gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Gıda Mühendisi (Bay) Gülel Gıda Antalya 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Sektörün öncü kuruluşlarından distribütör ( Bayii ) şirketimizde görev alacak (BAY) Gıda Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Depo yönetimi ve saklama koşullarını bilen Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen,  Askerlikle ilişkisi olmayan ANTALYA da ikamet eden Bay Gıda Mühendisi alınacaktır.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Catering sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "GIDA MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda mühendisi ve/veya Gıda Teknikeri, Tercihen catering alanında en az 3 yıl deneyime sahip,  Merkez mutfağın sorumluluğunu üstlenecek, İletişim gücü yüksek,ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İş etüdü,metod geliştirme,süreç iyileştirme ve etkin raporlama becerilerine sahip, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayacak (gece/gündüz) , İmalatı yönlendirebilecek, personel eğitebilecek, Aktif araç kullanabilen, Gıda güvenliği,ISO 22000 HACCP yönetim sisitemleri ve hijyen uygulamaları konusunda bilgi sahibi, MS office programı kullanabilen, Tercihen Foodsoft programına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Erkek Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.    

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Karamela Gıda İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İkitelli OSB'de endüstriyel şekerleme ve meyve sosları imalatı yapan firmamızda ISO 22000, BRC, HACCP ve benzeri kalite güvence çalışmalarımızı aktif olarak takip edebilecek, bilgi ve birikimiye sistem oluşturabilecek ve gereklerini yerine getirebilecek Gıda Mühendisi arıyoruz. Adayların imalat süreçlerini ve ar-ge çalışmalarını takip edebilecek bilgi ve birikime sahip olmaları tercihimizdir. Süreç ve çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Nitelikler ISO 22000, BRC, HACCP vb. kalite sistemleri konularında bilgi ve tecrübe sahibi. Bu kalite sistemlerinin gereklerini aktif olarak yerine getirebilecek, dosyaları ve süreçleri takip edebilecek nitelikte. Kalite denetlemelerinde firmamızı temsil edebilecek ve müşterilerimizin taleplerini karşılayacak. İmalat ve ar-ge süreçlerini takip edebilecek.  Tercihen şekerleme imalatı konusunda bilgili ve deneyimli. Personeli gerek hijyen gerekse süreçler konusunda eğitebilecek, imalat süreçlerini takip edip verimliliği arttırabilecek. Çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Müdür Yrd, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması Gıda mühendisi olarak ; Hammadde kabulünden sunuma kadar gerçekleşen tüm üretim proseslerinin kontrol edilmesi izlenmesi ve gıda mevzuatına uyumunun takibinin yapılması  HACCP ,Kalite Yönetimi Sistemleri ve Hijyen Eğitimi kayıtlarının veri tabanınına işlenmesi , Dış Denetimler için Yönetim Sisteminin sürekli hazır ve güncel tutulması Üretim ,sevkiyat,planlama,personel ile ilgili kontrollerin yapılması 

  Aranan Nitelikler Bay,Bayan Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek  Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi arttıracak metot, yöntemler geliştirmek, Planlama ve raporlama yapabilecek  MS Office programlarını iyi derecede kullanmak, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Beykent, K.Çekmece, B.Çekmece  civarlarında oturan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Gıda Mühendisi aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış 

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Sini Ev Böreği - Baklava İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe öncü hizmet veren firmamızın İstanbul Sefaköy'de bulunan Üretim Tesisine en az dört yıllık mesleki tecrübesi olan "Gıda Mühendisi” alınacaktır. Yeni mezun veya tecrübesi olmayan arkadaşların müracaatları maalesef değerlendirilemeyecektir.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Benzer işlerde en az 4 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarının kullanımına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır.  Adayların İstanbul Avrupa Yakası'nda Sefaköy, Küçükçekmece, Bahçelievler gibi yakın çevrelerde ikamet etmeleri gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul ümraniye tepeüstü mahallesinde bulunan yemek fabrikamıza tecrübeli gıda mühendisi alınacaktır. Yemek üretim fabrikasında; yemek numunelerini almak, üretim sürecini kontrol etmek, yemek sevkinin eksiksiz olmasını denetlemek ve hijyen koşullarının uygun olmasını kontrol ve uygulamasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun, ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerinin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi Toplu yemek sektöründe min. 2 yıl deneyimi olan Görev aldığı işletmede işletme sorumlusuna bağlı çalışacak Mutfak ekibini mevcut yönetim sistemlerinin yürütülmesi konusunda koordine edebilecek bay veya bayan gıda mündisi alınacaktır.    

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması European Pie Factory olarak Avrupa’nın en özel tatlarını ithal ve imal ediyoruz. Tecrübeli ekibimizin ülke çapında hızlı ve kaliteli lojistik hizmetiyle, seçkin otel, restaurant, bireysel ve kurumsal kafelerden oluşan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız, Avrupa’da kabul görmüş ve fark yaratan ürün yelpazesine, tüketici beklentilerini ve tatlı trendlerini de takip ederek, her yıl yeni ve keşfedilmemiş lezzetler eklemeyi amaçlamaktadır. İzmir'de bulunan üretim tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirttiğimiz kriterlere uygun "Gıda Mühendisi" alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda sektöründe deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İthalat konusunda tecrübeli, Gıda güvenliği ve gıda mevzuatına hakim, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi, ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemleri ve BRC gıda standartlarına hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı, Yeniliklere açık ve dinamik, Ekip çalışmasına ve kişisel gelişimine önem veren,  B sınıfı ehliyete sahip Bayan   

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Gıda Mühendisi Faruk Güllüoğlu İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merkezi Merter/Güngören’de bulunan üretim tesislerimizde görev almak üzere "Gıda Mühendisi" arıyoruz.     * Üretim süreç ve aşamalarına hakim olunması,   * Üretim planı doğrultusunda üretim çalışmalarının organize edilmesi,   * Üretimin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konularında yaratıcı çözümler sunulması,   * Verilen yetki ve sorumlulukların taşınması,

  Aranan Nitelikler  * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,   * Gıda sektöründe en az 1 yıl deneyimli,   * Gıda güvenliği ve gıda mevzuatına hakim,   * Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi,   * MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,   * Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,   * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,   * Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı,   * Yeniliklere açık ve dinamik,   * Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren,   * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,   * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Merter bölgesine ulaşım sorunu olmayan),   * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   * Bay/Bayan   Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması 1996 yılında Karmez Birleşik Gıda San.ve Tic. A.Ş. unvanı ile İzmir Kemalpaşa’da Ankara Asfaltı 40. km‘de yaklaşık 10.000 m2 kapalı alanda kurulmuş olan fabrikamızda, modern teknoloji ile yaklaşık 300 çeşit dondurulmuş ve taze ürünler üretilmektedir. Fabrikamızın Kalite Kontrol biriminde, Kalite Kontrol Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilci unvanları ile ekibimizde görev alacak Gıda Mühendisi istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Kalite kontrol alanında minimum 3 yıllık iş deneyimine sahip, BRC - HACCP - ISO 9001:2000 Gıda Kalite Sistemleri hakkında deneyim sahibi, Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, Ekip yönetiminde başarılı, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Netsis ve Ms Office Programlarına vakıf, Bay / Bayan adaylar değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merkezi Merter/Güngören’de bulunan üretim tesislerimizde görev almak üzere "Gıda Mühendisi" arıyoruz.     * Üretim süreç ve aşamalarına hakim olunması,   * Üretim planı doğrultusunda üretim çalışmalarının organize edilmesi,   * Üretimin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konularında yaratıcı çözümler sunulması,   * Verilen yetki ve sorumlulukların taşınması,

  Aranan Nitelikler  * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,   * Gıda sektöründe en az 1 yıl deneyimli,   * Gıda güvenliği ve gıda mevzuatına hakim,   * Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi,   * MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,   * Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,   * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,   * Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı,   * Yeniliklere açık ve dinamik,   * Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren,   * Esnek çalışma saatlerine ve gece vardiyasına uyum sağlayabilecek,   * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Merter bölgesine ulaşım sorunu olmayan),   * Askerliğini tamamlamış,   * Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Üretimin doğru, hatasız ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri almak, Üretim tesisindeki kurallar, prensipler, prosedürler ve yönetmeliklerin yürütülmesi konusunda örnek rol model olmak ve düzeni korumak. Üretimde çalışan personelin sevk ve idaresi, Üretim raporlarının hazırlanması, Hammadde ve yardımcı malzemelerin kontrolü, Çalışanlara üretim ile ilgili eğitim vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100.000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız, yerinde üretim projelerimizde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere Proje Müdürlüğü yapacak olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisliği bölümü mezunu,  Problem çözme yetenegine sahip, Analitik düşünebilen, İletişim becerisi yüksek İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün,  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Yetkili, Şef / Amir, Mühendis, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması Muğla Seydikemer İSKOÇ ORGANİK GÜBRE TARIM HAYVANCILIK ENERJİ ÜRETİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için; -Sigara kullanma alışkanlığı bulunmayan -İl dışı seyahat engeleli olmayan -En az başlangıç seviyesinde office programlarını bilen -Tercihen ön muhasebe bilen -Kişisel gelişime açık -Fethiye'de ikamet eden -Yoğun çalışma koşullarına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek yönetici asistanı olarak yetiştirilmek üzere sekreter ve ön muhasebe bölümlerini yürütebilecek alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Muğla Seydikemer İSKOÇ ORGANİK GÜBRE TARIM HAYVANCILIK ENERJİ ÜRETİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ  Muğla ili Seydikemer ilçesinde kurulu bulunan işletmemizin ALGAE ÜRETİMİ ve VERMICOMPOST (solucan gübresi)(organik toprak düzenleyicileri ve iyileştiricileri, organik gübre) ÜRETİMİ ile AR-GE bölümlerinde ve üretim alanlarında görevlendirilmek üzere; Fakültelerinde yüksek lisans yapmakta olan ve/veya son 5 yıl içinde mezun olmuş bulunan çalışma arkadaşları alınacaktır. Üretim merkezimiz Fethiye ilçesine 45 km. seydikemer ilçesine 30 km. uzaklıktadır. Çalışma arkadaşlarımız, Eşen mahallesinde ikamet ettirileceklerdir.  Açık alanlar da dahil olmak üzere tütün ve tütün ürünleri kullanılamaz.   Aranan Nitelikler Su ürünleri mühendisi ( üretim alanında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Biyoloji bölümünün diğer dallarından mezun olmuş arkadaşlar Ziraat mühendisi (gübre ve gübreleme konularında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Gıda mühendisi  Laborant   Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirmeye alınan adaylar ön görüşmeye davet edileceklerdir.   

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Su Ürünleri

  Pozisyon: Mühendis, Laborant, Biyolog

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 7.000 M2 kapalı alanı olan, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  Hedeflerimize birlikte koşacağımız, Aydın Didim'de yerinde üretim projemiz için "Proje Müdürlüğü" yapacak çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisliği bölümü mezunu,  Yerinde üretin konusunda deneyimli  Yöneticilik vasıflarına sahip ISO 22000 : 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri uygulamalarına hakim, Problem çözme yetenegine sahip, Analitik düşünebilen, İletişim becerisi yüksek İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, AYDIN DİDİM'DE İKAMET EDEN VEYA EDEBİLECEK OLAN.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Yetkili, Şef / Amir, Mühendis, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması İş Tanımı Oluşturulacak ekip doğrultusunda, BRC GIDA Güvenliği Global Standart tam entegrasyonun gerçekleştirilmesi ve ileri düzey kurumsal kapasitenin geliştirilmesi, şirket içerisinde kalite yönetim sisteminin bir adım daha öteye geçirilmesi, daha verimli ve etkin çalışma biçiminin ortaya konması, sürdürülebilir gıda güvenliği ve bilgi iletişim ağının oluşturulması, şirket içi prosedürlerin ve uygulamaların geliştirilmesi amacıyla ekip tarafından alınacak stratejik kararların hayata geçirilmesinde aktif rol alacak. 

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler ·         Yerinde üretim deneyimine sahip,  ·         Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim ·         ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, ·         BRC GIDA Güvenliği Global Standart bilgisi olan tercih sebebi ·         Üretim sürecinin kalite kontrol prosedür ve talimatlarına hakim, ·         İyi derecede İngilizce bilen, ·         Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Kişilik Özellikleri: Çalışkan, Öğrenmeye ve öğretmeye açık, Yenilikçiliği seven, Değişim taraftarı ve vizyon sahibi Şirket içi yeni ürün ve hizmetler geliştirmek isteyen Sorunları analiz eden ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip, bunun sonucunda yeni yaklaşımlar ortaya koyabilen, Çevresindekilere yararlı olmak isteyen

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli Amasya 29 Şubat 2016

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, *Gıda güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, *ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği sistemlerine hakim, *Ms Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu, *rkek adaylar için askerliğini tamamlamı, *TercihenAmasya yakınlarında ikamet eden gıda mühendisi aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Stajyer (Gıda Mühendisi) File İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Müşteri ilişkileri görüşmelerinin organize edilmesi, Saha çalışmalarının veriye dökülmesi, Ürün ve hizmet ihtiyaçlarının belirlenmesinde birime destek olunması, Kalite-kontrol ve laboratuar süreçlerinin takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite 3. ya da 4.sınıf öğrencisi, Tercihen Gıda Mühendisiliği bölümü öğrencisi, Haftaiçi 5 tam gün staja devam edebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim, Pozitif, iletişim yeteneği güçlü, öğrenmeye açık ve dinamik, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bay/Bayan adaylar.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Veterinerlik Fakültesi ya da Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Piliç eti ve türevleri prosesinde deneyimli, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek,   Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, 25 - 40 yaşları aralığında, İzmir ya da Turgutlu’ da ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Gıda Mühendisleri Yeditepe Gıda Hizmetleri İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır.    6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.   Bu nedenle Firmamızın Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağında görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesine sahip,  Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaycı olan, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan,  Ay sonu kar zarar çalışması ve günlük cost takiplerini yapabilecek Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden, Dinamik, 25-40 yaş aralığında, Bay-Bayan Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Tekniker, Uzman, Uzman Yard, Yönetici

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sincan/Ankara fabrikasında görev almak üzere 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, Kimyager SAP kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Planlama, organizasyon yapabilen

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Ege Serbest Bölgesi'nde faaliyet göstermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere "GIDA MÜHENDİSİ" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun * Tercihen İngilizce bilen, * HACCP, BRC Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli, * Kalite ve Güvence alanında sorumluluk alabilecek,  * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, dinamik, * Disiplinli, sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. * 30 yaşını aşmamış,  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İzmir/Kemalpaşa'da Ankara asfaltı üzerinde kurulu fabrikamızda Ekmek ve Unlu mamuller grubu imalatımızda görevlendirmek üzere Gıda Teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıllık iş deneyimine sahip, Ekip çalışması ve koordinasyon yeteneklerine sahip, İş takibi ve Ekip yönetiminde başarılı olacağına inanan, Vardiyalı çalışabilecek, Manisa / Turgutlu 'da ikamet eden, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Gıda Satış Asistanı ADCO Gıda A.Ş İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2016

  İş Açıklaması İthalat yapan firmamızda; Telefonla gelen siparişleri alıp sisteme girişini yapacak, satış temsilcileri ile ofis koordinasyonunu sağlayacak, siparişi aldıktan sonra sipariş müşteriye ulaşana kadar tüm sürecin eksiksiz işlemesini sağlayacak Etiler/Armutlu genel merkezimizde istihdam etmek üzere Gıda Satış Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen MYO mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması   Üretim hatlarında belirlenen noktalarda kontroller yaparak kayıt altına almak.                      

  Aranan Nitelikler M.Y.O. gıda teknolojisi mezunu ,  Vardiya sisteminde yoğun tempoda çalışabilecek, Sorumluluk sahibi , dikkatli  , Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt ve civarında ikamet eden, Adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Gıda Satınalma Uzmanı Mado Dondurma/Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması Marmara Bölge Müdürlüğü'müzde çalışmak üzere "Gıda Satınalma Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe satın alma alanında en az 3 yıl çalışmış, Ürün geliştirme tecrübesi olan ve tercihen üretim firmalarında satın alma alanında çalışmış, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Yaratıcı yönü gelişmiş, yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyonu geniş, Takım çalışmasına açık, yüksek enerji seviyesine sahip, Sorumlu olduğu ürün gruplarının satış, pazar payı ve tüketici verilerini, pazar araştırmalarını, dağılım ve rakip faaliyetlerini inceleyerek ürün ve marka stratejilerini oluşturup geliştirebilecek, Satın alma planı ve satın alma bütçesi oluşturmada deneyimli,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Elektrik Mühendisi Namsal Gıda Bursa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dondurulmuş Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Orhangazi / Bursa fabrikamızda görevlendirilmek üzere ELEKTRİK MÜHENDİSİ aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Orhangazi, Gemlik veya Yalova da ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Konusunda en az  5 yıl tecrübeli,  Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli, Elektrik, malzeme, ekipman teçhizat ve temini ve proje boyunca en verimli biçimde kullanımının sağlanması, Askerlik hizmetini tamamlamış,takım çalışmasına yatkın  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

/
25

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?