lojistik uzmani için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
lojistik uzmani
 • Lojistik Uzmanı Uzman Yardımcısı

  Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamülleriİzmir, Afyon, Aydın, Denizli, Isparta, Kütahya, Muğla 5 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıİŞ TANITIMI Kurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001, ISO 45001 ve IATF 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2020 yılı İSO 500 araştırmasında 30. sırada yer almıştır. "KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda "Lojistik Uzman/Uzman Yardımcısı" unvanı ile çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.
  Aranan NiteliklerYeterlilikler: Üniversitelerin; Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmak, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, Çok iyi düzeyde excel bilgisine sahip olmak, Temel düzeyde finansal bilgiye sahip olmak, Yetkinlikler: Sonuç odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Diğer Adaylara Göre Tercih Edilme Nedenleri: SAP programı hakkında bilgi sahibi olmak, Dış ticaret ve gümrük mevzuatı hakkında bilgili olmak, Kişisel Özellikler: Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, Seyahat engeli olmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, Denizli’ de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak.
  Aranan Kelimeler: lojistik uzmani, lojistik uzmani iş ilanları

  Sektör: Endüstri, Lojistik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Lojistik Mühendisi, Lojistik Uzman Yardımcısı, Lojistik Uzmanı, Tedarik Sorumlusu, Tedarik Uzmanı, Uzman, SAP Lojistik Süreç Danışmanı, SAP Lojistik Uzmanı

Sayfa:/34

İş Habercisi - lojistik uzmani için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?