rusya için İş İlanları

Hepsini Temizle
rusya
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Adil Işık Group

  Rusya Ürün Yönetimi Asistanı Adil Işık Group

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Rusya Ürün Yönetimi Asistanı' arıyor.

  Aranan Nitelikler Bütün satış kanallarındaki mağazalara ait ürün yönetimi sürecinde yöneticisine destek olacak, Ürün yönetimine ilişkin tüm raporları hazırlayıp yöneticisi ile paylaşacak, Ürünün planlanmasından, ürünlerin satış bütçelerine göre brüt marj hedeflerinin takibinden ve raporlanmasından (ürün ve kategori bazlı), Mağazalardaki ve depolardaki stok seviyelerinin takibinden, Verimli ürün akışını sağlayarak, maksimum satışın gerçekleşmesinin sağlanmasından sorumlu olmak.

 • Prince Group

  Temizlik Görevlisi Prince Group

  Antalya

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP” bünyesinde çalıştırılmak üzere “TEMİZLİK GÖREVLİSİ” aramaktayız. • Minimum ilkokul mezunu • Alanında en az 1 yıl deneyimli • İletişimi güçlü, güler yüzlü, dinamik ve hızlı, • Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, • Çalışkan, azimli ve takım çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, • Antalya'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Gf Hakan Plastik

  Rusya ve Rusça Konuşan Ülkeler Müşteri Temsilcisi Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimize Rusya ve Rusça Konuşan Ülkeler için "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen sektörel ( plastik boru veya yapı malzemeleri ) 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede (okuma, yazma, konuşma) Rusça biliyor olmak , Rusçanın yanısıra iyi derecede İngilizce biliyor olmak, (3.Dil tercih sebebidir.) Raporlama yapabilecek düzeyde MS Office Programlarını kullanabilen, Anlaşmalar konusunda bilgi sahibi, kontratları yorumlayabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif kullanıcı olmak, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olmak, Seyahat engeli olmayan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Fuarlara , yurtdışı müşteri ziyaretlerine katılım konusunda deneyimli, tercihen müşteri portföyü olan, Çalışma yeri Tekirdağ/Çerkezköy 'dür.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Satış Danışmanı (Blue Port AVM Karaca Toss) Çift Geyik Karaca Giyim

  Muğla

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmaris'te bulunan BLUE PORT AVM KARACA TOSS MAĞAZASI' nda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verecek Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek Tercihen Marmaris' te ikamet eden satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Tercihen Rusya ve İngilizce bilen, Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Tercihen sigara kullanmayan adaylar.

 • Twigy

  Mağaza Satış Danışmanı (Deepo AVM / Antalya) Twigy

  Antalya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip bir DEEPO AVM^'de görev yapacak bir SATIŞ DANIŞMANI ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Mağazacılığı mesleği olarak benimsemiş, * Kariyer beklentisi olan, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * 18 / 25 yaşları arasında. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, tercihen Nebim Winner Kullanabilen, * ANTALYA - DEEPO AVM civarlarında oturanlar tercih sebebidir.(Servis imkanı bulunmamaktadır.) * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratıp "ANTALYA DEEPO AVM" mağazamızda çalışacak SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Bölge Müdürü / Rusça Konuşulan Ülkeler Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Müdürlüğümüzün Yurtdışı Direktörlüğünde görev yapmak üzere; Perakende sektöründe 1 yılı yöneticilik olmak üzere en az 4 yıl deneyime sahip, Lisans Mezunu Kırgızistan, Rusya ve Ukrayna pazarını tanıyan ve gerektiğinde bu ülkelere seyahat edebilecek, İleri seviyede MS Office kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Rusça konuşma, anlama ve yazmada ileri seviyeye Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Kısa, Orta ve Uzun vadeli satış hedef çalışmaları yapmak ve üst yöneticisinin onayına sunmak, Görevli olduğu ülke mağazalarının satış hedeflerine ulaşması için çalışmalar yapmak, Mağaza açılış, kiralama ve pazar geliştirme konularında çalışmalar yapmak, Ürün yönetimi konusunda öneriler getirmek ve lojistik süreçlerinin takibini sağlamak, Bütçe ve muhasebesel süreçlerin takibini gerçekleştirmek, Çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını tespit etmek ve mümkün durumda bu eğitimleri vermek, Çalışanların moral ve motivasyonunu arttıracak çalışmalar yapmak, Görevli olduğu ülke mağazalarının koordinasyonunu sağlamak ve stratejilerini oluşturmak.

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Bölge Pazarlama Sorumlusu Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'BÖLGE PAZARLAMA SORUMLUSU' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Rusya ve Orta Asya pazarında tekstil sektöründe müşteri portföyüne sahip olan Çok iyi düzeyde rusça bilgisine sahip olan Bayan dış giyiminde minimum 5 yıl satış pazarlama da tecrübesi olan Sezon koleksiyonu oluşturabilecek öngörüye sahip olan Seyahat engeli bulunmayan İletişim yeteneği çok iyi seviyede gelişmiş olan

 • Twigy

  Motokurye/Ofisboy Twigy

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip 'MOTOKURYE / OFİSBOY' olarak görevlendireceğimiz aşağıda belirtilen yetkinliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, A2 ehliyetli aktif motor (vitesli) kullanıcısı ve aynı zamanda da B sınıfı sürücü belgesine sahip olunup aktif araç kullanabiliyor olmak, Tercihen ulaştırma benzeri bir pozisyonda deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Şişli, Mecidiyeköy civarında oturan (Tercihen), Kefil gösterebilecek, 30 yaşını aşmamış, Bay

 • Twigy

  Bilgi İşlem Teknisyeni Twigy

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış Ekibi ile raporlama ve stok yönetimi konularında birlikte hareket edilmesi ve raporlamalarının yapılması, Öncelikle internet ve diğer depoların hem kayıtlarının yapılması, hem de depolarda fiili sayımla denetlenmesi, Ürünlerin renk bedenine göre aynı adette aktarılması, Şirket genelinde oluşan ( bilgi işlem ) teknik arıza ve bilgisayar ile ilgili eğitim konularında kullanıcılara destek verilmesi, Nebim Winner programında gerektiğinde, stok kartı açmak, gerektiğinde kod, barkod, fiyat v.b. detayları kontrol etmek, Fuar zamanında yapılan katalog v.b. gibi fuar hazırlıklarına yardım etmek. Yeni kurulacak olan online e- ticaret sitesinin kampanyalarının hazırlanması, sitenin güncellenmesi, siteye eklenecek resim v.b. tüm süreçlerini operasyonel olarak yapabilecek. E- Ticaret sitesinin lojistik/kargo takip süreçleri Toptan satış dept. içerisinde müşteri memnuniyetinin sağlanması (özellikle e-ticaret kanalında müşteri memnuniyeti oluşturulmasından bilfiil sorumluluk alabilecek) Şirket genelinde oluşabilecek bilgisayar arıza, teknik destek v.b. konularında tecrübeli, Stok yönetimi konularında tecrübeli,

  Aranan Nitelikler Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele BundchenTerlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamandaBeşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Toptan ve Mağazacılık sektöründe deneyimli, Stok yönetimi konularında tecrübe sahibi, Teknik İngilizce bilgisine sahip, İleri seviyede Excel (macro) bilen, Raporlama programları (crystal report) konusunda deneyimli, talep edilen raporları hazırlayacak, Nebim Winner'ıileri seviyede bilen, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Twigy

  Mağaza Satış Danışmanı (Osmanbey) Twigy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip OSMANBEY MAĞAZAMIZDA görev yapacak SATIŞ DANIŞMANLARI ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Mağazacılığı mesleği olarak benimsemiş, * Kariyer beklentisi olan, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * 18 / 25 yaşları arasında. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, tercihen Nebim Winner Kullanabilen, *Yakın lokasyonlarda oturan adaylar tercih sebebidir.(Servis imkanı bulunmamaktadır.) * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratıp mağazamızda çalışacak SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • English Home

  Satış Danışmanı ( Festiva AVM - Uşak ) English Home

  Uşak

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye'de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da büyümeye devam ediyor. Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortama katılmak isterseniz, aramıza bekliyoruz. "Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Yılmaz Makine San. ve Tic. A.Ş.

  Satış Sorumlusu Yılmaz Makine San. ve Tic. A.Ş.

  Rusya Federasyonu

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Müşteri ilişkileri güçlü, * Bayilerle koordinasyonu sağlayabilecek, * Müşteri, ürün ve pazar analizini yapabilecek, * Ülke pazar analizlerinde tecrübeli, * İhracat ve Dış Ticaret bilgilerine vakıf, * Çok iyi derecede Rusça bilen, * Türkçe ve/veya İngilizce bilgisine sahip, * Rusya' da görev alabilecek, uzun süreli seyahat engeli olmayan, * Üniversite mezunu, tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, * Askerlik görevini tamamlamış, Satış Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Zao 'prokons'

  Personel Şefi Zao 'prokons'

  Rusya Federasyonu

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Moskova' da yapımını üstlendiği otel ve ofis projelerinde görevlendirilmek üzere "Personel Şefleri " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Rusya yasal personel çalıştırma mevzuat bilgisine hakim, Personel, insan kaynakları alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen Logo Programını kullanabilen, Personel çalıştırılmasına yönelik tüm yasal süreçlerin işlenmesi, takip edilmesi, beyanların gerçekleştirilmesini yürütebilecek, Yasal mevzuatı takip edebilecek, Yurtiçi ve yurtdışı personellerin tüm özlük işlemleri, işe giriş-çıkış, sözleşme, bordro ve raporların eksiksiz hazırlanması ve yürütülmesini sağlayacak, İstenen raporları hazırlayacak, Ms Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yetisi olan, dinamik çalışkan, sorumluluk sahibi, Tercihen Rusça bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Personel Şefleri aramaktayız. 'İşbu ilan 10.09.2014 tarihli, 13050013-773.1-36797 sayılı Türkiye İş Kurumu Altındağ Hizmet Merkezi izni ile verilmiştir.'

 • Prince Group

  Kasaphane Şefi Prince Group

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim p“PRİNCE GROUP bünyesinde bulunan Manavgat Titreyen Göl’de yer alan EUPHORIA EXCELSIOR OTELİMİZDE çalıştırılmak üzere “KASAPHANE ŞEFİ” aramaktayız. • İlgili pozisyonda en az 2 yıl beş yıldızlı otel deneyimi olan, • Güler yüzlü, Dinamik, Analitik düşünebilen, • En az lise mezunu (Turizm veya aşçılık okullarından mezun olması tercih sebebidir), • Alanında yeterli mesleki bilgiye sahip, • Gıda güvenlik sistemine hakim, • Ekip çalışmasına önem veren, • Titiz, hijyenik ve disiplinli çalışan , • Döner kesebilecek. .

  Aranan Nitelikler

 • Prince Group

  Estetisyen Prince Group

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan PRİNCE GROUP hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE KOZMETİK” bünyesinde çalıştırılmak üzere “ESTETİSYEN ” aranmaktadır. • Üniversite mezunu, • Rusya veya Ukrayna uyruklu, • Alanında minimum 3 yıl tecrübeli, • Dış görünüşüne özen gösteren, bakımlı, prezentabl, • İngilizce, Rusça ve Türkçe diline hakim, • Estetisyenlik diploması sahibi, • Ekip çalışmasına yatkın, • Uzmanlık dalında gerektiğinde eğitim verebilecek, • Lojman Desteği vardır sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Btob Bilişim A.Ş.

  Müşteri Temsilcisi Btob Bilişim A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  18 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rusya’da 12 yıldır faaliyet gösteren ve kendi alanında pazar liderliğine sahip, 450’den fazla personeli istihdam ettiren ve uluslararası bir e-ticaret platformu olan B2B-Center’ın İstanbul’da bulunan ofisinde çalışacak, Türkiye’de gelişmekte olan firmamızın çekirdek kadrosunda yer alacak, aktif ve dinamik, ekip arkadaşları arıyoruz. ● Mevcut müşteri portföyünü yönetip, portföye yeni müşteriler kazandırılması ● Aylık hedefler doğrultusunda randevu ve hedeflerin gerçekleştirilmesi ● Sektör ve pazar araştırmaları yaparak raporların oluşturulması ● Açılan alımların yönetilmesi Müşteri temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ● Yüksekokul veya Üniversite mezunu, ● Satış alanında en az 1 yıl deneyimli, ● Hedeflerini başarmak hatta aşmak için yüksek motivasyonlu, ● İnsanlarla konuşmayı seven, diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, ● Ekip çalışmasına uygun, özgüvenli ve iş disiplinine sahip, Ms ofis programlarına iyi düzeyde hakim Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

 • Euphorıa Excelsıor Hotel Side-Antalya-Türkiye

  Steward Euphorıa Excelsıor Hotel Side-Antalya-Türkiye

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~ Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP" bünyesinde bulunan Manavgat Titreyen Göl’de yer alan EUPHORIA EXCELSIOR OTELİMİZDE çalıştırılmak üzere “STEWARD(BULAŞIKÇI)” aramaktayız. • Tercihen Otelcilik sektöründe deneyim sahibi, • Hijyen standartları ve kimyasallar hakkında bilgili ve tecrübeli • Temiz, titiz, düzenli, • Planlı ve organize, dikkatli, hızlı, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, • Hijyen kuralları doğrultusunda, mutfakta kullanılan bütün malzemelerin yıkanması ve saklanması, mutfağın bütün bölümlerinin temiz tutulması.

  Aranan Nitelikler

 • Prince Group

  Cankurtaran Prince Group

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP" bünyesinde bulunan Manavgat Titreyen Göl’de yer alan EUPHORIA EXCELSIOR OTELİMİZDE çalıştırılmak üzere “CAN KURTARAN” aramaktayız. • 20-35 yaş arasında, • Sosyal, enerjik, güler yüzlü ve prezantabl, • Fiziksel olarak sağlıklı dinç, sportif • İnsan ilişkileri kuvvetli, • En az 2 yıl benzer pozisyonda deneyimli, • Gümüş bröveli belgesine sahip. .

  Aranan Nitelikler

 • Prince Group

  Demi Chef Prince Group

  İzmir

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde çalıştırılmak üzere İZMİR SEFERİHİSAR EUPHORIA AEGEAN RESORT & SPA otelimize MUTFAK DEPARTMANINA • Demi chef (Sıcak, Soğuk, Pastane) • Zeytinyağlıcı (Soğuk meze) • Soğuk Şefi • Pastane Şefi • Pideci Demi chef • Uzakdoğu Şefi • İtalyan Şefi, ARANAN NİTELİKLER ve UZMANLIKLAR • Daha önce pastane bölümlerinde 5 yıl deneyimi olan, • Uluslararası pastacılık bilgisine sahip, • İnsan ilişkileri kuvvetli, • Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, • Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, • Tercihen yabancı dil bilen, • Ustalık belgesi, hijyen ve sanitasyon, mesleki eğitim sertifikalarına sahip, • Gelişmeye açık ve istekli, güvenilir, disiplinli ve çalışkan, • Yiyecek üretimini yönetebilme ve işi etkin bir şekilde dağıtabilme, • Hijyen koşullarının sürekliliğini sağlayabilme, • Yiyecek stoklarını etkin bir şekilde kontrol edebilme, • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.

  Aranan Nitelikler

 • Prince Group

  Boyacı Prince Group

  İzmir

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~ Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde çalıştırılmak üzere İZMİR SEFERİHİSAR EUPHORIA AEGEAN RESORT & SPA otelimize “TEKNİK DEPARTMANINA BOYACI” alınacaktır. • En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, • Dinamik iş temposuna ayak uydurabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Tercihen askerliğini yapmış.

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde çalıştırılmak üzere İZMİR SEFERİHİSAR EUPHORIA AEGEAN RESORT & SPA otelimize “TEKNİK DEPARTMANINA BOYACI” alınacaktır. • En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, • Dinamik iş temposuna ayak uydurabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Tercihen askerliğini yapmış.

 • Zao 'prokons'

  İnce İşler Şefi Zao 'prokons'

  Rusya Federasyonu

  15 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rusya Federasyonunda çok çeşitli projelere imza atan sektöründe öncü şirketimizin Moskova’da bulunan projelerinde görev alacak konularında tecrübeli ve dinamik "İNCE İŞLER ŞEFİ ” takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Otel ve ofis projelerinde İnce İşler Şefi olarak çalışmış, Mekanik, elektrik, kaba yapı disiplinleri arası koordinasyonu sağlayabilecek, Giydirme, cephe ve diğer ince iş kalemlerinde asgari 7 yıl tecrübeli, Yurtdışında özellikle Rusya Federasyonun da çalışmış, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, İngilizce, tercihen Rusça bilen , Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Analitik düşünme yetkisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen "İNCE İŞLER ŞEFİLERİ” aramaktayız. 'İşbu ilan 10.09.2014 tarihli, 13050013-773.1-36797 sayılı Türkiye İş Kurumu Altındağ Hizmet Merkezi izni ile verilmiştir.'

 • Zao 'prokons'

  Şantiye Şefi Zao 'prokons'

  Rusya Federasyonu

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rusya Federasyonunda çok çeşitli projelere imza atan sektöründe öncü şirketimizin Moskova’da bulunan projemizde görev alacak konusunda tecrübeli ve dinamik "ŞANTİYE ŞEFİ ” takım arkadaşına ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otel ve ofis projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmış, Mekanik, elektrik, ince işler disiplinleri arası koordinasyonu sağlayabilecek, Giydirme, cephe ve diğer ince iş kalemlerinde asgari 7 yıl tecrübeli, Yurtdışında özellikle Rusya Federasyonun da çalışmış, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, İngilizce, tercihen Rusça bilen, Analitik düşünme yetkisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen "Şantiye Şefi” aramaktayız. ' İşbu ilan 10.09.2014 tarihli, 13050013-773.1-36797 sayılı Türkiye İş Kurumu Altındağ Hizmet Merkezi izni ile verilmiştir.'

 • Prince Group

  Güvenlik Görevlisi Prince Group

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip "Prince Group" bünyesinde çalıştırılmak üzere " MANAVGAT KIZILAĞAÇ bölgesinde bulunan EUHORIA PALMBEACH OTELİMİZ için BAY/BAYAN Güvenlik Görevlisi" aramaktayız. 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasasına hakim ve bu yasaya göre özel güvenlik eğitimini tamamlamış ve sertifika sahibi Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, 35 yaşını aşmamış, 1.65 cm. boyundan aşağı olmamak,dış görünüşü iyi ve fizik itibariyle kilo-boy orantısına sahip olmak, En az lise tercihen yüksekokul mezunu, Kişisel iletişim yönü çok kuvvetli,temsil yeteneği olan, Bay / Bayan Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

 • Zao 'prokons'

  İnşaat Teknikeri Zao 'prokons'

  Rusya Federasyonu

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rusya Federasyonunda çok çeşitli projelere imza atan sektöründe öncü şirketimizin Moskova’da bulunan projelerinde görev alacak konularında tecrübeli ve dinamik "İNŞAAT TEKNiKERLERİ ” takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin MYO İnşaat bölümlerinden mezun, İnce İşler konusunda en az 5 yıl şantiye deneyimi olan, Tercihen otel ve ofis projelerinde, Sorumluluğu altında olan personeli, işleri organize edebilecek, diğer imalat gurupları ve diğer birimler ile koordinasyon içerisinde çalışmaya ayak uydurabilecek, MS Office ve AutoCAD programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen Rusça bilen Takım çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, disiplinli "İNŞAAT TEKNİKERLERİ” aramaktayız. 'İşbu ilan 10.09.2014 tarihli, 13050013-773.1-36797 sayılı Türkiye İş Kurumu Altındağ Hizmet Merkezi izni ile verilmiştir.'

 • Euphorıa Aegean Resorts&Spa Teos-İzmir-Türkiye

  Front Office Guest Relations Euphorıa Aegean Resorts&Spa Teos-İzmir-Türkiye

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde EUPHORIA AEGEAN RESORT İZMİR/SFERİHİSAR otelimiz için çalıştırılmak üzere "ÖN BÜRO-MİSAFİR İLİŞKİLERİ ve EĞLENCE DEPARTMANINA personel aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve öğrenci, 25 yaşımı aşmamış, Bayan, Fransızca , Felemenkçe ve İngilizce dillerinden aktif konuşabilen, Otel deneyimi olan, Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven, İletişim bilgileri ve ikna becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın,

 • Prince Group

  Turizm Şoför Prince Group

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde çalıştırılmak üzere “TURİZM ŞOFÖRÜ” aranmaktadır. • Minimum turizm Sektöründe 2 yıl deneyimli • İnsan ilişkileri kuvvetli, • Vardiyalı iş temposunda çalışabilecek, • SRC - PİSKO TEKNİK belgesine sahip, • 25 - 55 yaş arasında • ALANYA- SİDE-BELEK-KUNDU-KEMER bölgelerinde otel adreslerini bilen, • Askerliğini yapmış Bay adaylar, • Bölgelerde Lojman desteği bulunmaktadır, • E ehliyetine sahip

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde çalıştırılmak üzere “TURİZM ŞOFÖRÜ” aranmaktadır. • Minimum turizm Sektöründe 2 yıl deneyimli • İnsan ilişkileri kuvvetli, • Vardiyalı iş temposunda çalışabilecek, • SRC - PİSKO TEKNİK belgesine sahip, • 25 - 55 yaş arasında • ALANYA- SİDE-BELEK-KUNDU-KEMER bölgelerinde otel adreslerini bilen, • Askerliğini yapmış Bay adaylar, • Bölgelerde Lojman desteği bulunmaktadır, • E ehliyetine sahip.

 • Porto Azzurro Hotels &Resort

  Gece Resepsiyonisti Porto Azzurro Hotels &Resort

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde "PORTOAZZURROHOTELS” Otelimiz için "GECE RESEPSİYONİSTİ” aramaktayız. · Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Ekip çalışmasına yapabilen, · Benzer tesislerde minimum 2 yıl tecrübeli, · İyi düzeyde RUŞÇA-İZGİLİZCE veya RUSÇA – ALMANCA konuşup yazabilen, · Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, · Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Empati yeteneği yüksek, prezantabl, proaktif düşünen, · Başvuruların resimli ve otelimize mail yoluyla başvuru yapılabilir,

 • Btob Bilişim A.Ş.

  Rusça Bilen Müşteri Temsilcisi Btob Bilişim A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  18 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rusya’da 12 yıldır faaliyet gösteren ve kendi alanında pazar liderliğine sahip, 450’den fazla personeli istihdam ettiren ve uluslararası bir e-ticaret platformu olan B2B-Center’ın İstanbul’da bulunan ofisinde çalışacak, Türkiye’de gelişmekte olan firmamızın çekirdek kadrosunda yer alacak, aktif ve dinamik, ekip arkadaşları arıyoruz. Moskova'da bulunan merkez ofisimiz ile koordinasyonu sağlayacak, Rus müşterilerimizi telefonda yönlendirecek, Rusça-Türkçe çeviri yapabilecek, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler TC vatandaşı, En az lise tercihen üniversite mezunu, İyi derecede Rusça ve Türkçe bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Kariyerini bu alanda yönlendirmek isteyen, gelişime açık, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Ms ofis programlarına iyi düzeyde hakim.

 • Porto Azzurro Club Mare

  Muhasebe Şefi Porto Azzurro Club Mare

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde Alanya Mahmutlarda bulunan Otelimiz için; Muhasebe Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Genel muhasebe bilgisine sahip, · Beyanname bildirimleri gibi Resmi muhasebeye hakim , · Turizm sektöründe deneyimli , · Ekip çalışmalarına uygun , çözüm odaklı , · Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş, · Tercihen Alanya ‘da ikamet eden · Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, · Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven,

 • Porto Azzurro Hotels &Resort

  Gelirler ve Krediler Porto Azzurro Hotels &Resort

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere Prince Group bünyesinde Alanya-Mahmutlar’da bulunan Porto Azzurro Club Mare Otelde istihdam edilmek üzere bay/bayan gelirler ve krediler sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -En az lise tercihen üniversite mezunu -Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl görev almış -Ms Office programlarına hakim -Tercihan Athena programı kullanabilen -Genel muhasebe işlemlerinde bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın Çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenen adayların resimli özgeçmişlerini mail yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Not:Alanya dışından müracat eden adaylar için personel lojmanımız mevcuttur.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - rusya için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?