satınalma için İş İlanları

Hepsini Temizle
satınalma
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te bulunan Genel Müdürlüğünde görev yapacak 'Satınalma Uzmanı/ Uzman Yardımcısı' aramaktayız. Siparişlerin açılması ve takibinin sağlanması, Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması, Yeni kaynak ve mevcutta var olan kaynaklar için alternatif kaynak araştırmalarının yapılması, Bulunan yeni ve alternatif kaynaklar için kalite ve fiyat analizlerinin yapılması, Şirkete katkı ve maliyet avantajı sağlayacak projeler geliştirme ve proje takımlarında yer almak, Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dokümanların sağlanıp incelenmesi, numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (Endüstri, İnşaat, Makine Mühendisliği vb.) mezun, Teknik satınalma alanında tercihen en az 1 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programları ve tercihen SAP bilen, Çok İyi derecede İngilizce bilen.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Boyner Büyük Mağazacılık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kategori bütçe tasarısının hazırlanma aşamasında sorumlu olduğu ürün grubuyla ilgili gerekli bilgileri, görüş ve önerileriyle birlikte, ilgili yöneticisine aktarmak, çalışmalara destek vermek. Sorumlu olduğu ürün grubu için, ürün karması ve markaların lokasyon bazında sağlıklı bir biçimde belirlenmesi amacıyla ilgili yöneticisine gerekli bilgileri vermek, işbirliğini sağlamak. Tedarikci ve üretici firmalardan fiyat teklifleri almak, satınalma koşullarını belirlemek üzere görüşmeler ve fiyat pazarlığı yapmak, yöneticisiyle söz konusu satınalma koşulları konusunda görüş alışverişinde bulunmak, yöneticisinin onayını almak. Koleksiyon ve satınalma koşulları açısından en uygun firmaları belirlemek, satın alacağı ve (özel marka için) üretim yaptıracağı ürünler için belirlenmiş formata uygun olarak talep hazırlamak ve sisteme girmek, onaylanan talepler için sözleşme hazırlamak. Satınalmasını yaptığı tüm ürünlerin mağaza sevkiyatlarını lokasyon, sezon, mevsim, reyonun doluluğu gibi faktörleri bir arada değerlendirerek, ürünün doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlayacak biçimde planlamak, gerekli izlemelerde bulunmak. Stok kayıt, sevkiyat, etiketleme, RPT, transfer, satış-stok takibi, indirim-iskonto kararları süreçlerinde etkin rol almak.

  Aranan Nitelikler Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis / Kategori Satınalma ekipleri içerisinde görev yapacak : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Başvuru yapacağı pozisyona göre 4-6 yıl arasında tekstil/perakende sektörü deneyimi olan, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün ve moda gözünün yanısıra, raporlama ve sunum tekniklerine de hakim, analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve (erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış, Buyer ve/veya Senior Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Satınalma Şefi' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, yaratıcı, atak ve sorumluluk almaya istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık,  Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı satınalma operasyonlarını yönetebilecek (ithalat), Tedarikçi sistemleri ve planlama süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, ve dökümanların muhafaza edilmesi, Aylık & yıllık raporlar hazırlayıp firma kârlılığı ile ilgili stratejilerin oluşturulması. Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Tekstil' sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için 'Kumaş Satınalma ve Planlama Uzmanı' aramaktayız; Kumaş fiyat araştırmaları yapmak, Koleksiyon kumaş satınalmalarını gerçekleştirmek, Kumaşların ar-ge çalışmalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da Tekstil Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Örme kumaş satınalma konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması ISITMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZİN SATINLALMA SERVİSİNDE ÇALIŞACAK MAKİNE TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ SATINALMA UZMANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin / Meslek liselerin Makine Teknikerliği / Teknisyenliği bölümünden mezun olan, Satınalma konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan, MS Office programını iyi bilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Demir-Çelik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Tekniker, Memur

 • İş Açıklaması Trafo ve bobinaj sektöründe vardiya düzeninde üretim yapan şirketimizde İthalat/ İhracat& Satınalma Sorumlusu olarak görev alabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İthalat ve ihracat mevzuatlarına hakim ve dış satınalma faaliyetlerini de yürütebilecek, Bu alanda en az 5 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İşlem prosedürlerine ve ilgili mevzuatlara hakim, Logo Tıger bilen ve siparişleri sisteme günlük işleyebilecek, Beşeri ilişkileri güçlü, motivasyonu yüksek, Ekip çalışmasını benimseyen, sorumluluk sahibi, B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, Hızlı karar alabilen ve uygulayabilen kişilik özelliğine sahip, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Raporlama tekniklerine hakim, ofis programlarını çok iyi kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden (Pendik-Kartal-Bostancı-Ümraniye- Dudullu güzergahlarına yakın) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen 40 yaşını aşmamış ve bay arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Metal Sanayi, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Konak Hastaneleri, İzmit Hastanesi bünyesinde değerlendirilmek üzere; Önlisans ya da lisans mezunu Sağlık sektöründe satın alma konusunda en az 2 yıl deneyimli Analitik düşünme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Organizasyon ve planlama yeteneği gelişmiş MS Office uygulamalarına hakim  

  Aranan Nitelikler 'Satınalma Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Untek Mühendislik İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Makine imalatı yapan firmamızın teknik satınalma, sipariş takip ve zamanında teslim sürecinin koordinasyonunu yapabilecek, stok hareketlerini takip edip sistem kurulmasında aktif görev alabilecek SATINALMA UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Standart Makine Elemanlarına Bilen, Tedarikçiler ile Görüşmeleri Yönetebilecek Fiyat, Kalite ve Termin Performansına uygun Alternatif Araştıracak Planlama Yetenekleri Gelişmiş, Analiz ve Raporlama Becerisine Sahip Erkek Adaylar için Askerliğini Tamamlamış Anadolu Yakasında İkamet Eden Aktif Araç Kullanabilen

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Uzman

 • Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz filo yönetimi sektöründe Türkiye'nin lideri olan kurumsal müşterimiz için "Satınalma Uzmanı" aramaktayız. Firmaların satınalma stratejilerine uygun olarak yeni araçlar satın almak, Sorumlu olduğu tedarikçi portföyünü geliştirmek ve yönetmek, Tedarikçilerle kontak halinde olmak ve alternatif satınalma fırsatları yaratmak, Satış ekibinden gelen tedarik ve ihtiyaç performanslarını ele almak ve raporlamak, Sahadaki stratejileri ve gelişmeleri yakından takip etmek, Tedarikçileri ziyaret etmek, Satınalma süreçlerini desteklemek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden Lisans derecesinde mezun olan, Min. 2 yıl uzun vadeli operasyonel kiralamada ve / veya otomotiv sektöründe satın alma deneyimi olan, Güçlü müzakere ve iletişim becerilerine sahip, Raporlama yeteneği ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı, proaktif ve detaycı, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office (Excel pivot tablo, formül, makro vs.oluşturabilen) programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • Santek Ankara 16 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde satınalma süreçlerini takip edebilecek, Tedarikçi firmalarla görüşme yapabilecek, Satınalma sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Satın alınacak malzemeleri ilgili tedarikçilerden belirtilen kalite, fiyat ve miktarda almak ve firma içerisindeki doğrulamaları müteakiben teslimatlarını yapmak, Hammadde ve malzemeleri istenilen kalitede ve uygun şartlar ile temin etmek adına pazar ve fiyat araştırmaları yapmak, yayın ve yönetmelikleri yakinen takip etmek Doğru olmadığı tespit edilen malzemelerin iadesi, değiştirilmesi gibi faaliyetleri yerine getirmek, Yurt içi ve yurt dışı operasyonlarla ilgili lojistik süreci yürütmek, anlaşmaları yapmak, Faaliyetleri konusunda raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler Yapı Kimyasalları alanında faaliyet gösteren Almanya menşeli müşteri firmamız adına"Satınalma Sorumlusu" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kimya sektöründe Satınalma konusunda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Bilgisayar  programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çorlu ve civarında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Konak Hastaneler Grubu Gebze Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen daha önce hastanede çalışmış, stok yönetimi ve malzeme planlama konusunda  deneyimli, Tıbbi Sarf bilgisi olan, Ofis programlarına hakim  (Tercihen excelle hakim), Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Disiplinli ve Kariyer hedefli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   

  Aranan Nitelikler "Satınalma ve Depo Görevlisi" arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Kaya Grubu Kocaeli, İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte Çalışma, Teknik ve Teknolojik Halatlar, Eğitim ve Danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.   Fabrika departmanları tarafından talep edilen hammadde, malzeme ve hizmet alımı içerikli ihtiyaç malzemelerini sorgular, analiz eder ve yön verir. Onaylanan taleplerin piyasa araştırması yaparak, piyasadan teklif toplar ve alınan teklifler doğrultusunda siparişlerin satınalma sürecini tamamlar.  Tüm satınalma sürecinin ERP Sistemi içerisinde kayıtlarını gerçekleştirir. Satınalma süreci sonrasında ortaya çıkabilecek problemlerin önceden tespit edilmesi ve giderilmesini yönetir. Tedarikçilerle ilişkileri yönetir, yapılan ve yapılacak olan sözleşmelerin süreç takibi yapar. Tedarikçi performans değerlendirmelerinin takibinin yapar. Potansiyel ve alternatif  tedarikçileri araştırarak analizi yapar. Aylık ve periyodik satınalma raporları hazırlama konusunda deneyimli.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Benzer bir pozisyonda minimum 4 yıl deneyimli, Raporlama ve sunum konularında deneyimli, ERP uygulamaları konusunda deneyimli, MS Office  (Word, Excel, Powerpoint) programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, esnek saatlerde çalışabilen, Ticari farkındalığı yüksek, analitik düşünen, sonuç odaklı, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir, Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu, Kocaeli Gebze, Çayırova ve Darıca bölgelerinde ikamet eden, 

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil, İnşaat, İmalat

  Pozisyon: Uzman

 • Smarttech İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması TEKOTO OTOMOTIV TIC. LTD; Otomotiv Ağır Vasıta Yedek Parça Yan sanayi ve Orjinal Parça satış alanında faaliyet gösteren firmanın Merkezi İstanbul-İkitelli de yer almaktadır. 62 Ülkeye aktif ihracat yapmakta olan firmada 49 personel bulunmaktadır. Kazakistan Almata şehrinde satış deposu ve İstanbul Aksaray Semtinde satış şubesi vardır. Aynı zamanda 9 farklı ülkeden ithalat yapmaktadır. Sektörde öncü firmaların yanında yer alabilmesi için sürekli yenilikçi bir yapı ile ilerleyen firma, eş zamanlı üretim çalışmalarını da hızlandırmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisi olan ve paket program kullanabilen, İyi derecede excel programını kullanmayı bilen, Tercihen İkitelli bölgesine yakın ikamet eden, Satınalma tecrübesi olan tercihen otomotiv sektöründe çalışmış, Bay veya bayan (Bay adaylar için askerliğini tamamlamış) Personel istihdam edilecektir.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Satın alınan ürünlerin anlaşmalara uygun şekilde tedarik edilmesini sağlamak Satınalma taleplerini planlamak ve satınalma sürecini en iyi şekilde yönetmek Tedarikçi ilişkilerini yürütmek alternatif tedarik kanalları araştırmak Fiyat araştırmaları ve analizi yaparak maliyet düşürücü önlemlerin alınmasını sağlamak Yönetime gerekli raporları sunmak Siparişlerin, stokların, alım irsaliye ve faturalarının takibi ve analizinin yapılması ve kayıtlara alınmasını sağlamak Departmanlardan gelen isteklerin gününde teslim edilmesini sağlamak.Deponun düzenini sürekli sağlamak. Muhasebe departmanına destek olacak ,fatura ve evrakların sisteme girilmesini sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen Otel satınalmadepartmanında çalışmış, Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarına, Netsis – MC- Micros, ve mesleki programlara hâkim, Müzakere ve ikna yetkisi güçlü B Sınıfı Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Panayır Gıda İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Talep edilen malzeme ve hizmetleri, piyasa araştırmaları ile alternatif ürün veya tedarikçi geliştirerek kalite standartlarında ve uygun fiyatlı olarak temin etmek Tedarikçilerle yapacağı yıllık görüşmelerde çalışma şartlarını daha iyileştirmek için müzakere ederek sözleşmelerin yenilenmesini sağlamak Tedarikçi firmalar ile ilişkilerin geliştirilmesinde etkin rol oynamak, siparişten teslime kadar tüm süreçleri yönetmek, Tedarikçilerin yeni ürün listeleme ve fiyat geçişi taleplerini değerlendirmek, Satın alma sonrası oluşabilecek problemleri tespit etmek ve çözmek, Ürünlere ait stok, satış, devir hızı vb. verilerin raporlanmasından sorumlu olmak, Rakip araştırmaları ile fiyat karşılaştırması yaparak ürünlerin mağaza satış fiyatlarını belirlemek, marj ve karlılıktan sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Üniversite lisans mezunu Geleneksel kanal, zincir mağazalar veya restoran zincirlerinde gıda, hammadde ve sarf malzeme satın almaları konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Problem çözme, araştırma ve karar alma becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde pozitif yaklaşım, iyi iletişim kurma becerisine sahip, Müzakere ve ikna yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel kullanabilen)  Logo Satınalma Modülünü kullanmış olmak tercih sebebidir, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

 • Adecco İzmir 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " YURTİÇİ SATINALMA SORUMLUSU"aramaktayız; Yurt içi ve gerektiğinde yurt dışı bütün satınalma faaliyetlerinin yürütülmesi, Tedarikçi araştırması yapılması, satınalma maaliyetlerinin düşürülmesine yönelik çalışmalar yapılması, Alternatif tedarikçi araştırılması, uygun tedarikçilerin seçilmesi, Satınalma sözleşmelerinin hazırlanması, Uygunsuz gelen malzemelerle ilgili olarak ilgili tedarikçilere bilgilendirmelerinin yapılması ve aksiyonların alınması, Fatura kontrollerinin yapılması ve onaylanması, Bütçe yönetimi kapsamında satınalma birim fiyatların belirlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makine veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv, beyaz eşya veya makine üretimi yapan firmalarda benzer bir pozisyonda min 3 yıl deneyim sahibi, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmaktan olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için SATINALMA MÜDÜRÜ arayışımız söz konusudur. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Satınalması gerçekleşen ürünlerin terminlerinin takibini sağlamak Satınalması gerçekleşen ürünlerin girişlerinin kontrolünü sağlamak Yeni projelerde kullanılacak ürünler ile ilgili fiyat analizleri yapmak Düzenlenen fatura ve sevk irsaliyelerinin kontrolünü sağlamak Talep ve ihtiyaç doğrultusunda ilgili hammadde-ürün-malzeme alımları için yapılan fiyat araştırmalarına göre kalite-maliyet değerlendirmesine göre alımını gerçekleştirmek Gelen siparişler doğrultusunda üretim için gerekli olan malzeme stoklarının kontrol etmek ve var olan eksiklikleri gidermek Tedarikçi ve fason firma ziyaretleri gerçekleştirmek ve verimlilik analizine göre gerektiğinde yeni tedarikçi ve fason firma araştırması yapmak Tedarik fiyatlarında oluşabilecek olan fiyat farklarını yönetim ve finansa bildirmek ve güncel fiyat araştırmasını sürdürmek Tedarikçi sözleşmeleri oluşturmak ve puantajlarını gerçekleştirmek Aylık ve yıllık olarak sipariş, alım, sarf malzemeleri ve çalışılan firma raporları hazırlamak

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Eren Tekstil Tic ve San A.Ş. İplik, İplik Boya, Kumaş Boya ve Konfeksiyon işletmelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde SATINALMA MÜDÜRÜ alınacaktır. Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma süreçlerinde tercihen en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş, analitik düşünme ve raporlama becerisine sahip, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Talep-termin sürecini optimum şekilde yerine getirebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çorlu ve civarında ikamet edebilecek,

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması 1993 yılından itibaren elektronik komponent tedariğinde faaliyet göstermekte olan şirketimizin Dış Ticaret departmanında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. o Şirketin yurt dışı ticari yazışmalarının yürütülmesi ve takip edilmesi, o Satış bölümü tarafından talep edilen malzemenin yurt dışı pazarında araştırılması ve gerekli pazarlıkların yürütülerek satınalma siparişlerinin açılması, o Temsilcisi ve distribütörü olunan firmalarla ilişkilerin geliştirilerek yürütülmesi, o Alternatif tedarikçi/distribütörlük ve malzeme araştırmasının yapılması, o İthalat, ihracat, lojistik, sigorta, gümrükleme gibi tüm operasyon işlemlerinin yürütülmesi ve gerçekleştirilmesi, o İthalat ödemelerinin takip edilmesi ve yönetim/finans birimlerine raporlanması, o Dış ticaret departmanın haftalık, dönemlik ve yıllık operasyon raporlarını hazırlanması,

  Aranan Nitelikler o Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Sosyal Bilimler vb. fakültelerinden mezun, o Satınalma, ithalat, ihracat ve benzeri pozisyonda deneyimi olan, o Dış ticaret mevzuatına hâkim (ithalat-ihracat-kambiyo-gümrük), o Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Çince bilen, o Özellikle Uzakdoğu pazarına hakim, o İleri derecede Excel ve ERP sistemi kullanabilen, o Teklif alma ve fiyat analizi konularına hakim, o İnsan ilişkileri yüksek, iletişim gücü ve ikna kabiliyeti olan, o Dikkatli, titiz, düzenli ve dakik çalışmayı alışkanlık edinmiş, o Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, o Analitik düşünen, pozitif ve çalışkan, o İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi, o Takım çalışmasına yatkın, o Perpa'ya ulaşım sorunu olmayan, o Sigara kullanmayan, Not: Direkt CV göndermek için: personel@megasan.com

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Uzman Yard, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Marmaris bulunan Martı Resort & La Perla Tesislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme/İktisat bölümlerinden mezun, · Satınalma konusunda 10 yıl deneyimli, · Pazarlama, üretim, turizm ve 5* otel satınalmalarında tecrübeli, · İyi seviyede İngilizce bilen, · İkna kabiliyeti yüksek, · Sürekli piyasa araştırması yapan ve güncel koşulları takip eden, · Analitik düşünme yeteneğine sahip, · Bütçeleme, raporlama, problem çözme ve analiz yetenekleri güçlü, · Kalite, fiyat ve termin odaklı, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, · Yoğun / hareketli iş temposuna yatkın, İlgili birimlerden gelen satın alma taleplerin değerlendirilmesi ve onaylı tedarikçilerden temin edilmesi, · Alternatif yurt içi tedarikçi araştırmalarında bulunulması, · Tedarikçilerin yönetim sisteminde tanımlandığı periyodlarda değerlendirmeye tabi tutulması ve değerlendirme sonuçlarının yönetim ve tedarikçilere raporlanması, · Sipariş takip ve zamanında teslimat sürecinin koordinasyonu ve raporlanması, · Yeni projelerde numune temini ve tedarikçi seçiminin yapılması, · Düzenli maliyet düşürme projelerini takip edilmesi ve aylık raporlamaların yapılması, · Operasyonel süreçleri azaltmak için iyileştirme çalışmaların koordine edilmesi ve raporlanması, · Tedarikçi denetim ve ziyaretlerine katılmak ve tedarikçi seviyesini iyileştirmek için eylem planı yapılması ve takip edilmesi.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Müdür

 • Akarteks Tekstil İstanbul Avrupa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Denim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Kumaş Satınalma organizasyonu içerisinde "Kumaş Satınalma Elemanı" olarak, aktif rol üstlenecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, En az 1 yıl ilgili pozisyon deneyimli, Tekstil sektöründe ihracatçı firma deneyimi olan, 23-30 yaş aralığında, MS Office ve Sentez programına hakim, Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, İletişimi kuvvetli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Mühendis, Yönetici Asistanı, Eleman, Tekniker

 • İmza İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Satın alma prosedürleri doğrultusunda firmalarla iletişim kurarak gerekli operasyonların gerçekleştirilmesine yardımcı olmak, Satınalması yapılan her türlü mamul ve malzemenin ihtiyaç planlama, fiyat araştırma ve tedarik operasyon sürecinin yürütülmesine yardımcı olmak, Satınalma, mali işler, depo ve sevkiyat ile satış arasındaki bilgilerin doğru aktarılmasının sağlanması süreçlerine yardımcı olmak,                                                                                                   Konularında görevlendirilmek için YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SATINALMA ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen İşletme,Endüstri veya Tekstille ilgili bölümlerinden yeni mezun Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı,müzakere konusunda etkin ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, 22-28 yaşları arasında Bay adaylar.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde yurtiçi ve yurtdışı projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az  5yıl deneyimli, Şirketin satınalmaprosedür ve proseslerinin yerine getirebilecek, Tedarikçi ilişkilerinin yürütebilen, Alternatif tedarikçi araştırması ve fiyat analizlerinin yapılarak, teklif alınıp değerlendirebilen, sözleşmeleri yapabilen Satın alınan ürünlerin anlaşmalara uygun şekilde tedarik edilmesini sağlayabilen, Satınalma süreçleri ile ilgili iyileştirme/geliştirme çalışmalarını yapabilen, Satınalma sonrası oluşabilecek problemleri tespit edilerek giderilmesini sağlayabilen, İlgili departmanlara belge akışının sağlayabilen, Taşeron sözleşmelerini hazırlayıp takip edebilen, Tedarikçi geliştirme ve değerlendirme çalışmalarını yapabilen, Maliyet düşürme çalışmalarını gerçekleştirebilen ve raporlayabilen, Yıllık Satınalma bütçe çalışmalarını yapabilen, gerçekleşmelerini takip edebilen,. Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,sonuç odaklı Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş Raporlama konularına hakim İletişim becerisi gelişmiş, MS Office ve Netsisprogramlarını iyi derecede kullanabilen, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Tedarikçi araştırma faaliyetlerinin yapılması ve yeni tedarikçiler bulunması, Mevcut tedarikçiler ile iletişim, Alternatif ürün araştırmalarının yapılması Tekliflerin alınması ve mukayeseli olarak raporlanması,  Sözleşmelerin yapılması ve sözleşme süreçlerini yürütmek,  Tedarikçi geliştirme ve değerlendirme çalışmalarında bulunmak, Üst Yönetime detaylı raporlamaların yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,  Araştırma, analiz ve raporlama yönleri güçlü, İnsan ilişkileri, iletişim ve ilişki yönetimi yönleri güçlü, Temsil yeteneğine sahip,diksiyonu düzgün, prezentabl, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Eğitim, Holding

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Eleman

 • Buka Sofa İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa markası olarak faaliyet gösteren şirketimize ; Satın alması yapılan Ahşap malzemelerin kalite kontrol süreçlerini tanımlamak ve gerekli durumlarda kontrol etmek, Tedarikçilerin belirli zamanlarda ziyaretlerinin yapılarak raporlanması, ERP ile ilgili raporların hazırlanması ve süreçlerin tamamlanması için gerekli hareketlerin yapılması, Diğer satınalma sürüçlerinde rol alacak " Satınalma ve Kontrol Elemanı" ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Orman Endüstri Mühendisliği veya Mobilya Dekorasyon bölümlerinden mezun, Ahşap satın alma sürecinde en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, (özellikle konuşma), Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Müzakere yeteneği kuvvetli, Analitik düşünebilen, Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Fabrikamız Esenyurt' ta bulunmaktadır.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • Panço İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Biz, Çocuk Giyim Sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak; istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Seyrantepe 'de bulunan merkez ofisimizde çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip, "Satınalma ve Ürün Yönetimi Uzmanı" aramaktayız. Yılın moda trendine uygun tedarikçilerden ürün alımı gerçekleştirecek, Tedarikçi firma ilişkilerinin sağlanması, Fiyat&Tedarikçi araştırmalarının yapılması, Ürün tedarik süreçlerinin takibi ve raporlanması, Ürün stoklarını takip ederek siparişlerin zamanında tedarik edilmesi, Tekliflerin alınması, fiyatların belirlenmesi ve sözleşmelerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisi bölümünden mezun, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, MS Office programlarına hakim, Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinden başarılı, müzakere ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Analitik düşünme becerisine sahip, Sorumluluk sahibi, Yoğun iş ortamında dikkatli, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkın Seyrantepe'ye ulaşımı kolay olan.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Asistan

 • İş Açıklaması Hammadde deposu ve mamüllerin günlük ve haftalık sayımlarının yapılması,hammadde giriş ve üretime çıkış işlemlerinin yapılması, hammadelerin asgari ve azami stok seviyerine göre termin tarihlerini ve miktarlarını belirleyerek siparişlerini oluşturmak(temin edilecek hammadelerin firma ve fiyat bilgisi bağlı bulunacağınız satınalma müdürü tarafında belirlenecektir) asgari seviyeye düşen hammadelerin temin edilmesi için bağlı bulunduğunuz satınalma müdürlüğüne stok seviyelerinin bildirililmesi, sevkiyat sürecini takip etmek, gelen hammadelerin sipariş aşamasında belirtilen ürün spektine uygunluğunun kontrolünü sağlamak, uygun olmadığı durumda tedarikçi firmaya geri bildirimde bulunarak ürünlerin iadesini gerçekleştirmek, sabah, öğle ve akşam üretilen ve stok alanında bekleyen mamüllerin sayımını yapmak, stok miktarı üretim miktarı satış miktarlarına göre stok raporu hazırlayarak ilgili birimlere sunmak, stok raporundan oluşan sonuç ile sayım soruçlarındaki uyumsuzluk durumlarında sorunun sebeplerini bularak hataların giderilmesini sağlarayarak doğru sonuca ulaştırmak.

  Aranan Nitelikler Askerlik görevini tamamlamış,Ön muhasebe bilgisine sahip, Logo Tiger ve ofis programlarını aktif kullanabilen, en az lise mezunu, sorumluluk ve analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı çalışabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişi olması gerekmektedir. Arnavutköy, Habipler, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Göktürk, Eyüp, Kemerburgaz'da ikamet eden

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması 1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil'' Eğer siz de sürekli büyüyen ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız.’’ "Satınalma Sorumlusu ‘’ pozisyonumuza için başvuruda bulunabilirsiniz;  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma alanında en az 3 yıl tecrübeye sahip, MS office uygulamalarını ve tercihen ASB programını kullanabilen, Mağazacılık satış süreçleri hakkında bilgi sahibi, Planlama, Bütçeleme ve Satın alma süreçlerinde etkinlik sağlayabilecek, Satın alma süreçleri ile ilgili raporları hazırlamak, Satış takvimine uygun koleksiyon sürecinin takibi ve sipariş bazında satın almaların yapılması Satış performansı, ürün verimliliği ve stok devir hızını yönetmesi Satış artırıcı öneri ve çalışmalar yapmak ve Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dâhilinde gerçekleşmesini sağlamaktan sorumlu olacaktır. Piyasa ve ürün fiyat araştırması yapmak, Alternatif tedarikçi ve malzeme araştırması yapmak, Firmalarla Tedarik ve hizmet sözleşme görüşmeleri yapılması, sözleşme hazırlanması Araştırmacı ve analiz etme yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Kaynakları etkin ve verimli kullanma yetkinliğine sahip, Carşım AVM hizmet kalitesinin korunması ve geliştirilmesi için gerekli tüm koordinasyon ve organizasyonu sağlaması, Genel Müdürü'ne bağlı olarak bölümle ilgili süreçleri yönetmek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden Bay/Bayan personeller aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

 • İş Açıklaması   Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için satınalma  departmanında görevlendirilmek   üzere ;  Yurt içi ve dışı satın alma prosedürlerini yapmak , Satın alma siparişlerinin verilmesi,sistemsel evrakların tutulması, fatura ve irsaliye kontrollerinin yapılması , Üretim için gerekli ham maddelerin doğru miktar , kalite ve doğru zamanda fabrikaya girmesini sağlamak ,  Olası kalite problemlerini takip etmek, tedarikçileri bu konuda yönlendirmek problemlerin kalıcı çözümlerine çalışmak ,  Numune çalışmalarını yapmak ve kayıt altına almak ve şahit numunelerin saklanması/arşivlenmesi , Ar-ge ile ortak çalışmalara katılmak,kayıtları güncellemek ,  Günlük olarak gelen malzemelerin kontrol edilmesi,dosyalara işlenmesi,zamanında gelmeyenlerin tespiti ve tedarikçilere bildirilmesi ,  Üretimden gelen kalite problemlerinin çözümüne yönelik faaliyetlere katılmak ,  Depo ile ortak atıl ipliklerin tekrar kullandırılması faaliyetlerine katılım ve stok takibini yapmak ,  Gerekli raporların birim yöneticisine yapılması,dosyalama işlerinin titizlikle yürütülmesi,  Fason takibinin yapılması ,  

  Aranan Nitelikler  • Üniversite mezunu, • Tekstil sektöründe tecrübesi olan veya yetiştirilmek üzere, • İngilizce okuma,yazma ve konuşma düzeyi iyi • MS Office programlarına hakim, • İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, • Sorumluluk sahibi, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Büyükçekmece - Avcılar güzergahına yakın ikamet eden, • 35 yaşını aşmamış bay veya bayan (sigara kullanmayanlar tercih edilecektir.)    

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetmen, Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Uzman Yard, Uzman

İş Habercisi - satınalma için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?