gıda teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda teknikeri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Kocaeli'deki projemizde Gıda Teknikeri görevinde çalışabilecek takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarını ve HACCP sistemini bilen Daha önce Gıda sektöründe deneyimi bulunan Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Ekip çalışmasına yatkın Darıca-Gebze bölgesinde ikamet eden  Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir/Kemalpaşa'da Ankara asfaltı üzerinde kurulu fabrikamızda Ekmek ve Unlu mamuller grubu imalatımızda görevlendirmek üzere Gıda Teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıllık iş deneyimine sahip, Ekip çalışması ve koordinasyon yeteneklerine sahip, İş takibi ve Ekip yönetiminde başarılı olacağına inanan, Vardiyalı çalışabilecek, Manisa / Turgutlu 'da ikamet eden, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Firmamız için belitrilen nitelikler doğrultusunda Gıda Teknikeri alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknolojileri bölümlerinden mezun Tercihen Torbalı da ikamet eden En az 2 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek Kalite Yönetim Sistemleri, proses kontrolleri ve analizler konusunda bilgi sahibi Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda üretimde çalışacak GIDA TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Ambalaj toz dolum firmalarında deneyimi olan, ISO 22000  eğitim sertifikalarına sahip, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay/Bayan.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Gıda Teknikeri Firma Adı Gizli Amasya 29 Şubat 2016

  İş Açıklaması Amasya gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri, 2 yıllık yüksek okulların, *Gıda Teknikerliği bölümlerinde mezun, *Otomasyon sistemlerinde çalışmış, *Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden gıda teknikeri aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Gıda Teknikeri Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Sektöründe lider gıda firmamızın, Kalite Kontrol Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev yapacak, konusunda deneyimli "Gıda Teknikeri" arıyoruz. • Numune kabul sorumlusunun vermiş olduğu tüm görevlerini yerine getirmek. • Laboratuvara gelen tüm numunelerin kaydını gerçekleştirmek, takibini yapmak, gönderimlerini gerçekleştirmek. • Analiz öncesi hazırlığı gerçekleştirmek, analiz sonrası kaydını yapmak ve numuneleri arşivlemek. • Üretimde proses kontrolü yapmak, aksayan noktaları bildirmek. • Üretimden kalite kontrol için numune almak.  

  Aranan Nitelikler • Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Kimya veya ilgili bölümünden mezun. • Alanında en az 3 yıl deneyimli. • Laboratuvar veya gıda üretim kalite kontrol tecrübesi bulunan. • Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. • Microsoft Office programlarına hakim. • Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Gıda Teknikeri/Proje Yöneticisi Sefam Turizm Catering İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza"GIDA TEKNİKERİ" aranmaktadır. Sorumlu olduğu merkez mutfakta üretime hazırlık, üretim faaliyetlerinin, hijyen, HACCP ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Sorumlu olduğu görev alanındaki gelişmeleri raporlamak, Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği bölümü) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Yiyecek – İçecek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen (1-2 yıl deneyimli)Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen Ofis programlarını (Word, Excel vb) kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Tekniker, Yetkili

 • İş Açıklaması   Üretim hatlarında belirlenen noktalarda kontroller yaparak kayıt altına almak.                      

  Aranan Nitelikler M.Y.O. gıda teknolojisi mezunu ,  Vardiya sisteminde yoğun tempoda çalışabilecek, Sorumluluk sahibi , dikkatli  , Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt ve civarında ikamet eden, Adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Gıda Teknikeri Firma Adı Gizli Amasya 29 Şubat 2016

  İş Açıklaması Amasyada kurulu fabrikamızda gıda sektöründe çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler *Lise mevzunu, *Vardiyalı çalışabilecek, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek eleman aramaktayız.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Gıda Teknikeri- IKEA Ümraniye IKEA İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Hijyen koşullarının sağlanması ve gıda güvenliği konusunda aksiyonlar alma;  düzeltici ve önleyici planları hayata geçirme, raporlamalarını yapma. Günlük tesis taramasının yapılması, Ürün, dolap, derece kayıtlarının ve gıda numunelerinin alınması, Hijyen ile alakalı gerekli eğitimlerin hazırlanması ve verilmesi, Günlük rutin kontrol listelerinin takibi ve raporlanması, Müşteri alanlarında servise sunulan ürünlerin kalite kontrollerinin yapılması, Genel alan temizliklerinin kontrol edilmesi, Reçete, porsiyon ve sunum kontrollerinin yapılması, Günlük operasyon kontrollerinin yapılarak standartların uygulanmasının sağlanması Günlük üretim planı hazırlanması Günlük ıskarta takibinin yapılması ve gerektiğinde aksiyon planları hazırlanması Personel günlük hijyen kontrolünün yapılması Denetlemeler öncesi gerekli aksiyonların alınarak planlama dahilinde hazırlıklarda aktif rol oynanması

  Aranan Nitelikler Ümraniye IKEA Mağazası Yiyecek & İçecek Departmanında; Üniversitelerin Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,  ISO 9001 - ISO 22000 kalite sistemtemleri ve süreçleri hakkında bilgi birikimi ve deneyim sahibi, HACCP deneyimli Benzer  bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu, Dinamik ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Mühendis

 • Gıda Teknikri His Catering İstanbul Anadolu 4 Nisan 2016

  İş Açıklaması Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknolojisi vb.) mezunu olan, En az 1-2 yıl iş tecrübesine sahip olan, Konusu ile ilgili imalat, proses, laboratuar test metotları, analizlerin yapılması, Cihaz kullanımları ile hijyen ve mikrobiyolojik kurallar konuları hakkında yeterli bilgi ve beceri sahibi olan, Rutin temizlik ve düzen kontrolleri, ISO 9000 ve HACCP (ISI 22000) sistemleri konusunda yeterli bilgiye sahip olan, Analizci, dikkatli ve detaycı olan, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip , Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Raporlama becerisine sahip, İstanbul Anadolu yakası tercihen Ümraniye civarında ikamet eden, Bayan, 'Gıda Teknikeri' aranmaktadır.      

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Catering sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "GIDA MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda mühendisi ve/veya Gıda Teknikeri, Tercihen catering alanında en az 3 yıl deneyime sahip,  Merkez mutfağın sorumluluğunu üstlenecek, İletişim gücü yüksek,ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İş etüdü,metod geliştirme,süreç iyileştirme ve etkin raporlama becerilerine sahip, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayacak (gece/gündüz) , İmalatı yönlendirebilecek, personel eğitebilecek, Aktif araç kullanabilen, Gıda güvenliği,ISO 22000 HACCP yönetim sisitemleri ve hijyen uygulamaları konusunda bilgi sahibi, MS office programı kullanabilen, Tercihen Foodsoft programına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Gebze de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Vardiyalı çalışabilecek, *Tercihen gıda sektöründe görev almış, *Askerliğini yapmış, *Gebze, Darıca çevresi ve Tuzla-Pendik-Kartal-Maltepe E-5 Karayoluna yakın ikamet eden, Gıda teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Gıda Mühendisi Karamela Gıda İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İkitelli OSB'de endüstriyel şekerleme ve meyve sosları imalatı yapan firmamızda ISO 22000, BRC, HACCP ve benzeri kalite güvence çalışmalarımızı aktif olarak takip edebilecek, bilgi ve birikimiye sistem oluşturabilecek ve gereklerini yerine getirebilecek Gıda Mühendisi arıyoruz. Adayların imalat süreçlerini ve ar-ge çalışmalarını takip edebilecek bilgi ve birikime sahip olmaları tercihimizdir. Süreç ve çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Nitelikler ISO 22000, BRC, HACCP vb. kalite sistemleri konularında bilgi ve tecrübe sahibi. Bu kalite sistemlerinin gereklerini aktif olarak yerine getirebilecek, dosyaları ve süreçleri takip edebilecek nitelikte. Kalite denetlemelerinde firmamızı temsil edebilecek ve müşterilerimizin taleplerini karşılayacak. İmalat ve ar-ge süreçlerini takip edebilecek.  Tercihen şekerleme imalatı konusunda bilgili ve deneyimli. Personeli gerek hijyen gerekse süreçler konusunda eğitebilecek, imalat süreçlerini takip edip verimliliği arttırabilecek. Çözüm odaklı, iş geliştirici, aktif.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Müdür Yrd, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması Kocaelindeki laboratuvarımızda çalışmak üzere numune kabul bölümüne eleman aranmaktadır

  Aranan Nitelikler 1-Laboratuvar kocaeli körfez ilçesindedir 2-Kocaeli ve ilçelerinde (körfez ,derince, izmit ikametli)oturanların  başvuruları dikkate alınacaktır. 3- Bayan eleman alınacaktır. 15 günlük deneme süreci olacaktır. Alınan eleman 2-3 gün bursada eğitim görecektir. 4-mesai hafta içi 09.00-18.00 cumartesi 09.00-13.00 arasıdır. 5-Çalışan maaşı ve hakları:askeri ücret+150 tl yol parası+öğle yemeği+ssk.mesai yasal haklar içinde ödenecektir. Daha yüksek parasal beklentisi olanların başvurusu dikkate alınmıyacaktır.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Gıda Mühendisleri Yeditepe Gıda Hizmetleri İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır.    6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.   Bu nedenle Firmamızın Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağında görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesine sahip,  Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaycı olan, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan,  Ay sonu kar zarar çalışması ve günlük cost takiplerini yapabilecek Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden, Dinamik, 25-40 yaş aralığında, Bay-Bayan Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Tekniker, Uzman, Uzman Yard, Yönetici

 • İş Açıklaması Gıda mühendisi olarak ; Hammadde kabulünden sunuma kadar gerçekleşen tüm üretim proseslerinin kontrol edilmesi izlenmesi ve gıda mevzuatına uyumunun takibinin yapılması  HACCP ,Kalite Yönetimi Sistemleri ve Hijyen Eğitimi kayıtlarının veri tabanınına işlenmesi , Dış Denetimler için Yönetim Sisteminin sürekli hazır ve güncel tutulması Üretim ,sevkiyat,planlama,personel ile ilgili kontrollerin yapılması 

  Aranan Nitelikler Bay,Bayan Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek  Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi arttıracak metot, yöntemler geliştirmek, Planlama ve raporlama yapabilecek  MS Office programlarını iyi derecede kullanmak, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Beykent, K.Çekmece, B.Çekmece  civarlarında oturan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Gıda Mühendisi aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış 

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Mühendisi (Bay) Gülel Gıda Antalya 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Sektörün öncü kuruluşlarından distribütör ( Bayii ) şirketimizde görev alacak (BAY) Gıda Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Depo yönetimi ve saklama koşullarını bilen Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen,  Askerlikle ilişkisi olmayan ANTALYA da ikamet eden Bay Gıda Mühendisi alınacaktır.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Satış Asistanı ADCO Gıda A.Ş İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2016

  İş Açıklaması İthalat yapan firmamızda; Telefonla gelen siparişleri alıp sisteme girişini yapacak, satış temsilcileri ile ofis koordinasyonunu sağlayacak, siparişi aldıktan sonra sipariş müşteriye ulaşana kadar tüm sürecin eksiksiz işlemesini sağlayacak Etiler/Armutlu genel merkezimizde istihdam etmek üzere Gıda Satış Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen MYO mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Kalite, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun çalışarak üretilen ürünlerin güvenliğini sağlayabilecek, Kalite ve Gıda Güvenliği politikası ve hedefleri çerçevesinde faaliyetleri uygulayabilecek, üretime yönelik talimat, form vb. dökümantasyonun hazırlanmasını sağlayabilecek, üretim tarafından tutulması gerekli kayıtların tutulması ve saklanmasını kontrol edebilecek, üretim elemanlarının sevk ve idaresini sağlayabilecek, sorumlu olduğu işlerin talimatlara uygun olarak hatasız ve eksiksiz yaptırılmasını sağlayabilecek, üretime hazırlık, üretim ve üretim sonrası faaliyetlerin hijyen ve HACCP kurallarına uygun şekilde ve hatasız yüretilmesiini sağlayabilecek, uygunsuzlukları tespit ederek gerekli önlem ve düzeltmeleri gerçekleştirebilecek, ihtiyaç duyulan ürünleri, malzemeleri ve demirbaş ihtiyaçlarını tespit edebilecek ve gerekli onayları aldıktan sonra siparişleri verebilecek, kendisine bağlı olan personelin Temizli İş Programnda belirtilen işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlayabilecek, kendisine bağlı personelin kıyafet temizlik ve düzenini sağlayabilecek, mesai ve çalışma programına uymalarını takip edebilecek, amiri tarafından işletme politikaları ve bu politikalardaki değişiklikler ile ilgili bilgileri kendisine bağlı personellere bildirebilecek ve bu politikaları uygulayacak ve de personelin uygulamasını sağlayabilecek, düzeltici ve önleyici faaliyet gerektiren durumlarda bu faalitleri gerçekleştireblecek. kalite ve yönetim sistemi dökümantasyonunun hazırlanmasına ve güncellemesine katkıda bulunabilecek, ilgili dökümanları gözden geçirecek ve kalite dökümantasyonunun bölüm içinde uygulanmasını ve sürekliliğini sağlayabilecek, şirket tarafından yayınlanan tüm prosedür ve talimatları uygulayacak ve kendisine bağlı personeller tarafından da uyulmasını sağlayabilecek, gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir bilgi değişikliği ve uygunsuzluğu Gıda Güvenliği ekibine bildirecek Gıda Mühendisi Vardiye Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, * Gıda Sektöründe tercihen ekmek üretimi üzerine en az 3 yıl tecrübeli, * Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen Gebze, Pendik, Tuzla veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması 1996 yılında Karmez Birleşik Gıda San.ve Tic. A.Ş. unvanı ile İzmir Kemalpaşa’da Ankara Asfaltı 40. km‘de yaklaşık 10.000 m2 kapalı alanda kurulmuş olan fabrikamızda, modern teknoloji ile yaklaşık 300 çeşit dondurulmuş ve taze ürünler üretilmektedir. Fabrikamızın Kalite Kontrol biriminde, Kalite Kontrol Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilci unvanları ile ekibimizde görev alacak Gıda Mühendisi istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Kalite kontrol alanında minimum 3 yıllık iş deneyimine sahip, BRC - HACCP - ISO 9001:2000 Gıda Kalite Sistemleri hakkında deneyim sahibi, Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, Ekip yönetiminde başarılı, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Netsis ve Ms Office Programlarına vakıf, Bay / Bayan adaylar değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100.000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız, yerinde üretim projelerimizde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere Proje Müdürlüğü yapacak olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisliği bölümü mezunu,  Problem çözme yetenegine sahip, Analitik düşünebilen, İletişim becerisi yüksek İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün,  

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Yetkili, Şef / Amir, Mühendis, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması Üretimin doğru, hatasız ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri almak, Üretim tesisindeki kurallar, prensipler, prosedürler ve yönetmeliklerin yürütülmesi konusunda örnek rol model olmak ve düzeni korumak. Üretimde çalışan personelin sevk ve idaresi, Üretim raporlarının hazırlanması, Hammadde ve yardımcı malzemelerin kontrolü, Çalışanlara üretim ile ilgili eğitim vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • Gıda Satınalma Uzmanı Mado Dondurma/Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması Marmara Bölge Müdürlüğü'müzde çalışmak üzere "Gıda Satınalma Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe satın alma alanında en az 3 yıl çalışmış, Ürün geliştirme tecrübesi olan ve tercihen üretim firmalarında satın alma alanında çalışmış, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Yaratıcı yönü gelişmiş, yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyonu geniş, Takım çalışmasına açık, yüksek enerji seviyesine sahip, Sorumlu olduğu ürün gruplarının satış, pazar payı ve tüketici verilerini, pazar araştırmalarını, dağılım ve rakip faaliyetlerini inceleyerek ürün ve marka stratejilerini oluşturup geliştirebilecek, Satın alma planı ve satın alma bütçesi oluşturmada deneyimli,

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 7.000 M2 kapalı alanı olan, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  Hedeflerimize birlikte koşacağımız, Aydın Didim'de yerinde üretim projemiz için "Proje Müdürlüğü" yapacak çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisliği bölümü mezunu,  Yerinde üretin konusunda deneyimli  Yöneticilik vasıflarına sahip ISO 22000 : 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri uygulamalarına hakim, Problem çözme yetenegine sahip, Analitik düşünebilen, İletişim becerisi yüksek İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, AYDIN DİDİM'DE İKAMET EDEN VEYA EDEBİLECEK OLAN.

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Yetkili, Şef / Amir, Mühendis, Müdür Yrd, Müdür

 • Teknik Bakım Bölümü Tekniker Teknisyen Ekmek Unlu Gıda Kocaeli, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yetiştirilmek Üzere Makinelerin Mekanik veya Elektrik/Elektronik   olarak işletilmesinde Vardiyalı çalışma düzenine göre çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın Tecrübeli veya Tecrübesiz Bakım ve Teknik Bölüm Tekniker veya Teknisyeni Çalışma Yeri Gebze'dir. İstanbul Anadolu tarafı ve Gebze Darıca servislerimiz mevcuttur.    

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU    - Elektrik, Mekanik ,Endüstriyel elektronik , Otomasyon , Mekatronik bölümlerinden mezun,   - Askerliğini tamamlamış   - Oto Sürücü Ehliyeti olan - Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tekniker, Takım Lideri, Formen

 • Teknik Bakım Bölümü Tekniker Teknisyen Ekmek Unlu Gıda Kocaeli, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gıda sektörünün öncü firmalarından olan işletmemize mekanik bakımcılar aranmaktadır •Periyodik bakımların yapılması ve 24 saat üretim yapılan tesisimizin sürekli faal durumda kalmasında görev alabilecek •Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek •Takım çalışmasına yatkın •Bilgisayar bilgisi olan •Kalite ve üretim departmanlarıyla organize çalışabilecek •Ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen •Kaynak ve teknık resim bilgisi olan •Tercihen Gıda sektöründe tecrübesi olan  

  Aranan Nitelikler •20-35 yaş arası •Askerlikle ilişiği olmayan •Endüstri meslek, teknik lise veya meslek yüksek okul mezunu •Makine- torna tesviye, mekanik, ısıtma-soğutma, tesisat bölümlerinin herhangi birinden mezun •Mekanik bakım bölümlerinde 1-10 yıl arası tecrübeli •İst/Anadolu- Gebze D100 güzergahına yakın ikamet eden

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Takım Lideri, Tekniker, Usta, Formen

 • Teknik Bakım Bölümü Tekniker Teknisyen Ekmek Unlu Gıda İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yetiştirilmek Üzere Makinelerin Mekanik veya Elektrik/Elektronik olarak işletilmesinde Vardiyalı çalışma düzenine göre çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın Tecrübeli veya Tecrübesiz Bakım ve Teknik Bölüm Tekniker veya Teknisyeni Çalışma Yeri Gebze'dir. İstanbul Anadolu tarafı ve Gebze Darıca servislerimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU - Elektrik, Mekanik ,Endüstriyel elektronik , Otomasyon , Mekatronik bölümlerinden mezun, - Askerliğini tamamlamış - Oto Sürücü Ehliyeti olan - Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Takım Lideri, Tekniker, Usta, Formen

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde bulunan 350 baş Sağmal Sığır Süt İşletmesinde görevlendirilmek üzere, çiftlik deneyimi olan, sürü yönetimi, personel idaresi, makine ve ekipman kullanma ve kontrol işlemlerinin yapımını üstlenecek, Veteriner Hekim Veteriner Sağlık Teknisyeni  

  Aranan Nitelikler (Veteriner - Veteriner Teknisyeni) : Araştırıcı olmak, Hayvansever olmak,  Yönetim ve Liderlik yapabilmek, Ekip çalışması yapabilmek, Analitik düşünebilme ve sorun çözebilmek, Etkili İletişim yeteneği, Düşüncelerini sözlü ifade edebilme gücüne sahip olmak, Başkalarını etkileyebilme, Yönlendirebilme ve ikna edebilmek,  Karar verebilme ve sorumluluk alabilmek,  Stresle baş edebilmek, İş disiplinine sahip olmak, İş güvenliğine dikkat etmek, İşyeri çalışma prensiplerine uymak, İşyerine ait araç, gereç ve ekipmanların kullanımına özen göstermek, Hijyen olmaya özen göstermek, Titiz olmak; Yeniliklere açık olmak,  Zamanı iyi kullanmak.   

  Aranan Kelimeler: gıda teknikeri, gıda teknikeri iş ilanları

  Sektör: Süt ve Süt Ürünleri, Hayvancılık

  Pozisyon: Veteriner Sağlık Teknisyeni, Veteriner

/
17

İş Habercisi - gıda teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?