magaza satis danismani istanbul avrupa yakasi için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
magaza satis danismani istanbul avrupa yakasi
  • İş AçıklamasıMağazada satılan ürünler konusunda müşterilere danışmanlık yaparak ürünlerin satışını gerçekleştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve alışveriş sürekliliğini arttırmak, stant ve ürünlerin düzeninden sorumlu olmak. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.
    Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu,  Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,  Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,  Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,  MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,  Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
    Aranan Kelimeler: magaza satis danismani istanbul avrupa yakasi, magaza satis danismani istanbul avrupa yakasi iş ilanları

    Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

    Pozisyon: Aktif Satış Danışmanı, Mağaza Elemanı, Mağaza Görevlisi, Mağaza Kasiyeri, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Mağaza Satış Personeli

Sayfa:/50

İş Habercisi - magaza satis danismani istanbul avrupa yakasi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?