tekstil mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
tekstil mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Tekstil Mühendisi
  Relax Mode
  İzmir 11 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere yeni mezun TEKSTİL MÜHENDİSİ aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Genç, dinamik, öğrenmeye açık, Sistemli ve disiplinli çalışma yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Yeni Mezun Tekstil MÜHENDİSİ alınacaktır.

 • İş Açıklaması 22004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın?     Tedarik Zinciri Uzmanına üretim planlama süreçlerinde destek olarak, ilerleyen süreçlerde; Üretim süreçleriyle ilgili verileri ERP Programına girmek ve verilerin doğruluğunu sağlamak, Kumaş, aksesuar ve yarı mamul sevkiyatını yaptırmak ve takip etmek, Üretim süreçlerini ve üretim operasyonlarını ( kesim, baskı, nakış, yıkama, dikim, ütü paket vb. ) takip etmek, Ürün inspection ve yükleme süreçlerini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tedarik Zinciri Bölümünde yetiştirilmek üzere, Tekstil sektöründe deneyim kazanıp kariyer yapmayı hedefleyen, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın?     Üretim planlama, tedarik zinciri yönetimi, müşteri ilişkileri ve planlama süreçlerinde yetiştirilmek üzere yeni mezun adaylar işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen Tekstil sektörünün hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapısına uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimti ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul Avrupa yakasına ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Tekstil Mühendisi Planlamacı
  Petek Tekstil
  İstanbul Avrupa 14 Kasım 2015

  İş Açıklaması Örme kumaştan bayan, erkek,çocuk dış giyim imalat ve ihracat yapan şirketimize, Siparişi alınan ürünlerin terminlere bağlı kalarak,kumaş tedariğini sağlayıp .Ürünle ilgili planlama yapıp imalata hazır hale getirilmesi        

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisi mezunu MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, yaratıcı ve öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın,

 • Tekstil Mühendisi
  Ersur Tekstil
  Bilecik 27 Ekim 2014

  İş Açıklaması Ersur Tekstil Bozöyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere;

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, - İplik konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Çok iyi derecede ingilizce bilen, - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Tekstil Mühendisi BAYAN çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • İş Açıklaması YOUR MISSION:  You develop your supplier's expertise to produce quality products within short lead-times and low cost.   After 2 Months of Integration Period in our Istanbul Production Office, you will be based in Cankiri to manage the Sustainble Business , inclusing; Quality, Environment, Lean Management at our Partner Supplier. You carry out quality control on your supplier.  You enforce the social charter.  You ensure that environmental and toxicology rules are respected.  You are responsible for a regular control plan.  You evaluate and ensure the quality of your products.  You measure and correct discrepancies.  You explain and recommend changes. 

  Aranan Nitelikler Textile Engineer  A good communicator and mentor, you motivate your supplier and ensure their continual progression.  Organised, you endlessly strive to adhere to deadlines and prioritise your actions.  Responsible and thorough, you achieve high quality production.  Honest and committed, you apply the social and environmental charter with conviction and determination.  With your helpful attitude and love of sport you push yourself to find solutions.  Your pragmatism and energy allow you to achieve your goals  Has a driving licance and you are active driver  You can speak fluent English and Turkish.   

 • Tekstil Mühendisi
  Lk&Jns Dew
  İstanbul Avrupa 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması Örme/dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamıza Güngören yetiştirilmek üzere TEKSTİL MÜHENDİSLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun Office programlarına hakim Analitik düşünebilen, pratik Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü Detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı Avrupa Yakası’nda ikamet eden Askerliğini tamamlamış ( bay adaylar için)

 • Tekstil Mühendisi
  Zeki Triko A.Ş.
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun Tekstil sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Kumaş, aksesuar bilgisi olan, Üretim süreçlerini ve üretim operasyonlarını ( kesim, baskı, nakış, yıkama, dikim,) takip edebilecek Sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, 25-40 yaşları arasında, Tekstil sektöründe deneyim kazanıp kariyer yapmayı hedefleyen, Bayan Yönetici adaylarına ihtiyacımız vardır.  

 • Tekstil Mühendisi
  Vakko
  İstanbul Avrupa 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliği'nde ( boya - baskı - apre ) görev alacak "Tekstil Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen alanında 2-3 yıl tecrübe sahibi, İş ve zaman etüdü ile standart üretim kapasitelerini belirleyecek, Üretim bilgilerini toparlayıp, istatistiksel olarak analiz edip raporlayabilecek, Bant performansını ve verimliliğini arttırabilecek, Üretim planlama faaliyetlerini ve metod geliştirme çalışmaları yapabilecek, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • İş Açıklaması Perdelik kumaş üretimi ve ihracatı yapan Firmamızda, Dokuma Fabrikamızın İşletme sorumluluğunu alabilecek Tekstil Mühendisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - İşletme deneyimi olan, - Ev tekstili (Perde) sektöründe görev almış, - Somet ve Wamatex makinalarını hakim, - Dokuma ve Büküm bilgisi olan, - Maliyet ve analiz konusunda deneyimli, - Jakar bilgisine sahip,

 • İş Açıklaması CU TEKSTİL’e  MÜŞTERİ TEMSİLCİ ASİSTANI ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler Örme Konfeksiyonda deneyimli Tekstil Mühendisi İyi seviyede İngilizce bilen En az bir yıl deneyimli Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyumlu

 • İş Açıklaması Eren Tekstil Tic ve San A.Ş. Kumaş Boya  işletmemizde  üretim departmanımızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde KİMYA veya TEKSTİL MÜHENDİSİ alınacaktır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun Ms Office uygulamalarına hakim Tercihen İngilizce bilen İş takibi, araştırma ve geliştirme becerisi gelişmiş olan, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı,  insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, Çorlu veya civarında  ikamet edebilen, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Kumaş Satın Alma Elemanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Örme kumaş bilgisi ve satın alma konusunda deneyimi olan, Tercihen Tekstil Mühendisi Hızlı, dinamik ve çalışmayı seven, ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adayların askerliğini yapmış olması

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin Endüstri veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Tercihen Tekstil sektöründe dokuma planlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli, • Planlama ve Organizasyon yeteneği yüksek, • MS Office programlarına hakim, • İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, • Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, • Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Planlama Mühendisi aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan, 3.000 çalışanı ile bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe 'Malatya' fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin tekstil, endüstri, kimya mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yapılan mühendislik çalışmalarını sahaya uyarlanmasını sağlayacak, Kararlı, takipçi, detaylara dikkat eden, farklı düşünme becerisi olan, dinamik, Analitik düşünebilen, mühendislik bakış açısı gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Deniz Tekstil 1994 yılında Denizlide kurulmuştur. 9.000 metrekaresi konfeksiyon bölümü, 18.000 metrekaresi iplik ve örgü bölümü, 6.000 metrekaresi boyahane bölümü olmak üzere 33.000 metrekarelik kapalı alana sahip`tir ve toplam 65.000 metrekarelik bir alana inşa edilmiştir. Konfeksiyon bölümünde 500 kişi, iplik ve örgü bölümünde 200 kişi, boyahane bölümünde 175 kişi olmak üzere toplam 875 kişi çalışmaktadır. Deniz Tekstil olarak kalite, çevre ve iş sağlığı - güvenliğini her faaliyetimizde ön planda tutmaktayız. Boyahane Bölümünde uygulanan Entegre Yönetim Sistemi ile de bu alanda önemli bir fark yaratmaktayız. Kalite politikamızın ana hedefi, tüm çalışanlarımızın benimsediği ekip çalışması ile "Kalitenin Sürekliliği"ni sağlamaktır. Bu sürekli gelişim ve değişim ile Deniz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan ‘’ FASON TAKİP ‘’ departmanımızda görev almak üzere;   İstenen kalite ve terminde en uygun fiyatta üretim yaptırmak, Üretici firmalarla görüşmeler yaparak gerekli olan planlamayı organizasyon yapısını ve tedarik zincirini oluşturmak, İmalat ve planlama bölümlerinin iş akış organizasyonunun kontrolü ve hız kalitesinin arttırılmasını sağlamak için, '' ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Örme Konfeksiyonunda deneyimli, Atölye yönetimi ve fason üretim takibi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama ve takip konularında yetenekli, MS Office uygulamalarına hâkim, Takım çalışmasına uyumlu, İletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilincine sahip, Askerliğini tamamlamış erkek.  

 • Satın Alma Sorumlusu
  Camp Tekstil
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Avrupa’ya denim grubu bayan&erkek spor giyim ihracatı yapan firmamızın kapasite artışına yönelik aşağıdaki özelliklere sahip  “SATIN ALMA SORUMLUSU” unvanıyla çalışacak • Takım çalışmasına yatkın, • Denim sektöründe çalışmış, • Aksesuar satın almada 10 yıl tecrübeli, • Nebim Winner tedarik üretim programına hakim, • Satın alma süreçleri ve tedarikçi ilişkileri konusunda bilgi sahibi, • Satın alma deneyimli tercihen tekstil veya endüstri mühendisi, • MS Office programlarına hakim, • İnsan ilişkilerinde başarılı, müzakere ve ikna yeteneğine sahip, • Planlama ve takipçilik yönleri güçlü, • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Avrupa Yakasında ikamet eden bay/bayan  takım arkadaşları arıyoruz.  

 • Planlama Uzmanı
  Dest Tekstil
  İstanbul Avrupa 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması Örme kumaş üretimi yapan işletmemizde istihdam edilmek üzere "Planlama  Uzmanı" aramaktayız.                      Gelen siparişlerin planlanması, örme ve boya talimatlarının hazırlanması, üretim sürecinin takip edilerek tamamlanan siparişlerin kapanış raporlarının hazırlanması. Gerekli planlama kayıtlarının oluşturulması.  

  Aranan Nitelikler Tekstil yada endüstri mühendisi Analitik düşünebilen, pratik Analiz ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm ve sonuç odaklı Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü Askerliğini tamamlamış ( bay adaylar için)  

 • İş Açıklaması LACOSTE markasının lisanslı üreticisi Devanlay Eren Tekstil San A.Ş.’de   *Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Müh bölümlerinden mezun (Tercihen İTÜ veya Ege Üniversitesi),   *Tercihen konfeksiyon kalite kontrolü konusunda deneyimli,   *Detaylara önem veren ve takip yönü gelişmiş,   *Tercihen İngilizce ve /veya Fransızca bilen,   *Ms Office uygulamalarına hakim,   *Ekip çalışmasına yatkın,   *İletişim becerileri güçlü,   *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   *Çorlu veya civarında ikamet edebilen,   * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.   

  Aranan Nitelikler

 • Çevre Mühendisi
  Baydemirler Tekstil
  İstanbul Avrupa 20 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ev Tekstili-Perde sektöründe lider olan Grubumuzun İstanbul - Kıraç fabrikasında görevlendirilmek üzere;  ÇEVRE MÜHENDİSİ aramaktayız; 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,  Tercihen “Çevre Görevlisi Belgesi’ne” sahip,   Tercihen İş Güvenliği Uzmanı, Atıksu arıtma tesisi projelerinde tecrubeli, Takım çalışmasına yatkın ve etkin iletişim kurabilen,  En az 2 yıllık deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen,  MS Office programlarını kullanabilen,  B sınıfı ehliyetli, aktif kullanabilen, Askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay Çevre Mühendisi Alınacaktır.  

 • Elektrik Mühendisi
  Ersur Tekstil
  Bilecik 2 Eylül 2014

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına ağırlıklı el örgü ve halı ipliği üretimi yapan Bozüyük tesislerimize, Ersur Tekstil Bilecik Bozüyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere... - Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun. - Konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi - İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Elektrik Mühendisi çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Müşteri İlişkileri
  Appriva
  İstanbul Avrupa 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması         Dünyanın önde gelen markaları için Hazır Giyim üretimi yapan firmamıza  Müşteri Temsilcisi aınacaktır.         

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu ( Tercihen Tekstil Mühendisi mezunu ) Tercihen İngilizce bilen MS Ofis uygulamalarını iyi derecede kullanabilen İnsan İlişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı Sorumluluk almaya istekli Seyehat engeli olmayan İstanbul’un Avurpa yakasında ikamet eden Deneyimli ve Yetiştirilmek üzere yeni mezun  Bayan Müşteri Temsilcileri Alınacaktır…

 • İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. ==================================================== mevcut ürün geliştirme koleksiyona yeni ürünler eklememek yurtdışı tasarımcı ve danışmanlarla çalışmak

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründeki müşterimiz için ürün geliştirme mühendisi arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümünden mezun tekstil sektöründe minimum 2 yıl arge konusunda deneyimi olan çok iyi derecede ingilizce bilen ms office programlarına hakim yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek seyahat engeli olmayan askerlik hizmetini tamamlamış olan Denizli ilinde ikamet eden sonuç odaklı

 • Kumaş Satınalma Sorumlusu
  Karbel Konfeksiyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde Kumaş Satınalma Birimi’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, tercihen tekstil mühendisi, Dokuma kumaş konusunda deneyimli (özellikle gömlek) Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Askerlik hizmetini tamamlamış BAY ya da BAYAN,

 • Endüstri Mühendisi
  Vakko
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Vakko Esenyurt Üretim Merkezi’nde, Konfeksiyon İşletmesi Birim Yöneticiliği bünyesinde istihdam edilmek üzere, birimindeki üretim faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenecek "Endüstri Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, * Tekstil-Konfeksiyon sektöründe üretim ve planlama süreçlerinde en az 3-5 yıl tecrübeli, * İyi düzeyde İngilizce bilen, *Zaman,metot etüdü ve verimlilik yönetimi konusunda çalışmaları olan, * İş analizi,süreç analizi,süreç geliştirme,kalite yönetim sistemlerinin yapılandırılması koularında tecrübeli, * Analitik düşünme yeteneğine sahip, * Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, * Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, * Sistematik dökümantasyon ve raporlama yapabilecek, * MS Office programlarına hakim, * Avrupa yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Aktif olarak araç kullanbilen.

İş Habercisi - tekstil mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?