thy için İş İlanları

Hepsini Temizle
thy
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • THY Teknik A.ş.

  THY Teknik Genel Başvuru THY Teknik A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  5 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu bir genel başvuru ilanıdır.

  Aranan Nitelikler

 • Türk Hava Yolları

  THY A.o.endüstri Mühendisliği Mezunu Uzman Adaylar Türk Hava Yolları

  Diğer

  29 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Özellikler T.C. vatandaşı olmak. Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak. 01.01.1986 ve 31.12.1992 tarihleri arasında doğmuş olmak. Üniversitelerin, Endüstri Mühendisliği, Üretim Sistemleri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümlerinden lisans derecesinde mezun olmak. Aşağıda belirtilen dil belgelerinden birini son üç yıl (2012-2013-2014) içinde almış olmak. KPDS / YDS: 60 TOEFL: 70 IELTS : 5,5

  Aranan Nitelikler Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. İlan kriterlerini sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Sınavlarda başarılı olan adaylara mülakat aşamasında Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü (İstanbul) bünyesinde hangi departmanlar için değerlendirme yapılacağı bildirilecektir. Mülakat aşamasında adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

 • Türk Hava Yolları

  THY A.o. Memur / Uzman Adayları Arıyor Türk Hava Yolları

  Diğer

  29 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Özellikler T.C. vatandaşı olmak Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, askerlikten muaf ya da askerliği 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak Ön lisans ya da lisans mezunu olmak Aşağıda belirtilen dil belgelerinden birini son üç yıl (2012-2013-2014) içinde almış olmak KPDS / YDS : 60 TOEFL : 70 IELTS : 5,5

  Aranan Nitelikler Amadeus, Galileo, Sabre, Troya sistemlerinden en az birinin sertifikasına sahip olmak (Bilet Satış Acentelerinde en az 1 yıllık iş tecrübesi tercih sebebidir) MS ofis programlarını kullanabilmek Analiz becerilerine sahip olmak Yazılı ve sözlü iletişim yönü güçlü olmak Çözüm odaklı olmak Takım çalışmasına yatkın olmak Sabırlı olmak ve titiz çalışma koşullarına uyum sağlamak Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. Adayların süreç içinde yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

 • Türk Hava Yolları

  THY A.o. CRM Projesi İçin Takım Arkadaşları Türk Hava Yolları

  Diğer

  29 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Kriterler T.C. vatandaşı olmak Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği en az 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek 01.01.1980 ve sonrası doğmuş olmak Aşağıda belirtilen dil belgelerinden birini son üç yıl (2012-2013-2014) içinde almış olmak KPDS / YDS : 60 puan TOEFL (IBT): 70 puan IELTS (Academic): 5,5 puan Pozisyonlar Pozisyonlara ait yetkinlik ve görev tanımları değişkenlik göstermekte olup ilgili açıklamalar aşağıda bulunan linklerde yer almaktadır. CRM Uzman CRM Mühendis CRM İş Analisti

  Aranan Nitelikler Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. İlan kriterlerini sağlayan adaylar yazılı sınav ve mülakat aşamalarına davet edilecektir.

 • Pratik Uçak Bileti

  Bilet Satış Temsilcisi Çağrı Merkezi Pratik Uçak Bileti

  İstanbul Anadolu

  20 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Online uçak bileti rezervasyon ve satış sektörünün liderlerinden olan Çağrı Merkezimizin bünyesinde genç ve dinamik bir ekibin parçası olabilecek bilet satış danışmanları arıyoruz. Turizm sektöründe 7/24 Hizmet veren Online Uçak Bileti Rezervasyon Sisteminde Bilet İşlemlerini gerçekleştirmek, (Pegasus, SunExpress, THY, Anadolu jet, Atlas Jet, Bora Jet, Öger Türk Tur) Uçak Bileti satışında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Telefonları yanıtlama, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden,Maltepe, Kartal, Küçükyalı civarında, Uçak Bilet Satış ve seyahat danışmanı yapacak personelleri aramaktayız..

  Aranan Nitelikler Çağrı merkezinde ne yapabilirim değil, her yerini koklayarak yükselecek ve kariyer yapacağım diyen, Ben bunun okulunu okumadım, eğitimini bilmem demeyip verilen işin altından başarı ile çıkmasını bilen, "THY hep pahalıdır", "Pegasus yemek bile vermez" demeyip, uzakları yakınlaştırabilmekten mutlu olan, Sektörün cilvesine kapılıp imajını temizlemek için elinden geleni yapmaya hazır olan, "Ben sadece bunu biliyorum, bunu gösterdiler" demeyip "Bunu bilmiyordum, nasıl olabilir?" diye düşünebilecek, Çağrı merkezimizde vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için en az 2 yıl askerlikten tecilli ya da askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası Maltepe civarında ya da kolay ulaşım ile gelebilecek, Çalışma arkadaşları.

 • Tcı Cabin Interior Inc

  Tasarımcı Tcı Cabin Interior Inc

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  12 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Alanında Türkiye’deki ilk ve tek firma olma özelliğini taşıyan firmamızın tasarım departmanında; - Belirlenen kriter ve spesifikasyonlara göre konsept ve/veya detay tasarımları oluşturabilecek, - Proje ekiplerinde aktif rol üstlenebilecek, - 3D ve 2D modelleme yapabilecek, - Gerektiğinde tasarım ve proje koordinatörlüğü görevlerini yürütebilecek, - Tasarım doğrulama, test planı ve raporu hazırlama konularında katkı sağlayabilecek, - Üretim ve uygulamada yaşanan sorunlara hızlı çözüm üretebilecek mühendisler ve; - 3D ve 2D modelleme yapabilecek, - Gerektiğinde tasarıma destek verebilecek, - Test hazırlık ve uygulamalarına iştirak edebilecek tekniker ve teknik ressamlar istihdam edilecektir. Yerli tasarım ile havacılık sektöründe üretim yapan ilk şirket olma ünvanını elinde bulunduran TCI Kabin İçi Sistemler San. Ve Tic. A.Ş.; THY A.O., THY Teknik A.Ş. ve TAI ortaklığı ile kurulmuş bir uçak galley üretim firmasıdır. TCI; 5 senedir faaliyetlerine devam etmekte ve kurulduğu günden bu yana gerek Türk Sivil Havacılığının, gerekse Türkiye sanayisinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.”

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler 1. Üniversitelerin Mühendislik fakültesi, MYO veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu, 2. Minimum 2-3 yıl yapısal ve sistem tasarım tecrübesi olmak, 3. Konstrüksiyon bilgisine sahip 4. Minimum 3 yıl CATIA yazılımını ,(Catia programında Sheet Metal Design, Part Design ve Assembly Design modülleri) kullanmış olmak, 5. Teknik resim bilgisine sahip olmak, 6. İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bunu belgeleyebilmek, (YDS 70, TOEFL IBT 80, IELTS 6,0 puanı) 7.Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak, 8. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,

 • Tcı Cabin Interior Inc

  Teknisyen Tcı Cabin Interior Inc

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  9 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması THY A.O., THY Teknik A.Ş. ve TAI ortaklığı ile kurulmuş Uçak Galley Üretim firması olan TCI Kabin İçi Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. yerli tasarım ile havacılık sektöründe üretim yapan ilk Türk şirketidir. İş Açıklaması: Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak ve tüm galley üretim süreçlerinde yer almak.

  Aranan Nitelikler Temel Yetkinlikler 1. Öğrenmeye açık 2. Motivasyonu ve kendine güveni olan 3. Takım çalışması odaklı 4. Sonuç Odaklı Aranan Nitelikler 1. Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak, 2. En az 2 yıllık İmalat/Üretim tecrübesi olmak, 3. Teknik resim okumak, 4.Takım- aparat hakkında bilgi sahibi olmak, 5. Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak,(Adaylardan İngilizce bilgilerini belgelendirmeleri ya da yapılacak sınavdan geçmeleri istenecektir.) 6. Erkek adaylarda askerliğini yapanlar tercih edilecektir.

 • Türk Hava Yolları

  Türk Hava Yolları Bay ve Bayan Kabin Memuru Arıyor Türk Hava Yolları

  Diğer

  29 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya’da en fazla ülkeye uçan ve üst üste 4. kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Ortaklığımızın büyüme sürecinde Kabin Memuru olarak yer almak isteyen iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü bay ve bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel Koşullar T.C. vatandaşı olmak 01/01/1986 ile 31/12/1991 tarihleri arasında doğmuş olmak En az lise mezunu olmak (Yurtdışındaki okullardan alınan lise diplomaları için denklik belgesi ibrazı gerekmektedir.) İngilizceye ilave olarak Arapça, Almanca, Fransızca, Çince, İspanyolca, Japonca, Malayca/Malay Dili, Farsça, İtalyanca, Rusça, Portekizce, Korece, Tayca, Swahili, Endonezce, Hintçe, Vietnamca, Felemenkçe dillerinden en az birini bilmek. Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya en az 1 yıl tecilli olmak Sağlık ve Fiziki Koşullar Bayanlar için 160-180 cm. arası boya sahip olmak (Boy-kilo orantılı olmalıdır.)* Erkekler için 170-190 cm. arası boya sahip olmak (Boy-kilo orantılı olmalıdır).* Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak (Seçme süreçlerinde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiş sağlık kurumlarından sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları ve raporlarını THY A.O. Sağlık Müdürlüğü işyeri hekimlerine onaylatmaları gerekmektedir.) THY A.O. Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmamak Daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak *Boy-kilo ölçümleri, THY A.O. veya THY A.O.’nun belirleyeceği kurum/kuruluş tarafından yapılacaktır. Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana THY A.O. resmi web sitesi www.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yalnızca bu adresten yapılan başvurular geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. Adaylar, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlayıp onayladıktan sonra THY A.O. tarafından süreçlere katılmak üzere davet edilecektir. Adaylarımızın Dikkatine! 2012, 2013 ve 2014 Kabin Memuru alım süreçlerimizde boy ölçümü aşamasında elenen, 2014 Kabin Memuru alım süreçlerimizde mülakatta elenen ve/veya süreci olumlu sonuçlanıp eğitim aşamasını tamamlamayan, THY A.O.’dan herhangi bir sebeple iş sözleşmesinin feshi yoluyla ilişiği kesilen, adaylar ilanımıza başvuru yapamayacaklardır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan