esenyurt için İş İlanları

Hepsini Temizle
esenyurt
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Esenyurt Özel Güvenlik Görevlisi
  Altay Güvenlik
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması ESENYURT KIRAÇ MEVKİİ'NDE BULUNAN PROJEMİZ İÇİN ; SSK + 1400 TL MAAŞ + 100 TL YOL + YEMEK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 OF

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN - TECRÜBE SAHİBİ -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR. İLETİŞİM TEL . 0543 956 78 67 / 0549 630 61 34

 • İş Açıklaması Firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde, İstanbul AKBATI AVM deki mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Marka mağazacılık konusunda deneyimli, En az Lise mezunu, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

 • İş Açıklaması ESENYURT 2. SANAYİ BÖLGESİ'NDE BULUNAN REKLAM AJANSI PROJEMİZ İÇİN ; SSK + 1350 TL MAAŞ + 100 TL MULTİNET ÇALIŞMA ŞEKLİ : 12/36 ŞEKLİNDEDİR. İLETİŞİM TEL : 0543 956 78 67 / 0 549 630 61 34

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması AMERICAN LIFE LANGUAGE INSTITUTE ESENYURT TEMSİLCİLİĞİ' nde görevlendirilmek üzere part-time, full-time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : *Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili Edebiyatı, Amerikan Kültürü Edebiyatı ya da Mütercim-Tercümanlık bölümlerinden mezun, *Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

 • İş Açıklaması AMERICAN LIFE DİL OKULLARI ESENYURT Şubemizde 'Eğitim Satış Temsilcisi' olarak Görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Satış ve hizmet sektöründe kariyer yapmak isteyen, - Minimum Üniversite Mezunu (2 veya 4 Yıllık) - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen daha önce satış pozisyonunda çalışmış, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme/Karşılama yetisine sahip, sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Kasiyer - Esenyurt
  Arow Mağazacılık
  İstanbul Avrupa 19 Haziran 2015

  İş Açıklaması Arow Mağazacılık, 2006 yılından bu yana, Türkiye genelindeki mağazalarında, Arow, Arowmen, Arowkids, Hatuny, Masculin, Diwo marka ayakkabı ve aksesuarlarıyla, gündelik hayatın çeşitli alanlarında, ayakta şıklık ve sağlığın yanı sıra dinamik bir yaşamı destekleyen ürünler sunmaktadır. Arow Mağazacılık, ekip ruhuna sahip olmaya, her zaman daha iyi hizmet vermeye, sürekli gelişmeye ve değer katmaya önem vererek, mağazacılık sektörüne tutkuyla bağlı çalışanlarına kariyer olanağı sağlamaktadır. Esenyurttaki çadır mağazamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İşin Tanımı: Gerçekleşen satışların tahsilâtını yapmak Gün sonu ve gün başı kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetine katkı sağlamak, Ürün kabul, transfer, iade süreçlerine katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen mağazacılık sektöründe kasiyerlik deneyimi olan, Tercihen MS Office bilgisi olan, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, İletişim becerisine sahip, Problem çözme yeteneği olan, Dış görünüşüne önem veren, prezentabl,

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Haramidere lokasyonunda bulunan yumurta paketleme bölmümüz için aşağıdaki niteliklere uygun Yumurta Paketleme Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Tercihen üretim bölümlerinde paketleme elemanı olarak çalışmış, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Hijyen ve temizliğe önem veren, Avcılar, Beylükdüzü, Esenyurt veya civarında ikamet eden.

 • İş Açıklaması 30 şubesi ile ayakkabı ve giyim satışı konusunda hizmet veren firmamızın, Esenyurt Şubesine, Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende Mağazacılık alanında en az 2 yıl yöneticilik yapmış, Mağazacılığı bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, İnsan ilişkileri güçlü olan, takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip kurma ve yönlendirme becerisi yüksek, Yüksek hedefler doğrultusunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Nebim bilen.

 • İş Açıklaması Arow Mağazacılık, 2006 yılından bu yana, Türkiye genelindeki mağazalarında, Arow, Arowmen, Arowkids, Hatuny, Masculin, Diwo marka ayakkabı ve aksesuarlarıyla, gündelik hayatın çeşitli alanlarında, ayakta şıklık ve sağlığın yanı sıra dinamik bir yaşamı destekleyen ürünler sunmaktadır. Arow Mağazacılık, ekip ruhuna sahip olmaya, her zaman daha iyi hizmet vermeye, sürekli gelişmeye ve değer katmaya önem vererek, mağazacılık sektörüne tutkuyla bağlı ve bu alanda ilerlemek isteyen çalışanlarına kariyer olanağı sağlamaktadır. İstanbul Esenyurt da bulunan çadır mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İşin Tanımı: Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, ürünlerin nitelikleri ve sağlayacakları faydalar hakkında detaylı bilgi vermek, Etkili ve müşteri odaklı servis sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak, Reyonların düzenini sağlayarak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya lise ve dengi okullarda aktif olarak öğrenimini sürdüren, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimi olan, İletişim becerisine sahip, İkna kabiliyetine sahip, Problem çözme yeteneği olan, Satış konusunda kendine güvenen, Dış görünüşüne önem veren, prezentabl, Askerliğini yapmış (Bay adaylar için)

 • İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun Kasa, Reyon, Kasap, Manav, Şarküteri, Unlu mamüller, Temizlik bölümlerinde görevlendirmek üzere deneyimli/deneyimsiz takım arkadaşları aramaktadır. (Çalışma bölgeleri : İldem) Tüm sosyal hakları işe başladığı gün verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Tercihen perakende sektöründe deneyime sahip, Kayseri' de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli. Mağaza Görevlileri alınacaktır.

 • İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS, ESENYURT ESKULE AVM Polaris mağazası için, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli "SATIŞ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış,

 • Kepçeci
  Sofra Yemek Üretim ve Hizmet…
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü civarında ikamet eden, 17:00 – 01:00 saatleri arasında çalışabilecek, Yemek dağıtımı yapacak, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Forklift Operatörü
  Net Plastik San. ve Tic.…
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması PVC ZEMİN KAPLAMALARI İMALATI YAPAN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler Forklif ehliyeti olan en az 2 sene deneyimli takım çalışmasına uyum gösterebilecek Esenyurt,Kıraç civarında ikamet eden askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizin Rotasyon Baskı Bölümü' nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden. Deneyimli Rotasyon Baskı Ustası, Baskı Operatörleri ve Elemanlar aranmaktadır..

 • Native Speaker
  Amerikan Kültür Yabancı…
  İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması We are looking for British/American English Teacher who would like to work in ESENYURT AMERICAN CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, - Result orientated - Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. - Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. - Willing to work in flexible working hours. - Willing to use interactive and communicative methods in classes. - Have no difficulty in adapting new cultures

 • Flekso Tamburlu Baskı Operatörü
  Eng Gıda
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 6 renk baskı yapan Tamburlu Flekso makinamız için baskı operatörü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Gıda ambalajı ve Hammadeleri ithalatı yapan firmamıza: * Flekso Tamburlu Baskı makinası deneyimi olan, * Askerliğini yapmış * Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece civarında oturan, * Tercihen ehliyetli * 40 yaşını aşmamış Baskı operatörü aranmaktadır.6 6 renk alt ve 6 renk üst bskı yapa

 • Mücellit Personeli
  Doğan Ofset A.Ş.
  İstanbul Avrupa 20 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizin Mücellit Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden. Konusunda 10 yıl deneyimli Kazanlı Kesim ustaları ile deneyimli Mücellit Ustası ve Mücellit Elemanları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Eğer siz de sürekli büyüyen ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız... Mobilya Satış Danışmanı pozisyonumuz için başvuruda bulunabilirsiniz;

  Aranan Nitelikler *En az Lise mezunu, *Belirtilen ürün grubunda ürün bilgisi ve satış konusunda uzman, *Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabilecek, *Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevinizi tamamlamış. *İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, bay/bayan personeller aranmaktadır.Tercihen *Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden *Eğer sende İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorsan Şans senin yanı başında! :) Ne bekliyorsun bu ilana hemen başvur ve Çarşım AVM' deki İş Fırsatlarını Yakala! Sende Bu Ailenin Bir Parçası Olmaya Ne Dersin?

 • Kalıphane Ustası
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması LOKASYONU ESENYURTTA BULUNAN KOMPOZİT ALANINDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA; KALIP ATÖLYESİNDE ÇALIŞACAK KALIP USTALARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler KOMPOZİT İMALAT KALIPLARINI VE HİDROLİK PRES KALIPLARINI BİLEN, KALIPÇI FREZESİ, TORNA, MATKAP, TAŞLAMA VE HAVALI EL ALETLERİNİ KULLANABİLEN, MEKANİK, PNÖMATİK VE ELEKTRİK BİLGİSİ OLAN KALIPLARININ TAMİRİNİ ,BAKIMINI VE REVİZYONLARINI YAPABİLECEK KABİLİYETTE OLAN, ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ VEYA MESLEK YÜKSEKOKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, MİNİMUM 2 YIL KALIP SEKTÖRÜNDE DENEYİMİ OLAN . VARDİYA SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK. KALIP BAKIM ATÖLYESİNDE USTALIK YAPA BİLECEK ERKEK ADAYLAR ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, TERCİHEN ESENYURT AVCILAR BEYLİKDÜZÜ LOKASYONUNA YAKIN İKAMET EDEN,

 • Temizlik Görevlisi
  Orkun Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ispartakule, Esenyurt ve Beylikdüzü bölgesinde bulunan Site, Residence ve Avm projelerimizde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Site temizliğinde tecrübeli En az İlkokul mezunu 25/45 yaş aralığında

 • İş Açıklaması İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yeni açılacak Migros mağazasında görevlendirmek üzere; Kasap, Şarküteri ve Meyve Sebze personeli olarak görev yapacak kişiler; - Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, - Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, - Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, - Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.

  Aranan Nitelikler - Konusunda deneyimli, - Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Cnc Tezgah Operatörü
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, (%100 YABANCI SERMAYELİ) KARBON, GRAFIT (MALZEME) İMALATI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN İKİTELLİ LOKASYONUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Fanuc / Siemens Kontrol Üniteli CNC Torna, İşleme Merkezi, taşlama gibi tezgahlarda verilen teknik resimlere göre parça imalatının yapılması ve tesviye işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * 22 - 35 yaşları arasında, * Lise mezunu (EML Tesviye ve/veya MYO Makine mezuniyeti tercih sebebidir), * Siemens / Fanuc işlem merkezlerinden en az birini kullanabilen, * Alanında en az 1 yıl tecrübeli, * Teknik resim okuyabilen, * Kesici takım, ölçme aletleri konusunda bilgi sahibi, * Farklı tezgahlarda çalışabilecek, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü lokasyonlarında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "CNC TEZGAH OPERATÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Garson
  Sofra Yemek Üretim ve Hizmet…
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Avcılar, Büyükçekmece, Esenyurt, Sefaköy, Küçükçekmece, Bahçelievler civarında ikamet eden, Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli, Hijyen kurallarına önem veren, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması SARMİCO infrared teknolojisindeki deneyimini mühendisliği ile buluşturarak, sanayideki hemen hemen tüm sektörlere, ısıtma ve kurutma proseslerini otomasyonla birleştirerek, çözüm odaklı projeler sunmaktadır. Yine tüm sektörlere ısıtma ve kurutma ihtiyaçlarına yönelik sanayi tipi fırınlar üretmektedir. Firmamız ürettiği ve üreteceği projeler kapsamında, bu projelerin satışı ve uygulaması ile satış konularında çalışmak üzere satış tekniklerine hakim mesleğini seven ve gelişime açık çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler SARMİCO olarak ; Üniversitelerin elektrik, elektronik mühendisliği, MYO elektrik, ya da elektrik öğretmenliği fakültelerinden mezun. Tercihen E plan ve benzeri elektrik programlarına hakim Tercihen kumanda pano sistemlerinden anlayan Elektrik komponentlerini tanıyan ve uygulama sahaları konusunda ve satışında deneyimli Tercihen PLC ve motor sürücüleri konusunda deneyimi olan MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Satış yetkinlikleri becerisine sahip Raporlama becerisine ve analitik düşünme yeteneğine sahip Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen İyi derece de İngilizce bilgisine sahip Müşteri ve sonuç odaklı En az B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olan Ekip çalışmasını önemseyen ve bu çalışmaya uyabilecek adaylar aramaktayız. Tercihen Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt civarında ikamet eden. Bay adaylar

 • Temizlik Personeli
  Klüh Servis Yönetimi
  İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Avcılar,Cihangir mahallesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere Bay -Bayan temizlik personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yaptığı işi seven sahiplenen, Avcılar,Esenyurt ve Kıraç’da ikamet eden, En az ilkokul mezunu

 • Cnc Freze Operatörü
  Beyazay Kalıp
  İstanbul Avrupa 15 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen FREZE CNC kullanımı konusunda tecrübeli, Alanında 2 veya 3 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Esenyurt ve çevresinde oturan.

 • Montaj Veya Enjeksiyon Operatörleri
  Al-Kor Makina
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayide faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde, Üretim departmanımızda değerlendirilmek üzere Montaj Operatörleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Montaj makinelerinde görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dönüşümlü olarak gece vardiyasında çalışabilen, Beylikdüzü,Avcılar,Kıraç,Esenyurt,Parseller,Firüzköy,Küçükçekmece,Sefaköy, Sefaköy İnönü, Şirinevler,Bahçelievler,Alibeyköy semtlerine servisimiz vardır.

 • İş Açıklaması Beylikdüzü lokasyonumuzda bulunan Çağrı Merkezi Sigorta Operasyon birimimizde görevlendirilmek üzere 'Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise,MYO ve Üniversiteler'in ilgili bölümlerinden mezun, Sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen, Tele-satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi gelişmiş,diksiyonu düzgün, Telefonda ikna yeteneğine güvenen, Yoğun tempoda çalışabilecek, Tercihen Beylikdüzü Esenyurt Avcılar Bahçelievler Şirinevler civarında ikamet eden

 • Sanal Müşteri Temsilcisi
  Bestmode Tekstil
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN sanal müşterilerine internet üzerinden hizmet vermek,verdikleri siparişleri temin etmek,hazırlatmak,göndermek,iade vs... işlemlerinden sorumlu olmak, sosyal ağları etkin bir biçim de kullanarak reklam olanakları sağlamak. Ayrıca site içerisinde değişiklileri yapabilecek siteyi yönetebilecek E-TİCARET UZMANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu * 30 yaşını aşmamış * Bay-Bayan * Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan * Microsoft office programalrını etkin bir şekilde kullanabilen * Genç,dinamik,sistemli * Alanın da minimüm 5 yıl deneyim sahibi * Daha önceki işyerlerinden referans gösterebilecek * Tercihen ( Avcılar,B.düzü,Esenyurt,Esenkent,K.çekmece,Bağcılar,Sefaköy,Bayramtepe,Şahintepe,İkitelli,Halkalı,Kayaşehir civarında ikamet eden )

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - esenyurt için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?