Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

kimya mühendisi için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
kimya mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıBodrum Bölgesinde görevlendirilecek  Havuz Kimyasal Satış birimimizde çalışacak Çevre Mühendisi , Kimya Mühendisi veya Kimyager  alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Çevre Mühendisi , Kimya Mühendisi , Kimyager ), Tercihen  Kimyasal Satış konusunda tecrübeli, İyi derecede bilgisayar  programı kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Nanokim Kimyaİstanbul Anadolu 3 Mayıs 2017

  İş Açıklaması- Pazar geliştirme çalışmalarında için gerekli aksiyonları yapmak, - Yurtdışı tedarikçiler ile tüm iletişimi sağlamak, - Yeni ürün araştırmak, - Satış bölümüne destek olmak, - Mevcut ve yeni ürünlerle ilgili tedarikçiler ile teknik destek sağlamak, - Yabancı misafir ağırlamak, ziyaret programlarını gerçekleştirmek, gerekli teknik ve diğer destekleri vermek, - Teknik eğitim için yurt dışı seyahatleri yapmak, - Yönetime düzenli olarak faaliyet raporu sunmak, - Tüm ithalat işlemelerini yapmak ve finansmana raporlamak.

  Aranan NiteliklerBoya, Plastik, Kauçuk, Kozmetik gibi sektörler için hammadde ithalatı ve satışı yapan şirketimizin Pendik-Kurtköy ofisinde görevlendirilmek üzere ; - Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren tercihen Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, - Çok iyi derecede İngilizce bilen (teknik konuşma ve yazma, 2. dil tercih nedenidir) - Kimya sektöründe min. 2 yıl deneyimli, - Bilgisayar ve MS Office programlarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın, - Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, - Müşteri ve sonuç odaklı olup alanındaki yenilikleri takip eden, - B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen - Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, - İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze’ de ikamet eden, - Seyahat engeli olmayan, "Kimya Mühendisi” aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • DENİZ PLASTİK SU GIDATüm Türkiye 21 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Çatalca da su üretimi yapan fabrikamızda yatılı kalabilecek Mesul Müdür

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin kimya bölümünden veya eş değer bölümlerinden lisans mezunu, Mesul müdürlük belgesi mevcut veya alabilecek, Laboratuvar cihazları konusunda deneyimli, Sosyal ilişkileri güçlü, iletişim becerileri gelişmiş, Güleryüzlü ve dinamik olan, Askerliğini yapmış, Bay iş arkadaşları aramaktayız. NOT : istanbul Çatalca'da bulunan Su FabrikamIzda çalışacak olan aday yatılı şekilde işe alımı yapılacaktır.Kendisine ait lojman imkanı sunulmaktadır. "Sadece online başvurular kabul edilecektir" Sektör/Bölüm/Pozisyon : Gıda - Üretim - Kimyager

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • AK NİŞASTAKırklareli 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAk Nişasta San A.Ş. bünyesinde, Üretim bölümlerinde çalışacak ''KİMYA MÜHENDİSİ'' personel ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler7/24 çalışan gıda fabrikamızın sürekli gelişen organizasyonunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun Lüleburgaz'da İkamet Eden Üretim departmanında çalışacak Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen İnsan İlişkileri güçlü Takım Çalışmasına uygun Kendisine bağlı personeli sevk ve idare edebilecek. Sürekli öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık. Sorumluluk bilinci yüksek. Tertip, düzen, hijyen bilinci yüksek. Analitik düşünebilen. Problem çözebilecek. İnisiyatif kullanabilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 5 yıl Tecrübeli veya yeni mezun Bay ve Bayan

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Mühendis

 • DEKA BOYA SANAYİ VE TİCARETİstanbul Anadolu, Kocaeli 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTercihen kimya mühendisi ya da Kimya Teknik MYO mezunu Dekoratif Boya sektöründe Teknik pazarlama konusunda tecrübeli Müşteri şikayet alma, takip etme ve kapatma konusunda deneyimli ve süreci raporlayabilen MSDS hazırlayıcısı sertifikasına sahip, AR-GE ve Kalite bölümlerince üretilecek Ürün teknik dokümanları pazarlama materyallerine uygulayabilecek; Teknik bilgiye sahip Dokümante etme bilgisine sahip Pazarlama bilgisine sahip Prezantabl İngilizce bilen MS Office ve ERP programlarını kullanmayı bilen, Yurtiçi ve yurtdışı yolculuk etmesinde bir engeli olmayan Erkek adaylarda askerliğini yapmış olması tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerPazarlama Departmanımız bünyesinde çalışacak Boya ve ürünlerinde Teknik donanım ve bilgiye sahip Teknik Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız. Çalışma yeri Gebze fabrika ve Ataşehir merkez olarak çift lokasyonludur. Müşteriye ve satışa yönelik teknik dokümanların AR-GE’den gelen güncel halini pazarlama dokümanı haline getirilmesi (kartela, etiket, web gibi platformlarda) Müşteri ihtiyaç ve şikayetlerin de boya ve uygulama ile ilgili müşteriye uzaktan ve/veya yerinde destek verilmesi Ürün Kartela, etiket, numune promosyon vb. tüm pazarlama ürün süreçlerinde aktif rol alarak sorumluluk alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Kimya

  Pozisyon: Kimyager, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Bölge Sorumlusu

 • ÖzkaymakKonya 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıKONYA'DA BULUNAN FABRİKAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE KİMYA MÜHENDİSİ ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • İdol İlaçİstanbul Avrupa 30 Nisan 2017

  İş AçıklamasıDavutpaşa Topkapı adresinde bulunan ve Steril İlaç Dolumu alanında faaliyet göstermekte olan fabrikamızın, Üretim bölümlerinde ve VARDİYA sisteminde (3 vardiya sistemi) görev almak üzere, Lisans eğitimi, Kimya veya Kimya Mühendisliği olan ve Vardiya Şefi olarak görevlendirilmek üzere Bay Personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin “Kimya, Kimya Mühendisliği” bölümlerinden mezun, * İlaç Üretim proseslerinde görev alacak, * Kalite Süreçleri konusunda deneyimli, * Takım çalışmasına yatkın, * MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma sistemine uygun, * Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip * İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Askerlik hizmetlerini tamamlamış * 25- 35 yaş aralığında,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya, İlaç

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Şef / Amir

 • AdeccoKocaeli, İzmir, Kırıkkale, Batman 2 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Koç Holding Enerji Grubunda yer alan Türkiye’nin lider sanayi kuruluşu Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş ‘nin İzmit, İzmir, Kırıkkale ve Batman Rafinerisi bünyesinde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş veya 2017 yılı yaz döneminde mezun olacaksanız, Tehlikeli iş kolu olan rafinerilerde saha çalışmalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Kimya Mühendisliğini her yönü ile uygulamaktan keyif alıyorsanız, İleri düzey İngilizce bilgisine sahipseniz, Ekip yönetiminde başarılı olacağınıza inanıyorsanız, Dinamik ve enerjik, Ekip çalışmasını seven, kendine güvenen, Detayları atlamadan büyük resmi görebilen, Analitik düşünce yapısında, aktif ve çözüm odaklıysanız, Başvurularınızı bekliyoruz. İşe Alım Yapılacak Bölümler; ÜRETİM MDL. TEKNİK EMNİYET ÇEVRE MDL. PLANLAMA SATIŞ MDL. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık, Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıANKARA Şubemizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya ) Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıPlastik Gıda Ambalajı seköründe faaliyet gösteren şirketimiz için PLASTİK GIDA AMBALAJLARI, TERMOFİLM MAKİNA AMBALAJLARI , OPA, PA/PE VB. FİLM VE POŞET, ET VE SÜT ÜRÜNLERİ AMBALAJLARI KONULARINDA DENEYİMLİ, UFKU VE VİZYONU OLAN takım arkadaşı arıyoruz. •Kalite Güvence ve üretim ile ilgili tüm faaliyetlerin geliştirilmesi, planlaması, raporlaması, analizi, yürütülmesi ve kontrol edilmesi hususlarında destek olabilecek, •Ürünün müşteriye sunulabilir duruma getirecek, bu ürünle ilgili tanıtımı ve bilgilendirmeyi etkin bir biçimde yapabilecek, ISO 9001, ISO 22000 ve diğer belgelendirme sistemlerini takip edebilecek, adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin ilgili dört yıllık bölümlerinden/programlarından mezun, Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, • Yeni mezun veya 30 yaşını aşmamış •İstanbul-Anadolu yakası - Ümraniye civarında ikamet eden ya da edebilecek olan, •İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, •İngilizceyi yazışma ve görüşemeler yapabilecek, •Kendini geliştirmeye açık, pozitif yaklaşım sahibi, •Dinamik, kararlı ve sorumluluk sahibi,ikna kabiliyeti yüksek, •Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın, •Kariyer çizgisini şirketimiz bünyesinde geliştirmek isteyen, •MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, •Askerlik yükümlülüğü ile ilgisi olmayan (erkek adaylar için), •Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, •B sınıfı sürücü belgesi sahibi olup, aktif araç kullanabilen.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıTürkiye Genelinde ürün gelişimine katkıda bulunabilecek Satış Politikaları oluşturabilecek Bay Profesyonel Endüstriyel Temizlik ürünleri Satış Yöneticisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Tercihen Kimya Mühendisi), Antalya da ikamet eden veya edebilecek, Bölgeyi ve ürünleri iyi tanıyan; Tercihen Profesyonel Endüstriyel temizlik ürünleri satışı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, En az 2 yıllık yöneticilik deneyimi olan , Tercihen iyi derecede yabancı dil (İngilizce) bilgisi olan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıAlanya Şubemizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya , Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya, Çevre Mühendisliği ), Alanya da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Manavgat Şubelerimizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya , Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği  bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya, Çevre Mühendisliği ),  Manavgat ta ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıAntalya , Alanya ve Manavgat Şubelerimizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya , Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya, Çevre Mühendisliği ), Antalya, Alanya yada Manavgat ta ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • Cenal ElektrikÇanakkale 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji (Termik Elektrik) Santrali Projemizde işletme ve bakım bölümlerinde çeşitli "Kimya Teknikeri" pozisyonlarında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKimya ve ilgili bölümlerin MYO, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Liselerinden mezun, Termik Santrallerde veya Endüstriyel Tesislerin kimyasal arıtma ve su arıtma sistemlerinde minimum iki yıl kimyasal proses işletme ve bakım deneyimine sahip, Tercihen İyi derecede Teknik İngilizce bilgisi olan, İletişim becerisi yüksek ve sonuç odaklı, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliği yüksek, Sağlık durumu termik santralde çalışmaya uygun olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan, Güney Marmara bölgesinde (Tercihen Çanakkale/Biga-Karabiga) ikamet eden / edebilecek olan, Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli bulunmayan. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Tekniker

 • Uğur Okullarıİstanbul Avrupa 21 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİş Yerindeki MUTLULUĞUN, BAŞARIYI ARTIRACAĞINA inanan, - Bireysel başarının değil, Takım Başarısının önemli olduğuna inanan ve "BEN" kaprislerinden arınmış, - Öğretmenliğin özünün "ÖZVERİ" olduğunu ve sadece derse girip çıkmak olmadığının farkında olan, - Paylaşmasını bilen, kişilerle olan sorunlarını iş yerine ve öğrencilerine yansıtmayan, - Etkin iletişim becerilerine sahip, Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen, PROFESYONEL YOL ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 'Kimya Öğretmenliği' lisans bölümünden mezun veya 'Kimya' bölümünden mezun ve pedagojik formasyona sahip olan, Alanında en az iki yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan, Öğretmenlik mesleğini seven, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, İletişim gücü yüksek, Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip, Üretmeyi seven.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Doğa KolejiTüm Türkiye 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOkula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli Kimya Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz. Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 'Kimya Öğretmenliği' lisans bölümünden mezun veya 'Kimya' bölümünden mezun ve pedagojik formasyona sahip olan, Alanında en az iki yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan, Öğretmenlik mesleğini seven, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, İletişim gücü yüksek, Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip, Üretmeyi seven,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıBatıkent/Batıkent Çakırlar/Yaşamkent Bölgelerindeki okullarımızda İlk ve Ortaöğretim kademelerinde görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEğitim Fakültesi mezunu veya Formasyon Belgesine sahip, atamasına engeli bulunmayan.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıMANAGAT Amerikan Kültür Dil Okulu temsilciliğine KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Edebiyat öğretmenliği bölümlerinden mezun olan, Dershane, KPSS veya özel okulda en az 2 yil deneyimli. Dış görünüşüne dikkat eden Tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Hizmet kalitesine önem veren Formasyonu olan

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıSERİK Amerikan Kültür Dil Okulu temsilciliğine KPSS Programı için KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, > Dershane, KPSS veya özel okulda en az 2 yil deneyimli. - Tecrübesi olan, - Dış görünüşüne önem veren, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Alanında üst düzey bilgi sahibi olan,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Koleji Aydın Söke Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, - Tecrübesi olan, - Dış görünüşüne önem veren, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Alanında üst düzey bilgi sahibi olan, Ek Bilgiler

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • TAC KOLEJİAntalya 19 Ekim 2016

  İş AçıklamasıAntalya Lara TAC KOLEJİ temsilciliğimize KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, - Pedagojik formasyona sahip, - MS Office programlarına hakim, - Başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, - İletişim gücü yüksek, üretken, - Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, - Tercihen Akıllı Tahta kullanımı bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Okulu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Kimya Öğretmenliği  bölümlerinden mezun olan,  - Tecrübesi olan, - Yarı zamanlı - Dış görünüşüne önem veren, - İletişim becerileri güçlü,   - Hizmet kalitesine önem veren,   - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  - Alanında üst düzey bilgi sahibi olan,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Amerikan Kültür Kolejleriİstanbul Avrupa 19 Ekim 2016

  İş AçıklamasıAmerikan Kültür Koleji Bahççeşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.  

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Tercihen formasyon belgesi sahibi, • Tam zamanlı çalışabilecek, • Çalışma prensiplerine sadık, • Dış görünüşüne dikkat eden, • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • TAC KOLEJİİstanbul Anadolu 19 Ekim 2016

  İş AçıklamasıKADIKOY TAC KOLEJİ temsilciliğimize Kimya Öğretmeni aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler    • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Tercihen formasyon belgesi sahibi, • Tam zamanlı çalışabilecek, • Çalışma prensiplerine sadık, • Dış görünüşüne dikkat eden, • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek 

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Cemil Ayareviİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYETİŞTİRİLMEK ÜZERE ALTIN ANALİZ LABORATUVARINDA 20-30 YAŞLAR ARASI İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU BAY/BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLABARATUVARDA ÇALIŞACAK, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, ERKELERİN TERCİHAN ASKERLİK GÖREVİNİ BİTİRMİŞ YADA 3 YILDAN FAZLA TECİL DURUMU OLAN, TERCİHEN KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN, EN AZ KİMYA TEKNİK LİSESİ ,2 YILLIK KİMYA MESLEK YÜKSEK OKULU YADA 4 YILLIK KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU(KİMYAGER YADA KİMYA BÖLÜMÜ) OLMAK BAY/BAYAN ALINACAKTIR.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya, Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Laborant, Kimyager

 • EYFEL PARFÜMKocaeli, İstanbul Anadolu 12 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümü öğrencisi olan, 3. ve 4. sınıf lisans öğrencisi olan, Kozmetik sektörüne ilgi duyan, bu alanında kariyer hedefi olan, Sorumluluk sahibi ve öğrenmeye açık, Yaz stajyeri arayışımız bulunmaktır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Stajyer

 • Eykim Gıdaİstanbul Avrupa 12 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda yetiştirilmek üzere Kimya / Gıda Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Aktif satış,pazarlama ve müşteri ziyaretleri yapabilecek, Yurtdışı ile gerekli teknik yazışmaları yapabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Gıda Katkı Maddeleri sektöründe çalışmış veya yeni mezun, B sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Prezantable, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,(İkitelliye ulaşım konusunda sorun yaşamayacak) Bayan,

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Gıda, Kimya

  Pozisyon: Kimyager, Tekniker

 • UNİFAB KİMYAİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜretim Amirinin tarafından belirlenen görev emirlerine göre, sorumlu olduğu işi beklenen zaman ve miktarda, beklenen kalitede yerine getirmek Belirlenmiş çalışma saatleri içerisinde, belirlenen görev yerinde, göreve hazır olarak bulunmak, Görev yerinde çalışma talimatları ve amirlerinin yönlendirmelerine uygun çalışmak, Şirket çalışma ve iş güvenliği kurallarına uymak, Çalışma ortamının her zaman temiz, düzenli ve tertipli bulunmasını sağlamak, Şirketin Kalite Politikasını öğrenmek ve yaptığı her işi bu kapsamda yönetmek, Amiri’nin uygun gördüğü makinalarını makina kullanma talimatlarına uygun olarak çalıştırmak, Üretim esasında prosesi ve ürün kalitesini, ilgili kontrol planlarına uygun olarak kontrol etmek, sonuçları değerlendirmek ve kaydetmek, Makina ve ekipman bakımlarında üzerine düşen görevleri ilgili bakım ve temizlik talimatlarına uygun olarak çalışmak, Tesis içinde iş güvenliği ve genel işletme kurallarına uygun olarak çalışmak, Amirinin kendisine vereceği diğer işleri yapmak,

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi mezunu, Tercihen B sınıfı ehliyetli, Tercihen kimya sektöründe üretim yapan firmalarda çalışmış, Depo, üretim gerektiğinde sevkiyat biriminde görev alacak, Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Tuzla, Pendik, Kartal civarında ikamet eden 22-35 yaş arası, Bay, Üretim Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBayi Satış Organizasyonunu yönetmek Cari hesaplarını takip etmek Bölgenin satış performanslarını takip etmek ve satış performanslarının arttırılmasına yönelik faaliyetleri yürütmek, Mevcut bayileri büyütmek, verimliliği arttırmak, Ürün uygulamalar sonucunda oluşan problemleri ve müşteri şikayetlerini takip edebilecek, gerekirse yerinde inceleme yapabilecek, çözüm için gerekli çalışmaları yürütebilecek, Yeni Ürünlerin piyasadaki ilk uygulamalarını takip edip, gerekli durumlarda uygulamalar yapabilecek, Teknik Satış olarak gerektiğinde yerinde ürünle ilgili müşteriyi ve/veya kullanıcıyı bilgilendirecek, Rakip ürünlerin piyasa performanslarını izlemek,mevcut ürünlerle uygulama analizlerini yaparak, karşılaştırma analizlerini raporlayacak, Satış Pazarlama Müdürlüğü tarafından planlanan Ürün eğitimleri için gerekli hazırlıkları ve organizasyonu gerçekleştirecek Teknik Satış Uzmanıaramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENÇ markası ile Mobilya Verniği sektöründe faaliyet gösteren sektörünün lideri Kayalar Kimya şirketimizde Bursa bölgemizde görev alabilecek, seyahat engeli olmayan "TEKNİK SATIŞ UZMANI“ arıyoruz. Tercihen Kimya Mühendisliği veya Kimya Lisans bölümü mezunu, Satış ve Müşteri İlişkileri yönetimi konusunda deneyimli Tercihen Mobilya Boya ve Vernikleri (mobilya grubu vernik,boya,astar vb) teknik destek konusunda en az 3 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Problem çözme ve analiz yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

  Aranan Kelimeler: kimya mühendisi, kimya mühendisi iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

/13

İş Habercisi - kimya mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?