satınalma için İş İlanları

Hepsini Temizle
satınalma
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Mes Mutfak

  Satınalma Elemanı Mes Mutfak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu , Satınalma ile ilgili tüm süreçlerde deneyimli , Takım çalışmasına uyumlu , Askerlik hizmetini tamamlamış , BAY Satınalma Elemanına ihtiyacımız vardır.

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tedarikçi ilişkilerini yürütecek, Fiyat, Kalite, Termin sürelerine uygun alternatif tedarikçiler oluşturacak, Tamir- Bakım ihtiyaçları doğtultusunda alternati teklif toplayacak, Demirbaş deponun stok kontrolunu, gerekli sevkiyatların organizasyonunu yapacak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Satınalma da en az 2 yıl tecrubeli, Problem çözme, analiz etme ve müzakere etme konularında deneyimli, etkin planlama yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Logo kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, SATINALMA UZMANI alınacaktır.

 • Cvplus Search & Selection

  Satınalma Uzmanı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz perakende sektöründe lider olan müşterimiz için ’’SATINALMA UZMANI’’ arıyoruz. Sorumlu olduğu kategorilerin ürün verimliliği, kar marjı ve stokların yönetilmesi, Satınalma sürecinin ve tedarik ilişkilerinin yönetilmesi, İlgili kategorilerin satış bütçesinin yapılması, gelecek dönemler için tahmin ve aksiyon planlarının hazırlanması, Doğru ürünün, doğru zamanda, doğru miktarda satışta olmasının sağlanması, Satış artışına direkt katkıda bulunulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat ürünleri/kategorisi yönetimi alanında minimum 2-5 yıl deneyimli, iyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Planlama, organizasyon, raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, strese dayanıklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Coquet Accessories

  Satınalma Uzmanı Coquet Accessories

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünleri seçmek ve ürün gamlarını oluşturmak, Firmanın stratejik önceliklerine paralel olarak ürünlerin kısa ve orta vadeli pazarlama stratejilerini oluşturulmasına destek vermek, Ürünlerin, satış ve pazar payı hedeflerine ulaşabilmeleri için gerekli her tür stratejik pazarlama faaliyetlerinin önermek, uygulanmasını sağlar ve takibini yapmak, Sektörel gelişmeleri takip etmek, ürün ve rekabet analizleri yapar ve bu doğrultuda gerekli konumlandırma çalışmalarını yapmak, Mağazaların ürün teminini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Dünyadaki aksesuar trendlerini mağazalarında yansıtan, birbirinden çekici ve göz alıcı aksesuarlara ev sahipliği yapan Coquet Accessories, Esentepe Şişli’deki Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 'Aksesuar Satınalma Uzmanları' arıyor. 'Aksesuar Satınalma Uzmanı' pozisyonu için; Üniversitelerin lisans seviyesinde tercihen İşletme, Ekonomi veya Mühendislik bölümleri mezunu, Perakende sektöründe deneyimli, Özellikle Uzakdoğu’dan olmak üzere aksesuar satın alma süreçlerine hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilen, İş sonuçları kadar süreçlerin etkin yönetilmesinin de yaratıcı çözümler üretebilecek, iç motivasyonu yüksek bir takım oyuncusu, MS Ofis programlarını kullanabilen, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mes Mutfak

  Satınalma Sorumlusu Mes Mutfak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MERKEZ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ,

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU , SATINALMA İLE İLGİLİ TÜM SÜREÇLERDE DENEYİMLİ , TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU , ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ , SATINALMA SORUMLUSUNA İHTİYACIMIZ VARDIR.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Satınalma Sorumlusu/ Uzmanı Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Oracle E-İş Yönetim ve Oracle BI uygulama desteği vermek; yeni projelerde görev almak, İlgili bölümlerin ihtiyaç analizlerini, teknik tasarım ve geliştirmelerini yapmak, çözüm oluşturmak ve ilgili dokümantasyonu hazırlamak, İhtiyaç duyulan ek uygulamalar, entegrasyon arayüzleri, iş akışları ve raporları tasarlamak ve geliştirmek, Proje yönetimi konusunda temel bilgiye sahip olmak,

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen İşletme, Mühendislik ve Ekonomi bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe satınalma konusunda minimum 3 yıl deneyime sahip, Kaynakları etkin ve verimli kullanma yetkinliğine sahip, Kontrat Yönetimi ve Tedarikçi İlişkileri Yönetimi konusunda tecrübe sahibi, Analitik düşünce yapısına ve gelişmiş müzakere becerilerine sahip, Etkin iletişim kurabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), "Satınalma Sorumlusu/ Uzmanı" aramaktayız.

 • Cihan Deri Sanayi

  Satınalma Destek Elemanı Cihan Deri Sanayi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Satınalma Birimine, üretim ve idari satınalımları yapacak yetiştirilmek üzere Satınalma Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön mühasebe bilgisi olan Disiplinli, Analitik düşünme, organizasyon ve planlama yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Kartal-Gebze arasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış BAYAN çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.ve Tic.a.ş.

  Satınalma Sorumlusu Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.ve Tic.a.ş.

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde satınalma süreçlerini takip edebilecek, Tedarikçi firmalarla görüşme yapabilecek, Satınalma sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Aydın Örme

  Ao.ıs.ht.1501 Satınalma Uzmanı Aydın Örme

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Kaynak ve Fiyat Araştırması, - Teklif toplama ve değerlendirme, - Sipariş hazırlama ve takip, - Satınalma sistem kayıtları oluşturma, izleme, raporlama, - Fatura kontrolu, - Satınalma sürecine ait diğer işlemler, - İşyeri : Şirket Merkezi - İstanbul-Ümraniye...

  Aranan Nitelikler - Tekstil Mühendisliği Lisans mezunu, - Ticari yazışmaları yapacak düzeyde iyi ingilizce bilgisine sahip, - Tekstil işletmesinde deneyim tercih sebebi, - Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Ekip çalışmasına yatkın, - Excel programını formül yazma, özet tablo yapma, veri tabanından rapor üretme seviyesinde kullanan, - 35 yaşını aşmamış, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, takım arkadaşı arıyoruz...

 • Onur

  Tekstil Satınalma Yöneticisi Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.500 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market, Onursal Tarım ve Onurca markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere" Tekstil Satınalma Yöneticisi" alınacaktır. İş Tanımı; Tedarikçi ve üretici firmalar ile ilişkilerin yönetilmesi ve alternatif tedarikçiler/üreticiler geliştirilmesi, Tedarikçi ve üretici firma performans değerlendirmelerinin yapılması, Bütçe hedefi doğrultusunda ürün tedarik edilmesi, Sezon modasının takip edilmesi, yeni form ve renklerin izlenmesi, Alışveriş sitelerinin izlenerek; model, renk ve fiyat hakkında araştırma yapılması, Araştırma doğrultusunda mevcut tedarikçileri ve üreticileri ziyaret ederek doğru fiyattan, doğru ürün seçimlerinde bulunarak portföy oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen Tekstil), Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, yönetsel becerileri gelişmiş, Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Tercihen İngilizce bilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Satınalma Stajyeri Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde; işkur istihdam projesi kapsamında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4 ay boyunca haftada 6 gün staja devam edebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ms Office programlarına hakim, "Satınalma Stajyeri" aramaktayız.

 • İskefe Deri

  Teknik Satınalma Yöneticisi İskefe Deri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İskefe Grup'un hızla büyüyen organizasyonunda Teknik Satın alma süreçlerinin yürütülmesi ve geliştirilmesinde görev alacak; Teknik Lise (tercihen Makine Bölümü), 2 yıllık M.Y.O. (tercihen Makine Bölümü) veya 4 Yıllık Mühendislik Fakültesi (tercihen Makine/Elektronik Bölümü) mezunu, Tercihen deri sektöründe ve/veya üretim sektöründe teknik satın alma pozisyonlarında en az 3-4 yıl tecrübeli, Makine ekipmanları ve teknik malzeme bilgisine sahip,Teknik Bakım, Yedek Parça satın alması yapmış, Grup şirketlerinin satın alma sürecini siparişten sözleşmeye kadar yürütebilecek, Piyasa analizleri doğrultusunda öngörü sahibi olabilecek ve bütçe hazırlayabilecek, Grup şirketlerde ihtiyaş belirlenmesinden tedarikçilerle olan teklif alma, sözleşme ve teslimat sürecini yürütebilecek, İletişim becerileri güçlü, şirket birimleri arasındaki koordinasyonu dinamik şekilde yönetebilecek, İşini iyi takip eden ve zamanında sonuç alan, çalışma disiplinine sahip, sonuç odaklı, Ürün, yedek parça veya makine maliyetlerinin belirlenmesinde dönem içi muhasebeleştirme uygulamalarında bilgi sahibi, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Tercihen Tuzla ve/veya yakın ulaşıma sahip çevrede oturan Bay, Teknik Satınalma Sorumlusu Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mevcut tedarikçilerle ilişkileri yürütmek, geliştirmek ve tedarikçilerin performanslarının arttırılması için gerekli iyileştirmeleri planlayıp uygulamak, Üretim ve Bakım Onarım bölümünden iletilen taleplere uygun olarak yurt içi ve yurt dışından alternatif tedarikçileri araştırarak maliyet analizleri tablosu verileriyle bütçe temelli satın alma sürecini yönetmek ve rapor etmek, Şirketin ihtiyacı olan her türlü yedek parça, sarf malzemeler, genel ihtiyaç malzemeleri ve hizmetler için tedarikçi araştırması yapmak, Ürün fiyat ve kalite analizlerini gerçekleştirmek, Sözleşme yönetimi süreçlerini aktif olarak üstlenerek yürütmek, Talepten fatura kontrole kadar olan tüm süreçlerin organizasyon ve takibini ve raporlanmasını yapmak, Satın alma SOP’ lerini oluşturmak ve izlenebilir raporlanabilir bir satın alma sistemi oluşturmak.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Satınalma Uzmanı Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak Satınalma Uzmanı aramaktayız. Siparişlerin açılması ve takibinin sağlanması, Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması, Planlama, Kalite, Tedarikçi ve Pazarlama arasındaki koordinasyonun sağlanması, Yeni kaynak ve mevcutta var olan kaynaklar için alternatif kaynak araştırmalarının yapılması, Bulunan yeni ve alternatif kaynaklar için kalite ve fiyat analizlerinin yapılması, Şirkete katkı ve maliyet avantajı sağlayacak projeler geliştirme ve proje takımlarında yer almak, Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dokümanların sağlanıp incelenmesi, numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili Tedarik Zinciri Departmanları ve Pazarlama departmanlarıyla koordineli iş takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknikerliği veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Çok İyi derecede İngilizce bilen

 • İnt-Er Yapı

  Satınalma Şefi-İnşaat İnt-Er Yapı

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Büyüyen yapımız içinde İnt-er Yapı İnşaat Şirketi bünyemizde, görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satınalma Şefi" aramaktayız. •Satınalma ihtiyaçları doğrultusunda, ihale sürecinin hazırlıklarının talep sahibi teknik birimler ile koordineli olarak gerçekleştirilmesini sağlamak. •İhale süresince katılımcı tedarikçiler ile iletişimi yönetmek; sunulan görüşmelere katılım sağlamak, revizyonlar doğrultusunda katılımcı firmaların bilgilendirilmesini / yönlendirilmesini sağlamak. •İhale sürecinde ilgili teknik birimler (Teknik Ofis, Proje Koordinasyon vb.) ile bilgi koordinasyonunu sağlamak, firmalardan gelen soruların ilgili ekiplere yönlendirilmesini sağlamak. •Görüşmelerden edinilen bilgiler doğrultusunda tedarikçi kıyaslama raporlarının oluşturulmasını sağlamak, bu raporları konu uzmanlıkları ile bağlantılı olarak ilgili ekiplerle birlikte yönetime sunmak. •Satınalma ve sipariş süreçlerinin ERP sistemi üzerinden ilerlemesini sağlamak, onay ve takip işlemlerinin eksiksiz şekilde gerçekleştirilmesini koordine etmek. •Sektördeki gelişmeleri ve firmaları yakından takip etmek, bu kapsamda düzenlenen sektör fuarlarına katılım sağlamak. •İhale süreçlerine yeni dahil olmuş ve/veya daha önce çalışılmış firmaları kapsayan tedarikçi listesini oluşturmak, bu listenin güncellenmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin tercihen İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun, •En az 8 yıl tecrübeli, •MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •ERP programlarına yatkın, •Şantiyedeki iş akışları hakkında uygulama bilgisine sahip, •İyi seviyede inşaat muhasebesi, inşaat hukuku ve lojistik bilgisi olan.

 • Özlider Plastik

  Satınalma Elemanı Özlider Plastik

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider konumda olan, Beylikdüzü Mevkinde Plastik ve Metal Banyo Ürünleri üreten firmamızın Satınalma Bölümünde görevlendirilmek üzere Satınalma elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli , 20 -30 yaş aralığında . Üniversitelerin Makina Mühendisliği , Metalolaji Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul ilinde Büyükçekmece , Beylikdüzü , Avcılar , Sefaköy , Halkalı , Şirinevler -semtlerinde ikamet eden veya edebilecek. Bay Satın alma elemanı alınacaktır. Deneyim şartı bulunmamaktadır.

 • Gazi Metal Mamullerı

  Satınalma Mühendisi Gazi Metal Mamullerı

  Sakarya

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm satın alma süreçleri , fiyat teklifleri, mevcut tedarikçi değerlendirmeleri ve değişimleri takip etmek, yönetmek Satın alınan malzemelerin kalite problemlerini tedarikçiye bildirerek iadesini ve kalite problemi olmayan malzemenin tedariğini sağlamak, takip etmek Yeni tedarikçi araştırmaları yaparak kalite ve fiyat avantajı sağlamak. Tedarikçi Performans ve Sistem değerlendirmeleri ve takibi, Uzun dönem sözleşmelerinin yapılması , fason işlerin takibi, Yurt dışı ve Yurt içi Satınalma işlemlerinin yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Makine veya Endüstri mühendislik bölümü mezunu Üretime dair teknik literatüre hakim Analitik düşünme, problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı etkin planlama yapabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, ERP sistemi ile çalışma ve raporlama tecrübesine sahip, MAKİNA sektöründe satın alma ve lojistik ile ilgili en az 2 yıl deneyimli, Sac metal sektöründe tecrübe sahibi olması tercih nedenidir İngilizce -iyi seviye , Almanca- tercih Sakarya-Karasu bölgesinde ikamet eden/edebilecek,

 • Immergas

  Satınalma ve Lojistik Sorumlusu Immergas

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İtalya’da 1964’den beri doğal gazlı ısıtma cihazları üreten ve bugün 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan ve yüksek kapasiteli doğal gazlı ısıtma sistemlerine de çözüm sunan firmamıza "Satınalma ve Lojistik Sorumlusu” olarak görev almak isteyen takım arkadaşı arıyoruz. · Depo ve stok kayıtlarını sürekli güncel tutulması · Sisteme ürün giriş ve çıkış aşamalarını yapılması · İrsaliyesiz-faturasız ürün giriş çıkışını engellenmesi · Sevkiyat performansının takibinin yapılması · Depoda her türlü koordinasyonun sağlanması · Siparişleri yönetmek

  Aranan Nitelikler · Lojistik konusunda, depolama ve sevkiyat konusunda en az 4 yıl deneyimli, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · El Terminalleri konusunda bilgi sahibi, · Yönetim becerileri yüksek, · İnsan İlişkileri kuvvetli, · Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, · Yazılı ve sözlü iletişimi ve temsil yeteneği güçlü, · Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın, · Analitik düşünce yapısına sahip · Koordinasyon becerisine ve tecrübesine sahip, · Sürücü belgesi sahibi/ aktif olarak araç kullanabilen, · Askerlik hizmetini tamamlamış· İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

 • Omsan Lojistik A.Ş.

  Nakliye Satınalma Uzmanı Omsan Lojistik A.Ş.

  İzmir

  23 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kamyon pazarı ve Spot işler ile ilgili gerekli evrakların hazırlanmasını sağlamak ve ilgili süreçleri kontrol etmek, Tedarikçiler ile yapılacak uzun ve kısa vadeli satınalma sözleşmelerini hazırlamak, kontrol etmek ve sorumluları ile birlikte sözleşme takibini yapmak, sözleşme süreci ile ilgili sorunlara çözüm geliştirmek, Departman raporlarını hazırlamak ve departmanla ilgili kalite sistemleri denetimlerine eşlik etmek, İlgili Müdürlükler ile koordineli olarak çalışmak, uygun tedarikçileri tespit edip, satınalma fiyatlarını oluşturmak

  Aranan Nitelikler Lojisitik Sektörünün öncü markası olan şirketimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Lojistik Satınalma alanında minimum 3 yıl deneyimli İyi derecede İngilice bilen Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, raporlama, analiz ve takip becerisi yüksek Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, ikna ve temsil yeteneği güçlü Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Seyahat engeli olmayan B Sınıfı ehliyete sahip Satınalma Uzmanı aramaktayız.

 • Güres Group A.Ş.

  Satınalma Mühendisi Güres Group A.Ş.

  Manisa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut satınalma sisteminin iyileştirme çalışmalarının yürütülmesi, yeni sistem geliştirme. Alternatif malzeme ve tedarikçi devreye alma faaliyetlerini koordine etmek Alternatif tedarik kaynaklarını geliştirerek maliyet iyileştirme çalışmaları yapmak İthal edilecek malzemelerin yükleme, nakliye ve gümrük işlemleri kapsamında gerekli çalışmalarını yapmak Fiyat-Kalite-Maliyet analizlerini ve piyasa araştırmalarını yapmak Satınalma prosedür, şartname ve sözleşmeleri revize etmek Dönemsel satın alma raporlarını hazırlamak

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Makine, Malzeme veya Endüstri Mühendisliğinden mezun İngilizcesi ileri seviyede olan Ms Office programları ve Netsis uygulamalarına hakim Manisa , Akhisar, Saruhanlı veya İzmir’de ikamet eden/edebilecek Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik Hizmetini tamamlamış

 • Karbel Konfeksiyon

  Kumaş Satınalma Sorumlusu Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde Kumaş Satınalma Birimi’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, tercihen tekstil mühendisi, Dokuma kumaş konusunda deneyimli (özellikle gömlek) Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Askerlik hizmetini tamamlamış BAY ya da BAYAN,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan