gıda teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda teknikeri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda üretimde çalışacak GIDA TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Ambalaj toz dolum firmalarında deneyimi olan, ISO 22000  eğitim sertifikalarına sahip, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay/Bayan.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde, Manisa /Turgutlu'da yeni açılacak fabrikamıza aşağıdaki özellklerde Gıda Teknikeri aramaktayız. En az 2 yıl tecrübeli (Tercihen Kuru Meyve sektöründe çalışmış) Gıda Teknolojisi mezunu Bay adayların Askerlik görevini tamamlamış olmaları 

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Gıda Teknikeri Firma Adı Gizli Amasya 29 Şubat 2016

  İş Açıklaması Amasya gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri, 2 yıllık yüksek okulların, *Gıda Teknikerliği bölümlerinde mezun, *Otomasyon sistemlerinde çalışmış, *Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden gıda teknikeri aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Gıda Teknikeri Gölcük Yemekhane Yiyecek ve İçecek İstanbul Anadolu, Kocaeli 5 Nisan 2016

  İş Açıklaması Toplu yemek hizmeti veren, Gölcük-Kocaeli  işletmemizde görev yapacak Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknikerliği Bölümleri'nden mezun, Toplu yemek sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesine sahip ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Hazırlık, üretim ve üretim sonrası prosesleri kontrol edip gerekli kayıtları tutabilecek Vardiyalı sistemde çalışabilecek MSOffice uygulamalarına hakim Problem çözme becerisine sahip,sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Teknikeri/Proje Yöneticisi Sefam Turizm Catering İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza"GIDA TEKNİKERİ" aranmaktadır. Sorumlu olduğu merkez mutfakta üretime hazırlık, üretim faaliyetlerinin, hijyen, HACCP ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Sorumlu olduğu görev alanındaki gelişmeleri raporlamak, Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği bölümü) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Yiyecek – İçecek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen (1-2 yıl deneyimli)Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen Ofis programlarını (Word, Excel vb) kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Tekniker, Yetkili

 • İş Açıklaması Lojistik depomuzda görevlendirilmek üzere mal teslimatı, ürünlerin giriş-çıkış kontrollerini yapacak İşkur İşbaşı Eğitim Programı ile 1 yıl süreyle stajyer olarak istihdam edilecek“Gıda Teknikeri” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Liselerin Gıda Teknolojisi, Meslek Yüksekokul veya Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun Vardiyalı çalışabilecek Gıda güvenliği konularına önem veren İş öğrenmeye istekli, lojistik depoda çalışabilecek İzmir’de ikamet eden Erkek adaylar  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • Gıda Teknikeri Firma Adı Gizli Amasya 29 Şubat 2016

  İş Açıklaması Amasyada kurulu fabrikamızda gıda sektöründe çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler *Lise mevzunu, *Vardiyalı çalışabilecek, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek eleman aramaktayız.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla MERTER DAVUTPAŞADA'daki yerinde üretim yapan  projemizde görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip olan PROJE MÜDÜRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 5 yıl tecrübeli,  Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaylara önem veren, sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, İletişim bilgisi ve insan ilişkileri güçlü olan, Dinamik, 30-45 yaş aralığında, Erkek ise askerlik görevini tamamlamış, Bay veya bayan, 

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Sorumlu, Tekniker, Yönetici

 • Gıda Teknikri His Catering İstanbul Anadolu 4 Nisan 2016

  İş Açıklaması Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknolojisi vb.) mezunu olan, En az 1-2 yıl iş tecrübesine sahip olan, Konusu ile ilgili imalat, proses, laboratuar test metotları, analizlerin yapılması, Cihaz kullanımları ile hijyen ve mikrobiyolojik kurallar konuları hakkında yeterli bilgi ve beceri sahibi olan, Rutin temizlik ve düzen kontrolleri, ISO 9000 ve HACCP (ISI 22000) sistemleri konusunda yeterli bilgiye sahip olan, Analizci, dikkatli ve detaycı olan, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip , Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Raporlama becerisine sahip, İstanbul Anadolu yakası tercihen Ümraniye civarında ikamet eden, Bayan, 'Gıda Teknikeri' aranmaktadır.      

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson

 • İş Açıklaması Gebze de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Vardiyalı çalışabilecek, *Tercihen gıda sektöründe görev almış, *Askerliğini yapmış, *Gebze, Darıca çevresi ve Tuzla-Pendik-Kartal-Maltepe E-5 Karayoluna yakın ikamet eden, Gıda teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Gıda Mühendisi Karamela Gıda İstanbul Avrupa 14 Mart 2016

  İş Açıklaması İkitelli OSB'de endüstriyel şekerleme ve meyve sosları imalatı yapan firmamızda ISO 22000, BRC, HACCP ve benzeri kalite güvence çalışmalarımızı aktif olarak takip edebilecek, bilgi ve birikimiye sistem oluşturabilecek ve gereklerini yerine getirebilecek Gıda Mühendisi arıyoruz. Adayların imalat süreçlerini ve ar-ge çalışmalarını takip edebilecek bilgi ve birikime sahip olmaları tercihimizdir. Süreç ve çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Nitelikler ISO 22000, BRC, HACCP vb. kalite sistemleri konularında bilgi ve tecrübe sahibi. Bu kalite sistemlerinin gereklerini aktif olarak yerine getirebilecek, dosyaları ve süreçleri takip edebilecek nitelikte. Kalite denetlemelerinde firmamızı temsil edebilecek ve müşterilerimizin taleplerini karşılayacak. İmalat ve ar-ge süreçlerini takip edebilecek.  Tercihen şekerleme imalatı konusunda bilgili ve deneyimli. Personeli gerek hijyen gerekse süreçler konusunda eğitebilecek, imalat süreçlerini takip edip verimliliği arttırabilecek. Çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Mühendis, Sorumlu, Yönetici

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Gıda Mühendisi aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış 

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Satış Asistanı ADCO Gıda A.Ş İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2016

  İş Açıklaması İthalat yapan firmamızda; Telefonla gelen siparişleri alıp sisteme girişini yapacak, satış temsilcileri ile ofis koordinasyonunu sağlayacak, siparişi aldıktan sonra sipariş müşteriye ulaşana kadar tüm sürecin eksiksiz işlemesini sağlayacak Etiler/Armutlu genel merkezimizde istihdam etmek üzere Gıda Satış Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen MYO mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Üretimin doğru, hatasız ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri almak, Üretim tesisindeki kurallar, prensipler, prosedürler ve yönetmeliklerin yürütülmesi konusunda örnek rol model olmak ve düzeni korumak. Üretimde çalışan personelin sevk ve idaresi, Üretim raporlarının hazırlanması, Hammadde ve yardımcı malzemelerin kontrolü, Çalışanlara üretim ile ilgili eğitim vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Müşteri Temsilcisi arkadaşlar aranmaktadır.  İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi bölümü mezunu, Tercihen 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemini kullanmış, CRM uygulamalarında bulunmuş, Prezantabl , insan ilişkileri kuvvetli, Yöneticilik vasıfları olan, Aktif olarak araç kullanabilen, İletişim becerisi yüksek  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Gıda Satınalma Uzmanı Mado Dondurma/Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması Marmara Bölge Müdürlüğü'müzde çalışmak üzere "Gıda Satınalma Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe satın alma alanında en az 3 yıl çalışmış, Ürün geliştirme tecrübesi olan ve tercihen üretim firmalarında satın alma alanında çalışmış, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Yaratıcı yönü gelişmiş, yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyonu geniş, Takım çalışmasına açık, yüksek enerji seviyesine sahip, Sorumlu olduğu ürün gruplarının satış, pazar payı ve tüketici verilerini, pazar araştırmalarını, dağılım ve rakip faaliyetlerini inceleyerek ürün ve marka stratejilerini oluşturup geliştirebilecek, Satın alma planı ve satın alma bütçesi oluşturmada deneyimli,

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Baharat karışımları ve gıda katkı maddeleri üretimi yapan İstanbul Arnavutköy (Yassıören) mevkiinde bulunan kuruluşumuz için kurumsal  satış pazarlama uzmanı aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisi veya Veteriner Hekim Gıda sektöründe özellik işlenmiş et ve et ürünleri konusunda deneyimli MS Office uygulamalarına hakim,  Tercihen İngilizce bilen, Güçlü iletişim becerisine sahip,  Disiplinli, takipçi, detaycı ve analitik düşünebilen, Sorumluluk alıp, insiyatif kullanabilen,  Araç kullanabilen Tercihen  Arnavutköy, Sultangazi, Hadımköy güzergahında ikamet eden,  Bay/Bayan 

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Mühendis, Bölge Sorumlusu

 • Kimya Teknikeri Nazlı Gıda İstanbul Avrupa 5 Nisan 2016

  İş Açıklaması   Kozmetik esansı ve gıda aroması üretimi yapan firmamızda ar-ge laboratuvarında çalışacak; Laboratuvarının genel düzeninin sağlanmasına yardımcı olmak  Laboratuvar sarf malzemelerinin takip ve teminini sağlamak  Hassas terazide numune ve formül hazırlamak, Şahit numunelerinin düzenli arşivlenmesini sağlamak,  Laboratuvar cihazlarının bakım ve kontrolünü yapmak,  

  Aranan Nitelikler Meslek yüksekokulların ve liselerin kimya bölümlerinden mezun  MS Office programlarını kullanabilen  Analiz yeteneğine sahip, İyi organize olabilen, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın,  Hassas terazi çalışmalarında dikkatli ve pratik  İnsan ilişkilerinde başarılı  Bay Adaylar (Askerlik hizmetini tamamlamış olmalı)  Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe özellikle çikolata kalıplama ve ambalaj makineleri, yumuşak ve sert şeker üretim ve ambalaj makinelerinin bakım ve format değişimlerinin yapılması Tercihen kaynak, torna freze bilgisi olan ve atölye ekipmanlarının kullanımı konusunda deneyimli

  Aranan Nitelikler MYO veya teknik lise mezunu ( Torna, tesviye v.b.) Benzer görevde Gıda sektöründe en az 4 yıl çalışmış Askerlik hizmetini tamamlamış 3 vardiya düzeninde çalışabilecek Gebze, Darıca, Çayırova, Derince E-5, Körfez E-5 civarında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • Teknik Bakım Bölümü Tekniker Teknisyen Ekmek Unlu Gıda Kocaeli, İstanbul Anadolu 19 Nisan 2016

  İş Açıklaması Yetiştirilmek Üzere Makinelerin Mekanik veya Elektrik/Elektronik   olarak işletilmesinde Vardiyalı çalışma düzenine göre çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın Tecrübeli veya Tecrübesiz Bakım ve Teknik Bölüm Tekniker veya Teknisyeni Çalışma Yeri Gebze'dir. İstanbul Anadolu tarafı ve Gebze Darıca servislerimiz mevcuttur.    

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU    - Elektrik, Mekanik ,Endüstriyel elektronik , Otomasyon , Mekatronik bölümlerinden mezun,   - Askerliğini tamamlamış   - Oto Sürücü Ehliyeti olan - Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tekniker, Takım Lideri, Formen

 • Teknik Bakım Bölümü Tekniker Teknisyen Ekmek Unlu Gıda Kocaeli, İstanbul Anadolu 19 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gıda sektörünün öncü firmalarından olan işletmemize mekanik bakımcılar aranmaktadır •Periyodik bakımların yapılması ve 24 saat üretim yapılan tesisimizin sürekli faal durumda kalmasında görev alabilecek •Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek •Takım çalışmasına yatkın •Bilgisayar bilgisi olan •Kalite ve üretim departmanlarıyla organize çalışabilecek •Ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen •Kaynak ve teknık resim bilgisi olan •Tercihen Gıda sektöründe tecrübesi olan  

  Aranan Nitelikler •20-35 yaş arası •Askerlikle ilişiği olmayan •Endüstri meslek, teknik lise veya meslek yüksek okul mezunu •Makine- torna tesviye, mekanik, ısıtma-soğutma, tesisat bölümlerinin herhangi birinden mezun •Mekanik bakım bölümlerinde 1-10 yıl arası tecrübeli •İst/Anadolu- Gebze D100 güzergahına yakın ikamet eden

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Takım Lideri, Tekniker, Usta, Formen

 • Teknik Bakım Bölümü Tekniker Teknisyen Ekmek Unlu Gıda İstanbul Anadolu, Kocaeli 29 Şubat 2016

  İş Açıklaması Yetiştirilmek Üzere Makinelerin Mekanik veya Elektrik/Elektronik olarak işletilmesinde Vardiyalı çalışma düzenine göre çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın Tecrübeli veya Tecrübesiz Bakım ve Teknik Bölüm Tekniker veya Teknisyeni Çalışma Yeri Gebze'dir. İstanbul Anadolu tarafı ve Gebze Darıca servislerimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU - Elektrik, Mekanik ,Endüstriyel elektronik , Otomasyon , Mekatronik bölümlerinden mezun, - Askerliğini tamamlamış - Oto Sürücü Ehliyeti olan - Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Formen, Takım Lideri, Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda AR-GE TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda ya da Kimya Teknikerliği bölümünden ÖNLİSANS mezunu     Üretim şirketlerinin Ar-ge süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli Düzenli, planlı, sistemli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sosyal ilişkileri kuvvetli, Müşteri beklentileri doğrultusunda yapılacak olan çalışmaların hazırlanması ve sevkiyatında 1.derecede rol alacak, Üretim, kalite ve depo ekibiyle koordineli çalışarak gerekli olan hammaddelerin temininden, depolanmasından ve takibinin sağlanmasından sorumlu, Laboratuvar düzeninin sağlanmasından sorumlu, Bağlı olduğu ekibin sorumlulukları arasında bulunan Hijyen, GMP ve genel kalite standartlarının sağlanmasından ve uygulanmasından sorumlu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip İzmir'de ikamet eden BAY (askerliğini tamamlamış). aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde bulunan 350 baş Sağmal Sığır Süt İşletmesinde görevlendirilmek üzere, çiftlik deneyimi olan, sürü yönetimi, personel idaresi, makine ve ekipman kullanma ve kontrol işlemlerinin yapımını üstlenecek, Veteriner Hekim Veteriner Sağlık Teknisyeni  

  Aranan Nitelikler (Veteriner - Veteriner Teknisyeni) : Araştırıcı olmak, Hayvansever olmak,  Yönetim ve Liderlik yapabilmek, Ekip çalışması yapabilmek, Analitik düşünebilme ve sorun çözebilmek, Etkili İletişim yeteneği, Düşüncelerini sözlü ifade edebilme gücüne sahip olmak, Başkalarını etkileyebilme, Yönlendirebilme ve ikna edebilmek,  Karar verebilme ve sorumluluk alabilmek,  Stresle baş edebilmek, İş disiplinine sahip olmak, İş güvenliğine dikkat etmek, İşyeri çalışma prensiplerine uymak, İşyerine ait araç, gereç ve ekipmanların kullanımına özen göstermek, Hijyen olmaya özen göstermek, Titiz olmak; Yeniliklere açık olmak,  Zamanı iyi kullanmak.   

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Süt ve Süt Ürünleri, Hayvancılık

  Pozisyon: Veteriner Sağlık Teknisyeni, Veteriner

 • İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın İstanbul Sefaköy'de bulunan Üretim Tesisine en az dört yıllık mesleki tecrübesi olan "Gıda Mühendisi” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Benzer işlerde en az 4 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarının kullanımına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır.  Adayların İstanbul Avrupa Yakası'nda Sefaköy, Küçükçekmece, Bahçelievler gibi yakın çevrelerde ikamet etmeleri gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul ümraniye tepeüstü mahallesinde bulunan yemek fabrikamıza tecrübeli gıda mühendisi alınacaktır. Yemek üretim fabrikasında; yemek numunelerini almak, üretim sürecini kontrol etmek, yemek sevkinin eksiksiz olmasını denetlemek ve hijyen koşullarının uygun olmasını kontrol ve uygulamasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun, ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerinin yürütülmesi konusunda bilgi sahibi Toplu yemek sektöründe min. 2 yıl deneyimi olan Görev aldığı işletmede işletme sorumlusuna bağlı çalışacak Mutfak ekibini mevcut yönetim sistemlerinin yürütülmesi konusunda koordine edebilecek bay veya bayan gıda mündisi alınacaktır.    

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Ali s Pacio İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Biz 2015 yılında start projesi olarak başladığımız işimize, sakatat ve et üzerine en az 4 yıl deneyimli, hammade tedariğinden anlayan, gelişmiş bir damak zevki olan, belediye ve devletle ilgili belge işlem ve prosedürlerini bilen bir gıda mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MALTEPE-PENDİK CİVARINDA İKAMET EDEN GIDA MÜHENDİSLİĞİ MEZUNU EN AZ 4 YIL DENEYİMLİ SAKATAT VE ET İMALATINDA TECRÜBESİ OLAN DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞI FİRMALARDA DENETİM GEÇİRMİŞ İSO , HACPP DENEYİMİ OLAN GIDA GÜVENLİĞİ VE GIDA MEVZUATINA HAKİM İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK PRESENTABL, DİNAMİK PRATİK ZEKALI, ÇÖZÜM ODAKLI TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ÜRETİM PLANININ AKIŞINA UYGUN VE SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLEN BAY/BAYAN GIDA MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Beyaz Fırın İstanbul Anadolu 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Merkez Üretim bölümümüzde değerlendirilmek üzere Gıda Mühendisi olarak görevlendirilecek bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi bölümlerinden mezun, -İmalat, proses, hijyen kurallarında yeterli donanıma hakim, -Vardiyalı Çalışma Kuşullarına uyum sağlayabilen, -ISO 9000 ve HACCP(ISO 22000) sistemlerine hakim ve uygulama tecrübesine sahip, -Üretim sipariş ve sevkiyat süreçlerini kontrol edebilecek, -Analatik düşünce ve raporlama becerilerine sahip, -İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, -Sistem kurma ve geliştirme becerilerine sahip, -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adayların başvuruları dikkate alınacaktır(Askerlik hizmetini tamamlamış),

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi Has Döner İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul’da şubelerimize hizmet veren üretim tesisinde çalıştırılmak üzere Gıda Mühendisi alınacaktır.   · Şirket kurallarına uyacak · Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütecek, · Sorumlu olduğu alandaki düzenin sağlanması ve hijyen kurallarına uyması konusunda hassasiyet gösterecek Gıda Mühendisi aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitenin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, TGK (Türk Gıda Kodeksi) çerçevesinde yasal mevzuatı takip edebilen, Gerekli yasal işlerin takibi ve bildirimlerinin yapılmasını sağlayabilen, ISO 9001 ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi, Çalışan üretim personelini denetleyerek eksikleri giderebilecek, İş güvenliği konusunda eğitimli, Analitik düşünce yapısına yatkın, İletişim yeteneği güçlü, MS OFFICE programlarını iyi derecede kullanabilen Raporlama yeteneğine sahip Üretim planlamasını yapabilecek Bay veya bayan takım arkadaşları aranmaktadır.(DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ)

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

/
18

İş Habercisi - gıda teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?