gıda mühendisi için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Erkek Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.    

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması30.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasına sahip olan BORTAR YEMEK' in İstanbul projesinde görevlendirmek üzere hedeflerimize birlikte koşacağımız; aşağıdaki niteliklere sahip "Gıda Mühendisi" takım arkadaşı aranmaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda Güvenliği Yönetim sistemleri ve Gıda Mevzuatı, Üretim Proseslerine hâkim, Gıda güvenliği ve yönetim sistemlerinde (ISO 9001, ISO 22000 ) bilgi sahibi, Sektöründe minimum 3 yıl deneyimli, Bağlı bulunduğu projelerin tüm sorumluluğunu üstlenebilecek, Analitik düşünme ve hızlı karar verme yeteneğine sahip, Planlama, iş takibi ve raporlama yönü güçlü, Maliyet ve bütçeleme konusunda deneyimli, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Merkez Mutfağında görevlendirilmek üzere Bay ÜRETİM SORUMLUSU arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaycı, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip, Ay sonu kar zarar çalışması ve günlük cost takiplerini yapabilecek, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar,Bağcılar civarında ikamet eden, Dinamik, 30-45 yaş aralığında, Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamız da görev yapacak "Gıda Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Arapça bilen, İhracat tecrübesi olan, Ürün gönderilen ülkelerin gıda mevzuatlarını anlayıp yorumlayabilen, Ofis programlarını (Word ,excell ) iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünen ve problem çözme, iletişim yeteneği yüksek olan, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • Akkar Ambalaj Ve Paketlemeİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin büyüyen ve gelişen sisteminde merkezi Küçükçekmece’de bulunan üretim fabrikamızda görev almak üzere Bay "Gıda Mühendisi" arıyoruz. * Üretim süreç ve aşamalarına hâkim olunması, * Üretim planı doğrultusunda üretim çalışmalarının organize edilmesi, * Üretimin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konularında yaratıcı çözümler sunulması, * Verilen yetki ve sorumlulukların taşınması,

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, * Gıda sektöründe en az 2 yıl deneyimli, * Gıda güvenliği ve gıda mevzuatına hâkim, * Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi, * MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı, * Yeniliklere açık ve dinamik, * Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Küçükçekmece bölgesine ulaşım sorunu olmayan), * Askerlik işlemlerinde engeli bulunmayan * Bay Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mühendis

 • Firma Adı GizliTüm Türkiye 2 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBilindiği üzere; ’’ gıda sektörü ‘’ ülkemizde artık belirli şirketlerin oluşturduğu oligopol piyasa yani birkaç firmanın tekeli haline gelmiştir. Oligopolleşmiş piyasaların üreticiye yönelik doğal sonucu özellikle küçük ve orta ölçekli üreticilerimizin aleyhinde sonuçlar doğurduğu ortadadır. Dolayısıyla etkin çalışma modeliyle üretici ve nihai tüketici arasında düzenleyici bir misyon yüklenmiş durumdayız. Şirketimiz oligopolleşmiş firmalardan farklı bir konsepte faaliyet gösterecek olup ülke çapında 100 mağazayı kapsayan ‘’mağazalar zinciri’’ kurulacaktır. Konseptimizde ; ‘’GIDA’’ ana başlığı altında, -Yöresel ürünler -Organik ürünler -Diyabetik ürünler - Laktolsuz -Glutensiz ürünler -Probiyotik ürünler - Bebek- çocuk gıdaları -Şifalı ürünler -Fonksiyonel ürünler -Siyah çaylar -Kahve -Helal dünya ürünleri -Gurme "dünya"sı -Kozmetik (doğal şampuan,krem, sabun) bölümleri bulunacaktır. Görüşmelerimizin sonucuna göre, uygun görülen vizyoner, disiplinli, analitik düşünebilen ve prezantabl adaylar için; 1- Ürün araştırması ve tedarik sorumluluğu 2- Mağaza sorumluluğu ya da yöneticiliği 3- İl sorumluluğu ya da franchising Gibi pozisyon ya da görevlerde çalışma fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan NiteliklerBilindiği üzere; ’’ gıda sektörü ‘’ ülkemizde artık belirli şirketlerin oluşturduğu oligopol piyasa yani birkaç firmanın tekeli haline gelmiştir. Oligopolleşmiş piyasaların üreticiye yönelik doğal sonucu özellikle küçük ve orta ölçekli üreticilerimizin aleyhinde sonuçlar doğurduğu ortadadır. Dolayısıyla etkin çalışma modeliyle üretici ve nihai tüketici arasında düzenleyici bir misyon yüklenmiş durumdayız. Şirketimiz oligopolleşmiş firmalardan farklı bir konsepte faaliyet gösterecek olup ülke çapında 100 mağazayı kapsayan ‘’mağazalar zinciri’’ kurulacaktır. Konseptimizde ; ‘’GIDA’’ ana başlığı altında, -Yöresel ürünler -Organik ürünler -Diyabetik ürünler - Laktolsuz -Glutensiz ürünler -Probiyotik ürünler - Bebek- çocuk gıdaları -Şifalı ürünler -Fonksiyonel ürünler -Siyah çaylar -Kahve -Helal dünya ürünleri -Gurme "dünya"sı -Kozmetik (doğal şampuan,krem, sabun) bölümleri bulunacaktır. Görüşmelerimizin sonucuna göre, uygun görülen vizyoner, disiplinli, analitik düşünebilen ve prezantabl adaylar için; 1- Ürün araştırması ve tedarik sorumluluğu 2- Mağaza sorumluluğu ya da yöneticiliği 3- İl sorumluluğu ya da franchising Gibi pozisyon ya da görevlerde çalışma fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • KayraGrupKastamonu 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKastamonu Daday ilçesinde, 60 dönüm alan üzerine kurulu; 60 odalı; içerisinde Binicilik Kulübü, SPA, Kapalı Yüzme Havuzu, iki adet toplantı salonu, 1 restaurant, 1 bar bulunan, Otelin bünyesinde yer alan çiftlikte, doğal ürünlerin üretildiği bir imalathanenin bulunduğu tesisimizde görevlendirilmek üzere, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Otel ya da gıda üreten işletmelerde deneyim sahibi ISO 9001 ve 22000 Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili bilgi sahibi, Gıda Güvenliği ve Gıda mevzuatına hakim, MS ofis programlarını kullanabilen, Konusu ile ilgili literatürü takip edebilecek, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın Gıda Mühendisi arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Merkez Mutfağında görevlendirilmek üzere Bay ÜRETİM MÜDÜRÜ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaycı, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip, Ay sonu kar zarar çalışması ve günlük cost takiplerini yapabilecek, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar,Bağcılar civarında ikamet eden, Dinamik, 30-45 yaş aralığında, Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÜretim hatlarında belirlenen noktalarda kontroller yaparak kayıt altına almak.

  Aranan NiteliklerM.Y.O. gıda teknolojisi mezunu , Vardiya sisteminde yoğun tempoda çalışabilecek, Sorumluluk sahibi , dikkatli , Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt ve civarında ikamet eden, Adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Gıda, Kozmetik ve Temizlik ürünleri depolama ve sevkiyatında görevlendirilmek üzere Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın, Depolama ve Sevkiyat tecrübesi olan Askerlik ile ilişiği olmayan Tercihen E sınıfı Ehliyetli

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Kükre Gıda ve İhtiyaç MaddeleriEskişehir, İstanbul Avrupa 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMevcut ürünlerin iyileştirilmesi çalışmalarında görev almak, Yeni ürünler ve prosesler geliştirmek için gerekli araştırmaları yapmak, Mevcut ve potansiyel tedarikçilerle iletişim içinde olmak, proseslerde kullanılan tüm girdiler için alternatif ürün ve tedarikçi çalışmalarında görev almak ve bu çalışmaları organize etmek Araştırma geliştirme projeleri kapsamında gerekli deneme çalışmalarını yapmak ve raporlamak Sektörel gelişmeleri takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarınına hakim Sektörel bazlı teknoloji ve yenilik takibi yapabilecek, İhtiyaçlara yönelik ürün veya proses geliştirebilecek, En az 3 yıl benzer pozisyonda iş deneyimi olan, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, sosyal ilişkileri güçlü, hedef odaklı, araştırmacı kişiliğe sahip Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Eskişehir’de ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kükre Gıda ve İhtiyaç MaddeleriEskişehir, İstanbul Avrupa 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMüşteri ve Kalite Sistem denetimleri sürecini yönetmek, Tedarikçi denetimlerinin gerçekleştirilmesi, değerlendirilmesi ve raporlarının hazırlanması Fabrikadaki tüm kalite kontrol süreçlerini gözden geçirip gerekli yapılandırmaları yapmak, Kalite Kontrol sürecini verimli hale getirerek etkinliğini sağlamak, Kendine bağlı olarak çalışan kalite personelini yöneterek hammadde giriş ve kalite kontrol proseslerinin yürütülmesini sağlamak, Kalite Yönetim Sistemleri gerekliliklerini şirket içerisinde kullanımını sağlamak ve koordine etmek, Müşteri şikayetleri, iç hatalar, tedarikçi zincirinden oluşan ve oluşabilecek potansiyel hatalarla ilgili düzeltici ve önleyici faaliyetlerin başlatılması, yürütülmesi ve kapatılmasını gerçekleştirmek, Firma, tedarikçiler, müşteriler ve belgelendirme kuruluşları arasında kalite güvence ile ilgili koordinasyonun ve iletişimin sağlamak, Kalite bilincinin yerleşmesi için eğitimler organize etmek, Doküman Yönetim Sistemini geliştirme, gerekli revizyonları yapmak, şirkete duyurmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Eskişehirde ikamet eden, ISO 9001, ISO 22000, BRC vb gıda güvenliği ve kalitesi yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi, İleri derecede bilgisayar bilgisine sahip, En az 2 yıl kalite güvence alanında tecrübesi olan, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi, İş takibi ve sorumluluk bilinci yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerde başarılı, Uzun süreli çalışmak isteyen ve kariyer hedefi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • Bind Çikolataİstanbul Avrupa 5 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBİND CHOCOLATE’ ın Silivri’ de bulunan fabrikasında görev alacak olan GIDA TEKNİKERİ pozisyonu için aranılan nitelikler aşağıda belirtildiği gibidir;

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Benzer görevde 1-2 yıl çalışmış Girişken,takipçi,gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı MS Ofis programlarını kullanabilen, · Erkekler için askerliğini yapmış · Çorlu ,Silivri ve civarında ikamet eden bay-bayan

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • Peysan Süt ÜrünleriTüm Türkiye, Edirne, Tekirdağ 7 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKeşan'daki peynir fabrikamızda çalışmak üzere, tekniker aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKeşan'da yaşayabilecek. Tercihen tecrübeli ve süt fabrikasında çalışmış.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • Pro TanıtımBursa, Antalya, Adana, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin, mağaza içi satış destek projelerinde görevlendirilmek üzere; Mağaza, alışveriş merkezlerinde ve belirli satış noktalarında donmuş gıda ürünlerinin pişirilerek hazırlanması ve sunulması, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili mağaza içerisindeki çalışmaların yürütülmesi, görevlerinde bulunabilecek "Mağaza Gıda Satış Personeli” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen gıda sektöründe satış alanında deneyimli, Titiz ve hijyen koşullarına önem veren, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın adaylar.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Sefam Turizm Cateringİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Aralık 2016

  İş AçıklamasıGıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza"GIDA TEKNİKERİ" aranmaktadır. Sorumlu olduğu merkez mutfakta üretime hazırlık, üretim faaliyetlerinin, hijyen, HACCP ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Sorumlu olduğu görev alanındaki gelişmeleri raporlamak, Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği bölümü) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Yiyecek – İçecek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen (1-2 yıl deneyimli)Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen Ofis programlarını (Word, Excel vb) kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Tekniker, Yetkili

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Satınalma Şefi' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, yaratıcı, atak ve sorumluluk almaya istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık,  Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan.

  Aranan NiteliklerYurtdışı satınalma operasyonlarını yönetebilecek (ithalat), Tedarikçi sistemleri ve planlama süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, ve dökümanların muhafaza edilmesi, Aylık & yıllık raporlar hazırlayıp firma kârlılığı ile ilgili stratejilerin oluşturulması. Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıMağazalarımızda görevlendirilmek üzere KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen konusunda deneyime sahip Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasap, Manav, Şarküterist

 • İş AçıklamasıMağazalarımızda görevlendirilmek üzere KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen konusunda deneyime sahip Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manav, Kasap, Şarküterist

 • Migrosİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKasap, Şarküteri ve Meyve Sebze Tezgahtarı Personeli olarak görev yapacak kişiler; - Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, - Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, - Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, - Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır

  Aranan NiteliklerKonusunda deneyimli, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Migrosİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKasap, Şarküteri ve Meyve Sebze Tezgahtarı Personeli olarak görev yapacak kişiler; - Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, - Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, - Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, - Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır

  Aranan NiteliklerKonusunda deneyimli, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Migrosİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKasap, Şarküteri ve Meyve Sebze Tezgahtarı Personeli olarak görev yapacak kişiler; - Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, - Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, - Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, - Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır

  Aranan NiteliklerKonusunda deneyimli, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Migrosİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFull Time "Kasap”, "Meyve /Sebze Satış Elemanı ", "Şarkütör” olarak görev yapacak kişiler; - Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, - Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, - Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, - Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.

  Aranan NiteliklerKonusunda deneyimli, -Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMağazalarımızda görevlendirilmek üzere KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen konusunda deneyime sahip Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasap, Manav, Şarküterist

 • İş AçıklamasıMağazalarımızda görevlendirilmek üzere KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen konusunda deneyime sahip Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manav, Kasap, Şarküterist

 • İş AçıklamasıDÜZCE' de bulunan prefabrik üretim tesisimizde görev alacak, *Malzeme girişinden itibaren sevkiyat aşamasının sonuna kadar yapılan işlerin kontrolünü yapacak, * Üretimi yapılacak ürünlerin planlamalarını yapacak, * İş emirlerini hazırlayacak * Fabrika içi düzen ve disiplinin sağlanmasında etkin olacak, * Makine ve ekipman bakım programlarının organizasyonlarını yapacak, * Üretim esnasında imalatın projeye ve kalite standartlarına uygunluğunun kontrolünü yapacak, İnşaat Mühendisi/Makine Mühendisi BAY çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Prefabrik sektöründe üretim ve montaj konularında asgari 3 yıl deneyimli, * Sözlü ve yazılı iletişimi etkin kullanabilen ve sorumluluk sahibi, * Mesleki programlar (Autocad v.s) ve Ms Office uygulamalarına iyi derecede hakim, * Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * DÜZCE' de ikamet eden veya edebilecek, * 35 yaşını aşmamış, * Askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıPrefabrik Betonarme Yapı Sistemlerinde faaliyette bulunan şirketimizin Ankara ve Niğde ofislerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler1- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, (Tercihen ODTÜ) 2- Prefabrik Statik Betonarme projelendirme ve çizim konularında en az 3 yıl deneyimli, 3- SAP2000, Autocad, İdecad veya Sta4cad programlarına çok iyi derecede hakim, 4- Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 5- Ankara veya Niğde’ de ikamet eden, edebilecek olan, 6- Seyahat engeli bulunmayan, 7- Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), İnşaat Mühendisi çalışma arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • AKTİF ISI ISITMA KLİMAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMerkezi Okmeydanı - Şişli' de bulunan şirketimizin, Satış Pazarlama kadrosunda görevlendirilecek SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Mekanik ve inşaat firmalarından gelen teklifleri müşteri taleplerine göre hazırlayabilecek ve gönderebilecek Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş Analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı Aktif olarak araç kullanabilen İş takibi yüksek, satış ve sonuç odaklı Bay / Bayan ( Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Endüstri, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBodrum Bölgesinde görevlendirilecek  Havuz Kimyasal Satış birimimizde çalışacak Çevre Mühendisi , Kimya Mühendisi veya Kimyager  alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Çevre Mühendisi , Kimya Mühendisi , Kimyager ), Tercihen  Kimyasal Satış konusunda tecrübeli, İyi derecede bilgisayar  programı kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamızın Ankara'daki şantiyesinde görev alacak teknik personel aramaktayız. Makine Mühendisi Elektrik Mühendisi

  Aranan NiteliklerTercihen İTÜ mezunu, En az 7 yıl mesleki deneyimi olan, MS Office Programlarını ve AutoCAD'i çok iyi düzeyde kullanabilen, Bayındırlık Bakanlığı Birim Fiyatları ve analizlerine hakim, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

/16

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?