gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Gıda Mühendisi
  Fulaş Şirketler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Günlük siparişler doğrultusunda prosedürler ve talimatlar eşliğinde üretimin planlanması, Üretimleri reçetelerine göre yapılmasının ve kontrolünün sağlanması, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot ve yöntemler geliştirmek, Günlük, haftalık ve aylık envanterleri oluşturmak, Gıda güvenliğine uygun kontrolleri sağlamak. Günlük/Haftalık/aylık üretim maliyetlerini takip, kontrol etmek ve raporlamak HACCP ve Kalite Yönetimi kuralları çerçevesinde üretimin gerçekleşmesini sağlamak, Müşteri ve Tüketici istek ve ihtiyaçlarını tespit etmek ve taleplerini karşılamak Mevcut müşterilerin mutfak ve servis hizmetlerinin kontrol ve denetimlerini yapmak,  

  Aranan Nitelikler       Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Hazır yemek üretim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Gıda güvenliği mevzuatına hakim, Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, Ekip yönetim tecrübesi olan, Avrupa Yakasında ikamet eden, 30-35 yaş aralığında, (Tercihen Bayan)  

 • Gıda Mühendisi
  Gusta Catering
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe 1998 yılından beri butik olarak çalışan catering  toplu yemek hizmeti veren yemek fabrikamıza Kagıthane bölgesi civarı ikamet eden bayan GIDA MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Catering firmasında çalışmış veya yeni mezun  Tercihen araç kullanabilen  Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen  Sabırlı analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan Planlama beceri yüksek Diksiyonu düzgün Prezentable Müşteri memnuniyeti odaklı ve müşteri ilişkiler güçlü  Tercihen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi olan  Kağıthane  bölgesi yakınlarında ikamet eden BAYAN.

 • İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın İstanbul Ataşehir'de bulunan Merkez Üretim Tesisine "Gıda Mühendisi/Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Benzer işlerde en az 2 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office ve ERP programlarının kullanımına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir, Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar gibi yakın çevrelerde ikamet etmeleri gerekmektedir.

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek/Kadın personel alınacaktır.    

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, *Gıda güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, *ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği sistemlerine hakim, *Ms Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu, *rkek adaylar için askerliğini tamamlamı, *TercihenAmasya yakınlarında ikamet eden gıda mühendisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

 • Gıda Mühendisi
  Firma Adı Gizli
  İzmir, Balıkesir 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizin İzmir ve Balıkesir’de bulunan fabrikalarında ‘’Vardiya Üretim Mühendisi’’ veya ‘’Toplam Kalite Mühendisi’’ olarak görevlendirilmek üzere; Gıda Mühendisleri aranmaktadır.   Adaylarda aranılan genel nitelikler;   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine uyabilecek, Benzer pozisyonda en az 4 yıl görev almış, Ekip çalışmasına yatkın ve problem çözme kabiliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış.  

  Aranan Nitelikler

 • Gıda Mühendisi
  Saltman
  Bursa 13 Eylül 2015

  İş Açıklaması İş tanımı: Üretim sürecine katkı sağlamak ve süreçlerin kalite standartlarına uygun olarak yapılmasında gerekli analiz ve kontrolleri yaparak,gıda hammaddelerinin değerlendirilmesi ve gıda kaynaklarının nitelik olarak korunması, hammaddelerinden çok yönlü yararlanılması konusunda araştırma yapmak.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Üniversitelerin 'Gıda Mühendisliği' bölümünden mezun, Üretim ve Arge alanında minimum 2 yıl çalışmış, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip, Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemlerinde (ISO 9001:2000,ISO 22000, HACCP, Hijyen gibi)konularda bilgi sahibi, kalite sistemlerinin yönetimini yapabilecek,üretim deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen İletişim becerileri yüksek, yöneticilik vasfına sahip, Yeniliklere, öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, İş takibi güçlü, sonuç odaklı, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Gıda Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış 

 • Gıda Mühendisi
  Karali Çay
  İstanbul Avrupa 1 Ekim 2015

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜLÜĞÜ  BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE GIDA MÜHENDİSİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ BULUNAN TERCİHEN BİTKİ VE MEYVE ÇAYLARI ALANINDA UZMAN AROMALI ÜRÜNLER KONUSUNDA DENEYİMLİ ÜRETİM VE KALİTE KONUSUNDA TECRÜBESİ BULUNAN HAMMADDE VE STOK TAKİBİ VE KONTROLÜNÜ YAPABİLECEK KALİTE VE SİSTEM BELGELERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ İYİ DERECEDE İNGİLİZCE  DİL TERCİH SEBEBİDİR.

 • İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Gıda Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış

 • Gıda Mühendisi
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 10 Ekim 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda mevzuatına hakim, Aktif olarak araç kullanıp müşteri ziyaretlerini gerçekleştirebilecek, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş Sabırlı, analitik, yeniliklere açık ve değişime uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyeti odaklı ve müşteri ilişkileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti olan, Diksiyonu düzgün, prezantable özelliklere sahip personel arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office programları ve uygulamaları konusunda deneyim sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, İzmir de ikamet eden, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Gıda Mühendisi
  Elma Catering
  İstanbul Anadolu 10 Ekim 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Kavacık / Beykoz da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisi ve Gıda Teknikerleri alınacaktır .

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili Mühenislik ve Yüksekokulu bölümlerinden mezun * ISO 9001:2008 ve Iso 22000:2005 Sistemlerine hakim , ilgili dökümanların uygulamasını sağlayabilen , mal kabul , üretim , hazırlık aşamalarını takip ve kontrol edebilen * Ms Office programlarını çok iyi derece kullanabilen * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış * Tercihen sektörde deneyimli Gıda Mühendisleri ve Gıda Teknikerleri alınacaktır .

 • Gıda Mühendisi
  Tesco Kipa
  Ankara 22 Eylül 2015

  İş Açıklaması Tesco Kipa stratejik planları doğrultusunda takımını yönetebilecek Mağaza yönetimi ile takımı arasında bilgi akışını sağlayacak, Takımının performansı ve motivasyonunu sağlaması ve geliştirilmesinde etkin rol oynayacak, Mağazasının bulunduğu bölgede rekabeti takip ederek Ürün Müdürü' ne bilgi aktarıp, mağaza performanslarının sergileme boyutunda karşılaştırma ve önerilerde bulunacak, Depo ve stok yönetiminde etkin rol oynayacak, Sergileme, raf düzeni, promosyon yerleşimi, vb. konulara ilişkin olarak, mağaza düzeninin kontrol ve takibini yapacak, Departman süreçlerinin etkinliğinin ve performansının takibi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Güçlü iletişim becerisine ve liderlik özelliklerine sahip Takım çalışmasına yatkın Planlama , organize etme yetkilerine sahip Tercihen 1 yıl yöneticilik ve mesleki deneyimi olan Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Fakültesinden mezun MS Office uygulamalarına hakim Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için, askerliğini yapmış veya askerlikten muaf Ankara Mağazalarında görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Gıda Mühendisi
  Özsüt
  İzmir 30 Eylül 2015

  İş Açıklaması Çalışanların ilgili vardiyada iş güvenliği kurallarına uyarak, üretimin belirlenen kalite standartları çerçevesinde eksiksiz olarak devam etmesini sağlamak, Üretim planları ve standartları ile ilgili meydana gelebilecek sorunlara müdahale etmek ve ilgili birimlerin koordinasyonunu sağlayarak sorunlara çözüm bulmak, Üretim süreçlerindeki hatların verimliliğini takip etmek ve verimlilik artırıcı projeler üretmek ve uygulamak, Üretim ile ilgili raporlar hazırlamak ve bu raporları üst yönetime sunmak, İlgili vardiyadaki standartların korunması için gerekli analizleri yapmak ve gerekli tedbirleri almak, İlgili vardiyadaki görevli takımların birbirleriyle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler Tercihen Gıda Mühendisliği mezunu, Süt ve süt ürünleri, yiyecek-içecek ve/veya hızlı tüketim malları üretimi sektörlerinde en az 2 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Gıda Mühendisi-Gece Vardiyası
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 10 Ekim 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda mevzuatına hakim, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş, Sabırlı, analitik, yeniliklere açık ve değişime uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti olan, Diksiyonu düzgün, prezantable özelliklere sahip gece vardiyasında çalışabilecek personel arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Gıda ve Tekstil Makinaları imalatı sektöründe, üretimi bulunan Selimpaşa fabrikamızda görev yapacak; Mevcut Makinaların projelendirilmesi ve takibi, Ar-Ge çalışmalarının yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Tasarım ve konstrüksiyon yeteneği gelişmiş, Çok iyi derecede Solidworks kullanabilen, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, İmalat konusunda deneyimi olan (özellikle makine ve/veya talaşlı imalatta deneyimli) MS Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Problem çözmeyi seven ve takım çalışmasına yatkın, İşinde ciddi, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Firmamız DOĞUŞ HİDROLİK PNÖMATİK LTD. ŞTİ. Asco Numatics ve Sirai markalarının Türkiye Distribütörüdür. Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye geneli aktif satış ağına sahip , deneyimli ve başarılı bir firmadır. 1997 yılında faaliyete başlayan gelişen sektörde 17 yılı aşkın süredir, hedefini hep bir adım önde tutarak bugünkü konumuna gelmiş bulunmaktadır. Hedefini iş hayatını kolaylaştıracak ve verimliliği artıracak çözümler sunmak olarak belirleyen firmamız, yönetim,mühendislik, satış, servis departmanlarındaki deneyimli kadrosuyla kalite anlayışını ön plana çıkararak sanayi sektöründe önemli rol oynamaktadır. Hidrolik ve pnömatik ekipmanlar, hidrolik pnömatik ve paslanmaz bağlantı elemanları, vibrasyon sistemleri, hidrolik ve pnömatik silindirler, vakum ekipmanları gibi konularda, müşterilerine temsilcisi olduğu firmalar kanalıyla pek çok hizmet sunmaktadır. Söz konusu malzemelerin kullanıldığı sektörler arasında petrokimya sanayi, enerji santralleri, çimento sanayi, otomativ sanayi, gıda, makine imalat sanayi, arıtma sanayi gibi pek çok sektör sayabiliriz. Bu sektörlere yönelik; ilke hedefimizden ödün vermeden, kaliteli olanı uygun fiyata satarak, sorunları etkin ve hızlı biçimde çözerek, yanınızda olmaya devam edeceğiz. Firmamızın genişleyen iş hacmi içerisinde, firmamıza değer katabilecek ve; Düzenli olarak müşteri ziyaretleri yaparak, Asco Numatics ve Sirai ürünlerini tanıtmak, uygun çözümler sunmak, Müşterilere teknik destek sunmak ve yaptıkları uygulamalarda yardımcı olmak, Teknoloji, pazar ve rakipler ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek, Verilen hedefler doğrultusunda satış ciroları ve karlılık hedeflerini yakalamak,   görevlerinde bulunabilecek, '' SATIŞ MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen meslek ve teknik lise,yüksek okul ve üniversitelerin teknik eğitim fakültelerinden mezun, Tercihen pnömatik sektöründe tecrübeli, iyi bir bilgi seviyesine sahip yada hidrolik, PLC,  otomasyon ürünlerinin satışı konusunda tecrübeli, En az 2 yıllık tecrübe, Endüstriyel ürün satışı konusunda tecrübeli, satış konusunda başarılı ve kendine güvenen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), İyi derece İngilizce bilen, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Giyimine, görünüşüne özen gösteren, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, teknik alt yapısına güvenen, Seyahat engeli olmayan, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen 20-30 yaşları arasında, Erkek ve Bayan adaylar.  

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Autocad, Ms Office ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, *Analatik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, *Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, *Şirketimiz bünyesinde bulunan inşaatların mekanik projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek, ekip çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Makina Mühendisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması FAST FOOD SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMAMIZ DA OPERASYON MÜDÜRÜNE BAĞLI OLARAK ŞUBELERİ GEZECEK, KALİTE UYGUNLUĞUNU TAKİP EDİP, GEREKLİ DÜZENLEYİCİ ÖNLEYİCİ FAALİYETLERİ PLANLAYACAK, PERSONEL EĞİTİMLERİNİ DÜZENLİ VE SÜREKLİ OLARAK YAPIP RAPORLAYACAK EĞİTİMCİ ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN GIDA MÜHENDİSİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN EĞİTİM VE GIDA SEKTÖRÜNDE EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ GENÇ, DİNAMİK, SAHADA ÇALIŞMIŞ, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI İLETİŞİMİ KUVVETLİ, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLECEK BAY/BAYAN  

 • İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Burdur, Afyon, Konya bölgelerindenden sorumlu olarak görevlendirilmek üzere 'YEM SATIŞ ŞEFİ' arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler; Veteriner Hekim, Ziraat Mühendisiliği veya Zootekni mezunu Satış fonksiyonuna yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek Orta derecede İngilizce bilen Aktif sürücü belgeli Seyahat engeli bulunmayan Burdur'da ikamet eden veya edebilecek olan

  Aranan Nitelikler Yem Satış Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir; Bayi ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Üretici ziyaretlerinin yapılması ve teknik çalışmaların gerçekleştirilmesi Müşteri tahsilatlarının yapılması ve takip edilmesi

 • İş Açıklaması HAUS Santrifuj Teknolojileri alttaki görevler için takım arkadaşları aramaktadır. Bağlı olduğu Satış Yöneticisine raporlamalarda bulunmak, Düzenli olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmak Müşterilere ürünlerle ilgili sunum hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, 1-2 yıl Satış deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Fransızca bilmesi tercih sebebidir, İngilizce sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli olan, MS Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aydın’da ikamet eden/edebilecek.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe en az 5 yıl üretim tecrübesi olan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, hırslı, dinamik ve sonuç odaklı, Karar verme becerileri kuvvetli, İş güvenliği ve kalite standartları çerçevesinde gereken faaliyetleri yürütecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya’da ikamet eden/ edebilecek olan, 'Üretim Vardiya Mühendisi' takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Üniversitelerin Gıda Mühendisliği / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Gıda sektöründe tercihen ekmek üretimi konusunda en az 4 yıl deneyimli Kalite kontrol alanında çalışmış, araştırma yönü kuvvetli Sistem kurulumu ve yönetimi konularında deneyimli Yaratıcı ve yenilikçi bakış açısına sahip İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Antalya'da ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Süt ve Süt Ürünleri sektörünün lider kurululu AYNES A.Ş'nin, Denizli ili Acıpayam ilçesinde faaliyet gösteren Merkez Fabrikası Makine Bakım ve Enerji Bölümü'nde görev alacak Elektrik-Elektronik Mühendisi alınacaktır  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik- Elektronik  ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun, Genel bakım veya enerji konusunda min 2 yıl deneyimi olan, Tercihen PLC programlama, Otomasyon ve Elektronik konusunda deneyim sahibi, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın. Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Denizli'de ikamet eden/edebilecek olan.

 • İş Açıklaması Mey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Fabrikada yürütülen İş Sağlığı ve Güvenliği,Çevre Yönetim sistemi uygulamalarına katılarak , dökümantasyon faaliyetlerini yürütmek İş kazalarının azaltılması için gerekli iyileştirme çalışmalarını yönlendirmek, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetimi konusunda merkez ile koordinasyonu yürütmek, fabrikadaki uygulamalarını kontrol etmek, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetimi konularında eğitim vermek ve denetim faaliyetlerine katılmak, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetimi konusunda düzenli raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler Karaman Suma Fabrikasında görevlendirilemek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden tercihen Makine ,Gıda,Endüstri ve Çevre Mühendisliğinden mezun, Tercihen İş Sağlığı ve Güvenliği ve/veya Kalite, Çevre Yönetim Sistemlerinin Yürütülmesi ve Denetlenmesi konularında deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, sunuş yeteneğine sahip ve ekip çalışmasına yatkın, Seyahate engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Üretimin doğru, hatasız ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri almak, Üretim tesisindeki kurallar, prensipler, prosedürler ve yönetmeliklerin yürütülmesi konusunda örnek rol model olmak ve düzeni korumak. Üretimde çalışan personelin sevk ve idaresi, Üretim raporlarının hazırlanması, Hammadde ve yardımcı malzemelerin kontrolü, Çalışanlara üretim ile ilgili eğitim vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, *En az 2 yıl saha tecrübesi bulunan, *Elektrik kurumu(TEDAŞ) müşavirlik işlerini organize edebilecek, *Taşeron ekipler tarafından yapılan imalatların, onaylı projeye uygun yapılmasını sağlayacak, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *İnsanlarla iletişimi kuvvetli, ekip ruhuna inanan, *Seyahat engeli olmayan, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Elektrik Mühendisi aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?