gıda teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda teknikeri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın İstanbul Ataşehir'de bulunan Merkez Üretim Tesisine "Gıda Mühendisi/Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Benzer işlerde en az 2 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office ve ERP programlarının kullanımına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir, Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar gibi yakın çevrelerde ikamet etmeleri gerekmektedir.

 • Gıda Teknikeri
  Firma Adı Gizli
  Amasya 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Amasyada kurulu fabrikamızda gıda sektöründe çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler *Lise mevzunu, *Vardiyalı çalışabilecek, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden eleman aramaktayız.

 • Gıda Teknikeri
  Firma Adı Gizli
  Amasya 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Amasya gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri, 2 yıllık yüksek okulların, *Gıda Teknikerliği bölümlerinde mezun, *Otomasyon sistemlerinde çalışmış, *Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden gıda teknikeri aramaktayız.

 • Gıda Teknikeri
  Karali Çay
  Bursa 8 Ağustos 2015

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN BURSA ORHANGAZİ BÖLGE MÜDÜRÜLÜĞÜ BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE ZEYTİN KONUSUNUDA TECRÜBELİ GIDA TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ BULUNAN ALANINDA UZMAN OLMAK ÜRETİM VE KALİTE KONUSUNDA TECRÜBESİ BULUNAN HAMMADDE VE STOK TAKİBİ VE KONTROLÜNÜ YAPABİLECEK KALİTE VE SİSTEM BELGELERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ MİKRO PROGRAMINI KULLANABİLMEK TERCİH SEBEBİDİR GEMLİK VE ORHANGAZİDE BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN

 • Gıda Teknikeri
  Aynes Gıda
  Denizli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması • Numune alma planına uygun olarak görsel, şahit ve tadım numunelerinin hazırlanması ve takip edilmesi, • Hat ürün kontrollerinin zamanında ve düzgün bir şekilde yapılması, • Tadım sonuçlarının ve günlük kontrollerin raporlanması, • SAP girişlerinin zamanında yapılması, • Yeni ürün değişikliklerinin takip edilmesi, • Kimyasal analizlerin gerçekleştirilmesi ve yorumlanması, • İş sağlığı ve güvenliği gerekliliklerine uygun davranılması

  Aranan Nitelikler Süt ve süt ürünleri sektörünün lider kuruluşu AYNES A.Ş.'nin, Denizli’nin Acıpayam ilçesinde bulunan merkez fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Gıda Teknikeri” alınacaktır. • Üniversitelerin MYO Süt Teknolojisi ve Gıda Teknolojisi Bölümünden veya Liselerin Süt Teknolojisi/Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun, • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), • Tercihen benzer sektörde min. 2 yıl tecrübeli, • Bilgisayar kullanabilen (SAP, MS Office), • Tercihen orta seviyede İngilizce bilgisi olan, • İletişimi güçlü, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, • Denizli’nin Acıpayam İlçesinde ikamet eden/edebilecek olan.

 • Gıda Teknikeri
  Firma Adı Gizli
  İzmir 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamız için Gıda Teknikeri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okulu mezunu, Tercihen 2 yıl gıda firması tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Excel, Word kullanmasını bilen, Aktif Araç kullanabilen Askerliği tamamlamış Tercihen Fermantasyon konusunda tecrübe sahibi olan

 • Gıda Teknikeri
  Namsal Gıda
  Bursa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 2001 yılından beri dondurulmuş meyve ve sebze sektöründe güçlü bir üretici olarak hizmet veren Namsal Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin Orhangazi/Bursa ilçesindeki üretim tesislerinde, kalite kontrol ve üretim departmanında, üretim formeni ve kalite kontrol personeli olarak istihdam edilmek üzere "Gıda Teknikeri” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 1) Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümünden mezun, 2) Tercihen gıda sektöründe min. 1 yıl deneyim sahibi, 3) Kalite parametreleri konusunda yeterli bilgiye sahip, hammadde kabulünden ürün sevkiyatına kadar çeşitli aşamalarda gerekli olan kalite kontrol ve takip işlemlerini yürütebilecek (kalite kontrol), 5) Personelin sevk ve idaresini sağlayarak, üretimin istenilen standartlarda gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak (üretim), 6) Analitik düşünme yeteneğine sahip,dikkatli ve detaylara önem veren, takım çalışmasına yatkın, 7) Tercihen kalite ve gıda güvenliği sistemleri (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve BRC) konusunda deneyimli, 8) Mikrobiyolojik analizler ve uygulamalar konusunda bilgi sahibi (kalite kontrol), 9) Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ve vardiyalı çalışabilecek, Yalova, Orhangazi veya Gemlik’te ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır. Gemlik'te ikamet eden adaylar öncelikli tercih sebebidir.

 • Gıda Teknikeri ( Bayramoğlu)
  Yemekhane Yiyecek ve İçecek
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kocaeli'de bulunan projemizde görevlendirmek üzere Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknikerliği Bölümü'nden mezun, Toplu Yemek sektöründe en az 1 yıl tecrübesi olan, Mal kabul sırasında gerekli kontrolleri yapabilecek, Mutfağın ve personelin genel temizliğinin kontrolünden sorumlu olacak, Gıda güvenliği şartlarına uygun koşullarda üretim yapılmasını sağlayabilecek, Gıda güvenliğinin gerektirdiği kayıtların tutulmasından sorumlu olabilecek, Her öğüne ait şahit numunelerin alınarak muhafaza edilmesinin sağlanmasından sorumlu olabilecek, Gıda güvenliğiyle ilgili tespit edilen uygunsuzlukları raporlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olan

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda AR-GE GIDA TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda ya da Kimya Teknikerliği bölümünden ÖNLİSANS mezunu Üretim şirketlerinin Ar-ge süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli Düzenli, planlı, sistemli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sosyal ilişkileri kuvvetli, Müşteri beklentileri doğrultusunda yapılacak olan çalışmaların hazırlanması ve sevkiyatında 1.derecede rol alacak, Üretim, kalite ve depo ekibiyle koordineli çalışarak gerekli olan hammaddelerin temininden, depolanmasından ve takibinin sağlanmasından sorumlu, Laboratuvar düzeninin sağlanmasından sorumlu, Bağlı olduğu ekibin sorumlulukları arasında bulunan Hijyen, GMP ve genel kalite standartlarının sağlanmasından ve uygulanmasından sorumlu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip İzmir'de ikamet eden BAY (askerliğini tamamlamış). aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında görevlendirilmek üzere Gıda Teknikerleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kalite,Üretim,Satış departmanlarımızda deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere

 • Gıda Teknikeri
  Fasdat
  Antalya 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Ata Holding bünyesinde faaliyet gösteren Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Fasdat Gıda Antalya Sebze Fabrikası için; Depo genelinde ve operasyonda gıda güvenliğinin takibini sağlayacak, Hijyen ve Sanitasyon uygulamalarının kontrolünü yapacak, Genel işleyişin ISO 9001:2008 ve BRC Storage and Distribution standartlarına ve kaliye sistemine uygunluğunu kontrol edecek ve aksiyon noktaları tespit ederek düzeltici faaliyetlerin yapılmasını sağlayacak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yayınlamış olduğu kanun, yönetmelik ve tebliğlere uygunluğunu sağlayacak, Bakanlık, ilgili kurum ve kuruluşları, müşteri ve 3. taraf denetimlerinde, kuruluş içi denetimlerde ilgili kişilere eşlik edecek, dökümantasyonun devamlılığı ve kayıtların tutulmasını sağlayacak " Gıda Teknikeri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Bölümü mezunu olmak - Yeni mezun veya 1 yıllık iş tecrübesi olmak - 20-25 yaş arasında olmak - HACCP ve kalite sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak - Microsoft Office programlarına hakim olmak - Tercihen yabancı dil bilmek (İngilizce) Adayların başvurularını beklemekteyiz...

 • Gıda Teknikeri- Ikea Ümraniye
  Ikea
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Hijyen koşullarının sağlanması ve gıda güvenliği konusunda aksiyonlar alma; düzeltici ve önleyici planları hayata geçirme, raporlamalarını yapma. Günlük tesis taramasının yapılması, Ürün, dolap, derece kayıtlarının ve gıda numunelerinin alınması, Hijyen ile alakalı gerekli eğitimlerin hazırlanması ve verilmesi, Günlük rutin kontrol listelerinin takibi ve raporlanması, Müşteri alanlarında servise sunulan ürünlerin kalite kontrollerinin yapılması, Genel alan temizliklerinin kontrol edilmesi, Reçete, porsiyon ve sunum kontrollerinin yapılması, Günlük operasyon kontrollerinin yapılarak standartların uygulanmasının sağlanması Günlük üretim planı hazırlanması Günlük ıskarta takibinin yapılması ve gerektiğinde aksiyon planları hazırlanması Personel günlük hijyen kontrolünün yapılması Denetlemeler öncesi gerekli aksiyonların alınarak planlama dahilinde hazırlıklarda aktif rol oynanması

  Aranan Nitelikler Ümraniye IKEA Mağazası Yiyecek & İçecek Departmanında; Üniversitelerin Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun, ISO 9001 - ISO 22000 kalite sistemtemleri ve süreçleri hakkında bilgi birikimi ve deneyim sahibi, HACCP deneyimli Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu, Dinamik ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Gıda Teknikeri
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirmek üzere Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknolojisi-Teknikeri, Biyoloji, Kimya Bölümlerinden mezun, Catering firmalarında en az 1 yıl deneyimli Microsoft Office Programlarını etkin olarak kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza"GIDA TEKNİKERİ" aranmaktadır. Sorumlu olduğu merkez mutfakta üretime hazırlık, üretim faaliyetlerinin, hijyen, HACCP ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Sorumlu olduğu görev alanındaki gelişmeleri raporlamak, Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği bölümü) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Yiyecek – İçecek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen (1-2 yıl deneyimli)Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen Ofis programlarını (Word, Excel vb) kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

 • İş Açıklaması Süt ve süt ürünleri sektörünün lider kuruluşu AYNES A.Ş.'nin, Denizli’nin Acıpayam ilçesinde bulunan merkez fabrikasında gazlı soğutma sistemlerinin devreye alınması, bakım onarımlarının yapılması, arızalarının giderilmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Soğutma Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi /MYO İklimlendirme veya Soğutma bölümünden mezunu Konusunda en az 2 yıl deneyimli Gıda soğutma merkezi soğutma sistemlerinde tecrübeli Merkezi soğutma sistemlerinin devreye alınması hakkında teknik bilgi ve deneyim sahibi Askerlik görevini tamamlamış Denizlinin Acıpayam ilçesinde ikamet eden/edebilecek olan

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektörüne faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek ve teknik liselerin 2 yıllık yüksek okulların, *Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, *PLC tecrübesi tercih nedenidir. *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Oto sürücü ehliyetine sahip, *30 yaşını geçmemiş, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden tekniker aramaktayız.

 • İklimlendirme Soğutma Teknikeri
  Onur
  İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.200 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İkitelli ofisinde görevlendirilmek üzere "İklimlendirme Soğutma Teknikeri’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Askerliğini Tamamlamış, 30 Yaşını aşmamış, İklimlendirme ve Soğutma Konusunda en az 3 yıl tecrübeli olan, B Sınıfı Ehliyeti Olan, Seyahat engeli olmayan, Tercihen Beylikdüzü Taraflarında İkamet eden, "İklimlendirme Soğutma Teknikeri’’ aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *İnşaat bölümünde mezun *Autocad ve Excel, Word kullanabilen, *Konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden inşaat teknikeri aramaktayız.

 • İnşaat Teknikeri
  Little Caesars-Çelebi Gıda
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Dünyada, 5 binin üzerinde restoranı olan Little Caesars; Türkiye’de 1997’den bu yana, Çelebi Holding yönetiminde her geçen gün büyüyen ve gücüne güç katan bir markadır. İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ ve Muğla'da sürekli artan restoran sayısı, pizzalarına o çok özel lezzeti veren günlük hamur ve taptaze malzemelerin oluşturduğu kaliteli pizzaları ve güler yüzlü personeliyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Her zaman en iyiyi sunmak için canla başla çalışan Little Caesars takımının bir parçası olmak üzere; İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen deneyimli Aktif araç kullanabilen Sorumluluk sahibi ve disiplinli İyi derecece World,Excell ve Autocad bilen Askerliğini yapmış

  Aranan Nitelikler Restoran uygulaması yapılacak dükkanın rölövesini alıp autocad ortamında çizilmesi Dükkan yapım aşamasında şantiye ziyaretleri yapıp uygulamaların denetlenmesi Gerektiğinde restoranlarda ve depolarda demirbaş sayımı ve stok kontrolünü yaptırmak, doğruluğunu onaylamak ve yöneticisine raporlamak

 • Elektrik Teknikeri
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent 'teki Genel Müdürlüğünde görev yapacak "Elektrik Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Teknikerliği bölümünden mezun, Elektrik projelerin çizimi konusunda deneyimli, Şantiye uygulama deneyimi olan, Yüksek çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,

 • İş Açıklaması İşletmenin elektronik cihazlarının (Kamera ayırıcısı, X-Ray ayırıcısı, çok kefeli terazi gibi) bakımı, sağlıklı ayar yapılması, montajı ve üretime hazır edilmesi, ayıca bakım ekibinin üstlendiği genel bakım işlerinde de görev almak

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kuru ve soft meyve sektöründe faaliyet gösteren alanının liderlerinden olan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " ELEKTRONİK TEKNİKERİ” aramaktayız; MYO Mezunu Gıda sektöründe çalışmış Minimum 2 sene benzer pozisyonda görev alan Elektronik bilgisi olan Bakım departmanında çalışacak Vardiyalı çalışmaya uygun Öğrenmeye ve gelişime açık, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Laboratuvar Elemanı
  Karizma Beşler Et Gıda…
  İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Silivri' de bulunan Firmamıza; Üretimin, belirlenmiş kalite kriterlerine uygunluğunun takip edilmesi Mamül kalitesinin tüm proseslerde kontrol edilmesi ve raporlanması Analitik laboratuvar çalışmalarının, standart analitik metotlar ve prosedürlere uygun olarak uygulanması ve yönetilmesi Mikrobiyoloji laboratuvar analizlerini yapmak ve mevzuata göre yorumlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıde Teknikeri,Kimya bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe, benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Kalite Güvence BRC ve ISO 22000 konularına hakim olması tercih sebebidir, Dikkatli, düzenli, detaylara önem veren ve insan ilişkilerinde başarılı, Askerlik görevini tamamlamış, (Bay adaylar için) 25-35 yaşlarında, Silivri bölgesine yakın ikamet eden,

 • İş Açıklaması Bu Bir Genel İlandır: Şirketimiz bünyesinde bulunan 350 baş Sağmal Sığır Süt İşletmesinde görevlendirilmek üzere, çiftlik deneyimi olan, sürü yönetimi, personel idaresi, makine ve ekipman kullanma ve kontrol işlemlerinin yapımını üstlenecek, Veteriner Hekim Veteriner Sağlık Teknisyeni Vasıflı / Vasıfsız İşçi olarak görevlendirilmek üzere Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel Yeterlilikler (Veteriner - Veteriner Teknisyeni) : Araştırıcı olmak; Hayvansever olmak; Yönetim ve Liderlik yapabilmek, Ekip çalışması yapabilmek; Analitik düşünebilme ve sorun çözebilmek; Etkili İletişim yeteneği; Düşüncelerini sözlü ifade edebilme gücüne sahip olmak, Başkalarını etkileyebilme, yönlendirebilme ve ikna edebilmek; Karar verebilme ve sorumluluk alabilmek; Stresle baş edebilmek; İş disiplinine sahip olmak; İş güvenliğine dikkat etmek; İşyeri çalışma prensiplerine uymak; İşyerine ait araç, gereç ve ekipmanların kullanımına özen göstermek; Hijyen olmaya özen göstermek; Titiz olmak; Yeniliklere açık olmak; Zamanı iyi kullanmak. Vasıflı / Vasıfsız İşçi Süt Çiftliği İşletmesinde çalışabilecek düzeyde gerekli bilgi ve tecrübe sahibi olmak, traktör, yem karma makinası, süt sağım makineleri, ve benzeri diğer teçhizatı kullanabilecek düzeyde anlama yeteneğine sahip olmak, amirinin emir ve direktiflerini yerine getirecek şekilde ekip çalışmasına yatkın olmak, vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olmak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - gıda teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?