perakende urun yoneticisi için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
perakende urun yoneticisi
 • Perakende Ürün Yöneticisi

  Efe Tekstilİstanbul Avrupa 9 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıCoral markası ile İstanbul'un çeşitli bölgelerinde perakende satış gerçekleştiren Şirketimizin; Ürün Yönetimi bölümünün yönetimi, bölümdeki işlemlerin istenen kalite ve zamanda gerçekleştirilmesi çalışmalarını yürütmek. Ürünlerle ilgili tüm analizleri yapacak ve yönetimi bilgilendirecek, Satış sürecini izleyip analiz edecek ve alternatif ürün önerilerinde bulunacak, Mevcut ürünlerin devamlılığı ya da sonlandırılması ile ilgili ürün yaşam eğrileri çıkaracak, Ürünlerin satış performansını arttırıcı önerilerde bulunacak, Ürünlerin transfer çalışmalarını yürütecek, Ürünlerle ilgili fiyat, satış, stok vb. konuları sürekli takip edecek, Ürün yönetimi ile ilgili tüm dokümantasyon ve raporlama işlemlerini yürütecek, Perakende Ürün Yöneticisi olarak faaliyet gösterecek takım lideri arıyoruz.
  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Ürün yönetimi konusunda 4-5 yıllık iş tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen Nebim bilgisi olan, Raporlama becerisi gelişmiş, veri toplama ve analiz bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın.
  Aranan Kelimeler: perakende urun yoneticisi, perakende urun yoneticisi iş ilanları

  Sektör: İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Ürün Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Ürün Yönetim Uzmanı, Ürün Yönetimi Asistanı, Ürün Yönetimi Direktörü, Ürün Yönetimi Elemanı, Ürün Yönetimi Müdür Yardımcısı, Ürün Yönetimi Uzman Yard, Ürün Yönetimi Uzman Yardımcısı, Ürün Yönetimi Uzmanı, Ürün Yöneticisi/Yönetmeni

Sayfa:/50

İş Habercisi - perakende urun yoneticisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?