inşaat için İş İlanları

Hepsini Temizle
inşaat
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Banket Satış Temsilcisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere BANKET SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Genç, dinamik, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, Otel Banket Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Uysal Eren Nakliyat İnşaat

  Satış Temsilcisi Uysal Eren Nakliyat İnşaat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkezi İzmir, Menemen'de bulunan şirketimizin Yapı Marketinde görevlendirilmek üzere perakende satış elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşları arasında Bay, Lise, tercihen MYO ve / veya Lisans mezunu, Yapı Malzemeleri sektöründe satış deneyimine sahip , B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, Menemen ve civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Santral Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/İspanyolca) tercih edilmektedir, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Tercihen Fidelio/Opera konusunda bilgili, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezantasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Acenta Satış Temsilcisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Üniversite ve Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Acenta portföyü olan, Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Krediler Sorumlusu Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KREDİLER SORUMLUSU olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsan ilişkileri gelişmiş, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5* Şehir Otelciliği ve Muhasebe Krediler hakkında en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Opera, Netsis ve Portal programlarını çok iyi derecede kullanan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanan ve raporlama becerilerine sahip, Tercihen ingilizce bilgisine sahip, Takım oyununu benimsemiş, Planlama yeteneğine ve analitik düşünce gücüne sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Finans Uzmanı Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun Gebze'deki merkezinde çalışacak Banka hesap işlemleri, çek giriş-çıkışları ve raporlarla ilgilenecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Finans Uzmanı" arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler MYO'ların veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3-5 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İleri derece excel bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Darıca,Çayırova,Gebze,Tuzla,Pendik ve Maltepe civarında ikamet eden.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Kat Şefi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT ŞEFİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Gemi İnşa Mühendisi(Satın Alma) Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Atanacak olan aday, Gemi inşa sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan şirketimizin, İstanbul Tuzla'da bulunan tersanesinde ‘Satın Alma Müdürlüğü’ bünyesinde görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler *** Gemi İnşaatı Mühendisliği bölümünden mezun, *** En az 3 yıl sektörel satınalma deneyimine sahip *** Tersane tecrübesi olan, *** Raporlama ve planlama deneyimine sahip, *** Askerliğini yapmış olmak,

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Önbüro Müdürü Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde görevlendirilmek üzere ÖNBÜRO MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, Şehir otelciliğinde aynı pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, tercihen 2.ci yabancı dil bilgisine sahip, Sorumlu bulunduğu ekibi yönetebilecek, liderlik vasıflarına sahip, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Maden Mühendisi Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Bursa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip"Maden Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl Açık Taş Ocağında çalışmış, Fenni (teknik) nezaretçi belgesine sahip, Ms Office programlarını kullanabilen, Tercihen İSG belgesine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Gebze, Tuzla, Kartal ve Maltepe civarında ikamet eden/edebilecek.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Spa Resepsiyonisti Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Takım oyununu benimsemiş, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Endüstri Mühendisi Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun İnsan Kaynakları Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere, Gerekli iş etütlerini, iş analizlerini yapmak, iş tanımlarını hazırlamak İş süreçlerini tanımlayarak gerekli geliştirmeleri yapmak İş gücü planlama çalışmalarını yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Ms Office programlarına hakim Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik düşünce ve problem çözme becerisine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden veya edebilecek

 • Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  Satınalma Sorumlusu ( Uzmanı ) Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, İnşaat sektöründe deneyimli, İnş. malzemelerini tanıyan, IFS programını ve mikro programını kullanabilen, Ön muhasebe bilgisi olan, Bayan, Satınalma personeli arıyoruz,

 • Skala İnşaat

  Mekanik Saha Mühendisi Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Mekanik Tesisat Sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Online Satış Yetkilisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ONLINE SATIŞ YETKİLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Channel Manager, Extranet(B2B), Booking, Expedia ve diğer Online portallar konusunda bilgi sahibi olan ve tüm bu kanallar üzerinden satış yapacak, Online Satış kanallarını takip edecek ve raporlama sürecini yürütecek, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Laborant Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun Gebze'de ki Yapı Kimyasalları departmanın da alınan hammaddelerin ve üretilen ürünlerin testlerinin yapılmasında görev alacak aşağıda belirttiğimiz özelliklere sahip Laboranta ihtiyaç vardır;

  Aranan Nitelikler Teknik Lise, Önlisans veya Lisans Kimya bölümü mezunu, Tercihen Yapı Kimyasalında 2 yıl tecrübeli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 35 yaşını aşmamış Gebze, Tuzla, Kartal, Maltepe civarında ikamet eden

 • Kırçiçeği Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İş Garantili Eğitim-Servis Yardımcısı / Komi Kırçiçeği Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İzmir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KIRÇİÇEĞİ AİLESİNİN BİR PARÇASI OLMAK İSTER MİSİNİZ? İzmir ve diğer illerimizdeki şubelerimizde değerlendirilmek için yetiştirilmek üzere "Servis Yardımcısı/Komi” arıyoruz. Kursiyerlere 5 haftalık kurs süresince günlük 25 TL cep harçlığı ödenecek ve Genel Sağlık Sigortası İŞKUR tarafından karşılanacaktır. Kurs bitiminde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu 18 – 25 yaş arası Restoran servisinde çalışmaya istekli Şubelerimiz: İzmir; Mavişehir, Bornova, Alsancak, Göztepe, Gaziemir, Narlıdere, Güzelbahçe, Çeşme İstanbul; Ortaköy, Bakırköy Eskişehir; Tepebaşı Muğla; Marmaris, Bodrum Aydın; Söke Son başvuru tarihi 11 Mayıs 2015’tir.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Kat Hizmetleri Görevlisi Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde yeni açılacak olan 4+ yıldızlı otelimiz için kat görevlileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıl aynı seviyedeki otellerde çalışmış olan, Asgari lise mezunu, Asgari başlangıç seviyesinde İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Grup ve Banquet Satış Uzmanı Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde yeni açılacak 4+ yıldızlı otelimizde istihdam ediimek üzere Grup ve Banquet Satış Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl ziyafet ve Mice satış alanında deneyim sahibi, MYO ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (turizm, işletme vd.) İngilizce bilen, Tercihen Opera programını kullanabilen, Etkin iletişim kurma, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Mice ve Acente ve kurumsal portföyü olan İkna kabiliyeti yüksek Dış görünüşüne özen gösteren Esnek Çalışma saatlerine uyum gösteren Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş Turizm sektöründe kariyer hedefi olan,

 • Vop Mühendislik İnşaat

  Satış Sorumlusu Vop Mühendislik İnşaat

  Kocaeli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Arıtma çamuru bertarafı, elektronik atık yönetimi ve atıktan türetilmiş yakıt üretimi gibi atık yönetimi konularında faaliyetleri olan firmamız bünyesinde İstanbul ve İzmit illerinde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen yukarıda belirtilen faaliyet alanlarında deneyimli, Satış konusunda minimum 5 yıl deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Motivasyonu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Çalışma disiplini olan, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, B sınıfı sürücü ehliyeti olup ve aktif olarak araç kullanabilen, Şehirler arası seyahat engeli bulunmayan, 40 yaşını aşmamış Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Mekanik Bakım Ustası Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla veya tersaneler bölgesine yakın bölgelerde ikamet eden ve sigara içmeyen adayların başvuruları öncelikle değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler - Endüstri Meslek lisesi - Tercihen MYO mezunu, - Tersane veya ağır sanayi üretim tesisi bakım-onarım süreçlerinde görev almış, - Vinç, forklift, kompresör, jeneratör ve kaynak makineleri ile her türlü makine ve tesisat bakım onarımı konusunda deneyimli, - Kaynak tecrübesine sahip, Tuzla veya tersaneler bölgesine yakın bölgelerde ikamet eden ve sigara içmeyen adayların başvuruları öncelikle değerlendirilecektir

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Şirket Satış Uzmanı Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde bulunan yeni açılacak olan 4+ yıldızlı otelimizde istihdam edinmek üzere, İşletmenin sektörel bazda Satış hedeflerini tutturucak ve yeni şirketlerin işletmeye kazandırılmasını sağlayacak Şirket Satış Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az 2 yıl tecrübesi olan * Şirket portföyü olan * İyi derecede ingilizce bilen * Takim çalışmasına yatkın , insan ilişkileri gelişmiş * Dış göürünüşüne önem gösteren * Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş * Üniversite veya Yüksek lisans mezunu Opera programına hakim * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan

 • Skala İnşaat

  Mekanik Şantiye Şefi (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik Tesisat Sektöründe en az 10 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Yöneticilik vasıflarına sahip, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Şantiye Şefi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir Satış Ofisinde görevlendirilemek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Bahçeşehir civarında ikamet eden.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Teknisyen Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Binanın tüm elektrik tesisat donanımının planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Odek İnşaat Turizm ve Sanayi Ticaret A.Ş.

  Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Uzmanları Odek İnşaat Turizm ve Sanayi Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Muğla

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1990 yılında kurulmuş olan Odek Properties firmamız için '' GAYRİMENKUL SATIŞ ve PAZARLAMA UZMANI '' arayışımız bulunmaktadır. ### BODRUM , İSTANBUL , İZMİR ve ANKARA' DA ÇALIŞACAK ADAYLAR İŞE ALINACAKTIR. ###

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, 22-45 Yaş arası Gayrimenkul sektöründe ve satış / pazarlama konusunda deneyim sahibi, Seyahat özgürlüğü olan Cok iyi derecede bilgisayar kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen Referans verebilecek, BAY/BAYAN.

 • Mert İnşaat

  Sekreter Mert İnşaat

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Asgari lise veya önlisans mezunu, Tercihen 2-5 yıl deneyimi olan, Raporlama ve dokümantasyon yeteneği gelişmiş, Detaylara dikkat eden, sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve titiz, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Özellikle Sekreter adayları için diksiyonu düzgün, Küçükyalı'da bulunan işyerimize ulaşım sorunu yaşamayacak.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Misafir İlişkileri Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/Arapça) tercih edilmektedir, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Algılama ve kendini ifade yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Yalnızca bayan adayların başvuruları değerlendirilecektir

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Kat Şefi Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde 4+ yıldızlı otelimizde istihdam ediimek üzere Kat Şefleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az ön lisans mezunu. * 4 veya 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl kat şefliği yapmış. * Temizlik,hijyen ve sanitasyon bilgisine sahip. * Kimyasal ürünler ve Teknik cihazlar konusunda tecrübeli (Tercihen sertifikası olan) * Misafir ve Sonuç odaklı. * Planlama ve organizasyon becerisi yüksek. * Dış görünüşüne önem gösteren * Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren * Kariyer hedefi olan.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Bellboy Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde yeni açılacak 4 + yıldızlı otelimiz için Bellboy alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl üniversite mezunu Orta derecede ingilizce bilen Dış görünüşüne önem veren Her zaman güleryüzlü hizmet etmeyi ilke edinmiş Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kariyer hedefi olan Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Baysaş İnşaat

  Makine Mühendisi Baysaş İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'ndaki İstanbul 216 projesinde şantiye saha uygulamalarının takibi ve projelerin çakıştırılması.

  Aranan Nitelikler üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (makine mühendisliği) üstleneceği görevde en az 8 yıl tecrübeli daha önce yüksek katlı konut projelerinde çalışmış proje uygulama detaylarına hakim ekiplerin sevk ve idaresini yapabilecek metraj,hakkediş ve iş programı yapabilecek 40 yaşını aşmamış tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Baysaş İnşaat

  Elektrik Mühendisi Baysaş İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda gerçekleştirdiği İstanbul 216 projesi şantiyesi için saha uygulamalarının takibi ve projelerin çakıştırılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Elektrik Mühendisliği) Üstleneceği görevde en az 8 yıl tecrübeli Daha önce yüksek katlı konut projelerinde çalışmış Proje uygulama detaylarına hakim Ekiplerin sevk ve idaresini yapabilecek Metraj,hakkediş ve iş programı yapabilecek 40 yaşını aşmamış Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Kazakça ve Rusça Bilen İş Geliştirme Sorumlusu Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TAKİP ETTİĞİMİZ ÜLKELERDE GÖREVLENDİRECEĞİMİZ, KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler İYİ DERECEDE KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN, BENZER BİR GÖREVDE EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN, SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN,

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Resepsiyonist Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksimde yeni açılacak olan 4 + yıldızlı otelimizin resepsiyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm ve otelcilik eğitimi almış ya da sektörde en az 2 yıl tecrübesi olan İyi seviyede ingilizce bilen (2.dil tercih sebebidir) Opera programına aşina ve ofis programlarını kullanabilen Diksiyonu düzgün Dış görünümüne önem veren

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Bakım Onarım Teknikeri Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla veya tersaneler bölgesine yakın bölgelerde ikamet eden ve sigara içmeyen adayların başvuruları öncelikle değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler -Meslek lisesi - Tercihen MYO mezunu, - Tersane veya ağır sanayi üretim tesisi bakım-onarım süreçlerinde görev almış, - Vinç, forklift, kompresör, jeneratör ve kaynak makineleri ile her türlü makine ve tesisat bakım onarımı konusunda deneyimli, - Kaynak tecrübesine sahip, Tuzla veya tersaneler bölgesine yakın bölgelerde ikamet eden ve sigara içmeyen adayların başvuruları öncelikle değerlendirilecektir

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Tekniker(Planlama) Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gemi inşa sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan şirketimizin, İstanbul Tuzla'da bulunan tersanesinde ‘PLANLAMA’ departmanında; Yurtiçi-Yurtdışı firmalar ile görüşerek sipariş takiplerini yapacak, raporlamaları hazırlayacak adayın ön seçimi aşağıda belirtilen kriterlere göre yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler · İYİ DERECE ‘İNGİLİZCE BİLEN’ , · Tercihen mühendislik eğitimi almış ya da teknikerlik yapan, · Tercihen gemi inşa sektöründe 1-3 yıl deneyimli ya da yeni mezun. · Erkek adayların başvurması beklenmektedir.

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Model Makinacı Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesüde alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde 'Model Makinacı' olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Alanında minimum 5 yıl deneyimli Tercihen bayan hazır dış giyim sektöründe çalışmış ( ceket, manto, kaban) Kesimden iliğine, düğmesine kadar dikim yapabilecek (komple model makinacı) Minimum ilkokul mezunu 25 - 40 Yaş aralığında Bay Aksaray-Bayrampaşa-Şirinevler-Yenibosna-Esenler-Sultangazi semtlerinde ikamet eden

 • Dekon İnşaat

  Proje Satış Danışmanı Dekon İnşaat

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kadıköy Bölgesi Satış Ekibi' nde görevlendirilmek üzere PROJE SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Kadıköy/Bağdat Caddesi ve etki alanındaki bölgelerde satış deneyimi ve müşteri portföyü olan, Satış hedeflerini, müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayarak gerçekleştirebilecek, Konut satışı alanında kariyer yapmak isteyen, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Skala İnşaat

  Elektrik Teknik Ofis Mühendisi Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde elektrik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Elektrik tesisat sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Primavera 6 tecrübesi olan, (Planlama Mühendisi için) Elektrik Teknik Ofis Mühendisi ve Planlama Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Odalar Bölümü Müdürü Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde bulunan yeni açılacak olan 4 + yıldızlı otelimizde istihdam edilmek üzere, Odalar Bölümü Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Turizm ve İşletme bölümlerinden mezun. * Sektörde en az 3 yıl Odalar Bölüm Müdürü olarak çalışmış. * Online satış konusunda tecrübeli * Çok iyi derecede ingilizce bilen * Kariyer hedefi olan. * İkna kabiliyeti yüksek. * Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek. * Takım çalışmasına yatkın. * Alanında eğitim verebilecek düzeyde bilgi sahibi. * Dış görüntüsüne önem veren ve diksiyonu düzgün

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Maliyet Muhasebesi Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde yeni açılacak otelimiz için Maliyet Kontrolu , Stok takibi ve Muhasebesi (Cost Control) sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Otel muhasebesi ve Genel muhasebe konusunda deneyimli Logo tiger programı deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 35 yaşını aşmamış Sorumluk sahibi,Disiplinli,Hızlı çalışma ortamına ayak uyrdurabliecek takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Mert İnşaat

  Makam Şoförü Mert İnşaat

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl deneyimi olan, Şehir içi trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, 30 - 40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Yurtdışı Network Satış Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere; ''Yurtdışı Network Satış Müdürü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun), Yurtdışı satış konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, en az 3 yıl yönetsel pozisyonlarda görev almış (tercihen yurtdışı konut satışında deneyimli), Uluslararası seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, yönetsel becerileri gelişmiş, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Çok iyi derecede İngilizce bilen ( ikinci bir dil bilmesi tercih sebebidir), MS Office programlarına hâkim, tercihen MS CRM uygulamaları konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Yiyecek ve İçecek Müdürü Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde bulunan yeni açılacak olan 4 + yıldızlı otelimizde istihdam edinmek üzere Yiyecek ve İçecek Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil bilgisi tercih sebebidir) Alanında en az 2 yılı yönetici olmak üzere, 5 yıl otelcilik sektörü tecrübesi bulunan Maliyet Kontrolü ve bütçe oluşturma konularında deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yönetim ve organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, Menu bilgisine sahip. Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün,dış görünüşüne özen gösteren, Analitik düşünebilme ve liderlik vasıflarına sahip, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Skala İnşaat

  Mekanik Teknik Ofis Mühendisi Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Mekanik tesisat sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Primavera 6 tecrübesi olan, (Planlama Mühendisi için) Mekanik Teknik Ofis Mühendisi ve Planlama Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Gemi İnşa (Dizayn) Mühendisi Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin "DİZAYN" departmanında yetiştirilmek üzere yurt içi ve yurt içi projelerin dizaynında görevlendirilecek olan adaylarda aranacak kriterler aşağıda belirtilmiştir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gemi İnşa bölümlerinden mezun olmak, Genç, yeni mezun tercihen bir-iki yıl deneyimli, Kariyerini "Dizayn Mühendisi ....." olarak planlama arzusunda olmak, Autocad programına vakıf (tercihen iyi derecede bilmek), İyi derecede İngilizce bilmek, Tercihen askerliğini yapmış olmak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Konsept Geliştirme Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İş Geliştirme Grup Müdürlüğü Bünyesinde görevlendirilmek üzere ‘’Konsept Geliştirme Müdürü’’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, • Konsept geliştirme alanında en az 10 yıl deneyimli, • Konsept, avan ve ruhsat projelerinde deneyimli, • Mevzuat ve yönetmeliklere hakim, • Yapı tasarımı konusunda deneyimli, uygulama ve detay projelerine hakim, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. • İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Yurtiçi Acenta Satış Uzmanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Network Satış Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Yurtiçi Acenta Satış Uzmanı" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme, İktisat, Pazarlama vb. bölümlerinden mezun), Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarına hakim, Stratejik düşünebilen, Sorumluluk sahibi, çalışma disiplini yüksek, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü güçlü, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Muhasebe Uzmanı Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan FURTRANS Denizcilik Tic. ve San. A.Ş. Şirketimizin Muhasebe Müdürlüğü bünyesinde, sorumluluk üstlenip, mesleki bilgi ve deneyimi ile becerilerini ortaya koyarak, kariyer planını Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirmeyi hedefleyecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler ** Üniversite mezunu olmak,** En az 5 yıl mesleki deneyime sahip olmak,** Logo Tıger ve/veya IFS muhasebe programını çok iyi bilmek,** Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek,** İstanbul/Anadolu yakasında (tercihen maltepe - kadıköy arası) ikamet etmek.

 • Cihan İnşaat

  Yönetici Asistanı Cihan İnşaat

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yönetici Asistanı

  Aranan Nitelikler İnşaat Sektöründe çalışacak İyi derece de İngilizce bilen Tercihen İELTS ve Dengi sınavlarda başarı sağlamış Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan (Sık sık Yurt dışı seyahat edebilecek) Lisans eğitimi almış Askerliğini yapmış Sigara Kullanmayan Bay Takım arkadaşı aranmaktadır.

/
14
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan