Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

gıda mühendisi için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
gıda mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Gıda Mühendisi

  Saadet Gıdaİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş Açıklamasısilivride, kurulu olan şekerleme ve sakız üretimi yapan firmamıza ; İSO 22000 Gıda Güvenliği sistemine hakim , İSO 9001 Kalite Sisteminde dokümanların takip ve revizyonlarını yapabilecek , Hammadde girdi kontrollerini ve kimyasal analizler yapabilecek, analitik düşünebilen , raporlama yapabilecek , insan ilişkileri kuvvetli , dinamik çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSilivri'de faaliyet gösteren firmamıza ; · "Gıda Mühendisliği" veya "Gıda Teknikeri” bölümlerinden mezun, · Gıda sektöründe Kalite Güvence alanında en az 1 yıl deneyimli, · BRC, ISO 22000, ISO 9001, IFS kalite sistemlerine hakim, · İyi derecede İngilizce bilen, · Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, · İletişim yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, - Gelişime açık, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış -Silivri fabrika da çalışacak çalışma arkadaşlarıner aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Laborant, Tekniker

 • Gıda Mühendisi

  Yaylam Gıdaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜretime hazırlık, servis ve servis sonrası faaliyetlerin; hijyen, HACCP ve Kalite Güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak Müşteri ve Tüketici istek ve ihtiyaçlarını tespit etmek ve karşılamak, Üretim planlama, menü hazırlama ve diğer tüm üretim süreçlerinde bulunmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun Hazır yemek Sektöründe en 5 yıl deneyim sahibi, Süreçleri yönetebilecek, yönetim becerileri güçlü, insiyatif alabilen, Analitik düşünce yeteneğine sahip deneyime ve analitik düşünceye sahip, Gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini yapmış/muaf, Aktif olarak araç kullanabilen, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Müdür Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİlgili tüm İnsan Kaynakları politikalarını, yönetmelikleri şirket kültürü çerçevesinde çalışanların öğrenmesini ve kurallar çerçevesinde hareket etmelerini sağlar, Şubesinin firma standartları doğrultusunda yönetimini sağlamak, Gerçekleşen-planlanan tüm eğitimlerin kayıtlarını tutmak, planlı eğitimleri icra etmek, Personellere gıda ile ilgili (Hijyen v.b.) eğitimleri vermek, İşe yeni başlayan çalışanlara oryantasyon eğitimlerinin verilmesi, Liderlik ve iletişim yeteneği kuvvetli, Kalite kontrol sürecini takip etmek ve yönetmek, Dokümantasyon, Satınalma, kalite ve rutin denetleme faaliyetlerini yapmak, Personelin yükümlü olduğu hijyen kurallarına uyumlarını denetlemek, Mevcut müşteri memnuniyeti ve yeni müşteri kazandırma konusunda çalışmalar yapmak, Baydöner Akademinin planladığı eğitimleri icra etmek ve gerçekleşen eğitimlerin kayıtlarını tutmak,

  Aranan NiteliklerTürkiye genelinde Ankara, Antalya, İzmir, Gaziantep, Konya, İstanbul Avr. ve İstanbul Asya bölgeleri için Gıda mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda perakendeciliğinde 5 yıl deneyimli, Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı ve sabırlı, Sayısal verilere hakim, analiz ve yorum yapabilme yeteneğine sahip, Sorumluluk alabilen, yeniliğe açık, kendini sürekli geliştiren, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarını etkin kullanabilen,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıHAZIR YEMEK ŞİRKETİMİZDE GÖREVİNİN GEREKLİLİKLERİNİN YERİNE GETİRİLMESİ

  Aranan NiteliklerEKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK İLETİŞİM BECERİSİ GÜÇLÜ ÇÖZÜMCÜ BAKIŞ AÇISINA SAHİP SORULAYIP, YORUM YAPABİLECEK

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması• Kalite Kontrol sürecini takip etmek ve yönetmek, • Dokümantasyon, Satınalma, kalite ve rutin denetleme faaliyetlerinin yapmak • Personelin yükümlü olduğu hijyen kurallarına uymalarını denetlemek, • Kalori hesaplamaları ve maliyet hesaplama konusunda destek vermek. • Tabildot üretim takibi ve araçlara yüklenip sevk edilmesi süreçlerinden sorumlu olmak. • Mevcut müşterileri memnuniyeti ve yeni müşteri kazandırma konusunda çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen. Toplu yemek (Catering ) tecrübesi olan Ürün kalite takibi süreçlerine hakim. Üretim süreçlerini takip edecek , Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, insan ilişkilerinde kuvvetli. Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Restorancılık, Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi

  Turfa Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Edirne, İstanbul Anadolu, Isparta, Kırklareli, Uşak, Karabük 15 Eylül 2017

  İş AçıklamasıResmi kurumların yemekhane bölümünde görev alacak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği, bölümünden mezun, Tercihen Catering sektöründe tercübeli,diyetisyenlik tecrübesi olan Tercihen Cost maliyet bilgisi olan Diksiyonu düzgün, prezentabl, Dikkatli, takım çalışmasına yatkın olan adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıToplu yemek (Caterin ) tecrübesi olan Ürün kalite takibi süreçlerine hakim. Üretim süreçlerini takip edecek , Müşteri ilişkileri gelişmiş , İletişimi ve takım çalışmasına uygun , Personel yönetim tecrübesine sahip Alanında tecrübesi olan İzmir /Aliağa da ikamet eden Gıda Mühendisi istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıKalite Kontrol sürecini verimli hale getirerek etkinliğini sağlamak, Dokümantasyon faaliyetlerinin takibini yapmak Projede sunulan hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak. Kendisine bağlı ekibin iş programlarının hazırlanması, yönlendirilmesi ve takip edilmesi, Personelin yükümlü olduğu hijyen kurallarına uymalarını denetlemek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Catering konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın. İlgili sertifikalara sahip olmak. MS Office programlarına hakim. İş ve iş disiplinine riayet eden. İletişim becerisi yüksek,sonuç odaklı, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Bayan Gıda Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıGıda işletmesinin Torbalı da bulunan tesisinde ; Üretim ve Kalite Departmanında görevlendirilmek üzere, tüm kalite & üretim süreçlerinin yürütümünden sorumlu olacak Gıda Mühendisi aranmaktadır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun , Tercihen İngilizce dil bigisi advance seviyede olan Üretim proseslerine hakim İSO -HACCEP mevzuatlarına hakim ve işlemleri takip edecek Kalite proseslerini takip edebilecek ve sağlayabilecek Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri iyi Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis

 • Gıda Teknikeri

  Saadet Gıdaİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt/kıraç'ta, kurulu olan şekerleme ve sakız üretimi yapan firmamızın deposunda ; İSO 22000 Gıda Güvenliği sistemine hakim , İSO 9001 Kalite Sisteminde dokümanların takip ve revizyonlarını yapabilecek , Kutu,koli,ambalaj ve hammadde girdi kontrollerini yapabilecek, analitik düşünebilen , raporlama yapabilecek , insan ilişkileri kuvvetli , dinamik çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerKıraç'ta faaliyet gösteren firmamızın deposunda ; "Gıda Teknikeri” veya ön lisans mezunu, ISO 22000, ISO 9001 kalite sistemlerine hakim, · Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, · İletişim yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, - Gelişime açık, -Kıraç depomuzda çalışacak Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • Gıda Mühendisleri

  Yeditepe Gıda Hizmetleriİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Firmamızın Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağında görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSLERİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden, Dinamik, 22-28 yaş aralığında, Bay-Bayan Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Yardımcı

 • Gıda Teknikerleri

  Yeditepe Gıda Hizmetleriİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Firmamızın Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağında görevlendirilmek üzere GIDA TEKNİKERLERİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden, Dinamik, 22-28 yaş aralığında, Bay-Bayan Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklaması*Yasal mevzuatın takibini yapmak, * Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, *İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, * Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikâyetleri değerlendirmek, * Şubelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, *Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, ·*Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümünden mezun, * Gıda sektöründe en az 2 yıl deneyimli, ·*Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, ·*Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, *Tercihen cafe-restoran alanında tecrübeli, *Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, ·*Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, * Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, *Seyahat engeli olmayan, · Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Firmamızın Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağımızın KALİTE HİJYEN bölümünde görevlendirilmek üzere GIDA TEKNİKERLERİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden, Dinamik, 22-40 yaş aralığında, Bay-Bayan Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Firmamızın Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağımızın KALİTE HİJYEN bölümünde görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSLERİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden, Dinamik, 22-40 yaş aralığında, Bay-Bayan Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Gıda, Kozmetik ve Temizlik ürünleri depolama ve sevkiyatında görevlendirilmek üzere Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın, Depolama ve Sevkiyat tecrübesi olan Askerlik ile ilişiği olmayan Tercihen E sınıfı Ehliyetli

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Proses Mühendisi

  Saadet GıdaKırklareli 27 Ağustos 2017

  İş Açıklamasılüleburgaz/Babaeski civarında ikamet eden veya edebilecek olan üniversitelerin kimya mühendisliği bölümünden mezun tercihen nişasta fabrikasında çalışmış üretim departmanında çalışacak literatürü takip edecek şekilde ingilizce bilen insan ilişkileri güçlü ekip çalışmasına uygun kendisine bağlı personeli sevk ve idare edebilecek sürekli öğrenmeye kendini geliştirmeye açık sorumluluk bilinci yüksek tertip düzen hijyen bilinci yüksek analitik düşünebilen problem çözebilecek inisiyatif kullanabilen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Makine Mühendisi

  Saadet GıdaKırklareli, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2017

  İş Açıklamasılüleburgaz/babaeski civarında ikamet eden veya edebilecek olan ünüversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun tercihen nişasta fabrikalarında çalışmış bakım planlarını hazırlayıp hayata geçirebilecek olan önleyici bakım faaliyetlerini yürütebilecek, iyi seviyede ingilizce bilen, ekip çalışmasına yatkın , sürekli öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık sorumluluk bilinci yüksek tertip, düzen, hijyen bilinci yüksek analitik düşünebilen problem çözebilecek inisiyatif kullanabilen erkek adaylar için askerliğini tamamlamış minimum 5 yıl bakım yöneticiliği tecrübe şartı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıŞirket Kuruluş Yılı: 2007 Papa John's Pizza, İlk şubesini 1985 yılında Kentucky’de açan Papa John’s Pizza Restoranları, bugün toplam 32'yi aşkın ülkede 4.000 restoranı ile hizmet vermektedir. Papa John's Pizza'nın kurucusu John Schnatter kariyerine, lisede okuduğu dönemde, lokal bir pizzacıda çalışarak başladı. Bu dönem boyunca, pizza endüstrisindeki en büyük eksiğin, üstün kalitedeki pizzaları müşterilerin kapısına kadar ulaştırmak olduğunu keşfetti. Hayali her zaman bu açığı kapatmak oldu. John Schnatter, en kaliteli, taze hamur ve malzemelerle en lezzetli pizzaları yapma arzusu ile babasının restoranında pizza serüvenine başladı. Babasının mali güçlükler içinde olan restoranına yardımcı olmak için 1971 model Camaro'sunu sattı ve pizzalarını ilk olarak restoranın arkasına koyduğu fırında üretmeye başladı. İlk restoranın açılışından sonra, Papa John's Pizza, yüksek ürün kalitesiyle müşterilerin beğenisini kazandı ve hızlı bir yükselişe geçti.

  Aranan NiteliklerŞubemizde görevlendirmek üzere Şube Müdürü,Vardiya Müdürü,Asistan Müdür alınacaktır. En az lise mezunu, Fast-food sektöründe, tercihen pizza alanında en az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Yöneticilik vasıflarına sahip, İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Pozitif ve analitik düşünebilen yönetici adayları aranıyor..

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıŞirket Kuruluş Yılı: 2007 Papa John's Pizza, İlk şubesini 1985 yılında Kentucky’de açan Papa John’s Pizza Restoranları, bugün toplam 32'yi aşkın ülkede 4.000 restoranı ile hizmet vermektedir. Papa John's Pizza'nın kurucusu John Schnatter kariyerine, lisede okuduğu dönemde, lokal bir pizzacıda çalışarak başladı. Bu dönem boyunca, pizza endüstrisindeki en büyük eksiğin, üstün kalitedeki pizzaları müşterilerin kapısına kadar ulaştırmak olduğunu keşfetti. Hayali her zaman bu açığı kapatmak oldu. John Schnatter, en kaliteli, taze hamur ve malzemelerle en lezzetli pizzaları yapma arzusu ile babasının restoranında pizza serüvenine başladı. Babasının mali güçlükler içinde olan restoranına yardımcı olmak için 1971 model Camaro'sunu sattı ve pizzalarını ilk olarak restoranın arkasına koyduğu fırında üretmeye başladı. İlk restoranın açılışından sonra, Papa John's Pizza, yüksek ürün kalitesiyle müşterilerin beğenisini kazandı ve hızlı bir yükselişe geçti.

  Aranan NiteliklerHijyene ve kişisel bakımına özen gösteren, Dinamik, düzenli, sorumluluk sahibi, Gelişime açık, müşteri memnuniyetine önem veren Tercihen pizza yapımında deneyimli,şubemizde çalışmak üzere Mutfak Elemanı alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Mekanik Bakım Mühendisi

  Ekmek Unlu Gıdaİstanbul Anadolu, Kocaeli 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıGıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin; Makinelerin mekanik ve mekatronik arızalarını gidermede yardımcı olabilecek, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce 1-2 yıl çalışmış veya tecrübesiz

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Otomasyon sistemlerine yönelik çalışabilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Alanında istekli ve meraklı, Takım çalışmasına önem veren, Tercihen İngilizce diline hakim, SolidWorks ve AutoCad programlarına hakim MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Gebze veya İstanbul Anadolu yakasın’ da ikamet eden veya edebilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıÇAY MAKİNESİ İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN ÜRETİMİNDE ÇALIŞACAK, MEKANİK BİLGİ VE BECERİSİNE SAHİP, ÜRETİMİ KOORDİNE EDEBİLECEK, SORUMLULUK ALABİLECEK MAKİNE MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, *Makine sanayinde çalışmış en az 2-5 yıl tecrübeli, *Yönetim,planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, *Takım çalışmasına yatkın, *İletişim becerileri güçlü, *Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, *Autocad , solıdworks programlarını kullanabilen,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYemek sektöründe deneyimli,Gıda Mühendisleri ve Gıda teknikerleri bay-bayan iş arkadaşları alınmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Toplu yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Yöneticilik deneyimi olan, Gıda Güvenliği konusunda deneyim kazanmış, İkili ilişkilerde başarılı, Karar verme becerisi gelişmiş, problem çözme yeteneğine sahip,sonuç odaklı çalışan, Bay-Bayan gıda Mühendileri Ve Teknikerleri alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Teknikeri

  Aktar Baharatİstanbul Anadolu 22 Eylül 2017

  İş Açıklaması Tercihen en az 2 yıl deneyimli,  Yeni işbaşı yapanlar için işbaşı-oryantasyon programları,  Belirli periyotlarda hijyen denetilmerinin yapılması,  Kalite sistem süreçlerinin takibi,  Mevzuattaki değişikliklerin takip edilmesi,  ISO 9001:2008,ISO2200:2005,ISO 10002:2004, ISO 14001:2004,OHSAS 18001:2007 gereklilikleri olan süreçlerin yönetilmesi.  Kalite Yönetim Sistemi gereği sisteme dahil edilmesi gereken talimat/formların eklenerek süreç yönetimin de gerekli revizyon işlemlerinin yapılması,  Projelerde oluşturulan müşteri şikayeti konularının değerlendirilerek ilgili aksiyonların alınması,  Belirli periyotlarda yapılan müşteri memnuniyeti anketlerinin grafik analizinin oluşturulması,  Aylık yapılan denetimler sonucu hijyen denetim sonuçları puan kitabının oluşturulması,  Sağlık taraması-portör-hepatit izlenmesi,  MEB hijyen eğitim planlamalarının yapılması,  ihtiyaç olan eğitim taleplerini içeren eğitim sunumlarının hazırlanması,  Tedarikçi süreçlerinin yönetilmesi,  Tedarikçi performans puanlarının oluşturularak değerlendirilmesi,  Kalibrasyon ve ölçüm cihazlarına ait süreç yönetimi,

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • Gıda Teknikeri

  Karali ÇayBursa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFİRMAMIZIN BURSA ORHANGAZİ BÖLGE MÜDÜRÜLÜĞÜ BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE ZEYTİN BÖLÜMÜNE GIDA TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan NiteliklerGEMLİK VE ORHANGAZİDE BÖLGELERİNDE İKAMET ETMEK

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıRestoran ekibi ile pozitif iletişimde bulunmak, Operasyonun standartlarının doğru bir şekilde uygulanması konusunda gerekli özeni göstermek, Kasa, ürün hazırlanması vb. gibi görev alanlarının herbirinden sorumlu olmak, Müşteri taleplerini güleryüz ve ilgi ile karşılamak, Capitol AVM Burger King Restoranına tam zamanlı EKİP ÜYELERİ arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı, Vardiya sistemi ile çalışabilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Komi, Garson

 • İş Açıklamasıİşletme sorumlusuna bağlı olarak çalışacak, Sistem dahilindeki kayıtları tutabilecek Mutfaktaki rutin temizlik ve hijyen kontrollerini yapabilecek Günlük yemek numune alımını gerçekleştirecek Mutfak hammadde girişlerini kontrol edecek Üretim proseslerinin kontrolünü sağlayabilecek Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Darıca-Gebze bölgesinde ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Bölümü mezunu , Catering deneyimi olan Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıFUNLAB EĞLENCE DÜNYASI®, dünyanın önde gelen oyun makinesi üreticilerinden başta SEGA, ICE olmak üzere 16 firmanın Türkiye Distribütörü olan BALO® 'nun kurumsal çatısı altında hizmet veren, kapalı alan eğlence merkezi markamızdır. FunLab, 2016 itibariyle İstanbul, Bursa, Eskişehir ve Çorum’da toplam 8 şubede, 8 farklı AVM’de hizmet vermektedir. İstanbul CEVAHİR AVM' deki FUNLAB EĞLENCE DÜNYASI BURGER KING şubemizde görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü, kendisine ve çevresine saygılı, Misafir memnuniyetini önemseyen, Çevresi ile uyumlu, Dinamik iş temposunda vardiyalı olarak çalışabilecek, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen iş merkezine yakın ikamet eden

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Diğer, Gıda, Eğlence

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklamasıİşletme sorumlusuna bağlı olarak çalışacak, Sistem dahilindeki kayıtları tutabilecek Mutfaktaki rutin temizlik ve hijyen kontrollerini yapabilecek Günlük yemek numune alımını gerçekleştirecek Mutfak hammadde girişlerini kontrol edecek Üretim proseslerinin kontrolünü sağlayabilecek Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Bölümü mezunu , ISO 22000 ve ISO 9001 yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi, Toplu yemek sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • Üretim Elemanı - Gıda

  Ciceksepeti.comİstanbul Avrupa 11 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Avrupa yakası Seyrantepe'de bulunan gıda imalat atölyesinde görevlendirilmek üzere erkek Üretim Elemanı ( Çırak ) arıyoruz. Kek ve kurabiye aranjmanlarının hazırlanması

  Aranan NiteliklerTercihen gıda sektörü konusunda tecrübeli ya da bu konuda işi öğrenmeye hevesli 18- 25 yaş aralığında Vardiyalı düzende ve yoğun tempoda çalışabilen Titiz, temiz ve pratik Seyrantepe lokasyonuna yakın yerlerde ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar

  Aranan Kelimeler: gıda mühendisi, gıda mühendisi iş ilanları

  Sektör: E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Görevli

/23

İş Habercisi - gıda mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?