Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

salihli için İş İlanları

Hepsini Temizle
salihli
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıManisa'daki mağazamızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız. Stok takibi ve ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek, Planlama, raporlama ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, Personel yönetimini sağlamak, Müşteri portföyünü genişletmek, Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, Görsel ve vitrin standartlarını mağazaya uygulamak. Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek

  Aranan NiteliklerPerakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdür Yardımcılığı deneyimi olan, Tercihen üniversite mezunu, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Manisa'da ikamet eden. MAĞAZA MÜDÜR YARCIMCISI aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıManisa Salihli OSB de, Hızlı Tüketim Sektöründe faaliyet gösteren fabrikalarımızın FİNANS ve MUHASEBE Bölümleri İçin Çalışma arkadaşları aramaktayız. SALİHLİ de İkamet eden ya da edebilecek, Günlük kasa ve banka işlemlerinin planlamasını sağlayacak, Finans kuruluşları ile ilgili planlamayı yapıp ,raporlamaları üst yönetime sunacak , Finansal gelir ve giderlerin sisteme işlenmesi ve takip edilmesini sağlayacak, Alacak ve Borç takiplerini sürekli değerlendirerek üst yönetime raporlayacak Genel Muhasebe bilgisi olan Bütçe çalışmalarını organize edebilecek Finans ve Muhasebe bölümlerine Çalışma arkadaşları alınacaktır. Çalışma yeri SALİHLİ olacaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms ofis programlarına hakim, Planlama ve koordinasyon yeteneği olan, Ekip çalışmasına uyumlu, Finans uzmanı çalışma arkadaşları alınacaktır. Çalışma yeri SALİHLİ olacaktır.

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Holding

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Manisa SALİHLİ Temsilciliğimizde Tam Zamanlı ve Yarı Zamanlı görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun ya da formasyonu olan, - İnsan ilişkileri kuvvetli, kendine güvenen , pozitif ve takım çalışmasında başarılı, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek;

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Feedtech MakinaManisa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda VETERİNER HEKİM alınacaktır.

  Aranan NiteliklerKlinik tecrübesi olan Tercihen mama konusunda tecrübeli İşini severek yapan , Salihli’de ikamet eden/ edebilecek olan, Bay-Bayan

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Veteriner Sağlık Teknisyeni, Veteriner

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SOSYAL MEDYA / E-TİCARET UZMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYaratıcı, Sosyal medya hesaplarımızı (Sanalmama.com) yönetecek Hayvanları seven, E-ticaret deneyimi olan, Salihli’de ikamet edebilecek , Bay-Bayan.

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ULUSLAR ARASI PAZARLAMA UZMANI alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİleri düzeyde İngilizce bilen Uluslararası yazışmaları yürütebilecek Müşteri ilişkilerini sağlayacak Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Salihli’de ikamet eden/edebilecek olan, Bay-Bayan.

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Şef / Amir, Yetkili, Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE VE İDARİ İŞLER SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe Günlük muhasebe kayıtları ve mali tabloların hazırlık çalışmasını yapabilecek Tekdüzen hesap planına hakim Canias veya Netsis kullanabilen, Beyannamelerin hazırlanmasına yardımcı olacak Salihli’de ikamet edebilecek , Bay-Bayan.

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine veya Endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Makine tasarımı yapabilecek , Solidworks, AutoCad veya Catia bilen , En az bir adet 3d program kullanabilen , Herhangi bir ERP programında tecrübeli olmak , İşini severek yapan , yaratıcı , Salihli’de ikamet edebilecek , Bay-Bayan.

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef / Amir

 • Sertel LojistikManisa, Denizli, Balıkesir 1 Haziran 2017

  İş Açıklaması* Lojistik (nakliye) sektöründe en az 3 yıl deneyimi olan, * Araç temini, yönlendirmesi ve takibi, fatura/irsaliye kesimi konusunda deneyimi olan, * İyi derecede bilgisayar kullanmasını bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Operasyon Sorumluları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Denizli İli Merkez İlçesi, Manisa İli Salihli İlçesi ve Balıkesir İli Bandırma İlçesinde ikamet eden/edebilecek, * En az Yüksekokul, tercihen Üniversite mezunu (Lojistik, Muhasebe Bölümü) * Bay (askerliğini yapmış), * Tercihen 23-40 yaşlarında, * Ekip çalışmasına yatkın, * İletişim becerileri yüksek olan.

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıYapı kimyasalları, yalıtım izolasyon endüstriyel zemin kaplama,onarım güçlendirme yapıştırıcı ve sızdırmazlık sektöründe bölge distribütörü olan firmamızda yapı malzemeleri konusunda Bölge satış sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBay-Bayan 23-40 yaş aralığı Askerliğini tamamlamış Lise ve üzeri okul mezunu İnşaat ve yapı malzemeleri konusunda tecrübesi olan Çalışma sahaları:Genelde İzmir merkez ilçeler ve ilaveten Kemalpaşa-turgutlu-Salihli-Ödemiş-Torbalı- menderes-özdere- Aydın ve ilçeleri Kuşadası-didim güzelbahçe-seferhisar-Urla-alaçatı-Çeşme bölgesi Araç kullanımı konusunda tecrübeli

  Aranan Kelimeler: salihli, salihli iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi

İş Habercisi - salihli için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?