kimya mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
kimya mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Kimya Mühendisi (Üretim)
  Oba Perdesan
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması 1972 yılından bu yana Modern Perde Sistemleri üreten Firmamızın Gebze Organize Sanayi Bölgesinde kurulu Kumaş Kaplama İşletmesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, 25 – 35 yaşları arasında, Tercihen Kumaş Kaplama işletmelerinde deneyimi olan, Çözüm odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, Planlama ve organize etme becerisi gelişmiş, Üretimde çalışabilecek, zaman kavramı olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, iş disiplini gelişmiş, İletişim becerisi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’ de ikamet eden, TERCİHEN BAY KİMYA MÜHENDİSİ.

 • Kimya Mühendisi Veya Kimyager
  İba Kimya
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması İBA KİMYA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1977 yılında Ankara'da kuruldu.İzolasyon kimyasalları, tiner ve çözücüler ile başlayan üretim ilerleyen yıllarda artarak devam etti. 1995 yılı itibariyle çevreye ve insana saygılı elektrostatik toz boya üretimine başlandı. İnsana ve teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla marka değerini ve pazar payını sürekli artıran lider üretici İba Kimya A.Ş. elektrostatik toz boya sektöründe kariyer yapmak isteyen, tecrübeli ya da tecrübesiz Kimyager veya Kimya Mühendisleri arıyor. Görev Tanımı : İBA KİMYA A.Ş. Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde satış, pazarlama ve teknik servis faaliyetleri. Çalışma Yeri : İstanbul

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya Lisans bölümleri mezunları İstanbul -Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Seyahate engeli olmayan,{C} {C}{C}{C}Öğrenmeye açık, araştırmacı,analitik, yeniliklere açık,takım çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Microsoft Office programlarına hakim Düzenli olarak raporlama yapabilecek

 • Kimyager - Kimya Mühendisi (Satış)
  Adecco
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider uluslararası müşterimiz için Cihaz satışında çalışabilecek ' Kimyager / Kimya Mühendisi 'arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği / Kimya bölümünden mezun Tercihen satış alanında tecrübeli,Cihaz tanıyan ve cihaz satışı yapabilecek olan Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Yeniliğe ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Kimyager - Kimya Mühendisi
  Eroğlu Plastik
  İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Plastik ambalaj sektöründe çalışacak, Kalite yönetim sistemlerine hakim , Ürün takibi yapabilecek, Ofis Programlarını kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Kimya Mühendisi, Kimyager veya Gıda Mühendisi, Erkek Adaylar İçin askerliğini yapmış.

 • İş Açıklaması Derby Konveyör Bant olarak kauçuk kaplı tekstil karkas konveyör bant üretiminde uzman firmamızın Ar-Ge departmanında yer alacak yenilikçi yanı kuvvetli Kimya Mühendisi aranmaktadır. Yeni ürün geliştirme konusunda gerekli araştırmanın yapılması ve yazılı olarak yönetime sunulması, Yönetim onayı sonrası projelendirilmesi ve yönetime düzenli ara raporlar sunulması, Yürütülen projenin, takım arkadaşları koordinasyonuyla sonlandırılması, TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansı vb. desteklerinin mezvuatlarının incelenmesi, yeni projelerin bu destekler içerisinde araştırılması ve destek başvurusunun takibi, Sektör trendlerinin takibi ve vizyonumuzla örtüşecek yeniliklerin üretimimize yansıtılması için yurtdışında yayınlanan makalelerin incelenip, projeye dönüştürülmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendislik bölümlerinden mezun, Ar-Ge departmanında 2-3 sene deneyimli, Tercihen lastik sektöründe bilgi sahibi, Çerkezköy veya Çorlu bölgesinde ikamet eden veya edebilecek, Pratik ve çözüm üretebilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iş disiplinine sahip, İnsan ilişkilerinde güçlü, sözlü ifade ve temsil yeteneği kuvvetli, Sorumluluk sahibi, MS-office programlarına hakim, İleri derecede ingilizce makaleler okuma-anlama yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bay/Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Kimya Mühendisi
  Mercan Kimya
  Türkiye, Romanya 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Muhtelif sektörlere parafin, parafinik yağlar ve parafin emulsiyonları üreten firmamızın Romanya 'da kurulu olan fabrikasında çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen niteliklerde Kimya Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, - İyi derecede İngilizce bilen, - Erkek olup askerlikle ilişkisi olmayan, - B sınıfı ehliyet sahibi, - Seyahat engeli olmayan, - Bilgisayara ve ofis programlarına hakim, - Laboratuvar ekipman ve cihazları kullanımında tecrübesi olan, -Sorumluluk bilinci gelişmiş, yeniliğe ve gelişime açık, - Romanya'da ikamet eden yada edebilecek olan Kimya Mühendisi çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Kimya Mühendisi
  Cey Kimya
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kendi patentli teknolojisi ile kimya tesisleri kuran firmamız üretmekte olduğu DOTP isimli kimyasalın pazarlama ve satışını yapacak KİMYA Mühendisi veya KİMYAGER ler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -- Çok iyi derecede ingilizce bilen -- Yurtiçi ve yurtdışı Seyahat engeli olmayan -- B sınıfı ehliyetli ve sürüş tercübesi olan -- Sorumluluk sahibi -- Dış görünüşüne önem veren -- KİMYA Mühendisi veya KİMYAGER ler alınacaktır.

 • İş Geliştirme - Kimya Mühendisi
  Nanokim Kimya
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması - Kimya sektörü için ürün satışlarını arttırmak, - Pazar geliştirme çalışmalarında için gerekli aksiyonları yapmak, - Yeni pazar ve müşteri araştırmak, - Yeni ürün araştırmak. - Satış bölümüne teknik destek olmak, - Mevcut ve yeni ürünlerle ilgili teknik destek sağlamak, - Yabancı misafir ağırlamak, ziyaret programlarını gerçekleştirmek, gerekli teknik ve diğer destekleri vermek, - Teknik eğitim için yurt dışı seyahatleri yapmak, - Yönetime düzenli olarak faaliyet raporu sunmak.

  Aranan Nitelikler Boya, Plastik, Kauçuk, Kozmetik gibi sektörler için hammadde ithalatı ve satışı yapan şirketimizin Pendik-Kurtköy ofisinde görevlendirilmek üzere ; - Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren tercihen Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, - Çok iyi derecede İngilizce bilen (teknik konuşma ve yazma, 2. dil tercih nedenidir) - Kimya sektöründe min. 2 yıl deneyimli, - Bilgisayar ve MS Office programlarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın, - Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, - Müşteri ve sonuç odaklı olup alanındaki yenilikleri takip eden, - B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen - Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, - İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze’ de ikamet eden, - Seyahat engeli olmayan, "Kimya Mühendisi” aranmaktadır.

 • İş Açıklaması KİMYA MÜHENDİSİ KONYA KROM FABRİKAMIZA

  Aranan Nitelikler KİMYA MÜHENDİSİ

 • Kimya Mühendisi
  Özkaymak
  Konya 13 Haziran 2015

  İş Açıklaması KİMYA MÜHENDİSİ

  Aranan Nitelikler KONYA KROM FABRİKAMIZA KİMYA MÜHENDİSİ ALINACAKTIR

 • İş Açıklaması Adana Fabrikamızda görev alacak Kimya Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli, Gıda Güvenliği prensiplerine göre üretimi takip edecek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, Üretilen ürünlerin yasal mevzuat ve şartlara uygunluğunu kontrol edecek, Sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adayar için askerlikle ilişkisi olmayan Adana ilinde ikamet eden/edebilecek

 • Kimya Mühendisi
  Vakko
  İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde ipek kumaşlar üzerine boya - baskı - apre konularında görev alacak "Kimya Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Kimyası konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması İşe Alınacak olan kişi; Tüm üretim sürecininin ve Laboratuvarın yönetiminden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ YAPI MALZEMELERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN 'KİMYA MÜHENDİSİ' ARAMAKTAYIZ. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yapı kimyasalları alanında en az 3 yıl deneyimli, Hafif Agrega, dolgu malzemeleri, seramik yapıştırıcıları, derz dolgu ürünleri, çimento esaslı sıva ve şaplar, kuru karışım harçlar konusunda tecrübeli olup ürün reçete ve formülasyonlarını hazırlayabilecek, 'TSE - ISO – CE' belgelerinin alınması, muayene ve deneyleri konusunda tecrübeli ve bu süreçler için gerekli deney ve analizleri yapabilecek, Ürün reçete ve formülasyonlarını hazırlayabilecek, Fabrika ortamında sertifikasyon ve belgelendirme süreçlerini yönetebilecek.

 • İş Açıklaması Türkiye’nin kimya sektöründeki ilk 100 ihracatçısından biri olan ve küresel pazarın farklı endüstrilerine hizmet eden Uğur Selüloz Kimya, dünyanın lider Sodyum Karboksimetil Selüloz ve Polianyonik Selüloz üreticilerinden biridir. Sektöründe öncü ve lider olan şirketimizin Nazilli/Aydın tesislerinde görevlendirilmek “BAKIM PROJE MÜHENDİSİ” takım arkadaşları arıyoruz. Tesisin yardımcı üniteler dâhil bakım onarım planlarını hazırlamak ve uygulanmasını SAP programı üzerinden sağlamak Kestirimci ve Önleyici bakımları planlamak ve uygulamak Arıza ve duruş nedenlerinin analizlerini yapmak, iyileştirmeleri planlamak ve uygulamak, Makine ve sistemlerde iyileştirme projelerinin planlanması ve uygulanmasını sağlamak, Makine ve ekipmaların projelerini yönetmek, Planlanan makine yatırım ve alt yapı faaliyetlerini uygulanmasını koordine etmek Yurtdışı ve yurt içi makine ekipman siparişlerinin verilmesi, teslim alınması, yerine kurulması devreye alınması ve işletme yetkililerine teslim edilmesi süreçlerinde görev alacak. Başvuruda bulunacak adayların, "ilgili kriterleri sağladığını açıkça belirten" bir ön yazı ile başvuru yapmasını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Bakım-Proje konularında asgari 2 yıl deneyim sahibi, tercihen kimya sektöründe çalışmış Erkek, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede Autocad veya Solidworks programlarından birini kullanmak Askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi/Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Aydın veya Nazilli'de ikamet edebilecek, Sürekli yeniliklere ve gelişmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme kabiliyetine sahip, Proses otomasyonu ve proses armatürleri konusunda bilgi sahibi.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Kimya ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Kalit yönetim sistemleri konusunda tecrübeli * İngilizce bilen, * Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Askerlğini yapmış, Bay.

 • Teknik Pazarlama Mühendisi
  Sika Yapı Kimyasalları…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Sika, 1910 yılında İsviçre’de kurulmuş, dünya çapındaki üretim ve satış ağıyla, yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren global bir gruptur. Sika, su yalıtımı, derz dolgu, çok amaçlı yapıştırma, zemin kaplama sistemleri, kimyasal beton katkıları ile yapı ve endüstrideki yük taşıyan sistemlerin güçlendirilmesi ve korunması için kullanılan ürünlerde global lider konumundadır. Sika Yapı Kimyasalları A.Ş olarak gelişen organizasyonumuz içerisinde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı bünyesinde 'Teknik Pazarlama Mühendisi' olarak yer almak üzere takım arkadaşları arıyoruz. Sorumlu olduğu bölgede hedef müşteri gruplarına yönelik satış faaliyetlerini gerçekleştirmek. Satışı yapılan ürünlerin sevkiyat süreçlerini takip etmek. Sorumlu olduğu bölge dahilinde pazarlama faaliyetleri, hedef tespitleri ve pazar payı geliştirme stratejileri oluşturmak.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisi veya Mimar Tercihen yapı kimyasalları teknik şartnameleri konusunda 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı Sürücü ehliyeti ve aktif sürüş deneyimine sahip Yurt içi/dışı yoğun seyahat etmeye elverişli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek

 • İş Açıklaması ANKARA Şubemizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya ) Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

 • İş Açıklaması Antalya , Alanya ve Manavgat Şubelerimizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya , Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği, Kimya, Çevre Mühendisliği ), Antalya, Alanya yada Manavgat ta ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli, Aktif satış yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

 • Ürün Mühendisi
  Sika Yapı Kimyasalları…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Sika, 1910 yılında İsviçre’de kurulmuş, dünya çapındaki üretim ve satış ağıyla, yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren global bir gruptur. Sika, su yalıtımı, derz dolgu, çok amaçlı yapıştırma, zemin kaplama sistemleri, kimyasal beton katkıları ile yapı ve endüstrideki yük taşıyan sistemlerin güçlendirilmesi ve korunması için kullanılan ürünlerde global lider konumundadır. Sika Yapı Kimyasalları A.Ş olarak gelişen organizasyonumuz içerisinde Yapı grubu bünyesinde 'Ürün Mühendisi' olarak yer almak üzere takım arkadaşları arıyoruz. İnşaat Mühendisi Yapı kimyasalları ürünleri konusunda deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu Araştırmacı, analitik, sonuç odaklı, yeniliklere açık İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip, seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek

  Aranan Nitelikler Şirket içinde ve dışında gelişen yeni teknolojileri, ürün ve sistemleri takip etmek Hedefler veya müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve sistemlerin seçimi, adaptasyonu, takibi gibi süreçlerde teknik uzman olarak aktif rol üstlenmek Sorumluluk alanında bulunan ürünlerin mevcut pazar koşullarındaki performanslarını düzenli olarak takip etmek ve raporlamak Ürün geliştirilmesi ve iyileştirilmesi projelerinde (PMP, TPP) AR-GE ile birlikte yürütülen çalışmalara katılmak Sorumluluk alanındaki ürünlerin teknik uygulama sorunlarını araştırmak, çözüm üretmek ve müşteri şikayetlerini çözmeye yönelik faaliyetleri yürütmek Sorumluluk alanındaki ürünlerin teknik dokümantasyonunu hazırlamak ve güncellemek

 • Teknik Servis Mühendisi
  İnvivo
  İstanbul Anadolu 11 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz, Amerika merkezli dünyanın önde gelen laboratuar tedarikçi firmalarından biridir. Dünyanın pek çok ülkesinde analitik laboratuar cihazları, laboratuar sarf malzemeleri, laboratuar kimyasalları satışı ve anahtar teslim laboratuar projeleri gerçekleştiren müşterimizin Tuzla Organize Deri Sanayii'deki Teknik Servis birimi'nde görevlendirilmek üzere mühendisler arıyoruz. Teknik Servis Mühendisi; satışı yapılmış laboratuar cihazlarının kurulumu ve aplikasyonundan, arızalı cihazların yerinde veya teknik servis biriminde müdahele edilerek arızanın giderilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin elektrik, elektronik veya mekatronik bölümlerinden mezun, - Laboratuar cihazları teknik servisinde en az 2 sene deneyimli, - İyi derecede ingilizce bilen, - Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, - B sınıfı sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Çözüm odaklı, disiplinli ve iletişimi kuvvetli adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren ve çok uluslu bir şirketler grubu olan müşterimiz için "Üretim Mühendisi" arıyoruz. Vardiyaların verimli bir şekilde çalışmasının denetlenmesi, Fabrikanın Kalite Süreçlerinin takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kalite süreçleri (ISO 9001-14001-18001) hakkında bilgi sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Dikkatli, gelişime açık, çözüm odaklı çalışabilen, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Bergama'da ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • İş Açıklaması Türkiye Genelinde ürün gelişimine katkıda bulunabilecek Satış Politikaları oluşturabilecek Bay Profesyonel Endüstriyel Temizlik ürünleri Satış Yöneticisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Tercihen Kimya Mühendisi), Antalya da ikamet eden veya edebilecek, Bölgeyi ve ürünleri iyi tanıyan; Tercihen Profesyonel Endüstriyel temizlik ürünleri satışı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, En az 2 yıllık yöneticilik deneyimi olan , Tercihen iyi derecede yabancı dil (İngilizce) bilgisi olan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

 • İş Açıklaması Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan, 3.000 çalışanı ile bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe ŞANLIURFA fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tekstil, endüstri, kimya mühendisliği bölümlerinden mezun 0-2 yıl arasında iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yapılan mühendislik çalışmalarını sahaya uyarlanmasını sağlayacak, Kararlı, takipçi, detaylara dikkat eden, farklı düşünme becerisi olan, dinamik Analitik düşünebilen, mühendislik bakış açısı gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Ziraat Mühendisi veya Veteriner alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış ve Pazarlama alanında çalışacak B sınıfı ehliyetli Türkiye geneli seyahat problemi olmayan Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları şartı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Sektöründe lider üretim firmamızın KOYUNDERE şubesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli Üretim Mühendisi alınacaktır . Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Üretim planlamasına katkıda bulunmak, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Kalite bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ,Endüstri Mühendisliği,Kimya,Makine bölümünden mezun, Üretim faaliyetleri konusunda en az 3 Yıl tecrübeli, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Tercihen İzmir’in Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Prysmian Group, 50 ülkede faaliyet gösteren 89 fabrikası, 17 Araştırma & Geliştirme Merkezi ve 20.000’in üzerinde çalışanı ile yüksek teknoloji ürünü enerji ve haberleşme kabloları ve sistemleri dalında dünya çapında lider bir firmadır. Ar&Ge departmanımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Ar&Ge Tasarım ve Ürün Geliştirme Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır: Ürün tasarım ve revizyonlarını hazırlamak ve maliyetleri oluşturmak Yeni ürün ve/veya mevcut ürünleri geliştirmek Ürün spesifikasyonlarını ve ihale teknik dökümanlarını hazırlamak Maliyet optimizasyon çalışmaları yürütmek İlgili standartları, yönetmelikleri, teknolojik gelişmeleri takip etmek Ulusal ve uluslararası standartizasyon çalışmalarına katılmak Patent çalışmaları yapmak

  Aranan Nitelikler Mühendislik fakültelerinin Kimya, Malzeme, Elektrik, Elektrik&Elektronik Mühendisliği mezunu İyi derecede İngilizce bilen Yurtdışı seyahat engeli olmayan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen Elektrik Elektronik tecrübesi olan Tercihen Plastik Enjeksiyon tecrübesi olan En az 3 yıl tecrübesi olan Teknik resim okuma becerisi olan, 27 yaş ve üzeri Tercihen problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Veri toplama ve verileri analiz etme kabiliyeti yüksek, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilen, iletişim becerisi yüksek, Gelişime açık olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Manisa ve İzmir'de ikamet eden

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışacak, "Gıda Mühendisi/Üretim Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin "Gıda Mühendisliği", ya da "Ziraat Mühendisliği (Gıda ve Süt Bölümü), Kimya Mühendisliği, Kimyager, Diyetisten, Ev Ekonomisi Yüksek Okulu Beslenme" bölümlerinden mezun. (İlgili bölümlerden mezun olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.) Catering sektöründe deneyimli, Üretim planlaması ve personel kadrolarının yönetimi alanında deneyimli, Ürünlerin reçetelerini hazırlayıp günlük cost kontrollerini yapabilecek, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Bütçe çalışması ve Raporlama yapabilecek, Sonuç odaklı çalışıp, karar verme, problem çözme ve liderlik vasıflarına sahip, İş Sağlığı ve Gıda Güvenliği ile ilgili mevzuata hakim, ISO 22000 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgili, Bilgisayar ve Office yazılımlarına hakim, (FoodSoft ve SAP bilenler önceliklidir.) Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, Aktif araç kullanabilen, Gebze'de ya da Çorlu'da ikamet eden,

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sincan/Ankara fabrikasında görev almak üzere 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, Kimyager SAP kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Planlama, organizasyon yapabilen

 • İş Açıklaması Prysmian Group, 50 ülkede bulunan şubeleri, 91 fabrikası, 17 Araştırma & Geliştirme Merkezi ve 20.000’in üzerinde çalışanı ile yüksek teknoloji ürünü enerji ve haberleşme kabloları ve sistemleri dalında dünya çapında lider bir firmadır. Araştırma&Geliştirme / Malzeme Teknolojileri departmanımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip " Malzeme Teknolojileri Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır: Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümünden mezun Tercihen polimer konusunda Yüksek Lisans/Doktora yapmış veya tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen Akademik ve teknik dokümanları okuyup-anlayabilen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Malzeme geliştirme projelerinde görev almak Laboratuvar bünyesinde yürütülen test faaliyetlerinde görev almak Reach, RoHS gibi yönetmelikleri takip etmek TS ISO/IEC EN 17025 Laboratuvar Yönetim Sistemi gerekliliklerinde çalışmak

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - kimya mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?