tekstil mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
tekstil mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Tekstil Mühendisi(Üretim Planlama)Santoni Seamless Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Denizli

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması OZANTEKS Tekstil San. ve Tic. A.Ş. olarak tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızın SANTONİ SEAMLESS (DİKİŞSİZ GİYİM) departmanında üretim planlama biriminde görevlendirilmek üzere '' TEKSTİL MÜHENDİSİ '' istihdam edilecektir. Üretim Planlama sürecinin takibini yapacak, Üretiminin tüm aşamalarını planlayacak, Yönetime gerekli raporlamaları yapacak. Maliyet çalışmalarını yapacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede Excel bilen ve MS Office programlarını kullanabilen, Üretim takibi ve planlaması alanında en az 3 yıl deneyimli, Süreç raporlamalarıyla ilgili bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kendisine bağlı ekibi yönetebilecek ve yönlendirebilecek seviyede, Denizlide ikamet eden veya edebilecek olan, BAY/BAYAN.

 • Kotonteks Tekstil

  Tekstil Mühendisi Kotonteks Tekstil

  Bursa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dokuma fabrikamızın çeşitli departmanlarında tecrübe ve yeteneklerine göre çeşitli pozisyonlarda görevlendirilecek tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Bursa’da ikamet eden teknik elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Vakko

  Tekstil Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliği'nde ( boya - baskı - apre ) görev alacak "Tekstil Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen alanında 2-3 yıl tecrübe sahibi, İş ve zaman etüdü ile standart üretim kapasitelerini belirleyecek, Üretim bilgilerini toparlayıp, istatistiksel olarak analiz edip raporlayabilecek, Bant performansını ve verimliliğini arttırabilecek, Üretim planlama faaliyetlerini ve metod geliştirme çalışmaları yapabilecek, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Tekstil Mühendisi Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çift Geyik Karaca 1917 yılında Bandırma’da kurulduktan sonra 1949 yılında Karaca Örme Sanayi olarak İstanbul’da üretime başlamış ve 1961 yılında yurt dışına ihraç edilen ilk Türk Tekstil markası olarak tarihe adını yazdırmıştır. 2005 yılında Narin Group ailesine katılarak markalaşma yolunda ilk adımını atan Karaca, dünya standartlarında bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Yenibosna' da bulunan Genel Merkezimizde görevlendirmek üzere; Sefaköy, Yenibosna lokasyonlarına yakın yerlerde ikamet eden yeni mezun Tekstil Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden yeni mezun,( Diğer bölümlerden başvurular dikkate alınmayacaktır. ) Planlama , organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü, Ms Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, Avrupa yakasında ikamet edebilen, Bay , bayan

 • Ersur Tekstil

  Tekstil Mühendisi Ersur Tekstil

  Bilecik

  27 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ersur Tekstil Bozöyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere;

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, - İplik konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Çok iyi derecede ingilizce bilen, - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Tekstil Mühendisi BAYAN çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Adecco Bakırköy

  Tekstil Mühendisi Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa

  18 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz TEKSTİL sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "TEKSTİL MÜHENDİSİ" aramaktayız. Fabrikalarda üretim kumaşlarının kalite kontrolünü yönetmek,kalite kontrol neticesinde kumaşların konfeksiyon üretimine uygun olup olmadığı konusunda yorum yapmak, kalite kontrol sonrasında detaylı rapor vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Dokuma kumaş konusunda en az 4 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına uyumlu, Yurt içi seyahat engeli olmayan, Prezantabl ve iletişimi düzgün, Tercihen 4 puan kumaş kontrolü bilen ve uygulayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

 • İpeker Tekstil

  Tekstil / Kimya Mühendisi İpeker Tekstil

  Bursa

  6 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1930 yılından beri bayan giyimine yönelik kumaş üreten firmamız için, *Tekstil Müh. / Kimya Müh. Bölümleri mezunu *Apre, Boya, Baskı yada Kalite Güvence konusunda asgari bilgi / tecrübeye haiz *Çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli *Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış İşletme mühendisliği veya Kalite Güvence bölümlerimize 20-35 yaş arasında çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Finteks Tekstil

  Endüstri Mühendisi Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılında kurulan ve Dünyaca ünlü markalar için bayan örme dış giyim konfeksiyonu alanında üretim yapan firmamız %100 ihracat yapmaktadır. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamızda Üretim süreçlerinde görev alacak Tekstil sektöründe kariyer hedefi olan ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ (Yetiştirilmek üzere Üretim Mühendisi) takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Endüstri Mühendisiği bölümünden mezun, · Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, · MS Office Programlarına hakim, · 20-27 yaşları arasında bayan, · Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Verona Ev Tekstili

  Üretim Mühendisi Verona Ev Tekstili

  Sakarya

  15 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Verona Tekstil A.Ş.’ye aşağıdaki niteliklere sahip "Üretim Mühendisi” aramaktayız;

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Makine Mühendisliği , bölümlerinden mezun, Üretim bölümlerinde sorumluluk alacak, Tercihen Üretim planlama/Süreç iyileştirme tecrübesi olan, Toplam kalite ve takım çalışmasını benimsemiş, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, değişime açık, ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarına hakim, Windows tabanlı paket program kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 35 yaşını aşmamış, Askerliğini yapmış, Sakarya / Adapazarı ‘nda ikamet eden/edebilecek, Bay adaylar arıyoruz.

 • Finteks Tekstil

  Junior Yazılım Mühendisi Finteks Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılında kurulan ve Dünyaca ünlü markalar için bayan örme dış giyim konfeksiyonu alanında üretim yapan firmamız %100 ihracat yapmaktadır. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamızda ERP Projesinde görev alacak Tekstil sektöründe kariyer hedefi olan Junior Yazılım Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, MIS (Management Information Systems) ve benzeri bölümlerinden mezun, · JAVA programlama dilini bilen, · Temel veritabanı nesneleri ile çalışmış ve SQL sorgulama diline hakim, · Tercihen ERP alanında tecrübeli, · Nesne tabanlı yazılım geliştirme konusunda deneyimli, · Tercihen mobil uygulama geliştirme deneyimi olan, · Literatürü İngilizce izleyebilecek, yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Tercihen seyahat engeli olmayan, · Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

 • Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Endüstri Mühendisi Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Denizli

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AR-GE / Sürekli Geliştirme Departmanımızda görevlendirilmek üzere, Süreçlerin analizi ve kontrolü alanlarında çalışarak, süreçlere yönelik darboğazları, verimsizlikleri, israfları tespit etmek ve geliştirici çözüm önerileri getirmek, Süreç performans sisteminin geliştirilmesi projesinde görev almak, TÜBİTAK-TEYDEB, Kalkınma Ajansı, vb. kurumların proje destek programları çerçevesinde proje geliştirmede görev yapmak, Yalın üretim teknikleri konusunda uygulamalı bilgi sahibi olmak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İletişimi güçlü, analitik düşünebilen, takım çalışmasına uyumlu, Bireysel gelişime yönelik ilgi ve açıklık (Adayın buna yönelik yaptığı çalışmaları kanıtlaması istenebilir.), İyi derecede teknik rapor hazırlama ve yazma becerisine sahip olmak (Adayın daha önce hazırladığı teknik rapor, proje vb. dokumanları sunması tercih nedeni olcaktır.), Türkçeyi iyi kullanmak, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak (İngilizce yeterliliğini gösteren YDS, TOEFL, IELTS, vb sınavlardan alınan belge istenecektir, İngilizce mülakat yapılacaktır.), Erkek adaylar için askerliği yapmış, Tercihen Denizli de ikamet ediyor olmak, Tekstil işletmesinde çalışmasına engel bir sağlık durumunun (alerji vb.) olmaması.

 • Fıratteks Tekstil

  Üretim Mühendisi Fıratteks Tekstil

  İzmir

  12 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dokuma hazır giyim ihracatı yapan konfeksiyon fabrikamıza aşağıdaki vasıflara haiz Üretim Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tekstil veya Endüstri Mühendisi benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli. Üretim optimizasyon çalışmalarının yürütülmesi, işgücü dağılım planlarının güncel tutulması Operatör yetkinlik tablolarının hazırlanması ve teknik eğitim ihtiyaçlarının tespit edilmesi, Üretimdeki tüm makine-ekipman demirbaş listesinin güncelliğinin kontrol edilmesi ve üretim alanı genel yerleşim çizelgesinin (lay-out) güncel tutulması, Performans problemi olan kişiler için performans iyileştirme çalışmalarının yapılması Raporlama faaliyetlerinin takibi, koordinasyonu ve yayınlanması

 • Karbel Konfeksiyon

  Kumaş Satınalma Sorumlusu Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde Kumaş Satınalma Birimi’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, tercihen tekstil mühendisi, Dokuma kumaş konusunda deneyimli (özellikle gömlek) Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Askerlik hizmetini tamamlamış BAY ya da BAYAN,

 • Desa Deri

  Üretim Mühendisi Desa Deri

  İstanbul Avrupa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim bant gruplarını kurup üretim takibi yapabilecek, etüt planlama yapabilecek, fabrika üretim akış şemalarını oluşturabilecek, endüstriyel otomasyon sistemlerini kurdurabilecek, üretim personel sevk ve idaresini yapabilecek, Üretim Mühendisi.

  Aranan Nitelikler Fakültelerin Endüstri, İşletme veya Tekstil Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Üretim bölümlerinde en az 1 senelik deneyim sahibi olmak, MS Office programlarını çok iyi kullanmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Esnek çalışma saatlerine uyabilmek.

 • Randstad Türkiye

  Ürün Geliştirme Mühendisi Randstad Türkiye

  Denizli

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. ==================================================== mevcut ürün geliştirme koleksiyona yeni ürünler eklememek yurtdışı tasarımcı ve danışmanlarla çalışmak

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründeki müşterimiz için ürün geliştirme mühendisi arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümünden mezun tekstil sektöründe minimum 2 yıl arge konusunda deneyimi olan çok iyi derecede ingilizce bilen ms office programlarına hakim yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek seyahat engeli olmayan askerlik hizmetini tamamlamış olan Denizli ilinde ikamet eden sonuç odaklı

 • Rabek Tekstil

  Düz Boya - Ram Bölümü Şefi Rabek Tekstil

  Bursa

  21 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BOYA - BASKI - APRE Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamıza DÜZ BOYA - RAM BÖLÜMÜ ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN TEKSTİL MÜHENDİSİ VEYA ÜNİVERSİTE MEZU KONUSUNDA TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ,

 • Mersu Tekstil Tic. San. Ltd. Şti.

  Çevre Mühendisi Mersu Tekstil Tic. San. Ltd. Şti.

  Kırklareli

  17 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lüleburgaz'da bulunan iplik boyama fabrikamızda çalıştırılmak üzere deneyimli, deneyimsiz Çevre Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Ersur Tekstil

  Elektrik Mühendisi Ersur Tekstil

  Bilecik

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına ağırlıklı el örgü ve halı ipliği üretimi yapan Bozüyük tesislerimize, Ersur Tekstil Bilecik Bozüyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere... - Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun. - Konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi - İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Elektrik Mühendisi çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Planlama Sorumlusu Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Avrupa

  10 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerika, Japonya,İtalya başta olmak üzere satılan BNG, Türkiye’de 16-17 mağazası ile imajını çok hızlı bir grafikle yükseltmiştir. BNG bilgi, tecrübe birikimi sofistike tarzı , rahat ve lüks dokunuşlu ifadelerini yansıtan,A ve A Plus kadına hitap eden marka olarak yerini daha da sağlamlaştırmıştır. BNG’ye damgasını vuran temel özellik, markanın lokomotifi olan siyah renge verdiği önem ve fonksiyonelliğidir. Keşfetmeyi ve keşfedilmeyi seven BNG kadını, bu ürünleri kişiselleştirerek, kendi tarzını yaratır. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli, dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz. Web Sayfası www.bng-design.com

  Aranan Nitelikler *Tercihen Endüstri mühendisi *konfeksiyon üretim planlamada en az 5 yıl tecrübeli *kumaş ve aksesuar satınalma ve tedarik yapabilen , referansına güvenen *Nebim Winner ve Üretim bilgili

 • Acar Kimya ve Tekstil

  Satınalma (Kimya Mühendisi Ya Da Kimyager) Acar Kimya ve Tekstil

  İstanbul Anadolu

  7 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın satın alma departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satın alımlarla ilgili piyasa fiyat araştırması yapılması ve yaklaşık maliyetin hesaplanması ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlamak, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Suwen

  Endustri Mühendisi Yeni Mezun Suwen

  İstanbul Anadolu

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil perakende ve mağazacılık sektöründe kaliteyi özümseyip müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız için operasyon biriminde görev alacak, tercihen Anadolu yakasında ikamet edecek, ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ aramaktayız;

  Aranan Nitelikler

 • Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret

  Gıda Mühendisi-İthalat Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret

  İstanbul Anadolu

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Sporcu Gıdaları ve Gıda Takviyeleri sektöründe 2005 yılında faaliyetine başlamış ve bu günlere başarıyla gelmiştir. Sektörünün tüm alanlarında hizmet veren firmamız , Dünyanın tanınmış markalarının distribütörü ve ithalatçısıdır. Dağıtım operasyonu da bulunan firmamızın dağıtım ekibi ve ağı Türkiye’nin sektöründe en büyük ve erişimi en yüksek yapısıdır. İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapan firmamız , Türkiye’nin tüm illerine de kargolar vasıtasıyla spor salonlarına , shoplara, online satış yapan büyük sitelere dağıtım yapmaktadır. E-Ticaret alanında da sektöründe lider olan firmamız kendi markalarını da oluşturmuştur. Kendi markalarını Almanya , Hollanda, İngiltere ve İrlanda gibi ülkelerde ürettirmektedir. Kalite çıtasını Avrupa standartlarının üst seviyesine taşıyan firmamızın XPRO , Sukrax ve RagingBull (eldiven ve tekstil) pazarda bilinen markalarıdır. Şirketimiz büyüyen ve gelişen pazarda ; yeni pazarlara açılmak ve mevcut altyapısını geliştirmek adına yeni bir süreç başlatmıştır. Bu süreçte şirketimizin İthalat ve Ruhsatlandırma departmanına şirketimize gelişim ve değişimde ivme katabilecek , karar verme , uygulama ve takip yeteneklerine sahip , Gıda ithalatı konusunda bilgisi olan dinamik , enerjik Gıda Mühendisleri adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adaylarımızda aradığımız özellikler: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda İthalatını bilen , Gıda mevzuatına hakim, Ürün geliştirme konusunda bilgili, Ruhsatlandırma süreçlerine vakıf, Yurtdışı üretim süreçlerini koordine edebilecek, Problem çözme yeteneğine sahip, İletişim becerileri de olan, İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Beykoz'a ulaşımı kolay lokasyonlarda ikamet eden , Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Lk&Jns Dew

  Tekstil Mühensdisi Lk&Jns Dew

  İstanbul Avrupa

  18 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İlgili üniversitelerden mezun, Tecrübeli Tekstil Mühendisi Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Hatemoğlu

  Kalite Güvence / İnspektör Hatemoğlu

  İstanbul Avrupa

  11 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil Mühendisi, Örme-Dokuma-Triko deneyimi olan, Kalite standartları konusunda bilgi sahibi, Konfeksiyon sürecinde tecrübe sahibi(Kumaş,kalıp,kesim,dikim,ütü,paket), Kalite-Termin konusunda takip yapabilen, Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat sorunu olmayan, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Adecco Erenköy

  Satış Mühendisi (Makine Mühendisi) Adecco Erenköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  16 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Alman ve Japon ortaklığında %100 yabancı sermayeli Tekstil Makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisi aramaktayız. Mevcut müşteri portföyü yönetimi yapmak, Potansiyel müşteriler ile görüşmek ve ürün satışını gerçekleştirmek, Teknik konularda destek sağlamak.

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisliği alanında lisans eğitimine sahip, Satış alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip ve yazılı-sözlü aktif olarak kullanabilen (Yabancı yöneticiye raporlama yapabilecek), Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan