esenyurt için İş İlanları

Hepsini Temizle
esenyurt
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması 30 şubesi ile tekstil ve ayakkabı satışı konusunda mağazacılık faaliyeti gösteren firmamızın, Esenyurt Şubelerinde görevlendirmek üzere kasiyerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim Nebim programını etkin kullanabilen İletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın. Esenyurt ve çevresinde oturan

 • İş Açıklaması Zücaciye sektöründe lider müşterimize Aksu Avm Esenyurt mağazasında görev alacak Satış Danışmanı aranmaktadır. Müşteriye ürünler hakkında bilgi verecek, Alternatif ürünler sunacak, Reyon tanzim ve teşhir çalışmalarını yapacak, Raf ve depo stoklarını kontrol ederek eksikleri giderecek, Sipariş oluşturup takibini yapacak, Mağaza yetkilisi ile ikili ilişkileri sağlayacak, Rakip çalışmalarını ve aktiviteleri gözlemleyecek,  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20-35 yaş aralığında, Mağaza içi satış konusunda deneyim sahibi, Tercihen Zücaciye sektörünü bilen, Satış üzerine kariyer hedefleyen Satış odaklı çalışabilen, İnsan ilişkileri başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Pozitif bakış açısına sahip, İstanbul’da ikamet eden, Gerektiğinde shiftli çalışabilecek Bay yada bayan personel **İzin günü hafta içidir.    

 • İş Açıklaması Kiler Perakende Grubu olarak organizasyonumuza Esenyurt ve civarında yer alan mağazalarımız için aşağıdaki niteliklere uygun Kasap Elemanı arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Market kasaplığı konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • İş Açıklaması Esenyurt mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25  yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması   İstanbul Esenyurt Milpark'da açılacak olan yeni CarrefourSA mini marketimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları  arıyoruz.   Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb. 

  Aranan Nitelikler - Dinamik bir ortamda çalışacak - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü - 45 yaşını aşmamış - En az lise mezunu  (Açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları  arıyoruz.

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • İş Açıklaması Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt, Beylikdüzü, Haramidere ve  Avcılar bölgelerinde ikamet eden Bay/Bayan adaylar.

 • İş Açıklaması Firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde, İstanbul AKBATI AVM deki mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Marka mağazacılık konusunda deneyimli, En az Lise mezunu, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,    

 • İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS, ESENYURT ESKULE AVM Polaris mağazası için, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli "SATIŞ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış,

 • İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun Kasa, Reyon, Kasap, Manav, Şarküteri, Unlu mamüller, Temizlik bölümlerinde görevlendirmek üzere deneyimli/deneyimsiz takım arkadaşları aramaktadır. (Çalışma bölgeleri : İldem) Tüm sosyal hakları işe başladığı gün verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Tercihen perakende sektöründe deneyime sahip, Kayseri' de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli. Mağaza Görevlileri alınacaktır.

 • Kaynak
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Esenyurt Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikamızda çalışacak; Argon kaynakçıları alınacaktır.      

  Aranan Nitelikler   Tercihen Meslek Liseleri veya Mesleki Eğitim Merkezi Mezunu Argon  kaynağı yapabilecek Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübe sahibi Planlanan işleri etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilecek yeterli beceriye sahip Ekip çalışmasına yatkın Tercihen İstanbul Avrupa Yakası  ESENYURT, KIRAÇ  ve BEYLİKDÜZÜNDE İkamet eden Askerlik görevini tamamlamış, Bay eleman alınacaktır. İletişim için; Mihriban Acar:02126130047

 • Freze Operatörü
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması -Esenyurttaki Fabrikamız'da  frezede bölümünde çalışacak , Tercihen Meslek Lisesi Mezunu,- Askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşları alınacaktır. Tercihen Bağcılar,Başakşehir, Esenyurt, Kıraç ve Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi mezunu,  Torna ve Freze alanında deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış Takım arkadaşları aranmaktadır NOT: SADECE; BAĞCILAR, BAŞAKŞEHİR. ESENYURT,KIRAÇ VE BEYLİKDÜZÜN'DEN BAŞVURAN ADAYLARIN CV'LERİ DİKKATE ALINACAKTIR.  İletişim için; Mihriban Acar:02126130047

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır.  6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.  Bu amaçla ESENYURT da bulunan MERKEZ mutfağımıza Bay TATLICILAR ve Yardımcıları 

  Aranan Nitelikler BAĞCILAR dan hareket edip E-6 üzerinden Esenyurt da gelen servisimiz mevcuttur.

 • Genel İlan-Esenyurt Bölge
  Uyum A.Ş.
  İstanbul Avrupa 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması ESENYURT BÖLGESİNDEKİ MAĞAZALARIMIZ İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ!    

  Aranan Nitelikler Minimum açık lise öğrenci , tercihen Lise mezunu( Satış Temsilcileri ve Kasiyer pozisyonları için), Minumum ilkokul mezunu ( Taze gıda reyon pozisyonları için), Dikkatli ve işinde titiz, Dinamik ve yoğun çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Tercihen Esenyurt ve civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması Grup firmalarının ürettiği gayrimenkullerin satış pazarlama süreçlerinin yönetilmesi, süreç boyunca müşteriye en iyi hizmetin verilerek yüksek memnuniyetin sağlanması Beylikdüzü - Esenyurt bölgesinde satışına aracılık edilebilecek portföylerin oluşturulması, satış pazarlama süreçlerinin yönetilmesi, süreç boyunca müşteriye en iyi hizmetin verilerek yüksek memnuniyetin sağlanması Satış ve pazarlamaya yönelik öneriler geliştirilmesi, yeni satış ve satın alma kanallarının üretilmesi amacıyla Gayrimenkul Satış Pazarlama Yetkilisi kadrosu kurulmuştur.

  Aranan Nitelikler A.Eğitim; Lise mezuniyeti yeterli olmakla birlikte konusuyla ilgili bir ön lisans ya da lisans mezuniyeti tercih nedenidir. B.Deneyim; Gayrimenkul satış alanında en az 1 yıl deneyimli olması gerekmektedir. C.Diğer; Bilgisayar kullanabilmesi, iletişim ve ikna kabiliyetinin yüksek olması gerekmektedir.  Pozisyonun doğası gereği haftasonu çalışılır, hafta içi izin kullanılır.  Gayrimenkul satış ve pazarlama yöntemlerine hâkim olmalı, banka, tapu ve sair resmi süreçleri takip edebilmelidir.  Kişilik özellikleri itibariyle; insan ilişkilerinde dikkatli, etkileyici, kolay iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne azami özen gösteren, ekip çalışmasına yatkın, duygu mantık dengesini iyi kurmuş, özgüvenli, pratik zekâya ve analitik düşünce yapısına sahip olması beklenmektedir.  Süreçleri ve kişileri organize etme ve sunma yeteneği bu görevin en temel nitelik gereksinimlerinden birisi olup, detaycı, takipçi ve titiz bir kişiliğe sahip olması önemli bir zorunluluktur.   NOT: Faaliyetlerin Beylikdüzü - Esenyurt bölgesinde yürütüleceği göz önünde bulundurulmalı, bölgeyi tanıma önemli bir tercih sebebidir.

 • Montaj
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Tecrübeli Montaj Ustaları Alınacaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Titiz, Disiplinli ve en az 3 Yıl Tecrübeli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Teknik Resim okuma ve Ölçü aletleri kullanma konusunda bilgili, Askerliğini Yapmış, Takım Çalışmasına Uyumlu  Acil Montaj ustaları alınacaktır. İletişim için; Mihriban Acar:02126130047

 • Frezeciler
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler - Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere(Yeni ihtiyaç olan kadrolar için), - Vardiyalı çalışabilecek, - Esenyurt, Kıraç, Altınşehir, B.çekmece, Gürpınar, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Sefaköy, Çatalca,Silivri, Arnavutköy,Esenler,Bağcılar,Sultançifliği civarında ikamet eden, - Askerliğini yapmış, - Bay

 • Satış Temsilcisi
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kiler Grubu bünyesinde Kiptaş Bahçeşehir projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.     Projelerimizi ziyaret eden misafirlere proje ile ilgili bilgi vermek, Örnek daireleri gezdirmek ve sunum yapmak, Satış odaklı çalışıp satışı sonlandırmak, Satış raporları hazırlamak, Pazarlamaya yönelik öneriler geliştirmek, Yeni satış kanalları üretmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Konut pazarlama alanında minumum 1-3 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Bahçeşehir ve Esenyurt civarında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü civarında ikamet eden, 17:00 – 01:00 saatleri arasında çalışabilecek, Yemek dağıtımı yapacak, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları Esenyurt Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; DANS ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -- Özellikle Latin dansları konusunda deneyimli -- Part time çalışacak -- Bayan Alanında tecrübeli olan, Hizmet kalitesine önem veren, Dış görünüşüne dikkat eden

 • Pazarlama Uzmanı
  Esenteks Tekstil ve Konf.
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dokuma kumaş üreticisi olan firmamızın Esenyurt’taki merkez binasında görev alacak, *Fransa, Belçika, K. Afrika pazarlarımızdakı satış faaliyetlerimizi yönetecek ve satış performansını geliştirecek, *Mevcut yurtdışı müşterileri ile ilişkileri sürdürecek, *Yeni müşteri ilişkileri kurabilecek, *Belirli zamanlarda fuar ve müşteri ziyaretleri yapacak, *Müşteri siparişlerini, fiyat talebinden sevkiyata kadar yakından titiz bir şekilde takip edecek, Fransızca bilen Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Çok iyi derecede yazılı ve sözlü Fransızca diline hakim, *Satış ve Pazarlama faaliyetlerinde tecrübeli, *Tercihen tekstil sektöründe deneyim sahibi, *Disiplinli çalışan, detaycı ve sorumluluk sahibi, *İnsan ilişkileri kuvvetli, pozitif yaklaşımlı, *Seyahat engeli olmayan, *Sigara kullanmayan, Pazarlama Uzmanı arıyoruz.  

 • Garson Bayan
  Bahçeşehir Bella Vista
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması     Bahçeşehir’de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere; bayan  takım arkadaşı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler     Garson olarak minimum 1 yıl deneyimli, En az lise mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Müşteri  memnuniyetine odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü, dinamik, görünümüne özen gösteren Bayan takım arkadaşı aramaktayız. Not: Beylikdüzü – Sefaköy– Avcılar – Esenyurt –  Altınşehir –Şahintepe- Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır.

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "ÖZEL MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ" ile Büyükçekmece İŞKUR İstihdam Projesi kapsamında görevlendirilmek üzere,     "HASTA ve YAŞLI BAKIMI ELEMANI STAJYERLERİ" Aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler     Önlisans/Lise Mezunu, 4ay süresince haftada 6 tam gün staja devam edebilecek, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Prezentabl,diksiyonu düzgün ve güler yüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar ve yakın çevresinde ikamet eden, Bay/Bayan  

 • Alan Personeli & Torıum AVM
  Playland
  İstanbul Avrupa 29 Kasım 2015

  İş Açıklaması Torıum Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playbowling mağazamızda görevlendirilmek üzere Alan Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  Oyun Alanında görevlendirilmek üzere, orta alan personeli aramaktayız. Güleryüzlü , dış görünümüne önem veren, 18-35 yaş aralığında, İletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Esenyurt ,Avcılar civarında ikamet eden, Sosyal haklar (Asgari Ücret + SSK + Yemek)  Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.  

 • İş Açıklaması İngilizce eğitim sektörünün köklü kuruluşu Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'nın İSTANBUL ESENYURT temsilciliğinde görev alacak; İSPANYOLCA  ÖĞRETMENİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek YARI ZAMANLI ÇALIŞACAK

 • İş Açıklaması We are looking for British/American English Teacher who would like to work in ESENYURT AMERICAN CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, - Result orientated - Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. - Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. - Willing to work in flexible working hours. - Willing to use interactive and communicative methods in classes. - Have no difficulty in adapting new cultures

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları Esenyurt Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE DRAMA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Aranan Nitelikler -Mesleki yenilikleri güncel olarak takip eden -Dış görünüşe önem veren, -İletişim ve eğitim teknolojisi kullanabilecek yeterliliğe sahip, -- Çok iyi derecede İngilizce bilen -- Alanında deneyimli -- Diksiyonu düzgün -- Part time çalışacak  

 • İş Açıklaması We are looking for British/American NATIVE ENGLISH TEACHERS who would like to work in Istanbul Esenyurt ENGLISH ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler -Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • İş Açıklaması We are looking for British/American  NATIVE ENGLISH TEACHERS who would like to work in Istanbul Esenyurt ENGLISH ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler -Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • Forklift Operatörü(Ft)
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa 14 Kasım 2015

  İş Açıklaması CENGİZ KOMPOZİT A.Ş. olarak bizler; her geçen gün değişen teknoloji ve talepler doğrultusunda; görsel kaliteyle dayanıklılığı birleştirerek her biri konusunda uzman, güçlü teknik kadrosuyla Kompozit sektöründe hizmet veriyoruz. Bu çerçevede her geçen gün büyüyen kadromuza katılacak,  Forklift Operatörü' arıyoruz. Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması, Ürünlerin taşıma araçlarına  seri ve hasarsız yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması , Ürün düzeninin korunması ve ilgili plana göre stoklama yapılması  

  Aranan Nitelikler Forklift Operatör ehliyeti olan , Aktif olarak Forklift kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli, En az Lise mezunu, Askerliğini yapmış, İş disipline sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Tercihen Esenyurt ve Çevresinde ikamet eden,

/
7

İş Habercisi - esenyurt için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?