insan kaynakları için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
insan kaynakları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz elektronik ve beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul Kadıköy Tepe Nautilus Carrefour Sa Mağazası'nda "beyaz eşya  ve elektronik" tanıtım ve satışından sorumlu olacak takım arkadaşları aramaktayız.   İş tanımı; Müşteri sunum ve servisi yapacak, Sorumlu olduğu ürün grubunun tanıtım ve satışından sorumlu olacak, Ürünlerinin temizliği ve düzenini sağlayacak, Tanıtımından sorumlu olduğu ürün gamı  ve rakip ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olacak, Raporunu zamanında yetkilisine yönlendirecek, Şirket kültürünü yansıtıp ve marka memnuniyeti sağlayacak,      

  Aranan Nitelikler  Beyaz eşya, elektronik ve küçük ev aletleri sektöründe  en az 1 yıl tecrübeli, İnsan ilişkileri güçlü, dışa dönük, İş ahlakına sahip, sorumluluk bilinci olan, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDış Ticaret ve Satış alanındaki tüm faaliyetleri yürütmek, Yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterilerin sürekliliğini sağlamak için gerekli satış ve pazarlama stratejilerini yapmak, Hedef pazarlardaki satışları arttırmak için projeler üretmek, Fuar organizasyonlarını yapmak, fuar ile ilgili gerekli yasal teşvik süreçlerini takip etmek, yurt dışı fuarlarında şirket ve ürünleri pazarlamak, Firma içi ilgili departmanlarla koordineli olarak çalışmak ve müşteri beklentileri doğrultusunda yönlendirmelerde bulunmak, Takibini yaptığı operasyonların dış ticaret ve gümrük mevzuatına ve şirket içi prosedürlerine uygunluğunu sağlamak, İhracat işlemlerinin sonuçlandırılması, ilgili evrakların muhasebe, finans bölümlerine iletilmesini ve raporlanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İhracat ve ithalat süreçlerine hakim, Dış Ticaret mevzuatı ve süreçlerini iyi derecede bilen, Seyahat engeli olmayan, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, İzmir’de ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş AçıklamasıMüşterimiz olan APM Terminalleri’nin İzmir Aliağa’daki konteyner limanı yatırımı için farklı mavi yaka (vinç operatörleri, liman operasyon elemanları, liman işçileri vb.) pozisyonlarında işe alımlar gerçekleşecektir. APM Terminals, Danimarkalı A.P. Moller-Maersk Grubu bünyesinde yer alan terminal operatörü şirketidir. 60'dan fazla ülkede yer alan limanları, 20,000'in üzerinde çalışanı ve konteyner liman operasyonlarındaki güçlü deneyimi ile hizmet vermeye tutkun olan büyük bir ailenin parçası olmaya hazırsanız, siz de başvurunuzu bize ulaştırın! İzmir’in en büyük konteyner terminali olması planlanan APM İzmir Terminali, son nesil gemilere hizmet vererek deniz taşımacılığının bölgedeki ölçeğinin artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu yatırımda çalışmak üzere başvuracak adaylarımıza; Yüksek iş güvenliği standartlarını hedefleyen güvenli bir çalışma ortamı, Uluslararası, köklü geçmişi olan kurumsal bir şirket kültüründe kariyer fırsatı, Teknik ve operasyonel alanlarda sağlanacak mesleki eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan Niteliklerİzmir'de ( Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama) ikamet eden veya edebilecek olan, D sınıfı ehliyete sahip, 22-40 yaşları arasında, İlköğretim, lise veya MYO mezunu, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Anadolu 18 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİnsan kaynakları ve yönetim sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "Üniversite Stajyeri" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği Bölümü 3-4. sınıf öğrencisi yada yeni mezun, Haftanın min. 3 iş günü tam zamanlı olarak devam edebilecek, Ms. Office programlarına hakim, İnsan kaynakları süreçlerine ilgisi olan, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,     *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Gratisİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması•Sorumlu olduğu insan kaynakları konularında araştırma, analiz,raporlama, sunum çalışmalarını gerçekleştirmek, •Performans ve Prim Sistemi Yönetimi çalışmalarında görev almak, •İnsan Kaynakları iş analizi ve SAP HR iş geliştirme süreçlerine destek olmak, •Çalışan ilişkileri ve iç iletişim faaliyetlerine destek olmak, •İnsan Kaynakları sosyal medya hesaplarının içerik oluşturma çalışmalarına destek olmak.  

  Aranan Nitelikler~~•Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler veya Mühendislik bölümlerinden mezun, •İnsan Kaynakları departmanında, ilgili alanda en az 2 yıl deneyimli, •MS Office uygulamalarına hakim, •Raporlama konusunda tecrübeli, •İyi düzeyde İngilizce bilen, •Sonuç odaklı, sorgulayıcı, analitik bakış açısına sahip, •İnsan Kaynakları ile ilgili yeni trendleri takip eden, araştırmayı seven, yaratıcı, •Planlama ve organizasyon yeteneği  güçlü, •Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, •Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Veriye dayalı iş yapabilecek, proje yönetiminde çalışmaya istekli, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.İstanbul Avrupa 28 Aralık 2016

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları, Muhasebe veya Perakende  departmanlarında destek verecek, Zorunlu Stajyer arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinin 3. veya 4. sınıf öğrencisi, mezun veya yüksek lisansı devam eden, İnsan kaynakları, Muhasebe veya Perakende alanında kariyer hedefi olan ve kendini bu alanlarda geliştirmek isteyen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen tam zamanlı haftanın 5 günü çalışabilecek, Yoğun iş ortamında planlı,özenli ve titiz çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve iç motivasyonu yüksek.  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması•    Responsible for  the implementation of  training activities:                 - Translation of required Global IKEA trainings                 - Proofreading of training documents according to the tone of voice of IKEA                 - Delivery and follow-up processes                  - Training calendar organization, planning and follow-up                 - Tracking and reporting delivered trainings   •    Initiate, develop and implement HR processes •    Support and execute recruitment and employee relations processes •    Assist HR Manager in annual performance management system, staff planning and budget processes •    Organize and actively participate in motivational activities  

  Aranan NiteliklerIKEA Turkey is seeking for a temporary HR Specialist (1 year maternity leave replacement). He/she will work closely with our organisation’s senior HR Managers in order to maintain and develop current HR Business Plan for the entire organization.   •    University graduate •    2-3 years experience in the field of Training and Recruitment •    Excellent command of English, both speaking and writing •    Proficiency in MS Office applications •    Team worker and detail oriented •    Developed analytical skills •    Excellent organizational and planning skills •    Strong communication skills.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıİZMİR İLİNİN TİRE İLÇESİNDE KURULU OLAN ŞİRKETİMİZİN İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK,İNSAN KAYNAKLARI SİSTEM VE SÜREÇLERİNİN TÜM SAFHALARINDA GÖREV YAPABİLECEK İK SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler- TİRE'DE İKAMET EDEN YADA EDEBİLECEK OLAN, - ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, - EN AZ BEŞ YIL İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİNDE ÇALIŞMIŞ, - İŞ KANUNU,SGK MEVZUATI,İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONULARINA HAKİM, - PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ,DEVAM,MESAİ,VERİM,TERFİ,PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ,EMEKLİLİK,AYRILMA,DİSİPLİN SÜREÇLERİNE HAKİM, - ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, - LİDERLİK BECERİSİ YÜKSEK,SONUÇ ODAKLI,ORGANİZASYON YETENEĞİ GELİŞMİŞ, - İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI,SUNUM VE İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK, - PRATİK ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLEN, - SORUN YARATICI DEĞİL,SORUN ÇÖZEN, - ŞİRKET VİZYONUNA VE STRATEJİLERİNE DESTEK OLABİLEN, - MS OFFİCE UYGULAMALARINA HAKİM, - TERCİHEN NETSİS İK PROGRAMINA HAKİM, - ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMAK, - BAY-BAYAN - İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kiğılıİstanbul Anadolu, Kocaeli 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMerkez, mağaza, kadroları için işe alım, seçme ve yerleştirme, değerlendirme süreçlerinin gerçekleştirilmesi. Aylık İnsan Kaynakları işe alım raporlamalarının hazırlanması, Şirketin İnsan Kaynakları işe alım süreçleri ile ilgili iyileştirme ve geliştirme projelerinde yer alacak İşe Alım Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu İnsan Kaynakları, İşe Alım ve konusunda en az 2 yıl deneyimli, Yetkinlik bazlı mülakat süreçlerini yönetmiş, İnsan Kaynakları alanında kariyerine devam etmeyi hedefleyen, Sonuç odaklı, analitik düşünme, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, MS Office programlarına çok iyi düzeyde hakim, Ekip çalışmasına uygun, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek aday aranıyor.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli

 • 444 İK İnsan Kaynakları Danışmanlık HizmetleriTokat, Samsun, Ordu, Kastamonu, Giresun, Çorum, Amasya, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en büyük bankalarından birinin Samsun lokasyonunuda görev alacak 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri' aramaktayız. İşin tanımı; *Telefon bankacılığının gerektirdiği tüm hizmetleri sunarak, müşteriyi doğru bilgilendirmek, *Müşteri şikayetlerini çözümlendirmek, *Bankanın ürünlerinin ve hizmetlerinin satışını, tanıtımını gerçekleştirmek.  

  Aranan Nitelikler*En az 2 yıllık önlisans mezunu veya 4 yıllık lisans mezunu, *28 yaşından gün almamış, *Diksiyonu düzgün, *Telefonda iletişim yeteneği güçlü, *Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip, *Sosyal yönü güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, *Satışa yatkın, telefonda satış yapabilecek, *Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan. ** Samsun' da ikamet edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Operatör, Temsilci

 • ÇetinkayaMersin(İçel), Malatya, Gaziantep, Adana, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul’daki Genel Müdürlüğün'de görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, İnsan Kaynakları Direktörlüğüne bağlı olarak  ADANA, GAZİANTEP, MALATYA ve MERSİN mağazalarında çalışacak EĞİTİM UZMANI  takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Eğitim Fakültesi, İnsan Kaynakları, Piskoloji, Sosyoloji bölümlerinden mezun, Eğitim programları hazırlama, geliştirme ve yönetimi konularında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen mağazacılık sektöründe eğitim yönetimi ve eğitimcilik tecrübesi olan, Eğitim ve gelişim ölçme ve değerlendirme konusunda tecrübeli, Microsoft Office programlarını çok iyi düzeyde bilen, Ekip çalışmasına yatkın, seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Aktif olarak eğitim verebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana, Gaziantep, Malatya veya Mersin'de ikamet eden ya da edebilecek, Sigara kullanmayan,

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Belirlenmiş olan insan kaynakları politikaları çerçevesinde eğitim ihtiyaç analizlerinin yapılması ve planlamasının yürütülmesi, Eğitim operasyon sürecinin planlanması ve yönetilmesi, Kariyer planlama çalışmaları ile entegre olarak yürütülecek eğitim planlaması ve yönetimi (Yurt içindeki mağaza eğitim ihtiyaçlarının saptanması, iç ve dış kaynaklardan karşılanması) , Eğiticilerin eğitimi konusunun planlanması ve yürütülmesi, Konusu ile ilgili olarak insan kaynakları süreçlerine destek verilmesi.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıIron Mountain Turkey is looking for an enthusiastic “Senior Business Partner” to join Human Resources Team to implement HR strategy (about performance management, recruitment, employee relations, training, compensation, benefits administration and organisational development) and people elements of the business strategy for Turkey, working closely with country management team and regional HR team. Position will be reporting to Iron Mountain Turkey Human Resources Director and will be based in Iron Mountain Turkey Gebze, Kocaeli. Primary purpose of the role: To provide a high quality, efficient and timely employee life cycle (ELC) business partnering service departments in Iron Mountain Turkey which means covering assignments in the areas of HR administration, recruitment, employee relations, training, compensation & benefits and performance management supporting the organization in line with the IME expectations and legal requirements. Key Accountabilities: Provide HR business partnering to employees and people managers who have contacted HR Department around the employee life cycle.Employee life cycle will include (but is not limited to) recruitment, induction, leave/absence, performance management, disciplinary, grievances, redundancy, authority to recruit, changes in contractual terms, resignation, rehiring or reward Run monthly payroll process working closely with external Payroll Provider and transfer appropriate data to Finance Team. Collect and maintain necessary data (payable bonuses, sick leave, vacation data, and Overtime information) from Managers to complete the payroll file. Assist Employees to ensure understanding of monthly payment. Maintain Employee personal files both electronically and paper based. Ensure that all data are up to date, ready to make reports anytime. Support Managers during recruiting process, run interviews, keep contact with external suppliers, agencies and control their service. Appoint the appropriate recruiting source and manage advertisements. Ensure all join and leave documents are completed during the Vetting/Re-vetting process; necessary data are confirmed during the recruiting process but no later than the end of probation period. Prepare all necessary documents during Joining and Leaving procedure, ensure internal communication, prepare offer letters and contracts, run Induction relevant to HR issues, policies and rules. Prepare regular and ad-hoc reports regarding Human Resources. Support HR Director to implement and drive Iron Mountain’s best Practices, processes and policies in the country, ensure that those are in line with Turkish legislation and guidelines. Support local processes as required, in particular IM performance management, compensation , career development, training & development processes. Continuously seek for opportunities to develop, train and educate HR processes, policies and procedures in order to ensure the consistency, efficiency and quality of Employee experiences. Key Relationships (External and Internal Contacts) • HR team, including HR Director and HR Junior Business Partner • Members of the Regional HR Team • All managers and employees in IM

  Aranan NiteliklerUniversity degree 4+ years work experience in a field of HR, focusing on HR partnering, payroll, recruitment and employee relations. Knowledge of Human Resources processes and procedures, preferably within a multi-cultural environment and with/through all levels of the organisation. Demonstrate a clear commitment to achieving high levels of HR Business partnering Ability to analyse data and/or situation, maintain high accuracy and work quality standards, demonstrate problem solving skills Ability to establish rapport, credibility and drive results Very strong analytical and communication skills at a management level Results-oriented, able to execute and get things done Energetic, self-motivated and dedicated Sound understanding of the business environment and interested in building business acumen Technically competent with a high degree of personal resilience and the ability to prioritise conflicting priorities Excellent verbal and written communication skills in English Good command of Microsoft office programmes No military obligation for male candidates

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Ücretlendirme Uzmanı, İşe Alma Uzmanı

 • OnurTekirdağ, İstanbul Avrupa 25 Kasım 2016

  İş AçıklamasıEmin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Lüleburgaz Büyükkarıştıran'da bulunan Lojistik birimimizde, İnsan Kaynakları Departmanı'na bağlı ''İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı'' pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSorumlu olduğu pozisyonlar için seçme ve yerleştirme süreçlerinin tüm adımlarını gerçekleştirmiş (İlan, mülakat, değerlendirme, oryantasyon eğitimleri ve raporlama) İnsan Kaynakları seçme yerleştirme ve mülakat süreçlerinde fiilen bulunmuş, Üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, İnsan Kaynakları,Endüstri Mühendisliği,Çalışma Ekonomisi), Saha işe alımında en az 1 yıl deneyime sahip, İletişim ve ikna gücü yüksek, diksiyonu düzgün, Ms Office programlarına (özellikle MS Excel'e) hakim, Seyahat engeli bulunmayan, sahada görev alabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması(min. 2 yıl tecilli)

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Onurİstanbul Avrupa 25 Kasım 2016

  İş AçıklamasıEmin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Sefaköy'de bulunan Genel Müdürlüğüne bağlı ''İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı'' pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSorumlu olduğu pozisyonlar için seçme ve yerleştirme süreçlerinin tüm adımlarını gerçekleştirmiş (İlan, mülakat, değerlendirme ve raporlama) İnsan Kaynakları seçme yerleştirme ve mülakat süreçlerinde fiilen bulunmuş, Üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, İnsan Kaynakları,Endüstri Mühendisliği,Çalışma Ekonomisi), Saha işe alımında en az 1 yıl deneyime sahip, İletişim ve ikna gücü yüksek, diksiyonu düzgün, Ms Office programlarına (özellikle MS Excel'e) hakim, Seyahat engeli bulunmayan, sahada görev alabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması(min. 2 yıl tecilli)

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıBay veya Bayan , En az lise mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli , ikna kabiliyeti yüksek Temsil ve düzgün konuşma yeteneği olan İstanbul İli Anadolu Yakası Tuzla, Orhanlı, Sultanbeyli, Şekerpınar, Pendik,ilçelerinde ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren, perakende sektörünün güçlü şirketi Şok Marketler, İnsan Kaynakları merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İşe Alım Yöneticisi aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Sorumlusu olduğu Şok Marketler’in tüm organizasyonunda izlenecek pozisyon bazlı işe alım süreçlerinin tasarımı, kullanılacak araçların ve materyallerin standartlaştırılması İşe alım sürecindeki değerlendirme merkezi süreçlerinin geliştirilmesi ve yürütülmesi SAP HR İşe alım ERP sisteminin geliştirilmesi, performansının izlenmesi ve kullanım standartlarının devam ettirilmesi İşe alım faaliyetleri ile ilgili raporlamaların yapılması Kariyer yönetimi, genç yetenek projeleri ve elde tutma projelerinin geliştirilmesi ve yürütülmesi İşe alım veritabanının yönetilmesi ve pro-aktif işe alım süreçlerinin koordine edilmesi İşveren Markasının güçlendirilmesine yönelik projelerin yürütülmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden (İşletme, iktisat, psikoloji, işletme Mühendisliği, endüstri mühendisliği vb.) mezun, Seçme Yerleştirme veya Yetenek Yönetimi alanlarında perakende veya hızlı tüketim sektöründe en az 3 yıl deneyim sahibi Seçme yerleştirme yazılımları, genel yetenek testleri, kişilik envanterleri ve kariyer portalleri uygulamalarında deneyim sahibi İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarına hâkim ve tercihen SAP HR modülü deneyimi olan Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıGenel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı projelerinde organizasyon, tarama vb. çalışmalara destek olacak, Eğitim Danışmanlığı projelerine operasyonel süreçlerde rol alacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinde okuyan, İnsan Kaynakları veya eğitim çalışmaları konularında kendini geliştirmek isteyen, İletişim becerileri kuvvetli, güleryüzlü, Microsoft Office yazılımlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa Harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa Ailesi'ne davet ediyoruz. İnsan Kaynakları Çalışan İlişkileri departmanımızda görev alacak Uzman Yardımcısı aramaktayız. Tüm İK Birimler'i için çalışanlardan alınacak çağrıları karşılayıp, konu özelinde ilgili İK Birimi'ne yönlendirmek, gereken durumlarda çağrıyı anında yanıtlama görevini üstlenmekle sorumlu olacaktır.

  Aranan Niteliklerİnsan Kaynakları Bölümü'nün Çalışan İlişkileri Birimi'nde görev almak üzere; Tercihen Lisans ya da, Ön Lisans Mezunu, Problem çözme ve etkili iletişim kurma yetkinliklerine sahip, Sistemli ve düzenli çalışan, MsOffice programlarına hakim, özellikle iyi derecede Excell kullanabilen.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıBordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı - Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın Genel Merkez binasında çalışacak "Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı" aranmaktadır. Tüm özlük işlemleri ve bordrolama süreçlerinde aktif olarak rol alınması, Resmi kurum ve kuruluşlarla olan süreçlerin yürütülmesi ve ilgili raporların takip edilmesi,  Mağaza açılış işlemlerini gerçekleştirilmesine destek verilmesi, Günlük olarak personel devam kontrol sisteminden puantajların takip edilmesi, Gelen izin kağıdı, rapor vb…belgelerin sistem kayıtlarının yapılıp sisteme girişlerinin yapılması, Aylık olarak tüm puantajların kontrol edip, bordroya girmek üzere hazır hale getirilmesi, İşe başlayan kişilerin özlük dosyalarının oluşturulması, Gerektiğinde diğer İnsan Kaynakları süreçlerinde aktif rol alınması,

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi Muhasebe veya Üniversitelerin Muhasebe, İşletme, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe, personel özlük işleri ve bordrolama konularında en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, İş Kanunu ve SGK mevzuatlarına hakim, Tercihen Personel devam kontrol sistemi, NebimV3 Programları kullanım bilgisi olan, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, düzenli, takipçi ve kontrol yeteneği gelişmiş, Düzgün diksiyona sahip, güler yüzlü, aktif değişime ve gelişime açık olan, İkna kabiliyeti yüksek iletişim becerileri güçlü, giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe civarında ikamet eden, Sigara kullanmayan Bay adayların başvurularını bekliyoruz,

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Görevli, Asistan

 • Gourmet Garageİstanbul Avrupa 1 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirket ihtiyaçları doğrultusunda aday araştırma, ilan hazırlama, görüşme ve işe alım süreçlerinin gerçekleştirilmesi, Özlük işlerinin ve Yasal bildirimlerin yapılması (SGK işe giriş ve işten çıkış bildirgeleri, Aylık SGK E-Bildirgeler, vizite sistemi üzerinden raporların girilmesi, eksik gün bildirimlerinin yapılması, aylık iş gücü çizelgelerinin sisteme yüklenmesi, personel icra ödemeleri ve yazışmalarının yürütülmesi), Bordro hazırlanması, İş davalarının avukatlarla koordinasyonu, Yıllık izin formlarının takip edilmesi, Personel Devam Kontrolü Sistemi (PDKS) üzerinden raporların hazırlanması ve yetkililer ile paylaşılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, İşe Alım, Performans, Çalışan İlişkileri, Ücretlendirme, İş Kanunu ve SGK mevzuatı gibi temel insan kaynakları fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi konularında en az 3 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Tercihan gıda perakende sektöründe deneyimli. Şirket merkezi Kağıthane’ye ulaşımda sorunu olmayan.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

 • Karaca A.Şİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKaraca Grup Şirketleri İnsan Kaynakları Departmanı'nda görev alacak,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel ve Özlük işlerinin tüm süreçlerinde minimum 3 yıl tecrübeli,  İş Kanunu ve SGK uygulamaları hakkında bilgi sahibi, ERP programlarını aktif olarak kullanabilen, ( Özellikle Axapta )  Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli,  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerKaraca Grup şirketleri çalışanlarının işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin yapılması, Personel özlük dosyalarının düzenlenmesi, özlük işlemlerinin takibinin yapılması, Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin doğru ve zamanında gerçekleştirilmesi, Personel izinlerinin ve personel devam kontrol sisteminin takibinin yapılması, Çalışma ve izin günleri ile ilgili düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi, İç müşterinin ilgili İnsan kaynakları ihtiyaçlarının karşılanmasının sağlanması.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGörev Tanımı; Fatura/ irsaliye işlemlerinin yürütülmesi, Merkez muhasebeye raporlamanın yapılması, Cari hesapların takibini yapmak, Muhasebe evraklarını dosyalamak, Şube ihtiyaçlarını merkez ofisten Satın alma Departmanı ile koordineli olarak gidermek, Şube çalışanlarının aylık puantajlarının, mesailerinin kayıtlarını tutarak ve Merkez ofiste İnsan Kaynakları Departmanına aylık gönderimini gerçekleştirecek,

  Aranan Niteliklerİstanbul merkezli firmamızın ANKARA şubesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında 2-3 yıl deneyimli, Merkez ofisteki departmanlarla (özellikle Muhasebe ve İnsan Kaynakları) koordineli çalışabilecek, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan, Ekip çalışmasına ve öğrenmeye yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Titiz, dikkatli ve düzenli, Bayan, MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İNKAİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İnka İnsan Kaynakları bünyesinde değerlendirilmek üzere "Bordro Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Danışmanlık sektöründe işe alım ve bordro hizmetlerinin satışını gerçekleştirmiş, Müşteri portföyü bulunan, Üstlendiği projenin gerektirdiği sorumluluğu yerine getirebilecek, Sonuç odaklı, Tam zamanlı ya da freelance çalışabilecek, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli 28 Haziran 2016

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Büyüyen organizasyonumuzun İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gebze şubelerinde görev alacak İŞE ALIM DANIŞMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında en az 2 yıl deneyimli İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın   Adecco , İşkur’un denetiminde 30.12.2010 tarihli 387 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz. 2012 © Adecco Türkiye

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Danışman, İşe Alma Uzmanı, Uzman, Uzman Yard

 • AdeccoAnkara 18 Eylül 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Büyüyen organizasyonumuzun Ankara şubesinde görev alacak İŞE ALIM DANIŞMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında en az 2 yıl deneyimli İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın Adecco , İşkur’un denetiminde 30.12.2010 tarihli 387 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz. 2012 © Adecco Türkiye

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: İnsan Kaynakları, Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, İşe Alma Uzmanı, Danışman

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( İktisadi ve İdari Bilimler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Endüstri Mühendisliği vb.) İnsan Kaynakları ve/veya organizasyonel gelişim alanlarında en az 3 yıl deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu'na ve SGK Mevzuatlarına hakim, Özlük işlemlerini - işe giriş, çıkış, bordo, SGK işlemlerini yasal mevzuata uygun olarak gerçekleştirmek, Planlama ve organizasyon, iş analizi ve süreç geliştirme, prosedür ve sistem geliştirme konularında tecrübe sahibi, Sistematik ve etkin çalışma alışkanlığına, analitik düşünce yapısına sahip, detay ve süreç odaklı, Kurumsal iletişim becerisi yüksek, iç müşteri memnuniyetine önem veren, MS Office programlarına hakim, iyi derecede Excel kullanabilen, 20 - 28 yaş arası bayan, Sancaktepe, Kartal, Ümraniye, Sultanbeyli bölgesinde ikamet eden,

  Aranan NiteliklerÖzlük İşlemleri, Bordrolama, Ücret ve Yan Haklar, Bütçe ve Performans Yönetimi fonksiyonlarını aktif olarak yürütmek, Sorumlu olduğu tüm fonksiyonlara ait raporlamaları gerçekleştirmek, Mevcut ve yeni pozisyonların iş analizinin ve görev tanımlarının yapılmasını sağlamak, İnsan Kaynakları uygulamaları ile ilgili şirket genelinde uygulanan yönetmelik, prosedür ve talimatların oluşturulması, etkin bir şekilde geliştirilmesi ve uygulanmasını sağlamak, İnsan Kaynakları Yönetimi sistemlerinin uygulanması ve ihtiyaç halinde iyileştirilmesini sağlamak, Gerektiğinde Muhasebe Departmanına destek vermek,

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFinans, Bütçe, Muhasebe, HR bölümünde kullanılan Oracle E-Business Suite  sistemindeki süreçlerin yürütülmesi, geliştirilmesi konusunda destek verilmesi, Oracle EBS Sistemi ile diğer sistemler arası entegrasyon ihtiyaçlarının  belirlenmesi ve kurgulanması. İş birimlerinin ihtiyacını anlamak, kullanıcılardan gelen talepleri değerlendirmek, bilgi kaynaklarını ve çözümleri modellemek, Oluşan talepler için süreçte ve teknik alanda çözüm yöntemleri belirlemek. Kullanıcılardan gelen taleplere göre tedarikçi firmalar ile koordinasyonu sağlamak ve çalışmanın kapsamını     belirlemek, Bilgi kaynaklarını, ihtiyaçları ve raporları değerlendirmek ve sistemin verimli bir şekilde işlemesi için sistemsel ya da    yapısal değişiklik ihtiyaçlarını taraflara iletmek,  

  Aranan NiteliklerHolding merkezimizde, Bilgi Teknolojileri Departmanı'nda '' Bilgi Teknolojileri Uzmanı '' olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Matematik veya Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,  Bilişim alanında (Oracle E-Business Suit, Finans, Bütçe, HR, iş analizi, vb) en az 3 yıl deneyim sahibi,  Oracle, PL/SQL konusunda bilgi sahibi,  Veritabanları konusunda tecrübeli (Sql Server, Oracle ), T-SQL ve PL/SQL   dillerini bilen,  MS Office uygulamalarına hakim  Excel üzerinde Pivot Table, Power Pivot , Power Query kullanımlarını bilen   İyi derecede İngilizce bilgisi olan,  Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı GizliKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimizde muhasebe , insan Kaynakları ve finans bölümünde çalıştırılmak üzere muhasebe sorumlusu personel veya personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGebze ve civarında İkamet Eden (Edebilecek), Bay veya Bayan Orka , Eta, Logo , Mikro, Vega programları kullanabilen ve iş tecrübesi olan ( Orka bilgisi tercih sebebidir ) Bay Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış, Tercihen Eğitim ve Belgelendirme kuruluşunda çalışmış Yetiştirilmek üzere personeller de şirketimizde istihdam edilecektir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFabrikamız Silivridedir. İdari birimlerde ofis asistanı olarak görevlendirmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 1 yıl İnsan Kaynakları, Muhasebe gibi idari birimlerde çalışmış, İş takibi ve insan ilişkileri kuvvetli, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • Adecco İzmirİzmir 30 Ocak 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ” arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği vb.) Tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans mezunu / sertifika sahibi İyi derecede İngilizce bilen İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında en az 8 yıllık deneyimli (personel özlük, yasal süreçler ve insan kaynakları fonksiyonları- seçme yerleştirme, oryantasyon, eğitim, performans yönetimi, kariyer planlama, çalışan memnuniyeti ve bağlılığının geliştirilmesi vb.) Benzer seviyedeki bir yönetici pozisyonunda minimum 4 yıllık yöneticilik tecrübesi olan ADECCO, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Aranan Kelimeler: insan kaynakları, insan kaynakları iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Müdür

/22

İş Habercisi - insan kaynakları için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?