insan kaynakları için İş İlanları

Hepsini Temizle
insan kaynakları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için, personel özlük işleri kapsamındaki bordro, puantaj, işe giriş-çıkış, yasal bildirimlerin yerine getirilmesinden sorumlu olacak "Bordro Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri, puantaj konularında deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullabilen, Netsis programına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Planlı çalışabilen, Organize ve titiz, 30 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir. 

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Plastik, İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ,MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE  FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;   - Tüm personel özlük ve bordrolama, tahakkuk işlemlerinin yürütülmesi, - Personel özlük dosyalarının takibi ve sorumluluğunun alınması, - İşe girişi ve çıkış yasal süreçlerin gerçekleşmesi, - Sisteme personel bilgilerin girilmesi ve güncelliğinin sağlanması, - Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde yapılması, - SGK, İş Kurumu vs. resmi kurumlarla yazışmaların yapılması, - Personel özlük ve bordro süreçleri ile ilgili istenen raporların hazırlanması, - Tüm yasal bildirgelerin doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması, - Resmi kurum ve kuruluşlara yönelik yazışmaların gerçekleştirilmesi,     

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 25-35 yaşları aralığında, Bordro ve Özlük İşleri alanında minimum 5 yıl tecrübeli, Puantaj hesaplama konularına hakim Mağazacılık ve Perakende sektöründe deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu, İşkur, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, MS Office programlarını aktif kullanan, özellikle Exce programına hakim, Tercihen Nebim Winner/ V3 programına hakim, Analitik düşünebilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay,               " BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ YÖNETİCİSİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şef / Amir

 • Üniversite Stajyeri Yordam Danışmanlık İstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş Açıklaması İnsan kaynakları ve yönetim sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "Üniversite Stajyeri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi ve mühendislik fakültelerinden mezun yada 3-4. sınıf öğrencisi olan, Haftanın min. 3 iş günü tam zamanlı olarak devam edebilecek, Ms. Office programlarına hakim, İnsan kaynakları süreçlerine ilgisi olan, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması Lokal düzeyde bordro süreçlerini yürütmek, İstihdam ve iş ilişkileri ile ilgili idari prosedürleri yürütmeye katkıda bulunmak, İlgili İnsan Kaynakları yöneticilerine profesyonel destek sağlamak, Çalışanlara yönelik, ilgili kamu kurumları ile periyodik yükümlülükleri yürütmek.

  Aranan Nitelikler Firmamızın İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne bağlı Personel ve Özlük İşleri departmanında çalışmak üzere;   Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, Endüstri Mühendisliği ve benzer bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Özlük, bordro, sendika süreçleri ve mavi yaka ilişkileri konusunda en az 3 yıl deneyimli, SAP HR modülüne hakim, Tercihen uluslararası firma deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kocaeli'de ikamet eden veya edebilecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Uzman, Yetkili, Ücretlendirme Uzmanı

 • İşe Alım Uzmanı Çetinkaya İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İŞ TANIMI Tüm işe alım süreçlerinin etkin olarak yürütülmesinin sağlanması, İşe alım taleplerinin değerlendirilmesi, İşe Alım Süreçlerinin yönetilmesi (İlan, Mülakat, Testler, Değerlendirme ve raporlama), Aday referans kontrollerinin yapılması ve değerlendirilmesi, Seçme ve yerleştirme süreçlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaların yürütülmesi, Diğer İnsan Kaynakları süreçlerine etkin destek verilmesi

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin, Genel Müdürlük  İnsan Kaynakları Direktörlüğü İşe Alım bölümünde görevlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.   4 Yıllık Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme veya Psikoloji vb. bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Seçme ve Yerleştirme alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen mağazacılık -  perakende sektöründe tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneği kuvvetli, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firmanın saha aktivitesin de çalışacak bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -170 cm ve üzeri boy - 19 ve 28 yaş aralığında - İstanbul'da ikamet eden - Diksiyonu düzgün-İletişim kabiliyeti yüksek - Esnek çalışma saatlerine uygun - Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Ajans, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • Fransızca Mihmandar MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Uluslararası organizasyonda 8-16 Nisan tarihleri arasında çalışacak, iyi derecede fransızca dil bilgisi olan,  bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden Fransızca dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli 18-30 yaş aralığında  Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız 8-16 Nisan tarihlerinde çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • Servis Personeli MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul'da önde gelen turizm acentalarından birinde Levent şubesinde görev alacak servis elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * 18-29 YAŞLARI ARASINDA *LEVENT ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN *ÖĞRENMEYE AÇIK *GÜLER YÜZLÜ VE ENERJİK *HAFTANIN 6 GUNU ÇALIŞABİLECEK * ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson, Görevli, Komi

 • İş Açıklaması Uluslararası organizasyonda 15-28 Mayıs tarihleri arasında Antalya'da çalışacak, ileri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Antalya'da ikamet eden İngilizce dil bilgisi olan Dış Görünüşüne Özen Gösteren, diksiyonu düzgün İletişim yönü kuvvetli 18-28 yaş aralığında  Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız 10-25 Mayıs tarihlerinde çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • Dönemsel Tanıtım Personeli MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firmanın yeni çıkaracağı teknolojik ürünü 6 ay boyunca AVM lerin ilgili bölümünde tanıtacak bay-bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - 18 ve 28 yaş aralığında, - İstanbul'da ikamet eden, - Diksiyonu düzgün-İletişim kabiliyeti yüksek, -Dış görünüşüne özen gösteren, - Esnek çalışma saatlerine uygun, -Bay&Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • Havalimanı Personeli MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Atatürk havalimanın da turizm firmasında görevlendirilmek üzere; - Atatürk havalimanın da iç hatlar ve dış hatlarda 08:00 – 20:00 saatleri arasında çalışabilecek - Araç teslimat noktasına giden ve o noktadan gelen shuttle araçlarla iletişim kuracak ve müşterilere araçlara kadar ya da ofise kadar eşlik / yardım edebilecek - Müşteri memniyetine yönelik çalışacak - Bay personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20 ile 25 yaş aralığında - Üniversite öğrencisi veya mezunu - Prezentabl - İyi derecede İngilizce bilen - İletişimi kuvvetli - Dış görünümüne özen gösteren - Bay ofis personeli aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host

 • İş Açıklaması Temsil Ettiğimiz, Dünyanın önde gelen Hızlı Tüketim Markaları arasında yer alan  firmanın Saha aktivitelerinin yönetiminde, Tam zamanlı Süpervizör olarak görev alacak, yüksek enerjiye sahip, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 – 30 yaş aralığında Bay, En az 2 yıllık ehliyete sahip Aktif Araç kullanabilen Tercihen Üniversite Mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış yada En az 2 yıl tecili bulunan Saha ekipleri yönetiminde tecrübeli, Etkinlik, aktivite, merchandising vb projeleri yönetmiş yada en az 1 Yıl Benzer pozisyonda tecrübe sahibi Dış Görünüşüne Özen Gösteren, diksiyonu düzgün, kurum kültürünü yansıtabilecek İletişim becerileri güçlü Kriz ve Zaman yönetiminde başarılı Pozitif bakış açısına sahip Yeniliklere açık, Gece çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Ajans, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Süpervizör, Host

 • İş Açıklaması Uluslararası organizasyonda 10-25 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde çalışacak, ileri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden İngilizce dil bilgisi olan Dış Görünüşüne Özen Gösteren, diksiyonu düzgün İletişim yönü kuvvetli 18-28 yaş aralığında  Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız 10-25 Mayıs tarihlerinde çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • Kamu Sektöründe Çalışacak Personel MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Dış İlişkiler Müdürlüğü'nde çalışmak üzere İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ilgili bölümden mezun, tercihen yüksek Lisans, Doktora yapmış,  ingilizcesi çok iyi arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 22-30 yaş arası Çok iyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip Üniversite Mezunu ( Yüksek Lisans, Doktora Tercih) Takım çalışmasına uyumlu Prezentabl ve iletişim yönü kuvvetli MS Office programlarına hakim Bay - bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Dış Ticaret, Halkla İlişkiler, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Dönemsel Dış Hatlar Havalimanı Personeli MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ülkemizin Lider ve İlk Havayolu Olan Şirketi İçin, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde görevlendirmek üzere Dönemsel Yönlendirme Personeli bay&bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler T.C. Vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği en az 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek, En az lise mezunu, (Yabancı dilde eğitim veren liseler veya üniversite öğrencisi olması tercih sebebidir.) 01.01.1991 ve sonrasında doğmuş olmak Dinamik, takım çalışmasına yatkın beşeri ilişkileri güçlü Erkek adayalar için, boy 175 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Bayan adaylar için, 165 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Adli Sicil Kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Vardiyalı sistemde çalışmaya elverişli olmak, Daha önce herhangi bir havayolu şirketinden veya diğer kuruluşlardan disiplinsizlik nedeni ile ayrılmış olamamak, Son iki yıl içerisinde aşağıda belirtilen İngilizce dil sınavlarından birinden istenilen minimum puanı belgelemek (Herhangi bir dil belgesine sahip olmayan adayların düzenlenecek olan dil mülakattın da başarılı olması) YDS – 50 Puan TOEFL (IBT) - 60 Puan IELTS - 5 Puan İngilizce dışında iyi derecede bilinen başka bir dil tercih sebebi olacaktır. (Rusça ve Arapça) Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Bay&bayan adaylar

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İzmir'de ulusal-uluslararası kongrelerde çalışacak Ayda en az 20 gün müsaitliği olan Esnek çalışma saatlerine uygun SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, AĞIR, ORTA SINIF VE HAFİF TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE'DE Kİ GENEL MERKEZLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   - Ağır , orta ve hafif ticari vasıta elektrik tamir, bakım ve onarım süreçlerinden sorumlu olacak,    

  Aranan Nitelikler   40 yaşını aşmamış, Diagonistik, elektronik kontrol ünitesi programlaması alanında deneyimli, Kablolama bilgisi ve genel elektrik bilgisi olan, Kullanıcı düzeyinde bilgisayar bilgisi olan, Otomotiv sektöründe elektrik bakım - onarım alanında minimum 10 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,        " OTO ELEKTRİK TEKNİSYENİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tamirci, Formen

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, KADIKÖY'DE Kİ GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Kurumsal ( endüstriyel ) sigorta süreçlerinde yüksek teknik bilgi donanımı ile sigorta şirketleri tarafında ilişkileri yönetebilecek, Kendisine bağlı olan ekip yönetiminden sorumlu olacak, Kurumsal müşterilerin elementer sigortacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılanabilmesi için farklı sigorta şirketlerinin ürünlerini ve fiyatlandırma politiklarını takip edecek,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, En az 4 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün, Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan          " SİGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİ " aranmaktadır.           www.maviyakaik.com

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Şef / Amir, Yetkili, Yönetici, Yönetmen

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ELEKTRİK - ELEKTRONİK SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ OLAN FİRMANIN SANCAKTEPE'DE Kİ  GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;   - Üretimin kesintisiz ve tanımlanan kalite şartlarında yürütülmesini ve kendisine bağlı operatörlerin sevk ve idaresinden sorumlu olacak,        

  Aranan Nitelikler   25 - 38 yaşlar aralığında, Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Makine gibi bölümlerden mezun, Plastik enjeksiyon makinası, kalıp, sıcak yolluk ve hammadde konularında bilgi sahibi, Kalıp takımı ve sökümü konusunda tecrübeli, Genel elektrik ve hidrolik bilgisine sahip, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,        " ENJEKSİYON TAKIM LİDERİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Takım Lideri

 • Elementer Sigorta Teknik Direktörü Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, KADIKÖY'DE Kİ GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Kurumsal müşterilerin elementer sigortacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılanabilmesi için farklı sigorta şirketlerinin ürünlerini ve fiyatllandırma politikalarını takip edecek, Teknik ekibin yönetiminden sorumlu olacak, Yüksek teknik bilgi donanımı ile sigorta şirketleri ile ilişkileri yürütecek,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Çoklu sigorta şirketi ekranlarında trafik, kasko, konut, işyeri, yangın, mühendislik, otodışı kaza branşlarına hakim, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta sektöründe Underwriter pozisyonunda en az 8 yıl deneyimli, Ekip yönetiminde tecrübeli, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip, Sigorta şirketi tarafında kuvvvetli insan ilişkilerine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün, Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan          " ELEMENTER SİGORTA TEKNİK DİREKTÖRÜ " aranmaktadır.           www.maviyakaik.com

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Direktör, Koordinatör, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, PLASTİK SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZİN GENEL MERKEZİ'NDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;   - Proje oluşturabilmek için düzenli müşteri ziyaretleri yapmak ve tekliflerin hazırlanması, - Yurt dışındaki üretici firma ile irtibat halinde projenin takibini gerçekleştirmek,  - Haftalık ziyaret ve projelerin raporlanması,

  Aranan Nitelikler   20 - 40 yaşlar aralığında, MYO tercihen Lisans mezunu, Plastik sektöründe hizmet vermiş , plastik enjeksiyon makinaları ve diğer plastik işleme makinaları konusunda deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   " SATIŞ MÜHENDİSİ " aranmaktadır.        www.maviyakaik.com  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması   DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET MÜŞTERİMİZİN KONYA ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Motorlu taşıtların elektrik arızalarının teşhis edilip, donanımlarının, bakım ve onarımının yapılması, Gerekli klima, lamba ve kablo elektrik gibi parça değişikliklerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak;  

  Aranan Nitelikler   Oto-Elektrik konusunda kalfalık veya ustalık belgesine sahip, Otomotiv sektöründe benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli, Konya'da ikamet eden, Tercihen Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "OTO ELEKTRİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tamirci, Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BEYAZ EŞYA SEKÖRÜNDE YER ALAN MÜŞTERİMİZİN NİŞANTAŞI CİTY'S ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE Kİ YETKİLİ BAYİSİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;   - Mağaza içerisinde ki beyaz eşya satışlarından sorumlu olacak, - A plus müşteri portföyü ile müşteri memnuniyetini ön plana koyarak iletişimin sağlanması,    

  Aranan Nitelikler   35 yaşını aşmamış, Tercihen beyaz eşya sektöründe satış alanında deneyimli, A plus müşteri portföyü ile iletişime geçebilecek vizyona sahip,  Satış alanında kariyer hedefi olan, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, Dış görünüşüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan,        " BEYAZ EŞYA SATIŞ DANIŞMANI " aranmaktadır.           www.maviyakaik.com  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • Oto Lastik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, Ankara Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LASTİK SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   Lastik sökme, takma ve montaj işini yapacak.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektöründe lastik sökme, takma ve montajında deneyimli, İstanbul Dudullu lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak, 18-35 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Bay,   "OTO LASTİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tamirci, Çırak

 • Engelli Servis Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş aralığında, Tercihen EML Motor bölümü mezunu veya Motor konusunda Ustalık / Kalfalık belgesi olan, Alanında tecübeli ve/ veya yetiştirilmek üzere, İstanbul Yenibosna ve İstinye Lokasyonlarına ulaşımı rahat olan, Bay, "ENGELLİ SERVİS DANIŞMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Çırak, Formen

 • Oto Kaporta ve Boya Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları Konya, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZİN İSTANBUL ŞUBELERİ İÇİN, Araçların; boya kazıma, zımparalama, astar ve macun çekme, boya püskürtme, pasta-cila işlemlerini yapacak, Boya atölyelerinde kullanılan bütün makine ve teçhizatı fonksiyonlarına göre kullanacak, Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini sağlayacak, Kaportacılık kapsamına giren temel işlemleri gerçekleştirecek, Gerektiğinde kaporta ve karaseri aksamında gazaltı kaynak işlemlerini yapacak,  

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektöründe kaporta ve / veya boya alanında minimum 1 yıl deneyimli, Tercihen Kalfalık / Ustalık belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, Bay   ​" KAPORTA VE BOYA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.   www.maviyaik.com

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tamirci, Eleman

 • Mekaniker Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, HAFİF, ORTA SINIF VE AĞIR TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE, YENİBOSNA, TUZLA VE ANKARADA Kİ MERKEZLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Hafif, orta ve ağır sınıf vasıtalar için mekanik işlemleri gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler   45 yaşını aşmamış, Alanında deneyimli ve daha önce Mekaniker olarak görev almış, Motor, şanzıman ve diferansiyel toplama tecrübesi olan, Motor, şanzıman, diferansiyel, fren sistemleri ve diğer tüm mekanik konularda tecrübeli, Ağır vasıta araç konusunda deneyimli İstanbul Anadolu - Avrupa yakası ve Ankara'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " MEKANİKER " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tamirci, Formen

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİLERİMİZİN KENDİ BÜNYESİNDE VE ENEGELLİ KAROSUNDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE; Araçların düzen ve kontrollerinin sağlanması, Dışarıda ki banka, noter gibi işlerin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler 23-40 yaşları arasında, Minumum İlköğretim mezunu, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Bay, " VALE - OFİS BOY ENGELLİ PERSONEL" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Vale, Otopark Görevlisi, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜ BAŞTA OLMAK ÜZERE SEKTÖRÜN LİDER KURULUŞLARINA DÜNYA STANDARTLARINDA TEKNİK SERVİS HİZMETİ VEREN VE ARAÇ MUAYENE AYNI ZAMANDA DETAYLI EKSPERTİZ ALANINDA ÇÖZÜM ÜRETEN MÜŞTERİMİZ İÇİN;   - Ekspertiz lokasyonunun ve ekspertiz sürecinin sağlıklı yönetilmesini sağlayacak, -  Müşteriyle operasyonel bağlamda sürekli iletişimde bulunacak, -  Ekspertizi yapılmış olan araçların kontrol edilmesini gerçekleştirecek, -  Müşteri şikayetleriyle ilgilenilmesi ve ilgili raporların hazırlanmasından sorumlu olacak,    

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO mezunu, 30 - 45 yaşlar aralığında, Otomotiv sektöründe binek araçlarla ilgili operasyonel hizmetlerde en az 8 yıl deneyimli, İkinci el araçlar konusunda uzman, Değişmiş ve boyalı parça konularında uzman, Kaporta ve mekanik konulara hakim ve bu konularda aktif olarak araçlar üzerinde çalışmış, Daha önce personel ve lokasyon yönetimi alanında deneyimli, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul ve Anadolu yakasında ikamet eden, Bay,          " LOKASYON AMİRİ " aranmaktadır.           www.maviyakaik.com  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici, Müdür

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Sarıyer'de ikamet eden ailemiz için bayan ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deneyimli, Referans verebilecek, Sigara kullanmayan, Titiz, Çalışkan, Güzel yemek yapabilen, Ulaşım problemi olmayan, Haftanın altı günü 09:00-17:00 saatleri arasında çalışabilecek, Bayan

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

/
29

İş Habercisi - insan kaynakları için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?