Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

gıda mühendisi için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıFABRİKAMIZIN YURTİÇİ SATIŞ VE PAZARLAMA DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, MENEMEN HALK EĞİTİM VE TEZCAN UN İŞ BİRLİĞİ İLE İŞ ARAYAN GENÇLERİMİZE 3 AY ÜCRETSİZ EĞİTİM VERİLECEKTİR. EĞİTİM SÜRECİ; 2 AYLIK TEORİK EĞİTİMİN ARDINDAN 1 AY SÜRE İLE SAHADA PRATİK EĞİTİM İLE DEVAM EDECEKTİR. EĞİTİM SONUNDA MEB ONAYLI SATIŞ EĞİTİM SERTİFİKASI VERİLECEK OLUP, EĞİTİM SÜRESİNCE İŞKUR TARAFINDAN MADDİ DESTEK SAĞLANACAKTIR. EĞİTİM SONUNDA BAŞARILI ADAYLAR TEZCAN UN FABRİKASI'NDA İŞBAŞI YAPACAKTIR.

  Aranan NiteliklerSON 3 AY SİGORTASI OLMAYAN 18-29 YAŞ ARALIĞINDA İŞKURA KAYITLI EHLİYET SAHİBİ ASKERLİĞİ YAPILMIŞ EN AZ 2 YILLIK BÖLÜM MEZUNU GIDA MUHENDİSİ VEYA GIDA TEKNİKERLİĞİ MEZUNU SEYAHET ENGELİ OLMAYAN

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Eleman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGrup Şirketlerimizde çalışacak Gıda Mühendisi aramaktayız. -Proseslerin iş akış planlarını hazırlamak -Bütün ürünlerin üretim reçetelerini , kontrollü doküman şeklinde bulundurmak -Proses ve mamul kontrollerinin dinamik şekilde ve üretim periyoduna paralel yapılmasını sağlamak -Üretim Kalite yönetim sistemini denetlemek , geliştirmek -Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot ve yöntemler geliştirmek.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Gıda mühendisliği bölümlerinden mezun - Gıda üretim tesis yönetiminde tecrübeli - Analiz etme ve sorgulama becerileri gelişmiş - Gıda güvenliği ve Kalite yönetim sistemlerinde bilgili - Planlı , disiplinli , çok dikkatli çalışan , sorumluluk sahibi - Yönetsel ve organizasyon becerisi gelişmiş - MS Office programlarına hakim -Hadımköy-Ömerli'ye ulaşımın kolay olması tercih sebebidir.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıÇalıştığı üretim biriminin mamul takibini gerçekleştirmek, Standartlara uygunluğunu denetlemek, Sonuçlarını kayıt altına almak ve raporlamak, izlenebilirliğini sağlamak, Tespit ettiği uygunsuzluklar hakkında bölüm yöneticisiyle iletişime geçip aksiyon alınmasını sağlamak,

  Aranan NiteliklerGıda Mühendisliği bölümünden mezun, ISO 22000 yönetim ve Gıda Güvenliği Sistemleri ile en az 1 yıl çalışmış, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, Kalite dokümantasyonu konusunda bilgili, Hijyen kurallarına dikkat eden ve önem veren, Tercihen Gıda (ET) Sektöründe Tecbübeli Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Excelde raporlama yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gıda Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Yemekhane Yiyecek ve İçecekİstanbul Avrupa 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıToplu yemek hizmeti veren Mecidiyeköy - İstanbul işletmemizde görev yapacak Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun, ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerinin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi Toplu yemek sektöründe min. 3 yıl deneyimi olan Mutfak ekibini mevcut yönetim sistemlerinin yürütülmesi konusunda koordine edebilecek MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Mühendis

 • Karali Çayİstanbul Avrupa 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜLÜĞÜ BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE GIDA MÜHENDİSİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ 5 YIL TECRÜBESİ BULUNAN TERCİHEN BİTKİ VE MEYVE ÇAYLARI ALANINDA UZMAN AROMALI ÜRÜNLER KONUSUNDA DENEYİMLİ ÜRETİM VE KALİTE KONUSUNDA TECRÜBESİ BULUNAN HAMMADDE VE STOK TAKİBİ VE KONTROLÜNÜ YAPABİLECEK KALİTE VE SİSTEM BELGELERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ İYİ DERECEDE İNGİLİZCE DİL TERCİH SEBEBİDİR.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıPastane, unlu mamüller üretiminin planlanmasi, yurutulmesi, kontrolu ve raporlanmasi Yönetime veri akışının eksiksz sağlanması, Satınalma sürecinde hammadde kalite standartlarının kontrolü. Personelin egitimlerinin koordinasyonu. ERP Üretim modülünün kullanımı.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Hijyen-Kalite-Üretim konusunda yetkin , Gıda sektöründe, tercihen unlu mamüller, pastane üretiminde en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkileri gelişmiş, Kalite yönetim sistemleri hakkında tecrübe sahibi, Görev ve sorumluluk bilinci yüksek. Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • KayraGrupKastamonu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKastamonu Daday ilçesinde, 60 dönüm alan üzerine kurulu; 60 odalı; içerisinde Binicilik Kulübü, SPA, Kapalı Yüzme Havuzu, iki adet toplantı salonu, 1 restaurant, 1 bar bulunan, Otelin bünyesinde yer alan çiftlikte, doğal ürünlerin üretildiği bir imalathanenin bulunduğu tesisimizde görevlendirilmek üzere, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Otel ya da gıda üreten işletmelerde deneyim sahibi ISO 9001 ve 22000 Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili bilgi sahibi, Gıda Güvenliği ve Gıda mevzuatına hakim, MS ofis programlarını kullanabilen, Konusu ile ilgili literatürü takip edebilecek, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın Gıda Mühendisi arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıKuru Gıda Üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamıza Avcılar - Büyükçekmece - Kumburgaz muhitinde ikamet eden en az 3 yıl deneyimli gıda mühendisleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, * Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, * Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, * Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi, * Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, * Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıToplu yemek (Caterin ) tecrübesi olan Ürün kalite takibi süreçlerine hakim. Üretim süreçlerini takip edecek , Müşteri ilişkileri gelişmiş , İletişimi ve takım çalışmasına uygun , Personel yönetim tecrübesine sahip Alanında tecrübesi olan İzmir /Aliağa da ikamet eden Gıda Mühendisi istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMağazalarımızda satışını yapmış olduğumuz baharat ürünlerinin takibini yapmak Mağaza ziyaretleri yaparak satış ekibine destek vermek.

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Seyahat engeli olmayan Gıda Mühendisi ya da Ziraat Mühendisi 35 yaşını aşmamış İzmir'de ya da Aydın'da ikamet eden / edebilecek Başvuru yapan erkek adayların askerlikle ilişiği olmamalı Not 1 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıPlastik Gıda Ambalajı seköründe faaliyet gösteren şirketimiz için PLASTİK GIDA AMBALAJLARI, TERMOFİLM MAKİNA AMBALAJLARI , OPA, PA/PE VB. FİLM VE POŞET, ET VE SÜT ÜRÜNLERİ AMBALAJLARI KONULARINDA DENEYİMLİ, UFKU VE VİZYONU OLAN takım arkadaşı arıyoruz. •Kalite Güvence ve üretim ile ilgili tüm faaliyetlerin geliştirilmesi, planlaması, raporlaması, analizi, yürütülmesi ve kontrol edilmesi hususlarında destek olabilecek, •Ürünün müşteriye sunulabilir duruma getirecek, bu ürünle ilgili tanıtımı ve bilgilendirmeyi etkin bir biçimde yapabilecek, ISO 9001, ISO 22000 ve diğer belgelendirme sistemlerini takip edebilecek, adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin ilgili dört yıllık bölümlerinden/programlarından mezun, Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, • Yeni mezun veya 30 yaşını aşmamış •İstanbul-Anadolu yakası - Ümraniye civarında ikamet eden ya da edebilecek olan, •İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, •İngilizceyi yazışma ve görüşemeler yapabilecek, •Kendini geliştirmeye açık, pozitif yaklaşım sahibi, •Dinamik, kararlı ve sorumluluk sahibi,ikna kabiliyeti yüksek, •Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın, •Kariyer çizgisini şirketimiz bünyesinde geliştirmek isteyen, •MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, •Askerlik yükümlülüğü ile ilgisi olmayan (erkek adaylar için), •Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, •B sınıfı sürücü belgesi sahibi olup, aktif araç kullanabilen.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • Lemonera Gıdaİstanbul Avrupa 12 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıUretime girecek hammade ve diger hazirliklarin yapilmasi, Recetenin hazirlanmasi ve imalat, Bitmis urunun paketlenmesi, Paketlenmis urunun depolanmasi, Uretim sonrasi gerekli temizliklerin yapilmasi, Butun bu sureclerin kayit altina alinmasi,

  Aranan Nitelikler-Lise ve Üniversitelerin Gıda bölümlerinden mezun, -İmalat, proses, hijyen kurallarında yeterli donanıma hakim, -HACCP, ISO 22000 sistemine hakim ve uygulama tecrübesine sahip, -Üretim sipariş ve sevkiyat-irsaliye süreçlerini yönetebilecek, -Raporlama becerilerine sahip, -İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Erkek adayların başvuruları dikkate alınacaktır(Askerlik hizmetini tamamlamış),

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • Eykim Gıdaİstanbul Avrupa 12 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda yetiştirilmek üzere Kimya / Gıda Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Aktif satış,pazarlama ve müşteri ziyaretleri yapabilecek, Yurtdışı ile gerekli teknik yazışmaları yapabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Gıda Katkı Maddeleri sektöründe çalışmış veya yeni mezun, B sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Prezantable, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,(İkitelliye ulaşım konusunda sorun yaşamayacak) Bayan,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Kimya

  Pozisyon: Kimyager, Tekniker

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Gıda, Kozmetik ve Temizlik ürünleri depolama ve sevkiyatında görevlendirilmek üzere Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın, Depolama ve Sevkiyat tecrübesi olan Askerlik ile ilişiği olmayan Tercihen E sınıfı Ehliyetli

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıÜretim hatlarında belirlenen noktalarda kontroller yaparak kayıt altına almak.

  Aranan NiteliklerM.Y.O. gıda teknolojisi mezunu , Vardiya sisteminde yoğun tempoda çalışabilecek, Sorumluluk sahibi , dikkatli , Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt ve civarında ikamet eden, Adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merkezi Merter/Güngören’de bulunan üretim tesislerimizde görev almak üzere "Gıda Mühendisi" arıyoruz. * Üretim süreç ve aşamalarına hakim olunması, * Üretim planı doğrultusunda üretim çalışmalarının organize edilmesi, * Üretimin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konularında yaratıcı çözümler sunulması, * Verilen yetki ve sorumlulukların taşınması, * Üretim ile operasyon arasında köprü oluşturmak, * Ürünlerin son kalite kontrollerini gerçekleştirmek, * Kalite kriterlerine göre hammadde ve ambalaj mal kabulü yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda teknikerliği /Gıda mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen erkek (gece vardiyasına kalabilecek) Yeni mezun veya maksimum 3 yıllık deneyimli Analitik düşünen Gelişmeye , öğrenmeye istekli Doğru ve etkili iletişim kurabilen Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 sene tecilli Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi 22:00 – 07:30 saat aralığında çalışacak Gece Vardiya Sorumlusu görevinde Kalite Kontrol Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMarmara Bölge Müdürlüğü'müzde çalışmak üzere "Gıda Satınalma Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe satın alma alanında en az 3 yıl çalışmış, Ürün geliştirme tecrübesi olan ve tercihen üretim firmalarında satın alma alanında çalışmış, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Yaratıcı yönü gelişmiş, yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyonu geniş, Takım çalışmasına açık, yüksek enerji seviyesine sahip, Sorumlu olduğu ürün gruplarının satış, pazar payı ve tüketici verilerini, pazar araştırmalarını, dağılım ve rakip faaliyetlerini inceleyerek ürün ve marka stratejilerini oluşturup geliştirebilecek, Satın alma planı ve satın alma bütçesi oluşturmada deneyimli,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması* Üreticilere teknik destek, danışmanlık hizmeti ile desteklemelerle ilgili açıklayıcı bilgiler vermek, * Belirli tarihlerde üreticileri ziyaret etmek, * Üreticilerle ilgili veritabanı oluşturmak, * Bölgesinde bulunan birlikler, ziraat odaları, tarım il, tarım ilçe ve benzer kamu kurum ve kuruluşları ile iletişim, iş birliği ve firma tanıtımının sağlanması, * Üreticileri düzenli ziyaret etmek, ürün tanıtımı yapmak, * Yeni ürünlerin pazarlama stratejilerine katkıda bulunmak ve uygulamak

  Aranan Nitelikler· Orhangazi/Bursa'daki fabrikamızda çalışmak üzere; · Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, · Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, · B sınıfı sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip; · Pratik ve sonuç odaklı,Planlama ve iyi zaman yönetimi becerisi olan, · Tarlada saha çalışmasına engel durumu olmayan, · Organik Tarım, iyi tarım hakkında bilgi sahibi;Sebze ve meyve yetiştiriciliği hakkında tecrübeli · Sezonda yoğun çalışma saatlerine uyabilecek · Gemlik,Orhangazi ve Yalova 'da ikamet eden · 25-35 yaş aralığında , askerliğini yapmış erkek elemanlar

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • DENİZ PLASTİK SU GIDATüm Türkiye 21 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Çatalca da su üretimi yapan fabrikamızda yatılı kalabilecek Mesul Müdür

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin kimya bölümünden veya eş değer bölümlerinden lisans mezunu, Mesul müdürlük belgesi mevcut veya alabilecek, Laboratuvar cihazları konusunda deneyimli, Sosyal ilişkileri güçlü, iletişim becerileri gelişmiş, Güleryüzlü ve dinamik olan, Askerliğini yapmış, Bay iş arkadaşları aramaktayız. NOT : istanbul Çatalca'da bulunan Su FabrikamIzda çalışacak olan aday yatılı şekilde işe alımı yapılacaktır.Kendisine ait lojman imkanı sunulmaktadır. "Sadece online başvurular kabul edilecektir" Sektör/Bölüm/Pozisyon : Gıda - Üretim - Kimyager

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıTürkiye'de Gıda Sanayinin öncü firması Tukaş Gıda’da görev yapmak üzere KALİTE KONTROL VE GÜVENCE / ARGE MÜHENDİSİ arıyoruz. Kalite Güvence ve Kalite Kontrol departmanı faaliyetleri çerçevesinde yürütülen; Hammadde Giriş Kontrol – Proses Kontrol – Son Ürün Kontrol – Sevkiyat Sonrası Kontrol faaliyetlerini oluşturulan iş planları/talimatları doğrultusunda, kendisine bağlı ekibin sevk ve idaresini yapmak ve yapılan faaliyetleri periyodik olarak raporlamak Girdi hammadde, proses ve ürün son kontrol numunelerinin plan doğrultusunda fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerinin yapılması Kalite Yönetim Sistemleri çalışmalarında aktif olarak yer almak ve kurgulanan sistemin uygulanmasını, sürdürülmesini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak Hammadde, ambalaj malzemesi ve yardımcı malzeme tedarikçi değerlendirmelerine katılmak ve raporlamak Kalite iyileştirme, proses iyileştirme projelerinde ekip üyesi ve/veya proje yürütücüsü olarak yer almak ve raporlamak Hijyen ve Gıda Güvenliği konuları ile ilgili çalışanlara eğitim vermek Yürütülen temizlik, dezenfeksiyon ve sanitasyon faaliyetlerinin etkinliğini değerlendirmek ve raporlamak Hammadde, ambalaj malzemesi, proses denemeleri ve takip çalışmalarında yer almak Yardımcı Malzemelerin tanımlanması, sisteme işlenmesi ve içerik kontrollerinin yapılması Ar-Ge kapsamındaki ürün geliştirme veya analitik laboratuvar çalışmaları yapacak, Türk Gıda Kodeksi Tebliğ ve Yönetmeliklerinin ve AB Direktif ve Regülasyonlarının takibi ve yürütülmesi Konularından sorumlu olacak Kalite Kontrol-Güvence Mühendisi ve ARGE Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Gıda sektöründe en az 1 yıl Kalite Güvence, Kalite Kontrol ve ARGE faaliyetlerinde tecrübeye sahip ISO 9001, ISO 22000, BRC, IFS Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili bilgi ve uygulama tecrübesine sahip MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Gıda analiz konularında en az 1 (bir) yıl tecrübeli (Tercihen konserve ve sos sektöründe), Ekip çalışma yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli bulunmayan Disiplinli, düzenli, detaylara dikkat eden ve takipçi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Ekmek Unlu Gıdaİstanbul Anadolu, Kocaeli 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin; Makinelerin mekanik ve mekatronik arızalarını gidermede yardımcı olabilecek, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce 1-2 yıl çalışmış veya tecrübesiz

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Otomasyon sistemlerine yönelik çalışabilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Alanında istekli ve meraklı, Takım çalışmasına önem veren, Tercihen İngilizce diline hakim, SolidWorks ve AutoCad programlarına hakim MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Gebze veya İstanbul Anadolu yakasın’ da ikamet eden veya edebilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMüşteri ve Kalite Sistem denetimleri sürecini yönetmek, Tedarikçi denetimlerinin gerçekleştirilmesi, değerlendirilmesi ve raporlarının hazırlanması Fabrikadaki tüm kalite kontrol süreçlerini gözden geçirip gerekli yapılandırmaları yapmak, Kalite Kontrol sürecini verimli hale getirerek etkinliğini sağlamak, Kendine bağlı olarak çalışan kalite personelini yöneterek hammadde giriş ve kalite kontrol proseslerinin yürütülmesini sağlamak, Kalite Yönetim Sistemleri gerekliliklerini şirket içerisinde kullanımını sağlamak ve koordine etmek, Müşteri şikayetleri, iç hatalar, tedarikçi zincirinden oluşan ve oluşabilecek potansiyel hatalarla ilgili düzeltici ve önleyici faaliyetlerin başlatılması, yürütülmesi ve kapatılmasını gerçekleştirmek, Firma, tedarikçiler, müşteriler ve belgelendirme kuruluşları arasında kalite güvence ile ilgili koordinasyonun ve iletişimin sağlamak, Kalite bilincinin yerleşmesi için eğitimler organize etmek, Doküman Yönetim Sistemini geliştirme, gerekli revizyonları yapmak, şirkete duyurmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Eskişehirde ikamet eden, ISO 9001, ISO 22000, BRC vb gıda güvenliği ve kalitesi yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi, İleri derecede bilgisayar bilgisine sahip, En az 2 yıl kalite güvence alanında tecrübesi olan, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi, İş takibi ve sorumluluk bilinci yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerde başarılı, Uzun süreli çalışmak isteyen ve kariyer hedefi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıGelen malzemenin (girdi kalite kontrol) ve sevkedilen ürünlerin kontrol edilmesi, ilgili formunun doldurulması, uygunsuzluklarda hızlıca tasnif formenini veya şefini bilgilendirmek, bununla birlikte üst amirini bilgilendirmek. Tasnif makinesinden (MOBA) çıkan son ürünlerde bulunan yumurtaların üretim kriterlerine uygunluğunu belirlenmiş aralıklar ile kontrol etmek Pest kontrol sisteminin ve gerekliliklerinin takibini sağlamak. Kimyasalların uygun bir şekilde ve güvenli depolandığının kontrolünü yapmak. Temizlik ve sanitasyon sonrası ve/veya üretim başlangıcında kontrolleri yapmak. Üretime başlanmadan önce belirtilmiş hijyen kontrollerini, doğrulamaları yapmak

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin meslek yüksek okulu Gıda Teknoloji bölümünden mezun Kalite Yönetim ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi Kalite Kontrol, proses, giriş kalite konularında en az 3 yıl deneyimli Netsis program bilgisine sahip, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Saruhanlı, Akhisar , Manisa Merkezde ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Beyaz Fırınİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakasında bulunan Merkez Üretim bölümümüzde değerlendirilmek üzere Gece Vardiyasında Gıda Teknikeri olarak görevlendirilecek bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Lise ve Üniversitelerin Gıda bölümlerinden mezun, -İmalat, proses, hijyen kurallarında yeterli donanıma hakim, -Gece Vardiyasında sürekli çalışabilecek, -HACCP(ISO 22000) sistemine hakim ve uygulama tecrübesine sahip, -Üretim sipariş ve sevkiyat-irsaliye süreçlerini yönetebilecek, -Raporlama becerilerine sahip, -İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adayların başvuruları dikkate alınacaktır(Askerlik hizmetini tamamlamış),

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • İNKAKocaeli 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Restaurant Müdürü, Garson, Temizlik Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Sosyal medyayı aktif olarak kullanabilen, Darıca Bölgesi'ne yakın lokasyonda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür, Garson, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıFirmamızın İhracat Bölümünde Görev Alacak, Gıda Sektöründe Tecrubeli, Tercihen Lokum, çikolata, Baklava, vb. ürün İhracatı Yapmış Olan, En Az 1 Yabancı Dili Olan ve Aktif Konuşa Bilen Adaylar Alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİhracat Konusunda Deneyimli, Anadolu Yakasında Oturan Tercihen Ümraniye Çarşı ve Çevresinde İkamet Eden, 30 Yaş ve Üzeri, En Az 1 Yabancı Dili Olan (Yabancı Dilde Aktif Ticaret Yapabilecek) Kendisini İhracat Alanında Geliştirmek İsteyen, Adayları Bekliyoruz..

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Danışman

 • Pro TanıtımBursa, Antalya, Adana, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin, mağaza içi satış destek projelerinde görevlendirilmek üzere; Mağaza, alışveriş merkezlerinde ve belirli satış noktalarında donmuş gıda ürünlerinin pişirilerek hazırlanması ve sunulması, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili mağaza içerisindeki çalışmaların yürütülmesi, görevlerinde bulunabilecek "Mağaza Gıda Satış Personeli” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen gıda sektöründe satış alanında deneyimli, Titiz ve hijyen koşullarına önem veren, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın adaylar.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıKuru Gıda Üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamıza Avcılar - Büyükçekmece - Kumburgaz muhitinde ikamet eden en az 3 yıl deneyimli gıda teknikerleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümünden mezun, * Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, * Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, * Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi, * Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, * Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • Fileİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMağazalarımızda görevlendirilmek üzere KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen konusunda deneyime sahip Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manav, Kasap, Şarküterist

 • Fileİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMağazalarımızda görevlendirilmek üzere KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen konusunda deneyime sahip Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manav, Kasap, Şarküterist

/22

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?