inşaat için İş İlanları

Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Firma Adı Gizli

  Makina Mühendisi Firma Adı Gizli

  Amasya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasyada gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Autocad, Ms Office ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, *Analatik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, *Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, *Şirketimiz bünyesinde bulunan inşaatların mekanik projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek, ekip çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Tercihen Amasya yakınlarında ikamet eden Makina Mühendisi aramaktayız.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Acenta ve Grup Satış Temsilcisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan (305 oda- 5 yıldızlı) İstanbul Gönen Hotel işletmemizde istihdam edilmek üzere ''Acenta Grup Satış Temsilcisi'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Üniversite ve Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Grup satış ve operasyon konusunda tecrübeli, Acenta portföyü olan, Benzer pozisyonda 5 yıldızlı şehir otelciliğinde en az 2 yıl deneyimli, Takım oyununu benimsemiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,

 • Kandilli Elektrik İnşaat

  Mobilya Sektöründe Deneyimli Pazarlama-Satış Sorm. Kandilli Elektrik İnşaat

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mimari Konsept tasarım üretimini ve uygulamasını yapan sektörünün başarılı kuruluşlarından birisi olan Gebze Tavşanlıköyündeki Fabrikamızın, Satış ve pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' aramaktayız *Otel portföyü bulunan *mobilya satış ve konusunda deneyimli

  Aranan Nitelikler Mobilya konusunda deneyimli, Proje ve mimari büro - Otel projelerinin takibi yapabilecek, Sunum yeteneği yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına önem veren, Analitik düşünme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, *Otel Portföyü bulunan satış ve pazarlama konusunda uzman Dış görünümüne özen gösteren bay/bayan satış ve Pazarlama uzmanı alınacaktır.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Yiyecek & İçecek Müdürü Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere YİYECEK & İÇECEK MÜDÜRÜ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yüksek okulların veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil tercih edilmektedir, İyi düzeyde otel programları (MICROS,MC) bilgisine sahip, Yiyecek-İçecek servisi alanında güçlü bir altyapıya sahip olan, Takım çalışması yapabilen, sunum ve ikna etme kabiliyeti güçlü, Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek, En az 3 yıl 4-5 yıldızlı otel tecrübesi olan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Skala İnşaat

  Elektrik Teknik Ofis Mühendisi Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde elektrik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Elektrik tesisat sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Elektrik Teknik Ofis Mühendisi ve Planlama Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Güvenlik Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yenibosna'da bulunan İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GÜVENLİK GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun ve özel güvenlik sertifikasına sahip, Tercihen otellerde güvenlik görevlisi olarak çalışmış, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Vardiyalı çalışmasına engel olmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren,

 • Özak Tekstil

  Personel Uzmanı Özak Tekstil

  Malatya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe Malatya Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Personel özlük işleri ve bordrolama konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, Ms office programlarını iyi derecede kullanılabilen, Tercihen Malatya’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Personel Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Yarbay Beton

  Bakım Onarım Elemanı Yarbay Beton

  İzmir

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesislerde bulunan, her türlü makine ve techizatın, en verimli ve uzun ömürlü çalışmasının sağlanması, Önleyici periyodik ve arıza bakım faaliyetlerinin yapılması, Çevre ve İş Güvenliği talimatlarına uyulması, uygunsuzluk durumunda amirlerine bildirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO veya Endüstri Meslek Liseleri Mezunu, İnşaat sektöründe çalışmış, Bakım ve Onarım deneyimi olan, Beton Pompası, Beton Mikseri ve Beton Beton Santrali tamirciliği konusunda bilgisi olan, Mercedes kamyon motoru tamir ve bakımı konusunda bilgisi olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanan, Askerliğini tamamlamış bay adaylar arıyoruz.

 • Yeşilyurt İnşaat

  İnşaat Mühendisi Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip İnşaat Mühendisi (Yeni Mezun) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Sahada ki imalatların kontrolünü ve takibini yapabilecek Planlama, iş paylaşımı, takım halinde çalışma konularına önem veren. İyi derecede AutoCad kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, En fazla 1 yıl tecrübeli,yetiştirilmek üzere TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • İnanlar İnşaat A.Ş.

  Deneyimli Mimar İnanlar İnşaat A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası Fulya’da bulunan Proje departmanında görevlendirmek üzere takım arkadaşı 'Deneyimli Mimar' arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun, Alanında en az 10 yıllık tecrübeye sahip, Farklı proje disiplinleri arasında koordinasyonu sağlayacak, süperpozelerin çakışmasını yapabilecek, Detay üretme konusunda tecrübeli, Şantiye ve proje ofisi arasında gerekli koordinasyonu yürütebilecek, İyi derecede AutoCAD programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Eğitim ve askerlikle ilişkisi olmayan, Özenli, detaylara önem veren, Tercihen İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan.

  Aranan Nitelikler

 • Yordam Danışmanlık

  Mimari Projeler Uygulama Yöneticisi Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende hazir giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Yurtiçi İnşaat ve Teknik İşler" departmanında görevlendirilmek üzere "Mimari Projeler Uygulama Yöneticisi" aramaktayız. Mağaza mimari projelerinin sahada eksiksiz olarak uygulanmasının takip edilmesi ve uygulama firmaları arasındaki koordinasyonun sağlanması Tadilat,revizyon ve büyüme projelerinin uygulanması ve hak edişlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık fakültelerinden mezun Perakende sektöründe "Mağazacılık mimari proje uygulamaları" konusunda tecrübeli Üç boyutlu çizim programları ve AutoCAD çizimprogramı kullanabilen ve proje okuyabilen, Elektrik ve mekanik proje uygulamalarına hakim ve bu konularda iş takibi yapabilecek, İmar ve Yangın yönetmelikleri hakkında bilgi sahibi, İngilizce,Arapça,Rusça dillerinden birini iyi derecede konuşabilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarına hakim, İş takibi,takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Meydan Şefi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere MEYDAN ŞEFİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu Sevk, idare, yönetim becerileri gelişmiş, Titiz, ayrıntılara önem veren, Genel alan temizliği, düzeni ve kimyasal temizleyiciler konusunda bilgi sahibi, Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Takım oyununu benimsemiş, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İnşaat Mühendisi Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan hastanelerimizin tüm inşaat / şantiye süreçlerini yürütmek, İnşaat projeleri tamamlandıktan sonra gerekli kontrolleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Proje ve şantiye yönetimi konularında en az 3 yıl tecrübeli, İlgili bilgisayar programlarını (MS Office ve AutoCAD) iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş olan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'İnşaat Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

 • Reysaş Logistics

  İnşaat Mühendisi Reysaş Logistics

  Ankara

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider konumda olan şirketimizin Ankara / Saray'da başlayan depo inşaatlarının tüm süreçlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, * Farklı lokasyonlarda bulunan büyük hacimli inşaatların planlanması ve proje yönetimi konusunda en az 10 - 15 yıl deneyimi olan, * Keşif , Metraj, Çelik Kontrüksiyon ve Prefabrik bina bilgisi olan, * Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Liderlik vasıfları gelişmiş, * Tercihen Ankara / Etimesgut, Eryaman, Batı Kent, Sincan civarında ikamet eden, * Aktif araç kullanabilen, İnşaat Mühendisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Saha Mühendisi Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Mekanik Tesisat Sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Özak Tekstil

  İdari İşler Bölüm Yöneticisi - Şanlıurfa Özak Tekstil

  Şanlıurfa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe 'Şanlıurfa' fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen Asker veya Emniyet kökenli, Güvenlik ve İdari İşler konusunda en az 10 yıl tecrübeli, Teknik Hizmetler, Güvenlik, Yemekhane, Personel Servisi-Ulaşım ve Temizlik faaliyetleri ile ilgili süreçleri etkin bir şekilde yönetebilecek, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri kanuna hakim, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü. Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, 'İdari İşler Bölüm Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Özak Tekstil

  Kalite Güvence Müdürü - İstanbul Özak Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe tüm üretim süreçlerinin(kesim, dikim, yıkama, paket) bir arada olduğu firmalarda en az 5 yıl tecrübeli, Müşteri denetlemelerinde ve işletme sertifikasyon programlarında tecrübeli, Kalite sistemlerinin uygulanması ve sistematik kurulum çalışmalarında rol almış, Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilecek, Tercihen EDS sistemini bilen, ERP sistemleri hakkında bilgi sahibi, Müşteri odaklı düşünebilen, iyileştirme ve geliştirme yönü kuvvetli, Seyahat problemi olmayan, Avrupa yakasında ikamet eden, 'Kalite Güvence Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşletmede üretimi yapılan ürünlerin müşteri beklentilerini karşılama oranını yükseltmek, Üretim ve tedarik aşamalarında gerekli önlemleri alarak oluşabilecek problemlerin önlenmesi, Süreçlerde gerekli denetlemeleri yaparak düzenleyici ve önleyici faaliyetlerle gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlamak.

 • Gn Yapı

  Metraj ve Teklif Uzmanı Gn Yapı

  İstanbul Anadolu

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı Yalıtımı projelerinde lider firmamızın büyümekte olan organizasyonu içinde Bölge kadrolarımızda görevlendirmek üzere ; Planlanmış ziyaret programı çerçevesinde, Müşteri ile ilk tanışma, Müşteri ihtiyaçlarının detaylı analizi ile keşif sürecinin yürütülmesi, Metraj alımı ve hak edişlerin hesaplanması, Teklif ve sözleşme süreçlerinin yürütülmesi, alanında sorumlu olacak METRAJ ve TEKLİF UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği, Yapı Yalıtım Teknolojisi ve benzer bölümlerinden mezun, Tercihen, saha keşif, metraj ve hak ediş hesaplama işlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Detay odaklı ve analitik bakış açısına sahip, İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışan, Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan ve en az 2 yıldır aktif araç kullanan,

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Meydan Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...<span new="" tahoma","sans-serif";mso-fareast-font-family:"times="" tr;mso-fareast-language:tr;mso-bidi-language:ar-sa"="" style="line-height: 13.033332824707px; font-size: 8.5pt;"> TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere MEYDAN GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Genel alan temizliği ve kimyasal temizleyiciler konusunda bilgi sahibi, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün<span new="" "times="" ar-sa"="" roman";mso-ansi-language:tr;mso-fareast-language:tr;mso-bidi-language:="" style="line-height: 13.033332824707px; font-size: 8.5pt;">

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Gece Müdürü Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yenibosna'da bulunan İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde (305 Oda - 5 Yıldız) istihdam edilmek üzere ''GECE MÜDÜRÜ'' arayaşımız bulunmaktadir.

  Aranan Nitelikler İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir, Opera konusunda deneyimli, Gece Müdürlüğü pozisyonunda 5 yıldızlı şehir otelciliğinde en az 3 yıl tecrübeli, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Gece çalışmasında engel olmayan,

 • Arda Mühendislik

  Kalite Kontrol Mühendisi - Gana Arda Mühendislik

  Gana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Su arıtma altyapı tesislerinin anahtar teslimi yapımı alanlarında, konusunun önde gelen kuruluşu olan firmamızı yurtdışı Gana projesinde, kurumsallaşma ve toplam kalite yönetimi anlayışına paralel olarak; takım çalışmasına yatkın, yüksek tempoda çalışma alışkanlığına sahip, çalışkan, dinamik, iş ahlakı iş istikrarı ve azmine sahip KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arayışımız vardır Kalite yönetim planı ve prosedürlerini oluşturarak takip etmek, Tedarikçi ve alt yüklenicilerin oluşturulan kalite standartlarında imalat yapmasını sağlamak, İlgili analizleri yaparak kalite eksiklik ve hatalarını düzeltecek tedbirlerin alınmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Kalite Kontrol Departmanında, tercihen içme suyu projelerinde, beton santrali test labaratuvarı kalite kontrolünde en az 3 yıl deneyimi olan Kalite kontrol faaliyetlerini raporlayabilecek Ölçü kontrol aletleri kullanımı konusunda bilgi sahibi İngilizce bilen Şantiye organizasyonu ve yöneticilik deneyimi olan Sahada kaba ve ince işlerin kalite kontrolü konusunda tecrübesi bulunan. Kalite kontrol sistemlerine hâkim ve kalite kontrol süreçlerini yönetmiş, Şantiyenin tüm aşamalarında fiilen bulunarak uygulanan tüm Kalite Kontrol faaliyetlerini takip edecek, Tedarikçilerin şartnameye uygun üretim, kontrol ve sevkiyatlarını denetleyecek, gerektiğinde düzeltici faaliyetlerde bulunabilecek, Bölüm içi Kalite Kontrol eğitimleri verebilecek, Kalite iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında organizasyondaki ilgili bölümlere ve ekibine liderlik edebilecek bilgiye sahip, Proaktif, yönetim becerileri yüksek, Analitik ve takım çalışmasına yatkın, Autocad, Microsoft vb. yazılımları yönetim aracı olarak kullanabilen

 • Skala İnşaat

  Elektrik Saha Mühendisi Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Elektrik Tesisat Sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Türkel Fuarcılık

  Fuar Satış Uzmanı Türkel Fuarcılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası alanda organize ettiği sektörel fuarların Türkiye'deki ihracatçı ve üretici firmalara satış ve pazarlamasını yapacak "Fuar Satış Uzmanı" arayışımız bulıunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen fuar satış sektöründe çalışmış, Moda ve İnşaat Sektörü Portföyü olan, Aktif satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Mevcut müşteri portföyünü takip edip, geliştirebilecek, Tercihen ingilizce bilen, Tercihen 25 - 35 yaş arasında.

 • Bulut İnşaat Yapı

  Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu Bulut İnşaat Yapı

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin Görevleri ve Sorumlulukları Elemanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, Personelin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında eğitimi için gerekli araştırma ve resmi işlemleri düzenlemek, Personelin kişisel sorunlarını gidermek amacıyla görüşmeler düzenlemek, İşe alınacak kişilerin mülakatlarını yapmak ve uygun elemanları seçmek, Gerekli Yetenek ve Beceri Dinamik, düzgün görünüşlü, iletişim becerisine sahip, En az beş yıllık iş tecrübesi bulunmak, Üniversitelerin İşletme, Kamu Yönetimi, Psikoloji alanlarından birinden mezun olmak.

  Aranan Nitelikler İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, organizasyonel yapılanma, kariyer planlama, eleman seçme ve yerleştirme, iş analizleri, performans değerleme sistemlerinin kurulması, ücretlendirme süreçlerinin yürütülmesi ve yönetilmesi, Çalışanların motivasyon düzeyinin izlenerek, motivasyon ve verimi düşüren olumsuz durumların ortadan kaldırılması ya da önlemek için çalışmaların yapılması, motivasyonu artırmak için öneriler geliştirilmesi, İK strateji ve politikalarının uygulanmasını ve ihtiyaçlar çerçevesinde güncellenmesinin sağlanması, İş gücü ihtiyacı ile yetkinlik ihtiyaçlarının belirlenmesi, Kadrolaşma çalışmalarını yapılandırmak üzere iş analizleri, iş sınıflandırması süreçlerini kurgulanması ve iş tanımlarını oluşturulması, Performans ölçme ve değerlendirme sisteminin geliştirilmesi ve etkin olarak yönetilmesinde aktif rol alınması, Grubun organizasyonel gelişim ihtiyaçları ve öncelikleri çerçevesinde eğitim sistemini yönetilmesi ve sürekli eğitim ve gelişim programlarının uygulanmasının sağlanması, Çalışan sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli çalışmaların yürütülmesi, Tüm personel özlük işlemlerinin planlanması ve yürütülmesinin sağlanması, Resmi kurumlara ve personele karşı yükümlülüklerin yerine getirilmesi, İnsan Kaynakları bölüm yöneticiliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Yeniden yapılandırma ve değişim yönetimi konusunda deneyimli, Şirket bünyesinde insan kaynakları uygulamalarının geliştirilmesi, kurumsallaştırılması, uygulanması aşamalarında bilgi ve deneyime sahip, İş Kanunu, SGK, bordro ve özlük işleri olmak üzere alanıyla ilgili tüm idari mevzuata hâkim, Personel ile etkili iletişim kurabilecek ve çalışan memnuniyeti konularında katma değer yaratabilecek, Süreç planlama, geliştirme ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Bütçe planlama ve raporlama konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, her düzeydeki çalışan ile iletişim kurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hâkim,

 • Firma Adı Gizli

  Satış Yöneticisi (Mühendisi) Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve büyümekte olan firmamız bünyesinde, görevlendirilmek üzere; Sorumlu olduğu ölçekteki projelerde, şirketin satış ve pazarlama politikasına uygun, hedef odaklı çalışmaların yürütülmesinin sağlanması, Satış hedeflerini gerçekleştirmek için kendi sorumluluk alanındaki satış faaliyetlerinin planlanması, Yeni müşteriler ve projeler bularak satış potansiyelinin arttırılması, Müşteri görüşmelerinin gerçekleştirilmesi, uzun müzakere süreçlerinin yönetilmesi ve projelerin sonuçlandırılması, Projelerin teknik ve idari şartnamelerini incelenmesi, hazırlanması ve gerekli müzakere süreçlerinin yürütülmesi, Sorumlu olduğu projelere ilişkin raporlamaların, düzenli olarak Üst Yönetime sunulması, fonksiyonlarının sorumluluğunu üstlenecek, “Satış Yöneticisi (Mühendisi)” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe, tercihen yalıtım ve mantolama alanında satış tecrübesi olan, Müşterilerle uzun süreli pazarlık yapabilecek yeteneklere sahip, İnsanlarla iletişimde analitik düşünebilen, ilişki uzmanı, Müzakere becerilerine, ikna kabiliyetine ve temsil yeteneğine sahip, Planlı, ekip çalışmasına önem veren, Hedeflere ulaşma, etkin dinleme, problem tanımlama ve çözme becerileri gelişmiş, İletişim, etkili konuşma, sonuç ve çözüm odaklılık alanlarında yetkinlik sahibi, Müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, Ofis Programlarını etkin şekilde kullanabilen, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Öztüre Çelik

  Gayrimenkul Satış Danışmanı/Emlak Brokeri Öztüre Çelik

  İzmir

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖZTÜRE ÇELİK konutlarının inşaat ve pazarlaması işlerini üstlenen firmamız için, gelişen ve büyüyen ekibimizde Gayrimenkul Satış Danışmanı olarak görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli Gayrimenkul sektörü, tapu işlemleri, gayrimenkul ve imar mevzuatı hakkında bilgi sahibi, İletişim yönü güçlü ve İlişki yönetiminde başarılı, müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Etkin sunum yetkinliğine sahip, ikna ve temsil kabiliyeti yüksek, dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen, Dış görünüşüne önem veren, prezentabl Zamanı iyi planlayan ve etkin kullanabilen, esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Ofis araç gereçleri ile Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Satış raporlama konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Aktif araç kullanan, şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, Yapı malzemeleri , fiyatları konusunda tecrübeli. Yapılmakta olan ve yapılan inşaatların satış ve pazarlamasında aktif rol alabilecek, ve piyasa bilgisi olan.

 • Vermeer Makina

  Servis ve Yedek Parça Sorumlusu Vermeer Makina

  Ankara

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Tanımı İş ve inşaat makinaları sektöründe faaliyet gösteren konusunda Pazar lideri markanın türkiye temsilciliğini yapan uluslar arası firmamıza, Servis ve yedek parça sorumlusu alınacaktır . Satış sonrası teknik servis hizmetlerinden sorumlu olmak Müşterilere servis ve bakım programları yapmak, satış sonrası hizmetler ile ilgili katma değer sağlamak Satışı gerçekleşen tüm makineler ile ilgili, müşterilere teknik destek hizmeti vermek Servis ve periyodik bakım tekliflerinin hazırlanması Garanti kapsamındaki başvuruların değerlendirilmesi Yurtdışı yedekparça siparişi Makine ve ekipman ile ilgili gerekli eğitimler firmamız tarafından verilecektir

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Teknik liselerin veya yüksek okulların elektronik veya makina bölümlerinden mezun. İyi derecede İngilizce bilen MS Office Programlarına Hâkim Askerlik hizmeti tamamlanmış B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen 35 Yaşını aşmamış bay Diksiyonu düzgün,güleryüzlü ve dış görünümüne özen gösteren Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan

 • Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  Proje Müdürü / Şantiye Şefi / Mimar / İnş. Mh. Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul,Avrupa yakasında başlayacak inşaat projemizde görevlendirilecek. 1-Proje Müdürü Deniz yapıları ve AVM proje yönetimlerinde tecrübeli, Mimar veya İnşaat müh. 2-Şantiye Şefi Deniz yapıları Proje yönetim tecrübeli, İnşaat Mühendisi.. 3-Mimar Tasarım ve ince imalat detay çözümlerinde tecrübeli.. 4-İnşaat Mühendisi Deniz yapıları,Zemin kazı ve fore kazık,duvar ile beton imalatlarında tecrübeli.. 5-Makina Mühendisi Isıtma,Soğutma ve Cojenerasyon sistemleri konusunda tecrübeli 6-Elektrik Mühendisi Orta gerilim, kuvetli ve zayıf akım işlerinde tecrübeli.. 7-Makina Teknikeri Taşeron yönetiminde tecrübeli 8-Elektrik Teknikeri Taşeron yönetiminde tecrübeli.

  Aranan Nitelikler .

 • Tcı Cabin Interior Inc

  Stres Mühendisi Tcı Cabin Interior Inc

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Yerli tasarım ile havacılık sektöründe üretim yapan ilk şirket olma unvanını elinde bulunduran TCI Kabin İçi Sistemler San. Ve Tic. A.Ş.; THY A.O., THY Teknik A.Ş. ve TAI ortaklığı ile kurulmuş bir uçak galley üretim firmasıdır. TCI; 5 senedir faaliyetlerine devam etmekte ve kurulduğu günden bu yana gerek Türk Sivil Havacılığının, gerekse Türkiye sanayisinin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Alanında Türkiye’deki ilk ve tek firma olma özelliğini taşıyan firmamızın mühendislik departmanımızda istihdam edilecek sistem mühendisi arıyoruz. İş Tanımı: Firmamız bünyesinde tasarlanan kabin içi ekipmanlarının sonlu elemanlar metodu ile analizlerini gerçekleştirmek, Analiz sonuçlarını rapor haline getirmek, Statik test planlarını oluşturmak, testleri koordine etmek ve sonuçların raporlarını oluşturmak, Tasarım geliştirme, hafifletme, Ar-Ge süreçlerine katkı sağlamak, Teknik planlama, risk yönetim, konfigürasyon yönetimi çalışmalarını yürütmek, Teknik verileri, iç ve dış müşteriler için hazırlamak ve sunmak, Diğer mühendislik disiplinleriyle koordineli olarak çalışmak, Görevli olduğu proje ve iş paketleriyle ilgili, teknik verileri ilgili prosedürler doğrultusunda hazırlamak Organizasyonel girişimler ve genel konularla ilgili belirlenmiş takımlara dahil olmak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Gemi İnşaat bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Nastran/Patran tecrübesine sahip, İleri düzeyde Microsoft Excel ve Word bilgisine sahip, Sonlu elemanlar analizi ve test validasyonu konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Havacılık alanında kariyer hedefleyen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Uygulamalı mühendislik araçlarını ve sistemlerini kullanabilen, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen, Analitik düşünebilen.

 • Teknik Yapı

  İnce İşler Mimarı Teknik Yapı

  İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut inşaatı projemizin şantiyesinde ince işler blok sorumlusu olarak görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip İnce İşler konusunda deneyimli Mimar aramaktayız;

  Aranan Nitelikler Mimar; • Üniversitenin Mimarlık bölümünden mezun, • En az 5 yıl deneyimli, • Yüksek bina ve konut projelerinde tecrübesi olan, • Ofis programları ve Autocad kullanabilen, • Avrupa yakasında ikamet eden

/
23
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - inşaat için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?