inşaat için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıİKİTELLİ DEPOSİTE AVM İÇİN BAY İNŞAAT TEKNİKERİ EKİP ŞEFİ

  Aranan Nitelikler*30-45 yaş aralığında *İnşaat teknikeri bölümünden mezun *Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli *Haftada 6 gün çalışabilecek *BAY

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıAğırlıklı olarak yurtdışı projelere çalışan, inşaat sektöründe, Kalıp ve İskele alanında üretim, tasarım ve yerinde teknik destek gibi faaliyetleri gerçekleştiren firmamızın, Ümraniye & Şerifali (Ataşehir)' de bulunun genel merkezinde, Teknis Ofis Departmanında görevlendirilmek üzere, Teknik Ressam alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* AutoCad Programına hakim, * Proje çözümlemeye yatkın, * MC Office programlarına hakim, * Ekip çalışmasına uyumlu, * Tercihen 22-30 yaş aralığında bay & bayan * Tercihen İnşaat ya da Makine Teknikeri Teknik Ressam alınacaktır. www.tms.tc

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıDöküm Ürünleri üreten firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Makine Mühendisleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun ; Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, duyarlı ve işe hevesli, Askerlik ile ilişiği olmayan, Tercihen tecrübeli, Konya'da ikamet eden veya edebilecek olan Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması· Servis işleyişinin ve düzeninin en iyi şekilde sağlanması, · Görev alanı içerisine giren ürünler ile ilgili tüm bilgilere hâkim olunması, · Misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesinde bütünlüğün sağlanması amacı ile tüm ekip arkadaşları ile uyumlu çalışılması, · Hijyen ve Temizlik hususlarında dikkatli olunması, · İş güvenliği ve iş disiplini kurallarına uygun davranılması.

  Aranan Niteliklerİzmir Optimum AVM’de bulunan SIR WINSTON CAFE işletmemizde görevlendirilmek üzere bay, bayan “Garson (Servis Sorumlusu)”aramaktadır. Temel Nitelikler: · En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · En az 2 yıl alanında tecrübe sahibi, · 18-35 yaş arası, · Servis ve sunum bilgisi iyi seviyede olan, · Hizmet sektörü Yiyecek-İçecek alanında kariyer hedefi olan, · Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, · Misafir memnuniyetine önem veren ve pozitif bakış açısına sahip, · Takım çalışmasına uyumlu, · Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, güler yüzlü, enerjik ve sabırlı, · Yoğun iş temposuna ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 2 yıl tecilli olan,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Garson, Şef Garson, Barmen/Barmaid, Barista, Bulaşıkçı

 • İş Açıklamasıİstanbul / Tuzla'da bulunan tersanemizde, A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI olarak görevlendirilecek adaydan; 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine göre İş Sağlığı ve Güvenliği konularında alınması gereken kurumsal ve kişisel tüm tedbirlerin alınmasının sağlanması, iş disiplininin sağlanması, tüm çalışanlara iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitimlerin verilmesi, sonuçlarının izlenmesi, iş kazalarının minimum seviyeye indirilmesinin sağlanması beklenecektir.

  Aranan Nitelikler"A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" belgesine sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği'ne ilişkin mevzuata ve uygulanmasına hakim, Eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve gerekli eğitimlerin verilmesi konusunda deneyimli, Kalite sistemleri ve uygulamalarına hakim, İkna yeteneği güçlü, Disiplinli çalışma ve kuralların uygulanmasında takipçi, Benzer pozisyonda en az 5-10 yıl deneyimi olan.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDöküm Ürünleri üreten firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere İrsaliye giriş çıkışlarını yapacak, Malzeme giriş çıkış kontrolünü yapacak, Depocu alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİrsaliye giriş çıkışlarını yapacak, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, duyarlı ve işe hevesli, Askerliğini yapmış,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARIİstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTersanemizde üretim aşaması sonlanmak üzere olan, seyir testi sürecindeki Askeri Gemisinde çalışacak ; * Gemi Adamı cüzdanı evrakı olan (geçerlilik tarihi güncel olan), * Gemi Adamı cüzdanı usta gemici yeterliliği olan, Usta Gemici arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Usta

 • TNT İnşaat Danışmanlık Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Tekirdağ 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSayın Adayımız Verilecek 2 Saatlik İş Bilgilendirme Toplantımız Sonucunda Firmamızı Temsil Edecek,adaylarımızla yollarımızı birleştirmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerÖzgüveni olan Ekip kurabilme yeteneği, Kariyer odaklı çalışma yapabilecek, Öğrenmeye ve eğitim almaya açık Prezantabl Erkek adaylar için askeliği TAMAMLANMIŞ olması şarttır Deneyimli yada deneyimsiz adayların başvuruları beklenmektedir

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıAtanacak olan aday, Askeri Gemi İnşa faaliyetleri yürüten şirketimizin Bakım Onarım Departmanında “Elektrik Teknisyeni” pozisyonunda görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTesis tek hat şeması, topraklama projesi gibi proje çizim bilgisi olan, Elektrik altyapı, kompanzasyon hesaplamaları bilgisi olan, Tercihen Yüksek Gerilim İşletme sorumluluğu belgesine sahip, Tercihen tersane tecrübesine sahip. İstanbul Anadolu yakası, tercihen Tuzla ve çevresinde ikamet eden/edebilecek,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıDap Holding Yönetim Kurulu Başkan Asistanı olarak çalışacak, Toplantıları, telefon trafiğini organize edebilecek,

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Cumartesi günleri de tam gün çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayan, prezantabl, diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan yönetici asistanı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Halkla İlişkiler, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • Box Gayrimenkul İnşaatİstanbul Anadolu 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKalamış Sahil ' deki Gayrimenkul Danışmanlık Ofisimiz İçin Aşağıda Belirtilen Genel Niteliklere Uygun “GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI” arıyoruz. Kendi işinin patronu olmak isteyen, Kendine ve işine yatırım yapabilecek, Sabit maaş beklentisi olmayan, Hayalleri ve hedefleri olan, Girişimci ruhlu, motivasyonu yüksek, Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dürüst ve güvenilir, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen, Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Gelişime ve eğitimlere açık, Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp, “Satılık & Kiralık” portföyler oluşturacak, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak, Kendi performansıyla orantılı bir gelir hedefleyecek, 25 yaş ve üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız. Bu iş için TECRÜBE GEREKMEZ. Gerekli tüm eğitimler, hem başlangıçta hem de kariyeriniz süresince RE/MAX tarafından verilmektedir. Ofisimiz Kadıköy / Kalamış sahilde'dir. Anadolu yakasında bu bölgeye yakın ikamet edenlerin başvuru yapmaları rica olunur. Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak Remax etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak Çalışmanın dayandığı ekonomik temel; “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanmasıdır. Sabit bir maaş geliri söz konusu değildir.

  Aranan NiteliklerTecrübe :Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar Askerlik Durumu :Yapıldı, Muaf Eğitim Seviyesi :Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Şirketimizin İş Güvenliği Departmanında görev alacak "İŞ GÜVENLİĞİ ELEMANI" işe alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTersane tecrübesi olan, 28-40 yaş aralığında, Setifika sahibi, İstanbul Anadolu yakası Tuzla ve çevresinde ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimizce yürütülen Askeri Gemi İnşa Projelerine ilişkin olarak ihtiyaç duyulacak malzemelerin satınalma faaliyetleri ile ilgili olarak; tedarikçi araştırması, teklif alınması, fiyat tespiti ve en uygun fiyata ulaşabilmek için gerekli pazarlığın yapılması, ödeme konuşlarının tespiti, sipariş verilmesi ve malzemenin tersaneye kadar geçen tüm süreçlerinin noksansız yürütülmesinin yanı sıra tercihen dış satınalma faaliyetleri kapsamında dış ticaret mevzuatına uygun olarak dış satınalma faaliyetlerini yürütmek. Satın alma faaliyetlerinin ve verilen siparişin teklif alma aşamasından malzemelerin tersaneye intikaline kadar tüm safhalarının takip edilmesi ve sonuçlandırılmasından sorumlu 'Satınalma Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Gemi İnşa Mühendisliği bölümünden mezun, * Gemi İnşa sektöründe "satın alma” departmanında minimum 4-5 yıl deneyimi olan, * Piyasa ve malzeme bilgisine sahip, * Tercihen IFS Erp uygulamasına vakıf, * Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıKonut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Mudanya satış ofisinde görevlendirilmek üzere satış temsilcisi aramaktayız. -Ofise gelen çağrılara karşılık vererek telefonda satışı yapılan proje hakkında ön sunum yapılması. -Müşteri ofise geldiğinde satışı yapılan projenin maket, örnek daire üzerinden sunumunun yapılması -Ofise gelen çağrının ve müşterilerinin eğitimi verilen crm sistemine kaydı ve müşteri takibinin yapılması. -Satış gerçekleşen müşterinin sözleşmesinin hazırlanması

  Aranan NiteliklerLise veya yüksekokul mezunu 20 ve 25 yaş arası Tecrübesiz veya tecrübeli MS Office programlarını kullanabilen İletişim becerileri kuvvetli, hafızası güçlü,takım çalışmalarına yatkın, müşteri odaklı Eğitime açık Kişisel bakımına özen gösteren Sigara kullanmayan B sınıf ehliyetli Bayan

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇelik konstrüksiyon imalat ve montajı işleri yapan firmamıza Yurtdışı pazarlar konusunda en za 5 yıl deneyimli Yeni pazarlar araştırma ve geliştirme yeteneğine sahip Müşteri ilişkileri kuvvetli ,takım çalışmasına yatkın İş ve sonuç odaklı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan İstanbul Avrupa yakasında oturan Maaş + prim usulü ile çalışacak İyi derecede ingilizce , tercihen arapça ve rusça bilen personel alınacaktır. İşyeri Başakşehir Mall of İstanbul'da dır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • DAP Yapı İnşaat A.Ş.İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere ;

  Aranan Niteliklerİngilizce bilen, Min. Önlisans mezunu, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tercihen İst. Anadolu yakasında ikamet eden (Maltepe) DAP HOLDİNG merkez binamızda ve Kartal İstMarina Projemizde görevlendirilmek üzere, Bay - Bayan adaylar arıyoruz,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıAntalya merkeze bağlı KUNDU bölgesinde bulunan şirket ofisimize Ön Muhasebe bilen Sekreter arayışımız var.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Daha önce benzer bir görevde deneyimli Güleryüzlü, iletişim becerileri gelişmiş 20 - 35 yaş aralığında Bayan personel alıncaktır. NOT: Konaklama imkanı bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Turizm, İnşaat

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Furtrans Denizcilik Tic. ve San. A.Ş. grup şirketimizin Muhasebe Müdürlüğü bünyesinde, sorumluluk üstlenip, mesleki bilgi ve deneyimi ile becerilerini ortaya koyarak, kariyer planını Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirmeyi hedefleyecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler** Üniversite mezunu olmak, ** En az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, ** Logo Tıger muhasebe programını bilmek, ** Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek, ** İstanbul/Anadolu yakasında (tercihen maltepe - kadıköy arası) ikamet etmek.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Çamlıca'da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık Maliye, İktisat, Muhasebe veya İşletme bölümlerinden mezun, LOGO GO PLUS programını bilen, Cumartesi günü de çalışabilecek**, MS Office programlarına hakim, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Kendini geliştirmeyi ilke edinmiş, Bayan / bay arkadaşların başvurularını bekliyoruz. **Cumartesi çalışmak istemeyen adayların başvuru yapmaması önemle rica olunur

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARIİstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTersanemiz bünyesinde Mali İşler Direktörlüğüne bağlı çalışacak 'Finans Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler** Üniversite mezunu, ** En az 3 yıl 'Finans Uzmanı' unvanı ile çalışmış, ** Tercihen sektörel deneyimi olan, ** Nakit akış yönetimi, finansal raporlamalar ve bankalarla ilişkilerde deneyimli, ** Temel muhasebe uygulamaları konusunda bilgi ve deneyimli, ** Teşvik, ithalat-ihracat mevzuatına uygulamalı olarak vakıf, ** Ofis programlarını (özellikle excel) çok iyi derecede kullanabilen (tercihen IFS programına vakıf), ** İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıTersanemiz kadrosunda Bilgi İşlem Müdürlüğüne bağlı çalışacak, aşağıdaki kriterleri sağlayacak 'Bilgi İşlem Sorumlusu' adayların başvurusu değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, tercihen lisans mezunu, İşletmede kullanılan sunucular, storage, yedekleme sistemlerinin kontrol ve bakımlarını yapabilecek, VMWare sanal sistemlerinin kurulum, bakım ve yönetimini yapabilecek, MS-Windows Server (2003-2012), MS-Exchange (2007-2013) ürünlerini yönetmek, bu sunucular ile Active directory üzerinden kullanıcıları işlemlerini yönetebilecek, Kurumsal Antivirüs ve güvenlik uygulamalarını yönetebilecek, Yedekleme sisteminin konfigrasyon, takip, bakım ve kontrolünü yapabilecek. ERP Sistemler ile ilgili genel bilgiye sahip, MS-SQL Server ve Oracle Database hakkında bilgi sahibi, İşletim sistemleri hakkında son kullanıcılara destek verebilecek seviyede bilgi sahibi, Fiber optik ağlar hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, kurumsal yazışma, raporlama, iletişim tecrübesi bulunan, Güvenlik duvarı (tercihen fortigate 60b), Yönetilebilir switchler ve diğer ağ cihazlarının yönetimini yapabilecek, Sektörel yenilikleri takip ederek ihtiyaç duyulan değişim, yenilemeleri belirleyebilecek, Sürekli gelişen iş ihtiyaçları doğrultusunda, gereken altyapı desteğini sağlayıp yeni teknolojileri takip edebilecek, Sistem yönetimi, Anti virüs programları, network çözümleri, işletim sistemleri, Ofis uygulamaları, yedekleme yazılımları, donanım ve yazılım konularında çözüm üretebilecek, Microsoft Exchange Server yönetim panellerinden kullanıcı ekleme, yönetme, e-posta kutusu işlemleri, eposta iletişim sorunları, eposta mobil entegrasyonunu yapabilecek, Bünyemizde kullandığımız Santral, kamera yangın, turnike ve kapı geçiş sistemlerinin problem ve ilgilerinden gelen talepleri karşılayabilecek.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Sorumlu

 • ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARIİstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Furtrans Denizcilik Tic. ve San. A.Ş. grup şirketimizin Muhasebe Müdürlüğü bünyesinde, sorumluluk üstlenip, mesleki bilgi ve deneyimi ile becerilerini ortaya koyarak, kariyer planını Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirmeyi hedefleyecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler** Üniversite mezunu olmak, ** En az 5 yıl mesleki deneyime sahip olmak, ** Logo Tıger muhasebe programını çok iyi bilmek, ** Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek, ** İstanbul/Anadolu yakasında (tercihen maltepe - kadıköy arası) ikamet etmek.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıYöneticinin ajanda, toplantı, seyahat organizasyonlarını yapmak, Telefon trafiğini düzenlemek, Bağlı bulunacağı yöneticinin, yazışma, raporlama, dosyalama, dökümantasyon vb. işleri yürütmek, Planlanan iş süreciyle ilgili dökümanların/evrakların ilgili mercilere teslimini sağlamak, Yöneticinin günlük iş akışındaki planlamayı takip etmek, Yöneticinin iş programının tamamını asiste etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Min. 3 yıl benzer pozsiyonda çalışmış, iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, Sorumluluk alabilen, Takipçi ve sonuç odaklı çalışan, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere ;

  Aranan NiteliklerMin. Önlisans mezunu, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tercihen İst. Anadolu yakasında ikamet eden (Maltepe) DAP HOLDİNG merkez binamızda ve Kartal İstMarina Projemizde görevlendirilmek üzere, Bay - Bayan adaylar arıyoruz,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun "Üst Yönetim Makam Şoförlüğünü" yapacak adayların aşağıdaki nitelikleri taşıması beklenmektedir.  

  Aranan Nitelikler**İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, **40 – 50 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimi olan, Adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • İş Açıklamasıİzmir'de hızla büyümekte olan gıda sektörünün genç yüzü Pizza Locale ailemizin Balçova şubesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerBölgeyi iyi bilen, A2 ehliyeti bulunan, Tercihen yiyecek içecek sektöründe tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Markamızı, müşterilerimize en iyi şekilde temsil edebilecek Motorlu kurye çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Kurye

 • Koza İnşaat ve Savunmaİstanbul Avrupa 9 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul , Sarıyer Kireçburnu ofisimizde görevlendirilmek üzere Proje Asistanı . Yurtdışından temsilcisi olduğumuz firmalarla iletişimi sağlamak , yazışmaları yapmak . Yurtdışı ve yurtiçi teklfilerin hazırlanmasında proje grubuna destek sağlamak.

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede İngilizce bilen . iyi derecede word - exell - power point kullanabilen . bay adaylar . Askerliğini yapmış . not : il dışı müracatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu 15 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOtomatik - vitesli lüks sınıfı(porsche,mercedes,cadillac) araba kullanabilen İstanbul Yollarını iyi derecede bilen Askerliğini yapmış Yoğun mesai yapabilecek Uzun yol tecrübesi olan Diksiyonu düzgün Benzer pozisyonda tecrübeli Anadolu yakasında ikamet eden 25-35 yaş arasında

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • GN YAPIİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıIsı Yalıtımı alanında lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere, “Mali İşler Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Finans ve muhasebe bölümlerinde en az 3 yıl, tercihen inşaat sektöründe deneyimli, Maliyet muhasebesi ve raporlama alanında tecrübeli, Analitik, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Konusuna ilişkin mevzuata hâkim ve yeni gelişmeleri yakından izleyen, Giderlerin raporlaması konusunda tecrübeli, Fatura girişi ve çıkışı, fiyat analizi, cari mutabakat, ödeme takibi ve kontrolü alanlarında deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • BST Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş Açıklaması• İnşaat malzemeleri ithalatı ve iç piyasada satışı konusunda faal firmamızda görevlendirilmek üzere hedefler doğrultusunda pazarlama ve satış faaliyetleri yapmak, • Bölgesindeki potansiyel müşterileri ve şantiyeleri aktif olarak ziyaret ederek yeni bayilikler oluşturmak, yönetime raporlamak  

  Aranan Nitelikler• İnşaat sektöründe  mermer satıs ve uygulamaları, ısı yalıtım malzemeleri, çatı sistemleri ve satışı konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli (tercihen) • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Takım çalışmasına yatkın • İnsan ilişkilerinde başarılı, • İkna ve temsil yeteneği olan, • Sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, • Ofis programlarına hakim (word, excel) • Askerlik ile ilişkisi bulunmayan,  

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Madencilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci

İş Habercisi - inşaat için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?