satınalma için İş İlanları

Hepsini Temizle
satınalma
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Hammadde Satınalma Uzmanı
  Adil Işık Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması    Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Hammadde Satınalma Uzmanı ' arıyor. •Sipariş bazında ihtiyaç duyulan hammadde miktarını belirlemek, hammadde maliyet ve fire oranlarını verimlilik hesaplarına göre hesaplamak, •Hammadde siparişlerini geçmek ve geçilen siparişlerin üretiminden depoya girişine kadar süreci kordine etmek, •Hammadde tedarikçi ilişkilerini yönetmek, •Geçilen hammadde siparişlerinin Firma Kalite Ek Kitapçığı'nda belirlenen kriterlere uygunluğunun denetlenmesi (Kalite kontrol formlarının istenmesi), •Üst yöneticisine hammadde satınalmayı ilgilendiren konularda rapor hazırlamak.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Tekstil Öğretmenliği ve Tekstil Teknolojisi programlarından mezun, •Tekstil sektöründe dokuma kumaş takip, tedarik, satınalma alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, •İyi derecede İngilizce bilen, •Tercihen Nebim Winner veya diğer ERP programlarına hakim, •MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, •Seyahat engeli olmayan, •Aktif araç kullanabilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum saylayabilecek, •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Teknik Satınalma Mühendisi
  Krm Özel İstihdam Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ocak 2016

  İş Açıklaması PERAKENDE SEKTÖRÜNDEKİ KURUMSAL MÜŞTERİMİZ İÇİN TEKNİK SATINALMA MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ. Tercihen üniversitelerin Mühendislik (Endüstri, Makine, Mekatronik vb.), İktisat, İşletme bölümlerinde mezun, Satınalma süreçlerinde, tercihen Teknik Satınalma konusunda min. 2 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim Çözüm odaklı, Analitik bakış açısına sahip, İletişimi etkin ve temsil yeteneği yüksek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İşe alınacak kişi Teknik Satınalma biriminde: Mağazalar, Şubeler ve Genel Merkez binasındaki; Her türlü demirbaş ve teknik ekipman ile ilgili satınalma süreçlerinin yürütülmesi, Tedarikçilerin belirlenmesi ve tedarikçi görüşmelerinin gerçekleştirilmesi, Satınalma kararlarının verilmesi, Fiyat teklif süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacaktır.

 • Satınalma ve İthalat Uzmanı
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Satınalma ihtiyacının belirlenmesinde etkin rol oynamak İthalat sürecini takip etmek ve gerekli işlemleri gerçekleştirmek Satınalma sürecini siparişten sözleşmeye kadar yönetmek, teknik şartname hazırlamak Tedarikçiden teklif almak, sözleşme hazırlamak ve teslimat süreçlerini yürütmek Sorumlu olduğu satınalma işlemleri için tedarikçi portföyü oluşturmak ve yönetmek Sorumlu olduğu kategoriler için güncel pazar verilerini araştırmak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İyi derecede İngilizce bilen En az 4 yıl satınalma deneyimi olan Satınalma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgili Proje yönetimi alanında, raporlama konusunda yetkin ve deneyimli MS Office programlarına hakim Tedarikçi ziyaretleri yapabilecek, tedarikçi zincirini genişletebilecek Analitik düşünme ve sayısal analiz yetisine sahip Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar İçin)

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız üretim firması için, ' Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Proses Lideri' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, ERP Program deneyimi olan, Üretim Sektöründe Proses Yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli, Sonuç odaklı çalışabilen, iletişim ve planlama kabileyiti gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli-Gebze, İstanbul Asya lokasyonlarında ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Kısa ve Orta vadede ticari birimin talebi ile ticari malların nereden ve nasıl satın alınacağına karar vermek ve süreci yönetmek, Teklif talebi, tekliflerin değerlendirilmesi ve Satınalma kararının verilmesi ile ilgili süreci yönetmek, Gelen siparişler doğrultusunda üretim planlama birimi ile görüşerek gerekirse fasonda yaptırılması kararını verebilmek, Malın lojistiğini üretim planına göre istenen zamanda sağlamak ve takip etmek, Tedarikçi değerlendirme sisteminin ISO 9007 çerçevesinde revize edilmesi ve aktif olarak yürütlmesi, Tedarikçi sözleşmelerinin yapılması , Tedarik amaçlı ziyaret edilecek fuarları saptamak ve katılım göstermek, Satınalma stratejilerini kurgulamak , satınalma maliyetlerini yönetmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Buyer/ Satınalma Yöneticisi
  Boyner Büyük Mağazacılık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması Kategori bütçe tasarısının hazırlanma aşamasında sorumlu olduğu ürün grubuyla ilgili gerekli bilgileri, görüş ve önerileriyle birlikte, ilgili yöneticisine aktarmak, çalışmalara destek vermek. Sorumlu olduğu ürün grubu için, ürün karması ve markaların lokasyon bazında sağlıklı bir biçimde belirlenmesi amacıyla ilgili yöneticisine gerekli bilgileri vermek, işbirliğini sağlamak. Tedarikci ve üretici firmalardan fiyat teklifleri almak, satınalma koşullarını belirlemek üzere görüşmeler ve fiyat pazarlığı yapmak, yöneticisiyle söz konusu satınalma koşulları konusunda görüş alışverişinde bulunmak, yöneticisinin onayını almak. Koleksiyon ve satınalma koşulları açısından en uygun firmaları belirlemek, satın alacağı ve (özel marka için) üretim yaptıracağı ürünler için belirlenmiş formata uygun olarak talep hazırlamak ve sisteme girmek, onaylanan talepler için sözleşme hazırlamak. Satınalmasını yaptığı tüm ürünlerin mağaza sevkiyatlarını lokasyon, sezon, mevsim, reyonun doluluğu gibi faktörleri bir arada değerlendirerek, ürünün doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlayacak biçimde planlamak, gerekli izlemelerde bulunmak. Stok kayıt, sevkiyat, etiketleme, RPT, transfer, satış-stok takibi, indirim-iskonto kararları süreçlerinde etkin rol almak.

  Aranan Nitelikler Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis / Kategori Satınalma ekipleri içerisinde görev yapacak : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Başvuru yapacağı pozisyona göre 4-6 yıl arasında tekstil/perakende sektörü deneyimi olan, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün ve moda gözünün yanısıra, raporlama ve sunum tekniklerine de hakim, analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve (erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış, Buyer ve/veya Senior Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Satınalma ve Ürün Sorumlusu
  Tantitoni
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Türkiye’de züccaciye sektörünün öncülerinden olan İNTER MUTFAK EŞYALARI TİC.A.Ş’nin gelişen ve büyüyen organizasyonunda yer alacak,  SATINALMA ve ÜRÜN SORUMLUSU unvanı ile görevlendirilmek üzere,   Üniversite mezunu, Ağırlıklı olarak Yurtiçi ve Yurtdışı Satınalma yapmış , Mutfak eşyaları sektör deneyimi olan, tercihen muadil firmalarda benzer görevlerde rol almış, Teklif hazırlama, teklif takibi, sipariş alma, sipariş verme konularında tecrübeli, Çok iyi derece İngilizce bilen, Piyasayı, rakipleri, yurtiçi ve yurtdışı yenilikleri takip eden, İletişim yönü kuvvetli, takım çalışmasına inanan, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, yaratıcı yönü gelişmiş, Problem çözme, planlama ve takip yeteneğine sahip, Gerektiğinde sorumluluk alabilecek, ekip yönetebilecek, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, tercihen Nebim V3 paket programına hakim. 30 yaşını aşmamış, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler   Şirket büyüme stratejileri doğrultusunda yapılan satınalma, pazarlama, satış  ve ithalat süreçlerini kontrol edip yönetmek, Tedarikçilerle şirket arasındaki iletişimi sağlamak, Ürün satın alma bütçesini, pazarlama bütçesini ve ithalat bütçesini hazırlamak ve takip etmek, Yurtdışı fuarlara katılarak yeni ürün ve tedarikçi arayışında bulunmak, Satış ve stok raporlarını kontrol etmek, Düzenli saha ve mağazalarımızın ziyaretlerini yaparak ürünler hakkında geri dönüşleri almak. Yeni ürün, proje ve satınalma stratejileri geliştirmek.

 • Yurtiçi Satınalma Uzmanı
  Omsan Lojistik A.Ş.
  İstanbul Anadolu 19 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kamyon pazarı ve Spot işler ile ilgili gerekli evrakların hazırlanmasını sağlamak ve ilgili süreçleri kontrol etmek, Diğer illerdeki kamyon pazarı operasyonu süreçlerinin takibini yapmak Tedarikçiler ile yapılacak uzun ve kısa vadeli satınalma sözleşmelerini hazırlamak, kontrol etmek ve sorumluları ile birlikte sözleşme takibini yapmak, sözleşme süreci ile ilgili sorunlara çözüm geliştirmek

  Aranan Nitelikler Lojisitik Sektörünün öncü markası olan şirketimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Lojistik Satınalma alanında minimum 3 yıl deneyimli MS Ofis Programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, ikna ve temsil yeteneği güçlü, Yurtiçi Satınalma Uzmanı aramaktayız.

 • Yardımcı Malzeme Satınalma Uzman Yardımcısı
  Adil Işık Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması     Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Yardımcı Malzeme Satınalma Uzman Yardımcısı' arıyor. •Onaylanan numunelerin ön maliyet çalışmalarının yapılması için ilgili birime gerekli bilgileri iletmek, •CMT olarak üretimine karar verilen modellerin ürün ağacının yardımcı malzeme girdi bilgilerini sisteme işlemek ve yeni alınan üretim girdilerinin stok kart açma prosedürüne göre kartlarını açmak, •Tasarım Planlama birimi ile kordineli şekilde çalışmak ve siparişi geçilen yardımcı malzemelerin sürekli olarak sipariş ve termin planlamalarının yapılması, •Koleksiyon sipariş süreci tamamlandıktan sonra bağlı olduğu üst yöneticilerin yazılı onayı ile yardımcı malzeme siparişlerini oluşturmak, yardımcı malzeme kaliteleriyle ilgili gerektiğinde alternatif tedarikçiler bulmak, •Yardımcı malzeme depo ile Satınalma birimi arasında gerekli kordinasyonu sağlamak.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Hazır Giyim Yüksekokul, Hazır Giyim Öğretmenliği, Giyim Endüstrisi Öğretmenliği bölümlerinden mezun, •Hazır giyim sektöründe yardımcı malzeme takip, tedarik, satınalma alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, •İyi derecede İngilizce bilen, •Tercihen Nebim Winner veya diğer ERP programlarına hakim, •Seyahat engeli olmayan, •Aktif araç kullanabilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum saylayabilecek, •Takım çalışmasına yatkın, •Problem çözmede sonuç odaklı olan, •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  

 • Hammadde Satınalma Uzman Yardımcısı
  Adil Işık Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması    Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Hammadde Satınalma Uzman Yardımcısı' arıyor. •Onaylanan numunelerin ön maliyet çalışmalarının yapılması için ilgili birime gerekli bilgileri iletmek, •CMT olarak üretimine karar verilen modellerin ürün ağacının hammadde girdi bilgilerini sisteme işlemek ve yeni alınan hammaddelerin stok kart açma prosedürüne göre kartlarını açmak, •Tasarım Planlama birimi ile kordineli olarak çalışmak, siparişi geçilen hammaddelerin renk/varyant onaylarıyla ilgili detaylı olarak sistemi kontrol etmek ve gerekli revizeleri yapmak, •Koleksiyon sipariş süreci tamamlandıktan sonra bağlı olduğu üst yöneticilerin yazılı onayıyla hammadde siparişlerini sistemde oluşturmak ve düzenli olarak sipariş termin takibi yapmak, •Hammadde depo ile hammadde satınalma birimi arasında gerekli kordinasyonu sağlamak.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Tekstil Öğretmenliği ve Tekstil Teknolojisi programlarından mezun, •Tekstil sektöründe dokuma kumaş takip, tedarik, satınalma alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, •İyi derecede İngilizce bilen, •Tercihen Nebim Winner veya diğer ERP programlarına hakim, •Seyahat engeli olmayan, •Aktif araç kullanabilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum saylayabilecek, •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  

 • Satınalma Uzmanı
  Kim Grup
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Hadımköy de  bulunan Genel  Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı aramaktayız.    Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Perakende tecrübesi olan, Satınalma süreçleriyle ilgili minimum 5 yıl deneyim sahibi, , Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office uygulamalarına hakim  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Ürünlerin temininde istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak satınalma sürecinin yönetilmesi, Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif yeni ürün  ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması.  

 • Satınalma Şefi
  Adecco Ankara
  Ankara 19 Mart 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara ofisinde görev almak üzere Satınalma Şefi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satınalma alanında min. 5 yıl deneyimli, İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi olan adaylar

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Tekstil' sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için 'Kumaş Satınalma ve Planlama Uzmanı' aramaktayız; Kumaş fiyat araştırmaları yapmak, Koleksiyon kumaş satınalmalarını gerçekleştirmek, Kumaşların ar-ge çalışmalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da Tekstil Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Örme kumaş satınalma konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Yardımcı Malzeme Satınalma Uzmanı
  Adil Işık Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması    Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Yardımcı Malzeme Satınalma Uzmanı' arıyor. •Sipariş bazında ihtiyaç duyulan yardımcı malzeme miktarını belirlemek, yardımcı malzeme maliyet ve fire oranlarını verimlilik hesaplarına göre hesaplamak, •İş emri oluşturan modeller için yardımcı malzeme siparişlerini geçmek ve geçilen siparişlerin üretiminden depoya girişine kadar süreci kordine etmek, •Geçilen siparişlerin Firma Kalite El Kitapçığı'nda belirlenen kriterlere uygunluğunun denetlenmesi (Kalite kontrol), •Üst yöneticisine hammadde satın almayı ilgilendiren konularda rapor hazırlamak, •Tasarım Planlama birimi için yardımcı malzeme AR-GE'sini yapmak ve koleksiyona uygun aksesuar araştırmak, •Yardımcı malzeme piyasasını ve tedarikçilerini takip etmek ve fiyat-maliyet analizlerini gerçekleştirmek.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Hazır Giyim Yüksekokul, Hazır Giyim Öğretmenliği, Giyim Endüstrisi Öğretmenliği bölümlerinden mezun, •Hazır giyim sektöründe yardımcı malzeme takip, tedarik, satınalma alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, •İyi derecede İngilizce bilen, •MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, •Tercihen Nebim Winner veya diğer ERP programlarına hakim, •Seyahat engeli olmayan, •Aktif araç kullanabilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum saylayabilecek, •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  

 • Satınalma Sorumlusu
  Yordam Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Satınalma Sorumlusu arayışımız sözkonusudur.

  Aranan Nitelikler Şirketin tüm yurtiçi ve yurtdışı satınalma süreçlerini takip edebilecek, Teknik malzeme satın alması yapmış; tercihen galvaniz ve çelik portföyü olan,  Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Tedarikçi ilişkilerinde güçlü, Muhasebe programı kullanabilen, Bilgisayar ofis programlarına hakim (Outlook-Excel-World), Ön muhasebe, stok ve raporlama konusunda tecrübeli, Finans bilgisine sahip ve sonuç odaklı çalışabilen, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Ticari zihniyeti gelişmiş, pazarlık ve pazarlama kabiliyeti yüksek olan, Ayrıntılara önem veren, dikkatli, kavrama yeteneği yüksek ve işini iyi takip eden,   Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

 • İş Açıklaması BÜYÜMEKTE OLAN FİRMAMIZIN SATINALMA VE TEDARİK FAALİYETLERİNİ YÖNETECEK, GELİŞMEKTE OLAN ÜRÜN YELPAZEMİZE, YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA  ALTERNATİF TEDARİKÇİ PORTFÖYÜ VE  MALİYET ANALİZLERİNİ  OLUŞTURUP REKABETÇİ PİYASA KOŞULLARINDA AVANTAJ SAĞLAYABİLECEK,  LOGO PROGRAMI KULLANABİLEN, SATINALMA SÜRECİNİN HAZIRLANMASI ,TAKİBİ ,SÜRECİN TAMAMLANMASI VE SATIN ALMA SONRASINDA OLUŞABİLECEK PROBLEMLERİN TESPİT VE ÇÖZÜMÜNÜ YAPABİLEN, SATINALMA ORGANİZASYONUNU ,PLANLAMA VE İLGİLİ DEPARTMANLARLA PAYLAŞIP GENEL MÜDÜRE RAPORLAYABİLECEK.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTE MEZUNU,(TERCİHEN ULUSLARARASI VEYA İŞETME BÖLÜMLERİNDEN MEZUN ) TERCİHEN KOZMETİK VEYA KİMYA SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, İLGİLİ ALANDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, 30 YAŞ ÜSTÜ, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, B SINIFI EHLİYETE SAHİP , OFİS PROGRAMLARINA HAKİM, İNG.BİLEN , İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, İLETİŞİM VE MÜZAKERE YETKİNLİKLERİ GELİŞMİŞ ,

 • İş Açıklaması Tekstil imalat ve ihracat yapan firmamızda görevlendirmek üzere Aksesuar Satınalma Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Firma içi ve imalat ile ilgili her türlü aksesuar ambalaj malzeme satın alabilecek , Piyasada ürün ve fiyat araştıracak , Sipariş üzerine gelen ürünleri kontrol ederek teslim alabilecek , 5 yıl deneyimli , İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ,   

 • Aksesuar Satınalma Sorumlusu
  Akarteks Tekstil
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Denim&Dokuma / Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Aksesuar Satınalma Bölümünde "Aksesuar Satınalma Sorumlusu" olarak görev alacak.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, 25 - 35 yaş aralığında, Denim tecrübesi olan, Bu pozisyonda 3 - 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Dikkatli ve detaylara önem veren,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, İletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması 1.         Üniversitelerin ilgili Meslek Yüksekokul bölümlerinden mezun, 2.         Şantiye satın alma süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, 3.         İnşaat sektörüne ilgi duyan, 4.         Tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, 5.         Pazarlık, organizasyon ve ikna yeteneği gelişmiş, 6.         Üst yönetime satın alma süreçleri ile ilgili raporlama yapabilecek, 7.         Analitik düşünce yapısına sahip ve insan ilişkileri kuvvetli, 8.         MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, 9.         Aktif araç kullanabilen, 10.       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Satın alma ihtiyaçlarının belirlenmesi, Üretimde kullanılan sarf malzemelerin yurtdışı piyasası satın alma faaliyetleri, Maliyet analiz çalışmalarına konularında görev alacaktır, Tedarikçilerle ilişkilerin sağlıklı koordine edilmesi, Alternatif tedarikçi ve piyasa araştırması, Teklif, Sipariş, Sözleşme ve Teslimat süreçlerinin takibi, Depolama ve lojistik faaliyetlerini maliyet, müşteri odaklılık ve verimlilik esaslarını gözeterek gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv Sektörü Satın alma süreçleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi sahibi, İyi derecede okuma ve yazma seviyesinde İngilizce bilen, Tercihen ERP kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Müzakere, pazarlık ve iletişim becerileri yüksek, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçleri konusunda tecrübeli, Yazılı-sözlü iletişim ve ikna yeteneği yüksek, Analitik düşünme ve sayısal analiz yetisine sahip, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın,  Stok yönetimi konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'SATINALMA TEDARİK SORUMLUSU' aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yumurtacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Satınalma Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Her türlü mal ve hizmet satın alma işlemlerini teklif usulü yapmak ve sonuçlandırmak Siparişin verilmesi ve tedarik edilen malzemenin sevki için sevkiyatı bilgilendirmek Satın alma ile ilgili malzeme standartlarını birimlerden gelen bilgiler doğrultusunda oluşturmak Tedarik zincirinin etkin yönetilmesini sağlayacak iyileştirmeler yapmak, Yeni kaynak ve tedarikçiler bulmak Yıllık hazırlanan tedarikçi ziyaret programına göre gerekli tedarikçilere denetim yapmak Birimi ile ilgili gerekli raporları hazırlamak ve yönetim kurulunu bilgilendirmek Biriminde çalışan tüm elemanların görev ve sorumlulukları takip etmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yem hammadde alımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi olan, Benzer bir pozisyonda min 5 yıl deneyimli, Sistem kurma ve iyileştirme konusunda deneyimli, Manisa, Turgutlu, Akhisar veya Saruhanlı da ikamet eden / edebilecek olan, İyi derecede İngilizce ve Netsis  bilen, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Satınalma Sorumlusu
  Novalüks Aydınlatma
  İstanbul Avrupa 30 Aralık 2015

  İş Açıklaması             Üretimini kendimizin yaptığı aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren şirketimize " SATINALMA SORUMLUSU" aramaktayız.   Şirketin satınalma politikası doğrultusunda fiyat, imalatçı ve tedarikçi araştırmalarını gerçekleştirmek Satınalma prosedüründe her türlü resmi evrağın kaydını tutmak Tedarikçi ve müşteri ile ortak çalışarak sistem ve kalite faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlamak Gerektiğinde ticari ve teknik bilgi içeren sözleşmeleri hazırlamak ve onaya sunmak    

  Aranan Nitelikler Lisans veya önlisans mezunu(Tercihen Elektrik veya Makine mühendis), Satış ve pazarlama tecrübesi olan, Yabancı dil bilgisi olması tercih sebebidir. Pratik ve hızlı hareket edebilen, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın planlama ve koordine yeteneğine sahip, Analiz ve raporlama yapabilen, Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Güçlü iletişim  yeteneklerine sahip, Dakiklik ve güvenilirlik, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,   Tercihen avrupa yakasında ikamet eden.

 • Satınalma Uzmanı
  Sezgin Jewels
  İstanbul Avrupa 5 Ocak 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde gerek toptan satış müşterilerimize gerekse So CHIC Mağazalarımızda satışa sunulmak üzere ürünlerin tedariğini sağlamak, gerekli alım anlaşmaları için bilgi toplamak, alımına karar verilen ürünlerin üreticilerine ilişkin işlemleri takip etmek, ürün alımı ve satışına dönük bütçeleme çalışmalarını yapmak, alımdan satışa kadar sorumlu olduğu ürünlerin kontrolü vs. sürecinde görev alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin iktisat, işletme, endüstri mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe satın alma konusunda en az 5 yıl iş deneyimine sahip, Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Perakende sektöründeki trendleri takip edebilen, vizyon sahibi, Tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda başarılı, Tercihen çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Microsoft Office ve ERP satın alma programlarını kullanabilen, iyi derecede Excel bilen, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, İkna kabiliyeti ve müzakere yeteneğine sahip, stratejik düşünüp, hareket edebilen, Dikkatli, detaycı ve sonuç odaklı, Dürüst, dinamik ve disiplinli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Farklı ürün gruplarının Yurtiçi piyasa araştırmasını yapacak, Ağırlıklı olarak ambalaj satınalması yapacak, Matbaa ve baskı işlerini yerinde takip edecek Satınalama faaliyetini tamamlayarak ve gerekli analizleri yaparak Yönetime rapor sunacak,  

  Aranan Nitelikler Firmamızın bünyesinde çalışacak, Tercihen üniversite mezunu, Satınalma departmanında en az 3 yıl tecrübeli, (tercihen Gıda sektöründe) İyi derecede İngilizde dil bilgisine sahip Yenilikçi, araştırmacı ve vizyon sahibi düşünceye sahip, İletişim becerileri gelişmiş; ilişki yönetiminde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen   Satınalma Sorumlusu aramaktayız.  

 • İş Açıklaması Mado İstanbul Bölge Müdürlüğünde  çalışmak üzere "Satınalma Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ambalaj malzemesi ve kutu satınalmasında deneyim sahibi, Ürün geliştirme tecrübesi olan ; tercihen üretim firmalarında satın alma tecrübesi edinmiş, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Yaratıcı yönü gelişmiş, yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyonu geniş ; takım çalışmasının başarısına inan,

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Satınalma Şefi' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, yaratıcı, atak ve sorumluluk almaya istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık,  Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı satınalma operasyonlarını yönetebilecek (ithalat), Tedarikçi sistemleri ve planlama süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, ve dökümanların muhafaza edilmesi, Aylık & yıllık raporlar hazırlayıp firma kârlılığı ile ilgili stratejilerin oluşturulması. Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

 • Satınalma Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Satın alma konusunda minimum 1 yıl deneyimli, Farklı sektörlerde satın alma deneyimine sahip (kırtasiye, üretim,temizlik...) Analitik düşünce yapısına ve gelişmiş müzakere becelerine sahip, Etkin iletişim kurabilen, Mesleki ve kişisel yönden kendini geliştirebilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Ms Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay, Grup Şirketlerimizde görevlendirilmek üzere "Satınalma Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Akaryakıt alanında hizmet veren şirketimizin Genel Müdürlük Satın Alma Departmanında çalışacak  " Satın Alma Yöneticisi " aranmaktadır. Pozisyonla ile ilgili olarak görev tanımı ve aranılan özellikler aşağıda yer almaktadır.   Siparişlerin açılması ve takibinin sağlanması, Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması, Bulunan yeni ve alternatif kaynaklar için kalite ve fiyat analizlerinin yapılması, Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dokümanların sağlanıp incelenmesi, numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili  departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması Ürünlerin temininde istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak satın alma sürecinin yönetilmesi, Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif yeni ürün  ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması. Market departmanının reyon bölümleriyle ilgili faaliyet ve düzenlemelerin gerçekleştirilmesi Market ürünlerinin misafirlere tanıtımı, ürünlerle ilgili yönlendirme yapılarak satışların desteklenmesi Reyonlardaki ürünlerin takibi, düzenlenmesi, fiyat – ürün eşleşmelerinin kontrolü ve stok takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat bölümlerinden mezun, Zincirleme marketlerde çalışmış, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Perakende tecrübesi olan, En az 3 yıl satış alanında yöneticilik tecrübesi bulunan, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış 40 yaşını aşmamış BAY,

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için; 'Satınalma ve Satış Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Perakende sektöründe tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

  Aranan Nitelikler Ürün yönetimi konusunda bulunduğu ekibe destek olabilecek, Satışın yapılacağı bölgeyi tanıyarak satışı ona göre konumlandırabilecek, Giyim, ayakkabı bölümünde bulunarak markanın tanınırlığını artırabilecek, Balıkesir'de ikamet eden veya edebilecek olan.

 • İş Açıklaması ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ SAN. Ve TİC. A.Ş. Otopark Kontrol, Access, PDKS ve Giriş/Çıkış Kontrol, Saat Sistemleri konularında Türkiye`nin öncü ve lider kuruluşuna katılmak ister misiniz? Her türlü yurtdışı yazışma ve görüşmelerin yapılması Ürünlerin sipariş aşamasından stoklara girinceye kadarki tüm süreçlerin takibi Yurtiçi ve yurtdışı Satın alma siparişlerinin açılması ve takibi, sevkiyat organizasyonlarının ve sigorta işlemlerinin yapılması Gümrük evraklarının hazırlanması ve tüm Gümrük işlemlerinin takibi Yurtiçi ve yurtdışı satın alma ödeme planlarının hazırlanması ve Finans departmanı ile paylaşılması & takibi Yurtiçi ve Yurtdışı Reklam& Fuar organizasyonlarının ilgili birimlerle birlikte organizesi

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Dış Ticaret ( İthalat, İhracat ve Yurtdışı yazışmalar) işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli ve Mevzuata vakıf  Çok iyi derecede İngilizce bilen ( İngilizce mülakat yapılacaktır)  MS-Office programlarına hakim  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim ve uyum kabiliyeti yüksek, sorumluluk sahibi,  Hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, güçlü takip becerisi olan  Avrupa yakasında ikamet eden.(Bakırköy, Bahçelievler, Şirinevler, Güneşli, Küçükçekmece, Avcılar veya Beylikdüzü ilçelerinde oturan) Bayan ,

 • Satınalma Sorumlsu
  Adecco
  İzmir 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " YURTİÇİ SATINALMA SORUMLUSU"aramaktayız; Yurt içi ve gerektiğinde yurt dışı bütün satınalma faaliyetlerinin yürütülmesi, Tedarikçi araştırması yapılması, satınalma maaliyetlerinin düşürülmesine yönelik çalışmalar yapılması, Alternatif tedarikçi araştırılması, uygun tedarikçilerin seçilmesi, Satınalma sözleşmelerinin hazırlanması, Uygunsuz gelen malzemelerle ilgili olarak ilgili tedarikçilere bilgilendirmelerinin yapılması ve aksiyonların alınması, Fatura kontrollerinin yapılması ve onaylanması, Bütçe yönetimi kapsamında satınalma birim fiyatların belirlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makine veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv, beyaz eşya veya makine üretimi yapan firmalarda benzer bir pozisyonda min 3 yıl deneyim sahibi, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

İş Habercisi - satınalma için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?