Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

silivri için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
silivri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Depo Görevlisi - Silivri

  Batikİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDepo düzenini sağlayabilecek, Yeni gelen ürünleri sayarak teslim alıp, depoya yerleştirecek, İrsaliyelerin girişinin yapacak, Mağazalardan gelen transfer ürünlerin/malzemelerin kontrolünü yapacak, Mağazalara sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve gönderilmesi süreçlerinden sorumlu olacak, Silivride bulunan Depomuzda çalışacak "Depo Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu, Dinamik,kendisine özen gösteren, 25-35 yaş arası Askerliğini yapmış, Erkek adaylar.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Depo Elemanı - Silivri

  Karaca A.Şİstanbul Avrupa 15 Ekim 2017

  İş Açıklaması· Mağaza içerisinde ürünlerin istenilen zamanda ve şekilde fiziksel ve sistemsel işlemlerini (mal kabul, depolama, stok sayım vb.) ilgili ekipmanları kullanarak hasarsız şekilde gerçekleştirebilecek, · Mağaza stok takibini yaparak ve mağaza içerisindeki reyonların eksiksiz olmasını sağlayacak. · Çalıştığı alanın düzenini koruyarak, gerektiğinde temizlik işlemlerini gerçekleştirecek. KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz... Silivri Maxi Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda “Mağaza Depo Elemanı” pozisyonunda görevlendirilmek üzere, · En az lise mezunu · Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli, · Perakende ürün ve dinamiklerine hakim, · Takım çalışmasına uyumlu, · Disiplinli, sorumluluk bilinci gelişmiş, · Dikkatli ve özenli çalışma konusunda yetkinlikleri yüksek.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıMüşterilerimizin kendi lokasyonlarına talep ettiği belgelerin, arşiv merkezinden alınıp araçlarımıza yüklenip müşterilerimize zamanında ve eksiksiz ulaşmasının sağlanması Müşterilerimizin arşiv merkezlerimize göndermek istediği belgelerin, müşterilerimizin kendi lokasyonundan alınıp araçlarımıza yüklenip arşiv merkezlerimize zamanında ve eksiksiz ulaşmasının sağlanması Müşteri ile iletişimde bulunulduğu süre içerisinde şirket vizyon ve misyonuna uygun hareket edip müşteri memnuniyetinin sağlanması

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu, 20-30 yaş arası, askerliğini tamamlamış Birden fazla görev üzerinde aynı anda çalışabilme Ulaştırma ve yükleme süreçlere, scanner cihazı kullanımında hakimiyet SRC Belgesine sahip İnsan ilişkileri yüksek, Ekip çalışması, işbirliği Disiplinli ve tertipli, Değişen koşullara uyum sağlama, Sabırlı, Düzenli ve İstekli Silivri bölgesinde ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • Mağaza Sorumlusu - Silivri

  English Homeİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDekorasyon ve ev tekstilinde öncü, perakende ağı güçlü olan firmamızın büyüyen     organizasyonunda Silivri Mağazamız için ‘’Mağaza Sorumlusu’’ aramaktayız. Sorumlusu olduğu mağazadaki tüm faaliyetleri etkin ve verimli bir şekilde yöneterek, hedeflenen ürün satışının gerçekleştirilmesini sağlamak,  Mağazada satılan ürünlerin, şirketin satış modeli ile müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde sunulmasını sağlamak, Mağazada satışa sunulan tüm ürünler hakkında eksiksiz ve detaylı ürün bilgisine sahip olarak, mağazadaki Satış Danışmanlarının, ürünler hakkında aynı bilgiye sahip olmalarını sağlamak,   Aylık hedeflerin gerçekleşmesi için çalışanları desteklemek, yönlendirmek ve ürün satışı yapmak, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve mağaza çalışanlarının istenen kalitede hizmet vermesini sağlamak için uygun çalışma ortamını yaratmak, Müşterilerden gelen istek, talep ve şikayetleri değerlendirerek, kendi sorumluluğu kapsamında çözmek veya çözülmesi için Bölge Sorumlusuna iletmek, Mağazanın, EHM kurum kimliği ve görsel düzenleme standartlarına uygun yerleşim ve ürün düzenini sağlamak,  Mağaza vitrin ve teşhir düzeninin, tema ve sezon ürünlerine göre yenilenmesini sağlamak,  Mağaza stoklarının kontrolünü ve takibini yapmak/yapılmasını sağlamak,

  Aranan NiteliklerEn az lise, MYO bölümlerinden mezun,  Perakende, tekstil sektörü ve mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli, Analitik düşünme ve karar verme becerisine sahip, Liderlik becerilerine sahip ve sergileyen,  Ekip oluşturma ve yönetme becerisine sahip, İletişim becerisi ve ikna etme becerisi yüksek, Müşteriyle ilişkiler konusunda bilgi sahibi, Kurum kimliğini yansıtan profesyonel bir duruş sergileyen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Kaliteli ve hizmet odaklı yaklaşımı sağlayabilen Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Sistemli, takipçi ve detaylara önem veren, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 53 İlde 96 Mağaza 11 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul Silivri' de bulunan mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise, tercihen yüksek okul mezunu, *Satış tecrübesine ve ürün bilgisine sahip *MS Office uygulamalarına hakim, *Müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıMağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak. Reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışacak. Mağazanın genel düzeninin sağlanması ve hizmet kalitesinin karşılanmasında aktif olarak rol alacak. KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz… Silivri Maxi Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda “ Satış Danışmanı” pozisyonunda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, Perakende ürün ve dinamikleri konusunda bilgili, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesini sunabilecek, İletişim becerisi gelişmiş, çözüm odaklı, Takım çalışmasına uyumlu,

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıA.S. Watson Group'un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 5.500'den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons'larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000'i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır. Watsons Türkiye, 70'den fazla şehirde yer alan 270'in üzerinde mağazası ile Türkiye'nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2500'den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

  Aranan NiteliklerİSTANBUL MAXİ SİLİVRİ AVM'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Satış Danışmanları' aramaktayız. En az lise mezunuysanız, İstanbul'da ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Görevli, Temsilci, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıAylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan NiteliklerKaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Silivri Kipa AVM'de yer alan mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan 'Satış Danışmanı' aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, Silivri Maxi Avm mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan NiteliklerBilgisayar kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Görevli, Kasiyer, Tezgahtar

 • İş Açıklaması“Türkiye’de 300, yurt dışında ise 150’yi aşkın mağaza sayısı ile yaşam alanlarını güzelleştiren dünya markası “English Home” ailesinin bir parçası olmak ister misin?” Mağazada satışa sunulan ürünlerimizi müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Ürünlerimizin özellikleri, kullanımı, alternatif ve ek ürünler hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek, Kasa işlemlerini gerçekleştirmek, Gelen sevkiyatı kabul etmek ve gelen ürünleri mağazaya yerleştirmek, Görsel düzenleme çalışmalarında bulunmak, mağazayı devamlı toplu ve düzenli tutmak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Perakende/Mağazacılık sektöründe tecrübesi olan ya da bu alanda kariyer yapmak isteyen, Ev tekstili ve aksesuarlarına ilgi duyan, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, özel günlerde, bayramlarda ve hafta sonu çalışabilecek, Yoğun tempoda çalışabilecek, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Çalışmaya istekli her yaştan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Eleman

 • İş AçıklamasıMağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak. Reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışacak. Mağazanın genel düzeninin sağlanması ve hizmet kalitesinin karşılanmasında aktif olarak rol alacak. KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz… Arena Park Avm'de bulunan mağazamızda “ Satış Danışmanı” pozisyonunda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, Perakende ürün ve dinamikleri konusunda bilgili, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesini sunabilecek, İletişim becerisi gelişmiş, çözüm odaklı, Takım çalışmasına uyumlu,

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Mağaza Satış Danışmanı

 • Silivri Bölge Taze Gıda Personeli

  Fileİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır. Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen konusunda deneyime sahip Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip Tercihen sigara kullanmayan

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manav, Kasap, Şarküterist

 • Silivri Bölge Kasa Reyon Personeli

  Fileİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır. Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere KASA / REYON PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip Tercihen sigara kullanmayan

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Kasiyer

 • Güvenlik Görevlisi

  Bind Çikolataİstanbul Avrupa, Tekirdağ 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSüper Grup bünyesinde bulunan Bind Çokolata olarak; Silivri / Değirmenköy fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Danışma Personeli arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı -Gelen konuklarımızı karşılamak, -Misafir, araç, firma kayıtlarını tutmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Dikkatli, titiz ve sistematik çalışabilen, Silahsız güvenlik kimlik kartına sahip olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli durumda olan, Silivri veya Çorlu ilçelerinde ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • Gıda Mühendisi

  Saadet Gıdaİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş Açıklamasısilivride, kurulu olan şekerleme ve sakız üretimi yapan firmamıza ; İSO 22000 Gıda Güvenliği sistemine hakim , İSO 9001 Kalite Sisteminde dokümanların takip ve revizyonlarını yapabilecek , Hammadde girdi kontrollerini ve kimyasal analizler yapabilecek, analitik düşünebilen , raporlama yapabilecek , insan ilişkileri kuvvetli , dinamik çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSilivri'de faaliyet gösteren firmamıza ; · "Gıda Mühendisliği" veya "Gıda Teknikeri” bölümlerinden mezun, · Gıda sektöründe Kalite Güvence alanında en az 1 yıl deneyimli, · BRC, ISO 22000, ISO 9001, IFS kalite sistemlerine hakim, · İyi derecede İngilizce bilen, · Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, · İletişim yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, - Gelişime açık, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış -Silivri fabrika da çalışacak çalışma arkadaşlarıner aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Laborant, Tekniker

 • Üretim Elemanı

  Bind ÇikolataTekirdağ 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSüper Grup bünyesinde bulunan Bind Çokolata olarak; Silivri / Değirmenköy fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı - İstenilen ürünlerin hatasız üretilmesini sağlamak. -İşin belirlenen süreç ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak - Kalite standardını bozmadan üretmek - Hat,tünel ve çalışma alanı temizliğini yapmak, arıza durumunda üst birimine haber vermek - Hazırlanan ürünlerin son kontrolünü yaparak depoya teslim etmek. - Hazırlanan son ürünlerin ilgili bölümlere teslimini sağlatmak - Gıda güvenliği, İş sağlığı ve güvenliği kuralları doğrultusunda hareket etmek. Not: Tekirdağ Çorlu'ya servis imkanımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDeneyimli veya yetiştirilmek üzere, Tercihen lise mezunu, Hızlı, dikkatli, azimli ve çözüm odaklı, Kadın veya erkek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olan, Silivri, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • Üretim Elemanı

  Bind Çikolataİstanbul Avrupa, Tekirdağ 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSüper Grup bünyesinde bulunan Bind Çokolata olarak; Silivri / Değirmenköy fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı - İstenilen ürünlerin hatasız üretilmesini sağlamak. -İşin belirlenen süreç ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak - Kalite standardını bozmadan üretmek - Hat,tünel ve çalışma alanı temizliğini yapmak, arıza durumunda üst birimine haber vermek - Hazırlanan ürünlerin son kontrolünü yaparak depoya teslim etmek. - Hazırlanan son ürünlerin ilgili bölümlere teslimini sağlatmak - Gıda güvenliği, İş sağlığı ve güvenliği kuralları doğrultusunda hareket etmek. Not: Tekirdağ Çorlu'ya servis imkanımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDeneyimli veya yetiştirilmek üzere, Tercihen lise mezunu, Hızlı, dikkatli, azimli ve çözüm odaklı, Kadın veya erkek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olan, Silivri, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıSüper Grup bünyesinde bulunan Bind Çokolata olarak; Silivri / Değirmenköy fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Depo Lojistik Elemanı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı - Lojistik faaliyetlerimizin süreçlerini gerçekleştirmek, -İşin belirlenen süreç ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak, - Üretim bölümümde üretilen ürünleri teslim almak, - Gıda güvenliği, İş sağlığı ve güvenliği kuralları doğrultusunda hareket etmek. Not: Tekirdağ Çorlu'ya servis imkanımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDeneyimli veya yetiştirilmek üzere, En az lise, tercihen önlisans mezunu, Hızlı, dikkatli, azimli ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olan, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, SRC 2 ve SRC 4 belgesi olan, Silivri, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Üretim Mühendisi

  Çağatay Kabloİstanbul Avrupa, Tekirdağ 14 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSilivri bölgesinde faaliyet gösteren ve Otomotiv ana sanayine Elektrik Tesisatı üreten fabrikamız için Üretim Mühendisi pozisyonunda değerlendirilmek üzere Endüstri Mühendisi aramaktayız. Üretim süreçlerinin iyileştirilmesine; ürün, kalite ve üretim verimliliğinin arttırılmasına katkıda bulunmak. Üretim prosesleri arasındaki koordinasyonu sağlamak ERP programlarının takibi ve zaman etüdü çalışmaları yapmak, Zaman etütleri yaparak iş gücünün en verimli şekilde kullanımını sağlamak. Fire ve zaman kayıplarının minimize edilmesi için süreç geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Araştırmacı, sonuç odaklı, yeniliklere ve öğrenmeye açık , analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul AVRUPA yakasının; Avcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece,Silivri, TEKİRDAĞ bölgesinin Çerkezköy ve Çorlu lokasyonlarında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici, Sorumlu

 • Depo Vardiya Amiri

  Sapro Temizlik Ürünleriİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 49. sırada olan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. - Mal Kabul, Depolama, Sevkiyat başta olmak üzere tüm deoı süreçlerinin oganizasyonundan ve yönlendirilmesinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler- Yüksek Okul veya Üniversite mezunu, - Vardiyalı sistemde çalışabilecek, - Benzer bir görevede en az 3 yıl tecrübeli, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, - Mal Kabul, Depolama, Sevkiyat süreçlerinin oganizasyonundan ve yönlendirilmesinden sorumlu olacak, - Küçükçekmece - Silivri güzergahında ikamet eden, - Askerliğini yapmış, Depo Vardiya Amiri alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve ilgili bölümlerinden mezun İşe alım başta olmak üzere, eğitim, performans yönetimi, kariyer planlama gibi stratejik insan kaynakları süreçlerinde deneyimli Üretim sektöründe benzer bir görevde en az 2-3 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim ( tercihen ERP programı kullanımında deneyimli ) Silivri - Küçükçekmece güzergahında ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yoğun tempoda çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, çözüm ve sonuç odaklı

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: İmalat, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • Engelli Personel

  Sapro Temizlik Ürünleriİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 22.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2016 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 252. sırada ve kendi sektöründe de 20. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır

  Aranan NiteliklerIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır Tercihen en az ilköğretim mezunu, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Küçükçekmece-Silivri -Çerkezköy bölgesinde ikamet eden ya da edebilecek takım personeller aramaktayız. 4852 sayılı iş kanunun 30.maddesine istinaden, firmamız üretim bölümünde görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıAranan Temel Nitelikler * Asgari Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Fakülte mezunu, * İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını ile Teknoloji’yi seven, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, * Pozitif düşünce ve davranışlı, istekli, dinamik, analitik düşünen, gelişime açık * Yoğun saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Tercihen hizmet sektöründe çalışmış. Telekomünikasyon sektöründe tecrübe tercih sebebidir. * MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen * Ehliyetli veya Ehliyetsiz, * 20 yaş üstü * Silivri, Tekirdağ, Tekirdağ – Çorlu, Tekirdağ – Çerkezköy, Edirne, Kırklareli, Kırklareli– Lüleburgaz’ da ikamet eden,

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler * Asgari Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Fakülte mezunu, * İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını ile Teknoloji’yi seven, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, * Pozitif düşünce ve davranışlı, istekli, dinamik, analitik düşünen, gelişime açık * Yoğun saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Tercihen hizmet sektöründe çalışmış. Telekomünikasyon sektöründe tecrübe tercih sebebidir. * MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen * Ehliyetli veya Ehliyetsiz, * 20 yaş üstü * Silivri, Tekirdağ, Tekirdağ – Çorlu, Tekirdağ – Çerkezköy, Edirne, Kırklareli, Kırklareli– Lüleburgaz’ da ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Depo Elemanı

  Evdemaİstanbul Avrupa 14 Ekim 2017

  İş AçıklamasıEv Dekorasyon Malzemeleri Satışında, Sektörün Lideri Konumunda olan Şirketimizin, Selimpaşa/Silivri Ana Deposunda Görevlendirmek Üzere,

  Aranan NiteliklerTercihen depo ve sevkiyatta çalışmış, Depolama alanını iş süreçlerine uygun ve verimli hale getirebilecek, Ürünlerin depoya boşaltılması, stoklamak ve birleştirmekle sorumlu olabilecek, Sevkiyat öncesi ürünlerin ambalajlanmasını ve etiketlenmesini yapacak, Sevk edilecek ürünlerin irsaliyeye uygun olarak hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Depo personelleri aranmaktadır. Güneşli'den kalkan E5 den devam eden ve Çatalca'dan Depoya giden servisler vardır.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Lojistik, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • Mağaza Satış Danışmanı

  Bind Çikolataİstanbul Avrupa, Tekirdağ 13 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSüper Grup bünyesinde bulunan Bind Çokolata olarak; Silivri / Değirmenköy mevkinde bulunan satış mağazamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen ürünleri konusunda deneyim sahibi, Etkin iletişim kurabilen, Prezentabl, Kişisel bakımına, giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Kasiyer, Mağaza Satış Danışmanı

 • İhracat Uzmanı

  ORGANİKA Kimya Kozmetikİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın İhracat bölümü için İhracat Uzmanı Personel Arıyoruz. Fabrikamız Selimpaşa-Ortaköy Sanayi Bölgesi / Silivri'dedir. Avcılar Üniversite-Selimpaşa arasında servisimiz vardır.

  Aranan NiteliklerTercihen Kozmetik veya benzeri sektörlerde deneyimli , İyi derecede ingilizce bilgisi olan(konuşma,yazma,okuma) Bilgisayar bilgisi olan Sorumlu olduğu birim ile ilgili ithalat ve ihracaat kaynaklı tüm operasyonel yazışmaları takip edecek, Mevcut portföyü üstlenecek ve yeni müşteri arayışında aktif rol alacak, Yurt dışı ve yurt içi fuarlarda gerek katılımcı gerek ziyaretçi olarak firmamızı temsil edebilecek bilgi ve vizyona sahip,iletişimi güçlü,hem satış hem müşteri memnuniyeti odaklı,sorumluluk sahibi Bay veya Bayan

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Kozmetik, Kimya, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamızın Yurt içi ve Yurt dışı hammadde ve ambalaj satın almalarında görev yapacak Satınalma Sorumlusu arıyoruz. Fabrikamız Selimpaşa-Ortaköy Sanayi Bölgesi / Silivri'dedir. Avcılar Üniversite-Selimpaşa arasında servisimiz vardır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite veya MYO mezunu, MS OFFICE (Word,Excel) bilgisi olan İngilizceyi en az yurt dışı yazışma ve görüşmeleri yapabilecek kadar bilen, Satınalma tekniklerine ve stratejilerine hakim, Raporlama ve analiz yapabilecek, Özellikle Üretim için gerekli olan Hammadde,ambalaj,teknik ekipman ve malzemelerin satınalmasında deneyimli Piyasa araştırmaları,fiyat analizi,tedarikçi seçme ve değerlendirme yapabilecek İletişim ve temsil yeteneği güçlü Konusunda bilgili ve deneyimli,gelişime açık Market,mağaza vb. firmalarda doğrudan satılan ürünlerin (gıda ve gıda dışı mamüllerin) satın almasını yapmış veya makine parçası,kırtasiye malzemesi gibi sadece sarf malzemesi satın alımı yapmış arkadaşları tercih etmiyoruz.

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Kozmetik, Kimya, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamızın Üretimini ve üretim kadrosunu yönetecek Üretim ve Planlama Sorumlusu / Yöneticisi arıyoruz. Fabrikamız Selimpaşa-Ortaköy Sanayi Bölgesi / Silivri'dedir. Avcılar Üniversite-Selimpaşa arasında servisimiz vardır

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin kimya / kimya mühendisliği, bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Satış departmanından gelen siparişleri termin tarihlerine ve istenilen niteliklere uygun şekilde planlayarak,ürettirip sevkiyata hazır hale gelmesini sağlayacak, Raporlama,veri paylaşım ve iletişim yönleri güçlü, Üretim hatları ve işçi yönetimi konusunda uzman. Konusunda hassas ve dikkatli, Tercihen Kozmetik sektöründe olmak üzere fabrika üretim yönetimi tecrübeli ERP Programlarına ve mantığına hakim (Tercihen Mikro) Bay veya Bayan

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Formen

 • Üretim Personeli

  ORGANİKA Kimya Kozmetikİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Üretim Personeli arıyoruz. Fabrikamız Selimpaşa-Ortaköy Sanayi Bölgesi / Silivri'dedir. Avcılar Üniversite-Selimpaşa arasında servisimiz vardır.

  Aranan NiteliklerFakülte veya meslek yüksek okullarının kimya veya gıda ile ilgili bölümlerinden mezun Fabrikaların üretim birimlerinde çalışmış. Verilen siparişe ve reçetelere göre üretim yapabilecek Sorumlusu olduğu üretimin tüm hammadde ve malzeme girdilerinin üretime hazır olacak şekilde depodan temin edilmesi, Üretimin tamamlanıp sevkiyatın gerçekleşmesine kadarki süreçteki tüm iş takibini yapabilecek. Raporlama,veri paylaşımı yapabilecek. Bilgisayar bilgisi olan Konusunda hassas ve dikkatli Bay veya bayan üretim uzmanı arıyoruz. .

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman, Eleman

 • Laborant

  ORGANİKA Kimya Kozmetikİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamıza,Kozmetik sektöründe deneyimli,laborant ve kalite kontrol sorumlusu arıyoruz. Fabrikamız Selimpaşa-Ortaköy Sanayi Bölgesi / Silivri'dedir. Avcılar Üniversite-Selimpaşa arasında servisimiz vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya Mühendisliği,Kimya Bölümü Mezunu Kozmetik, kimya,temizlik malzemeleri vb. üretimlerinde çalışmış, Firmamızın laboratuarında ve üretim süreçlerinde kalite kontrol denetimlerini ve analizlerini yapabilecek Hammadde girişinden,mamül sevkıyatına kadarki tüm üretim süreçlerinin kalite kontrolünü yapabilecek.Bu kontrolleri rapor halinde bilgisayarda ve yazılı evrak olarak hazırlayabilecek. Bilgisayar Bilgisi Olan İyi derecede ingilizce bilen Sorumluluk alarak iş takibini yapabilecek ,dürüst,çalışkan ve ekip çalışmasına yatkın

  Aranan Kelimeler: silivri, silivri iş ilanları

  Sektör: Kozmetik, Kimya, İmalat

  Pozisyon: Laborant, Uzman, Sorumlu

İş Habercisi - silivri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?