insan kaynklari bordro ve ozluk uzmani için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
insan kaynklari bordro ve ozluk uzmani
  • İş AçıklamasıCanlıoğlu Tekstil, prestijli markalara üretim yapan 20 yılı aşkın tecrübesiyle denim & non-denim hazır-giyim konfeksiyonu yapmakta olan İhracat odaklı bir firmadır. Kendimizi bütüncül servis sağlayıcısı firma olarak konumlandırmaktayız. Bu vizyon ışığında yapılanan şirketimizdeki departmanlar, müşterilerimize tasarım aşamasından sevkiyat sürecine kadar destek vermektedir. Köklü geçmişine yakışır, sektörde fark ve değer yaratan, hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, insana doğaya ve yasalara saygılı bir şirket olma misyonu ile büyümeye tüm hızımızla devam etmekteyiz. Bu çerçevede İstanbul Küçükçekmece' de yer alan ofisimiz için İnsan Kaynakları departmanımıza bağlı çalışacak " İnsan Kaynakları /Bordro Özlük Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
    Aranan NiteliklerBordro ve özlük İşleri, puantaj, ücret tahakkuku konusunda en az 5 yıl deneyimli, Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) deneyimi olan İşe giriş ve işten ayrılış sürecini yasalara uygun şekilde yürütmek, Çalışanın niteliği ve durum koşullarına göre özlük dosyası evraklarını toplamak, düzenlemek ve takip etmek, Çalışanlara ait izin ve mesai formlarının takibini yapmak, Çalışanların rapor ve iş kazası ile ilgili işlemlerini takip etmek, Çalışanların icra, bes vb. kesinti takiplerini yaparak resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde iletilmesini sağlamak, Tercihen Sentez programına hakim, Fonksiyonel İnsan Kaynakları sürecine destek vermek.
    Aranan Kelimeler: insan kaynklari bordro ve ozluk uzmani, insan kaynklari bordro ve ozluk uzmani iş ilanları

    Sektör: Tekstil, İnsan Kaynakları

    Pozisyon: Bordro Elemanı, Bordro Uzman Yard, Bordro Uzmanı, Personel ve Özlük İşleri Uzmanı, Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı, Personel Özlük İşleri Uzmanı, Personel Sorumlusu, Personel ve İnsan Kaynakları Uzmanı

Sayfa:/50

İş Habercisi - insan kaynklari bordro ve ozluk uzmani için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?