tekstil mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
tekstil mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Ozon Tekstil

  Tekstil Mühendisi ve Endüstri Mühendisi Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Üretim planlama, tedarik zinciri yönetimi, müşteri ilişkileri ve planlama süreçlerinde yetiştirilmek üzere yeni mezun adaylar işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen Tekstil sektörünün hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapısına uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimti ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul Avrupa yakasına ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Ozon Tekstil

  Yetiştirilmek Üzere Tekstil Mühendisi Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 22004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Tedarik Zinciri Uzmanına üretim planlama süreçlerinde destek olarak, ilerleyen süreçlerde; Üretim süreçleriyle ilgili verileri ERP Programına girmek ve verilerin doğruluğunu sağlamak, Kumaş, aksesuar ve yarı mamul sevkiyatını yaptırmak ve takip etmek, Üretim süreçlerini ve üretim operasyonlarını ( kesim, baskı, nakış, yıkama, dikim, ütü paket vb. ) takip etmek, Ürün inspection ve yükleme süreçlerini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tedarik Zinciri Bölümünde yetiştirilmek üzere, Tekstil sektöründe deneyim kazanıp kariyer yapmayı hedefleyen, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Erdal Çorap San. ve Tic. A.Ş.

  Tekstil Mühendisi Erdal Çorap San. ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  27 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beylikdüzünde çorap imalatı ve ihracatı yapan firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, İngilizce bilen Tekstil sektörünün hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapısına uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimti ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasına ikamet eden

 • Vakko

  Tekstil Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliği'nde ( boya - baskı - apre ) görev alacak "Tekstil Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen alanında 2-3 yıl tecrübe sahibi, İş ve zaman etüdü ile standart üretim kapasitelerini belirleyecek, Üretim bilgilerini toparlayıp, istatistiksel olarak analiz edip raporlayabilecek, Bant performansını ve verimliliğini arttırabilecek, Üretim planlama faaliyetlerini ve metod geliştirme çalışmaları yapabilecek, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Aster Tekstil

  Tekstil Veya Endüstri Mühendisi Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde yetiştirilmek üzere ; TEKSTİL VEYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ aramaktayız. Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde min.1-2 yıl çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Çok İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

  Aranan Nitelikler

 • Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Inspektör - Enspektör (Tekstil Mühendisi) Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Tekirdağ

  12 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Tekstil Mühendisliği mezunu, Tercihen örme ve dokuma alanında en az 2 yıl tecrübeli, Üretilen ürünlerin final/ara kalite kontrolleri gerçekleştirebilecek, sevk/iptal onayını verebilecek yetkinliğe sahip, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İletişim becerileri güçlü, görünümüne özen gösteren, LACOSTE markasının lisanslı üreticisi Devanlay Eren Tekstil San A.Ş.’de tam zamanlı çalışabilecek İnspektör arayışımız bulunmaktadır.

 • Kardem Tekstil

  İş Etüdü ve Metod Mühendisi Kardem Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş etüdü çalışmaları yaparak ürünlerin standart zamanlarını belirlemek, Üretim birimlerindeki iyileştirme çalışmalarında görev almak, Ar-Ge ve üretim süreçlerinde, alternatif üretim metotları geliştirerek verimliliği arttırmak, maliyetleri düşürmek. Teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni üretim ve işlem metotları geliştirmek. Üretim verim ve kalite sürekliliği hedefli, proses akış şemalarını oluşturmak, değerlendirmek ve doğru akış ve yerleşimi belirlemek. Üretim süreçlerinde, plan\fiili karşılaştırmalarını yaparak, sistematik olarak birim süreleri yeniden değerlemek ve revize etmek. Üretim Planlama birimleri ile koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri veya Tekstil Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen alanında 3 yıl tecrübe sahibi, Konfeksiyon üretim sürecinde bizzat bulunmuş ve operasyonları,kumaşları,makine teknolojilerini bilen, Metot etüdü ve iş analizi tecrübesi olan, Raporlama ve koordinasyon becerisi yüksek, Planlama ve iş takibi konusunda başarılı, Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için) Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Randstad Türkiye

  Ürün Geliştirme Mühendisi Randstad Türkiye

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. ==================================================== mevcut ürün geliştirme koleksiyona yeni ürünler eklememek yurtdışı tasarımcı ve danışmanlarla çalışmak

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründeki müşterimiz için ürün geliştirme mühendisi arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümünden mezun tekstil sektöründe minimum 2 yıl arge konusunda deneyimi olan çok iyi derecede ingilizce bilen ms office programlarına hakim yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek seyahat engeli olmayan askerlik hizmetini tamamlamış olan Denizli ilinde ikamet eden sonuç odaklı

 • İkoll Tekstil // Karçam Tekstil

  Endüstri Mühendisi / Üretim Planlama İkoll Tekstil // Karçam Tekstil

  Tayland

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2009 YILINDA AVCILAR İGS BİNASINDA BULUNAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ, STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE, TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR. ŞİRKET PROFİLİMİZE UYGUN, ÜRETKEN,ÇALIŞKAN VE BAŞARILI ÜRETİM PLANLAMA TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim Planlama süreçlerinde deneyimli, Konfeksiyon İmalatında deneyimli üretim ve planlama tecrübesine sahip olmak, Gelen siparişlere uygun hammadde planlaması yapmak, Günlük,haftalık ve aylık üretim planlamasını yapmak, NEBİM V3 ERP bilgisine sahip olmak ve kullanabiliyor olmak, ERP ve Malzeme ihtiyaç planlaması (MRP) konusunda çalışmış, Zaman analizi, iş etüdü, metod geliştirme, verimlilik konularına hakim, Makine Planlama,Kapasite Planlama ve Personel Planlama konularında deneyimli olmak Mevcut üretim sistemini revize ederek geliştirebilecek, Tercihen yabancı dil bilgisi olan Analitik düşünme yeteneğine sahip, Sürücü belgesine sahip Erkek adaylar için Askerlikle ilişkisi olmayan, Bayan veya Bay takım arkadaşları arıyoruz,

 • Özak Tekstil

  Üretim Mühendisi-Şanlıurfa Özak Tekstil

  Şanlıurfa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan, 3.000 çalışanı ile bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe ŞANLIURFA fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tekstil, endüstri, kimya mühendisliği bölümlerinden mezun 0-2 yıl arasında iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yapılan mühendislik çalışmalarını sahaya uyarlanmasını sağlayacak, Kararlı, takipçi, detaylara dikkat eden, farklı düşünme becerisi olan, dinamik Analitik düşünebilen, mühendislik bakış açısı gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Dest Tekstil

  Üretim Mühendisi Dest Tekstil

  İstanbul Avrupa

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Örme kumaş üretimi yapan 60 örme makinalı işletmemizde Üretim Planlama ve Kontrol sürecinde yetiştirilmek üzere adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite'lerin Tekstil veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun Iyi derecede İngilizce bilen Öğrenmeye hevesli Analitik düşünebilen Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış ( bay adaylar için)

 • Ersur Tekstil

  Tekstil Mühendisi Ersur Tekstil

  Bilecik

  27 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ersur Tekstil Bozöyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere;

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, - İplik konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Çok iyi derecede ingilizce bilen, - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Tekstil Mühendisi BAYAN çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Finteks Tekstil

  Junior Yazılım Mühendisi Finteks Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılında kurulan ve Dünyaca ünlü markalar için bayan örme dış giyim konfeksiyonu alanında üretim yapan firmamız %100 ihracat yapmaktadır. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamızda ERP Projesinde görev alacak Tekstil sektöründe kariyer hedefi olan Junior Yazılım Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, MIS (Management Information Systems) ve benzeri bölümlerinden mezun, · JAVA programlama dilini bilen, · Temel veritabanı nesneleri ile çalışmış ve SQL sorgulama diline hakim, · Tercihen ERP alanında tecrübeli, · Nesne tabanlı yazılım geliştirme konusunda deneyimli, · Tercihen mobil uygulama geliştirme deneyimi olan, · Literatürü İngilizce izleyebilecek, yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Tercihen seyahat engeli olmayan, · Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

 • Memnun Makina

  Makina Mühendisi Memnun Makina

  İstanbul Avrupa

  19 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil Boya ve Terbiye Makinaları İmalatı yapan firmamıza ; - Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, - Makine İmalat konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Mekanik tasarım yeteneği yüksek olan ve imalat takibi yapabilecek - Üretim için malzeme hazırlığını takip edecek, üretim sürecini kontrol edebilecek, - Malzeme bilgisi, Makine elemanları, Pnömatik ve Hidrolik konularına hakim - Telefonda müşteri ile görüşebilecek - Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği yüksek, - İletişim becerisi gelişmiş, - Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini yapmış - İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden - Yeni teknolojileri takip etme konusunda istekli, araştırma becerisine sahip - Takım çalışmasına yatkın ve temsil yeteneğine sahip - Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen),

  Aranan Nitelikler

 • Karbel Konfeksiyon

  Kumaş Satınalma Sorumlusu Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde Kumaş Satınalma Birimi’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, tercihen tekstil mühendisi, Dokuma kumaş konusunda deneyimli (özellikle gömlek) Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Askerlik hizmetini tamamlamış BAY ya da BAYAN,

 • Vakko

  Kimya Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde ipek kumaşlar üzerine boya - baskı - apre konularında görev alacak "Kimya Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Kimyası konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Desa Deri

  Üretim Mühendisi Desa Deri

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim bant gruplarını kurup üretim takibi yapabilecek, etüt planlama yapabilecek, fabrika üretim akış şemalarını oluşturabilecek, endüstriyel otomasyon sistemlerini kurdurabilecek, üretim personel sevk ve idaresini yapabilecek, Üretim Mühendisi.

  Aranan Nitelikler Fakültelerin Endüstri, İşletme veya Tekstil Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Üretim bölümlerinde en az 1 senelik deneyim sahibi olmak, MS Office programlarını çok iyi kullanmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Esnek çalışma saatlerine uyabilmek.

 • Acar Kimya ve Tekstil

  Satınalma (Kimya Mühendisi Ya Da Kimyager) Acar Kimya ve Tekstil

  İstanbul Anadolu

  19 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın satın alma departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satın alımlarla ilgili piyasa fiyat araştırması yapılması ve yaklaşık maliyetin hesaplanması ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlamak, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Ersur Tekstil

  Elektrik Mühendisi Ersur Tekstil

  Bilecik

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına ağırlıklı el örgü ve halı ipliği üretimi yapan Bozüyük tesislerimize, Ersur Tekstil Bilecik Bozüyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere... - Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun. - Konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi - İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Elektrik Mühendisi çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - tekstil mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?