rusya için İş İlanları

Hepsini Temizle
rusya
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Twigy

  Resepsiyonist / Sekreter Twigy

  İstanbul Avrupa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip 'RESEPSİYON SORUMLUSU' olarak görevlendireceğimiz aşağıda belirtilen yetkinliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Tercihen, Meslek Yüksek Okullarının ya da Üniversitlerin Turizm ve Otelcilik ya da Sekreterlik bölümlerinden mezun, • Microsoft Office programlarını ve ofis araçlarını çok iyi derecede kullanabilen, İngilizce bilen, (Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen) • Enerjisi, özgüveni yüksek, GÜLERYÜZLÜ, • İleri derecede İngilizce bilen, • Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı, • Sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, • Telefonda iletişim becerisi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, •Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, • Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, • 22 - 30 yaş aralığında Bayan, Prezentabl, Şirket merkezi Mecidiyeköy Fulya olduğundan ve servis imkanımızın bulunmaması nedeniyle bu lokasyonda ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Amerikan Hastanesi

  Uluslararası Hasta Programları Uzman / Uzman Yard. Amerikan Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimli, Rusya ve CİS ülkeler pazar bilgisine hakim, İletişimi güçlü, İyi seviyede Rusça, İngilizce ve Türkçe bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Twigy

  Faturalama Uzmanı Twigy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip; Cari Hesap Mutabakatı ve takibini yapabilecek, Satış ve İade Faturalarının ve irsaliyelerinin kesimi ve takibi, 'FATURALAMA UZMANI' olarak görevlendireceğimiz,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe, fatura ve irsaliye kesimi konularında en az 3 yıllık tecrübesi olan, MS ofis programları ve NEBİM WINNER programına son derece hakim, E-Fatura kesilmesi konusunda tecrübe sahibi, Faturaları muhasebeleştirebilecek, Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Şişli civarında ikamet edenler tercih nedenidir; (Şirket genel merkezi Fulya/Mecidiyeköy'de olup Servis imkanımız bulunmamaktadır)

 • Twigy

  Dış Ticaret Operasyon Uzmanı Twigy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip "DIŞ TİCARET UZMANI” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, * Çok iyi derecede İngilizce bilen , * Tercihen; Tekstil perakende ve toptan konusunda tecrübeli, * Dış ticaret süreçlerinde etkin rol almış. * Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, * Ms Office programlarına iyi derecede hakim, (özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen - raporlama yapabilecek) * Photoshop kullanabilen, * İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, * Dinamik, Enerjik, Özgüveni yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Sistemli, titiz ve düzenli çalışma yeteneğine sahip olan, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Avrupa yakasında ikamet eden, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy/Fulya'da olup servis imkanı bulunmamaktadır.)

 • Vector Otomotiv Tic.ltd.şti

  Satış ve Pazarlama(Rusça ve İngilizce Konuşabilen) Vector Otomotiv Tic.ltd.şti

  İstanbul Avrupa

  28 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RUSYA BÖLGESİ SATIŞ VE PAZARLAMA(RUSÇA VE İNGİLİZCE KONUŞABİLEN)

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, * Dış ticaret tecrübesi olan, * Veri analizi ve raporlama yapabilen, * Tercihen satış ve pazarlama alanında sertifika ve eğitim programlarına katılmış olan, * Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli,ikna kabilyeti yüksek, * Girişimci,ısrarcı,dışadönük,* Pazarlık kabiliyeti yüksek, * Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, * Esnek,müşteri ve sonuç odaklı hareket edebilen,

 • Medcem Global Pazarlama A.ş.

  Proje Yöneticisi Medcem Global Pazarlama A.ş.

  İstanbul Avrupa

  17 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Eren Holding’in yurtdışı çimento terminal yatırım ve ihracat operasyonlarını yürüten Medcem Global Pazarlama AŞ. için Rusya ve Karadeniz havzası çimento terminalleri kurulum projelerinde sorumluluk alacak Proje Yöneticisi aramaktayız. Proje süresince hedefleri yakalamada göstereceği performansa bağlı olarak, pozisyon sahibi işletme aşamasında yöneticilik görevleri için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği. İşletme Mühendisliği veya İktisadi İdari bilimler bölümlerinden mezun, - İleri düzeyde Rusça ve İngilizce bilen, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Planlama ve koordinasyon becerileri kuvvetli, - Proje yönetimi, sözleşme yönetimi, bütçe kontrolü konularında kendini geliştirmeye istekli, - İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım bilincine sahip, - Seyahat engeli bulunmayan, - Grubumuzda yöneticilik hedefleyen,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan