muhasebe için İş İlanları

Hepsini Temizle
muhasebe
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Muhasebe Personeli
  Avim Aydınlatma
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde ön muhasebe işlerimlerini halledebilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. ​ Fatura giriş-çıkışlarını yapmak, Günlük kasa işlemlerini yürütmek, Firmalar ile mutabakatlar yapmak, Banka hareketlerini işlemek, Cari hesap tanımlamalarını gerçekleştirmek, Cari hesap borç-alacak takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okulları'nın Muhasebe ve ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Winner, vb. muhasebe programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş ve müşteri odaklı düşünebilen.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması YAYINEVİMİZE MUHASEBECİ ARKADAŞIMIZA YARDIM EDEBİLECEK. İRSALİYE VE FATURA KESEBİLECEK DİKSİYONU DÜZGÜN GELEN TELEFONLARA BAKABİLECEK BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması The Green Park Hotel Diyarbakır "MUHASEBE MÜDÜRÜ" olarak görevlendirilmek üzere,aşağıdaki niteliklere sahip personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Otel muhasebesinde deneyimli, Muhasebedeki tüm birimlerin işlemlerinin bitirilmesinin sağlanması ve organize olması (Krediler Bölümü, Gelirler Bölümü, Personel Bölümü, Genel Muhasebe, Cost), Günlük ve aylık raporları hazırlayabilecek, Yasal konulara hakim, Beyannameler, bilanço ve gelir tablosunun hazırlanması konularında bilgili, Çok iyi excel bilgisine sahip, Hızlı, pratik düşünebilen, Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Muhasebe Elemanı
  Cevdet Albayrak
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Genel Muhasebe uygulamalarını takip edecek, Cari hesapların takip ve raporlamasını yapacak, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, Günlük kasa işlemlerini ve kayıtlarını yapacak, Stok takibini yapacak, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirecek, Personellerin SGK işlemlerini yapacak, Taşeron hakedişlerinin ve hesaplarının kontrolünü, kayıtlarını ve takibini yapacak, Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışacak, Personel bordro ve puantajlarının kontrolünü ve takibini yapacak, Kesinlikle sigara kullanmayan, İnşaat-taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden bay muhasebe elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Muhasebe konusundaki tüm yasal mevzuata hakim, Tercihen inşaat muhasebesi konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Ms Office programlarına hakim, Logo LKS, ORKA ve LUCA programlarından en az birisine hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız reklam firmasına ön muhasebe bölümünde çalışmak üzere eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise ya da dengi okulların muhasebe bölümünden mezun olmak. Bilgisayar destekli muhasebe programı biliyor olmak. Ekip çalışmasına yatkın B sürücü ehliyeti olan bay eleman.

 • İş Açıklaması DEVRİM EKİNCİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İş deneyimlerinde özellikle Mali Müşavirlik Bürosu tecrübesi olan Ticaret Lisesi, MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tek düzen hesap planına, Genel muhasebeye hâkim Alanında en az 5 yıl deneyimli Analitik düşünebilen, muhakeme yeteneği yüksek, sonuç odaklı Bay-bayan personel alınacaktır.

 • Ön Muhasebe Bilen Sekreter
  Optimus Medikal
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Dermalkozmetoloji alanda faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe elemanı alınacaktır. İş Tanımı: * Alınan siparişleri sisteme işlemek ve takibini sağlamak * Fatura - irsaliye kesmek * Cari hesap kontrolleri, işlenmesi ve mutabakat sağlamak * Tahsilat takibi * Telefon, faks, gelen-giden evrak trafiğini yönetmek * Yönetime istenen raporları doğru ve zamanında iletmek

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: * Ticaret Lisesi mezunu * Ön Muhasebe konusunda bilgi sahibi * Fatura-İrsaliye kesebilecek * Cari hesapları işleyebilecek * Tercihen Logo programını bilen * Resmi Kurumlarla ilişkileri yürütebilecek * Satış ekibine destek olabilecek * MS Office programlarını iyi derecede bilen * Telefon, faks, yazıcı vb ofis cihazlarına hakim * Evrak yönetimi ve dosyalama bilgisine sahip * Sigara kullanmayan * Tercihen İngilizce bilen * Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, * Firma adresimiz (Ortaköy) civarı ikamet eden, * Titiz, disiplinli ve pratik bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Muhasebe Elemanı
  Csu Güvenlik Sistemleri
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ELEKTRONİK GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ TİCARET LİSESİ MEZUNU. TEK DÜZEN HESAP PLANINA HAKİM. GENEL MUHASEBE BİLGİSİ OLAN. KDV, MUHTASAR BEYANNAMESİ DÜZENLEYEBİLEN. CARİ, STOK TAKİBİ YAPABİLEN. PERSONEL İŞLEMLERİ KONUSUNDA DENEYİMLİ. MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN. İYİ SEVİYEDE ETA KULLANABİLEN. EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN. TERCİHEN BAKIRKÖY CİVARINDA İKAMET EDEN, EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ BAYAN ELEMAN.

 • Genel Muhasebe Stajyeri
  Beeline Retail Takı ve Aksesuar…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Beeline Retail GmbH, Almanya-Köln merkezli olup Avrupa'da 35 ülkede ve Amerika'da yaygın perakende ağı ile I AM ve SIX aksesuar markalarını çatısı altında bulundurur. 400'e yakın sayıda I AM ve SIX mağazası, 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, Levent Merkez Ofisinde çalışmak üzere Genel Muhasebe Stajyeri arıyoruz. Üniversitelerin ya da Meslek Yüksek Okullarının Maliye, Ekonomi, İşletme ve İktisat bölümlerinde 3. veya son sınıf öğrencisi, •Tercihen Muhasebe staj deneyimi olan, •Haftanın en az 4 günü staja devam edebilecek, •MS Office programlarına hakim, •Dikkatli, detay odaklı, iş takibi kuvvetli, •Analitik düşünce yapısına sahip, •Uzun dönem staja devam edebilecek adaylar aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe süreçlerine destek olmak. İrsaliye ve masraf girişlerini yapmak. Operasyon süreçlerinde aktif rol almak.

 • Muhasebe Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tuzla Orhanlı'da ki üretim fabrikamız da çalışabilecek "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye Bölümlerinden mezun, Muhasebe ve Finans konusunda deneyimli, Vergi mevzuatı, maliyet muhasebesi, tek düzen hesap planı ve genel muhasebe uygulamalarına hakim, Personel Özlük İşleri ve Bordrolama konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, SGK, İş Kanunu ve Yasal Mevzuata uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Takip yönü, bütçeleme ve raporlama yönü kuvvetli, detaylara hakim, Sorumluluk sahibi, paylaşımcı ve ekip çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için),

 • İş Açıklaması Beyaz eşya toptan ve perakende satışı yapan firmamıza; ETA V8 programında satış faturaları ve irsaliyelerin düzenlenmesi, Kargo veya posta ile gönderilecek faturaların hazırlanıp gönderimi, Evrakların arşivlenmesini ve dosyalanmasının yapılması, Telefon akışının yönetilmesi ve gerekli yönlendirmelerin yapılması, Word ve Excel kullanarak fiyat listelerinin oluşturulması, konularında deneyimli Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ticaret meslek lisesi veya meslek yüksek okulu veya üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, ETA V8 kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasında uyumlu ve iletişim kuvvetli, değişim ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Bağcılar - İstoç bölgesine yakın oturan

 • İş Açıklaması Mağazanın genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, Aylık personel puantajının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Büyük Mağazalar Zinciri ve Sektörde İlk'lerin öncüsü YKM'nin Elazığ Park Mağazası'nda görev alacak; Ön muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamaları konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen en az ticaret meslek lisesi mezunu adaylar aranmaktadır.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Cevdet Albayrak
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Genel Muhasebe uygulamalarını yapabilecek, Cari hesapların takip ve raporlamasını yapabilecek, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, Günlük kasa işlemlerini ve kayıtlarını yapabilecek, Stok takibini yapabilecek, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirebilecek, Personellerin SGK işlemlerini yapabilecek, Taşeron hakedişlerinin ve hesaplarının kontrolünü, kayıtlarını ve takibini yapabilecek, Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışabilecek, Personel bordro ve puantajlarının kontrolünü ve takibini yapabilecek, Kesinlikle sigara kullanmayan, İnşaat-taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, tercihen SMMM belgesine sahip bay muhasebe sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Muhasebe konusundaki tüm yasal mevzuata hakim, Tercihen inşaat muhasebesi konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Ms Office programlarına hakim, Logo LKS, ORKA ve LUCA programlarından en az birisine hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Ön Muhasebe Elemanları
  Yeditepe Gıda Hizmetleri
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ÖN MUHASEBE ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Microsoft Office programlarına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap açma, sipariş girme, fatura kesme gibi, fatura stok cari hesaplar ile ilgili bilgi sahibi, Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,Küçükçekmece Civarı İkamet Eden BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANLARI

 • İş Açıklaması Cari hesap takibi,fatura kesme ve fatura girişi yapma,kasa takibi,stok takibi ve tüm ön muhasebe işlemlerini takip edecek Ön Muhasebe aryışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Logo GO muhasebe programını kullanabilen, Microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif çalışma programına uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Esenyurt ve çevresinde ikamet eden arkadaşlar tercihimizdir.

 • Muhasebe Yardımcısı
  Zenginler Giyim
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tüm Mutabakatların Yapılması, Masraf Formlarının Düzenlenmesi ve Girişinin Yapılması, Fatura ve İrsaliyelerin Kesilmesi ve Dosyalanması Evraksal İşlerin Takibi ve Dosyalanması, Beyanname Süreçlerine Destek Verilmesi, Ofis Telefon Trafiğinin Yürütülmesi, Diğer Muhasebesel İşler

  Aranan Nitelikler 25-30 Yaş aralığında BAYAN En az Ticaret Lisesi veya Ön Lisans mezunu ve üzeri, Ön muhasebe ve Muhasebe alanında 4-5 yıl deneyimli, Tercihen İhracat KDV İade işlemlerinden anlayan. Beyanname Düzenleyebilen, Ofis telefon trafiğini yönlendirebilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Tercihen Sentez Programını Kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Şişli'ye ulaşım sorunu olmayan, Sigara Kullanmayan, ~~(Cumartesi yarım gün (13:00) mesai vardır.)~~

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Asgari İşletme, İktisat, Maliye vb. ilgili lisans bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında asgari 3 - 5 yıl tecrübeli, Tercihen Mali Müşavirlik belgesine sahip, TTK, VUK, Tek Düzen Hesap Planı ve diğer ilgili mevzuatlar hakkında bilgi sahibi, Dikkatli ve detaylara önem veren, Analitik becerileri kuvvetli, analiz ve raporlama konularında yetkin, Muhasebe ve ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, (ticari programda logo tıger kullanabilen) B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

 • İş Açıklaması Fatura, irsaliye kontrolleri ve düzenlenmesi, Hesap mutabakatı Günlük Muhasebe kayıtlarını yapmak,

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi veya Önlisans mezunu, Ms office programlarını iyi derecede bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Telefonda kuvvetli iletişim kurabilen, Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren, 33 Yaşını aşmamış Bay personel alımı yapılacaktır.

 • Ön Muhasebe
  Raf Grup
  İstanbul Anadolu 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Raf sektöründe faaliyet gösteren firmamızIn muhasebe bölümüne ; çek girişlerinin eksiksiz ve dikkatli olarak yapılması, stok, cari takibi , faturaların zamanında kesilip,müşteriye ulaşmasını sağlamak, şirket içi sekreteryayı yönetmek ve telefon trafiğini yönlendirmek, gelen giden kargoların,kuryelerin,postaların vb. işlerin takibinin yapılması, vs...

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ MUHASEBE PAKET PROGRAMALARINI KULLANABİLEN (ÖZELLİKLE ETA7) MS (OFFİCE) PROGRAMLARINA HAKİM OFİS ARAÇLARINI KULLANABİLEN İST.(ANADOLU) YAKASINDA İKAMET EDEN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE DENEYİMLİ DİKSİYONU DÜZGÜN PREZANTABL BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin en az 2 yıllık ilgili bölümlerinden mezun İngilizce bilen MS Office programlarını kullanan Muhasebe programlarından herhangibiri konusunda deneyimli İletişim ve problem çözme kabiliyeti yüksek İnsan ilişkilerinde başarılı Takım çalışmasına yatkın

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Triko Mısırlı
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Merkez kadrosunda görevlendirilmek üzere ‘’Ön Muhasebe Elemanı ‘’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO veya Ticaret Lisesi mezunu, Nebim Winner V3 programlarını etkin kullanabilen, Ön muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Muhasebe kayıtlarının eksiksiz ve hatasız bir şekilde kayıt altına alınmasını sağlamak, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dinamik ve titiz çalışmayı ilke edinmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Firmamızda ön muhasebe bölümünde çalışacak, Cari hesap mutabakatları - fatura / irsaliye kesimi yapabilen , Mikro programını kullanabilecek, MS Office programlarına hakim, Sistemli, düzenli ve organizasyon yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen Analitik düşünme ve doğru iletişim yeteneğine sahip olmak, Telefon trafiğini yönetebilecek Bay - Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mikro programını kullanabilecek MS Office programlarına hakim,

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Zeta İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Alış satış faturalarının ve tahsilatlarının takibi, Cari hesap takibi ve mutakabatlar, Ofis içinde idari işlerin kontrolü ve takibi, Vergi dairesi, banka, sgk idareleriyle işlemlerin takibi, Satış ve saha ekibine destek verilmesi, Taşeron ekiplerin sgk işlemlerinin takibi, sevk ve idaresinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu, Tercihen muhasebe konusunda tecrübeli, İş takibinde ısrarcı ve sonuç odaklı, Telefon ve evrak trafiğini yönlendirecek, Günlük ön muhasebe işlemlerini yürütebilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, ikili ilişkileri kuvvetli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan Bay eleman arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması ön muhasebe bilgisi olan sekreter aranmaktadır. Şirketimizin telefon ve faks trafiğini yönetecek, Alınan faturaları işleyecek, Genel muhasebe işlemlerine yardım edecek, Sevk irsaliyesi,satış faturası,mutabakat metni vs.oluşturacak, Yazışma, dosyalama, doküman hazırlayacak, Ofise gelen misafirleri karşılayacak,

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu, • Ofis santralini yönetebilme • Office programlarına hakim, • Dış görünüme özen gösteren, • Diksiyonu düzgün, • İletişim yeteneğini kuvetli, • Güleryüzlü, • 30 yaşını aşmamış, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bayan,

 • Muhasebe Elemanı
  Dopa Pazarlama Gıda
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Minimum Lise mezunu, (Ticaret Lisesi veya Muhasebe MYO mezunu olmak tercih sebebidir) Tercihen daha önce iş deneyimi edinmiş Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen,(Tercihen Sap Bilen) İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Yazılı-sözlü iletişim becerisi gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık ve iletişim becerileri yüksek, Sorumluluk sahibi,İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, “Muhasebe Elemanı” takım arkadaşı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler

 • Muhasebe - Satınalma
  Enteresan Mimarlık
  İstanbul Avrupa 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, MUHASEBE ve SATINALMA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ LİSANS BÖLÜMLERİNDEN MEZUN - TERCİHEN SMMM BELGESİ BULUNAN MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ - TERCİHEN SATINALMA DENEYİMİ DE BULUNAN MS OFFİCE UYGULAMALARINI İLERİ DÜZEYDE KULLANABİLEN TAHSİLATLARIN VE ÖDEMELERİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MALİ MEVZUATLARA , ANALİZ, PLANLAMA VE RAPORLAMA KONULARINA HAKİM AYLIK OLARAK BA/BS MUTABAKATLARININ KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK SATINALMA VE PERSONEL GİDERLERİNİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ MUHASEBE SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Yaprak Plastik
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere, ÖN MUHASEBE ELEMANLARI aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Muhasebe konusu ile ilgili bölümlerinden mezun, İkitelli veya civarında ikamet eden, Genel muhasebeye destek verebilecek ve genel muhasebe konusunda kendisini geliştirebilecek, Eta programını bilen, MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli, Ön muhasebede çalışacak 25 yaşını geçmemiş BAYAN elemanlar aranıyor. NOT: İlgili bölümlerden mezun olmayan adayların ve erkek adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Pozisyon Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında bulunan mağazalar zincirimize bay, Bilgi İşlem ve Muhasebe Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende Sektörü ve Zincir Mağazacılık sisteminde deneyimli, ERP programları konusunda tecrübeli, tercihen Microsoft Dynamics - Navision LS Retail ERP deneyimi olan/kullanabilen, Microsoft Server 2008 r2, Server 2012, SQL Server, Active Directory ve Domain Yönetimi bilgisine sahip, Microsoft İşletim Sistemleri ve Office Programları kurma ve sorun gidermede deneyimli, Network, Switch, Firewall yönetimi tecrübesi bulunan, Ağ teknolojileri, sunucu yazılımları ve güvenlik konularına hâkim, Ofis Donanım ve Yazılımları konularında çözüm üretebilecek, Merkez ve mağazalarda kullanılan PC, YAZICI, TARAYICI, MODEM, BARKOD OKUYUCU vb çevre birimlerini kurup, çalışır vaziyette kalmasına sağlayacak düzeyde donanım ve yapısal kablolama bilgisine sahip, Büyüme stratejimiz doğrultusunda donanımsal büyüme/yenileme planlarını yapacak ve yürütecek, Temel muhasebe kavramları ve depo sistemi hakkında bilgili, Günlük muhasebesel kontrolleri yapacak ve raporlama yapabilen, Analitik düşünen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş. Askerlik hizmetini tamamlamış, En az B sınıfı sürücü belgeli, Aktif sürücü, tercihen SRC belgesi sahibi, 25-40 yaş aralığında, Not Görev yeri Sabiha Gökçen Uluslarası Havalimanında olup, D-100 karayolu güzergahından servisimiz mevcuttur. İK politikamız gereği Fotoğtafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Alış ve satış faturalarının işlemek ve düzenlemek, Nakit, Çek, Senet, Tahsil ve Tediye makbuzlarını işlemek, BA/BS Raporlarını hazırlamak ve göndermek Beyanname çalışmalarını yapmak, Aylık mutabakatların yapmak, Evrakların usule uygun dosyalamak ve arşivlemek.

  Aranan Nitelikler Hendek 2. OSB’de faaliyet gösteren Kromel Grup Şirketlerinden Peymak Ltd. Şti’ nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki belirtilen niteliklerde 'Muhasebe Elemanı ' aranmaktadır. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında deneyimli, Benzer pozisyonda en az 2 yıl görev almış, MS Office programlarına hakim, Tercihen Likom Presto Plus programını kullanabilen, Dikkatli, titiz ve organizasyon becerisi yüksek, Sorumluluk alabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Aktif olarak araç kullanabilen, Sakarya’ da ikamet eden.

 • Muhasebe Uzmanı
  Akkim Yapı Kimyasalları…
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması MYO veya Üniversite Mezunu En az 3 Yıl Muhasebe Büro Tecrübesi Olan, Muhasebe Paket Programları ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, Beyanname ve bildirge hazırlayabilecek, düzenleyebilecek düzeyde bilgi sahibi, Sorumluluk Sahibi,dikkatli ve detaylara önem veren,İş takibi ve sonuçlandırılmasında başarılı Ekip çalışmasına yatkın,İletişim becerisi Yüksek Aktif Araç Kullanabilen Askerlik Hizmetini tamamlamış 22-33 Yaşları arasında, İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden Bay Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Muhasebe evraklarının doğru şekilde işlenmesi ve kontrolünü sağlamak. - Muhasebe işlemlerinin mevzuat ve kanunlara uygun olarak yapılmasını sağlanmak. - Muhasebe ile ilgili raporları (gelir tablosu, bilanço vs.) hazırlamak. - Kanunların takip edilerek, ilgili değişiklikleri sağlamak. - Genel hesapların kontrolünü yapmak. - Stok-Muhasebe ilişkisinin yürütülmesini sağlamak. - Haftalık, aylık ve yıllık faaliyet raporlarını hazırlamak ve analiz etmek. - Dönem sonu kapanış kayıtlarını yapmak. - Gelir Tablosu ve Bilanço hazırlamak. - Demirbaş amortisman kayıtlarını yapmak. - Üretim Maliyeti Hesaplamalarını yapmak. - KDV-Muhtasar-Geçici Vergi ve Kurumlar Vergi Beyannamesini hazırlamak ve vermek. - SSK Bildirge ve Bordrolarını hazırlamak ve vermek. - Muhtasar ,KDV, Damga Vergisi ve Geçici Vergi Beyannamelerini düzenlemek.

/
29
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - muhasebe için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?