Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

kimya mühendisi için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
kimya mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıBodrum Bölgesinde görevlendirilecek  Havuz Kimyasal Satış birimimizde çalışacak Çevre Mühendisi , Kimya Mühendisi veya Kimyager  alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Çevre Mühendisi , Kimya Mühendisi , Kimyager ), Tercihen  Kimyasal Satış konusunda tecrübeli, İyi derecede bilgisayar  programı kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Kimya Mühendisi

  SEVAL KABLODenizli 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜRETİM SAHASINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE KİMYA MÜHENDİSİ ELEMAN ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Niteliklerİngilizce Bilgisine Sahip Askerliğini Yapmış Denizli de ikamet eden Erkek Eleman

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıBTA; Kimyasal gübre tedariği ve üretimi amaçlı olarak 2005 yılında kurulmuştur. 12 yıldır gübre sektörü içinde olan firmamız ürünlerini Kooperatifler ve bayileri aracılığı ile satışını gerçekleştirmekte olup ülke tarımına hizmet etmektedir. Organize cadddesi No 13 Balçık Mevki / Gebze – Kocaeli de kurulu Granül Amonyum Sülfat ve NPK üretim tesisimizde çalıştırılmak üzere; KİMYA MÜHENDİSİ aramaktayız. Ürünler ile ilgili laboratuvar çalışmalarının içinde aktif rol almak, Ürünlerin iyileştirme süreçlerine mühendislik araçları kullanarak katkı sağlamak, Geliştirilen ürünlerin deneysel performans doğrulama sürecinde görev almak, Teknik literatürü ve ilgili uluslararası standartları takip etmek,

  Aranan NiteliklerÜretimde, Laboratuvar ve AR-GE konusunda tecrübe sahibi, Tercihen Gübre ve Toprak tahlili analiz laboratuarında çalışmış, MS Office ve paket programlarını iyi derecede kulanabilen, Üniversitelerin 4 yıllık Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına uygun,analitik düşünce yeteneği ve termin ile çalışma yeteneği olan, Planlama ve organizasyon becerisi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kocaeli Gebze, Dilovası civarında ikamet eden ve ulaşım sorunu olmayan Bay / Bayan Kimya Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Kimyager

 • Kimya Mühendisi

  ÖzkaymakKonya 9 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKONYA'DA BULUNAN FABRİKAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE KİMYA MÜHENDİSİ ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • Kimya Mühendisi & Kimyager

  Tüm Ekip İlaçİstanbul Anadolu 26 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİlaç Sanayiinde üretim, satış, pazarlama alanlarında faaliyet gösteren, İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B. içinde yer alan fabrikamızın Kimyasal Kalite Kontrol Laboratuvarında Analist olarak görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve Kimyager elemanlar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya Bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında (Tuzla, Gebze, Kartal, Maltepe veya civarı) ikamet eden, Analist adayları aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Analist

 • Kimyager / Kimya Mühendisi

  AKTEN KOZMETİKİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAkten Kozmetik , 1988 yılında kurulmuş sektörün öncü firmalarından biridir. Doğal sabun, saç bakım ürünleri ve cilt bakım kremleri üretimi ile kozmetik sektöründeki köklü deneyimini, tüketicilere THALIA NATURAL BEAUTY markası ve “Doğalı Yaşamak Hakkınız” sloganıyla sunmaktadır. Akten Kozmetik , hem THALIA NATURAL BEAUTY markası ile hem de Özel Üretim (PL) bandında Türkiye pazarının yanı sıra 15 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bunun yanısıra Ebru Şallı by Thalia gibi projelerle de tüketiciye farklı ürün çeşitleri sunmaya devam etmektedir.

  Aranan Niteliklerİkitelli Marmara Sanayi Sitesindeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere tercihen Küçükçekmece Atakent Mahallesi, Toplu Konutlar, Başakşehir, Bahçelievler, Bakırköy veya çevre ilçelerde ikamet eden - ÜRETİM ve KALİTE KONTROL SORUMLUSU aranmaktadır. İş Tanımı: • Üniversitelerin Kimya/Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun • Raporlama ve dokümantasyon becerisi yüksek • Üretim süreçlerini takip edebilecek • Öğrenmeye ve araştırmaya açık • MS Office Programlarına hakim • Organizasyonel becerileri yüksek • Sonuç odaklı, zamanında karar verip aksiyon alabilen • Dinamik, dikkatli, titiz ve analitik düşünebilen • Prezentabl ve düzgün diksiyona sahip, iletişim gücü yüksek

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kozmetik, Kimya

  Pozisyon: Kimyager

 • İş Açıklamasıİstanbul Avrupa Yakasında görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya , Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya, Çevre Mühendisliği ), İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Manavgat Şubelerimizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya , Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği  bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya, Çevre Mühendisliği ),  Manavgat ta ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıAntalya , Alanya ve Manavgat Şubelerimizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya , Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya, Çevre Mühendisliği ), Antalya, Alanya yada Manavgat ta ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • Üretim Mühendisi

  Beta Kimyaİstanbul Anadolu 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜretim'de çalışan işçilerin sevk ve idaresini gerçekleştirmek, Üretimin belirtilen kurallar çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, üretimin bir fiil başında çalışarak her an kontrollerini ve ölçümlerini gerçekleştirmek, Üretimde verimliliği arttırıcı çalışmalara liderlik etmek, Üretimlerin planlama ve sevkiyat planlarına uyumlu gerçekleştirilmesini sağlamak, Yeni yatırım çalışmalarında aktif rol oynamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kimyasal üretim faaliyetleri, reaktör ve karışım hazırlama gibi konusunda tecrübeli, 25 - 35 Yaşları arasında, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ERP Sisteminde daha önce çalışmış, Tercihen İngilizce bilen, Kalite Yönetim Standartları ve kimyasal üretim yöntemleri bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakası (E-5 Gebze - Tuzla - Bostancı istikamati) ikamet eden, Sigara kullanmayan.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Kimya Öğretmeni

  Doğa KolejiTüm Türkiye Bugün

  İş AçıklamasıOkula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli Kimya Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz. Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 'Kimya Öğretmenliği' lisans bölümünden mezun veya 'Kimya' bölümünden mezun ve pedagojik formasyona sahip olan, Alanında en az iki yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan, Öğretmenlik mesleğini seven, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, İletişim gücü yüksek, Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip, Üretmeyi seven,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Kimya Teknikeri

  Cenal ElektrikÇanakkale 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji (Termik Elektrik) Santrali Projemizde işletme ve bakım bölümlerinde çeşitli "Kimya Teknikeri" pozisyonlarında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKimya ve ilgili bölümlerin MYO, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Liselerinden mezun, Termik Santrallerde veya Endüstriyel Tesislerin kimyasal arıtma ve su arıtma sistemlerinde minimum iki yıl kimyasal proses işletme ve bakım deneyimine sahip, Tercihen İyi derecede Teknik İngilizce bilgisi olan, İletişim becerisi yüksek ve sonuç odaklı, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliği yüksek, Sağlık durumu termik santralde çalışmaya uygun olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan, Güney Marmara bölgesinde (Tercihen Çanakkale/Biga-Karabiga) ikamet eden / edebilecek olan, Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli bulunmayan. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Tekniker

 • Kimya Öğretmeni

  Firma Adı GizliAnkara 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBATIKENT ÇAKIRLAR SEVİYE ANADOLU LİSESİ YAŞAMKENT SEVİYE ANADOU LİSESİ E BATIKENT SEVİYE TEMEL LİSELERİNDE GÖREV ALABİLECEK NİTELİKLERDE ÖĞRETMEN OLMAK

  Aranan NiteliklerATANABİLECEK ÖZEL VE GENELÖĞRETMEN NİTELİKLERİNİ TAŞIMAK

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıDemetevler şubemizde görevlendirilmek üzere KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Okulları Edirne KEŞAN temsilciliğimize Kimya Öğretmeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Tercihen formasyon belgesi sahibi • Tam zamanlı çalışabilecek • Çalışma prensiplerine sadık • Dış görünüşüne dikkat eden • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Kimya Öğretmeni

  American Time Dil Okullarıİstanbul Anadolu 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜSKÜDAR ÇENGELKÖYDE BULUNAN ÖZEL ÖĞRETİM KURSUNA ALANINDA UZMAN EN AZ 7 YIL TECRÜBEYE SAHİP KİMYA ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerPART TIME (DERS ÜCRETLİ) ÇALIŞABİLECEK DENEYİMLİ KİMYA ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Kimya Öğretmeni

  TAC KOLEJİİstanbul Anadolu 27 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Kadıköy TAC Temel Lisesi temsilciliğimize Kimya Öğretmeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Tercihen formasyon belgesi sahibi • Tam zamanlı çalışabilecek • Çalışma prensiplerine sadık • Dış görünüşüne dikkat eden • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Kimya Öğretmeni

  TAC KOLEJİNiğde 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıNİĞDE TAC KOLEJİ temsilciliğimize KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, - Pedagojik formasyona sahip, - MS Office programlarına hakim, - Başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, - İletişim gücü yüksek, üretken, - Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, - Tercihen Akıllı Tahta kullanımı bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıSERİK Amerikan Kültür Dil Okulu temsilciliğine KPSS Programı için KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, > Dershane, KPSS veya özel okulda en az 2 yil deneyimli. - Tecrübesi olan, - Dış görünüşüne önem veren, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Alanında üst düzey bilgi sahibi olan,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıMANAGAT Amerikan Kültür Dil Okulu temsilciliğine KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Edebiyat öğretmenliği bölümlerinden mezun olan, Dershane, KPSS veya özel okulda en az 2 yil deneyimli. Dış görünüşüne dikkat eden Tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Hizmet kalitesine önem veren Formasyonu olan

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Koleji Aydın Söke Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, - Tecrübesi olan, - Dış görünüşüne önem veren, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Alanında üst düzey bilgi sahibi olan, Ek Bilgiler

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Kimya Öğretmeni

  TAC KOLEJİAntalya 19 Ekim 2016

  İş AçıklamasıAntalya Lara TAC KOLEJİ temsilciliğimize KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, - Pedagojik formasyona sahip, - MS Office programlarına hakim, - Başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, - İletişim gücü yüksek, üretken, - Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, - Tercihen Akıllı Tahta kullanımı bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Okulu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Kimya Öğretmenliği  bölümlerinden mezun olan,  - Tecrübesi olan, - Yarı zamanlı - Dış görünüşüne önem veren, - İletişim becerileri güçlü,   - Hizmet kalitesine önem veren,   - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  - Alanında üst düzey bilgi sahibi olan,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Kimya Öğretmeni

  Amerikan Kültür Kolejleriİstanbul Avrupa 19 Ekim 2016

  İş AçıklamasıAmerikan Kültür Koleji Bahççeşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.  

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Tercihen formasyon belgesi sahibi, • Tam zamanlı çalışabilecek, • Çalışma prensiplerine sadık, • Dış görünüşüne dikkat eden, • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Kimya Öğretmeni

  TAC KOLEJİİstanbul Anadolu 19 Ekim 2016

  İş AçıklamasıKADIKOY TAC KOLEJİ temsilciliğimize Kimya Öğretmeni aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler    • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Tercihen formasyon belgesi sahibi, • Tam zamanlı çalışabilecek, • Çalışma prensiplerine sadık, • Dış görünüşüne dikkat eden, • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek 

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve IATF 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2016 yılı İSO 500 araştırmasında 38. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda 'Kimya Laboratuvar Elemanı' unvanı ile çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler: Endüstri meslek lisesi veya meslek yüksek okullarının kimya bölümlerinden mezun olmak, Nikel alerjisi olmamak, Konusu ile ilgili yazışma, raporlama ve iletişimi sağlayacak düzeyde bilgisayar bilmek, Standart Çözelti hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak ( Ör: 0,1 N HCI, 0,01 N H2SO4) Yetkinlikler: Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Kişisel Özellikler: Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Denizli’de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: İmalat, Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTesisin Teknik Hizmetler işinde görev almak.

  Aranan NiteliklerİSTANBUL ATAKÖY TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Benzer tesiste veya işletmede en az 2-3 yıl çalışmış, - Havuz kimyasalları, havuz tesisatı, havuz ekipmanları konularında tecrübeli, - Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - MS Office programlarını kullanabilen (özellikle Excel, Word), - Havuz operatörlüğü belgesine haiz, - 28-42 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar), - Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Havuz Operasyon Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıENDÜSTRİYEL KİMYASALLAR KONUSUNDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SAHA SATIŞ , KURUMSAL SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ ANALİTİK DÜŞÜNEN BAŞARI ODAKLI KAZANMAYI SEVEN

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Temsilci

 • İhracat Elemanı

  Sarchem KimyaKocaeli, İstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıDeri Sektörü için kimyevi madde üreten şirketimizin İhracat Departmanında çalışabilecek Eleman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce bilen Yurtdışı yazışmalarını ve görüşmelerini İngilizce yapabilecek, İhracat uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli Üniverisite mezunu Sigara kullanmayan Gebze-Göztepe arası ikamet eden BAY / BAYAN

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDenizcilik sektöründe tecrübeli, üretimimiz dahilindeki gemi kimyasallarının tanıtımı ve satışını yapabilecek, mevcut müşterilerin takibi, yeni müşteri kazandırılması ve takibi alanında faaliyet gösterecek "Satış ve Pazarlama Sorumluları" aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİlgili üniversitelerin denizcilik ve gemi inşa bölümlerinden mezun Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanıcısı, Tercihen İngilizce bilgisi olan, 35 yaşını aşmamış, İnisiyatif kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve müşteri odaklı, Satış alanında kariyer hedefi olan, İletişim yetenekleri gelişmiş, Office programlarına hakim, Anadolu Yakası'nda ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen sektörde deneyimli Bay veya bayan

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane, Kimya

  Pozisyon: Kaptan, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Gemici, Enspektör

/12

İş Habercisi - kimya mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?