tekstil mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
tekstil mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Tekstil Mühendisi
  Zeki Triko A.Ş.
  İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun Tekstil sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Kumaş, aksesuar bilgisi olan, Üretim süreçlerini ve üretim operasyonlarını ( kesim, baskı, nakış, yıkama, dikim,) takip edebilecek Sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, 25-40 yaşları arasında, Tekstil sektöründe deneyim kazanıp kariyer yapmayı hedefleyen, Bayan Yönetici adaylarına ihtiyacımız vardır.

 • İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Üretim planlama, tedarik zinciri yönetimi, müşteri ilişkileri ve planlama süreçlerinde yetiştirilmek üzere yeni mezun adaylar işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen Tekstil sektörünün hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapısına uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimti ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul Avrupa yakasına ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Tekstil Mühendisi
  Lk&Jns Dew
  İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Örme/dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamıza Güngören ve Hadımköy lokasyonlarında yetiştirilmek üzere ; TEKSTİL MÜHENDİSLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun Office programlarına hakim, ERP hakkında bilgi sahibi Analitik düşünebilen, pratik Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü Detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı Avrupa Yakası’nda ikamet eden Askerliğini tamamlamış ( bay adaylar için)

 • Endüstri / Tekstil Mühendisi
  Gelal Çorap
  İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Görüşme sırasında detaylı bilgi verilecektir.

  Aranan Nitelikler * Endüstri veya Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, * İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip , * Dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, * Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, * MS Office programlarını kullanabilen, * Yönetim ve idari raporları hazırlayabilecek, * Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden bay / bayan adaylar, Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır

 • İş Açıklaması 22004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Tedarik Zinciri Uzmanına üretim planlama süreçlerinde destek olarak, ilerleyen süreçlerde; Üretim süreçleriyle ilgili verileri ERP Programına girmek ve verilerin doğruluğunu sağlamak, Kumaş, aksesuar ve yarı mamul sevkiyatını yaptırmak ve takip etmek, Üretim süreçlerini ve üretim operasyonlarını ( kesim, baskı, nakış, yıkama, dikim, ütü paket vb. ) takip etmek, Ürün inspection ve yükleme süreçlerini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tedarik Zinciri Bölümünde yetiştirilmek üzere, Tekstil sektöründe deneyim kazanıp kariyer yapmayı hedefleyen, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Tekstil Mühendisliği mezunu, Tercihen örme ve dokuma alanında en az 2 yıl tecrübeli, Üretilen ürünlerin final/ara kalite kontrolleri gerçekleştirebilecek, sevk/iptal onayını verebilecek yetkinliğe sahip, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İletişim becerileri güçlü, görünümüne özen gösteren, LACOSTE markasının lisanslı üreticisi Devanlay Eren Tekstil San A.Ş.’de tam zamanlı çalışabilecek İnspektör arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Gıda ve Tekstil Makinaları imalatı sektöründe, üretimi bulunan Selimpaşa fabrikamızda görev yapacak; Mevcut Makinaların projelendirilmesi ve takibi, Ar-Ge çalışmalarının yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Tasarım ve konstrüksiyon yeteneği gelişmiş, Çok iyi derecede Solidworks kullanabilen, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, İmalat konusunda deneyimi olan (özellikle makine ve/veya talaşlı imalatta deneyimli), · MS Office programlarını kullanabilen, · İyi derecede İngilizce bilen, · Problem çözmeyi seven ve takım çalışmasına yatkın, İşinde ciddi, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Askerliğini tamamlamış,

 • Tekstil Mühendisi- Planlamacılar
  Petek Tekstil
  İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Örme kumaştan imalat ve ihracat yapan tekstil şirketimize; ÜRETİM PLANLAMACILARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Tekstil mühendisi -Teknik lise -Tecrübeli ve yetiştirilmek üzere -Takip yönü güçlü sonuç odaklı çalışabilen elemanlar alınacaktır.

 • Tekstil Mühendisi
  Ersur Tekstil
  Bilecik 27 Ekim 2014

  İş Açıklaması Ersur Tekstil Bozöyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere;

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, - İplik konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Çok iyi derecede ingilizce bilen, - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Tekstil Mühendisi BAYAN çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Tekstil Mühendisi
  Vakko
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliği'nde ( boya - baskı - apre ) görev alacak "Tekstil Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen alanında 2-3 yıl tecrübe sahibi, İş ve zaman etüdü ile standart üretim kapasitelerini belirleyecek, Üretim bilgilerini toparlayıp, istatistiksel olarak analiz edip raporlayabilecek, Bant performansını ve verimliliğini arttırabilecek, Üretim planlama faaliyetlerini ve metod geliştirme çalışmaları yapabilecek, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Endustri Mühendisi
  Suwen
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tekstil perakende ve mağazacılık sektöründe kaliteyi özümseyip müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız için operasyon biriminde görev alacak, ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil-Konfeksiyon sektöründe üretim ve planlama süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, Satın alma konusunda tecrübeli, İş analizi, süreç analizi, süreç geliştirme, kalite yönetim sistemlerinin yapılandırılması konusunda tecrübeli, Analitik düşünme yeteneğine sabit, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sabit, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Sistematik dökümantasyon ve raparlama yapabilecek, MS Office programlarına hakim, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Bay

 • Endüstri Mühendisi
  Ongan Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan Momis Mobilya şirketimize ''Endüstri Mühendisi'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi Düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Genç ve dinamik, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen ERP raporlama vb. deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden ( tercihen; Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt)

 • Endüstri Mühendisi
  Vakko
  İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Vakko Esenyurt Üretim Merkezi’nde, Konfeksiyon İşletmesi Birim Yöneticiliği bünyesinde istihdam edilmek üzere, birimindeki üretim faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenecek "Endüstri Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, * Tekstil-Konfeksiyon sektöründe üretim ve planlama süreçlerinde en az 3-5 yıl tecrübeli, * İyi düzeyde İngilizce bilen, *Zaman,metot etüdü ve verimlilik yönetimi konusunda çalışmaları olan, * İş analizi,süreç analizi,süreç geliştirme,kalite yönetim sistemlerinin yapılandırılması koularında tecrübeli, * Analitik düşünme yeteneğine sahip, * Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, * Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, * Sistematik dökümantasyon ve raporlama yapabilecek, * MS Office programlarına hakim, * Avrupa yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Aktif olarak araç kullanbilen.

 • İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. ==================================================== mevcut ürün geliştirme koleksiyona yeni ürünler eklememek yurtdışı tasarımcı ve danışmanlarla çalışmak

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründeki müşterimiz için ürün geliştirme mühendisi arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümünden mezun tekstil sektöründe minimum 2 yıl arge konusunda deneyimi olan çok iyi derecede ingilizce bilen ms office programlarına hakim yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek seyahat engeli olmayan askerlik hizmetini tamamlamış olan Denizli ilinde ikamet eden sonuç odaklı

 • Üretim Mühendisi
  Taypa Tekstil
  İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen firmalarına hazır giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamızın Silivri Değirmenköy Tesislerinde istihdam edilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun. İyi derecede İngilizce bilen. Analiz, planlama, organizasyon ve raporlama konularında yetenekli. MS Office programlarına hakim. Askerlikle ilişkisi bulunmayan. Silivri Değirmenköy civarında ikamet eden/edebilecek. Uzun vadeli kariyer planları olan. Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Sosyal Uygunluk ve Kalite Sistemleri alanında yetiştirilmek üzere Kalite Güvence Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yeni mezun, Tercihen tekstil mühendisi veya endüstri mühendisi İngilizce bilen Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Üretim ve kalite süreçlerinde aktif rol oynayabilecek, Bay/Bayan, İzmir'de ikamet eden, İnsan ilişkileri kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, Zaman yönetimi yapabilecek.

 • İş Açıklaması Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan, 3.000 çalışanı ile bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe ŞANLIURFA fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tekstil, endüstri, kimya mühendisliği bölümlerinden mezun 0-2 yıl arasında iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yapılan mühendislik çalışmalarını sahaya uyarlanmasını sağlayacak, Kararlı, takipçi, detaylara dikkat eden, farklı düşünme becerisi olan, dinamik Analitik düşünebilen, mühendislik bakış açısı gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İzmir ve İspanya’da tekstil makinaları imalatını yapan firmamız bünyesine, ürettiğimiz makinelerin otomasyon ve devreye alma işlemlerini yapacak deneyimli arkadaşlara ihtiyacımızvardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin MEKATRONİK, OTOMASYON, ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun, Üniversitelerin Makine, Elektirik ,Elektronik ,Mühendislik veya Yüksek okul mezun, PLC yazılım, otomasyon, donanım, kontrol ve kumanda bilgisi olan, Siemens Simatic Manager, WinCC Flexible, WinCC SCADA (tercihen), TIA Portal (tercihen) kullanabilen. SEE ELECTRICALveya benzeri çizim programlarını kullanan, İngilizcebilen, Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen, ve iyi bir iletişimci, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, Analitikdüşünceyapısınasahip ve gelişmeyeaçık, Referans gösterebilecek, Sabah 08:00 Akşam 18:00 saatleri arası çalışacak, NOT: Resimleri olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır

 • İş Açıklaması Derby Konveyör Bant olarak kauçuk kaplı tekstil karkas konveyör bant üretiminde uzman firmamızın Ar-Ge departmanında yer alacak yenilikçi yanı kuvvetli Kimya Mühendisi aranmaktadır. Yeni ürün geliştirme konusunda gerekli araştırmanın yapılması ve yazılı olarak yönetime sunulması, Yönetim onayı sonrası projelendirilmesi ve yönetime düzenli ara raporlar sunulması, Yürütülen projenin, takım arkadaşları koordinasyonuyla sonlandırılması, TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansı vb. desteklerinin mezvuatlarının incelenmesi, yeni projelerin bu destekler içerisinde araştırılması ve destek başvurusunun takibi, Sektör trendlerinin takibi ve vizyonumuzla örtüşecek yeniliklerin üretimimize yansıtılması için yurtdışında yayınlanan makalelerin incelenip, projeye dönüştürülmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendislik bölümlerinden mezun, Ar-Ge departmanında 2-3 sene deneyimli, Tercihen lastik sektöründe bilgi sahibi, Çerkezköy veya Çorlu bölgesinde ikamet eden veya edebilecek, Pratik ve çözüm üretebilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iş disiplinine sahip, İnsan ilişkilerinde güçlü, sözlü ifade ve temsil yeteneği kuvvetli, Sorumluluk sahibi, MS-office programlarına hakim, İleri derecede ingilizce makaleler okuma-anlama yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bay/Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Elektrik Mühendisi
  Ersur Tekstil
  Bilecik 2 Eylül 2014

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına ağırlıklı el örgü ve halı ipliği üretimi yapan Bozüyük tesislerimize, Ersur Tekstil Bilecik Bozüyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere... - Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun. - Konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi - İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Elektrik Mühendisi çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Kumaş Satınalma Sorumlusu
  Karbel Konfeksiyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde Kumaş Satınalma Birimi’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, tercihen tekstil mühendisi, Dokuma kumaş konusunda deneyimli (özellikle gömlek) Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Askerlik hizmetini tamamlamış BAY ya da BAYAN,

 • Kimya Mühendisi
  Vakko
  İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde ipek kumaşlar üzerine boya - baskı - apre konularında görev alacak "Kimya Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Kimyası konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - tekstil mühendisi için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?