rusya için İş İlanları

Hepsini Temizle
rusya
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Rusya Ürün Yönetimi Asistanı' arıyor.

  Aranan Nitelikler Bütün satış kanallarındaki mağazalara ait ürün yönetimi sürecinde yöneticisine destek olacak, Ürün yönetimine ilişkin tüm raporları hazırlayıp yöneticisi ile paylaşacak, Ürünün planlanmasından, ürünlerin satış bütçelerine göre brüt marj hedeflerinin takibinden ve raporlanmasından (ürün ve kategori bazlı), Mağazalardaki ve depolardaki stok seviyelerinin takibinden, Verimli ürün akışını sağlayarak, maksimum satışın gerçekleşmesinin sağlanmasından sorumlu olmak.

 • İş Açıklaması CIS Bölgesi'nde ki acentalar aracılığıyla veya bireysel olarak başvuru yapan hastaların Anadolu Sağlık Merkezi ile hasta kabul sürecinin yürütlemesinde yardımcı olmak, Yurtdışından gelen hasta ve hasta yakınlarının hastaneye gelmeden, hastanede bulunduğu süreçte ve sonrasında tıbbi olmayan konular dışındaki soruların yanıtlanması, Hasta / hasta yakını ve hekim arasındaki iletişimin sağlanmasına destek olmak, Hastanın Anadolu Sağlık Merkezi'nde kaldığı süre içerisinde yazılan bütün raporlarının İngilizceye çevirilmesi ve hastaya iletilmesi sürecini yürütmek, CIS Bölgesi'nde Anadolu Sağlık Merkezi'nin tanıtımı için reklam çalışmalarının yönetilmesine yardımcı olmak, Maliyet ve pazar şartları doğrultusunda fiyatlandırma politikası oluşturulmasına yardımcı olmak, Sektörle ilgili fuar, kongre ve benzeri organizasyonlara katılarak kurumu temsil etmek,

  Aranan Nitelikler Kocaeli-Gebze'de ve İstanbul-Ataşehir'de olmak üzere toplam 54.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi hastanelerinden birisi olan Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile stratejik işbirliğine sahip, tüm ihtisas dallarını bünyesinde barındıran, multi-disipliner tedavi yöntemleri sunan Anadolu Sağlık Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu, Çok iyi derecede Kazakça, Rusça, İngilizce ve tercihen Türkçe bilen, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıllık deneyime sahip, İkna kabiliyeti ve iş takipçiliği yüksek, Dışa dönük ve insan ilişkilerinde başarılı, Çalışma ortamındaki değişimlere hızlı adapte olabilen, Yenilikleri ve fırsatları sürekli takip ederek uygulamaya geçirebilecek Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, "Uluslararası Hizmetler Uzmanı” aramaktayız.

 • Modelist
  Puledro
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Oylum  Tekstil  ve  Teknoloji  Şirketler  Grubu  1995 Yılında Türkiye de Puledro  Markası  ile çıktığı yolculuğuna Rusya, Ukrayna, Fransa  ve  Almanya  gibi  20 Ülkeye  ihracat  yapan çocuk  hazır  giyim  markası alanında faaliyet göstermektedir.  Ürünlerimizin  "Puledro"  Markası adı  altında Yurtdışında  aşırı talep  görmesi ve Türkiyede ki müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine Türkiye Pazarına girmeye karar verdik. İso 9001  Belgesine sahip  Firmamız 13.000m2  kapalı alana sahip  ve  ürünlerini kendi fabrikasında   üretmekte  olup  Yenidoğan Sancaktepe - İstanbul'da  Fabrika  Satış Mağazamızla da  hizmet  vermekteyiz. Keyifli çalışma ortamımıza vizyonunu genişletmeyi hedefleyen MODELİST arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler  Investronica Sistemini  Kullanabilen  Penye-Dokuma Alanında Çalışmış En Az 1 Yıl Deneyimli Anadolu Yakasında İkamet Eden  MODELİST Arkadaşlar Alınacaktır    

 • Teknik Müdür
  Prince Group
  İzmir 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması         Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.          2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP” bünyesinde İzmir Seferihisar’da bulunan Euphorıa Aegean Resort & Spa otelimizde çalıştırılmak üzere “Teknik Müdür”  aramaktayız. • Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden mezun (Makine mühendisliği tercih sebebidir) • Çevre ve iş sağlığı güvenliği konularına ve mevzuata hakim. • Bina ve tesislerin işletilmesi kapsamında bakım ve onarım çalışmalarının yürütülmesi, elektromekanik sistemleri, ısıtma soğutma, havalandırma yangın ihbar sistemleri, su arıtma atık su havuz ve tamirat konusunda bilgi ve deneyim sahibi. • Tüm modern mekanik, otomasyon sistemlerinin prosedürlerine hakim olan. • 5 yıldızlı Otellerde Teknik Servis departmanında yönetici olarak görev yapmış. • En az 5 yıl deneyimli. • Raporlama yeteneği gelişmiş • Ms Office programlarına hakim, • Takım çalışmasına inanan analitik düşünce yapısına sahip dinamik, • İzmir’den Servis ve lojman imkanımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden mezun (Makine mühendisliği tercih sebebidir) • Çevre ve iş sağlığı güvenliği konularına ve mevzuata hakim. • Bina ve tesislerin işletilmesi kapsamında bakım ve onarım çalışmalarının yürütülmesi, elektromekanik sistemleri, ısıtma soğutma, havalandırma yangın ihbar sistemleri, su arıtma atık su havuz ve tamirat konusunda bilgi ve deneyim sahibi. • Tüm modern mekanik, otomasyon sistemlerinin prosedürlerine hakim olan. • 5 yıldızlı Otellerde Teknik Servis departmanında yönetici olarak görev yapmış. • En az 5 yıl deneyimli. • Raporlama yeteneği gelişmiş • Ms Office programlarına hakim, • Takım çalışmasına inanan analitik düşünce yapısına sahip dinamik.

 • Toptan Satış Saha Temsilcisi
  Twigy
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dünyaca ünlüDe Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele BundchenTerlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan "Twigy" terlik ve ayakkabıları ile "Twigy Taraftar" konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamandaBeşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya,Azerbaycan, Kazakistan ve Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip Tüm Türkiye genelinde saha satışı yapabilecek "TOPTAN SATIŞ TEMSİLCİSİ"olarak görevlendireceğimiz;Takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen, Spor malzemeleri, hediyelik eşya ve/veya ayakkabı sektöründe tecrübe sahibi, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip, Modayı takip eden, dış görünümüne özen gösteren, MS Office uygulamalarına hakim (özellikle Excel'i etkin derecede kullanabilen) ve tercihenNebim programını kullanabilen, Yurtiçi  araştırmaları için seyahat engeli olmayan,aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İleri düzeyde İngilizce bilen (okuma/yazma ve konuşma) İstanbul’un Avrupa yakasında oturan, ulaşım sorunu olmayan, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy'dedir ve servis imkanı bulunmamaktadır.)

 • İş Açıklaması - Rusya    

  Aranan Nitelikler - Dış Ticaret, Pazarlama, İşletme konusunda deneyimli , Çok iyi derecede Rusça konuşan, - Seyahat engeli olmayan, - Sürücü belgesi olan , - Analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı , - Bay, Bayan ( Baylar için askerliğini yapmış ) , - Rusya pazarına hakim olan ,  İhracat Bölge Satış Sorumlusu aranmaktadır.  

 • Üretim Planlama Elemanı
  Gizia Moda
  İstanbul Avrupa 28 Ekim 2015

  İş Açıklaması Tekstil sektöründeki 25 yıllık deneyimin gücü ve kuvvetli altyapısının yanı sıra; uluslararası standartlarda çalışma anlayışı ve büyük hedefleriyle GIZIA, günümüzde Türk tekstil ve modasının en önemli temsilcisi konumuna gelmiştir. Trendsetter olarak kabul edilen tasarım ekibinin yanı sıra moda dünyasında ve üretimin tüm alanlarında yarattığı geniş istihdam ve yüksek ihracat hacmi ile Türk tekstiline yepyeni bir soluk kazandıran GIZIA, dinamik yapısı ve uluslararası standartların üzerindeki kalite standartlarıyla çıktığı yolda kısa süre içerisinde bir dünya markası olarak anılmaya başlamış ve dünyanın önde gelen markalarıyla aynı platformda yerini almıştır. GIZIA Avrupa ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere Ortadoğu ve Amerika’yı kapsayan geniş bir coğrafya üzerinde 300’e yakın satış noktası ile dikkat çekerken, Türk modasının dünyadaki çağdaş yüzü olmuş ve büyüme başarısıyla evrensel moda otoriteleri tarafından şık, feminen ve sofistike stili ile “ haute couture ” kalitesinde hazır giyim üreten bir dünya markası olarak takip edilmekte ve takdir toplamaktadır. Gündüzden geceye uzanan özgün tasarımlarıyla GIZIA, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren yaklaşık 500 parçalık koleksiyonları ile her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede servis vermekle yetinmeyip şıklığı, zerafeti ve güncel moda anlayışını taşımak isteyen herkese kendisiyle özdeşleştirebileceği pek çok kombin alternatifi yaratmaktadır. Türk pazarına bir dünya markası olarak giriş yapan GIZIA, doğduğu topraklarda heyecanla beklenmekte olduğu için, var olan talebi karşılamak amacıyla Türkiye genelinde hızlı bir mağazalaşma sürecine girmiştir. Firmamızın Genel merkezimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen iş tanımlarına uygun “ Üretim Planlama Elemanı “ arayışımız bulunmaktadır. Stok kartlarının açılması Üretim programında reçete tanımlaması Atölye işlerinin takibi

  Aranan Nitelikler Lise veya dengi okullardan mezun, Tercihen Nebim Winner ve Üretim Programını kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tekstil sektöründe deneyimli, İşinde titiz, dikkatli ve sorumluluk alabilen, Dinamik iş temposunda aktif görev alabilen, Benzer görevde en az 2-3 yıl çalışmış,

 • Cari Hesap ve Ödemeler Sorumlusu
  Twigy
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip;  

  Aranan Nitelikler - Tek düzen  hesap planını çok iyi derece bilen - Nebim Winner programını etkin olarak kullanabilen -Cari Hesap ve Mutabakatlar,  - Alış ve satış faturalarının kesilmesi, muhasebeleştirilmesi  - Maliyet muhasebesi konusunda tecrübeli (Ürün maliyetlerinin hesaplanması ve sisteme    kaydedilmesi), İthalat ve ihracat işlemlerinin muhasebeleştirilmesi -Günlük banka ve kasa hareketlerinin  muhasebeleştirilmesi - Çek, senet kayıt ve kontrol işlemlerini ve muhasebeleştirmesini yapmak ve takibini sağlamak, -Dönem sonu işlemlerini yapmak, (Gelir Tablosu ve bilançonun hazırlanması) - Tüm beyannamelerin hazırlanmasında tecrübe sahibi   Şişli civarında ikamet edenler tercih nedenidir; (Şirket genel merkezi Fulya/Mecidiyeköy'de olup Servis imkanımız bulunmamaktadır)

 • Mağaza Müdür Yardımcısı (Beşiktaş)
  Twigy
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip çarşı içinde yer alan cadde mağazamızda görev yapacak MAĞAZA MÜDÜR  YARDIMCISI  ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, Nebim Winner Kullanabilen, * MECİDİYEKÖY  civarında oturanlar tercih sebebidir. * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek

 • İş Açıklaması Tekstil sektöründeki 25 yıllık deneyimin gücü ve kuvvetli altyapısının yanı sıra; uluslararası standartlarda çalışma anlayışı ve büyük hedefleriyle GIZIA, günümüzde Türk tekstil ve modasının en önemli temsilcisi konumuna gelmiştir. Trendsetter olarak kabul edilen tasarım ekibinin yanı sıra moda dünyasında ve üretimin tüm alanlarında yarattığı geniş istihdam ve yüksek ihracat hacmi ile Türk tekstiline yepyeni bir soluk kazandıran GIZIA, dinamik yapısı ve uluslararası standartların üzerindeki kalite standartlarıyla çıktığı yolda kısa süre içerisinde bir dünya markası olarak anılmaya başlamış ve dünyanın önde gelen markalarıyla aynı platformda yerini almıştır.   GIZIA Avrupa ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere Ortadoğu ve Amerika’yı kapsayan geniş bir coğrafya üzerinde 300’e yakın satış noktası ile dikkat çekerken, Türk modasının dünyadaki çağdaş yüzü olmuş ve büyüme başarısıyla evrensel moda otoriteleri tarafından şık, feminen ve sofistike stili ile “ haute couture ” kalitesinde hazır giyim üreten bir dünya markası olarak takip edilmekte ve takdir toplamaktadır. Gündüzden geceye uzanan özgün tasarımlarıyla GIZIA, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren yaklaşık 500 parçalık koleksiyonları ile her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede servis vermekle yetinmeyip şıklığı, zerafeti ve güncel moda anlayışını taşımak isteyen herkese kendisiyle özdeşleştirebileceği pek çok kombin alternatifi yaratmaktadır.   Türk pazarına bir dünya markası olarak giriş yapan GIZIA, doğduğu topraklarda heyecanla beklenmekte olduğu için, var olan talebi karşılamak amacıyla Türkiye genelinde hızlı bir mağazalaşma sürecine girmiştir.   Nişantaşında açılacak GIZIA GATE mağazamızda belirlenen konsepte göre, vitrin tasarım ve mağaza içi görsel düzenleme uygulamalarını gerçekleştirecek "Vitrin ve Görsel Düzenleme Uzmanı " arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler ◾Konusunda en az 5 yıl deneyimli, ◾Görsel sunum oluşturma ve görsel materyal seçme becerileri gelişmiş, ◾Tercihen üniversitelerin, reklam ve halkla ilişkiler, güzel sanatlar, iletişim bilimleri, moda vb. bölümlerinden mezun veya görsel düzenleme alanında özel eğitim almış, ◾Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin ve reyon tasarımı vb. konulara hakim, ◾Moda ve trendlerden haberdar, yenilikçi, özel, estetik bakış açısına sahip, trendleri takip eden, ◾Mağazaların konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, ◾Yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, ◾İyi derecede İngilizce bilen, ◾Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,  

 • Fatura/İrsaliye Sorumlusu
  Twigy
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip; * Satış ve İade Faturalarının ve irsaliyelerinin kesimi ve takibi, * Cari Hesap Mutabakatı ve takibini  de yapabilecek ayrıca  ve  Muhasebesel tüm süreçlerde aktif rol oynayacak özellikli işi; 'FATURA ve İRSALİYE UZMANI' olarak görevlendireceğimiz bir takım arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe ,fatura ve irsaliye kesimi konularında en az 5 yıllık tecrübesi olan, MS ofis programları ve NEBİM WINNER programına son derece hakim, E-Fatura kesilmesi konusunda tecrübe sahibi, Faturaları muhasebeleştirebilecek,  Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Şişli civarında ikamet edenler tercih nedenidir; (Şirket genel merkezi Fulya/Mecidiyeköy'de olup Servis imkanımız bulunmamaktadır)

 • Mağaza Müdür Yardımcısı (Mecidiyeköy)
  Twigy
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip MECİDİYEKÖY ORTAKLAR CADDESİNDE yer alan cadde mağazamızda görev yapacak MAĞAZA MÜDÜR  YARDIMCISI  ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, Nebim Winner Kullanabilen, * MECİDİYEKÖY  civarında oturanlar tercih sebebidir. * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek

 • İş Açıklaması 1968 Yılından beri kompresör  sektörünün öncülerinden olan  Lupamat Rusya pazarında görevlendirilmek üzere "İhracat Uzmanı" aramaktadır.   Yurtdışında Satış ve Operasyon faaliyetlerinin yürütülmesi .

  Aranan Nitelikler Tecihen üniversitelerin mühendislik bölümünlerinden mezun , Satış alanında veya sektörde en az 2 yıl tecrübe sahibi, Teklif hazırlamada ve  takip süreçlerinde tecrübe sahibi, Netsis,CRM kullanabilen, İyi derecede Rusça bilgisi olan,ikinci yabancı dil olarak İngilizce bilen, Yurtdışı aktif seyahate engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) Tercihen 35 yaşını aşmamış.  

 • İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip bir MALL OF İSTANBUL AVM'de (Avm'nin lokasyonu Mahmutbey / İkitellidir) görev yapacak MAĞAZA MÜDÜR  YARDIMCISI  ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, tercihen Nebim Winner Kullanabilen, * Mahmutbey / iKİTELLİ civarında oturanlar tercih sebebidir. * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek

 • İş Açıklaması "English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye'de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da büyümeye devam ediyor. Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortama katılmak isterseniz, aramıza bekliyoruz. "Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Proje Yöneticisi
  Medcem Global Pazarlama A.Ş.
  İstanbul Avrupa 17 Kasım 2014

  İş Açıklaması Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Eren Holding’in yurtdışı çimento terminal yatırım ve ihracat operasyonlarını yürüten Medcem Global Pazarlama AŞ. için Rusya ve Karadeniz havzası çimento terminalleri kurulum projelerinde sorumluluk alacak Proje Yöneticisi aramaktayız. Proje süresince hedefleri yakalamada göstereceği performansa bağlı olarak, pozisyon sahibi işletme aşamasında yöneticilik görevleri için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği. İşletme Mühendisliği veya İktisadi İdari bilimler bölümlerinden mezun, - İleri düzeyde Rusça ve İngilizce bilen, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Planlama ve koordinasyon becerileri kuvvetli, - Proje yönetimi, sözleşme yönetimi, bütçe kontrolü konularında kendini geliştirmeye istekli, - İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım bilincine sahip, - Seyahat engeli bulunmayan, - Grubumuzda yöneticilik hedefleyen,

 • Uluslararası Hasta Programları Uzman / Uzman Yard.
  Amerikan Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimli, Rusya ve CİS ülkeler pazar bilgisine hakim, İletişimi güçlü, İyi seviyede Rusça, İngilizce ve Türkçe bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden,

İş Habercisi - rusya için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?