satınalma için İş İlanları

Hepsini Temizle
satınalma
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Fiyat, kalite maliyet analizlerini yapmak ve yöneticisine raporlamak, Yeni tedarikçi bulma, piyasa araştırmaları ve tedarikçi değerlendirmelerini gerçekleştirmek , Siparişin oluşturulması, temini ve depolara girişinden ödemenin gerçekleşmesine kadar oluşan tüm aşamaları takip etmek, düzenli bilgi ve belge akışını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İstatistik ya da Mühendislik ( Makine,İşletme, Endüstri, Malzeme Bilimi v.b) bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda en az 1-2 yıl tecrübeli, Plastik ve türevi malzemeler konusunda ve Hammadde, malzeme alımı ,satınalma - tedarikçi yönetiminde bilgi sahibi, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , Raporlama, analiz ve istatistikte tecrübeli MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Satınalma Elemanı
  Santek
  Ankara 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde satınalma süreçlerini takip edebilecek, Tedarikçi firmalarla görüşme yapabilecek, Satınalma sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Satınalma Mühendisi
  Al-Kor Makina
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe yurtiçi ve yurtdışı ihracat konularında faaliyet gösteren şirketimize, satınalma bölümünde görevlendirilmek üzere SATINALMA Uzmanı aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden veya MYO mezunu, Satınalma konusunda en az 2 yıl deneyimli, (Mühendislik plastikleri, plastik enjeksiyon, üretim hatları) (Sac hammadde ile ilgili prosesler için) PLASTİK veya SAC hammadde konusunda bilgili, Tercihen ERP sistem bilgisine sahip, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler İhtiyaç dahilindeki mamül veya yarı mamül hususundaki Teklif çalışmalarından bulunmak, satınalma işlemlerini gerçekleştirmek, Hammadde standartları ve spesifikasyonlarının tespiti için gereken katalog, broşür, prospektüs gibi dokümanların toplanmasını sağlamak. Malzeme alternatifleri için teklif ve tavsiyelerde bulunmak. Satınalma ve Tedarikçi değerlendirme Prosedürleri çerçevesinde piyasa araştırması yaparak tedarikçi portföyünü geliştirmek. Bölüm Faaliyetlerin etkin bir şekilde yerine getirebilmesi için yöntemler, teknikler ve prosedürler araştırmak, geliştirmek, uygulanmasını sağlamak.

 • Satınalma Uzmanı
  Defacto
  İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Talep edilen mal ve hizmetlerin en uygun koşullarda tedarik edilebilmesi içintedarikçi ve fiyat araştırmalarının yapılması, Sözleşme süreçlerinin yönetilmesi, Maliyetlerin minimum düzeyde tutulması içinalternatif tedarikçilerin araştırılmasıvetedarik süreçlerinin takip edilmesi, Tedarikçilerindeğerlendirilmesi ve performanslarının geliştirilmesiiçin çalışmaların yürütülmesi, Operasyonlarındaha etkin ve verimli işlemesi adınaiyileştirme çalışmalarının ve periyodik raporlamaların gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, (Tercihen İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği vb.) Satınalma alanında minimum 3 yıl deneyimli, Merkez, mağazalar ve lojistik depolar için idari hizmet alımları, nakliye-depo-lojistik hizmetleri alımları, teknik ve sarf malzeme alımları, bakım anlaşmaları, inşaat, dekorasyon ve altyapıya ait malzeme ve hizmet alımları gibi konularda tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip ve tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin planlama yapabilen, takipçi ve insiyatif alabilen, İkna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen.

 • Nakliye Satınalma Müdürü
  Ceva Logistics
  İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Nakliye garajlarında yapılan satınalmaların yönetilmesi, Spot araç tedariği operasyonlarının yönetilmesi, Çalışan tüm tedarik ofislerinin idari yönetimi (Çorlu, Hadımköy, Sirkeci, Gebze, Bursa, Eskişehir, İzmir, Denizli, Kayseri, Mersin, Adana, Gaziantep), Tedarik ofislerinin üretkenliği ve tedarik sonuçlarının detaylı bir şekilde raporlanması ve bu ofislerde çalışan ekibin performans yönetimi, Hizmet verdiği operasyonlar ile koordineli bir çalışma ortamı yaratılması ve iş sonuçlarının ilgili departmanlar ile paylaşılması, İş geliştirme departmanı ve kurumsal satınalma departmanı ile yeni projelerde ortak maliyet çalışmaları yapılması, Kurumsal satınalma departmanına yeni tedarikçi geliştirmeleri için destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Genel Müdürlük/Kara Operasyonları Direktörlüğü’nde Nakliye Satınalma Müdürü olarak görev yapacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İşletme, İktisat, vb) mezun, Kara nakliye operasyonu veya kara nakliye satınalması alanlarında en az 5 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ekip oluşturarak departman hedefleri doğrultusunda yön birliğini sağlayacak bakış açısına sahip, Şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda başarı odaklı adaylar arıyoruz.

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle çalışacak “Satınalma Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Satınalma Mühendisi Renkler Makina A.Ş. Ticaret Müdürlüğü bünyesinde aşağıdaki konularla ilgili çalışacaktır; Şirketin satınalma stratejileri ışığında istenilen spesifikasyonlarda ve belirlenen teslim zamanı içerisinde piyasa koşulları dahilinde en ekonomik ( toplam maliyeti en düşük olacak şekilde ) direkt ve endirekt mal ve hizmet satınalma faaliyetlerini yerine getirmek. Piyasa analizlerini geçekleştirmek, yöneticisinin istediği aralıklarla raporlama ve öngörü çalışmalarında bulunmak. Tedarikçi geliştirme süreci çalışmalarına destek vermek. Proje Yönetimi sürecinde satınalma bölümü olarak destek vermek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Makina, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sac ve metal sektöründe üretim yapan firmalarda teknik satınalma süreçleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Yazılı ve sözlü ortamda İngilizce'yi akıcı kullanabilen, Netsis ve benzeri sistem yönetim programını kullanabilen, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, ISO 9001 - TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili, tercihen iç denetçilik belgesine sahip, Takipçi, düzenli, sorumluluk sahibi ve çözüm ve sonuç odaklı, Analiz ve raporlama konularında yetkin, Tedarikçi geliştirme süreçleri ile ilgili bilgi ve deneyim sahibi, Yazılı ve sözlü olarak etkin iletişim kurma ve dinleme yeteneğine sahip, Sabırlı, titiz ve dikkatli, Yoğun iş temposuna ve yeniliklere kolayca ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • Satınalma Uzmanı
  Adecco Bakırköy
  İstanbul Avrupa 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız Alman menşeili bir firma için Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Sistem üzerinde sipariş onaylarını açmak,onaylanan siparişleri yazılı olarak tedarikçilere bildirmek ve teyidini almak, Onaylı tedarikçi listeleri oluşumu ve güncellenmesinde görev almak, Satınalma ihtiyaç ve tedariklerini prosedürlerle belirlenen kurallar içerisinde yapmak, Ünitedeki satın alma hizmetlerinin yürütülmesini sağlamak, Aylık fiyat analizleri yapmak, Alınan ürünlerin tedarik ve kullanım hızına göre işleyiş programı hazırlamak, Mahalli alımlarda üstünün direktifiyle piyasa araştrıması yaparak fiyat teklifleri toplamak.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, Satınalma süreçlerinde 3-4 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünebilen. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • Satınalma Elemanı
  Sarchem Kimya
  İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yurt dışından Deri üretiminin ham maddesinin tedariğini sağlayan firmamız için Satınalma Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tuzla’da bulunan Kimya fabrikamızda çalışmak üzere, Yüksekokul veya üniversite yeni mezun, tercihen kimya bölümü, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Bayan adaylar.

 • Satınalma Görevlisi
  Bayındır Hastanesi
  İstanbul Anadolu 20 Ağustos 2015

  İş Açıklaması "Ataşehir’de yer alan hastanemizde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere; - Minimum önlisans mezunu - Alanında en az 2 yıl deneyimli - Sağlık sektöründe deneyimi olan, malzeme bilgisine sahip - Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı çalışabilecek - Planlama ve organizasyon becerilerine güvenen, sözlü ve yazılı iletişim yönü gelişmiş - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Tercihen İngilizce bilen - Tercihen 30 yaşını aşmamış - Tercihen Anadolu Yakası’nda ikamet eden - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Aranan Nitelikler · Gerekli demirbaş, tıbbi sarf, mefruşat, giyim ve kırtasiye malzeme araştırmalarının yapılması ve en uygun koşullarda satın alacak, · Satınalınan ürünlerin faturalarının kontrolü, takibi ve mali işler müdürlüğüne iletecek, Bölge Satınalma Görevlisi aranmaktadır.

 • Satınalma Uzmanı
  2d .Yapı İnş. Taah.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma süreçleriyle ilgili en az 2-3 yıl deneyim sahibi, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim tercihen LOGO TİGER programını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Talep edilen malzemelerin temininde istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak satınalma sürecinin yönetilmesi, Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif malzeme ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması.

 • İş Açıklaması Makine sektöründe faaliyet gösteren işletmemizde görev alabilecek, kullanılan tüm ham madde ve malzemenin satınalması konusunda sektöre hakim ve süreci sorunsuz yürütebilecek, işinde sistemli ve profesyonel Satınalma Yöneticisi aramaktayız. İşin Tanımı; • Belirlenmiş olan satınalma ihtiyaçları doğrutusunda mevcut tedarikçiler ile ilişkilerin yürütülmesi, • Satınalma talepleri doğrultusunda piyasa / fiyat araştırmalarının yapılması, yeni tedarikçilerin bulunması • Tekliflerin karşılaştırılması, değerlendirilmesi ve raporlanması • Satınalma süreçlerinin belirlenen zaman planına uygunluğun ve teslimat terminlerinin takip edilmesi • haftalık, aylık ve yıllık raporlamaları yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tercihen Mühendislik Bölümlerinden Mezunu Satınalma konusunda en az 5 yıl deneyimli Satınalma süreç, prosedür ve sözleşmeleri konularına hakim İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanan Gelişmiş müzakere becerisine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlü İkna kabiliyeti yüksek, araştırmayı seven ve sonuç odaklı İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde satınalma süreçlerini takip edebilecek, Tedarikçi firmalarla görüşme yapabilecek, Satınalma sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Satınalma Personeli
  Prince Group
  İzmir 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde "İZMİR SEFERİHİSAR EUPHORIA AEGEAN RESORT & SPA OTELİMİZDE" çalıştırılmak üzere “SATIN ALMA PERSONELİ” aramaktayız. • En az lise mezunu ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Satın alma süreçlerinde aktif olarak bulunabilecek, • Gerekli fiyat, maliyet ve tedarikçi analizlerini yapabilecek, • Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, disiplinli, • Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, • Bay / Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, • İyi derecede MS Office programlarına hakim, • Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyim sahibi, • Satın alma Departmanında raporlama yapabilecek, • Ticari odaklı düşünebilen, • Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa Yakası / Fulya’daki merkezimizde görevlendirilecek takım arkadaşı “Satınalma Uzman Yardımcısı” arıyoruz. Üniversitenin mimarlık, mühendislik ve inşaat teknikerliği bölümlerinden yeni mezun İnşaat sektöründe uzmanlaşmak isteyen Planlama Departmanı ve şantiyelerle Satınalma departmanı arasındaki işleyişte rol alacak Fatura takibi konusunda hızlı ve dikkatli davranacak Fatura dosyalarını eksiksiz hazırlayacak, mevcut eksikleri tamamlayacak MS Office (Özellikle Excel) programlarını çok iyi bilen İletişimi kuvvetli Sonuç ve çözüm odaklı İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamıŞ Sigara kullanmayan İ

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İşletme Mühendisliği veya ilgili diğer bölümlerinden mezun, Satınalma süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş, analitik düşünme ve raporlama becerisine sahip, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Talep- temin sürecini optimum şekilde yerine getirecek, Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar.

 • Satınalma Müdürü
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Müşterimiz, başka yatırımları büyük ses getirmiş ve başarıdan başarıya koşan yatırımcıların ortaklığında kurulmuş bir mobil teknoloji şirketidir. Operasyon Departmanı’nda, Operasyon Direktörü'ne bağlı olarak çalışacak “Satın Alma Müdürü”arayışı içindeyiz. ROLÜN AMACI: Farklı firmalardan en düşük fiyat ile mal tedariğinin yapılması. ANA SORUMLULUKLARI: •Belirlenmiş / belirlenecek FMCG ürün gruplarına ait üretici veya dağıtım firmaları ile tedarik araştırmalarını gerçekleştirmek, •Fiyat ve ödeme koşulları ile ilgili anlaşmaların yapılması, •Haftalık / aylık / çeyrek / yıllık ve yıl bazında talep tahmini oluşturarak uzun dönemli sipariş oluşturulması, •Operasyonel proseslerin oluşturulması ve güncellenmesi.

  Aranan Nitelikler •En az lisans mezunu, •Benzer bir görevde en az 5 yıl mesleki tecrübesi olan, •Teknoloji ve yenilikleri takip eden, mobil teknoloji ve yeni iş modelleri ile ilgili, •Problem çözme, analiz, planlama ve raporlama yeteneği olan, •Analitik bakış açısı ve aynı anda birden çok projeyi takip edip, üzerinde çalışabilme becerisine sahip, •İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyetine sahip, dinamik, •B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanan, •İyi derecede İngilizce bilen, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olanlar

 • Buyer/ Satınalma Yöneticisi
  Boyner Büyük Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kategori bütçe tasarısının hazırlanma aşamasında sorumlu olduğu ürün grubuyla ilgili gerekli bilgileri, görüş ve önerileriyle birlikte, ilgili yöneticisine aktarmak, çalışmalara destek vermek. Sorumlu olduğu ürün grubu için, ürün karması ve markaların lokasyon bazında sağlıklı bir biçimde belirlenmesi amacıyla ilgili yöneticisine gerekli bilgileri vermek, işbirliğini sağlamak. Tedarikci ve üretici firmalardan fiyat teklifleri almak, satınalma koşullarını belirlemek üzere görüşmeler ve fiyat pazarlığı yapmak, yöneticisiyle söz konusu satınalma koşulları konusunda görüş alışverişinde bulunmak, yöneticisinin onayını almak. Koleksiyon ve satınalma koşulları açısından en uygun firmaları belirlemek, satın alacağı ve (özel marka için) üretim yaptıracağı ürünler için belirlenmiş formata uygun olarak talep hazırlamak ve sisteme girmek, onaylanan talepler için sözleşme hazırlamak. Satınalmasını yaptığı tüm ürünlerin mağaza sevkiyatlarını lokasyon, sezon, mevsim, reyonun doluluğu gibi faktörleri bir arada değerlendirerek, ürünün doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlayacak biçimde planlamak, gerekli izlemelerde bulunmak. Stok kayıt, sevkiyat, etiketleme, RPT, transfer, satış-stok takibi, indirim-iskonto kararları süreçlerinde etkin rol almak.

  Aranan Nitelikler Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis / Kategori Satınalma ekipleri içerisinde görev yapacak : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Başvuru yapacağı pozisyona göre 4-6 yıl arasında tekstil/perakende sektörü deneyimi olan, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün ve moda gözünün yanısıra, raporlama ve sunum tekniklerine de hakim, analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve (erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış, Buyer ve/veya Senior Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Satınalma Yöneticisi
  Yiğit Mağazacılık
  İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren ve Perakende sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamızın, Satınalma departmanında görevlendirilecek Satın Alma yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Tercihen üniversite mezunu, -Perakende sektör bilgisi olan, Benzer pozisyonda en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan, -Şirket hedefleri ve piyasa şartları doğrultusunda sorumlu bulunan kategorinin satış hedeflerini belirlemek ve bütçelemek, - Ürün sınıflandırma, fiyatlandırma ve marj çalışmalarını yapabilecek -GününTrendlerini ve Pazar koşullarını takip eden, Araştırmayı seven ve sürekli uygun koşulları yakalamaya çalışan - MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, -Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden SatınAlma yönetici aranmaktadır.

 • Satınalma Sorumlusu
  Ttg Mühendislik
  İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mekanik tesisat uygulama ve proje alaninda hizmet veren firmamizin Istanbul Kartal'daki ofisinde gorevlendirilmek uzere satinalma sorumlulari aranmaktadir. Satinalma oncesinde tedarikcilerden fiyat toplayarak kiyaslama tablolari hazirllanmasi. Sevkiyat organizasyonu yapilmasi. Is bitimlerinde santiyelerin maliyet analiz tablolarini hazirlanmasi.

  Aranan Nitelikler Excel ve diger MS Office programlarina hakim Konusunda en az 2 sene deneyimli Bay / bayan satinalma sorumlulari aranmaktadir.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Tekstil' sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için 'Kumaş Satınalma ve Planlama Uzmanı' aramaktayız; Kumaş fiyat araştırmaları yapmak, Koleksiyon kumaş satınalmalarını gerçekleştirmek, Kumaşların ar-ge çalışmalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da Tekstil Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Örme kumaş satınalma konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Muhasebe - Satınalma
  Enteresan Mimarlık
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, MUHASEBE ve SATINALMA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ LİSANS BÖLÜMLERİNDEN MEZUN - TERCİHEN SMMM BELGESİ BULUNAN MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ - TERCİHEN SATINALMA DENEYİMİ DE BULUNAN MS OFFİCE UYGULAMALARINI İLERİ DÜZEYDE KULLANABİLEN TAHSİLATLARIN VE ÖDEMELERİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MALİ MEVZUATLARA , ANALİZ, PLANLAMA VE RAPORLAMA KONULARINA HAKİM AYLIK OLARAK BA/BS MUTABAKATLARININ KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK SATINALMA VE PERSONEL GİDERLERİNİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ MUHASEBE SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.

 • Satınalma Uzmanı
  Sebatiş Durul Reklamcılık
  İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Satın alma talepleri ile ilgili olarak pazar araştırması yapmak, tedarikçi firmalarla irtibata geçerek teklif almak ve bu tekliflerle ilgili pazarlık sürecini yürütmek, İstenen kalite, termin ve optimum fiyatı sağlayacak şekilde talepleri siparişe bağlamak ve sipariş onayından, malzemenin teslimine kadar geçen süreci takip etmek, Numune isteme ve alma sürecini yürütmek, Teslim şekline göre nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, sevkiyatları takip etmek, Hatalı/eksik teslimatlarda iade işlemlerini yürütmek, Satın alımı yapılacak malzeme ve hizmetler ile ilgili sözleşme ve şartnameleri hazırlamak, Gerçekleştirilen alımlar ile ilgili faturaların kontrolünü yapmak, muhasebe ile işbirliği yapmak, Tedarikçilerin belirlenmesi, seçimi ve değerlendirilmesi sürecini yürütmek

  Aranan Nitelikler Satınalma ve planlama konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Aktif araç kullanabilen ve SRC belgesine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama yeteneği güçlü, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, araştırmacı, takipçi, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Firmada ki satınalma işlemi aşamasındaki ürünlerin tedarik takibini yaparak ürünlerin sevkiyatını gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler -Ön lisans (teknikerlik) mezunu -Panelvan (11m³ Master) ticari araç kullanabilen (Tercihen SRC belgesi olan) -MS Office (Outlook ve Excel) bilgisi olan -İstanbul Maltepe ve civarında ikamet eden -Askerliğini yapmış, bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Teknik Satınalma Mühendisi
  Krm Özel İstihdam Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması PERAKENDE SEKTÖRÜNDEKİ KURUMSAL MÜŞTERİMİZ İÇİN TEKNİK SATINALMA MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ. Tercihen üniversitelerin Mühendislik (Endüstri, Makine, Mekatronik vb.), İktisat, İşletme bölümlerinde mezun, Satınalma süreçlerinde, tercihen Teknik Satınalma konusunda min. 2 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim Çözüm odaklı, Analitik bakış açısına sahip, İletişimi etkin ve temsil yeteneği yüksek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İşe alınacak kişi Teknik Satınalma biriminde: Mağazalar, Şubeler ve Genel Merkez binasındaki; Her türlü demirbaş ve teknik ekipman ile ilgili satınalma süreçlerinin yürütülmesi, Tedarikçilerin belirlenmesi ve tedarikçi görüşmelerinin gerçekleştirilmesi, Satınalma kararlarının verilmesi, Fiyat teklif süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacaktır.

 • İş Açıklaması Zayıf Akım Teknolojileri, Bina Otomasyon Sistemleri, Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Entegre Satek Elektronik, Modern Binalar, Endüstriyel Tesisler, Alışveriş Merkezleri ve Ticaret Merkezleri, Kamu Binaları, Eğitim, Sağlık ve Turizm Tesisleri, Oteller, Havalimanları, Metro İstasyonları ve Stadyumlar gibi onlarca sektörde yüzlerce referans projeye imza atmış olmanın özgüveni ile ürettiği teknolojik çözümlerin her halkasında kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyerek yoluna devam etmektedir. Proje danışmanlığı, proje entegratörlüğü ve ürün dağıtıcılığı kimliğiyle, müşterilerine, yurtiçi ve yurt dışında hizmet ve destek vermekte olan Entegre Satek Elektronik Satınalma ve Lojistik departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Satınalma ve Lojistik Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. ( İlan ile ilgilenen adaylarımızın ön yazılarında, raporlarında belirtilen işgücü kaybı yüzdesini ve eğer var ise çalışmalarına engel olabilecek özel durumları belirtmelerini rica ederiz). Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen Endüstri Mühendisliği) Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Organizasyon, Planlama ve Problem çözme becerisi gelişmiş, İletişimi kuvvetli, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede excel kullanabilen, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Tedarikçi değerlendirme ve geliştirme süreçlerinde görev almak, Stok takibi, Depo kontrol ve yönetimi süreçlerine destek olmak, Satın Alma Bölümü'nün diğer departman ve / veya bölümler ile beraber çalışması gereken projelerde görev almak, Departman raporlamalarına destek vermek.

 • Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetcisi
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız üretim firması için, ' Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Proses Lideri' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, ERP Program deneyimi olan, Üretim Sektöründe Proses Yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli, Sonuç odaklı çalışabilen, iletişim ve planlama kabileyiti gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli-Gebze, İstanbul Asya lokasyonlarında ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Kısa ve Orta vadede ticari birimin talebi ile ticari malların nereden ve nasıl satın alınacağına karar vermek ve süreci yönetmek, Teklif talebi, tekliflerin değerlendirilmesi ve Satınalma kararının verilmesi ile ilgili süreci yönetmek, Gelen siparişler doğrultusunda üretim planlama birimi ile görüşerek gerekirse fasonda yaptırılması kararını verebilmek, Malın lojistiğini üretim planına göre istenen zamanda sağlamak ve takip etmek, Tedarikçi değerlendirme sisteminin ISO 9007 çerçevesinde revize edilmesi ve aktif olarak yürütlmesi, Tedarikçi sözleşmelerinin yapılması , Tedarik amaçlı ziyaret edilecek fuarları saptamak ve katılım göstermek, Satınalma stratejilerini kurgulamak , satınalma maliyetlerini yönetmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, genel merkezi Gaziemir - Sarnıç da bulunan firmamızın Genel Merkez ve 20 farklı şubesinin satınalma süreçlerinden sorumlu olacak "Satınalma Sorumlusu" aramaktayız. Tedarikçilerle olan ilişkilerinin yürütülmesi ve yeni tedarikçiler bulunması, Tekliflerin alınması, fiyatların belirlenmesi ve sözleşmelerin yapılması, Firma içi bölüm ve işyerlerinden gelen satın alma taleplerinin kalite, fiyat, teslimat standartları göz önünde bulundurularak zamanında temininin sağlanması, Demirbaş, hizmet ve dış alımlarda, talepten malzemenin gelişine kadar bütün sürecin takibinin yapılması, Aylık satın alma raporlarının oluşturulması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Lisans ve/veya Ön lisans mezunu, Tercihen Otomotiv sektöründe Satınalma konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Problem çözme, analiz etme ve müzakere yeteneği gelişmiş, etkin planlama yapabilen, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İkna ve temsil yeteneği olan, 25 - 35 yaşları arasında, İzmir’de ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilen (B sınıfı ehliyet olan-SRC belgesi tercih sebebidir), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Elektrik İşleri Şefi
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri üreten şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü Kavaklı ve Sultangazi'de başlamış olduğu proje için Proje Müdürü ve Şantiye Şefi’ne bağlı çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFİ arıyoruz. ~~Kendisine Bağlı Birimler •Saha Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknisyeni, Elektrik Teknikeri, Saha Elektrikçisi Sorumlulukları •Şantiye elektrik mobilizasyon sürecini planlayıp, organize etmek. •Elektrik projelerinin hazırlanma sürecini takip ve kontrol etmek. •Şantiye de onaylı elektrik projelerinin doğru şekilde uygulanmasını sağlamak, taşeron firma uygulama ekiplerinin kontrol, denetim ve yönlendirilmesi için kendisine bağlı birimlerin koordinasyonunu sağlamak. •Onaylanmış elektrik projelerine, şartnamelerine uygun olarak elektrik işleri taşeronunu belirlemek için Satınalma Müdürlüğü ile koordineli olarak, teklif alınacak olan firmaların listesini oluşturmak, teklifleri toplamak, gelen tekliflerle ilgili mukayeseli icmal tablolarını hazırlayıp onaya sunmak. •Onaylanmış Elektrik projelerinde imalat aşamasında oluşacak revizyon projelerini hazırlatmak. •İmalat esnasında gereken shop drawingleri taşeron firmaya hazırlatarak onaya sunmak, proje müellifine ulaştırılmasını takip etmek. •Proje sonlarında gerekli as-built projeleri elektrik uygulama firmasına hazırlatarak, proje müellifi tarafından onaylanmasını sağlamak. •Şantiye iş programına uygun şekilde taşeronun malzeme sevkiyatı ve iş gücünü planlamak ve denetlemek. •İmalat aşamasında malzeme onaylarını taşeronun sözleşmesindeki malzeme markalarına ve sözleşme şartlarına uygun olarak onaylamak ve/veya idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Saha imalat formlarını idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Sahada yapılan tüm elektrik imalatlarının kalite kontrollerinin zamanında yapılmasını, ilgili imalat kontrol formlarının zamanında doldurulmasını ve gereken iyileştirme/düzeltmelerin zamanında yapılmasını sağlamak. •Yüklenici hakedişlerini zamanında hazırlatmak ve şantiye hakediş mühendisine iletmek, proje sonunda sözleşmeye uygun olarak kesin hakedişi hazırlamak. •Aylık İdari hakkediş ilerlemelerini takip edip hakedişin hazırlanmasını sağlamak. •Projelerle ilgili yasal izinlerin alınması ile ilgili girişimleri ve yasal takipleri yapmak. •Şantiye elektriği tüketiminde kompansazyon değerlerini kontrol etmek ve bu değerlerin yasal sınırlar içerisinde kalmasını sağlamak. Şantiye elektriği tüketimini ve kullanma şartlarını ilgili yüklenici sözleşmelerine göre yapılmasını ve tüketim bedeli paylandırılmasını sağlamak. •Proje kapsamında işveren tarafından alınması gerekli olan imalat malzemeleri ve şantiye elektrik ihtiyacı için gerekli olan her türlü malzemelerin satınalma taleplerini yapmak, bu malzemelerin şantiye sevkini takip etmek, gelen malzemenin sipariş metrajlarını ve özelliklerini kontrol etmek. •Proje kapsamında elektrik şantiye tesisatlarının, iş güvenliği personeli ile birlikte iş güvenliği kurallarına uygun olarak kurulmasını ve işletilmesini sağlamak. •Proje bitiminde şantiyenin elektrik demobilizasyonunu takip edip, tamamlatmak. Yetkileri •Şantiyede yeterli olmayan elektrik teknik personeli ile ilgili Şantiye Şefini bilgilendirmek. •Taşeron firma şantiye şefi veya mühendislerinden uygun olmayanın değişmesini sağlamak (ŞŞ onayıyla)

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun. •Daha önce nitelikli ve kaliteli lüks konut, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl çalışmış. •Uygulama bilgisi ve saha tecrübesine sahip, •Gerekli elektrik standart, yasa ve yönetmelik bilgisine sahip, •MS Office programları ve Autocad bilen. •Stratejik düşünen. •Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip. •Sonuç ve kalite odaklı çalışan. •İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan. •Problem çözme yeteneğine sahip. •Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, •Askerlik hizmetini tamamlamış. •Beylikdüzü Kavaklı/Yakuplu ve Sultangazi yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Diğer projelerimizin de bulunduğu Güneşli, Bağcılar, Sefaköy ve Eyüp Alibeyköy/Yeşilpınar yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların da başvurularını bekliyoruz.

 • Kategori Uzmanı/Buyer
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Denim pantolon ürün grubuna ait koleksiyon hazırlanmasından sorumlu olacak ve ilgili Departmanlar ile koordineli olarak; * Sorumlu olduğu ürün grubu için yıllık/sezonluk ürün bütçesi oluşturmak, * Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda Tasarım Departmanı ile ürün kategorisi çalışmalarını gerçekleştirmek, * Tasarım ortak temasına uygun oluşturulan ürünler arasında satışa girecek ürün seçimini gerçekleştirmek, * Belirlenen ürünlerin satış fiyatlarını ve hedef maliyetlerini belirlemek, * Sorumluluk alanındaki ürün gruplarının satın alma, sipariş takip, termin sürelerini yönetmek, takip etmek, * Durum analizleri gerçekleştirmek ve sonuçlarını raporlamak, * Fiyat / kampanya alternatifleri oluşturmak, * Satan / satmayan analizleri yaparak, indirim, kampanya, rpt kararları alınmasını sağlamak, * Yurtiçi Yurtdışı ziyaretler gerçekleştirerek rakip, ürün, müşteri analizi çalışmaları yapmak, * Fast Fashion uygulamaları çerçevesinde gerekli aksiyonları almak,

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızda istihdam edilmek üzere; * Lisans mezunu, * Denim pantolon grubunda 2 yıl deneyimli, * Tercihen Denim pantolon gruplarının satınalma, planlama, üretim takibinde deneyim sahibi, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Avrupa Yakasında ikamet eden veya kısa süre içerisinde edebilecek, Kategori Uzmanı/Buyer arayışımız bulunmaktadır. Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Mekanik İşleri Şefi
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri üreten şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü Kavaklı ve Sultangazi'de başlamış olduğu proje için Proje Müdürü ve Şantiye Şefi’ne bağlı çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip MEKANİK İŞLERİ ŞEFİ arıyoruz. Kendisine Bağlı Birimler •Saha makina mühendisleri, makina teknikerleri, saha tesisatçıları. Sorumlulukları •Şantiye mekanik mobilizasyon sürecini planlayıp, organize etmek. •Mekanik projelerin hazırlanma sürecini takip ve kontrol etmek. •Şantiye de onaylı mekanik projelerin doğru şekilde uygulanmasını sağlamak, taşeron firma uygulama ekiplerinin kontrol, denetim ve yönlendirilmesi için kendisine bağlı birimlerin koordinasyonunu sağlamak. •Onaylanmış mekanik projelere, şartnamelerine uygun olarak mekanik işleri taşeronunu belirlemek için Satınalma Müdürlüğü ile koordineli olarak, teklif alınacak olan firmaların listesini oluşturmak, teklifleri toplamak, gelen tekliflerle ilgili mukayeseli icmal tablolarını hazırlayıp onaya sunmak. •Onaylanmış Mekanik projelerinde imalat aşamasında oluşacak revizyon projelerini hazırlatmak. •İmalat esnasında gereken shop drawingleri taşeron firmaya hazırlatarak onaya sunmak, proje müellifine ulaştırılmasını takip etmek. •Proje sonlarında gerekli as-built projeleri mekanik uygulama firmasına hazırlatarak, proje müellifi tarafından onaylanmasını sağlamak. •Şantiye iş programına uygun şekilde taşeronun malzeme sevkiyatı ve iş gücünü planlamak ve denetlemek. •İmalat aşamasında malzeme onaylarını taşeronun sözleşmesindeki malzeme markalarına ve sözleşme şartlarına uygun olarak onaylamak ve/veya idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Saha imalat formlarını idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Sahada yapılan tüm mekanik imalatlarının kalite kontrollerinin zamanında yapılmasını, ilgili imalat kontrol formlarının zamanında doldurulmasını ve gereken iyileştirme/düzeltmelerin zamanında yapılmasını sağlamak. •Yüklenici hakedişlerini zamanında hazırlatmak ve şantiye hakediş mühendisine iletmek, proje sonunda sözleşmeye uygun olarak kesin hakedişi hazırlamak. •Aylık İdari hakkediş ilerlemelerini takip edip hakedişin hazırlanmasını sağlamak. •Projelerle ilgili yasal izinlerin alınması ile ilgili girişimleri ve yasal takipleri yapmak. •Şantiye ofis ve kamp bölgesi su, gaz tüketimini kontrol ve takip etmek, kullanma şartlarının ilgili yüklenici sözleşmelerine göre yapılmasını ve tüketim bedeli paylandırılmasını sağlamak. •Proje kapsamında işveren tarafından alınması gerekli olan imalat malzemeleri ve şantiye mekanik ihtiyacı için gerekli olan her türlü malzemelerin satınalma taleplerini yapmak, bu malzemelerin şantiye sevkini takip etmek gelen malzemenin sipariş metrajlarını ve özelliklerini kontrol etmek. •Proje kapsamında mekanik şantiye tesisatlarının, iş güvenliği personeli ile birlikte iş güvenliği kurallarına uygun olarak kurulmasını ve işletilmesini sağlamak. •Proje bitiminde şantiyenin mekanik demobilizasyonunu takip edip, tamamlatmak. Yetkileri •Şantiyede yeterli olmayan mekanik teknik personeli ile ilgili Şantiye Şefini bilgilendirmek. •Taşeron firma şantiye şefi veya mühendislerinden uygun olmayanın değişmesini sağlamak (ŞŞ onayıyla)

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun. •Daha önce nitelikli ve kaliteli lüks konut, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl çalışmış. •Uygulama bilgisi ve saha tecrübesine sahip, •Gerekli mekanik standart, yasa ve yönetmelik bilgisine sahip, •MS Office programları ve Autocad bilen. •Stratejik düşünen. •Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip. •Sonuç ve kalite odaklı çalışan. •İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan. •Problem çözme yeteneğine sahip. •Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, •Askerlik hizmetini tamamlamış. •Beylikdüzü Kavaklı/Yakuplu ve Sultangazi yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Diğer projelerimizin de bulunduğu Güneşli, Bağcılar, Sefaköy ve Eyüp Alibeyköy/Yeşilpınar yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların da başvurularını bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - satınalma için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?