satis destek personeli için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
satis destek personeli
 • Satış Destek Personeli

  DİPA YÖNETİM DAN.İstanbul Anadolu 8 Aralık 2022
  İş AçıklamasıDinamik keyifli bir ofis çalışma ortamında ekip ile uyumlu olacak ekip arkadaşları arıyoruz.
  Aranan NiteliklerÜniversite öğrencisi, adayı veya mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri kuvvetli, Sistemli ve tempolu çalışabilecek, MS Office programlarına (ağırlıklı excell) hakim, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Belirli süreli projemizde Asgari Ücret + Yemek Kartı + Yol parası ile görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Kelimeler: satis destek personeli, satis destek personeli iş ilanları

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Saha Satış Destek Elemanı

 • İş AçıklamasıDinamik çalışma şartlarına uygun takım arkadaşı arıyoruz.
  Aranan NiteliklerÜniversite öğrencisi, adayı veya mezunu, Kayseri'de ikamet eden Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri kuvvetli, Sistemli ve tempolu çalışabilecek, MS Office programlarına (ağırlıklı excell) hakim, B Sınıf ehliyet sahibi, Tercihen Market Gıda sektöründe tecrübeli, Belirli süreli projemizde Asgari Ücret + Yemek Kartı ile görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.
  Aranan Kelimeler: satis destek personeli, satis destek personeli iş ilanları

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Saha Satış Destek Elemanı

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sektörünün söz sahibi firmalarından biri olan Alman iş ortaklı BETAMIX /STETTER İş Mak. San. Tic. Ltd.Şti. bünyesinde yeni devreye alınacak olan fabrikası ile büyüyen organizasyonu için Satış Departmanında görevlendirilmek üzere; Yurtdışı Satış ve Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı; · Siparişlerin sisteme girilmesi, ilgili süreç ve sevkiyatların takibi, · Tekliflerin müşterilere ulaşması için gereken iletişimin sağlanması, · Satış sonrası destek süreçlerinin takip ve koordine edilmesi, · İlgili departmanlar arasındaki tüm bilgi/belge akışının ve koordinasyonun sağlanması, · Satış ve satış sonrası çalışmalarında müşteri memnuniyetinin arttırılmasına katkıda bulunulması.
  Aranan NiteliklerNitelikler; · Tercihen satış ve satış sonrası destek uygulamalarında deneyimli, . Tercihen İhracat ve ithalat süreçlerinde bilgi sahibi, · Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, sonuç ve çözüm odaklı, · Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, · Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · * İleri seviyede İngilizce konuşma, yazma bilgisine sahip (Test yapılacaktır), · MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, *Yeterli seviyede İngilizce bilgisi olmayan adayların başvuru yapmamasını rica ediyoruz.
  Aranan Kelimeler: satis destek personeli, satis destek personeli iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, Bilgisayar / BT / Internet, Cam ve Seramik, Dağıtım, Danışmanlık, Dayanıklı Tüketim Malları, Demir-Çelik, Denizcilik, Deri/Ayakkabı, Dernek ve Vakıf, Dış Ticaret, Eğitim, Eğlence, Endüstri, Faktoring, Gayrimenkul, Gıda, Halkla İlişkiler, Havacılık, Hayvancılık, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Hukuk, İlaç, İmalat, İnşaat, İthalat/İhracat, Kamu, Kimya, Kozmetik, Leasing/Finansal Kiralama, Madencilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Medya, Mimarlık, Lojistik, Otelcilik, Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Reklamcılık, Restorancılık, Sağlık/Hastane, Sanat, Savunma/Güvenlik, Sigortacılık, Sosyal Servisler, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Tekstil, Telekomünikasyon ve Network, Tıbbi Malzeme, Toptancılık, Turizm, Ulaşım, Yapı Malzemeleri, Yatırım / Menkul Değerler, Yayıncılık, Diğer, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Hızlı Tüketim Malları, Bankacılık / Finans, Fuar ve Organizasyon, Ajans, Pazar / Piyasa Araştırma, Müşteri ilişkileri, Alüminyum, Aydınlatma, Belgelendirme/Marka/Patent, Bioteknik, Mobilya/Dekorasyon, Büro Makineleri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji, Gemi/Yat/Tersane, Çevre, Kuyumculuk/Pırlanta, Otomasyon, Makine, Çağrı Merkezi, Matbaacılık/Baskı, Mühendislik, Sivil Toplum Kuruluşu, İnsan Kaynakları, Spor, Kırtasiyecilik, Çimento, Gümrükleme, Mekanik Tesisat, Rehabilitasyon, Network Marketing, Plastik, Barter, E-Ticaret, Optik, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Metal Sanayi, Oyuncak, İş Sağlığı ve Güvenliği, Süt ve Süt Ürünleri, Proje ve Taahhüt, Ofis Malzemeleri, Kargo-Kurye, Catering, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Su Ürünleri, Açık Hava Reklamcılığı, Tercüme Hizmetleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Bina ve Tesis Yönetimi, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri, Döküm, Yalıtım, Ödeme Hizmetleri, Motosiklet, Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Üretim / Endüstriyel Ürünler

  Pozisyon: İhracat Operasyon Elemanı, İthalat Operasyon Elemanı, İthalat Yurtdışı Operasyon Uzmanı, Yurtdışı İşlemler Sorumlusu, Yurtdışı Müşteri Temsilcisi, Yurtdışı Operasyon Sorumlusu, Yurtdışı Operasyon Şefi, Yurtdışı Satış Asistanı, Yurtdışı Satış Sorumlusu, Yurtdışı Satış Temsilcisi

Sayfa:/50

İş Habercisi - satis destek personeli için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?