yetistirilmek uzere için İş İlanları

Hepsini Temizle
yetistirilmek uzere
 • Çakırcalı Mühendislik Ltd .Şti.

  Makine Mühendisleri ve Teknikerleri Çakırcalı Mühendislik Ltd .Şti.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimize Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, "Şantiye Şefliği” görevini yapabilecek, "Şantiye Sorumlusu” görevini yapabilecek, Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler alınacaktır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,

  Aranan Nitelikler Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede mekanik tesisat işlerini takip edebilecek düzeyde Şantiye Şefliği deneyimine sahip ya da yetiştirilmek üzere şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizim ve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede doğalgaz tesisat işlerini takip edebilecek ve şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizim ve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler Mühendislik Çizim ve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip " MAKİNE MÜHENDİSLERİ VE TEKNİKERLER” alınacaktır.

 • Etstur

  Satış Ofisi Seyahat Danışmanı Etstur

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seyahat Danışmanlarımız, seyahat acentelerimizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda, acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerinin yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 yaşını aşmamış, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi Tercihen seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan, yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

 • Fırat Plastik

  Endüstri Mühendisleri Fırat Plastik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Üretim bölümlerinde sorumluluk alacak, * Ekip sevk ve idare edebilecek, * Tercihen İngilizce bilen, * Tercihen 2-4 yıl tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerliğini yapmış, Bay.

 • Detay Teknik

  Servis Teknisyeni Detay Teknik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SERVİS TEKNİSYENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstriyel mutfak yetkili servisinde çalışacak, Endüstri Meslek Lisesi veya Önlisans Elektrik, elektronik ve iklimlendirme bölümü mezunu, Piyasada yetişmiş ya da yetiştirilmek üzere, Askerliğini yapmış, Elektrik, soğutma, gaz bilgilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek. Tecrübeli veya tecrübesiz Seyahat engeli olmayan, Çalışmayı prensip edinmiş En az B sınıfı ehliyeti olan bay eleman alınacaktır. Buca, Konak, Karabağlar, Gaziemir ilçelerinde oturanlar tercihimizdir. Ssk+yemek+yol+ dolgun ücret

 • Ome Elektronik

  Elektronik Teknisyen ve Teknikerleri Ome Elektronik

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kıraç’ta bulunan elektronik devre tasarım ve üretimi yapan fabrikamızın ,Smd Bölümü,Kontrol, Montaj ve Test bölümlerinde görevlendirilmek üzere "Elektronik Teknisyen ve Teknikerleri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi veya meslek yüksek okulları'nın Elektronik, Elektrik, Bilgisayar bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, (Cennet,Avcılar,Ambarlı,Beylikdüzü,Kıraç,Esenyurt, B.Çekmece ve civarı.) Şirketimizin çalışma koşullarına, prensiplerine, kurallarına uyum sağlayabilecek, Yetiştirilmek üzere, Bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Dayneks İnternet Teknolojileri

  Pazarlama ve Satış Elemanları Dayneks İnternet Teknolojileri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Masa başı çalışacak satış ve satış sonrası hizmetler görevinde konumlandırılacak takım arkadaşları arıyoruz. Önemsediğimiz Ayrıntılar. Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen İkna kabiliyeti yüksek Bilişim teknolojileri ve internet uygulamalarını iyi kullanan Sosyal medyaya hakim Satış pazarlama teknikleri konusunda eğitim almış yada en az 2 yıl tecrübeli aksi durumda yetiştirilmek üzere de alım yapılacaktır. Takım çalışmasına uyumlu Araştırma ve geliştirmeyi seven. Sigara kullanmayan istanbul avrupa yakasında ikamet eden ve Tekstilkent'e ulaşım sorunu olmayan.

  Aranan Nitelikler

 • Armass Glass

  Üretim Personeli Armass Glass

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÜRETİM KADROLARIMIZ İÇİN, Şekerpınar mevkiinde bulunan modern tesislerinde teknolojik camlar üreten ve büyüyen fabrikamız için kendi kadrolarımızda dolgun ücretle uzun soluklu çalışacak , LİSE MEZUNU ( TERCİHEN MESLEK LİSESİ MEZUNU ) 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, SORUMLULUK SAHİBİ VE AKTİF REFERANS VEREBİLECEK, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, BAY, CAM KESİM USTALARI, CNC - RODAJ OPERATÖRLERİ, VASIFLI ÜRETİM PERSONELLERİ, TEKNİK PERSONELLER, PROSES KONTROL PERSONELİ, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE GENÇ VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ÜRETİMİN FARKLI PROSESLERİNDE GÖREV ALABİLECEK, CAM KESİM VE KOPARMA YAPACAK, RODAJ YAPACAK, LAMİNASYON VE CLEAR ROOM ODALARINDA GÖREV ALABİLECEK, PAKETLEME YAPABİLECEK PERSONELLER ALINACAKTIR.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Spa Resepsiyonisti Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Takım oyununu benimsemiş, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • Telaris Pazarlama ve İletişim Hizmetleri

  Müşteri Temsilcisi Telaris Pazarlama ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızın İnbound / Outbound projelerinde görevlendirilmek üzere "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, - Çağrı merkezinde yetiştirilmek üzere, - Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe’yi akıcı konuşabilen, - İkna kabiliyeti yüksek, - Telefonda iletişim yeteneği güçlü, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Pozitif, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Takım çalışmasına uygun, güler yüzlü, - Maaş + Yol + Yemek + SSK + Prim sistemi ile çalışabilecek, - 18-30 yaş arası, - Bayan/Bay takım arkadaşları arıyoruz. Bahçelievler,Bakırköy,Bağcılar,Güngören,Bahçeşehir,Şirinevler,Avcılar,Şişli,Bayrampaşa,Esenler, Gaziosmanpaşa,Esenyurt,Küçükçekmece,Beylikdüzü,Sefaköy,Fatih,Florya çevresi ilçeler ulaşım açısından tercih edilmektedir.

 • Eba İklimlendirme

  Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Eba İklimlendirme

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İKLİMLENDİRME CİHAZLARI ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZDA GÖREV YAPACAK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ENDÜSTRİ MESLEK LİSELERİNİN İKLİMLENDİRME,MAKİNA,METAL İŞLERİ VE ELEKTRİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN DENEYİMLİ VE/VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN ERKEK

 • Akuğur Alışveriş Merkezleri

  Genel Başvuru Akuğur Alışveriş Merkezleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKUĞUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ' NDE * KASİYER ( Bayan) * SATIŞ DANIŞMANI ( Bayan ) * ANONS GÖREVLİSİ ( Bayan ) * ŞARKÜTERİ GÖREVLİSİ ( Bay-Bayan) * REYON GÖREVLİSİ ( Bay) * MANAV (Bay) BÖLÜMLERİNDE GÖREV ALACAK BURSA İLİNDE İKAMET EDEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. TERCİHEN NİLÜFER ( F.S.M.-BEŞEVLER-KONAK-ATAEVLER-ÖZLÜCE-YÜZÜNCÜ YIL-ALTINŞEHİR-ERTUĞRLKENT-GÖRÜKLE-HASANAĞA TOKİ- HASANAĞA GÖÇMEN KONUTLARI) VE OSMANGAZİ HÜDAVENDİGAR-AKPINAR-ESENTEPE-EMEK-HAMİTLER-BAĞLARBAŞI-YUNUSELİ-GEÇİT-HÜRRİYET-1050 KONUTLAR)

  Aranan Nitelikler * 30 YAŞINI AŞMAMIŞ * VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK * EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLEN * BAY / BAYAN * DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE * BURSA İLİNDE İKAMET EDEN VE TERCİHEN NİLÜFER ( F.S.M.-BEŞEVLER-KONAK-ATAEVLER-ÖZLÜCE-YÜZÜNCÜ YIL-ALTINŞEHİR-ERTUĞRLKENT-GÖRÜKLE-HASANAĞA TOKİ- HASANAĞA GÖÇMEN KONUTLARI) VE OSMANGAZİ HÜDAVENDİGAR-AKPINAR-ESENTEPE-EMEK-HAMİTLER-BAĞLARBAŞI-YUNUSELİ-GEÇİT-HÜRRİYET-1050 KONUTLAR)

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kasap Elemanı - Kaynarca Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda Kaynarca mağazamız için aşağıdaki niteliklere uygun Kasap Elemanı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Et ürünlerinin satış ve sunumunda yer alacak, Deneyimli yada yetiştirilmek üzere, En az lise mezunu, Müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim becerileri gelişmiş, Kaynarca veya yakınlarında ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Görevlisi Firma Adı Gizli

  Bilecik

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, görev yaptığı mağazanın satış ve satışa bağlı tüm hedeflerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Toptan mağazacılık alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Enerji ve motivasyonu yüksek, Tercihen Ms Office ve Mikro RTL programlarını etkin kullanabilen, Bilecik mağazamızda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Part Time Mağaza Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Komi (Servis Asistanları) Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere KOMİ (servis asistanları) alınacaktır. Komi, müşteri siparişlerinin masaya götürülmesinden, masaların toplanması ve boşların bulaşıkhaneye tesliminden, salonun temizlik ve düzeninden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Tercihen fast food zincerlerde aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

 • Kırkpınar Lokantaları

  Komi (Servis Asistanları) Kırkpınar Lokantaları

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın ANKARA Şubelerinde görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere KOMİ (servis asistanları) alınacaktır. Komi, müşteri siparişlerinin masaya götürülmesinden, masaların toplanması ve boşların bulaşıkhaneye tesliminden, salonun temizlik ve düzeninden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Tercihen fast food zincerlerde aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Reyon Elemanı - Etimasgut Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun Reyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Deneyimli yada yetiştirilmek üzere, Parekende sektöründe kariyer hedefleyen, Reyon Elemanı alınacaktır.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kasiyer- Eryaman Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun "Kasiyer" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Deneyimli yada yetiştirilmek üzere, Bay - Bayan "Kasiyer" alınacaktır.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kasap Elemanı - Et Entegre Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuza Haramidere'de bulunan Et Entegre tesisimiz için aşağıdaki niteliklere uygun Kasap Elemanı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Et ürünlerinin işlenmesinde görev alacak, Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Deneyimli adaylar için kemiksiz et yapabilecek, Takım çalışmasına çalışmasına yatkın.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Reyon Elemanı Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun Reyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Deneyimli yada yetiştirilmek üzere, Parekende sektöründe kariyer hedefleyen, Reyon Elemanı alınacaktır.

 • Anatto

  Vardiya Müdürü Anatto

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayisi olduğumuz Türkiye’nin en büyük pizza restaurantları zincirinde mağazalarımızda yetiştirilmek üzere VARDİYA MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Halkalı,Yenibosna ve Güneşli bölgelerinde ikamet eden, 18-28 yaş grubunda Erkek adaylarda tercihen askerliğini yapmış , Excel ve word programı kullanabilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen,

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Yönetici Adayı (Bilgi Teknolojileri) Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş olarak Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı bünyesinde yetiştirilmek üzere ‘Yönetici Adayı’ arayışımız bulunmaktadır. Bilgi Teknolojileri alanında kariyer yapmayı hedefleyen adaylar değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Matematik, Bilgisayar, Yazılım, MIS/Yönetim Bilişimleri vb. mühendislik bölümlerinden mezun ya da yeni mezun olacak, MS Office programlarını iyi derecede bilen, İngilizce bilgisi iyi derecede olan, Etkin iletişim becerilerine sahip, Girişimci ve liderlik potansiyeli olan, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneği olan, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Tuzla - Sebze Meyve -Kasap - Şarküteri - Balık Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla Marina'da açılacak CarrefourSA GURME mağazamızda çalıştırılmak üzere Sebze Meyve - Kasap ve Şarküteri - Balık reyonlarında tecrübeli ve yetiştirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Taze Gıda Şarküteri bilgisine sahip, - Taze Gıda meyve -sebze bilgisine sahip, - Taze Gıda Kasap bilgisine sahip, - Taze Gıda Balık bilgisine sahip, - Dinamik bir ortamda çalışacak, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18 - 40 yaş arasında Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Enplus

  İstinye Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İSTİNYE PARK Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okulları perakende bölümü mezunu, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Kırçiçeği Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İş Garantili Eğitim-Servis Yardımcısı / Komi Kırçiçeği Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  İzmir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KIRÇİÇEĞİ AİLESİNİN BİR PARÇASI OLMAK İSTER MİSİNİZ? İzmir ve diğer illerimizdeki şubelerimizde değerlendirilmek için yetiştirilmek üzere "Servis Yardımcısı/Komi” arıyoruz. Kursiyerlere 5 haftalık kurs süresince günlük 25 TL cep harçlığı ödenecek ve Genel Sağlık Sigortası İŞKUR tarafından karşılanacaktır. Kurs bitiminde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu 18 – 25 yaş arası Restoran servisinde çalışmaya istekli Şubelerimiz: İzmir; Mavişehir, Bornova, Alsancak, Göztepe, Gaziemir, Narlıdere, Güzelbahçe, Çeşme İstanbul; Ortaköy, Bakırköy Eskişehir; Tepebaşı Muğla; Marmaris, Bodrum Aydın; Söke Son başvuru tarihi 11 Mayıs 2015’tir.

 • Firma Adı Gizli

  Turizm Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TURİZM ,İNŞAAT VE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN ŞİRKETİMİZİN İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE TERCİHEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ BAY-BAYAN PART TİME- FULL TİME TURİZM SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR. 5 YILDIZLI TATİL KÖYÜMÜZÜN, POTANSİYEL MÜŞTERİLERİMİZE CUMARTESİ - PAZAR ( HAFTA SONLARI ) PROJELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ VERECEK TUR ORGANİZASYONLARINDA GÖREV ALACAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYACAK. NOT: İŞ EĞİTİMİ VERİLECEKTİR. ÇALIŞMA ŞARTLARI : PART TİME : 400 TL MAAŞ + YEMEK + PİRİM ÇALIŞMA İMKANLARIYLA. FULL TİME : 1.000 TL MAAŞ + SGK + YEMEK +PİRİM ÇALIŞMA İMKANLARIYLA.

  Aranan Nitelikler *EN AZ LİSE MEZUNU ( TERCİHEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ ) *DİKSİYONU DÜZGÜN *ÖZGÜVEN SAHİBİ *DİNAMİK *KARİYER HEDEFİ OLAN *EĞİTİME AÇIK *18-25 YAŞ ARASI *BAY - BAYAN TURİZM SATIŞ TEMSİLCİSİ

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Manav Elemanı-Seyranbağları Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu büyüyen ve gelişen organizasyonunda Seyranbağları - Çankaya mağazalarımız için aşağıda belirtilen niteliklere sahip Manav Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Yetiştirilmek üzere veya deneyimli Meyve Sebze Ürünleri bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına uyumlu. Seyranbağları'na ulaşım imkanı olan.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Depo Elemanı-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Haramidere'de bulunan depomuz için aşağıdaki niteliklere uygun Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Lojistik alanında kariyer hedefleyen, Esnek çalışma temposunda çalışabilecek, Depo ve mağaza ürün rotasyonunu sağlayabilecek, Tercihen El terminali kullanabilen, Avcılar, Beylükdüzü, Esenyurt ve civarında ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Görevlisi Firma Adı Gizli

  Çanakkale

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, görev yaptığı mağazanın satış ve satışa bağlı tüm hedeflerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Toptan mağazacılık alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Enerji ve motivasyonu yüksek, Tercihen Ms Office ve Mikro RTL programlarını etkin kullanabilen, Çanakkale mağazamızda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mağaza Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Part-Tıme Aktif Satış Temsilcisi Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 25 YILDIR TÜRKİYE GENELİNDE SATIŞ SEKTÖRÜNÜN EN BAŞARILI VE GÜVENİLİR FİRMASI OLARAK HİZMET VEREN RAINBOW BÜNYESİNDEKİ RAIN-LIFE ALKALİ SU ARITMA SİSTEMLERİ’NE, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ PART-TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ, KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN,İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK.

 • Enplus

  Levent Miele Satış Uzmanları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Levent'te bulunan Miele Center Mağazamızda hızla büyüyen yapımızda ekibimizin bir parçası olacak deneyimli veya yetiştirilmek üzere,Miele Satış Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise,Tercihen Üniversite perakende bölümü mezunu, Ekip çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim ve problem çözme yeteneğine sahip, Prezantabl, Satış konusunda deneyimli ve gelişime açık, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, 25 yaş ve üzeri, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bay adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan veya tecilli , Bay / Bayan takım arkadaşları.

 • Cihan Deri Sanayi

  Dış Ticaret Sorumlusu Cihan Deri Sanayi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güçlü kurumsal yapısı ile Deri Sektöründe faaliyet gösteren, kendi tasarım çizgisi ile Moda yaratan, hızla büyüyen Firmamızın Dış İlişkiler Departmanına Dış Ticaret Sorumlusu alınacaktır. İthalat-İhracat işlemleri, Pazar takibi, Mevcut müsteri ilişkilerini yürütme.

  Aranan Nitelikler İleri derecede İngilizce bilen, (Sözlü-Yazılı aktif ) Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarına katılabilecek, Sorumluluk alabilen, girişken, İş konusunda takipçi ve düzenli, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Giyimine özen gösteren, Ms Office programlarına hakim Anadolu yakasında ikamet eden ( Maltepe-Gebze) Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not: Gebze ve Maltepe arasında servis imkanı bulunmaktadır.

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Part-Tıme Aktif Satış Temsilcisi Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 25 YILDIR TÜRKİYE GENELİNDE SATIŞ SEKTÖRÜNÜN EN BAŞARILI VE GÜVENİLİR FİRMASI OLARAK HİZMET VEREN RAINBOW BÜNYESİNDEKİ RAIN-LIFE ALKALİ SU ARITMA SİSTEMLERİ’NE, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ PART-TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ, KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN,İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK.

 • Slayt Production

  Asistan Slayt Production

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma bünyemizde Yetiştirilmek Üzere Bayan Asistan aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Halkla ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, Kadiköy civarında ikamet eden, 18-25 yaş arası, Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Görevlisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, görev yaptığı mağazanın satış ve satışa bağlı tüm hedeflerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Toptan mağazacılık alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Enerji ve motivasyonu yüksek, Tercihen Ms Office ve Mikro RTL programlarını etkin kullanabilen, İstanbul Asya ve Avrupa yakasında ki mağazalarımızda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mağaza Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Duka Tekstil

  Muhasebeci Duka Tekstil

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere muhasebenin tüm işlemlerine vakıf, yetiştirilmek üzere Ticaret Lisesi mezunu veya Maliye-Muhasebe bölümü yeni mezun genç, dinamik bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kasiyer-Çankaya-Yıldız Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun "Kasiyer" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Çankaya Yıldız'a ulaşım imkanı olan, Tercihen lise mezunu, Deneyimli yada yetiştirilmek üzere, Bay - Bayan "Kasiyer" alınacaktır.

 • Enplus

  Metrogarden Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler METROGARDEN Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okulları perakende bölümü mezunu, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi - İstanbul Anadolu Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Görevlisi Firma Adı Gizli

  Eskişehir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, görev yaptığı mağazanın satış ve satışa bağlı tüm hedeflerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Toptan mağazacılık alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Enerji ve motivasyonu yüksek, Tercihen Ms Office ve Mikro RTL programlarını etkin kullanabilen, Eskişehir mağazamızda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mağaza Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Deal İnsan Kaynakları

  Değerleme Uzman Yardımcısı Deal İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası ve Özel Sermayeli firmamız için yetiştirilmek üzere "Değerleme Uzman Yardımcısı '' aramaktayız. Kullanıcılara, mal sahiplerine, gayrimenkul yatırımcılarına ve geliştiricilere taşınmaz alanında aracılık ve danışmanlık hizmeti verebilecek Ticari, sanayi, depo imarlı yerler ile ilgili veri tabanı oluşturabilecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Şehir Planlama ve İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Çok yönlü çalışabilecek Müzakere ve ikna kabiliyeti yüksek Ekip çalışmasına yatkın Ms Office programlarını iyi derecede bilen Aktif araç kullanabilen

 • Birlik Toptan Satış Mağazaları

  Mağaza Görevlisi Birlik Toptan Satış Mağazaları

  Kırklareli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, görev yaptığı mağazanın satış ve satışa bağlı tüm hedeflerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Toptan mağazacılık alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Enerji ve motivasyonu yüksek, Tercihen Ms Office ve Mikro RTL programlarını etkin kullanabilen, Lüleburgaz mağazamızda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mağaza Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Enplus

  Palladıum Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler PALLADIUM Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okulları perakende bölümü mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Cadosa Grup

  Barista / Cafe Elemanı Cadosa Grup

  İzmir, Kocaeli, Adana, Çanakkale, Konya, Manisa, Tokat

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir, Çanakkale, Manisa Akhisar, İzmit, Konya,Adana ve Tokat'da yer alan cafe zincirlerimizde görev alacak; Konsept menü’ müz içerisinde yer alan sıcak ve soğuk yiyecek ve içeceklerin hazırlanması ve sunumu ile ilgili işlemlerden sorumlu olacak, Müşteri memnuniyeti üzerine konsantre olarak, işletme içi gerekli tüm donanımı ve akışı sağlayacak. Kahve sektöründe ilerlemeyi hedefleyerek, uyum içerisinde çalışarak ekibini kuracak, güler yüzlü takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yiyecek, içecek ve hizmet sektöründe çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Müşteri memnuniyeti odaklı, Güleryüzlü, Eğitime ve öğrenmeye açık, vizyonunu geliştirmeye istekli, ekip çalışmasından keyif alan, uyumlu, Kişisel görünümüne önem veren, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda tercihen askerlik görevini tamamlamış. Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi - İstanbul Anadolu Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

 • Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi / İzmit Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  Kocaeli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

 • Enplus

  Akmerkez Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler AKMERKEZ Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okulları perakende bölümü mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Buca Reyon Görevlisi Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  23 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazalarımızda raf düzenleme işlemlerinde görev yapmak üzere firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Reyon Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yetiştirilmek üzere, 30 yaşını aşmamış, Bay çalışma arkadaşarı arıyoruz.

 • Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi - İstanbul Avrupa Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

 • Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Reyon Elemanı/Sapphıre-4 Levent Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda 4 Levent Sanayi Mahallesinde yer alan Sapphıre Mağazamız için aşağıdaki niteliklere uygun Reyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Deneyimli yada yetiştirilmek üzere, 4 Levent ve civarında ikamet eden Reyon Elemanı alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan