gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Sefam Turizm Catering

  Gıda Mühendisi Sefam Turizm Catering

  Ankara

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara'da özel bir firmaya ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Bay Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. Ankara'da ikamet etmek.

 • Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  Gıda Mühendisi Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  İstanbul Anadolu

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren MT Gıda’nın okul projesinde çalışmak üzere ; Üretim planı doğrultusunda istenilen kalite ve zamanda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, Yasal mevzuatın takibini yapmak, Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikayetleri değerlendirmek, Şubelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen cafe-restoran alanında tecrübeli, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. BAY & BAYAN "GIDA MUHENDİSİ" aranmaktadır.

 • Ekmek Unlu Gıda

  Gıda Mühendisi / Vardiya Şefi Ekmek Unlu Gıda

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Panayır Gıda

  Gıda Mühendisi Panayır Gıda

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Üretim planı doğrultusunda istenilen kalite ve zamanda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, · Yasal mevzuatın takibini yapmak, · Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, · İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, · Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikayetleri değerlendirmek, · Mağazalarda ve imalathanelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, · Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, · Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, · Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, · Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, · Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, · Tercihen cafe-restoran ve özellikle unlu mamüller üretimi alanında tecrübeli, · Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, · Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, · Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, · Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, · Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Gıda Mühendisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kalite,Üretim,Satış departmanlarımızda deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere

 • Hacı Sayid Gıda

  Gıda Mühendisi Hacı Sayid Gıda

  İstanbul Avrupa

  19 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 40 Şubeye sahip firmamızın, Beylikdüzü Haramidere de bulunan genel merkezimizin İmalat Bölümünde görevlendirmek üzere deneyimli Gıda Mühendisi aranıyor. Üretimde kullanılan ham maddelerin kontrol, takip ve kaydını yapmak Hijyen kontrollerini gerçekleştirmek Üretilen ürünlerin şahit numune takibini yapmak Laboratuvar çalışmaları destek olmak Ürün sevkiyat takibi yapmak

  Aranan Nitelikler * Gıda Mühendisli Mezunu * Yeni Mezun yetiştirilmek üzere * Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen * Gıda Güveliği Yönetim Sistemleri konularında bilgi sahibi ( ISO 9001:22000, HACCP, Hijyen ) * Gerekli tüm rapor sunumları hazırlamak * Üretim ekibine destek * Ekip çalışmasında uyumlu * Avrupa yakasında ikamet eden Yeni Mezun Bayan Gıda Mühendisi Arkadaşlar Aranmaktadır

 • Saadet Gıda

  Kalite Müdürü Gıda Mühendisi Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut kalite sistemlerinin işletilmesi ve etkinliğini sağlamak Alınan her türlü ana ve yardımcı maddelerin standart değerlere göre olmasını sağlamak. Laboratuvarda yapılacak mikrobiyolojik ,kimyasal , fiziksel analizlerin yapılış porsedürlerini hazırlamak ve işleyişi takip etmek. İl kontrol ,çevre ve şehircilik ve danışman firmalarla ve gıda üretimi konusunda yapılması gereken teknik çalışmaları yürütmek , denetimlere katılmak şirketi temsil etmek. Laboratuvarda yapılan , her türlü analiz ve işlemlerin trend analizlerini yaparak üst yönetime sunmak . Hammadde'den son ürüne kadar kabul ve ret değerleri konusunda net yetkiler almak ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Esenyurt'ta faaliyet gösteren firmamıza ; Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe Kalite Güvence alanında 5 yıl deneyimli, ISO 22000, ISO9001, HACCP ve BRC kalite sistemlerine hakim, TURQUALITY uygulamaları konusunda bilgi sahibi Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, İletişim yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Avrupa yakasında oturan Kalite Müdürü aramaktayız.

 • Namsal Gıda

  Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri Namsal Gıda

  Bursa

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2001 yılından beri dondurulmuş meyve ve sebze sektöründe güçlü bir üretici olarak hizmet veren ve sektörün öncü firmalarından olan Namsal Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin Orhangazi/Bursa ilçesindeki üretim tesislerinde, üretim departmanında istihdam edilmek üzere "Gıda Mühendisi /Gıda Teknikeri” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği/Gıda teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe min. 1 yıl deneyim sahibi veya yetiştirilmek üzere yeni mezun, Üretim planına göre üretimin gerçekleştirilmesi, üretim verimliliğinin arttırılması, personelin yönetim ve koordinasyonunun sağlanması ve gerekli raporlamaların yapılmasında görev alacak, Analitik düşünme yeteneğine sahip, dikkatli ve detaylara önem veren, takım çalışmasına yatkın, Tercihen kalite ve gıda güvenliği sistemleri (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve BRC) konusunda bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adylar için Askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ve vardiyalı çalışabilecek, Yalova, Orhangazi veya Gemlik’te ikamet eden veya edebilecek takım arkadaşları aranmaktadır

 • Vakko

  Gıda Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Topkapı'da faaliyet gösteren ve çikolata üretimi yapan firmamız için; satın alma, üretim, depolama, sevkiyat süreçlerinde görev alacak, Gıda Mevzuatına uygun ve Çikolata Kalite Standartlarında çalışılmasını sağlayacak "Gıda Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. -Çikolata Üretim Bölümü'nden sorumlu olmak, -Çikolata ve ürünlerinin üretildiği bölümün Gıda Mevzuatına uygunluğunu sağlamak, -Gıda Mevzuatını takip etmek, -Ürün kalitesinin arttırılması ile ilgili araştırmalar/çalışmalar yapmak, -Yeni ürünler için Gıda Üretim İzin Belgesi alınması için gerekli çalışmaları yürütmek, -Ölçüm cihazlarının kalibrasyon periyotlarını takip etmek, -Üretim reçetelerini hazırlamak, güncelliğini takip etmek, -Hammadde tanımlarının hazırlamak, güncelliğini takip etmek, -Üretimin kontrol etmek, izleyerek ölçmek ve dökümante etmek, -Üretim ve paketleme faaliyetlerini sürekli olarak kontrol etmek, -Bölüm için hijyen kurallarını oluşturmak ve kurallara uyulmasını sağlamak, -Birimi ilgilendiren yasal ve şirket içi prosedürleri takip etmek, uygulamak ve uygulatmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen gıda sektöründe, üretim süreçlerinde 2 yıl deneyimli, Kalite sistemleri ,(ISO 9000, ISO 22000, OHSAS 18001 vb.) uygulamalarında bilgi sahibi, Gıda Mevzuatı ve Gıda Güvenliği konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, özellikle ileri derecede Excel bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Sistematik dokümantasyon ve raporlama yapabilecek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres altında çalışabilmek, Seyahat engeli olmamak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

 • Karamela Gıda

  Gıda Mühendisi Karamela Gıda

  İstanbul Avrupa

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İkitelli OSB'de endüstriyel şekerleme ve meyve sosları imalatı yapan firmamızda ISO 22000, BRC, HACCP ve benzeri kalite güvence çalışmalarımızı aktif olarak takip edebilecek, bilgi ve birikimiye sistem oluşturabilecek ve gereklerini yerine getirebilecek Gıda Mühendisi arıyoruz. Adayların gerektiği durumlarda imalat süreçlerini ve ar-ge çalışmalarını takip edebilecek bilgi ve birikime sahip olmaları tercihimizdir. Çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Nitelikler ISO 22000, BRC, HACCP vb. kalite sistemleri konularında bilgi ve tecrübe sahibi. Bu kalite sistemlerinin gereklerini aktif olarak yerine getirebilecek, dosyaları ve süreçleri takip edebilecek nitelikte. Kalite denetlemelerinde firmamızı temsil edebilecek ve müşterilerimizin taleplerini karşılayacak. Gerektiğinde imalat ve ar-ge süreçlerini takip edebilecek. Tercihen şekerleme imalatı konusunda bilgili ve deneyimli. Personeli gerek hijyen gerekse süreçler konusunda eğitebilecek, imalat süreçlerini takip edip verimliliği arttırabilecek. Çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın Gece Üretiminde çalışacak "Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Gece Fabrika Sorumluluğunu alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Benzer işlerde en az 1 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların Ankara’ da ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Firma Adı Gizli

  Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, *Gıda güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, *ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği sistemlerine hakim, *Ms Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu, *rkek adaylar için askerliğini tamamlamı, *TercihenAmasya yakınlarında ikamet eden gıda mühendisi aramaktayız.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Mühendisi Sini Ev Böreği - Baklava

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda üretimi yapan firmamızın İstanbul/Sefaköy'deki üretim tesisine "Gıda Mühendisi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Araştırmacı, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık ve kendine güvenen, İnsan ilşkilerinde başarılı, Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, İstanbul Avrupa Yakası'nda ve tercihen Sefaköy dolaylarında ikamet eden, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Keyveni

  Gıda Mühendisi Keyveni

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda mevzuatına hakim, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve raporlama yapabilecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Prive Realty Group

  Gıda Mühendisi Prive Realty Group

  Ankara

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Prive Realty Group şirketimiz gıda, özel jet kiralama, prodüksiyon, fuar organizasyon ve birçok alanda danışmanlık yapan kurumsal bir şirkettir. Türkiye genelinde yeni şubeler açılacaktır. Şirketimizin genel müdürüne asistanlık yapabilecek eğitime açık ve çabuk öğrenebilen gıda mühendisi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler -Bilgisayar kullanımı iyi ve hızlı -Araştırma kabiliyeti olan -Çabuk öğrenen ve aktif hareket edebilen -Deneyimli ve yetiştirilmek üzere gıda mühendisi alınacaktır.

 • Gruppo Turizm İşletmeleri A.Ş.

  Üretim Sorumlusu - Gıda Mühendisi Gruppo Turizm İşletmeleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe, zincir şubeler şeklinde faaliyet gösteren Kırkpınar Lokantaları'nın İstanbul Dudullu'da bulunan Merkez Mutfağında, Üretim Müdürü olarak görevlendirmek üzere, takım arkadaşı arıyoruz. • Stok kontrolü, malzeme seçimi, tedarikçi seçimi, tedarik zinciri yönetimi, üretim, kalite kontrol süreçlerini oluşturarak, sevk ve idare etmek; • Restoranlardan haftalık ve günlük olarak gelen siparişler doğrultusunda üretim planlaması yapmak ve uygulamak; • Üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yürütülmesini sağlamak; • Üretim süreçlerini tanımlamak ve tasarlamak, iyileştirilmesine yönelik çalışmalar yapmak, • Belirlenen hedef ve politikalar doğrultusunda, üretim planlama ve işletme bütçesinin hazırlanması ve uygulanmasında aktif rol oynamak; • Üretim süreçlerinin verimini ölçmek, izlemek ve sonuçlarını analiz etmek; • Belirlenen hedef ve politikalar doğrultusunda, üretimin en etkin ve verimli şekilde gerçekleşmesi için analiz çalışmaları yapmak, maliyet azaltıcı ve kalite artırıcı metotlar geliştirmek;

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin gıda mühendisliği, endüstri mühendisliği ya da işletme mühendisliği bölümlerinden mezun; • Gıda güvenliği ve yönetim sistemi uygulamalarında iyi derecede tecrübe sahibi; • Toplu yemek üretimi ve planlaması konusunda iyi derecede tecrübe sahibi; • İleri derecede raporlama becerisine sahip; • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen; • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek; • Anadolu yakasında ikamet eden; • Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış; • Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip.

 • Firma Adı Gizli

  Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  14 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Kağıthane'de faaliyette olan şirketimizin üretim bölümünde kurum standartlarımızı benimseyerek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışacak Gıda Mühendisi alınacaktır. Gıda sektöründe büyüyen markamızda işini severek yapan ve konumunda uzman Gıda Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Gıda sektöründe en az 4 yıl deneyimli, - Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, - Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, - Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın, iş takibi güçlü - Analitik düşünce yapısına sahip, - Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi - Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Gıda Mühendisi Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Proje yönetimi konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Sefam Turizm Catering

  Gıda Mühendisi (İstanbul Anadolu Yakası) Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Erkek Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.

 • Yemekhane Yiyecek ve İçecek

  Gıda Mühendisi (Kukileta) Yemekhane Yiyecek ve İçecek

  İstanbul Avrupa

  11 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışacak Gıda Mühendisliği ve Proje müdürlüğü görevini birlikte yürütebilecek enerjik ve dinamik ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümleri'nden mezun, Yönetim temsilciği yapabilecek, Toplu yemek sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında, Maslak, Şişli, Sarıyer, Taksim ve çevresinde ikamet eden, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Karnaval Gurme

  Gıda Mühendisi (Caterıng Proje Müdürü) Karnaval Gurme

  İstanbul Avrupa

  12 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasındaki 2.000 kişilik şantiye projemiz için yerinde yemek üretimi için kurulan yemek üretim tesisimize deneyimli Gıda Mühendisi (Proje Müdürü) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun, Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak ve günlük cost kontrolünü yapmak, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi arttıracak metot, yöntemler geliştirmek, İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli siparişleri hazırlamak, MS Office programlarını iyi derecede kullanmak, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında oturan Tercihen toplu yemek üretim konusunda tecrübeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Tesco Kipa

  Gıda Mühendisi Tesco Kipa

  Ankara

  6 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesco Kipa stratejik planları doğrultusunda takımını yönetebilecek Mağaza yönetimi ile takımı arasında bilgi akışını sağlayacak, Takımının performansı ve motivasyonunu sağlaması ve geliştirilmesinde etkin rol oynayacak, Mağazasının bulunduğu bölgede rekabeti takip ederek Ürün Müdürü' ne bilgi aktarıp, mağaza performanslarının sergileme boyutunda karşılaştırma ve önerilerde bulunacak, Depo ve stok yönetiminde etkin rol oynayacak, Sergileme, raf düzeni, promosyon yerleşimi, vb. konulara ilişkin olarak, mağaza düzeninin kontrol ve takibini yapacak, Departman süreçlerinin etkinliğinin ve performansının takibi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Güçlü iletişim becerisine ve liderlik özelliklerine sahip Takım çalışmasına yatkın Planlama , organize etme yetkilerine sahip Tercihen 1 yıl yöneticilik ve mesleki deneyimi olan Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Fakültesinden mezun MS Office uygulamalarına hakim Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için, askerliğini yapmış veya askerlikten muaf Ankara Mağazalarında görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Artı Entegre

  Gıda Mühendisi Artı Entegre

  Ankara

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Etkinlik ve organizasyon planlaması yapıp, yönetebilecek, Tabldot Menü planlaması yapabilen, Mevcut müşteriler ve tedarikçiler ile ilişki yönetimi ve memnuniyetini sağlayacak,, Tedarikçi mutfakların takip ve denetimlerini yapacak, mutfaktan müşteriye kadar tüm süreçleri yakın takip edip yönetecek, Portföye yeni müşteriler ve tadarikçi mutfaklar kazandıracak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Diyetisyenlik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve mutlaka aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İşini takipte sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Tayaş Gıda

  Arge Mühendisi Tayaş Gıda

  Kocaeli

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut üretimdeki ürünlerin gelişmesini sağlayıp, yeni ürün denemeleri ile ilgili çalışmaları takip ve organize etmek, Üretim sistemine uygun yeni hammadde, ambalaj, yarı mamul vb. araştırması yapmak, İlgili departmanlarla işbirliği içinde yeni ürün geliştirme çalışmalarını yürütmek Kullanılan hammadde, bileşenler ve ambalaj malzemeleri için spesifikasyonların oluşturulması çalışmalarına katılmak, Ürünlerle ilgili ambalaj ve etiket bilgilerini ilgili ülke yasalarının öngördüğü şekilde takip etmek, Tasarım ve geliştirme projelerini yürütmek, Güvenli gıda üretimine yönelik olarak oluşturulan gıda güvenliği ekibinde yer almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 2-3 sene sektör deneyimli, ISO, HACCP, BRC konularında bilgi sahibi, Gıda Mevzuatına hâkim, Analitik düşünen, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Dinamik, gelişmelere açık, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, takipçi, detaylara önem veren, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, 25-33 yaşlarında, Gebze, Darıca, Bayramoğlu , Maltepe E-5, Pendik E-5 civarında ikamet eden.

 • Namsal Gıda

  Ziraat Mühendisi Namsal Gıda

  Bursa

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üreticilere teknik destek, danışmanlık hizmeti ile desteklemelerle ilgili açıklayıcı bilgiler vermek, Belirli tarihlerde üreticileri ziyaret etmek, Üreticilerle ilgili veritabanı oluşturmak, Bölgesinde bulunan birlikler, ziraat odaları, tarım il, tarım ilçe ve benzer kamu kurum ve kuruluşları ile iletişim, iş birliği ve firma tanıtımının sağlanması,

  Aranan Nitelikler Orhangazi/Bursa'daki fabrikamızda çalışmak üzere; Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip Pratik ve sonuç odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, Planlama ve iyi zaman yönetimi becerisi olan, İyi iletişim becerisi ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Tarlada saha çalışmasına engel durumu olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Gemlik,Orhangazi ve Yalova 'da ikamet eden,

 • Lösev

  Diyet Süpervisor Lösev

  Ankara

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin ve Avrupa'nın en teknolojik, en donanımlı Hastane-Otel-Eğitim Komleksi'nde, Ankara İncek'de görevlendirilmek üzere; Diyet Ünite açılış ve kapanışlarının belirlenen prosedürlere uygun olarak yapılması, tüm prosedürlerin eksiksiz takip edilmesi. Hastane yönetimi tarafından her öğün düzenli olarak yollanan Ana ve ara öğün hasta / refakat menü ve özel diyetlerin hazırlık ve servisinde ana sorumluluk taşır. Öğün öncesi tepsilerin hazırlanması, yemeklerin porsiyonlanıp eksiksiz ve hatasız tepsilenmesi, tepsilerin katlara zamalı bir şekilde çıkartılıp gecikmesiz olarak prosedürler doğrultusunda oda / hastalara dağıtımı, servis sonrası kat pantry`lerinin temizlik ve düzen kontrolü, belirlenen süre sonrasındada servis sonrası boş toplama görevisin gecikmesiz ve eksiksiz organizasyonundan sorumludur. Kat koridor ve F&B kat pantry`lerinin belirli aralıklarda düzenli kontrolünü sağlayarak kirli tepsi vb.. olmamasını sağlar. Personelin, Çalışma Rota’sına uyulmasını sağlamak, Operasyon ve izin düzenlemelerinde F&B Müdürü’ne yardımcı Olmak. Service öncesi personelini toplayarak Meeting yapmak, operasyon için gerekli bilgileri, özel diyetleri ve talimatları vermek. Service öncesi personelin kat servis dağılımını yapmak İşbaşı yapmadan önce tüm personelinin standart kıyafetini ve temizliğini kontrol edebilmek. Çalıştığı alanların denetimini, temizliğini ve hijyenini sağlamak. F&B Manager ile birlikte koordineli bir şekilde kat – hasta / refakatçi ziyaretlerini yapar. Misafir’lerden gelecek olan olumlu ya da olumsuz şikâyetleri nezaketle dinlemek ve F&B Müdürü’ne bildirmek. Operasyon öncesi ve sonrası oluşan tüm aksaklıkları F&B Müdürü’ne bildirmek. F&B Ünitelerinin Service için hazırlanmasını sağlamak. Operasyon anında kontrol’u elden bırakmamak ve servise yardımcı olmak. Gerektiğinde Misafir’den sipariş almak ve servisini yapmak. Her öğün öncesi Diyetisyen, Gıda Mühendisi, Mutfak şefi ile birlikte tadım organize ederek, olası aksaklıkları engellemek. F&B Departman’ ındaki bütün malzemenin Envanter için hazırlığını yapmak ve sayıma katılmak. F&B Malzemesi, Porselen, Cam, Metal, tüm malzemelerin depolanmasını ve yerinde kullanılmasını sağlamak. Astları’ nın eğitimini ve yetişmelerini sağlamak ve değerlendirmeye tabi tutmak. Yukarıda yazılı esas görevleri dışında F&B Müdürü’nün vereceği herhangi bir görevi yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az bir veya iki dili akıcı bir şekilde konuşmalıdır. Tercihen Turizm ve Otelcilik veya yüksekokul mezunu olmak. Otel ve Hastahanelerde Mesleki deneyim sahibi olmak. Geniş bir Meslek bilgisine haiz olmak. Yöneticilik vasıflarına sahip olmak

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Denetim Uzmanı Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak; · Yürürlükteki mevcut gıda kanunu, mevzuat ve standartlara göre mağazaları denetlemek, · Tüm Mağazalarımızın ziyaret edilerek, şirket politika ve prosedürlerimize uygun davranılmasını sağlamak ve yerinde kontrolleri yapmak, · Denetim sonuçlarını ve iyileştirme önerilerini ilgili süreç sahipleri ile paylaşarak aksiyon planlarının hazırlanmasını, takibini ve görevlerini yönetecek "Denetim Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Gıda Teknolojisi veya Gıda Mühendisi mezunu, · Perakende Mağaza Denetimi tecrübesi olan, · Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, · Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, · Ekip çalışmasına yatkın, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Seyahat engeli bulunmayan. · Aktif olarak araç kullanabilen. · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Ata Holding

  Bakım Mühendisi Makine Muh. Ata Holding

  Amasya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Solidworks veya Autocad bilgisi olan . Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • Ata Holding

  Bakım Mühendisi Elektrik Elektronik Ata Holding

  Amasya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin elektrik , elektronik ve Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik , Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, PLC li otomasyon sistemleri konusunda Tecrübe tercih nedenidir. Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • Untek Mühendislik

  Makine Mühendisi Untek Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın tasarım ve üretim bölümlerinde çalıştırılmak üzere Makina Mühendisi alınacaktır. Üretimini yaptığımız makinelerin tasarımını yapabilecek, dokümantasyon ve imalat dosyalarını standartlara uygun olarak hazırlayıp imalata verebilecek, imalat süresince de yapılan tasarım takip edilerek gerekli değişikliklere karar verebilecek, ar-ge çalışmalarına yatkın, Makine Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede SOLIDWORKS kullanabilen, Makine tasarım ve imalatına hakim, Askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  Makina Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Autocad, Ms Office ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, *Analatik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, *Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, *Şirketimiz bünyesinde bulunan inşaatların mekanik projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek, ekip çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Makina Mühendisi aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Elektrik Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, *En az 2 yıl saha tecrübesi bulunan, *Elektrik kurumu(TEDAŞ) müşavirlik işlerini organize edebilecek, *Taşeron ekipler tarafından yapılan imalatların, onaylı projeye uygun yapılmasını sağlayacak, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *İnsanlarla iletişimi kuvvetli, ekip ruhuna inanan, *Seyahat engeli olmayan, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Elektrik Mühendisi aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  İnşaat Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AMASYADA GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler * ÜNİVERSİTELERİN İNŞAAT MÜHENDİSLİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, *ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, *B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ OLAN, *TÜRKİYE GENELİ ŞANTİYELERİMİZDE ÇALIŞABİLECEK, *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, *7-12 YIL TECRÜBESİ BULUNAN, *TERCİHEN AMASYA YAKINLARINDA İKAMET EDEN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

 • Randstad Türkiye

  Elektrik/Elektronik Muhendisi Randstad Türkiye

  Afyon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. makinelerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermede tecrübeli, vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak,

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''elektrik / elektronik mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin elektrik ve/veya elektronik mühendisliği bölümünden mezun, üretim şirketlerinde benzer pozisyonda deneyimi olan plc otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren iyi derece ingilizce bilen, ms office ve ms project programlarını etkin şekilde kullanabilen askerlik ile ilişiği bulunmayan, araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), afyon 'da ikamet eden veya edebilecek,

 • Fasdat

  İş Geliştirme Mühendisi Fasdat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ata Holding bünyesinde faaliyet gösteren Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Fasdat Gıda’ nın merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; depolardaki süreçleri ve iş akışlarını çıkararıp, hareket ve zaman etüdlerini yaparak verimliliği ölçümleyebilecek, süreç iyileştirmeleri için proje hazırlayıp takibini yapabilecek “İş Geliştirme Mühendisi” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversilerin İşletme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş geliştirme ve verimlilik çalışmaları konusunda en 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz...

 • Adecco Bakırköy

  Satış Mühendisi Adecco Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda Makineleri üretimi yapan bir firmamız için "Satış Mühendisi" aramaktayız. Ziyaret planlaması yaparak, düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda kullanıcı portföyünü genişletmek için pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmek, Mevcut müşterilerin ve kazanılan yeni müşterilerin devamlılığını sağlamak, Müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, * Tercihen endüstriyel makine satışı konusunda tecrübe sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen, * İletişim becerisi yüksek, * Çözüm odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, * MS Office uygulamalarına hakim, * Seyahat engeli bulunmayan, * B sınıfı sürücü ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Mey İçki

  Üretim Mühendisi Mey İçki

  Denizli, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Alaşehir Suma Fabrikasında görev almak üzere; ·Üniversitelerin Endüstri, Kimya veya Gıda mühendisliği bölümlerinden mezun ·SAP ve MS Office uygulamalarına hakim ·İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ·Analitik düşünme,güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip ·İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın ·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Prive Realty Group

  Ziraat Mühendisi Prive Realty Group

  Ankara

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Prive Realty Group şirketimiz gıda,ziraat , özel jet kiralama, prodüksiyon, fuar organizasyon ve birçok alanda danışmanlık yapan kurumsal bir şirkettir. Türkiye genelinde yeni şubeler açılacaktır. Şirketimizin genel müdürüne asistanlık yapabilecek eğitime açık ve çabuk öğrenebilen ziraat mühendisialımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler -Bilgisayar kullanımı iyi ve hızlı -Araştırma kabiliyeti olan -Çabuk öğrenen ve aktif hareket edebilen -Deneyimli ve yetiştirilmek üzere ziraat mühendisi alınacaktır.

 • Cvplus Search & Selection

  Proje Mühendisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz yurtiçi ve yurtdışında bulunan anahtar teslim, ilaç üretim tesisi kurulum projelerinde görev alacak ‘‘PROJE MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. Farklı proseslere ait makine ve ekipmanlar ile bu makine ve ekipmanların destek sistemlerinin anahtar teslim tasarım, tedarik ve kurulum projelerinde görev almak, Yerli ve yabancı üretici/tedarikçilerin tasarım, üretim ve tedarik süreçlerini koordine etmek, Saha uygulaması yapan alt yüklenicilerin yönetiminde görev almak; projelere uygun ve istenen kalitede imalatların yapılmasını sağlamak, İşveren ve ortak firmalar ile sözleşme kapsamındaki sınırlar doğrultusunda koordinasyon sağlamak, Sistemlerin çalışır halde teslim ve kabul süreçlerinde bulunmak, Sistemlere ait tüm tasarım, uygulama, kalifikasyon ve test dokümantasyonunu proje ile eş zamanlı şekilde oluşturmak, İş programı oluşturmak ve takvimleri yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun (Tercihen Makine, Kimya, Endüstri Mühendisliği mezunu), Tercihen ilaç, kimyasal, gıda veya plastik sektöründe, tesis kurulum tecrübesi olan, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Koordinasyon, problem çözme ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Hızlı öğrenen ve pratik çözüm üretebilen, İyi derecede Autocad, MS Project ve diğer Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Unmaş/Uno

  Üretim Vardiya Mühendisi Unmaş/Uno

  İstanbul Anadolu

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, FMCG veya ekmek üretiminde en az 1 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İstatistik, analiz konusunda bilgi sahibi olan ve raporlama becerileri güçlü, Vardiyalı sistem’de çalışabilecek, MS Office uygulamarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden, ‘Üretim Vardiya Mühendisi’ takım arkadaşı arıyoruz.

 • Oksygen Element Tesis Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti.

  İlaçlama Personeli Oksygen Element Tesis Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti.

  Türkiye Geneli

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız, 2005 yılından itibaren Profesyonel Haşere Kontrol Hizmetleri , sinek yakalama cihazı üretim ve satışı ile hijyen ekipmanları tedariği konusunda, İzmir merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren, sektörün öncü firmalarındandır. Gıda, endüstri, sağlık, perakende satış vb. sektörlere hizmet veren firmamız, tüm Türkiye ' de yerleşik olarak çalışmalarına devam etmektedir. Mevcut operasyonlarda aşağıdaki illerde değerlendirilmek üzere , aşağıdaki yetkinliklere sahip ''İLAÇLAMA PERSONELLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İlaçlama faaliyetini fiilen yürütecek ekip sorumlusu: Ziraat Mühendisi, Ziraat Teknisyeni, Ziraat Teknikeri, Tıbbi Teknolog, Çevre sağlığı veya toplum sağlığı konusunda eğitim almış Sağlık Memuru, Hemşire, Kimyager, Biyolog, Tıbbi Teknolog, Kimya Teknisyeni, Veteriner Sağlık Teknikeri, Veteriner Sağlık Teknisyeni, Laboratuar Teknisyeni, Laboratuar Teknikeri mesleklerinden birine sahip olmak tercih sebebidir, Hem müşteriye hem de merkeze düzenli raporlama yapabilecek düzeyde MS Office programlarını kullanabilen, B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve şehirlerarası yolculuğa uyumlu, Diksiyonu düzgün ve iletişim kabiliyeti yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış ve yükselme hedefi olan BAY personeller alınacaktır. ### Haşere kontrolü konusunda çalışmış ve referans gösterebilecek adaylar tercih sebebidir. ###

 • Firma Adı Gizli

  Ziraat Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarım ve Gıda sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamıza arazilerimizde görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisileri aramaktayız. Kısa görev tanımı ve genel nitelikler aşağıda yer almaktadır. Üreticilere teknik destek, danışmanlık hizmeti ile desteklemeler ile ilgili açıklayıcı bilgiler vermek, Üreticiler ile ilgili veri tabanı oluşturmak, Üreticileri düzenli ziyaret etmek, Bölgesinde bulunan birlikler, ziraat odaları, tarım il tarım ilçe ve benzer kamu kurum ve kuruluşları ile iletişim ve iş birliği yaparak firma tanıtımını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Ziraat Fakültesi bölümlerinden, tercihen Tarla Bitkileri,Bahçe Bitkileri ve Bitki Koruma bölümü mezunu) Tercihen sahada en az 2 yıllık tecrübesi olan, Arazide çalışmanın gerektirdiği dönemsel yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Hizmet verdiği firmayı en iyi şekilde temsil edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyehat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Cp Group Türkiye

  İnşaat Mühendisi / Mimar Cp Group Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  12 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Mecidiyeköy'deki merkez ofisinde, Marketler departmanımıza bağlı olarak görevlendirmek üzere ‘İNŞAAT MÜHENDİSİ / MİMAR ’arıyoruz. Mevcut ve yeni mağazalarımızın projelerinin geliştirilmesinde sorumluluk alınması Projelerin kalite standartlarımızda uygulanmasının takibinin yapılması Yürütülecek projelerde gerekli teknik gereksinimlerin sağlanması İlgili projelerin başlangıç, gelişme ve sonlandırma evreleri hakkında raporlamalarının yapılması Teknik şartname ve keşif hazırlanması Şantiye kontrollerinin yapılması Bütçe ve zamanlama takibinin yapılması Taşeron firmaların yönlendirilmesi Hakediş kontrolünün yapılması

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler : Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Min. 1 yıl tecrübeli, Orta derecede ingilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Tercihen Autocad programını kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan

 • Kükre Gıda A.Ş.

  Kimya Mühendisi Kükre Gıda A.Ş.

  Adana

  23 Haziran 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adana Fabrikamızda görev alacak Kimya Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli, Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adayar için askerlikle ilişkisi olmayan Adana ilinde ikamet eden/edebilecek

 • Firma Adı Gizli

  Vardiya Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  29 Nisan 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren Merkezi İzmir'de bulunan firmamızın Torbalı ve Manyas Tesislerinde; Fabrika Müdürlüğü’ne bağlı, vardiyalı olarak üretim ünitelerinde,(Salça-Konserve-Turşu) görev alacak Bay Gıda Mühendisi aranmaktadır. (Adayların askerlik görevi tamamlanmış şartı aranmaktadır.) Ayrıca, İzmir-Torbalı ilçesinde ikamet edebilecek, iyi derece İngilizce bilen, Ms Office Programlarını kullanabilen, en az gıda sektöründe 4 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyetli olması istenilmektedir.

  Aranan Nitelikler

 • Adecco Ankara

  Üretim Mühendisi Adecco Ankara

  Ankara

  19 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sincan/Ankara fabrikasında görev almak üzere 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, Kimyager SAP kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Planlama, organizasyon yapabilen

 • Deskim Destilasyon Kimya Sanayi ve Ticaret Aş

  İşletme/Üretim Sorumlusu/Müdürü Deskim Destilasyon Kimya Sanayi ve Ticaret Aş

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  2 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dilovası-Gebze'de faaliyet gösteren tesisimize işletme sorumlusu olarak Kimya Mühendisi çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.Üretim sipariş üzerine kesikli olarak gerçekleşmektedir.Üretimde reaksiyon mevcut değildir.Ürünler muhtelif hammaddelerin ısıl işlem altında harmanlanmasıyla üretilmektedir.Buhar ve yağ kazanlarımız mevcuttur. Ürünler karışım tamamlandıktan sonra kalıp veya granül şeklinde koli veya kraft torbalarda ambalajlanmaktadır. Üretim araçları ve yardımcı tesis ekipmanları kıasaca aşağıdaki gibidir: **Buhar ve Yağ Kazanı **Muhtelif ebatta mikserler **Soğutma kuleleri **Ceketli/ceketsiz pompa ve vanalar,transfer hatları **Ceketli/ceketsiz depolama tankları **Su yumuşatma tesisi(membranlı)

  Aranan Nitelikler Üst yönetime(firma sahibi genel müdür) raporlama yapabilecek, 8-10 kişilik mavi yakalı grubu yönetebilecek, ISO 9001,ISO 14000,OHSAS 18001 ve FSSC 22000(gıda güvenliği) konularını takip etmekte olan Kalite Yöneticisi ile koordinasyon içinde çalışabilecek, Üretimin sürekliliğini sağlayabilmek üzere hammadde/yardımcı madde planlaması ile bakım-onarım planlamasını yapabilecek,vardiyaları oluşturabilecek, İşletmenin optimum düzeyde çalışabilmesi için önerilerde bulunabilecek ve gerekli tedbirleri alabilecek düzeyde tecrübe sahibi,araştırmacı ruha sahip...

 • Adecco İzmir

  Kalite Mühendisi-İzmir Adecco İzmir

  İzmir

  7 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.· Üniversitelerin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,· Minimum benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli,· ISO 9001, ISO 22000 ve BRC sistemi süreçlerine ve işleyişine hakim· Askerlik hizmetini tamamlamış ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Linde Gaz A.Ş.

  İş Geliştirme Mühendisi Linde Gaz A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Ülke genelinde gıda ve kimya sektörüyle ilgili gazlı uygulamaların gerçekleştirilmesinde teknik süreci yönetmek. Satış&Pazarlama, Müşteri Mühendislik Hizmetleri gibi birimlerin arasındaki koordinasyonu sağlamak. Satış&Pazarlama bölümleriyle birlikte yeni müşterilerin kazanımında ve mevcut müşterilerde müşteri memnuniyetini maksimize etmek için teknik ve ticari desteği sağlamak. Müşteri sahasında yapılan deneme proseslerini yönetmek. Linde Grubu´nun merkezi birimleriyle Linde Gaz Türkiye arasındaki teknoloji transferini sağlamak. Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe asgari 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak aynı düzeyde Almanca bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İş Geliştirme Mühendisi aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?