insan kaynakları için İş İlanları

Hepsini Temizle
insan kaynakları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz havacılık sektöründe hizmet veren, uluslararası ve lider kurumsal müşterimiz için 'Fransızca Bilen Müşteri Temsilcisi' arıyoruz.   Firmanın yabancı müşterilerinden gelecek olan talepleri Fransızca olarak yanıtlamak ve çözümlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İleri derecede yazılı ve sözlü Fransızca bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Akıcı ve düzgün bir diksiyonu olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Esnek / vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecil ettirmiş olan. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

 • İş Açıklaması POLDY İNSAN KAYNAKLARI Yazılımının; Proje Süreçlerinde Müşteri İhtiyaç Analizini Yapacak, Yazılımın Müşteri Ortamında Kuruluşunu Yapacak, Müşteri İhtiyaçlarına Göre Rapor Tasarımı Yapacak, Son Kullanıcılarına Eğitim ve Destek Hizmeti Verecek, Kullanıcı Dökümanlarını Hazırlayacak, Müşteri İlişkilerini Yönetecek

  Aranan Nitelikler Minimum Yüksekokul Mezunu, Tercihen Bordro Uygulamaları Konusunda Deneyimli, Bilgisayar ve Office Uygulamaları Konusunda İleri Derecede Bilgi Sahibi, Takım Çalışmasının Başarısının Önemini ve Değerini Bilen, Dikkatli ve Özenli, Takım İlişkilerinde Uyumlu, 22-45 Yaşları Arasında, Erkek Adaylar İçin Askerlik İlişkisi Olmayan, Sigara Kullanmayan İşyeri Anadolu Yakası Kadıköy - Kalamış Bölgesindedir.

 • İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren lider GSM operatörü için ;   Mevcut cep telefonu abone aramalarını gerçekleştirerek , Tarife değişikliği yapabilecek , Kontratlı cep telefonu satışı gerçekleştirebilecek,  

  Aranan Nitelikler   İstanbul da ikamet eden, En az lise ,tercihen önlisans mezunu 20-32 yaş aralığında Etkili ses tonuna sahip,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Analitik düşünme yeteneğine sahip İkna kabiliyeti olan, Maaş-Prim sistemiyle çalışabilecek,         Müşteri Temsilcileri aramaktayız       ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

 • Broker-Satış Danışmanı
  Enter İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en büyük online ve telefon üzerinden Sigorta ürünlerinin karşılaştırmalı olarak satışı hizmetini veren Brokerlik şirketi için ;  

  Aranan Nitelikler   En az Ön Lisans Mezunu, Sigortacılık alanında kariyer hedefleyen, 09.00 - 18.00 sabit veya 12:00 - 22:00 saatleri arasında vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 30 yaşını aşmamış, Satış ve Hedef bazlı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, Kendini iyi ifade edebilen, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, İyi derecede bilgisayar kullanabilen , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli,   Broker - Satış danışmanları aramaktayız.   "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Bordro ve Özlük İşleri Birim Yöneticisi
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Telekomünikasyon & Hizmet sektöründe faaliyet gösteren alanında lider ve kurumsal müşterimiz için ' Bordro ve Özlük İşleri Birim Yöneticisi ' arayışımız bulunmaktadır.   Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması,  Personelin devam kontrolünün takibi,  Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi,  Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmeliklerinin, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin yapılması, Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi,  Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi,  Personel işe giriş - çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması,  Yıllık izin planlarının oluşturulması ve izinlerin takip edilmesi,  Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi, Kendisine bağlı olan ekibin günlük ve aylık raporlarının kontrol edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, ilgili bölümlerinden mezun, Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 5 yıl deneyimli, (tercihen hizmet sektöründe)  4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim,  MS Office programlarını bilen ve tercihen Logo İ.K. deneyimi olan,  Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,  İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için, Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edabiyatı bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezantabl, İletişim becerileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay, Bayan,   İngilizce öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için, Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edabiyatı bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezantabl, İletişim becerileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay, Bayan,   İngilizce öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Deneyimli, dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve dışı organizasyon kongre ve davetlerde part time ve dönemsel personel desteği sağlayan sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıyız. Bu alanda kendini geliştirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun adayları bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Dış görünüşüne özen göteren ms office programlarına hakim Levent e yakın bölgelerde ikamet eden 25-30 yaş aralığında Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi olan ve insiyatif alabilen Depo ve Mağazacılık alanında tecrübeli Askerliğini tamamlamış Bay takım arkdaşları arıyoruz

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz havacılık sektöründe hizmet veren, uluslararası ve lider kurumsal müşterimiz için 'İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi' arıyoruz. Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak İngilizce dilde olmak üzere müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek, uçuş bilgilerini vermek ve müşteri memnuniyetini oluşturmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Akıcı ve düzgün bir diksiyonu olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Esnek / vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecil ettirmiş olan. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "    

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir cafe-pastane Ümitköy şubesi için, Ankara'da ikamet eden, Tercihen Yiyecek&İçecek sektöründe tezgah elemanı deneyimi olan, Misafir memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Vardiyalı çalışabilecek, Bay - Bayan tezgah elemanları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler    

 • İş Açıklaması 3 çocugun bakımı üstlenebilecek genç dinamik oyun kurma yetenegi olan üniversite mevzunu olan    

  Aranan Nitelikler Türkiyede ve Almanya arası ailemizle  birlikte seyahat edebilecek 25-35 yaş arası Avrupa vatandaşı,alman vatandaşlığı veya schengen vizesi Yatılı çalışmayı deneyimlemiş  Seyahat engeli olmayan 4000TL-5000TL arası maaşa çalışacak Bayan oyun ablası arıyoruz

 • Barter Brokerları
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması BARTER söktörünün öncü firmalarından olan firmamız için  " Saha Broker " ları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler --Barter söktöründe en az 2 yıl deneyimli, --Saha Broker ' ı olarak sektörel Ar-ge elemanı olarak çalışacak ve sürekli müşteri ziyaretlerinde bulunacak, --Tercihen bir satışçı olarak sektörel anlamda kendi müşteri portföyüne sahip, --Prezentabl, diksiyonu düzgün, araç kullanabilen, --Koordinasyon ve organizasyon kabiliyeti olan ve barter sözleşmelerini düzenleyebilen,   Bay/ bayan Saha Broker'ları aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Eskişehir Odunpazarı'nda bulunan firmamızda istihdam edilmek üzere ATAŞMANLI FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Eskişehir'de ikamet eden, * Alanında tecrübeli, *Vardiyalı çalışabilecek, *Bay adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmaya bağlı, Atıksu Arıtma Tesisleri’nde görev alacak “İş Güvenliği Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip, Saha uygulamaları konusunda deneyimli,  Yönetim, temsil ve iletişim tecrübeleri  ve becerileri yüksek, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İşin gerektirdiği raporlamaları gerçekleştirebilecek, MS ofis programlarını iyi derece kullanabilen, İş takibi yapabilen, sorumluluk sahibi, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’de sektörünün öncü firmalarından biri için Kurumsal Gelişim Uzmanı arayışımız mevcuttur. İş analizi görüşmelerini gerçekleştirecek, Pozisyonlara ait iş tanımlarının hazırlayacak, Pozisyonlara ait süreç analizlerini ve iş etüdlerini yapacak, İnsan Kaynakları süreçlerine destek verecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, En az 2 yıl profesyonel olarak süreç analizi, iş geliştirme tecrübesine sahip, İleri düzeyde ingilizceye hakim, Kendini sürekli geliştirmeye açık ve analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar

 • Bara Ustası
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   İhtiyaç duyulan her türlü senkronizasyon, dağıtım v.b. panolarımızda kullanılacak olan bakır baraların kesme, delme, bükme işleriyle beraber baraların ve busbar modüllerinin yerine montaj işlerin de görev alacak.  

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "BARA USTASI" aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz finans sektörünün en büyük kurumlarından biri olan müşterimiz için '' eBA Yazılım Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.   eBA üzerinde hızlı implemente edilmesi planlanan uygulamaların geliştirilmesi ve desteğini gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin dört yıllık ''Bilgisayar Mühendisliği'' v.b bölümlerinden mezun, eBA üzerinde uygulama, geliştirme deneyimi kazanmış, Min. 2 yıl Yazılım Uzmanlığı iş deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Mağaza Müdürü
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe hizmet veren kurumsal müşterimizin Kurtuluş şubesinde görev almak üzere ''Mağaza Müdürü'' arıyoruz.   Mağazanın tüm operasyonel çalışmaları, Satış hedeflerine ulaşılması ve bu çerçevede çalışanların satış performansının yükseltilmesi, Mağaza ekibinin ürün & satış teknikleri eğitimleri konularında eğitilmesi ve geliştirilmesi, Mağaza stoklarının, ihtiyaçlarının takip edilmesi ve yerine getirilmesi, Mağaza kayıtlarının düzenli olarak tutulması ve yöneticiye raporlanması, Mağaza ekibinin çalışma programlarının düzenlenmesi ve idaresi.

  Aranan Nitelikler Tercihen ilgili bölümlerden min önlisans mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdürlüğü pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen mobilya sektöründe deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Değişime açık, en iyisini hedefleyen, iletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Müşteri odaklı, satış fırsatlarını araştırıp geliştirebilen, Ürün yönetimi, ekip yönetimi ve mağaza görsel düzeni konularında deneyimli,  Ekip çalışmasına inanan, pozitif, enerjik ve güler yüzlü, Başarılı, başarmayı seven, liderlik özelliklerine sahip, 30– 45 yaş aralığında ve askerlik hizmetini tamamlamış, bay.     "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir."

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir cafe-pastane Ümitköy şubesi için, Ankara'da ikamet eden, Tercihen Yiyecek&İçecek sektöründe servis elemanı deneyimi olan, Misafir memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Vardiyalı çalışabilecek, Bay - Bayan servis elemanları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler    

 • Mekaniker
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, HAFİF, ORTA SINIF VE AĞIR TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE'DE Kİ MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Hafif, orta ve ağır sınıf vasıtalar için mekanik işlemleri gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, 45 yaşını aşmamış, En az 5 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Motor, şanzıman ve diferansiyel toplama tecrübesi olan, Motor, şanzıman, diferansiyel, fren sistemleri ve diğer tüm mekanik konularda tecrübeli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " MEKANİKER " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal bir kurum için -Maaş artı yüksek primle çalışabilecek - Prezantabl -Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Devremülk Satış Sorumlulareı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Otel girişi ve pistte sergilediğimiz Jeep marka araçlarımız hakkında ilgilenen kişilere bilgi vermek.Gerektiği zamanlarda bayilere yönlendirme İki aracın temizliğinin ve bakımının takibi Pistte yapılacak olan Jeep alanının işleyiş takibi, ortamın kontrolü, malzeme kontrolü vs Otellere dağıtılacak olan flyerların takibi, ekranlarda videolarımız dönüyor olacak onun kontrolü Ayda bir Jeep Partisi yapılacak o günler işlerin takibi Kısaca bizim oteldeki yüzümüz olacak.

  Aranan Nitelikler 20-28 yaş aralığında, 1 Aralık- 31 Mart tarihlerinde çalışacak, Haftanın 4 günü çalışacak Aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünüşüne özen gösteren, İngilizce bilen Erzurumda ikamet eden Bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir cafe-pastane Ümitköy şubesi için, Ankara'da ikamet eden, Tercihen Yiyecek&İçecek sektöründe mutfak elemanı deneyimi olan, Misafir memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Vardiyalı çalışabilecek, Bay - Bayan mutfak elemanları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler    

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir oteller zinciri için -Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan -Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek -Uyumlu Kat Hizmetleri Elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir oteller zinciri için -Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan -Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek -Uyumlu Kat Hizmetleri Elemanları aranmaktadır.

 • Servis Şoförü
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz servis taşımacılığı alanında Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri olan kurumsal müşterimiz için "servis şoförleri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Personel ve öğrenci taşımacılığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, - İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasını iyi derecede bilen, - SRC ve Psikoteknik belgesi bulunan, - E sınıfı ehliyete sahip, - Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

 • Bina Mekanik ve Otomasyon Teknisyenleri
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN     Planlı bakım-onarım yapılması, İşleyen sistemlerin devreye alınması ve devreden çıkartılması, gerekli durumlarda arıza müdalalelerinde bulunulması görevlerini yürütecek ​"MEKANİK VE/VEYA OTOMASYON TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Minimum Meslek lisesi mezunu (sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi veya otomasyon bölümü), Alanında en az 3 yıl deneyimli, Yüksek katlı ve akıllı bina tecrübesi olan (plaza, AVM ,işletme vb.), 3'lü vardiya sisteminde çalışabilecek, Planlı bakım konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar için Levent, Şişli ve Fulya lokasyonlarına ulaşımda sorun yaşamayacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar için Kozyatağı lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak Bay,   www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmada değerlendirilmek üzere, Şantiye Şefi ve Saha Mühendisi aranmaktadır. Atıksu Arıtma tesisinde bulunan şantiye sahasındaki bütün işlemlerin koordinasyonu, takibi ve sorumluluğu, Çelik Konstrüksiyon bina ve  bina mekaniğinin takibi, Boru ve vana montaj işlemleri ile kaynaklı imalatların kontrol ve koordinasyonu, Hafriyat ve beton zemin işlemlerinin kontrol ve koordinasyonu, Tesis ile ilgili elektrik otomasyon işleminin takibi.  

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakası’nda İkamet eden, Makine, Elektrik veya Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Tam zamanlı saha görevlisi

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir kuruluş için Üniversitelerin Halkla İlişkiler bölümünden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli Yurtdışı Eğitim Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ BİR KURUM İÇİN ANKARA MERKEZ OFİSİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; RHİNO, 3DSMAX PROGRAMLARINI KULLANMAYI BİLEN, EN AZ 3 YIL İŞ DENEYİMİ OLAN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN, MÜRACATLARDA CV VE PORTFOLYALARINI GÖNDEREN, TERCİHEN ETİMESGUT, ERYAMAN, SİNCAN VE BATIKENT BÖLGESİNDE İKAMET EDEN, PROGRAMLAMA ODAKLI VE SEKTÖREL GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEN, YENİLİKÇİ, ENDÜSTRİYEL ÜRÜN TASARIMCILARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşteri firmamız için Esenyurt'ta bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere "İhracat Bölge Satış Sorumlusu’’ arayışımız bulunmaktadır.   Hedef pazarlarda pazarlara giriş stratejilerinin belirlenmesi için marka konumlandırması, dağıtım kanalları,  pazar trendleri, müşteri ve rakip analizleri vb. fizibilite çalışmaları yapmak ve mevcut pazarlama stratejilerini geliştirmek, Büyüme ve karlılık hedeflerine ulaşmak ve rekabet üstünlüğü sağlamak amacıyla büyüme fırsatlarını araştırmak (coğrafi büyüme, yeni ürün ve ürün kategorileri, dağıtım kanalları vs.) ve şirketin uzun vadeli büyüme stratejilerinin oluşturulmasına destek olmak, Marka bilinirliğinin ve pazar payının arttırılması yönünde hedef pazardaki trendleri, ürün eğilimlerini, müşteri/son kullanıcı tercihlerini ve rakip stratejilerini yakından takip ve analiz etmek, Sektörel gelişimleri izleyerek, paralel olarak gelişen alternatif kanalları takip etmek, yeni projeler üretmek, etkin ilişkiler kurmak ve geliştirmek, Ürün inovasyon stratejilerinin ve planlarının gelişimine katkı sağlamak ve ilgili birimlerle gerekli çalışma ve koordinasyonu sağlamak, Tüm araştırmalara ve çalışmalara ilişkin veri analizi ve raporlama yapmak, Yeni girilecek ülkede bayi ağı oluşturabilmek için yeni bayi bulmak ve bu bayilerin yönetilmesini sağlamak, hedeflerini belirlemek, performanslarını raporlamak, rutin ziyaretlerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Yurtdışı satış ve/veya yurtdışı iş geliştirme konularında minimum 3 yıl deneyimli, (tercihen inşaat yapı malzemeleri alanında) Afrika, Arap Ülkeleri, Avrupa, Güney Asya ülkelerinden sorumlu olacak, İngilizce ve bölgesel dillerden en az birine hakim, (Arapça, Fransızca, Almanca) Prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli, sosyal, sunum ve iletişim becerileri gelişmiş, Temsil ve koordinasyon yeteneği güçlü, Yurt içi ve yurt dışı seyahate engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir oteller zinciri için Bulaşıkçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

/
37

İş Habercisi - insan kaynakları için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?