gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri (Gece) Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın Gece Üretiminde çalışacak "Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği Belge Sahibi (A-B-C Sınıfı), Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Gece Fabrika Sorumluluğunu alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Benzer işlerde en az 1 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların Ankara’ da ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Firma Adı Gizli

  Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, *Gıda güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, *ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği sistemlerine hakim, *Ms Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu, *rkek adaylar için askerliğini tamamlamı, *TercihenAmasya yakınlarında ikamet eden gıda mühendisi aramaktayız.

 • Sefam Turizm Catering

  Gıda Mühendisi Sefam Turizm Catering

  Ankara

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak Ankara projemizde görev alabilecek( sadece yemek firmalarında en az 1-3 yıl arası çalışmış deneyimli olan) gıda mühendisi değerlendirilecektir. Çalışma bölgesi Ankara Ovacık Keçiören olacağından tercihen bu bölgede çalışabilecek niteliğe sahip olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. En az 1-3 yıl arası yemek firmalarında deneyim sahibi olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. Ankara Ovacık civarında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.

 • Beyzanur Gıda Turizm Taşımacılık

  Gıda Mühendisi Beyzanur Gıda Turizm Taşımacılık

  Bursa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BURSA ŞEVKET YILMAZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NDE ÇALIŞACAK GIDA MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BURSA ŞEVKET YILMAZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NDE ÇALIŞACAK GIDA MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.

 • Firma Adı Gizli

  Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere Üretim Departmanının Gıda Mevzuatına uygun Kalite Standartlarında çalışmasını sağlayacak Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üretim bölümünden sorumlu olmak. Üretilen ürünlerin Gıda Mevzuatına uygunluğunu sağlamak. Gıda mevzuatını takip etmek. Ürün kalitesinin arttırılması ile ilgili araştırmalar/çalışmalar yapmak. Üretim reçeteleri hazırlamak, güncelliğini takip etmek. Yeni ürünler için Gıda Üretim İzin belgesini almak. Üretim birimindeki ekipmanların kalibrasyon periyotlarını takip etmek. Hammadde tanımlarını hazırlamak ve takip etmek. Üretimi takip etmek, izleyerek ölçmek ve dökümante etmek. Üretim ve paketleme faaliyetlerini sürekli olarak kontrol etmek. Bölüm için hijyen koşulllarını oluşturmak ve kurallara uyulmasını sağlamak. Birimi ilgilendiren yasal süreci takip etmek, şirket içi prosedürleri takip etmek ve uygulatmak. Üretim biriminde çalışan personeller için gerekli olan üretim belgelerine sahip olmasını takip etmek. Tüm süreçleri üst yönetime raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun. Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli. MS office programlarını etkin kullanabilen, özellikle İileri derecede Excel bilgisine sahip. Micro programını etkin olarak kullanabilen. Üretim ve Kalite Güvence alanında sorumluluk alabilecek. TS EN ISO 9001:2008 ve ISO 22000: 2005 sistemleri konusunda deneyimli. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere sahip. Proplem çözme ve karar verme yeteneğine sahip. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip , aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Avrupa Yakasında (Sultangazi ilçesine yakın lokasyonda) ikamet eden. BAY.

 • Sefam Turizm Catering

  Gıda Mühendisi (İstanbul Anadolu Yakası) Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Erkek Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.

 • Karali Çay

  Gıda Mühendisi Karali Çay

  İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜLÜĞÜ BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE GIDA MÜHENDİSİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ BULUNAGN TERCİHEN BİTKİ VE MEYVE ÇAYLARI ALANINDA UZMAN AROMALI ÜRÜNLER KONUSUNDA DENEYİMLİ ÜRETİM VE KALİTE KONUSUNDA TECRÜBESİ BULUNAN HAMMADDE VE STOK TAKİBİ VE KONTROLÜNÜ YAPABİLECEK KALİTE VE SİSTEM BELGELERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ İYİ DERECEDE İNGİLİZCE DİL TERCİH SEBEBİDİR.

 • Keyveni

  Gıda Mühendisi Keyveni

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda mevzuatına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve raporlama yapabilecek, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  Ziraat Mühendisi & Gıda Mühendisi Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarım ürünleri ithalat ve ihracatında İzmir Gaziemir Serbest Bölge’ de görevlendirilmek üzere, “ZİRAAT MÜHENDİSİ & GIDA MÜHENDİSİ” aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyimli, Uzun süreli yurtdışı seyahatine engeli olmayan, Askerliğini yapmış, Bay Eleman aranmaktadır.

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Gıda Mühendisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Erkek Gıda Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Gıda Mühendisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kalite,Üretim,Satış departmanlarımızda deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere BAY.

 • Altun Gıda

  Ziraat Mühendisi Altun Gıda

  Adana, Hatay

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *NARENCİYE BAHÇELERİNİN BAKIMINI YAPABİLECEK *MEYVE AĞAÇLARINI HASTALIKLARDAN ve ZARARLILARDAN KORUNMASINI SAĞLAYACAK. *ÜRETİM ESNASINDA PROSESİ SAĞLAYACAK.

  Aranan Nitelikler Narenciye bahçe bakımından anlayan, Paketleme Fabrikalarında Deneyimi olan, Bahçe konularında deneyimli, Ziraii bilgisi olan, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ziraat Mühendisi-Teknikeri Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Hatay/Dörtyol-Erzin çevresinde ikamet eden Adaylar aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Makina Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Autocad, Ms Office ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, *Analatik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, *Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, *Şirketimiz bünyesinde bulunan inşaatların mekanik projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek, ekip çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Makina Mühendisi aramaktayız.

 • Rella

  İşletme Mühendisi Rella

  Manisa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin Üretim sürelerinin daha verimli ve etkin duruma getirilmesi amacıyla üretim yönetimi, yaklaşım ve tekniklerini kullanarak süreçleri analiz etmek, iyileştirme ve geliştirme projelerinin yaşama geçirilmesine katkı sağlamak ve projelerin gelişmesini raporlamak.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Salihli’de Bulunan Peynir Fabrikasın ’da Görevlendirilmek Üzere, Aşağıdaki Niteliklere Uygun; Üniversitelerin Gıda veya Ziraat mühendisliği (süt ve süt ürünleri ) bölümlerinden mezun olmak, Süt fabrikalarında özellikle peynir üretiminde en az 5 yıl deneyim sahibi olmak, Organizasyon ve raporlama yeteneğine sahip olmak, Hedef üretimlerin gerçekleştirilmesinde rol oynayacak, Üretim süreçlerine hâkim, Yönetsel yetkinliği yüksek olan, Hedeflerle yönetim ilkesini benimsemiş, İletişim yönü güçlü, analitik düşünceye sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Salihli’de ikamet etmek ya da edebilecek olmak, 30 -40 Yaş aralığını aşmamış, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, İşletme Mühendisi aramaktayız. NOT : Çalışma Yerimiz Manisa / Salihli.

 • Firma Adı Gizli

  Elektrik Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, *En az 2 yıl saha tecrübesi bulunan, *Elektrik kurumu(TEDAŞ) müşavirlik işlerini organize edebilecek, *Taşeron ekipler tarafından yapılan imalatların, onaylı projeye uygun yapılmasını sağlayacak, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *İnsanlarla iletişimi kuvvetli, ekip ruhuna inanan, *Seyahat engeli olmayan, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Elektrik Mühendisi aramaktayız.

 • Batı Unlu Mamüller

  Üretim Vardiya Mühendisi Batı Unlu Mamüller

  Manisa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, FMCG veya ekmek üretiminde en az 2 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İstatik, analiz konusunda bilgi sahibi olan ve raporlama becerileri güçlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office uygulamarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, En az orta seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Manisa Turgutlu'da ikamet eden/edebilecek, 'Üretim Vardiya Mühendisi' takım arkadaşı arıyoruz...

 • Temas Tanıtım

  Satış Mühendisi Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye temsilciliğini yaptığı ürünler ile farklı sektörlerde üretim yapan firmalara teknik ekipman sağlayan iş ortağımızda görev alarak; satış hedeflerini gerçekleştirme sorumluluğunu üstelenecek ve firma portföyünü genişletecek SATIŞ MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgi bölümlerinden; tercihen makine, endüstri, gıda mühendisliklerinden mezun Endüstriyel satışta minimum 3 sene deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen

 • Firma Adı Gizli

  İnşaat Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AMASYADA GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler * ÜNİVERSİTELERİN İNŞAAT MÜHENDİSLİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, *ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, *B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ OLAN, *TÜRKİYE GENELİ ŞANTİYELERİMİZDE ÇALIŞABİLECEK, *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, *7-12 YIL TECRÜBESİ BULUNAN, *TERCİHEN AMASYA YAKINLARINDA İKAMET EDEN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

 • Adecco Bursa

  Sipariş Operasyon Mühendisi Adecco Bursa

  Bursa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Sipariş Operasyon Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Lojistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik, depo ve ambar konularında en az 3 yıl deneyimli, tercihen gıda sektöründe çalışmış, B2C e-ticaret alanında çalışmış, MS Office programlarını kullanabilen, SAP bilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünme yetkinliklerine sahip, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, Bursa Mustafakemalpaşa’da çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Depolama ve lojistik süreçlerinde iş geliştirme ve optimizasyon çalışmaları yapmak, Hazırlanan siparişlerin kontrolü, dağıtım planını yapmak ve sevkiyat süreçlerini yürütmek, Depo yönetim sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlayarak gerekli kontrolleri ve raporlamaları hazırlamak, Sevkiyat ve stok unsurlarını raporlamak ve güncel halde tutmak, Tüm depoların stok kontrollerinin yapılarak, sayım sonuçlarını değerlendirmek, Operasyonel verimlilik çalışmalarını yapmak, İlgili birimler ile koordineli çalışarak lojistik süreçlerinin geliştirilmesi faaliyetlerine destek olmak, Lojistik yönetimi ve envantere konu olan projelere katımak/destekte bulunmak, Lojistik ve envanter yönetimi konularında talimat ve prosedürleri hazırlamak, uygulamak ve/veya uygulatmak ​Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Haus Santrifüj Teknolojileri

  Satış Mühendisi Haus Santrifüj Teknolojileri

  Aydın

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HAUS Santrifuj Teknolojileri alttaki görevler için takım arkadaşları aramaktadır. Bağlı olduğu Satış Yöneticisine raporlamalarda bulunmak, Düzenli olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmak Müşterilere ürünlerle ilgili sunum hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, 1-2 yıl Satış deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Fransızca bilmesi tercih sebebidir, İngilizce sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli olan, MS Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aydın’da ikamet eden/edebilecek.

 • Ata Holding

  Bakım Mühendisi Makine Muh. Ata Holding

  Amasya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Solidworks veya Autocad bilgisi olan . Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • Namsal Gıda

  Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri Namsal Gıda

  Bursa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2001 yılından beri dondurulmuş meyve ve sebze sektöründe güçlü bir üretici olarak hizmet veren ve sektörün öncü firmalarından olan Namsal Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin Orhangazi/Bursa ilçesindeki üretim tesislerinde, üretim departmanında istihdam edilmek üzere "Gıda Mühendisi /Gıda Teknikeri” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği/Gıda teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe min. 1 yıl deneyim sahibi veya yetiştirilmek üzere yeni mezun, Üretim planına göre üretimin gerçekleştirilmesi, üretim verimliliğinin arttırılması, personelin yönetim ve koordinasyonunun sağlanması ve gerekli raporlamaların yapılmasında görev alacak, Analitik düşünme yeteneğine sahip, dikkatli ve detaylara önem veren, takım çalışmasına yatkın, Tercihen kalite ve gıda güvenliği sistemleri (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve BRC) konusunda bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adylar için Askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ve vardiyalı çalışabilecek, Yalova, Orhangazi veya Gemlik’te ikamet eden veya edebilecek takım arkadaşları aranmaktadır

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Vardiya Mühendisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  26 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Erkek Gıda Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

 • Randstad Türkiye

  Elektrik/Elektronik Muhendisi Randstad Türkiye

  Afyon

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. makinelerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermede tecrübeli, vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak,

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''elektrik / elektronik mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin elektrik ve/veya elektronik mühendisliği bölümünden mezun, üretim şirketlerinde benzer pozisyonda deneyimi olan plc otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren iyi derece ingilizce bilen, ms office ve ms project programlarını etkin şekilde kullanabilen askerlik ile ilişiği bulunmayan, araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), afyon 'da ikamet eden veya edebilecek,

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Vardiya Mühendisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  26 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretimin doğru, hatasız ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri almak, Üretim tesisindeki kurallar, prensipler, prosedürler ve yönetmeliklerin yürütülmesi konusunda örnek rol model olmak ve düzeni korumak. Üretimde çalışan personelin sevk ve idaresi, Üretim raporlarının hazırlanması, Hammadde ve yardımcı malzemelerin kontrolü, Çalışanlara üretim ile ilgili eğitim vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründen faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere ''Kalite Mühendisi''alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derece ingilizce dil bilgisine sahip, Kalite Sistemleri konularında tecrübe sahibi, Müşteri şikayet analizlerini yapıp , cevaplandırabilecek, Askerlik ilişiği olmayan (Erkek adaylar için) çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Ata Holding

  Bakım Mühendisi Elektrik Elektronik Ata Holding

  Amasya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin elektrik , elektronik ve Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik , Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, PLC li otomasyon sistemleri konusunda Tecrübe tercih nedenidir. Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • Elbak Makina

  Teknik Servis Mühendisi Elbak Makina

  İstanbul Anadolu

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ELBAK Makina, Mühendislik ve End. Ür. San. ve Tic. Ltd.Şti. 1988 yılında kurulmuş ve 1992 yılından beri İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Bünyesinde yer alan TEKNİK SERVİS Departmanı yine firmamız tarafından temsilciliği yapılan özellikle "gıda" sektörünün çok yakından tanıdığı bir takım yabancı makina, ekipman ve üretim hatlarına Teknik Destek Hizmeti, Operatör Eğitimi, Makina Kurulumu ve Planlı Bakım Hizmeti vermektedir. Yurt genelinde yerleşik bir çok gıda üreticisi müşterilerimizde çalışmakta olan sistemlere yönelik ve yeni kurulumlara hizmet verilmektedir. Ağırlıklı olarak İngiliz ve Hollandalı Mühendislerle eş güdüm içinde çalışma öngörülmektedir. Gerek Türkiye 'de gerekse yurt dışında bol seyahat ve bir çok insanla ilişki kurma esasına dayanan TEKNİK SERVİS Departmanımızda görevlendirilmek üzere ELEKTRİK-ELEKTRONİK Bakım Mühendisleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 26-29 Yaşları arasında, ELEKTRİK, ELEKTRONİK Mühendisi olmak, Askerlik Hizmetini tamamlamış olmak, Seyahat etme engeli olmamak ve seyahatten hoşlanmak, Düzgün Türkçe konuşur, yazar olmak, İNGİLİZCE konuşur, anlar ve okur olmak. Otomobil sürücü ehliyeti olmak ve AKTİF sürücü olmak, Sigara kullanmamak.

 • Karamela Gıda

  Gıda Mühendisi Karamela Gıda

  İstanbul Avrupa

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İkitelli OSB'de endüstriyel şekerleme ve meyve sosları imalatı yapan firmamızda ISO 22000, BRC, HACCP ve benzeri kalite güvence çalışmalarımızı aktif olarak takip edebilecek, bilgi ve birikimiye sistem oluşturabilecek ve gereklerini yerine getirebilecek Gıda Mühendisi arıyoruz. Adayların gerektiği durumlarda imalat süreçlerini ve ar-ge çalışmalarını takip edebilecek bilgi ve birikime sahip olmaları tercihimizdir. Çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Nitelikler ISO 22000, BRC, HACCP vb. kalite sistemleri konularında bilgi ve tecrübe sahibi. Bu kalite sistemlerinin gereklerini aktif olarak yerine getirebilecek, dosyaları ve süreçleri takip edebilecek nitelikte. Kalite denetlemelerinde firmamızı temsil edebilecek ve müşterilerimizin taleplerini karşılayacak. Gerektiğinde imalat ve ar-ge süreçlerini takip edebilecek. Tercihen şekerleme imalatı konusunda bilgili ve deneyimli. Personeli gerek hijyen gerekse süreçler konusunda eğitebilecek, imalat süreçlerini takip edip verimliliği arttırabilecek. Çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

 • Tesco Kipa

  Gıda Mühendisi Tesco Kipa

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesco Kipa stratejik planları doğrultusunda takımını yönetebilecek Mağaza yönetimi ile takımı arasında bilgi akışını sağlayacak, Takımının performansı ve motivasyonunu sağlaması ve geliştirilmesinde etkin rol oynayacak, Mağazasının bulunduğu bölgede rekabeti takip ederek Ürün Müdürü' ne bilgi aktarıp, mağaza performanslarının sergileme boyutunda karşılaştırma ve önerilerde bulunacak, Depo ve stok yönetiminde etkin rol oynayacak, Sergileme, raf düzeni, promosyon yerleşimi, vb. konulara ilişkin olarak, mağaza düzeninin kontrol ve takibini yapacak, Departman süreçlerinin etkinliğinin ve performansının takibi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Güçlü iletişim becerisine ve liderlik özelliklerine sahip Takım çalışmasına yatkın Planlama , organize etme yetkilerine sahip Tercihen 1 yıl yöneticilik ve mesleki deneyimi olan Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Fakültesinden mezun MS Office uygulamalarına hakim Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için, askerliğini yapmış veya askerlikten muaf Ankara Mağazalarında görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?