gebze darica ve cayirova magazalarimiza manav için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
gebze darica ve cayirova magazalarimiza manav
  • İş AçıklamasıMOPAŞ Marketin Gebze darıca ve çayırova şubelerinde görevlendirilmek üzere Günlük 8,5 saatlik çalışma temposunda (molalar dahil ) çalışabilecek Manav personeli arıyoruz. Deneyimli Güler yüzlü,iletişimi kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, hijyene önem veren, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorumluluk alan ve ilerlemeyi ilke edinmiş, Motivasyonu yüksek, 18 50 yaş arası, Bay Takım arkadaşları arıyoruz.
    Aranan NiteliklerMOPAŞ Marketin Gebze darıca ve çayırova şubelerinde görevlendirilmek üzere Günlük 8,5 saatlik çalışma temposunda (molalar dahil ) çalışabilecek Manav personeli arıyoruz. Deneyimli Güler yüzlü,iletişimi kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, hijyene önem veren, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorumluluk alan ve ilerlemeyi ilke edinmiş, Motivasyonu yüksek, 18 50 yaş arası, Bay Takım arkadaşları arıyoruz.
    Aranan Kelimeler: gebze darica ve cayirova magazalarimiza manav, gebze darica ve cayirova magazalarimiza manav iş ilanları

    Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

    Pozisyon: Manav, Market Elemanı, Tezgahtar, Market Görevlisi, Tezgah Sorumlusu, Tezgah Şefi

Sayfa:/8

İş Habercisi - gebze darica ve cayirova magazalarimiza manav için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?