tuzla ve pendik magazalarimiza kasap ve sarkuterist için İş İlanları

 
Hepsini Temizle
tuzla ve pendik magazalarimiza kasap ve sarkuterist
  • İş AçıklamasıMOPAŞ Marketin Pendik ve Tuzla şubelerinde görevlendirilmek üzere Günlük 8,5 saatlik çalışma temposunda (molalar dahil ) çalışabilecek Kasap ve Şarküteri personeli arıyoruz. Deneyimli Güler yüzlü,iletişimi kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, hijyene önem veren, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorumluluk alan ve ilerlemeyi ilke edinmiş, Motivasyonu yüksek, 18 -50 yaş arası, Bay-Bayan, Takım arkadaşları arıyoruz.
    Aranan NiteliklerMOPAŞ Marketin Pendik ve Tuzla şubelerinde görevlendirilmek üzere Günlük 8,5 saatlik çalışma temposunda (molalar dahil ) çalışabilecek Kasap ve Şarküteri personeli arıyoruz. Deneyimli Güler yüzlü,iletişimi kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, hijyene önem veren, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorumluluk alan ve ilerlemeyi ilke edinmiş, Motivasyonu yüksek, 18 -50 yaş arası, Bay-Bayan, Takım arkadaşları arıyoruz.
    Aranan Kelimeler: tuzla ve pendik magazalarimiza kasap ve sarkuterist, tuzla ve pendik magazalarimiza kasap ve sarkuterist iş ilanları

    Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

    Pozisyon: Kasap, Şarküterist, Tezgahtar, Kasap Şefi, Şarküteri Görevlisi, Şarküteri Sorumlusu, Tezgah Sorumlusu, Tezgah Şefi

Sayfa:/11

İş Habercisi - tuzla ve pendik magazalarimiza kasap ve sarkuterist için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?