satınalma için İş İlanları

Hepsini Temizle
satınalma
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Boyner Büyük Mağazacılık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kategori bütçe tasarısının hazırlanma aşamasında sorumlu olduğu ürün grubuyla ilgili gerekli bilgileri, görüş ve önerileriyle birlikte, ilgili yöneticisine aktarmak, çalışmalara destek vermek. Sorumlu olduğu ürün grubu için, ürün karması ve markaların lokasyon bazında sağlıklı bir biçimde belirlenmesi amacıyla ilgili yöneticisine gerekli bilgileri vermek, işbirliğini sağlamak. Tedarikci ve üretici firmalardan fiyat teklifleri almak, satınalma koşullarını belirlemek üzere görüşmeler ve fiyat pazarlığı yapmak, yöneticisiyle söz konusu satınalma koşulları konusunda görüş alışverişinde bulunmak, yöneticisinin onayını almak. Koleksiyon ve satınalma koşulları açısından en uygun firmaları belirlemek, satın alacağı ve (özel marka için) üretim yaptıracağı ürünler için belirlenmiş formata uygun olarak talep hazırlamak ve sisteme girmek, onaylanan talepler için sözleşme hazırlamak. Satınalmasını yaptığı tüm ürünlerin mağaza sevkiyatlarını lokasyon, sezon, mevsim, reyonun doluluğu gibi faktörleri bir arada değerlendirerek, ürünün doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlayacak biçimde planlamak, gerekli izlemelerde bulunmak. Stok kayıt, sevkiyat, etiketleme, RPT, transfer, satış-stok takibi, indirim-iskonto kararları süreçlerinde etkin rol almak.

  Aranan Nitelikler Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis / Kategori Satınalma ekipleri içerisinde görev yapacak : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Başvuru yapacağı pozisyona göre 4-6 yıl arasında tekstil/perakende sektörü deneyimi olan, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün ve moda gözünün yanısıra, raporlama ve sunum tekniklerine de hakim, analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve (erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış, Buyer ve/veya Senior Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Satınalma Şefi' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, yaratıcı, atak ve sorumluluk almaya istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık,  Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı satınalma operasyonlarını yönetebilecek (ithalat), Tedarikçi sistemleri ve planlama süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, ve dökümanların muhafaza edilmesi, Aylık & yıllık raporlar hazırlayıp firma kârlılığı ile ilgili stratejilerin oluşturulması. Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Tekstil' sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için 'Kumaş Satınalma ve Planlama Uzmanı' aramaktayız; Kumaş fiyat araştırmaları yapmak, Koleksiyon kumaş satınalmalarını gerçekleştirmek, Kumaşların ar-ge çalışmalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da Tekstil Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Örme kumaş satınalma konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Konak Hastaneleri, İzmit Hastanesi bünyesinde değerlendirilmek üzere; Önlisans ya da lisans mezunu Sağlık sektöründe satın alma konusunda en az 2 yıl deneyimli Analitik düşünme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Organizasyon ve planlama yeteneği gelişmiş MS Office uygulamalarına hakim  

  Aranan Nitelikler 'Satınalma Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Kaynak Holding İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Holdingimiz bünyesinde istihdam etmek üzere “Satınalma Uzmanı” ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik, Dış ticaret v.b. bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen 1-2 yıl benzer alanda deneyimli, Ürün tedariki ve satın alma süreçlerine hâkim, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Planlama, organizasyon ve iş takibi konusunda yeteneği kuvvetli ve sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne önem gösteren, Analitik düşünebilen, insan ilişkilerinde başarılı, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek, Raporlama yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman

 • Santek Ankara 16 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde satınalma süreçlerini takip edebilecek, Tedarikçi firmalarla görüşme yapabilecek, Satınalma sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Doğapark Kocaeli, İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması - PİYASA ARAŞTIRMALARINDA BULUNARAK, ALTARNETİF MALZEME VE TEDARİKÇİ LİSTESİNİN OLUŞTURULMASI, - NETSİS PROGRAMI ÜZERİNDEN SATINALMA SÜREÇLERİNİN TAKİBİNİ YAPACAK, - MALZEME VE HİZMET ALIMLARININ SATINALMA PROSEDÜRÜNE UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLMESİ, - SATINALMA TEKLİFLERİNİ TOPLAYARAK ONAYA SUNULMASI, - TEDARİKÇİ FİRMALARA İLETİLEN SİPARİŞLERİN YAKINDAN TAKİP EDİLEREK, MALZEMENİN DOĞRU VE ZAMANINDA TEMİNİNİN SAĞLANMASI, - MALİYET ANALİZLERİNİN YAPILMASI, - TEDARİKÇİLERİN DENETLENMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ İLE İLGİLİ SİSTEM KURULMASI, GİBİ SÜREÇLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDE ROL ALACAK SATINALMA UZMANI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - TERCİHEN NETSİZ PROGRAMINI KULLANABİLEN - İNŞAAT, İMALAT, PEYZAJ,HIRDAVAT KONUSUNDA İŞ TECRÜBESİ OLAN - ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ - EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ - B SINIFI EHLİYETİ OLAN - İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE KOCAELİ / GEBZE,ÇAYIROVA,DARICA BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN - BAY ADAYLAR

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Doğapark İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Tercihen satın alma süreçleri konusunda tecrübeli Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli /Gebze bölgelerinde ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Satınalma bölümünde sorumlu olduğu hizmet ve malzeme alımları ile ilgili satınalma ve tedarikçi stratejilerini belirlemek, Tanımlanmış kriterlere göre tedarikçi araştırmasını yaparak uygun tedarikçiler ile görüşmek, fiyat almak, teklifleri ve hizmetleri karşılaştırmak, Satınalma departmanın hedeflerini gerçekleştirmek üzere ilgili çalışmalarda bulunmak, Şirket içi prosedürler çerçevesinde sipariş süreçlerini ve sözleşmelerini tamamlamak. Tercihen Netsis programına hakim.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Kaya Grubu Kocaeli, İstanbul Anadolu 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte Çalışma, Teknik ve Teknolojik Halatlar, Eğitim ve Danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.   Fabrika departmanları tarafından talep edilen hammadde, malzeme ve hizmet alımı içerikli ihtiyaç malzemelerini sorgular, analiz eder ve yön verir. Onaylanan taleplerin piyasa araştırması yaparak, piyasadan teklif toplar ve alınan teklifler doğrultusunda siparişlerin satınalma sürecini tamamlar.  Tüm satınalma sürecinin ERP Sistemi içerisinde kayıtlarını gerçekleştirir. Satınalma süreci sonrasında ortaya çıkabilecek problemlerin önceden tespit edilmesi ve giderilmesini yönetir. Tedarikçilerle ilişkileri yönetir, yapılan ve yapılacak olan sözleşmelerin süreç takibi yapar. Tedarikçi performans değerlendirmelerinin takibinin yapar. Potansiyel ve alternatif  tedarikçileri araştırarak analizi yapar. Aylık ve periyodik satınalma raporları hazırlama konusunda deneyimli.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Benzer bir pozisyonda minimum 4 yıl deneyimli, Raporlama ve sunum konularında deneyimli, ERP uygulamaları konusunda deneyimli, MS Office  (Word, Excel, Powerpoint) programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, esnek saatlerde çalışabilen, Ticari farkındalığı yüksek, analitik düşünen, sonuç odaklı, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir, Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu, Kocaeli Gebze, Çayırova ve Darıca bölgelerinde ikamet eden, 

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil, İnşaat, İmalat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Konak Hastaneler Grubu Gebze Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen daha önce hastanede çalışmış, stok yönetimi ve malzeme planlama konusunda  deneyimli, Tıbbi Sarf bilgisi olan, Ofis programlarına hakim  (Tercihen excelle hakim), Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Disiplinli ve Kariyer hedefli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   

  Aranan Nitelikler "Satınalma ve Depo Görevlisi" arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Entegre Harç İstanbul Anadolu 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Taşeron sözleşmelerinin düzenlenmesi ve takibi Hammadde alımları için gerekli piyasa araştırmalarının yapılması ve alım sürecinin yürütülmesi Şirket içi stok takibi Tedarikçi görüşmeleri Lojistik süreçlerin takibi            Entegre Harç bir Ata Holding İştirakidir.

  Aranan Nitelikler 1978 yılından bu yana Hazır Sıva, Kireç & Agrega, Teknik Harçlar ve Özel Ürünler alanlarında, yapı kimyasalları sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş olan Entegre Harç, gelişen pazar payı ve gerçekleştirilecek yeni yatırımları sebebi ile büyüyen organizasyonuna katılacak aşağıdaki niteliklere uygun Satınalma Uzman ‘ı arıyor.  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bölümünden mezun,  Satınalma konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi Microsoft Office Programlarını , özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen Seyahat engeli olmayan İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Müzakere ve ikna yeteneği gelişmiş, Çözüm ve Sonuç odakli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Endüstri, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman

 • SML Etiket ve Aks. Paz. İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizin, Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip"Satınalma Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. ·         Üniversite mezunu, tercihen Dış Ticaret veya Mühendislik fakültelerinden mezun,  ·         Satınalma konusunda, benzer üretim firmalarında min. 1-2 yıl deneyim sahibi, ·         Analitik düşünce yapısına sahip, ikna yeteneği ve ileşimi güçlü, ·         Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, ·         İyi düzeyde İngilizce bilen, ·         Askerliğini tamamlamış, ·         B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman

 • Watsons İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tüm satın alma faaliyetlerine destek olmak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma alanında kariyer hedefleyen, Alanında 1 yıl tecrübeli (Tercihen perakende veya hızlı tüketim sektöründe), İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek ve muhakeme yeteneği gelişmiş,  Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, analitik düşünebilen.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Satın alma ihtiyaçlarının belirlenmesi, Üretimde kullanılan sarf malzemelerin yurtdışı piyasası satın alma faaliyetleri, Maliyet analiz çalışmalarına konularında görev alacaktır, Tedarikçilerle ilişkilerin sağlıklı koordine edilmesi, Alternatif tedarikçi ve piyasa araştırması, Teklif, Sipariş, Sözleşme ve Teslimat süreçlerinin takibi, Depolama ve lojistik faaliyetlerini maliyet, müşteri odaklılık ve verimlilik esaslarını gözeterek gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv Sektörü Satın alma süreçleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi sahibi, İyi derecede okuma ve yazma seviyesinde İngilizce bilen, Tercihen ERP kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Müzakere, pazarlık ve iletişim becerileri yüksek, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçleri konusunda tecrübeli, Yazılı-sözlü iletişim ve ikna yeteneği yüksek, Analitik düşünme ve sayısal analiz yetisine sahip, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın,  Stok yönetimi konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'SATINALMA SORUMLUSU' aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • Panayır Gıda İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Talep edilen malzeme ve hizmetleri, piyasa araştırmaları ile alternatif ürün veya tedarikçi geliştirerek kalite standartlarında ve uygun fiyatlı olarak temin etmek Tedarikçilerle yapacağı yıllık görüşmelerde çalışma şartlarını daha iyileştirmek için müzakere ederek sözleşmelerin yenilenmesini sağlamak Tedarikçi firmalar ile ilişkilerin geliştirilmesinde etkin rol oynamak, siparişten teslime kadar tüm süreçleri yönetmek, Tedarikçilerin yeni ürün listeleme ve fiyat geçişi taleplerini değerlendirmek, Satın alma sonrası oluşabilecek problemleri tespit etmek ve çözmek, Ürünlere ait stok, satış, devir hızı vb. verilerin raporlanmasından sorumlu olmak, Rakip araştırmaları ile fiyat karşılaştırması yaparak ürünlerin mağaza satış fiyatlarını belirlemek, marj ve karlılıktan sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Üniversite lisans mezunu Geleneksel kanal, zincir mağazalar veya restoran zincirlerinde gıda, hammadde ve sarf malzeme satın almaları konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Problem çözme, araştırma ve karar alma becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde pozitif yaklaşım, iyi iletişim kurma becerisine sahip, Müzakere ve ikna yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel kullanabilen) Logo Satınalma Modülünü kullanmış olmak tercih sebebidir, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Şef / Amir

 • İş Açıklaması - ERP sisteminden üretim operasyonları yan sanayide yaptırılacak parça ve bileşenlerin alınması - Siparişlerin ve fason üretimlerin zamanında üretilebilmesi için, siparişlere uygun yan sanayi üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi  - Üretim termini paralelinde tedarikçi üretim faaliyetlerinin takibi, gelen parçaların ilgili atölyeye, depoya yönlendirilmesi - Termin uyumu, miktar uyumu ve verimlilik konularında iyileştirme çalışmalarının yürütülmesi,  - Alternatif yan sanayi araştırmalarını yapmak, teklifler almak, - Yan sanayi performans göstergelerini üst yönetime raporlamak  - Yan sanayi uygunsuzlukları ve DÖF faaliyetlerini yönetmek. 

  Aranan Nitelikler Tarım Makineleri ve Otomotiv Yan Sanayi olarak faaliyet gösteren, Dövme, Talaşlı İmalat, Kaynak, Boya, Montaj proseslerine sahip firmamızdaki satınalma ve yan sanayi üretim faaliyetlerinin yönetim ve takip sorumluluğunu taşıyabilecek takım arkadaşı arıyoruz.  - Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu -  Yan sanayi fason üretim takibi ve yönetimi konusunda deneyimli,  - Tercihen makine teknik resim bilgisine sahip,  - İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, - Tercihen (Canİas) ERP programı kullanabilen  - B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen  - İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden  - 30 yaş altında, askerlik görevini tamamlamış bay

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Demir-Çelik, Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Adecco İzmir 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " YURTİÇİ SATINALMA SORUMLUSU"aramaktayız; Yurt içi ve gerektiğinde yurt dışı bütün satınalma faaliyetlerinin yürütülmesi, Tedarikçi araştırması yapılması, satınalma maaliyetlerinin düşürülmesine yönelik çalışmalar yapılması, Alternatif tedarikçi araştırılması, uygun tedarikçilerin seçilmesi, Satınalma sözleşmelerinin hazırlanması, Uygunsuz gelen malzemelerle ilgili olarak ilgili tedarikçilere bilgilendirmelerinin yapılması ve aksiyonların alınması, Fatura kontrollerinin yapılması ve onaylanması, Bütçe yönetimi kapsamında satınalma birim fiyatların belirlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makine veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv, beyaz eşya veya makine üretimi yapan firmalarda benzer bir pozisyonda min 3 yıl deneyim sahibi, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Altın İplik ve Çorap Sanayi A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Haziran 2016

  İş Açıklaması 1945 yılında kurulmuş olan, MÜJDE ve VOG markalarının üreticisi köklü şirketimiz Altın İplik ve Çorap Sanayi A.Ş., başta İngiltere, Almanya, Hollanda ve Fransa olmak üzere yaptığı ihracatlarla dünya çorap ve iplik piyasasında öne çıkmaktadır. Yaptığımız yeni yatırımlarla büyüyen organizasyonumuzda yer almak üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen büyük ölçekli tekstil firmalarında, benzer bir pozisyonda, 2 yıl deneyimli, Takip yeteneği güçlü, detaycı ve sonuç odaklı, İleri İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul'da ikamet eden (İşyeri Maslak'da olup, yol ücreti karşılanmaktadır.) SATINALMA UZMANI aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Eren Tekstil Tic ve San A.Ş. İplik, İplik Boya, Kumaş Boya ve Konfeksiyon işletmelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde SATINALMA MÜDÜRÜ alınacaktır. Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma süreçlerinde tercihen en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş, analitik düşünme ve raporlama becerisine sahip, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Talep-termin sürecini optimum şekilde yerine getirebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çorlu ve civarında ikamet edebilecek,

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak Satınalma Uzmanı aramaktayız. İnşaat malzemeleri  içerisinde yer alan tüm malzemelerin alımının yapılması, Siparişlerin açılması ve takibinin sağlanması, Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması, Yeni kaynak ve mevcutta var olan kaynaklar için alternatif kaynak araştırmalarının yapılması, Bulunan yeni ve alternatif kaynaklar için kalite ve fiyat analizlerinin yapılması, Şirkete katkı ve maliyet avantajı sağlayacak projeler geliştirme ve proje takımlarında yer almak, Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dokümanların sağlanıp incelenmesi, numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili  departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat bölümlerinden mezun, İnşaat malzemeleri alımı konusunda deneyimli, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Çok İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan  Aktif olarak araç kullanabilen

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Marmaris bulunan Martı Resort & La Perla Tesislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme/İktisat bölümlerinden mezun, · Satınalma konusunda 10 yıl deneyimli, · Pazarlama, üretim, turizm ve 5* otel satınalmalarında tecrübeli, · İyi seviyede İngilizce bilen, · İkna kabiliyeti yüksek, · Sürekli piyasa araştırması yapan ve güncel koşulları takip eden, · Analitik düşünme yeteneğine sahip, · Bütçeleme, raporlama, problem çözme ve analiz yetenekleri güçlü, · Kalite, fiyat ve termin odaklı, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, · Yoğun / hareketli iş temposuna yatkın, İlgili birimlerden gelen satın alma taleplerin değerlendirilmesi ve onaylı tedarikçilerden temin edilmesi, · Alternatif yurt içi tedarikçi araştırmalarında bulunulması, · Tedarikçilerin yönetim sisteminde tanımlandığı periyodlarda değerlendirmeye tabi tutulması ve değerlendirme sonuçlarının yönetim ve tedarikçilere raporlanması, · Sipariş takip ve zamanında teslimat sürecinin koordinasyonu ve raporlanması, · Yeni projelerde numune temini ve tedarikçi seçiminin yapılması, · Düzenli maliyet düşürme projelerini takip edilmesi ve aylık raporlamaların yapılması, · Operasyonel süreçleri azaltmak için iyileştirme çalışmaların koordine edilmesi ve raporlanması, · Tedarikçi denetim ve ziyaretlerine katılmak ve tedarikçi seviyesini iyileştirmek için eylem planı yapılması ve takip edilmesi.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Müdür

 • Akarteks Tekstil İstanbul Avrupa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Denim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Kumaş Satınalma organizasyonu içerisinde "Kumaş Satınalma Elemanı" olarak, aktif rol üstlenecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, En az 1 yıl ilgili pozisyon deneyimli, Tekstil sektöründe ihracatçı firma deneyimi olan, 23-30 yaş aralığında, MS Office ve Sentez programına hakim, Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, İletişimi kuvvetli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici Asistanı, Eleman, Tekniker, Asistan

 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kumaş imal eden firmalar hakkında pazar araştrması yapmak ve uygun olanını seçmek Kumaşların kalitelerini belirleyip kontrollerini yapmak

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe üretim yapan müşteri firmamız adına aşağıda belirtilen nitliklere uygun  "Kumaş Satınalma Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kumaş satınalma konusunda en az 5 yıl deneyimli, Dokuma ve örme kumaşın özelliklerini tanıyıp yorum yapabilecek düzeyde kumaş bilgisi olan, Kumaş tedarikçi portföyü olan, Ms Office programlarını kullanmayı bilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Manpower Maltepe İstanbul Anadolu 27 Haziran 2016

  İş Açıklaması Ürün tedariği nakliyesi, vinç, forklift, kurye vb diğer lojistik hizmet satınlamarının gerçekleştirilmesi, Şirket binek araçları ve akaryakıt ihaleleri yapmak, Yeni tedarikçiler bulmak, mevcut tedarikçileri değerlendirmek ve geliştirmek, Sözleşme yönetim süreçlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Endüstriyel gaz üretimi alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Satınalma ve Lojistik Uzmanı" aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Minimum 2 yıllık satınalma ve lojistik deneyimi olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Her türlü dış giyimin koleksiyon ve üretim aşamasındaki malzemelerin araştırılması , alımının yapılması ve işin takibinini yürütülmesi Yeni aksesuar kaliteleri için ar-ge ve piyasa araştırması yapılması

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe üretim yapan müşteri firmamız adına aşağıda belirtilen nitliklere uygun  "Aksesuar Satınalma Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  MYO veya üniversitelerin Tekstil bölümlerinden mezun, Fermuar, çıt çıt düğme, dokuma, astar vs. satın alımında en az 4 yıl piyasa tecrübesi olan, Ms Office programlarını kullanmayı bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Panço İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Biz, Çocuk Giyim Sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak; istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Seyrantepe 'de bulunan merkez ofisimizde çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip, "Satınalma ve Ürün Yönetimi Uzmanı" aramaktayız. Yılın moda trendine uygun tedarikçilerden ürün alımı gerçekleştirecek, Tedarikçi firma ilişkilerinin sağlanması, Fiyat&Tedarikçi araştırmalarının yapılması, Ürün tedarik süreçlerinin takibi ve raporlanması, Ürün stoklarını takip ederek siparişlerin zamanında tedarik edilmesi, Tekliflerin alınması, fiyatların belirlenmesi ve sözleşmelerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisi bölümünden mezun, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, MS Office programlarına hakim, Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinden başarılı, müzakere ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Analitik düşünme becerisine sahip, Sorumluluk sahibi, Yoğun iş ortamında dikkatli, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkın Seyrantepe'ye ulaşımı kolay olan.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Asistan

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için; 'Satınalma ve Satış Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Perakende sektöründe tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

  Aranan Nitelikler Ürün yönetimi konusunda bulunduğu ekibe destek olabilecek, Satışın yapılacağı bölgeyi tanıyarak satışı ona göre konumlandırabilecek, Giyim, ayakkabı bölümünde bulunarak markanın tanınırlığını artırabilecek, Balıkesir'de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • Adil Işık Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Kağıthane Genel Merkezimizde çalışacak 'Satınalma ve İdari İşler Müdürü' arıyor. Şirketimize taşeron firmalar aracılığıyla sağlanan Temizlik, Güvenlik, Yemek, Personel Servisi, Personel Takip Sistemi hizmetlerinin istenilen kalitede sunulup sunulmadığını takip etmek, denetlemek, tespit edilen aksaklıkları ilgili firmalar ile irtibata geçerek çözümlemek, Genel Müdürlük ve mağazaların ihtiyacı olan üretim dışı malzemelerin (ambalaj, sarf malzemeler, basılı işler, teknik ekipmanlar vb.) satınalmasında görev alacak, Sorumlu bulunduğu alanlara ait temel ihtiyaç (temizlik malzemeleri, peyzaj malzemeleri, güvenlik malzemeleri, mutfak malzemeleri vb.) taleplerini takip etmek ve gerekli satın alma işlemlerini gerçekleştirmek, Yemekhane ve mutfağın fiziksel şartlarının uygunluğunu, hijyen koşullarını denetlemek ve iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmek, Taşeron şirketlerden alınan hizmetin kalitesinin sorgulanmasına yönelik olarak firma ziyaretleri yapmak, Bina ve çevresinde oluşabilecek olağanüstü durumlara dair prosedürleri hazırlamak, yasal düzenlemelere ve mevzuata ilişkin değişiklikleri takip etmek, gerekli tatbikatları gerçekleştirmek, (yangın, su baskını vb.), önlemlerin alınmasını sağlamak, Firmamızın güvenlik prosedürlerine uygun hizmet almasını sağlamak, binamızın iç-dış güvenliğini sürekli takip etmek, denetlemek ve gerekli güvenlik tedbirlerini almak, Binaya ait teknik hizmet ihtiyaçlarını takip etmek ve giderilmesini , bakım ve onarımını sağlamak, (elektrik, su, kazan, vb.), Firmanın ulaştırma hizmetleri kapsamında yer alan araçların kayıt ve bilgilerini tutmak, araç takip sistemi geliştirmek ve uygulatmak, Sorumluluğu kapsamındaki konulara ilişkin olarak iç/dış raporlamaların hazırlanmasını ve ilgili yerlere zamanında ulaştırılmasını sağlamak, Kendisine bağlı çalışanlarla birlikte firma çalışanlarından gelen görev tanımı kapsamındaki sorunlara belirlenen standart zaman ve kalite ölçütlerine uygun olarak çözüm bulunmasını sağlamak, Ekibi tarafından yürütülen tüm işlemlerin nihai sorumluluğunu taşımak,

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen emekli askeri personel, İdari işler departmanında en az 4 yıl deneyimli, Yasal süreçler, idari uygulamalar ve teknik işlemler konusunda yeterli teknik bilgiye sahip, Birim müdürleri ile koordineli çalışabilecek,iletişim yönü kuvvetli. İş planları oluşturarak, yönlendirme yapabilecek yönetim ve koordinasyon becerisine sahip, İnsiyatif ve sorumluluk alabilecek, Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yumurtacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Satınalma Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Her türlü mal ve hizmet satın alma işlemlerini teklif usulü yapmak ve sonuçlandırmak Siparişin verilmesi ve tedarik edilen malzemenin sevki için sevkiyatı bilgilendirmek Satın alma ile ilgili malzeme standartlarını birimlerden gelen bilgiler doğrultusunda oluşturmak Tedarik zincirinin etkin yönetilmesini sağlayacak iyileştirmeler yapmak, Yeni kaynak ve tedarikçiler bulmak Yıllık hazırlanan tedarikçi ziyaret programına göre gerekli tedarikçilere denetim yapmak Birimi ile ilgili gerekli raporları hazırlamak ve yönetim kurulunu bilgilendirmek Biriminde çalışan tüm elemanların görev ve sorumlulukları takip etmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yem hammadde alımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi olan, Benzer bir pozisyonda min 5 yıl deneyimli, Sistem kurma ve iyileştirme konusunda deneyimli, Manisa, Turgutlu, Akhisar veya Saruhanlı da ikamet eden / edebilecek olan, İyi derecede İngilizce ve Netsis  bilen, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması · Alımı yapılacak inşaat malzemelerinin Fiyat-Kalite-Maliyet analizleri, iç ve dış piyasa araştırmaları yapacak, mevcut tedarikçilerin yanı sıra yeni tedarik kaynaklarını tespit edecek, alternatif fiyat tekliflerini hazırlayacak, diğer bölümlerle gerekli koordinasyonu sağlayacak. · Tedarikçi ilişkileri ve tedarikçi performanslarının değerlendirilmesi konusunda aktif rol oynayacak.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu,inşaat mühendisliği yada inşaat teknikerliği bölümü mezunları tercihimizdir. · Tercihen Genel Satın alma , İnşaat malzemeleri konularında bilgi sahibi ve 3 yıl deneyimli · MS Ofis programları, ileri seviyede Excel kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Adana Merkez ofisimizde görev alacak,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İnşaat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - satınalma için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?