insan kaynakları için İş İlanları

Hepsini Temizle
insan kaynakları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Dsg İk ve Danışmanlık

  İnsan Kaynakları Yöneticisi (Bilişim) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  13 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,teknoloji firması için "İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen bilişim sektöründe tecrübe sahibi, İnsan Kaynakları işe alım, performans değerlendirme, ücretlendirme, bordro,kariyer yönetimi, insan kaynakları planlaması vb. insan kaynakları süreçlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Analiz ve raporlamada tecrübeli, Mevzuata hakim ve güncel takip eden, İletişim becerisi yüksek, analitik düşünen, sonuç ve çözüm odaklı, MS ofis programlarını etkin biçimde kullanabilen, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Gelişime ve öğrenmeye açık,

 • Adecco

  İnsan Kaynakları Uzmanı Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  8 Nisan 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektorunun oncu kurulusu olan musterimiz için 'İNSAN KAYNAKLARI UZMANI' aramaktayız. İnsan Kaynakları süreçleri ve işlemlerine yönelik güncel ihtiyaçları karşılamak, İşe alım, ücretlendirme, organizasyonel gelişim, ödüllendirme, kariyer yönetimi, performans değerlendirme, eğitim süreçlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu (Tercihen İnsan Kaynakları alanında Yüksek Lisans yapmış), Benzer alanda en az 3-5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office Programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İç motivasyonu yüksek, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına ve yönetimine yatkın, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan. Adecco İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Adecco İzmir

  İnsan Kaynakları Sorumlusu Adecco İzmir

  İzmir, Manisa

  8 Nisan 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'İnsan Kaynakları Sorumlusu' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen İşe alım ağırlıklı olmak üzere tüm insan kaynakları fonksiyonlarından sorumlu olarak çalışacak İnsan Kaynakları fonksiyonlarından; seçme ve yerleştirme, kariyer planlama, eğitim, organizasyonel gelişim vb süreçlerinde en az 3 yıl deneyim sahibi MS Office uygulamalarını kullanabilen İletişimi kuvvetli Takım çalışmasına yatkın İzmir veya Manisa'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlam

 • Yordam Danışmanlık

  İnsan Kaynakları Müdürü Yordam Danışmanlık

  Çanakkale

  29 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çanakkale'de İstihdam Danışmanlığı yapmakta olduğumuz müşteri firmamız için, "İnsan Kaynakları Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat veya Ekonomi bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Yönetimi alanında minimum 10 yıl deneyimli, Ücret Yönetimi ve Kariyer Yönetim sistemini kurmuş ve geliştirmiş, SGK Mevzuatı, Sendikalar Kanunu ve İş Kanunu konusuna hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Çanakkale'de ikamet eden / edebilecek, Bay / bayan adaylar. Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Firma Adı Gizli

  İnsan Kaynakları Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  9 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamız için "İnsan Kaynakları Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu İnsan Kaynakları süreçlerinde; Özellikle seçme ve yerleştirme başta olmak üzere, performans yönetimi, eğitim, personel özlük işlemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Seyahat engeli bulunmayan Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Adecco

  İnsan Kaynakları Zorunlu Stajer Adecco

  İstanbul Avrupa

  14 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın lider İnsan Kaynakları Danışmanlık firması olan ADECCO'nun kendi bünyesinde görev alacak 'İŞE ALIM STAJYERİ (ZORUNLU STAJYER)' arayışımız bulunmaktadır. Üniversiteden zorunlu staj belgesi olan, ADECCO Levent Şubesi'ne ulaşım sorunu yaşamayacak, Haftanın en az 3 günü devamlılık sağlayabilecek, Lisans veya Yüksek Lisans öğrencisi, Tercihen İngilizce bilen, Bilgisayar ve özellikle MS Office programları kullanımı üst seviyede olan, Öğrenme potansiyeli yüksek, Sorumluluk sahibi, Bay - Bayan adaylar

  Aranan Nitelikler Tüm işe alım süreçlerinde İşe Alım Uzmanlarına destek olmak, İnsan Kaynakları sitelerini aktif olarak kullanmak, Veritabanı girişlerini sağlamak, CV hazırlama süreçlerini yürütmek, Mülakat davet organizasyonları ve telefon mülakatları gerçekleştirmek.

 • Toker Bebe

  İnsan Kaynakları Toker Bebe

  Ankara

  24 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Toker Bebe,İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere konusunda tecrübeli personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Personel seçme ve yerleştirme konusunda deneyimli, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü, Çözüm odaklı düşünen,problem çözme yeteneği olan, Yıllık izin,Fazla mesai ile ilgili takipleri yapmak, İşe alım,Performans yönetimi,Eğitim yönetimi ve İşten ayrılma işlemlerini yürütmek, B Sınıfı ehliyeti olan, Tecrübeli Bayan İnsan Kaynakları Elemanı arıyoruz.

 • Adecco Gebze

  İnsan Kaynakları Uzmanı Adecco Gebze

  Sakarya

  16 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Personelin Genel İş Kanunu, SGK ve diğer konular ile ilgili her türlü işlemlerini kanunun gerektirdiği çerçevede yürütmek Personel özlük işlemlerini yürütmek. Taşeron yönetimi Eğitim,Perfomans değerlendirme,ücretlendirme,kariyer planlama,mostivasyon süreçlerini yönetmek Genel disiplini sağlamak Fabrikada uygulanan tüm yönetim sistemleri ile ilgili kendi üzerine düşen dökümanları hazırlamak ve sistem gerekliliklerini yerine getirmek. Personel alımında ve iş akitlerinin feshinde yasa, yönetmelik ve mevzuata uygunluğunu sağlamak. Sağlık, yemek, servis, Güvenlik hizmetlerinin aksamadan yürümesini sağlamak, PDKS sisteminde personel puantajlarını kontrol etmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe 5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, Sakarya ve civarında ikamet eden, Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

 • İnanlar İnşaat A.Ş.

  İnsan Kaynakları Elemanı - Engelli Kadrosu İnanlar İnşaat A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  23 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnanlar İnşaat A.Ş. Otomotiv bünyesinde bizimle çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen bordroloma ve özlük konularında bir yıl deneyimli, Özlük dosyası takibi yapabilecek SGK mevzuatına, SGK İşe Giriş - İşten Ayrılış Bildirgelerine hakim İletişim kabiliyeti yüksek, Analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Çalışma Dairesi Özürlüler Birimi İş Kurumu'na kayıtlı çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Çolakoğlu Yapı Malzemeleri San.tic .a.ş

  İnsan Kaynakları Müdürü Çolakoğlu Yapı Malzemeleri San.tic .a.ş

  İstanbul Avrupa

  11 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Esenyurt Kıraçtaki Beton üretimi ve Yapı Malzemeleri satışı gerçekleştiren işletmemize tecrübeli bay veya bayan İnsan Kaynakları Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Personel alımıyla ilgili tüm süreçlere hakim olan. -İşe uygun personel alımı ve değerlemesinde tecrübeli ve işe alım kriterlerini kullanabilen -Personel verimlilik ve uyumluluk takibi yapabilecek. -Konusunda raporlama, değerlendirme ve yönlendirme yapabilecek. -Ücret Bordroları özlük dosyaları, bildirim,bildirgeler konusunda bilgili. -İş ve SGK.mevzuatını takip eden. -Tercihen Logo Go personel programını kullanabilen. Eğitimli ve en az bu alanda 5 yıl tecrübeli. En az yukarıdaki özelliklere sahip arkadaşlarımızın müracaat etmesi rica olunur.

 • Brf Medya Reklam

  İnsan Kaynakları Projeler Destek Brf Medya Reklam

  İstanbul Anadolu

  9 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Firmamızın beyaz yaka ve ağırlıklı olarak mavi yaka işe alım uygulamalarına destek verecek, · SGK Giriş Çıkış konularında deneyimli · Süreçlere ve mevzuata hakim · İK Portallarından cv taraması yapıp telefon ile mülakatları organize ve takip edecek, · İşe alınacak personellerin referans kontolü · Günlük süreçleri ERP programına işleyecek · İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerine dahil olacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi, Psikoloji, Sosyoloji, Çalışma Ekonomisi, İşletme bölümlerinden mezun, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık · İnsan Kaynakları ve işe alım süreçlerinde minimum 2 yıl deneyimli

 • Vaillant Group

  İnsan Kaynakları Stajyeri Vaillant Group

  İstanbul Anadolu

  28 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları Departmanı’nda görev alarak tüm fonksiyonlara ilişkin süreçlerde operasyonel destek vermek.

  Aranan Nitelikler Uluslararası alanda ısıtma & soğutma sektöründe; sıcak su, klima cihazları ve bu cihazlara ait sistem çözümleri sunan %100 Alman sermayeli firmamızda 'İnsan Kaynakları Stajyeri' olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. yada 4. öğrencisi Kış dönemi boyunca ise haftada en az 3 tam gün staja devam edebilecek İnsan kaynaklarında kariyer hedefi olan MS Office programlarına hakim İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden

 • Avion

  İnsan Kaynakları Asistanı Avion

  İstanbul Anadolu

  5 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları alanında faaliyet gösteren firmamıza; ''İnsan Kaynakları Asistanı'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Anadolu yakasınsa tercihen Kadıköy ve civarında ikamet eden, * Diksiyonu düzgün * Prezantabl * Disiplinli * Analitik düşünme yapısına sahip * Sorumluluk sahibi * En az 1 yıl deneyimi olan * Aday seçme ve yerleştirme süreçlerinde yardımcı olabilecek * Çalışan kişilerin özlük dosyalarını hazırlayabilecek * Mülakatlarda not alıp, değerlendirme raporu hazırlayabilecek * Bilgisayar bilgisi iyi derecede olan * 24-28 yaş arası Bay-Bayan ofis asistanı arıyoruz.

 • Manpower Maltepe

  Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri Manpower Maltepe

  İstanbul Anadolu

  6 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar. 60 yılı aşkın tecrübesi ile 22 milyar dolar ciroya sahip şirketimiz, müşterilerinin "İnsan Çağı"nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile değer yaratmaktadır. Bu çözümler daimi ve dönemsel personel temini, personel değerlendirme, eğitim ile Kariyer yönetiminden outsourcing ve danışmanlık alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsamaktadır. ManpowerGroup 80'i aşkın ülke ve bölgede yaklaşık 4.000 ofisi ile dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile birlikte dünyanın en büyük çok uluslu şirketlerinden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz global bir kapsama alanı sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Manpower Türkiye ekibinde bizlerle birlikte başarıya koşmak isteyen aşağıdaki özelliklerde ekip arkadaşları arıyoruz. Üniversite son sınıf öğrencisi veya mezun, İnsan kaynakları alanında kariyer hedefleyen, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tam zamanlı, uzun dönem stajyer olarak çalışabilecek.

 • Adecco Bakırköy

  İnsan Kaynakları Sorumlusu Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa

  18 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hidrolik Sistemler sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için 'İnsan Kaynakları Sorumlusu' aramaktayız. İşe alım, Eğitim, Performans süreçlerini kurulması ve yönetilmesi, Bordrolama süreçlerinin takip edilmesi ve desteklenmesi, Şirketin organizasyon şemasının ve iş tanımlarının güncellenmesi, Motivasyon etkinliklerinin planlanması ve uygulanması. Şube insan kaynakları süreçlerinin takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl tecrübeli, Tericihen İK kurulum süreçlerinde tecrübeli, Ms Office programlarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, Sözlü ve yazılı iletişimi yeteneği gelişmiş, Temsil yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Cmc Customer Management Center

  İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim Yöneticisi Cmc Customer Management Center

  İstanbul Avrupa

  26 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hedef Başarmaksa Doğru Yerdesiniz... CMC, 2000 yılından bu yana dış kaynak çağrı merkezi hizmetleri sunmakta ve 2007 yılından bu yana dünyanın en büyük tesis yönetim şirketlerinden biri olan ISS bünyesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterilerinin stratejik iş ortağı olarak çalışan CMC, ileri teknolojik altyapı ile donatılmış çağrı merkezinde 4000’in üzerindeki çalışanıyla, İstanbul, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere beş ayrı lokasyonda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. CMC, her biri ülkemiz iş dünyasında önemli çalışmalar yürüten, geniş müşteri kitleleri bulunan 80’den fazla iş ortağına hizmet sunmaktadır. CMC’nin hizmetleri, Müşteri Hizmetleri, Tele-Satış&Tele-Pazarlama, Tahsilat Yönetimi, Teknik Destek Hizmetleri ve Sosyal Medya Hizmetleri olmak üzere beş ana başlıkta toplanmaktadır. CMC, ileri teknolojik uygulamaları, vizyoner yaklaşımı, hızlı ve esnek çözümleriyle değişen ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün hizmet yelpazesini geliştirmektedir. Görev Tanımı Yıllık eğitim bütçesini oluşturmak ve takibini yapmak, Eğitim ekibine gelen talepler ve belirlenen eğitim ihtiyaçlarının takibini yapmak, Yeni tasarlanan eğitimler için ekibe koçluk yapmak, Aylık gönderilen eğitim raporlarının takip ve kontrolünü sağlamak, Üst yönetim eğitimlerinin organizasyonunu yapmak ve eğitimlere bizzat katılım sağlamak, İç ve Dış müşteri talepleri doğrultusunda proje yönetimi ile eğitim ihtiyaç toplantıları yapmak, Yönetime sunulan eğitim raporlarını hazırlamak ve sunmak, İşe alımdan gelen eğitim oryantasyon taleplerinin karşılanmasını sağlamak, Belirlenen periyotlarda ekip/bireysel toplantılar yaparak iş takibinin sağlamak, Eğitim bölümü masraf ve maliyetlerinin kontrolü sağlamak, İnsan Kaynaklarının şirket içi ve şirket dışı denetim hazırlıklarında görev almak, İşkur süreçlerinin eğitim organizasyonu ve takibini yapmak, Proje bazlı puantajlarını onaylamak (Eğitim Süreleri), Orta düzey yöneticilere yöneticilik becerileri eğitimlerinin tasarlamak ve vermek, Şirket içi turnover çalışmalarına katkı projeleri geliştirmek ve yürütmek, Şirket eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını belirlemek, projeler tasarlamak, Ekibi ile belli periyotlarda performans görüşmeleri gerçekleştirmek ve ekip gelişimine katkıda bulunmak, İnsan Kaynakları Departman genelinde devreye alınacak yeni insan kaynakları uygulamaları ve projelerinde görev almak, Eğitim ihtiyacına yönelik firma araştırması ve görüşmeleri yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, ilgili bölümlerinden mezun (İktisadi ve İdari Bilimler, Psikoloji, Sosyoloji vb. ) Eğitim ve Gelişim alanında en az 5 yıl deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi , Koçluk Becerileri, Telefonda Etkin İletişim, Telefonda Satış ve İkna Teknikleri, Diksiyon ve etkili konuşma, Zor müşterilerle başa çıkma ve Stres yönetimi gibi temel yetkinlik eğitimlerini iyi düzeyde veriyor olmak ( kendi sunumlarını hazırlayabilmek tercih sebebidir) Eğitim ihtiyacı analizi, eğitim ve gelişim programı tasarlama ve uygulama konusunda deneyimli, İnsan davranışı, bireysel farklılıklar, kişilik, ilgi, öğrenme, motivasyon, şirket kültürü vb. konularda bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına özellikle PowerPoint’e ve Excel’e hakim

 • Hatemoğlu

  İnsan Kaynakları Yöneticisi Hatemoğlu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hatemoğlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü bünyesinde görev alacak ve aşağıdaki alanlarda deneyimli , İnsan Kaynakları Yöneticisi arıyoruz : · İK Süreçlerine hakim ( İşe alma, işten çıkışlar, performans ve kariyer yönetimi, ücret sistemleri yönetimi vb.) · İş ve SGK yasaları ile mevzuatlarını bilen, · Bordro sistem ve uygulamalarına vakıf,

  Aranan Nitelikler · Öğrenmeye ve gelişime açık, · İnsan ilişkileri ve yönetiminde başarılı, · İletişim ve problem çözme alanlarında yetenekli, · Takım çalışmasına yatkın, yapıcı, yaratıcı ve analitik düşünce yapısına sahip, · İK alanında en az 5 yıl deneyimli, · Üniversite mezunu ve tercihen İngilizce bilen,

 • Adecco İzmir

  İnsan Kaynakları Stajyeri( Zorunlu Stajyer) Adecco İzmir

  İzmir

  13 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Adecco İzmir ofis bünyesinde, aday mülakat organizasyonu ve diğer operasyonel konularda günlük iş akışına destek verecek İŞE ALIM STAJYERİ aramaktayız

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu, Üniversite veya Yüksek Lisans öğrencisi olan ve staj yapma zorunluluğu bulunan, Zorunlu stajı olmayan adaylar değerlendirilememektedir.( Önyazı yazarak zorunlu stajınız olduğunu belirtmenizi rica ederiz) İnsan Kaynaklarının seçme ve yerleştirme alanında kariyer hedefi olan, Haftanın minimum 3 günü çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, organizasyon yeteneği gelişmiş, hedef odaklı, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

 • Tekzen Yapı Market

  İnsan Kaynakları Uzmanı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa

  22 Ağustos 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekzen Yapı Market İnsan Kaynakları departmanı bünyesinde; personel özlük işleri, bordrolama ve ücret yönetiminden, SGK yasal bildirimlerini takip ve raporlamadan sorumlu olacak, bölgesel işe alım süreçlerini yönetecek, insan kaynakları ile ilgili tüm süreçlere ve çalışmalara destek olacak "İnsan Kaynakları Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Tercihen İktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunu, *4857 sayılı İş Kanunu, 5510 Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve uygulamalarına hakim, *En az 4 yıl bordrolama ve ücret yönetimi tecrübesine sahip, *SGK giriş,çıkış,tahakkuk ve ek-10 bildirimleri yapmış, *Tercihen BimSA HR-Web programını kullanmış, *MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, *Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Renaıssance

  İnsan Kaynakları Memuru Renaıssance

  Antalya

  26 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma Hotels grubuna bağlı, Marriott Uluslararası Oteller Zincirinin bir halkası olan Renaissance Antalya Beach Resort & Spa'nın İnsan Kaynakları departmanı ile ilgili tüm süreci sahiplenebilecek İnsan Kaynakları Memuru arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, MS Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen, Etkili iletişim kurabilen, dinamik ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, ekip içi ve dışında ilişkileri koordine edebilen, Analitik düşünme ve sonuç odaklı çalışma yetkinliklerine sahip, Planlama ve organize etme yeteneğine sahip, 20 - 26 yaşları arası

/
67
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan