satis mudur yardimcisi için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
satis mudur yardimcisi
 • Satış Müdür Yardımcısı

  Pronet Park Academyİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıSaha satış ekibinin iş başı oryantasyon sürecine destek vermek, Sorumlu olduğu saha satış ekiplerini verilen hedefler doğrultusunda yönetmek ve sahada destek vermek, Saha satış ekibinin iş performansını takip etmek, geliştirmek ve koçluk yapmak, Satış arttırıcı projeler geliştirmek, Satış ekibinin hedeflerini gerçekleştirmesi için ekibi yönlendirilmek ve gereken motivasyonu sağlamak, Saha satış ekibinin günlük satış raporlarını ve faaliyetlerini kontrol etmek, Üst yönetime raporlamak, Saha satış ekibinin bireysel ve satış yetkinliklerini sürekli geliştirmek amacıyla satış teknikleri, Müşteri memnuniyeti, Ürün, hizmet vb. konularda sürekli eğitim desteği vermek.
  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, En az 5 yıl aktif saha satış deneyimi olan, En az 2 yıl satış ekiplerinin yönetimi ve geliştirilmesinde deneyimli, Organizasyon ve planlama becerileri güçlü, İletişim becerileri gelişmiş, girişken ve sonuç odaklı çalışma prensibine sahip, Performans yönetimi ve ekip motivasyonu sağlama konusunda başarılı, B sınıfı ehliyet olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, "Satış Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
  Aranan Kelimeler: satis mudur yardimcisi, satis mudur yardimcisi iş ilanları

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Bayi Satış Müdürü, Bölge Satış Müdürü, Kıdemli Bölge Satış Müdürü, Saha Satış Müdürü, Saha Satış Sorumlusu, Saha Satış Takım Lideri, Saha Satış Uzmanı

 • Satış Müdür Yardımcısı

  Seapartİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Haziran 2022
  İş AçıklamasıSeapart - Satış Müdür Yardımcısı İş Açıklaması Satiş ekibimize güç katacak dinamik elemanlara ihtiyacımız vardır. Bizim is konumuzla ilgili tecrubesi olan, elemanlar oncelikle tercih edilecektir. Açık pozisyon; Satış Müdür Yardımcısı (SMY) Kozyatağı, İçerenköy yolu üzerindeki kendi binamızda hizmet vermekteyiz. Deniz ticaret gemilerinin makineleri, elektrikli ve elektronik cihazlarinin parçaları, komple gemi donanımları ve ithal etmekte olduğumuz bazı ürünlerin satışıyla ticaretini sürdüren, 31 yıllık bir firmayız. 8-10 kişi çalışmaktayız. Cumartesi ve Pazar günleri olağan dışı bir gereksinim olmadıkça çalışmıyoruz. SMY’lerin İngilizce bilmesi, Makine Mühendisliği eğitimi görmüş ve benzer iş kolunda deneyimli olmaları tercih sebebidir. Bu pozisyonlarda çalışacak yeni arkadaşlarımız yurt içi ve yurt dışından gelecek talepleri değerlendirerek, yine yurt içinden veya dışından teklifler verecek, teklifleri takip edip sipariş olmaları için çalışacak, sipariş olanların satışını ve sevkini düzenleyecektir. Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin aksamadan sürdürülmesi, yeni müşterilerin portföye katılması için tanıtımlar yapacaktır. Müşteri ziyaretleri sözkonusu olmasına rağmen zamaninin büyük bölümünü ofis çalışması olarak bilgisayar karşısında geçirmeyi sevenlere uygun bir iştir. Ücretlendirme "maaş + prim” olarak uygulanmaktadır. Yurt dışına çıkış engeli bulunmamalıdır. 31 senelik deneyimleriyle şirketimiz çalışma standartları oturmuş, sektöründe prestijli bir firmadır. Tüm yazışmalar şirkete özel standart formlarla yapılır. Modern yaşamı, uygarlık ve medeniyeti seven, Atatürk ilkelerini benimsemiş adaylar için uygun bir çalışma ortamıdır.
  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Satış Müdür Yardımcısı (SMY) için; Makine, elektrik, elektronik, denizcilik, uluslararası ilişkiler, dış ticaret ve/veya yaptığımız işle ilgili deneyimi olan işletme mezunları oncelikli tercihimizdir. Makine mezunlari ilk önceliğimizdir. Takım çalışmasını, sosyal ilişkileri ve insanlarla diyalog kurmasını seven, dinamik ve yabancı kültürlere ilgi duyanlar için uygun bir seçenek olabilir. Zamanının büyük bölümünü ofis içinde bilgisayar kullanarak geçireceğinden bu tür çalışmayı sevmek gerekir. Yoğun sayılmayacak müşteri ziyaretleri ve bazen de yurt dışı seyahatleri hariç saha çalışması veya imalatla ilgili çalışmamız yoktur. Kendine özgüveni olan, diyaloglarında her zaman olumlu ve uyumlu olmayı tercih edenlerin başarılı olabileceği bir iş.
  Aranan Kelimeler: satis mudur yardimcisi, satis mudur yardimcisi iş ilanları

  Sektör: Denizcilik, Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: İhracat Müdürü, Satış Müdürü, Aktif Satış Müdür Yardımcısı, Bölge Satış Yöneticisi/Yönetmeni, Dış Ticaret Bölge Satış Müdürü, Dış Ticaret Satış Sorumlusu, İhracat Satış Sorumlusu, İthalat İhracat Müşteri Temsilcisi, Satış Müdür Yardımcısı

Sayfa:/50

İş Habercisi - satis mudur yardimcisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?