tekstil mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
tekstil mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Inspektör - Enspektör (Tekstil Mühendisi) Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Tekirdağ

  12 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Tekstil Mühendisliği mezunu, Tercihen örme ve dokuma alanında en az 2 yıl tecrübeli, Üretilen ürünlerin final/ara kalite kontrolleri gerçekleştirebilecek, sevk/iptal onayını verebilecek yetkinliğe sahip, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İletişim becerileri güçlü, görünümüne özen gösteren, LACOSTE markasının lisanslı üreticisi Devanlay Eren Tekstil San A.Ş.’de tam zamanlı çalışabilecek İnspektör arayışımız bulunmaktadır.

 • Vakko

  Tekstil Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliği'nde ( boya - baskı - apre ) görev alacak "Tekstil Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen alanında 2-3 yıl tecrübe sahibi, İş ve zaman etüdü ile standart üretim kapasitelerini belirleyecek, Üretim bilgilerini toparlayıp, istatistiksel olarak analiz edip raporlayabilecek, Bant performansını ve verimliliğini arttırabilecek, Üretim planlama faaliyetlerini ve metod geliştirme çalışmaları yapabilecek, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Ersur Tekstil

  Tekstil Mühendisi Ersur Tekstil

  Bilecik

  27 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ersur Tekstil Bozöyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere;

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, - İplik konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Çok iyi derecede ingilizce bilen, - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Tekstil Mühendisi BAYAN çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Finteks Tekstil

  Junior Yazılım Mühendisi Finteks Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılında kurulan ve Dünyaca ünlü markalar için bayan örme dış giyim konfeksiyonu alanında üretim yapan firmamız %100 ihracat yapmaktadır. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamızda ERP Projesinde görev alacak Tekstil sektöründe kariyer hedefi olan Junior Yazılım Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, MIS (Management Information Systems) ve benzeri bölümlerinden mezun, · JAVA programlama dilini bilen, · Temel veritabanı nesneleri ile çalışmış ve SQL sorgulama diline hakim, · Tercihen ERP alanında tecrübeli, · Nesne tabanlı yazılım geliştirme konusunda deneyimli, · Tercihen mobil uygulama geliştirme deneyimi olan, · Literatürü İngilizce izleyebilecek, yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Tercihen seyahat engeli olmayan, · Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

 • Finteks Tekstil

  Endüstri Mühendisi Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılında kurulan ve Dünyaca ünlü markalar için bayan örme dış giyim konfeksiyonu alanında üretim yapan firmamız %100 ihracat yapmaktadır. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamızda Üretim süreçlerinde görev alacak Tekstil sektöründe kariyer hedefi olan ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ (Yetiştirilmek üzere Üretim Mühendisi) takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Endüstri Mühendisiği bölümünden mezun, · Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, · MS Office Programlarına hakim, · 20-27 yaşları arasında bayan, · Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Özak Tekstil

  Üretim Mühendisi-Şanlıurfa Özak Tekstil

  Şanlıurfa

  23 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan, 3.000 çalışanı ile bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe ŞANLIURFA fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tekstil, endüstri, kimya mühendisliği bölümlerinden mezun 0-2 yıl arasında iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yapılan mühendislik çalışmalarını sahaya uyarlanmasını sağlayacak, Kararlı, takipçi, detaylara dikkat eden, farklı düşünme becerisi olan, dinamik Analitik düşünebilen, mühendislik bakış açısı gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Taypa Tekstil

  Üretim Mühendisi Taypa Tekstil

  İstanbul Avrupa

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen firmalarına hazır giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamızın Silivri Değirmenköy Tesislerinde istihdam edilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun. İyi derecede İngilizce bilen. Analiz, planlama, organizasyon ve raporlama konularında yetenekli. MS Office programlarına hakim. Askerlikle ilişkisi bulunmayan. Silivri Değirmenköy civarında ikamet eden/edebilecek. Uzun vadeli kariyer planları olan. Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Karbel Konfeksiyon

  Kumaş Satınalma Sorumlusu Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde Kumaş Satınalma Birimi’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, tercihen tekstil mühendisi, Dokuma kumaş konusunda deneyimli (özellikle gömlek) Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Askerlik hizmetini tamamlamış BAY ya da BAYAN,

 • Desa Deri

  Düzce Fabrika Üretim ve Planlama Mühendisi Desa Deri

  Düzce

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Düzce fabrikamızda görev alacak, üretim takibi ve planlamasını yapabilecek, etüt planlama yapabilecek, fabrika üretim akış şemalarını güncelleyecek, endüstriyel sistemleri kurdurabilecek Üretim Mühendisi.

  Aranan Nitelikler Fakültelerin Endüstri, İşletme veya Tekstil Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Üretim bölümlerinde en az 1 senelik deneyim sahibi olmak, MS Office programlarını çok iyi kullanmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Esnek çalışma saatlerine uyabilmek.

 • Randstad Türkiye

  Ürün Geliştirme Mühendisi Randstad Türkiye

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. ==================================================== mevcut ürün geliştirme koleksiyona yeni ürünler eklememek yurtdışı tasarımcı ve danışmanlarla çalışmak

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründeki müşterimiz için ürün geliştirme mühendisi arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümünden mezun tekstil sektöründe minimum 2 yıl arge konusunda deneyimi olan çok iyi derecede ingilizce bilen ms office programlarına hakim yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek seyahat engeli olmayan askerlik hizmetini tamamlamış olan Denizli ilinde ikamet eden sonuç odaklı

 • Desa Deri

  Üretim Mühendisi Desa Deri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim bant gruplarını kurup üretim takibi yapabilecek, etüt planlama yapabilecek, fabrika üretim akış şemalarını oluşturabilecek, endüstriyel otomasyon sistemlerini kurdurabilecek, üretim personel sevk ve idaresini yapabilecek, Üretim Mühendisi.

  Aranan Nitelikler Fakültelerin Endüstri, İşletme veya Tekstil Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Üretim bölümlerinde en az 1 senelik deneyim sahibi olmak, MS Office programlarını çok iyi kullanmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Esnek çalışma saatlerine uyabilmek.

 • Vakko

  Kimya Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde ipek kumaşlar üzerine boya - baskı - apre konularında görev alacak "Kimya Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Kimyası konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Marteks//Marmara Tekstil

  Endüstri Mühendisi Marteks//Marmara Tekstil

  Bursa

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Planlama Müdürlüğümüz bünyesinde, Planlama Mühendisi kadrosunda görev verilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe, materyal planlama tecrübesi olan, Organizasyon, zaman yönetimi ve planlama becerileri gelişmiş, Çözüm odaklı, analitik düşünen, MS Office uygulamalarına hakim, İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa veya İnegöl'de ikamet eden.

 • Verona Ev Tekstili

  Üretim Mühendisi Verona Ev Tekstili

  Sakarya

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Verona Tekstil A.Ş.’ye aşağıdaki niteliklere sahip "Üretim Mühendisi” aramaktayız;

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Makine Mühendisliği , bölümlerinden mezun, Üretim bölümlerinde sorumluluk alacak, Tercihen Üretim planlama/Süreç iyileştirme tecrübesi olan, Toplam kalite ve takım çalışmasını benimsemiş, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime açık, ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarına hakim, Windows tabanlı paket program kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 35 yaşını aşmamış, Askerliğini yapmış, Sakarya / Adapazarı ‘nda ikamet eden/edebilecek, Bay adaylar arıyoruz.

 • Memnun Makina

  Makina Mühendisi Memnun Makina

  İstanbul Avrupa

  16 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil Boya ve Terbiye Makinaları İmalatı yapan firmamıza ; - Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, - Makine İmalat konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Mekanik tasarım yeteneği yüksek olan ve imalat takibi yapabilecek - Üretim için malzeme hazırlığını takip edecek, üretim sürecini kontrol edebilecek, - Malzeme bilgisi, Makine elemanları, Pnömatik ve Hidrolik konularına hakim - Telefonda müşteri ile görüşebilecek - Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği yüksek, - İletişim becerisi gelişmiş, - Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini yapmış - İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden - Yeni teknolojileri takip etme konusunda istekli, araştırma becerisine sahip - Takım çalışmasına yatkın ve temsil yeteneğine sahip - Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen),

  Aranan Nitelikler

 • Ersur Tekstil

  Elektrik Mühendisi Ersur Tekstil

  Bilecik

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına ağırlıklı el örgü ve halı ipliği üretimi yapan Bozüyük tesislerimize, Ersur Tekstil Bilecik Bozüyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere... - Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun. - Konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi - İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Elektrik Mühendisi çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - tekstil mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?