.

 • Nbg Çorap İmalat San.Ve.Tic.A.Ş.

  Müşteri Temsilcisi Nbg Çorap İmalat San.Ve.Tic.A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurtdışı müşterilerine ait siparişlerin numune aşamasından başlayarak ürünlerin teslimine kadar olan süreçteki tüm işleri herhangi bir aksaklığa meydan vermeden düzenli olarak takip etmek.

  Aranan Nitelikler ÇORAP SEKTÖRÜNDE asgari 2 yıl DENEYİMLİ Üniversite mezunu, İngilizce bilen, Microsoft Office araçlarını iyi kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, tercihen Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Çekmece civarı

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Toplama Elemanı-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuza mağazalarımızdan gelen siparişlerin toplama sürecini yönetebilecek, aşağıdaki niteliklere uygun Toplama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen el terminali kullanmış olan, Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Losijtik alanında kariyer hedefleyen, Askerliğini tamamlamış veya tecilli, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü civarında ikamet eden.

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Native Speaker Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for British/American English Teacher who would like to work in ESENYURT AMERICAN CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, - Result orientated - Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. - Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. - Willing to work in flexible working hours. - Willing to use interactive and communicative methods in classes. - Have no difficulty in adapting new cultures

 • Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Teknisyen Pilsan Plastik ve Oyuncak

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az elektrik veya elektronik meslek lisesi mezunu yada kalfalık veya ustalık belgesi olan Bilgisayar kullanabilen, Ölçü aletlerini kullanabilen, firmamızın üretmiş olduğu özellikle akülü şarjlı çocuk arabalarının iade ve tamir işlemlerini yapabilecek tercihen İSTANBUL ESENYURT bölgesinde ikamet eden, aktif araç kullanabilen ( SRC 3 veya SRC 4) belgesine sahip, gezici teknik servis hizmeti verebilecek insani ilişkileri kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın. Bay elektrik veya elektronik teknisyen alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Ölçüm cihazı kullanabilen, Kablolama konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen SRC 3 VEYA SRC 4 belgesine sahip, Tercihen İSTANBUL ESENYURT bölgesinde ikamet eden, İnsani ilişkileri kuvvetli, Bay elektrik veya elektronik teknisyeni alınacaktır.

 • Babacan Yapı

  Proje Satış Müdürü Babacan Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yabancı müşterilerden sorumlu olacak Satış arttırmaya yönelik stratejiler geliştirmek Belirlenen konut satış ve pazarlama stratejileri doğrultusunda satış organizasyonunu yönetmek

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın, satış ofisinde, yeni başlayacak projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "PROJE SATIŞ MÜDÜRÜ" arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen pazarlama satış üzerine yüksek lisans derecesine sahip Gayrimenkul pazarlamada minimum 3 ile 5 yıl faaliyet göstermiş İNGİLİZCE bilen Pazarlama araştırmaları ve analizleri yapıp, pazarlama stratejisi oluşturacak Güler yüzlü, prezantabl İkna kabiliyeti yüksek Bahçeşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece ve yakın bölgelerde ikamet eden

 • Babacan Yapı

  Ticari Gayrimenkul Pazarlama Uzmanı Babacan Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış potansiyelinin arttırılmasına yönelik pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi, ilgili raporlamaların ve sunumların yapılması Ticari gayrimenkul satış süreçleri ve müşterileri analiz ederek pazarlama faaliyetlerini yönlendirmek

  Aranan Nitelikler İstanbul ili Bahçeşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar ilçelerinde tamamlanmış ve devam eden Çarşı, Ofis projelerimizde kiralama ve satış faaliyetlerinde görevlendirilecek aşağıdaki niteliklerde "TİCARİ GAYRİMENKUL PAZARLAMA UZMANI” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip İkinci dil Arapça bilmesi tercih sebebidir Ticari gayrimenkul pazarlama ve ürün yönetimi alanlarında tecrübeli Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü Dışa dönük Müşteri ilişkileri konusunda uzman İkna kabiliyeti yüksek Çözüm ve sonuç odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık

  Depo Elemanı Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncüsü, marketler zincirinden olan müşterimiz için İstanbul Esenyurt'taki depoda görevlendirilerek Reach Truck Operatörü olarak çalışacak adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Depo ve ürün sevkiyatı konusunda en az 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına uyumlu, Esenyurt ve civarında ikamet edip, ulaşım problemi olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli adaylar aramaktayız.

 • Telaris Pazarlama ve İletişim Hizmetleri

  İnbound ve Outbound Müşteri Temsilcisi Telaris Pazarlama ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızın İnbound / Outbound projelerinde görevlendirilmek üzere "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, - Çağrı merkezinde yetiştirilmek üzere, - Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe’yi akıcı konuşabilen, - İkna kabiliyeti yüksek, - Telefonda iletişim yeteneği güçlü, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Pozitif, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Takım çalışmasına uygun, güler yüzlü, - Maaş + Yol + Yemek + SSK + Prim sistemi ile çalışabilecek, - 18-30 yaş arası, - Bayan/Bay takım arkadaşları arıyoruz. Bahçelievler,Bakırköy,Bağcılar,Güngören,Bahçeşehir,Şirinevler,Avcılar,Şişli,Bayrampaşa,Esenler, Gaziosmanpaşa,Esenyurt,Küçükçekmece,Beylikdüzü,Sefaköy,Fatih,Florya çevresi ilçeler ulaşım açısından tercih edilmektedir.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Depo Elemanı-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Haramidere'de bulunan depomuz için aşağıdaki niteliklere uygun Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Lojistik alanında kariyer hedefleyen, Esnek çalışma temposunda çalışabilecek, Depo ve mağaza ürün rotasyonunu sağlayabilecek, Tercihen El terminali kullanabilen, Avcılar, Beylükdüzü, Esenyurt ve civarında ikamet eden.

 • Watsons

  Satış Görevlileri - İstanbul Akbatı Watsons

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Esenyurt ve çevresinde ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Watsons

  Mağaza Şefi - İstanbul Akbatı AVM Watsons

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: En az lise mezunuysanız, Esenyurt ve çevresinde ikamet ediyorsanız, Mağaza şefliği pozisyonunda 1-2 yıl deneyime sahipseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Takım çalışmasına yatkınsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.

 • Vakko

  Dijital Baskı Sorumlusu Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vakko Esenyurt Üretim Merkezi, Emprime İşletmesi'nde istihdam edilmek üzere "Dijital Baskı Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Tekstil veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil ürünlerinde baskı ve desen konusunda 3-4 yıl deneyimli, İşletme şartlarına göre baskı proseslerini öncelik sırasına göre gerçekleştirebilecek, Planlama becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Özlük İşlemleri Sorumlusu Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1985 yılında kurulan ve Yemek Hizmetleri (Catering) sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Şirketimizin Esenyurt'da bulunan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Özlük İşlemleri Sorumlusu" arıyoruz:

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen Üniversite mezunu, Daha önceden benzer pozisyonda en az 1 yıllık bir deneyimi olan veya bu konuda staj tecrübesi olan, Titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi, Dış görünümüne önem gösteren, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, Office programlarını iyi kullanabilen, SEFAKÖY ve ESENYURT mevkileri arasında ikamet eden, Ehliyetli Aktif Araç Kullanabilen, Erkek adayların askerliği ile ilişiği bulanmayan.

 • Biskon Yapı

  Elektrik Kalfası Biskon Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın merkezinde ve grup bünyesindeki şubelerin kurulum aşamasında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Kanun gereği meslekle ilgili yetki belgesine sahip olan, Elektrik bölümü Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu, 20 - 35 yaş aralığında olan, Şantiye tesisat kurulumu ve organizasyonlarında görev almış, Arıza giderme süreçlerinde aktif olarak rol almış Vatani hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü civarında ikamet eden,

 • Vakko

  Abiye & Gelinlik İşleme Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vakko Esenyurt Üretim Merkezi, Konfeksiyon İşletmesi'nde istihdam edilmek üzere "El İşçiliği Elemanı " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tadilat bölümüne gelen el işçiliği gerektiren ürünlerin işlemlerinin müşteri isteklerine göre ve planlanan zamanda, Vakko kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesi Abiye ve gelinlik tadilatı konusunda deneyim sahibi, En az ilköğretim okulu mezunu, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Stres altında çalışabilen

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kasiyer-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Esenyurt mağazamız için aşağıda belirtilen niteliklere sahip Kasiyer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  Mesul Müdür Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GMP Sorumlusu,Kalite Güvence Departmanına bağlı olarak,tüm GMP ve Kalite Sistemi ile ilgili süreçlerden, İlgili yönetmeliklerin takip edilmesinden, Bakanlık ile ilgili süreçlerin yönetilmesinden ve takibinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Eczacılık bölümünden mezun, İlaç sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip Bakanlık Yönetmelikleri,GMP/GDP kılavuzu ve Kalite Sistemi konularına hakim Doküman hazırlama,eğitim verme konusunda deneyimli GMP/GDP uyum aktivitelerini yönetebilecek,sapma ,değişiklik kontrol,müşteri şikayeti,geri çekme düzeltici/önleyici faaliyetlerini takip edebilecek Kalite Yönetim Sistemine hakim Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği,organizasyon,planlama,takip ve raporlama yönü kuvvetli,analitik düşünebilen,dinamik bir ortamda,sonuç odaklı çalışabilen Takipçi,detaylara önem veren,dikkatli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Avrupa Yakasında oturan(Esenyurt,Avcılar,Küçükçekmece)

 • Watsons

  Satış Görevlileri - İstanbul Marmara Park AVM Watsons

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Esenyurt ve çevresinde ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Esenyurt Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Kurumsal Proje Satış Sorumlusu Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "KURUMSAL PROJE SATIŞ SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Saha satışında minimum 5 yıl satış tecrübesi olan; Yoğun iş temposu ile çalışabilecek ; Analitik ve hedef odaklı çalışabilecek ; Aktif sürüş deneyimine sahip ; Seyahat engeli olmayan ; MS Office programlarına hakim, tercihen Autocad bilen ; Askerliğini tamamlamış ; Bay ve bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. * Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Mimarsinan ve Esenyurt bölgesinde ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift/Reach Truck Operatörü Netlog Lojistik Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.”

  Aranan Nitelikler Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ” Esenyurt ” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Reach Truck Operatörü” takım arkadaşı arıyoruz. Forklift ve Reach Truck kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti ya da sertifikası olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Özyurt Madencilik

  Proje Satış Müdürü Özyurt Madencilik

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Aşağıda ki niteliklere uygun CityCenter Esenyurt Projesinde satış müdürü pozisyonunda çalışacak kendine güvenen, yeni başlayacak ileriye dönük projelerde satış organizasyonlarını düzenleyebilecek, geniş müşteri portföyü olan, çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkilerinde başarılı, - İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, gelişime açık, dinamik, dış görünümüne özen gösteren, - Gayrimenkul kiralama ve satışında tecrübe sahibi olan, - Ekip yönetme ve liderlik vasıflarına sahip, - Kendi müşteri portföyünü oluşturabilecek, - Sistemli ve disiplinli çalışan, - İyi derecede ingilizce konuşabilen,

 • Denizcan Gıda Otomotiv İnş ve Turizm

  Bölge Müdürü Denizcan Gıda Otomotiv İnş ve Turizm

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektörünün öncüsü olan firmamızda OPERSYONU yönetecek,bilgileri ile değerlerimize değer katacak çalışma rakadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Gıda sektöründe en az 3 yıl BÖLGE MÜDÜRÜ veya YÖNETİCİ deneyimi olan *Temsil yeteneğine sahip *Müşteri memnuniyetine önem veren *Problem çözme yeteneği olan *İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş *Dış görünümüne önem veren *Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş *Esnek çalışma saatlerine uyumlu *B sınıfı ehliyeti olan *Beylikdüzü,Bahçelievler,Yenibosna,Esenyurt,Hadımköy,Büyükçekmece,Küçükçekmece civarlarında oturan işini kendi işi gibi benimseyen TAKIM ARKADAŞLARI aramaktayız.

 • Ongan Tekstil

  Üretim Geliştirme Elemanı Ongan Tekstil

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Esenyurt Kıraç'ta bulunan Ev Tekstili sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Modelhane departmanında çalışmak üzere,Teknik döküman hazırlama sürecinde üretim teknik föylerini hazırlayacak"Üretim Geliştirme Elemanı"alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Adobe Photoshop ve ıllustrator programını etkin derecede kullanabilen, Office programlarına (Word,Excel,PowerPoint) ileri derecede hakim, En az Lise mezunu, Bayan, 30 yaşını aşmamış, Kaliteyi çalışmalarına yansıtabilen, Gelişmeyi ve üretmeyi ilke edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli,dinamik,istikrarlı,sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Bahçeşehir Bella Vista

  Barmaid Bahçeşehir Bella Vista

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir'de bulunan restaurant-bar-cafe zincirimizde görevlendirmek üzere;BAY-BAYAN

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Dinamik, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Takım arkadaşı aramaktayız. Not: Beylikdüzü – Sefaköy – Büyükçekmece – Avcılar – Esenyurt – Bahçelievler – Şirinevler – Bakırköy – Altınşehir – Küçükçekmece - Yenibosna bölgelerine servisimiz vardır.

 • Froma Kimya

  Üretim Planlama Sorumlusu Froma Kimya

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip ''Üretim Planlama Sorumlusu'' olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. *ERP sistemine aktarılan siparişleri takip etmek,iş emri çıkartmak. *Siparişlere ait etiketleri hazırlamak. *Malzeme ihtiyaç planını belirlemek. *Haftalık üretim planını hazırlamak ve uygulamak. *Siparişleri termin tarihlerine göre ürettirip,sevkiyat programını sağlamak. *Üretim süreçlerini planlamak ve kontrol etmek. *Üretim ve hammadde verilerinin bilgisayar sistemine girişlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerindn mezun( tercihen mühendislik bölümleri) *Minimum 3 yıl kendi alanında iş deneyimi olan, *Tercihen İngilizce bilgisi olan. *İyi derecede MS Office uygulama bilgisi olan, *ERP kullanım bilgisi olan, *Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Terc,hen askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar, *Esenyurt,Beylikdüzü, bölgesinde ikamet eden

 • Sunny Elektronik

  İnşaat Muhasebe Uzmanı Sunny Elektronik

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması inşaat firmamız için, şantiyemizde görev alacak ve Genel Merkezimizde görev alan Muhasebe Yöneticisine bağlı çalışacak “Muhasebe Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Genel Nitelikler; Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Tercihen İnşaat faaliyeti olan bir şirkette deneyim sahibi, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, Beyanname, KDV, Muhtasar süreçlerinde tecrübeli, MS Office programlarına iyi derecede hakim, Tercihen SQL tabanlı LOGO, MİKRO vb. programlara hakim, Tercihen ERP programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, Analiz ve raporlama becerisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanan, İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Bahçeşehir, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü bölgesinde) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Yasal mevzuata uygun olarak tüm muhasebe süreçlerinin yürütülmesi, Resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılması, Tüm işlemlerin Vergi Usul Kanunu hükümleri doğrultusunda takip edilmesi ve işlenmesinin sağlanması.

 • Ereks Konfeksiyon A.Ş.

  Müşteri Temsilcisi Ereks Konfeksiyon A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızda üretim bölümünde görev almak üzere "Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, anlama ve yazma), *Siparişin alım aşamasından –yükleme aşamasına kadar bütün prosesleri takip edebilecek ve sonuçlandırabilecek, *2-5 yıl Denim deneyimli, *Hızlı ,pratik düşünen,sonuç odaklı, *Tercihen ( B.düzü, Avcılar, Yenibosna, K.çekmece,Bağcılar, Halkalı,Esenyurt) civarların da ikamet eden *Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, "Müşteri Temsilcileri” aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - esenyurt için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?