gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Gıda Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış 

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

 • İş Açıklaması Mevcut kalite sistemlerinin işletilmesi ve etkinliğini sağlamak Alınan her türlü ana ve yardımcı maddelerin standart değerlere göre olmasını sağlamak. Laboratuvarda yapılacak mikrobiyolojik  ,kimyasal , fiziksel analizlerin yapılış porsedürlerini hazırlamak ve işleyişi takip etmek. İl kontrol ,çevre ve şehircilik  ve danışman firmalarla ve gıda üretimi konusunda yapılması gereken teknik çalışmaları yürütmek , denetimlere katılmak şirketi temsil etmek. Laboratuvarda yapılan , her türlü analiz ve işlemlerin trend analizlerini yaparak üst yönetime sunmak . Hammadde'den son ürüne kadar  kabul ve ret değerleri konusunda net yetkiler almak ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Esenyurt'ta faaliyet gösteren firmamıza  ;  Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe Kalite Güvence alanında 5 yıl deneyimli, ISO 22000, ISO9001, HACCP ve BRC kalite sistemlerine hakim, Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, İletişim yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Büyük Çekmece ,Silivri civarında oturan      Kalite Güvence Müdürü aramaktayız.      

 • Gıda Mühendisi
  Karizma Beşler Et Gıda…
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Silivri'de bulunan Fabrikamızda değerlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun  Kalite sistem konusunda deneyimi olan, Tercihen gıda sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette deneyim kazanmış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Yeni fikirler geliştirme yetisine sahip, trendleri yakından takip eden, BRC, ISO 9001, ISO 22000 kalite yönetim sistemlerine hakim olan Koordinasyon, zaman yönetimi ve sunum becerilerine sahip, MS Office programlarına hakim takım arkadaşı aramaktayız.

 • Gıda Mühendisi / Gece Vardiyası
  Keyveni
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda mevzuatına hakim, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş, Sabırlı, analitik, yeniliklere açık ve değişime uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti olan, Diksiyonu düzgün, prezantable özelliklere sahip gece vardiyasında çalışabilecek personel arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek/Kadın personel alınacaktır.    

 • İş Açıklaması İzmir-Seferihisarda bulunan işletmemize Süt Ürünleri İşletmesi-Gıda Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Süt ürünleri tesisinde en az 5 yıl yöneticilik yapmış, İş takibi güçlü , sonuç odaklı İşletmede üretim süreç aşamalarına hakim olup denetim ve kontrolünü sağlayabilecek Gıda Güvenliği , HACCP,ISO sistemlerine hakim, Ofis programlarını kullanabilen Askerlikle ilişiği olmayan(erkek elemanlar için)  

 • İş Açıklaması ‘’Sunis  Grup’’ bünyesinde İzmir Özdere’de bulunan Sunis Efes Royal Palace otelimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, • Alanında 2-3 yıl deneyimli, • Ms office programlarına hakim, • Kalite Yönetim Sistemlerinin uygulanması, yerinde üretim yapılan mutfağın sorumluluğunu ve kontrolünü üstlenebilecek, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "A SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, A sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden adaylar  

 • Gıda Mühendisi
  Karali Çay
  İstanbul Avrupa 8 Kasım 2015

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜLÜĞÜ  BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE GIDA MÜHENDİSİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ BULUNAN TERCİHEN BİTKİ VE MEYVE ÇAYLARI ALANINDA UZMAN AROMALI ÜRÜNLER KONUSUNDA DENEYİMLİ ÜRETİM VE KALİTE KONUSUNDA TECRÜBESİ BULUNAN HAMMADDE VE STOK TAKİBİ VE KONTROLÜNÜ YAPABİLECEK KALİTE VE SİSTEM BELGELERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ İYİ DERECEDE İNGİLİZCE  DİL TERCİH SEBEBİDİR.

 • İş Açıklaması Günlük siparişler doğrultusunda prosedürler ve talimatlar eşliğinde üretimin planlanması,  Bütün ürünlerin üretim reçetelerine göre yapılması ve kontrollü ,  Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot ve yöntemler geliştirmek,  Günlük, haftalık ve aylık envanterleri oluşturmak, raporlamak ve takip etmek,  Gıda güvenliğine uygun kontrolleri sağlamak.  

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, •  Gıda sektörü içinde olmak koşulu ile Kalite Yönetim Sistemleri alanında en az 2 yıl deneyimli, •  Gıda güvenliği mevzuatına hakim, •  Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, •  Ekip yönetim tecrübesi olan, •  İyi derecede ingilizce bilen, •  İnsan ilişkileri, iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti güçlü, •  Yönetim organizasyon becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, •  Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, gelişime açık, •Tercihen TMMOB Gıda Mühendisleri Odasına kayıtlı olan, • ISO 9001, ISO 22000 sistemleri hakkında bilgi sahibi,  

 • Gıda Mühendisi
  Firma Adı Gizli
  Amasya 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, *Gıda güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, *ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği sistemlerine hakim, *Ms Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu, *rkek adaylar için askerliğini tamamlamı, *TercihenAmasya yakınlarında ikamet eden gıda mühendisi aramaktayız.

 • Gıda Mühendisi
  Flaş Catering Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2015

  İş Açıklaması   Günlük siparişler doğrultusunda prosedürler ve talimatlar eşliğinde üretimin planlanması, Üretimleri reçetelerine göre yapılmasının ve kontrolünün sağlanması, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot ve yöntemler geliştirmek, Günlük, haftalık ve aylık envanterleri oluşturmak, Gıda güvenliğine uygun kontrolleri sağlamak. Günlük/Haftalık/aylık üretim maliyetlerini takip, kontrol etmek ve raporlamak HACCP ve Kalite Yönetimi kuralları çerçevesinde üretimin gerçekleşmesini sağlamak, Müşteri ve Tüketici istek ve ihtiyaçlarını tespit etmek ve taleplerini karşılamak Mevcut müşterilerin mutfak ve servis hizmetlerinin kontrol ve denetimlerini yapmak,  

  Aranan Nitelikler       Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Hazır yemek üretim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Gıda güvenliği mevzuatına hakim, Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, Ekip yönetim tecrübesi olan, Avrupa Yakasında ikamet eden, 30-35 yaş aralığında, (Tercihen Bayan)  

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Genel nitelikler:   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Kalori hesaplayabilen, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sevkiyat organizasyonlarını başarı ile yürütebilecek, Olasi Banket organizasyonlari yapabilecek, Tedarik ve depolama  işlemleri konusunda deneyim,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Kalori hesaplayabilen, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sevkiyat organizasyonlarını başarı ile yürütebilecek, Olasi Banket organizasyonlari yapabilecek, Tedarik ve depolama  işlemleri konusunda deneyim,

 • İş Açıklaması Stern Ingredients Turkey Gida San ve Tic AS, un ve unlu mamülleri standartlastiran, fonksiyonelligini arttiran toz karisimlarin ticaretini ve üretimini yapmaktadir. Sirketimiz Alman sermayeli ve mentaliteli olmasi dolayisi ile, calisanlarina saygi, islerin kuralli sürdürülmesi, gercek maaslardan SSK ödenmesi, maaslarin zamaninda ödenmesi  gibi hususlarda hassas davranmaktadir. Bu pozisyon icin 1400 TL / aylik net düsünülmektedir. Üretim ve Depo düzeni olarak 2 görev, mevcut zaman ve is dagilimina göre her gün farkli oranlarda uygulanacaktir. Görev Tanimi: Üretim: a. İşletmeye girişte ve kişisel hijyende SIT.TL.01 İşletmeye Giriş ve Depolama & Temizlik Talimatı’na riayet etmek. b. Üretimi oluşturulan SIT.FR.02 Üretim iş Emri kapsamında yapılacak üretimi Üretim Mühendisi’nin talimatlarına uyarak gerçekleştirmek. c. Üretimde SIT.TL.04 Toz karıştırma Prosesi Uygulama Talimatı’na riayet etmek. d. Üretim sırasında herhangi bir makinada arıza oluştuğunda herhangi bir müdaheleden önce Üretim Mühendisi’ne haber vermek e. İstif Makinası kullanımında SIT.TL.02 İstif Makinası Kullanım Talimatı’na riayet etmek. f. Üretim bölgesi, soyunma odası ve tuvalet temziliğini SIT.PLN.04 Sanitasyon Programı’na uygun şekilde gerçekleştirmek. g. Üretim sırasında SIT.TL.03 El Yıkama Talimatı’na uygun şekilde el temizlik ve hijyenine dikkat etmek. h. Üretim makinalarının doğru kullanımına ve temizliğine özen göstermek. i. Mesai bitiminde sorumluluk alanı içerisinde bulunan her türlü malzeme, alet, edavat, araç, cihaz vs. ekipmanın toparlanıp, ilgili yerlerine emniyetli bir şekilde yerleştirilmesini sağlamak. j. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği amacıyla belirlenmiş olan kurallara eksiksiz uymak. k. Bağlı bulunduğu Üretim Mühendisi tarafından verilecek görevleri yerine getirmek. Depo Sorumlusu: a. Gelen her türlü malzemeyi kayıt altına almak ve ilgili birimlere ileterek depoya girişini yapmak. b. Gelen girdi ile ilgili bir problem belirlendiğinde (eksik miktar, yırtık ambalaj vb.)………………….’ne bilgi vermek ve tutanak tutmak. c. Kabulu yapılan her türlü malzemenin depo içerisinde uygun şekilde depolanmasını sağlamak. d. Hammadde ve sevkiyat depolarının düzen, temizlik ve güvenliğini sağlamak. e. İşletmeye giriş , depolama ve sevkiyatta SIT.TL.01 İşletmeye Giriş ve Depolama & Temizlik Talimatı’na riayet etmek. f. Forklift kullanımında SIT.TL.02 İstif Makinası Kullanım Talimatı’na riayet etmek. g. Depodan çıkacak olan ürünleri sevkiyata hazır hale getirmek, ticari ürünlere Türkçe etiket ekleyerek kontrolünü yapmak, sevkiyat alanına almak. h. Depo sıaklığını kontrol etmek ve SIT.FR.07 Sıcaklık Kontrol Formu ile kayıt altına almak. i. Gelen sevkiyat bilgisine uygun olarak sevkiyatının yapılmasını takip etmek. j. Şehir içine yapılacak sevkiyatları gerçekleştirmek. k. Ayda bir kez (ay sonunda) depo stok durumu ile ilgili sayımları yapmak ve mevcut stok düzeyini ………………..’ne raporlamak. l. ……………………. tarafından istenilecek raporları hazırlamak. m. Mesai bitiminde sorumluluk alanı içerisinde bulunan her türlü malzeme, alet, edavat, araç, cihaz vs. ekipmanın toparlanıp, ilgili yerlerine emniyetli bir şekilde yerleştirilmesini sağlamak. n. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği amacıyla belirlenmiş olan kurallara eksiksiz uymak. o. Bağlı bulunduğu ……………………. tarafından verilecek görevleri yerine getirmek.      

  Aranan Nitelikler - Daha önce Gida Isletmesinde calismis olmak, gida üretimindeki hassasiyetleri bilmek - Ortalama 3 sene ayni firmalarda calismis olmak. Yani son 10 senede 7 degil 3-4 is degistirmis olmak. Bunun böyle oldugunu maas bordrolari  ile kanitlayacak durumda olmak. - Az da olsa excel bilgisine sahip olmak - Elektrikli forklift kullanmis olmak - Haftaici 08:00 - 18:00 calisma saatleri. Bu calisma saatlerinde "calismak" icin firmada bulundugunun farkinda olmak - Uzun zaman calismaya niyetli olmak - AOSB'ye yakin bölgede oturmak (Cigli, Menemen, Karsiyaka)  

 • İş Açıklaması Üretimin doğru, hatasız ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri almak, Üretim tesisindeki kurallar, prensipler, prosedürler ve yönetmeliklerin yürütülmesi konusunda örnek rol model olmak ve düzeni korumak. Üretimde çalışan personelin sevk ve idaresi, Üretim raporlarının hazırlanması, Hammadde ve yardımcı malzemelerin kontrolü, Çalışanlara üretim ile ilgili eğitim vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

 • Gıda Mühendizi (A.R)
  Yemekhane Yiyecek ve İçecek
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Gebze Organize Sanayi Bölgesi'ndeki projemizde görev alacak Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun •ISO 9001 VE ISO 22000 sistemlerinin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi •Toplu yemek sektöründe min. 3 yıl deneyimi olan •Görev aldığı işletmede işletme sorumlusuna bağlı çalışacak •Mutfak ekibini mevcut kalite sistemlerinin yürütülmesi konusunda koordine edebilecek •MS Office programlarını kullanabilen •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış •İstanbul Anadolu Yakası,Gebze,İzmit ve civarlarında  ikamet eden gıda mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  

 • İş Açıklaması Adana Fabrikamızda görev alacak Kimya Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli, Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adayar için askerlikle ilişkisi olmayan Adana ilinde ikamet eden/edebilecek

 • İş Açıklaması Üretim Mühendisi ve Teknikeri

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Şirketimizin Tüketici Ürünler Departmanı Mersin Gıda Laboratuvarımızda Müşteri Temsilcisi olarak görev yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin gıda, süt, su ürünleri, bitki koruma, ziraat mühendisi, veteriner hekim, gıda mühendisi, kimya mühendisi, kimyager, su ürünleri mühendisi veya biyolog  bölümlerinden mezun olmuş, İyi derecede İngilizce bilen, Tele Satış yada Müşteri Temsilciliği alanında tecrübeye sahip Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Mersin bölgesinde ikamet eden,

 • İş Açıklaması   HAUS Santrifuj Teknolojileri alttaki görevler için takım arkadaşları aramaktadır. Bağlı olduğu Satış Yöneticisine raporlamalarda bulunmak, Düzenli olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmak Müşterilere ürünlerle ilgili sunum hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, 1-2 yıl Satış deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Fransızca bilmesi tercih sebebidir, İngilizce sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli olan, MS Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aydın’da ikamet eden/edebilecek.    

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,  

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Autocad, Ms Office ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, *Analatik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, *Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, *Şirketimiz bünyesinde bulunan inşaatların mekanik projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek, ekip çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek Makina Mühendisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması       ABB'nin çözüm ortağı olarak petrokimya, enerji, su & atıksu, maden & çimento, gıda ve ilaç gibi sektörlerde, Elektrik & Otomasyon & Enstrümantasyon alanında anahtar teslimi çözümler sunan YEO, Endüstriyel Otomasyon Ürünleri Satışında görevlendirmek üzere 'Enstrüman Satış Mühendisi' olarak çalışacak takım arkadaşları alacaktır. Sektör ve bölge analizleri yaparak potansiyel müşterileri belirlemek Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek Müşterilerden gelen proje ve şartnameleri inceleyip müşteri isteklerini analiz ederek uygun teknik çözümler ile teklifleri hazırlamak Teklifleri sıkı bir şekilde takip ederek satışı gerçekleştirmek Satınalma ve lojistik süreçlerinin hatasız ilerlemesi için gerekli çalışmaları yapmak Finansal süreci takip ederek yapılan satışın tahsil edilmesini sağlamak Sorumlu olduğu ürün grubu ile ilgili tüm pazarlama çalışmalarını gerçekleştirmek (müşteri ziyareti, broşür, ilan, mailing, fuar vb..) Tüm planlama ve faaliyetlerini düzenli olarak raporlamak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden (Elektrik, Elektronik, Elektrik & Elektronik, Otomasyon Kontrol Teknolojileri) mezun, Akış, seviye, basınç, sıcaklık ve analiz cihazları (pH, bulanıklık, iletkenlik vb..) konusunda temel teknik bilgilere sahip, İngilizce bilen, İletişim, müzakere, zaman yönetimi ve etkin planlama kabiliyeti olan , Sonuç odaklı çalışma ile satış kapama teknikleri konusunda bilgi sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyeti olan (aktif olarak araç kullanabilen), Seyahat engeli bulunmayan,

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sincan/Ankara fabrikasında görev almak üzere 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, Kimyager SAP kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Planlama, organizasyon yapabilen

 • İş Açıklaması Kemalpaşada faaliyet gösteren Gıda   firmamız da  görevlendirilmek üzere ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ “alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun 4-5 yıl deneyimli Tercihen Gıda sektöründe çalışmış İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Takım Çalışmasına uyumlu MS Office programlarını etkin kullanabilen Problem Çözme Analitik düşünme  ve planlama yeteneğine  sahip Sorumluluk almaya istekli Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  

 • Satış Mühendisi
  Temas Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye temsilciliğini yaptığı ürünler ile farklı sektörlerde üretim yapan firmalara teknik ekipman sağlayan iş ortağımızda görev alarak; satış hedeflerini gerçekleştirme sorumluluğunu üstelenecek ve firma portföyünü genişletecek    SATIŞ MÜHENDİSİ   aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgi bölümlerinden; tercihen makine, endüstri, gıda mühendisliklerinden mezun Endüstriyel satışta minimum 3 sene deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen

 • Kalite Denetçisi
  Maye Yemek
  İstanbul Anadolu 15 Ekim 2015

  İş Açıklaması Merkez mutfak,proje mutfaklar ve tedarikçilerin gıda güvenliği,hijyen ve ürün kalitesi ile ilgili operasyonel süreçlere uygunluk denetimlerinin gerçekleştirilmesi, Denetim sonuçlarının raporlanması ve öneri, aksiyon planlarının hazırlanması, Kalite Yönetim Sistemlerinin uygulama ve denetim  aşamalarında aktif olarak bulunmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Gıda Teknikeri,Gıda Mühendisi veya sektörel tecrübesi olan, Kalite,gıda güvenliği,iş sağlığı ve güvenliği,müşteri memnuniyeti ve çevre konularında en az 2 yıl iş deneyimine sahip ve faal olarak denetim yapmış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Mikrosoft Office programlarını kullanabilen, Ofis ve saha çalışmasına yatkın, Etkili sözlü ve yazılı iletişim ve sunum becerisine sahip,planlama ve organize etme yönü güçlü, Analitik düşünebilen,müşteri odaklı fikir ve çözümler üretebilen,dinamik,sorumluluk sahibi ve disiplinli  bay çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,  

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, *En az 2 yıl saha tecrübesi bulunan, *Elektrik kurumu(TEDAŞ) müşavirlik işlerini organize edebilecek, *Taşeron ekipler tarafından yapılan imalatların, onaylı projeye uygun yapılmasını sağlayacak, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *İnsanlarla iletişimi kuvvetli, ekip ruhuna inanan, *Seyahat engeli olmayan, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek Elektrik Mühendisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması Tarım ve Gıda  sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamıza arazilerimizde görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisileri aramaktayız. Kısa görev tanımı ve genel nitelikler aşağıda yer almaktadır.   Üreticilere teknik destek, danışmanlık hizmeti ile desteklemeler ile ilgili açıklayıcı bilgiler vermek, Üreticiler ile ilgili veri tabanı oluşturmak, Üreticileri düzenli ziyaret etmek, Bölgesinde bulunan birlikler, ziraat odaları, tarım il tarım ilçe ve benzer kamu kurum ve kuruluşları ile iletişim ve iş birliği yaparak firma tanıtımını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Ziraat Fakültesi bölümlerinden, tercihen Tarla Bitkileri,Bahçe Bitkileri ve Bitki Koruma bölümü mezunu) Tercihen sahada en az 2 yıllık tecrübesi olan, Arazide çalışmanın gerektirdiği dönemsel yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Hizmet verdiği firmayı en iyi şekilde temsil edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyehat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?