triko için İş İlanları

Hepsini Temizle
triko
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Gurmengroup

  Triko & Örme Satınalma Sorumlusu Ramsey / Kip Gurmengroup

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Triko/Örme(T-shirt) kategorisine ait koleksiyonunun, siparişlerini tedarikçi firmalara geçebilecek, fiyat ve maliyet hesaplamalarını yapabilecek, Yeni kalite, teknoloji ve ARGE çalışmaları yapabilecek, Tüm üretim süreçlerini takip edecek ve sevkiyat programını yönetebilecek, Modellerin ölçü, kumaş gibi fit kritiklerini yapabilecek, denetleyebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Perakende sektöründe kategori yönetimi, satın alma ve ürün yönetimi bölümünde en az 3 yıl deneyim sahibi, Moda,Kumaş ve aksesuarları satın alma konusunda bilgi sahibi, İngilizce bilen, Bilgisayarı aktif kullanabilen, Gelişime açık, dinamik, takım çalışmasına yatkın, ''SATIN ALMA SORUMLUSU" aranmaktadır.

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Nişantaşı) Triko Mısırlı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Nişantaşı Mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu, Bayan.

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Ankara) Triko Mısırlı

  İstanbul Avrupa

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın ARMADA AVM Mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu Bayan eleman

 • Ozon Tekstil

  Kumaş Satınalma Uzmanı Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Üretim siparişlerine yönelik olarak kumaş satın alma talebi, satın alma siparişi süreçlerini uygulamak, Kumaşların; planlanan tarihte, miktarda, istenilen kalitede ve Kurumun satın alma strateji, politika, yönetmelik ve standartları doğrultusunda satın almak, Tedarikçilerle satın alma sözleşmelerindeki belirli vade ve koşullar üzerine anlaşma sağlamak, Tedarikçi ve piyasa analizlerini gerçekleştirmek, yeni tedarikçileri belirlemek, koşul ve vadeleri doğrulamak, Sisteme hatalı yapılan kayıtları düzeltmek, irsaliye ve fatura tutarsızlığı bulunan siparişler ile ilgili olarak tedarikçiler ile görüşmek ve tutarsızlık konusunda mutabakata varılmasını sağlamak, Tedarikçi performans verilerini toplamak, tedarikçi performanslarını teslim zamanlaması, maliyet performansı ve teknik performans kriterlerine göre değerlendirmek ve sonuçlarını Satın Alma Müdürüne raporlamak. Tedarikçi ilişkilerinin kurulmasını ve geliştirilmesini sağlamak, iş birliğinin devamlılığı konusunda karar verebilmek için gerekli verileri kayıt altına almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tekstil Mühendisliği, Tekstil Öğretmenliği) mezun, Hammadde satın alma konusunda 3-5 yıl arası deneyimli, Ürün temel bilgisi, kalite, teknik, miktar süreçleri, termin ve üretim prosesleri konularında yeterli tecrübeye sahip, Microsoft Office Programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Vepa Group

  Satış Danışmanı - Lıu.Jo (Palladium AVM) Vepa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Bünyesinde; Liu Jo, Vepa’62, New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group; Türkiye genelinde yaklaşık 62 monobrand mağazası ve 620 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir 1990’ların ortasında İtalyan Marco ve Vannis kardeşlerin moda dünyasına armağan ettikleri Liu-Jo markasının temelleri ilk triko koleksiyonu ile atılmıştır. İtalyan işçiliğinin, kalitenin ve modanın bir araya gelmesiyle birlikte triko koleksiyonundan hazır giyim sektörüne hızlı bir geçiş yapan marka, çok kısa zamanda ciddi anlamda büyüyerek Liu- JoveLiu-Jo Jeanskoleksiyonları ile tüketicinin beğenisine sunulmuştur.Liu-Joismi öncelikle çoklu mağazacılık anlayışı ile anayurdu olan İtalya’yı fethetmiş, 2000 yılından sonra ise kendine ait mağazaları ile İtalya ve dünya da hızla yayılmaya devam etmiştir. Bu hızlı büyümeye Aksesuar, Çocuk ve Ayakkabı koleksiyonlarını da ekleyerek uluslararası alanda genişlemeye başlamıştır. Marka bu hızlı büyümesini, dünyadaki en önemli trend belirleyicilerden biri olarak kabul edilen Kate Moss’u kampanya yüzü olarak kullanarak taçlandırmıştır. LİU.JO markamızın İstanbul Palladium Alışveriş merkezinde açılacak mağazamızda görev alarak; Müşterilere ürünlerin tanıtımını yapacak, Ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi verecek, Müşterilerin talep ve ihtiyaçları konusunda marka standartları doğrultusunda hizmet sunacak, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda sergilenmesine destek olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, Tercihen lüks ve orta segment kadın giyim konusunda en 2 yıl satış deneyimine sahip, LIU JO markasını en iyi şekilde temsil edecek, İletişim becerisi ve iç motivasyonu yüksek, dinamik, güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın. "BAYAN SATIŞ DANIŞMANI" takım arkadaşı arıyoruz.

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Suadiye) Triko Mısırlı

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Suadiye mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güler yüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu, Bayan.

 • Ozon Tekstil

  İdari İşler Uzman Yardımcısı Ozon Tekstil

  Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın?

  Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, İdari İşler konusunda minimum 1 yıl deneyimli, Yemek, servis, güvenlik, temizlik, tadilat tamirat işlerinin organizasyonunda; araç, telefon, demirbaş tahsis ve takip işlerinde deneyimli, Mc Office Programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Batman’da ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Triko Mısırlı

  Görsel Düzenleme Sorumlusu Triko Mısırlı

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "GÖRSEL DÜZENLEME SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır. Mağaza konsepti doğrultusunda, görsel düzenlemelerinin yapılması, Görsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanmasının sağlanması, Mağaza çalışanlarına iç dizayn ve görsel düzenleme standartları konusunda destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Güzel Sanatlar Akademisi mezunu veya Görsel Düzenleme alanında özel eğitim almış, Mağazacılık; dekorasyon, yerleşim teknikleri, raf, vitrin dizaynı ve tasarımı konularında en az 2 yıl deneyimli, Çözüm odaklı, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için ) Bay / Bayan.

 • Vepa Group

  Satış Danışmanı - Liu Jo (Nişantaşı City's AVM) Vepa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markaları olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA yılın distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; VEPA’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunduran Vepa Group şimdi İtalya’ nın en ünlü markalarındanLIU JO’ yuTürkiye’ye getiriyor. 1990’ların ortasında İtalyan Marco ve Vannis kardeşlerin moda dünyasına armağan ettikleriLiu-Jomarkasının temelleri ilk triko koleksiyonu ile atılmıştır. İtalyan işçiliğinin, kalitenin ve modanın bir araya gelmesiyle birlikte triko koleksiyonundan hazır giyim sektörüne hızlı bir geçiş yapan marka, çok kısa zamanda ciddi anlamda büyüyerekLiu- JoveLiu-Jo Jeanskoleksiyonları ile tüketicinin beğenisine sunulmuştur.Liu-Joismi öncelikle çoklu mağazacılık anlayışı ile anayurdu olan İtalya’yı fethetmiş, 2000 yılından sonra ise kendine ait mağazaları ile İtalya ve dünya da hızla yayılmaya devam etmiştir. Bu hızlı büyümeye Aksesuar, Çocuk ve Ayakkabı koleksiyonlarını da ekleyerek uluslararası alanda genişlemeye başlamıştır. Marka bu hızlı büyümesini, dünyadaki en önemli trend belirleyicilerden biri olarak kabul edilenKate Moss’u kampanya yüzü olarak kullanarak taçlandırmıştır. Liu Jo markamızın yeni açılacak Nişantaşı City's Alışveriş merkezindeki mağazamızda görev alarak; Müşterilere ürünlerin tanıtımını yapacak, Ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi verecek, Müşterilerin talep ve ihtiyaçları konusunda marka standartları doğrultusunda hizmet sunacak, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda sergilenmesine destek olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, Tercihen lüks ve orta segment kadın giyim konusunda en az 2 yıl satış deneyimine sahip, LIU JO markasını en iyi şekilde temsil edecek, İletişim becerisi ve iç motivasyonu yüksek, dinamik, güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın. "BAYAN SATIŞ DANIŞMANI" takım arkadaşı arıyoruz.

 • Ozon Tekstil

  Saha Takip Uzmanı (Dokuma) Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Üretimi zamanında ve yerinde takip etmek, ara kontrolleri ve final kontrolleri yapmak, Fason atölyelerin teknik olarak denetimini sağlamak ve raporlamaları gerçekleştirmek, İş emirlerini günlük ve haftalık olarak takip etmek, Inspection öncesi talebin teyidini gerçekleştirmek, Üretim sorumlusundan aldığı teknik bilgileri fason atölyelere iletmek, Ara kontrolleri yapmak ve sonucu yöneticisine raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tekstil sektöründe Dokuma alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Üretim takip, ara kontrol ve final kontrol konularında deneyim sahibi, Üretim yapan atölyeleri teknik olarak geliştirebilecek, eğitebilecek, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Uzun süreli şehir dışı seyahat engeli olmayan,

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Galleria) Triko Mısırlı

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Galleria mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Bayan.

 • Ozon Tekstil

  Engelli Personel Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Mali İşler, İnsan Kaynakları, İdari İşler, Lojistik ve Depo Süreçlerinde ofis içerisinde yetkinliklere göre belirlenecek pozisyonlarda görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’ na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engel durumu ofis içerisinde aktif çalışmasına uygun olan, Temel bilgisayar kullanımına - MS Office (Word / Excel) programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek.

 • Saide Group

  Kalite Güvence Elemanı (Inspector) Saide Group

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kalıp ve dikiş bilgisine sahip, Dokuma/Örme/İç Çamaşırı/Triko üretim alanlarında deneyimli, Üretim süreçlerinde ara kontrol yaparak çıkan sorunları teknik olarak çözebilecek deneyime ve bilgiye sahip, Final kontrollerini AQL standartlarına göre yapabilecek ve çıkan sonuçlara göre karar verebilecek, Gerektiğinde müşteriye gidecek numunenin fit ve ölçü kontrolünü yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda aşağıda belirtilen özelliklere sahip 'Kalite Güvence Elemanı (Inspector)' aramaktayız. Tercihen Üniversite mezunu, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen mümessil firma tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve karar verme yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Cevahir AVM) Triko Mısırlı

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın YENİ AÇILACAK CEVAHİR AVM Mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu Bayan eleman

 • Bravo Hazır Giyim

  Müşteri Temsilcisi Bravo Hazır Giyim

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Triko İmalatı ve İhracatı yapan firmamıza, Müşteri siparişlerini alarak, gerçekleşmesini takip edecek, Sipariş öncesi müşteri ile iletişim kuracak, Sipariş alımı sonrası gerekli değişiklikler/eksikliklerde, müşterinin yazılı teyidini alarak işleme devam edecek, Siparişten sevkiyata kadar terminleri takip ederek, malların zamanında müşteriye ulaşmasını sağlayacak, Sipariş kartlarını açacak ve kontrol edecek, Yetiştirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce konuşup, yazabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek ve pozitif düşünebilen, Dinamik çalışkan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Avrupa yakasında ikamet eden. (tercihen Eyüp, Bayrampaşa) Müşteri Temsilcilerine asistanlık yapacak bay, bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Ozon Tekstil

  Saha Takip Uzmanı (Örme) Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ​2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Saha Takip Uzmanı olarak; Üretimi zamanında ve yerinde takip etmek, ara kontrolleri ve final kontrolleri yapmak Fason atölyelerin teknik olarak kontrolünü yapmak, gerekli uyarılarda bulunmak ve yöneticisine raporlamak, İş emirlerini günlük ve haftalık olarak takip etmek, Inspection öncesi talebin teyidini gerçekleştirmek, Üretim sorumlusundan aldığı teknik bilgileri fason atölyelere iletmek, Ara kontrolleri yapmak ve sonucu yöneticisine raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tekstil sektöründe Dokuma alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Üretim takip, ara kontrol ve final kontrol konularında deneyim sahibi Üretim yapan atölyeleri teknik olarak geliştirebilecek, eğitebilecek Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Uzun süreli şehir dışı seyahat engeli olmayan,

 • Triko Mısırlı

  Mağaza Müdürü (Galleria) Triko Mısırlı

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın İstanbul Avrupa yakasında bulunan Galleria mağazası için ‘’Mağaza Müdürü’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az 5 yıl mağaza müdürlüğü deneyimli, Mağaza yönetimi becerileri gelişmiş, Mağazanın düzgün işletilmesiyle ilgili organizasyonları yapabilecek, Müşteri odaklı ve satışta aktif görev alabilecek, Ekip çalışmasında başarılı, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Sektör trendlerini yakından takip eden, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Bayan.

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Ankara) Triko Mısırlı

  Ankara

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın ANKAMALL Mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu Bayan eleman

 • Ozon Tekstil

  Satınalma Uzman Yardımcısı Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Talep edilen mal ve hizmetlerin tedariği için tedarikçi ve fiyat araştırmalarını yapmak, Sipariş sonrasındaki tedarik süreçlerini takip etmek, Sözleşme süreçlerini yönetmek, Maliyetlerin minimizasyonu için alternatif tedarikçileri araştırmak, Tedarikçilerin değerlendirilmesi ve performanslarının geliştirilmesi için çalışamalarda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Tercihen Satınalma alanında 1-2 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin planlama yapabilen, takipçi ve insiyatif alabilen, İkna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği kuvvetli, Aksesuar tedarik süreçlerinde yer almış, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek, Tercihen B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen.

 • Ozon Tekstil

  Yetiştirilmek Üzere Tekstil Mühendisi Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 22004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Tedarik Zinciri Uzmanına üretim planlama süreçlerinde destek olarak, ilerleyen süreçlerde; Üretim süreçleriyle ilgili verileri ERP Programına girmek ve verilerin doğruluğunu sağlamak, Kumaş, aksesuar ve yarı mamul sevkiyatını yaptırmak ve takip etmek, Üretim süreçlerini ve üretim operasyonlarını ( kesim, baskı, nakış, yıkama, dikim, ütü paket vb. ) takip etmek, Ürün inspection ve yükleme süreçlerini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tedarik Zinciri Bölümünde yetiştirilmek üzere, Tekstil sektöründe deneyim kazanıp kariyer yapmayı hedefleyen, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Vepa Group

  Mağaza Müdürü - Liu Jo (Nişantaşı City's AVM) Vepa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markaları olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA yılın distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; VEPA’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunduran Vepa Group, İtalya’nın en ünlü markalarından LIU JO’yu Mart 2013'te Türkiye'ye getirdi. 1990’ların ortasında İtalyan Marco ve Vannis kardeşlerin moda dünyasına armağan ettikleri Liu Jo markasının temelleri ilk triko koleksiyonu ile atılmıştır. İtalyan işçiliğinin, kalitenin ve modanın bir araya gelmesiyle birlikte triko koleksiyonundan hazır giyim sektörüne hızlı bir geçiş yapan marka, çok kısa zamanda ciddi anlamda büyüyerek Liu Jo ve Liu Jo Jeans koleksiyonları ile tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Liu Jo ismi öncelikle çoklu mağazacılık anlayışı ile anayurdu olan İtalya’yı fethetmiş, 2000 yılından sonra ise kendine ait mağazaları ile İtalya ve dünya da hızla yayılmaya devam etmiştir. Bu hızlı büyümeye Aksesuar, Çocuk ve Ayakkabı koleksiyonlarını da ekleyerek uluslararası alanda genişlemeye başlamıştır. Marka bu hızlı büyümesini, dünyadaki en önemli trend belirleyicilerden biri olarak kabul edilen Kate Moss’u kampanya yüzü olarak kullanarak taçlandırmıştır. Liu Jo markamız aynı hızla Türkiye’de de büyüyor ve İstanbul Nişantaşı City's Alışveriş merkezinde 5. mağazasını açıyor. Yeni mağazamızın yönetimini gerçekleştirmek üzere; - Müşterilere ürünlerin tanıtımını yapabilecek, ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi verebilecek, - Marka ve kurum bilinci doğrultusunda, mağazanın belirlenmiş ciro hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirecek, - Satış arttırıcı ve markayı tanıtıcı aktiviteler ve çalışmalar planlayıp gerçekleştirecek, - Kendisine bağlı satış ekibini verimli yönetecek, - Ekibinin vardiya planlamalarını ve performans değerlendirmelerini gerçekleştirecek, ekibini ürün ve satış becerileri konusunda eğitecek, - Mağazanın kasa, ürün değişimi, ürün iadesi vb. işlemlerini yönetecek, - Müşteri memnuniyetini sağlayacak, - Mağazanın düzenini marka standartlarında yürütecek, - Ürünlerin vitrin ve reyon sergilenmesini belirlenmiş kriterler doğrultusunda gerçekleştirecek, "MAĞAZA MÜDÜRÜ" takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Lüks ve orta segment kadın giyim markalarında deneyimli, - Mağaza yönetimi/mağaza müdürlüğü konularında en az 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, - En az lise, tercihen üniversite mezunu, - Müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, geniş müşteri portföyüne sahip, - Satış, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı, - Markamızı en iyi şekilde temsil edecek, - İletişim becerisi ve iç motivasyonu yüksek, - Takım çalışmasına inanan, ekip yönetiminde başarılı ve motivatör - Dinamik.

 • Ozon Tekstil

  Aksesuar Depo Görevlisi Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Aksesuar depo stoğuna hakim olmak Üretim için gelen dosyaların aksesuar ve yardımcı malzeme hazırlığını yapmak, Tedarikçilerden gelen aksesuarların ön kontrollerinin ve sayım işleminin yapılması Gelen aksesuarların kalite onayının alınması Tercihen barkod bilgisi olan. Aksesuarların fatura ve irsaliye bilgisine hakim olunması Eksik ve fazla malzeme takibinin yapılması Tercihen aksesuar alımında tecrübe sahibi olunması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen MYO mezunu Tercihen tekstil sektöründe veya depo alanında deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve detaylara önem veren, Tercihen erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Ozon Tekstil

  İç Denetim Uzmanı Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İç Denetim, İç Kontrol ve Bağımsız Denetim konularında minimum 2 yıl deneyimli, Tercihen mesleki eğitim ve sertifikalara sahip, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

  Aranan Nitelikler Şirketin iç denetim faaliyetleri kapsamında görev alınması, İç Denetim standartlarına uygun olarak denetim çalışmalarının yürütülmesi, Hedef çıktılarının geliştirilmesi ve öneriler oluşturulması, Özel amaçlı denetimlerde yer alınması.

 • Ozon Tekstil

  Tekstil Mühendisi ve Endüstri Mühendisi Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Üretim planlama, tedarik zinciri yönetimi, müşteri ilişkileri ve planlama süreçlerinde yetiştirilmek üzere yeni mezun adaylar işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen Tekstil sektörünün hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapısına uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimti ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul Avrupa yakasına ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Tekstil Teknikeri(İşbaşı Eğitim Prog. Kapsamında) Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Tekirdağ

  17 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler TEKSTİL TEKNİKERİ (İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI KAPSAMINDA) İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI KAPSAMINDA YETİŞTİRİLMEK VE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; İplik, örgü, triko, iplik boya ve kumaş boya üretim tesislerimizin üretim, kalite kontrol ve ofis kadrolarımızda değerlendirilmek üzere; *En az lise mezunu veya yüksekokul mezunu, * 17 yaşından gün almış, * Bay / Bayan, * Erkek adaylarda askerlik şartı aranmamaktadır. * Çorlu, Lüleburgaz,Tekirdağ, Muratlı ve civarında ikamet eden /edebilecek

 • Ozon Tekstil

  Depo Sevkiyat Görevlisi Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Depo birimimizde görevlendirilmek üzere depo sevkiyat görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen tekstil sektöründe veya depo alanında deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve detaylara önem veren, Tercihen erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Mango

  Kalite Kontrol Enspektörü Mango

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Toplu üretim süreci sırasında Türkiye'deki üretimlerin kalite kontrolünü gerçekleştirmek ve çıkabilecek olası problemlere çözüm sağlamak, üretim sırasında müşterilerimiz tarafından gelebilecek şikayetleri önlemek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile çalışıyoruz. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise, GELİN EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN!

  Aranan Nitelikler Aradığımız kişi; üniversitelerin tercihen tekstil bölümünden mezun, en az 5 yıl örme- dokuma- triko - denim, kesim dikim tecrübesine sahip, tercihen Avrupa pazarında minimum 5 yıl kalite kontrol denetleme tecrübesine sahip olmalıdır. AQL Standardına hakim, son kontrol sırasında proaktif, iletişim yeteneği kuvvetli, problem çözme yeteneği olan, sözlü ve yazılı teknik raporlamayı İngilizce yapabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilcek, seyahat engeli olmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Kiğılı

  Ürün Geliştirme Müdürü Kiğılı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Planlama departmanında yer alarak markaya renkli trendleri aktarmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Sonuç odaklı, Dokuma, triko ve örme alanlarında en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İyi derecede İngilizce bilen, Görsel ve yaratıcı yanı yüksek, Pazar ve rakip analizi konusunda vizyon sahibi, Ürün yönetimi ve planlaması konusunda kariyer hedefleyen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Kiğılı Giyim Tic. A.Ş nin Şekerpınar-Çayırova / Kocaeli yerleşkesinde bulunan merkezinde görev alacak Ürün Geliştirme Müdürü istihdam edilecektir.

 • Sayım Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Sayım Tekstil

  İstanbul Avrupa

  10 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Yenibosna’da bulunan, Tekstil imalatı yapan şirketimize, Müşteri Temsilcisi bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu - İngilizce bilen - Triko konusunda deneyimli - En az 5 yıl tecrubeli - MS Office programları çok iyi derecede kullanabilen - Siparişten yüklemeye kadar takip-kontrol yeteneğine sahip - Müşteri ile iyi iletişim kurabilecek, - Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın - Avrupa yakasında ikamet eden - Bay veya Bayan eleman

 • Triko Mısırlı

  Ön Muhasebe Elemanı Triko Mısırlı

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Merkez kadrosunda görevlendirilmek üzere ‘’Ön Muhasebe Elemanı ‘’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO veya Ticaret Lisesi mezunu, Nebim Winner V3 programlarını etkin kullanabilen, Dinamik ve titiz çalışmayı ilke edinmiş, Muhasebe kayıtlarının eksiksiz ve hatasız bir şekilde kayıt altına alınmasını sağlamak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - triko için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?