gıda teknikeri için İş İlanları

Hepsini Temizle
gıda teknikeri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla  KAĞITHANE BÖLGESİ bulunan yerinde üretim yapan mutfaklarımıza acil MUTFAK PROJE YÖNETİCİSİ istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 3 yıl iş tecrübesine sahip,  Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaycı olan,Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, ay sonu kar zarar çalışması ve günlü cost takiplerini yapabilecek Sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın, İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü olan, KAĞITHANE VE CİVARINDA İKAMET EDEN Çalışmaya istekli,uzun soluklu çalışabilecek Dinamik, 30-40 yaş aralığında, Bay-Bayan  MUTFAK PROJE YÖNETİCİSİ  Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı göndermeleri rica olunur.  

 • İş Açıklaması Amasya gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri, 2 yıllık yüksek okulların, *Gıda Teknikerliği bölümlerinde mezun, *Otomasyon sistemlerinde çalışmış, *Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden gıda teknikeri aramaktayız.

 • İş Açıklaması  Gıda sektöründe kafe, restoran alanında faaliyet gösteren, Türkiye'nin bir çok noktasında bayilikleri bulunan firmamızın Merkez Üretim Tesisi'nde çalıştırılmak üzere "Gıda Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi, Benzer bir pozisyonda tecrübeli, Dinamik ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eğitime ve yeniliklere açık takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Yemek sektöründe en az 2 yıl deneyimli Gebze-Kartal bölgesinde ikamet eden Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Toplu yemek sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesine sahip MSOffice uygulamalarına hakim Problem çözme becerisine sahip,sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli

 • Gıda Teknikeri
  Sini Ev Böreği - Baklava
  İstanbul Anadolu 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamıza "Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Teknikerliği bölümünden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Benzer işlerde en az 2 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarının kullanımına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır.   Adayların İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir, Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar gibi yakın çevrelerde ikamet etmeleri gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Amasyada kurulu fabrikamızda gıda sektöründe çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler *Lise mevzunu, *Vardiyalı çalışabilecek, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek eleman aramaktayız.  

 • Gıda Teknikeri
  Bahçeşehir Bella Vista
  İstanbul Avrupa 12 Ocak 2016

  İş Açıklaması •Yüksek Okulların Gıda Teknikerliği Bölümlerinden mezun, •Yönetim sistemleri eğitimlerini almış ve uygulama tecrübesi olan, •Takım çalışmalarına yatkın, İletişim yönü kuvvetli,   İş Tanımı Şube denetimlerinin gerçekleştirilmesi Raporlamaların yapılması

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Merkez Üretim bölümümüzde değerlendirilmek üzere Gıda Mühendisi/Teknikeri olarak görevlendirilecek bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İmalat, proses, hijyen kurallarında yeterli donanıma hakim, ISO 9000 ve HACCP(ISO 22000) sistemlerine hakim ve uygulama tecrübesine sahip, Üretim sipariş ve sevkiyat süreçlerini kontrol edebilecek, Analatik düşünce ve raporlama becerilerine sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Sistem kurma ve geliştirme becerilerine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen erkek adaylar(Askerlik hizmetini tamamlamış)                    

 • Gıda Teknikeri- Ikea Ümraniye
  Ikea
  İstanbul Anadolu 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Hijyen koşullarının sağlanması ve gıda güvenliği konusunda aksiyonlar alma;  düzeltici ve önleyici planları hayata geçirme, raporlamalarını yapma. Günlük tesis taramasının yapılması, Ürün, dolap, derece kayıtlarının ve gıda numunelerinin alınması, Hijyen ile alakalı gerekli eğitimlerin hazırlanması ve verilmesi, Günlük rutin kontrol listelerinin takibi ve raporlanması, Müşteri alanlarında servise sunulan ürünlerin kalite kontrollerinin yapılması, Genel alan temizliklerinin kontrol edilmesi, Reçete, porsiyon ve sunum kontrollerinin yapılması, Günlük operasyon kontrollerinin yapılarak standartların uygulanmasının sağlanması Günlük üretim planı hazırlanması Günlük ıskarta takibinin yapılması ve gerektiğinde aksiyon planları hazırlanması Personel günlük hijyen kontrolünün yapılması Denetlemeler öncesi gerekli aksiyonların alınarak planlama dahilinde hazırlıklarda aktif rol oynanması

  Aranan Nitelikler Ümraniye IKEA Mağazası Yiyecek & İçecek Departmanında; Üniversitelerin Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,  ISO 9001 - ISO 22000 kalite sistemtemleri ve süreçleri hakkında bilgi birikimi ve deneyim sahibi, HACCP deneyimli Benzer  bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu, Dinamik ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda AR-GE TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda ya da Kimya Teknikerliği bölümünden ÖNLİSANS mezunu     Üretim şirketlerinin Ar-ge süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli Düzenli, planlı, sistemli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sosyal ilişkileri kuvvetli, Müşteri beklentileri doğrultusunda yapılacak olan çalışmaların hazırlanması ve sevkiyatında 1.derecede rol alacak, Üretim, kalite ve depo ekibiyle koordineli çalışarak gerekli olan hammaddelerin temininden, depolanmasından ve takibinin sağlanmasından sorumlu, Laboratuvar düzeninin sağlanmasından sorumlu, Bağlı olduğu ekibin sorumlulukları arasında bulunan Hijyen, GMP ve genel kalite standartlarının sağlanmasından ve uygulanmasından sorumlu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip İzmir'de ikamet eden BAY (askerliğini tamamlamış). aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Patlayan Şeker üretiminde dünya lideri olan şirketimizin Gebze Plastik OSB'de bulunan Satış bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özellikleri haiz Yurtdışı Satış/Pazarlama Teknik Destek Sorumluları aranmaktadır. Adayların özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler -GIDA MÜHENDİSİ VEYA TEKNİKERİ OLMAK, -İYİ DERECEDE İNGİLİZCE KONUŞMA, YAZMA, OKUMA, -YURTDIŞI SEYAHATE ENGELİ OLAMAMAK, -MÜŞTERİ ODAKLI, SATIŞA DÖNÜK DÜŞÜNME VE PROBLEM ÇÖZME YETENEĞİNE SAHİP OLMAK, -ERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLE İLİŞKİSİ OLMAMASI, - KADIKÖY - GEBZE ARASINDA İKAMET ETMEK, ŞARTLARI ARANMAKTADIR.      

 • İnşaat Teknikeri
  Little Caesars-Çelebi Gıda
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Dünyada, 5 binin üzerinde restoranı olan Little Caesars; Türkiye’de 1997’den bu yana, Çelebi Holding yönetiminde her geçen gün büyüyen ve gücüne güç katan bir markadır. İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ ve Muğla'da sürekli artan restoran sayısı, pizzalarına o çok özel lezzeti veren günlük hamur ve taptaze malzemelerin oluşturduğu kaliteli pizzaları ve güler yüzlü personeliyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Her zaman en iyiyi sunmak için canla başla çalışan Little Caesars takımının bir parçası olmak üzere; İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen deneyimli Aktif araç kullanabilen Sorumluluk sahibi ve disiplinli İyi derecece World,Excell ve Autocad bilen Askerliğini yapmış

  Aranan Nitelikler Restoran uygulaması yapılacak dükkanın rölövesini alıp autocad ortamında çizilmesi Dükkan yapım aşamasında şantiye ziyaretleri yapıp uygulamaların denetlenmesi Gerektiğinde restoranlarda ve depolarda demirbaş sayımı ve stok kontrolünün sağlanması, doğruluğunun onaylanarak raporlanması,

 • İş Açıklaması Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.Ülkemiz insanının temel özelliklerinden olan "her şeyin en iyisini yaparak insanlara mutluluk vermek" ailemiz için de bir yaşam biçimi olmuştur.30 yıldır lezzetlerimizle her gün binlerce misafirimizi ağırlamanın, ülkemiz ekonomisine ve yüzlerce çalışanımızla nitelikli istihdama katkı sağlamanın gururunu yaşıyor; insanların ruhunu doyurmak ve benzersiz deneyimler sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş ürün ve hizmetlerimizle, gıda sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir şekilde büyümeyi hedefliyoruz.Güler yüzlü hizmet geleneğimiz, yenilikçi anlayışımız ve emsalsiz lezzetlerimizle benzersiz deneyimler sunmayı, tüm paydaşlarımızla birlikte insanlara mutluluk vermeyi, topluma değer katarak bir fark yaratmayı ilke edinerek, ilginiz ve sevginizle büyümeye devam ediyoruz. Bu amaçla yeni açılacak olan restoranlarımızın şantiye süreçleri yürütebilecek  İÇ MİMAR veya İNŞAAT TEKNİKERİ olarak görev alabilecek takım arkadaşlarımızı davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler 1 yıllık süre ile proje bazlı çalışacak Alanında en az 2 yıl tecrübeli İç mimar veya inşaat teknikeri (tercihen şantiye ve restoran işlerinde)  Autocad programını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yaratıcı gücü kuvvetli, sorumluluk sahibi ve zaman yönetimi yapabilen, Hem sahada hem ofiste çalışabilecek, 25-35 yaş arası Erkek adaylar.

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektörüne faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek ve teknik liselerin 2 yıllık yüksek okulların, *Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, *PLC tecrübesi tercih nedenidir. *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Oto sürücü ehliyetine sahip, *30 yaşını geçmemiş, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek tekniker aramaktayız.

 • İş Açıklaması Gebze de gıda sektörüne faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek ve teknik liselerin 2 yıllık yüksek okulların, *Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, *PLC tecrübesi tercih nedenidir. *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Oto sürücü ehliyetine sahip, *30 yaşını geçmemiş,  

 • İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *İnşaat bölümünde mezun *Autocad ve Excel, Word kullanabilen, *Konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Erkek adaylar için askerliğini yapmış, *Tercihen Amasya ikametli veya yakınlarında ikamet eden/edebilecek inşaat teknikeri aramaktayız.  

 • Gıda Teknikri
  His Catering
  İstanbul Anadolu 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknolojisi vb.) mezunu olan, En az 1-2 yıl iş tecrübesine sahip olan, Konusu ile ilgili imalat, proses, laboratuar test metotları, analizlerin yapılması, Cihaz kullanımları ile hijyen ve mikrobiyolojik kurallar konuları hakkında yeterli bilgi ve beceri sahibi olan, Rutin temizlik ve düzen kontrolleri, ISO 9000 ve HACCP (ISI 22000) sistemleri konusunda yeterli bilgiye sahip olan, Analizci, dikkatli ve detaycı olan, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip , Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Raporlama becerisine sahip, İstanbul Anadolu yakası tercihen Ümraniye civarında ikamet eden, Bayan, 'Gıda Teknikeri' aranmaktadır.      

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde bulunan 350 baş Sağmal Sığır Süt İşletmesinde görevlendirilmek üzere, çiftlik deneyimi olan, sürü yönetimi, personel idaresi, makine ve ekipman kullanma ve kontrol işlemlerinin yapımını üstlenecek, Veteriner Hekim Veteriner Sağlık Teknisyeni  

  Aranan Nitelikler (Veteriner - Veteriner Teknisyeni) : Araştırıcı olmak, Hayvansever olmak,  Yönetim ve Liderlik yapabilmek, Ekip çalışması yapabilmek, Analitik düşünebilme ve sorun çözebilmek, Etkili İletişim yeteneği, Düşüncelerini sözlü ifade edebilme gücüne sahip olmak, Başkalarını etkileyebilme, Yönlendirebilme ve ikna edebilmek,  Karar verebilme ve sorumluluk alabilmek,  Stresle baş edebilmek, İş disiplinine sahip olmak, İş güvenliğine dikkat etmek, İşyeri çalışma prensiplerine uymak, İşyerine ait araç, gereç ve ekipmanların kullanımına özen göstermek, Hijyen olmaya özen göstermek, Titiz olmak; Yeniliklere açık olmak,  Zamanı iyi kullanmak.   

 • Satış Pazarlama Uzmanı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2016

  İş Açıklaması 1985'ten bu yana kalite, hijyen ve lezzetten ödün vermeyerek iş yerinde yemek yemeyi bir keyif haline getiren,  ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ayrıca ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Keyveni Kurumsal Hazır Yemek büyüyen kadrosuna Satış - Pazarlama Uzmanı aranmaktadır,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, tercihen Gıda Mühenidis/ Teknikeri, Satış alanında tecrübeli, Piyasayı takip ederek satış geliştirme politikaları planlayacak, İkna kabiliyeti ve sunum becerisi yüksek, Raporlama becerisi yüksek, Aktif araç kullanabilen, adaylar aranmaktadır.  

İş Habercisi - gıda teknikeri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?