rusya için İş İlanları

Hepsini Temizle
rusya
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Atak Transİstanbul Anadolu 14 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin genel işi Rusya ve Türki Devletlere demiryolu taşımacılığıdır. Şirketimizde yapacağı iş : Dokümantasyon ve pazarlamadır. İş tarafımızca öğretilecektir.

  Aranan NiteliklerRusça, İngilizce, Türkçe konuşup yazabilen, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Bilgisayar ofis programlarını iyi bilen, 22-45 yaş arası BAY BAYAN eleman, Maaş+SGK+Yol ücreti verilecektir.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Yetkili

 • İş Açıklamasıİnce İşler kapsamındaki işlerin proje ve standartlara, lokal gereksinimlere, iş güvenliği kurallarına ve kontrat gereksinimlerine uygun olacak şekilde koordinasyonu ve yönetilmesi, Tasarım dokümanlarının ve Mimari detayların incelenerek gerekli malzemelerin belirlenmesi, satın alımına yönelik şartname ve miktarların belirlenerek sipariş taleplerinin hazırlanması İşin bütçesi ve zamanında tamamlanabilmesi için günlük planlama ve iş dağılımının yapılması ve yönetilmesi İnce İşlerle ilgili günlük raporların hazırlanması, İşin yapımından sorumlu formen, ekip başı ve işçilerden oluşan saha ekibinin yönetilmesi ve motive edilmesi, Taşeron ve Tedarikçilerin yönetilmesi ve onlara verilen görev ve sorumlulukların yerine getirildiğinden emin olunması, İşin ilerleyişinin takip edilerek malzeme eksikliği ya da projeden kaynaklı çıkabilecek aksaklıkların önceden fark edilmesi ve işin sağlıklı akışının garanti altına alınmasıdır.

  Aranan NiteliklerTaahhüt sektöründe faaliyet göstermekte olan EVER Endüstri A.Ş.’nin Rusya’daki projelerinde görevlendirilmek üzere; · Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, · İnşaat sektöründe en az 10 yıl deneyimli, · Yurtdışı (tercihen Rusya) tecrübesi olan, · Rusça ve İngilizce bilen (okuma, konuşma, yazma), · Oteller, yüksek katlı ofis binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri vb. projelerde görev almış olan, · Modern proje yöntem ve tekniklerine hâkim, · AutoCAD, MS Project ve MS Office uygulamalarına hâkim, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İnce İşler Şefi aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıTORCH Consultancy, Türkiye genelinde insan kaynakları danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Yerli ve uluslararası firmaların pazarlama, satış, finans, risk, IT, denetim ve yönetim alanlarında her biri 20 yıldan uzun süre çalışmış profesyoneller tarafından kurulan şirketimiz, bünyesinde barındırdığı bu birikimi şirketler ve bireylerin ortak faydaları doğrultusunda kullanmaktadır. Hizmetlerimiz: · Yönetici ve çalışan seçme / yerleştirme · Eğitim danışmanlığı · Yönetim danışmanlığı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ülkemizin önde gelen medikal firmalarından İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan Genel Müdürlük'ünde çalışacak Ruhsatlandırma Müdürü arayışımız bulunmaktadır. • İlgili mevzuat doğrultusunda ruhsat başvuru dosyalarının hazırlanması • Ruhsatlandırma işleriyle ilgili bakanlıklarla yazışmaların yürütülmesi • Ruhsatlandırma süreçlerinin takip edilmesi, arşivlenmesi vb. • Ruhsatlandırma sürecinin tamamlanması için gerekli medikal dökümanların sağlanması • İhraç ve devir ruhsat başvuru dosyalarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler• Üniversite mezunu, • İlaç sektöründe ve Ruhsatlandırma alanında minimum 5 yıl deneyimli, • Yurtdışı ruhsatlandırma tecrübesi olan ve prosedüre hakim, • Kuzey ve Batı Afrika Bölgeleri’nde (özellikle Senegal, Nijerya, Somali ve Libya gibi ülkeler), Rusya, Azerbaycan, Türki Cumhuriyetler’de fillen görev almış, • İlgili bölgelerde sağlık bakanlıklarıyla kuvvetli ilişkiler kurmuş, • İyi derecede İngilizce bilen, • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Yurtdışı seyahat engeli olmayan, • 30 – 40 yaş arasında

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık, Diğer

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Sorumlu

 • Puledroİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOylum Tekstil ve Teknoloji Şirketler Grubu,1995 yılında Türkiye’de Puledro Markası ile çıktığı yolculuğunda sürekli kendini yenileyerek Rusya, Ukrayna, Fransa ve Almanya gibi 20 ülkeye ihracat yapan çocuk hazır giyim markası olmayı başarmıştır. Kolileri karşılamak, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek, Mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek, Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak, Depoya gelen ürün giriş-çıkış işlemlerini gerçekleştirmek, Depoya gelecek ve depodan gidecek kargoların takibini yapmak, Depodan departmanlara çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az 1 yıl tecrübesi olan, Askerliğini tamamlamış, MS Office Programlarına hakim, Aktif bilgisayar kullanabilen, Analitik düşünebilen,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Erkek Depo Elemanı alınacaktır İŞ YERİMİZ SANCAKTEPEDEDİR

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Aydınlı Grupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıAYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda   Hazır giyim sektöründe 51. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 270'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor.  

  Aranan Nitelikler    2020 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışabilecek;   Üniversitelerin Endüstri,Tekstil ve İşletme Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme, İktisat ve Ekonometri bölümlerinden mezun, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Heyecanlı ve enerjik, Titiz ve sistematik çalışan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli.     Değerlendirme süreci; Özgeçmişi uygun bulunan adaylar Aydınlı Grup Genel Merkezinde sınav uygulamasına davet edileceklerdir.   Sınavda yeterli başarıyı sağlayan adaylar mülakat organizasyonuna davet edilecektir. Değerlendirmelerde yeterli başarıyı gösteren kişiler, 3 ay süreyle Aydınlı Grup bünyesinde yer alan mağazalarda eğitime başlayacaklardır. 3 ay süreyle de Aydınlı Grup merkezinde gerek teknik, gerekse kişisel eğitim programına katılacaklardır. Program sonunda adaylarımız Merkez Grubumuzda uygun olan pozisyonlarda çalışmaya başlayacaklardır.  

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıTEKOTO OTOMOTIV TIC.LTD ; Otomotiv Ağır Vasıta Yedek Parça Yan sanayi ve Orjinal Parça satış alanında faaliyet gösteren firmanın Merkezi İstanbul-İkitelli de yer almaktadır . 62 Ülkeye aktif ihracat yapmakta olan firmada 49 personel bulunmaktadır . Kazakistan Almata şehrinde satış deposu ve İstanbul Aksaray Semtinde satış şubesi vardır . Aynı zamanda 9 farklı ülkeden ithalat yapmaktadır . Sektörde öncü firmaların yanında yer alabilmesi için sürekli yenilikçi bir yapı ile ilerleyen firma , eş zamanlı üretim çalışmalarını da hızlandırmaktadır .

  Aranan NiteliklerADAY; ağırlıklı olarak RUSYA , DOĞU BLOKU ÜLKELERİ ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmakta olan firmamızın Dış Ticaret Bölümü''nde çalışacak ve ürün, üretim, muhtelif prosesler vs. gibi teknik konularda sürekli desteklenecektir.Çalışma sürecinin başında ürün/üretim deneyimi kazanarak ürün/pazar hakimiyeti yaratılacaktır.Sonrasında; mevcut müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve yeni müşteri arayışı süreçlerini yönetmesi beklenecektir. IKITELLI DE OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA; IHRACAT BOLGE SORUMLUSU ; ÇOK İYİ DERECEDE RUSÇA BİLEN, Tercihen, Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezunu, 'YURT DIŞI ENDÜSTRİYEL ÜRÜN SATIŞ' deneyimi bulunan veya Yetiştirilmek üzere, Uluslararası ilişkilerini yönetebilecek, Üretici, Toptancı, Distribütör, İthalatçı gibi yoğun rekabetin yaşandığı pazarlarda satış gerçekleştirebilecek, Sıfırdan pazar yaratabilecek heves ve azimde, kendine güvenen, hedefleri olan, İletişim becerileri üst düzeyde gelişmiş, Prezantabl, İstanbul Avrupa Yakası''nda ikamet eden, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Temsilci

 • İş AçıklamasıFortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yaptığımız tekstil sektöründe konfeksiyon tasarım, üretim, ihracat yapan ve yurt içi yurt dışı mağazaları bulunan high fashion alanında önemli bir marka müşterimiz adına ; Merter’de bulunan merkez ofis ve fabrika için ‘’Dokuma konusunda 10 yıl deneyimli Gerber V8 programı çok iyi kullanabilen, programda hem model hem de seri yapabilen bayan bayan Modelist arayışımız söz konusudur.’’ arayışımız bulunmaktadır. Markanın, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan, İtalya, İspanya, Romanya, Yunanistan, S Arabistan mağaza yapılanması mevcuttur.

  Aranan NiteliklerElbise, ceket, manto, tren, pantolon kalıbını gerber’de çıkarabilecek, modellerin dikimini takip edip, prova hazırlayacak, onaylanan modellerin serisini yapıp, üretim kriterlerini ve karton makinesinde çizim kalıplarını ve ölçü tablolarını oluşturacaktır. ***FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Modelist

 • İş AçıklamasıFortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yaptığımız tekstil sektöründe konfeksiyon tasarım, üretim, ihracat yapan ve yurt içi yurt dışı mağazaları bulunan high fashion alanında önemli bir marka müşterimiz adına ; Laleli, Toptan Satış yapan Mağazaları için Rusça bilen MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktayız. Markanın, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan, İtalya, İspanya, Romanya, Yunanistan, S Arabistan mağaza yapılanması mevcuttur. ***FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Niteliklerİleri düzeyde Rusça bilgisi, Satış konusunda deneyimli Mağaza Yönetimini bilen, Personel idarisine yapabilen, Tekstil sektöründe görev alan adaylar tercih edilmektedir.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Müdür

 • Fortune Danışmanlıkİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yaptığımız tekstil sektöründe konfeksiyon tasarım, üretim, ihracat yapan ve yurt içi yurt dışı mağazaları bulunan high fashion alanında önemli bir marka müşterimiz adına ; Merter’de bulunan merkez ofis ve fabrika için ‘’Üretim Planlama Müdürü’’ arayışımız bulunmaktadır. Markanın, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan, İtalya, İspanya, Romanya, Yunanistan, S Arabistan mağaza yapılanması mevcuttur. Üretim Planlama süreçlerini ve ekibini yönetmek. Siparişler çerçevesinde, termin ve depo giriş planlaması yapmak. Üretim için gereken kumaş ve aksesuar miktarlarını belirlemek ve kontrol etmek. Üretime giren modellerin ön ve son maliyetlerini yapmak. ERP ( Nebim V3) sistemini etkin şekilde kullanmak ve verileri ( tasarımın ürünle ilgili verileri, model hane ve kesimhanenin girdiği metraj verileri, aksesuar verileri, müşteri sipariş adet ve asorti verileri, termin verileri, kumaş ve aksesuar fiyatları, fason dikim fiyatları) kontrol etmek. ***FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan NiteliklerLisans, tercihen YL mezunu, Hazır giyim ( tercihen bayan giyim) üretim planlamada minimum 8 yıl ve 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, Nebim V3 programını kullanmış, Microsoft Office programlarına hakim, ileri excel bilgisi olan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Analitik, disiplinli, Zaman yönetimi ve problem çözme becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Sorumlu

 • İş Açıklaması"English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye'de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da büyümeye devam ediyor. Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortama katılmak isterseniz, aramıza bekliyoruz. "Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan NiteliklerEn az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Görevli, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması"English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye'de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da büyümeye devam ediyor. Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortama katılmak isterseniz, aramıza bekliyoruz. "Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan NiteliklerEn az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • Aydınlı Grupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Ocak 2017

  İş AçıklamasıAYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda Hazır giyim sektöründe 51. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 280'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. 2020 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışabilecek; Üniversitelerin, Mühendislik, İstatistik, Matematik bölümlerinden mezun, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Stratejik düşünebilen, vizyon sahibi, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sistem, süreç geliştirmeye meraklı ve istekli, Rakamlar ve matematiksel hesaplarla arası iyi olan, Disiplinli, dikkatli, titiz ve sistematik çalışan, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Bay Adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerMağazalara sevk edilecek olan ürünlerin; Sevk emirlerini koordine edecek, Ürünleri merkez depoya ve mağazalara bildirecek, Depo ve merkez ekipleri arasında mal hareketi konularında günlük operasyonel koordinasyonu yürütecek, Ürün, mağaza, müşteri üçgenini koordine edecek, Stok yönetimini yapacak, Ürün Operasyon Uzmanı alınacaktır. İlan üzerinden uygun kriterleri sağlayan kişilere genel yetenek sınavı yapılacaktır. Sınav daveti size telefon aracılığıyla yapılacaktır. Bu sebeple özgeçmiş üzerindeki iletişim bilgilerinin güncel olması önem arz etmektedir. Sınavda yeterli başarıyı sağlayan adaylar değerlendirme sürecine dâhil olacaklardır. Değerlendirmelerde yeterli başarıyı gösteren kişiler, 3 ay süreyle Grubumuz bünyesinde yer alan mağazalarda eğitime başlayacaklardır. 3 ay süreyle de Grubumuz merkezinde mesleki ve kişisel gelişim eğitim programlarına katılacaklardır. Program sonunda adaylarımız Merkez Grubumuzda öncelikli olarak Ürün Yönetimi, Tedarik, Üretim ve Perakende Planlama birimlerinde değerlendirilip, uygun olan pozisyonlarda çalışmaya başlayacaklardır.

  Aranan Kelimeler: rusya, rusya iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - rusya için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?