esenyurt için İş İlanları

Hepsini Temizle
esenyurt
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Uyum A.Ş. İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması ESENYURT BÖLGESİNDEKİ MAĞAZALARIMIZ İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ!    

  Aranan Nitelikler Minimum açık lise öğrenci , tercihen Lise mezunu( Satış Temsilcileri ve Kasiyer pozisyonları için), Minumum ilkokul mezunu ( Taze gıda reyon pozisyonları için), Dikkatli ve işinde titiz, Dinamik ve yoğun çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Tercihen Esenyurt ve civarında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şarküterist, Manav, Kasiyer, Kasap

 • İş Açıklaması Esenyurt' da bulunan mağazalarımız içerisinde  istihdam etmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Teknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Esenyurt Mağazası için Depo Elemanı pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.   - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve teknolojik ürün satışında deneyimli veya Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,  

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması YENİ AÇILACAK OLAN COFFEEMANİA İSTANBUL-ESENYURT mağazamıza deneyimli Bulaşıkçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına yatkın   Sürekli gelişimi hedefleyen   Kişisel Bakımına ve dış görünümüne dikkat eden Temizlik ve Hijyene önem veren  bulaşıkçılar aranıyor.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman

 • Onur İstanbul Avrupa 28 Haziran 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Esenyurt lokasyonundaki mağazalarına görevlendirmek üzere "Mağaza Müdür Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe minimum 2-5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, 25 yaş ve üzeri, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneği olan, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Satış ve müşteri odaklı,

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Diğer, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd

 • Onur İstanbul Avrupa 28 Haziran 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Esenyurt mağazası için "Reyon, Kasa, Kasap, Şarküteri ve Manav" pozisyonlarında görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Kasiyer, Manav, Kasap

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Esenyurt bölgesine ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.      

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması YENİ AÇILACAK OLAN İSTANBUL ESENYURT mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren,  tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması YENİ AÇILACAK OLAN İSTANBUL ESENYURT mağazamızda, en seçkin kahve çekirdekleri ile hazırlanan soğuk/sıcak içeceklerimizi hazırlayacak ve onlara eşlik eden enfes tatlılarımızı sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren,  deneyimli baristalar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen Kahveye gönül vermiş  baristalar aranıyor.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Barista

 • İş Açıklaması YENİ AÇILACAK OLAN İSTANBUL ESENYURT mağazamızda, en seçkin kahve çekirdekleri ile hazırlanan içeceklerimizi, onlara eşlik eden enfes tatlılarımızı ve yemeklerimizi güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren,  deneyimli sGARSON alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkınSürekli gelişimi hedefleyen Kişisel görünümüne özen gösteren  

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson

 • İş Açıklaması Vakko Outlet Esenyurt mağazamızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen  Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması BTM Ailesi büyüyor! Esenyurt şubemiz için Mağaza Yöneticisi Yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Perakende Mağazacılık alanında en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri güçlü olan, takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip kurma ve yönlendirme becerisi yüksek, Yüksek hedefler doğrultusunda çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,Nebim bilen.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yrd, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması YENİ AÇILACAK OLAN İstanbul ESENYURT  mağazamızda, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcıları alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması YENİ AÇILACAK OLAN COFFEEMANİA İSTANBUL ESENYURT mağazamızda, misafir memnuniyetini ön planda tutarak, personele kurum kültürünü benimsetebilecek, ekip ruhunu sağlayabilecek, mesleğini seven Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Gastronomi Sektöründe tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Yöneticilik ve liderlik vasıfları gelişmiş, Takip ve koordinasyon becerilerine sahip, Temizliğe ve dış görünümüne özen gösteren, Gıda güvenliği ve hijyen konularına hakim, Analitik düşünebilen ve raporlama yapabilen, Şube ve personel yönetiminde tecrübeli Bay / Bayan Şube Müdürü alınacaktır.  

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şube Müdürü

 • İş Açıklaması Genel nitelikler: -          Marka kültürü, ekip ruhu, merchandising size de bizimle aynı şeyleri ifade ediyorsa, -          Oyuncakla oynamayı, kurcalamayı, öğrenmeyi seviyorsanız, -          Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyor, nezih bir ortamda çalışmak istiyorsanız, -          Uluslararası bir marka ile çalışmak size de hoş geliyorsa, -          Oyuncağın çocuk sağlığında etkileyici ve özel bir yeri olduğu fikrini bizimle paylaşıyorsanız, Sizi dünyanın en güzel oyuncak mağazalarında çalışmaya davet ediyoruz.    Madrid, Barselona, Paris, Roma, Milan, Moskova, Berlin, Amsterdam, Hong Kong gibi dunyanin onemli sehirlerinde 400’e yakın mağazasi bulunan dünyanın en özel oyuncak markası olan Imaginarium Istanbul  mağazalarımızda  SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.    Satis Danismani Aranan Mağazalarımız :  İstanbul :                                    Akbati AVM / Esenyurt                                                                               İş tanımı: -          Misafirlerimize (bizim için müşterilerimiz misafirlerimizdir) değerlerimizi ve misyonumuzu doğru şekilde iletmek -          Misafirlerimizi koşulsuz memnun etmek ve Imaginarium Aile Kulübümüzün üye sayısını artırmak -          Ürünleri / koleksiyonumuzu / promosyonlarımızı ve firmamızın değerlerini ve satış tekniklerimizi bilmek. -          Mağazadaki iş akışını efektif bir şekilde yönetebilmek -          Mağazanın düzenini, imajını ve güvenliğini sağlamak ve korumak

  Aranan Nitelikler ARANILAN NİTELİKLER   -          Bireylerle birebir ilişkileri kuvvetli, özgüvenli, entellektüel, -          Dinamik, gelişime – öğrenmeye açık, ifade kabiliyeti yüksek, -          Misafirlerine ev sahibi özgüveniyle davranabilecek, -          Tercihen en az bir yabancı dil konuşabilen,  -          Tercihen çocuk gelişimi mezunu veya kendi çocuğu/yeğeni olan, -          Satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Oyuncak

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması Vakko Outlet Esenyurt mağazamız "Home Reyonunda" deneyimli  "Satış Danışmanı" çalışma arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Home reyonu veya Home konsept mağaza deneyimli Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen  Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması 37 şubesi ile tekstil ve ayakkabı satışı konusunda mağazacılık faaliyeti gösteren firmamızın, Kıraç Şubesi'nde görevlendirmek üzere kasiyerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim Nebim programını etkin kullanabilen İletişim yeteneği güçlü, güler yüzlü Takım çalışmasına yatkın,

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com’u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com’u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com’u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com’u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması ESENYURT'ta büyük aile sitesinin toplu yapı yönetimi organizasyonunda görevlendirilmek üzere MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümü mezunu, Tercihen, Üniversitelerin İşletme, İktisat, İdari Bilimler, Matematik bölümlerinden mezun Muhasebe alanında en az 3 yıl iş deneyime sahip MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen Genel Muhasebe ve Tek Düzen Hesap planı süreçlerini yürütecek Muhasebe mevzuatı hakkında bilgi sahibi Muhasebe paket programlarından en az bir tanesini iyi bilen Dosya arşivleme ve gerekli raporlamaları yapabilecek Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Takım çalışmasına yatkın Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli Güçlü iletişim becerisine ve analitik düşünce yeteneğine sahip İstanbul Avrupa yakası, tercihen Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece’de ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Eleman

 • Cengiz Kompozit İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması ESENYURT'da bulunan Arda Grup'un, üretim sektöründe faaliyet gösteren Cengiz Teknik Kompozit A.Ş. isimli firmasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde Üretim Planlama Mühendisi alınacaktır; Üretimin etkin ve verimli çalışmasını temin etmek amacıyla bütün üretim planlama faaliyetlerini yürütmek ve belirlenen önceliklere uygun üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak; Ambar ve Kalite Kontrol süreçlerini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim, Planlama ve Lojistik konularında deneyimli, Ms Office ve ERP Programlarına hakim, Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Üretim Kalite Kontrol, Laboratuvar, Ambar yönetimi konularında bilgi sahibi, Askerlik görevini yerine getirmiş, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon, iletişim, ekip liderliği, müşteri ve kalite odaklılık beceri ve yetkinliklerine sahip olan, Tercihen Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Buka Sofa İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa markası olarak faaliyet gösteren şirketimize ; Vardiyalı çalışabilecek tecrübeli CNC Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Fabrikamız Esenyurt' ta bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulu Esenyurt temsilciliğine KURUMSAL SATIŞ TEMSİLCİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler --Tercihen saha satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, --Aylık ve yıllık hedefler doğrultusunda satış amaçlı kurumsal görüşmeler gerçekleştirebilecek, --Eğitmenlerin programlarını ilgili kişilerle koordine ederek satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, --Satış tekliflerini ve sözleşmelerini hazırlayıp gönderebilecek, --Satış sonrasında kurumlara yönelik eğitimlerin organizasyonunu yürütebilecek, --Rakip ve piyasa araştırması (fiyat ve hizmetler kapsamında) yaparak yöneticisine raporlayabilecek. --İkna ve iletişim yeteneği yüksek --Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü --Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen --Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek --Dış görünüşüne özen gösteren --Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan bizimle birlikte büyümeye ve gelişime açık takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması FİRUZKÖY BULVARI NO:208 AVCILAR ADRESİNDEKİ TOPTAN MANAV MAĞAZAMIZDA ÇALIŞACAK ÖN MUHASEBE BİLEN PERSONEL ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN TERCİHEN ESENYURT VE AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDEN

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Bayan çorap imalatında çalışacak kıraç esenyurt lokasyonunda bulunana firmamıza, Buharlı Ütüde  Çalışacak üretim elemanı;  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 22-32 yaş arası,  En az 3 yıl deneyimli 

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Usta, Görevli

 • Alsamah Tekstil İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bayan çorap imalatında çalışacak kıraç esenyurt lokasyonunda bulunan firmamıza, Paketleme  elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler  22-32 yaş arası,  En az 3 yıl deneyimli 

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir

 • Alsamah Tekstil İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bayan çorap imalatında çalışacak Kıraç  ve Esenyurt lokasyonunda bulunanan firmamıza, kontrol elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 22-32 yaş arası,  En az 3 yıl deneyimli 

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Dil Okulları ESENYURT temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ARAPÇA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Temel Nitelikler   Üniversitelerin Arap Dİli ve Edebiyatı mezunu - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren,

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Esenyurt Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli,  - Prezantable,  - İletişim becerileri güçlü,  - Hizmet kalitesine önem veren, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, --1-10 yıl deneyimli, --Tercihen dershanede çalışmış, --Part time ya da full time olarak çalışacak (özellikle Haftasonunda), --Pedagojik formasyona sahip olan,      

  Aranan Kelimeler: esenyurt, esenyurt iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

/
6

İş Habercisi - esenyurt için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?