insan kaynakları için İş İlanları

Hepsini Temizle
insan kaynakları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider ve Türkiye'nin önde gelen kurumsal şirketi için engelli kadrosunda istihdam edilmek üzere "Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. Çağrı Merkezi operasyonunda görevlendirilmek üzere, müşterilerden gelen çağrıların, kaliteli hizmet anlayışı içerisinde cevaplanmasına ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasına katkı sağlayacak müşteri hizmetleri temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (Derecesi %40 ve üzeri olan), Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, Bilgisayar kullanma becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, disiplinli ve takipçi, sorumluluk sahibi, çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, pozitif adaylar. İstihdam yapacak firmanın çalışma alanları, sosyal imkanları engelli kadroda çalışacak adaylarımız için oldukça elverişli ve konforludur. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz havacılık sektöründe hizmet veren, uluslararası ve lider kurumsal müşterimiz için 'İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi' arıyoruz. Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak İngilizce dilde olmak üzere müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek, uçuş bilgilerini vermek ve müşteri memnuniyetini oluşturmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Akıcı ve düzgün bir diksiyonu olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Esnek / vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecil ettirmiş olan.   "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "    

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız , sektörünün önde gelen firmalarından biri olan, uluslararası arenada faaliyet gösteren, 50'den fazla ülkeye ihracat yapan, Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından birinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgili firmada görevlendirilecek mühendis adaylarımızın başvurularını rica ederiz. Askerliğini yapmamış ve İngilizce bilgisi çok iyi derece olmayan adaylarımızınCV'leri değerlendirmeye alınmayacaktır www.netahr.com

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış -40 yaşını aşmamış, -İstanbul Anadolu yakası ya da Kocaeli Gebze civarında ikamet eden, -Min.1 yıl üretim sektöründe iş tecrübesi bulunan (tecrübesiz adaylarda detaylı eğitim özgeçmişi aranacaktır) -Çok iyi derecede ingilizce yazabilen ve konuşabilen, -Tercihen üretimde ve fabrika ortamında çalışma tecrübesi olan -Kariyerinin bundan sonrasını profesyonel ve kurumsal bir işyerinde devam ettirmek isteyen * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Metal Sanayi, Demir-Çelik, Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • Banka - Sigorta Tele-Satış Yetkilisi Enter İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Yabancı Sermayeli Sigorta şirketinde,hayat sigortası poliçe satışı gerçekleştirebilecek, Mevcut banka portföyünü kullanarak müşteri aramaları yapabilecek Sabit çalışma saatlerinde görev alabilecek 6 aylık performansın başarısına göre Kıdemli satış temsilcisi olarak terfi edebilecek,    

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans mezunu  Yeni mezun yada en fazla 1-2 yıllık iş deneyimi olan, İstanbul'da tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Sigortacılık alanında kariyer hedefleyen, 20 - 29 yaş aralığında, Diksiyonu düzgün, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az iki yıllık tecili,   Tele Satış Yetkilileri aramaktayız.         "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 29.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık, Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Danışman

 • Çağrı Merkezi Takım Lideri Happy İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz farklı sektörlerdeki kurumsal müşterilerimiz için “Çağrı Merkezi Takım Liderleri” arıyoruz. Çağrı merkezi satış ve müşteri hizmetleri operasyonlarında kendi takımı ile süreçleri yönetmek, Kendisine bağlı ekibin koordinasyonu ve iş planlamasını gerçekleştirip  belirlenen hedeflere ulaşmasını sağlamak, Verimlilik ve performans analizlerini gerçekleştirmek, Ekibinin motivasyonunu ve bağlılığını sağlamak, Sorumlu olduğu alanlarla ilgili raporlamaları gerçekleştirmek ve aksiyon planlarını yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya yüksekokul mezunu, Tercihen ingilizce bilen, Çağrı merkezinde minimum 2 yıl outbound / satış projelerinde veya inbound müşteri hizmet ekiplerinde takım lideri olarak çalışmış, Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli, Raporlama becerileri gelişmiş, Hedef odaklı çalışabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Kurum kültürüne önem veren ve insan ilişkilerinde başarılı, Dinamik ve yoğun tempoda, vardiyalı sistemlerde çalışabilecek, Çağrı merkezi alanında kariyerine devam etmek isteyen. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Enter İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İŞE ALIM DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ İSTANBUL AVRUPA VE ANADOLU YAKASINDA BULUNAN ÇAĞRI MERKEZLERİ VE  ÖĞRENİM VE YAŞ DURUMUNUZ UYGUN OLDUĞU TAKDİRDE DANIŞMANLIĞINI YAPTIĞIMIZ BANKA-SİGORTA VE TELEKOMÜNİKASYON ŞİRKETLERİNİN KENDİ KADROLARINDA İSTİHDAM EDİLEREK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLARAK ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Aranan Nitelikler   Çağrı Merkezinde çözüm odaklı çalışma prensibine sahibi İstanbul da ikamet eden, En az  lise mezunu 19-35 yaş aralığında Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip Sorumluluk ve insyatif sahibi Akıcı Türkçe konuşabilen, kendini ifade yeteneği gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek   Müşteri Temsilcileri Aramaktayız.   ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’ 

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık, Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Bankaların bünyesinde görev alarak  ; Kredi kartı, tüketici kredisi ve mevduat ürünleri gibi bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Ön Lisans en az Lise mezunu, İstanbul,Ankara,Adana,Antalya,Bursa,Eskişehir,İzmir ve Kocaeli illerinde , 20 – 29 yaş aralığında, Aktif olarak sahada çalışıp müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Ofis dışı ortamda , Satış odaklı çalışabilecek, Temsil yeteneğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen,     Banka Direk Satış Yetkilileri Aramaktayız.   "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Dealer

 • Banka Çağrı Merkezi Müşteri Hizmet Yetkilisi Enter İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en büyük bankalarından birinin Operasyon merkezinde görev yapacak ; Bankanın kadrolu personeli olarak , Müşteri Hizmetleri Yetkilisi pozisyonunda Satış Ekibinde çalışacak , Müşteri kazanımına yönelik outbound (dış arama) gerçekleştirebilecek .

  Aranan Nitelikler Önlisans  mezunu / devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi İstanbul  da ikamet eden 28 Yaşını Aşmamış( Max. 1988 Doğumlu) Diksiyonu düzgün Telefonla iletişim yeteneği güçlü,ikna kabiliyeti olan, İnsan ilişkilerinde başarılı Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli                      Takım Arkadaşları Arıyoruz.   ’'GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Banka Şube Direkt Satış Yetkilisi Enter İnsan Kaynakları Kocaeli, Bursa, Antalya, Ankara, Adana, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Yabancı sermayeli Türkiye'nin en yeni Bankasının şubelerinde görev alarak ; Kredi kartı, tüketici kredisi ve mevduat ürünlerinin satış - pazarlamasını gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler   Tercihen Ön Lisans mezunu, İstanbul,Ankara,Adana,Antalya,Bursa,İzmir,Kocaeli ve Konya illerinde ikamet eden, 20 – 29 yaş aralığında, Satış odaklı çalışabilecek, Temsil yeteneğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Prezantable, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen,     Şube Satış Yetkilileri Aramaktayız.   "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Hava Yolu Şirketi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Enter İnsan Kaynakları İzmir, Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta Türkiye'nin en büyük hava yolu şirketi için ;   Müşteri Hizmetleri departmanında görev alarak uçuş bilgi ve bilet alma amaçlı müşterilerden gelen çağrıları belirtilen dillerde karşılayabilecek ,    

  Aranan Nitelikler   İzmir ve ya İstanbul da ikamet eden, En az lise mezunu 20-35 yaş aralığında Aktif olarak İngilizce ya da Almanca konuşabilen ,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Analitik düşünme yeteneğine sahip Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek         Müşteri Temsilcileri aramaktayız       ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Havacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması İşe alım Danışmanlığını yaptığımız bir çağrı merkezinin E - Ticaret projesinde,  Private Shopping ( İnternetten Alışveriş ) Kanallarında görev alacak, Müşteri Destek Hizmetleri bünyesinde , telefonla gelen talep ve şikayetleri karşılayacak , Vardiyalı düzeninde çalışacak ,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende ve internetten alışveriş alanında bilgi sahibi , Vardiyalı düzende çalışabilecek 19-32 Yaş arası İnternetten alışveriş dünyasının trendleri ve yeniliklerini takip eden, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme becerisine sahip, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi ve zamanını etkin yönetebilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Bay-Bayan (erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli),       ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: E-Ticaret, Çağrı Merkezi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • Finansal Raporlama Uzmanı Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren ve İtalya’nın önde gelen firmalarından biri olan müşterimiz için “ Finansal Raporlama Uzmanı “ arayışımız bulunmaktadır. Mali Tablo ve finansal raporların hazırlanması ve finansal işlemlerin şirket standartlarına göre uygulanması ve takip edilmesi, UFRS çerçevesinde mali tabloların ve denetime tabi raporların hazırlanması, Üst Yönetime sunulacak finansal raporların hazırlanması, Bütçe uygulamalarının, fiili gerçekleştirmelerin Bütçe ile karşılaştırılması ve raporlanmasının gerçekleştirilmesi. Operasyonel ve finansal verilerin, ilgili kaynaklardan temin edilip KPI’ların hesaplanması, raporlanması ve yönetimsel sunumların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce raporlama, konuşma ve sunum yetkinliği olan, 2 yılı denetim firmasında olmak şartıyla en az 4 yıllık deneyimi olan, Genel muhasebe standartları, UFRS ve raporlama konularında bilgi sahibi, tercihen SMMM belgesine sahip, MS Office programlarına hakim (özellikle Excel ve Power Point ileri seviyede), Tercihen SAP bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, etkili sunum becerilerine sahip, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Güçlü planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • Almanca Müşteri Temsilcisi Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir çağrı merkezi için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan 'Almanca Bilen Müşteri Temsilcileri' arıyoruz.   Teknoloji ve Telekomünikasyon alanında hizmet veren çağrı merkezi için Almanya'da bulunan müşterilerden gelecek olan talepleri yanıtlamak ve çözümlendirmek, Müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek problemleri çözmek.

  Aranan Nitelikler Sözlü ve yazılı olarak, anadil düzeyinde Almanca bilen (Almanca mülakat ve test olacaktır), En az lise mezunu (Almanya'da orta öğretime denk gelen okul mezuniyeti de kabul edilir), İletişim yeteneği yüksek ve takım çalışmasına uyumlu, Müşteri memnuniyeti odaklı ve problem çözme becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim ve etkin klavye kullanabilen, Vardiyalı çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecil ettirmiş olan,   Özel sağlık sigortası, tatmin edici bir prim sistemi ve akşam vardiyalarında personel servis imkanı mevcuttur. Hafta tatili 2 gündür.     "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız , sektörünün önde gelen firmalarından biri olan, uluslararası arenada faaliyet gösteren, 50'den fazla ülkeye ihracat yapan, Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından birinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgili firmada görevlendirilecek mühendis adaylarımızın başvurularını rica ederiz. Askerliğini yapmamış ve İngilizce bilgisi çok iyi derece olmayan adaylarımızınCV'leri değerlendirmeye alınmayacaktır www.netahr.com

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Metalurji Mühendisliği ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış -40 yaşını aşmamış, -İstanbul Anadolu yakası ya da Kocaeli Gebze civarında ikamet eden, -Tercihen min.1-2  yıl kalite konusunda iş tecrübesi bulunan , tercihen kalite labaratuvar çalışmalarında deneyimli -ISO/TS 16949, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda sertifikasyonu olan, -Çok iyi derecede ingilizce yazabilen ve konuşabilen(Sınav ile ölçülecektir) -Tercihen üretimde ve fabrika ortamında çalışma tecrübesi olan -Kariyerinin bundan sonrasını profesyonel ve kurumsal bir işyerinde devam ettirmek isteyen * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Metal Sanayi, Demir-Çelik, Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • Sigorta ve Emeklilik Danışmanı Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Görev Tanımı;   Var olan ve şubelere gelen müşterilere ferdi kaza ve hayat sigortalarının satışını hedefler doğrultusunda gerçekleştirebilecek, Sorumluluğunda bulunan şubeleri düzenli olarak ziyaret edebilecek, Kendi şubeleriyle sürekli iletişim içinde kalarak çalışma programını organize edebilecek,  

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler;   En az ön lisans mezunu, Tercihen 1-2 yıl satış tecrübesi olan veya satış kabiliyetine inanan, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, Hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek, İkna kabiliyeti ve görev bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneği yüksek, Güler yüzlü, prezantabl, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Çalışma disiplini, yetkinlikleri, enerjisiyle firmayı temsil edeceğine inanan ve kariyerine satış üzerine kurmayı hedefleyen takım arkadaşları aramaktayız.   "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman

 • Banka Çağrı Merkezi Tele Satış Temsilcisi Enter İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz ülkemizin en büyük bankalarından birinin operasyon merkezinde Bankanın kadrolu personeli olarak ; Telemarketing yöntemiyle Banka ürünlerinin satışını gerçekleştirebilecek,  

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans öğrenicisi veya mezunu İstanbul'da ikamet eden,  27 yaşını Aşmamış (en fazla 01.01.1989 doğumlu),  Diksiyonu düzgün ve canlı ses tonuna sahip,   Hırslı, girişken ve analitik düşünebilen,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Telefonla iletişimine güvenen,  İnsan ilişkilerinde başarılı,  09:00 – 18:00 saatleri arasında çalışabilecek,  Bankacılıkta kariyer hedefleyen,  Maaş ve performans değerlendirmeleri üzerinden prim sistemiyle çalışabilecek,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli, Tele Satış Temsilcisileri arıyoruz.       "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • Çağrı Merkezi Yöneticisi/Müdürü Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz farklı sektörlerdeki kurumsal müşterilerimiz için “Çağrı Merkezi Yöneticisi / Müdürü” pozisyonlarında yöneticiler aramaktayız. Çağrı merkezi dinamikleri ve hedefleri doğrultusunda tüm süreçlerin planlanması ve yönetilmesi Bütçe planlama ve yönetimi, Müşteri memnuniyeti odaklı süreç yönetimi, Operasyonu ilgilendiren tüm iş ortakları ile gerekli iletişim ve koordinasyonun sağlanması, Ekibin yönetimi, motivasyonu ve bağlılığının sağlanması.  

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma ve yazma), Çağrı merkezi operasyon yönetimi sürecinde en az 5 yıl deneyim sahibi, Çağrı merkezi dinamiklerine ve planlama/raporlama sistemlerine hakim, Analitik düşünme ve stratejik planlama becerileri gelişmiş, İletişim becerileri yüksek ve kendini iyi ifade edebilecek, Liderlik, planlama, organizasyon ve motivasyon becerilerine sahip, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli, Hedef ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Bütçe planlama ve yönetimi konusunda tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, değişime açık, Ekibinin yüksek motivasyonu ve bağlılığını sağlayabilen. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müdür

 • Sigorta ve Emeklilik Danışmanı Happy İnsan Kaynakları Niğde, Nevşehir, Konya, Erzincan, Denizli, Antalya, Ankara 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Görev Tanımı;   Var olan ve şubelere gelen müşterilere ferdi kaza ve hayat sigortalarının satışını hedefler doğrultusunda gerçekleştirebilecek, Sorumluluğunda bulunan şubeleri düzenli olarak ziyaret edebilecek, Kendi şubeleriyle sürekli iletişim içinde kalarak çalışma programını organize edebilecek,  

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler;   En az ön lisans mezunu, Tercihen 1-2 yıl satış tecrübesi olan veya satış kabiliyetine inanan, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, Hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek, İkna kabiliyeti ve görev bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneği yüksek, Güler yüzlü, prezantabl, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Çalışma disiplini, yetkinlikleri, enerjisiyle firmayı temsil edeceğine inanan ve kariyerine satış üzerine kurmayı hedefleyen takım arkadaşları aramaktayız.   "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman

 • Vardiya Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA BAŞTA OLMAK ÜZERE GLOBAL FİRMALARA PLASTİK ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   - Haftalık üretim planına göre üretim başlamadan önce malzeme,makine ve kalıpla ilgili proses akışını takip etmek, eksiklerin giderilmesini sağlamak, - Deneme yapılması için firmaya teslim edilen kalıpların, deneme öncesi hammadde ,soğutma bilgisi,kalıp çalışma sistemi ve  parametre bilgilerini edinmek ve planlama departmanına bilgi vermek, - Üretim için gerekli malzemeleri ihtiyaç talep formu ile depodan almak, - Firma bünyesinde enjeksiyon işlemi yapılan tüm parçaların son baskılarını kodlama talimatına uygun bir şekilde parça üzerine yazarak kalıp üzerinde konumlandırılmasını sağlamak, - Kalıp stok alanının dışında kalıp bulundurulmamasını sağlamak, - Vardiyalardaki üretim durumlarının sonuçlarını Yöneticisine raporlamak, - Üretilen malın final kalite kontrol bekleme sahasına teslimini sağlamak, - Kendi bölgesinde bulunan makinaların ve üretimde kullanılmak üzere aldığı kalıplar ile elemanların performans, iş disiplinine uygunluk vb. gibi konularla ilgili görüşlerini Yöneticisine bildirmek, - Üretim alanı içerisindeki düzen ve temizlikten sorumlu olmak, - Üretim bünyesinde gerçekleşebilecek olası kazalara karşı önlemleri belirlemek, uygulanmasını sağlamak ve gerekli gördüğünde düzeltici faaliyet açılması için Yöneticisine bildirmek, - Yaşanan tüm kazalarla ilgili, kaza raporunu tutmak ve İnsan Kaynakları departmanına iletmek, - Bölümü ile ilgili kalite kayıtlarının tutulmasını, tespit edilen saklama süresi boyunca saklanmasını, dokümantasyon tablosunda belirtilen dokümanları hazırlanmasını sağlamak,        

  Aranan Nitelikler   * Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için; Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve / veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, * Deneyimli adaylar için; Lisans mezunu ve plastik sektöründe minimum 5 yıl deneyimli, * Plastik sektöründe deneyimli ve / veya deneyimsiz yetiştirilmek üzere, * 24 - 35 yaşlar aralığında, * Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, ( 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 ) * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay,  " SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Dünya tarihinde ilk defa gerçekleşecek olan devlet zirvesinde 18-25 Mayıs tarihlerinde çalışacak takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arası İstanbul da ikamet eden Organizasyon sektöründe çalışmak isteyen Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uygun Bay Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Host, Hostes

 • İş Açıklaması POLDY 20+ yıldır yabancı ve yerli kurumsal firmalara insan kaynakları yönetimi konusunda yazılım geliştiren lider firmalardandır. Mevcut ve potansiyel projelerimiz için oluşturmakta olduğumuz ekibimize, dinamik, heyecanlı, işi sahiplenecek, kendisine verilen sorumlulukları titizlikle yerine getirecek, bilgili ve kendini geliştirmeye açık "Tecrübeli Bilgisayar Programcısı / Yazılım Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Yürüttüğümüz projeler için, masaüstü ve web uygulamaların geliştirilmesi, - Gereksinimlerin belirlenmesi, tasarım ve geliştirme sırasında aktif rol oynayacak, - Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olan ya da yazılım geliştirme konusunda kendini geliştirmiş, - Microsoft .NET ve ilintili teknolojiler hakkında yetkin, - Tercihen JavaScript ile ilgili bilgi sahibi olan, - Tercihen Devexpress veya Telerik üzerinde uygulama geliştirme tecrübesi olan, - Microsoft SQL veri tabanı yönetim sistemine hakim, - Sorumluluğundaki ekibi teknik olarak doğru yönlendirebilecek, yetiştirebilecek ve işin teknik çerçevesini iyi çizerek sorumlulukları belirleyebilecek, - Sorumluluk almayı bilen, işi sahiplenen, sorumluluklarının bilincinde olan ve minimum yönlendirme ile, kendisinden istenenleri yerine getiren, ekibine de aynı sorumluluğu aşılayarak teslimat tarihlerine uyum için gerekli gayreti gösterecek, - Hızlı öğrenen, verilen kurallara bağlı yazılım geliştirebilecek, - Kendini geliştirmeye istekli, teknolojiyi takip eden ve uygulayan, - Yazılım geliştirmeyi seven, - İletişim becerileri iyi, - Yurtdışı bağlantılarda teknik olarak anlaşacak ve gereken raporları hazırlayacak düzeyde İngilizce'ye hakim, - Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan, - Sigara kullanmayan - İşyeri Anadolu yakası Kadıköy - Kalamış bölgesindedir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici, Müdür Yrd, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • İş Açıklaması POLDY İNSAN KAYNAKLARI Yazılımının; Proje Süreçlerinde Müşteri İhtiyaç Analizini Yapacak, Yazılımın Müşteri Ortamında Kuruluşunu Yapacak, Müşteri İhtiyaçlarına Göre Rapor Tasarımı Yapacak, Son Kullanıcılarına Eğitim ve Destek Hizmeti Verecek, Kullanıcı Dökümanlarını Hazırlayacak, Müşteri İlişkilerini Yönetecek

  Aranan Nitelikler Minimum Yüksekokul Mezunu, Tercihen Bordro Uygulamaları Konusunda Deneyimli, Bilgisayar ve Office Uygulamaları Konusunda İleri Derecede Bilgi Sahibi, Takım Çalışmasının Başarısının Önemini ve Değerini Bilen, Dikkatli ve Özenli, Takım İlişkilerinde Uyumlu, 22-45 Yaşları Arasında, Erkek Adaylar İçin Askerlik İlişkisi Olmayan, Sigara Kullanmayan İşyeri Anadolu Yakası Kadıköy - Kalamış Bölgesindedir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Danışman, Eğitmen, Öğretmen, Uzman, Uzman Yard

 • Organizasyon Görevlisi ANT İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Konser, Toplantı, Event, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar,proje bazlı etkinlikler vb. organizasyonlarda görev almak isteyen Bay-Bayan ekip arkadaşı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler - 18-26 yaş aralığında, - Tercihen İngilizcesi iyi, - Dış görünümüne özen gösteren, - İletişim yönü kuvvetli, - Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli, - Bay/Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Host, Hostes, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için, Personel özlük işleri kapsamındaki bordro, puantaj, idari işler, işe giriş-çıkış, yasal bildirimlerin yerine getirilmesinden sorumlu olacak, "Personel ve İdari İşler Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel, özlük, puantaj, bordro, idari işler konusunda 2-3 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis uygulamalarına hakim, İyi düzeyde Excel kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Planlı, düzenli, disiplinli çalışabilen, Zaman yönetimi ve öncelikleri belirme konusunda yetkin,  İş takibi ve analiz etme becerisi gelişmiş, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz zirai ilaç sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu bir müşterimiz için; Personel özlük işleri kapsamındaki bordro, puantaj, idari işler, işe giriş-çıkış, yasal bildirimlerin yerine getirilmesinden sorumlu olacak "Personel ve İdari İşler Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel, özlük, puantaj, bordro, idari işler konusunda 2-3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi düzeyde Excel kullanabilen, Ms Ofis uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Planlı, düzenli, disiplinli çalışabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE  FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;   - Tüm personel özlük ve bordrolama, tahakkuk işlemlerinin yürütülmesi, - Personel özlük dosyalarının takibi ve sorumluluğunun alınması, - İşe girişi ve çıkış yasal süreçlerin gerçekleşmesi, - Sisteme personel bilgilerin girilmesi ve güncelliğinin sağlanması, - Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde yapılması, - SGK, İş Kurumu vs. resmi kurumlarla yazışmaların yapılması, - Personel özlük ve bordro süreçleri ile ilgili istenen raporların hazırlanması, - Tüm yasal bildirgelerin doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması, - Resmi kurum ve kuruluşlara yönelik yazışmaların gerçekleştirilmesi,     

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 25-35 yaşları aralığında, Bordro ve Özlük İşleri alanında minimum 5 yıl tecrübeli, Puantaj hesaplama konularına hakim Mağazacılık ve Perakende sektöründe deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu, İşkur, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, MS Office programlarını aktif kullanan, özellikle Exce programına hakim, Tercihen Nebim Winner/ V3 programına hakim, Analitik düşünebilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay,               " BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ YÖNETİCİSİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Yönetici

 • Üniversite Stajyeri Yordam Danışmanlık İstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş Açıklaması İnsan kaynakları ve yönetim sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "Üniversite Stajyeri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi ve mühendislik fakültelerinden mezun yada 3-4. sınıf öğrencisi olan, Haftanın min. 3 iş günü tam zamanlı olarak devam edebilecek, Ms. Office programlarına hakim, İnsan kaynakları süreçlerine ilgisi olan, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması Lokal düzeyde bordro süreçlerini yürütmek, İstihdam ve iş ilişkileri ile ilgili idari prosedürleri yürütmeye katkıda bulunmak, İlgili İnsan Kaynakları yöneticilerine profesyonel destek sağlamak, Çalışanlara yönelik, ilgili kamu kurumları ile periyodik yükümlülükleri yürütmek.

  Aranan Nitelikler Firmamızın İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne bağlı Personel ve Özlük İşleri departmanında çalışmak üzere;   Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, Endüstri Mühendisliği ve benzer bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Özlük, bordro, sendika süreçleri ve mavi yaka ilişkileri konusunda en az 3 yıl deneyimli, SAP HR modülüne hakim, Tercihen uluslararası firma deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kocaeli'de ikamet eden veya edebilecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Uzman, Yetkili, Ücretlendirme Uzmanı

 • İşe Alım Uzmanı Onur İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Sefaköy'de bulunan Genel Müdürlüğüne bağlı ''İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı'' pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sorumlu olduğu pozisyonlar için seçme ve yerleştirme süreçlerinin tüm adımlarını gerçekleştirmiş (İlan, mülakat, değerlendirme ve raporlama) İnsan Kaynakları seçme yerleştirme ve mülakat süreçlerinde fiilen bulunmuş, Üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, İnsan Kaynakları,Endüstri Mühendisliği,Çalışma Ekonomisi), Saha işe alımında en az 1 yıl deneyime sahip, İletişim ve ikna gücü yüksek, diksiyonu düzgün, Ms Office programlarına (özellikle MS Excel'e) hakim, Seyahat engeli bulunmayan, sahada görev alabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması(min. 2 yıl tecilli)

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İşe Alım Uzmanı Çetinkaya İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İŞ TANIMI Tüm işe alım süreçlerinin etkin olarak yürütülmesinin sağlanması, İşe alım taleplerinin değerlendirilmesi, İşe Alım Süreçlerinin yönetilmesi (İlan, Mülakat, Testler, Değerlendirme ve raporlama), Aday referans kontrollerinin yapılması ve değerlendirilmesi, Seçme ve yerleştirme süreçlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaların yürütülmesi, Diğer İnsan Kaynakları süreçlerine etkin destek verilmesi

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin, Genel Müdürlük  İnsan Kaynakları Direktörlüğü İşe Alım bölümünde görevlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.   4 Yıllık Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme veya Psikoloji vb. bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Seçme ve Yerleştirme alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen mağazacılık -  perakende sektöründe tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneği kuvvetli, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

/
35

İş Habercisi - insan kaynakları için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?