inşaat için İş İlanları

Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Ourcompany is a construction company which under takes the construction of civil, refineries, crude oil&gas pipelines, oil&gas off shore platforms and other industrial projects in Turkey and abroad. We are looking for Welding Engineer to be employed in Turkmenistan projects.

  Aranan Nitelikler University Degree in Mechanical Engineering, Minimum 5 years site experience in construction industry at a similar position, Having a welding engineer certificate, Very good level of English, No restrictions for  traveling.     "İSTANBUL ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ KADIKÖY HİZMET MERKEZİ’nin 17/12/2015 tarih ve 185118 sayılı izni ile verilmiştir.”

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İlk İnşaat Türkmenistan 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ourcompany is a construction company which under takes the construction of civil, gasrefineries, crude oil&gas pipelines, oil&gas off shore platforms and other industrial projects in Turkey and abroad. We are looking for Technical Office Manager to be employed in Turkmenistan projects.

  Aranan Nitelikler Degree in civil or other engineering field, Minimum 10 years in TO workingexperience in Oil&Gas industry, Design Coordination, Design Superposition & Site Design Coordination, Project Planning &Cost Control, Logistics&Purchasing, Documentation&Certification.     "İSTANBUL ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ KADIKÖY HİZMET MERKEZİ’nin 17/12/2015 tarih ve 185118 sayılı izni ile verilmiştir.”

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Müdür Yrd, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması TOKİ uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 9 Paket Danışmanlık Hizmet Alımı İşi'nde çalıştırılmak üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümden mezun, 5 yıl mesleki tecrübeye sahip, 2 yıl bina, üstyapı inşaatlarının yapımında veya kontrollüğünde Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi olarak görev almış, İstanbul/Kadıköy ' de ikamet edenler öncelik sebebidir.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis, Puantör, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması KAMEROĞLU İNŞAAT olarak Beylikdüzü’nde başlayan KAMEROĞLU METROHOME Suit&Residence ve Büyükçekmece’de devam eden “PELICAN HILL IHLAMUR EVLERİ” Projelerinde görev almak üzere;“ Teknik Ofis Şefi” takım arkadaşları  arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Başvuru yapacak adayların, Üniversitelerin İnşaat Mühendisi ve Mimarlık bölümünden mezun. Genç, dinamik, yeni fikirlere açık ve değişen görev tanımlarına uyum sağlayabilecek, tecrübeli, , araştırma hevesi olan, yenilikçi, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, uygulama projelerinde en az “10 yıl deneyimli, Auto Cad ve 3d görselleştirme araçlarına hakim. Analitik ve problem çözme becerisi olan, yeniliklere ve gelişime açık, sonuç odaklı, Malzeme ve işçilik analizi yapıp ekspertiz raporu hazırlayabilen, Zamanı planlayarak iş süreçlerini doğru yöneten, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu, Ekip koordinasyonu yapabilen Büyük çaplı toplu konut, üstyapı projelerinde görev almış.Yüksek yapı tecrübesi olan Uygulama projesi konusunda deneyimi olmayan adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlayan, 

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip Şantiye Şefiaramaktayız.   Projenin bütün süreçlerinin sevk ve yönetiminden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, İş merkezi, AVM vb şantiye deneyimi sahibi, Kaba inşaat tecrübesi olan ve tercihen prekast cephe giydirmede tecrübeli, Office ve  Autocad programlarına hakim, Proje ile ilgili günlük şantiye raporlamaları hazırlayabilecek, Ekip yönetme-liderlik yetkinliği olan, Adana’da ikamet eden ya da en az 2 yıl süre ile ikamet edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Seyahat engeli olmayan iyi derece ingilizce , rusça yada farsça bilen ekip arkadaşımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İngilizce olmalı 2. lisan olarak rusça yada farsça ( arapça) olmalı.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Firmamızın İstanbul Ofisinde Sekreter ve Ön Muhasebe görevini üstlenecek çalışma arkadaşımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen İngilizce , Rusça veya Farsça

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Gelen telefonların cevaplanması, bırakılan mesajların e-mail ile ilgilisine iletilmesi. Gelen misafirlerin karşılanması, Gelen-giden kargo/posta gönderimlerinin kaydının tutulması. Gelen kargoların/postaların teslim alınarak imza karşılığı ilgilisine verilmesi. İlgili departmanın talebi doğrultusunda dergi gönderimleri için güncel adreslerin/datanın hazırlanması, gönderilerin takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans veya lisans mezunu, Santral ya da çağrı merkezi alanında en az 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü ve prezantabl, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Pratik düşünebilen ve özenli çalışabilen. Tercihen Maltepe - Kartal bölgesinde ikamet eden

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Holding, Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması İstanbul-Kadıköy bölgesinde bulunan Şantiyelerimizde ve Merkez ofisimizde görev yapmak üzere, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bina İnşaatları/Yüksek yapı İnşaatları Aplikasyon ve Ölçme işlerinde En az 5 yıl şantiye tecrübeli Ofis, Autocad, Netcad  programlarını bilen Nivo,Teodolit,Totalstation vs. Ölçme cihazlarını kullanabilen İmalatın Aplikasyon ve Ölçü kontrolunu yapacak/yaptıracak Gerektiğinde İşveren’i, İdareye karşı temsil edecek, Askerliğini yapmış veya ilişiği olmayan Esnek çalışma saatlarına uyumlu, Seyahat engeli olmayan Araç kullanma Ehliyeti olan

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Gemak Grup Şirketleri bünyesinde, Yalova Altınova bölgesindeki tersanemizde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Harita bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde, şantiyelerde veya tersanelerde ölçüm konularında deneyim sahibi, 3D ölçüm aletleri kullanımı konusunda tecrübeli, Tercihen Leica ölçüm aletleri kullanımı konusunda tecrübe sahibi, Sonuç odaklı çalışan, zamanını iyi yönetebilen, dikkatli, Tercihen Yalova, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane, İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Tekniker

 • ART-YOL MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu 7 Ekim 2016

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere MUHASEBE ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   En az Ticaret lisesi mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda minimum 2 yıl tecrübeye sahip, LOGO ve LUCA programlarını aktif kullanabilen, Genel muhasebe mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hakim Personel işlemlerinde deneyimli Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecek Personelin bordro/tahakkuk işlemlerini gerçekleştirebilecek S.M.M.M ofisinde çalışma tecrübesi olan, Tercihen İnşaat sektöründe deneyimli, Dikkatli ve detaylara önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden Aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış ERKEK adaylar aramaktayız.    

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Memur, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN KİMYA VE İNŞAAT BÖLÜMLERİ İÇİN SATIŞ VE PAZARLAMA SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler *İNŞAAT BÖLÜMÜ İÇİN 3D MAX KULLANABİLEN MİMAR VE/ VEYA TEKNİKER *KİMYA VE İNŞAAT ALANINDA SATIŞ VE PAZARLAMA DENEYİMLİ *SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN *AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN *TEMSİL YETENEĞİ OLAN *ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ *İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Uzman Yard, Sorumlu

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 9 Ekim 2016

  İş Açıklaması Çamlıca'daki şirket merkezimizde görevlendirilmek üzere, inşaat tecrübesi olan "Satınalma personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat satınalması konusunda tecrübeli , Çok iyi derecede  MS Office programlarını kullanabilen , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Şantiyelerden gelen siparişlerin değerlendirilmesi ve satınalma sürecinin başlatılması, Tekliflerin alınması, fiyatların belirlenmesi ve sözleşmelerin yapılması sürecinde görev alacak, Stok, sipariş ve tedarik süreçlerinin takibi ve raporlamasından sorumlu olacak, Tedarikçiler ile irtibata geçecek, En avantajlı fiyatları yakalamak adına piyasa araştırması yapacak ve teklifler hazırlayacak, Satınalma ile ilgili raporlar hazırlayacak, Fatura ve irsaliyelerin kontrolünü yapacak, Fatura ve irsaliyeleri muhasebe departmanına bildirecek ve ulaşmasını koordine edecek, Arşivleme ve dosyalama takibini yapacak, Diğer satınalma ile ilgili görevleri üstlenecek.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Müşterilere yeni ürünlerle ilgili bilgilendirme yapmak Müşteri lerle ticari ilişkiler kurmak ve geliştirmek Yeni müşteri kitlesinin oluşturulması ve takibi (yazışarak ve görüşerek) Maaş 4000 TL

  Aranan Nitelikler Rusça, ingilizce ve türkçe bilen Üniversite mezunu Satış ve pazarlma alanında tecrübesi olan aday işe alınacaktır. Iletişim bilgileri: +902122637040 e-mail: dakhirsemenov@gmail.com

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Pazar / Piyasa Araştırma, Network Marketing

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Dahir İnşaat İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Evli bayan ve çocukları için TECRÜBELİ BAYAN ŞOFÖR ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler Tercihen Beşiktaş’a yakın ikamet eden Ehliyeti olan ve 10 yıldır aktif araç kullanma tecrübesi olan Sigara kullanmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (yazın 60 gün ücretli izin) 30 ile 45 yaşları arasında, tercihen evli SADECE BAYAN ŞOFÖR ALINACAKTIR. Iletişim bilgileri: +902122637040 e-mail: dakhirsemenov@gmail.com

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Dağıtım, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması ŞİRKETİMİZ MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖN MUHASEBE / PERSONEL SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SGK MEVZUATINA HAKİM MİKRO VE MS OFİS PROGRAMLARINI ÇOK İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, ÖN MUHASEBE İŞLEMLERİNE HAKİM,EN AZ 3 YIL DENEYİME SAHİP, ÜNİVERSİTE VEYA YÜKSEK OKULLARIN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, İŞ KONUSUNDA TİTİZ,DÜZENLİ,GÜVENİLİR VE ÇALIŞKAN OLAN.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması YÖNETİCİ ASİSTANLIGI ...................................................

  Aranan Nitelikler 1-BAYAN,ÜNİVERSİTE MEZUNU,DİKSİYONU DÜZGÜN,İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Bursa' da devam eden ve yeni başlayacak olan lüks konut projelerimizin satış ekibinde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. - Satış ofisine veya proje örnek dairesine gelen müşterilere projelerin tanıtımının yapılması, - Günlük faaliyet raporlarının hazırlanması, - Müşteri takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler - Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - Ms Office programlarını kullanabilen, - Güler yüzlü, sabırlı, dikkatli, pratik ve pozitif düşünebilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, - Etkin iletişim ve sunum becerilerine sahip, - Prezentabl, dış görünümüne özen gösteren, - Analitik yönü kuvvetli, öğrenmeye açık, yenilikçi, - Düzenli çalışmayı ilke edinmiş, - Müşterilerle profesyonel iletişim kurabilecek, - Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak, - Tercihen CRM bilgisi olan, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Bursa' da ikamet eden veya edebilecek

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Yaparlar İnşaat İstanbul Avrupa 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması Ar-Ge Bölümüne ve Bakım Atölyesine ait iş süreçlerini ve kendisine bağlı ekibi etkin bir şekilde yönetmek, Bölümü ile ilgili tüm organizasyon ve koordinasyonu sağlamak, Makine ekipmanının bakım onarım planlamasını yapmak, AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarında liderlik etmek, Teknik doküman ve arşiv oluşturulmasını sağlamak ve kontrol etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen metal sektöründe makine-kalıp imalatı konularında asgari 5 yıl deneyimli, Kendisine bağlı ekibi etkin bir şekilde yönetebilecek kabiliyette, Araştırmacı, analitik düşünebilen, raporlama becerisi gelişmiş, Yenilikçi bakış açısına sahip, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Tercihen Solid Works çizim programını kullanmış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Yaparlar İnşaat İstanbul Avrupa 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması Mevcut ürünler hakkında müşterileri detaylı bilgilendirmek, gerektiğinde eğitimler vermek, Alternatif  ürünler hakkında araştırma yapmak, benchmarking yapmak ve sonuçlarını paylaşmak, Pazardaki müşteri ihtiyaçlarını kapsamlı şekilde saptamak, bu ihtiyaçlara karşılık gelecek yenilikçi ürünleri geliştirme yetenekleri ortaya koymak, Satış, Pazarlama ve İhracat departmanları ile ürün geliştirme süreçlerinde toplantılara katılmak, gerekli çalışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Metal sektöründe deneyimli, Üretim ve Ürün Geliştirme konularında bilgi sahibi, İletişim ve analiz yetenekleri gelişmiş olan, Üretim, Arge ve Satış ile koordineli çalışacak, Bay ve askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Sahadaki iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını takip edip, raporlayacak.

  Aranan Nitelikler 'İzmir /Aliağa Ege Rafinerisi projemizde görevlendirilmek üzere  İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi  arıyoruz. • İş güvenliği uygulamalarında  en az 5-7 yıl deneyimli, • Rafineri ve endüstriyel tesis tecrübesi olan, • Tercihen uluslararası projelerde görev almış, • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, • Askerlik görevini yapmış (Erkek adaylar için),

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • İlk İnşaat İstanbul Anadolu 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ekipman tedarikçilerimizden gelen 2D resimlerin modellenerek ya da direkt 3D gelen modellerin, • 3D ana projeye yerleştirilmesi, olası çakışmaların veya sorunların görülmesi, • İlgili disiplinlerle ve tedarikçilerimizle koordineli bir şekilde çalışarak sorunların çözülmesi, • Proje malzeme metrajlarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakültelerinden mezun, • Endüstriyel projeler konusunda deneyimli • 3B CAD yazılımlarından birini kullanabilen tercihen Aveva PDMS ve/veya BOCAD programlarını kullanbilen • İngilizcesi olan • 35 yaşını geçmemiş • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış • Detaylara önem veren, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi iş arkadaşları arıyoruz

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Makine, İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Başçınar Hatipoğlu İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. Tekirdağ, Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bursa, Balıkesir 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Marmara bölgesi (Bursa - Yalova - Kocaeli - Sakarya - Balıkesir - Tekirdağ) genelinde başlayacak şantiyelerimize, şantiye şefleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şantiye yönetimi konusunda tecrübeli, min.5 sene deneyimli olmalıdır. Mimar - Mühendis olma şartı aranmaktaıdr.       

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Lider

 • BEYAZ REZİDANS HALİÇ İstanbul Avrupa 17 Ekim 2016

  İş Açıklaması BEYAZ  İNŞAAT projesinde görevlendrilmek üzere "SATIŞ MÜDÜRÜ"ü aramaktayız.Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özelikler aşağıdaki gibidir.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul veya inşaat sektöründe en az 5 ile 10  yıl tecrübeli Proje satış ofisine gelen müşterilere projenin tanıtılması ve proje satışının gerçekleştirilmesi, Müşteri takiplerinin yapılması,düzenli olaarak iletişime geçilmesi, Öğrenmeye ve kendini gelştirmeye her zaman açık olan, En az lise mezunu,  MS Office programlarını bilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 3 Ekim 2016

  İş Açıklaması Çamlıca'daki şirket merkezimizde görevlendirilmek üzere, inşaat muhasebesi tecrübesi olan çok iyi mikro programını bilen "muhasebe sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat muhasebesi konusunda tecrübeli , Mikro programına hakim , Çok iyi derecede  MS Office programlarını kullanabilen , İlgili mevzuatlar ve Yeni Türk Ticaret Kanunu uygulamalarına hakim , Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim , Yasal mevzuatlara ve Vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek, yazışmaların hazırlık ve takip sürecini kontrol edebilecek birikime sahip , Banka ve Finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek ,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • Ata Mimarlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması ATA Mimarlık olarak yapı sektörünün dinamikleri olan; inşaat, mimari, elektrik ve mekanik bir çatı altında toplanmış olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.   Aşağıdaki deneyim ve özelliklere sahip "Şantiye Mimarı" olarak görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.  www.atamimari.com.tr / info@atamimari.com.tr  

  Aranan Nitelikler Projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Şantiye Mimarı Üniversitelerin  Mimarlık bölümden mezun, İnce yapı şantiyelerinde  en az 10 yıl deneyimli, Şantiye kurulumu ile başlayarak, tüm saha ekiplerini kontrol ve koordine edebilen, Proje ve şantiye ekipleri arasında koordinasyonu sağlayabilecek, İş programı yapıp, takip edebilecek, Ekip çalışmasına önem veren ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnşaat, elektrik, mekanik tesisat disiplinlerini koordine edebilecek, İşçilik kalitesi, malzeme, detay, ince yapı bilgisine sahip ve maliyet kontrolü yapabilen, İş güvenliği kriterlerine uygun çalışmayı benimsemiş , Dönemsel yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, seyahat ve çalışma saatlerine dair engeli olmayan, MS Office ve Auto CAD programlarına hakim Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Erkek adaylar ve askerliğini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Örtaş Mühendislik İstanbul Avrupa 1 Ekim 2016

  İş Açıklaması İkitelli-Başakşehir' de bulunan şantiyemize şirketimiz bünyesinde çalışacak inşaat mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az 1yıl deneyimli. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun. Yapacağı işler ile ilgili tüm programları kullanabilen. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay personel alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması RENCO,  başta inşaat sanayi olmak üzere pek çok farklı sektörde kullanılan,kompozit ürünlerin üreticisi olarak kurulmuştur. Bu alanda önemli düzeyde tasarım, araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetleri üzerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan şirketimiz RENCO, Manisa tesislerinde görevlendirilmek üzere, konusuyla ilgili yetki ve sorumlulukları üstlenecek, insiyatif kullanacak, dinamik ve yaratıcı takım arkadaşlarını beklemektedir.   Projelerin detaylandırılması, uygulanması takiplerini yapmak ve proje çalışmalarına katkı sağlamak, Mimari proje ve çizimlerde sorumluluk almak, Sorumlu olduğu projede görevli teknik ekibi yönlendirmek ve denetlemek, Projeler kapsamında kalite, termin, planlama ve maliyet çalışmalarını gerçekleştirmek, Mimari konseptlerin gelişimine, yenilenmesine yönelik araştırmalar yapmak, 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  Mimarlık bölümden mezun Şantiye deneyimi olan, Şantiye kurulumu ile başlayarak, tüm saha ekiplerini kontrol ve koordine edebilen, Proje ve şantiye ekipleri arasında koordinasyonu sağlayabilecek, İş programı yapıp, takip edebilecek, Tercihen, ISO 9001:2008 ,  ISO 14001: 2004,  OHSAS 18001: 2007 sistemleri hakkında bilgi sahibi, Ekip çalışmasına önem veren ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnşaat, elektrik, mekanik tesisat disiplinlerini koordine edebilecek, İşçilik kalitesi, malzeme, detay, ince yapı bilgisine sahip ve maliyet kontrolü yapabilen, İş güvenliği kriterlerine uygun çalışmayı benimsemiş , Dönemsel yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, seyahat ve çalışma saatlerine dair engeli olmayan, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Erkek adaylar ve askerliğini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklaması Kalamış Sahil ' deki Gayrimenkul Danışmanlık Ofisimiz İçin Aşağıda Belirtilen Genel Niteliklere Uygun “GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI” arıyoruz. Kendi işinin patronu olmak isteyen, Kendine ve işine yatırım yapabilecek, Sabit maaş beklentisi olmayan, Hayalleri ve hedefleri olan, Girişimci ruhlu, motivasyonu yüksek, Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dürüst ve güvenilir, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen, Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Gelişime ve eğitimlere açık, Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp, “Satılık & Kiralık” portföyler oluşturacak, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak, Kendi performansıyla orantılı bir gelir hedefleyecek, 25 yaş ve üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız. Bu iş için TECRÜBE GEREKMEZ. Gerekli tüm eğitimler, hem başlangıçta hem de kariyeriniz süresince RE/MAX tarafından verilmektedir. Ofisimiz Kadıköy / Kalamış sahilde'dir. Anadolu yakasında bu bölgeye yakın ikamet edenlerin başvuru yapmaları rica olunur. Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak Remax etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak Çalışmanın dayandığı ekonomik temel; “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanmasıdır. Sabit bir maaş geliri söz konusu değildir.

  Aranan Nitelikler Tecrübe :Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar Askerlik Durumu :Yapıldı, Muaf Eğitim Seviyesi :Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması Bağcılar Güneşli'de bulunun SUN FLAMİNGO PARK projemizi en iyi şekilde temsil edebilecek 'GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANI' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Gayrimenkul sektöründe ve lüks konut projeleri satışında en az 1 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Kendine güvenen,prezentabl, MS Office programlarını kullanabilen, GÜNEŞLİ'ye yol problemi olmayan.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

/
12

İş Habercisi - inşaat için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?