kasiyer ankara nata vega için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
kasiyer ankara nata vega
  • İş Açıklaması1923 yılında kurulan, 100 yıla yakın köklü geçmişiyle Türkiye Cumhuriyeti tarihine tanıklık eden Ayakkabı Dünyası’nın küçük bir atölye ile başlayan yolculuğu; bugün yurtiçinde 40’tan fazla mağazası, güçlü online satış ağı ve 500’ün üzerinde çalışanı ile ayakkabı modacısı olarak devam ediyor. Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası Ankara Nata Vega Avm’de bulunan mağazasında çalışmak üzere ''Kasiyer'' arıyor.
    Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, Tercihen ayakkabı perakende sektöründe mağaza yönetiminde deneyimli, Rakamlarla çalışmayı seven ve işlemlerde dikkatli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İŞ TANIMI Tüm kasa işlemlerinde aktif olarak rol alacak, Satış fiyatları, avantajlar hakkında bilgi verebilecek, Kasa işlemlerini eksiksiz ve düzenli bir şekilde tutabilecek, Mağazadaki ürünlerin satış sonrası kasa işlemlerinden sorumlu olacak, Kasa açılış ve kapanış işlemlerini gerçekleştirecek.
    Aranan Kelimeler: kasiyer ankara nata vega, kasiyer ankara nata vega iş ilanları

    Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

    Pozisyon: Kasiyer, Mağaza Kasiyeri, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Market Satış Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Kasiyer Şefi, Mağaza Satış Personeli

Sayfa:/35

İş Habercisi - kasiyer ankara nata vega için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?