rusya için İş İlanları

Hepsini Temizle
rusya
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamız da görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, Pazar araştırma kabiliyetine sahip Tahsilat Yöntemlerine hakim, Satış tekniklerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Çok iyi derece de RUSÇA bilen Tercihen 2.yabancı dil olarak ingilizce bilen, MS Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, İletişim ve İkna Kabiliyeti Yüksek, Sunum Becerileri Olan Müşteri Odaklı, Sorumluluk Üstlenerek Yeni Müşteri Kazanımı ve Mevcut Müşteri Portföyünü Koruyacak, Sürekli Ziyaretler Gerçekleştirecek, Askerlik Görevini Tamamlamış, Diksiyonu Düzgün,Giyimine Özen Gösteren,Güleryüzlü Enerjik İşini Sahiplenen, Ehliyeti Olan, Aktif Araç Kullanabilen Bay

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Net Danışmanlık Rusya Federasyonu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, endüstriyel boyahane ve boya ekipmanları vb. üretimi yapan, sektörün ileri gelen yerli şirketlerinden biri için; Rusya'da çalışabilecek Satış Müdürü arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Rusya'da ikamet edebilecek, Rus vatandaşı veya Rusya'da oturma izni olan,  İyi derecede Rusça, tercihen İngilizce de bilen, 40 yaşını aşmamış,  Satış konusunda tecrübeli, Plan ve organizasyon yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi,  Rusya Satış Müdürü, BAY ekip arkadaşı aramaktayız. 

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür

 • Atak Trans İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin genel işi Rusya ve Türki Devletlere demiryolu taşımacılığıdır. Şirketimizde yapacağı iş : Dokümantasyon ve pazarlamadır. İş tarafımızca öğretilecektir.

  Aranan Nitelikler Rusça, İngilizce, Türkçe konuşup yazabilen, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Bilgisayar ofis programlarını iyi bilen, 22-45 yaş arası BAY BAYAN eleman, Maaş+SGK+Yol ücreti verilecektir.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman

 • Amerikan Hastanesi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması • Çeşitli sebeplerle aradığı sağlık hizmetini kendi ülkesinde alamayan hastaların hastanemizde tedavi edilmek üzere Türkiye’ye getirilmesi için çalışmalar yapmak, • Uluslararası organizasyonlara katılarak hastanemizi tanıtmak, • Yabancı hastaların ziyaretleri sırasında ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmak, • Yurtdışı ofislerden yönlendirilen hastaların hastaneye gelişlerini ve yatışlarını koordine etmek.

  Aranan Nitelikler Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları departmanlarında değerlendirilmek üzere; • Üniversitelerin İşletme,Sosyal Bilimler, Halkla İlişkiler, Sağlık Yönetimi vb. bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun, • Yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimli, • Rusya ve CİS ülkeler pazar bilgisine hakim, • İyi seviyede İngilizce, Rusça ve Ukraynaca bilen, • Hasta hakları konusunda bilgili ve hasta psikolojisine hitap edebilen, • Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, • İyi bir dinleyici olup; yaratıcı,çabuk ve analitik çözümler üretebilen, • Yurtdışı seyahat engeli olmayan, • MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, "Uluslarararası Hasta Programları Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • Amerikan Hastanesi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması •Çeşitli sebeplerle aradığı sağlık hizmetini kendi ülkesinde alamayan hastaların hastanemizde tedavi edilmek üzere Türkiye’ye getirilmesi için çalışmalar yapmak, •Uluslararası organizasyonlara katılarak hastanemizi tanıtmak, •Yabancı hastaların ziyaretleri sırasında ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmak, •Yurtdışı ofislerden yönlendirilen hastaların hastaneye gelişlerini ve yatışlarını koordine etmek.

  Aranan Nitelikler Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları departmanlarında değerlendirilmek üzere;•Üniversitelerin İşletme,Sosyal Bilimler, Halkla İlişkiler, Sağlık Yönetimi vb. bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun, •Yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimli, •Rusya ve CİS ülkeler pazar bilgisine hakim, •İyi seviyede İngilizce, Rusça ve Ukraynaca bilen, •Hasta hakları konusunda bilgili ve hasta psikolojisine hitap edebilen, •Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, •İyi bir dinleyici olup; yaratıcı,çabuk ve analitik çözümler üretebilen, •Yurtdışı seyahat engeli olmayan, •MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, "Uluslarararası Hasta Programları Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Uzman Yard, Uzman

 • İş Açıklaması TEKOTO OTOMOTIV TIC.LTD ; Otomotiv Ağır Vasıta Yedek Parça Yan sanayi ve Orjinal Parça satış alanında faaliyet gösteren firmanın Merkezi İstanbul-İkitelli de yer almaktadır . 62 Ülkeye aktif ihracat yapmakta olan firmada 49 personel bulunmaktadır . Kazakistan Almata şehrinde satış deposu ve İstanbul Aksaray Semtinde satış şubesi vardır . Aynı zamanda 9 farklı ülkeden ithalat yapmaktadır . Sektörde öncü firmaların yanında yer alabilmesi için sürekli yenilikçi bir yapı ile ilerleyen firma , eş zamanlı üretim çalışmalarını da hızlandırmaktadır .

  Aranan Nitelikler ADAY; ağırlıklı olarak RUSYA ,  DOĞU BLOKU ÜLKELERİ  ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmakta olan firmamızın Dış Ticaret Bölümü''nde çalışacak ve ürün, üretim, muhtelif prosesler vs. gibi teknik konularda sürekli desteklenecektir.Çalışma sürecinin başında ürün/üretim deneyimi kazanarak ürün/pazar hakimiyeti yaratılacaktır.Sonrasında; mevcut müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve yeni müşteri arayışı süreçlerini yönetmesi beklenecektir.    IKITELLI DE OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA; IHRACAT BOLGE SORUMLUSU ;  ÇOK İYİ DERECEDE RUSÇA BİLEN, Tercihen, Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezunu, 'YURT DIŞI ENDÜSTRİYEL ÜRÜN SATIŞ' deneyimi bulunan veya Yetiştirilmek üzere, Uluslararası ilişkilerini yönetebilecek, Üretici, Toptancı, Distribütör, İthalatçı gibi yoğun rekabetin yaşandığı pazarlarda satış gerçekleştirebilecek, Sıfırdan pazar yaratabilecek heves ve azimde, kendine güvenen, hedefleri olan, İletişim becerileri üst düzeyde gelişmiş, Prezantabl, İstanbul Avrupa Yakası''nda ikamet eden, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Temsilci

 • Puledro İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Oylum Tekstil ve Teknoloji Şirketler Grubu,1995 yılında Türkiye’de Puledro  Markası ile çıktığı yolculuğunda sürekli kendini yenileyerek Rusya, Ukrayna, Fransa ve Almanya gibi 20 ülkeye ihracat yapan çocuk hazır giyim markası olmayı başarmıştır. Siparişin üretim başlangıcından ihracatına kadar olan tüm sürecin planlamasını yaparak takip edecek ve yönetecek ''Üretim Planlama Sorumlusu'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tekstil sektöründe planlama ve üretim yöneticiliğinde en az 5 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İhracat süreçlerini bilen, Kumaş aksesuar ve yardımcı malzemeler konusunda bilgi sahibi, Microsoft Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç ve bilgisayar kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Şef / Amir, Müdür Yrd, Müdür, Koordinatör

 • Kuadro Antalya 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir.Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRINCE GROUP” bünyesinde “KUADRO” şirketimiz için “SATIŞ TEMSİLCİSİ” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Kalite ve başarı odaklı, Müşteri ilişkileri konularında tecrübe sahibi, sorumluluk alabilecek insiyatif kullanabilen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan 

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Awaros GYM Antalya 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRINCE GROUP” bünyesinde “AWAROS SPOR MERKEZİ'mizde” çalıştırılmak üzere “REFORMER PİLATES EĞİTMENİ ” aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu mezunu veya öğrencisi, Tercihen jimnastik Federasyonu , Pilates Eğitmenlik Sertifikası sahibi, En az 2 yıl mesleki deneyime sahip, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sorumluluk bilinci yüksek, Grup çalışmalarına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay - Bayan Pilates Eğitmenleri aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eğitmen, Görevli

 • Awaros GYM Antalya 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRINCE GROUP” bünyesinde "AWAROS SPOR MERKEZİ'nde çalıştırılmak üzere "SATIŞ UZMANI" personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Fıtness, Spa sektöründe kariyer hedefleyen, -İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek -Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek -Planlanan satış hedefini gerçekleştirebilecek -Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın -En az lise ve dengi okullardan mezun -30 Yaşını aşmamış -Alanında en az 1 yıl deneyimli -Bay/Bayan Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Uzman

 • Prince Group Antalya 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması                Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.                 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir.Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRINCE GROUP” bünyesinde “KUADRO” şirketimiz için “DEPOCU” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya lise ve dengi okul mezunu, Benzer pozisyonda görev yapmış deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Micro programını kullanabilen, Üretim aşamalarında hammadde, yarı mamül ve mamüllerin bilgisayar programına girişini yapabilecek, Askerlik görevini yapmış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Görevli

 • Awaros GYM Antalya 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması            Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.              2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip "PRİNCEGROUP" bünyesinde AWAROS SPOR MERKEZİ'nde çalıştırılmak üzere  “RESEPSİYONİST” aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler   Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, İkna kabiliyeti yüksek, iş bitirici, Benzer tesislerde minimum 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Empati yeteneği yüksek, prezantabl,  proaktif düşünen, Satış ve ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren, Dolgun maaşla çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması              Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.                             2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP” bünyesinde "AWAROS SPOR MERKEZİ'nde çalıştırılmak üzere "HALKLA İLİŞKİLER" personeli aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Yüksekokul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına önem veren, Disiplin ve sorumluluk bilinci yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, Halkla ilişkiler pozisyonunda en az 1 yıl tecrübeli, Sürekli gelişim ve öğrenmeye açık Güler yüzlü ve proaktif düşünen, Yabancı dil bilgisi tercih sebebidir, 22-30 yaşları arasında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.   İŞ TANIMI             Awarosa gelen müşterileri güler yüzlü  bir şekilde karşılamak, müşterilere üyelik hakkında bilgi aktarımı yapmak,üyelik satışlarını ve kayıtlarını gerçekleştirmek,            Üyelerden gelen şikayetlerle ilgilenmek ve yetkili kişiye iletmek.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eleman

 • Kuadro Antalya 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir.Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRINCE GROUP” bünyesinde “KUADRO” şirketimiz için “PART TIME PERSONEL” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-45 yaş arasında, Erkek adaylar için askerliği yapmış veya tecilli, En az ilkokul mezunu,  Sağlık problemi olmayan, El becerileri olan,  Disiplinli, düzenli, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Çalışkan ve kendine güvenen.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yardımcı

 • Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 30 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren ve ihracat yapan kurumsal müşterimiz için “ Mağaza Müdürü “ arıyoruz.   Tercihen üniversite mezunu, İleri derecede İngilizce bilen ve aktif olarak konuşabilen, Tercihen 2. Dil olarak Rusça veya Arapça bilen, Ekip yönetimi konusundan en az 5 yıl tecrübeli, Satış konusunda en az 10 yıl tecrübeli, Tercihen Balkan ülkeleri, Ortadoğu ve Rusya pazarı ile satış ve müşteri yönetimi tecrübesi bulunan, Müşteri ve satış odaklı çalışabilen,  Ticari bakış açısına sahip, Planlama, takip ve organizasyon becerisi yüksek. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müdür

 • Twigy İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip bir MALL OF İSTANBUL AVM'de (Avm'nin lokasyonu Mahmutbey / İkitellidir) görev yapacak MAĞAZA MÜDÜRÜ ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, tercihen Nebim Winner Kullanabilen, * Mahmutbey / iKİTELLİ civarında oturanlar tercih sebebidir. * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu, Yönetici

 • Twigy İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip 'MOTOKURYE / OFİSBOY' olarak görevlendireceğimiz aşağıda belirtilen yetkinliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler   Lise Mezunu, A2 ehliyetli aktif motor (vitesli) kullanıcısı ve aynı zamanda da B sınıfı sürücü belgesine sahip olunup aktif araç kullanabiliyor olmak,  Tercihen ulaştırma benzeri bir pozisyonda deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Şişli, Mecidiyeköy civarında oturan (Tercihen), Kefil gösterebilecek, 30 yaşını aşmamış,Bay 

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Kargo-Kurye

  Pozisyon: Eleman, Kurye

 • Twigy İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip "PERAKENDE SATIŞ YÖNETİM EKİBİ İÇERİSİNDE - PERAKENDE İŞ GELİŞTİRME UZMANI" olarak istihdam edebileceğimiz takım arkadaşları aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, tercihen Nebim Winner Kullanabilen, * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • Twigy İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Fenerbahçe, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip;  

  Aranan Nitelikler - Tek düzen  hesap planını çok iyi derece bilen - Nebim Winner programını etkin olarak kullanabilen -Cari Hesap ve Mutabakatlar,  - Alış ve satış faturalarının kesilmesi, muhasebeleştirilmesi  - Maliyet muhasebesi konusunda tecrübeli (Ürün maliyetlerinin hesaplanması ve sisteme    kaydedilmesi), İthalat ve ihracat işlemlerinin muhasebeleştirilmesi -Günlük banka ve kasa hareketlerinin  muhasebeleştirilmesi - Çek, senet kayıt ve kontrol işlemlerini ve muhasebeleştirmesini yapmak ve takibini sağlamak, -Dönem sonu işlemlerini yapmak, (Gelir Tablosu ve bilançonun hazırlanması) - Tüm beyannamelerin hazırlanmasında aktif rol oynayacak, - Perakende Muhasebesi konularına da destek verebilecek,    Şişli civarında ikamet edenler tercih nedenidir; (Şirket genel merkezi Fulya/Mecidiyeköy'de olup Servis imkanımız bulunmamaktadır)

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Twigy İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip "DIŞ TİCARET -İTHALAT İHRACAT OPERASYON UZMANI” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, * Çok iyi derecede İngilizce bilen , * Tercihen; Tekstil perakende ve toptan konusunda tecrübeli, * Dış ticaret süreçlerinde etkin rol almış. (Gümrükleme, Nakliye süreç yönetimi orgz. aktif rol almış), * Akreditif konusunda tecrübe ve bilgi sahibi, * Tercihen Nebim Winner programını, * Ms Office programlarına iyi derecede hakim, (özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen - raporlama yapabilecek) * Photoshop kullanabilen,  * İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, * Dinamik, Enerjik, Özgüveni yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Sistemli, titiz ve düzenli çalışma yeteneğine sahip olan, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Avrupa yakasında  ikamet eden, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy/Fulya'da olup servis imkanı bulunmamaktadır.)

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Gümrükleme, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Temsilci, Asistan

 • Twigy İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Fenerbahçe, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip "İNSAN KAYNAKLARI MEMURU” olarak istihdam edeceğimiz takım arkadaşı aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Tercihen İngilizce bilen , * Tercihen; Tekstil perakende sektöründe tecrübeli, * Personel özlük işleri süreçlerinde etkin rol almış. * Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, * Ms Office programlarına iyi derecede hakim, (özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen - raporlama yapabilecek) *İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, * Dinamik, Enerjik, Özgüveni yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Sistemli, titiz ve düzenli çalışma yeteneğine sahip olan, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Avrupa yakasında  ikamet eden, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy/Fulya'da olup servis imkanı bulunmamaktadır.)

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Temsilci, Asistan

 • Aydınlı Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2016

  İş Açıklaması AYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda   Hazır giyim sektöründe 51. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 270'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor.  

  Aranan Nitelikler     2020 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışabilecek;   Üniversitelerin Endüstri,Tekstil ve İşletme Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme, İktisat ve Ekonometri bölümlerinden mezun, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Heyecanlı ve enerjik, Titiz ve sistematik çalışan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli.     Değerlendirme süreci; Özgeçmişi uygun bulunan adaylar Aydınlı Grup Genel Merkezinde sınav uygulamasına davet edileceklerdir.   Sınavda yeterli başarıyı sağlayan adaylar mülakat organizasyonuna davet edilecektir. Değerlendirmelerde yeterli başarıyı gösteren kişiler, 3 ay süreyle Aydınlı Grup bünyesinde yer alan mağazalarda eğitime başlayacaklardır. 3 ay süreyle de Aydınlı Grup merkezinde gerek teknik, gerekse kişisel eğitim programına katılacaklardır. Program sonunda adaylarımız Merkez Grubumuzda uygun olan pozisyonlarda çalışmaya başlayacaklardır.  

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması "English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye'de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da büyümeye devam ediyor. Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortama katılmak isterseniz, aramıza bekliyoruz. "Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması "English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye'de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da büyümeye devam ediyor. Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortama katılmak isterseniz, aramıza bekliyoruz. "Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Görevli, Eleman, Danışman

İş Habercisi - rusya için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?