silivri için İş İlanları

Hepsini Temizle
silivri
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Anaokulu Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Avrupa

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Silivri temsilcilğimizde görevlendirilmek üzere ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - 2 yıllık çocuk gelişimi mezunu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - 2-6 yaş arası sınıflarda görev alabilecek, - Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli - Full Time çalışabilecek, - İletişim becerileri güçlü, - Çalışma prensiplerine sadık, - Hizmet kalitesine önem veren - Dış görünüşüne dikkat eden, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

 • Saadet Gıda

  Kazancı Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  21 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Saadet Gıda A.Ş Silivri Fabrikamıza ; * Şekerleme üretimi yapan fabrikamızda ''KAZANCI'' olarak görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler * Tercihen, BUHAR KAZANI konusunda tecrübeli, * Meslek Lisesi Mezunu, * 22 - 35 yaşları arasında, * Vardiyalı Çalışabilecek, * Askerliğini yapmış, * Silivri Bölgesinde ikamet eden/edebilecek, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Psikolog Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Avrupa

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Silivri temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; PSİKOLOG alınacaktır

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden mezun olan -Anaokulu ve kreşlerde kurum müdürü olarak görev yapmış(tercihen) - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantabl, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • Sora Kozmetik

  İhracat Bölge Yöneticisi Sora Kozmetik

  İstanbul Avrupa

  20 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 90' aşkın ülkeye ihracat yapmakta olan, kişisel bakım ve kozmetik sektörünün dinamik ve yenilikçi firmamızın gelişen organizasyonunda Silivri ofisimizde görevlendirilmek üzere...

  Aranan Nitelikler Bay veya bayan, Tercihen Kozmetik, Gıda veya tüketim ürünleri konusunda minimum 2 yıl deneyimli, TC uyruklu, İyi derecede Farsça ve İngilizce bilen, İyi derecede Arapça ve İngilizce bilen, Yüksekokul veya üniversite mezunu, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Silivri, Selim Paşa, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Çatalca, Kumburgaz da ikamet eden) çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Bilgitaş Büro Makinaları

  Makam Şöförü Bilgitaş Büro Makinaları

  İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aramaktayız. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 5 yıl deneyimli ve referans sunabilecek, Lise mezunu, Otomobil ehliyet sahibi, aktif kullanıcı, Lise mezunu, Evli, 50 yaşını geçmemiş, Askerlik ile ilişiği olmayan, Yaz mevsiminin 4 ayını Silivri'de geçirebilecek, Makam Şöförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Deichmann Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa Yakası Mağaza Satış Danışmanı Deichmann Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 21 Avrupa ülkesi ve Amerika'da 3000'i aşkın mağazamızla ayakkabı sektöründe Avrupa'nın en büyük mağazalar zinciriyiz. Avrupa pazarındaki liderliğimize İstanbul Avrupa Yakası'ndaki (Bakırköy, Sefaköy Armoni Park, Silivri Tesco Kipa, Bahçelievler Carrefoursa AVM, 212 AVM, Merter M1 Meydan AVM, Bayrampaşa Forum AVM, Marmara Forum AVM, Taksim Demirören AVM, Halkalı ARENAPARK) mağazalarımızla devam ediyoruz. Deichmann sizlere güvenli bir çalışma ortamında, uygun şartlar ile kariyer fırsatı sunuyor. Modern satış sistemimiz sizleri de etkileyecektir.

  Aranan Nitelikler Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Mağazacılık sektöründe iş tecrübesine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Müşteri ve hizmet odaklı, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, İstanbul Avrupa Yakasındaki Mağazalarımız için Satış Danışmanları aramaktayız.

 • Saadet Gıda

  Kalite Proses Sorumlusu Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  18 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Saadet Gıda A.Ş Silivri Fabrikamıza ; * Kalite Yönetim Sistemi kapsamında belirlenen proses kontrollerini gerçekleştirecek, * Uygunsuz ürünlerin kontrolünü sağlamak amacı ile ilgili formların düzenlenmesinden ve takibinden sorumlu olacak, * İlgili izleme ve ölçme ekipmanlarının kalibrasyon takiplerinin yapılmasından sorumlu olacak , * İSO 22000 Gıda Güvenliği sistemine hakim olabilecek , * İSO 9001 Kalite Sisteminde dokümanların takip ve revizyonlarını yapabilecek , * Tercihen BRC Kalite yönetim sistemi konusunda tecrübeli * Hijyen ve sanitasyon eğitimlerini yürütebilecek , * Analitik düşünebilen , * Raporlama yapabilecek , * İnsan ilişkileri kuvvetli , * Dinamik çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Gıda Teknikerliği ve Gıda Teknolojisi bölümünden mezun, * 24 - 35 yaşlarında , * Konusunda en az 3 yıl tecrübeli , * Ms office programlarını iyi derecede kullanan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanış, * Silivri bölgesinde İkamet eden , * 3 Vardiya çalışabilecek * Bay bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Bind Çikolata

  Endüstri Mühendisi Bind Çikolata

  İstanbul Avrupa

  23 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİND CHOCOLATE’ ın Silivri’ de bulunan fabrikasında görev alacak olan Endüstri Mühendisi pozisyonu için aranılan nitelikler aşağıda belirtildiği gibidir;

  Aranan Nitelikler · 30-45- yaş aralığında · Erkekler için askerliğini yapmış · Çorlu ve civarında ikamet eden bay-bayan

 • Sora Kozmetik

  Şoför Sora Kozmetik

  İstanbul Avrupa

  17 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri’de bulunan Sora Kozmetik San. Tic. A.ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Asgari Lise mezunu , E sınıfı şoför ehliyetli, SRC ve psikoteknik belgesine Sahip , İstanbul Avrupa yakasında( Esenyurt, Çatalca(çakıl köyü), Büyükçekmece - Silivri) ikamet eden , Esnek çalışma ve yoğun iş temposunda çalışabilecek , Referans verebilecek , İstanbul ve çervresini iyi bilen , Benzer pozisyonlarda asgari 5 yıl çalışmış olmak , Askerlikle ilişiği bulunmayan bay çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Sora Kozmetik

  Grafik Tasarım Uzmanı Sora Kozmetik

  İstanbul Avrupa

  23 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik Sektöründe Yurtiçi ve Uluslararası Alanda Faaliyet gösteren firmamızın Silivri'deki Fabrikasında görevlendirilmek üzere; Özgün tasarımlar yapma becerisine ve isteğine sahip, kurumsal müşterilere yönelik çalışacak, görsellik dışında web sitelerinin işlevleri ile de ilgili bilgi sahibi, iş teslimlerini zamanında yapmaya özen gösteren grafikerler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Masaüstü Yayıncılık konularında deneyimli, Freehand-Photoshop-Coreldraw-QuarkXpress programlarını aktif şekilde kullanan, Müşteri ihtiyaçları çerçevesinde HIZLI ve PRATİK çözümler üretebilecek, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek Adaylar için), İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Avcılar-Silivri güzergahında ikamet eden, Dinamik, Genç, Lider Ruhlu, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Disiplinli, güleryüzlü , eğitmenlik vasıfları olan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  Elektrik Bakım Elemanı Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Silivri'de bulunan fabrikasında 'Elektrik Bakım Elemanı' olarak görevlendirilmek üzere; ** Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, ** Konusunda en az 1 yıl deneyimli, ** Askerlik görevini tamamlamış, ** Silivri ve civarında ikamet eden, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  Makina Mühendisi Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  16 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri'de bulunan fabrikamız et ve et ürünleri imalatı yapan firmamızda çalıştırmak üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, 3 yıl Bakım-Onarım mühendisi olarak çalışmış, Tercihen Sucuk-salam-sosis üretimi yapan bir firmada en az 3 yıl tecrübeli, Aktif olarak sahada çalışmış, Sucuk dolum, paketleme, kuter makinasında tecrübeli, Askerliğini yapmış, Avrupa yakasında ikamet eden, Makina mühensisi çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  Çevre Mühendisi Silivri Modern Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Silivri'de bulunan fabrikasında 'Çevre Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere; ** Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, ** C Sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikası olan, ** Çevre ile ilgili yasal mevzuata hakim olan; ** MS Office programlarını etkili bir şekilde kullanabilen, ** İyi düzeyde İngilizce bilen, ** Takım çalışmasına yatkın , iletişimi güçlü, ** Öğrenme ve iş motivasyonu yüksek, ** Problem çözme yeteneği gelişmiş ** Silivri'de ikamet eden/edebilecek, ** Vardiyalı çalışabilecek, ** Askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  Halkla İlişkiler ve Sekreter Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  11 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri-Alipaşa'da bulunan Fabrikamız için Halkla İlişkiler ve Sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Silivri'de İkamet eden, En az Lise Mezunu, MS Office programlarına hakim, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, titiz ve disiplinli, prezantabl, Organizasyon becerisi yüksek, Alanında minimum 2 yıl deneyimli, Dış görünüşüne önem veren, Büro yönetimi konusunda deneyimli, İnsan ilişkileri ve iletişim yönü kuvvetli, Dikkatli ve takipçi Yazışmalar yapmak

 • Firma Adı Gizli

  Depo Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri’de bulunan Sora Kozmetik fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Depo Sorumluları alınacaktır. İhracat depoda malın hazırlanmasında, araca yüklenmesinde ve malın sevkiyatı konularında sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler - Depo ve lojistik departmanlarının sevk ve idaresinden sorumlu olacak , - Kozmetik , ilaç, gıda ve benzeri sektörde deneyim sahibi , yönetici vasfına haiz , - Stok takibi ve sevkiyat konularında en az 1-3 yıl deneyimli , - Lise mezunu, tercihen Yüksekokul meslek eğitimi almış , - Paket programları (tercihen SMS programı ) kullanımını iyi derecede bilen , - Kurumsal şirket kültürüne sahip, iş disiplini ve hiyerarşik düzene uyumlu , - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve farklı çalışma koşullarında esnek , - Esenyurt / Silivri civarında ikamet eden, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Sora Kozmetik

  Kimya Mühendisi Sora Kozmetik

  İstanbul Avrupa

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 90' aşkın ülkeye ihracat yapmakta olan, kişisel bakım ve kozmetik sektörünün dinamik ve yenilikçi firmamızın gelişen organizasyonunda Silivri ofisimizde görevlendirilmek üzere... • Üretimde alanı ile ilgili verimlilik arttırıcı çalışmalarda bulunmak, • Üretimde sorumlu olduğu süreçlerin takibini yapmak, • Bölümü ile ilgili çalışmaları organize etmek, • Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili raporlamaları yapmak, • Üretim ile ilgili kendisine verilen görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, • İleri düzeyde İngilizce bilen, • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, yaratıcı ve öğrenmeye istekli, • Üretim ve AR-GE ortamında çalışabilecek, • Askerlik görevini tamamlamış bay, • İstanbul (Avr) yakasında, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri bölgelerinde ikamet eden,

 • Flo Mağazacılık

  Kasa Sorumlusu/Silivri Maxı AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; İSTANBUL SİLİVRİ MAXI AVM' de bulunan FLO Mağazasında görevlendirmek üzere KASA SORUMLUSU aramaktadır. Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda kasa işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen Nebim mağazacılık programını bilen, Kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirebilecek; kasa işlemleri ile ilgili problemli ve yetkisini aşan durumlarda mağaza müdürünü bilgilendirebilecek, Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,sayısal yeteneğe sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen bayan.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan