tekstil mühendisi için İş İlanları

Hepsini Temizle
tekstil mühendisi
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Aydın Mensucat

  Tekstil Mühendisi Aydın Mensucat

  6 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başakşehir İkitelli 'deki Döşemelik Kumaş üretimi yapan fabrikamızın üretim ve satış alanlarında yetiştirmek üzere ; "Tekstil Mühendisi" çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, · MS Office uygulamalarına hakim, · Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, araştırmacı, · İngilizce bile, · İletişim becerileri güçlü, · Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, · 30 yaşını aşmamış, · Askerlik görevini tamamlamış, · Bay

 • Ersur Tekstil

  Tekstil Mühendisi Ersur Tekstil

  Bilecik

  27 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ersur Tekstil Bozöyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere;

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, - İplik konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Çok iyi derecede ingilizce bilen, - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Tekstil Mühendisi BAYAN çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Çağdaş Tekstil

  Planlama - Pazarlama Sorumlusu(Tekstil Mühendisi) Çağdaş Tekstil

  Bursa

  22 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayan fantazi kumaş imalatı yapan firmamızda planlama ve pazarlama bölümlerinde aktif olarak görevlendirilecek üzere tekstil mühendisleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 30 yaşını aşmamış, Araştırmacı, Aktif çalışmayı seven, Tercihen deneyimli, Tekstil mühendisi takım arkadaşları alınacaktır.

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Tekstil Mühendisi Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  8 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Bağcılar Mahmutbey'de ki ana üretim ve yönetim merkezinde yetiştirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde deneyimsiz TEKSTİL MÜHENDİSİ alınacaktır, - Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, - Kalite Güvence Departmanında yetiştirilmek üzere, - Öğrenmeye açık, İletişimi Kuvvetli, İş disiplini, iş istikrarına önem veren, - Bay adaylar için Askerliğini tamamlamış, - Avrupa yakası Bağcılar Mahmutbey'e ulaşım sorunu olmayan. - Yetiştirilmek üzere Bay-Bayan Tekstil Mühendisi arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Suwen

  Tekstil Mühendisi Yeni Mezun Suwen

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil perakende ve mağazacılık sektöründe kaliteyi özümseyip müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız için operasyon biriminde görev alacak, TEKSTİL MÜHENDİSLERİ aramaktayız;

  Aranan Nitelikler

 • Adecco Bakırköy

  Tekstil Mühendisi Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa

  18 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz TEKSTİL sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "TEKSTİL MÜHENDİSİ" aramaktayız. Fabrikalarda üretim kumaşlarının kalite kontrolünü yönetmek,kalite kontrol neticesinde kumaşların konfeksiyon üretimine uygun olup olmadığı konusunda yorum yapmak, kalite kontrol sonrasında detaylı rapor vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Dokuma kumaş konusunda en az 4 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına uyumlu, Yurt içi seyahat engeli olmayan, Prezantabl ve iletişimi düzgün, Tercihen 4 puan kumaş kontrolü bilen ve uygulayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

 • Finteks Tekstil

  Endüstri Mühendisi Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılında kurulan ve Dünyaca ünlü markalar için bayan örme dış giyim konfeksiyonu alanında üretim yapan firmamız %100 ihracat yapmaktadır. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamızda Üretim süreçlerinde görev alacak Tekstil sektöründe kariyer hedefi olan ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ (Yetiştirilmek üzere Üretim Mühendisi) takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Endüstri Mühendisiği bölümünden mezun, · Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, · MS Office Programlarına hakim, · 20-27 yaşları arasında bayan, · Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Endüstri Mühendisi Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Denizli

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AR-GE / Sürekli Geliştirme Departmanımızda görevlendirilmek üzere, Süreçlerin analizi ve kontrolü alanlarında çalışarak, süreçlere yönelik darboğazları, verimsizlikleri, israfları tespit etmek ve geliştirici çözüm önerileri getirmek, Süreç performans sisteminin geliştirilmesi projesinde görev almak, TÜBİTAK-TEYDEB, Kalkınma Ajansı, vb. kurumların proje destek programları çerçevesinde proje geliştirmede görev yapmak, Yalın üretim teknikleri konusunda uygulamalı bilgi sahibi olmak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İletişimi güçlü, analitik düşünebilen, takım çalışmasına uyumlu, Bireysel gelişime yönelik ilgi ve açıklık (Adayın buna yönelik yaptığı çalışmaları kanıtlaması istenebilir.), İyi derecede teknik rapor hazırlama ve yazma becerisine sahip olmak (Adayın daha önce hazırladığı teknik rapor, proje vb. dokumanları sunması tercih nedeni olcaktır.), Türkçeyi iyi kullanmak, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak (İngilizce yeterliliğini gösteren YDS, TOEFL, IELTS, vb sınavlardan alınan belge istenecektir, İngilizce mülakat yapılacaktır.), Erkek adaylar için askerliği yapmış, Tercihen Denizli de ikamet ediyor olmak, Tekstil işletmesinde çalışmasına engel bir sağlık durumunun (alerji vb.) olmaması.

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Endüstri Mühendisi (Yetiştirilmek Üzere) Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Bağcılar Mahmutbey'deki ana üretim ve yönetim merkezinde yetiştirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde deneyimsiz Endüstri Mühendisi alınacaktır, Tercihen ODTÜ BOĞAZİÇİ YTÜ İTÜ gibi üniversitelerin Endüstri mühendisligi bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış deneyimsiz, Yetiştirilmek üzere, Bay-bayan, Öğrenmeye açık, İletişimi kuvvetli, İş disiplini iş istikrarına önem veren, Avrupa yakası Bağcılar Mahmutbey'e ulaşım sorunu olmayan,

  Aranan Nitelikler NOT: Şirketimizde öğle yemeği ve belli güzergahlara servis uygulaması vardır. Şirketimizde Cumartesi Çalışması yoktur.

 • Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret

  Gıda Mühendisi-İthalat Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret

  İstanbul Anadolu

  6 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Sporcu Gıdaları ve Gıda Takviyeleri sektöründe 2005 yılında faaliyetine başlamış ve bu günlere başarıyla gelmiştir. Sektörünün tüm alanlarında hizmet veren firmamız , Dünyanın tanınmış markalarının distribütörü ve ithalatçısıdır. Dağıtım operasyonu da bulunan firmamızın dağıtım ekibi ve ağı Türkiye’nin sektöründe en büyük ve erişimi en yüksek yapısıdır. İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapan firmamız , Türkiye’nin tüm illerine de kargolar vasıtasıyla spor salonlarına , shoplara, online satış yapan büyük sitelere dağıtım yapmaktadır. E-Ticaret alanında da sektöründe lider olan firmamız kendi markalarını da oluşturmuştur. Kendi markalarını Almanya , Hollanda, İngiltere ve İrlanda gibi ülkelerde ürettirmektedir. Kalite çıtasını Avrupa standartlarının üst seviyesine taşıyan firmamızın XPRO , Sukrax ve RagingBull (eldiven ve tekstil) pazarda bilinen markalarıdır. Şirketimiz büyüyen ve gelişen pazarda ; yeni pazarlara açılmak ve mevcut altyapısını geliştirmek adına yeni bir süreç başlatmıştır. Bu süreçte şirketimizin İthalat ve Ruhsatlandırma departmanına şirketimize gelişim ve değişimde ivme katabilecek , karar verme , uygulama ve takip yeteneklerine sahip , Gıda ithalatı konusunda bilgisi olan dinamik , enerjik Gıda Mühendisleri adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adaylarımızda aradığımız özellikler: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda İthalatını bilen , Gıda mevzuatına hakim, Ürün geliştirme konusunda bilgili, Ruhsatlandırma süreçlerine vakıf, Yurtdışı üretim süreçlerini koordine edebilecek, Problem çözme yeteneğine sahip, İletişim becerileri de olan, İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Beykoz'a ulaşımı kolay lokasyonlarda ikamet eden , Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Ersur Tekstil

  Elektrik Mühendisi Ersur Tekstil

  Bilecik

  2 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına ağırlıklı el örgü ve halı ipliği üretimi yapan Bozüyük tesislerimize, Ersur Tekstil Bilecik Bozüyük İplik Üretim Tesislerinde Çalışmak Üzere... - Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun. - Konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi - İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip - Takım çalışmasına yatkın - Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip Elektrik Mühendisi çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Müşteri Temsilcileri Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Denizli

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil Sektöründe Havlu, Bornoz, Ev tekstili üreten tesisimizde görev alacak '' MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen Tekstil Mühendisi veya Endüstri Mühendisi) İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinden en az birine hakim, Müşteri temsilcisi veya benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, MS. Office programlarına iyi derecede hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Hızlı, pratik, çözüm odaklı ve işinde titiz.

 • İma Tekstil

  Kalite Kontrol Şefi İma Tekstil

  Bursa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PERDELİK KUMAŞ ÜRETİMİ VE İHRACATI YAPAN FABRİKAMIZIN KUMAŞ (HAM-MAMUL) KALİTE KONTOL BÖLÜMÜNDE KALİTE GÜVENCE YETKİLİSİ OLARAK GÖREV ALACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TEKSTİL MÜHENDİSİ VEYA YÜKSEK OKULLARIN TEKSTİL (DOKUMA) BÖLÜMLERİNDEN MEZUN HAM VE MAMUL KUMAŞ KALİTE KONTROL KONUSUNDA DENEYİMLİ SORUMLULUK VE YETKİ ALABİLECEK KALİTE GÜVENCEDE KONUSUNA HAKİM BAY , BAYAN KALİTE GÜVENCE SORUMLUSU ALINACAKTIR

 • Petek Tekstil

  Üretim Planlama Sorumlusu Petek Tekstil

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Örme kumaştan imalat ve ihracat yapan şirketimize ''Üretim Planlama sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Tekstil veya Endüstri mühendisi mezunu -Takip yönü güçlü sonuç odaklı çalışabilen -Tecrübe sahibi

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Endüstri Mühendisi Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Merkezimizde Ürün Yönetim Departmanında görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ve Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun,( Diğer bölümlerden başvurular dikkate alınmayacaktır. ) Planlama , organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, Avrupa yakasında ikamet edebilen, Bay , bayan

 • Randstad Türkiye

  Ürün Geliştirme Mühendisi Randstad Türkiye

  Denizli

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. ==================================================== mevcut ürün geliştirme koleksiyona yeni ürünler eklememek yurtdışı tasarımcı ve danışmanlarla çalışmak

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründeki müşterimiz için ürün geliştirme mühendisi arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümünden mezun tekstil sektöründe minimum 2 yıl arge konusunda deneyimi olan çok iyi derecede ingilizce bilen ms office programlarına hakim yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek seyahat engeli olmayan askerlik hizmetini tamamlamış olan Denizli ilinde ikamet eden sonuç odaklı

 • Karbel Konfeksiyon

  Kumaş Satınalma Sorumlusu Karbel Konfeksiyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde Kumaş Satınalma Birimi’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, tercihen tekstil mühendisi, Dokuma kumaş konusunda deneyimli (özellikle gömlek) Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Askerlik hizmetini tamamlamış BAY ya da BAYAN,

 • Suwen

  Endustri Mühendisi Yeni Mezun Suwen

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil perakende ve mağazacılık sektöründe kaliteyi özümseyip müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız için operasyon biriminde görev alacak, tercihen Anadolu yakasında ikamet edecek, ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ aramaktayız;

  Aranan Nitelikler

 • Senpa Sentetik

  Endüstri Mühendisi Senpa Sentetik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kumaş Planlama Bölümünde çalıştırılmak üzere

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri ya da Tekstil mühendisliği bölümünden mezunu EMP programlarını kullanarak kumaş planlaması yapacak Kumaş depo kontrolünü sağlayacak Kumaş Planlama Müdürüne bağlı çalışacak İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış bay elemanlara ihtiyacımız bulunmaktadır.

 • Casa Tekstil

  Kalite Kontrol Müdürü Casa Tekstil

  İzmir

  1 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe 20 yıldır hizmet veren, üst grup dokuma (BAY, BAYAN, ÇOCUK GÖMLEK ve BLUZ) ürün ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özellikleri taşıyan '' KALİTE KONTROL MÜDÜRÜ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yıllık 3.000.000 adet ürün ihracatı yapan firmamızın kalitesini bir üst seviyeye taşımamıza yardımcı olacak, Tercihen Tekstil Mühendisi veya yüksek okul mezunu, Daha önce Kalite Kontrol Müdürlüğü yada benzeri pozisyonlarda en az 5 yıl çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Şehir dışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı,müşteri ile olan ilişkileri yürütebilecek,kendi ekibini yönetebilecek,ekibine ve firmamıza ürün yapan fason işletmelere eğitimler verebilecek, İşinin takipçisi olan,sorumluluğunu bilen,konusu ile ilgili denetim , veri toplama ve raporlamaları yapabilecek.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan