yetistirilmek uzere için İş İlanları

Hepsini Temizle
yetistirilmek uzere
 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde çalışacak vasıflı vasıfsız elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   İletişim sektörü uygulamalarına aşina, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, ifade becerisi yüksek, Prezantabl,  Sattıkça daha çok kazandıran, etkili prim sistemiyle yüksek gelir hedefleyen, Erkek adaylar için askerlikle en az 2 yıl ilişkisi olmayan Bay-Bayan takım arkadaşları arıyoruz.   Sabit Maaş+Performansa Dayalı Yüksek Prim+Yemek+Yol

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • Aydınlı Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2016

  İş Açıklaması AYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda   Hazır giyim sektöründe 51. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 270'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor.  

  Aranan Nitelikler     2020 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışabilecek;   Üniversitelerin Endüstri,Tekstil ve İşletme Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme, İktisat ve Ekonometri bölümlerinden mezun, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Heyecanlı ve enerjik, Titiz ve sistematik çalışan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli.     Değerlendirme süreci; Özgeçmişi uygun bulunan adaylar Aydınlı Grup Genel Merkezinde sınav uygulamasına davet edileceklerdir.   Sınavda yeterli başarıyı sağlayan adaylar mülakat organizasyonuna davet edilecektir. Değerlendirmelerde yeterli başarıyı gösteren kişiler, 3 ay süreyle Aydınlı Grup bünyesinde yer alan mağazalarda eğitime başlayacaklardır. 3 ay süreyle de Aydınlı Grup merkezinde gerek teknik, gerekse kişisel eğitim programına katılacaklardır. Program sonunda adaylarımız Merkez Grubumuzda uygun olan pozisyonlarda çalışmaya başlayacaklardır.  

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması Türkiye’de ayakkabı denince ilk akla gelen markalardan olan ve sektöründe birçok ilke imza atan ELLE Ayakkabı; İstanbul ESENYURT ‘da bulunan Merkez Depo Tamir-İade bölümünde görev yapacak; yetiştirilmek üzere personel aramaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-25 yaşları arasında Lise mezunu MS Office uygulamalarına hakim Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan, Sağlık durumu depoda çalışmaya engel teşkil etmeyen, Dikkatli ve özenli çalışabilecek, sorumluluk sahibi, Servis güzergâhında ikamet eden Depo iade işlemleri destek personeli olarak yetiştirilmek üzere Bay, NOT: Servis güzergahı: Kıraç-Esenyurt, E-5 Hattı ve TEM Topkapı' dır.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Japonya merkezli şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi için yetiştirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aramaktayız. Şirketimiz büro makinaları sektöründe lider konumdadır. Üniversite mezunu (İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği vb.) İnsan Kaynaklarında staj deneyimi olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri, öncelik belirleme, bağımsızlık, sonuçlar için sürücü, Etkin iletişim konusunda yetenekli, İyi derecede yazılı ve sözlü ingilizce bilgisi (Tercih sebebidir)

  Aranan Nitelikler İnsan Kaynakları süreçlerinin geliştirilmesi ve stratejilerin uygulanmasında İK ekibine destek verilmesi, İşe alım, seçme ve yerleştirme konularına destek verilmesi, Eğitim organizasyonunda destek verilmesi, İK yurtdışı raporlama ve yazışmalarının yapılması

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Büro Makineleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması ​Türkiye'nin e-ticaret sektöründe lider kuruluşlarından olan ÇiçekSepeti'nde ÇiçekSepeti ve Mizu markaları için Anadolu Yakası Pendik'te bulunan deposunda görevlendirmek üzere; Tedarikçilerden gelen ürünleri ilgili raflara yerleştirecek, Online siparişler üzerine el terminali ile ürünleri toplayacak, Sevkiyat öncesi ürünleri paketleyecek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak, “Depo Elemanı” arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Depo operasyonları konusunda en az 1 yıl tecrübesi olan, El terminali ile ürün toplama konusunda tecrübeli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması * YETİŞTİRİLMEK ÜZERE *

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya MYO mezunu, Yetiştirilmek üzere, Yaratıcı ve yenilikçi, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,  Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,  Hijyen kurallarına önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilecektir.  

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Eleman

 • Karbel Konfeksiyon İstanbul Avrupa 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yurtdışına dokuma gömlek ihracatı yapan firmamıza yetiştirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin  mühendislik fakültelerinden mezun, (özellikle endüstri ve tekstil mühendisliği) ·         Yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da maksimum 1-2 sene tekstil tecrübesi olan, ·         Çok iyi derecede ingilizce bilen, akıcı olarak konuşabilen, ·         Müşteri ve sonuç odaklı çalışacak, ·         MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanan, ·         Tercihen Avrupa Yakası’nda oturan,

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: İthalat/İhracat, Müşteri ilişkileri, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Merchandiser

 • İhlas Pazarlama İstanbul Anadolu 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması SATIŞ SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR VE LİDER OLARAK 25 YILDIR HİZMET VEREN İHLAS PAZARLAMA BÜNYESİNDE, İSTANBUL ANADOLU OFİSLERİNDE FULL-TİME ÇALIŞACAK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.  

  Aranan Nitelikler * İLETİŞİMİ GÜÇLÜ * EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,KARİYER HEDEFİ OLAN * SORUMLULUK BİLİNCİ YÜKSEK VE EĞİTİME AÇIK * ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYGUN * ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN * 20-45 YAŞ ARASINDA BAY VE BAYAN * YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BAY-BAYAN  SATIŞ TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • Senar Kozmetik İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması  Citybeauty güzellik merkezlerinin, Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan şubelerinde görevlendirilmek üzere tecrübeli veya yetiştirilmek üzere şube yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yöneticilik konusunda tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,  Ekip yönetim becerisine sahip ve müşteri ilişkileri güçlü,  Hedeflerle çalışan ve ekibini bu hedeflere ulaştırma konusunda hırslı olan,  Problem çözme becerisi yüksek,  MS Office programlarına hakim,  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan,  Takım çalışmasına uygun,  Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,  25-35 yaş aralığında,  Bayan  

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Mühendislik ve müşavirlik hizmeti veren firmamızda görevlendirmek üzere betonarme ve çelik konstrüksiyon statik projelendirme ve proje ofisi çalışmalarında yetiştirilmek üzere yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli İnşaat Mühendisi aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun. İngilizce bilen. Erkek Adaylar İçin Askerliğini tamamlamış. Endüstriyel tesis projeleri binalarının çelik konst. Ve (veya) betonarme statik hesaplama ve detay çözümü konularında yetiştirilmek üzere, Tekla Structures,Sap2000,Sta4-CAD 3D ve (veya) Allplan modelleme ve statik hesap programları hakkında fikir sahibi, Autocad ve ofis programlarına hakim. Sigara kullanmayan Tercihen İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden. Ekip çalışmasına alışık, Dinamik, yoğun ve disiplinli çalışma ortamını seven, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı inşaat mühendisi  takım arkadaşları aranıyor  

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Lescon İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması TÜRKİYENİN İLK VE TEK AKTİF SPOR MARKASI LESCON'A    AYAKKABI ÜRETİM PLANLAMA DEPARTMANIMIZ İÇİN : YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PLANLAMA ELEMANI   Üretime girecek olan modellerinin malzeme ihtiyaçlarının belirlenmesi, Sisteme girişinin ve takibinin yapılması.   Üretim için gerekli hammadde,malzeme ve yarı mamüllerin stok kontrollerinin yapılması, İmalat terminine uygun olarak siparişlerinin hazırlanması ve takibi.   Üretim süreç formlarının düzenlenerek sisteme girilmesi ve takibi.   Nebim V3 ve Nebim Mrp programında modellerin reçete, işemirleri ve üretim planlamasının oluşturulması ve takibi.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yetiştirilmek üzere, Bayan Takım çalışmasına yatkın ve kendini bu yönde geliştirebilecek, Güçlü yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabilen, Analitik düşünme, raporlama bilgi ve becerisi gelişmiş, Problemlere ve hedeflere çözümcül yaklaşıp sonuç odaklı olan, Yoğun ve tempolu çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN,

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman Yard, Eleman

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Tesislerimizde çalışacak, deneyimli  veya matbaada yetiştirilmek üzere   BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler   35 yaşını aşmamış Tercihen lise veya Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere;  Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor,  Makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun  veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık                                    Yetiştirilmek üzere  veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Mersin'de bulunan konteyner depolarımızda bakım onarım faaliyetlerini yerine getirmek 

  Aranan Nitelikler Meslek / Teknik Liselerin Metal Teknolojileri / İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun, 18 yaşını doldurmuş, Mersin'de ikamet eden, Yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması 1993 yılında kurulan 9 Ekim Grup Firmamızın  alt firması olan; Taxfreecar  Firmamız için. Yabancıdan Yabancıya araç alım satımı, Misafir plaka işlemleri yurt dışından araç nakliye işlemlerinin koordinasyonunun sağlanması, Yurt dışındaki bayiler ile stok ve araç takibinin yapılması, Türkiye ve yurt dışı araç stoklarının takibi ve veri girişlerinin yapılması. Yetiştirilmek üzere Taxfreecar Operasyon Personeli . İşyerimiz Operasyon şubesi geçici olarak  BEYLİKDÜZÜ'dür ( 9 ay boyunca Beylikdüzünde  akabinde ATAKOY de inşaatı devam eden nef22 projesine taşınacaktır ) . Tercihen Beylikdüzü ve civarında oturan yol ulaşım sorunu olmayan, metrobus güzergahında ikamet eden,  çalışkan ve düzenli,  Otomobil Satis Ve Otomobil konusunda ilgili adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul mezunu, Tercihen Lisans Mezunu.. Almanca ve İngilizce'yi ileri düzeyde bilen. ( Sözlü ve yazılı iletişim.) Yetiştirilmek üzere Ms Office programları ve Outlook kullanabilen. Otomobil ve Araç satışı hakkında ilgi ve bilgi sahibi Dinamik , pozitif ve güleryüzlü Girişken , motivasyonu , özgüveni yüksek Müşteri takip ve kontrolü konusunda yetenekli. Mutlaka;   ​         Almanca ve  beraberinde  iyi derecede akıcı İngilizce bilen.          İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. Çalışma lokasyonu Beylikdüzü                           Şubemiz olacaktır.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Danışman

 • Kormetal İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İLGİLİ BÖLÜMLERDE GÖREVLENDİRİLMEK VE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE

  Aranan Nitelikler MAKİNE , METALURJİ ,ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN  MEZUN ALÇAK VE YÜKSEK BASINÇLI ALÜMİNYUM DÖKÜM KONUSUNDA TECRÜBELİ İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN (Yazma ve konuşma) AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN ASKERLİKLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OTOMOBİL KULLANA BİLEN BAY ELEMANLAR

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Organizasyonlarımızın ofis içerisinden planlaması konusunda bizimle birlikte çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Yetiştirilmek üzere * Eğitime açık Vizyonist  * Diksiyonu düzgün  * Takım çalışmasına Yatkın

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Süpervizör

 • İş Açıklaması İnsan Kaynakları yönetimi süreçlerinin yürütülmesinde yetiştirilmek üzere ,    İnsan Kaynakları Personeli

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları alanında 1 yıl kadar çalışmış  Planlama becerisi olan , sabırlı , organize   ve ekip çalışmasına yatkın Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü Netsis bordro programını tercihen kullanmış olan Personel özlük işleri, bordro uygulamalarında bilgi sahibi Personel ile ilgili tüm belgeleri düzenleyebilecek bilgiye sahio  , tüm personel süreçlerini takip edecek Personel özlük konularında bilgi sahibi İSG mevzuatı hakkında bilgi sahibi Tercihen seçme ve yerleştirme konusunda bilgi sahibi Tercihen PDKS takip sistemini daha önce kullanmış olan E- bildirge verebilecek EK-10, icra takibi,ihtar, ihbar prosedürlerini takip edecek

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Uzman

 • Labelon Etiket ve Aksesuar İstanbul Avrupa 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Güneşli bölgesinde etiket sektöründe hizmet veren firmamıza yetiştirilmek üzere

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ETİKET SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ EN AZ 1 YIL TECRÜBELİ TEMEL DÜZEYDE BİLGİSAYAR KULLANA BİLEN EN AZ LİSE MEZUNU İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN TERCİHEN 30 YAŞINI AŞMAMIŞ ERKEK ADAYLARI İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ BAY VEYA BAYAN KALİTE KONTROL ELEMANI ALINACAKTIR

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Eleman

 • Miso İstanbul Avrupa 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Ticaret lisesi mezunu muhasebe servisinde yetiştirilmek üzere bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması 1. Yetiştirilmek Üzere Personel (Junior Software Developer) arıyoruz: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Bilimleri Mezunu, Erkek adaylar için en az 2 senelik Askerlik tecili olan, İyi derecede İngilizce bilen, C# ve Java dillerinde bilgi sahibi. (Java dilinde deneyimli olması tercih sebebidir) Temel SQL bilgisine sahip ve veritabanı mimarisi hakkında bilgi sahibi olan, Yazılım süreçleri, süreç iyileştirme konularına hakim ve analiz etme yeteneğine sahip olan, Yazılım dokümantasyonlarını hazırlayabilecek, Yazılım test ve test süreçlerini yönetebilecek, Ankara' da ikamet eden, 2. Konusunda Uzman Takım Arkadaşı (Senior Software Developer) arıyoruz: Üniversitelerin ilgili veya tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Bilimleri Bölümlerinden Mezun, En az 2 yıl tecrübesi olan Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda deneyimli, HTML, CSS, Javascript, Ajax , T-SQL ve MVC  konularında uzman, JQuery, AngularJS, SignalR kütüphanelerine hakim, Telerik kütüphanesinde bilgi sahibi olan, C#, Java dillerinde deneyim sahibi. (Java dilinde deneyim sahibi olması tercih sebebidir), Microsoft SQL Server, NoSQL veritabanlarına hakim. (NoSQL veritabanında deneyim sahibi olması tercih sebebidir), Web servis geliştirmiş, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden, Hızlı çözüm üretebilen, analitik düşünce yapısına sahip, grup çalışmasına yatkın mühendis çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 1. Yetiştirilmek Üzere Personel (Junior Software Developer) arıyoruz: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Bilimleri Mezunu, Erkek adaylar için en az 2 senelik Askerlik tecili olan, İyi derecede İngilizce bilen, C# ve Java dillerinde bilgi sahibi. (Java dilinde deneyimli olması tercih sebebidir) Temel SQL bilgisine sahip ve veritabanı mimarisi hakkında bilgi sahibi olan, Yazılım süreçleri, süreç iyileştirme konularına hakim ve analiz etme yeteneğine sahip olan, Yazılım dokümantasyonlarını hazırlayabilecek, Yazılım test ve test süreçlerini yönetebilecek, Ankara' da ikamet eden, 2. Konusunda Uzman Takım Arkadaşı (Senior Software Developer) arıyoruz: Üniversitelerin ilgili veya tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Bilimleri Bölümlerinden Mezun, En az 2 yıl tecrübesi olan Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda deneyimli, HTML, CSS, Javascript, Ajax , T-SQL ve MVC  konularında uzman, JQuery, AngularJS, SignalR kütüphanelerine hakim, Telerik kütüphanesinde bilgi sahibi olan, C#, Java dillerinde deneyim sahibi. (Java dilinde deneyim sahibi olması tercih sebebidir), Microsoft SQL Server, NoSQL veritabanlarına hakim. (NoSQL veritabanında deneyim sahibi olması tercih sebebidir), Web servis geliştirmiş, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden, Hızlı çözüm üretebilen, analitik düşünce yapısına sahip, grup çalışmasına yatkın mühendis çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Developer, Mühendis, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • İş Açıklaması Fabrikamızda Elektrik Bakım-Onarım biriminde görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Elektrik Bölümü mezunu, Yetiştirilmek üzere, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan,   Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması   İkitelli'deki Aydın Tekstil  merkez fabrikamızın   Yönetim Kuruluna Asistan olarak  hizmet vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yetiştirilmek üzere, Ms Office uygulamalarına hakim, Askerliğini yapmış ve en az 1 yıl tecilli bay.   

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Abalıoğlu Holding A.Ş. ve İtalyan Marchi&Fildi SPA’nın %50 - 50 ortaklığı ile 2008 yılında, hedefi genelde elyaf kökenli farklılaşmanın yanında üretim süreçleri ve teknolojik farklılıklarla da katkı payı yüksek yeni ürünler geliştirip satmak olan  Filidea Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. üretim bölümünde görevlendirmek üzere, üretim hatlarında ilgili makinenin hazırlık, temizlik, üretim ve kalite kontrol işlerini aksaksız bir şekilde yürütecek "Üretim Operatörü" arayışındayız.  Filidea Tekstil, bir Abalıoğlu Holding kuruluşudur.     

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışabilecek Denizli'de ikamet eden veya edebilecek İplik üretim operatörü olarak yetiştirilmek üzere          

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Operatör

 • Karbel Konfeksiyon İstanbul Avrupa 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üretimi yapan firmamızın İstanbul’daki üretim tesisinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere, Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızda kartela hazırlayabilecek, Dikkatli, sorumluluk alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kartela Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında bulunan mağazalarımız için Kitap,Kırtasiye ve Oyuncak bölümleri için satış temsilcileri ve kasiyerler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden En Az Lise Mezunu Mağazacılık Konusunda Deneyimli ya da Yetiştirilmek Üzere Deneyimsiz 35 Yaşını Aşmamış Bay ve Bayan

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Kırtasiyecilik, Oyuncak

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Kasiyer

 • İş Açıklaması Cnc Dik ve Yatay işleme merkezinde operatör olarak çalışacak

  Aranan Nitelikler Deneyimli veya Yetiştirilmek üzere Askerliğini yapmış Anadolu Yakası veya Gebze civarında ikamet eden Cnc Dik ve Yatay işleme merkezi operatörleri aranmaktadır  

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Elektronik Üretim bölümünde ;elektronik kart lehimleme,lehim kontrol ( touch up) ,              manuel dizgi ve mekanik montaj konumunda çalışacak eleman.  

  Aranan Nitelikler Elektronik kart üretiminde çalışacak. Havya kullanımında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere bilgi sahibi Elektronik manuel dizgide tecrübeli veya yetiştirilmek üzere bilgi sahibi Elektronik bölümü mezunu  lise veya ortaokul  mezunu  konuda tecrübeli mekanik montaj tecrübeli veya yetiştirilmek üzere bilgi sahibi Elektronik Malzeme bilgisi olan Bay-Bayan Bay  askerliğini yapmış.. 20-35 yaş arası  

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası, Kozyatağı İnönü Caddesi üzerindeki depomuzda görevlendirilecek ve yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Office Excel i iyi bilen,  Depo stoklama mal kabul ve sevkıyat işlemlerinde tecrübeli, Ürünlerin stoklanması, depo giriş-çıkış hareketlerinin (envanter hareketleri) gerçekleştirilmesi Planlama, koordinasyon ve takip becerileri yüksek, İrsaliye ve fatura bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Kırtasiyecilik, Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Uzman, Yönetici Adayı

 • B&G Store İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması B&G STORE  MERKEZ OFİSİNDE GÖREVLENDİRİLECEK AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BİLGİ İŞLEM ASİSTANI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler İLGİLİ BÖLÜMLERDEN LİSANS DERECESİNDE MEZUN BİLGİSAYARA YAZILIM VE DONANIMLARI KONUSUNDA BİLGİLİ OFFİCME PROGRAMLARINA HAKİM, ÇOK İYİ DERECEDE EXCEL BİLEN  TERCİHEN İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN  B SINIFI EHLİYETE SAHİP, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ YA DA EN AZ 3 YIL TECİLLİ. TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN SONUÇ ODAKLI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN BAY & BAYAN

  Aranan Kelimeler: yetistirilmek uzere, yetistirilmek uzere iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Asistan

İş Habercisi - yetistirilmek uzere için İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?