gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  Gıda Mühendisi Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren MT Gıda’nın okul projesinde çalışmak üzere ; Üretim planı doğrultusunda istenilen kalite ve zamanda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, Yasal mevzuatın takibini yapmak, Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikayetleri değerlendirmek, Şubelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen cafe-restoran alanında tecrübeli, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. BAY & BAYAN "GIDA MUHENDİSİ" aranmaktadır.

 • Eşme Konserve

  Gıda Mühendisi Eşme Konserve

  Uşak

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Uşak-Eşme'deki fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' GIDA MÜHENDİSİ '' istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş, Konserveleme Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bir fabrikayı tüm öğeleri ile yönetim ve idare kabiliyetinde olmak, BRC ve IFS gerekliliklerini bilen ve yerine getirebilecek kabiliyette, Gıda işleme hijyen kurallarını bilen ve uygulatabilecek olan, Etkili iletişim kurabilecek, problemler karşısında çözüm önerileri getirebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayacak, Eşme'de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, İngilizce bilen.

 • Sunar Turizm ve Gıda

  Gıda Mühendisi (Catering) Sunar Turizm ve Gıda

  Kocaeli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Gebze Üretim tesislerinde çalışacak, "Gıda Mühendisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen deneyimli, Bilgisayar ve Office yazılımlarına hakim, (FoodSoft ve SAP bilenler önceliklidir) Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Sorumluluk alabilecek, sorumluluğundaki personeli sevk ve idare edebilecek, Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, değişim ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, Gebze'de ikamet eden,

 • Ekmek Unlu Gıda

  Gıda Mühendisi / Vardiya Şefi Ekmek Unlu Gıda

  Kocaeli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Sefam Turizm Catering

  Gıda Mühendisi Sefam Turizm Catering

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara'da özel bir firmaya ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Bay Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. Ankara'da ikamet etmek.

 • Panayır Gıda

  Gıda Mühendisi Panayır Gıda

  İstanbul Anadolu

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Üretim planı doğrultusunda istenilen kalite ve zamanda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, · Yasal mevzuatın takibini yapmak, · Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, · İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, · Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikayetleri değerlendirmek, · Mağazalarda ve imalathanelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, · Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, · Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, · Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, · Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, · Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, · Tercihen cafe-restoran ve özellikle unlu mamüller üretimi alanında tecrübeli, · Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, · Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, · Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, · Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, · Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Saadet Gıda

  Kalite Müdürü Gıda Mühendisi Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut kalite sistemlerinin işletilmesi ve etkinliğini sağlamak Alınan her türlü ana ve yardımcı maddelerin standart değerlere göre olmasını sağlamak. Laboratuvarda yapılacak mikrobiyolojik ,kimyasal , fiziksel analizlerin yapılış porsedürlerini hazırlamak ve işleyişi takip etmek. İl kontrol ,çevre ve şehircilik ve danışman firmalarla ve gıda üretimi konusunda yapılması gereken teknik çalışmaları yürütmek , denetimlere katılmak şirketi temsil etmek. Laboratuvarda yapılan , her türlü analiz ve işlemlerin trend analizlerini yaparak üst yönetime sunmak . Hammadde'den son ürüne kadar kabul ve ret değerleri konusunda net yetkiler almak ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Esenyurt'ta faaliyet gösteren firmamıza ; Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe Kalite Güvence alanında 5 yıl deneyimli, ISO 22000, ISO9001, HACCP ve BRC kalite sistemlerine hakim, TURQUALITY uygulamaları konusunda bilgi sahibi Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, İletişim yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Avrupa yakasında oturan Kalite Müdürü aramaktayız.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Mühendisi Sini Ev Böreği - Baklava

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda üretimi yapan firmamızın İstanbul/Ataşehir'deki merkez üretim tesisine "Gıda Mühendisi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Araştırmacı, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık ve kendine güvenen, İnsan ilşkilerinde başarılı, Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Karnaval Gurme

  Gıda Mühendisi (Caterıng Proje Müdürü) Karnaval Gurme

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasındaki 2.000 kişilik şantiye projemiz için yerinde yemek üretimi için kurulan yemek üretim tesisimize deneyimli Gıda Mühendisi (Proje Müdürü) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun, Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak ve günlük cost kontrolünü yapmak, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi arttıracak metot, yöntemler geliştirmek, İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli siparişleri hazırlamak, MS Office programlarını iyi derecede kullanmak, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında oturan Tercihen toplu yemek üretim konusunda tecrübeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Yemekhane Yiyecek ve İçecek

  Gıda Mühendisi (Kocaeli) Yemekhane Yiyecek ve İçecek

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışacak Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümleri'nden mezun ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerine hakim, Kalite yönetim sistemleri kurma ve geliştirme konusunda tecrübeli, Yönetim Temsilciliği yapabilecek, Toplu Yemek Sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, Mutfaklarda kalite hijyen denetimleri yapabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze ve civarında ikamet eden,

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Gıda Mühendisi Özgü İnsan Kaynakları

  Burdur, Isparta

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz adına Burdur' da kurulacak olan tesislerinde görevlendirmek üzere Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Tercihen su ve meşrubat sektöründe en az 2 yıl deneyimli ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen , - İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Burdur veya Isparta'da ikamet edebilecek, - Askerlik görevini tamamlamış , - Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, - İnsiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - Genç ve dinamik, - 35 yaşını aşmamış, - Erkek GIDA MÜHENDİSİ aranmaktadır.

 • Nokta Steak House

  Gıda Mühendisi Nokta Steak House

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe faaliyet göstermekte olan NOKTA STEAK HOUSE Şekerpınar’da ki merkezinde görevlendirmek üzere Gıda Mühendisi alınacaktır. Üretim ’in planlanması, üretim ve kalite kontrol süreçlerinin yürütülmesini sağlamak, satın alma süreçlerini planlamak ve belirlemek, üretimin hammadde, ambalaj, makine, malzeme, personel vd. İhtiyaçlarını belirlemek, ve teminin sağlamak, üretimde verimliliğin devamı ve arttırılması için gerekli çalışmaları yapmak maliyetlendirmek ve rapor etmek. Üretim raporlarını kontrol ederek, doğru bir şekilde sisteme kaydını yapılmasını sağlamak ve kaydın kontrolünü yapmak üzere gıda mühendisi alınacaktır. Günlük, haftalık ve aylık raporlamalar yapacak, Geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Sorumlu olduğu çalışma arkadaşları ile sağlıklı ilişkiler kurarak, pozitif çalışma ortamı yaratarak etkin bir lider olmak, bu şekilde çalışanların verimli ve etkin çalışmasını sağlamak. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen RESTORANT sektöründeen az 3 yıl deneyimli, Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemlerinde (ISO 9001:2000, HACCP, Hijyen gibi) konularda bilgi ve deneyim sahibi ve standartları çok iyi derecede yorumlayabilen, İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim, Tercihen İş sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip, İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, İş takibi güçlü, sonuç odaklı, Dinamik, vizyon sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Keyveni

  Gıda Mühendisi Keyveni

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda mevzuatına hakim, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve raporlama yapabilecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Gıda Mühendisi Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Kocaeli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Proje yönetimi konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Big Chefs İstanbul Merkez

  Gıda Mühendisi Big Chefs İstanbul Merkez

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bigchefs Kafe ve Bistro zincirlerinde görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisliği mezunu ve ISG uzmanı takım arkadaşları arıyoruz,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünlerinden mezun, * RESTORANT sektorunda en az 5 yıl deneyimli, * Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemlerinde (ISO 9001:2000, HACCP, Hijyen gibi)konularda bilgi ve deneyim sahibi, * Ms Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip, * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, * Takım çalışmasına yatkın, * Ekip yönlendirme ve liderlik özellikleri gelişmiş, * İş takibi güçlü, sonuç odaklı, * Dinamik, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Firma Adı Gizli

  Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Kağıthane'de faaliyette olan şirketimizin üretim bölümünde kurum standartlarımızı benimseyerek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışacak Gıda Mühendisi alınacaktır. Gıda sektöründe büyüyen markamızda işini severek yapan ve konumunda uzman Gıda Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Gıda sektöründe en az 4 yıl deneyimli, - Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, - Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, - Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın, iş takibi güçlü - Analitik düşünce yapısına sahip, - Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi - Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Gıda Mühendisi Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Proje yönetimi konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, - İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, - Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Öztürk Yemek Üretim Tesisleri

  Gıda Mühendisi ( Bayan ) Öztürk Yemek Üretim Tesisleri

  İstanbul Avrupa

  11 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçelievler'de üretim yapmakta olan firmamızda çalışmak üzere "Bayan Gıda Mühendisi" aranmaktadır. Günlük Yemek Üretiminin Takibi Yasal Mevzuatların Takibi ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite Sistemlerinin Yürütülmesi Satınalma Gerçekleştirilmesi ve Takibi Depo Transfer ve Stoklarının Takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık Gıda Mühendisliği bölümünden mezun ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite Sistemlerine hakim Yemek Sektöründe deneyimli Office araçları ve Microsoft office sistemlerini iyi kullanabilen Bakırköy, Bahçelievler, Şirinevler civarında ikamet etmesi tercih sebebidir Bayan ve Alanında Deneyimli Gıda Mühendisleri Aramaktayız.

 • Tesco Kipa

  Gıda Mühendisi Tesco Kipa

  Kütahya

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Takımını Tesco Kipa stratejik planları doğrultusunda yönetebilecek Mağaza yönetimi ile takımı arasında bilgi akışını sağlayacak, Takımının performansı ve motivasyonunu sağlaması ve geliştirilmesinde etkin rol oynayacak, Mağazasının bulunduğu bölgede rekabeti takip ederek Ürün Müdürü' ne bilgi aktarıp, mağaza performanslarının sergileme boyutunda karşılaştırma ve önerilerde bulunacak, Depo ve stok yönetiminde etkin rol oynayacak, Sergileme, raf düzeni, promosyon yerleşimi, vb. konulara ilişkin olarak, mağaza düzeninin kontrol ve takibini yapacak, Departman süreçlerinin etkinliğinin ve performansının takibi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Güçlü iletişim becerisine ve liderlik özelliklerine sahip Takım çalışmasına yatkın Planlama , organize etme yetkilerine sahip Tercihen 1 yıl yöneticilik ve mesleki deneyimi olan Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Fakültesinden mezun Tercihen İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için, askerliğini yapmış ve askerlikten muaf Kütahya Mağazasında görev yapacak

 • Tesco Kipa

  Gıda Mühendisi Tesco Kipa

  Ankara

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesco Kipa stratejik planları doğrultusunda takımını yönetebilecek Mağaza yönetimi ile takımı arasında bilgi akışını sağlayacak, Takımının performansı ve motivasyonunu sağlaması ve geliştirilmesinde etkin rol oynayacak, Mağazasının bulunduğu bölgede rekabeti takip ederek Ürün Müdürü' ne bilgi aktarıp, mağaza performanslarının sergileme boyutunda karşılaştırma ve önerilerde bulunacak, Depo ve stok yönetiminde etkin rol oynayacak, Sergileme, raf düzeni, promosyon yerleşimi, vb. konulara ilişkin olarak, mağaza düzeninin kontrol ve takibini yapacak, Departman süreçlerinin etkinliğinin ve performansının takibi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Güçlü iletişim becerisine ve liderlik özelliklerine sahip Takım çalışmasına yatkın Planlama , organize etme yetkilerine sahip Tercihen 1 yıl yöneticilik ve mesleki deneyimi olan Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Fakültesinden mezun MS Office uygulamalarına hakim Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için, askerliğini yapmış veya askerlikten muaf Ankara Mağazalarında görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  İşletme Müdürü (Gıda Mühendisi) - Gebze Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  25 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Entegre Hizmet Yönetiminin Dünya ve Türkiye Lideri SODEXO olarak Gebze lokasyonu projelerimizde değerlendirilmek üzere 'İşletme Müdürü(Gıda Mühendisi) ' arayışı içerisindeyiz.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, -Gıda sektöründe en az 3 deneyimli, -Üretimde ve kalite güvence alanında sorumluluk alabilecek, -Üretimin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konularında öneriler sunabilecek, -İletişim becerisi yüksek,sonuç odaklı, -MS Office programlarına hakim. -istanbul Anadolu Yakası veya Gebze'de ikamet eden.

 • Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret

  Gıda Mühendisi-İthalat Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret

  İstanbul Anadolu

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Sporcu Gıdaları ve Gıda Takviyeleri sektöründe 2005 yılında faaliyetine başlamış ve bu günlere başarıyla gelmiştir. Sektörünün tüm alanlarında hizmet veren firmamız , Dünyanın tanınmış markalarının distribütörü ve ithalatçısıdır. Dağıtım operasyonu da bulunan firmamızın dağıtım ekibi ve ağı Türkiye’nin sektöründe en büyük ve erişimi en yüksek yapısıdır. İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapan firmamız , Türkiye’nin tüm illerine de kargolar vasıtasıyla spor salonlarına , shoplara, online satış yapan büyük sitelere dağıtım yapmaktadır. E-Ticaret alanında da sektöründe lider olan firmamız kendi markalarını da oluşturmuştur. Kendi markalarını Almanya , Hollanda, İngiltere ve İrlanda gibi ülkelerde ürettirmektedir. Kalite çıtasını Avrupa standartlarının üst seviyesine taşıyan firmamızın XPRO , Sukrax ve RagingBull (eldiven ve tekstil) pazarda bilinen markalarıdır. Şirketimiz büyüyen ve gelişen pazarda ; yeni pazarlara açılmak ve mevcut altyapısını geliştirmek adına yeni bir süreç başlatmıştır. Bu süreçte şirketimizin İthalat ve Ruhsatlandırma departmanına şirketimize gelişim ve değişimde ivme katabilecek , karar verme , uygulama ve takip yeteneklerine sahip , Gıda ithalatı konusunda bilgisi olan dinamik , enerjik Gıda Mühendisleri adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adaylarımızda aradığımız özellikler: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda İthalatını bilen , Gıda mevzuatına hakim, Ürün geliştirme konusunda bilgili, Ruhsatlandırma süreçlerine vakıf, Yurtdışı üretim süreçlerini koordine edebilecek, Problem çözme yeteneğine sahip, İletişim becerileri de olan, İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Beykoz'a ulaşımı kolay lokasyonlarda ikamet eden , Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  Kimya Mühendisi Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KİMYA MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Boya fabrikasında çalışmış, Üretim ve formül konusunda deneyimli, 30-40 yaş aralığında, Bay/Bayan, Sigara kullanmayan.

 • Lösev

  Diyet Süpervisor Lösev

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin ve Avrupa'nın en teknolojik, en donanımlı Hastane-Otel-Eğitim Komleksi'nde, Ankara İncek'de görevlendirilmek üzere; Diyet Ünite açılış ve kapanışlarının belirlenen prosedürlere uygun olarak yapılması, tüm prosedürlerin eksiksiz takip edilmesi. Hastane yönetimi tarafından her öğün düzenli olarak yollanan Ana ve ara öğün hasta / refakat menü ve özel diyetlerin hazırlık ve servisinde ana sorumluluk taşır. Öğün öncesi tepsilerin hazırlanması, yemeklerin porsiyonlanıp eksiksiz ve hatasız tepsilenmesi, tepsilerin katlara zamalı bir şekilde çıkartılıp gecikmesiz olarak prosedürler doğrultusunda oda / hastalara dağıtımı, servis sonrası kat pantry`lerinin temizlik ve düzen kontrolü, belirlenen süre sonrasındada servis sonrası boş toplama görevisin gecikmesiz ve eksiksiz organizasyonundan sorumludur. Kat koridor ve F&B kat pantry`lerinin belirli aralıklarda düzenli kontrolünü sağlayarak kirli tepsi vb.. olmamasını sağlar. Personelin, Çalışma Rota’sına uyulmasını sağlamak, Operasyon ve izin düzenlemelerinde F&B Müdürü’ne yardımcı Olmak. Service öncesi personelini toplayarak Meeting yapmak, operasyon için gerekli bilgileri, özel diyetleri ve talimatları vermek. Service öncesi personelin kat servis dağılımını yapmak İşbaşı yapmadan önce tüm personelinin standart kıyafetini ve temizliğini kontrol edebilmek. Çalıştığı alanların denetimini, temizliğini ve hijyenini sağlamak. F&B Manager ile birlikte koordineli bir şekilde kat – hasta / refakatçi ziyaretlerini yapar. Misafir’lerden gelecek olan olumlu ya da olumsuz şikâyetleri nezaketle dinlemek ve F&B Müdürü’ne bildirmek. Operasyon öncesi ve sonrası oluşan tüm aksaklıkları F&B Müdürü’ne bildirmek. F&B Ünitelerinin Service için hazırlanmasını sağlamak. Operasyon anında kontrol’u elden bırakmamak ve servise yardımcı olmak. Gerektiğinde Misafir’den sipariş almak ve servisini yapmak. Her öğün öncesi Diyetisyen, Gıda Mühendisi, Mutfak şefi ile birlikte tadım organize ederek, olası aksaklıkları engellemek. F&B Departman’ ındaki bütün malzemenin Envanter için hazırlığını yapmak ve sayıma katılmak. F&B Malzemesi, Porselen, Cam, Metal, tüm malzemelerin depolanmasını ve yerinde kullanılmasını sağlamak. Astları’ nın eğitimini ve yetişmelerini sağlamak ve değerlendirmeye tabi tutmak. Yukarıda yazılı esas görevleri dışında F&B Müdürü’nün vereceği herhangi bir görevi yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az bir veya iki dili akıcı bir şekilde konuşmalıdır. Tercihen Turizm ve Otelcilik veya yüksekokul mezunu olmak. Otel ve Hastahanelerde Mesleki deneyim sahibi olmak. Geniş bir Meslek bilgisine haiz olmak. Yöneticilik vasıflarına sahip olmak

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Denetim Uzmanı Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak; · Yürürlükteki mevcut gıda kanunu, mevzuat ve standartlara göre mağazaları denetlemek, · Tüm Mağazalarımızın ziyaret edilerek, şirket politika ve prosedürlerimize uygun davranılmasını sağlamak ve yerinde kontrolleri yapmak, · Denetim sonuçlarını ve iyileştirme önerilerini ilgili süreç sahipleri ile paylaşarak aksiyon planlarının hazırlanmasını, takibini ve görevlerini yönetecek "Denetim Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Gıda Teknolojisi veya Gıda Mühendisi mezunu, · Perakende Mağaza Denetimi tecrübesi olan, · Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, · Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, · Ekip çalışmasına yatkın, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Seyahat engeli bulunmayan. · Aktif olarak araç kullanabilen. · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Pia Frucht Gıda Lojistik ve Dış Ticaret

  Ziraat Mühendisi Pia Frucht Gıda Lojistik ve Dış Ticaret

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Afyon, Aydın, Denizli, Isparta, Manisa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız yaş sebze ve meyve ihracatında çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. ### Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak... ### LABORATUVAR Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir LOJİSTİK DEPARTMANI Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ziraat mühendisliği, bahçe bitkileri, bitki koruma ve ya toprak bölümünden mezun En az 2 yıl tecrübeli Alanında kariyer yapmayı hedefleyen Disiplinli,planlı çalışan Yoğun çalışma saatlerine ve arazi koşullarına uyum sağlayabilecek. ### FİRMA MERKEZİMİZ MANİSA ALAŞEHİR' DEDİR. DİĞER BÖLGELERDE GÖREV ALABİLECEK ADAYLAR HOME OFFICE ÇALIŞACAKTIR. ###

 • Ata Holding

  Bakım Mühendisi Makine Muh. Ata Holding

  Amasya

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Solidworks veya Autocad bilgisi olan . Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • Ata Holding

  Bakım Mühendisi Elektrik Elektronik Ata Holding

  Amasya

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin elektrik , elektronik ve Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik , Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, PLC li otomasyon sistemleri konusunda Tecrübe tercih nedenidir. Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • Easy Food

  Kalite Sistemleri Yöneticisi Easy Food

  Kocaeli

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl ve tercihen gıda sektöründe yönetim sistemleri tecrübesine sahip Gıda Mühendisi, En az bir yabancı dil bilgisi / tercihen İngilizce, BRC kalite ve gıda güvenliği sistemi uygulamalarına hakim, Kalite ve gıda güvenliği ile ilgili olarak dış kuruluşlar ( belgelendirme kuruluşu, müşteriler, tedarikçiler, vb. ) nezdinde firmayı temsil edebilecek, Kalite ve gıda güvenliği ile ilgili ulusal ve/veya uluslararası standartları ve dış kaynaklı dokümanları takip edebilecek, Kalite ve gıda güvenliği için gerekli proseslerin uygulanmasını ve izleme/ölçme, iç denetim, vb. faaliyetleri gerçekleştirerek sürekliliğini sağlayabilecek, Genel Müdüre raporlar oluşturabilecek.

 • Temas Tanıtım

  Satış Mühendisi Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye temsilciliğini yaptığı ürünler ile farklı sektörlerde üretim yapan firmalara teknik ekipman sağlayan iş ortağımızda görev alarak; satış hedeflerini gerçekleştirme sorumluluğunu üstelenecek ve firma portföyünü genişletecek SATIŞ MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgi bölümlerinden; tercihen makine, endüstri, gıda mühendisliklerinden mezun Endüstriyel satışta minimum 3 sene deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen

 • Firma Adı Gizli

  Vardiya Kalite Kontrol Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 1-Düzenli, planlı, sistemli çalışmayı kendisine ilke edinmiş Gıda mühendisi, 2-VARDİYALI Çalışacak ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 3-Laboratuvarda hammadde , yarı mamül ve bitmiş ürün kalite Kontrol analizlerini gerçekleştirecek ve gerektiğinde bu analizlerin geliştirilmesine katkı sağlayacak 4-Bulunduğu vardiyada tüm Kalite Kontrol faaliyetlerinin sorumluluğunu yüklenecek 5-Bağlı olduğu ekibin sorumlulukları arasında bulunan Hijyen, GMP denetimlerini gerçekleştirecek ve HACCAP ekibinde yer alacak 6-Ar&Ge ekibiyle koordineli çalışacak 7-Beşeri ilişkileri kuvvetli 8-En az 3 yıl herhangi bir Gıda sektöründe deneyimli 9-Bay, Bayan ( Baylar için askerliğini tamamlamış)

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Ziraat Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarım ve Gıda sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamıza arazilerimizde görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisileri aramaktayız. Kısa görev tanımı ve genel nitelikler aşağıda yer almaktadır. Üreticilere teknik destek, danışmanlık hizmeti ile desteklemeler ile ilgili açıklayıcı bilgiler vermek, Üreticiler ile ilgili veri tabanı oluşturmak, Üreticileri düzenli ziyaret etmek, Bölgesinde bulunan birlikler, ziraat odaları, tarım il tarım ilçe ve benzer kamu kurum ve kuruluşları ile iletişim ve iş birliği yaparak firma tanıtımını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Ziraat Fakültesi bölümlerinden, tercihen Tarla Bitkileri,Bahçe Bitkileri ve Bitki Koruma bölümü mezunu) Tercihen sahada en az 2 yıllık tecrübesi olan, Arazide çalışmanın gerektirdiği dönemsel yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Hizmet verdiği firmayı en iyi şekilde temsil edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyehat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Teknik Servis Mühendisi-Otomasyon Cvplus Search & Selection

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte oluğumuz gıda sektörüne yönelik makine ithalatı alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Teknik Servis Mühendisi' aramaktayız: -Yurtiçinde muhtelif illerde otomasyon ağırlıklı montajları bizzat yapmak ve yönlendirmek, -Satış sonrası servis ve yedek aksam hizmetleri bizzat takip ve organize etmek, -Yurtdışı ile teknik konularda sözlü ve yazılı iletişimleri tam yetkili ve sorumlu şekilde detaylara hakim olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Mekatronik, Elektrik-Elektronik, Otomasyon veya Haberleşme mühendisliğinden mezun veya bu konularda ileri derecede tecrübe edinmiş, Yurtdışı ile teknik sorunları ve idari şartları telefonda İngilizce anlatıp tartışabilecek, anlatılan çözümleri anlayıp uygulayabilecek, kullanım kitapçıklarını, alım şartnamelerini İngilizce tercüme edebilecek düzeyde sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Makina otomasyonu, PLC data girişi, invertör, pano bağlantıları, elektrik devre şeması okuma, kumanda panoları konularında mutlaka tecrübeli, Uzun süreli iş arayan, Analiz kabiliyeti olan, detaycı, azimli, takipçi, raporlama yapabilen, çözüm üretebilen, takım çalışmasına yatkın, Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek, Oto ehliyetli, şehirdışı montaj seyahatlerine gidebilecek, Microsoft Office programlarına aşina, tercihen Autocad 2D çizim yapabilen. Askerliğini tamamlamış,

 • Adecco Bakırköy

  Satış Mühendisi Adecco Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda Makineleri üretimi yapan bir firmamız için "Satış Mühendisi" aramaktayız. Ziyaret planlaması yaparak, düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda kullanıcı portföyünü genişletmek için pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmek, Mevcut müşterilerin ve kazanılan yeni müşterilerin devamlılığını sağlamak, Müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, * Tercihen endüstriyel makine satışı konusunda tecrübe sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen, * İletişim becerisi yüksek, * Çözüm odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, * MS Office uygulamalarına hakim, * Seyahat engeli bulunmayan, * B sınıfı sürücü ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Mey İçki

  Üretim Mühendisi Mey İçki

  Denizli, Manisa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Alaşehir Suma Fabrikasında görev almak üzere; ·Üniversitelerin Endüstri, Kimya veya Gıda mühendisliği bölümlerinden mezun ·SAP ve MS Office uygulamalarına hakim ·İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ·Analitik düşünme,güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip ·İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın ·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Cvplus Search & Selection

  Proje Mühendisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz yurtiçi ve yurtdışında bulunan anahtar teslim, ilaç üretim tesisi kurulum projelerinde görev alacak ‘‘PROJE MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. Farklı proseslere ait makine ve ekipmanlar ile bu makine ve ekipmanların destek sistemlerinin anahtar teslim tasarım, tedarik ve kurulum projelerinde görev almak, Yerli ve yabancı üretici/tedarikçilerin tasarım, üretim ve tedarik süreçlerini koordine etmek, Saha uygulaması yapan alt yüklenicilerin yönetiminde görev almak; projelere uygun ve istenen kalitede imalatların yapılmasını sağlamak, İşveren ve ortak firmalar ile sözleşme kapsamındaki sınırlar doğrultusunda koordinasyon sağlamak, Sistemlerin çalışır halde teslim ve kabul süreçlerinde bulunmak, Sistemlere ait tüm tasarım, uygulama, kalifikasyon ve test dokümantasyonunu proje ile eş zamanlı şekilde oluşturmak, İş programı oluşturmak ve takvimleri yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun (Tercihen Makine, Kimya, Endüstri Mühendisliği mezunu), Tercihen ilaç, kimyasal, gıda veya plastik sektöründe, tesis kurulum tecrübesi olan, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Koordinasyon, problem çözme ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Hızlı öğrenen ve pratik çözüm üretebilen, İyi derecede Autocad, MS Project ve diğer Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Cp Group Türkiye

  Yem Satış Şefi / Erzincan Cp Group Türkiye

  Erzincan

  19 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Sivas, Erzincan, Erzurum, Kars bölgelerindenden sorumlu olarak görevlendirilmek üzere 'YEM SATIŞ ŞEFİ' arıyoruz Yem Satış Şefimizin sorumlu olacağı konular; Bayi ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Üretici ziyaretlerinin yapılması ve teknik çalışmaların gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Veteriner Hekim, Ziraat Mühendisiliği veya Zootekni mezunu Satış fonksiyonuna yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek Orta derecede İngilizce bilen Aktif sürücü belgeli Seyahat engeli bulunmayan Erzincan'da ikamet eden veya edebilecek olan

 • Kazlıçeşme

  Kimyager Kazlıçeşme

  İstanbul Anadolu

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazlıçeşme, deri ve mamul üreticilerine, perakendecilere, toptancılara ve tedarikçilere analiz hizmeti, araştırma ve teknik destek vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuş olup verdiği bu hizmetlerin yanında geliştirdiği AR-Ge projeleri ile sektöre katma değer sağlayan, yenilikçi yaklaşımıyla alanında uzman bir konuma ulaşmış ve hızla yeni projelerle büyüyen bir organizasyon konumundadır.

  Aranan Nitelikler Kazlıçeşme AR-GE laboratuvarında görev alacak; Gıda Kontrol Laboratuvarı deneyimli, Enstrümantal Analiz Bölümünde; HPLC, AAS (Atomik Absorbsiyon Spekroskopisi), GC-MS gibi cihazları kullanabilecek ve en az 2 yıl bu cihazlarda tecrübesi olan Laboratuvar ekibiyle uyumlu çalışabilecek, Tercihen İngilizce Litaratür okuyabilen, Tercihen Tuzla ve/veya yakın ulaşıma sahip çevrede oturan, BAY Bay Kimyager veya Kimya Mühendisi , Aranmaktadır.

 • Unmaş/Uno

  Üretim Vardiya Mühendisi Unmaş/Uno

  İstanbul Anadolu

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, FMCG veya ekmek üretiminde en az 1 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İstatistik, analiz konusunda bilgi sahibi olan ve raporlama becerileri güçlü, Vardiyalı sistem’de çalışabilecek, MS Office uygulamarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden, ‘Üretim Vardiya Mühendisi’ takım arkadaşı arıyoruz.

 • Linde Gaz A.Ş.

  İş Geliştirme Mühendisi Linde Gaz A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Ülke genelinde gıda ve kimya sektörüyle ilgili gazlı uygulamaların gerçekleştirilmesinde teknik süreci yönetmek. Satış&Pazarlama, Müşteri Mühendislik Hizmetleri gibi birimlerin arasındaki koordinasyonu sağlamak. Satış&Pazarlama bölümleriyle birlikte yeni müşterilerin kazanımında ve mevcut müşterilerde müşteri memnuniyetini maksimize etmek için teknik ve ticari desteği sağlamak. Müşteri sahasında yapılan deneme proseslerini yönetmek. Linde Grubu´nun merkezi birimleriyle Linde Gaz Türkiye arasındaki teknoloji transferini sağlamak. Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe asgari 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak aynı düzeyde Almanca bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İş Geliştirme Mühendisi aranmaktadır.

 • Kükre Gıda A.Ş.

  Kimya Mühendisi Kükre Gıda A.Ş.

  Adana

  23 Haziran 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adana Fabrikamızda görev alacak Kimya Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli, Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adayar için askerlikle ilişkisi olmayan Adana ilinde ikamet eden/edebilecek

 • Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  Çevre Mühendisi Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  İstanbul Anadolu

  6 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMA GENEL TANIMI AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. Laboratuvarımız 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın'dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış, sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur. 2009 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Günümüzde, çevre laboratuvarları arasında seçkin bir konuma sahip olan laboratuvarımız, çalışma arkadaşları aramaktadır. ÇALIŞILACAK İŞİN TANIMI Çevre ve İş Güvenliği ölçüm ve analizleri hizmetini veren laboratuvarımızda Numune Alma hizmetleri konusunda görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · ARANAN NİTELİKLER Meslek yüksek okulların,meslek liselerin veya teknik liselerin Çevre, Gıda, Kimya, Sağlık, Makine ve Elektrik/Elektronik gibi laboratuvar ile ilgili bölümünden mezunu, Çevre ve İş Güvenliği mevzuatlarına hakim, Tercihen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Su/Atıksu Numune Alma Eğitimini almış ve yetkisi olan Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, disiplinli, düzenli, takipçi, Takım çalışmasına yatkın, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Kendine güvenen, insan ilişkileri güçlü, gelişmeye açık, Müşteri odaklı, ikna yeteneği gelişmiş, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Tercihen SRC belgesi mevcut, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerlik ile ilişiği olmayan, tercihen 35 yaşını aşmamış, Bay "Numune Alma Sorumlusu" aranmaktadır.

 • Deskim Destilasyon Kimya Sanayi ve Ticaret Aş

  İşletme/Üretim Sorumlusu/Müdürü Deskim Destilasyon Kimya Sanayi ve Ticaret Aş

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  2 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dilovası-Gebze'de faaliyet gösteren tesisimize işletme sorumlusu olarak Kimya Mühendisi çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.Üretim sipariş üzerine kesikli olarak gerçekleşmektedir.Üretimde reaksiyon mevcut değildir.Ürünler muhtelif hammaddelerin ısıl işlem altında harmanlanmasıyla üretilmektedir.Buhar ve yağ kazanlarımız mevcuttur. Ürünler karışım tamamlandıktan sonra kalıp veya granül şeklinde koli veya kraft torbalarda ambalajlanmaktadır. Üretim araçları ve yardımcı tesis ekipmanları kıasaca aşağıdaki gibidir: **Buhar ve Yağ Kazanı **Muhtelif ebatta mikserler **Soğutma kuleleri **Ceketli/ceketsiz pompa ve vanalar,transfer hatları **Ceketli/ceketsiz depolama tankları **Su yumuşatma tesisi(membranlı)

  Aranan Nitelikler Üst yönetime(firma sahibi genel müdür) raporlama yapabilecek, 8-10 kişilik mavi yakalı grubu yönetebilecek, ISO 9001,ISO 14000,OHSAS 18001 ve FSSC 22000(gıda güvenliği) konularını takip etmekte olan Kalite Yöneticisi ile koordinasyon içinde çalışabilecek, Üretimin sürekliliğini sağlayabilmek üzere hammadde/yardımcı madde planlaması ile bakım-onarım planlamasını yapabilecek,vardiyaları oluşturabilecek, İşletmenin optimum düzeyde çalışabilmesi için önerilerde bulunabilecek ve gerekli tedbirleri alabilecek düzeyde tecrübe sahibi,araştırmacı ruha sahip...

 • Firma Adı Gizli

  Vardiya Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  29 Nisan 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren Merkezi İzmir'de bulunan firmamızın Torbalı ve Manyas Tesislerinde; Fabrika Müdürlüğü’ne bağlı, vardiyalı olarak üretim ünitelerinde,(Salça-Konserve-Turşu) görev alacak Bay Gıda Mühendisi aranmaktadır. (Adayların askerlik görevi tamamlanmış şartı aranmaktadır.) Ayrıca, İzmir-Torbalı ilçesinde ikamet edebilecek, iyi derece İngilizce bilen, Ms Office Programlarını kullanabilen, en az gıda sektöründe 4 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyetli olması istenilmektedir.

  Aranan Nitelikler

 • Adecco Ankara

  Üretim Mühendisi Adecco Ankara

  Ankara

  19 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sincan/Ankara fabrikasında görev almak üzere 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, Kimyager SAP kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Planlama, organizasyon yapabilen

 • Doğa Grup

  Organik Gıda Doğa Grup

  İstanbul Anadolu

  26 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grup Yatırım şirketlerimizden SADE Organik Gıda ticareti Türkiye organik pazarının, liderliğe en yakın ve bir çok ilklere imza atmış şirketimizin, yeniden yapılanma sürecinde çeşitli departmanlarda görevlendirmek üzere yeni dünya beslenme çağını yakalamak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Sektörde geçmişi olan veya aşağıdaki listelenmiş özelliklere uygun, istekli adayların. Bu heyecan verici, yenilikler ile dolu uluslararası deneyimler kazandıracak çalışma hayatımızda kendilerine güvenen adayların müracaatlarını değerlendirmek isteriz. Gıda mühendisleri - Gıda üretim konuları teorik bilgiye vakıf Beslenme konularında bilinçli, sertifika takip ve yönetim denetim konularında bilinçli 2. Ziraat mühendisi - Bitki besleme ve GAP ( İyi Tarım Uygulamalı) konuları hakkında bilinçli üretim aşamalarını sorgulayabilen arazi denetim ve bitki kalite kontrolleri yapabilen saklama ve taşıma koşullarını sağlayabilecek. 3. Veterinerlik fakültesi mezunu - Hayvan beslenme konularında uzmanlarımızın denetiminde çalışacak yem kalite takibi kalite sağlama konularında kısada olsa çalışmış yada teorik bilgisi olan 4. Satış müdürü Bayii yönetimi tecrübesi 5. Bölge müdürü Türkiye ilk 5 büyük şehirlerde tüketim maddeleri pazarında çalışmış 6. Zincir mağaza müdürü Yerel ve Ulusal zincirlerde ilişki yönetimi konusunda deneyimli

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, Organizasyon,planlama takip ve raporlama yönü kuvvetli, Gıda ve hayvan mevzuatları konusunda takip yönü gelişmiş, Hizmet verdiği firmayı en iyi derecede temsil edebilecek Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Uluslararası literatür takip edebilen dünya gelişmelerini inceleyip anlatabilme yeteneği olmalı Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan İthalat ve İhracat bilgisi olan 25-40 yaşları arasında Analitik düşünme yönü kuvvetli

 • Adecco İzmir

  Kalite Mühendisi-İzmir Adecco İzmir

  İzmir

  7 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.· Üniversitelerin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,· Minimum benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli,· ISO 9001, ISO 22000 ve BRC sistemi süreçlerine ve işleyişine hakim· Askerlik hizmetini tamamlamış ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan