hadımköy için İş İlanları

Hepsini Temizle
hadımköy
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Depo İşçisi(Hadımköy Depo) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Depo organizasyonun eksiksiz yürütülmesi, Ürün kabul işlemlerinin yürütülmesi,ürünlerin araca yüklenmesi ve boşaltılması ve takibinin yapılması işlemlerinde görev alacak,

  Aranan Nitelikler Depo düzeninde titiz, Sorumluluk sahibi, Ürün takibi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen askerliğini yapmış. Hadımköy depomuzda çalışacak depo elemanı aramaktayız.

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Hadımköy De Gündüzlü Bahçıvan Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  9 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız İstanbul Hadımköy de İkamet eden ailemiz için, Bay, Bahçivan Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bahçe işlerinde deneyimli, Aktif araç kullanabilen, 35-50 yaşlarında, 1500TL+SSK+YOL+YEMEK ile, Haftanın 6 günü çalışacak, Bay, Bahçıvan Arıyoruz.

 • Tam Ambalaj

  İthalat/İhracat Operasyon Sorumlusu Tam Ambalaj

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hadımköy bölgesinde bulunan esnek ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere İthalat/İhracat Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İhracat operasyonlarında, tercihen ambalaj sektöründe en az 2 yıl tecrübeli Gümrük ve dış ticaret mevzuatına hakim, uluslararası nakliye, gümrükleme ve ihracat teslim şekilleri konusunda tecrübeli Exim Bank ihracat Sigortası, Cari Hesap Takibi, İhracat kayıtlı satış mevzuatı ve geçici kabul kapsamındaki teşvikler hakkında bilgi sahibi İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office programlarına hakim, tercihen IAS (veya benzer ERP sistemleri) konusunda tecrübeli Akreditifli ödemenin tüm süreçlerine hakim ve ilgili müşteri ve banka ilişkilerini, evrak akışlarını yürütebilecek Dinamik, takipçi, müşteri odaklı çalışabilen, takım çalışmasına uyumlu Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul, Hadımkoy ve çevre semtlerde oturanlar tercih sebebidir.

 • Firma Adı Gizli

  Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Depolama ve lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamızın Hadımköy ofisinde görevlendirilmek üzere; depolarla iletişim kurarak restorant sorunlarını takip edebilecek, gerektiğinde restoranlarla bağlantı kurarak sorunların çözümü için gerekli desteği sağlayarak raporlama yapabilecek, müşteri ilişkileri konusunda deneyimli ve iletişim becerileri kuvvetli "Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Müşteri temsilciliğinde en az 1-2 yıl deneyimli, - Ms Office programlarına hakim, aktif olarak kullanabilen, - 30 yaşını aşmamış, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - Hadımköy çevresinde ikamet eden,, Adayların başvurularını beklemekteyiz...

 • Fasdat

  Depo Memuru Fasdat

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ata Holding bünyesinde faaliyet gösteren Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Fasdat Gıda Hadımköy Deposu için; Veri girişlerini yapabilecek, raporları hazırlayabilecek ve genel depo ofis işlerine destek olabilecek "Depo Memuru” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Ticaret Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Ms Office programlarına hakim, aktif olarak kullanabilen, - Hadımköy çevresinde ikamet eden, - 20-35 Yaşları arasında, Adayların başvurularını beklemekteyiz...

 • Kpt Lojistik

  Depo Elemanı Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmetlerini Hadımköy'de sürdüren KPT Lojistik, yükleme ve boşaltma yapacak olan DEPO ELEMANI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az orta okul mezunu, - Tercihen en az 1 yıl depo, yükleme ve mal kabul tecrübesi olan, - Yükleme ve boşaltma hizmetine engel olacak sağlık sorunu bulunmayan, - Askerlik ile minimum 2 yıl ilişiği bulunmayan, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar) ikamet eden, - 30 yaşını aşmamış, - Bay

 • Bileşim Kimya

  Depo Elemanı Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın deposunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip DEPO ELEMANI alınacaktır. Depoya mal giriş ve çıkış işlemleri(İndirme ve yükleme) Müşteri siparişlerinin depodan hazırlanması El terminali kullanabilen/kullanabilecek Depo sayımlarını yaparak stokların güncel olmasını sağlamak Depoların tertip düzenini sağlamak

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu Askerlik görevini tamamlamış Avrupa yakasında oturan (Tercihen Kıraç,Hadımköy,Esenyurt,Beylikdüzü,Avcılar,Küçükçekmece çevresinde oturan) Bay, Depo elemanı

 • Kpt Lojistik

  Müşteri Temsilcisi Kpt Lojistik

  İstanbul Anadolu

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hadımköy'de faaliyet gösteren şirketimizin müşteri hizmetleri departmanında görevlendirilmek üzere, MYO'ların lojistik bölümlerinden mezun, Ms Office ve tercihen stok takibi yaptığımız Netsis programını kullanabilen, raporlama becerisine sahip, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk alabilecek, ekip çalışmasına yatkın, çalışma arkadaşları ile uyum gösteren ve iletişim becerileri yüksek, tercihen Beylikdüzü, Hadımköy, Arnavutköy bölgesinde ikamet eden bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Kpt Lojistik

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin genel temizlik işlerinin yapılması, Çay ve kahve ikramlarının yapılması,

  Aranan Nitelikler Hadımköy'deki işyerimize, 25 - 35 yaş aralığında, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, İşyerinin genel temizliğinden sorumlu olabilecek, Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, Servis kalitesine önem veren, Temiz, düzenli ve güler yüzlü, Haftanın 6 günü çalışabilecek, Tercihen Bağcılar, Güneşli, Beylikdüzü, Hadımköy, Arnavutköy bölgesinde ikamet eden, Bayan eleman alınacaktır.

 • Manpower Bakırköy

  Dönemsel Depo Görevlileri Manpower Bakırköy

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere dönemsel çalışacak depo görevlileri aramaktayız. Depodaki düzenin korunması, Gelen ve giden ürünlerin giriş ve çıkışının takip edilmesi, Gerekli sayımların yapılması, Depodaki ürün sevkiyatlarının kontrolü, Fatura ve irsaliye kesimleri,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul-Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

 • Bileşim Kimya

  Satın Alma Sorumlusu Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kıraç Esenyurt bölgesinde bulunan, Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, üst yönetime bağlı olarak çalışacak ve satın alma faaliyetlerini yönetecek Satın Alma Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Daha önce min. 3 yıl Satın alma tecrübesine sahip, Tercihen kozmetik veya benzeri sektörde görev yapmış ERP programlarından herhangi biri ile daha önce çalışmış Çözüm odaklı Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibinde başarılı Sorumluluk alabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Avrupa yakasında oturan (Tercihen Kıraç, Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece çevresinde oturan)

 • Bileşim Kimya

  Teşvik Takip Elemanı Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik ve ev temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklere sahip "Teşvik Takip Elemanı” alınacaktır. İhracatta devlet yardımlarına konu desteklerin harcama evraklarının uygun şekilde hazırlanması İlgili devlet kurumlarına başvuruların yapılması konularında görev alacak teşvik takip elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İhracatta devlet yardımları konusunda deneyimli Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Tercihen Dış Ticaret, Gümrük ) Yurt dışı fuar desteği, çevre maliyetleri, Ar-Ge, yurtdışı birim, marka tanıtım, pazara giriş ve araştırma vb. tüm devlet yardımlarını baştan sona takip edip neticelendirecek MS Office programlarına hakim İş takibinde başarılı Tercihen Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Avrupa yakasında oturan (Tercihen Kıraç,Hadımköy,Esenyurt,Beylikdüzü,Avcılar,Küçükçekmece çevresinde oturan)

 • Bileşim Kimya

  Veri Giriş ve Takip Elemanı Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kıraç Esenyurt bölgesinde bulunan, Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Satın alma sorumlusuna asiste edecek Satın alma talep ve siparişlerini oluşturacak Satın alma sevkiyatlarını koordine edecek Aşağıdaki niteliklere sahip

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu 20-30 yaşları arasında ERP programlarından herhangi biri ile daha önce çalışmış Microsoft Ofis programlarına hakim Çözüm odaklı Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibinde başarılı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Avrupa yakasında oturan (Tercihen Kıraç, Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece çevresinde oturan) Veri giriş ve Takip elemanı alınacaktır.

 • Kpt Lojistik

  Tır Şoförü Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik belgesi olan, - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip, - Askerlik hizmetini tamamlayan, - Konteyner taşımacılığında deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - 25 - 45 yaş arası, - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

 • Bileşim Kimya

  Üretim Müdürü Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Avcılar fabrikasında aşağıda tanımlı iş adımlarından sorumlu olacak Üretim Müdürü aramaktayız. Üretimin günlük akışını kalite ve üretim planları doğrultusunda yönlendirecek Kendisine bağlı olan elemanların sevk ve idaresini yapacak Üretim makinelerinde her türlü bakım ve teknik yenileme işlemlerini Fabrika Müdürü ile planlayarak gerçekleştirilmesini sağlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin kimya bölümünden mezun Tercihen kozmetik sektöründe sıvı dolum üretim tesisinde en az 3 yıl üretim müdürlüğü yapmış Yönetim becerilerine sahip İş takibinde başarılı Çözüm Odaklı Erkekler için askerliğini yapmış Avrupa yakasında oturan (Tercihen Kıraç,Hadımköy,Esenyurt,Beylikdüzü,Avcılar,Küçükçekmece çevresinde oturan)

 • Bileşim Kimya

  Sevkiyat ve Operasyon Yöneticisi Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avcılar bölgesinde bulunan, Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, üst yönetime bağlı olarak çalışacak sevkiyat ve operasyon faaliyetlerini yönetecek Sevkiyat ve Operasyon Yöneticisi alınacaktır. ERP programlarından herhangi biri ile daha önce çalışmış Microsoft Office programların hakim, Sevkiyat Depo fonksiyonlarında hakimiyet ve stokların sisteme göre doğruluğunun sağlanması, Üretimin koordinesini yapabilecek, Stok takibinin yapılması, Yükleme ve sevkiyat işlemlerini yönlendirebilecek, Veri girişi yapabilecek

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Tercihen kozmetik veya benzeri sektörde görev yapmış Çözüm odaklı Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibinde başarılı Sorumluluk alabilen Hızlı karar verebilen, hareketli çalışma ortamına uyum sağlayabilen Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Avrupa yakasında oturan (Tercihen Kıraç, Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece çevresinde oturan)

 • Vizyon Plastik Promosyon ve Kalıp

  Yönetici Asistanı Vizyon Plastik Promosyon ve Kalıp

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektöründe glabal tedarikçilik yapan bir firmanın Genel Müdürlüğünü ve İş Dünyası ile ilgili bir STK nın Başkanlığını yapan yöneticinin asistanlığını yürütmek. Çalışma sahası Hadımköy fabrika ve (çoğunlukla) Başkanlığını yürüttüğü Avcılardaki İş Dünyası Ofisi olacaktır.

  Aranan Nitelikler Seyahat ve zamanlama engeli bulunmayan Üstlendiği konu ve projeyi sonuçlandırma aktivitesine sahip Üniversitenin Teknik veya Sosyal bir dalından mezun Atak,girişken,takipçi,gelişime açık ve prezantabl görünümlü Temsil kabiliyeti yüksek İyi derecede İngilizce konuşabilen Araç kullanabilen 25-35 yaş arası bay veya bayan Avrupa yakasında ikamet eden

 • Bileşim Kimya

  Teknik Bakım Elemanı Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kıraç Esenyurt bölgesinde bulunan, Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Teknik Departmanımızda görevlendirilmek üzere makine bakımcısı istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · Teknik bakım, mekanik, pnömatik ve otomasyon konusunda tecrübe sahibi, · En az 2 yıl bakım onarım ve/veya servis teknisyenliği tecrübesine sahip, · Sistemli, düzenli çalışmayı prensip edinmiş, takipçilik yönü kuvvetli, · Ekip çalışmasına ve iş temposuna uyum sağlayabilecek, · Avrupa yakasında oturan (Tercihen Kıraç, Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece çevresinde oturan) · Askerlik hizmetini tamamlamış · Bay elemanlar alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Sistem & Network Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Depolama ve lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamızın Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere; Network ve güvenlik cihaz yönetim ve konfigürasyonu konularında bilgi sahibi, yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme becerisine sahip "Sistem & Network Uzmanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Konusunda en az 1 yıl tecrübeli, · Ağ problemleri, donanım sorunları ve çözümü konusunda bilgi sahibi, · TCP/IP, Routing, LAN Switching, V-LAN, Firewall, WAN, WI-FI ve VPN konularında bilgi sahibi, · Windows Server, Active Directory kurulum ve yönetiminde bilgi sahibi, (Tercihen veritabanı Oracle,SQL yönetim bilgisi olan) · DNS, DHCP gibi network servisleri konusunda yeterli bilgi sahibi, · El terminali cihazları hakkında bilgi sahibi · İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, · Mesleğini seven, analitik düşünce yapısına sahip, araştırmaktan ve öğrenmekten keyif duyan, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Adayların başvurularını bekliyoruz...

 • Bileşim Kimya

  Kalite Kontrol Elemanı Bileşim Kimya

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Kalite Yönetimine bağlı olarak çalışacak; üretim proseslerinin kontrolünde görevlendirilmek üzere eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu Kimya bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı, Erkekler için askerliğini yapmış, Avrupa yakasında oturan (Tercihen Kıraç,Hadımköy,Esenyurt,Beylikdüzü,Avcılar,Küçükçekmece çevresinde oturan)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan