gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın Gece Üretiminde çalışacak"Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği Belge Sahibi (A-B-C Sınıfı), Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Gece Fabrika Sorumluluğunu alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Benzer işlerde en az 1 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların Ankara’ da ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Gıda Mühendisi
  A.B Group
  Balıkesir Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın Balıkesir/Bandırma'da bulunan pastörize yumurta fabrikasında çalışmak üzere gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Düzenli, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Dinamik ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasında uyumlu ve iletişimi kuvvetli, ISO 9001 ve HACCP sistemlerinde tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren MT Gıda’nın okul projesinde çalışmak üzere ; Üretim planı doğrultusunda istenilen kalite ve zamanda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, Yasal mevzuatın takibini yapmak, Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikayetleri değerlendirmek, Şubelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen cafe-restoran alanında tecrübeli, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. BAY & BAYAN "GIDA MUHENDİSİ" aranmaktadır.

 • Gıda Mühendisi
  Panayır Gıda
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması · Üretim planı doğrultusunda istenilen kalite ve zamanda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, · Yasal mevzuatın takibini yapmak, · Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, · İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, · Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikayetleri değerlendirmek, · Mağazalarda ve imalathanelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, · Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, · Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, · Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, · Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, · Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, · Tercihen cafe-restoran ve özellikle unlu mamüller üretimi alanında tecrübeli, · Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, · Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, · Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, · Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, · Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışacak, "Gıda Mühendisi/Üretim Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin "Gıda Mühendisliği", ya da "Ziraat Mühendisliği (Gıda ve Süt Bölümü), Kimya Mühendisliği, Kimyager, Diyetisten, Ev Ekonomisi Yüksek Okulu Beslenme" bölümlerinden mezun. (İlgili bölümlerden mezun olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.) Catering sektöründe deneyimli, Üretim planlaması ve personel kadrolarının yönetimi alanında deneyimli, Ürünlerin reçetelerini hazırlayıp günlük cost kontrollerini yapabilecek, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Bütçe çalışması ve Raporlama yapabilecek, Sonuç odaklı çalışıp, karar verme, problem çözme ve liderlik vasıflarına sahip, İş Sağlığı ve Gıda Güvenliği ile ilgili mevzuata hakim, ISO 22000 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgili, Bilgisayar ve Office yazılımlarına hakim, (FoodSoft ve SAP bilenler önceliklidir.) Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, Aktif araç kullanabilen, Gebze'de ya da Çorlu'da ikamet eden,

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, *Gıda güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, *ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği sistemlerine hakim, *Ms Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu, *rkek adaylar için askerliğini tamamlamı, *TercihenAmasya yakınlarında ikamet eden gıda mühendisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektörünün önde gelen firmalarından olan bir müşterimiz için 'GIDA MÜHENDİSİ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Üretim tecrübesi olan, Çalışkan, Analitik düşünebilen, Üretimdeki tüm proseslere hakim, Kadın / Erkek, Askerlik ile ilişiği olmayan ( erkek adaylar için), Bursa'da ikamet eden / edebilecek bir takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Yeni açılacak Ankara projemizde görev alabilecek( sadece yemek firmalarında en az 1-3 yıl arası çalışmış deneyimli olan) gıda mühendisi değerlendirilecektir. Çalışma bölgesi Ankara Ovacık Keçiören olacağından tercihen bu bölgede çalışabilecek niteliğe sahip olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. En az 1-3 yıl arası yemek firmalarında deneyim sahibi olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. Ankara Ovacık civarında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.

 • Gıda Mühendisi (Bay)
  Gülel Gıda
  Antalya 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sektörün öncü kuruluşlarından distribütör ( Bayii ) şirketimizde görev alacak (BAY) Gıda Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıl deneyimli Depo yönetimi ve saklama koşullarını bilen Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlikle ilişkisi olmayan ANTALYA da ikamet eden Bay Gıda Mühendisi alınacaktır.

 • Gıda Mühendisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere Üretim Departmanının Gıda Mevzuatına uygun Kalite Standartlarında çalışmasını sağlayacak Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üretim bölümünden sorumlu olmak. Üretilen ürünlerin Gıda Mevzuatına uygunluğunu sağlamak. Gıda mevzuatını takip etmek. Ürün kalitesinin arttırılması ile ilgili araştırmalar/çalışmalar yapmak. Üretim reçeteleri hazırlamak, güncelliğini takip etmek. Yeni ürünler için Gıda Üretim İzin belgesini almak. Üretim birimindeki ekipmanların kalibrasyon periyotlarını takip etmek. Hammadde tanımlarını hazırlamak ve takip etmek. Üretimi takip etmek, izleyerek ölçmek ve dökümante etmek. Üretim ve paketleme faaliyetlerini sürekli olarak kontrol etmek. Bölüm için hijyen koşulllarını oluşturmak ve kurallara uyulmasını sağlamak. Birimi ilgilendiren yasal süreci takip etmek, şirket içi prosedürleri takip etmek ve uygulatmak. Üretim biriminde çalışan personeller için gerekli olan üretim belgelerine sahip olmasını takip etmek. Tüm süreçleri üst yönetime raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun. Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli. MS office programlarını etkin kullanabilen, özellikle İileri derecede Excel bilgisine sahip. Micro programını etkin olarak kullanabilen. Üretim ve Kalite Güvence alanında sorumluluk alabilecek. TS EN ISO 9001:2008 ve ISO 22000: 2005 sistemleri konusunda deneyimli. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere sahip. Proplem çözme ve karar verme yeteneğine sahip. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip , aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Avrupa Yakasında (Sultangazi ilçesine yakın lokasyonda) ikamet eden. BAY.

 • İş Açıklaması BURSA ŞEVKET YILMAZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NDE ÇALIŞACAK GIDA MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BURSA ŞEVKET YILMAZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NDE ÇALIŞACAK GIDA MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması Tarım ürünleri ithalat ve ihracatında İzmir Gaziemir Serbest Bölge’ de görevlendirilmek üzere, “ZİRAAT MÜHENDİSİ & GIDA MÜHENDİSİ” aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyimli, Uzun süreli yurtdışı seyahatine engeli olmayan, Askerliğini yapmış, Bay Eleman aranmaktadır.

 • Gıda Mühendisi
  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.
  İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük merkez hazır yemek üretim tesisleri ile hizmet vermekte olduğumuz projelerimizde görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Gıda ( hazır yemek ) sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, * Hijyen ve HACCP uygulamalarında deneyim kazanmış, * Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, * Sorumluluk alarak şirketimizde uzun vadede çalışmayı hedefleyen, * Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, genç, dinamik, Gıda Mühendislerim aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Erkek Gıda Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Autocad, Ms Office ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, *Analatik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, *Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, *Şirketimiz bünyesinde bulunan inşaatların mekanik projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek, ekip çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Makina Mühendisi aramaktayız.

 • Endüstri Mühendisi
  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.
  İstanbul Anadolu 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Bostancı'daki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Endüstri Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, * Mesleği ile ilgili en az 2 yıl tecrübeli, * Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, * Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, * Sorumluluk alarak, şirketimizde uzun vadeli çalışmayı isteyen, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Erkek adaylarda Askerlik görevini tamamlamış, * Aktif olarak otomobil kullanabilen, Endüstri Mühendisi aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, *En az 2 yıl saha tecrübesi bulunan, *Elektrik kurumu(TEDAŞ) müşavirlik işlerini organize edebilecek, *Taşeron ekipler tarafından yapılan imalatların, onaylı projeye uygun yapılmasını sağlayacak, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *İnsanlarla iletişimi kuvvetli, ekip ruhuna inanan, *Seyahat engeli olmayan, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Elektrik Mühendisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Solidworks veya Autocad bilgisi olan . Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • İş Açıklaması AMASYADA GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler * ÜNİVERSİTELERİN İNŞAAT MÜHENDİSLİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, *ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, *B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ OLAN, *TÜRKİYE GENELİ ŞANTİYELERİMİZDE ÇALIŞABİLECEK, *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, *7-12 YIL TECRÜBESİ BULUNAN, *TERCİHEN AMASYA YAKINLARINDA İKAMET EDEN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Kalite Sistem Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.· Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,· Minimum benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli,· ISO 9001, ISO 22000 ve BRC sistemi süreçlerine ve işleyişine hakim· Söke, Aydın,Ortaklar,İncirliova,Germencik,Kuşadası bölgelerinde ikamet eden Not: Aday 1 sene İzmir fabrikada çalışacaktır.1 senenin sonunda firma Ortaklara taşınacaktır. ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • İş Açıklaması Şirketin Üretim sürelerinin daha verimli ve etkin duruma getirilmesi amacıyla üretim yönetimi, yaklaşım ve tekniklerini kullanarak süreçleri analiz etmek, iyileştirme ve geliştirme projelerinin yaşama geçirilmesine katkı sağlamak ve projelerin gelişmesini raporlamak.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Salihli’de Bulunan Peynir Fabrikasın ’da Görevlendirilmek Üzere, Aşağıdaki Niteliklere Uygun; Üniversitelerin Gıda veya Ziraat mühendisliği (süt ve süt ürünleri ) bölümlerinden mezun olmak, Süt fabrikalarında özellikle peynir üretiminde en az 5 yıl deneyim sahibi olmak, Organizasyon ve raporlama yeteneğine sahip olmak, Hedef üretimlerin gerçekleştirilmesinde rol oynayacak, Üretim süreçlerine hâkim, Yönetsel yetkinliği yüksek olan, Hedeflerle yönetim ilkesini benimsemiş, İletişim yönü güçlü, analitik düşünceye sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Salihli’de ikamet etmek ya da edebilecek olmak, 30 -40 Yaş aralığını aşmamış, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, İşletme Mühendisi aramaktayız. NOT : Çalışma Yerimiz Manisa / Salihli.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Sipariş Operasyon Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Lojistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik, depo ve ambar konularında en az 3 yıl deneyimli, tercihen gıda sektöründe çalışmış, B2C e-ticaret alanında çalışmış, MS Office programlarını kullanabilen, SAP bilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünme yetkinliklerine sahip, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, Bursa Mustafakemalpaşa’da çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Depolama ve lojistik süreçlerinde iş geliştirme ve optimizasyon çalışmaları yapmak, Hazırlanan siparişlerin kontrolü, dağıtım planını yapmak ve sevkiyat süreçlerini yürütmek, Depo yönetim sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlayarak gerekli kontrolleri ve raporlamaları hazırlamak, Sevkiyat ve stok unsurlarını raporlamak ve güncel halde tutmak, Tüm depoların stok kontrollerinin yapılarak, sayım sonuçlarını değerlendirmek, Operasyonel verimlilik çalışmalarını yapmak, İlgili birimler ile koordineli çalışarak lojistik süreçlerinin geliştirilmesi faaliyetlerine destek olmak, Lojistik yönetimi ve envantere konu olan projelere katımak/destekte bulunmak, Lojistik ve envanter yönetimi konularında talimat ve prosedürleri hazırlamak, uygulamak ve/veya uygulatmak ​Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması HAUS Santrifuj Teknolojileri alttaki görevler için takım arkadaşları aramaktadır. Bağlı olduğu Satış Yöneticisine raporlamalarda bulunmak, Düzenli olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmak Müşterilere ürünlerle ilgili sunum hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, 1-2 yıl Satış deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Fransızca bilmesi tercih sebebidir, İngilizce sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli olan, MS Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aydın’da ikamet eden/edebilecek.

 • Gıda Mühendisi
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 7 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda mevzuatına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve raporlama yapabilecek, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Gıda Mühendisi
  Karali Çay
  İstanbul Avrupa 4 Temmuz 2015

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜLÜĞÜ BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE GIDA MÜHENDİSİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ BULUNAGN TERCİHEN BİTKİ VE MEYVE ÇAYLARI ALANINDA UZMAN AROMALI ÜRÜNLER KONUSUNDA DENEYİMLİ ÜRETİM VE KALİTE KONUSUNDA TECRÜBESİ BULUNAN HAMMADDE VE STOK TAKİBİ VE KONTROLÜNÜ YAPABİLECEK KALİTE VE SİSTEM BELGELERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ İYİ DERECEDE İNGİLİZCE DİL TERCİH SEBEBİDİR.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, FMCG veya ekmek üretiminde en az 2 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İstatik, analiz konusunda bilgi sahibi olan ve raporlama becerileri güçlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office uygulamarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, En az orta seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Manisa Turgutlu'da ikamet eden/edebilecek, 'Üretim Vardiya Mühendisi' takım arkadaşı arıyoruz...

 • Gıda Mühendisi
  Tesco Kipa
  Ankara 6 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tesco Kipa stratejik planları doğrultusunda takımını yönetebilecek Mağaza yönetimi ile takımı arasında bilgi akışını sağlayacak, Takımının performansı ve motivasyonunu sağlaması ve geliştirilmesinde etkin rol oynayacak, Mağazasının bulunduğu bölgede rekabeti takip ederek Ürün Müdürü' ne bilgi aktarıp, mağaza performanslarının sergileme boyutunda karşılaştırma ve önerilerde bulunacak, Depo ve stok yönetiminde etkin rol oynayacak, Sergileme, raf düzeni, promosyon yerleşimi, vb. konulara ilişkin olarak, mağaza düzeninin kontrol ve takibini yapacak, Departman süreçlerinin etkinliğinin ve performansının takibi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Güçlü iletişim becerisine ve liderlik özelliklerine sahip Takım çalışmasına yatkın Planlama , organize etme yetkilerine sahip Tercihen 1 yıl yöneticilik ve mesleki deneyimi olan Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Fakültesinden mezun MS Office uygulamalarına hakim Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için, askerliğini yapmış veya askerlikten muaf Ankara Mağazalarında görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Satış Mühendisi
  Temas Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye temsilciliğini yaptığı ürünler ile farklı sektörlerde üretim yapan firmalara teknik ekipman sağlayan iş ortağımızda görev alarak; satış hedeflerini gerçekleştirme sorumluluğunu üstelenecek ve firma portföyünü genişletecek SATIŞ MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgi bölümlerinden; tercihen makine, endüstri, gıda mühendisliklerinden mezun Endüstriyel satışta minimum 3 sene deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen

 • İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. makinelerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermede tecrübeli, vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak,

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''elektrik / elektronik mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin elektrik ve/veya elektronik mühendisliği bölümünden mezun, üretim şirketlerinde benzer pozisyonda deneyimi olan plc otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren iyi derece ingilizce bilen, ms office ve ms project programlarını etkin şekilde kullanabilen askerlik ile ilişiği bulunmayan, araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), afyon 'da ikamet eden veya edebilecek,

 • İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin elektrik , elektronik ve Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik , Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, PLC li otomasyon sistemleri konusunda Tecrübe tercih nedenidir. Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?