gıda mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Erkek Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.    

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Firmamız  bünyesinde Kalite Kontrol bölümlerinde görevlendirilmek üzere, Gıda Mühendisi istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun  En az 2-3  yıl Kalite Kontrol ve Güvence departmanında çalışmış  Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  İyi derecede İngilizce bilen,  İletişim yeteneği güçlü ve takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ,  Vardiyalı çalışabilecek,  İzmir'de ikamet eden 

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Toplu yemek hizmeti veren, İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan işletmemizde görev yapacak Gıda Mühendisi ya da Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği ya da Gıda Teknolojileri bölümlerinden mezun •ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerinin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi •Toplu yemek sektöründe min. 2 yıl deneyimi olan •Görev aldığı işletmede işletme sorumlusuna bağlı çalışacak •Mutfak ekibini mevcut yönetim sistemlerinin yürütülmesi konusunda koordine edebilecek •Gerektiği zamanlarda vardiyalı çalışabilecek •MS Office programlarını kullanabilen •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Gıda Mühendisi ya da Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş Açıklaması McCormick Kütaş Kemalpaşa fabrikasında ARGE departmanında görevlendirilmek üzere yeni ürün geliştirme çalışmalarında rol alacak Gıda Mühendisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,  Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi olan,  MS Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,  İyi derecede İngilizce bilen,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uygun,  Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı,  Sonuç ve çözüm odaklı, düzenli olarak raporlama yapabilecek,  Düzenli, planlı, sistemli çalışmayı kendisine ilke edinmiş,  Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,  Dinamik çalışma ortamının gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve saha çalışmasına uygun,  Seyahat engeli bulunmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişkisi bulunmayan  İzmir’de ikamet eden 

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Mühendis, Sorumlu, Uzman, Şef / Amir

 • Firma Adı Gizli İzmir 10 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Gıda işletmesinin Torbalı da bulunan Üretim Departmanında  görevlendirilmek üzere, tüm kalite & üretim  süreçlerinin yürütümünden sorumlu olacak  Gıda Mühendisi  aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun  , Üretim proseslerine hakim İSO -HACCEP mevzuatlarına hakim ve işlemleri takip edecek Kalite proseslerini takip edebilecek ve sağlayabilecek  Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri iyi Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce dil bigisi olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis

 • Altınkılıç Gıda Çanakkale 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Çanakkale ezinede bulunan fabrikamızda süt teknolojileri bilgisi olan yoğurt ve peynir üretiminde bulunmuş 5 yıl tecrübeli bay eleman aranmaktadır. başvuru için istanbul merkez tahagecgel@altinkilic.com

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknolojisi bölümü, Kalite Kontrol bölümü veya Süt Teknolojisi bölümünden mezun, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen gıda analizleri konusunda deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Çaanakkale ezine 'de ikamet eden ya da edebilecek, İletişim becerileri kuvvetli, Karar verme yeteneği ve sorumluluk sahibi olan, Sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Denizli de bulunan fabrikamızda  Firmamız bünyesinde çalışacak Gıda Mühendisliği görevini yürütebilecek enerjik ve dinamik ekip arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümleri' nden mezun, Yönetim temsilciliği yapabilecek, Tercihen gıda analizleri konusunda deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, Karar verme yeteneği ve sorumluluk sahibi olan, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • İş Açıklaması Ankara Bölge Müdürlüğü'müzde uygun koşullarda üretimin devamlılığını sağlayacak, üretim ve planlama gibi konularda görev yapacak "Gıda Mühendisi" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • FA GRUP İstanbul Avrupa, Karabük, Niğde Bugün

  İş Açıklaması Kredi yurtlar kurumuna bağlı, Erkek öğrenci yurdu yemekhanesinde görev alacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, bölümünden mezun, Tercihen Catering sektöründe tercübeli,diyetisyenlik tecrübesi olan Tercihen Cost maliyet bilgisi olan Diksiyonu düzgün, prezentabl, Dikkatli, takım çalışmasına yatkın olan adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması 1971'den bu yana büyümekte olan, kendi bölgesinde öncü entegre üretim yapan ve piliç eti ileri işlem ürün üretiminde Türkiye'de ilk 10 firma arasında yer alan ÖZNESİL A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

  Aranan Nitelikler Sektör tecrübesi olan, Tercihen Iso 9001/2008, Iso 22000 kalite kontrol sistemleriyle ilgili bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, Gıda güvenliği ve gıda mevzuatına hakim, Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen ingilizce bilen, 35 yaşını aşmamış, Bay ise askerliğini tamamlamış, İletişim becerisi, insan ilişkileri kuvvetli, İş takibi güçlü, sonuç odaklı, Malatya'da ikamet eden vaya edebilecek olan

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hayvancılık

  Pozisyon: Mühendis

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 23 Ekim 2016

  İş Açıklaması Istanbul Anadolu yakasında,4000 m2 imalat alanında,140 çalışanı ile,Donuk Pasta,Cheesecake ve türevi üretimini, Türkiyenin en bilinen Ulusal zincir marketlerine çözüm ortaklığı yapan firmamıza

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl Kalite Kontrol ve Güvence,Üretim departmanlarında çalışmış ,sektör tecrübeli. Gıda güvenliği ve Gısa mevzuatına hakim. MS Office programlarına hakim,Gıda güvenliği ve yönetim sistemlerinde (ISO 9001:2000, ISO 22000 ,HACCP, Hijyen gibi ) konularda bilgi sahibi,Kalite sistemlerinin yönetimini yapabilecek. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun. Ekip çalışmasına yatkın,İletişim becerisi, insan ilişkileri kuvvetli. Vardiyalı sistemde çalışmaya engeli olmayan. Bay ise,Askerliğini tamamlamış. Istanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Tercihen ingilizce bilen  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Kastamonu Daday ilçesinde, 60 dönüm alan üzerine kurulu; 60 odalı; içerisinde Binicilik Kulübü, SPA, Kapalı Yüzme Havuzu, iki adet toplantı salonu, 1 restaurant, 1 bar bulunan, Otelin bünyesinde yer alan çiftlikte, doğal ürünlerin üretildiği bir imalathanenin bulunduğu tesisimizde görevlendirilmek üzere, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Otel ya da gıda üreten işletmelerde deneyim sahibi ISO 9001 ve 22000 Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili bilgi sahibi, Gıda Güvenliği ve Gıda mevzuatına hakim, MS ofis programlarını kullanabilen, Konusu ile ilgili literatürü takip edebilecek, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın Gıda Mühendisi arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması   İş Açıklaması Gıda, Kozmetik ve Temizlik ürünleri depolama ve sevkiyatında görevlendirilmek üzere Çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın, Depolama ve Sevkiyat tecrübesi olan Askerlik ile ilişiği olmayan Tercihen E sınıfı Ehliyetli

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Koza Gıda İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BAYİ SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul hariç tüm Marmara bölgesi bayilerimiz ve müşterilerimiz ile ilişkilerimizi yönetecek, belirli bir rut dahilinde ziyaret edecek, yeni bayilikler organize edebilecek, satış arttırıcı projeler üretip sunabilecek, bölgesinde mevcut müşteri portföyünü geliştirebilecek, raporlama yeteneği kuvvetli, vizyonu olan, sorumluluk sahibi, yönetici olarak kariyerine devam edebilecek vasıflara sahip "Bayi Satış Yöneticisi” pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * İstanbul'da ikamet eden ve Marmara bölgesine hakim * Tercihen dünya mutfaklarına ilgi duyan * Yoğun seyahat edebilecek * En az Lise mezunu  * Erkekler için Askerliğini yapmış * Sürücü belgesine sahip ve aktif araba kullanabilen * 40 yaşını geçmemiş * Satış&Pazarlama konusunda deneyimli veya istekli * MS Office Programlarını Kullanabilen

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Toptancılık, Gıda, Catering

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • Namsal Gıda Bursa 12 Eylül 2016

  İş Açıklaması Dondurulmuş Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Orhangazi / Bursa fabrikamızda görevlendirilmek üzere ELEKTRİK MÜHENDİSİ aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Orhangazi, Gemlik veya Yalova da ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Konusunda en az  5 yıl tecrübeli,  Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli, Elektrik, malzeme, ekipman teçhizat ve temini ve proje boyunca en verimli biçimde kullanımının sağlanması, Askerlik hizmetini tamamlamış,takım çalışmasına yatkın  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin; Makinelerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermede yardımcı olabilecek, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce 1-2 yıl çalışmış veya tecrübesiz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Otomasyon sistemleri üzerinde çalışabilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Alanında istekli ve meraklı, Takım çalışmasına önem veren, Tercihen İngilizce diline hakim, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Gebze veya İstanbul Anadolu yakasın’ da ikamet eden veya edebilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • Aplus İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, Üniversiteninin Gıda Teknikerliği bölümünden mezun Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli ISO 22000 HACCP konusunda bilgi sahibi Takım çalışmasına yatkın Sonuç odaklı Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker

 • Bind Çikolata İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması BİND CHOCOLATE’ ın Silivri’ de bulunan fabrikasında görev alacak olan GIDA TEKNİKERİ pozisyonu için aranılan nitelikler aşağıda belirtildiği gibidir;

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun                      Benzer görevde 1-2 yıl çalışmış            Girişken,takipçi,gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı            MS Ofis programlarını kullanabilen, ·         Erkekler için askerliğini yapmış ·         Çorlu ,Silivri ve Beylikdüzü civarında ikamet eden bay-bayan 

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • KANAR PETROL İstanbul Avrupa 14 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gıda sektörünün lider firmasın da deposunda, yoğun iş akışına ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Bay Gıda depocuları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda sektörünün lider firmasın da deposunda, yoğun iş akışına ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Bay Gıda depocuları alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Görevli

 • Pro Tanıtım İzmir, Bursa, Antalya, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin, mağaza içi  satış destek projelerinde görevlendirilmek üzere; Mağaza, alışveriş merkezlerinde ve belirli satış noktalarında donmuş gıda ürünlerinin pişirilerek hazırlanması ve sunulması, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili mağaza içerisindeki çalışmaların yürütülmesi, görevlerinde bulunabilecek "Mağaza Gıda Satış Personeli” arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen gıda sektöründe  satış alanında deneyimli, Titiz ve hijyen koşullarına önem veren, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın adaylar.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Restoran ekibi ile pozitif iletişimde bulunmak, Operasyonun standartlarının doğru bir şekilde uygulanması konusunda gerekli özeni göstermek, Kasa, ürün hazırlanması vb. gibi görev alanlarının herbirinden sorumlu olmak, Müşteri taleplerini güleryüz ve ilgi ile karşılamak, konularında standartlarımızı koruyarak müşteri memnuniyetimizi sürekli tutacak Capitol AVM Burger King Restoranına tam zamanlı EKİP ÜYELERİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı, Vardiya sistemi ile çalışabilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Komi, Garson, Eleman

 • Sefam Turizm Catering İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza"GIDA TEKNİKERİ" aranmaktadır. Sorumlu olduğu merkez mutfakta üretime hazırlık, üretim faaliyetlerinin, hijyen, HACCP ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Sorumlu olduğu görev alanındaki gelişmeleri raporlamak, Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği bölümü) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Yiyecek – İçecek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen (1-2 yıl deneyimli)Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen Ofis programlarını (Word, Excel vb) kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Tekniker, Yetkili

 • İş Açıklaması - Capitol Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan BURGER KING restoranımıza tüm operasyonel süreç ve işleyişinden sorumlu olacak “Vardiya Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, - Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yrd, Şef Garson, Müdür, İkinci Müdür, Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması Gıda sektörünün lider firmasın da yoğun iş akışına ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurbilecek, Forklift ve Araç ehliyeti olan ve Aktif kullanabilen, Bay Gıda depocuları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda sektörünün lider firmasın da yoğun iş akışına ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurbilecek, Forklift ve Araç ehliyeti olan ve Aktif kullanabilen, Bay Gıda depocuları alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • His Catering İstanbul Anadolu 13 Haziran 2016

  İş Açıklaması HİSAR INTERCONTİNENTAL HOSPİTAL'DAKİ PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknolojisi vb.) mezunu olan, En az 1-2 yıl hastane diyet bölümünde iş tecrübesine sahip olan, Konusu ile ilgili imalat, proses, laboratuar test metotları, analizlerin yapılması, Cihaz kullanımları ile hijyen ve mikrobiyolojik kurallar konuları hakkında yeterli bilgi ve beceri sahibi olan, Rutin temizlik ve düzen kontrolleri, ISO 9000 ve HACCP (ISI 22000) sistemleri konusunda yeterli bilgiye sahip olan, Analizci, dikkatli ve detaycı olan, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip , Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Raporlama becerisine sahip, İstanbul Anadolu yakası tercihen Ümraniye civarında ikamet eden, Bayan, 'Gıda Teknikeri' aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Satınalma Şefi' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, yaratıcı, atak ve sorumluluk almaya istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık,  Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı satınalma operasyonlarını yönetebilecek (ithalat), Tedarikçi sistemleri ve planlama süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, ve dökümanların muhafaza edilmesi, Aylık & yıllık raporlar hazırlayıp firma kârlılığı ile ilgili stratejilerin oluşturulması. Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Bodrum Bölgesinde görevlendirilecek  Havuz Kimyasal Satış birimimizde çalışacak Çevre Mühendisi , Kimya Mühendisi veya Kimyager  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Çevre Mühendisi , Kimya Mühendisi , Kimyager ), Tercihen  Kimyasal Satış konusunda tecrübeli, İyi derecede bilgisayar  programı kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Prefabrik Betonarme Yapı Sistemlerinde faaliyette bulunan şirketimizin Ankara ve Niğde ofislerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler 1- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, (Tercihen ODTÜ) 2- Prefabrik Statik Betonarme projelendirme ve çizim konularında en az 3 yıl deneyimli, 3- SAP2000, Autocad, İdecad veya Sta4cad programlarına çok iyi derecede hakim, 4- Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 5- Ankara veya Niğde’ de ikamet eden, edebilecek olan, 6- Seyahat engeli bulunmayan, 7- Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), İnşaat Mühendisi çalışma arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KURUMSAL SATIŞ UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya & İşletme & Ekonomi bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takipçi, çözüm üretebilen ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, planlama becerisi olan, Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler kazanımı, satış hedeflerini sağlayabilen, Mevcut müşteri memnuniyet ve sürekliliğini korumak/geliştirmek odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Gıda

  Pozisyon: Uzman, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Bölge Sorumlusu, Sorumlu

 • Teknik Yapı İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması TEKNİK YAPI MERKEZ OFİSTE görev almak üzere; “Makine Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) programlarını ileri seviyede kullanabilen ve AutoCad programına yeterli seviyede hakim, Minimum 5 yıl teknik ofis ve saha deneyimi bulunan, Büyük çaplı toplu konut, üstyapı projelerinde görev almış, Planlama, kontrol, finansal analiz, proje çizim, metraj, as-built ve shop drawing çizimlerine vakıf, Hakediş hazırlanması ve taşeron hakedişlerinin kontrol edilmesi konularına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, yeniliklere ve gelişime açık, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Proje müelliflerinin hazırlamış olduğu projeleri inceleyerek uygulamaya yönelik eksiklerin tespitinin yapılması Hakedişlerin hazırlanmasında ve kontrolünde 1-1 işin içerisinde olarak fiilen bu işin yapılması, ve bunların revize edilmesinin sağlanarak uygulama projelerinin oluşturulmasının koordinasyonu, Mekanik tesisat işleri ile ilgili her türlü koordinasyon ve kontrolün yapılmasının sorumluluğu, Proje imalat sürecinde işlerin aksamaması için bağlantılı çalışılan diğer tüm ekipler ile iş koordinasyonunu sağlamak, malzemelerin şartnameye uygunluklarının kontrolünü yapmak, Yapılacak işlerin öncelik sırasının belirlenmesi ve çalışma programının yapılması, Proje, shop - drawing ve as-built çizimlerinin taşeronlar tarafından yapılmasının sağlanması ve kontrolü, Şantiyeler ile koordineli çalışmanın yapılması,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

/
18

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?