satis sorumlusu part time için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
satis sorumlusu part time
  • İş AçıklamasıİŞ TANIMI Müşteri odaklı çalışarak memnuniyet sağlamak, Sorumlu olduğu bölüme ait rafların temizliğini kontrol etmek ve yapmak, Ürünlerin kod ve fiyat etiketlerini kontrol etmek, Stok envanter sayımı yapmak, Satılan ürünlerin yerini, doldurmak, raf stoğunu tamamlamak, Stoğu azalan ürünü sipariş için bildirmek.
    Aranan Niteliklerİstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda yer alan mağazalarımızda çalışmak üzere, Müşteri Satış Danışmanları aranmaktadır. En az lise mezunu, Mağazacılık ya da perakende satış tecrübesi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvvetli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren İkna kabiliyeti yüksek İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden Terchine üniversite öğrencisi Part-time elemanlar alınacaktır.
    Aranan Kelimeler: satis sorumlusu part time, satis sorumlusu part time iş ilanları

    Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Kuyumculuk/Pırlanta

    Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Perakende Satış Sorumlusu, Satış Danışmanı, Mağaza Satış Personeli, Perakende Kanalı Satış Temsilcisi, Satış ve Bayi Asistanı

Sayfa:/50

İş Habercisi - satis sorumlusu part time için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?