garson için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
garson
 • İş AçıklamasıBeyaz Fırın, iki asırlık dolu dolu bir lezzet hikayesi. 1836’da Balat’ta poğaça, börek, çörek fırını olarak başlayan, Kadıköy’de büyüyüp serpilen Beyaz Fırın, Anadolu ve Avrupa yakasında 500 çalışanı ile birlikte Kadıköy, Suadiye, Çiftehavuzlar, Erenköy, Akasya, Ataşehir, Etiler Ve Kanyon mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor. Patatesli Sarma, Acıbadem Kurabiyesi, Ayçekirdekli Galeta, pastacılık sektörünün köklü markalardan biri olan Beyaz Fırın’ın sektöre kazandırdığı asırlık lezzetlerinden sadece birkaçı. Suadiye, Ataşehir, Erenköy, Akasya, Etiler ve Kanyon mağazalarında pastanenin yanı sıra brasserie olarak da Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan marka, 5 nesildir süregelen; katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim, her mağazada üretim” prensibi ile Avrupa yakasına Etiler ve Kanyon Mağazalarımızın ardından Göktürk Mağazasının da açılışını gerçekleştirdik.
  Aranan NiteliklerBeyaz Fırın Akasya Mağazamızda uzun soluklu çalışabilecek Servis Garsonu arayışımız bulunmaktadır. Minimum lise mezunu / Tercihen Turizm ve Otelcilik mezunu, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, Müşteri odaklı hareket eden, Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe garson pozisyonunda en az 3-4 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
  Aranan Kelimeler: garson, garson iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Garson, Komi, Restoran Servis Elemanı, Şef Garson, Alakart Garson, Alakart Şefi, Alakart Şef Garson, Cafe Elemanı, Cafe Servis Elemanı

 • Ekstra Garson

  Gi GroupAntalya Bugün
  İş AçıklamasıGi Group Turizm Otelcilik ve Restoran sektörünün gelişimi için destek veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlarda, dönemsel,sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme,günü birlik iş imkanları İK danışmanlığı, eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Antalya bölgesindeki 5*Oteller ve Restoranlar için (Günlük Garson) olarak çalışacak yenilikçi, motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın,alanında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Nitelikler* Otelcilik sektörü alanında çalışmış, * Takım çalışması, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Takip ve sonuçlandırma becerileri kuvvetli, * İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, * Dış görünüşüne önem veren, prezantabl, * Pratik ve sonuç odaklı, * Esnek gün ve çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Not:Günlük Çalışmalarda Haftalık Ödeme Yapılmaktadır.
  Aranan Kelimeler: garson, garson iş ilanları

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Garson

 • Garson

  Gi Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıGi Group Turizm Otelcilik ve Restoran sektörünün gelişimi için destek veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlarda, dönemsel, sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, günü birlik iş imkanları İK danışmanlığı, eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,İstanbul'daki Restoranlar için servis bölümlerinde çalışacak ekip çalışmasına yatkın, alanında deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Nitelikler* Takım çalışmasına yatkın * Tercihen bu alanda çalışmış, * Dış görünüşüne önem veren, prezantabl, * Pratik ve sonuç odaklı, * Esnek gün ve çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, *Bay/Bayan ekip arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Kelimeler: garson, garson iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Garson, Komi, Servis Elemanı, Yiyecek İçecek Elemanı, Alakart Garson, Alakart Şefi, Alakart Şef Garson, Çay-Kahve Servis Elemanı, Kaptan Garson, Mutfak Komisi

 • Part Time Garson Servis Elemanı

  ANT İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıBünyemizde istihdam edilmek üzere İstanbul'un önde gelen konser ve etkinlik mekanlarında gelen misafirlere yiyecek-içecek servisinde bulunacak part time servis görevlisi – garson ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan Nitelikler18-28 yaş aralığında Tercihen üniversite öğrencisi İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü Dinamik ve takım çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren Öğrenmeye ve gelişime açık İnsan ilişkileri kuvvetli Tercihen içecek servisi konusunda tecrübeli Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır. Uygun adayların ilanımıza başvurmaları rica olunur.
  Aranan Kelimeler: garson, garson iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Etkinlik Elemanı, Etkinlik Görevlisi, Garson, Hostes, Servis Elemanı, Şef Garson, Alakart Garson, Alakart Şef Garson, Bar Garsonu, Kaptan Garson

 • Garson (Part Time)

  ANT İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıBünyemizde istihdam edilmek üzere İstanbul'un önde gelen konser ve etkinlik mekanlarında gelen misafirlere yiyecek-içecek servisinde bulunacak part time servis görevlisi – garson ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan Nitelikler18-28 yaş aralığında Tercihen üniversite öğrencisi İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü Dinamik ve takım çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren Öğrenmeye ve gelişime açık İnsan ilişkileri kuvvetli Tercihen yiyecek-içecek servisi konusunda tecrübeli Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır. Uygun adayların ilanımıza başvurmaları rica olunur.
  Aranan Kelimeler: garson, garson iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Etkinlik Elemanı, Etkinlik Görevlisi, Garson, Hostes, Servis Elemanı, Şef Garson, Alakart Garson, Alakart Şef Garson, Bar Garsonu, Kaptan Garson

Sayfa:/14

İş Habercisi - garson için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?