satınalma için İş İlanları

Hepsini Temizle
satınalma
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Satınalma Şefi
  Özsoy İnşaat Turizm Ticaret…
  İstanbul Anadolu 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketimize 'Satınalma Şefi' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İnşaat, Makine, Elektrik Mühendisliği veya Mimarlık Bölümlerinden mezun, - ERP Yazılımlarını aktif olarak kullanabilecek, - Satınalma personelliği, şefliği veya müdürlüğü tecrübesi olan, - İnşaat sektörü satınalmasında tecrübeli, - Satınalma bütçelerini oluşturabilecek ve stok yönetimi konusunda deneyimli, - Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,   - Problem çözme, analiz etme ve müzakere yeteneği gelişmiş, etkin planlama yapabilen, iletişim becerileri kuvvetli  

 • İş Açıklaması Müşteri ihitiyaçlarını doğru analiz edip ideal ürün ve hizmetleri sunmak, Tedarikçi ve üretici firmalardan fiyat teklifi almak, satınalma koşullarını belirlemek üzere görüşmeler ve fiyat pazarlığı yapıp sözleşme hazırlamak, Stok kayıt, etiketleme, satış-stok takibi yapmak, İndirim-iskonto kararları süreçlerinde etkin rol almak, Ayakkabı( bay,bayan,çocuk) Aksesuar (Çanta,kemer) ürünlerinde Kolleksiyon hazırlamak,

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  İlgili pozisyonda deneyimli,  Ürün yanısıra, raporlama ve sunum tekniklerinede hakim, analitik düşünce  yapısına sahip,  İletişim becerileri ve organizasyon yeteneği kuvvetli,  Bayan,  Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar civarı ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.  

 • Satınalma Sorumlusu
  Enkimteks A.Ş.
  İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Kimya sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuzda satınalma bölümü sorumlusu olarak görevlendirmek üzere dinamik, gelişime açık, analitik düşünen ve çözüm odaklı, araştırmacı eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul mezunu 25-35 yaş  aralığında İyi derecede İngilizce bilen MS office yazılım sistemlerine hakim Tercihen netsis yazılımı tecrübesi olan Kimya sektöründe tecrübeli Yurt içi ve yurt dışı satın alma'nın gerektirdiği disiplin, süreç, zaman yönetimi, koordinasyon, insan ilişkileri, yeni tedarikçi araştırma ve değerlendirme gibi konulara vakıf, sorumluluk sahibi, takipçi Stok kontrolünü düzenli takip edebilen Raporlama yapabilen Şirket bünyesinde yürütülen ISO 9001 ve 14001sistemlerinde aktif görev alabilecek nitelikte olan İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden Sigara kullanmayan Erkek adaylar için,askerlik görevini tamamlamış olan

 • Medikal Cihaz Satınalma Uzmanı
  Memorial Sağlık Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Merkez lokasyonunda çalışacak ve Memorial Sağlık Grubu'na ait tüm hastaneleri destekleyecek, Tüm medikal cihaz ve ekipman satınalma faaliyetleri ile projelerimizde medikal ekipman planlama ve altyapı ihtiyaçlarının belirlenip tasarım grubuna iletilmesi, işlerin koordinasyonunun sağlanması faaliyetlerinde görev alacak, Satınalma Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik (Biyomedikal,Elektrik/Elektronik ve Endüstri) bölümlerinden mezun, Sağlık kuruluşlarında, medikal ve/veya non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Araştırmacı, planlama yeteneği güçlü, takipçi, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Satınalma Şefi' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, yaratıcı, atak ve sorumluluk almaya istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık,  Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı satınalma operasyonlarını yönetebilecek (ithalat), Tedarikçi sistemleri ve planlama süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, ve dökümanların muhafaza edilmesi, Aylık & yıllık raporlar hazırlayıp firma kârlılığı ile ilgili stratejilerin oluşturulması. Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

 • Satınalma
  Etkin Kozmetik Vitrifiye…
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Firmamızın satın alma departmanına  yetiştirilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında ikamet eden tercihen Tuzla ve çevresinde, Askerliğini tamamlamış,  Sürücü belgesine sahip ve aktif araba kullanabilen, Ofis programlarını aktif kullanabilecek, Üniversite, yüksekokul, açık öğretim veya Ticaret lisesi mezunu Etkin planlama ve organizasyon becerisine sahip 25 yaşını geçmemiş bay eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Geri dönüşüm firmamızın  satın  alma ve pazarlama bölümünde çalıştırılmak üzere,  kimya sektöründe çalışmış olup geri dönüşüm ürünlerimiz hakkında bilgiye sahip olması tercihiyle bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tercihen kimya sektöründe çalışmış, - 30-45 yaş arasında, İstanbul (Anadolu Yakası ) ve Gebze civarında ikamet eden, - Satış ve pazarlama sektöründe  en az 2 yıl tecrübeli, -  Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, - Randevu ve referans  yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, - MS Office programlarını etkin kullanabilen, - İş takibi yüksek  ve sonuç odaklı, - İletişim ve problem çözme becerisi yüksek, dinamik, girişken, araştımacı,  - Prezentabl ,diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek,  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,      

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektörünün öncü firmalarından biri olan müşterimiz için, “Satınalma ve İdari İşler Müdürü” aramaktayız. Satınalma ve İdari İşler Müdürü, şirket genelindeki operasyonel satınalmalar hariç operasyonel destek ile ilgili tüm gider kalemlerini maksimum seviyede konsolide etme yaklaşımıyla ekonomik ölçekten faydalanarak, ortak satınalma anlayışında gider bazlarını düşürmeyi ve standartları oluşturmayı hedefler.  Fonksiyon gider bazlarını kategorilere ayırarak yöneterek,  bu alanlarda uzmanlaşmayı ve sürekli gelişimi sağlamayı amaç edinmiştir.  Hedeflere ulaşmak amacıyla ekibini etkin yönetmek, satınalma süreçlerini iş ihtiyacına göre geliştirme; gider bazı analizleri ile maliyetleri kontrol altında tutmak, satınalma süreçlerine uyumu sağlamak; satınalma takvimlerinin oluşturulması sürecinden başlayarak insiyatiflerin oluşturulması, takibi, buna bağlı KPI, PI ve bütçelerin yapılması koordinasyonunu sağlamak; bütün bölge ve depoların İdari İşler ve idari satın alma konusundaki işlemlerin işleyişini sağlamak gibi sorumluluklar üstlenir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satınalma alanında min. 10 yıl tecrübeli, Tercihen lojistik sektörü deneyimi olan, Organizasyon ve planlama becerisi olan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip yönetmiş, liderlik yetkinliği yüksek, İyi derecede İngilizce bilgisi olan,   Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Teknik Satınalma Mühendisi
  Krm Özel İstihdam Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Eylül 2015

  İş Açıklaması PERAKENDE SEKTÖRÜNDEKİ KURUMSAL MÜŞTERİMİZ İÇİN TEKNİK SATINALMA MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ. Tercihen üniversitelerin Mühendislik (Endüstri, Makine, Mekatronik vb.), İktisat, İşletme bölümlerinde mezun, Satınalma süreçlerinde, tercihen Teknik Satınalma konusunda min. 2 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim Çözüm odaklı, Analitik bakış açısına sahip, İletişimi etkin ve temsil yeteneği yüksek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İşe alınacak kişi Teknik Satınalma biriminde: Mağazalar, Şubeler ve Genel Merkez binasındaki; Her türlü demirbaş ve teknik ekipman ile ilgili satınalma süreçlerinin yürütülmesi, Tedarikçilerin belirlenmesi ve tedarikçi görüşmelerinin gerçekleştirilmesi, Satınalma kararlarının verilmesi, Fiyat teklif süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacaktır.

 • Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetcisi
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız üretim firması için, ' Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Proses Lideri' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, ERP Program deneyimi olan, Üretim Sektöründe Proses Yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli, Sonuç odaklı çalışabilen, iletişim ve planlama kabileyiti gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli-Gebze, İstanbul Asya lokasyonlarında ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Kısa ve Orta vadede ticari birimin talebi ile ticari malların nereden ve nasıl satın alınacağına karar vermek ve süreci yönetmek, Teklif talebi, tekliflerin değerlendirilmesi ve Satınalma kararının verilmesi ile ilgili süreci yönetmek, Gelen siparişler doğrultusunda üretim planlama birimi ile görüşerek gerekirse fasonda yaptırılması kararını verebilmek, Malın lojistiğini üretim planına göre istenen zamanda sağlamak ve takip etmek, Tedarikçi değerlendirme sisteminin ISO 9007 çerçevesinde revize edilmesi ve aktif olarak yürütlmesi, Tedarikçi sözleşmelerinin yapılması , Tedarik amaçlı ziyaret edilecek fuarları saptamak ve katılım göstermek, Satınalma stratejilerini kurgulamak , satınalma maliyetlerini yönetmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Buyer/ Satınalma Yöneticisi
  Boyner Büyük Mağazacılık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kategori bütçe tasarısının hazırlanma aşamasında sorumlu olduğu ürün grubuyla ilgili gerekli bilgileri, görüş ve önerileriyle birlikte, ilgili yöneticisine aktarmak, çalışmalara destek vermek. Sorumlu olduğu ürün grubu için, ürün karması ve markaların lokasyon bazında sağlıklı bir biçimde belirlenmesi amacıyla ilgili yöneticisine gerekli bilgileri vermek, işbirliğini sağlamak. Tedarikci ve üretici firmalardan fiyat teklifleri almak, satınalma koşullarını belirlemek üzere görüşmeler ve fiyat pazarlığı yapmak, yöneticisiyle söz konusu satınalma koşulları konusunda görüş alışverişinde bulunmak, yöneticisinin onayını almak. Koleksiyon ve satınalma koşulları açısından en uygun firmaları belirlemek, satın alacağı ve (özel marka için) üretim yaptıracağı ürünler için belirlenmiş formata uygun olarak talep hazırlamak ve sisteme girmek, onaylanan talepler için sözleşme hazırlamak. Satınalmasını yaptığı tüm ürünlerin mağaza sevkiyatlarını lokasyon, sezon, mevsim, reyonun doluluğu gibi faktörleri bir arada değerlendirerek, ürünün doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlayacak biçimde planlamak, gerekli izlemelerde bulunmak. Stok kayıt, sevkiyat, etiketleme, RPT, transfer, satış-stok takibi, indirim-iskonto kararları süreçlerinde etkin rol almak.

  Aranan Nitelikler Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis / Kategori Satınalma ekipleri içerisinde görev yapacak : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Başvuru yapacağı pozisyona göre 4-6 yıl arasında tekstil/perakende sektörü deneyimi olan, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün ve moda gözünün yanısıra, raporlama ve sunum tekniklerine de hakim, analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve (erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış, Buyer ve/veya Senior Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Satınalma Asistanı
  Has Döner
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması D&D Döner; Faaliyete geçen her şubesinde lezzet, kalite ve hijyenden asla taviz vermeden, aynı standartlarda ekonomik fiyata, yüksek kalitede döner sunma politikasıyla, müşterilerimizi en üstün hizmet kalitesinde memnun etmeyi hedefleyen, Özlenen döner lezzetini, geleneksel dokunuşlarla ve modern sunumla birleştirmekte başarılı olan bir firmadır. Satınalma alanında kariyer hedefleyen, Kurum prosedür ve talimatlarına uygun olarak teklif alma, değerlendirme, müzakere/pazarlık süreçlerini yürütebilecek, Satınalma süreçleri için gereken planlama ve organizasyon işlemlerini gerçekleştirebilecek, Malzeme verilerini güncelleyebilen, şubelerden talep ve siparişlerin takibini yapabilen, teslim süreci ile ilgili departmana/şubeye bilgi sunabilecek, Satınalma süreçleri ile ilgili periyodik raporları hazırlayabilecek, Mali işler departmanına ilgili ayın alım faturalarını teslim edebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Sarf ve teknik malzeme alımları, depo takibi, konusunda yetiştirilmek üzere, Stok takibi ve kontrolü yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Kalite- fiyat- termin odaklı çalışabilecek, Analitik düşünme, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden,                                 “Satınalma Asistanı ” arayışımız bulunmaktadır.

 • Yurtiçi Satınalma Uzmanı
  Omsan Lojistik A.Ş.
  İstanbul Anadolu 19 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kamyon pazarı ve Spot işler ile ilgili gerekli evrakların hazırlanmasını sağlamak ve ilgili süreçleri kontrol etmek, Diğer illerdeki kamyon pazarı operasyonu süreçlerinin takibini yapmak Tedarikçiler ile yapılacak uzun ve kısa vadeli satınalma sözleşmelerini hazırlamak, kontrol etmek ve sorumluları ile birlikte sözleşme takibini yapmak, sözleşme süreci ile ilgili sorunlara çözüm geliştirmek

  Aranan Nitelikler Lojisitik Sektörünün öncü markası olan şirketimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Lojistik Satınalma alanında minimum 3 yıl deneyimli MS Ofis Programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, ikna ve temsil yeteneği güçlü, Yurtiçi Satınalma Uzmanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Satınalma Departmanı'nın evrak süreçlerinde destek olabilecek, Avrupa Yakası Florya'ya ulaşım sorunu olmayan, Satınalma Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO/Üniversite mezunu, Öğrenmeye açık ve ekip çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Satınalma Departmanı'nda kendini geliştirmek isteyen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.

 • Satınalma Uzmanı
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Tercihen Oracle Satınalma Modülü konusunda deneyim sahibi, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Tüm satın alma süreçlerinin planlanması ve faaliyete geçirilmesi konusunda sorumluluk alacak "Satınalma Uzmanı''aramaktayız.

 • Satınalma Şefi
  Adecco Ankara
  Ankara 19 Mart 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara ofisinde görev almak üzere Satınalma Şefi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satınalma alanında min. 5 yıl deneyimli, İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi olan adaylar

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Tekstil' sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için 'Kumaş Satınalma ve Planlama Uzmanı' aramaktayız; Kumaş fiyat araştırmaları yapmak, Koleksiyon kumaş satınalmalarını gerçekleştirmek, Kumaşların ar-ge çalışmalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da Tekstil Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Örme kumaş satınalma konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Satınalma Mühendisi
  Randstad Türkiye
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. satınalma politikalarına göre fiyat ve pazar araştırması yapmak, maliyet avantajı sağlayabilme adına görüşme süreçlerini yönetmek, haftalık, aylık ve yıllık raporlamarı yapmak, direkt ve indirekt satınalmalardan aktif rol almak, teslimat ve hizmet alımlarını takip etmek

  Aranan Nitelikler üniversitelerin işletme bölümü ya da mühendislik fakültelerinden mezun, en az 2 yıl satınalma tecrübesine sahip, çok iyi seviyede İngilizce bilen (konuşma,yazma), erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS office bilgisine sahip, ehliyeti olup aktif sürüş tecrübesine sahip,

 • Satınalma Sorumlusu
  Yordam Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Satınalma Sorumlusu arayışımız sözkonusudur.

  Aranan Nitelikler Şirketin tüm yurtiçi ve yurtdışı satınalma süreçlerini takip edebilecek, Teknik malzeme satın alması yapmış; tercihen galvaniz ve çelik portföyü olan,  Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Tedarikçi ilişkilerinde güçlü, Muhasebe programı kullanabilen, Bilgisayar ofis programlarına hakim (Outlook-Excel-World), Ön muhasebe, stok ve raporlama konusunda tecrübeli, Finans bilgisine sahip ve sonuç odaklı çalışabilen, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Ticari zihniyeti gelişmiş, pazarlık ve pazarlama kabiliyeti yüksek olan, Ayrıntılara önem veren, dikkatli, kavrama yeteneği yüksek ve işini iyi takip eden,   Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

 • Satınalma Destek Uzmanı
  Watsons
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması   Tüm satınalma ve operasyon süreçlerine destek olmak.  

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeni mezun ya da 1 yıl tecrübeli (Tercihen FMCG veya perakende sektorü), İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Satınalma alanında kariyer hedefleyen, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek ve muhakeme yeteneği gelişmiş,  Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, analitik düşünebilen

 • İş Açıklaması Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi'nden mezun (tercihen Malzeme ve Metalurji, Makine veya Endüstri Mühendisliği), İyi derecede ingilizce bilen, Üretim teknikleri bilgisine sahip, İç / Dış müşteri ilişkilerini başarı ile yürütebilecek, Ekonomik anlamda piyasa koşullarına göre analizler yapabilen, İyi derecede MS Office programını kullanabilen ve SAP programı bilen, Analiz yapma becerisine sahip, Sonuç odaklı, proaktif davranabilen, Zaman yönetimi becerisine sahip, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Firmamızın ihtiyacı olan ham, mamul veya yarı mamul malzemeyi ekonomik, kaliteli, zamanında ve terminlere uygun olarak tedarik etmek, Faturaları kontrol etmek ve muhasebeleştirilmelerini sağlamak, Sorumluluk alanında olan firmaların ödeme planlarını hazırlamak, imalatçı ve muhasebe koordinasyonunu sağlamak, Alternatif / yeni tedarikçi firma araştırmak, numume çalışmalarını gerçekleştirip, yeni tedarikçi firmayı şirketimize kazandırmak,

 • Satınalma Uzmanı
  Penti
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yurt içi ve yurt dışında yeni tedarikçiler araştırmak suretiyle Penti standartlarına uygun tedarikçileri mevcut tedarikçi portföyüne eklemek, mevcut tedarikçilerle de iyi ilişkiler sürdürerek tedarikçi portföyünü geliştirmek. Modayı ve trendleri yakından takip ederek piyasa araştırması yoluyla Koleksiyona uygun olabilecek modelleri belirlemek ve yurt içi - yurt dışı fuarlardan Koleksiyona uygun olabilecek modelleri seçmek suretiyle Tasarım Direktörü’nün tasarladığı modeller üzerinden Koleksiyona Tasarım Direktörü ve Kategori Müdürü ile birlikte karar verme sürecine katılmak. Siparişlerin üreticiden depoya girinceye kadar olan bütün aşamalarında ürünlerin istenen kalite standartlarında, istenen terminle ve en uygun fiyatla tedariğini gerçekleştirmek. Sorumlu olduğu Ürün Grubundaki ürünlerin teknik detaylarına Kategori Müdürü ile birlikte karar vermek ve ürünlerle ilgili tüm teknik detayları üretici firmaya geçmek ve teknik uygunluğunu takip etmek. İthalat –İhracat birimi ile koordineli çalışarak yüklemenin tam zamanında yapılmasını sağlamak. Sorumlu olduğu ürün grubunun kalite kontrol ve güvence süreçlerini takip etmek ve gerekli durumlarda aksiyonların alınmasını sağlamak. Gelen siparişlerin üretim sözleşmesine uygun tedarik edilip edilmediğini kontrol etmek, sözleşmeye uygun değilse gerekli değişiklerin yapılmasını sağlamak. 

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Aksesuar satınalmasında en az 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen dış ticaret mevzuat bilgisi ve tekstil teknik bilgisi olan, Müzakere becerileri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünme becerileri gelişmiş, Araştırmacı ve meraklı, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı,

 • Satınalma Asistanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması Mağazacılık alanında hizmet veren ve kitap, kırtasiye, oyuncak, hediyelik eşya ürün gruplarından oluşan firmamızın Ümraniye’ deki Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere Kitap,Kırtasiye  kategorisine ‘Satınalma Asistanı’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Microsoft Office Programlarını orta düzeyde bilen (özellikle excel fonksiyonları konusunda iyi) Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı 25 yaşını aşmamış yaş aralığında B sınıfı sürücü ehliyetine sahip aktif araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini yapmış

 • Satınalma Yönetmeni
  İnanlar İnşaat A.Ş.
  İstanbul Avrupa 27 Ekim 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Fulya/Şişli'de bulunan Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere "Satınalma Yönetmeni” aranmaktadır.   Tercihen İnşaat Mühendisi ya da Mimar, Satınalma'da en az 8 yıl deneyimli, Piyasa ve inşaat teknolojisindeki gelişmeleri takip eden ve işine yansıtabilen, Proje ve şantiye ile birlikte alternatif malzeme ve detay çalışmalarını yürütebilen, Yapı malzemelerinin performans kriterlerine vakıf olan, Analitik düşünme gücüne sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.        

  Aranan Nitelikler

 • Satınalma Yöneticisi
  Dd Değişim Dinamikleri
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Şirketin hedef ve prosedürleri doğrultusunda, tedarikçilerin seçiminden sorumlu olacak, Alınan teklifleri değerlendirip, maliyet azaltıcı faaliyetlerde bulunacak, Üretim talepleri doğrultusunda satınalımları gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya, Endüstri Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun, Satınalma alanında tercihen kimyasal üretim veya makine üretimi yapan firmalar bünyesinde asgari 7 yıl tecrübeli, Satınalma- sözleşme bağlamında gerekli teknik ve hukuki bilgiye sahip, İletişim yönü kuvvetli, takım çalışmasına önem veren, Analitik düşünebilen ve Sonuç odaklı çalışan, Problem çözme, takip ve planlama yeteneğine sahip, MS Office ve Logo Tiger programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen Sürücü ehliyetine sahip, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için; 'Satınalma ve Satış Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Perakende sektöründe tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

  Aranan Nitelikler Ürün yönetimi konusunda bulunduğu ekibe destek olabilecek, Satışın yapılacağı bölgeyi tanıyarak satışı ona göre konumlandırabilecek, Giyim, ayakkabı bölümünde bulunarak markanın tanınırlığını artırabilecek, Balıkesir'de ikamet eden veya edebilecek olan.

 • Satınalma Şefi
  Adecco
  İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir Danışmanlığını yaptığımız inşaat sektörüne yönelik alüminyum cephe sistemleri tedarik eden bir müşterimiz için Satınalma Şefi arayışımız bulunmaktadır. Müşteriden gelecek siparişlerin sisteme girilmesi, Satınalma siparişlerinin yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilere açılması, Sevkiyat takibi ve müşterilere terminlerin bildirilmesi, Distribütörlerle haftalık sevkiyat planlamaların yapılması, Tedarikçilerle aylık sevkiyat planı yapılması, performanslarının yönetimi, Alternatif tedarikçi bulunması, Yıllık yapılan anlaşmalara göre satınalmaların yapılması ve satış planına ve optimum sevkiyat miktarına göre cost effective nakliye organizasyonu, Teknik Departmandan gelen yeni ürünlerin endüstriyelleşmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen mühendislik bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, İnşaat sektöründe min. 3 yıl deneyimli, MS office uygulamalarına hakim Koordinasyon ve iletişim becerisine sahip "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • İş Açıklaması   İtalya’da 1964’den beri doğal gazlı ısıtma cihazları üreten ve bugün 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan ve yüksek kapasiteli doğal gazlı ısıtma sistemlerine de çözüm sunan firmamıza "Satınalma ve Lojistik Uzman Yardımcısı” olarak görev almak isteyen takım arkadaşı arıyoruz.                                Gelen siparişlerin sisteme girilmesi ve faturalandırılması Fiyat listelerinin güncellenmesi ve takibi İthalat ve ihracat prosedürlerinin takibi, nakliye ve gümrük organizasyonlarının yapılması Stok takibi

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Dış Ticaret Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak .         Bayan, ·         Tercihen En az 1-2 sene iş deneyimine sahip olmak, ·         27 yaşını aşmamış olmak,  ·         Tercihen iyi derecede İngilizce yazmak ve konuşmak ·         Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olmak ·         Takım çalışmasına yatkın olmak ve ikili ilişkileri kuvvetli olmak ·         Çoklu görevlere açık olmak ·         Süreç takip etme ve raporlama becerisine sahip olmak ·         Özellikle MS Excel programına hakim olmak, ·         ERP programlarından en az birini kullanmış olmak. .         Anadolu Yakası; Bostancı Maltepe Kartal Pendik ve Sultanbeyli civarındaki başvurular dikkate alınacaktır.                                      

 • Satınalma Sorumlsu
  Adecco
  İzmir 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " YURTİÇİ SATINALMA SORUMLUSU"aramaktayız; Yurt içi ve gerektiğinde yurt dışı bütün satınalma faaliyetlerinin yürütülmesi, Tedarikçi araştırması yapılması, satınalma maaliyetlerinin düşürülmesine yönelik çalışmalar yapılması, Alternatif tedarikçi araştırılması, uygun tedarikçilerin seçilmesi, Satınalma sözleşmelerinin hazırlanması, Uygunsuz gelen malzemelerle ilgili olarak ilgili tedarikçilere bilgilendirmelerinin yapılması ve aksiyonların alınması, Fatura kontrollerinin yapılması ve onaylanması, Bütçe yönetimi kapsamında satınalma birim fiyatların belirlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makine veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv, beyaz eşya veya makine üretimi yapan firmalarda benzer bir pozisyonda min 3 yıl deneyim sahibi, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • İş Açıklaması Prysmian Group, 50 ülkede faaliyet gösteren 89 fabrikası, 17 Araştırma & Geliştirme Merkezi ve 20.000’in üzerinde çalışanı ile yüksek teknoloji ürünü enerji ve haberleşme kabloları ve sistemleri dalında dünya çapında lider bir firmadır. Satınalma departmanımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satınalma Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır: Hammadde hariç yurtiçi ve yurtdışı tüm teknik ve teknik olmayan mal ve hizmet alımlarının sipariş yönetimini gerçekleştirmek Alternatif malzeme ve tedarikçi bulma çalışmalarını yürütmek, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılmak, maliyet düşürücü aksiyonlar oluşturmak ve takip etmek Tedarikçi değerlendirme ve yerinde tedarikçi denetimi yapmak Yurtiçi ve yurtdışı yatırım malzemelerinin SAP, B2B ve katalog sistemleri üzerinden sipariş yönetimini gerçekleştirmek Aylık, 3 aylık ve yıllık satınalma raporlarını hazırlamak

  Aranan Nitelikler Elektrik, Elektrik&Elektronik, Makine, Endüstri, Metalurji Malzeme Mühendisliği mezunu İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Dış Ticaret mevzuatı konularında bilgi sahibi

İş Habercisi - satınalma için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?