Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

muhasebe için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
muhasebe
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Muhasebe Personeli

  Pançoİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş Açıklaması1978 yılından bu yana çocuk hazır giyiminin güçlü markası ve öncüsü olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Personeli ekip arkadaşı aramaktayız. Günlük banka ekstrelerini muhasebe kayıt düzenine uygun olarak işlemek, Günlük alış faturalarını, muhasebe kayıt düzenine uygun olarak işlemek, E-defter gönderilmeden önceki tüm muhasebe hesapların kayıt düzenine uygunluğunun kontrol edilmesi çalışmalarında görev almak, KDV Beyannamesi düzenleme çalışmalarında görev almak.

  Aranan Niteliklerİlgili Üniversite ve ya meslek yüksek okulu mezunu, Minumum 3 yıl tecrübeli, Nebim V3 programını bilen, Tercihen perakande giyim sektörü muhasebesinde tecrübeli, Ms Office (Excel, Word) programlarını iyi derecede kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden. Muhasebe Personeli aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıİSTANBUL BAYRAMPAŞA'da bulunan fabrikamızın muhasebe departamanında çalışmak üzere muhasebe sorumlumuza yardımcı olabilecek yeni mezun veya 1-2 yıl deneyimli, firmamızda kendini geliştirebilecek genç dinamik çalışma arkadaşı aramaktayız. Firmadaki telefonlara bakmak. Muhasebe birimine bağlı olarak, firmaya giren çıkan hammadde ve emtiaların kayıtlarını tutarak stok takibine yardımcı olmak. Sevk ve irsaliye faturası düzenlemek. Müşterilerin cari hesap kontrollerini, ödeme takip ve mutabakatlarını yapmak. Diğer birimlerin evrak işlerinin takibini yapmak. Muhasebe bölümüne yardımcı olacak şekilde diğer benzeri işlerin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin muhasebe, işletme, iktisat, maliye vb. bölümlerinden mezun. İyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı, İş planlama ve analitik düşünebilme yeteneği gelişmiş, Mesleki gelişime önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşı aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman Yard

 • Muhasebe Sorumlusu

  NEURA BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM LTD. ŞTİ.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Ataşehir'de bulunan,yerli ve yabancı şirketlere Mali müşavirlik hizmeti veren şirketimize aşağıdaki görev tanımı için muhasebe sorumlusu aramaktayız. Şirketlerin tüm resmi kayıtlarını Türk Vergi Kanununa uygun hazırlamak Aylık ve yıllık genel muhasebe ve maliyet muhasebesi kapanış işlemlerinin yürütülmesi Ba/Bs, Kdv, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar vergisi Beyannamelerinin hazırlanması Bordro,SGK, İş Kur bildirgelerinin hazırlanması, Şirket varlıklarına yönelik amortisman ve değerleme çalışmalarının yapılması ithalat ihracat muhasebesi işlemleri Dönem sonu işlemleri Şirket resmi defterlerinin basılmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen Luca Muhasebe Programı tecrübesi olan, 5 yıl ve üstü muhasebe bürosu deneyimi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Anadolu yakasında ikamet eden ve ulaşımla ilgili sorunu olmayan

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Sorumlu, Süpervizör, Müşavir

 • İş AçıklamasıTüm genel muhasebe konularına hakim olmak, Muhasebe ile ilgili evrakların alınması, kontrol edilmesi ve muhasebe sistemine girilmesini sağlamak Günlük Banka ve Nakit işlemlerini ve fişlerini girilmesi ve raporlanmasını yapmak. Şubelerde yapılan Ön Muhasebe İşlemlerini kontrol etmek ve yönlendirmek. Yasal beyannamelerin zamanında ve kayıtlara uygun şekilde düzenlenmesine destek olmak, ( KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi, Kurumlar) Tedarikçilerle ve şirketler arası mutabakat süreçlerinin takibi, Resmî kurumlarla ilişkileri yönetmek Gelir tablosu, bilanço ve diğer mali tabloları tek düzen muhasebe sistemine uygun olarak hazırlamaya yardımcı olmak, Aylık mizan kontrolleri, Personel bordro, tahhakkuk ve diğer tüm personel işlemlerine hakim olmak, Sabit kıymet çalışmaları, amortismanların takibi, Günlük, haftalık, aylık raporları hazırlayıp bağlı bulunduğu yönetime sunmak için gerekli hazırlıkları yapmak. işlemlerini gerçekleştirebilecek Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen ETA programını etkin kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme yeteneği ve sayısal becerisi güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişimi iyi ve değişime açık, iş konusunda titiz davranan, çözüm odaklı, Ekip çalışmasına yatkın Tercihen İngilizce bilen İş sorumluluğu ve öz disiplini yüksek Yeniliklere ve devamlı öğrenmeye açık 'Muhasebe Uzmanı' olarak çalışacak takım arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • Muhasebe&Finans

  FİLMON BASKI ÇÖZMLERİİstanbul Avrupa 2 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe&finans Muhasebe fişlerinin oluşturulması (Kasa, Banka, Kredi, Çek, Alıcılar, Satıcılar) ve yevmiye defterine aktarılması · Ödeme listelerinin hazırlanması, onaya sunulması ve onay sonrası işlemlerin tamamlandığının takibinin yapılması · Günlük nakit akış ihtiyacının belirlenerek nakit yönetiminin yapılması ve raporlanması · Günlük merkez ve şube nakit kasalarının takibi ve kasa işlemlerinin (tahsilat, ödeme, gün sonu bakiyenin bankaya yatırılması) yapılması · Personel iş avansları ve harcama formlarının muhasebeleştirilmesi, takip edilmesi ve onay süreçlerinin tamamlanmasına müteakip ödemelerinin yapılması · Kredilerin günlük takibi, anapara ve faiz ödemelerinin yapılması, faiz tahakkuku ve döviz kredilerinin değerlemelerinin yapılarak üst yönetime raporlanması · Cari hesaplar kur değerlemelerinin yapılması · Cari hesap mutabakatlarının yapılması ve sorunların tespit edilerek ilgili departmanlar ile paylaşılması · Kasa, Banka , çek , senet , kredi mutabakatlarının yapılması · Aylık ve yıllık UFRS/VUK mali dönem kapanış işlemlerinde bağlı olduğu yöneticiye destek olunması · Vergi Beyannamelerinin hazırlanması için gerekli olan ön çalışmaları yapmak · Alacak ve Borç Yaşlandırma raporlarının haftalık hazırlanması ve üst yönetime iletilmesi · Vadesi geçen alacakların tahsilatı için müşteri ile görüşmelerin yapılması, prosedürler çerçevesinde alacağın takip edilerek gerektiğinde şirket hukuk departmanına alacağın devredilmesi ve şüpheli alacak karşılığı ayrılması · Teminat mektubu fiyatlaması, bankadan temin edilmesi ve takip işlemlerinin yapılması · Cari hesap kartlarının oluşturulması işlemini yapmak ve firmalardan gerekli belgeleri ( vergi levhası, ticaret sicil gaz., imza sirküleri vb.) temin etmek · Yeni çalışılması planlanan, potansiyel müşterilerin mali analiz sorgulamalarının yapılması, cari limitlerinin üst yönetim tarafından belirlenmesinin takibi ve ERP sistemine limitlerin girilmesi · Resmi kurumlarla ( Vergi Daireleri,SGK,Ticaret Sicil Müdürlüğü) gerekli koordinasyonun ve iletişimin sağlanması · E-defter ve E-fatura kontrolleri

  Aranan NiteliklerMuhasebe ve Finan konularını hakim olmak sigara içmemek Titiz ve disiplinli çalışmak

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması TURKCELL SUPERONLİNE İLETİŞİM OFİS'TE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Ön muhasebe süreçlerinin düzenli olarak yürütülmesi, Netsis'te stok giriş çıkış ve takip işlemleri, fatura kesimi, BA-BS Mutabakatı, cari takibi gibi genel anlamda ön muhasebe süreçlerinden sorumlu olacak, Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Netsis muhasebe modülünü kullanmayı iyi derecede bilen, Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Problemler karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İletişim becerileri güçlü ve sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi, 22-35 yaş aralığında, Çiğli ve çevresinde ikamet eden Bay/Bayan (bay adayların askerlikle ilişiğinin olmaması tercih sebebidir)

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMuhasebe süreçlerinin yasal mevzuata uygun bir biçimde kayıt ve kontrolünün zamanında tam ve doğru olarak yürütülmesi, • Tüm Muhasebe kayıtlarının, dönem sonu ve yıl sonu işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • KDV, KDV2, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi vb tüm beyannamelerin yasal mevzuata göre hazırlanması, • Tüm Cari Hesapların kontrol ve mutabakatının sağlanması, • BA-BS Mutabakatlarını koordine edilmesi ve bildirimini yapılması, • Aylık mizanı hazırlamak ve kontrol etmek, • Sabit kıymetlerin kontrolü ve kaydı, sabit kıymet liste ve etiketlerinin güncel tutmak ve sigortaları yapmak, • Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların hazırlanma süreçlerini yürütmek, • Aylık Nakit Akışı Hazırlanması, Ödemelerin Takibinin Yapılması, • Aylık ve Yıllık Genel Muhasebe kapanış işlemlerinin yürütülmesi • Kendisine bağlı ekibin sevk ve idaresi süreçlerinden sorumlu olacak ve Mali İşler Müdürü’ne raporlama yapacak.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, • Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, • Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, satış muhasebesi ne hâkim • Finansman, bütçe konularına; mali mevzuata, mali tablolara, finansal enstrümanlara hâkim, • MS Office program ve uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, • Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkileri gelişmiş, • Planlı ve düzenli çalışma karakterine sahip, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Analitik düşünme, analiz ve yorum yapabilecek bilgi ve beceriye sahip, • Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bay.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Muhasebe Elemanı

  Remzi Kitabeviİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak, Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan NiteliklerEtiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Danışman

 • Muhasebe Sorumlusu

  ALTIN GAYRİMENKUL EMLAK İİstanbul Avrupa 15 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİş Tanımı; Gayrimenkul Sektöründeyaygın şube ağı ile faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Bahçelievler’de ki Genel Müdürlüğü'nde görev yapmak üzere "Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır. Şirketin muhasebe ile ilgili işlemlerinin kayıt, kontrol ve takibini yapacak, sağlıklı işletilmesinden sorumlu olacaktır. İşlemlerin faturalandırılması ve aylık faturaların kesilmesi, şube ödemelerinin takibi ve tahsil edilmesi, borç takibi ve önleyici düzenlemeler gibi görevler alacaktır.

  Aranan Niteliklerİstenilen Özellikler Üniversiteveyayüksekokulmezunu (Maliye ,muhasebe, işletmebölümler) Muhasebealanında an az 3 yıl tecrübeli ve referanslı Askerliğini yapmış, araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilecek Mutlaka, LOGO (Go) programına hakim ve deneyimi olan, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku, genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim, Fatura-irsaliye, Cari Hesap, Personel İşlemleri takibini yapabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Ekip çalışmasına yatkın, Cumartesi günü de çalışabilecek. Not: Müracaatlarınızda Maaş ücret beklentinizi belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sorumlu

 • Muhasebe Elemanı

  Karali Çayİstanbul Avrupa 11 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN ÖN MUHASEBE DE , EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK EYÜP,G.OSMANPAŞA,FATİH,ALİBEYKÖY CİVARINDA İKAMET ETMEK

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Gıda, Diğer

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Muhasebe Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe İle ilgili bölümlerden mezun, Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, Tek düzen hesap planına vakıf, Logo-G3 programlarını bilen, Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Vergi ve SGK( Bordrolama) boyutunda gerekli iş ve işlemleri yerine getirmek, kanunen zorunlu bildirimlerin beyannamelerin, ilgili kurum ve kuruluşlara gönderilmesini sağlamak, şirketler hakkında yönetime istenilen standart raporlamaları hazırlamak, Ticaret odası, Sicil işlemleri konusunda tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik durumundan muaf, Yoğun çalışma temposuna uyumlu, Düzenli, dikkatli, titiz, Firma Kültürüne uyumlu.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası & Çekmeköy Taşdelen’de yer alan Firmamızda görevlendirilmek üzere, Tekstil muhasebesi alanında en az 5 yıl tecrübeli ‘Muhasebe Sorumlusu’ çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Muhasebe Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKurumun Muhasebe Süreçleri ile ilgili işleri yürütmek ve yürütülmesiyle ilgili bağlı personeli yönlendirmek ve yönetmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen SMMM belgesine sahip Vergi, SGK, Teşvik ve Beyanname Süreçlerine hakim Yasal mevzuatı ve kanunları yakından takip eden, MS Office programlarına etkin kullanabilen, Yönetsel becerileri gelişmiş ve iletişimi güçlü

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

 • Muhasebe Uzmanı

  Kıvanç Kimyaİstanbul Anadolu 10 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAy sonu mizan kontrolu yapılması, Personel özlük işlerinin takibi, Sgk ve İşkura bildirim ve beyanları zamanında yapılması Şirket muhasebe kayıtlarının doğru ve usulüne uygun tutulmasının sağlanması, Beyanname Süreçlerine (KDV, Muhtasar, Damga, Ötv, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi vb.) hâkim ithalat / ihracat işlemlerinin yapılması Dönem sonu işlemlerine hakim Tercihen Ötv konusunda tecrübeli

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe, Kamu Yönetimi vb. bölümlerinden mezun, Genel muhasebe, Maliyet Muhasebesi konularına hakim Yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabilen, Tercihen Mikro programını kullanabilen, Detay ve takip odaklı, sorumluluk sahibi, dikkatli, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve yönetimi konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sorumlu

 • Ön Muhasebe Sorumlusu

  Engin Ayakkabıcılıkİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİş Tanımı: • Ön muhasebe işlemleri; cari takibi, çek-senet, stok takibi gibi süreçler yapılacaktır. Yerimiz Beyazıt tramvay durağına yakındır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  Aranan NiteliklerGenel nitelikler: • En az Lise Mezunu ,tercihen üniversitelerin işletme, iktisat, muhasebe vb. bölümlerden mezun • Muhasebe programları süreçlerinde deneyimli, ilgili , Exel, Word gibi Office Uygulamalarına hakim • İnsan ilişkilerinde kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, görev ve sorumluluk duygusu gelişmiş • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan Bay, Bayan takım arkadaşları arıyoruz. Dürüstlük ve Güvenilir olmak anlayışına bağlı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMuhasebe süreçlerinde tecrübeli, En az lise, tercihen Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul KAVACIK bölgesine ulaşım sorunu olmayan

  Aranan NiteliklerHesap mutabakatlarını ve cari işlemlere ait mutabakatları ve analizlerini yapmak, Evrak girişi, cari hesap kontrolünü yapmak, Şubelerin günlük verilerinin kontrol edilip muhasebeleştirilmesi Şubelerin sayımlarının yapılması Genel ve Ön muhasebe işlemlerinin yapılması

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Muhasebe Görevlisi

  Boskarİstanbul Anadolu 27 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİş makinaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız da görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "Muhasebe Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Genel muhasebe bilgisi olan, - Stok kontrolü yapabilen, - Gelir gider hesaplarına vakıf, - Tüm alış ve satış faturalarını işleyebilecek, - Cari hesap mutabakatı yapabilecek. ticaret lisesi yada yüksek okul mezunu bay bayan çalışma arkadaşı arıyoruz, * Anadolu yakasında oturan, ve netsis bilgisi olan arkadaşlar tercih edilecektir.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu

 • Muhasebe Sorumlusu

  SAKARYA ZIMPARAİstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMaliyet ve Yönetim Muhasebesi ve Finansal Raporlama yapmak Tek Düzen Hesap Planı ve Genel Muhasebe Uygulamalarının Takibi yapmak Aylık KDV Muhtasar Ba-Bs ve Sgk beyannamelerini hazırlamak Çek Senet ve Banka işlemlerinin takibini yapmak

  Aranan NiteliklerBenzeri görevlerde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen 4 yıllık Üniversite mezunu, ( İİBF bölümlerinden mezun) Tercihen SMMM Belgesine Sahip, Resmi Muhasebeye hâkim, Beyanname düzenleme ve kontrol etme tecrübesi olan MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Mikro Enerji programlarını bilen, E-fatura ve E-defter uygulama işlemlerini yürütebilen, Aktif araç kullanabilen, 30-40 yaş arası, İstanbul Anadolu yakasında ve Bostancıdan-Tuzla istikametindeki E-5 Güzergahındaki servise uygun bir bölgede oturan.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • Muhasebe Elemanı

  Tekzen Yapı Marketİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere, Büyükçekmece yer alan merkezlerimizde görevlendirilecek, Haftalık - aylık ödemelerin yapılması ve takibinden sorumlu olacak, Muhasebe evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, Alış ve Satış faturalarının kayıt işlemlerini gerçekleştirecek, Muhasebe kayıtlarının mevzuata uygun, eksiksiz ve zamanında sisteme girilmesini sağlayacak, ''Muhasebe Elemanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe bilgi ve tecrübesi olan, En az 2 yıl deneyimli, MS Office (Word,Excel) uygulamalarına hakim, Tek düzen hesap planına hakim, İş takibi kuvvetli, öğrenme ve gelişime açık, Takım çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi, Evrak kayıt-tertip düzenine sahip, Sigara kullanmayan, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar,

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Muhasebe Stajyeri

  Secretcv.comİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur. Secretcv.com olarak İstanbul Merkez ofisinde görev alacak, "Muhasebe Stajyeri'' aramaktayız

  Aranan NiteliklerÜniversite son sınıf öğrencisi ya da yeni mezun, Kariyerine Muhasebe alanında devam etmek isteyen, İletişimi kuvvetli ve sorumluluk sahibi olan, MS Office programlarına hakim, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması~~Falez Çelikkapı’nın gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle kadromuz içerisinde ekibimize güç katacak, “Muhasebe Sorumlusu” takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. •Falez Çelikkapı’nın ana iştigal sahası olan çelik kapı sektöründe muhasebe sorumlusu olarak müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ilgili hesapların muhasebe departmanı içerisinde sistemsel işleyişini yürütebilecek, •Aktif olarak muhasebesel işlerle özellikle ilgilenecek, disiplinli, yoğun tempoda •çalışabilecek bir şekilde hizmet yapacaktır.

  Aranan NiteliklerBay/Bayan (Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak.) •Üniversite/Yüksekokulların Maliye, işletme, iktisat, ekonometri, muhasebe, iletişim, •bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, •Özellikle finansal işlemler ve muhasebe konusunda tecrübeli olmak, •Mikro Yazım programını bilen ve iyi derecede kullanabilen, •Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •Genel muhasebe ve finans konulardında tecrübeli •İnsan ilişkileri güçlü, •Konuşması ve diksiyonu düzgün, •Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, •Tam zamanlı çalışmaya uygun, •Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıATEŞE MAKİNE A.Ş.'nın Üretim muhasebesinde alış,satış faturaları, BA BS , cari takip ,banka işlemleri,personel işlemleri vb. işler için muhasebe biriminde çalışacak arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNU OLMAK ÖN MUHASEBE DE , EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK EYÜP,G.OSMANPAŞA,FATİH , BAYRAMPAŞA CİVARINDA İKAMET ETMEK

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Muhasebe Personeli

  NWG Servicesİstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜretim sektöründe en az 2 yıl tecrübesi bulunan ( ingilizce komuşma, yazma, okuması iyi seviyede olmalı ) 23-35 yaş arası Askerliğini tamamlamış bay Muhasebe personeli alınacaktır (Çalışma saatleri 07:45-17:30 haftada 5 is gün) Servis Güzergahı: Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla Gebze, Hereke, Derince, İzmit.

  Aranan NiteliklerÜniversite 4 yıllık İşletme, İktisat, Muhasebe Finansman Maliye bölümlerinden mezun, Windows Office programlarını iyi bilen (SAP Programı kullanabilen tercih sebebimiz ) İyi düzeyde Yazılı ve Sözlü İngilizce bilen Muhasebe personeli alınacaktır. Askerliğini tamamlamış Tercihen bay personl Takım çalışmasına yatkın Dinamik ve çözüm odaklı adayların başvuruda bulunmaları tercihimizdir. irtibat : 0533 961 63 70

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici

 • Ön Muhasebe

  Pakay Matbaacılık ve Ambalajİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBeylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde kutu üretimi yapan şirketimiz için ; Ön muhasebe işlemlerinin yürütülmesi ve evrak takibinin yapılması, Sekretarya faaliyetlerinin yürütülmesi, Gerekli raporları periyodik olarak hazırlayıp, sunmak,

  Aranan NiteliklerMS Office (Word-Excel) programlarını aktif olarak kullanabilen, Telefon, fax, yazıcı vb. büro aletlerini kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Müşteri ilişkileri, İmalat, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Memur

 • Muhasebe Elemanı

  ORYA ORGANİK YAŞAMİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıOrganik Gıda ürünleri üretim ve perakende ticareti ile uğraşan şirketimizin muhasebe departmanında görevlendirmek üzere muhasebe elemanı; -İstanbul Avrupa (Maslak, Sarıyer, Levent, Kağıthane, Şişli, Okmeydanı, Beşiktaş) bölgesinde ikamet eden, -Askerlikle ilişiği olmayan -Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, -Minimum 3 yıl muhasebe elemanı olarak çalışmış, -20-35 yaş arası bay-bayan.

  Aranan Nitelikler-Lise, yüksekokul veya üniversitelerin muhasebe, işletme, kamu yönetimi, iktisat vs. ilgili bölümlerinden mezun, -Vergi mevzuatına hakim, -Aylık, yıllık vergi beyannameleri ile SGK Bildirimleri hakkında bilgi sahibi, -Cari hesap takibi ve raporlamasını yapabilecek, -Günlük kasa- banka operasyonlarını yürütebilecek, -Tercihen KDV İadesi konusunda deneyimli, -MS Office programları (özellikle excel) ile Logo Tiger programına hakim, -Stok takibi ve maliyet ön hazırlık işlemlerini yürütebilecek,

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıMuhasebe işlemlerinin yürütülmesi ve mevzuata uygun yapılması, Evrak ve işlemlerin kaydedilmesi ve raporlanması, Günlük banka hesaplarının takibi, mutabakatlarının yapılması ve muhasebeleştirilmesinden işlemlerini yapabilecek, Stok kontrolü, cari hesap takibi, tahsilat giriş ve çıkışları, nakit akış, banka işlemleri Resmi, cari süreçlerinin yürütülmesi Personelin aylık bordrolama, işe giriş ve çıkış işlemleri ve diğer sgk işlemlerinin yapılması Günlük ve haftalık tahsilat tablolarının oluşturulması, Yurtdışı fatura, transfer işlemlerinin ve takibinin yapılması,

  Aranan NiteliklerYüksek Okul veya Üniversitelerin Muhasebe, Finans, İşletme , İktisat , Maliye bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli ve iyi seviyede muhasebe bilgisi olan, Ms Office programlarına hakim, iyi derecede Excel bilen, Tercihen ETA, LUCA muhasebe programlarına hakim Hızlı Karar verip uygulayabilen, sonuçlarını takip eden ve raporlayabilen, Planlama yeteneğine sahip , titiz ve düzenli çalışabilecek, Detaylara ve raporlamaya özen gösteren Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, 30 Yaşını geçmemiş. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, takım arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıYKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin yönetiminde ki İzmir Folkart Towers projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip MUHASEBE YÖNETİCİSİ aramaktayız

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Site ,plaza veya İş merkezi muhasebesinde deneyimi bulunan Raporlama bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici

 • Muhasebe Elemanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıDudullu'da bulunan merkez ofisimiz bünyesinde görev alacak; Fatura / irsaliye işlemlerinin yürütülmesi, Banka talimatlarının hazırlanması, Cari ve banka hesaplarının takibi, Hesap mutabakatlarının yapılması, Günlük muhasebe kayıtlarının ilgili programlara girilmesi, Gerekli ön muhasebe ve bilgi işlem raporlamaları, Telefon trafiğinin yönetilmesi, Banka, Vergi daireleri, posta vb. alanlarda evrak takibi, Operasyona ve finansa destek sağlanması, Muhasebe departmanıyla ilgili iş akışı içerisinde kasa, sipariş, stok, müşteri vs. takibinin yapılması,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün iletişimi kuvvetli, Takım / ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek, 18-35 yaş aralığında bayan, Ön Muhasebe biriminde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Kendine geliştirmek isteyen ve uzun süreli bir iş arayan, Tercihen Çekmeköy ve çevre ilçelerde ikamet eden dinamik pratik çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Muhasebe Sorumlusu

  Tümsan / Mekappaİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıGenel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması, KDV, Muhtasar, SGK ve Geçici Vergi Beyannamelerinin hazırlanması, İthalat-ihracat dosyalarının sisteme girişi ve takibinin sağlanması, Firma kredi kartı masraflarının ve bayi faturalarının takibi, Ay sonu ve dönem sonları muhasebe raporlarının hazırlamak, Bayi işlemlerini ve kredi kartı ödemelerini takip etmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimi olan, Raporlamaların hazırlanması ve yönetime sunulmasında tecrübeli, Ayrıntılara önem veren ,dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, Yoğun ve gereği olabilecek iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Sistemli, disiplinli ve dinamik, Mikro programına hakim ve iyi derece de excel kullanabilen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, 25-35 yaş aralığında bayan,erkek (erkek adayların askerlikle ilişkisi olmayan) Çalışma Lokasyonu / Ümraniye Dudullu OSB 4.Cadde olup, İstanbul Asya yakasında (Tuzla,Kaynarca,Pendik,Kartal (E/5) Ümraniye, Sultanbeyli,Sarıgazi bölgelerine servis imkanlarımız mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetici Adayı, Yetkili, Müdür Yardımcısı

 • Ön Muhasebe Sorumlusu

  Hadeka İnşaatİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTüm fatura, belge, dekont, banka hareketi ve makbuzların yasal mevzuatlar çerçevesinde ERP ve ilgili muhasebe programına kayıt ve kontrolünün yapılmasından sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl deneyimi olan, ERP programının muhasebe modülünü kullanabilecek, Logo Tiger ve MS Excel programlarını etkin kullanabilen, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Takip yönü, bütçeleme ve raporlama yönü kuvvetli, Dünya'nın her noktasında inşaat yapabilecek bir yapı oluşturma hedefinde ilerleyen şirketimizin genişleyen ekibine katılmak üzere bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde ön muhasebe departmanında çalışmak üzere; 25-35 Yaş arası, En az 3 yıl deneyimli, Diksiyonu Düzgün, Bilgisayar Programını çok iyi derecede kullanabilecek, Firma tahsilat aramalarına vakıf, Cari hesapları yönetebilecek, Sorumluluk sahibi bayan adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler25-35 YAŞ ARASI İKNA YETENEĞİ MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP NOT: İŞYERİMİZ ANADOLU YAKASI MALTEPE İLÇESİNDEDİR BAŞVURULARINIZI BU YÖNDE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Ajans, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

/22

İş Habercisi - muhasebe için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?