satınalma için İş İlanları

Hepsini Temizle
satınalma
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Satınalma Şefi' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, yaratıcı, atak ve sorumluluk almaya istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık,  Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı satınalma operasyonlarını yönetebilecek (ithalat), Tedarikçi sistemleri ve planlama süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, ve dökümanların muhafaza edilmesi, Aylık & yıllık raporlar hazırlayıp firma kârlılığı ile ilgili stratejilerin oluşturulması. Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Müdür

 • Buyer/ Satınalma Yöneticisi Boyner Büyük Mağazacılık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mart 2016

  İş Açıklaması Kategori bütçe tasarısının hazırlanma aşamasında sorumlu olduğu ürün grubuyla ilgili gerekli bilgileri, görüş ve önerileriyle birlikte, ilgili yöneticisine aktarmak, çalışmalara destek vermek. Sorumlu olduğu ürün grubu için, ürün karması ve markaların lokasyon bazında sağlıklı bir biçimde belirlenmesi amacıyla ilgili yöneticisine gerekli bilgileri vermek, işbirliğini sağlamak. Tedarikci ve üretici firmalardan fiyat teklifleri almak, satınalma koşullarını belirlemek üzere görüşmeler ve fiyat pazarlığı yapmak, yöneticisiyle söz konusu satınalma koşulları konusunda görüş alışverişinde bulunmak, yöneticisinin onayını almak. Koleksiyon ve satınalma koşulları açısından en uygun firmaları belirlemek, satın alacağı ve (özel marka için) üretim yaptıracağı ürünler için belirlenmiş formata uygun olarak talep hazırlamak ve sisteme girmek, onaylanan talepler için sözleşme hazırlamak. Satınalmasını yaptığı tüm ürünlerin mağaza sevkiyatlarını lokasyon, sezon, mevsim, reyonun doluluğu gibi faktörleri bir arada değerlendirerek, ürünün doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlayacak biçimde planlamak, gerekli izlemelerde bulunmak. Stok kayıt, sevkiyat, etiketleme, RPT, transfer, satış-stok takibi, indirim-iskonto kararları süreçlerinde etkin rol almak.

  Aranan Nitelikler Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis / Kategori Satınalma ekipleri içerisinde görev yapacak : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Başvuru yapacağı pozisyona göre 4-6 yıl arasında tekstil/perakende sektörü deneyimi olan, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün ve moda gözünün yanısıra, raporlama ve sunum tekniklerine de hakim, analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve (erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış, Buyer ve/veya Senior Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Tekstil' sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için 'Kumaş Satınalma ve Planlama Uzmanı' aramaktayız; Kumaş fiyat araştırmaları yapmak, Koleksiyon kumaş satınalmalarını gerçekleştirmek, Kumaşların ar-ge çalışmalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da Tekstil Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Örme kumaş satınalma konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Trafo ve bobinaj sektöründe vardiya düzeninde üretim yapan şirketimizde İthalat/ İhracat& Satınalma Sorumlusu olarak görev alabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İthalat ve ihracat mevzuatlarına hakim ve dış satınalma faaliyetlerini de yürütebilecek, Bu alanda en az 5 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İşlem prosedürlerine ve ilgili mevzuatlara hakim, Logo Tıger bilen ve siparişleri sisteme günlük işleyebilecek, Beşeri ilişkileri güçlü, motivasyonu yüksek, Ekip çalışmasını benimseyen, sorumluluk sahibi, B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, Hızlı karar alabilen ve uygulayabilen kişilik özelliğine sahip, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Raporlama tekniklerine hakim, ofis programlarını çok iyi kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden (Pendik-Kartal-Bostancı-Ümraniye- Dudullu güzergahlarına yakın) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen 40 yaşını aşmamış ve bay arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Konak Hastaneleri, İzmit Hastanesi bünyesinde değerlendirilmek üzere; Önlisans ya da lisans mezunu Sağlık sektöründe satın alma konusunda en az 1 yıl deneyimli Analitik düşünme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Organizasyon ve planlama yeteneği gelişmiş MS Office uygulamalarına hakim

  Aranan Nitelikler 'Satınalma Görevlisi' aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Satınalma Uzmanı Koleksiyon İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İç piyasadan sağlanan ürün ve hizmetlerin satınalma sürecinde, bölümün plan ve hedefleri doğrultusunda görev almak.Sorumlusu olduğu ürün gruplarının, satınalma kanadındaki gerekliliklerine uygun şekilde sevk ve idaresini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina, Endüstri, Orman Endüstri, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alternatif ürün ve tedarikçi araştırmaları yapabilecek, Tedarikçi performans değerlendirme çalışmalarına hakim, Müzakere yeteneği yüksek, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezi’nde görevlendirilmek üzere"Satınalma Yöneticisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, İnşaat, elektrik, mekanik malzemelerin satın almasında, tedarikçi ilişkileri konusunda ve sözleşme hazırlama konularında en az 5 yıl deneyimli, Piyasa ve İnşaat teknolojisindeki gelişmeleri takip eden ve işine yansıtabilen, inşaat yapı malzemeleri tedarikçilerini iyi tanıyan, yeni tedarikçiler kazandıracak, Yapı malzemelerinin performans kriterlerine vakıf, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, ERP Sistemi (Axapta) konusunda bilgi ve deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, girişken ve araştırmacı özellikleri olan, Stratejik düşünebilen ve sonuç odaklı, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü güçlü, Analitik düşünme gücüne sahip, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, “Satınalma Müdürü” aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik, İşletme,İktisat vb. bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe min. 10 yıl tecrübeli, Raporlama yapabilecek seviyede MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Organizasyon ve planlama becerisi olan, Ekip yönetmiş, liderlik yetkinliği yüksek, Tekirdağ veya civarında ikamet eden / edebilecek,     

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "SATINALMA UZMANI” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv veya otomotiv yan sanayi satın alma departmanlarında minimum 5 yıl deneyime sahip, Otomotiv yönetim sistemleri bilgisi olan (TS16949 ve ISO9000), Tercihen Kalıp ve döküm üretim işletmelerinde deneyim sahibi olan , Çok iyi derece İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Satınalma Elemanı Santek Ankara 16 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde satınalma süreçlerini takip edebilecek, Tedarikçi firmalarla görüşme yapabilecek, Satınalma sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Konak Hastaneler Grubu Gebze Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen daha önce hastanede çalışmış, stok yönetimi ve malzeme planlama konusunda  deneyimli, Tıbbi Sarf bilgisi olan, Ofis programlarına hakim  (Tercihen excelle hakim), Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Disiplinli ve Kariyer hedefli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   

  Aranan Nitelikler "Satınalma ve Depo Görevlisi" arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Satınalma Sorumlusu DAP Yapı İnşaat A.Ş. İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, İnşaat sektöründe deneyimli, İnş. malzemelerini tanıyan, Tercihen IFS programını ve mikro programını kullanabilen, Ön muhasebe bilgisi olan, Cumartesi günleri tam gün çalışabilecek, Bayan, Satınalma personeli arıyoruz,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Şirketimizce yürütülen Askeri Gemi İnşa Projelerine ilişkin olarak ihtiyaç duyulacak malzemelerin satınalma faaliyetleri ile ilgili olarak; tedarikçi araştırması, teklif alınması, fiyat tespiti ve en uygun fiyata ulaşabilmek için gerekli pazarlığın yapılması, ödeme konuşlarının tespiti, sipariş verilmesi ve malzemenin tersaneye kadar geçen tüm süreçlerin noksansız yürütülmesinin yanı sıra tercihen dış satınalma faaliyetleri kapsamında dış ticaret mevzuatına uygun olarak dış satınalma faaliyetlerini yürütmek.   Satın alma faaliyetlerinin ve verilen siparişin teklif alma aşamasından malzemelerin tersaneye intikaline kadar tüm safhalarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması.

  Aranan Nitelikler * Üniversite Mühendislik (Tercihen Gemi İnşa) bölümlerinden veya (sektörde yüksek deneyim kazanmış) MYO mezunu olmak,  * Gemi İnşa sektöründe "satın alma sorumlusu” pozisyonunda minimum 5 yıl deneyimli olmak,  * Piyasa ve malzeme bilgisine sahip olmak,   * Tercihen IFS programına vakıf,  * Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması McCORMICK KÜTAŞ GIDA SAN. DIŞ. TİC. A.Ş şirketinde görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.      

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik ve Dış Ticaret bölümlerinden mezun Yurtiçi ve Yurtdışı satın almaların onaylı tedarikçilerden kalite, fiyat ve teslimat şartları göz önünde bulundurarak en düşük maliyetle zamanında teminini sağlamak Planlama birimiyle koordineli çalışıp düzenli olarak talebe göre sipariş oluşturmak Nakliyelerin  ayarlamak ve gümrükleme prosedürlerinin sürecini yönetmek. Sistem üzerinde siparişleri oluşturmak ve Düzenli olarak raporlamaları yapmak, İnsiyatif kullanabilen İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,        MS Office uygulamalarına hakim,( Excel) NETSIS Kullanabilen Dikkatli,titiz,sabırlı,hızlı çalışabilen, Dinamik,yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,           İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Satınalma Müdürü Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gıda perakende sektöründe, Sorumlu olduğu kategorinin  satın alma süreçlerini,  tedarikçi ilişkilerini yönetimin vizyon bakış açısı ile belirlenen stratejik planlar çerçevesinde işbirliği ve bütüncül yaklaşımla planlamak, yönetmek ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Perakende sektöründe tecrübeli, Satınalma müdürlüğü pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, MS Ofis programını  iyi düzeyde kullanabilen, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Mikro programını bilen 

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • Satınalma Sorumlusu Smarttech İstanbul Avrupa 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması TEKOTO OTOMOTIV TIC. LTD; Otomotiv Ağır Vasıta Yedek Parça Yan sanayi ve Orjinal Parça satış alanında faaliyet gösteren firmanın Merkezi İstanbul-İkitelli de yer almaktadır. 62 Ülkeye aktif ihracat yapmakta olan firmada 49 personel bulunmaktadır. Kazakistan Almata şehrinde satış deposu ve İstanbul Aksaray Semtinde satış şubesi vardır. Aynı zamanda 9 farklı ülkeden ithalat yapmaktadır. Sektörde öncü firmaların yanında yer alabilmesi için sürekli yenilikçi bir yapı ile ilerleyen firma, eş zamanlı üretim çalışmalarını da hızlandırmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisi olan ve paket program kullanabilen, İyi derecede excel programını kullanmayı bilen, Tercihen İkitelli bölgesine yakın ikamet eden, Satınalma tecrübesi olan tercihen otomotiv sektöründe çalışmış, Bay veya bayan (Bay adaylar için askerliğini tamamlamış) Personel istihdam edilecektir.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • Satınalma Uzmanı Özak Tekstil İstanbul Avrupa 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı ve bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri ile her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' şirketinde görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, En az 5 yıllık Genel Satınalma tecrubesine sahip Tercihen tekstil sektöründe çalışmış  B sınıfı ehliyeti olan ve araç kullanabilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan, Analitik düşünebilen ve zaman yönetimi becerisine sahip, 'Satınalma Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İhtiyaç duyulan malzemeler ve hizmetler ile ilgili yeni tedarikçiler bulunması Tekliflerin alınması, karşılaştırılması ve raporlanması Tedarikçilerin terminlerine uygunluğun takibi

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Satınalma Uzmanı ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ İstanbul Anadolu 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Devam eden ve yeni projelere göre satınalma siparişleri oluşturulması, tedarikçilere geçilmesi ve onay alınması, Açılan siparişlerin ödeme takibi, Sistemde ürün kodlarının yaratılması, Yurtiçi, yurtdışı, ve servisten gelen ürünlerin stok giriş ve çıkış siparişlerinin açılması, Mevcut müşteri ilişkilerinin günlük sipariş giriş ve sevkiyat takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler İnşaat ve Teknik malzemeler konusunda uzman, Üniversitelerin en az 2 yıllık bölümlerinden mezun, Bilgisayar kullanımı ve MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim kabiliyeti yüksek, Tam zamanlı, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen en az 2 yıl tecrübeli,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

 • Satınalma Sorumlsu Adecco İzmir 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " YURTİÇİ SATINALMA SORUMLUSU"aramaktayız; Yurt içi ve gerektiğinde yurt dışı bütün satınalma faaliyetlerinin yürütülmesi, Tedarikçi araştırması yapılması, satınalma maaliyetlerinin düşürülmesine yönelik çalışmalar yapılması, Alternatif tedarikçi araştırılması, uygun tedarikçilerin seçilmesi, Satınalma sözleşmelerinin hazırlanması, Uygunsuz gelen malzemelerle ilgili olarak ilgili tedarikçilere bilgilendirmelerinin yapılması ve aksiyonların alınması, Fatura kontrollerinin yapılması ve onaylanması, Bütçe yönetimi kapsamında satınalma birim fiyatların belirlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makine veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv, beyaz eşya veya makine üretimi yapan firmalarda benzer bir pozisyonda min 3 yıl deneyim sahibi, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Satınalma Sorumlusu Loca Reklam İstanbul Avrupa 19 Nisan 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en gelişmiş matbaa sistemlerine sahip, büyümeye devam eden, Hadımköy'de bulunan, reklam, matbaa ve ambalaj tesislerimizde çalışmak üzere satınalma sorumlusu aranıyor. Birimlerden gelen satın alma taleplerini karşılanmasını sağlamak. Sahibi olduğu prosesler için Kalite Yönetim Sistemine uygun dokümantasyonun oluşturulmasını sağlamak. Genel Müdür  tarafından satın alınması onaylanan girdilerin uygun fiyat,  kalite şartlarında satın alınmasını sağlamak. Satın alınacak girdileri Onaylı Tedarikçi Listesindeki tedarikçilerden veya tedarikçilik şartlarını karşılama konusunda yeterli bulunmuş tedarikçilerden yapmak. Satın alma tekliflerini almak. Satın alma siparişlerini vermek, siparişlerin takibini yapmak. Tedarikçi performans değerlendirmesini yapar. Satın alma yapılabilecek muhtemel tedarikçileri belirlemek. Tedarikçi değerlendirme konusunda Yönetim Temsilcisi ile işbirliği yapmak ve performans raporları hazırlar. Yaptığı işlerle ilgili gerekli kayıtların oluşturulmasını ve muhafazasını sağlamak. Birimi ile ilgili istatistik çalışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Kağıt ve Matbaa ürünleri sektörlerinde en az 5 yıllık satın alma iş tecrübesine sahip olmalıdır. Temel ISO 9001 : 2008 Eğitimi almış olmalıdır.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak Satınalma Uzmanı aramaktayız. İnşaat malzemeleri  içerisinde yer alan tüm malzemelerin alımının yapılması, Siparişlerin açılması ve takibinin sağlanması, Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması, Yeni kaynak ve mevcutta var olan kaynaklar için alternatif kaynak araştırmalarının yapılması, Bulunan yeni ve alternatif kaynaklar için kalite ve fiyat analizlerinin yapılması, Şirkete katkı ve maliyet avantajı sağlayacak projeler geliştirme ve proje takımlarında yer almak, Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dokümanların sağlanıp incelenmesi, numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili  departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat bölümlerinden mezun, İnşaat malzemeleri alımı konusunda deneyimli, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Çok İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan  Aktif olarak araç kullanabilen

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamıza ''Satın Alma  Sorumlusu  ''aranmaktadır. Satınalma süreçlerini kontrol ederek, tüm ürün ve hizmetlerin doğru, istenilen kalitede, eksiksiz ve zamanında tedarik edilmesini sağlamak. Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda uzun dönemli tedarik planını hazırlamak, bu planı satış pazarlama ile paylaşmak. Departmanlardan gelen talepler doğrultusunda satın alma tahminleri ve siparişlerinin oluşturulmasını sağlamak ve koordine etmek. Tedarikçiler ile ilişkilerin sağlıklı ve güven esasına dayalı olarak yürütülmesini sağlamak; tedarikçi ve piyasa analizleri doğrultusunda alternatif kaynaklar oluşturarak, tedarik sürecinin kesintisiz işlemesini sağlamak. Fiyat pazarlıkları yapmak, belirlenen kriterler ve ticari operasyonlar dahilinde uygun malzeme alımı yapmak. Mevzuat ve piyasa takibi yaparak ilgili değişikliklerin işleyişte ve prosedürde uygulanmasını sağlamak, tedarik kriterlerinin güncellenmesini sağlamak. Bu süreci destekleyecek, bilgi akışını ilgili departmanlarla en hızlı ve kesintisiz biçimde gerçekleştirecek, Firmalara verilen siparişlerin istenilen termin tarihleri içinde teminini sağlamak Firma maliyet hesapları ve kalite standartları dikkate alınarak onaylanan is emirlerinin ihtiyaç analizini yapmak ve alınan ihtiyaç doğrultusunda satın alma siparişlerini ERP üzerinden oluşturmak Verimlilik, fireler, stok-satış, satın alma-satış ile ilgili periyodik rapor ve istatistikleri hazırlamak, Satın alma işlemleri için tedarikçi portföyü oluşturmak, Onaylı tedarikçi liste güncelini sağlamak, Tedarikçi firma performanslarının düzenli olarak değerlendirilmesi ve Tedarikçi fiyatlarının kontrolünü sağlayarak, gerekli revizyonları yapmak ve  fatura kontrolünü sağlamak, Ürün/ malzeme tedarik sürecinde pazarı ve yenilikleri izleyerek, yeni maliyet azaltıcı, verimlilik ve kalite artırıcı ürünlere ilişkin raporlama  ile birlikte alternatif kaynaklar oluşturarak, tedarik sürecini kesintisiz yürütmek, İç ve dış piyasalardan alınacak hizmet, malzeme ve ekipmanın tedarik koşul ve fiyatlarını araştırarak ilgili tedarikçilerden teklif almak, Fiyat revizelerini aktif olarak yapmak,  Muhasebe departmanı ile koordineli çalışarak fatura işlemlerini sonuçlandırmak, Hammadde depo stok seviyelerini ve raporlarını takip etmek,

  Aranan Nitelikler Minimum 4 yıl deneyim sahibi Sektörel bilgi ve tecrübeye sahip Mobilya malzemesi alımı konusunda tecrübeli Araştırma ve pazarlık yapma yeteneği olan, girişimci, sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş, analiz ve raporlama becerisine sahip, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Ticari odaklı düşünebilen, Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, ERP ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici, Uzman, Sorumlu

 • Gıda Satınalma Uzmanı Mado Dondurma/Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması Marmara Bölge Müdürlüğü'müzde çalışmak üzere "Gıda Satınalma Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe satın alma alanında en az 3 yıl çalışmış, Ürün geliştirme tecrübesi olan ve tercihen üretim firmalarında satın alma alanında çalışmış, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Yaratıcı yönü gelişmiş, yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyonu geniş, Takım çalışmasına açık, yüksek enerji seviyesine sahip, Sorumlu olduğu ürün gruplarının satış, pazar payı ve tüketici verilerini, pazar araştırmalarını, dağılım ve rakip faaliyetlerini inceleyerek ürün ve marka stratejilerini oluşturup geliştirebilecek, Satın alma planı ve satın alma bütçesi oluşturmada deneyimli,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Kumaş Satınalma Elemanı Akarteks Tekstil İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Denim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Kumaş Satınalma organizasyonu içerisinde "Kumaş Satınalma Elemanı" olarak, aktif rol üstlenecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, En az 1 yıl ilgili pozisyon deneyimli, Tekstil sektöründe ihracatçı firma deneyimi olan, 23-30 yaş aralığında, MS Office ve Sentez programına hakim, Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, İletişimi kuvvetli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici Asistanı, Eleman, Tekniker, Asistan

 • İş Açıklaması Yeni açılan ve oyuncak sektöründe faaliyet gösteren mağazada  tecrübeli satınalma sorumlusu.  

  Aranan Nitelikler 1. Bursa merkezinde ikamet etmek. 2. Erkek adayların askerlikle ilişkisinin olmaması. 3. 40 yaşından gün almamış olmak. 4. Tercihen Üniversite mezunu olması. 5. Ehliyet sahibi olması ve seyahate engel durumunun bulunmaması. 6. Oyuncak Sektöründe deneyimli olmaları 7. Bir hafta içinde işe başlayabilecek durumda bulunmaları. 8. Diksiyonu düzgün, giyimine dikkat eden, disiplinli çalışmaya yatkın, yeniliğe açık, problem çözme ve karar verme kabiliyetleri gelişmiş olması. 9. Kuruma somut katkılar sunacak, kurumunu en iyi şekilde temsil edecek ve ekip arkadaşlarıyla uyum  içinde çalışacak nitelikleri taşıması. Adaylar ön değerlendirmeden sonra mülakata çağrılacaktır. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Oyuncak

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' şirketinde 'İstanbul' lokasyonunda görevlendirilmek üzere, •Üniversite mezunu, •En az 5 yıllık satınalma tecrubesine sahip, •Tekstil sektöründe denim aksesuar araştırma-geliştirme ve satınalma konusunda tecrubeli, •İleri düzeyde yazılı sözlü ingilizce dil bilgisine sahip, •B sınıfı ehliyeti olan ve araç kullanabilen, •MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, •İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetimi ve organizasyon yeteneği olan, •Analitik düşünebilen ve zaman yönetimi becerisine sahip, 'Yurtdışı Satınalma Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Satınalma departmanımızda görevlendiirlmek üzere; ·         Üniversitelerin  İnşaat Mühendisliği  bölümlerinden mezun, ·         Projelerin satınalma sürecinde en az 4 yıl görev yapmış, ·         Talep- temin sürecini optimum şekilde yerine getirecek, ·         Analitik yaklaşımı olan, ·          ERP kullanım deneyimi olan, (tercihen IFS) ·         MS Office programlarına hakim, ·         Şantiyedeki iş akışları hakkında uygulama bilgisine sahip, ·         Tercihen İyi derece İngilizce bilen, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. ·         Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. ·         35 yaşını aşmamış

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Aksesuar Satınalma Sorumlusu Buka Sofa İstanbul Avrupa 22 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştiren, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Momis Mobilya için  aşağıdaki özelliklere uygun  Aksesuar Satınalma Sorumlusu  ekip arkadaşı arıyoruz. Ev aksesuar araştırmaları yapıp önerilerde bulunabilecek, Yurtdışından alım yapabilecek, Ev Aksesuar firmaları ile görüşmeler sağlayıp, satın alımından sorumlu olacak, Tedarikçi portföyü oluşturabilecek, Satın alması yapılacak aksesuar ürünlerinin fiyatlandırılması, siparişlerinin verilmesi ve sürecinin takip edilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Aksesuar satın alma alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Araştırma ve kalite bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MC office programlarını aktif kullanabilen

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • Satınalma Birim Yöneticisi / Mobilya Badella Banyo Kocaeli, İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Talep edilen tüm üretim, idari, firma içi ihtiyaçları (hammadde veya sarf malzeme) istenen noktalara zamanında, istenen kalite ve standartlara uygun ve hedef fiyata tedarik edilmesini sağlamak, Tedarikçi ödeme süreçlerinin yönetimi ve takibini yapmak, Tedarikçi ilişkilerini yönetmek ve alternatif tedarikçiler geliştirmek, sözleşme yönetimi yapmak, Tedarikçi performans değerlendirmesi yapmak, Yönetimin talep ettiği raporları hazırlamak, Verimlilik projelerini yönetmek ve alternatif malzemeler geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Banyo, Mutfak ve Proje Mobilyaları üretimi yapan firmamızın Gebze'deki fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mobilya sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Mobilya sektöründe kullanılan malzemeleri bilen, Ms Office uygulamalarını iyi derecede bilen, tercihen 1C programını kullanabilen, Gelişmiş müzakere becerisi, ikna kabiliyeti, analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Tercihen Gebze, Darıca, Kocaeli bölgesinde ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Satınalma Süreç Yönetici olarak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yönetici

 • İş Açıklaması   Kurum içinden gelen satın alma talepleri doğrultusunda, ilgili firmalara sipariş açmak ve siparişin takibini yapmak, Tedarikçi firmalarla fiyat anlaşmaları görüşmelerini yapmak, yapılan anlaşmalar çerçevesinde oluşan malzeme alış fiyatlarını yönetici onayına sunmak, Tedarikçi firmalar ile yapılacak sözleşme metnini hazırlamak, hazırlanan taslağı yönetici onayına sunmak, Demirbaş, hizmet ve dış alımlarda, talepten malzemenin gelişine kadar bütün sürecin takibini yapmak, Firmalarla yapılmış olan satın alma fiyat anlaşmalarını gerekli durumlarda revize etmek ve onaya sunmak, Açılan siparişlere istinaden firmalardan gelen faturalarda, eğer fiyat farkı varsa, fiyat farklarını yorumlamak ve faturaları Mali İşler Bölümü’ne iletmek,    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin mühendislik (Tercihen Endüstri, İşletme, Makine, Elektrik, Elektronik ve Malzeme Mühendisliği) veya Meslek Yüksek Okullarının (Elektrik, Elektronik, Makine, Endüstriyel Elektronik) bölümlerinden mezun, Satınalma alanında en az 3 yıllık tecrübesi olan, Teknik malzeme bilgisi olan, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Sorumluluk sahibi, düzenli ve raporlama teknikleri konusunda beceri sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için),     

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu

İş Habercisi - satınalma için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?