Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

inşaat için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıEROGLU TERMAL DEVREMULK INSAAT LTD. STI Çağrı Merkezi - Satış Temsilcisi Satış-Pazarlama tecrübesine sahip genç ve dinamik kadrosuyla sektöre heyecan katma amacı, Tecrübeli yönetim kadrosu, çağa uygun altyapısı ve enerjisi ile sektöre hizmet vermektedir. Çözümlerinde eğlenceli, dinamik, enerji dolu bir takımın üyesi olmak için istekli, Çağrı Merkezi ve Satış Pazarlama sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen, hırslı, motivasyonu yüksek nitelikli takım arkadaşları arıyoruz. Yapmanız gereken sadece değerli müşterilerimizi arayarak ilgili ürün satışlarını gerçekleştirmek ve ekip içi çalışmalar ile enerji dolu keyifli saatler geçirmek olacaktır. Satışını Üstlendiğimiz Projeler www.eroglugrup.com.tr www.erogluinsaat.org www.sarotthermal.com

  Aranan NiteliklerSatış alanında kariyer hedefi olan, Satış odaklı, Düzgün ses tonu ve diksiyona sahip, Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek İşinde disiplinli, Kendini geliştirmeye açık, Tam zamanlı çalışabilecek, 18-35 yaş arası, En az lise mezunu, Hırslı, motivasyonu yüksek takım arkadaşları aramaktayız Çalışma yerimiz Beylikdüzü'dür. (Metrobüs ve Otobüs ulaşımına 2 dakika mesafededir.) Maaş + Dolgun Prim + Ssk + Yol + Yemek + Kurumsal Hat + Sosyal Aktiviteler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul, Mağazacılık / Perakendecilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yönetici, Lider, Asistan

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTelefonlara cevap vermek ve ofisin telefon trafiğini düzenlemek Gelen giden evrak takibi ve tasnifinin yapılması, ilgili birimlere iletilmesi Gelen- giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak Misafirlerin karşılanmasında ve ağırlanmasından sorumlu olmak Ofis sekretarya işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olmak Yazışmalar ve dosyalamalardan sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler. Prezantabl, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı . Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, · Microsoft Office programlarını kullanabilen, · Planlama, Koordinasyon ve Takip becerisi yüksek, · Öğrenmeye açık, sabırlı ve özverili çalışmayı prensip edinmiş · En az 3 yıl şirket sekreterliği tecrübesi olan · Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarını etkin olarak kullanan · Sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter

 • Yıldızım İnşaatİstanbul Avrupa 11 Nisan 2017

  İş AçıklamasıİŞİNDE EĞİTİMLİ , DENEYİMLİ , SORUMLULUK SAHİBİ,PROTOKOL BİLGİSİ OLAN ,ARAÇIN TEMİZLİĞİNE VE ARAÇTA BULUNMASI GEREKEN EVRAKLARIN TAKİBİNİ YAPABİLECEK VASIFLARA SAHİP BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR-KÜCÜKÇEKMECE CİVARINDA OTURAN TERCİH EDİLECEKTİR.

  Aranan NiteliklerSİGARA KULLANMAYAN - LİSE MEZUNU EN FAZLA 40 YAŞ İLERİ SÜRÜŞ TEKNİĞİ - VİP SERTİFİKASI SİLAH TAŞIMA RUHSATI

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • İlk İnşaatTüm Türkiye 14 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSahadaki iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını  yasal yönetmeliklere göre takip edip, raporlamalarının yapılması

  Aranan Nitelikler 'İzmir /Aliağa Ege Rafinerisi projemizde görevlendirilmek üzere ' C  Sınıfı iş Güvenliği Uzmanı olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı, tecrübeli ve enerjik takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da Mühendislik  Bölümleri’nden mezun, • Bakanlık onaylı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip, • İş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübeli, • En az 2 yıl  Enerji Santrallerinde çalışmış, • Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,                                                                                 İş Güvenliği Uzmanı arayışımız  mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • DEKON İNŞAATİstanbul Anadolu 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAnadolu Yakasındaki Satış Ofislerimizde görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''Satış Müdür Yardımcısına'' na ihtiyaç duymaktayız. Üniversite mezunu, Gayrimenkul satışında deneyim sahibi En az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip İletişim becerileri gelişmiş, güçlü müzakere yeteneğine sahip, girişken ve sonuç odaklı, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Anadolu Yakasında ikamet eden

  Aranan NiteliklerYönettiği projedeki satış, ekibi için hedefler belirlemek ve hedeflerin gerçekleşmesinde takip ve katkı sağlamak, Müşteri ihtiyaçları ve pazarın yapısı dikkate alınarak gerekli satış arttırıcı çalışmalarının planlanmak ve sahada uygulamak, Özel müşteri ziyaretlerini gerçekleştirerek, proje hakkında bilgilendirme ve satış faaliyetlerinde bulunma Satış ekibini yönetmek, eğitim ihtiyacını analiz etmek ve iş gücünü planlamak, Satış ve analiz aporları periyodik olarak gerçekleştirmek, Sadece aranan nitelikler kapsamındaki adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Şef Yardımcısı, Yönetici

 • İş Açıklaması3 farklı iş için tanım girilmiştir. 1.İnşaat sektöründe taahhüt yapan firmamıza özellikle kamuda çalışmış şantiyede görevlendirilecek teknikerler. bölge olarak sakarya hendek, geyve, pamukova ve yalova şantiyelerimize. 2.merkez ofisimiz mevcut muhasebe departmanımıza destek olacak muhasebe elemanı 3.satın alma işlerimizi yürütecek, satın alma konusunda tecrübeli, inşaat kalemlerini iyi bilen, malzemeyi tanıyan ve uygulama yerlerini tecrübe etmiş. taşeron seçimlerini fiyat ve referans dahilinde belirleyebilecek, sözleşmelerini hazırlayabilecek nitelikte olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikleryukarda saydığımız işler için tecrübe ve deneyim aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Kontrolör, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıYeşil Holding, çatısı altında inşaat, enerji, e-ticaret, telekomünikasyon, hizmet ve üretim alanında Türkiye ve Amerika merkezli halka açık şirketler ve bağlı ortaklıkları bir arada bulundurmaktadır. Holding bünyemizde görevlendirilmek üzere senetle satışı yapılan araçların; inbound müşteri çağrılarını karşılayacak, satış kriterlerine uygun olarak müşteri bilgilendirmeleri yapacak, araç satışı gerçekleşebilecek doğru müşterilere randevu oluşturacak çağrı merkezi müşteri temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÇağrı merkezi tecrübesi olan, Daha önce ( inbound - outbound )satış projelerinde çalışmış, En az önlisans mezunu 22-30 yaş aralığında Müşteri odaklı, problem çözme becerisi gelişmiş ve insan ilişkilerinde başarılı, Bilgisayar Kullanabilen, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Telefonda konuşmayı seven Maaş+yüksek prim ile çalışacak Müşteri Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıYeşil Holding, çatısı altında inşaat, enerji, e-ticaret, telekomünikasyon, hizmet ve üretim alanında Türkiye ve Amerika merkezli halka açık şirketler ve bağlı ortaklıkları bir arada bulundurmaktadır. Holding bünyemizde görevlendirilmek üzere senetle satışı yapılan telefon ve araçların geciken senet ödemeleri için müşterilerle irtibat kuracak, ödeme sözü alarak, ödeme yaptıracak, dekont takip ederek finans birimiyle ödeme girişlerini takip edecek Tahsilat Birimi Müşteri Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTahsilat çağrı merkezi tecrübesi olan, Alacak, borç, tahsilat ve ve ya hukuk, icra işlerinde çalışmış, En az önlisans, tercihen kariyer hedefi olan lisans mezunu, 22-30 yaş aralığında Müşteri odaklı, problem çözme becerisi gelişmiş ve insan ilişkilerinde başarılı, Bilgisayar Kullanabilen, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, borç tahsil etmede kendine güvenen, Telefonda konuşmayı seven Maaş+prim ile çalışacak Müşteri Temsilcieri arayışımız bulunmaktadır. not: resimli ve bay adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTOKİ uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası 9 Paket Danışmanlık Hizmet Alımı İşi'nde çalıştırılmak üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümden mezun, 5 yıl mesleki tecrübeye sahip, 2 yıl bina, üstyapı inşaatlarının yapımında veya kontrollüğünde Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi olarak görev almış, İstanbul/Kadıköy ' de ikamet edenler öncelik sebebidir.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis, Puantör, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıZemin sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Soilmec SR40 ve SR 60 Fore Kazık Makinesi operatörü pozisyonunda çalışacak en az 5 yıl deneyimli iş arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Operatör

 • Dky İnşaat A.Şİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması800 konutlu projemiz Tuzla Lokum Evler şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Bağlı bulunduğu Şantiye Mekanik Şefinin talimatları doğrultusunda şantiyedeki mekanik işlerinin yürütülmesi, Uygulama projelerinin sahada yapılacak imalatlara uygun olup olmadığının denetlenmesi, gerekli revizyonların yaptırılması Sahada uygulanmış ve uygulaması yapılan sistemlerin devreye alınmasının sağlanması Test ve devreye alma işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının Makine ve ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 10 yıl deneyimli Sıhhi tesisat, yangın, ısıtma, soğutma, havalandırma projelerinde deneyimli, Autocad, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, Konut inşaatı mekanik uygulama tecrübesi olan Kalite kontrol uygulama ve takiplerini yapabilecek Hakediş tecrübesi olan Gelişime ve sorumluluk almaya istekli, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Etkin olarak sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli Askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu

 • Güneri Şehircilik İnşaatİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Hukuk Fakültesi bölümünden mezun, Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı çalışacak, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Ulusal ve Uluslararası Ticaret Hukuku mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Şirketimizin genel hukuki işlemlerinin takibini yapacak ve özellikle kentsel dönüşüm yasasına hakim, uyumlu bir avukat arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarına hakim İyi seviyede İngilizce konuşabilen, yazabilen ve okuyabilen Serbest avukat olarak veya hukuk bürosunda çalışma tecrübesi olan Yüksek iletişim ve ikna becerisine sahip, kurumsal temsil yeteneği olan İş takibi, planlama, zaman yönetimi, koordinasyon ve raporlama konusunda yetenekli Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Bina ve Tesis Yönetimi, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Avukat, Sorumlu, Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimizin Esenyurt ve Gaziosmanpaşa şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği ve Harita Mühedisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, Şantiye imalatlarını kontrol edebilecek, Metraj, keşif, hakediş yapabilen, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Eğitim ve -erkek adaylar için- askerlikle ilişkisi olmayan Jeoloji mühendisi ve Harita mühendisi arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimizin Esenyurt ve Gaziosmanpaşa şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ve Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl tecrübeli, Şantiye imalatlarını kontrol edebilecek, Metraj, keşif, hakediş yapabilen, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Eğitim ve -erkek adaylar için- askerlikle ilişkisi olmayan Elektrik ve makine mühendisi arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıBalıkesir Şantiyemize Gölet Tecrübesi olan Netcad, Autocad,GSP Total Station kullanabilen Harita Mühendisi, Harita Teknikeri, Topoğraf aranıyor.

  Aranan NiteliklerBalıkesir Şantiyemize Gölet Tecrübesi olan Netcad, Autocad,GSP Total Station kullanabilen Harita Mühendisi, Harita Teknikeri, Topoğraf aranıyor.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Topoğraf, Tekniker, Mühendis, Teknisyen

 • Optimum Mühendislik İnşaat Ve Mimarlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMimari departmanımız için Kadıköy -İstanbul ofisimizde çalışmak üzere tecrübeli Mimar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMİMAR: Projelendirme konusunda en az 15-20 yıl tecrübeli Proje koordinasyonu yapabilecek

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Uğur Okullarıİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGüngören , Halkalı , Başakşehir 'de bulunan kampüslerimizin inşaat projesinde görevlendirilmek üzere şantiye şefleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin önlisans inşaat bölümlerinden mezun, En az 3 yıl şantiye tecrübesine sahip, Bilgisayar programlarını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıÜmraniye Çekmeköy ve Esenyurt Ispartakule'de yeni başlayan inşaat projelerimizde tam zamanlı çalışacak BAY C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli ihtiyacımız vardır. İlgilenenlerin mail adresimize CV'lerini iletmelerini rica ederiz. onder.uzun@cizgiosgb.com

  Aranan Niteliklerİnşaat Tecrübeli Ofis programlarını iyi kullanan ve raporlama yapabilen Tercihen Meditek İsg Programı'nı bilen Askerliğini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklaması1994 yılından beri, iç yapı sektöründe hizmet veren, İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet gösteren, grubumuza bağlı firmamıza, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakaları için (*çalışma yeri ilgili yakalarda olacaktır), sahada görevlendirilmek üzere, aşağıdaki yetkinliklere sahip 'Proje Ekspertizi ve Satış Ekspertiz Uzmanı' aramaktayız. 'Pazarlama ve Satış Uzmanı firma prensipleri doğrultusunda, kaliteli hizmet sunulması için, markamızı etkin ve doğru bir biçimde temsil ederek; Müşterilerimize, talep ettikleri iç yapı dekorasyonlarına göre metraj ve hakediş çıkararak ekspertiz raporunu eksiksiz hazırlar, Ekspertizi hazırlanan projelerin tekliflerini sunarak satışını yapar, Malzeme siparişlerini geçer ve ince işçiliklerin hakedişlerini çıkarır, İşin sorunsuz teslim edilebilmesi için, gerekli kontrollerini yaparak raporlar, İşin takibi ile ilgili tüm saha operasyon süreçlerini yürütür.

  Aranan NiteliklerMin.5-7 yıl 'Saha Satış' tecrübesi olan,saha operasyon süreçlerine hakim, Malzeme ve işçilik analizi yapıp ekspertiz raporu hazırlayabilecek, Zamanı planlayarak iş süreçlerini doğru yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu, Ekip koordinasyonu yapabilecek, B sınıfı ehliyetli, aktif olarak manuel araç kullanabilen (minimum 2 yıl tecrübe) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, 27 Yaş ve üzeri Bay - Bayan

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dahir İnşaatİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıPAZARLAMA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK OFİS ASİSTANI Müşterilere yeni ürünlerle ilgili bilgilendirme yapmak Müşterilerle ticari ilişkiler kurmak ve geliştirmek Yeni müşteri kitlesinin oluşturulması ve takibi (yazışarak ve görüşerek)

  Aranan NiteliklerRusça, ingilizce ve türkçe bilen Satış ve pazarlma alanında tecrübesi olan aday işe alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • MERT İNŞAATİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimi olan, Şehir içi trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, 30 - 40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması- Metraj ve keşif çıkarma konusunda deneyimli olan - Kamu ihale kanunu hakkında bilgi sahibi olan - Taşeron ekiplerin hakkedişlerini kontrol edebilecek, idari hakkedişleri düzenleyebilecek olan - Taşeron ekiplerini iş programına göre yönlendirebilecek, takip ve gerekli önemleri alabilecek olan

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin MYO Elektrik – Elektronik bölümlerinden mezun olmuş olan - En az 8 yıl şantiye deneyimi olan - Kamu kurum ve kuruluşları işlerinde çalışmış olan - İstanbul' da ikamet eden ve şehir dışına çıkmakta engeli bulunmayan - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan - İBB işlerinde çalışmış olan - Ekip çalışmalarına yatkın ve uyumlu çalışabilecek olan - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilecek olan - Sorumlusu olacağı şantiyenin elektrik işlerinin tamamını yönetebilecek kabiliyette olan Elektrik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Yeşilyurt İnşaatİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKurtköy'de bulunan Satış Ofisimizde görev alacak; Gelen ziyaretçi ve müşterilerimize sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunacak, Satış ofisinin genel temizliği ve düzeninde sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe tecrübeli, Ofis ikram hizmetleri ve temizliği konusunda tecrübeli, Kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, Misafir ağırlama kurallarına riayet eden, Kurtköy veya yakınlarında ikamet eden, 18-35 yaş aralığında, Bayan,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson, Çaycı, Temizlikçi

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması- Taşeron ekiplerin hakkedişlerini kontrol edebilecek, idari hakkedişleri düzenleyebilecek, - Taşeron ekiplerini iş programına göre yönlendirebilecek, takip ve gerekli önemleri alabilecek olan - Metraj ve keşif çıkarma konusunda deneyimli, - Kamu ihale kanunu hakkında bilgi sahibi, - İBB işlerinde çalışmış olan,

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Elektrik ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, - En az 5 yıl şantiye deneyimi olan, - Kamu kurum ve kuruluşları işlerinde çalışmış, - İstanbul’da ikamet eden şehir dışına çıkmakta engeli bulunmayan - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Ekip çalışmalarına yatkın ve uyumlu çalışabilecek, - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Elektrik - Elektronik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş Açıklaması-Daha önce 4 yldızlı otellerde kat yoneticisi olarak çalışmış -planlama,yürütme ve organizasyon yeteneğine sahip

  Aranan Nitelikler-mesleki turizm okulu yada dengi okul mezunu, -prezentabl -ekip çalışmasına yatkın -4 yıldızlı otellerde daha once yönetici olarak çalışmıs -planlama ve organizasyon ve idarecilik tecrübesine sahıp -hıjyen kurallarını bılen ve uygulatan -raporlama yapabilen -- esnek çalışma saatlerine uyabilecek

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Housekeeper

 • Keklik İnşaatİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTuzla Orhanlıdaki Fabrikamıza 2 (İki) Kişi Gece bekçisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Tuzla civarında oturan. - Yaş sınırı yoktur. Emekli olabilir. - Bekçilik deneyimi olanlar dikkate alınacaktır..

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • Koçpınar İnşaatTüm Türkiye 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYol ve tretuar yapım işi konusunda az da olsa deneyimli ŞANTİYE ŞEFLİĞİNİ YAPACAĞI ŞANTİYESİNDE kendisine bağlı personelin sevk ve idaresini yapacak Bağlı olduğu idare kontrol teşkilatı ile uyumlu geçinecek. Yaptıracağı imalatların total station ve GPS ile tespit alımlarını,projesini ve aplikasyonlarını yapabilecek ; Autocad - Netcad ile kaldırım ve yol projelerini hazırlayacak ; Yapılan imalatların hakedişini yaparak idareden takip edecek ; Analitik düşünme yeteneğine sahip girişken, çalışmaktan usanmayan, aldığı vazifeleri sıkı takip ederek sonuçlandıran SABAH MESAİYE ZAMANINDA GELECEK,GÜNLÜK OLARAK OLARAK YAPTIĞI İŞLERİN PROJELERİNİ ÇİZEREK HERGÜN DÜZENLİ RAPOR VERECEK Bay HARİTA MÜHENDİSLERİ aranıyor. (Kendisi istekli olup aktif olduktan sonra, eksiklerini biz öğretip yetiştireceğiz. Ancak en az iki yıl çalışma taahhüdü istiyoruz.) İstanbul Başakşehirde dayalı döşeli 2+1 dairede bekarlar için kalacak lojmanımız vardır. Yemek size ait YENİ MEZUN mühendislerimize 2.500 TL MAAŞ+KALACAK lojman+araba veriyoruz. Performansa dayalı maaşda artış yapılabilecektir. Hem ehliyeti olup hem de Aktif araç kullanıyor olmak gereklidir.

  Aranan NiteliklerHarita mühendisi olmak (mezuniyet belgesi olmalı) Yol ve tretuar yapım işleri ile ilgili proje yapabilecek kabiliyete sahip olmak. ŞANTİYE ŞEFLİĞİNİ YAPACAĞI ŞANTİYESİNDE kendisine bağlı personelin sevk ve idaresini yapacak Bağlı olduğu idare kontrol teşkilatı ile uyumlu geçinecek. Yapılacak imalatların total station yada GPS ile alımlarını ve aplikasyonlarını yapabilecek ; Autocad - Netcad ile projeleri hızlı bir şekilde hazırlayabilecek (mutlaka gerekli) ; Yapılan imalatların hakedişini yaparak idareden takip edecek ; SABAH MESAİYE ZAMANINDA GELECEK,GÜNLÜK OLARAK OLARAK YAPTIĞI İŞLERİ PROJELERİNİ ÇİZEREK HERGÜN DÜZENLİ RAPOR VERECEK İmalat poz analizlerini iyi kavrama yeteneğine sahip olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olup istanbulda araba kullanabilmek, Bay HARİTA MÜHENDİSLERİ

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • DEKON İNŞAATİstanbul Anadolu 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAnadolu Yakası Konut Satış ofislerimizde görevlendirilmek üzere; PROJE SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümlerden mezun Tercihen satış ofislerinde deneyimli Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek. Proje sunumu yapabilecek Projeli konut satışı konusunda kariyer yapmak isteyen, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Asistan, Eleman

 • ULUCANLAR İNŞAATİstanbul Avrupa 21 Mayıs 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerŞİRKETİMİZİN MUHASEBE DEPARTMANLARINA GENEL MUHASEBEDE DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMakam Şoförü olarak en az 5 yıl tecrübe sahibi,

  Aranan Nitelikler* Kadıköy-Fenerbahçe civarında ikamet eden, * İstanbul trafiğini iyi bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, * Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, * Dinamik, dakik, titiz, sorumluluk sahibi ve güvenilir, * En az lise mezunu, * Askerlik görevini tamamlamış, * Bay, "Makam Şoförü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: inşaat, inşaat iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

İş Habercisi - inşaat için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?