inşaat için İş İlanları

Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Krediler Sorumlusu Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KREDİLER SORUMLUSU olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsan ilişkileri gelişmiş, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5* Şehir Otelciliği ve Muhasebe Krediler hakkında en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Opera, Netsis ve Portal programlarını çok iyi derecede kullanan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanan ve raporlama becerilerine sahip, Tercihen ingilizce bilgisine sahip, Takım oyununu benimsemiş, Planlama yeteneğine ve analitik düşünce gücüne sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Sadıkoğlu İnşaat

  Mimar Sadıkoğlu İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Mimar/ İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Mimarlık/ İç Mimarlık bölümlerinden mezun, * Tercihen şantiye tecrübesi olan, * 25-35 yaş arası.

 • Eroğlu Termal Devremülk İnşaat

  Çağrı Merkezi - Satış Temsilcisi Eroğlu Termal Devremülk İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış-Pazarlama tecrübesine sahip genç ve dinamik kadrosuyla sektöre heyecan katma amacı, Tecrübeli yönetim kadrosu, çağa uygun altyapısı ve enerjisi ile sektöre hizmet vermektedir. Çözümlerinde eğlenceli, dinamik, enerji dolu bir takımın üyesi olmak için istekli, Çağrı Merkezi ve Satış Pazarlama sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen nitelikli takım arkadaşları arıyoruz. Yapmanız gereken sadece değerli müşterilerimizi arayarak ilgili ürün satışlarını gerçekleştirmek ve ekip içi çalışmalar ile enerji dolu keyifli saatler geçirmek olacaktır. Satışını Üstlendiğimiz Projeler www.erogluinsaat.org www.eroglutermal.com www.sarotthermal.com

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi Sektöründe kariyer hedefi olan, Satış Odaklı, Düzgün ses tonu ve diksiyona sahip, İletişim becerileri gelişmiş, İkna Kabiliyeti Yüksek Müşteri ilişkilerinde başarılı, Kendini geliştirmeye açık, Tam zamanlı çalışabilecek, 18-35 yaş arası, En az lise mezunu, Çalışma yerimiz Avcılar ve Beylikdüzü'dür. (Metrobüs ve Otobüs ulaşımına 2dk mesafededir.) Maaş + Dolgun Prim + Ssk + Yol + Yemek + Kurumsal Hat + Sosyal Aktiviteler

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Resepsiyonist Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere BAYAN RESEPSİYONİST olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, 5 yıldızlı şehir otelciliğinde aynı pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Baysaş İnşaat

  Makine Mühendisi Baysaş İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'ndaki İstanbul 216 projesinde şantiye saha uygulamalarının takibi ve projelerin çakıştırılması.

  Aranan Nitelikler üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (makine mühendisliği) üstleneceği görevde en az 8 yıl tecrübeli daha önce yüksek katlı konut projelerinde çalışmış proje uygulama detaylarına hakim ekiplerin sevk ve idaresini yapabilecek metraj,hakkediş ve iş programı yapabilecek 40 yaşını aşmamış tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Skala İnşaat

  Elektrik Saha Mühendisi Skala İnşaat

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Elektrik Tesisat Sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Baysaş İnşaat

  Elektrik Mühendisi Baysaş İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda gerçekleştirdiği İstanbul 216 projesi şantiyesi için saha uygulamalarının takibi ve projelerin çakıştırılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Elektrik Mühendisliği) Üstleneceği görevde en az 8 yıl tecrübeli Daha önce yüksek katlı konut projelerinde çalışmış Proje uygulama detaylarına hakim Ekiplerin sevk ve idaresini yapabilecek Metraj,hakkediş ve iş programı yapabilecek 40 yaşını aşmamış Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Depo Sorumlusu Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Kocaeli-Gebze'de bulunan Depo bölümünde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Ms Office programlarını kullanabilen, Depo düzenleme, takip, stok kontrolü ve raporlama konularında deneyimli, Depo sayım prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Gebze, Pendik, Kartal veya Maltepe E-5 'de ikamet eden / edebilecek

 • Atabay Petrol Ürünleri İnşaat

  İdari Sekreter Atabay Petrol Ürünleri İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon, faks, e-mail iletişimin sağlanması, Gelen-Giden evrakların kayıt ve takip işlemlerinin yapılması, organizasyonlarının gerçekleştirilmesi, Ziyaretçilerin karşılanması ve ilgililere yönlendirilmesi, İdari işler ile ilgili satınalmaların sistemde kayıtlarının oluşturulması, İdari işlerle ilgili dökümantasyon işlerinin yürütülmesi, İdari İşlerle ilgili yöneticisinin vereceği diğer görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli, Yüz yüze ve telefonda iletişim yeteneğine sahip,insan ilişkileri kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Çözüm odaklı, sabırlı, temsil yeteneği kuvvetli, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, prezantabl, Araştırma, planlama, uygulama, iş disiplini ve raporlama yetenekleri güçlü, dikkatli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Koordinasyon becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Anadolu Yakası, tercihen Tuzla, Pendik, Kartal, Bostancı güzergahında ikamet eden, Bayan,

 • Pehlivanoğlu İnşaat Turizm Petrol Ürünleri Tic. ve San. Ltd. Şti.

  Güzelbahçe Pompacı Pehlivanoğlu İnşaat Turizm Petrol Ürünleri Tic. ve San. Ltd. Şti.

  Aydın

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için benzin istayonumuzda görevlendirilmek üzere Pompacı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri iyi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Güler yüzlü, pozitif ve dış görünüme özen gösteren, En az lise mezunu olmak, Gece ve gündüz vardiyaları şeklinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek. Seferihisar-Güzelbahçe'de bulunan SHELL benzin istasyonumuzda çalışabilecek erkek elemanlar alınacaktır.

 • Delsan Asfaltlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  Harita Mühendisi Delsan Asfaltlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR İLİ ŞANTİYEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE '' HARİTA MÜHENDİSİ" ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Netcad ve Netpro programlarını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, sonuç odaklı

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Satış Temsilcisi Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Parke satış faaliyetlerini yürütmek ve koordine etmek.

  Aranan Nitelikler Şirketler Grubumuzun Gebze Üstyapı Parke-Bordür Tesisi için aşağıdaki niteliklerde ''Satış Temsilcisi'' aramaktayız. Üniversite veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun, Sektörde satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Gebze,Pendik,Kartal veya Maltepe'de ikamet eden / edebilecek

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Aşçıbaşı Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~Taksim bölgesinde bulunan yeni açılacak olan 4 + yıldızlı otelimizde istihdam edilmek üzere, Aşçıbaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ~~*Benzer pozisyonda en az 5 yıl Aşçıbaşılık görevi yapmış, *Yönetimsel becerileri ve organizasyon yeteneği gelişmiş, *Sonuç ve kalite odaklı, *Gıda güvenliği ve hijyen konusunda bilgili ve titiz, *Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, *İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen *Reçete ve maliyetler konusunda teorik ve pratik bilgi sahibi *Yiyecek maliyetleri konusunde kaliteden ödün vermeden en üst düzeyde hassasiyet gösteren *Askerliğini tamamlamış*Dış görünüşüne özen gösteren

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Satış Temsilcisi Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı Kimyasalları satış faaliyetlerini yürütmek ve koordine etmek

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO' nun ilgili bölümünden mezun, Organizasyon ve insan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, Yapı Kimyasalları sektöründe en az 2 yıl tecrübeli

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Kaynak Operatörleri Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan firmamız için Kemalpaşa 'da bulunan fabrikamız ortamında Kaynak Operatörü olarak görevlendirilmek üzere bay elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu veya tercihen Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının Kaynak Teknolojisi bölümünden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden, BAY ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Garson Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde 4+ yıldızlı otelimizde istihdam ediimek üzere Garson alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik Lise veya dengi okul mezunu En az 3 yıl aynı görevde 5 yıldızlı otelde çalışmış olmak A'la Carte ve Banqet operasyonu tecrübesi olan Ekip çalışmasına yatkın Dış görünüşüne önem veren,Güler yüzlü Esnek çalışma saatlerine yatkın Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Kat Hizmetleri Görevlisi Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde yeni açılacak olan 4+ yıldızlı otelimiz için kat görevlileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıl aynı seviyedeki otellerde çalışmış olan, Asgari lise mezunu, Asgari başlangıç seviyesinde İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Spa&Fitness Sorumlusu Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksimde yeni açılacak olan 4 + yıldızlı otelimizin Spa&Fitness sorumlusu olaraka görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Spa hizmetleri, yönetimi, bütçeleme ve fitness eğitimi konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen Gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı Organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Liderlik vasıflarına sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan Bayan İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan

 • Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  Satış Danışmanı - Uzmanı Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu (Kartal, Maltepe bölgeleri) ve Avrupa yakasında ki Konut projelerimizde, şirketimizin bünyesinde çalışacak Bay - Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Takım Çalışmasına Yatkın Diksiyonu Düzgün, Görünümüne ve Giyimine Özen Gösteren Güçlü İletişim Becerilerine ve Tekniklerine Sahip İkna Kabiliyeti ve Motivasyonu Yüksek Müşteri İhtiyaçlarını Analiz Edip Çözüm Sunabilen Telefonla veya Yüzyüze Gelecek Müşteri Taleplerine Cevap Verebilecek, Müşterilerin Yönlendirilmesi ve Bilgilendirilmesini Sağlayabilecek, Gayrimenkul Sektörüyle İlgili Gelişmeleri Takip Eden Gayrimenkul Pazarlama / Satışında En Az 2 Yıl Tecrübeli MS Office Programlarına Hakim Bay - Bayan

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir Satış Ofisinde görevlendirilemek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Bahçeşehir civarında ikamet eden.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Şirket Satış Uzmanı Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde bulunan yeni açılacak olan 4+ yıldızlı otelimizde istihdam edinmek üzere, İşletmenin sektörel bazda Satış hedeflerini tutturucak ve yeni şirketlerin işletmeye kazandırılmasını sağlayacak Şirket Satış Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az 2 yıl tecrübesi olan * Şirket portföyü olan * İyi derecede ingilizce bilen * Takim çalışmasına yatkın , insan ilişkileri gelişmiş * Dış göürünüşüne önem gösteren * Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş * Üniversite veya Yüksek lisans mezunu Opera programına hakim * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Personel Uzmanı Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Personelin puantaj kontrolü • Personelin devam kontrolünün takibi, • Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, • Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, • Yıllık izin planlarının oluşturulması ve izinlerin takip edilmesi, • Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli • 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, • MS Office programlarını bilen ve tercihen LOGO veya NETSİS deneyimi olan, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Gebze,Darıca, Tuzla, Kartal ve Maltepe civarında ikamet eden

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Grup ve Banquet Satış Uzmanı Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde yeni açılacak 4+ yıldızlı otelimizde istihdam ediimek üzere Grup ve Banquet Satış Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl ziyafet ve Mice satış alanında deneyim sahibi, MYO ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (turizm, işletme vd.) İngilizce bilen, Tercihen Opera programını kullanabilen, Etkin iletişim kurma, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Mice ve Acente ve kurumsal portföyü olan İkna kabiliyeti yüksek Dış görünüşüne özen gösteren Esnek Çalışma saatlerine uyum gösteren Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş Turizm sektöründe kariyer hedefi olan,

 • Apc Paslanmaz Tasarım Çelik Alüminyum Cam İnşaat

  Menkul Değerleme Uzmanı Apc Paslanmaz Tasarım Çelik Alüminyum Cam İnşaat

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Yabancı dilde eğitim yapan üniversitelerin İstatistik, Bankacılık - Finans, Ekonomi, İşletme, İşletme Mühendisliği, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinde lisans eğitimi görmüş, - Uluslararası Finansal Raporlama (UFRS) süreçlerine hakim, - Kredi risk çalışması yapabilen, - Piyasaları takip eden, piyasa koşullarına göre değerlendirme yapabilen, - Hisse senedi, bono, tahvil, türev işlemlerini yapabilen, - Alanında minimum 3 yıl tecrübeli, - Şirket bünyesinde, şirketin günlük faaliyetlerinden bağımsız yönetimin ihtiyaçları ve şirketin yapısına göre mevzuat ve risk analizi yapabilen, - Bankacılık/denetim/finans/yatırımcı/menkul değerler ilişkileri alanında en az 3 yıl deneyimli, - Çok iyi derecede İngilizce bilen, - Çok iyi derecede excel kullanabilen ve analiz yapmaya yatkın olan, - Koordinasyon yetenekleri güçlü olan, - Yazılı ve sözlü, etkili iletişim becerilerine sahip, proaktif, - Problem çözme yeteneği gelişmiş, - Stratejik düşünebilen ve bağımsız çalışabilen, - Sonuç odaklı, - Bireysel motivasyonu yüksek, - Tercihen bayan.

  Aranan Nitelikler Kapsamlı finansal ve finansal olmayan analizler yaparak Yatırımcı İlişkileri Direktörü ve üst yönetime analizlerin doğru aktarılması için gerekli çalışmaları yapmak, Borsa, bankacılık sektörü ve ekonomik gelişmeleri yakından takip ederek üst yönetime sürekli bilgi aktarımının yapılmasını sağlamak, Şirketin gerekli tüm departmanlarıyla sürekli irtibatta olup, tüm bilgilerin güncel olarak korunmasını sağlamak, Üç aylık dönemler itibariyle finansal tablolar ve şirket ile ilgili prezentasyonlar hazırlamak, üst yönetim ve analistlerden gelebilecek sorular için bilgiler toplamak ve analizler yapmak, Hisse bilgileri, bono performansı, piyasa gelişmeleri ve rakipler hakkında üst yönetimi bilgilendirmek, Analist/kredi derecelendirme kuruluşlarının raporlarını yakından incelemek ve üst yönetimi bu konuda bilgilendirmek, Rövanş yatırımlar ile ilgili toplantılar organize etmek, konferanslar için koordinasyonu sağlamak Yeni yatırım alanlarına ilişkin veritabanı ve bilgileri düzenli olarak güncellemek, Türkçe ve İngilizce Periyodik Faaliyet Raporlarını hazırlamak, Şirketin bütçe ve diğer önemli süreçlerinde bulunmak ve ilgililerden gelen geri bildirimler çerçevesinde üst yönetimin bilgilendirmesinde katkı sağlamak Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda diğer analizler ve presentasyonlar hazırlamak Yenilikçi bir bakış açısıyla tüm süreç ve dokümanları sürekli geliştirmek için çalışmalar yapmak Grup şirketlerinin stratejik planlamalarında rol almak ve bulundukları değer zinciri içinde yüksek katma değerli yeni iş modeli, ürün/hizmet ya da süreçlerin geliştirilmesi için detaylı sektör, yapılabilirlik, fayda/maliyet analizlerini yapmak.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Bellboy Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde yeni açılacak 4 + yıldızlı otelimiz için Bellboy alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl üniversite mezunu Orta derecede ingilizce bilen Dış görünüşüne önem veren Her zaman güleryüzlü hizmet etmeyi ilke edinmiş Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kariyer hedefi olan Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İnsan Kaynakları Stajyeri Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde veya Yüksek Öğrenime devam eden, Tercihen İnsan Kaynakları bölümünde staj tecrübesi olan, İletişim becerileri yüksek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Kat Şefi Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde 4+ yıldızlı otelimizde istihdam ediimek üzere Kat Şefleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az ön lisans mezunu. * 4 veya 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl kat şefliği yapmış. * Temizlik,hijyen ve sanitasyon bilgisine sahip. * Kimyasal ürünler ve Teknik cihazlar konusunda tecrübeli (Tercihen sertifikası olan) * Misafir ve Sonuç odaklı. * Planlama ve organizasyon becerisi yüksek. * Dış görünüşüne önem gösteren * Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren * Kariyer hedefi olan.

 • Btg İnşaat

  Sekreter / Ön Büro Personeli Btg İnşaat

  Bursa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumun; - İç ve dış aramalar trafiğini yönetmek ve gerekli yönlendirmeleri yapmak, - İdari ihtiyaçlara ( dosyalama, fotokopi, randevu alma, rezervasyon vb ) cevap vermek, - Gelen-Giden evrak yönetimi ve takibinden sorumlu olmak, - Kuruma gelen müşteri ve misafirleri karşılayıp, ilgili kişilere yönlendirmek

  Aranan Nitelikler - Tercihen MYO veya Büro Yönetimi ve Sekreterlik Mezunu, - En az 1 yıl deneyimli, - Öğrenmeye açık ve araştırmacı, - MS Office programlarından Excel ve Word konusunda yüksek düzeyde bilgi sahibi, - Faks, fotokopi, tarayıcı, yazıcı ve telefon santrali gibi ofis cihazlarını kullanabilen, - Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, - Planlama, takip ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, - Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve iletişimi kuvvetli, - Sorumluluk alabilen ve aldığı sorumlulukları yerine getirebilen, - Bayan

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Mekanik İşler Mühendisi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkezinde Elektromekanik Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, mekanik işlerin takibini yapabilecek "Mekanik İşler Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, *Konut projelerinde en az 5 yıl görev almış, *Hakediş konusunda bilgi sahibi, *Saha imalatlarını takip ve kontrol edebilecek, *MS Office programlarını ve Autocad programını çok iyi kullanabilen, *Takım çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Resepsiyonist Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksimde yeni açılacak olan 4 + yıldızlı otelimizin resepsiyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm ve otelcilik eğitimi almış ya da sektörde en az 2 yıl tecrübesi olan İyi seviyede ingilizce bilen (2.dil tercih sebebidir) Opera programına aşina ve ofis programlarını kullanabilen Diksiyonu düzgün Dış görünümüne önem veren

 • Hisar İnşaat

  Müşteri Temsilcisi Hisar İnşaat

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Satış Operasyon sürecinde çalışmak üzere "Müşteri Temsilcisi" aranmaktadır. * Satış operasyonları ile ilgili tüm faaliyetleri yerine getirerek müşteri ilişkilerini yönetmek, * Gerekli departmanları koordine ederek sipariş alma ve sevkiyat arasındaki sürecin yönetilmesi ve tahsilatların koordine edilmesi, * Satış hedeflerinin ve bütçesinin gerçekleştirilmesi için gerekli tüm çalışmaları yürütmek, * Yeni ürünler için maliyetlendirme, mevcut ürünler için maliyet kontrol çalışmaları yapmak, teklif hazırlamak. * Gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlere istinaden ve üst yönetim tarafından talep edilen rapor, araştırmaları vb. çalışmaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * Satış operasyonlarında en az 3 yıl tecrübeli, * İyi derecede Excel kullanabilen, * Sonuç odaklı çalışan, iş takibi yüksek, * İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, * Aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, bay. * Çalışma yeri ÜMRANİYE-YENİDOĞAN'da olduğundan işyerine ulaşım sıkıntısı bulunmayan adaylar başvurabilirler.

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Muhasebe Uzmanı Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan FURTRANS Denizcilik Tic. ve San. A.Ş. Şirketimizin Muhasebe Müdürlüğü bünyesinde, sorumluluk üstlenip, mesleki bilgi ve deneyimi ile becerilerini ortaya koyarak, kariyer planını Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirmeyi hedefleyecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler ** Üniversite mezunu olmak,** En az 5 yıl mesleki deneyime sahip olmak,** Logo Tıger ve/veya IFS muhasebe programını çok iyi bilmek,** Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek,** İstanbul/Anadolu yakasında (tercihen maltepe - kadıköy arası) ikamet etmek.

 • Dündar Meydancı Petrol / Meydancı İnşaat

  Ön Muhasebe Personeli Dündar Meydancı Petrol / Meydancı İnşaat

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1997 yılından beri İzmir Menemen' de faaliyet gösteren, akaryakıt ve inşaat sektöründe her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın, müteahhitlik büromuzda görev yapmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip ''ÖN MUHASEBE PERSONELİ‘' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sanat okulu, lise veya 2 yıllık yüksek okul mezunu, Ön muhasebe konularında deneyimli, Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Disiplinli ve Çalışma Kurallarına Uyabilecek, Bayan, Tercihen Menemen çevresinde ikamet eden.

 • Emay İnşaat

  Makam Şoförü Emay İnşaat

  Türkiye Geneli

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL'U ÇOK İYİ BİLEN VE LÜKS ARAÇ TECRÜBESİ OLAN MAKAM ŞOFÖRÜ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler LİSE MEZUNU DİKSİYONU DÜZGÜN DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU SARIYER, DEMİRCİKÖY, ZEKERİYAKÖY, MADEN MAHALLESİ VE CİVARINDA İKAMET EDEN 30-40 YAŞ ARASI

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Maliyet Muhasebesi Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde yeni açılacak otelimiz için Maliyet Kontrolu , Stok takibi ve Muhasebesi (Cost Control) sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Otel muhasebesi ve Genel muhasebe konusunda deneyimli Logo tiger programı deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 35 yaşını aşmamış Sorumluk sahibi,Disiplinli,Hızlı çalışma ortamına ayak uyrdurabliecek takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Altın Oran İnşaat

  Ön Muhasebe - Sekreter Altın Oran İnşaat

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖN MUHASEBE BİLEN SEKRETER ARANIYOR, Ön Muhasebe bilgisi olan, Gelen telefonları yanıtlayıp, aldığı bilgileri etkin bir şekilde sisteme aktarabilen, Ofisimizde düzen ve tertibi sağlayabilecek. Banka hesaplarını takip edecek ve raporlama yapabilecek

  Aranan Nitelikler Gelen / Giden evrak ve faks trafiğini düzenleyebilecek Evrak dosyalama ve tanzimi ile sorumlu, Randevu yönetimi ve organizasyon kabiliyeti olan, MS Office programlarına hakim, Ön muhasebe yapabilen, Ön muhasebe alanında en az bir yıl tecrübeli, Bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Odalar Bölümü Müdürü Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde bulunan yeni açılacak olan 4 + yıldızlı otelimizde istihdam edilmek üzere, Odalar Bölümü Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Turizm ve İşletme bölümlerinden mezun. * Sektörde en az 3 yıl Odalar Bölüm Müdürü olarak çalışmış. * Online satış konusunda tecrübeli * Çok iyi derecede ingilizce bilen * Kariyer hedefi olan. * İkna kabiliyeti yüksek. * Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek. * Takım çalışmasına yatkın. * Alanında eğitim verebilecek düzeyde bilgi sahibi. * Dış görüntüsüne önem veren ve diksiyonu düzgün

 • Atak İnşaat Söve Tasarım

  Bölge Satış Yöneticisi Atak İnşaat Söve Tasarım

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektör de Üst Sıralarda yer alan Dış Cephe Mantolama,Fugalı Panel ve Söve Sistemlerinin imalatını yapmakta olan firmamızın İstanbul Pendik'teki merkez ofisine bağlı olarak görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır. Firmanın belirlemiş olduğu politika, hedef ve stratejiler doğrultusunda yöneticisi tarafından belirlenmiş olan satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Sorumlu Olduğu bölgenin; Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, tekliflerin hazırlanması ve takip edilmesi, Haftalık Düzenli ziyaret programı yapmak,Etkin Tahsilat süreci yönetimi ve Sonuçlandırılması ile tüm aktivitelerin bölge müdürüne raporlanması, Günlük planlanan ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Sorumlu olduğu bölgede yeni müşterilerin bulunması ve risklerin belirlenmesi, Pazardaki yeniliklerin, değişikliklerin ve rakip aktivitelerin (günlük gelişmeler, yeni çıkan ürünler, özellikleri, fiyatları, numuneleri, şirketle ilgili fırsatları ve tehlikeleri) yöneticisine raporlanması, Şantiye ve projeler kapsamında ziyaretlerin yapılması, potansiyelin belirlenmesi. Müşteri Memnuniyetinin sağlanması ve kalıcı kılınması Haftalık Düzenli ziyaret programı yapmak,Etkin Tahsilat süreci yönetimi ve Sonuçlandırılması ile tüm aktivitelerin bölge müdürüne raporlanması. Müşteri Memnuniyetinin sağlanması ve kalıcı kılınması

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO mezunu MS Office programlarına hakim Sürücü belgesine sahip ve İstanbul trafiğinde iyi araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış Prezantabl güler yüzlü Esnek çalışma saatlerine ve cumartesi tam gün çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Kariyer hedefi olan MAAŞ+YÜKSEK PRİM SİSTEMİYLE ÇALIŞACAK Dinamik,müşteri odaklı,ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek,takipçi ve satış becerileri gelişmiş adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Yurtdışı Network Satış Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere; ''Yurtdışı Network Satış Müdürü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun), Yurtdışı satış konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, en az 3 yıl yönetsel pozisyonlarda görev almış (tercihen yurtdışı konut satışında deneyimli), Uluslararası seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, yönetsel becerileri gelişmiş, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Çok iyi derecede İngilizce bilen ( ikinci bir dil bilmesi tercih sebebidir), MS Office programlarına hâkim, tercihen MS CRM uygulamaları konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Stilist Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında İstanbul da kurulan kendi markası ve koleksiyonuyla bayan pardesü, kap ve manto üretimiyle kalitenin öncülüğünü başarıyla sürdüren Türkiye genelinde 300 den fazla bayisi bulunan aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere toplam 19 ülkeye ihracat yaparak oluşturduğu iş gücüyle de ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamakta olan ZÜHRE PARDESÜ tasarım kadrosunu genişletmek amacıyla STİLİST grubunda istihdamını sağlamak üzere alanında yetkin ve de yenilikçi özgün sanatsal bir ruha sahip takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede coreldrow ve photoshop programını kullanmada yetkin ve etkin Pardesü sektöründe en az 3 yıl çalışmış Yenilikçi özgün bakış açısına sahip Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen ve özellikle ekip çalışma ortamına istekli Moda tasarım üzerine öğrenimini tamamlamış 25 – 35 yaş aralığında Bayan

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Yiyecek ve İçecek Müdürü Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde bulunan yeni açılacak olan 4 + yıldızlı otelimizde istihdam edinmek üzere Yiyecek ve İçecek Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil bilgisi tercih sebebidir) Alanında en az 2 yılı yönetici olmak üzere, 5 yıl otelcilik sektörü tecrübesi bulunan Maliyet Kontrolü ve bütçe oluşturma konularında deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yönetim ve organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, Menu bilgisine sahip. Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün,dış görünüşüne özen gösteren, Analitik düşünebilme ve liderlik vasıflarına sahip, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Atak İnşaat Söve Tasarım

  Bölge Satış Pazarlama Sorumlusu Atak İnşaat Söve Tasarım

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektör de Üst Sıralarda yer alan Dış Cephe Mantolama,Fugalı Panel ve Söve Sistemlerinin imalatını yapmakta olan firmamızın İstanbul Pendik'teki merkez ofisine bağlı olarak görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır. Aranılan kriterler aşağıda ki gibidir. En az Lise Mezunu MS Office programlarına hakim Sürücü belgesine sahip ve İstanbul trafiğinde iyi araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış Prezantabl güler yüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Kariyer hedefi olan MAAŞ+YÜKSEK PRİM SİSTEMİYLE ÇALIŞACAK Dinamik,müşteri odaklı,ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek,takipçi ve satış becerileri gelişmiş adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Firmanın belirlemiş olduğu politika, hedef ve stratejiler doğrultusunda yöneticisi tarafından belirlenmiş olan satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Sorumlu Olduğu bölgenin; Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, tekliflerin hazırlanması ve takip edilmesi, Haftalık Düzenli ziyaret programı yapmak,Etkin Tahsilat süreci yönetimi ve Sonuçlandırılması ile tüm aktivitelerin bölge müdürüne raporlanması, Günlük planlanan ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Sorumlu olduğu bölgede yeni müşterilerin bulunması ve risklerin belirlenmesi, Pazardaki yeniliklerin, değişikliklerin ve rakip aktivitelerin (günlük gelişmeler, yeni çıkan ürünler, özellikleri, fiyatları, numuneleri, şirketle ilgili fırsatları ve tehlikeleri) yöneticisine raporlanması, Şantiye ve projeler kapsamında ziyaretlerin yapılması, potansiyelin belirlenmesi. Müşteri Memnuniyetinin sağlanması ve kalıcı kılınması Haftalık Düzenli ziyaret programı yapmak,Etkin Tahsilat süreci yönetimi ve Sonuçlandırılması ile tüm aktivitelerin bölge müdürüne raporlanması. Müşteri Memnuniyetinin sağlanması ve kalıcı kılınması

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Yurtiçi Acenta Satış Uzmanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Network Satış Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Yurtiçi Acenta Satış Uzmanı" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme, İktisat, Pazarlama vb. bölümlerinden mezun), Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarına hakim, Stratejik düşünebilen, Sorumluluk sahibi, çalışma disiplini yüksek, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü güçlü, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Atak İnşaat Söve Tasarım

  Muhasebe Atak İnşaat Söve Tasarım

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektör de Üst Sıralarda yer alan Dış Cephe Mantolama,Fugalı Panel ve Söve Sistemlerinin imalatını yapmakta olan firmamızın İstanbul Pendik'teki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesi ve raporlanmasını sağlamak, Alış faturalarının işlenmesi ve düzenlenmesi, Proforma faturaların düzenlenmesi ve takibi Nakit, çek, senet, tahsil ve tediye makbuzların işlenmesi ve takibi Beyanname çalışmalarının yapılması, Tahsilat ve ödemelerle ilgilenme, Stok takibi yapıp ham madde siparişlerinin takibini sağlayacak Aylık mutabakatların yapılması ve evrakların usule uygun dosyalanması, arşivlenmesi, Aylık ve yıllık olarak genel ve özel raporlamaların hazırlanması, Vergi daireleri ile ilgili olan ilişkilerin, işlemlerin yürütülmesi, İrsaliye, fatura ve cari hareket takibi yapıp raporlandırılmasını sağlamak tercihen ithalat ihracat mevzuatlarına hakim

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu tercihen Üniversitelerin Muhasebe, İktisat ve İşletme Bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında minimum 4-5 yıl deneyimli, Tercihen Zirve Muhasebe Programına hâkim, MS Office uygulamaları konusunda bilgili ve deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • İlk İnşaat

  Elektrik Grup Şefi İlk İnşaat

  Diğer

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız; gaz rafinerileri, petrol ve gaz boru hatları, petrol ve gaz deniz platformları ve diğer endüstriyel projelerle yurtiçi ve yurtdışında faaliyet göstermektedir. Türkmenistan’da ki projemizde çalıştırılmak üzere Elektrik Grup Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun En az 6-7 yıllık iş tecrübesi olan Elektrik Grup Şefi olarak en az iki proje bitirmiş Daha önce müşavir firmalı projelerde çalışmış Tercihen endüstriyel projelerde çalışmış Yazılı ve sözlü İngilizcesi iyi olan Analitik düşünen, sonuç odaklı, başarılı, iyi bir takım oyuncusu Güçlü müzakere edebilen, insanlar arası iletişimi kuvvetli Ms Office programlarını kullanabilen "İSTANBUL ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ KADIKÖY HİZMET MERKEZİ’nin 17/11/2014 tarih ve 165679 sayılı izni ile verilmiştir.”

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Aksesuar ve Satın Alma Sorumlusu Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesüde alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde 'Aksesuar Satınalma Sorumlusu' olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşımızı arıyoruz. Aksesuarlarının takip edilmesi ve belirlenen süre içinde temin edilmesi. Aksesuar konusundaki eksiklerin önceden belirlenip raporlanması.

  Aranan Nitelikler Bayan dış giyim konusunda deneyimli Aksesuar ve Satın Alma konusunda en az 3 yıl tecrübeli Tedarikçi portföyüne sahip ve bu portföyü daha da geliştirebilecek. Tercihen B sınıfı ehliyete sahip Araştırmacı bir kişiliğe sahip ve çözüm odaklı Avrupa yakasında ikamet eden AKSARAY - BAYRAMPAŞA - ŞİRİNEVLER - YENİBOSNA -SULTANGAZİ -ESENLER civarında ikamet eden

 • Hisar İnşaat

  Üretim Sorumlusu Hisar İnşaat

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sancaktepe'de mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Üretim Sorumlusu" aramaktayız. Müşteriden gelen siparişlerin, günlük, haftalık-aylık ve yıllık bazda planlanması, detaylı çizelgelenmesi, malzeme planına dönüştürülmesi, plana uygun şekilde üretim ve teslimatının gerçekleştirilmesinin takibini yapmak, Üretim planlaması yapmak ve üretim programı doğrultusunda imalat aşamalarını yönetmek ve koordine etmek, Üretim süreçlerindeki iş güvenliği, kalite, maliyet ve verimliliğin arttırılması konularında yapılacak olan çalışmalara liderlik etmek, bu sonuçların sürekli iyileştirilmesine katkı sağlamak Hat ve kapasite planlaması yapmak.

  Aranan Nitelikler MS Office uygulamalarına hakim, Koordinasyon ve ilişki yönetimi becerilerine sahip olan, Pratik, sonuç odaklı ve iletişim becerisi yüksek olan, Müşteri odaklı, analitik çalışmaya yatkın ve rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Proje Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin projelerinde görev alacak "Proje Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tüm şantiye imalatları konusunda son 5 yılı Proje Müdürü olmak üzere en az 10 yıl tecrübeli, Mimari, statik, elektrik, mekanik tesisat projelerini ve hukuki sözleşmeleri okuyabilen, Uygulama detaylarına hakim, Tercihen anahtar teslim ihale sürecinde çalışmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Primavera / Autocad bilgisi tercih sebebidir), Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Hisar İnşaat

  Asansör Denetim Mühendisi Hisar İnşaat

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim, proje yönetimi ve denetimi konusunda tecrübeli, Raporlama yetenekleri gelişmiş, Planlama ve koordinasyon becerisine sahip, çözüm odaklı, Sorumluluk sahibi ve analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, bay, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden,

  Aranan Nitelikler Asansör montaj, kurulum ve teknik bakım ihalemizi alan yüklenici firmanın faaliyetlerini kontrol edecek; Asansör montajı, bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli, Teknik şartname kapsamında yüklenici firmanın asansör kurulumlarını, montajlarını, bakım ve onarım faaliyetlerini denetleyebilecek, Teslim alınan asansörlerin son muayenelerinin ve teknik kontrollerinin gerçekleştirilmesini sağlayıp ve ruhsat başvurularının yapılması için ilgili birimlere bildirecek ve süreci koordine edecek. "Asansör Denetim Mühendisi" aramaktayız.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İşçi/ Saha Ustası Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bahçeşehir-Halkalı şantiyeleri bünyesinde görev alacak ‘’Saha Ustası’’ ve ‘’İşçi’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

/
15
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - inşaat için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?