thy için İş İlanları

Hepsini Temizle
thy
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Thy Teknik A.Ş.

  Thy Teknik Genel Başvuru Thy Teknik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  5 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu bir genel başvuru ilanıdır.

  Aranan Nitelikler

 • Thy Teknik A.Ş.

  Uçak Bakım Yardımcı Teknisyeni Eğitim Programı Thy Teknik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  18 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞKUR Kocaeli İl Müdürlüğü, Kocaeli Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu ve Türk Hava Yolları Teknik işbirliği ile havacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Uçak Bakım Yardımcı Teknisyeni Eğitim Programı düzenlenecektir. EASA kurallarıyla uyumlu bu program kapsamında, başvuru yapan adaylar Havacılık Bakım-Onarım sektöründeki çalışmalara Teknisyen Yardımcısı pozisyonunda destek verebilecek yetkinlik düzeyine gelecek şekilde 6 ay süreyle eğitimden geçirileceklerdir. Eğitimlerin teorik bölümleri Kocaeli'nde, uygulama ve pratik bölümleri ise İstanbul’da THY Teknik tesislerinde yapılacaktır. Havacılık sektöründe geçerli dilin İngilizce olması nedeniyle programa başvuracak adaylarda İngilizce okuma/anlama yeterliliği aranacaktır. Yazılı ve sözlü sınavlar neticesinde programa başlamaya hak kazananlar, program boyunca İŞKUR tarafından belirlenen oranda maddi yardım alacak; iş kazası ve meslek hastalığı primleri İŞKUR tarafından yatırılacaktır. Programı başarı ile bitiren kursiyerler "THY Teknik” başarı kriterleri doğrultusunda değerlendirilip, uygun görülenler istihdam edileceklerdir.

  Aranan Nitelikler • Havacılık Okulları'nın (İlgili MYO'lar ve Anadolu Teknik Liseleri) - Uçak Bakım Gövde Motor - Uçak Bakım Elektrik/Elektroniği - Uçak Teknolojisi bölümleri ile • MYO veya Teknik Eğitim Fakülteleri'nin - Mekatronik - Makine / Motor / Makine Resim ve Konstrüksiyon / Talaşlı Üretim - Tarım Makineleri - Otomotiv / Otomotiv Teknolojisi - Gemi İnşaatı / Gemi Makineleri - Endüstriyel Otomasyon - Elektronik / Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi - İklimlendirme ve Soğutma / Gaz ve Tesisatı Teknolojisi / Tesisat - Metal / Döküm / Kalıpçılık - Kaynak Teknolojisi / Tahribatsız Muayene - Lastik Teknolojisi - Mobilya Dekorasyon - Biyomedikal Cihaz Teknolojisi / Biyomedikal Teknolojisi / Elektrikli Cihaz Teknolojisi - Teknik Eğitim - Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun durumda olmak, • TC Vatandaşı olmak, • İşe kabul edilmesi halinde vardiyalı çalışabilecek durumda olmak, • Sabıka kaydı bulunmamak, • Başvuru sırasında 30 yaşından büyük olmamak, • Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar), • Program süresince Kocaeli ve İstanbul'da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmek. Önemli Not: Başvurunuzun işleme alınabilmesi için okul/bölüm ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz giriniz. Programa sadece mezun adaylar çağırılacaktır. CV'nizde Öğrenci/Mezun seçeneğinin doğru olarak işaretlendiğinden emin olunuz. Sınav daveti SecretCV üzerinden yapılacaktır. Sınav daveti almayan adaylar adaylar sınav salonlarına alınmayacaklardır. Son başvuru tarihi "2 Nisan 2015"

 • Tcı Cabin Interior Inc

  Tasarımcı Tcı Cabin Interior Inc

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Alanında Türkiye’deki ilk ve tek firma olma özelliğini taşıyan firmamızın tasarım departmanında; - Belirlenen kriter ve spesifikasyonlara göre konsept ve/veya detay tasarımları oluşturabilecek, - Proje ekiplerinde aktif rol üstlenebilecek, - 3D ve 2D modelleme yapabilecek, - Gerektiğinde tasarım ve proje koordinatörlüğü görevlerini yürütebilecek, - Tasarım doğrulama, test planı ve raporu hazırlama konularında katkı sağlayabilecek, - Üretim ve uygulamada yaşanan sorunlara hızlı çözüm üretebilecek mühendisler ve; - 3D ve 2D modelleme yapabilecek, - Gerektiğinde tasarıma destek verebilecek, - Test hazırlık ve uygulamalarına iştirak edebilecek tekniker ve teknik ressamlar istihdam edilecektir. Yerli tasarım ile havacılık sektöründe üretim yapan ilk şirket olma ünvanını elinde bulunduran TCI Kabin İçi Sistemler San. Ve Tic. A.Ş.; THY A.O., THY Teknik A.Ş. ve TAI ortaklığı ile kurulmuş bir uçak galley üretim firmasıdır. TCI; 5 senedir faaliyetlerine devam etmekte ve kurulduğu günden bu yana gerek Türk Sivil Havacılığının, gerekse Türkiye sanayisinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.”

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler 1. Üniversitelerin Mühendislik fakültesi, MYO veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu, 2. Minimum 2-3 yıl yapısal ve sistem tasarım tecrübesi olmak, 3. Konstrüksiyon bilgisine sahip 4. Minimum 3 yıl CATIA yazılımını ,(Catia programında Sheet Metal Design, Part Design ve Assembly Design modülleri) kullanmış olmak, 5. Teknik resim bilgisine sahip olmak, 6. İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bunu belgeleyebilmek, (YDS 70, TOEFL IBT 80, IELTS 6,0 puanı) 7.Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak, 8. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,

 • Tcı Cabin Interior Inc

  Teknisyen Tcı Cabin Interior Inc

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması THY A.O., THY Teknik A.Ş. ve TAI ortaklığı ile kurulmuş Uçak Galley Üretim firması olan TCI Kabin İçi Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. yerli tasarım ile havacılık sektöründe üretim yapan ilk Türk şirketidir. İş Açıklaması: Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak ve tüm galley üretim süreçlerinde yer almak.

  Aranan Nitelikler Temel Yetkinlikler 1. Öğrenmeye açık 2. Motivasyonu ve kendine güveni olan 3. Takım çalışması odaklı 4. Sonuç Odaklı Aranan Nitelikler 1. Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak, 2. En az 2 yıllık İmalat/Üretim tecrübesi olmak, 3. Teknik resim okumak, 4.Takım- aparat hakkında bilgi sahibi olmak, 5. Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak,(Adaylardan İngilizce bilgilerini belgelendirmeleri ya da yapılacak sınavdan geçmeleri istenecektir.) 6. Erkek adaylarda askerliğini yapanlar tercih edilecektir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan