silivri için İş İlanları

Hepsini Temizle
silivri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İnka

  Mağaza Satış Danışmanı (Silivri) İnka

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin SİLİVRİ KİPA şubesi için "Satış Danışmanı” aramaktayız. Genel strateji ve prensipler dahilinde mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılması, İhtiyaca yönelik doğru ürün sunumunun/satışının gerçekleştirilmesi, Mağazanın satış hedeflerine ulaştırılması, Müşteri itirazlarının profesyonelce aşılması, Yeni müşteriler kazandırılması.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Zincir mağazacılık ve / veya perakende sektöründe satış deneyimli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Yoğun ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bayan. 18-30 yaş arası. "TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Watsons

  Dönemsel Satış Görevlileri - İstanbul Maxi Silivri Watsons

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri'de yer alan mağazamıza Yaz Döneminde görevlendirilmek üzere dönemsel olarak çalışacak 'Satış Görevlileri' aramaktayız. En az lise mezunuysanız, Silivri ve çevresinde ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyor ya da mağazacılık deneyimine sahipseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Vep Ajans Reklam Organizasyon

  Mağaza Satış Danışmanı ( İst. / Silivri ) Vep Ajans Reklam Organizasyon

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olacağı markanın genel stratejisine uygun olarak; Satış ve ürün tanıtımlarını yapmak, Satış sonrası hizmetler ile ilgili destek vermek. Görev Yeri: İstanbul/ Avrupa Yakası ( Silivri Maxi )

  Aranan Nitelikler Ajans hizmetlerini verdiğimiz Digital Platform sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin, müşteri mağazalarında görevlendirmek üzere; Aranan nitelikler: · En az lise ve dengi okul mezunu · Mağazacılık sektöründe tercihen tecrübeli veya yetiştirilmeye açık Bay&Bayan · İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı · Dış görüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve pozitif düşünen · Marka bilincine sahip, Takım çalışmasına yatkın · Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek

 • Tekzen Yapı Market

  Satış Danışmanı - Silivri Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 50 İlde 87 Mağaza 13 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul Silivri' de bulunan mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise,tercihen yüksek okul mezunu, *Satış tecrübesine ve ürün bilgisine sahip, *MS Office uygulamalarına hakim, *Müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı- Part Time - Silivri Defacto

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı - Full Time - Silivri Defacto

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Tab Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Restoran Yönetici Adayı Silivri Tab Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Silivri'de ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Flo Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Silivri Maxı AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ziylan Grup şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO Mağazacılık Hizm. ve Paz. A.Ş.; Silivri Maxi Center AVM' de bulunan FLO mağazasında görevlendirmek üzere "SATIŞ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Part Time Satış Danışmanı - Silivri Maxı AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; SİLİVRİ MAXI AVM'de bulunan FLO mağazasında görevlendirmek üzere haftanın 4 günü çalışabilecek PART TİME SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak. Ücretlendirme: *Haftada maksimum 30 saat çalışılmaktadır. *Saat başı ücretlendirme yapılmaktadır. *Yol ve yemek ücreti verilmemektedir. *Yapılan satış üzerinden prim alınmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi, Perakende sektöründe satış danışmanılığı tecrübesi kazanmak isteyen, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, İş disiplinine sahip, İletişim becerisi gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı düşünen, Genç, dinamik, güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek part-time satış danışmanları arıyoruz.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Pratisyen Hekim Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; 'Pratisyen Hekim' aramaktayız. İrtibat : Bilgen ŞAHİN Tel : 505 916 43 54

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Acil serviste görevlendirilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı, pozitif, aktif Tam zamanlı çalışabilecek. 'Pratisyen Hekim' aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Pratisyen Hekim Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; 'Pratisyen Hekim' aramaktayız. İrtibat : Ufuk KALYONCU Tel : 530 3984209

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Acil serviste görevlendirilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı, pozitif, aktif Tam zamanlı çalışabilecek. 'Pratisyen Hekim' aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Perinatoloji Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Uzmanlık alanında bilimsel gelişmeleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişimi kuvvetli, ''Perinatoloji Uzmanı" aramaktayız. İletişim:Bilgen Şahin 0505 916 43 54

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Tıbbı Onkoloji Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, "Tıbbı Onkoloji Uzmanı" aramaktayız. İletişim: Bilgen ŞAHİN 0505 916 43 54

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Çocuk Cerrahi Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Medicalpark Hastanesinde görevlendirilmek üzere; "Çocuk Cerrahi Uzmanı" aramaktayız. İrtibat : Bilgen ŞAHİN Tel : 505 916 43 54

  Aranan Nitelikler Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip İletişimi kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Çocuk Cerrahi Uzmanı" aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Radyoloji Uzman Hekimi Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Radyoloji Uzman Hekimi branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Radyoloji Uzman Hekimi " aramaktayız. İletişim:Başhekim Halil narlı:0505 728 4500

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan,, Yenidoğan Yoğun Bakım Tecrübesi olan, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı" aramaktayız. İletişim: Başhekim Halil NARLI 0505 728 45 00

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Biyokimya Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Medicalpark bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Biyokimya branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Biyokimya Uzmanı" aramaktayız. İrt: Başhekim Halil NARLI 0505 728 45 00

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Enfeksiyon Hastalıkları Hekimi Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Anadolu Hastaneleri bünyesinde Silivri lokasyonunda görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Enfeksiyon branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı" aramaktayız. İrt:Başhekim Halil Narlı 0505 728 45 00

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Biyokimya Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Anadolu Hastaneleri bünyesinde Silivri lokasyonunda görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Biyokimya branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Biyokimya Uzmanı" aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Muhasebe Sorumlusu Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anadolu Hastaneleri bünyesinde Silivri lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız. İrtibat :İnsan Kaynakları Sorumlusu Nuray TATAR Tel : 444 50 58 5056818061

  Aranan Nitelikler SAĞLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN FİRMAMIZA; - Muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilen. Logo Tiger, Özellikle ORACLE ERP. - Finans yönetimi ve Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Sermaye Şirketleri Muhasebesine hakim, -Tek düzen hesap planını iyi düzeyde bilen ve yapıya uygun kayıt yapıp, takip edebilen, - Fatura, Kredi leasing hesaplarının kayıt ve tüm mutabakatlarının yapılması, - Muhasebe kayıtlarının oluşturularak mizan kontrollerinin sağlanması, - Maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi. - Yeni Türk Ticaret Kanunu konusunda bilgili, - Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden, - SGK ve İş Kanunu mevzuatına hakim, - Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, - E fatura, E defter ve yeni uygulamaları kullanabilecek, - Silivri ve çevresinde ikamet eden, - 26-32 yaş aralığında, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, - Alanında Lisans eğitimi almış Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Kardiyoloji Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Anadolu Hastaneleri bünyesinde Silivri lokasyonunda görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Kardiyoloji Uzmanı" aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Ebe Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Anadolu Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, Alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Güler yüzlü 'Ebe' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Anestezi Teknisyeni/Teknikeri Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere, Sağlık meslek lisesi veya Sağlık MYO Anestezi bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 'Anestezi Teknikeri/Teknisyeni' aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Radyoloji Teknikeri/ Teknisyeni Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Anadolu Hastaneler Grubu Silivri Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin veya sağlık meslek liselerinin Tıbbi Görüntüleme bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avcılar,Büyükçekmece,Beylikdüzü,Silivri civarında ikamet eden "Radyoloji Teknisyeni / Teknikeri” aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Hemşire Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anadolu Hastaneleri Grubu Silivri Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tüm branşlarda, Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Hemşire/Sorumlu Hemşire' ve 'Ebe” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Fizik Tedavi Teknikeri Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemizde görevlendirilmek üzere ''Fizik Tedavi Teknikeri'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lisans, Ön Lisans ya da Sağlık Meslek Lisesi Fizik Tedavi bölümü mezunu, Alanıyla ilgili 2 yıldan fazla deneyime sahip, Alanıyla ilgili güncel gelişmeleri takip eden, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, Hasta memnuniyetine önem veren Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Geri bildirim sürecine önem veren, Askerlik Hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için geçerli )

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Laboratuvar Teknisyeni Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anadolu Hastaneler Grubu Silivri Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Teknik Lise, Yüksekokul ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimi olan, Laboratuvar pratiği ve becerisine sahip, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı ve analitik düşünme yetkinliklerine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), ''Laboratuvar Teknisyeni'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Kurumsal Pazarlama Sorulusu Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemizde görevlendirilmek üzere ''Kurumsal Pazarlama Uzmanı'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Satış pazarlama konusunda (sağlık sektöründe) en az 2 yıl deneyimli, *Üniversite mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, İletişim vb), *Pazarlama yeteneklerine güvenen * Dinamik ve yoğun iş temposuna yatkın, * İletişimi becerileri yüksek, güler yüzlü, * Dış görünümüne özen gösteren, * MS Office programlarını kullanabilen, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Taypa Tekstil

  Üretim Mühendisi Taypa Tekstil

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen firmalarına hazır giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamızın Silivri Değirmenköy Tesislerinde istihdam edilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun. İyi derecede İngilizce bilen. Analiz, planlama, organizasyon ve raporlama konularında yetenekli. MS Office programlarına hakim. Askerlikle ilişkisi bulunmayan. Silivri Değirmenköy civarında ikamet eden/edebilecek. Uzun vadeli kariyer planları olan. Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Evdema

  Grafik Tasarım Elemanı Evdema

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemeleri satışında Sektörün lideri EVDEMA nın, Bünyesinde bulunan Silivri de kurulu DU&KA Duvar kağıdı fabrikasının Grafik Tasarım Departmanı'nda görevlendirilecek, Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Konusunda 3 yıl deneyimli, Alanında gerekli programlara vakıf (Illustrator CS6, Photoshop CS6, Indesign CS6) Analitik Düşünebilen Gelişime Açık, Kariyer Hedefleyen İstanbul Silivri civarı ile Küçükçekmece Silivri arası E5 e yakın yerlerde ikamet eden, Grafik Tasarım Elemanı Arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Cnc Torna / Freze Operatörleri Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Cnc Freze (Heidenhain Sistem veya Fanuc sistem bilen), * Cnc Torna (Fanuc sistem veya Mori Seiki sistem bilen), * Büyükçekmece, Esenyurt, Silivri, Gürpınar, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Sefaköy, Çatalca, Hadımköy, Altınşehir, Arnavutköy, Esenler, Bağcılar civarında ikamet eden, * Askerliğini yapmış, Bay.

 • Firma Adı Gizli

  Sıhhi Tesisat Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Büyük bir üretim işletmesinde, * Tesisat Bakım konusunda tecrübeli, * Büyük bir üretim fabrikasında görev alacak, * Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Esenyurt, Arnavutköy, Hadımköy, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Yenibosna, Altınşehir, Esenler, Bağcılar civarında ikamet eden, * Askerliğini Yapmış * Bay

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Üniversite veya MYO mezunu, * Muhasebe ve vergi uygulamalarında bilgili, * En az 3 yıl tecrübeli, * K.Çekmece, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece, Mimarsinan, Silivri, Çatalca' nde ikamet eden, * Baylarda Askerliğini yapmış, * Bay/Bayan

 • Firma Adı Gizli

  İhracat Uygulama Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * İhracat uygulama bölümünde sorumlulık alabilecek, * Üniversite mezunu, * Tercihen İngilizce bilgisi olan, * Akreditif incelemesi,banka evraklarını işleme hazırlanması, * Gümrük işlemlerinin tamamında bilgili, * Nakliyeci organizasyonu yapacak, * Avcılar,Sefaköy,Beylikdüzü,Büyükçekmece, Esenyurt, Silivri ,Çatalca civarında ikamet eden, * Bay

 • Öz Emek Metal

  Cnc Plazma Kesim Operatörü Öz Emek Metal

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖZ EMEK METAL SAN. TİC LTD. ŞTİ adlı firmamızda 2 adet CNC PLAZMA KESİM OPERATÖRÜ istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek ve Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Ağır sanayide alanında minimum 1-3 yıl deneyim sahibi, 25-40 yaşları arasında Ağır sanayide çalışmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), Tercihen Sefaköy ile Silivri arasındaki lokasyonlarda ikamet eden veya edebilecek olan.

 • Evdema

  Yardımcı Eleman Evdema

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemelerinde sektörün lideri EVDEMA nın bünyesinde Bulunan DU&KA Duvar Kağıdı fabrikamızda görevlendirilecek Yardımcı eleman arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşlarında, Tercihen askerliğini yapmış, Tercihen Silivri ve civarında ikamet eden, Küçükçekmece'den Silivri'ye servisimiz vardır, Servis istikameti ve E-5 e yakın oturan adaylar tercih edilecektir.

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Eleman Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Günlük, haftalık ve aylık mekanik kontrollerin ve bakımların yapılması, * Önleyici, periyodik ve arıza bakım faaliyetlerinin yapılması, * Oluşan arızalara ilk müdahalenin yapılması, * Arızaların en kısa sürede ve en doğru şekilde onarımının yapılması, * Yapılan işlerle ilgili vardiya raporlarının oluşturulması, * Yeni makina kurulumunda görev almak.

  Aranan Nitelikler * Avrupa Yakası Silivri civarında ikamet eden, * En az Endüstri/ Teknik Meslek Lisesi (Makine, Torna, Tesviye, Metal) mezunu, Tercihen aynı alanlarda Meslek Yüksek Okulu Mezunu, * Mekanik teknisyenliği pozisyonunda minimum 2 yıl deneyimli, * Kaynak ve mekanik ekipmanları kullanmayı bilen, * Gelişime ve öğrenmeye açık, * Takım çalışmasına yatkın, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Mağaza Görevlileri-Silivri Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonunda Silivri mağazamız için ilgili bölümlere satış personeli olarak değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. -Kasiyer -Et Ürünleri Satış Elemanı -Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı -Meyve Sebze Satış Elemanı -Kuruyemiş Bakliyat Elemanı -Unlu Mamuller Satış Elemanı

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Kromas Makina

  Teknik Çizim ve Veri Yönetimi Sorumlusu Kromas Makina

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  23 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yüzey işlem makineleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul - Silivri adresinde görevlendirmek üzere Teknik Çizim ve Veri Yönetimi Sorumlusu aramaktayız. Üretimini gerçekleştirdiğimiz makineler ve bu makinelerde kullanılan parçaların üretimi için gerekli teknik çizimlerinin yapılması, (2D ve 3D olarak.) Makinelere ilişkin teknik dokümantasyonun hazırlanması, Üretim ile paralel olarak gerekli parça revizyonlarının gerçekleştirmesi, SAP üzerinde ürün ağaçlarının oluşturulması ve ana verilerin güncellenmesi.

  Aranan Nitelikler Teknik lise ve/veya meslek yüksekokullarının Makine-Resim-Konstruksiyon-Bilgisayar Destekli Tasarım bölümlerinden mezun, Makine üretim sektöründe çalışmış. (En az 2 yıl deneyim aranmaktadır.) Autocad 2014 ve Inventor 2014 programlarını iyi derecede kullanabilen ve çizim deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP/ERP deneyimi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Silivri Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği , İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan, - Akıcı ingilizce konuşabilen lisans mezunları - Tam zamanlı çalışabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Dış görünüşüne dikkat eden, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  Güvenlik Elemanı Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri Alipaşa Mahallesindeki tesisimizde çalıştırılmak üzere Güvenlik Görevlisi aramaktayız. Çalışan personelin ve ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak, Ziyaretçilere danışmanlık yapmak, ilgili kişi ya da birimlere yönlendirmek, Hırsızlık, kayıp malzeme, dikkatsizlik sonucu oluşabilecek hasarlarla ilgili gözlemleme ve denetlemeleri yapmak, Ziyaretçi giriş-çıkışını kontrol etmek, Ziyaretçi kayıtları ile ilgili günlük raporlamalar yapmak, Kurallara aykırı durum ve davranışlar için tutanak tutmak.

  Aranan Nitelikler Özel Güvenlik Kimlik Kart sahibi, Tercihen Silah taşıma sertifikası olan, Silivri civarında ikamet eden, Sabıka kaydı bulunmayan, En az iki yıllık iş tecrübesi olan, İnsan İlişkileri kuvvetli, Vardiya sistemi ile çalışabilecek, 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunundaki genel ve özel şartlara sahip olma şartları aranmaktadır.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Anaokulu Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Silivri temsilcilğimizde görevlendirilmek üzere ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - 2 yıllık çocuk gelişimi mezunu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - 2-6 yaş arası sınıflarda görev alabilecek, - Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli - Full Time çalışabilecek, - İletişim becerileri güçlü, - Çalışma prensiplerine sadık, - Hizmet kalitesine önem veren - Dış görünüşüne dikkat eden, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Psikolog Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Silivri temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; PSİKOLOG alınacaktır

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden mezun olan -Anaokulu ve kreşlerde kurum müdürü olarak görev yapmış(tercihen) - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantabl, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • Deichmann Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa Yakası Mağaza Satış Danışmanı Deichmann Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 21 Avrupa ülkesi ve Amerika'da 3000'i aşkın mağazamızla ayakkabı sektöründe Avrupa'nın en büyük mağazalar zinciriyiz. Avrupa pazarındaki liderliğimize İstanbul Avrupa Yakası'ndaki (Bakırköy, Sefaköy Armoni Park, Silivri Tesco Kipa, Bahçelievler Carrefoursa AVM, 212 AVM, Merter M1 Meydan AVM, Bayrampaşa Forum AVM, Marmara Forum AVM, Taksim Demirören AVM, Halkalı ARENAPARK) mağazalarımızla devam ediyoruz. Deichmann sizlere güvenli bir çalışma ortamında, uygun şartlar ile kariyer fırsatı sunuyor. Modern satış sistemimiz sizleri de etkileyecektir.

  Aranan Nitelikler Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Mağazacılık sektöründe iş tecrübesine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Müşteri ve hizmet odaklı, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, İstanbul Avrupa Yakasındaki Mağazalarımız için Satış Danışmanları aramaktayız.

 • Çağatay Kablo

  Elektrik&Elektronik ve Endüstri Mühendisleri Çağatay Kablo

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri bölgesinde faaliyet gösteren ve Otomotiv ana sanayine Elektrik Tesisatı üreten fabrikamız için Üretim,Ar-Ge,Ür-Ge ve Kalite Departmanlarında yetiştirilmek üzere tecrübeli/tecrübesiz MÜHENDİSLER' ler aramaktayız. Üretim süreçlerinin iyileştirilmesine; ürün, kalite ve üretim verimliliğinin arttırılmasına katkıda bulunmak. Zaman etütleri yaparak iş gücünün en verimli şekilde kullanımını sağlamak. Üretim prosesleri arasındaki koordinasyonu oluşturmak. Fire ve zaman kayıplarının minimize edilmesi için süreç geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak. Yeni Gelen projelere fiyatlandırma sürecinde katkıda bulunmak. Kalite iyileştirme çalışmalarında bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ELEKTRİK&ELEKTRONİK veya ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden mezun, Araştırmacı, sonuç odaklı, yeniliklere açık ve analitik düşünebilen, Teknik Resim okuyabilen(AutoCAD çizim yapabilen tercih sebebidir), Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul AVRUPA yakasında ikamet eden (Avcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece,Silivri,Çerkezköy ve Çorlu tercih sebebidir).

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  Grafiker Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri'de bulunan Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Grafiker alınıcaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik-Tasarım bölümünden mezun Photoshop,illstrator, in design, Corel Draw ve 3D Max programlarını kullanabilen , Tasarım yeteneği gelişmiş, yaratıcı ve hayal gücü yüksek, İkna kabiliyeti yüksek, iletişimi güçlü, Zamanı efektif kullanabilen, yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebilen, Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve ekip çalışmasına uyumlu. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  Muhasebe Müdür Yardımcısı Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  15 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri'de bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdür Yardımcısı alınıcaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin örgün eğitim veren İşletme, İktisat, Maliye veya Ekonomi bölümlerinden mezun. Alanında en az 7 yıl deneyimli, en az 1 yıl yöneticilik deneyimi olan, Logo Tiger Enterprise programını iyi derece de kullanan, Vergi mevzuatına sahip, Maliye ve finansman konularında şirket üst yönetimine raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, Yıllık bütçe ve planlama hazırlayabilecek, Çok iyi derecede MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Genel Muhasebe, Vergi, SGK, Maliyet, Bütçe analizleri konularında deneyimli

 • Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  Elektrik Bakım Elemanı Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Silivri'de bulunan fabrikasında 'Elektrik Bakım Elemanı' olarak görevlendirilmek üzere; ** Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, ** Konusunda en az 1 yıl deneyimli, ** Askerlik görevini tamamlamış, ** Silivri ve civarında ikamet eden, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Çağatay Kablo

  Satınalma Sorumlusu Çağatay Kablo

  İstanbul Avrupa

  10 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Sorumluluğundaki (Yurtdışı ve Yurtiçi) tedarikçileri ile satınalma sözleşmelerinin yapılması, fiyat müzakerelerinin yönetilmesi, satınalma siparişlerinin açılması, takibi ve malzemelerin lojistik faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, -Yeni tedarikçilerin devreye alınması çalışmalarının yönetilmesi, -Kendisine verilen Satınalma Performans hedeflerini gerçekleştirmek için faaliyet planlarının oluşturulması, takip edilmesi ve raporlanması, -Alternatif tedarikçi araştırmalarının yürütülmesi, maliyet düşürme çalışmalarında ilgili (Kalite, Üretim, Ar/Ge ) birimlerle koordinasyon içerisinde çalışarak öneriler getirilmesi ve tasarruf projelerinin yürütülmesi

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, - Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, - Otomotiv sektöründe satınalma süreçlerinde tecrübeli, - Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Özellikle Çorlu,Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü) - Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Hedef ve başarı odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip,

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İnsan Kaynakları Müdürü Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  10 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri de bulunan fabrikamıza, personel işlerinin kontrol ve devamlılığını sağlayacak, İnsan Kaynakları Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl deneyimli, Yasal mevzuata hakim, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bordro Plus, Tiger bilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Sorumluluk alabilecek, İnsan Kaynakları Yöneticisi arayışımız vardır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan