satınalma için İş İlanları

Hepsini Temizle
satınalma
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Adil Işık Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması    Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Hammadde Satınalma Uzman Yardımcısı' arıyor. •Onaylanan numunelerin ön maliyet çalışmalarının yapılması için ilgili birime gerekli bilgileri iletmek, •CMT olarak üretimine karar verilen modellerin ürün ağacının hammadde girdi bilgilerini sisteme işlemek ve yeni alınan hammaddelerin stok kart açma prosedürüne göre kartlarını açmak, •Tasarım Planlama birimi ile kordineli olarak çalışmak, siparişi geçilen hammaddelerin renk/varyant onaylarıyla ilgili detaylı olarak sistemi kontrol etmek ve gerekli revizeleri yapmak, •Koleksiyon sipariş süreci tamamlandıktan sonra bağlı olduğu üst yöneticilerin yazılı onayıyla hammadde siparişlerini sistemde oluşturmak ve düzenli olarak sipariş termin takibi yapmak, •Hammadde depo ile hammadde satınalma birimi arasında gerekli kordinasyonu sağlamak.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Tekstil Öğretmenliği ve Tekstil Teknolojisi programlarından mezun, •Tekstil sektöründe dokuma kumaş takip, tedarik, satınalma alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, •İyi derecede İngilizce bilen, •Tercihen Nebim Winner veya diğer ERP programlarına hakim, •Seyahat engeli olmayan, •Aktif araç kullanabilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum saylayabilecek, •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Adil Işık Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması    Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Hammadde Satınalma Uzmanı ' arıyor. •Sipariş bazında ihtiyaç duyulan hammadde miktarını belirlemek, hammadde maliyet ve fire oranlarını verimlilik hesaplarına göre hesaplamak, •Hammadde siparişlerini geçmek ve geçilen siparişlerin üretiminden depoya girişine kadar süreci kordine etmek, •Hammadde tedarikçi ilişkilerini yönetmek, •Geçilen hammadde siparişlerinin Firma Kalite Ek Kitapçığı'nda belirlenen kriterlere uygunluğunun denetlenmesi (Kalite kontrol formlarının istenmesi), •Üst yöneticisine hammadde satınalmayı ilgilendiren konularda rapor hazırlamak.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Tekstil Öğretmenliği ve Tekstil Teknolojisi programlarından mezun, •Tekstil sektöründe dokuma kumaş takip, tedarik, satınalma alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, •İyi derecede İngilizce bilen, •Tercihen Nebim Winner veya diğer ERP programlarına hakim, •MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, •Seyahat engeli olmayan, •Aktif araç kullanabilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum saylayabilecek, •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Coquet Accessories İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Altınhas Holding markası olan Coquet Accessories, 2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında 28’ e ulaşan konsept mağazası ile aksesuar mağazacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Markamız; trendleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile moda severler ile buluşturuyor. Takıdan şala, saatten çantaya, eldivenden saç aksesuarına kadar uzanan özgün tasarımlı geniş koleksiyonlarımız Coquet güvencesiyle moda severlerin beğenisine sunuluyor. Ağırlıklı olarak AVM ve ana caddelerde konumlandırdığı konsept mağazaları hızla yaygınlaştıran markamız, aksesuar marka mağazacılığı alanında Türkiye’de ve dünyada lider perakende markaları arasında yer alma hedefi ile yaratıcı ve yenilikçi bir stil anlayışı ortaya koyuyor. Merkez Ofisi Şişli’de bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere Satınalma Yetkilisi pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız. Dünyadaki moda akımlarını takip etmek ve sezon temalarına yansıtılmasını sağlamak için gerekli tedarikçiler ile iletişime geçmek, Ürünleri seçmek ve ürün gamlarını oluşturmak, Tasarımcıların önerdiği modellerde istenen Coquet kalitesi ve standartları çerçevesinde karlılığı gözetecek şekilde siparişleri tedarikçilere geçmek, Bölümü için belirlenen bütçeyi detaylandırmak, sipariş takibi yapmak ve ürünü numune aşamasından mağaza sevkiyatına kadar takip etmek, Modelleri belirlerken hedeflerini - bütçeyi gözetmek ve üretilecek modelleri belirlemek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektörünün Aksesuar Satınalma departmanlarında minimum 3 yıl deneyimli, Modayı yakından takip eden, Uzakdoğu veya yerli aksesuar konusunda portföyü olan, İleri derecede İngilizce bilen (Tercihen ikinci bir yabancı dili olan) İletişimi güçlü, analitik düşünce yapısına sahip , Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Ms Office programlarına hakim, (İleri düzeyde excel bilgisi aranmaktadır) Erkek adayar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Boyner Büyük Mağazacılık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kategori bütçe tasarısının hazırlanma aşamasında sorumlu olduğu ürün grubuyla ilgili gerekli bilgileri, görüş ve önerileriyle birlikte, ilgili yöneticisine aktarmak, çalışmalara destek vermek. Sorumlu olduğu ürün grubu için, ürün karması ve markaların lokasyon bazında sağlıklı bir biçimde belirlenmesi amacıyla ilgili yöneticisine gerekli bilgileri vermek, işbirliğini sağlamak. Tedarikci ve üretici firmalardan fiyat teklifleri almak, satınalma koşullarını belirlemek üzere görüşmeler ve fiyat pazarlığı yapmak, yöneticisiyle söz konusu satınalma koşulları konusunda görüş alışverişinde bulunmak, yöneticisinin onayını almak. Koleksiyon ve satınalma koşulları açısından en uygun firmaları belirlemek, satın alacağı ve (özel marka için) üretim yaptıracağı ürünler için belirlenmiş formata uygun olarak talep hazırlamak ve sisteme girmek, onaylanan talepler için sözleşme hazırlamak. Satınalmasını yaptığı tüm ürünlerin mağaza sevkiyatlarını lokasyon, sezon, mevsim, reyonun doluluğu gibi faktörleri bir arada değerlendirerek, ürünün doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlayacak biçimde planlamak, gerekli izlemelerde bulunmak. Stok kayıt, sevkiyat, etiketleme, RPT, transfer, satış-stok takibi, indirim-iskonto kararları süreçlerinde etkin rol almak.

  Aranan Nitelikler Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis / Kategori Satınalma ekipleri içerisinde görev yapacak : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Başvuru yapacağı pozisyona göre 4-6 yıl arasında tekstil/perakende sektörü deneyimi olan, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün ve moda gözünün yanısıra, raporlama ve sunum tekniklerine de hakim, analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve (erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış, Buyer ve/veya Senior Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Satınalma Şefi' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, yaratıcı, atak ve sorumluluk almaya istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsani ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık,  Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı satınalma operasyonlarını yönetebilecek (ithalat), Tedarikçi sistemleri ve planlama süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Satın alma faaliyetleri ile ilgili her türlü kayıt, bilgi, ve dökümanların muhafaza edilmesi, Aylık & yıllık raporlar hazırlayıp firma kârlılığı ile ilgili stratejilerin oluşturulması. Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Tekstil' sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için 'Kumaş Satınalma ve Planlama Uzmanı' aramaktayız; Kumaş fiyat araştırmaları yapmak, Koleksiyon kumaş satınalmalarını gerçekleştirmek, Kumaşların ar-ge çalışmalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da Tekstil Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Örme kumaş satınalma konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Konak Hastaneleri, İzmit Hastanesi bünyesinde değerlendirilmek üzere; Önlisans ya da lisans mezunu Sağlık sektöründe satın alma konusunda en az 2 yıl deneyimli Analitik düşünme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Organizasyon ve planlama yeteneği gelişmiş MS Office uygulamalarına hakim  

  Aranan Nitelikler 'Satınalma Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Santek Ankara 16 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde satınalma süreçlerini takip edebilecek, Tedarikçi firmalarla görüşme yapabilecek, Satınalma sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Doğapark Kocaeli, İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması - PİYASA ARAŞTIRMALARINDA BULUNARAK, ALTARNETİF MALZEME VE TEDARİKÇİ LİSTESİNİN OLUŞTURULMASI, - NETSİS PROGRAMI ÜZERİNDEN SATINALMA SÜREÇLERİNİN TAKİBİNİ YAPACAK, - MALZEME VE HİZMET ALIMLARININ SATINALMA PROSEDÜRÜNE UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLMESİ, - SATINALMA TEKLİFLERİNİ TOPLAYARAK ONAYA SUNULMASI, - TEDARİKÇİ FİRMALARA İLETİLEN SİPARİŞLERİN YAKINDAN TAKİP EDİLEREK, MALZEMENİN DOĞRU VE ZAMANINDA TEMİNİNİN SAĞLANMASI, - MALİYET ANALİZLERİNİN YAPILMASI, - TEDARİKÇİLERİN DENETLENMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ İLE İLGİLİ SİSTEM KURULMASI, GİBİ SÜREÇLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDE ROL ALACAK SATINALMA UZMANI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU - TERCİHEN NETSİZ PROGRAMINI KULLANABİLEN - İNŞAAT, İMALAT, PEYZAJ,HIRDAVAT KONUSUNDA İŞ TECRÜBESİ OLAN - ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ - EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ - B SINIFI EHLİYETİ OLAN - İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE KOCAELİ / GEBZE,ÇAYIROVA,DARICA BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN - BAY ADAYLAR

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Doğapark İstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Tercihen satın alma süreçleri konusunda tecrübeli Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli /Gebze bölgelerinde ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Satınalma bölümünde sorumlu olduğu hizmet ve malzeme alımları ile ilgili satınalma ve tedarikçi stratejilerini belirlemek, Tanımlanmış kriterlere göre tedarikçi araştırmasını yaparak uygun tedarikçiler ile görüşmek, fiyat almak, teklifleri ve hizmetleri karşılaştırmak, Satınalma departmanın hedeflerini gerçekleştirmek üzere ilgili çalışmalarda bulunmak, Şirket içi prosedürler çerçevesinde sipariş süreçlerini ve sözleşmelerini tamamlamak. Tercihen Netsis programına hakim.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Kaya Grubu Kocaeli, İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte Çalışma, Teknik ve Teknolojik Halatlar, Eğitim ve Danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.   Fabrika departmanları tarafından talep edilen hammadde, malzeme ve hizmet alımı içerikli ihtiyaç malzemelerini sorgular, analiz eder ve yön verir. Onaylanan taleplerin piyasa araştırması yaparak, piyasadan teklif toplar ve alınan teklifler doğrultusunda siparişlerin satınalma sürecini tamamlar.  Tüm satınalma sürecinin ERP Sistemi içerisinde kayıtlarını gerçekleştirir. Satınalma süreci sonrasında ortaya çıkabilecek problemlerin önceden tespit edilmesi ve giderilmesini yönetir. Tedarikçilerle ilişkileri yönetir, yapılan ve yapılacak olan sözleşmelerin süreç takibi yapar. Tedarikçi performans değerlendirmelerinin takibinin yapar. Potansiyel ve alternatif  tedarikçileri araştırarak analizi yapar. Aylık ve periyodik satınalma raporları hazırlama konusunda deneyimli.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Benzer bir pozisyonda minimum 4 yıl deneyimli, Raporlama ve sunum konularında deneyimli, ERP uygulamaları konusunda deneyimli, MS Office  (Word, Excel, Powerpoint) programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, esnek saatlerde çalışabilen, Ticari farkındalığı yüksek, analitik düşünen, sonuç odaklı, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir, Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu, Kocaeli Gebze, Çayırova ve Darıca bölgelerinde ikamet eden, 

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil, İnşaat, İmalat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Konak Hastaneler Grubu Gebze Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen daha önce hastanede çalışmış, stok yönetimi ve malzeme planlama konusunda  deneyimli, Tıbbi Sarf bilgisi olan, Ofis programlarına hakim  (Tercihen excelle hakim), Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Disiplinli ve Kariyer hedefli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   

  Aranan Nitelikler "Satınalma ve Depo Görevlisi" arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Smarttech İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması TEKOTO OTOMOTIV TIC. LTD; Otomotiv Ağır Vasıta Yedek Parça Yan sanayi ve Orjinal Parça satış alanında faaliyet gösteren firmanın Merkezi İstanbul-İkitelli de yer almaktadır. 62 Ülkeye aktif ihracat yapmakta olan firmada 49 personel bulunmaktadır. Kazakistan Almata şehrinde satış deposu ve İstanbul Aksaray Semtinde satış şubesi vardır. Aynı zamanda 9 farklı ülkeden ithalat yapmaktadır. Sektörde öncü firmaların yanında yer alabilmesi için sürekli yenilikçi bir yapı ile ilerleyen firma, eş zamanlı üretim çalışmalarını da hızlandırmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisi olan ve paket program kullanabilen, İyi derecede excel programını kullanmayı bilen, Tercihen İkitelli bölgesine yakın ikamet eden, Satınalma tecrübesi olan tercihen otomotiv sektöründe çalışmış, Bay veya bayan (Bay adaylar için askerliğini tamamlamış) Personel istihdam edilecektir.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • SML Etiket ve Aks. Paz. İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizin, Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip"Satınalma Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. ·         Üniversite mezunu, tercihen Dış Ticaret veya Mühendislik fakültelerinden mezun,  ·         Satınalma konusunda, benzer üretim firmalarında min. 1-2 yıl deneyim sahibi, ·         Analitik düşünce yapısına sahip, ikna yeteneği ve ileşimi güçlü, ·         Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, ·         İyi düzeyde İngilizce bilen, ·         Askerliğini tamamlamış, ·         B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • SML Etiket ve Aks. Paz. İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizin, Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip"Satınalma Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. ·         Üniversite mezunu, tercihen Dış Ticaret veya Mühendislik fakültelerinden mezun,  ·         Satınalma konusunda, benzer üretim firmalarında min. 1-2 yıl deneyim sahibi, ·         Analitik düşünce yapısına sahip, ikna yeteneği ve ileşimi güçlü, ·         Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, ·         İyi düzeyde İngilizce bilen, ·         Askerliğini tamamlamış, ·         B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Watsons İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Tüm satın alma faaliyetlerine destek olmak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma alanında kariyer hedefleyen, Alanında 1 yıl tecrübeli (Tercihen perakende veya hızlı tüketim sektöründe), İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek ve muhakeme yeteneği gelişmiş,  Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, analitik düşünebilen.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Panayır Gıda İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Talep edilen malzeme ve hizmetleri, piyasa araştırmaları ile alternatif ürün veya tedarikçi geliştirerek kalite standartlarında ve uygun fiyatlı olarak temin etmek Tedarikçilerle yapacağı yıllık görüşmelerde çalışma şartlarını daha iyileştirmek için müzakere ederek sözleşmelerin yenilenmesini sağlamak Tedarikçi firmalar ile ilişkilerin geliştirilmesinde etkin rol oynamak, siparişten teslime kadar tüm süreçleri yönetmek, Tedarikçilerin yeni ürün listeleme ve fiyat geçişi taleplerini değerlendirmek, Satın alma sonrası oluşabilecek problemleri tespit etmek ve çözmek, Ürünlere ait stok, satış, devir hızı vb. verilerin raporlanmasından sorumlu olmak, Rakip araştırmaları ile fiyat karşılaştırması yaparak ürünlerin mağaza satış fiyatlarını belirlemek, marj ve karlılıktan sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Üniversite lisans mezunu Geleneksel kanal, zincir mağazalar veya restoran zincirlerinde gıda, hammadde ve sarf malzeme satın almaları konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Problem çözme, araştırma ve karar alma becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde pozitif yaklaşım, iyi iletişim kurma becerisine sahip, Müzakere ve ikna yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel kullanabilen)  Logo Satınalma Modülünü kullanmış olmak tercih sebebidir, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

 • ÜNVER GROUP Bursa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Satın alma ihtiyaçlarının belirlenmesi, Üretimde kullanılan sarf malzemelerin yurtdışı piyasası satın alma faaliyetleri, Maliyet analiz çalışmalarına konularında görev alacaktır, Tedarikçilerle ilişkilerin sağlıklı koordine edilmesi, Alternatif tedarikçi ve piyasa araştırması, Teklif, Sipariş, Sözleşme ve Teslimat süreçlerinin takibi, Depolama ve lojistik faaliyetlerini maliyet, müşteri odaklılık ve verimlilik esaslarını gözeterek gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv Sektörü Satın alma süreçleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi sahibi, İyi derecede okuma ve yazma seviyesinde İngilizce bilen, Tercihen ERP kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Müzakere, pazarlık ve iletişim becerileri yüksek, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçleri konusunda tecrübeli, Yazılı-sözlü iletişim ve ikna yeteneği yüksek, Analitik düşünme ve sayısal analiz yetisine sahip, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın,  Stok yönetimi konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'SATINALMA SORUMLUSU' aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması - ERP sisteminden üretim operasyonları yan sanayide yaptırılacak parça ve bileşenlerin alınması - Siparişlerin ve fason üretimlerin zamanında üretilebilmesi için, siparişlere uygun yan sanayi üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi  - Üretim termini paralelinde tedarikçi üretim faaliyetlerinin takibi, gelen parçaların ilgili atölyeye, depoya yönlendirilmesi - Termin uyumu, miktar uyumu ve verimlilik konularında iyileştirme çalışmalarının yürütülmesi,  - Alternatif yan sanayi araştırmalarını yapmak, teklifler almak, - Yan sanayi performans göstergelerini üst yönetime raporlamak  - Yan sanayi uygunsuzlukları ve DÖF faaliyetlerini yönetmek. 

  Aranan Nitelikler Tarım Makineleri ve Otomotiv Yan Sanayi olarak faaliyet gösteren, Dövme, Talaşlı İmalat, Kaynak, Boya, Montaj proseslerine sahip firmamızdaki satınalma ve yan sanayi üretim faaliyetlerinin yönetim ve takip sorumluluğunu taşıyabilecek takım arkadaşı arıyoruz.  - Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu -  Yan sanayi fason üretim takibi ve yönetimi konusunda deneyimli,  - Tercihen makine teknik resim bilgisine sahip,  - İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, - Tercihen (Canİas) ERP programı kullanabilen  - B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen  - İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden  - 30 yaş altında, askerlik görevini tamamlamış bay

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Demir-Çelik, Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Adecco İzmir 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " YURTİÇİ SATINALMA SORUMLUSU"aramaktayız; Yurt içi ve gerektiğinde yurt dışı bütün satınalma faaliyetlerinin yürütülmesi, Tedarikçi araştırması yapılması, satınalma maaliyetlerinin düşürülmesine yönelik çalışmalar yapılması, Alternatif tedarikçi araştırılması, uygun tedarikçilerin seçilmesi, Satınalma sözleşmelerinin hazırlanması, Uygunsuz gelen malzemelerle ilgili olarak ilgili tedarikçilere bilgilendirmelerinin yapılması ve aksiyonların alınması, Fatura kontrollerinin yapılması ve onaylanması, Bütçe yönetimi kapsamında satınalma birim fiyatların belirlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makine veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv, beyaz eşya veya makine üretimi yapan firmalarda benzer bir pozisyonda min 3 yıl deneyim sahibi, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Eren Tekstil Tic ve San A.Ş. İplik, İplik Boya, Kumaş Boya ve Konfeksiyon işletmelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde SATINALMA MÜDÜRÜ alınacaktır. Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma süreçlerinde tercihen en az 5 yıl deneyimli, Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş, analitik düşünme ve raporlama becerisine sahip, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Talep-termin sürecini optimum şekilde yerine getirebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çorlu ve civarında ikamet edebilecek,

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak Satınalma Uzmanı aramaktayız. Siparişlerin açılması ve takibinin sağlanması, Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması, Yeni kaynak ve mevcutta var olan kaynaklar için alternatif kaynak araştırmalarının yapılması, Bulunan yeni ve alternatif kaynaklar için kalite ve fiyat analizlerinin yapılması, Şirkete katkı ve maliyet avantajı sağlayacak projeler geliştirme ve proje takımlarında yer almak, Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dokümanların sağlanıp incelenmesi, numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çok İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan , Aktif olarak araç kullanabilen.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Marmaris bulunan Martı Resort & La Perla Tesislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme/İktisat bölümlerinden mezun, · Satınalma konusunda 10 yıl deneyimli, · Pazarlama, üretim, turizm ve 5* otel satınalmalarında tecrübeli, · İyi seviyede İngilizce bilen, · İkna kabiliyeti yüksek, · Sürekli piyasa araştırması yapan ve güncel koşulları takip eden, · Analitik düşünme yeteneğine sahip, · Bütçeleme, raporlama, problem çözme ve analiz yetenekleri güçlü, · Kalite, fiyat ve termin odaklı, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, · Yoğun / hareketli iş temposuna yatkın, İlgili birimlerden gelen satın alma taleplerin değerlendirilmesi ve onaylı tedarikçilerden temin edilmesi, · Alternatif yurt içi tedarikçi araştırmalarında bulunulması, · Tedarikçilerin yönetim sisteminde tanımlandığı periyodlarda değerlendirmeye tabi tutulması ve değerlendirme sonuçlarının yönetim ve tedarikçilere raporlanması, · Sipariş takip ve zamanında teslimat sürecinin koordinasyonu ve raporlanması, · Yeni projelerde numune temini ve tedarikçi seçiminin yapılması, · Düzenli maliyet düşürme projelerini takip edilmesi ve aylık raporlamaların yapılması, · Operasyonel süreçleri azaltmak için iyileştirme çalışmaların koordine edilmesi ve raporlanması, · Tedarikçi denetim ve ziyaretlerine katılmak ve tedarikçi seviyesini iyileştirmek için eylem planı yapılması ve takip edilmesi.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Müdür

 • Akarteks Tekstil İstanbul Avrupa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Denim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Kumaş Satınalma organizasyonu içerisinde "Kumaş Satınalma Elemanı" olarak, aktif rol üstlenecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, En az 1 yıl ilgili pozisyon deneyimli, Tekstil sektöründe ihracatçı firma deneyimi olan, 23-30 yaş aralığında, MS Office ve Sentez programına hakim, Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, İletişimi kuvvetli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici Asistanı, Eleman, Tekniker, Asistan

 • İmza İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Satın alma prosedürleri doğrultusunda firmalarla iletişim kurarak gerekli operasyonların gerçekleştirilmesine yardımcı olmak, Satınalması yapılan her türlü mamul ve malzemenin ihtiyaç planlama, fiyat araştırma ve tedarik operasyon sürecinin yürütülmesine yardımcı olmak, Satınalma, mali işler, depo ve sevkiyat ile satış arasındaki bilgilerin doğru aktarılmasının sağlanması süreçlerine yardımcı olmak,                                                                                                   Konularında görevlendirilmek için YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SATINALMA ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen İşletme,Endüstri veya Tekstille ilgili bölümlerinden yeni mezun Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı,müzakere konusunda etkin ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, 22-28 yaşları arasında Bay adaylar.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde yurtiçi ve yurtdışı projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az  5yıl deneyimli, Şirketin satınalmaprosedür ve proseslerinin yerine getirebilecek, Tedarikçi ilişkilerinin yürütebilen, Alternatif tedarikçi araştırması ve fiyat analizlerinin yapılarak, teklif alınıp değerlendirebilen, sözleşmeleri yapabilen Satın alınan ürünlerin anlaşmalara uygun şekilde tedarik edilmesini sağlayabilen, Satınalma süreçleri ile ilgili iyileştirme/geliştirme çalışmalarını yapabilen, Satınalma sonrası oluşabilecek problemleri tespit edilerek giderilmesini sağlayabilen, İlgili departmanlara belge akışının sağlayabilen, Taşeron sözleşmelerini hazırlayıp takip edebilen, Tedarikçi geliştirme ve değerlendirme çalışmalarını yapabilen, Maliyet düşürme çalışmalarını gerçekleştirebilen ve raporlayabilen, Yıllık Satınalma bütçe çalışmalarını yapabilen, gerçekleşmelerini takip edebilen,. Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,sonuç odaklı Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş Raporlama konularına hakim İletişim becerisi gelişmiş, MS Office ve Netsisprogramlarını iyi derecede kullanabilen, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Enerji, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Adana -Tarsus lokasyonunda bulunan yem fabrikasında görevlendirilmek üzere ‘SATIN ALMA UZMANI ' arıyor.   Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler : Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinin örgün öğretiminden  mezun, Minimum 2-3 yıl deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için) Adana'da ikamet eden veya edebilecek olan,

  Aranan Nitelikler Satınalma Uzmanının sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir; Yerel tedarikçiler, fabrikalar ve çiftçilerin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve hammadde fiyat tekliflerinin alınması Yeni hammaddeler ve tedarikçilerin geliştirilmesi Hammadde ekim ve hasat süreci ve arz - talep durumu ile ilgili araştırmalarının gerçekleştirilmesi Satın alınan hammaddelerin Ankara ve diğer CP yem fabrikalarına ulaştırılması için nakliye firmaları ile görüşülmesi Fabrika satın alma asistanlarının, lojistik ve ödemeler ile ilgili olarak koordinasyonunun sağlanması Günlük, haftalık ve aylık hammadde alım raporlarının hazırlanması

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Panço İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Biz, Çocuk Giyim Sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak; istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Seyrantepe 'de bulunan merkez ofisimizde çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip, "Satınalma ve Ürün Yönetimi Uzmanı" aramaktayız. Yılın moda trendine uygun tedarikçilerden ürün alımı gerçekleştirecek, Tedarikçi firma ilişkilerinin sağlanması, Fiyat&Tedarikçi araştırmalarının yapılması, Ürün tedarik süreçlerinin takibi ve raporlanması, Ürün stoklarını takip ederek siparişlerin zamanında tedarik edilmesi, Tekliflerin alınması, fiyatların belirlenmesi ve sözleşmelerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisi bölümünden mezun, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, MS Office programlarına hakim, Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinden başarılı, müzakere ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Analitik düşünme becerisine sahip, Sorumluluk sahibi, Yoğun iş ortamında dikkatli, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkın Seyrantepe'ye ulaşımı kolay olan.  

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Asistan

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için; 'Satınalma ve Satış Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Perakende sektöründe tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

  Aranan Nitelikler Ürün yönetimi konusunda bulunduğu ekibe destek olabilecek, Satışın yapılacağı bölgeyi tanıyarak satışı ona göre konumlandırabilecek, Giyim, ayakkabı bölümünde bulunarak markanın tanınırlığını artırabilecek, Balıkesir'de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yumurtacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Satınalma Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Her türlü mal ve hizmet satın alma işlemlerini teklif usulü yapmak ve sonuçlandırmak Siparişin verilmesi ve tedarik edilen malzemenin sevki için sevkiyatı bilgilendirmek Satın alma ile ilgili malzeme standartlarını birimlerden gelen bilgiler doğrultusunda oluşturmak Tedarik zincirinin etkin yönetilmesini sağlayacak iyileştirmeler yapmak, Yeni kaynak ve tedarikçiler bulmak Yıllık hazırlanan tedarikçi ziyaret programına göre gerekli tedarikçilere denetim yapmak Birimi ile ilgili gerekli raporları hazırlamak ve yönetim kurulunu bilgilendirmek Biriminde çalışan tüm elemanların görev ve sorumlulukları takip etmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yem hammadde alımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi olan, Benzer bir pozisyonda min 5 yıl deneyimli, Sistem kurma ve iyileştirme konusunda deneyimli, Manisa, Turgutlu, Akhisar veya Saruhanlı da ikamet eden / edebilecek olan, İyi derecede İngilizce ve Netsis  bilen, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Aranan Kelimeler: satınalma, satınalma iş ilanları

  Sektör: Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - satınalma için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?