remax platin gayrimenkul danismani için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
remax platin gayrimenkul danismani
  • İş Açıklaması1973 yılında kurulan dünyanın en çok gayrimenkul satışını gerçekleştiren RE/MAX 115'den fazla Ülkede, yaklaşık 8000 'den fazla Franchise 0fisi ve 128.000'i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 1997 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren RE/MAX, kendi işini kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Gayrimenkul sektöründe başarılı bir gelecek istiyorsanız eğitimleriyle fark yaratan girişimci ruhların adresi RE/MAX Platin 'de BALÇOVA 'daki ofisimizde bizim yanımızda yer almanızı isteriz. Artık kendi işinizin sahibi olmak, performansınızla belirlediğiniz kazancı sağlamak için siz de hazır mısınız?
    Aranan NiteliklerGirişimci ruhlu, motivasyonu yüksek, Gelişime ve eğitimlere açık, Kendine ve işine yatırım yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak Gayrimenkul Danışmanı olmak isteyen takım arkadaşlarını ekibimize katmak istiyoruz.
    Aranan Kelimeler: remax platin gayrimenkul danismani, remax platin gayrimenkul danismani iş ilanları

    Sektör: Gayrimenkul

    Pozisyon: Gayrimenkul Danışmanı

Sayfa:/50

İş Habercisi - remax platin gayrimenkul danismani için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?