Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

triko için İş İlanları

Hepsini Temizle
triko
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • GÖNÜL ÖRMEİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİstanbul-Kağıthane de bulunan triko alanında faaliyet gösteren ve Avrupa'nın önde gelen markalarına çalışan firmamızda , görevlendirmek üzere TRİKO FASON ÖRGÜ TAKİPÇİSİ aranmaktadır.(Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır)

  Aranan NiteliklerTriko örgü ve ihracat üretimi konusunda tecrübeli Atölyeler ve fabrika arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen , takım çalışmasına yatkın En az lise mezunu B sınıfı ehliyetli (SRC belgesi tercih sebebidir)

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • EKA TEKSTİL TRİKOİstanbul Avrupa 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAlış satış faturalarının işlenmesi, Cari hesap mutabakatları Tercihan tekstil firması deneyimi olan Depo giriş çıkış irsaliyelerini kesecek

  Aranan NiteliklerNebim winner kullanabilen, Askerlik görevini yapmış olması Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, En az 5 yıl tecrübeli, Bay eleman

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman

 • Smileİstanbul Avrupa 19 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTriko imalat ve ihracatı yapan firmamızda ürünlerin koleksiyon aşamasından sevkiyatına kadar olan süreçte müşteri istekleri ve uluslararası kalite standartları doğrultusunda üretilmesini takip ve kontrol etmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Tekstil Meslek Lisesi ya da Tekstil Mühendisliği mezunu, Triko ürünlerin her aşamada takip, kontrol ve raporlamasını yapacak Örme-Dokuma-Triko deneyimi olan, Kalite standartları konusunda bilgi sahibi, Detaycı ve ayrıntılara dikkat eden Konfeksiyon sürecinde tecrübeli (Kumaş,kalıp,kesim,dikim,ütü,paket), Kalite-Termin konusunda takip yapabilen, Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli, İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Merter bölgesine yakın ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • GÖNÜL ÖRMEİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİstanbul-Kağıthane Sanayi mahallesin de bulunan, Avrupa'nın önde gelen markalarına triko üretimi yapan firmamızda görevlendirmek üzere; Ürün geliştirme, aksesuar tedarik, satın alma, üretim ve sevkiyat olmak üzere tüm süreci takip edecek, Müşteri ile firma arasında bilgi akışının sağlayabilecek “MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce konuşma, okuma ve yazma becerisine sahip,(Mülakat İngilizce yapılacaktır.) Müşteri, kalite ve süreç odaklı çalışacak, İletişim becerileri gelişmiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Sipariş aşamasından yüklemeye kadar bütün koleksiyon ve siparişlerin takibini yapabilecek,

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ÖRME bölümünden sorumlu olacak “Üretim Şefi” arayışımız vardır. Örme bölümüne ait tüm personel, makine teçhizat ekipmanın sevk ve idaresinden sorumlu olmak, Örme branşına ait süreçlerin beklentilere uygun şekilde yönetilmesini sağlamak kontrol etmek ve denetlemek, Şirketin hedefleri doğrultusunda örme bölümü için belirlenmiş olan hedef ve performans kriterlerini elde edebilmek için tüm süreçlerin takibi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmak, Yeni ürün devreye almak ve mevcut ürün kalitesinin iyileştirilmesi ve üretim verimliliğinin artırılması için örme bölüme düşen tüm sorumlulukların planlamasını yapmak ve koordinasyonunu sağlamak, Genel üretim planına paralel olarak örme bölümümün detay üretim planlamasını yapmak.

  Aranan NiteliklerMin. Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Tekstil Mühendisliği), Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen tekstil sektöründeki üretim süreçleri ve örme branşına hakim (Yuvarlak veya düz örme kumaş, triko, çorap) İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Mesleki bilgileri anlayabilecek ve konuşabilecek seviyede İngilizcesi olan, Tercihen İstanbul-Avrupa bölgesinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Vakkoİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt Üretim Merkezi, Kalite Kontrol Birim Yöneticiliği bünyesinde istihdam edilmek üzere "Inspector / Kalite Denetim Elemanı" arayışımız bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerGömlek, triko, erkek takım elbise ve dış giyim konusunda kalite kontrol tecrübesine sahip, Üretim aşamasında / sonrasında ürünlerin ara ve final kontrollerini yapacak, Dikiş teknikleri ve kalıp konularında yeterli düzeyde bilgiye sahip, Asgari beş yıl bahsi geçen alanlarda tecrübeli, Tercihen lise mezunu, Aktif olarak araç kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Enspektör

 • Efor Giyimİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıErkek Hazır Giyim sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan EFOR Mağazacılık'ın Okmeydanı'nda yer alan Merkez binasında görevlendirilmek üzere FASON TAKİP ELEMANI olarak çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz. Tedarikçilerden ve üretimden gelen ürünlerin ve malzemelerin sayımı, kabulü, sipariş kontrolü ve depo düzenine göre yerleştirilmesinin sağlanması, Fason takip ve planlamasına destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerFason Takip alanında en az 2 yıl çalışmış, Teknik bilgisi gelişmiş, Takım elbise, pantolon, gömlek, triko, t-shirt, mont, kaban, aksesuar gruplarında bilgi sahibi, Teknik dikim ve kumaş bilgisine sahip, Kaliteli ürün diktirebilecek ve üretimde oluşabilecek hataları tespit edip, müdehale edebilecek, İletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay / Bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÇİÇEK TEKSTİL 1999 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne dinamizmi ve yenilikçi yapısıyla çocuk giyim sektörünün önder firmalarından biri olmuştur. Örme başta olmak üzere,dokuma ve triko kategorilerinde aktif üretim yapan ÇİÇEK TEKSTİL, ikiyüze yakın çalışanı ile kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Üretiminin yanısıra aktif satış noktalarında da herkesin beğenerek sahip olabileceği ürünlerden oluşan bir markalar topluluğu olmayı hedeflemektedir. CICHLID bebe ve çocuk giyiminde kız çocuklar için güncel, yenilikçi ve modern tasarımıyla dikkat çekmektedir. MACKAYS ise yeni doğan grubundan 16 yaşa kadar geniş bir yelpazeyle hitap eden sportif, dinamik ve şık tasarımıyla vitrinleri süslemektedir. CICHLID VE MACKAYS ürünlerini mevcut yaygın satış ağı ile tüm Türkiye ve dünya ülkelerinin seçkin satış noktalarında sizlerin beğenisine sunmuştur.

  Aranan Nitelikler* Gerber V10 aktif kullanabilen * Meslek lisesi veya Meslek yüksek okulunun ilgili bölümlerinden mezun * Gelişime açık * Avrupa yakasında ikamet eden * Örme Kumaş Çocuk giyimi alanında en az 5 yıl deneyimli * Tasarımcıya bağlı koleksiyon kalıplarını hazırlayacak çalışma arkadaşı arıyoruz

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÖrme bölümüne ait tüm personel, makine teçhizat ekipmanın sevk ve idaresinden sorumlu olmak, Örme branşına ait süreçlerin beklentilere uygun şekilde yönetilmesini sağlamak kontrol etmek ve denetlemek, Şirketin hedefleri doğrultusunda örme bölümü için belirlenmiş olan hedef ve performans kriterlerini elde edebilmek için tüm süreçlerin takibi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmak, Yeni ürün devreye almak ve mevcut ürün kalitesinin iyileştirilmesi ve üretim verimliliğinin artırılması için örme bölüme düşen tüm sorumlulukların planlamasını yapmak ve koordinasyonunu sağlamak, Genel üretim planına paralel olarak örme bölümümün detay üretim planlamasını yapmak.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ÖRME bölümünden sorumlu olacak“Üretim Şefi”arayışımız vardır. Min. Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Tekstil Mühendisliği), Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen tekstil sektöründeki üretim süreçleri ve örme branşına hakim (Yuvarlak veya düz örme kumaş, triko, çorap) İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Mesleki bilgileri anlayabilecek ve konuşabilecek seviyede İngilizcesi olan, Tercihen İstanbul-Avrupa bölgesinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Adil Işık Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group,koleksiyon sürecinde modellerin ön maliyetinin yapılması ve imalata girecek olan modellerin, bitmiş ürün satın alma ve üretiminin organizasyonunda görev alacak “Ticari Ürün Satın Alma Uzmanı” aranmaktadır. Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Örme- Denim- Triko satın alımı ve imalatı konusunda tecrübeli, Üretici firma pörtföyü olan, En az 3 yıl deneyimli, Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan, İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen, Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, Ms Office programlarına ve Nebim programına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilecek.

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıUzakdoğu ve Avrupa üreticilerine sürekli ziyaretler yapmak, fuarları takip etmek Tasarım departmanı tarafından hazırlanan koleksiyonun ürün seçiminin yapılması Seçilen ürünlerin ön maliyet çalışmasının yapılması ve satış fiyatlarının belirlenmesi . Ön maliyet çalışması yapılan ve satış fiyatı belirlenen ürünlerin adet ve termin çalışmalarının yapılması. Belirlenen Hedef Alış fiyatı üzerinden tedarikçilerle görüşülüp modellerin son fiyat çalışmalarının yapılıp siparişe dönüşmesini sağlamak . Tedarikçilerle anlaşılan modellerin sözleşmelerinin hazırlanıp , stok kartlarının sistemden açılması. Siparişe dönüşen modellerin üretim sürecinin takibini , ve ürün doğru zamanda depoya sevkini sağlamak. Sevkiyat sonrası ödeme detaylarının takibini yapmak . Doğru lokasyonlar da doğru hedef müşteriye ulaşılması için gerekli çalışmaların yapılması (mağaza dağılımının yapılması) Ürün gruplarının tasarım aşamasından, mağazaya yerleşim aşamasına kadar geçen sürecin takibinin yapılması, Satıştaki ürünlerinin takibini yapılması ve RPT ürünlerin kararının verilmesi . Sezonda trend ürünlerin takibini yapmak ve ihtiyaca göre aktüel ürün tedariğini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTriko ve Kaşmir alanında tecrübesi olan Üniversitelerin ya da MYO’ların ilgili bölümlerinden mezun, Perakende - Mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl görev almış, Ürün fiyatlandırma ve analiz konularında tecrübeli, Hammadde analizleri için tedarikçi portföyü olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış, Yurt içi ve Yurt Dışı seyahat engeli olmayan

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür, Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıUzakdoğu ve Avrupa üreticilerine sürekli ziyaretler yapmak, fuarları takip etmek Tasarım departmanı tarafından hazırlanan koleksiyonun ürün seçiminin yapılması Seçilen ürünlerin ön maliyet çalışmasının yapılması ve satış fiyatlarının belirlenmesi . Ön maliyet çalışması yapılan ve satış fiyatı belirlenen ürünlerin adet ve termin çalışmalarının yapılması. Belirlenen Hedef Alış fiyatı üzerinden tedarikçilerle görüşülüp modellerin son fiyat çalışmalarının yapılıp siparişe dönüşmesini sağlamak . Tedarikçilerle anlaşılan modellerin sözleşmelerinin hazırlanıp , stok kartlarının sistemden açılması. Siparişe dönüşen modellerin üretim sürecinin takibini , ve ürün doğru zamanda depoya sevkini sağlamak. Sevkiyat sonrası ödeme detaylarının takibini yapmak . Doğru lokasyonlar da doğru hedef müşteriye ulaşılması için gerekli çalışmaların yapılması (mağaza dağılımının yapılması) Ürün gruplarının tasarım aşamasından, mağazaya yerleşim aşamasına kadar geçen sürecin takibinin yapılması, Satıştaki ürünlerinin takibini yapılması ve RPT ürünlerin kararının verilmesi . Sezonda trend ürünlerin takibini yapmak ve ihtiyaca göre aktüel ürün tedariğini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTriko ve Kaşmir alanında tecrübesi olan Üniversitelerin ya da MYO’ların ilgili bölümlerinden mezun, Perakende - Mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl görev almış, Ürün fiyatlandırma ve analiz konularında tecrübeli, Hammadde analizleri için tedarikçi portföyü olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış, Yurt içi ve Yurt Dışı seyahat engeli olmayan

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür, Uzman

 • Rimteks Örmeİstanbul Avrupa 26 Nisan 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerKonusunda Türkiye lideri firmamıza , dar dokuma ve dar örme olan şirketimizde, dar örme de operatör olarak çalıştırılmak üzere: -Tekstil’de yuvarlak veya düz örme, çözgülü örme, triko, çorap olmak üzere tecrübesi olan veya yetiştirilmek üzere vasıfsız mavi yakalı eleman alınacaktır. -Çalışma vardiyalı 12 saattir ve 8 saatin üstü ( her gün 4 saat ) mesai olarak ödenecektir. Haftanın 5 günü 4 saat *5= 20 saat mesai garantisi vardır. Tüm sosyal haklar, yemek, servis, gününde avans ve maaş.(Sigorta tamdır)

  Aranan Kelimeler: triko, triko iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Dokumacı

İş Habercisi - triko için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?