rusya için İş İlanları

Hepsini Temizle
rusya
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Rusya Pazarlama Satış Elemanı İşler Makine İstanbul Anadolu 10 Mayıs 2016

  İş Açıklaması FİRMAMIZDA ALUMİNYUM PROFİL KALIBI ÜRETMEKTEYİZ.ÜRÜNLERİMİZİN %70 ni RUSYA,UKRAYNA VE ORTADOĞUYA  İHRAÇ ETMEKTEYİZ.İHRACAT DEPARTMANIMIZDA  RUSYA UYRUKLU 3 PERSONEL BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler RUSYA YADA UKRAYNA DOĞUMLU OLMASI.RUSÇA İNGİLİZCE VE TÜRKÇEYE HAKİM OLMASI. YURTDIŞI MÜSTERİ ZİYARETLERİN DE ENGELİ OLMAMASI.MALTEPE,PENDİK,KURTKÖY SERVİS GÜZERGAHIN DA OTURMASI. 

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Gıda Üretimi yapan firmamızın ürünlerini yurt dışında satışı ve pazarlanması faaliyetlerini icra etmek , müşterilerle mutabakat oluşturmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri kuvvetli, dışa dönük, aktif olabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Rusça bilen Gıda sektöründe tecrübeli Müşteri portföyü olan En az 3 yıl satış tecrübesi olan Ms Office programlarına hakim Yurtdışı seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 35 yaşını aşmamış bay veya bayan  Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • Satış Müdürü Net Danışmanlık Rusya Federasyonu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, endüstriyel boyahane ve boya ekipmanları vb. üretimi yapan, sektörün ileri gelen yerli şirketlerinden biri için; Rusya'da çalışabilecek Satış Müdürü arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Rusya'da ikamet edebilecek, Rus vatandaşı veya Rusya'da oturma izni olan,  İyi derecede Rusça, tercihen İngilizce de bilen, 40 yaşını aşmamış,  Satış konusunda tecrübeli, Plan ve organizasyon yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi,  Rusya Satış Müdürü, BAY ekip arkadaşı aramaktayız. 

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür

 • Dokümantasyon ve Pazarlama Elemanı Atak Trans İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin genel işi Rusya ve Türki Devletlere demiryolu taşımacılığıdır. Şirketimizde yapacağı iş : Dokümantasyon ve pazarlamadır. İş tarafımızca öğretilecektir.

  Aranan Nitelikler Rusça, İngilizce, Türkçe konuşup yazabilen, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Bilgisayar ofis programlarını iyi bilen, 22-45 yaş arası BAY BAYAN eleman, Maaş+SGK+Yol ücreti verilecektir.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Yetkili

 • Uluslararası Hasta Programları Uzman / Uzman Yard. Amerikan Hastanesi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimli, Rusya ve CİS ülkeler pazar bilgisine hakim, İletişimi güçlü, İyi seviyede Rusça, İngilizce ve Türkçe bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Merkez ekibinde  görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Uluslararası Hasta İlişkileri Bölge Sorumluları"  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Rusya, Afrika-Körfez ,Balkan Ülkeleri, Avrupa Ülkeleri,Ortadoğu Ülkeleri için ayrı ayrı görevlendirmek üzere, İyi derecede İngilizce bilen ve yanı sıra  Rusça,Bulgarca,Arapça,Sırpça,Boşnakça dillerinden en az birini de aktif olarak konuşabilen, Yazışma diline hakim,profesyonel iş teamüllerine uyumlu, Sağlık turizminde tecrübe sahibi ( tercihen saha satış ) İletişim ve pazarlama yeteneği güçlü, Seyehat engeli olmayan, Kurumsal temsil yeteneği gelişmiş, Tercihen İlaç sektöründe yurtdışı pazarlama sorumluluğu tecrübesi olan,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması Exact Systems 2004’ten bu yana; Polonya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Slovakya, Rusya, Romanya, İngiltere ve Türkiye’de otomotiv ve beyaz eşya sektöründeki firmalar için, ayıklama ve tamir ( sorting & rework ) alanında çözümler sunmaktadır. Yeni ve mevcut projelerimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde Kalite Kontrol Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokulu veya Lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Kalite Kontrol alanında tecrübeli veya kendini yetiştirmek isteyen  Tercihen Kumpas, Mikrometre, mastar vb. ölçüm aletlerini kullanabilen, Tercihen Otomotiv Sanayisinde çalışmış olan, veya eğitilmek üzere Dış görünüşe önem veren, Detaylara dikkat eden, titiz, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Göz sağlığı yerinde olan, Bay ve Bayan  PART TIME -FULL TIME çalışabilecek.  

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması TEKOTO OTOMOTIV TIC.LTD ; Otomotiv Ağır Vasıta Yedek Parça Yan sanayi ve Orjinal Parça satış alanında faaliyet gösteren firmanın Merkezi İstanbul-İkitelli de yer almaktadır . 62 Ülkeye aktif ihracat yapmakta olan firmada 49 personel bulunmaktadır . Kazakistan Almata şehrinde satış deposu ve İstanbul Aksaray Semtinde satış şubesi vardır . Aynı zamanda 9 farklı ülkeden ithalat yapmaktadır . Sektörde öncü firmaların yanında yer alabilmesi için sürekli yenilikçi bir yapı ile ilerleyen firma , eş zamanlı üretim çalışmalarını da hızlandırmaktadır .

  Aranan Nitelikler ADAY; ağırlıklı olarak RUSYA ,  DOĞU BLOKU ÜLKELERİ  ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmakta olan firmamızın Dış Ticaret Bölümü''nde çalışacak ve ürün, üretim, muhtelif prosesler vs. gibi teknik konularda sürekli desteklenecektir.Çalışma sürecinin başında ürün/üretim deneyimi kazanarak ürün/pazar hakimiyeti yaratılacaktır.Sonrasında; mevcut müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve yeni müşteri arayışı süreçlerini yönetmesi beklenecektir.    IKITELLI DE OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA; IHRACAT BOLGE SORUMLUSU ;  ÇOK İYİ DERECEDE RUSÇA BİLEN, Tercihen, Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezunu, 'YURT DIŞI ENDÜSTRİYEL ÜRÜN SATIŞ' deneyimi bulunan veya Yetiştirilmek üzere, Uluslararası ilişkilerini yönetebilecek, Üretici, Toptancı, Distribütör, İthalatçı gibi yoğun rekabetin yaşandığı pazarlarda satış gerçekleştirebilecek, Sıfırdan pazar yaratabilecek heves ve azimde, kendine güvenen, hedefleri olan, İletişim becerileri üst düzeyde gelişmiş, Prezantabl, İstanbul Avrupa Yakası''nda ikamet eden, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Temsilci

 • Şoför Prince Group Antalya 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde çalıştırılmak üzere  “ŞOFÖR” aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Turizm Sektöründe minimum 2 yıl deneyimli, Lise veya dengi okullardan mezun, Askerlik görevini tamamlamış, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Özgüveni olan, sorumluluk sahibi, sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Vardiyalı iş temposunda çalışabilecek, 25 -  55 yaş arasında, ALANYA-SİDE-BELEK-KUNDU-KEMER bölgelerinde otel adreslerini bilen, E sınıfı ehliyete sahip, Asgari ücretle çalışacak.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Saha Satış Temsilcisi Awaros GYM Antalya 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması             Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.              2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP” bünyesinde AWAROS SPOR MERKEZİ'nde çalıştırılmak üzere “SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ” aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Saç bakımı ve cilt bakımı yapabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Maaş+Prim sistemiyle çalışabilecek ve satış hedeflerini gerçekleştirebilecek, Diksiyonu düzgün, kurumsal imajımıza uyum sağlayabilecek, Müşteri odaklı ve etkin iletişim becerilerine sahip, Sahada çalışmayı seven,aktif araç kullanabilen, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen işi üstlenen ,sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Depocu Prince Group Antalya 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması                Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.                 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir.Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRINCE GROUP” bünyesinde “KUADRO” şirketimiz için “DEPOCU” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya lise ve dengi okul mezunu, Benzer pozisyonda görev yapmış deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Micro programını kullanabilen, Üretim aşamalarında hammadde, yarı mamül ve mamüllerin bilgisayar programına girişini yapabilecek, Askerlik görevini yapmış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Görevli

 • Resepsiyonist Awaros GYM Antalya 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması            Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.              2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip "PRİNCEGROUP" bünyesinde AWAROS SPOR MERKEZİ'nde çalıştırılmak üzere  “RESEPSİYONİST” aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler   Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, İkna kabiliyeti yüksek, iş bitirici, Benzer tesislerde minimum 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Empati yeteneği yüksek, prezantabl,  proaktif düşünen, Satış ve ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren, Dolgun maaşla çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması              Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.                             2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP” bünyesinde "AWAROS SPOR MERKEZİ'nde çalıştırılmak üzere "HALKLA İLİŞKİLER" personeli aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Yüksekokul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına önem veren, Disiplin ve sorumluluk bilinci yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, Halkla ilişkiler pozisyonunda en az 1 yıl tecrübeli, Sürekli gelişim ve öğrenmeye açık Güler yüzlü ve proaktif düşünen, Yabancı dil bilgisi tercih sebebidir, 22-30 yaşları arasında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.   İŞ TANIMI             Awarosa gelen müşterileri güler yüzlü  bir şekilde karşılamak, müşterilere üyelik hakkında bilgi aktarımı yapmak,üyelik satışlarını ve kayıtlarını gerçekleştirmek,            Üyelerden gelen şikayetlerle ilgilenmek ve yetkili kişiye iletmek.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eleman

 • Bilgi İşlem ve E-Ticaret Uzmanı Twigy İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Satış Ekibi ile raporlama ve stok yönetimi konularında birlikte hareket edilmesi ve raporlamalarının yapılması, Öncelikle internet ve diğer depoların hem kayıtlarının yapılması, hem de depolarda fiili sayımla denetlenmesi, Ürünlerin renk bedenine göre aynı adette aktarılması, Şirket genelinde oluşan ( bilgi işlem ) teknik arıza ve bilgisayar ile ilgili eğitim konularında kullanıcılara destek verilmesi, Nebim Winner programında gerektiğinde, stok kartı açmak, gerektiğinde kod, barkod, fiyat v.b. detayları kontrol etmek, Fuar zamanında yapılan katalog v.b. gibi fuar hazırlıklarına yardım etmek. Yeni kurulacak olan online e- ticaret sitesinin kampanyalarının hazırlanması, sitenin güncellenmesi, siteye eklenecek resim v.b. tüm süreçlerini operasyonel olarak yapabilecek. E- Ticaret sitesinin lojistik/kargo takip süreçleri E- Ticaret siteleri için ürün açılması, sitelerle kampanya süreçlerinin operatif olarak işlemlerinin yapılması,  Toptan satış dept. içerisinde müşteri memnuniyetinin sağlanması (özellikle e-ticaret kanalında müşteri memnuniyeti oluşturulmasından bilfiil sorumluluk alabilecek) Şirket genelinde oluşabilecek bilgisayar arıza, teknik destek v.b. konularında tecrübeli, Stok yönetimi konularında tecrübeli,    

  Aranan Nitelikler Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele BundchenTerlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamandaBeşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Toptan ve Mağazacılık sektöründe deneyimli, Stok yönetimi konularında tecrübe sahibi, Teknik İngilizce bilgisine sahip, İleri seviyede Excel (macro) bilen, Raporlama programları (crystal report) konusunda deneyimli, talep edilen raporları hazırlayacak, Nebim Winner'ıileri seviyede bilen, Avrupa yakasında ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İthalat İhracat Operasyon Uzmanı Twigy İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip "DIŞ TİCARET OPERASYON UZMANI” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, * Çok iyi derecede İngilizce bilen , * Tercihen; Tekstil perakende ve toptan konusunda tecrübeli, * Dış ticaret süreçlerinde etkin rol almış. (Gümrükleme, Nakliye süreç yönetimi orgz. aktif rol almış) * Tercihen Nebim Winner programını, * Ms Office programlarına iyi derecede hakim, (özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen - raporlama yapabilecek) * Photoshop kullanabilen,  * İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, * Dinamik, Enerjik, Özgüveni yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Sistemli, titiz ve düzenli çalışma yeteneğine sahip olan, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Avrupa yakasında  ikamet eden, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy/Fulya'da olup servis imkanı bulunmamaktadır.)

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Gümrükleme, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Temsilci, Asistan

 • Yurt Dışı Satış Sorumlusu Puledro İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Oylum  Tekstil  Şirketler  Grubu  ,1995 Yılında Çocuk Giyim Sektöründe Puledro Markası  ile  çıktığı yolculuğunda Rusya, Ukrayna, Fransa  ve  Almanya  gibi  20 Ülkeye  ihracat  yapan güçlü bir kuruluştur. Özgün tasarımlarını , yeni pazarlara tanıtmak amacıyla aşağıda iş tanımı ve nitelikleri belirtilen YURTDIŞI SATIŞ SORUMLUSU  alınacaktır. Yıllık belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, müşteri portföyünü genişletmek, müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, müşterilerin fabrikaya yapacakları ziyaretleri organize etmek, Yurt dışı müşterilerle akıcı şekilde İngilizce konuşabilmek ya da yazışmaları gerçekleştirmek, Yurt dışına yapılacak ürün sevkiyatlarında gümrük firmasıyla irtibata geçerek, gümrük işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, sevkiyat bilgilerini ilgiliye iletmek, takibini sağlamak, Satış faaliyetleri için Yurt Dışı-Yurt İçi müşterilerle irtibata geçip satışını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu tercihen üniversite mezunu , Yurt dışı satış, ihracat, ithalat, lojistik veya satış destek konularında en az 2 yıl deneyimli, MÜŞTERİ PORFÖYÜ olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen Dış Ticaret, İhracat ve İthalat Mevzuatları ve işlemleri hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünme yeteneği yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İletişim becerisi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, Çevresi ile iyi ilişkiler kurabilen, Hizmet ve kalite odaklı çalışabilen, Problem çözme ve karar verme yetkinliği yüksek, Sistemli, takipçi ve düzenli raporlama disiplinine sahip, Prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli, araştırmacı, pazarlık gücü ve ikna kabiliyeti yüksek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Mağaza Müdürü (Nişantaşı) Twigy İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip NİŞANTAŞI CITY'S AVM'de  yer alan mağazamızda görev yapacak MAĞAZA MÜDÜRÜ ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, Nebim Winner Kullanabilen, * Yakın lokasyonlarda oturan adaylar tercih sebebidir. * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Görevli, Tezgahtar

 • Cari Hesap ve Muhasebe Uzmanı Twigy İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip;  

  Aranan Nitelikler - Tek düzen  hesap planını çok iyi derece bilen - Nebim Winner programını etkin olarak kullanabilen -Cari Hesap ve Mutabakatlar,  - Alış ve satış faturalarının kesilmesi, muhasebeleştirilmesi  - Maliyet muhasebesi konusunda tecrübeli (Ürün maliyetlerinin hesaplanması ve sisteme    kaydedilmesi), İthalat ve ihracat işlemlerinin muhasebeleştirilmesi -Günlük banka ve kasa hareketlerinin  muhasebeleştirilmesi - Çek, senet kayıt ve kontrol işlemlerini ve muhasebeleştirmesini yapmak ve takibini sağlamak, -Dönem sonu işlemlerini yapmak, (Gelir Tablosu ve bilançonun hazırlanması) - Tüm beyannamelerin hazırlanmasında aktif rol oynayacak, - Perakende Muhasebesi konularına da destek verebilecek,    Şişli civarında ikamet edenler tercih nedenidir; (Şirket genel merkezi Fulya/Mecidiyeköy'de olup Servis imkanımız bulunmamaktadır)

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili, Yönetici, Yönetmen

 • Telemarketing Prince Group Antalya 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması         Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.          2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP” bünyesinde “Prince Kozmetik” şirketimizde çalıştırılmak üzere “Telemarketing Uzmanı”  aramaktayız.          Kişisel bakım sektöründe yeni açılacak olan güzellik kulübümüzde görevlendirilmek üzere; çağrı merkezimizde ücretsiz güzellik testi uygulamasının randevusunu alabilecek.

  Aranan Nitelikler • Minimum Lise mezunu, • Sektöründe en az 3 yıl deneyimli • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Düzgün ses tonu ve diksiyona sahip, • İletişim becerileri gelişmiş, • Telefonda etkili iletişim kurabilen, • İkna ve analiz yeteneğine sahip, • Müşteri ilişkilerinde başarılı, • Kendini geliştirmeye açık, • Satış odaklı, • 30 yaşını aşmamış Bayan.  

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Satış Uzmanı Prince Group Antalya 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması         Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.          2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP” bünyesinde “Prince Kozmetik” şirketimizde çalıştırılmak üzere “Satış Uzmanı”  aramaktayız.          Kişisel bakım sektöründe yeni açılacak olan güzellik kulübümüzde görevlendirilmek üzere; satış uygulama ve kulübümüzün tüm işlevlerinde sorumluluk alacak ve planlanan satış hedeflerini gerçekleştirebilecek

  Aranan Nitelikler • Kozmetik sektöründe kariyer hedefi olan, • Perakende kozmetik sektöründe satış deneyimine sahip, • İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, • Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, • En az lise ve/veya dengi okullardan mezun, • Sektöründe en az 5 yıl deneyimli, • 35 Yaşını aşmamış,Bayan • Dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • Mağaza Müdürü (Nişantaşı) Twigy İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip NİŞANTAŞI CITY'S AVM'de  yer alan mağazamızda görev yapacak MAĞAZA MÜDÜRÜ ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, Nebim Winner Kullanabilen, * Yakın lokasyonlarda oturan adaylar tercih sebebidir. * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Görevli, Satış Temsilcisi, Tezgahtar

 • Yeni Mezun Yetiştirilmek Üzere Adaylar Aydınlı Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması AYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda   Hazır giyim sektöründe 51. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 270'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor.  

  Aranan Nitelikler     2020 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışabilecek;   Üniversitelerin Endüstri,Tekstil ve İşletme Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme, İktisat ve Ekonometri bölümlerinden mezun, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Heyecanlı ve enerjik, Titiz ve sistematik çalışan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli.     Değerlendirme süreci; Özgeçmişi uygun bulunan adaylar Aydınlı Grup Genel Merkezinde sınav uygulamasına davet edileceklerdir.   Sınavda yeterli başarıyı sağlayan adaylar mülakat organizasyonuna davet edilecektir. Değerlendirmelerde yeterli başarıyı gösteren kişiler, 3 ay süreyle Aydınlı Grup bünyesinde yer alan mağazalarda eğitime başlayacaklardır. 3 ay süreyle de Aydınlı Grup merkezinde gerek teknik, gerekse kişisel eğitim programına katılacaklardır. Program sonunda adaylarımız Merkez Grubumuzda uygun olan pozisyonlarda çalışmaya başlayacaklardır.  

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması "English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye'de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da büyümeye devam ediyor. Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortama katılmak isterseniz, aramıza bekliyoruz. "Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması "English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye'de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da büyümeye devam ediyor. Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortama katılmak isterseniz, aramıza bekliyoruz. "Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Görevli, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması Tekstil sektöründeki 25 yıllık deneyimin gücü ve kuvvetli altyapısının yanı sıra; uluslararası standartlarda çalışma anlayışı ve büyük hedefleriyle GIZIA, günümüzde Türk tekstil ve modasının en önemli temsilcisi konumuna gelmiştir. Trendsetter olarak kabul edilen tasarım ekibinin yanı sıra moda dünyasında ve üretimin tüm alanlarında yarattığı geniş istihdam ve yüksek ihracat hacmi ile Türk tekstiline yepyeni bir soluk kazandıran GIZIA, dinamik yapısı ve uluslararası standartların üzerindeki kalite standartlarıyla çıktığı yolda kısa süre içerisinde bir dünya markası olarak anılmaya başlamış ve dünyanın önde gelen markalarıyla aynı platformda yerini almıştır. GIZIA Avrupa ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere Ortadoğu ve Amerika’yı kapsayan geniş bir coğrafya  üzerinde 300’e yakın satış noktası ile dikkat çekerken, Türk modasının dünyadaki çağdaş yüzü olmuş ve büyüme başarısıyla evrensel moda otoriteleri tarafından şık, feminen ve sofistike stili ile “ haute couture ” kalitesinde hazır giyim üreten bir dünya markası olarak takip edilmekte ve takdir toplamaktadır. Gündüzden geceye uzanan özgün tasarımlarıyla GIZIA, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren yaklaşık 500 parçalık koleksiyonları ile her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede servis vermekle yetinmeyip şıklığı, zerafeti ve güncel moda anlayışını taşımak isteyen herkese kendisiyle özdeşleştirebileceği pek çok kombin alternatifi yaratmaktadır. Türk pazarına bir dünya markası olarak giriş yapan GIZIA, doğduğu topraklarda heyecanla beklenmekte olduğu için, var olan talebi karşılamak amacıyla Türkiye genelinde hızlı bir mağazalaşma sürecine girmiştir. Avrupa yakası mağazalarımızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen iş tanımlarına uygun “ Arapça bilen satış danışmanı “ arayışımız bulunmaktadır. Doğru iletişim yöntemleri kullanarak müşteriler ile güler yüzlü pozitif iletişim kurabilecek, Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlayabilecek, Mağazaya verilen hedef doğrultusunda satış yaparak hem mağazanın hem de bireysel hedeflerinin gerçekleştirilmesine destek olabilecek, Müşteriye sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşteri ihtiyacına göre uygun ürünü müşterinin beğenisini sunabilecek, Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak GIZIA standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak.

  Aranan Nitelikler Tercihen satış ve pazarlama özellikle Lüks marka mağazacılıkta tecrübeli Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın Perakendeyi seven, bu alanda kendisini geliştirmek isteyen Sunum becerileri güçlü Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek Portföy sahibi Arapça Bilen

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - rusya için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?