silivri için İş İlanları

Hepsini Temizle
silivri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Watsons

  Dönemsel Satış Görevlileri - İstanbul Maxi Silivri Watsons

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri'de yer alan mağazamıza Yaz Döneminde görevlendirilmek üzere dönemsel olarak çalışacak 'Satış Görevlileri' aramaktayız. En az lise mezunuysanız, Silivri ve çevresinde ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyor ya da mağazacılık deneyimine sahipseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Aşçı (Silivri) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.Bu amaçla;SİLİVRİDA BULUNAN YERİNDE ÜRETİM PROJEMİZE BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler TOPLU YEMEK (CATERİNG) KONUSUNDA EN AZ 15 YIL TECRÜBELİ ET VE TAVUK DÖNER TAKIP KESEBİLEN GRAMAJ BİLGİSİ OLAN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR. SELİMPAŞA,SİLİVRİ CİVARI İKAMET EDENLER.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Silivri CarrefourSA Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri'de açılacak olan CarrefourSA mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze - Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18 - 35 yaş arasında, - En az Lise mezunu, (açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz.

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı- Part Time - Silivri Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı - Full Time - Silivri Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Tab Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Restoran Yönetici Adayı Silivri Tab Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Silivri'de ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Flo Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Silivri Maxı AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ziylan Grup şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO Mağazacılık Hizm. ve Paz. A.Ş.; Silivri Maxi Center AVM' de bulunan FLO mağazasında görevlendirmek üzere "SATIŞ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Part Time Satış Danışmanı - Silivri Maxı AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.; SİLİVRİ MAXI AVM'de bulunan FLO mağazasında görevlendirmek üzere haftanın 4 günü çalışabilecek PART TİME SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak. Ücretlendirme: *Haftada maksimum 30 saat çalışılmaktadır. *Saat başı ücretlendirme yapılmaktadır. *Yol ve yemek ücreti verilmemektedir. *Yapılan satış üzerinden prim alınmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi, Perakende sektöründe satış danışmanılığı tecrübesi kazanmak isteyen, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, İş disiplinine sahip, İletişim becerisi gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı düşünen, Genç, dinamik, güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek part-time satış danışmanları arıyoruz.

 • Tekzen Yapı Market

  Satış Danışmanı - Silivri Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 50 İlde 87 Mağaza 13 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul Silivri' de bulunan mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise,tercihen yüksek okul mezunu, *Satış tecrübesine ve ürün bilgisine sahip, *MS Office uygulamalarına hakim, *Müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - İstanbul - Silivri Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Silivri'de ikamet eden veya bu bölgelere ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Vep Ajans Reklam Organizasyon

  Mağaza Satış Danışmanı ( İst. / Silivri ) Vep Ajans Reklam Organizasyon

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olacağı markanın genel stratejisine uygun olarak; Satış ve ürün tanıtımlarını yapmak, Satış sonrası hizmetler ile ilgili destek vermek. Görev Yeri: İstanbul/ Avrupa Yakası ( Silivri Maxi )

  Aranan Nitelikler Ajans hizmetlerini verdiğimiz Digital Platform sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin, müşteri mağazalarında görevlendirmek üzere; Aranan nitelikler: · En az lise ve dengi okul mezunu · Mağazacılık sektöründe tercihen tecrübeli veya yetiştirilmeye açık Bay&Bayan · İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı · Dış görüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve pozitif düşünen · Marka bilincine sahip, Takım çalışmasına yatkın · Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Pratisyen Hekim Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; 'Pratisyen Hekim' aramaktayız. İrtibat : Bilgen ŞAHİN Tel : 505 916 43 54

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Acil serviste görevlendirilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı, pozitif, aktif Tam zamanlı çalışabilecek. 'Pratisyen Hekim' aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Pratisyen Hekim Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; 'Pratisyen Hekim' aramaktayız. İrtibat : Ufuk KALYONCU Tel : 530 3984209

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Acil serviste görevlendirilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı, pozitif, aktif Tam zamanlı çalışabilecek. 'Pratisyen Hekim' aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Perinatoloji Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Uzmanlık alanında bilimsel gelişmeleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişimi kuvvetli, ''Perinatoloji Uzmanı" aramaktayız. İletişim:Bilgen Şahin 0505 916 43 54

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Tıbbı Onkoloji Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, "Tıbbı Onkoloji Uzmanı" aramaktayız. İletişim: Bilgen ŞAHİN 0505 916 43 54

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Çocuk Cerrahi Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Medicalpark Hastanesinde görevlendirilmek üzere; "Çocuk Cerrahi Uzmanı" aramaktayız. İrtibat : Bilgen ŞAHİN Tel : 505 916 43 54

  Aranan Nitelikler Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip İletişimi kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Çocuk Cerrahi Uzmanı" aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı" aramaktayız. İletişim:Bilgen ŞAHİN 0505 916 43 54

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Radyoloji Uzman Hekimi Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Radyoloji Uzman Hekimi branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Radyoloji Uzman Hekimi " aramaktayız. İletişim:Başhekim Halil narlı:0505 728 4500

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan,, Yenidoğan Yoğun Bakım Tecrübesi olan, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı" aramaktayız. İletişim: Başhekim Halil NARLI 0505 728 45 00

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Biyokimya Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Silivri Medicalpark bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Biyokimya branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Biyokimya Uzmanı" aramaktayız. İrt: Başhekim Halil NARLI 0505 728 45 00

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Anadolu Hastanemize; • Anadolu Hastaneler Grubunun web sitesini sıfırdan yapacak, • Web sitesinin geliştirilmesi, kontrolü bakım ve desteğini sağlayacak, • Görev tanımında yer alan çalışmaları projelendirecek, • Web sitesi ve sosyal medya için hastanelerden gelen onaylı içeriklerin girilmesi ve sosyal medyada paylaşılması güncellenmesini sağlayacak, • Anadolu Hastanelerine ait sosyal medya hesaplarını yönetecek, • Web sitesi esnek, her sayfasını geliştirilebilir bir yapıda ve yönetim paneli olacak şekilde tasarlayacak, • Tam zamanlı çalışabilecek.

  Aranan Nitelikler • Önlisans-Lisans mezunu, • Responsive yapıda sıfırdan site tasarımı yapabilen, • SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ve Google Analytics konusunda bilgili ve tecrübeli , • Tercihen ASP ,PHP,ASP.NET dillerinden en az birinde uzman, • Veri tabanı dillerinden MSSQL,MySql en az birini bilen, • HTML,Css,Javascript,Ajax konusunda uzman, • Web tasarım yapabilen(Adobe Photoshop,Fireworks,Dreamweaver konusunda uzman), • Sosyal medyayı aktif kullanıp yönetebilecek, • Sistemli ve planlı çalışma disiplinine sahip, • Görsel metaryalleri web tabanlı projelere uygulayabilecek, • Tercihen mobil uygulama geliştirme konusunda deneyimli, • Daha önce geliştirdiği projelere ilişkin referanslar sunabilecek, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş. Web site yazılımını-tasarımı ve yönetimini yapacak aşağıdaki özelliklere sahip Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Biyokimya Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Anadolu Hastaneleri bünyesinde Silivri lokasyonunda görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Biyokimya branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Biyokimya Uzmanı" aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Kardiyoloji Uzmanı Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Anadolu Hastaneleri bünyesinde Silivri lokasyonunda görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Branşında uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, "Kardiyoloji Uzmanı" aramaktayız.

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Ebe Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Silivri Anadolu Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, Alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Güler yüzlü 'Ebe' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  Hemşire Özel Silivri Anadolu Hastanesi

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anadolu Hastaneleri Grubu Silivri Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tüm branşlarda, Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Hemşire/Sorumlu Hemşire' ve 'Ebe” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Mağaza Görevlileri-Silivri Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonunda Silivri mağazamız için ilgili bölümlere satış personeli olarak değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. -Kasiyer -Et Ürünleri Satış Elemanı -Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı -Meyve Sebze Satış Elemanı -Kuruyemiş Bakliyat Elemanı -Unlu Mamuller Satış Elemanı

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Kromas Makina

  Teknik Çizim ve Veri Yönetimi Sorumlusu Kromas Makina

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yüzey işlem makineleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul - Silivri adresinde görevlendirmek üzere Teknik Çizim ve Veri Yönetimi Sorumlusu aramaktayız. Üretimini gerçekleştirdiğimiz makineler ve bu makinelerde kullanılan parçaların üretimi için gerekli teknik çizimlerinin yapılması, (2D ve 3D olarak.) Makinelere ilişkin teknik dokümantasyonun hazırlanması, Üretim ile paralel olarak gerekli parça revizyonlarının gerçekleştirmesi, SAP üzerinde ürün ağaçlarının oluşturulması ve ana verilerin güncellenmesi.

  Aranan Nitelikler Teknik lise ve/veya meslek yüksekokullarının Makine-Resim-Konstruksiyon-Bilgisayar Destekli Tasarım bölümlerinden mezun, Makine üretim sektöründe çalışmış. (En az 2 yıl deneyim aranmaktadır.) Autocad 2014 ve Inventor 2014 programlarını iyi derecede kullanabilen ve çizim deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP/ERP deneyimi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Hobi Exhaust Systems

  Kaynak Mühendisi - Sertifikalı Hobi Exhaust Systems

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Silivri, Çatalca, Tepecik (Büyükçekmece), Tekirdağ Merkez, Çorlu ikametli, Kaynak proses parametrelerinin belirlenmesi, uygulanması, geliştirilmesi, personelin eğitilmesi, personel ve proseslerin belgelendirilmesi hususlarında öncelikle çalışacaktır. Otomotiv sektörü deneyimi tercih nedenidir.Üretim sahasında deneyimli olmak ve İngilizce bilen bay-bayan sertifikalı Kaynak Mühendisi arıyoruz. Bay adaylar için askerliğini yapmış olmalıdır. 40 yaşını aşmamış,Üniversite

  Aranan Nitelikler Kaynak Mühendisliği konusunda geçerli üniversitelerden sertifikalı ( ODTÜ, Gedik, vb..) Kaynak proseslerinde deneyimli. Full-time veya part-time çalışılabilir. WPS, PQR ve personel belgelendirmede deneyimli. Müşteri denetimlerinde firmamızı temsil edebilecek.

 • Hobi Exhaust Systems

  Mühendis-Tekniker ( Kalite,Planlama ve Üretim ) Hobi Exhaust Systems

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri'de bulunan firmamızda istihdam edilmek üzere, Kalite, planlama ve üretim proseslerinde değişik pozisyonlarda görevlendirilmek üzere mühendisler ve teknikerler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik (tercihen endüstri,işletme ve makine) bölümlerinden mezun, Veya MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Silivri, Çatalca, Tepecik (Büyükçekmece), Tekirdağ Merkez, Çorlu ikametli, Planlama için : ERP, MRP programlarında ve uygulamalarında deneyimli, Kalite için : TS16949, ISO9001, kalite sistemlerinde deneyimli, Üretim için : Sac parça üretim, kaynak ve birleştirmelerde deneyimli, Tercihen otomotiv yan sanayi olarak çalışmış, Proses mühendisleri için autocad, solid, cadcam deneyimi Üretim sahasında deneyimli olmak tercih sebeblerdir. İngilizce bilen, Bay adaylar için askerliğini yapmış, 40 yaşını aşmamış,

 • Hobi Exhaust Systems

  Ts16949 - Kalite Sistem Sorumlusu Hobi Exhaust Systems

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Silivri, Çatalca, Tepecik (Büyükçekmece), Tekirdağ Merkez, Çorlu ikametli, TS-16949, ISO 9001, kalite sistemlerinde deneyimli, PPAP deneyimi olan.Üretim sahasında deneyimli olmak ve İngilizce bilen bay-bayan Kalite Sistem Sorumlusu arıyoruz. Bay adaylar için askerliğini yapmış, 40 yaşını aşmamış,Üniversite

  Aranan Nitelikler Mühendislik mezunu veya uygulama deneyimi yüksek olmak kaydıyla MYO TEKNİK BÖLÜMLERDEN MEZUN. İngilizce bilen. En az 3 yıl TS16949 konusunda deneyimli ve tercihen sistem kurmuş. Otomotiv ana sanayi firmalarına iş yapan firmalarda çalışmış (tercihen)

 • Derkim Kimya

  Muhasebe Müdürü Derkim Kimya

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tek düzen hesap planını iyi bilen, Logo programını iyi bilen veya tecrübesi olan, Maliyet muhasebesi konusunda deneyimli, Mali tablolar ve finansal analizler konusunda bilgi ve deneyime sahip, Cari hesap,borç-alacak,kredi limit,risk çalışmaları ve takibi yapabilecek deneyime sahip, Satılan malın maliyeti,ithalat maliyeti konusunda bilgi sahibi olan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda titiz,dikkatli ve yoğun çalışma temposunda çalışabilen,

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl muhasebe deneyimine sahip olan, Erkeklerde askerlik görevini yapmış, Beylikdüzü,Silivri,Selimpaşa,Büyükçekmece bölgesinde ikamet eden NOT: Yerimiz Silivri Değirmenköyde'dir.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Silivri Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği , İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan, - Akıcı ingilizce konuşabilen lisans mezunları - Tam zamanlı çalışabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Dış görünüşüne dikkat eden, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Öz Emek Metal

  Cnc Plazma Kesim Operatörü Öz Emek Metal

  İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖZ EMEK METAL SAN. TİC LTD. ŞTİ adlı firmamızda 2 adet CNC PLAZMA KESİM OPERATÖRÜ istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek ve Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Ağır sanayide alanında minimum 1-3 yıl deneyim sahibi, 25-40 yaşları arasında Ağır sanayide çalışmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), Tercihen Sefaköy ile Silivri arasındaki lokasyonlarda ikamet eden veya edebilecek olan.

 • Firma Adı Gizli

  Çevre Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Çevre Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Çevre mühendisliği bölümünden mezun, • Çevre mevzuatı, ilgili diğer yasal mevzuatlar ve uygulamalarına hakim, • Çevre Görevlisi belgesine sahip, • Atık yönetimleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli, • Planlama ve raporlama yapabilecek, • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Analitik düşünebilen, disiplinli, düzenli, takipçi, • Kendine güvenen, insan ilişkileri güçlü, gelişmeye açık, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Bay veya Bayan, • Tercihen Silivri ve civarında ikamet eden Çevre Mühendisi alınacaktır.

 • Onur

  Mağaza Personeli Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.500 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Silivri'de açılacak yeni Mağazasında görevlendirilmek üzere mağaza personelleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Kasap , Şarküteri , Manav , Reyon, Kasa Bölümlerinde çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Eğitime ve gelişime açık, İletişim becerileri kuvvetli, Silivri'de ikamet eden, Bay, Bayan

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Anaokulu Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Silivri temsilcilğimizde görevlendirilmek üzere ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - 2 yıllık çocuk gelişimi mezunu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - 2-6 yaş arası sınıflarda görev alabilecek, - Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli - Full Time çalışabilecek, - İletişim becerileri güçlü, - Çalışma prensiplerine sadık, - Hizmet kalitesine önem veren - Dış görünüşüne dikkat eden, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

 • Firma Adı Gizli

  Kimya Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ortaköy / Selimpaşa'da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Kimya Mühendisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Laboratuvarda ürün geliştirme konusunda deneyimli, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip, Avcılar – Silivri arasında ikamet eden, MS Office (Word, Excel, Powerpoint, vs.) programlarına hakim, Bayan.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Psikolog Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Silivri temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; PSİKOLOG alınacaktır

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden mezun olan -Anaokulu ve kreşlerde kurum müdürü olarak görev yapmış(tercihen) - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantabl, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • Halka Grup

  Flormar Satış Danışmanı Halka Grup

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RENKLİ KOZMETİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ALANINDA LİDER FİRMAMIZ FLORMAR İÇİN PERAKENDE MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE SATIŞ, UYGULAMA, YÖNETİM VE MAĞAZANIN TÜM İŞLEYİŞİNDEN SORUMLU OLUP, AYNI ZAMANDA PLANLANAN SATIŞ HEDEFLERİNE ULAŞMAK VE BU DOĞRULTUDA YÜKSEK ÜCRET KAZANMAK

  Aranan Nitelikler KOZMETİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN PERAKENDE SEKTÖRÜNDE MAĞAZA SATIŞ DENEYİMİNE SAHİP TERCİHEN BİLGİSAYAR VE YAZAR KASA KULLANMAYI BİLEN İLETİŞİM BECERİSİNİ SATIŞA DÖNÜŞTÜREBİLECEK MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI DOĞRU ANALİZ EDİP, UYGULAMALI ÇÖZÜM İLE SATIŞ İLE SONLANDIRACAK VARDİYALI VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK PREZANTABL

 • Eren İletişim Gıda Turizm

  Turkcell Satış/Kasa/İletişim Danışmanları Eren İletişim Gıda Turizm

  Tekirdağ

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul (Silivri) , Tekirdağ (Çorlu , Çerkezköy , Kapaklı ,Saray) ve Kırklareli (Merkez)de bulunan ''Turkcell İletişim Merkezi'' mağazalarımızda Turkcell kalite standartları dahlinde satış hedeflerine ulaşılması , müşteri memnuniyetinin sağlanması , aktivasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesinde görev alacak pozitif, güleryüzlü ,insan ilişkileri kuvvetli dinamik ,hizmet ve hedef odaklı Satış Danışmanı , Kasa Sorumlusu ve İletişim Danışmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şirket politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda mağazlarımızda Satış ve Hizmet işlemlerini gerçekleştirecek Müşterilere mağazadaki ürünlerin ve kampanyaların tanıtımını yaparak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üreten, Mağazanın belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlayan, Mağazanın görsel düzenini sağlamak ve mevcut düzeni koruyabilecek. Gelişen teknolojlere özellikle Mobil Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, Aktif, gelişime açık, satış becerileri ve iletişim tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen

 • Flo Mağazacılık

  Kasa Sorumlusu/Silivri Maxı AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; İSTANBUL SİLİVRİ MAXI AVM' de bulunan FLO Mağazasında görevlendirmek üzere KASA SORUMLUSU aramaktadır. Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda kasa işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen Nebim mağazacılık programını bilen, Kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirebilecek; kasa işlemleri ile ilgili problemli ve yetkisini aşan durumlarda mağaza müdürünü bilgilendirebilecek, Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,sayısal yeteneğe sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen bayan.

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  Üretim Elemanı Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikamızın üretim bölümünde yetiştirilmek üzere üretim işçisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu Askerliğini tamamlamış 20 ile 35 yaş arası Büyükçekmece,Esenyurt,Silivri,Beylikdüzü civarında ikamet eden

 • Deichmann Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa Yakası Mağaza Satış Danışmanı Deichmann Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 21 Avrupa ülkesi ve Amerika'da 3000'i aşkın mağazamızla ayakkabı sektöründe Avrupa'nın en büyük mağazalar zinciriyiz. Avrupa pazarındaki liderliğimize İstanbul Avrupa Yakası'ndaki (Bakırköy, Sefaköy Armoni Park, Silivri Tesco Kipa, Bahçelievler Carrefoursa AVM, 212 AVM, Merter M1 Meydan AVM, Bayrampaşa Forum AVM, Marmara Forum AVM, Taksim Demirören AVM, Halkalı ARENAPARK) mağazalarımızla devam ediyoruz. Deichmann sizlere güvenli bir çalışma ortamında, uygun şartlar ile kariyer fırsatı sunuyor. Modern satış sistemimiz sizleri de etkileyecektir.

  Aranan Nitelikler Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Mağazacılık sektöründe iş tecrübesine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Müşteri ve hizmet odaklı, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, İstanbul Avrupa Yakasındaki Mağazalarımız için Satış Danışmanları aramaktayız.

 • Taypa Tekstil

  Üretim Mühendisi Taypa Tekstil

  İstanbul Avrupa

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen firmalarına hazır giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamızın Silivri Değirmenköy Tesislerinde istihdam edilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun. İyi derecede İngilizce bilen. Analiz, planlama, organizasyon ve raporlama konularında yetenekli. MS Office programlarına hakim. Askerlikle ilişkisi bulunmayan. Silivri Değirmenköy civarında ikamet eden/edebilecek. Uzun vadeli kariyer planları olan. Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Evs Eren Vana San. ve Tic.Ltd.Şti.

  Sekreter Evs Eren Vana San. ve Tic.Ltd.Şti.

  İstanbul Avrupa

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri Kınalı Mevkiinde bulunan Firmamızda görevlendirilmek üzere ; - En az Lise Mezunu (Tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun) - Santral sistemlerini kullanmış - Telefon-Faks ve E-mail trafiğini yönetebilecek - Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Diksiyonu düzgün - İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek - Dikkatli, iş disiplini sahibi - Silivri - Çorlu bölgesinde ikamet eden Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  Elektrik Bakım Elemanı Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Silivri'de bulunan fabrikasında 'Elektrik Bakım Elemanı' olarak görevlendirilmek üzere; ** Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, ** Konusunda en az 1 yıl deneyimli, ** Askerlik görevini tamamlamış, ** Silivri ve civarında ikamet eden, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Pal Plastik Ambalaj

  Ar-Ge Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı Pal Plastik Ambalaj

  İstanbul Avrupa

  12 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AR – GE KALİTE KONTROL UZMAN YARDIMCISI Tercihen Ambalaj sektöründe tecrübeli, tüm hijyen kuralları, İSO 22000 BRC-IoP hakkında bilgi sahibi, plastik filmler, flekso baskı , laminasyon , kalite kontrol analizlerini ve AR - GE çalışmalarını yapabilecek , Maliyetleri azaltıcı proses uygulamalarına katkıda bulunacak, sürekli iyileştirme çalışmalarında aktif rol alacak , Müşteri beklentilerini karşılayacak ürünler üretilmesini sağlayacak, tüm ürünlerin hammadden müşteriye teslimine kadar izlenebilir mantığıyla çalışacak, üretim personelinin eğitimlerini organize edecek,

  Aranan Nitelikler Silivri Çanta beldesinde bulunan Pal Plastik Ambalaj Sanayi ve Tic. A.Ş de görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Gıda, Kimya, Makine veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun olmuş, iyi derece İngilizce bilen, disiplinli , planlı çalışan, yöneticilik yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi, problemi görme ve çözme yeteneğine sahip, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, AR-GE & Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

 • Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  Çevre Mühendisi Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Silivri'de bulunan fabrikasında 'Çevre Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere; ** Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, ** C Sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikası olan, ** Çevre ile ilgili yasal mevzuata hakim olan; ** MS Office programlarını etkili bir şekilde kullanabilen, ** İyi düzeyde İngilizce bilen, ** Takım çalışmasına yatkın , iletişimi güçlü, ** Öğrenme ve iş motivasyonu yüksek, ** Problem çözme yeteneği gelişmiş ** Silivri'de ikamet eden/edebilecek, ** Vardiyalı çalışabilecek, ** Askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Saadet Gıda

  Güvenlik Personeli Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  28 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Saadet gıda silivri şubesinde çalışacak "Güvenlik Personeli” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Güvenlik kimlik kartı olan (silahlı,silahsız), Askerliğini yapmış, 35 yaşını aşmamış, Lise mezunu, Silivri bölgesinde ikamet eden, Saadet gıda şirket bünyesinde çalışacak, güvenlik personelleri alınacaktır.

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  Güvenlik Elemanı Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri Alipaşa Mahallesindeki tesisimizde çalıştırılmak üzere Güvenlik Görevlisi aramaktayız. Çalışan personelin ve ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak, Ziyaretçilere danışmanlık yapmak, ilgili kişi ya da birimlere yönlendirmek, Hırsızlık, kayıp malzeme, dikkatsizlik sonucu oluşabilecek hasarlarla ilgili gözlemleme ve denetlemeleri yapmak, Ziyaretçi giriş-çıkışını kontrol etmek, Ziyaretçi kayıtları ile ilgili günlük raporlamalar yapmak, Kurallara aykırı durum ve davranışlar için tutanak tutmak.

  Aranan Nitelikler Özel Güvenlik Kimlik Kart sahibi, Tercihen Silah taşıma sertifikası olan, Silivri civarında ikamet eden, Sabıka kaydı bulunmayan, En az iki yıllık iş tecrübesi olan, İnsan İlişkileri kuvvetli, Vardiya sistemi ile çalışabilecek, 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunundaki genel ve özel şartlara sahip olma şartları aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - silivri için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?