magaza mudur yardimcisi mall of istanbul için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
magaza mudur yardimcisi mall of istanbul
  • İş AçıklamasıBizim tarzımızda 1984 yılından beri perakende sektöründe ve iç giyim dünyasında işimize duyduğumuz tutkuyla öne çıkmak var. Üstelik şimdi yeni hedeflerimize omuz omuza ilerlediğimiz bir değişim ve gelişim sürecindeyiz. Modaya bakış açımızı, vizyonumuzu ve büyüyen organizasyonumuzu geliştirmek; bizde yepyeni bi' moda oldu! İşte bu sebeple bizimle aynı heyecanı paylaşacak, samimiyeti ve sağduyusuyla şirketimizde çalışacak bir ekip arkadaşı arıyoruz. Sen de çevresine duyarlı ve farklılıklardan beslenen ekibimizde "Mağaza Müdür Yardımcısı" olarak sürdürülebilir bir kariyer arıyorsan; Mall Of İstanbul Avm mağazamızda yerin hazır.
    Aranan NiteliklerNe Tarz Nitelikler Arıyoruz? Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılıkta 3 yıl, mağaza yöneticisi olarak 1 yıl deneyimli, Tercihen Nebim v3 bilgisi olan, Yönetim ve iletişim becerileri gelişmiş, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştirebilen, Proaktif ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan. Bu Role Özgü Sorumluluklar Neler? Verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Mağazanın ve ekibin yönetilmesi, Mağazada müşteri memnuniyetinin sağlanması, Sadık müşterilerin yaratılması, Ekibin yetiştirilmesi, Mağazanın eksiksiz işletilmesiyle ilgili organizasyonun parçası olunması.
    Aranan Kelimeler: magaza mudur yardimcisi mall of istanbul, magaza mudur yardimcisi mall of istanbul iş ilanları

    Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

    Pozisyon: Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü, Mağaza Yönetici Yard., Mağaza Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Mağaza Yöneticisi, Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni, Perakende Müdür Yardımcısı, Perakende Müdürü, Perakende Satış Müdürü, Mağaza Yönetici Adayı

Sayfa:/50

İş Habercisi - magaza mudur yardimcisi mall of istanbul için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?