inşaat için İş İlanları

Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Balıkesir ilinde yüklenmimizde olan Devlet Su İşleri sulama projesi için Şantiye Şefi aranmaktadır.      

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu, En az 5 yıl deneyim sahibi, CTP ve HDPE boru ile sulama işi deneyimi olan, Devlet Su İşleri (tercihen Balıkesir Bölge) ile çalışmış, Kamu taahhüt sözleşmelerine ve şartnamelerine hakim, Alt yüklenici yönetimi konusunda deneyimli.

 • Elektrik İşleri Şefi
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1.Şantiyelerin iç ve dış elektrik işlerinin ve elektrik projelerinin kontrolünü yapar, 2. Elektrik İşleri ile ilgili teklif toplar, kıyaslama tabloları hazırlar, 3. Elektrik İşleri İhale şartnamelerini düzenler, 4. İligli birimler ile istişare ederek elektrik alt yüklenici sözleşmelerini hazırlar, 5. Projelerdeki elektrik işlerini yapan alt taşeronların, teknik şartnameye, i.s.g. kurallarına ve diğer Yasal konulara uygun çalışıp çalışmadığını inceler, gerekli önlemleri aldırır, 6. Elektrik işleri ile ilgili teknik şartnameleri hazırlar, 7. Elektrik İşleri Şantiye Raporlarını toplar ve aylık ilerleme raporlarını hazırlar ve yöneticisine sunar, 8. Gerekli ve/veya acil durumlarda, resmi kurumlardaki elektrik işlerinin takibini yapar, 9.Proje tasarım süreci ve diğer disiplinlerle koordinasyonun sağlanması 10. İlgili birim hakedişlerinin incelenmesi ve bütçe yönetimi, 11. Kalite yönetim, test prosedür ve işletme teslim aşamalarının yürütülmesi, 12. Birimine bağlı ekibin iş akışını koordine eder, performansını ölçer,eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek yöneticisine raporlar, iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili konularda gerekli düzeni alır/aldırır,  

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok katlı , toplu konut, residance, otel ve benzeri inşaat projelerinde asgari 5 yıl tecrübe sahibi , MS/Office programlara hakim, Çalışanlar, ile pozitif ilişkiler kurabilme yeteneğine sahip, Yönetim becerileri güçlü, empati kurabilen, takım çalışması felsefesini benimsemiş, Problem çözme ve karar verme becerileri yüksek, sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, Hedefleri koyabilme, hedefleri gelişmelere göre revize edebilme yeteneğine sahip , Potansiyel fırsatları ve tehlikeleri önceden görebilen, Askerlikler ilişiği olmayan   Elektrik İşleri Şefi arayışımız mevcuttur.  

 • Mimar
  Nurem İnşaat
  İzmir 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Nurem İnşaat 23 yıldır endüstriyel fabrika inşaatları ile konut inşaat sektöründe özellikle yabancı yatırımcıların tercih ettiği bir inşaat firması olarak sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın Teknik ve İş Geliştirme Koordinatörlüğü bünyesinde  Tasarım  Atölyesinde  çalışacak  , proje  ve  mimari tasarım  konularında ofis  ağırlıklı  iş deneyimine  sahip " MİMAR " arkadaşlarla çalışmak arzusundayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  Mimarlık  ve  Mimari  Tasarım  Bölümlerinden mezun olmak Alanında  5  yıl   ve  üzeri tecrübeye sahibi olmak Mimamri proje  ve  tasarım alanlarında  tecrübe sahibi olmak 3D Max, Arcihad , Autocad  vb  3 Boyutlu  Modelleme Programlarını iyi  derecede  kullanabilmek Mimari  Ofis  bünyesinde  takımım içinde  çalışmaya  istekli olmak İnsan ilişkileri ve iletişim becerilerinde , ekibiyle uyumlu olabilmek Şirkete bağlılığı yüksek bir kişiliğe sahip olmak İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması NOT:  İlgili  Pozisyona  başvuru  yapacak  adaylarımızın  Portfolyalarını da  özgeçmişlerinin  ekine eklemeleri  rica  olunur. ( nurem@nurem.com.tr )

 • Betonarme Teknik Ressamı
  Teknik Yapı Proje Müh.…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışındaki bina ( ticari binalar, eğitim binaları, spor kompleksleri, konutlar) ve endüstriyel tesislerin ( çimento fabrikaları, maden tesisleri, demir-çelik tesisleri, rafineri, kimya-petrokimya tesisleri vb.) projelendirilmesi alanında 16 yıldır faaliyet gösteren şirketimizin artan iş hacmine yönelik, İstanbul Kozyatağı' ndaki ofislerinde istihdam edilmek üzere, aşağıdaki kriterlere uygun, disiplinli, dinamik, ekip çalışmasının ve profesyonelliğin önemine inanan, öğrenmeye açık, mesleki kariyerini prestijli projelerde görev almak ve yeni deneyimler edinmek suretiyle sürekli ilerletmek hedefinde olan takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu, Meslek Lisesi İnşaat veya Yapı Ressamlığı bölümü mezunu, Betonarme yapıların projelendirilmesinde deneyimli ,  İleri derecede Autocad kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.       Betonarme Konstrüktör ve Teknik Ressam Adayların başvurularını beklemekteyiz.        Adayların başvuruları gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirilecektir.

 • İş Açıklaması Bursa Gemlik'te faaliyet gösteren Şirketler Grubumuz için aşağıdaki niteliklerde "LABORATUVAR TEKNİSYENİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya MYO mezunu, İnşaat sektöründe çalışmış, beton tesisinde kalite kontrol ve ar-ge konusunda deneyimli, 20 ile 30 yaş arasında, En az 1 yıl deneyimli, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  

 • Satış Müdürü
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 3 Kasım 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında yeni başlayan ve devam eden projelerimizde görevlendirilmek üzere, Genel Müdür’e bağlı olarak çalışacak aşağıda belirtilen kriterlere uygun, Satış Müdürü aramaktayız. • Pazar payını büyüterek yeni müşteriler kazanmak ve satış hedeflerini gerçekleştirmek, • Pazarlama stratejilerini oluşturmak, bütçelemek, projelendirmek ve uygulamak, • Sorumluluk alanında ki bölgenin satış tahminlerinde bulunmak, rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, • Şirketin müşteri geliştirme hedeflerine ve stratejilerine yönelik katkıda bulunmak, • Sorumluluklarının gerektirdiği raporlamaların zaman planına uyarak gerçekleştirmek, • Basılı işlerin hazırlık, planlama ve temin süreçlerini takip etmek,   Konut projelerimizin, projeden satışını yapmak için gerekli tüm materyaller ve işgücü planlamasının hazırlanmasından, konut satışlarının tamamlanmasına kadar olan bütün süreçleri yönetebilecek Satış Müdürü aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Satış ve Pazarlama bölümlerinden mezun, • Proje Satış Müdürlüğü konusunda en az 5 yıl ve üstü, İnşaat sektöründe ise en az 10 yıl tecrübesi olan, • İnşaat toplu konut sektöründeki son trendleri takip eden, • Satış tekniklerini iyi bilen ve uygulayabilen, • Üst yönetime raporlama yapabilecek, • CRM ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, • İletişim becerisi, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, • Diksiyon ve dış görünümüne özen gösteren prezentabl, • Satış ekibi eğitme ve motive etme konusunda deneyimli, • Kendisine bağlı satış ekibini yönetebilecek, • İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.  

 • İş Açıklaması SKN İnşaat İzmir’de yıllardır faaliyet gösteren ve kendi sektöründe öncü firmalardan bir tanesi konumundadır. Ayrıca SKN İNŞAAT deneyimli ekibi ve üstün kalite anlayışı ile İstanbul Boğaz Köprüsünden Galata Kulesine Kuşadası Korumar Otel’den İzmir Efes Oteline, Antalya Dış Hatlar Terminali’ n den Lafarge Group Ve Özgörkey Grup’a kadar sayısız firmaya güçlendirme ve beton delme-kesme hizmetlerini bir arada sunmuştur. Bu sebeple, firmamızda ve  ‘’ SKN İNŞAAT ‘’ projelerinde görev alabilecek, muhtelif işlerde Beton Delme-Kesme, Su İzolasyonu, Güçlendirme işlerinde çalışabilecek ‘’ ŞANTİYE PERSONELLERİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 – 40 Yaş Arasında, Aldığı işi titizlikle tamamlayabilen, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Askerliğini Tamamlamış, İzmir’ de ikamet eden, Firma Bünyemizde, Kadrolu Olarak, Uzun Süreli Çalışabilecek, BAY. ### FİRMAMIZDA İŞE ALINACAK OLAN ADAYLARIMIZ FİRMAMIZDA, FİRMAMIZ BÜNYESİNDE KADROLU OLARAK GÖREV ALACAKLARDIR. ### ### İŞE ALINACAK ADAYLARIMIZA ‘’ MAAŞ + SİGORTA + ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİ + YOL VE YEMEK SAĞLANACAKTIR. ###  

 • İş Açıklaması   Bünyemizde imar ve inşaat işlerini yürüten İmar ve İnşaat Birimimizde mimar olarak, tasarım ve projelendirme, denetim, yapım sırasında ve sonrasında saha kontrolleri, ruhsatlandırma ve belgelendirme, yapı denetim süreçlerinin takibi, ihale evraklarını hazırlama gibi işleri yürütmek, yürütülen projeler ile ilgili olarak faaliyet raporları hazırlamak ve kendisine delege edilen diğer işleri kurumumuzun kalite anlayışına uygun, vizyon ve misyonu çerçevesinde tamamlamak. MİSYON:    Yapı sektöründe; Kültürel değerlerimiz ışığında modern mimariyi, teknolojiyi özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla birleştirerek doğaya zarar vermeden kaliteli ve güvenilir yaşam alanları kurmak… VİZYON:   Müşteri memnuniyetini, kaliteyi, teknolojik gelişmeleri, takım çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını ve paylaşımı ilke edinen bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Saha ve en az 3 yıl iş deneyimi olan, Tercihen imar planı, parselasyon planı, mimarı proje tasarım ve tetkiki konularında bilgi sahibi, İmar Kanunu, Yapı Denetimi ve sair imar ve yapı mevzuatına hakim, En az orta derecede İngilizce bilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Analiz yapabilme, hızlı ve doğru karar verebilme ve sonuç odaklı çalışma vasıflarına sahip, Üstlendiği projeleri yönetebilecek Birden fazla projeye konsantre olabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office, Autocad, Archicad, 3d max-Vray render  programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Bayan adaylar veya askerliğini tamamlamış bay adaylar Aranmaktadır.

 • Muhasebe
  Keklik İnşaat
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması          Tuzla Orhanlı'da bulunan İnşaat Malzemeleri Satışı ve İnşaat Yapımı Satışı yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Personeli"alınacaktır. Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, İnşaat Muhasebesi , Finans, Raporlama ve iş süreçlerinin organizasyonunu yönetip yasal beyannamelerin hazırlanması ve kontrolü (KDV, Muhtasar, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi Beyannameleri)

  Aranan Nitelikler Muhasebe alanında 10 yıl tecrübeli , Üniversite mezunu ,  SMMM Yetki Belgesi olan , Mikro programına hakim , Çok iyi derecede  MS Office programlarını kullanabilen , İlgili mevzuatlar ve Yeni Türk Ticaret Kanunu uygulamalarına hakim , Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim , Yasal mevzuatlara ve Vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek, yazışmaların hazırlık ve takip sürecini kontrol edebilecek birikime sahip , Banka ve Finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek , İnşaat muhasebesi konusunda tecrübeli , B sınıfı ehliyete sahip , Askerliğini yapmış , Tuzla , Kurtköy, Pendik civarında ikamet eden .

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İnşaat sektöründe deneyimli, İnş. malzemelerini tanıyan, IFS programını ve mikro programını kullanabilen, Ön muhasebe bilgisi olan, Bay & Bayan, Kartal İstMarina projemizin Satınalma biriminde görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz,

 • Yapı Market Satış Sorumlusu
  Avrasya İnşaat
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1992 yılından beri inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe öncülük yapmakta olan Avrasya İnşaat, Anadoluhisarı'nda Merkezi ve Kavacık'da şubesi olan bir firmadır. Bilgi birikimimiz, tecrübelerimiz ve kaliteden asla vazgeçmeyen tavrımız ile müşteri portföyümüzü arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için; Satış ve pazarlama departmanımıza; malzemelerin toptan ve perakende satışını yapabilecek, şantiye ve mevcut bayilerimizden sorumlu olacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SİGARA KULLANMAYAN MYO veya fakültelerin tercihen teknik bölümlerinden mezun, Toptan satış ve yapı malzemeleri satışı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yapı malzemeleri, teknik ürünler konusunda iyi derece ürün bilgisine sahip, Müşteri ve satış odaklı, dinamik ve öğrenmeye açık, MS Office programlarına hakim, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, İletişim becerileri güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, Uzun vadeli çalışmayı planlayan,  Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden

 • İş Açıklaması Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler için Tanyer İnşaat projelerinin satışında görev almalısınız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Gayrimenkul ve/veya Satış Pazarlama konularında tecrübeli. Üniversite mezunu Şirketimizi en iyi şekilde temsil edebilecek diksiyona sahip. Kişisel bakımına ve dış görünümüne önem veren. İnsan ilişkileri kuvvetli, öz güveni yüksek, vizyon sahibi, Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Bay veya Bayan satış uzmanları. NOT:Cumartesi ve Pazar günleri çalışılmakta olunup izin günleri hafta içi olmaktadır.

 • İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun BURSA ve YALOVA bölgesinde görevlendirilmek üzere '' TESİS MÜDÜRÜ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen İnşaat, Çevre, Endüstri Mühendisi ) Hazır Beton Sektöründe tercihen en az 2 yıllık yöneticilik deneyimi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Planlama, organizasyon ve iletişim yeteneği güçlü, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bursa veya Yalova'da ikamet eden veya edebilecek

 • İş Açıklaması ÜRÜN SEVKİYATI İLE İLGİLİ İRSALİYE KESEBİLECEK, STOK SAYIMI VE FARKLARINI TAKİP EDECEK , GÜNLÜK SEVKİYAT RAPORLARI HAZIRLAYACAK , STOKLARA GÖRE RAPORLAMA YAPACAK, MÜŞTERİLER İLE MERKEZ ARASINDA ÜRÜN TESLİMİ İLE İLGİLİ KORDİNASYONU SAĞLAYACAK , STOKLARLA İLGİLİ DİĞER MUHASEBE İŞLEMLERİNE YARDIMCI OLACAK.  

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza En az 2 yıl tecrübeli depo , sevkiyat ve stok  sorumlusu , Bilgisayar kullanmayı bilen ( tercihen micro ) , İrsaliye , stok takibi , fatura konularına hakim , Ayrıntılara önem veren , dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek , Tempolu bir çalışma ortamına uyum sağlayabilecek , Askerlikle ilişkisi olmayan personel alımı yapılacaktır.

 • Harita Teknikeri
  Dumankaya İnşaat San.Tic.…
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Anadolu Yakası'nda yer alan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere "Harita Teknikeri" aramaktayız.        

  Aranan Nitelikler  *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  *İnşaat sektöründe en az 5 yıl şantiye deneyimi olan,  *Büyük ölçekli lüks konut projelerinde çalışmış,  *MS Office Programına hakim,  *Netcad ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, *Total Station,Nivo, CPS vb.ölçme aletlerini kullanabilen,  *Raporlama becerisine sahip, *Takım çalışmasına yatkın,  *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  *İstanbul Anadolu Yakasın'da ikamet eden.

 • Steward
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması BİZ MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde (305 Oda - 5 Yıldız ) istihdam edilmek üzere STEWARD (Bulaşıkçı) olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, 5 Yıldızlı otellerde en az 1 yıl deneyim sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, detaya önem veren, Problem çözme becerisine sahip, Gelişime ve geliştirmeye açık, Sorumluluk sahibi ve iş disiplini olan, Takım oyununu benimsemiş,

 • Proje Müdürü
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında yeni başlayan ve devam eden Beylikdüzü Kavaklı'daki projemizde Genel Müdür’e bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun Proje Müdürü aramaktayız. ~Projenin mali, idari ve teknik faaliyetlerini yönetmek ve kontrol etmek, •Projenin belirlenen hedefler doğrultusunda planlamasını yapmak, •Projenin tüm birimleri arasında koordinasyonu sağlamak, •Tüm saha imalatlarının ilerleme raporlarını kontrol etmek, düzenini sağlamak ve raporlamasını yapmak, •Üretim birimlerinin malzeme, işçi, teknik, finansal vb.gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamak, •İşgücü ihtiyacı ve makine ekipman kullanımı programlamasını yaparak, lokasyona uygun üretim teknolojisi ile verimli işgücünün seçimi ve koordinasyonunu sağlamak, •Yasal gerekliliklere uyum konusundaki çalışma ve raporları takip etmek, proje ile ilgili gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlamak ve raporlamak, •Yüklenici firmalar, yapı denetim, proje yönetim, müşavir ve danışman firmalar ile ilişkileri planlamak ve yönetmek, •Projenin uygulanması, şantiyenin sevk ve idaresi, iş programının kalite standartlarına uygun olarak tamamlanmasını sağlamak; şantiyenin organizasyon ve mobilizasyonunu şirket politikaları doğrultusunda uygulatmak.

  Aranan Nitelikler ~Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun •Tercihen yüksek katlı lüks konut, AVM ve ofis projelerinde en az 10 yıl Proje Müdürü olarak tecrübe sahibi, •Projenin tasarımından üretimine kadar tüm aşamalarında deneyim ve bilgi birikimine sahip, •MS Office, MS Project ve Autocad programlarına hakim, •Liderlik, organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, •Stratejik düşünen, sonuç ve kalite odaklı çalışan, •Problem çözme yeteneğine sahip, •Yönetim ve iletişim yeteneği kuvvetli olan, •Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, •B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, •Beylikdüzü’ne ulaşım sorunu olmayan, Beylikdüzü civarında ikamet eden,

 • Harita Teknikeri
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Beylikdüzün de bulunan konut projemizin şantiyesinde istihdam edilmek üzere, Konusunda Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite eğitimi almış, Harita ve Ölçüm işleri konusunda asgari 2 yıl tecübe sahibi, Konut projesi deneyimi olan, Raporlama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, 25-35 yaşa aralığında Askerlikle ilişiği olmayana (bay adaylarda) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Beylikdüzü,Esenyurt, Avcılar,Büyükçekmece civarı tercih sebebidir)   Harita Teknikeri arayışımız mevcuttur.  

  Aranan Nitelikler

 • Şoför
  Keklik İnşaat
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tuzla'da bulunan , inşaat malzemeleri satışı yapan firmamıza sevkiyat sorumlusunun talimatları doğrultusunda tecrübeli TIR ŞOFÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler D sınıfı ehliyete sahip , SRC4 ve Psikoteknik belgesi bulunan  En az 5 yıl tecrübeli , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( tercihen Kurtköy-Pendik-Kaynarca-Tuzla civarı) Askerlik hizmetini tamamlamış , 30-45 yaşları arasında , Tam zamanlı ,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızda değerlendirmek üzere ''Ticari Portföy Uzmanı'' aramaktayız. Ticari portföy satış ve kiralama süreç takibi-raporlama, Kiralama görüşmeleri-sözleşme imza aşamasına dek süreç takibi, Kiracılı mülk listesi güncel takip ve yönetimi, Mülk yönetim sistemi girişleri ve güncelleme, Hukuk departmanı koordinasyonu (yeni sözleşmeler,sözleşme yenilemeleri,hukuki süreç başlangıç talimatları vb.) Kiracı ilişkileri yönetimi, Ticari network geliştirme, Finans departmanı koordinasyonu Muhasebe departmanı koordinasyonu Kiracı ilişkileri (ticari) yönetimi Perakende ve ofis sektör araştırmaları,rekabet analizi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Mühendislik,İşletme,Sosyal Bilimler), Ticari gayrimenkul kiralama ve satış alanında 3-5 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Stratejik düşünebilen, Dinamik ve aktif bir yapıya sahip, Aktif araç kullanan B sınıfı ehliyetli, Ms Office programlarını kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması İnanlar İnşaat bünyesinde engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere ofis ortamında Santral bölümünde destek olacak çalışma arkadaşı aramaktayız. · En az LİSE mezunu, · 1-2 yıl deneyimli, · İletişim kabiliyeti yüksek, -Telefonla gelen aramaları cevaplandırıp, yönlendirecek, - Tercihen İngilizce bilen, · MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, - Resepsiyondaki arkadaşlara destek verecek, · Takım çalışmasına yatkın, · Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, · Çalışma Dairesi Özürlüler Birimi İş Kurumu'na kayıtlı, · Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması 3 D MAX UZMANI

  Aranan Nitelikler leri düzeyde 3D max / Vray programlarını bilen. İyi düzeyde Autocad kullanabilen. VRay Render motorunu kullanan ve gerçeğe en yakın çıktılar alabilen, Modelleme ve Işık konularında başarılı, Autocad çizimlerini 3D max'te import edip modelleme yapabilen. Tasarım yönü kuvvetli, konsept oluşturabilecek, Daha önce yaptığı işleri referans sunabilen, Konusunda iddialı ve uzmanlaşmış, Kendisine ve yaptığı işe güvenen, Görsel yönü güçlü, yenilikçi, sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasında başarılı ve sosyal, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Planlama, raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Alanya'da ikamet edebilecek. Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Demircan A.Ş.’ nin ana faaliyet konusu Elektrik İletim ve Dağıtım tesisleridir. Kuruluşundan bu yana bir çok şehir ve köyde elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı projesini başarıyla tamamlayarak sektöründe kendine saygın bir yer edinmiştir. 2006 yılında İnşaat sektörüne girme kararı alan Demircan A.Ş. bu sektörde kendisine müşterilerinin beklentisi doğrultusunda, doğayla uyumlu, modern, güvenli ve konforlu yapılar kazandırmayı amaç edinmiştir.   Demircan A.Ş olarak;  Ankara Merkez Ofis’imizde görevlendirmek üzere “İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ/YÖNETİCİSİ ”  arıyoruz. İş Tanımı: Tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetiminden sorumlu olarak, mevcut çalışanların gelişimi-motivasyonu, elde tutulması ve verimli çalışmasına yönelik İnsan Kaynakları politikalarının oluşturulması, güncelleştirilmesi ve uygulanmasının sağlanması.  Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda;  İnsan Kaynakları sistemlerinin (işe alım, performans yönetimi, ücret yönetimi, eğitim ve gelişim, çalışan memnuniyeti, öneri ve ödül  gibi) kurulması, geliştirilmesi, yürütülmesi ve iyileştirilmesi, çalışan eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi ve takip edilmesi, kurumsal iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, İnsan Kaynaklarına ilişkin raporların hazırlaması ve denetlemesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İ.İ.B.F veya İşletme Fakülte'lerinden mezun, İnsan Kaynakları yönetimi uygulamalarında yönetici pozisyonunda olmak üzere minimum 5 yıl iş tecrübesi olan,  İnsan Kaynakları fonksiyonlarının (işe alım, eğitim, ücret yönetimi, ödüllendirme, performans yönetimi, kariyer planlama, özlük işleri) uygulama alanlarında yönetici olarak deneyimli, Şirket bünyesinde İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi kurumsallaştırılması ve uygulanması aşamalarında aktif rol üstlenip katkı sağlayabilecek bilgi ve deneyime sahip, Planlama, organizasyon,  problem çözme becerileri gelişmiş, Sistem kurma ve değişim süreçlerini yönetmiş, ekip yönetimi konusunda tecrübeli, motive eden, Titiz çalışan, yazılı ve sözlü iletişimde kendine güvenen, analitik, takım çalışmasına yatkın, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, Etkin liderlik vasıflarına sahip, iş birlikleri kuran, ilişki yönetimi becerisine sahip, Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilen, Kişisel motivasyonu ve göreve bağlılığı yüksek, Kurum vizyonuna ve stratejisine destek olacak MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.

 • Gece Müdürü
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yenibosna'da bulunan İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde (305 Oda - 5 Yıldız) istihdam edilmek üzere ''GECE MÜDÜRÜ'' arayaşımız bulunmaktadir.

  Aranan Nitelikler İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir, Opera konusunda deneyimli, Gece Müdürlüğü pozisyonunda 5 yıldızlı şehir otelciliğinde en az 3 yıl tecrübeli, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Gece çalışmasında engel olmayan,

 • Kat Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...  İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan,  İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu, Titiz, ayrıntılara önem veren, Otel Kat Hizmetlerinde en az 1 yıl Kat Görevlisi olarak çalışmış, Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği Departmanımız için İskele Süpervizörü olarak çalışacak personel aranmaktadır. Başvuracak kişilerin İskele Denetçisi sertifikası olması zorunludur. TÜV SÜD sertifikası tercih sebebidir. İş kapsamı dahilinde tüm iskele operasyonları yönetilmesi, İlgili iş sorumluları ve taşeronların koordinasyonunun sağlayarak iskele operasyonlarını proje gereklilikleri ve ilgili ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesinin sağlanması, Projede kullanacak tüm ön yapımlı bileşenlerden oluşan cephe iskeleleri ve iskele şeklinde kullanılan geçici iş ekipmanlarının, TS EN 12810-1,TS EN 12810-2,TS EN 12811-1,TS EN 12811-2 ve TS EN 12811-3 standartlarına ve ilgili diğer ulusal standartlara uygun olması gerekliliği doğrultusunda ilgili koordinasyon ve onay sürecinin yürütülmesi, İskele kurulum ve sökümünde çalışacak personellerin yeterlilik ve kalifikasyonların sorgulanması ve ilgili aksiyonların yürütülmesi, İskele kontrollerinin ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ile proje gereklilikleri doğrultusunda yapılmasının koordinasyonu ve takibi.  

  Aranan Nitelikler Lise, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen orta derecede İngilizce bilen, Microsoft Office bilen, Geçerli İskele Denetçisi sertifikasına sahip

 • Proje Satış Danışmanı
  Dekon İnşaat
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin satış ekibinde görevlendirilmek üzere PROJE SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler            Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,          Satış konusunda deneyimi olan, konut satışı yapabilecek,          Projeli konut satışı konusunda kariyer yapmak isteyen,          MS Office programlarına hakim,          İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş,          Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,          Anadolu yakasında ikamet eden,          Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek.  

 • Mimar
  Ataçlar İnşaat
  İstanbul Avrupa 25 Ekim 2015

  İş Açıklaması Servet Ataç Ataçlar İnşaat San. Ve Tic. A.Ş.  yönetim merkezinde, yapımını üstlendiğimiz projelerde maliyet kontrol biriminde görev alacak Mimar aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Maliyet kontrol alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Bütçe hazırlama, Kontrolü ve analizi yapabilecek,  Birim fiyat, adam/saat analizi yapabilecek, Gerçekleşen maliyetlerin kontrolü ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek, sapmaları değerlendirebilecek, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen

 • Çay Servis ve Temizlik Elemanı
  Avrasya İnşaat
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Beykoz-Anadoluhisarı merkez şubemizde çay/kahve servisi ve temizlik işlerini yapmakla görevlendirilecek personel alımı yapılacaktır.  

  Aranan Nitelikler   Dış görünüşüne, kişisel temizlik ve bakımına özen gösteren,  Hijyen ve sağlık kurallarına önem veren,  Servis ve ikram hizmetlerinde beceri sahibi,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  Enerjik ve sorumluluk sahibi,  Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli,  Bayan, Sigara Kullanmayan,

 • Teknik Ofis Mühendisi
  Dap Yapı İnşaat A.Ş.
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Hakedişleri hazırlamak Data sistemine uygun metraj yapmak Planlama raporlarını hazırlamak ve yayımlamak

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında yapımına devam etmekte olduğumuz İSTMARİNA projemizde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, ·         Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış, ·         Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya konut projelerinde görev almış, ·         Metraj, hakkediş ve planlama raporlarının hazırlanması konularında tecrübeli, ·         MS Office ve Autocad programlarına hakim, ·         İstanbul’da ikamet eden ·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, dinamik ·         Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışık ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız.  

/
18

İş Habercisi - inşaat için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?