inşaat için İş İlanları

Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • ATAÇLAR İNŞAAT İstanbul Avrupa 13 Haziran 2016

  İş Açıklaması - Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Müh. Fakültelerinden ve bu bölümlerin Meslek Yüksek Okulllarından mezun, - Malzeme metraj, keşif ve analizleri yapacak,Kesin hesap konusunda uzman,Hakediş yapabilecek ve idarelerde iş takibi,   - Orta ve iyi seviyeler de İngilizce bilen, , - Ofis ortamında çalışabilecek, - Bilgisayar bilgisine sahip(autocad, ms office gibi), - Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, - Grup çalışmalarına uyum sağlayabilen, sorumluluk alabilecek olan - Gelişmeleri takip eden, öğrenmeye açık, İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden ; Mimar, İnşaat mühendisi ve tekniker takım arkadaşları aramaktayız. İlgilenen adayların detaylı özgeçmişleri ile beraber başvurularını bekliyoruz..  

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • Ahes İnşaat Tüm Türkiye Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Rize’de yapımını üstlendiği ÇAYKUR Çay Paketleme Fabrikası ve Otomasyon Sistemli Depo projelerinde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümünden mezun ·         En az 5 yıl deneyimi olan ·         Kaba inşaat ve ince inşaat alanlarında görev yapmış ·         Taşeronları ve teknik ekibi yönetebilecek ·         Uluslararası taşeron firmalara ait ekipleri yönetebilecek (ekiplerle iletişim kurabilecek) düzeyde İngilizce bilen ·         Saha ve ekip çalışmasını seven ·         İleri derecede Ms Office ve Autocad kullanabilen ·         İş programı hazırlayıp, şantiyenin ihtiyaçları tespit edecek ·         Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan ·         İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı ·         Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bayan / Bay "Şantiye Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Yönetici, Yetkili

 • İlk İnşaat Tüm Türkiye 14 Haziran 2016

  İş Açıklaması • İnşaat faaliyetlerini denetlemek • Kalite artırımı için destek ekibine gerekli eğitimleri vermek • Gerekli belgeleri hazırlamak • Gerektiğinde kalite kontrol departmanı bünyesinde ilgili kontrol noktalarında yer almak.

  Aranan Nitelikler 'İzmir /Aliağa Ege Rafinerisi projemizde görevlendirilmek üzere ' Kalite Kontrol İnspektörü olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı, tecrübeli ve enerjik takım arkadaşları arıyoruz. • Meslek yüksek okullarının ilgili, bölümlerinden mezun, • Endüstriyel Projelerde Kalite Kontrol Sorumlusu olarak çalışmış, • MS Office ve Autocad programlarına hakim, • Teknik dokümanları okuyup anlayabilecek seviyede İngilizce bilen, • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • Megi İnşaat İstanbul Avrupa 11 Haziran 2016

  İş Açıklaması Mağaza Şantiye uygulamaları konusunda deneyimli, Sözleşme aşamasından itibaren projenin sorumluluğunu üstlenebilecek, İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Concept mağazalarının şantiye (Saha) uygulamalarında yer almak,  Mevcut mağazaların fiziksel tadilatları ve dekoratif olarak yeniden düzenlenmesiyle ilgili saha uygulamalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık , İç mimarlık bölümlerinden mezun, Mimari proje, koordinasyon , detay ve uygulama konularına ilgili, İyi derece de3DMAX, AutoCAD ve Ms Project ,Ms Office kullanabilen, Merkez ofis ve saha arası koordinasyonunu yönetebilecek, Disiplinler arası (inşaat,mekanik,elektrik) proje koordinasyonunu sağlayabilecek, Dinamik bir tempoda çalışabilecek, Sorumluluk almaya istekli, Organizasyon yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Şantiye ekiplerini organize edecek Askerliğini tamamlamış(Erkek adaylar için), Sürücü ehliyeti sahibi (Aktif kullanıcı)

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar

 • Ahes İnşaat Tüm Türkiye Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Rize’de yapımını üstlendiği ÇAYKUR Çay Paketleme Fabrikası ve Otomasyon Sistemli Depo projelerinde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun ·         En az 5 yıl deneyimi olan ·         İnce inşaat alannda görev yapmış ·         Kamu ihale mevzuatına göre hakediş ve metraj bilgisi olan ·         Ekip çalışmasını seven ·         İleri derecede Ms Office ve Autocad kullanabilen ·         Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan ·         İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı ·         Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bayan / Bay mimar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklaması Sektöründe büyüyen şirketimize şirket bünyesine 2 ayrı pozisyon için eleman alınacaktır.  1. İstanbul-Kartal'da başlayacak şantiyemiz için inşaat mühendisi aramaktayız. 2. Şirketimiz bünyesinde merkez ofiste çalışacak mimari proje hazırlayacak, 3d sunum yapabilecek mimar aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler 1. inşaat mühendisi için aranan özellikler: en az 10 (on) yıl deneyimli olmalıdır. kaba yapı tecrübesi olmalıdır. şantiye şefliği yapmış ve işin gerektirdiği bütün görevleri yerine getirebilecek deneyimde ve bilgide olmalıdır. 2. merkez ofisimize mimar : genç dinamik kendine güvenen.. kendisini geliştirmek isteyen, mimarlığın sadece program kullanmak olmadığını kavramış, sunum hazırlayabilecek ve bu sunuma kendisinin de bişeyler katabilecek özelliklere haiz. 3d programları kullanabilen.. bunların yanında belediye ruhsat projeleri çizebilecek bilgiye(imar, kaks taks nedir bilen) sahip olmalıdır.   

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Şef / Amir

 • Gelişim İnşaat Proje İstanbul Anadolu 8 Haziran 2016

  İş Açıklaması Endüstriyel ve ticari yapı projeleri konusunda statik proje ve danışmanlık hizmetleri veren firmamızda proje mühendisi pozisyonunda statik proje çalışmaları yürütülecek, hesap ve tasarım yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Firmamızın Kozyatağı'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Teknik Üniversite'lerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen, 30 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen yapı bölümünde bitirme ya da tez çalışması yapmış ' Statik proje mühendisi' aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İstanbul-Kadıköy bölgesinde bulunan Şantiyelerimizde ve Merkez ofisimizde görev yapmak üzere, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 10 yıl şantiye tecrübeli Ofis ve Autocad  programlarını bilen Resmi/Özel Kesin hesap ve hakediş konularında tecrübeli, İşin yapımını programlayacak ve Programa göre yürütecek, Malzeme ,Ekip,Ekipman ve Mobilizasyon ihtiyaçlarını belirleyecek İmalat iş grupları arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Gerektiğinde İşveren’i, İdareye karşı temsil edecek, Alt yükleniciler arasında koordinasyonu sağlayacak, Askerliğini yapmış veya ilişiği olmayan Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyahat engeli olmayan Araç kullanma Ehliyeti olan

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması 1996 yılında kurulan Burak İnşaat, öncelikli olarak endüstriyel faaliyette bulunan tesislerin kurulumu, banka şubeleri dekorasyonu ve tadilatı, sosyal tesisler, konutlar, müstakil yapılar konularında deneyim kazanmış köklü bir inşaat firmasıdır. Geniş ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile, kaba, ince inşaat işlerinizde, mühendislik yapılarında ve strüktürel çözüm gerektiren yapılarda, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunar.Burak İnşaat, sahip olduğu deneyim ve öz güveni ile projeleriniz için tüm Türkiye’de sizinle çalışmaya hazırdır.  

  Aranan Nitelikler C sınıfı iş güvenliği uzmanlık belgesi, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Planlama becerisi ve iletişim kabiliyeti yüksek olan, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olan, Tam zamanlı çalışabilecek, Bursa’da İkamet eden ,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • Keklik İnşaat İstanbul Anadolu 15 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tuzla'da bulunan , inşaat malzemeleri satışı yapan firmamıza sevkiyat sorumlusunun talimatları doğrultusunda tecrübeli TIR ve KAMYON şöforleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler D sınıfı ehliyete sahip , SRC ve Psikoteknik belgesi bulunan  En az 5 yıl tecrübeli , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( tercihen Kurtköy-Pendik-Kaynarca-Tuzla civarı) Askerlik hizmetini tamamlamış , 30-50 yaşları arasında , Tam zamanlı ,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Şoför

 • Burak İnşaat İstanbul Anadolu 1 Temmuz 2016

  İş Açıklaması 1996 yılında kurulan Burak İnşaat, öncelikli olarak endüstriyel faaliyette bulunan tesislerin kurulumu, banka şubeleri dekorasyonu ve tadilatı, sosyal tesisler, konutlar, müstakil yapılar konularında deneyim kazanmış köklü bir inşaat firmasıdır. Geniş ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile, kaba, ince inşaat işlerinizde, mühendislik yapılarında ve strüktürel çözüm gerektiren yapılarda, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunar.Burak İnşaat, sahip olduğu deneyim ve öz güveni ile projeleriniz için tüm Türkiye’de sizinle çalışmaya hazırdır.   Telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, Gerekli evrak takibinin yapılması, Gelen misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, Ofis içi düzenin takibi ve kontrolünün sağlanmasına destek verilmesi, Bayan Sekreter aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, · Ofis araçları kullanabilen, MS Office programlarına özellikle Excel'e hakim, · Diksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, · Organizasyon, planlama becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, · Dikkatli, titiz, etkin iş takibi yapan, Güleryüzlü, pozitif, Günlük, haftalık ve diğer programlarını takip etmek, departmanlarla ilgili koordinasyonu sağlayabilecek, Şirket gizlilik prensipleri doğrultusunda gerekli bilgi akışını sağlayabilen, Ziyaretçileri karşılama misafir ağırlama ve takım çalışmasına yatkın,     Standart ofis işlerine uyumlu çalışkan " Bayan Sekreter " çalışma arkadaşı aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Nurem İnşaat Endüstriyel Sanayi Tesisleri  İnşaatları   ile  Site  Konsepti  Konut  İnşaat  Süreçlerinde  24 yıldır faaliyet gösteren bir firmadır. Endüstriyel Sanayi  Projelerinde  ulusal ve uluslararası pek çok yatırıma imza atmış , konut alanında ise site  konsepti  ile  pek çok proje  gerçekleştirmiştir. Şirketimizin  Konut  İnşaat  Faaliyeti  Organizasyonunda   yer  alan   Satış ve Kurumsal  İletişim  Koordinatörlüğü  bünyesinde  hedeflenen  birçok yeni  yatırım  için  kurulacak  olan  Satış ve Müşteri  İlişkileri  Ekibi'nde  yer alacak  yeni  takım  arkadaşları  ile  çalışma  arzusundayız.  

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin  Satış - Pazarlama , İletişim  ve benzeri  bölümlerinden  mezun olmak             -Gayrimenkul Danışmanlığı  Serfikası  sahibi  olan adaylar  tercih sebebidir. -Gayrimenkul ve konut satış sektöründe  çalışma  deneyimine  sahip olmak -Gayrimenkul ve konut satış sektöründe kariyer hedefinde olabilmek - Site  Konseptli Konut  Projelerin tanıtım ve  müşteri  bilgilendirmelerinde konusuna  hakim olabilmek. -İkna ve iletişim  becerisine sahip olmak -Kurumsal  Satış Hedefleri ile  Müşteri İlişkileri alanlarında bilgi sahibi olabilmek -Ekip çalışmasına yatkın   ve  prezantabl olmak -Müşteri portföyü oluşturabilme becerisine sahip olmak. -Planlanan müşteri ziyaretlerini gercekleştirmek -Projenin tanıtım ve kurumsal iletişim konularında yetkin olmak -Satış geliştirme adına yaratıcı çözümler üretmek. -CRM _ Müşteri Kaynak  Yönetimi Sistemi  konusunda  deneyim  sahibi  olunması tercih  sebebidir.   -B Sınıfı Ehliyete sahip olmak ve araç kullanabilme yeterliliğinde olabilmek. -Kurumsal bir firma bünyesinde Kalite Yönetim Standartlarına uygun çalışabilme isteğine sahip olmak

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman

 • Yılmaz İnşaat İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 1997 yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız yüksek yapılar, karma projeler, otel, fabrika, endüstriyel yapılar vb bir çok projeye imza atmış olan 'Yılmaz İnşaat' , sektörünün öncü firmalarındandır. Yılmaz İnşaat bünyesindeki İstanbul Anadolu yakasındaki  merkez ofis de görevlendirmek üzere  aşağıdaki özelliklere sahip "Finans Elemanı" aranmaktadır. Günlük kasa hareketlerinin raporlanması, Günlük banka hesap hareketlerinin raporlanması, Banka işlemlerinin takip edilmesi, Ödeme listelerinin hazırlanması ve gerçekleştrilmesi, Nakit akış tablolarının hazırlanması, Müşteri tahsilatlarının gerçekleştrilmesi, Gerektiği durumlarda ofis dışı işlerini yapabilecek ve finansal raporları zamanın da üst yönetime sunabilecek,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin finans,bankacılık,iktisat,işletme veya ilgili bölümlerinden mezun, Finans konusunda en az 2 yıl deneyimli, Finans ,muhasebe ve banka işlemlerine hakim ,tahsilat işlemleri konusunda tecrübeli MS office programlarına hakim,özellikle excel  programını etkin olarak kullanabilen, Sorumluluk sahibi,özgüveni yüksek Enerjisi yüksek,iletişim yeteneği güçlü,takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen,sonuç odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması 2007 yılından beri üstlenmiş olduğu nitelikli inşaat projeleri ile günümüze kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde bir çok projeyi başarıyla tamamlayan Tamfa İnşaat A.Ş, kurumsallaşmış yapısı, teknolojiye hakim, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile inşaat dizayn ve taahhüt hizmetleri sektöründe dünya standartlarını yakalamış kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Projenin başarısındaki vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle hareket eden Tamfa İnşaat A.Ş, büyüyen organizasyon yapısı içinde; özverili, çalışkan, yetenekli ve sorumluluğunun bilincinde çalışanları görmekten mutluluk duyacaktır.”

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya Ön lisans mezunu, Netsis Muhasebe Modülünü ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen En az iki yıl tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, sorumluluk sahibi, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, (Erkek adaylar için) Bay / Bayan,( Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak ) Ön Muhasebe Elamanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • Olgunlar İnşaat İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İnşaat projelerinde dış cephe mantolama işi yapan firmamız için Tekfen İnşaatın Esenyurtta yapımı devam eden HEP İstanbul projesinde görevlendirilmek üzere C sınıfı İSG personeline ihtiyaç vardır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İş Güvenliği bölümünden mezun, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli, ve dinamik, Problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, İş güvenliği normlarına ve çalışma prensiplerine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İş Geliştirme Müdürlüğü bünyesinde Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ve Beykoz bölgelerindeki iş geliştirme faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler İş Geliştirme Elemanı Konut, ofis ve ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi konusunda deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İnşaat Müh., Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlamacılığı) Teklif verme, müzakere ve sözleşme süreçlerine hakim, Diksiyonu düzgün, prezentabl, gelişim ve öğrenime açık, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Dinamik, takipçi, etkin iletişim ve temsil yeteneği olan, MS Office programlarına hâkim (Autocad programına hakimiyet tercih sebebidir.)

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman

 • Keklik İnşaat İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler  20 YILI AŞKIN SÜREDİR TUZLA ORHANLI'DA KURULU BULUNAN İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞI YAPAN FİRMAMIZA -G SINIFI EHLİYETİ BULUNAN FORKLİFT VE KEPÇE OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • AYDIN İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ Sakarya, Tüm Türkiye, Adana, Afyon, İstanbul Avrupa, Ankara, Şanlıurfa 12 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İlgili iş programına uygun şekilde gerekli kalite ve iş güvenliği kapsamları dahilinde yönetebilen İlgili birimlere raporlama yapabilen Malzemenin saha kontrol ve koordinasyonunun sağlayabilen Taşeronların ve ekipleri yönetebilen İnşaat ve Taahhüt sektöründe Türkiye Genelinde faaliyet gösteren firmamızın SAKARYA/SAPANCA şantiyelerinde görevlendirilmek üzere (proje bazlı değil sürekli istihdam edebileceğimiz) MAKİNA MÜHENDİSİ/ ELEKTRİK MÜHENDİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği Bölümlerinden Mezun, · Tünel Kalıp konusunda en az 3 yıl tecrübeli, · Autocad Ve MS Office Programlarını İyi Kullanabilen, · Kesin Hesap, Hakediş, Keşif Ve Metraj Hazırlama Konularında Tecrübeli, · Sürücü Belgesi Olan Ve Aktif Araç Kullanabilen, · Askerlik Hizmetini Tamamlamış, · Şantiye Organizasyonuna Hakim, Sorumluluk Bilinci Yüksek Ve Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis

 • Yeşilyurt İnşaat İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışacak, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirecek, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, Personel bordro ve puantajlarının kontrolünü ve takibini yapacak, Personellerin SGK işlemlerini yapacak, Vergi dairesi, sigorta müdürlüğü vb. dairelerde işlemleri takip edecek,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, • MS Office programlarına hakim, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Dış görünüşüne önem veren, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,            

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman, Uzman Yard, Uzman

 • İş Açıklaması İnşaat firmalarında çalışmış, deneyimli Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşletme mezunu En az 5 yıl deneyimli, konusuna hakim, Muhasebe programlarını iyi bilen, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, 25-35 yaş aralığında, Uzun soluklu çalışmak isteyen, Referans verebilecek, kendine güvenen, Ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mühendislik, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması İstanbul Merkezli İnşaat ağırlıklı grubumuzun Senegal Dakar yapılanmasında Dakar da görev almak üzere yeni yatırım olanaklarını araştırarak analiz yapabilecek çok iy derecede fransızca bilen görev aldığı projede pay sahibi olmak isteyen direkt yönetim kurulu başkanı ile koordineli çalışacak İŞ GELİŞTİRME UZMANI veya ASİSTANI aramaktayız

  Aranan Nitelikler _Çok iyi derecede fransızca bilmesi --Dakar da ikamet edebilmesi --İşi kendi çocuğu gibi görüp gerekli ve yeterli ihtimamı gösterecek felsefesi olması --Sebatkar ve sabırlı olması --Sinerjiye inanması ve sorumluluğunun idrakinde olması --Türkiyeden 40-50 yıl geriden gelen bir ülkede bulunmaktan yaratabileceği fırsatların heyecanını hissedebilmesi

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • Bst İnşaat Grubu İstanbul Anadolu 13 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İnşaatlarını denetlediğimiz 500 den fazla müteahhit , inşaat malzemeleri ve ekipmanları üreten 10 larca dostumuz var. hedefimiz bu müteaahit dostlarımıza , malzeme ve ekipman üreten dostlarımızın ürünlerini tanıtıp pazarlamasını yapmak.bu işin organizasyonunu yapabilecek ve işe kar ortağı olabilecek potansiyel müteşebbis ortak  arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler -tercihan sektörden deneyimli -sinerjiye inananması -kazanmaya ve kazandırmaya odaklı olması -müteşebbis ruhu olması -ekip oluşturup yönetebilmesi -IQ ve EQ  su yüksek olması -şansın hazırlık ve fırsat olduğunu bilmesi  ve inanması -bu işe HAZIR ve ortak olmak istemesi

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yönetici

 • HAS OTOMOTİV İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Toplu Yapı İşletmelerinde mali tabloların hazırlanması Dönemsel finansal raporların hazırlanması, Şirker faaliyetlerinin ilgili kanunlarda belirtilen usul, esaslar ve muhasebe kayıt nizamı çerçevesinde muhasebe kayıtlarına alınmasının sağlanması, Site yönetimleri muhasebesiyle ilgili sisteme kayıtların işlenmesi ve takiplerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, Muhtasar, KDV ve SGK vergisinin beyannamelerinin düzenlenmesi, Vergisel yükümlülüklerin doğru ve zamanında yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması Toplu Yapı İşletmelerinde mali tabloların hazırlanması, Ms Office ve muhasebe programları kullanabilen, Analatik düşünme ve program çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen erkek adaylar,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Finansal Analist, Eleman, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Mes Mutfak Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yeni/Eski  Restaurantların;  tüm  su  tesisat  ve  giderlerinin , arıza,bakım ve  montajları  işidir.            

  Aranan Nitelikler -MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU ŞARTI YA DA MESLEKİ  YETERLİLİK  SERTİFİKA  ŞARTI  VARDIR.   -Meslek  liselerinin  metal/tesisat/mekanik....  v.b  bölümlerinden  mezun.   - Askerliğini tamamlamış   - Oto Sürücü Ehliyeti olan - İstanbul'da (Avrupa-Anadolu-Gebze) ikamet eden veya edebilecek,   -Tecrübeli  VEYA Tecrübesiz Adaylar   -Aktif araç kullanabilen, ( Src olması tercih sebebidir.)    

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Takım Lideri

 • Mes Mutfak İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Haziran 2016

  İş Açıklaması Yeni/Eski  Restaurantların;  tüm  su  tesisat  ve  giderlerinin , arıza,bakım ve  montajları  işidir.            

  Aranan Nitelikler -MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU ŞARTI YA DA MESLEKİ  YETERLİLİK  SERTİFİKA  ŞARTI  VARDIR.   -Meslek  liselerinin  metal/tesisat/mekanik....  v.b  bölümlerinden  mezun.   - Askerliğini tamamlamış   - Oto Sürücü Ehliyeti olan - İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,   -Tecrübeli  Adaylar .    

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Takım Lideri

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Lider firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Müşterinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda projenin tanıtımını yapacak. Çalışmalarını yürütürken aktif satış tekniklerini uygulayarak müşteri memnuniyetini de sağlayacak şekilde satış işlemlerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul (konut) sektöründe projeli satışlar konusunda  tecrübeli, Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyetine güvenen, Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Prezantabl ve temsil yönü güçlü, Avrupa yakasında ikamet eden, (tercihen Beylikdüzü - Esenyurt Avcılar,Büyükçekmece çevresinde ikamet eden) İyi derecede İngilizce Bilen veya Arapça bilen  Düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Temsilci

 • İlk İnşaat Tüm Türkiye 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 'İzmir /Aliağa Ege Rafinerisi projemizde görevlendirilmek üzere ' Boya Enspektörü olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı, tecrübeli ve enerjik takım arkadaşları arıyoruz • Tahsis edilen teknik ekipmanı kullanarak boyanın uygulanacağı yüzey /ortam için ön denetim yapıp boya uygulanabilirliği konusunda rapor hazırlamak • Uygulama ve sonrasını denetleyerek boya uygulamasının doğru yapılıp yapılmadığı konusunda görüş belirtmek ve rapor hazırlamak • Uygulama yapıldıktan sonra oluşabilecek problemler için çözüm üretmek • Standartlara uygun raporlar hazırlamak

  Aranan Nitelikler • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen • Askerliğini tamamlamış • Yeniliklere açık ve öğrenmeye hevesli • Problem çözme becerilerine sahip

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • İlk İnşaat Tüm Türkiye 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 'İzmir /Aliağa Ege Rafinerisi projemizde görevlendirilmek üzere 'Mobil Vinç Operatörü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • En az Lise Mezunu • Deneyimli, • Ehliyetli ve Operatör sertifikası olan • Rafineri, petrokimya tesisi, termik santral ya da benzeri tesislerin inşası projelerinde, Mobil Vinç Operatörü olarak, görev almış, • , Terex vb marka vinçleri kullanabilen

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Sahadaki iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını yasal yönetmeliklere göre takip edip, raporlamalarının yapılması

  Aranan Nitelikler 'İzmir /Aliağa Ege Rafinerisi projemizde görevlendirilmek üzere ' C veya B Sınıfı iş Güvenliği Uzmanı olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı, tecrübeli ve enerjik takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri’nden mezun, • Bakanlık onaylı C veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip, • İş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübeli, • En az 2 yıl Enerji Santrallerinde çalışmış, • Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İş Güvenliği Uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • İlk İnşaat Tüm Türkiye 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması • Kaynakçı kartlarının ve sertifikalarının takip edilmesi, • İlgili imalat standartları ve müşteri spesifiksyonlarına göre kaynak öncesinde, esnasında ve bitiminde kaynakların kontrolü, • Kaynak dökümantasyonu ve WPS-PQR'ların oluşturulması, dökümante edilmesi, • Pratik ve teorik olarak uygulama esnasında kaynakçıların eğitilmesi, • Kaynak hata oranlarının takibi, Kaynak hata oranlarının azaltılması için düzeltici ve önleyici aksiyonların belirlenmesi ve hayata geçirilmesi, takibi ve dökümante edilmesi.

  Aranan Nitelikler 'İzmir /Aliağa Ege Rafinerisi projemizde görevlendirilmek üzere ' Kaynak İnspektörü olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı, tecrübeli ve enerjik takım arkadaşları arıyoruz. • Meslek yüksek okullarının ilgili, tercihen Kaynak Teknolojisi bölümünden mezun, • Kaynak alanında en az 1 yıl deneyimli, • Kaynak sertifikasına sahip, • MS Office ve Autocad programlarına hakim, • Enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

/
15

İş Habercisi - inşaat için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?