inşaat için İş İlanları

Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Planlamacı Burak İnşaat İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1996 yılında kurulan Burak İnşaat, öncelikli olarak endüstriyel faaliyette bulunan tesislerin kurulumu, banka şubeleri dekorasyonu ve tadilatı, sosyal tesisler, konutlar, müstakil yapılar konularında deneyim kazanmış köklü bir inşaat firmasıdır. Geniş ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile, kaba, ince inşaat işlerinizde, mühendislik yapılarında ve strüktürel çözüm gerektiren yapılarda, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunar.Burak İnşaat, sahip olduğu deneyim ve öz güveni ile projeleriniz için tüm Türkiye’de sizinle çalışmaya hazırdır.  

  Aranan Nitelikler MS Project kullanabilen iş planlamacılar alınacaktır. Dikkatli ve titiz çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay / Bayan (Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış).

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • Kule Vinç Operatörü Gülyapı İnşaat İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Beylikdüzü Kavaklı'da İnşaat şantiyemizde görev alabilecek tercihen yakın bölgelerde oturan kule vinç operatörü çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Kule Vinç operatörü belgeli olarak en az 5 yıllık tecrübeli, •Tünel ve Konvansiyonel kalıp sistemlerinde tecrübe sahibi •Titiz, dikkatli ve İş Güvenliği odaklı çalışabilecek, •Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek •Askerlik görevini tamamlamış, Kule Vinç Operatörü aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Operatör

 • Teknik Ofis Mühendisi DAP Yapı İnşaat A.Ş. İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması •Hakedişleri hazırlamak •Data sistemine uygun metraj yapmak •Planlama raporlarını hazırlamak ve yayımlamak

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında yapımına devam etmekte olduğumuz İSTMARİNA projemizde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, ·         Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış, ·         Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya konut projelerinde görev almış, ·         Metraj, hakkediş ve planlama raporlarının hazırlanması konularında tecrübeli, ·         MS Office ve Autocad programlarına hakim, ·         İstanbul’da ikamet eden ·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, dinamik ·         Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışık ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması 1992 yılından beri inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe öncülük yapmakta olan Avrasya İnşaat, Anadoluhisarı'nda Merkezi ve Kavacık'da şubesi olan bir firmadır. Bilgi birikimimiz, tecrübelerimiz ve kaliteden asla vazgeçmeyen tavrımız ile müşteri portföyümüzü arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için; Şirketimizin Mali İşler Bölümünde görevlendirilmek üzere Muhasebe VE ön muhasebe Personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler  ​SİGARA KULLANMAYAN TERCİHEN BEYKOZ,ÜSKÜDAR,ÜMRANİYE  İKAMET EDEN  Üniversitelerin İşletme vb. Bölümlerinden mezun,  Alanında en az 3 yıl deneyimli,  Genel Muhasebe Uygulamalarına ve Tek Düzen Hesap Planına hakim,  ETA Muhasebe Paket Programını kullanabilen,  MS Office Programlarına hakim,  Cari hesap mutabakatları ve borç-alacak takibi yapabilecek,  Stok kontrolü yapabilecek,  Raporlama yapabilecek, * Organizasyon becerisine sahip, iş birliği içinde takım çalışmasına yatkın, * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman Yard, Şef Yardımcısı, Eleman, Asistan

 • Muhasebe Elemanı KANÇUL İNŞAAT Çanakkale 10 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kançul İnşaat - Muhasebe Elemanı İş Açıklaması Kançul İnşaat Muhasebe Elemanı Çanakkale merkez şantiyemizde çalışabilecek muhasebe elemanı aranmaktadır. Ön Muhasebe kayıtlarını tutmak, Cari ve gider ödemelerinin onaylarını kontrol etmek ve muhasebe kayıtlarını tutmak, Fatura, fiş, irsaliye ve diğer evrakların prosedürlere uygun bir şekilde muhasebe kayıtlarını yapmak.    

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe süreçlerinde 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık ve yaratıcı, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Genç, Dinamik ve Enerjik, Prezantabl, Çanakkalede  ikamet eden. İletişim   +90 (212) 664 46 99

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • Sekreterlik Burak İnşaat İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 1996 yılında kurulan Burak İnşaat, öncelikli olarak endüstriyel faaliyette bulunan tesislerin kurulumu, banka şubeleri dekorasyonu ve tadilatı, sosyal tesisler, konutlar, müstakil yapılar konularında deneyim kazanmış köklü bir inşaat firmasıdır. Geniş ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile, kaba, ince inşaat işlerinizde, mühendislik yapılarında ve strüktürel çözüm gerektiren yapılarda, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunar.Burak İnşaat, sahip olduğu deneyim ve öz güveni ile projeleriniz için tüm Türkiye’de sizinle çalışmaya hazırdır.   Telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, Gerekli evrak takibinin yapılması, Gelen misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, Ofis içi düzenin takibi ve kontrolünün sağlanmasına destek verilmesi, Bayan Sekreter aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, · Ofis araçları kullanabilen, MS Office programlarına özellikle Excel'e hakim, · Diksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, · Organizasyon, planlama becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, · Dikkatli, titiz, etkin iş takibi yapan, Güleryüzlü, pozitif, Günlük, haftalık ve diğer programlarını takip etmek, departmanlarla ilgili koordinasyonu sağlayabilecek, Şirket gizlilik prensipleri doğrultusunda gerekli bilgi akışını sağlayabilen, Ziyaretçileri karşılama misafir ağırlama ve takım çalışmasına yatkın,     Standart ofis işlerine uyumlu çalışkan " Bayan Sekreter " çalışma arkadaşı aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Merkezi Merter'de bulunan ve İnşaat sektöründe uzun yıllar hizmet veren şirketimizin Yönetim Ofisinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı  takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksek Okul veya Üniversite mezunu Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek Windows Office programlarını çok iyi bilen ve kullanan Tercihen İngilizce okuma-yazma ve konuşması iyi olan Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, sabırlı Dış görünüşüne özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uygun En az 5 yıl benzer pozisyonda çalışmış Tercihen İstanbul Avrupa yakasında oturan 25-35 yaş arası Bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe 27 yıldan bu yana 3550 konut ve 550 işyeriyle toplamda 550.000 m2 alana sahip konut projelerini başarıyla tamamlayan Avcılar İnşaat, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir. Avcılar İnşaat, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektöründe yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar üretti. Hayallerinizi Gerçekleştirmeye Devam Ediyoruz... Şimdide, büyüyen yapımızda, ekibimize katılacak ve projelerimizin satışında görev alacak '' GAYRİMENKUL SATIŞ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Gayrimenkul sektörüne Minumum 1 yıl Tecrübeli Vizyon sahibi ve hedefleri olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dinamik, İkna gücüne güvenen, sosyal yönü güçlü, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, Motivasyonu yüksek, pozitif bakış açısına sahip ve gelişime açık, Özgüveni yüksek, disiplinli ve girişken, Zamanını iyi planlayan, çözüm üretebilen ve işini sonuç odaklı takip eden, Müzakere becerisi gelişmiş ve sorumluluk alabilen, Genel görünümüne özen gösteren, Bilgisayar kullanabilen ve MS Office programına hakim, Sürücü Belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan, İzmir'de ikamet eden, Alanında deneyimli, Tercihen Bayan çalışma arkadaşlar.      

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Direktör, Eleman, Görevli

 • İş Geliştirme- Türkiye Bst İnşaat Grubu İstanbul Anadolu 10 Nisan 2016

  İş Açıklaması Grubumuz içinde bulunan yapı denetim şirketlerimizin denetlediği yaklaşık 500 inşaat yapım ve yatırımcı firma bulunmaktadır. Bu firma sahipleri ile birebir irtibat halindeyiz.bu oluşum firma sahiplerinin ihtiyacı olan diğer hizmetleri de onlara sunmakta bize sağladığı imkanı bizim gibi düşünen çalışma arkadaşları ile birlikte sinerjiye dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.yine irtibatta olduğumuz bir marangozluk atölyesi ortaklık kurarak ,dostumuz olan bu firmalara hizmet vermeyi planlamaktayız.bizim pazarlama daki avantajımıza eklenen üretim ayağımızda mevcut olduğundan, daha önce bu ahşap imalat ile ilgili sektörün üretim,yönetim  ve satış bölümlerinde çalışmış, bu işte kar ortağı olmayı isteyen tercihan iç mimar, mimar çalışma arkadaşları aramaktayız.ayrıca grubumuz şu an afrikada inşaatlara başlayacağından ileride afrikada ki inşaatlarımızın ahşap ile ilgili kısımları da buradan yürütülecektir.

  Aranan Nitelikler -tercihan mimar veya iç mimar  -tercihan bu sektörde daha önce çalışmış  -gerektiğinde yurt dışı ile ilgili ahşap işlerini de organize edecek  -sinerjiye inanan -müteaahit firmalar ile görüşmeleri yürütecek -teklif hazırlayabilecek -şimdilik ahşap atölyesini kontrol edebilecek, ileride fabrikayı yönetmeyi ve kontrol etmeyi şimdiden vizyonuna katacak Çalışma arkadaşları aranmaktadır   - - -

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Koordinatör

 • Satın Alma Evyap İnşaat İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması       MERKEZ OFİSİ BAHÇELİEVLER / YENİBOSNADA BULUNAN FİRMAMIZIN,​ Şantiyelerden gelen malzeme taleplerini tedarikçilerimizden fiyat araştırmalarını yapıp en uygun rakamlı olan teklifin rapor halinde sunulması, Satı alma sözleşmelerinin yapılması, Satın alınan malzemenin sevkiyatının takibi .   

  Aranan Nitelikler      Micro ve Microsoft ofis programlarına hakim, İnşaat satın alma alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen makine mühendisi ,  İnşaat malzemelerini tanıyan, Satın alması yapılan malzemenin sevkiyatının takibi, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Dikkatli, özenli, sonuç odaklı çalışan, Bayan Satın alma elemanı aramaktayız .

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İnşaat projelerinde taşeron olarak dış cephe mantolama işi yapan firmamız için şirket merkezinde görevlendirilecek Çekmeköy civarında oturan, Genel muhasebeye yardım edecek, Şantiyelerden gelen siparişleri üretici firmalara geçecek, gelen siparişlerini takip edecek,

  Aranan Nitelikler Lise veya Üniversite mezunu, En az 3 yıl ofis tecrübesi olan, MS Office programlarını (excell, word vs.) iyi derece bilen, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli, ve dinamik, Problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Harita Mühendisi(Topograf) Burak İnşaat İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1996 yılında kurulan Burak İnşaat, öncelikli olarak endüstriyel faaliyette bulunan tesislerin kurulumu, banka şubeleri dekorasyonu ve tadilatı, sosyal tesisler, konutlar, müstakil yapılar konularında deneyim kazanmış köklü bir inşaat firmasıdır. Geniş ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile, kaba, ince inşaat işlerinizde, mühendislik yapılarında ve strüktürel çözüm gerektiren yapılarda, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunar.Burak İnşaat, sahip olduğu deneyim ve öz güveni ile projeleriniz için tüm Türkiye’de sizinle çalışmaya hazırdır. Kaba ve İnce İşlerde ölçüm işlerinin yapılması, Saha aplikasyon, kotlandırma ve rölöve işlerinin yapılması, Hafriyat, dolgu vs. işlerin kübaj hesaplarının yapılması, Keşif, metraj, hakkediş ve raporlama işlerini yapacak, Harite Mühendsi (TOPOGRAF) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Total Station, Nivo, GPS vb. mesleki ekipman ve ölçme aletlerini kullanabilen, Harita ölçüm ve koordinat sistemi konusunda bilgili, En az 5 yıl tecrübeli, Mesleki programlar, Ms-Office ve Autocad’ i etkin şekilde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve titiz çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay / Bayan (Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış).

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Tekniker Burak İnşaat İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1996 yılında kurulan Burak İnşaat, öncelikli olarak endüstriyel faaliyette bulunan tesislerin kurulumu, banka şubeleri dekorasyonu ve tadilatı, sosyal tesisler, konutlar, müstakil yapılar konularında deneyim kazanmış köklü bir inşaat firmasıdır. Geniş ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile, kaba, ince inşaat işlerinizde, mühendislik yapılarında ve strüktürel çözüm gerektiren yapılarda, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunar. Burak İnşaat, sahip olduğu deneyim ve öz güveni ile projeleriniz için tüm Türkiye’de sizinle çalışmaya hazırdır. Hakkediş, evrak, proje, keşif, teklif vb. hazırlanması ve şantiye dokümanlarının arşivlenmesi, Projelerin kontrolü ve mimari, statik, mekanik, elektrik koordinasyonun sağlanması, Proje akışının iş programına uygun olarak sağlanması, Projelerin zamanında hazırlanması; eksiksiz ve hatasız olarak sahaya ulaştırılması, Gerektiğine yerinde ölçü alınarak Sahaya gerekli teknik detayların verilmesi, Satın alamaya esas metrajların hazırlanması ve keşiflerin oluşturulması.  

  Aranan Nitelikler AutoCAD, 3D görselleme ve MS Office programlarını Çok İyi Derecede kullanabilen, Tercihen Revit kullanabilen, Proje ve Saha uygulamalarında En az 7 yıl tecrübeli, Yüksek katlı kule yapıları, Toplu Konut ve Üniversite binaları tecrübesine sahip, Tercihen büyük ölçekli projelerin Saha dizayn ofisinde görev almış, Ruhsat / Uygulama Projesi ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Planlama, iş paylaşımı, takım çalışmasına yatkın, İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, Dikkatli ve titiz çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay / Bayan (Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış).

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İç Mimar KONSEPT İNŞAAT Manisa 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması MANİSA ili Salihli ilçesinde faaliyette olan Konsept İnşaat firmasının bünyesinde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere iç mekân tasarımından sorumlu ve aşağıda belirtilen niteliklere uygun İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen daire ve mağaza projelendirmesinde tecrübeli, Üniversitelerin İçmimarlık Bölümünden mezun, AutoCad, Photoshop, 3D Max programlarını iyi seviyede bilen ve aktif kullanan, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adayların askerlik engeli bulunmaması.  

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş Açıklaması 1992 yılından beri inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe öncülük yapmakta olan Avrasya İnşaat, Anadoluhisarı'nda Merkezi ve Kavacık'da şubesi olan bir firmadır. Bilgi birikimimiz, tecrübelerimiz ve kaliteden asla vazgeçmeyen tavrımız ile müşteri portföyümüzü arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için; Satış ve pazarlama departmanımıza; malzemelerin toptan ve perakende satışını yapabilecek, şantiye ve mevcut bayilerimizden sorumlu olacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SİGARA KULLANMAYAN TERCİHEN BEYKOZ BÖLGESİNDE İKAMET EDEN MYO veya fakültelerin tercihen teknik bölümlerinden mezun, Toptan satış ve yapı malzemeleri satışı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yapı malzemeleri, teknik ürünler konusunda iyi derece ürün bilgisine sahip, Müşteri ve satış odaklı, dinamik ve öğrenmeye açık, MS Office programlarına hakim, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, İletişim becerileri güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, Uzun vadeli çalışmayı planlayan,  Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Şantiye Şefi Evyap İnşaat Tüm Türkiye Bugün

  İş Açıklaması MERKEZ OFİSİ İSTANBUL / YENİBOSNA'DA BULUNAN FİRMAMIZA, ANKARA  - ÇANKAYA ANKARA  - YENİMAHALLE KONUT PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE EN AZ 5 YIL DENEYİMİ OLAN ŞANTİYE ŞEFLERİ  ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği alanlarından mezun , En az 5 yıl deneyimi olan , Malzeme bilgisine sahip , sahada doğru tespitler yapıp,doğru karar verebilen , Taşeron ve işçileri yönetebilen ,  Mekanik tesisat projelerinde ve hakedişlerde bilgi sahibi olan , Tüm şantiye süreçlerine hakim, Aktif araç kullanabilen , Seyahat sorunu olmayan  

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş'nin Zonguldak ilinde yeni başlayacağı konut projesinin tanıtımı ve satışının gerçekleştirilmesi, Faaliyet Raporlarının hazırlanması, Müşteri takiplerinin yapılması, Müşterilerin kampanya ve yeniliklerden haberdar edilmesi, Satışların geliştirilmesi ve arttırılması konusunda gerekli fikir ve geri bildirimlerde bulunulması, Projenin fuar vb. medya tanıtım faaliyetlerinde aktif görev alınması.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul sektöründe deneyimli veya bu alana ilgi duyan ve kendine güvenen, Konut satışında en az 1 yıl tecrübeye sahip. Müşteri odaklı çalışan, insan ilişkilerinde başarılı, Zonguldak ilinde  ikamet eden veya ikamet edebilecek, MS Office ve CRM programlarına hakim. Aktif araç kullanabilen

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Danışman, Uzman

 • İş Açıklaması ÜRÜN SEVKİYATI İLE İLGİLİ İRSALİYE KESEBİLECEK, STOK SAYIMI VE FARKLARINI TAKİP EDECEK , GÜNLÜK SEVKİYAT RAPORLARI HAZIRLAYACAK , STOKLARA GÖRE RAPORLAMA YAPACAK, MÜŞTERİLER İLE MERKEZ ARASINDA ÜRÜN TESLİMİ İLE İLGİLİ KORDİNASYONU SAĞLAYACAK , STOKLARLA İLGİLİ DİĞER MUHASEBE İŞLEMLERİNE YARDIMCI OLACAK.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza En az 2 yıl tecrübeli depo ve yapı market işinde deneyimli Sevkiyat ve stok takibine hakim , Bilgisayar kullanmayı ve muhasebe programları bilen ( tercihen micro ) , İrsaliye , stok takibi , fatura konularına hakim , Ayrıntılara önem veren , dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek , Tempolu bir çalışma ortamına uyum sağlayabilecek , Askerlikle ilişkisi olmayan personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • Yapısal Tasarım Mühendisi Adım İnşaat İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Verimli ancak düzenli çalışmayı ilke olarak edinmiş ve öğrenmede süreklilik esasını benimsemiş bir firma kültüründe,  bilgiyi paylaşmaya ve çoğaltmaya odaklı bir yönetim ve ekip ile,  huzurlu bir çalışma ortamında görevlendirilmek üzere mesleğine tutku ile bağlı yapı ve deprem mühendisleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisliği dalında yüksek lisans veya doktora derecesini tamamlamış, Sap2000, Etabs, Safe, StaadPro ve benzeri yazılımları efektif olarak kullanabilen, Perform 3D veya benzeri yazılımlar ile doğrusal elastik olmayan dinamik analizleri yapabilen, Matlab veya benzeri yazılımlar ile kendi kodlarını yazabilen, Autocad ve benzeri çizim yazılımlarını etkin kullanabilen, Yüksek yapılar, endüstri yapıları, sismik yalıtım gibi özel mühendislik konularında bilgi ve deneyimini geliştirmek isteyen, Çelik ve betonarme yapı tasarımında en az 5 yıl tecrübeli, Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ, ODTÜ, YTÜ mezunu,    

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Sekreter Sarılar İnşaat İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1993 yılında, çeşitli Kamu Kurum ve Kuruluşlarına hizmet vermeye başlayan firmamız, faaliyet alanını genişleterek ve iş hacmini büyüterek gerek kamu sektöründe ve gerekse özel sektörde gerçekleştirdiği ve halen de gerçekleştirmekte olduğu faaliyetlerle SARILAR GRUP olarak bugün içinde bulunduğu saygın konuma gelmiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan şube ve şantiyelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Bugün grubun başlıca faaliyet alanları içerisinde inşaat yapımı, kamu sektöründe çeşitli altyapı ve üstyapı işleri, her türlü araç ve iş makinesini kapsayan (Şoförlü, operatörlü ve yakıtlı) tam anlamıyla operasyonel kiralamalar, proje kapsamlı dış ticaret ilişkileri bulunmaktadır. Hedefimiz, bu kalite bilinci ve memnuniyeti esas alan iş prensibimiz ile sektördeki saygınlığımızı daha da arttırmaktır.   Firmamızda Ön Ofiste yer alacak Bayan Takım Arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Prezentabl, En az 2 yıllık yüksek okul mezunu, Esnek çalışma saatlerineuyum gösterebilecek, 30 yaşını geçmemiş, Mecidiyeköy - Kağıthane civarında ikamet eden, Bilgisayar kullanmaya vakıf (Excel, Word), Telefonları yönlendirebilecek düzeyde ingilizce bilen (Tercihen), Şirket telefon trafiğini yönlendirmek, Muhaberat evraklarının takibini etmek, Bayan Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Otomotiv, İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu, Sekreter

 • İş Açıklaması Alkataş İnşaat ve Taahhüt A.Ş. – Çevre Mühendisi İş Açıklaması Merkez ofis ve şantiyelerde görevlendirilmek üzere çevre mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Şantiye tecrübesi olan ve sorumluluk alabilecek, Tercihen su arıtma tesisi tecrübeli, başlangıç safhasından teslim safhasına kadar proje müdürü olarak görev almış, İlgili tüm mevzuatlara/standartlara hakim, Zaman, maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı İyi derecede MS Office programları kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kolay iletişim kurabilen kurduğu iletişimin sürekliliğini sağlayabilen , Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,   Not: Adayların Cv' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. Adaylarla görüşme İstanbul merkez ofisimizde yapılacaktır. Adres: Kavacık mah. Ertürk sok. No:1 K1 Plaza Kat:6 Beykoz/İstanbul   Tel: 0216 693 23 14

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Alkataş İnşaat ve Taahhüt A.Ş. – Makine Mühendisi İş Açıklaması Merkez ofis ve şantiyelerde görevlendirilmek üzere makine mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Üniversitelerin makine Mühendisliği bölümünden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Şantiye tecrübesi olan ve sorumluluk alabilecek, Tercihen su arıtma tesisi tecrübeli, başlangıç safhasından teslim safhasına kadar görev almış, İlgili tüm mevzuatlara/standartlara hakim, Zaman, maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı İyi derecede MS Office programları kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kolay iletişim kurabilen kurduğu iletişimin sürekliliğini sağlayabilen , Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,   Not: Adayların Cv' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. Adaylarla görüşme İstanbul merkez ofisimizde yapılacaktır. Adres: Kavacık mah. Ertürk sok. No:1 K1 Plaza Kat:6 Beykoz/İstanbul   Tel: 0216 693 23 14  

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Mekanik ve Boru Formeni Gemak Gemi İnşaat Sanayi İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ~Gemak Gemi İnşaat A.Ş. İşletme Departmanında görevlendirilecek Mekanik ve Boru Formeni alınacaktır. Gemi bakım-onarım işlerinde mekanik ve boru işlerinin iş emirlerine göre takibinden sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler ~Endüstri Meslek Lisesi (tercihen Metal İşleri), Teknik Lise ve/veya Meslek Yüksek Okulu (tercihen Gemi İnşa bölümlerinden) mezunu, •Gemi inşa sektöründe veya ağır sanayide boru, donatım işlerinde minumum 3 yıl deneyimli, •Tercihen alanında alınmış MEB onaylı mesleki eğitim sertifikasına sahip, •AutoCad ve/veya benzeri dizayn programlarını kullanabilen, teknik resim okuyabilen, •30-40 yaşlarında, •Ms Office programlarını kullanabilen, •Ekip çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, •Herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan, •Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), •Anadolu yakasında veya Gebze’de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Formen

 • İş Açıklaması Makine mühendisi ile iletişim içinde olmak ve düzenli olarak geri bildirim yapmak, Teknik problemlerin tanımlanması ve çözülmesi için saha yöneticisi ile koordinasyonu sağlamak, İmalat süreçlerinin koordinasyonunu ve teknik açıdan denetimini sağlamak, Günlük olarak sahadaki ilerlemeleri takip etmek ve raporlama yapmak, Saha da oluşan problemlerin çözülmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Makine Bölümünden mezun, Makine Teknikeri pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Daha önce otel, konut ve AVM projelerinde çalışmış, Şantiye ve saha işleyişi konularına hakim Güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, liderlik yapabilecek, sorumluluk sahibi, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İnşaat-Tesisat Usta ve Teknisyenleri Mes Mutfak Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yeni/Eski  Restaurantların;  tüm  su  tesisat  ve  giderlerinin , arıza,bakım ve  montajları  işidir.            

  Aranan Nitelikler -MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU ŞARTI YA DA MESLEKİ  YETERLİLİK  SERTİFİKA  ŞARTI  VARDIR.   -Meslek  liselerinin  metal/tesisat/mekanik....  v.b  bölümlerinden  mezun.   - Askerliğini tamamlamış   - Oto Sürücü Ehliyeti olan - İstanbul'da (Avrupa-Anadolu-Gebze) ikamet eden veya edebilecek,   -Tecrübeli  VEYA Tecrübesiz Adaylar   -Aktif araç kullanabilen, ( Src olması tercih sebebidir.)    

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Takım Lideri

 • İnşaat Su Tesisat Teknsyeni Mes Mutfak İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Yeni/Eski  Restaurantların;  tüm  su  tesisat  ve  giderlerinin , arıza,bakım ve  montajları  işidir.            

  Aranan Nitelikler -MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU ŞARTI YA DA MESLEKİ  YETERLİLİK  SERTİFİKA  ŞARTI  VARDIR.   -Meslek  liselerinin  metal/tesisat/mekanik....  v.b  bölümlerinden  mezun.   - Askerliğini tamamlamış   - Oto Sürücü Ehliyeti olan - İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,   -Tecrübeli  Adaylar .    

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Takım Lideri

 • İnşaat Muhasebe Elemanı HAS OTOMOTİV İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Toplu Yapı İşletmelerinde mali tabloların hazırlanması Dönemsel finansal raporların hazırlanması, Şirker faaliyetlerinin ilgili kanunlarda belirtilen usul, esaslar ve muhasebe kayıt nizamı çerçevesinde muhasebe kayıtlarına alınmasının sağlanması, Site yönetimleri muhasebesiyle ilgili sisteme kayıtların işlenmesi ve takiplerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, Muhtasar, KDV ve SGK vergisinin beyannamelerinin düzenlenmesi, Vergisel yükümlülüklerin doğru ve zamanında yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması Toplu Yapı İşletmelerinde mali tabloların hazırlanması, Ms Office ve muhasebe programları kullanabilen, Analatik düşünme ve program çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen erkek adaylar,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Finansal Analist, Eleman

 • İş Açıklaması Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Firması 2009 yılından bu yana Devremülk & Termal Tatil Köyü ve İnşaat Sektörlerinde hizmet veren bir firmadır. Şirketimiz bünyesinde Ofis telefon trafiğini yönetebilecek, personel ve misafirleri karşılama yapabilecek, Diksiyonu düzgün,prezantabl, giyimine önem gösteren, analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı Bayan Sekreter aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanan, Dış görünümüne ve giyimine önem gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkileri güçlü, kolay iletişim kurabilen, prezentabl, Sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, Ofisimize yakın lokasyonlarda ikamet eden, 28 yaşını aşmamış, Bayan. Avrupa yakasında ikamet eden tercihen beylikdüzü ve civarı BAYAN SEKRETER Fotoğraf içermeyen özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnsan Kaynakları, Turizm, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması İş Geliştirme Müdürlüğü bünyesinde Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ve Beykoz bölgelerindeki iş geliştirme faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler İş Geliştirme Elemanı Konut, ofis ve ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi konusunda deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İnşaat Müh., Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlamacılığı) Teklif verme, müzakere ve sözleşme süreçlerine hakim, Diksiyonu düzgün, prezentabl, gelişim ve öğrenime açık, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Dinamik, takipçi, etkin iletişim ve temsil yeteneği olan, MS Office programlarına hâkim (Autocad programına hakimiyet tercih sebebidir.)

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • Santral Sorumlusu İnanlar İnşaat A.Ş. İstanbul Avrupa 6 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İnanlar İnşaat A.Ş. Otomotiv grubunda Yenibosna lokasyonunda görevlendirmek üzere aşağıda niteliklere sahip Santral Sorumlusu aranmaktadır. Ofis telefon trafiğini yönetmek,gelen telefonları uygun şekilde cevaplandırarak ilgili kişiye veya departmanlara bağlamak. Gelen aramaların günlük olarak kaydını yapıp raporunu tutmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Resepsiyon veya Çağrı Merkezinde en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Ms Office programlarını kullanabilen, Düzgün ses tonu ve diksiyona sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu(Cumartesi Günleri çalışmasında engel olmayan) Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, ( Çalışma Yeri : Yenibosna’dır.) 30 yaşını aşmamış bayan

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Eleman

/
19

İş Habercisi - inşaat için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?