kimya mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
kimya mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Ceyhan Çıvgın / Çıvgın Boya

  Kimya Mühendisi Ceyhan Çıvgın / Çıvgın Boya

  Denizli

  29 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1974 Yılında DENİZLİ’de kurulmuş olan ÇIVGIN BOYA VERNİK SANAYİ Boya sektöründe 40 yıllık tecrübesiyle son teknoloji ile Uluslararası Kalite ve Standartlarda; Özel Sera Boyaları Su ve Solvent Bazlı Metal Boyaları Sanayi Boyaları Otomotiv Boyaları İnşaat Boyaları Solventli ve Solventsiz Epoksi Boyaları Metal ve İnşaat Boyalarında Özel Üretimler Tinerler üretimi yapmakta olup, Bu ürünlerinin yurt içi satışını ve yurt dışı ihracatını gerçekleştirmektedir. Çevreye duyarlı ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız Tecrübeli Uzman Teknik Kadrosuyla AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KİMYA MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede ingilizce bilen (yazılı ve sözlü ingilizce bilgisine sahip) Denizlide ikamet eden Bay adaylar askerliğini yapmış, Bayan adaylar evli, B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen Ekip Çalışmasına Uyumlu, Güleryüzlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş Detaylara hakim ,araştırmacı,özverili, İletişim Becerileri ve Kişisel İletişimi Güçlü, Sabırlı ve öğrenmeye açık Takip ve sonuçlandırma yeteneği kuvvetli,farklı ve yeni fikirlere açık, Sorumluluk Duygusu Gelişmiş, Düzenli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan,diksiyonu düzgün, Dış görüntüsüne önem veren, Bilgisayar ve ofis programlarını aktif ve hızlı kullanabilen 25-35 yaş aralığında BAY/BAYAN.

 • İpeker Tekstil

  Tekstil / Kimya Mühendisi İpeker Tekstil

  Bursa

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1930 yılından beri bayan giyimine yönelik kumaş üreten firmamız için, *Tekstil Müh. / Kimya Müh. Bölümleri mezunu *Apre, Boya, Baskı yada Kalite Güvence konusunda asgari bilgi / tecrübeye haiz *Çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli *Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış İşletme mühendisliği veya Kalite Güvence bölümlerimize 20-35 yaş arasında çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Akdeniz Kimya

  Vardiya Mühendisi ( Kimyager / Kimya Mühendisi ) Akdeniz Kimya

  İzmir

  9 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kimya sektöründe dünyadaki öncü firmalarından biri ve sürekli yatırım içinde olan şirketimiz AKDENİZ KİMYA SANAYİ VE TİC.A.Ş. İzmir Kemalpaşa'da bulunan tesislerinde, üretim bölümünde görevlendirilmek üzere, vardiyalı çalışabilecek KİMYAGER ve / veya KİMYA MÜHENDİSİ takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Fen Fakültesi Kimya veya Mühendislik Fakülteleri, Kimya Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen alanında yüksek lisans yapmış, İyi derecede İngilizce bilen Benzeri bir alanda ve sorumlulukta en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerliğini yapmış adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

 • Hekim Holding

  Kimya Mühendisi Hekim Holding

  Sakarya

  23 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hekim Holding A.Ş.'ye bağlı Hekim Yapı A.Ş.'nin Sakarya - Hendek Organize Sanayi bölgesinde yer alan üretim tesisinde istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Kimya ya da Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun • Tercihen kalite konusunda 1 yıl tecrübeli • Laboratuvar ortamında çalışmış • Raporlama teknikleri hakkında bilgi sahibi • MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen • Askerlik hizmetini tamamlamış • Bay adaylar

 • Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  Kimya Mühendisi Yalaz Boya ve Gıda Ürünleri

  İzmir

  17 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KİMYA MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Boya fabrikasında çalışmış, Üretim ve formül konusunda deneyimli, 30-40 yaş aralığında, Bay/Bayan, Sigara kullanmayan.

 • Acar Kimya ve Tekstil

  Satınalma (Kimya Mühendisi Ya Da Kimyager) Acar Kimya ve Tekstil

  İstanbul Anadolu

  7 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın satın alma departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satın alımlarla ilgili piyasa fiyat araştırması yapılması ve yaklaşık maliyetin hesaplanması ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlamak, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Özkaymak Otelcilik

  Kimya Mühendisi (Konya) Özkaymak Otelcilik

  Konya

  6 Mart 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KİMYA MÜHENDİSİ KONYA KROM FABRİKAMIZA

  Aranan Nitelikler KİMYA MÜHENDİSİ

 • Kükre Gıda A.Ş.

  Kimya Mühendisi Kükre Gıda A.Ş.

  Adana

  23 Haziran 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adana Fabrikamızda görev alacak Kimya Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli, Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adayar için askerlikle ilişkisi olmayan Adana ilinde ikamet eden/edebilecek

 • Yıldız Entegre

  Kimya Mühendisi Yıldız Entegre

  Kocaeli

  6 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HOLDİNG'İMİZİN YATIRIM GRUBUNDA, YENİ YATIRIMLARIMIZDA UZMANLIKLARI İLE BİZE KATKI SAĞLAYABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler BAY, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, TERCİHEN KOCAELİ'DE İKAMET EDEN, ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN, ( TERCİHEN İKİNCİ BİR DİL BİLEN ) SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, OFİS PROGRAMLARINI ÇOK İYİ KULLANABİLEN, TERCİHEN EN AZ 5 YIL İŞ DENEYİMİ BULUNAN,

 • Sora Kozmetik

  Kimya Mühendisi Sora Kozmetik

  İstanbul Avrupa

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 90' aşkın ülkeye ihracat yapmakta olan, kişisel bakım ve kozmetik sektörünün dinamik ve yenilikçi firmamızın gelişen organizasyonunda Silivri ofisimizde görevlendirilmek üzere... • Üretimde alanı ile ilgili verimlilik arttırıcı çalışmalarda bulunmak, • Üretimde sorumlu olduğu süreçlerin takibini yapmak, • Bölümü ile ilgili çalışmaları organize etmek, • Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili raporlamaları yapmak, • Üretim ile ilgili kendisine verilen görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, • İleri düzeyde İngilizce bilen, • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, yaratıcı ve öğrenmeye istekli, • Üretim ve AR-GE ortamında çalışabilecek, • Askerlik görevini tamamlamış bay, • İstanbul (Avr) yakasında, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri bölgelerinde ikamet eden,

 • Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Kimya ve Çevre Mühendisi Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Antalya

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya , Alanya ve Manavgat Şubelerimizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya , Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya, Çevre Mühendisliği ), Antalya, Alanya yada Manavgat ta ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

 • Firma Adı Gizli

  Kimyager -Kimya Mühendisi Firma Adı Gizli

  Ankara

  16 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANKARA Şubemizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya ) Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

 • Mikron Elmas Kimya

  Satış ve Proje Mühendisi Mikron Elmas Kimya

  İstanbul Avrupa

  17 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız aşındırıcı taş imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir, kesici takım ve aşındırıcı taş imalatı sektörünü tanıyan tercihen tecrübeli aşağıdaki özelliklere sahip satış ve proje mühendisleri alınacaktır. Ekibimize katılacak arkadaşların devam ettirdiğimiz ve ettireceğimiz arge çalışmalarıyla birlikte satış departmanında görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina,Endüstri ve Metalurji Mühendisliği bölümlerinden lisans mezunu Seyahat engeli olmayan Askerliğini yapmış Araç kullanabilen İngilizce bilen ikinci yabancı dil tercih sebebidir 25 ve 35 yaş aralığında İmalat ve satış tecrübesine sahip Aradığımız özelliklere sahip arkadaşların ilanımıza müracaat etmelerini rica ederiz, Pozisyon acil olması sebebiyle müracaatlarınız hemen değerlendirilecek ve cavaplanacaktır.

 • Kutay Laboratuvar Cihazları

  Satış Mühendisi Kutay Laboratuvar Cihazları

  İzmir

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Laboratuvar cihazları satışı alanında çalışmakta olan firmamızın İzmir şubesinde görevlendirilmek üzere ; İthalatını yapmış olduğumuz laboratuvar cihazlarının Ege bölgesi satışında görev almak, Mevcut müşteri portföyünü korumak ve bu portföyü genişletmek, Satış potansiyelini arttırabilmek için etkili satış stratejileri oluşturmak, Planlı satış için aksiyon planları oluşturmak, Satışla ilgili raporlama yapmak, Satış için müşteri ziyaretleri yapmak, Müşterilere teknik destek vermek, görevlerinde bulunabilecek '' SATIŞ MÜHENDİSLERİ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Müh/Gıda Müh/Fizik Müh/Biyomedikal Müh./ Kimya /Biyoloji /Fizik bölümlerinden mezun olma Çok iyi İNGİLİZCE dil bilgisi( okuma, konuşma,yazma) Sürücü belgesine sahip olma (aktif sürüş deneyimli) Seyahate engel durumunun olmaması Başarılı insan ilişkilerine sahip olma 30 yaşını geçmemiş ve dinamik olmak Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları Laboratuvar Cihazı Satış ve Pazarlama sektöründe en az 1 yıl deneyimli olmak

 • Firma Adı Gizli

  Üretim Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli Üretim Mühendisi alınacaktır . Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Üretim planlamasına katkıda bulunmak, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Kalite bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ,Endüstri Mühendisliği,Kimya,Makine bölümünden mezun, Üretim faaliyetleri konusunda en az 2 Yıl tecrübeli, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Vardiyalı çalışabilecek , Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Arpon Endüstriyel Ekipmanlar Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

  İç Satış Mühendisi - İstanbul Arpon Endüstriyel Ekipmanlar Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  29 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Arpon, kendi kategorilerinde lider olan pompa ve endüstriyel ekipman üreticilerinin temsilciliğini yapmaktadır. Endüstriyel tesislerde, Arıtma tesislerinde ve Bina Hizmetlerinde kullanılmakta olan bu ürünlerin satış ve servis hizmetini uzun bir süreden beri başarı ile verilmektedir. Hızla gelişen ve büyümekte olan firmamız için aşağıda belirtilen özelliklerde bölge satış mühendisleri arıyoruz; Endüstri / Arıtma sektörü son kullanıcı firmalarına ve mekanik taahhüt firmalarına ürün pazarlaması ve satışı yapılması , Sahada satış gerçekleştiren takım arkadaşlarına gerekli desteği sağlayan Satış sürecinin (müşteri ziyareti,sipariş alma, proje takibi gibi) planlı yürütülmesi ve geliştirilmesi , Satış hedeflerinin gerçekleşmesi için strateji ve taktikler geliştirmek, Kendi pazarının dinamiklerini takip ederek pazar hakkında araştırma yapmak , Satış raporlamalarının yapılması , Satış aktivitelerine bağlı olarak yurtdışı ile iletişim kurulması .

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makina, Kimya veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun MS office uygulamalarına hakim, benzeri ürünlerin satış ve pazarlamasında en az 2 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Autocad, solidworks gibi programları iyi derecede kullanabilen ve tasarım yapabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi, sonuç odaklı, inisiyatif ve karar alabilen Takım ruhuna uygun hareket edebilen Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İç satışta görev yapacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Reed Türkiye

  Satış Mühendisi (Madeni Yağ) Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun -Madeni yağ sektöründemin 2 yıl satış veya ARGE tecrübesine sahip, -Tercihan iyi seviyede İngilizce bilen, -Takım çalışmasına yatkın, proaktif -Aktif olarak araç kullanabilen, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Satış Mühendisi" arıyoruz.

 • Cvplus Search & Selection

  Proje Mühendisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz yurtiçi ve yurtdışında bulunan anahtar teslim, ilaç üretim tesisi kurulum projelerinde görev alacak ‘‘PROJE MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. Farklı proseslere ait makine ve ekipmanlar ile bu makine ve ekipmanların destek sistemlerinin anahtar teslim tasarım, tedarik ve kurulum projelerinde görev almak, Yerli ve yabancı üretici/tedarikçilerin tasarım, üretim ve tedarik süreçlerini koordine etmek, Saha uygulaması yapan alt yüklenicilerin yönetiminde görev almak; projelere uygun ve istenen kalitede imalatların yapılmasını sağlamak, İşveren ve ortak firmalar ile sözleşme kapsamındaki sınırlar doğrultusunda koordinasyon sağlamak, Sistemlerin çalışır halde teslim ve kabul süreçlerinde bulunmak, Sistemlere ait tüm tasarım, uygulama, kalifikasyon ve test dokümantasyonunu proje ile eş zamanlı şekilde oluşturmak, İş programı oluşturmak ve takvimleri yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun (Tercihen Makine, Kimya, Endüstri Mühendisliği mezunu), Tercihen ilaç, kimyasal, gıda veya plastik sektöründe, tesis kurulum tecrübesi olan, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Koordinasyon, problem çözme ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Hızlı öğrenen ve pratik çözüm üretebilen, İyi derecede Autocad, MS Project ve diğer Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Armass Glass

  Ar-Ge Mühendisi Armass Glass

  İstanbul Anadolu

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Tanımı · Şirketimizin hedeflerine belirlenen süreçlerde ulaşabilmesi dahilinde üretimi gerçekleştirilerek dünya piyasalarına sunulacak yeni ürünlerin araştırılması, sonuçlandırılması ve üretilmesi · Ar-Ge projeleri için devlet kurumlarının teşviklerini takip etmek ve yürütmek. · Yönetimin görüşleri ve beklentileri doğrultusunda ürün ve teknoloji konularında, ürünlerin tasarım, prototip hazırlama, hammaddelerin belirlenmesi, üretim metodu ve makinalarının belirlenmesi, test, belgelendirme, teknik dokümantasyon, teşvik, patent ve üretime geçiş aşamalarında ekibin sorumlu lideri olarak uygulayıcı, yönlendirici ve gerektiğinde karar verici rollerini üstlenmek · Dünyadaki ürün, hammadde ve makine sektörlerindeki gelişen teknolojileri takip etmek ve uygun olanların firma bünyemize adaptasyonunu sağlamak. · Proje süreçlerini planlamak ve koordinasyonunu sağlamak, projenin hedefleri doğrultusunda ilerlemesi için takibini ve raporlamasını yapmak. · Ürünlerle ilgili gerçekleşen rutin veya rutin dışı, fabrika içi, fabrika dışı ve yurt dışı toplantılara iştirak ederek teknolojik gelişmeleri takip etmek ve teknolojik yatırımların hayata geçirilmesine katkıda bulunmak, Teknolojik gelişmeler için Yurt içi veya Yurt Dışı Fuar ve seminerleri takip etmek ve katılımı sağlamak Fabrika genelinde diğer bölümlerle birlikte gerçekleştirilen takım çalışmalarına iştirak ve liderlik ederek imalatın diğer süreçlerinde de bilgi ve deneyim kazandırmak. Dünyada alanındaki önemli şirketlerle teknolojik işbirliği olanaklarının araştırılması-uygun olanların neticelendirilmesi

  Aranan Nitelikler Yurtdışı savunma sanayi kara zırhlı araçları (Askeri-sivil zırhlı araç üreticileri) sektörlerine ve proje firmalarına, dünya standartlarında son teknoloji ile kurşuna dayanıklı – Teknolojik Camlar üreten, coğrafi sektör lideri, hedeflerine hızla ilerleyen fabrikamıza aşağıdaki özelliklere sahip ARAŞTIRMA GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz. Genç, azimli, dinamik ve başarı hırsı yüksek, hedefleri olan, sonuç odaklı uzun süre aynı şirkette gelecek beklentisi olan ve beklentilerini ve kariyerini bizimle pekiştirebilecek, · Üniversitelerin ilgili Kimya / Makine / Malzeme mühendisliği bölümlerinden mezun · İyi derecede İngilizce / Teknik İngilizce bilgisine sahip · Teknik alt yapısı ve liderlik vasıfları olan, Araştırmacı ruha sahip. · Tercihen plastik, polimer veya kompozit malzemeler, teknolojileri ve makinaları konusunda deneyimi olan · Görev ve sorumluluk duygusu yüksek, özgüveni olan. · Yönetim ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli · Tasarım ve proje yönetimi ve AR-GE konusunda minimum 3 yıl tecrübeli · Mevcut ürün yelpazemize yeni ürünler ekleyebilecek vizyona sahip · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek-özverili · İletişim becerileri ileri seviyede ve takım çalışmasına yatkın · Analitik düşünme yeteneğine sahip, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan, hızlı öğrenebilen, ikna yeteneği güçlü · Yaptığı işi sahiplenen ve sonuca götüren, sonuç başarısını paylaşabilen · Problem çözmeyi seven ve atölye çalışmaları yapabilecek · Kendine güvenen, planlı ve hedeflere yönelik çalışma disiplinine sahip · Bay (30-35 yaş)

 • Mak Elektronik

  Satış Mühendisi Mak Elektronik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MAK Elektronik olarak, Koşuyolu – Kadıköy merkezli ofisimizde tahribatlı ve tahribatsız (NDT) muayene/test sistemleri ve ekipmanları konusunda kendi dallarında lider uluslararası firmaların hem Türkiye hem de yakın Asya (Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan) temsilciliğini yapmaktayız. Kendi alanlarında Türkiye’nin en uzman, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile MAK Elektronik, Otomotiv, Havacılık, Demir Yolları ve Tren Aksamları, Demir-Çelik ve Demir-Dışı metal hammadde/ürün üretim ve imalat, Plastik/Lastik ürün üretimi/imalatı, Petrol ve Doğalgaz hatları, Rafineri Depolama ve Dağıtım Tesisleri gibi sektörlerde, yüksek kalite ve yüksek verim ihtiyacı nedeniyle kalite kontrol, AR-GE, servis ve bakım-onarım çalışmalarında, sektöre teknik ve mühendislik olarak yön verebilecek Satış Mühendisi BAY/BAYAN takım arkadaşları arıyoruz. Felsefemiz, müşterilerimizin kalite çalışmalarında müşterilerimizden biri gibi ihtiyaç ve gereksinimlere çözüm ortaklığı sağlamaktır. En temel tekniklerden, en yüksek dizayn ve teknik çalışma gerektiren uygulamalara kadar müşterilerimize en uygun ve gelişmiş sistemler ile çözüm ve ihtiyaç odaklı hizmet edecek satış mühendisi arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Metalurji/Malzeme, Makine, Elektrik/Elektronik, Maden, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Malzeme testleri konusunda bilgi ve tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Presantable, güler yüzlü ve dış görünüşüne önem veren, iletişim kabiliyeti yüksek, Satış ve müşteri ilişkilerinde en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ofis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen ve yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek, Uzun soluklu çalışabilecek BAY / BAYAN takım arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan