gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Toplu yemek hizmeti veren, İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan işletmemizde görev yapacak Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun, ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerinin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi Toplu yemek sektöründe min. 2 yıl deneyimi olan Görev aldığı işletmede işletme sorumlusuna bağlı çalışacak Mutfak ekibini mevcut yönetim sistemlerinin yürütülmesi konusunda koordine edebilecek Gerektiği zamanlarda vardiyalı çalışabilecek MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi (Gölcük) Yemekhane Yiyecek ve İçecek İstanbul Anadolu, Kocaeli 5 Nisan 2016

  İş Açıklaması Toplu yemek hizmeti veren, Gölcük-Kocaeli’nde bulunan işletmemizde görev yapacak Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun, ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerinin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi Toplu yemek sektöründe min. 2 yıl deneyimi olan Görev aldığı işletmede işletme sorumlusuna bağlı çalışacak Mutfak ekibini mevcut yönetim sistemlerinin yürütülmesi konusunda koordine edebilecek Gerektiği zamanlarda vardiyalı çalışabilecek MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Gölcük-Kocaeli bölgesinde ikamet eden Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Erkek Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.    

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Karamela Gıda İstanbul Avrupa 14 Mart 2016

  İş Açıklaması İkitelli OSB'de endüstriyel şekerleme ve meyve sosları imalatı yapan firmamızda ISO 22000, BRC, HACCP ve benzeri kalite güvence çalışmalarımızı aktif olarak takip edebilecek, bilgi ve birikimiye sistem oluşturabilecek ve gereklerini yerine getirebilecek Gıda Mühendisi arıyoruz. Adayların imalat süreçlerini ve ar-ge çalışmalarını takip edebilecek bilgi ve birikime sahip olmaları tercihimizdir. Süreç ve çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Nitelikler ISO 22000, BRC, HACCP vb. kalite sistemleri konularında bilgi ve tecrübe sahibi. Bu kalite sistemlerinin gereklerini aktif olarak yerine getirebilecek, dosyaları ve süreçleri takip edebilecek nitelikte. Kalite denetlemelerinde firmamızı temsil edebilecek ve müşterilerimizin taleplerini karşılayacak. İmalat ve ar-ge süreçlerini takip edebilecek.  Tercihen şekerleme imalatı konusunda bilgili ve deneyimli. Personeli gerek hijyen gerekse süreçler konusunda eğitebilecek, imalat süreçlerini takip edip verimliliği arttırabilecek. Çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Mühendis, Sorumlu, Yönetici

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Gıda Mühendisi aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış 

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Müşteri Temsilcisi arkadaşlar aranmaktadır.  İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi bölümü mezunu, Tercihen 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemini kullanmış, CRM uygulamalarında bulunmuş, Prezantabl , insan ilişkileri kuvvetli, Yöneticilik vasıfları olan, Aktif olarak araç kullanabilen, İletişim becerisi yüksek  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Gıda Mühendisi Beyaz Fırın İstanbul Anadolu 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Merkez Üretim bölümümüzde değerlendirilmek üzere Gıda Mühendisi olarak görevlendirilecek bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi bölümlerinden mezun, -İmalat, proses, hijyen kurallarında yeterli donanıma hakim, -Vardiyalı Çalışma Kuşullarına uyum sağlayabilen, -ISO 9000 ve HACCP(ISO 22000) sistemlerine hakim ve uygulama tecrübesine sahip, -Üretim sipariş ve sevkiyat süreçlerini kontrol edebilecek, -Analatik düşünce ve raporlama becerilerine sahip, -İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, -Sistem kurma ve geliştirme becerilerine sahip, -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adayların başvuruları dikkate alınacaktır(Askerlik hizmetini tamamlamış),

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Has Döner İstanbul Avrupa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul’da şubelerimize hizmet veren üretim tesisinde çalıştırılmak üzere Gıda Mühendisi alınacaktır.   · Şirket kurallarına uyacak · Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütecek, · Sorumlu olduğu alandaki düzenin sağlanması ve hijyen kurallarına uyması konusunda hassasiyet gösterecek Gıda Mühendisi aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitenin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, TGK (Türk Gıda Kodeksi) çerçevesinde yasal mevzuatı takip edebilen, Gerekli yasal işlerin takibi ve bildirimlerinin yapılmasını sağlayabilen, ISO 9001 ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi, Çalışan üretim personelini denetleyerek eksikleri giderebilecek, İş güvenliği konusunda eğitimli, Analitik düşünce yapısına yatkın, İletişim yeteneği güçlü, MS OFFICE programlarını iyi derecede kullanabilen Raporlama yeteneğine sahip Üretim planlamasını yapabilecek Bay veya bayan takım arkadaşları aranmaktadır.(DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ)

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

 • Gıda Mühendisi Sini Ev Böreği - Baklava İstanbul Anadolu 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın İstanbul Sefaköy'de bulunan Üretim Tesisine en az dört yıllık mesleki tecrübesi olan "Gıda Mühendisi” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Benzer işlerde en az 4 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarının kullanımına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır.  Adayların İstanbul Avrupa Yakası'nda Sefaköy, Küçükçekmece, Bahçelievler gibi yakın çevrelerde ikamet etmeleri gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 8 Mart 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Beylikdüzü semtinde bulunan Onurca Üretim Tesislerimizde görevlendirilmek üzere "Gıda Mühendisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,  HACCP, ISO 22000 sistemleri hakkında bilgi sahibi,  Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim,  Yerinde üretim deneyimine sahip,  MS Office programlarını bilen,  Sunum becerisine sahip,  Ekip yönlendirme ve liderlik özellikleri gelişmiş,  Takım çalışmasına yatkın, Beylikdüzü ve civarında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul ümraniye tepeüstü mahallesinde bulunan yemek fabrikamıza tecrübeli gıda mühendisi alınacaktır. Yemek üretim fabrikasında; yemek numunelerini almak, üretim sürecini kontrol etmek, yemek sevkinin eksiksiz olmasını denetlemek ve hijyen koşullarının uygun olmasını kontrol ve uygulamasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun, ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerinin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi Toplu yemek sektöründe min. 2 yıl deneyimi olan Görev aldığı işletmede işletme sorumlusuna bağlı çalışacak Mutfak ekibini mevcut yönetim sistemlerinin yürütülmesi konusunda koordine edebilecek bay veya bayan gıda mündisi alınacaktır.    

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Baharat karışımları ve gıda katkı maddeleri üretimi yapan İstanbul Arnavutköy (Yassıören) mevkiinde bulunan kuruluşumuz için kurumsal  satış pazarlama uzmanı aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisi veya Veteriner Hekim Gıda sektöründe özellik işlenmiş et ve et ürünleri konusunda deneyimli MS Office uygulamalarına hakim,  Tercihen İngilizce bilen, Güçlü iletişim becerisine sahip,  Disiplinli, takipçi, detaycı ve analitik düşünebilen, Sorumluluk alıp, insiyatif kullanabilen,  Araç kullanabilen Tercihen  Arnavutköy, Sultangazi, Hadımköy güzergahında ikamet eden,  Bay/Bayan 

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Mühendis, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merkezi Merter/Güngören’de bulunan üretim tesislerimizde görev almak üzere "Gıda Mühendisi" arıyoruz.     * Üretim süreç ve aşamalarına hakim olunması,   * Üretim planı doğrultusunda üretim çalışmalarının organize edilmesi,   * Üretimin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konularında yaratıcı çözümler sunulması,   * Verilen yetki ve sorumlulukların taşınması,

  Aranan Nitelikler  * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,   * Gıda sektöründe en az 1 yıl deneyimli,   * Gıda güvenliği ve gıda mevzuatına hakim,   * Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi,   * MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,   * Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,   * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,   * Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı,   * Yeniliklere açık ve dinamik,   * Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren,   * Esnek çalışma saatlerine ve gece vardiyasına uyum sağlayabilecek,   * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Merter bölgesine ulaşım sorunu olmayan),   * Askerliğini tamamlamış,   * Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Üretimin doğru, hatasız ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri almak, Üretim tesisindeki kurallar, prensipler, prosedürler ve yönetmeliklerin yürütülmesi konusunda örnek rol model olmak ve düzeni korumak. Üretimde çalışan personelin sevk ve idaresi, Üretim raporlarının hazırlanması, Hammadde ve yardımcı malzemelerin kontrolü, Çalışanlara üretim ile ilgili eğitim vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Muğla Seydikemer İSKOÇ ORGANİK GÜBRE TARIM HAYVANCILIK ENERJİ ÜRETİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için; -Sigara kullanma alışkanlığı bulunmayan -İl dışı seyahat engeleli olmayan -En az başlangıç seviyesinde office programlarını bilen -Tercihen ön muhasebe bilen -Kişisel gelişime açık -Fethiye'de ikamet eden -Yoğun çalışma koşullarına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek yönetici asistanı olarak yetiştirilmek üzere sekreter ve ön muhasebe bölümlerini yürütebilecek alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Muğla Seydikemer İSKOÇ ORGANİK GÜBRE TARIM HAYVANCILIK ENERJİ ÜRETİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ  Muğla ili Seydikemer ilçesinde kurulu bulunan işletmemizin ALGAE ÜRETİMİ ve VERMICOMPOST (solucan gübresi)(organik toprak düzenleyicileri ve iyileştiricileri, organik gübre) ÜRETİMİ ile AR-GE bölümlerinde ve üretim alanlarında görevlendirilmek üzere; Fakültelerinde yüksek lisans yapmakta olan ve/veya son 5 yıl içinde mezun olmuş bulunan çalışma arkadaşları alınacaktır. Üretim merkezimiz Fethiye ilçesine 45 km. seydikemer ilçesine 30 km. uzaklıktadır. Çalışma arkadaşlarımız, Eşen mahallesinde ikamet ettirileceklerdir.  Açık alanlar da dahil olmak üzere tütün ve tütün ürünleri kullanılamaz.   Aranan Nitelikler Su ürünleri mühendisi ( üretim alanında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Biyoloji bölümünün diğer dallarından mezun olmuş arkadaşlar Ziraat mühendisi (gübre ve gübreleme konularında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Gıda mühendisi  Laborant   Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirmeye alınan adaylar ön görüşmeye davet edileceklerdir. 

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Su Ürünleri, Hukuk

  Pozisyon: Sekreter, Mühendis, Laborant, Biyolog

 • Gıda Mühendisi Ali s Pacio İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Biz 2015 yılında start projesi olarak başladığımız işimize, sakatat ve et üzerine en az 4 yıl deneyimli, hammade tedariğinden anlayan, gelişmiş bir damak zevki olan, belediye ve devletle ilgili belge işlem ve prosedürlerini bilen bir gıda mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MALTEPE-PENDİK CİVARINDA İKAMET EDEN GIDA MÜHENDİSLİĞİ MEZUNU EN AZ 4 YIL DENEYİMLİ SAKATAT VE ET İMALATINDA TECRÜBESİ OLAN DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞI FİRMALARDA DENETİM GEÇİRMİŞ İSO , HACPP DENEYİMİ OLAN GIDA GÜVENLİĞİ VE GIDA MEVZUATINA HAKİM İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK PRESENTABL, DİNAMİK PRATİK ZEKALI, ÇÖZÜM ODAKLI TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ÜRETİM PLANININ AKIŞINA UYGUN VE SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLEN BAY/BAYAN GIDA MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İş Tanımı Oluşturulacak ekip doğrultusunda, BRC GIDA Güvenliği Global Standart tam entegrasyonun gerçekleştirilmesi ve ileri düzey kurumsal kapasitenin geliştirilmesi, şirket içerisinde kalite yönetim sisteminin bir adım daha öteye geçirilmesi, daha verimli ve etkin çalışma biçiminin ortaya konması, sürdürülebilir gıda güvenliği ve bilgi iletişim ağının oluşturulması, şirket içi prosedürlerin ve uygulamaların geliştirilmesi amacıyla ekip tarafından alınacak stratejik kararların hayata geçirilmesinde aktif rol alacak. 

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler ·         Yerinde üretim deneyimine sahip,  ·         Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim ·         ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, ·         BRC GIDA Güvenliği Global Standart bilgisi olan tercih sebebi ·         Üretim sürecinin kalite kontrol prosedür ve talimatlarına hakim, ·         İyi derecede İngilizce bilen, ·         Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Kişilik Özellikleri: Çalışkan, Öğrenmeye ve öğretmeye açık, Yenilikçiliği seven, Değişim taraftarı ve vizyon sahibi Şirket içi yeni ürün ve hizmetler geliştirmek isteyen Sorunları analiz eden ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip, bunun sonucunda yeni yaklaşımlar ortaya koyabilen, Çevresindekilere yararlı olmak isteyen

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli Amasya 29 Şubat 2016

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, *Gıda güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, *ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği sistemlerine hakim, *Ms Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu, *rkek adaylar için askerliğini tamamlamı, *TercihenAmasya yakınlarında ikamet eden gıda mühendisi aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Veterinerlik Fakültesi ya da Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Piliç eti ve türevleri prosesinde deneyimli, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek,   Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, 25 - 40 yaşları aralığında, İzmir ya da Turgutlu’ da ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sincan/Ankara fabrikasında görev almak üzere 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, Kimyager SAP kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Planlama, organizasyon yapabilen

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Kimyager - Kimya Mühendisi Eroğlu Plastik İstanbul Avrupa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Plastik ambalaj sektöründe çalışacak, Kalite yönetim sistemlerine hakim , Ürün takibi yapabilecek, Ofis Programlarını kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Kimya Mühendisi, Kimyager veya Gıda Mühendisi, Erkek Adaylar İçin askerliğini yapmış.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Kimyager, Mühendis

 • Gıda Satış Asistanı ADCO Gıda A.Ş İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2016

  İş Açıklaması İthalat yapan firmamızda; Telefonla gelen siparişleri alıp sisteme girişini yapacak, satış temsilcileri ile ofis koordinasyonunu sağlayacak, siparişi aldıktan sonra sipariş müşteriye ulaşana kadar tüm sürecin eksiksiz işlemesini sağlayacak Etiler/Armutlu genel merkezimizde istihdam etmek üzere Gıda Satış Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen MYO mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan

 • Gıda Satınalma Uzmanı Mado Dondurma/Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması Marmara Bölge Müdürlüğü'müzde çalışmak üzere "Gıda Satınalma Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe satın alma alanında en az 3 yıl çalışmış, Ürün geliştirme tecrübesi olan ve tercihen üretim firmalarında satın alma alanında çalışmış, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Yaratıcı yönü gelişmiş, yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyonu geniş, Takım çalışmasına açık, yüksek enerji seviyesine sahip, Sorumlu olduğu ürün gruplarının satış, pazar payı ve tüketici verilerini, pazar araştırmalarını, dağılım ve rakip faaliyetlerini inceleyerek ürün ve marka stratejilerini oluşturup geliştirebilecek, Satın alma planı ve satın alma bütçesi oluşturmada deneyimli,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla MERTER DAVUTPAŞADA'daki yerinde üretim yapan  projemizde görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip olan PROJE MÜDÜRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 5 yıl tecrübeli,  Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaylara önem veren, sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, İletişim bilgisi ve insan ilişkileri güçlü olan, Dinamik, 30-45 yaş aralığında, Erkek ise askerlik görevini tamamlamış, Bay veya bayan, 

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Sorumlu, Tekniker, Yönetici

 • İş Açıklaması Adana Fabrikamızda görev alacak Kimya Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli, Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adayar için askerlikle ilişkisi olmayan Adana ilinde ikamet eden/edebilecek

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Firmamız  yaş sebze ve meyve ihracatında  çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. ### Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak... ### LABORATUVAR Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir   LOJİSTİK DEPARTMANI Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ziraat mühendisliği, bahçe bitkileri, bitki koruma ve ya toprak bölümünden mezun En az 2 yıl tecrübeli Alanında kariyer yapmayı hedefleyen Disiplinli,planlı çalışan Yoğun çalışma saatlerine ve arazi koşullarına uyum sağlayabilecek.   ### FİRMA MERKEZİMİZ MANİSA ALAŞEHİR' DEDİR. İKAMET ADRESİ MANİSA ALAŞEHİR'DİR.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda üretimde çalışacak GIDA TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Ambalaj toz dolum firmalarında deneyimi olan, ISO 22000  eğitim sertifikalarına sahip, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay/Bayan.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde, Manisa /Turgutlu'da yeni açılacak fabrikamıza aşağıdaki özellklerde Gıda Teknikeri aramaktayız. En az 2 yıl tecrübeli (Tercihen Kuru Meyve sektöründe çalışmış) Gıda Teknolojisi mezunu Bay adayların Askerlik görevini tamamlamış olmaları 

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

/
25

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?